XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
168 utakmica za dan Sreda, 18 Maj 2016


Fudbal

18.05
17:00
OFK Bor
Timo─Źanin
2
5
18.05.2016 17:00 2 : 5
18.05
17:00
Sin─Ĺeli─ç
Moravac Orion
1
0
18.05.2016 17:00 1 : 0
18.05
17:00
Sloga (D)
Jedinstvo (B)
2
0
18.05.2016 17:00 2 : 0
18.05
17:00
Dunav
Temni─ç 1924
3
0
18.05.2016 17:00 3 : 0
18.05
17:00
Trstenik PPT
Radan
2
0
18.05.2016 17:00 2 : 0
18.05
17:00
Car Konstantin
Ozren
4
2
18.05.2016 17:00 4 : 2
18.05
17:00
Tabane 1970
Radni─Źki (S)
3
0
18.05.2016 17:00 3 : 0
18.05
17:00
Radni─Źki (P)
Timok
1
1
18.05.2016 17:00 1 : 1
18.05
16:30
Radni─Źki (┼á)
Radni─Źki (NP)
3
0
18.05.2016 16:30 3 : 0
18.05
16:30
Borac (S)
Banat
3
1
18.05.2016 16:30 3 : 1
18.05
16:30
┼Żelezni─Źar
Dunav
2
0
18.05.2016 16:30 2 : 0
18.05
16:30
Radni─Źki (SM)
Od┼żaci
1
1
18.05.2016 16:30 1 : 1
18.05
16:30
Vršac
Sloga
4
0
18.05.2016 16:30 4 : 0
18.05
16:30
Ba─Źka 1901
Cement
3
1
18.05.2016 16:30 3 : 1
18.05
16:30
Omladinac
Dolina
3
0
18.05.2016 16:30 3 : 0
18.05
16:30
TSC
Senta
3
0
18.05.2016 16:30
TSC
3 : 0
18.05
16:30
┼Żarkovo
IMR
2
1
18.05.2016 16:30 2 : 1
IMR
18.05
16:30
Crvena zvezda
Budu─çnost
0
1
18.05.2016 16:30 0 : 1
18.05
16:30
Radni─Źki (NB)
Brodarac 1947
0
1
18.05.2016 16:30 0 : 1
18.05
16:30
Stepojevac Vaga
Dor─çol
2
1
18.05.2016 16:30 2 : 1
18.05
16:30
GSP Polet
Turbina
2
2
18.05.2016 16:30 2 : 2
18.05
16:30
Radni─Źki (O)
Srem
1
2
18.05.2016 16:30 1 : 2
18.05
16:30
Teleoptik
IMT
4
1
18.05.2016 16:30 4 : 1
IMT
18.05
16:30
Sopot
BASK
2
1
18.05.2016 16:30 2 : 1
18.05
17:00
Rembas
Bošnjane
1
1
18.05.2016 17:00 1 : 1
18.05
17:00
FUD
Morava
2
0
18.05.2016 17:00
FUD
2 : 0
18.05
17:00
SFS Borac
┼Żupa
1
1
18.05.2016 17:00 1 : 1
18.05
17:00
┼Żitora─Ĺa
Poljoprivrednik
1
2
18.05.2016 17:00 1 : 2
18.05
17:00
Jedinstvo (M)
Sloga (─ć)
1
0
18.05.2016 17:00 1 : 0
18.05
17:00
Lugomir
Jedinstvo (P)
0
2
18.05.2016 17:00 0 : 2
18.05
17:00
Kosanica
Juhor
1
0
18.05.2016 17:00 1 : 0
18.05
17:00
Rudar Alpos
Šarbanovac
3
1
18.05.2016 17:00 3 : 1
18.05
17:00
Radni─Źki (L)
Svrljig
1
2
18.05.2016 17:00 1 : 2
18.05
17:00
Brodoremont
Pukovac
2
1
18.05.2016 17:00 2 : 1
18.05
17:00
Bukovik
Napredak
1
2
18.05.2016 17:00 1 : 2
18.05
17:00
Hajduk Veljko
Rtanj
1
0
18.05.2016 17:00 1 : 0
18.05
17:00
Bu─Źje
─Éerdap
3
1
18.05.2016 17:00 3 : 1
18.05
17:00
Kablovi
Moravica
0
3
18.05.2016 17:00 0 : 3
18.05
17:00
Rudar (P)
Zaplanjac
0
0
18.05.2016 17:00 0 : 0
18.05
17:00
Pusta Reka
Vranjska Banja
4
3
18.05.2016 17:00 4 : 3
18.05
17:00
Budu─çnost (O)
Jedinstvo (P)
0
2
18.05.2016 17:00 0 : 2
18.05
17:00
Nebeski Andjeli
Morava
2
1
18.05.2016 17:00 2 : 1
18.05
17:00
Bobište
Sloga (L)
3
4
18.05.2016 17:00 3 : 4
18.05
17:00
Lu┼żnica
Vlasina
0
1
18.05.2016 17:00 0 : 1
18.05
17:00
Budu─çnost (P)
Balkanski
10
0
18.05.2016 17:00 10 : 0
18.05
17:00
Jablanica
Mladost (M)
1
0
18.05.2016 17:00 1 : 0
18.05
16:30
Budu─çnost
┼ŻAK
2
1
18.05.2016 16:30 2 : 1
18.05
16:30
Kozara
Slavia
1
2
18.05.2016 16:30 1 : 2
18.05
16:30
Radni─Źki (S)
Radni─Źki (K)
3
1
18.05.2016 16:30 3 : 1
18.05
16:30
Polet
Vršac United
1
1
18.05.2016 16:30 1 : 1
18.05
16:30
Jedinstvo (BK)
Proleter (BK)
3
4
18.05.2016 16:30 3 : 4
18.05
16:30
Radni─Źki Zrenjanin
Jedinstvo (NB)
0
0
18.05.2016 16:30 0 : 0
18.05
16:30
Crvena zvezda (RS)
Sloboda
4
1
18.05.2016 16:30 4 : 1
18.05
16:30
Mladost (L)
Sloga
2
5
18.05.2016 16:30 2 : 5
18.05
16:30
Be─Źej 1918
Tekstilac
3
0
18.05.2016 16:30 3 : 0
18.05
16:30
OFK Mladost APA
Mladost (T)
2
1
18.05.2016 16:30 2 : 1
18.05
16:30
Sloga (─î)
Bratstvo 1946
3
1
18.05.2016 16:30 3 : 1
18.05
16:30
┼ŻAK
Ba─Źka (P)
0
0
18.05.2016 16:30 0 : 0
18.05
16:30
Tavankut
Radni─Źki (S)
5
1
18.05.2016 16:30 5 : 1
18.05
16:30
Polet (S)
Subotica
2
1
18.05.2016 16:30 2 : 1
18.05
16:30
Zadrugar
OFK Vrbas
3
0
18.05.2016 16:30 3 : 0
18.05
16:30
Srbobran
Tisa (A)
1
2
18.05.2016 16:30 1 : 2
18.05
16:30
Crvena Zvezda
Veternik
2
0
18.05.2016 16:30 2 : 0
18.05
16:30
Borac
Sremac
1
1
18.05.2016 16:30 1 : 1
18.05
16:30
Mladost (BJ)
Budu─çnost (SN)
4
1
18.05.2016 16:30 4 : 1
18.05
16:30
┼ŻSK
Kupinovo
3
4
18.05.2016 16:30 3 : 4
18.05
10:00
Kabel
Sloga
1
3
18.05.2016 10:00 1 : 3
18.05
16:30
Jugovi─ç
LSK La─çarak
1
4
18.05.2016 16:30 1 : 4
18.05
16:30
Budu─çnost (G)
Hajduk (B)
1
3
18.05.2016 16:30 1 : 3
18.05
16:30
Jedinstvo (SP)
Slavija
3
0
18.05.2016 16:30 3 : 0
18.05
─îitluk
Sloga
0
2
18.05.2016 0 : 2
18.05
Gradina
Vinogradar
3
0
18.05.2016 3 : 0
18.05
Mladi radnik
Ma─Źkovac
2
2
18.05.2016 2 : 2
18.05
Ribnik
Mladost
2
0
18.05.2016 2 : 0
18.05
Naupare
Blagotin
5
2
18.05.2016 5 : 2
18.05
Šanac
Parunovac
8
1
18.05.2016 8 : 1
18.05
Trajal
Jastrebac
5
0
18.05.2016 5 : 0
18.05
13. April
Gornji Stepoš
2
3
18.05.2016 2 : 3
18.05
17:00
─îubra
Deli Jovan
1
1
18.05.2016 17:00 1 : 1
18.05
17:00
Rudar
Svrljiška Topla
3
1
18.05.2016 17:00 3 : 1
18.05
Polet
BSK
1
5
18.05.2016 1 : 5
BSK
18.05
17:00
ŠSK
Rgotina
1
0
18.05.2016 17:00 1 : 0
18.05
Mladost (S)
Trebi─Ź
3
0
18.05.2016 3 : 0
18.05
Mid┼żor
OFK Knjaz
3
1
18.05.2016 3 : 1
18.05
Sloga
Vratarnica
3
0
18.05.2016 3 : 0
18.05
Grlište
Omladinac
4
2
18.05.2016 4 : 2
18.05
Osni─ç
Malinik
2
1
18.05.2016 2 : 1
18.05
Ternoci
P─Źinja
1
1
18.05.2016 1 : 1
18.05
17:00
Partizan
Podrinje
2
1
18.05.2016 17:00 2 : 1
18.05
17:00
Sloven
Hrtkovci
3
1
18.05.2016 17:00 3 : 1
18.05
17:00
Rudar
Ljukovo
3
1
18.05.2016 17:00 3 : 1
18.05
17:00
Napredak (P)
OFK Zeka Buljubaša
2
0
18.05.2016 17:00 2 : 0
18.05
17:00
Jedinstvo (M)
Grani─Źar 1924
1
0
18.05.2016 17:00 1 : 0
18.05
17:00
Hajduk (D)
Donji Petrovci
1
0
18.05.2016 17:00 1 : 0
18.05
17:00
Hajduk 1925 Podunavac
OFK Bresta─Ź
4
1
18.05.2016 17:00 4 : 1
18.05
17:00
Jadran
1. Maj Ruma
2
0
18.05.2016 17:00 2 : 0
18.05
17:00
Hercegovac
Hajduk
0
1
18.05.2016 17:00 0 : 1
18.05
17:30
TSK
Susek
6
0
18.05.2016 17:30
TSK
6 : 0
18.05
17:30
Sofeks
Proleter
9
0
18.05.2016 17:30 9 : 0
18.05
17:30
Vinogradar
Mladost
2
0
18.05.2016 17:30 2 : 0
18.05
17:30
Petrovaradin
Šajkaš 1908
3
1
18.05.2016 17:30 3 : 1
18.05
17:30
Jedinstvo
┼Żelezni─Źar
0
1
18.05.2016 17:30 0 : 1
18.05
17:30
Fruškogorski partizan
Index
3
0
18.05.2016 17:30 3 : 0
18.05
17:30
OFK Sirig
OFK Futog
0
0
18.05.2016 17:30 0 : 0
18.05
17:00
┼ŻSK
Borac
3
0
18.05.2016 17:00 3 : 0
18.05
17:30
Mladost (P)
Jedinstvo (Z)
5
0
18.05.2016 17:30 5 : 0
18.05
17:00
Mladost
OFK Gnjila
1
1
18.05.2016 17:00 1 : 1
18.05
17:00
Trudbenik
Rubin (DS)
3
0
18.05.2016 17:00 3 : 0
18.05
17:00
Omladinac
Kamenorezac 76
1
0
18.05.2016 17:00 1 : 0
18.05
17:00
Rubin (Z)
14. Oktobar
0
1
18.05.2016 17:00 0 : 1
18.05
17:00
Stari Trstenik
Varvarin
1
1
18.05.2016 17:00 1 : 1
18.05
17:00
Sloga
Polet 57
0
2
18.05.2016 17:00 0 : 2
18.05
16:30
Borac
OFK Rutevac 1908
0
8
18.05.2016 16:30 0 : 8
18.05
17:30
Pali─ç
Dušan Silni
1
10
18.05.2016 17:30 1 : 10
18.05
17:30
─îantavir
Udarnik Višnjevac
3
1
18.05.2016 17:30 3 : 1
18.05
17:00
Borac (M)
PSK Putinci
3
1
18.05.2016 17:00 3 : 1
18.05
17:00
Obili─ç 1993
Borac (S)
3
0
18.05.2016 17:00 3 : 0
18.05
17:00
Omladinac
Grani─Źar
1
3
18.05.2016 17:00 1 : 3
18.05
17:00
Hajduk 1932
Napredak
0
3
18.05.2016 17:00 0 : 3
18.05
17:00
Fruškogorac
Radni─Źki
3
0
18.05.2016 17:00 3 : 0
18.05
17:00
Borac (K)
Sloga
6
0
18.05.2016 17:00 6 : 0
18.05
17:00
Sloboda
Mitros
1
1
18.05.2016 17:00 1 : 1
18.05
17:00
Jedinstvo
No─çaj
2
0
18.05.2016 17:00 2 : 0
18.05
17:30
Soko
Ba─Źki Hajduk
0
0
18.05.2016 17:30 0 : 0
18.05
17:30
Borac
Bana─çanin
3
0
18.05.2016 17:30 3 : 0
18.05
17:30
Arbanasce
Padina
2
1
18.05.2016 17:30 2 : 1
18.05
17:30
Krtinska
Vuki─çevica
2
2
18.05.2016 17:30 2 : 2
18.05
17:30
Polet
Vreoci
0
3
18.05.2016 17:30 0 : 3
18.05
17:30
Polet
Budu─çnost
3
0
18.05.2016 17:30 3 : 0
18.05
15:00
Lazarica
Bakionica
8
0
18.05.2016 15:00 8 : 0
18.05
14:00
Zvijezda 09
Borac
4
2
18.05.2016 14:00 4 : 2
18.05
17:00
Tekstilac
Kozara
1
1
18.05.2016 17:00 1 : 1
18.05
17:00
Mladost (VO)
Krupa
1
5
18.05.2016 17:00 1 : 5
18.05
17:00
Sutjeska
Vlasenica
3
1
18.05.2016 17:00 3 : 1
18.05
17:00
Leotar
Drina HE
3
0
18.05.2016 17:00 3 : 0
18.05
17:00
Sloboda (NG)
Sloboda (MG)
2
2
18.05.2016 17:00 2 : 2
18.05
16:30
Jedinstvo (┼Ż)
┼Żupa
0
1
18.05.2016 16:30 0 : 1
18.05
17:00
Bratstvo
Ratar
3
0
18.05.2016 17:00 3 : 0
18.05
17:30
Blatna
Rasavci
2
3
18.05.2016 17:30 2 : 3
18.05
17:00
Borac
Crvena zvezda
1
5
18.05.2016 17:00 1 : 5
18.05
11:00
OFK Beograd
Napredak
2
2
18.05.2016 11:00 2 : 2
18.05
16:30
Radni─Źki
Jedinstvo
2
1
18.05.2016 16:30 2 : 1
18.05
16:30
Jedinstvo Putevi
Polet
4
0
18.05.2016 16:30 4 : 0
18.05
16:30
FAP
Metalac (GM)
0
3
18.05.2016 16:30
FAP
0 : 3
18.05
16:30
Mladost
Rudar
4
1
18.05.2016 16:30 4 : 1
18.05
11:00
Šumadija 1903
Sloboda (─î)
4
1
18.05.2016 11:00 4 : 1
18.05
10:00
Sloga (K)
Sloga (P)
2
1
18.05.2016 10:00 2 : 1
18.05
10:00
GSP Polet
Studentski Grad
2
4
18.05.2016 10:00 2 : 4
18.05
15:00
Seceranac Ada
Grafi─Źar
2
1
18.05.2016 15:00 2 : 1
18.05
19:30
Mladost
Mornar
2
1
18.05.2016 19:30 2 : 1
18.05
19:30
Budu─çnost
Rudar
8
0
18.05.2016 19:30 8 : 0
18.05
17:30
Igalo
Sutjeska
0
1
18.05.2016 17:30 0 : 1
18.05
14:00
Novi Pazar
OFK Hajduk
3
1
18.05.2016 14:00 3 : 1
18.05
14:00
OFK Beograd
Napredak
3
0
18.05.2016 14:00 3 : 0
18.05
13:00
Internacional
Sindjeli─ç
1
5
18.05.2016 13:00 1 : 5
18.05
13:00
Be┼żanija
Mladenovac
0
1
18.05.2016 13:00 0 : 1
18.05
16:30
Sloga
Apolon 4
0
0
18.05.2016 16:30 0 : 0
18.05
13:00
Pazar Juniors
Kosmet
3
0
18.05.2016 13:00 3 : 0
18.05
17:00
Potisje
Ba─Źka
2
3
18.05.2016 17:00 2 : 3
18.05
17:00
Subotica '03
Subotica '04
2
3
18.05.2016 17:00 2 : 3

Košarka

18.05
19:30
Tamiš
Crvena zvezda
57
94
18.05.2016 19:30 57 : 94

Rukomet

18.05
19:00
Smederevo
Metaloplastika 2
28
28
18.05.2016 19:00 28 : 28
18.05
17:00
Sloga
Šamot 2
30
34
18.05.2016 17:00 30 : 34
18.05
18:45
Spartak Vojput
Metaloplastika
24
25
18.05.2016 18:45 24 : 25
18.05
┼Żelezni─Źar 1949
Po┼żarevac
26
29
18.05.2016 26 : 29
18.05
Jugovi─ç
Morava
28
28
18.05.2016 28 : 28
18.05
Radni─Źki
Rudar
28
27
18.05.2016 28 : 27
18.05
20:00
Remesiana
Dubo─Źica
17
20
18.05.2016 20:00 17 : 20