XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
831 utakmica za dan Nedelja, 15 Maj 2016


Fudbal

15.05
16:30
Radan
Car Konstantin
4
1
15.05.2016 16:30 4 : 1
15.05
16:30
Temni─ç 1924
Trstenik PPT
2
1
15.05.2016 16:30 2 : 1
15.05
16:30
Jedinstvo (B)
Dunav
2
1
15.05.2016 16:30 2 : 1
15.05
16:30
Moravac Orion
Sloga (D)
0
1
15.05.2016 16:30 0 : 1
15.05
16:30
OFK Bor
Sin─Ĺeli─ç
0
2
15.05.2016 16:30 0 : 2
15.05
16:30
Dolina
TSC
1
1
15.05.2016 16:30 1 : 1
TSC
15.05
16:30
Dunav
Radni─Źki (SM)
1
2
15.05.2016 16:30 1 : 2
15.05
16:30
Srem
Teleoptik
2
3
15.05.2016 16:30 2 : 3
15.05
16:30
Turbina
Radni─Źki (O)
5
1
15.05.2016 16:30 5 : 1
15.05
11:00
Dor─çol
GSP Polet
2
3
15.05.2016 11:00 2 : 3
15.05
16:30
Brodarac 1947
Stepojevac Vaga
0
0
15.05.2016 16:30 0 : 0
15.05
16:30
Budu─çnost
Radni─Źki (NB)
2
1
15.05.2016 16:30 2 : 1
15.05
11:00
┼Żarkovo
Crvena zvezda
3
3
15.05.2016 11:00 3 : 3
15.05
16:30
Bošnjane
Juhor
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
Leva─Ź
Kosanica
2
2
15.05.2016 16:30 2 : 2
15.05
16:30
Jedinstvo (P)
Kopaonik
2
0
15.05.2016 16:30 2 : 0
15.05
16:30
Sloga (─ć)
Lugomir
0
0
15.05.2016 16:30 0 : 0
15.05
16:30
Poljoprivrednik
Jedinstvo (M)
3
4
15.05.2016 16:30 3 : 4
15.05
16:30
┼Żupa
┼Żitora─Ĺa
4
2
15.05.2016 16:30 4 : 2
15.05
16:30
Morava
SFS Borac
3
2
15.05.2016 16:30 3 : 2
15.05
16:30
Rembas
FUD
3
2
15.05.2016 16:30 3 : 2
FUD
15.05
16:30
Šarbanovac
Zaplanjac
3
1
15.05.2016 16:30 3 : 1
15.05
16:30
Moravica
Rudar (P)
5
4
15.05.2016 16:30 5 : 4
15.05
16:30
Napredak
Hajduk Veljko
2
0
15.05.2016 16:30 2 : 0
15.05
16:30
Pukovac
Bukovik
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
Rudar Alpos
Radni─Źki (L)
2
1
15.05.2016 16:30 2 : 1
15.05
16:30
Vranjska Banja
Mladost (M)
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
Vlasina
Budu─çnost (P)
2
1
15.05.2016 16:30 2 : 1
15.05
11:00
Jedinstvo (P)
Nebeski Andjeli
2
3
15.05.2016 11:00 2 : 3
15.05
16:30
┼ŻAK
Sloga
4
3
15.05.2016 16:30 4 : 3
15.05
16:30
Slavia
Radni─Źki (S)
4
3
15.05.2016 16:30 4 : 3
15.05
16:30
Tekstilac
Tisa (A)
1
0
15.05.2016 16:30 1 : 0
15.05
10:00
Subotica
Zadrugar
1
0
15.05.2016 10:00 1 : 0
15.05
16:30
Ba─Źka (P)
Tavankut
3
2
15.05.2016 16:30 3 : 2
15.05
16:30
Mladost (T)
Sloga (─î)
0
2
15.05.2016 16:30 0 : 2
15.05
16:30
Hajduk (B)
Jedinstvo (SP)
3
4
15.05.2016 16:30 3 : 4
15.05
16:30
LSK La─çarak
Budu─çnost (G)
3
1
15.05.2016 16:30 3 : 1
15.05
16:30
Kupinovo
Kabel
1
1
15.05.2016 16:30 1 : 1
15.05
16:30
Budu─çnost (SN)
┼ŻSK
5
0
15.05.2016 16:30 5 : 0
15.05
10:00
Grafi─Źar
Torlak
2
0
15.05.2016 10:00 2 : 0
15.05
11:00
Prva Iskra
Balkan
3
0
15.05.2016 11:00 3 : 0
15.05
16:30
PKB
Srem─Źica
0
1
15.05.2016 16:30
PKB
0 : 1
15.05
16:30
Jedinstvo
Lepušnica
1
0
15.05.2016 16:30 1 : 0
15.05
16:30
Borac
Zvezdara
0
1
15.05.2016 16:30 0 : 1
15.05
16:30
Vr─Źin
Hajduk
4
0
15.05.2016 16:30 4 : 0
15.05
16:30
Proleter
Napredak
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
GFK Jasenica 1911
Omladinac
4
3
15.05.2016 16:30 4 : 3
15.05
16:30
Borac
RSK
2
1
15.05.2016 16:30 2 : 1
RSK
15.05
16:30
Šapine
Gru┼ża
0
0
15.05.2016 16:30 0 : 0
15.05
16:30
Homoljac
VGSK
3
4
15.05.2016 16:30 3 : 4
15.05
16:30
Zadrugar
OFK Ose─Źina
1
0
15.05.2016 16:30 1 : 0
15.05
16:30
Provo
Ribnica
2
1
15.05.2016 16:30 2 : 1
15.05
16:30
Brezovica
Polimlje
1
3
15.05.2016 16:30 1 : 3
15.05
16:30
Radni─Źki Stobex
Zlatibor
3
1
15.05.2016 16:30 3 : 1
15.05
16:30
Draga─Źevo
Kara─Ĺor─Ĺe
2
0
15.05.2016 16:30 2 : 0
15.05
16:30
Orlovac
Polet (T)
2
1
15.05.2016 16:30 2 : 1
15.05
16:30
Tutin
Sloboda (─î)
1
0
15.05.2016 16:30 1 : 0
15.05
16:30
Arsenal
Bra─ça Vukovi─ç
1
1
15.05.2016 16:30 1 : 1
15.05
17:30
Napredak (Z)
Partizan
4
1
15.05.2016 17:30 4 : 1
15.05
17:30
Kušiljevo
Morava 1918
2
0
15.05.2016 17:30 2 : 0
15.05
17:30
Mladi radnik
Bratstvo
0
0
15.05.2016 17:30 0 : 0
15.05
17:30
Dragocvet
Napredak (D)
0
2
15.05.2016 17:30 0 : 2
15.05
17:30
Budu─çnost
BSK
3
0
15.05.2016 17:30 3 : 0
BSK
15.05
17:30
OFK Batinac
Mladost (J)
1
2
15.05.2016 17:30 1 : 2
15.05
Sloga
Gornji Stepoš
3
0
15.05.2016 3 : 0
15.05
Jastrebac
13. April
0
2
15.05.2016 0 : 2
15.05
Parunovac
Trajal
1
2
15.05.2016 1 : 2
15.05
Mladost
Naupare
4
3
15.05.2016 4 : 3
15.05
Ma─Źkovac
Ribnik
5
1
15.05.2016 5 : 1
15.05
Vinogradar
Mladi radnik
3
4
15.05.2016 3 : 4
15.05
─îitluk
Gradina
2
0
15.05.2016 2 : 0
15.05
16:30
Dun─Ĺerski
Jastrebac
2
2
15.05.2016 16:30 2 : 2
15.05
16:30
Pobeda
Mladost 1982
0
4
15.05.2016 16:30 0 : 4
15.05
16:30
NS Tatko
Dobri─Ź
1
1
15.05.2016 16:30 1 : 1
15.05
16:30
Omladinac
Topli─Źanin
0
7
15.05.2016 16:30 0 : 7
15.05
16:30
Kosovac
Partizanski put
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
Jug Bogdan
Borac
1
2
15.05.2016 16:30 1 : 2
15.05
16:30
Morava
Palilula
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
Naša krila 1936
Rasova─Źa
1
2
15.05.2016 16:30 1 : 2
15.05
16:30
Mladost (Batuš.)
Zemljoradnik
2
4
15.05.2016 16:30 2 : 4
15.05
16:30
Doljevac
Koprijan 1975
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
Klju─Ź
─îubra
5
2
15.05.2016 16:30 5 : 2
15.05
16:30
Deli Jovan
Polom
7
1
15.05.2016 16:30 7 : 1
15.05
16:30
Blizna
Radni─Źki
1
2
15.05.2016 16:30 1 : 2
15.05
16:30
Branik
BSK
0
1
15.05.2016 16:30 0 : 1
BSK
15.05
Malinik
Rudar
7
1
15.05.2016 7 : 1
15.05
Omladinac
Osni─ç
3
4
15.05.2016 3 : 4
15.05
OFK Knjaz
Sloga
3
0
15.05.2016 3 : 0
15.05
Trebi─Ź
Mid┼żor
0
0
15.05.2016 0 : 0
15.05
Svrljiška Topla
Polet
1
3
15.05.2016 1 : 3
15.05
16:30
Jedinstvo
Vladimir Durkovi─ç
0
5
15.05.2016 16:30 0 : 5
15.05
16:30
Pade┼ż
Borac
5
1
15.05.2016 16:30 5 : 1
15.05
16:30
Napredak
Gnjilan
3
2
15.05.2016 16:30 3 : 2
15.05
Levosoje
Lugina
0
2
15.05.2016 0 : 2
15.05
Trešnjevka
Ternoci
2
4
15.05.2016 2 : 4
15.05
17:00
Mladost V
Kumarevo
1
1
15.05.2016 17:00 1 : 1
15.05
17:00
Progres
┼Żelezni─Źar
5
1
15.05.2016 17:00 5 : 1
15.05
17:00
Mladi Borac
Brza
3
2
15.05.2016 17:00 3 : 2
15.05
17:00
Jedinstvo GS
Omladinac
3
2
15.05.2016 17:00 3 : 2
15.05
17:00
Sloboda D.B
Šumadija
3
1
15.05.2016 17:00 3 : 1
15.05
17:00
Zlo─çudovo
Vu─Źje
5
3
15.05.2016 17:00 5 : 3
15.05
17:00
Sloga (L)
Radni─Źki (P)
3
2
15.05.2016 17:00 3 : 2
15.05
17:00
Umac
─îekmin
3
0
15.05.2016 17:00 3 : 0
15.05
16:30
Proleter
Vrtište
0
3
15.05.2016 16:30 0 : 3
15.05
16:30
Mramor
Crvena zastava
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
Budu─çnost
Sloboda
1
0
15.05.2016 16:30 1 : 0
15.05
16:30
Morava
Rudar
5
4
15.05.2016 16:30 5 : 4
15.05
16:30
Brzi Brod
Aluminjum
1
2
15.05.2016 16:30 1 : 2
15.05
16:30
Vulkan
Jedinstvo (GM)
1
1
15.05.2016 16:30 1 : 1
15.05
17:00
Vojvodina
Partizan (U)
5
0
15.05.2016 17:00 5 : 0
15.05
17:00
Borac (S)
BAK
3
0
15.05.2016 17:00 3 : 0
BAK
15.05
17:00
Partizan (G)
Vladimirovac
6
0
15.05.2016 17:00 6 : 0
15.05
17:00
Mladost (O)
Mladost (V)
4
0
15.05.2016 17:00 4 : 0
15.05
16:30
Zadrugar
Polet
0
5
15.05.2016 16:30 0 : 5
15.05
16:30
Roham
Vojvodina 1928
0
5
15.05.2016 16:30 0 : 5
15.05
16:30
Radni─Źki 1911
Krajina
2
2
15.05.2016 16:30 2 : 2
15.05
16:30
Borac Aleksandrovo
Begej
3
1
15.05.2016 16:30 3 : 1
15.05
16:30
Napredak
Mladost
2
5
15.05.2016 16:30 2 : 5
15.05
16:30
Banat
Naftagas
1
0
15.05.2016 16:30 1 : 0
15.05
17:00
Omladinac (D)
Grani─Źar (G)
3
0
15.05.2016 17:00 3 : 0
15.05
17:00
Lipar
Hajduk
3
1
15.05.2016 17:00 3 : 1
15.05
17:00
OFK Šikara
Mladost
3
0
15.05.2016 17:00 3 : 0
15.05
17:00
Borac
Rusin
4
3
15.05.2016 17:00 4 : 3
15.05
17:00
Kula
Omladinac (B)
4
1
15.05.2016 17:00 4 : 1
15.05
17:00
BSK
Kordun
3
1
15.05.2016 17:00
BSK
3 : 1
15.05
17:00
Sloga
Preporod
2
1
15.05.2016 17:00 2 : 1
15.05
17:00
E─Ĺ┼íeg
Vinogradar
0
5
15.05.2016 17:00 0 : 5
15.05
17:00
Jadran
Ba─Źka
1
0
15.05.2016 17:00 1 : 0
15.05
16:30
OFK Bresta─Ź
Jadran
1
2
15.05.2016 16:30 1 : 2
15.05
16:30
Donji Petrovci
Hajduk 1925 Podunavac
0
6
15.05.2016 16:30 0 : 6
15.05
16:30
Grani─Źar 1924
Hajduk (D)
4
0
15.05.2016 16:30 4 : 0
15.05
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Jedinstvo (M)
2
2
15.05.2016 16:30 2 : 2
15.05
16:30
Ljukovo
Napredak (P)
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
Hrtkovci
Rudar
1
2
15.05.2016 16:30 1 : 2
15.05
17:00
Hercegovac
Sutjeska
3
1
15.05.2016 17:00 3 : 1
15.05
17:00
Mladost
Hajduk
0
3
15.05.2016 17:00 0 : 3
15.05
17:00
Titel
Borac
1
5
15.05.2016 17:00 1 : 5
15.05
17:00
Stari Grad
Krila Krajine
0
1
15.05.2016 17:00 0 : 1
15.05
17:00
Jedinstvo
Kulpin
5
1
15.05.2016 17:00 5 : 1
15.05
17:00
Napredak
Proleter
4
0
15.05.2016 17:00 4 : 0
15.05
17:00
Index
OFK Sirig
6
0
15.05.2016 17:00 6 : 0
15.05
17:00
Proleter
Vinogradar
5
0
15.05.2016 17:00 5 : 0
15.05
17:00
Susek
Sofeks
0
1
15.05.2016 17:00 0 : 1
15.05
16:30
Budu─çnost
Mladost (B)
4
0
15.05.2016 16:30 4 : 0
15.05
11:00
Polet
Napredak
1
3
15.05.2016 11:00 1 : 3
15.05
16:30
OFK Borac
Strelac
1
2
15.05.2016 16:30 1 : 2
15.05
16:30
PKB Kovilovo
Borac
1
3
15.05.2016 16:30 1 : 3
15.05
16:30
Dunav
13. maj
4
1
15.05.2016 16:30 4 : 1
15.05
16:30
Banja
Institut
0
0
15.05.2016 16:30 0 : 0
15.05
16:30
Sindjeli─ç 2012
Milutinac
1
2
15.05.2016 16:30 1 : 2
15.05
16:30
Kosmaj
Bole─Ź
3
2
15.05.2016 16:30 3 : 2
15.05
16:30
Pinosava
Vin─Źa
1
4
15.05.2016 16:30 1 : 4
15.05
16:30
Kova─Źevac
Avala 1939
1
2
15.05.2016 16:30 1 : 2
15.05
16:30
Ropo─Źevo
Velika Krsna
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
OFK Leštane
Selo Mladenovac
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
Sloga
Omladinac
1
1
15.05.2016 16:30 1 : 1
15.05
16:30
Osipaonica
Budu─çnost
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
┼Żelezni─Źar
Pobeda
2
3
15.05.2016 16:30 2 : 3
15.05
16:30
Udarnik
Mladi borac
2
1
15.05.2016 16:30 2 : 1
15.05
16:30
Borac (R)
Mladi radnik
1
2
15.05.2016 16:30 1 : 2
15.05
16:30
SASK
Bresje Superior
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
Trgova─Źki
Rudar
3
2
15.05.2016 16:30 3 : 2
15.05
16:30
Borac
Integral
4
1
15.05.2016 16:30 4 : 1
15.05
16:30
Budu─çnost
Sloga (B)
2
0
15.05.2016 16:30 2 : 0
15.05
16:30
Mlava
Vojvoda Milenko
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
Napredak
Mladost
1
0
15.05.2016 16:30 1 : 0
15.05
16:30
Makce
Krilaš
2
0
15.05.2016 16:30 2 : 0
15.05
16:30
Sloga (─ć)
Dizel
4
1
15.05.2016 16:30 4 : 1
15.05
16:30
Šatornja
Prvi srpski ustanak
2
0
15.05.2016 16:30 2 : 0
15.05
10:00
Šumadija
Vitlina-Bokanja
6
1
15.05.2016 10:00 6 : 1
15.05
16:30
Trnava
Lepenica
4
0
15.05.2016 16:30 4 : 0
15.05
16:30
Banja
BSK
1
2
15.05.2016 16:30 1 : 2
BSK
15.05
16:30
Pobeda
Junkovac
2
1
15.05.2016 16:30 2 : 1
15.05
17:00
Prvi partizan
Višesava
7
3
15.05.2016 17:00 7 : 3
15.05
17:00
Sevojno
Peru─çac
11
1
15.05.2016 17:00 11 : 1
15.05
17:00
Polet
─îajetina
3
0
15.05.2016 17:00 3 : 0
15.05
17:00
Napredak
Crnokosa
0
9
15.05.2016 17:00 0 : 9
15.05
17:00
Ariljska rampa
┼Żelezni─Źar
1
0
15.05.2016 17:00 1 : 0
15.05
17:00
Jedinstvo
Savinac
3
5
15.05.2016 17:00 3 : 5
15.05
17:00
Mladost (PP)
Borac (V)
1
2
15.05.2016 17:00 1 : 2
15.05
17:00
Podrinje
Hajduk Stanko
3
1
15.05.2016 17:00 3 : 1
15.05
17:00
Jedinstvo (Z)
Radni─Źki ┼áaba─Źki
2
3
15.05.2016 17:00 2 : 3
15.05
17:00
Borac (L)
Mladost (P)
0
1
15.05.2016 17:00 0 : 1
15.05
17:00
Drina
Ma─Źva 2005
3
1
15.05.2016 17:00 3 : 1
15.05
17:00
Lipolist
Jadar
3
1
15.05.2016 17:00 3 : 1
15.05
17:00
Antimon
Jedinstvo (Š)
2
1
15.05.2016 17:00 2 : 1
15.05
17:00
Kolubara
Joševa
1
3
15.05.2016 17:00 1 : 3
15.05
17:00
Sovljak
Pepeljevac
0
0
15.05.2016 17:00 0 : 0
15.05
17:00
Mladost
Banjani
4
2
15.05.2016 17:00 4 : 2
15.05
17:00
Polet
OFK Jabu─Źje
3
4
15.05.2016 17:00 3 : 4
15.05
17:00
Tvrdojevac
Tešnjar
0
5
15.05.2016 17:00 0 : 5
15.05
17:00
Tulari
Ka─Źer
3
4
15.05.2016 17:00 3 : 4
15.05
17:00
Trli─ç
ZSK
3
0
15.05.2016 17:00 3 : 0
ZSK
15.05
16:30
Pobeda
Sloga (D)
8
1
15.05.2016 16:30 8 : 1
15.05
16:30
Mladost
Srbija
2
2
15.05.2016 16:30 2 : 2
15.05
16:30
Kolonija
Partizan
2
5
15.05.2016 16:30 2 : 5
15.05
16:30
Borac
Jadran
1
1
15.05.2016 16:30 1 : 1
15.05
16:30
Jedinstvo
Budu─çnost
2
1
15.05.2016 16:30 2 : 1
15.05
17:00
Ibar
Real
4
2
15.05.2016 17:00 4 : 2
15.05
17:00
OFK Ras
Stubal
2
3
15.05.2016 17:00 2 : 3
15.05
17:00
Rudar
Granit
1
3
15.05.2016 17:00 1 : 3
15.05
17:00
Radnik
Polet
2
2
15.05.2016 17:00 2 : 2
15.05
17:00
Pazar Juniors 2011
Gru┼ża
4
0
15.05.2016 17:00 4 : 0
15.05
17:00
Budu─çnost
Mataruge
2
1
15.05.2016 17:00 2 : 1
15.05
Gracko
Brezovica
6
0
15.05.2016 6 : 0
15.05
16:30
Majdan
Miokovci
0
4
15.05.2016 16:30 0 : 4
15.05
16:30
Omladinac
Jedinstvo
0
1
15.05.2016 16:30 0 : 1
15.05
16:30
Mladost
Spartak
2
1
15.05.2016 16:30 2 : 1
15.05
17:30
Mladost (S)
Polet
3
1
15.05.2016 17:30 3 : 1
15.05
17:30
Rudar (P)
Napredak (Sv)
3
0
15.05.2016 17:30 3 : 0
15.05
17:30
Moravac
Šumadija
5
1
15.05.2016 17:30 5 : 1
15.05
17:30
Hajduk
Radni─Źki
4
0
15.05.2016 17:30 4 : 0
15.05
17:30
Omladinac
Napredak Stubica
4
0
15.05.2016 17:30 4 : 0
15.05
17:30
Rudar Stenjevac
Istok 63
0
2
15.05.2016 17:30 0 : 2
15.05
17:30
Supska
Omladinski
4
0
15.05.2016 17:30 4 : 0
15.05
17:30
Crni Vrh
Budu─çnost
5
1
15.05.2016 17:30 5 : 1
15.05
17:30
Kolare
Morava
3
2
15.05.2016 17:30 3 : 2
15.05
17:30
Blagotin
Mladost (D)
2
0
15.05.2016 17:30 2 : 0
15.05
17:30
Ursule
Vinora─Źa
2
0
15.05.2016 17:30 2 : 0
15.05
17:30
Sloga
Resavac
1
1
15.05.2016 17:30 1 : 1
15.05
17:30
Osaonica
Juhor
2
1
15.05.2016 17:30 2 : 1
15.05
17:30
Napredak (SL)
Mladost (G)
1
1
15.05.2016 17:30 1 : 1
15.05
17:00
OFK Gnjila
Polet 57
4
2
15.05.2016 17:00 4 : 2
15.05
17:00
14. Oktobar
Stari Trstenik
4
1
15.05.2016 17:00 4 : 1
15.05
17:00
Beli Orlovi
Omladinac
0
3
15.05.2016 17:00 0 : 3
15.05
17:00
Mladost
Trudbenik
4
0
15.05.2016 17:00 4 : 0
15.05
Jedinstvo 1936
Bukovica
4
1
15.05.2016 4 : 1
15.05
11:00
Polet
Ratar
4
0
15.05.2016 11:00 4 : 0
15.05
17:00
Vukašinovac
Jedinstvo GVD
0
4
15.05.2016 17:00 0 : 4
15.05
17:00
Tempo
OFK Dra┼żevac
0
3
15.05.2016 17:00 0 : 3
15.05
17:00
Planinac 2015
Jastrebac (T)
1
3
15.05.2016 17:00 1 : 3
15.05
11:00
Napredak 2012
Gredetin
0
1
15.05.2016 11:00 0 : 1
15.05
11:00
Crvena zvezda
Sloga (K)
1
2
15.05.2016 11:00 1 : 2
15.05
16:30
Moravac (ZT)
Kne┼żica
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
Moravac (─î)
Grkinja
2
1
15.05.2016 16:30 2 : 1
15.05
16:30
Pobeda
Klisura
1
1
15.05.2016 16:30 1 : 1
15.05
16:30
Dušnik
4. Juli
0
3
15.05.2016 16:30 0 : 3
15.05
16:30
Milutinovac
Napredak
4
6
15.05.2016 16:30 4 : 6
15.05
16:30
Kladušnica
Lokomotiva
5
0
15.05.2016 16:30 5 : 0
15.05
16:30
Pontes
Rtkovo
1
0
15.05.2016 16:30 1 : 0
15.05
16:30
Ko─Źa Andjelkovi─ç
Lov─çen
0
3
15.05.2016 16:30 0 : 3
15.05
16:30
Egeta
Mala Vrbica
3
2
15.05.2016 16:30 3 : 2
15.05
16:30
Velika Vrbica
Omladinac
4
5
15.05.2016 16:30 4 : 5
15.05
17:00
Kosovo
Deli Jovan
2
0
15.05.2016 17:00 2 : 0
15.05
16:30
Jerma
Rongo Siti
4
2
15.05.2016 16:30 4 : 2
15.05
16:30
Lokomotiva
Sloga
2
3
15.05.2016 16:30 2 : 3
15.05
16:30
Pobeda
Veliki Suvodol
2
2
15.05.2016 16:30 2 : 2
15.05
17:00
Real
OFK Morava
2
0
15.05.2016 17:00 2 : 0
15.05
17:00
Navalin
Gradac
3
1
15.05.2016 17:00 3 : 1
15.05
17:00
Polet
Marjan MB
6
0
15.05.2016 17:00 6 : 0
15.05
17:00
Mladost (DL)
Napredak
2
1
15.05.2016 17:00 2 : 1
15.05
17:00
Sušica 2012
Bratstvo
2
1
15.05.2016 17:00 2 : 1
15.05
17:00
Morava
Mladost (B)
1
1
15.05.2016 17:00 1 : 1
15.05
17:00
BSK
Lemind 1953
8
1
15.05.2016 17:00
BSK
8 : 1
15.05
17:00
Hajdu─Źica
Vojvodina (S)
1
1
15.05.2016 17:00 1 : 1
15.05
17:00
Karaš (J)
Vojvodina (CC)
4
3
15.05.2016 17:00 4 : 3
15.05
17:00
Potporanj
Karaš (K)
1
0
15.05.2016 17:00 1 : 0
15.05
17:00
Partizan (K)
Borac (VS)
2
1
15.05.2016 17:00 2 : 1
15.05
17:00
Jedinstvo
Banat (I)
1
0
15.05.2016 17:00 1 : 0
15.05
17:00
Borac (VG)
Ratar
2
1
15.05.2016 17:00 2 : 1
15.05
17:00
Ševac
Dunav
1
0
15.05.2016 17:00 1 : 0
15.05
17:00
Proleter
Strela
0
2
15.05.2016 17:00 0 : 2
15.05
17:00
BSK Bavanište
Kolonija
2
0
15.05.2016 17:00 2 : 0
15.05
17:00
Omladinac
Budu─çnost
0
3
15.05.2016 17:00 0 : 3
15.05
17:00
Stari Tamiš
Spartak
2
0
15.05.2016 17:00 2 : 0
15.05
17:00
Mika Anti─ç
Polet
0
2
15.05.2016 17:00 0 : 2
15.05
17:00
Tempo
Unirea
0
6
15.05.2016 17:00 0 : 6
15.05
17:00
Omladinac
Glogonj
3
1
15.05.2016 17:00 3 : 1
15.05
16:30
Proleter
Napredak
3
1
15.05.2016 16:30 3 : 1
15.05
16:30
Terekveš
1.Oktobar
4
2
15.05.2016 16:30 4 : 2
15.05
16:30
Jedinstvo
Vojvodina (NM)
5
2
15.05.2016 16:30 5 : 2
15.05
16:30
Budu─çnost
Omladinac
0
4
15.05.2016 16:30 0 : 4
15.05
16:30
2. Oktobar
Delija
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
Bega
Vojvodina (B)
2
1
15.05.2016 16:30 2 : 1
15.05
16:30
Proleter
OFK Gradnulica
2
3
15.05.2016 16:30 2 : 3
15.05
16:30
MSK
Naftagas
0
1
15.05.2016 16:30
MSK
0 : 1
15.05
16:30
OFK Klek
ASK
0
2
15.05.2016 16:30 0 : 2
ASK
15.05
16:30
Lehel
Rusanda
1
1
15.05.2016 16:30 1 : 1
15.05
16:30
Jedinstvo
Potisje
0
3
15.05.2016 16:30 0 : 3
15.05
16:30
┼ŻFK Banat
Omladinac
3
2
15.05.2016 16:30 3 : 2
15.05
17:00
Grani─Źar
Hajduk Junior
0
2
15.05.2016 17:00 0 : 2
15.05
17:00
Dinamo
Aleksa Šantić
2
1
15.05.2016 17:00 2 : 1
15.05
17:00
Dunav
Partizan
0
3
15.05.2016 17:00 0 : 3
15.05
17:00
Tele─Źka
Jedinstvo (R)
1
4
15.05.2016 17:00 1 : 4
15.05
17:00
─Éur─Ĺin
─îantavir
1
0
15.05.2016 17:00 1 : 0
15.05
17:00
Udarnik Višnjevac
Solid
1
4
15.05.2016 17:00 1 : 4
15.05
17:00
Hajduk
Elektrovojvodina
1
2
15.05.2016 17:00 1 : 2
15.05
17:00
┼Żednik
Dušan Silni
0
1
15.05.2016 17:00 0 : 1
15.05
17:00
Bikovo
Bratstvo
3
0
15.05.2016 17:00 3 : 0
15.05
17:00
Pali─ç
Lokomotiva
1
2
15.05.2016 17:00 1 : 2
15.05
16:30
No─çaj
Borac (M)
0
4
15.05.2016 16:30 0 : 4
15.05
16:30
Sloga
Sloboda
1
8
15.05.2016 16:30 1 : 8
15.05
16:30
Radni─Źki
Borac (K)
2
3
15.05.2016 16:30 2 : 3
15.05
16:30
Napredak
Fruškogorac
2
1
15.05.2016 16:30 2 : 1
15.05
16:30
Grani─Źar
Hajduk 1932
3
0
15.05.2016 16:30 3 : 0
15.05
16:30
Borac (S)
Omladinac
2
2
15.05.2016 16:30 2 : 2
15.05
16:30
PSK Putinci
Obili─ç 1993
5
1
15.05.2016 16:30 5 : 1
15.05
16:30
Obili─ç (Vilovo)
Mladost
2
2
15.05.2016 16:30 2 : 2
15.05
16:30
Mladost Radost
Budu─çnost
3
2
15.05.2016 16:30 3 : 2
15.05
16:30
Sloga
Vojvodina
0
1
15.05.2016 16:30 0 : 1
15.05
16:30
Ba─Źka
Iskra
0
0
15.05.2016 16:30 0 : 0
15.05
16:30
Obili─ç (Zmajevo)
Hajduk
2
0
15.05.2016 16:30 2 : 0
15.05
17:30
Krivanj
Magli─ç
2
3
15.05.2016 17:30 2 : 3
15.05
17:30
Slavija
Neštin
3
2
15.05.2016 17:30 3 : 2
15.05
17:30
Naša Zvezda
Ba─Źka
2
1
15.05.2016 17:30 2 : 1
15.05
17:30
Borac
Labudnja─Źa
8
0
15.05.2016 17:30 8 : 0
15.05
16:30
Sremac
Centar
1
4
15.05.2016 16:30 1 : 4
15.05
16:30
Fruškogorac
Tatra
0
1
15.05.2016 16:30 0 : 1
15.05
10:00
Kabel - Štrand
Ba─Źka
1
1
15.05.2016 10:00 1 : 1
15.05
16:30
Sveti Stefan
Dunavac
5
1
15.05.2016 16:30 5 : 1
15.05
16:30
Crvenka
Dedinje
0
1
15.05.2016 16:30 0 : 1
15.05
16:30
Rekreativo 011
Heroj Polet
2
2
15.05.2016 16:30 2 : 2
15.05
16:30
BUSK
Busije
1
1
15.05.2016 16:30 1 : 1
15.05
16:30
Posavac
Studenski Grad
0
4
15.05.2016 16:30 0 : 4
15.05
16:30
Šumadinac
Šećeranac Ada
0
0
15.05.2016 16:30 0 : 0
15.05
16:30
Polet
Jasenica
4
3
15.05.2016 16:30 4 : 3
15.05
16:30
Obili─ç
Mladost 1948
2
3
15.05.2016 16:30 2 : 3
15.05
16:30
Polet (B)
Kurja─Źe
1
1
15.05.2016 16:30 1 : 1
15.05
16:30
Napredak (B)
┼Żitkovica
0
3
15.05.2016 16:30 0 : 3