XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
406 utakmica za dan Subota, 21 Maj 2016


Fudbal

21.05
17:00
Timo─Źanin
Radni─Źki (P)
0
3
21.05.2016 17:00 0 : 3
21.05
17:00
Timok
Tabane 1970
0
3
21.05.2016 17:00 0 : 3
21.05
17:00
Radni─Źki (S)
Car Konstantin
3
2
21.05.2016 17:00 3 : 2
21.05
17:00
Ozren
Trstenik PPT
2
1
21.05.2016 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Jedinstvo (B)
Sin─Ĺeli─ç
0
0
21.05.2016 17:00 0 : 0
21.05
16:30
Radni─Źki (NP)
TSC
0
0
21.05.2016 16:30 0 : 0
TSC
21.05
16:30
Cement
Vršac
1
1
21.05.2016 16:30 1 : 1
21.05
16:30
Sloga
Radni─Źki (SM)
3
0
21.05.2016 16:30 3 : 0
21.05
16:30
Od┼żaci
┼Żelezni─Źar
2
0
21.05.2016 16:30 2 : 0
21.05
16:30
Banat
Radni─Źki (┼á)
0
1
21.05.2016 16:30 0 : 1
21.05
16:30
IMR
Sopot
2
0
21.05.2016 16:30
IMR
2 : 0
21.05
10:00
BASK
Teleoptik
1
1
21.05.2016 10:00 1 : 1
21.05
16:30
IMT
Radni─Źki (O)
0
2
21.05.2016 16:30
IMT
0 : 2
21.05
17:00
Šumadija (A)
FAP
1
1
21.05.2016 17:00 1 : 1
FAP
21.05
17:00
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo
3
0
21.05.2016 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Sloga (K)
Ma─Źva
0
6
21.05.2016 17:00 0 : 6
21.05
17:00
Šumadija 1903
Sloga (P)
0
0
21.05.2016 17:00 0 : 0
21.05
17:00
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (M)
4
0
21.05.2016 17:00 4 : 0
21.05
17:00
─Éerdap
Hajduk Veljko
0
2
21.05.2016 17:00 0 : 2
21.05
17:00
Rtanj
Bukovik
1
0
21.05.2016 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Svrljig
Rudar Alpos
4
2
21.05.2016 17:00 4 : 2
21.05
17:00
Balkanski
Lu┼żnica
4
2
21.05.2016 17:00 4 : 2
21.05
17:00
Sloga (L)
Nebeski Andjeli
0
0
21.05.2016 17:00 0 : 0
21.05
17:00
Morava
Budu─çnost (O)
5
3
21.05.2016 17:00 5 : 3
21.05
16:30
Sloga
Crvena zvezda (RS)
5
0
21.05.2016 16:30 5 : 0
21.05
16:30
Sloboda
Radni─Źki Zrenjanin
1
2
21.05.2016 16:30 1 : 2
21.05
16:30
Jedinstvo (NB)
Jedinstvo (BK)
0
3
21.05.2016 16:30 0 : 3
21.05
16:30
Proleter (BK)
Polet
3
0
21.05.2016 16:30 3 : 0
21.05
16:30
Vršac United
Radni─Źki (S)
3
1
21.05.2016 16:30 3 : 1
21.05
16:30
Radni─Źki (K)
Kozara
0
1
21.05.2016 16:30 0 : 1
21.05
16:30
OFK Vrbas
Polet (S)
6
2
21.05.2016 16:30 6 : 2
21.05
16:30
Radni─Źki (S)
┼ŻAK
1
0
21.05.2016 16:30 1 : 0
21.05
16:30
Bratstvo 1946
OFK Mladost APA
3
1
21.05.2016 16:30 3 : 1
21.05
16:30
Veternik
Jedinstvo (SP)
1
3
21.05.2016 16:30 1 : 3
21.05
16:30
Slavija
Budu─çnost (G)
3
1
21.05.2016 16:30 3 : 1
21.05
16:30
Sloga
┼ŻSK
13
0
21.05.2016 16:30 13 : 0
21.05
16:30
Sremac
Crvena Zvezda
0
3
21.05.2016 16:30 0 : 3
21.05
16:30
Lokomotiva
Borac
8
0
21.05.2016 16:30 8 : 0
21.05
16:30
Balkan
Grafi─Źar
0
4
21.05.2016 16:30 0 : 4
21.05
17:00
Radni─Źki 1926
Homoljac
4
2
21.05.2016 17:00 4 : 2
21.05
17:00
VGSK
Šapine
2
4
21.05.2016 17:00 2 : 4
21.05
17:00
Gru┼ża
Borac
3
0
21.05.2016 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Sloga 1940 (BB)
Radni─Źki Stobex
1
1
21.05.2016 17:00 1 : 1
21.05
17:00
Ribnica
Ra─Ĺevac
2
0
21.05.2016 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Jošanica
Arsenal
3
2
21.05.2016 17:00 3 : 2
21.05
17:30
Partizan
OFK Batinac
2
0
21.05.2016 17:30 2 : 0
21.05
17:30
Mladost (J)
Budu─çnost
5
4
21.05.2016 17:30 5 : 4
21.05
17:30
Morava 1918
Napredak (Z)
4
1
21.05.2016 17:30 4 : 1
21.05
17:00
Kaćuša
Trbunje
5
4
21.05.2016 17:00 5 : 4
21.05
17:00
Topli─Źanin
NS Tatko
8
0
21.05.2016 17:00 8 : 0
21.05
17:00
Palilula
Doljevac
6
0
21.05.2016 17:00 6 : 0
21.05
17:00
Rasova─Źa
Malošište
1
3
21.05.2016 17:00 1 : 3
21.05
17:00
Polet
Morava
2
3
21.05.2016 17:00 2 : 3
21.05
17:00
Rudna Glava
Blizna
0
0
21.05.2016 17:00 0 : 0
21.05
Vratarnica
Mid┼żor
2
1
21.05.2016 2 : 1
21.05
17:30
Rgotina
Polet
7
0
21.05.2016 17:30 7 : 0
21.05
BSK
Svrljiška Topla
6
1
21.05.2016
BSK
6 : 1
21.05
17:00
Spartak
Jedinstvo
4
1
21.05.2016 17:00 4 : 1
21.05
17:00
Tanasko Raji─ç
Napredak
6
4
21.05.2016 17:00 6 : 4
21.05
17:00
Borac
Mladost
4
2
21.05.2016 17:00 4 : 2
21.05
14:00
Rudar
Budu─çnost
2
0
21.05.2016 14:00 2 : 0
21.05
17:30
Partizan (U)
Dinamo 1945
0
4
21.05.2016 17:30 0 : 4
21.05
17:30
BAK
Vojvodina
2
1
21.05.2016 17:30
BAK
2 : 1
21.05
16:30
Naftagas
Kikinda 1909
2
4
21.05.2016 16:30 2 : 4
21.05
16:30
Proleter 2006
Napredak
3
0
21.05.2016 16:30 3 : 0
21.05
16:30
Begej
Bile─çanin
0
2
21.05.2016 16:30 0 : 2
21.05
16:30
Krajina
Roham
4
2
21.05.2016 16:30 4 : 2
21.05
17:00
Stanišić
OFK Šikara
0
1
21.05.2016 17:00 0 : 1
21.05
17:00
Mladost
Lipar
2
1
21.05.2016 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Grani─Źar (G)
Polet
1
3
21.05.2016 17:00 1 : 3
21.05
17:00
Njegoš
Proleter
1
3
21.05.2016 17:00 1 : 3
21.05
17:00
Potisje
Jadran
7
0
21.05.2016 17:00 7 : 0
21.05
17:00
1. Maj Ruma
Hajduk 1925 Podunavac
2
1
21.05.2016 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Proleter
Vojvodina
3
3
21.05.2016 17:00 3 : 3
21.05
17:30
Omladinac
OFK Sirig
4
1
21.05.2016 17:30 4 : 1
21.05
17:30
OFK Futog
Fruškogorski partizan
5
0
21.05.2016 17:30 5 : 0
21.05
17:30
Index
Jedinstvo
2
1
21.05.2016 17:30 2 : 1
21.05
17:30
┼Żelezni─Źar
Petrovaradin
1
2
21.05.2016 17:30 1 : 2
21.05
17:30
Šajkaš 1908
Vinogradar
2
2
21.05.2016 17:30 2 : 2
21.05
17:30
Mladost
Sofeks
1
4
21.05.2016 17:30 1 : 4
21.05
17:30
Proleter
TSK
0
1
21.05.2016 17:30 0 : 1
TSK
21.05
16:30
Napredak
Mladost (C)
3
1
21.05.2016 16:30 3 : 1
21.05
16:30
TEK Sloga
Mladost (─î)
3
0
21.05.2016 16:30 3 : 0
21.05
16:30
Milutinac
Banja
5
1
21.05.2016 16:30 5 : 1
21.05
11:00
Poštar Zvezdara
Brodarac
1
2
21.05.2016 11:00 1 : 2
21.05
16:30
Pionir
Dunav
0
8
21.05.2016 16:30 0 : 8
21.05
16:30
Avala 1939
Dunavac
1
1
21.05.2016 16:30 1 : 1
21.05
16:30
Vin─Źa
Kosmaj
2
1
21.05.2016 16:30 2 : 1
21.05
16:30
Mladi borac
┼Żelezni─Źar
1
1
21.05.2016 16:30 1 : 1
21.05
17:00
Lepenica
Šumadinac
3
0
21.05.2016 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Crnokosa
Polet
3
0
21.05.2016 17:00 3 : 0
21.05
17:00
─îajetina
Sevojno
1
2
21.05.2016 17:00 1 : 2
21.05
17:30
Jadar
Drina
0
3
21.05.2016 17:30 0 : 3
21.05
17:30
Ma─Źva 2005
Borac (L)
3
2
21.05.2016 17:30 3 : 2
21.05
17:30
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Sin─Ĺeli─ç
3
1
21.05.2016 17:30 3 : 1
21.05
17:00
Junior Novo Naselje
Kolubara
3
0
21.05.2016 17:00 3 : 0
21.05
17:00
OFK Jabu─Źje
Mladost
2
0
21.05.2016 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Banjani
Sovljak
1
0
21.05.2016 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Pepeljevac
Joševa
4
3
21.05.2016 17:00 4 : 3
21.05
17:00
Jedinstvo
Pobeda
2
2
21.05.2016 17:00 2 : 2
21.05
16:30
Jadran
Sloboda
1
0
21.05.2016 16:30 1 : 0
21.05
13:00
Srbija
Vinogradi DB
2
1
21.05.2016 13:00 2 : 1
21.05
17:00
Gru┼ża
Radnik
2
3
21.05.2016 17:00 2 : 3
21.05
17:00
Polet
Rudar
2
1
21.05.2016 17:00 2 : 1
21.05
Radni─Źki
Gracko
0
4
21.05.2016 0 : 4
21.05
17:30
Istok 63
Omladinac
4
2
21.05.2016 17:30 4 : 2
21.05
17:30
Radni─Źki
Moravac
3
2
21.05.2016 17:30 3 : 2
21.05
17:30
Šumadinac
Osaonica
4
0
21.05.2016 17:30 4 : 0
21.05
17:30
Juhor
Sloga
4
3
21.05.2016 17:30 4 : 3
21.05
17:00
Varvarin
Rubin (Z)
1
2
21.05.2016 17:00 1 : 2
21.05
17:00
Borac
Sebe─Źevac
2
0
21.05.2016 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Dvorane
Sloga
0
7
21.05.2016 17:00 0 : 7
21.05
17:00
Sloga (K)
Napredak 2012
4
1
21.05.2016 17:00 4 : 1
21.05
17:00
Gredetin
Planinac 2015
4
4
21.05.2016 17:00 4 : 4
21.05
17:00
Feniks 2012
Vukašinovac
4
1
21.05.2016 17:00 4 : 1
21.05
17:00
Klisura
Moravac (─î)
1
3
21.05.2016 17:00 1 : 3
21.05
17:00
Nacional
Velika Jasikova
1
0
21.05.2016 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Deli Jovan
Timok 1928
1
3
21.05.2016 17:00 1 : 3
21.05
17:00
Šljivar
Lovac
2
0
21.05.2016 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Rongo Siti
Dragoš
0
5
21.05.2016 17:00 0 : 5
21.05
17:00
Veliki Suvodol
Sloboda
1
3
21.05.2016 17:00 1 : 3
21.05
17:00
Mladost
Lokomotiva
3
2
21.05.2016 17:00 3 : 2
21.05
17:00
Bratstvo
Mladost (DL)
3
0
21.05.2016 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Marjan MB
Navalin
3
1
21.05.2016 17:00 3 : 1
21.05
16:30
Delija
Budu─çnost
7
2
21.05.2016 16:30 7 : 2
21.05
17:00
KFK Kula
Tele─Źka
4
2
21.05.2016 17:00 4 : 2
21.05
17:00
Dušan Silni
Hajduk
1
3
21.05.2016 17:00 1 : 3
21.05
17:00
Mitros
Borac (K)
2
0
21.05.2016 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Centar
Fruškogorac
1
1
21.05.2016 17:00 1 : 1
21.05
16:30
Sparta
Rekreativo 011
3
4
21.05.2016 16:30 3 : 4
21.05
16:30
Heroj Polet
Crvenka
2
1
21.05.2016 16:30 2 : 1
21.05
16:00
Dedinje
Mladost
4
3
21.05.2016 16:00 4 : 3
21.05
16:30
Studenski Grad
BUSK
0
1
21.05.2016 16:30 0 : 1
21.05
17:00
┼Żitkovica
Polet (B)
6
2
21.05.2016 17:00 6 : 2
21.05
17:00
Rade Milošević
Omladinac (S)
2
1
21.05.2016 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Napredak
Dragoš
2
5
21.05.2016 17:00 2 : 5
21.05
17:00
Meteor
BSK
3
1
21.05.2016 17:00 3 : 1
BSK
21.05
17:00
Jasenica
┼Żabare
5
0
21.05.2016 17:00 5 : 0
21.05
17:00
Šamot
Partizan
1
3
21.05.2016 17:00 1 : 3
21.05
17:30
Radni─Źki
Mrovska
4
2
21.05.2016 17:30 4 : 2
21.05
17:30
OFK Jelen
Ceri─ç
1
3
21.05.2016 17:30 1 : 3
21.05
17:30
─îoban─Źe
Stolice
1
3
21.05.2016 17:30 1 : 3
21.05
17:30
Majur
Omladinac 2013
6
1
21.05.2016 17:30 6 : 1
21.05
17:00
Sparta Grabovica
Šilopaj
1
0
21.05.2016 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Ozremica
Velere─Ź 94
7
0
21.05.2016 17:00 7 : 0
21.05
16:30
Badljevica
Kolarac
4
2
21.05.2016 16:30 4 : 2
21.05
17:30
Bjelica
Brezova
3
0
21.05.2016 17:30 3 : 0
21.05
17:00
AZ Borac 2014
Morava
6
6
21.05.2016 17:00 6 : 6
21.05
17:30
Bana─çanin
Jugovi─çi
1
4
21.05.2016 17:30 1 : 4
21.05
17:30
Šumadija
Vreoci
2
4
21.05.2016 17:30 2 : 4
21.05
17:00
Rudar 2012
Mladost (MI)
3
0
21.05.2016 17:00 3 : 0
21.05
17:00
OFK Slatina
Mladost (G)
3
1
21.05.2016 17:00 3 : 1
21.05
17:30
Radnik
Razvitak
6
0
21.05.2016 17:30 6 : 0
21.05
17:30
OFK Borac
ISK Izvor
1
2
21.05.2016 17:30 1 : 2
21.05
17:30
Mladi radnik
Resava
1
5
21.05.2016 17:30 1 : 5
21.05
17:30
Planinac
Beljanica
0
4
21.05.2016 17:30 0 : 4
21.05
17:30
Zelenika
Resavac
1
1
21.05.2016 17:30 1 : 1
21.05
15:00
Bresje
Belica
1
2
21.05.2016 15:00 1 : 2
21.05
16:30
Sloboda 1948
Topoljak
0
3
21.05.2016 16:30 0 : 3
21.05
16:30
Jugovi─çi
Mladost
4
1
21.05.2016 16:30 4 : 1
21.05
16:30
Borjak 2013
Stara Čaršija
4
1
21.05.2016 16:30 4 : 1
21.05
17:00
Gornje Krajince
Atletiko
1
2
21.05.2016 17:00 1 : 2
21.05
17:00
Todorovce
Nomanica
7
0
21.05.2016 17:00 7 : 0
21.05
17:00
Gornje Sinkovce
Milanovo
1
1
21.05.2016 17:00 1 : 1
21.05
17:00
Jedinstvo
Grdanica 024
3
0
21.05.2016 17:00 3 : 0
21.05
17:30
Solunac
Sloga
2
1
21.05.2016 17:30 2 : 1
21.05
17:30
Naša Krajina
Crvena Zvezda
1
1
21.05.2016 17:30 1 : 1
21.05
17:00
Mladost (R)
Manastirica
2
0
21.05.2016 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Melnica
Vukan
7
2
21.05.2016 17:00 7 : 2
21.05
17:00
Jedinstvo
Mladost (L)
2
0
21.05.2016 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Udarnik 2015
Brana Paunovi─ç
5
3
21.05.2016 17:00 5 : 3
21.05
Mladi Radnik
Beli Orlovi
2
0
21.05.2016 2 : 0
21.05
Mladost
Partizan
0
1
21.05.2016 0 : 1
21.05
16:30
Mladost (J)
Kralj Petar I
2
1
21.05.2016 16:30 2 : 1
21.05
17:30
Luk
Jelav
3
2
21.05.2016 17:30
Luk
3 : 2
21.05
17:00
DB Junajted
Tolisavac - VT
0
2
21.05.2016 17:00 0 : 2
21.05
17:30
Napredak (MB)
Šumice
3
0
21.05.2016 17:30 3 : 0
21.05
17:30
Sloboda
Omladinac
6
2
21.05.2016 17:30 6 : 2
21.05
17:30
OFK Letnjikovac 1983
Sloga
3
2
21.05.2016 17:30 3 : 2
21.05
17:30
Culjkovi─ç
Metaloplastika
5
0
21.05.2016 17:30 5 : 0
21.05
17:30
Zadrugar
Napredak
1
3
21.05.2016 17:30 1 : 3
21.05
17:00
Bogutova─Źka Banja
Musina reka
3
0
21.05.2016 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Bane 1931
Progorelica
2
0
21.05.2016 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Budu─çnost
Borac
7
1
21.05.2016 17:00 7 : 1
21.05
17:00
OFK Selište
Zvezda
3
1
21.05.2016 17:00 3 : 1
21.05
17:00
Mladost
Best
0
3
21.05.2016 17:00 0 : 3
21.05
17:00
Vitanovac 08
Modrica
2
1
21.05.2016 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Pade┼ż
Knez Lazar
1
5
21.05.2016 17:00 1 : 5
21.05
17:00
Gaglovo
Srnje
4
1
21.05.2016 17:00 4 : 1
21.05
17:30
Duškovci
Je┼żevica
2
9
21.05.2016 17:30 2 : 9
21.05
11:00
Veteran
Mladost
5
1
21.05.2016 11:00 5 : 1
21.05
17:00
OFK Varna
Maovi MH
3
0
21.05.2016 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Pocerina
Šipurske livade
2
3
21.05.2016 17:00 2 : 3
21.05
17:30
Sloga
Skela
3
3
21.05.2016 17:30 3 : 3
21.05
17:30
Bari─Ź-Munja
Proleter
1
5
21.05.2016 17:30 1 : 5
21.05
17:30
Zadrugar
Roma-Iveri─ç
4
0
21.05.2016 17:30 4 : 0
21.05
17:30
Baljevac
Dra┼żevac-Tornado
7
7
21.05.2016 17:30 7 : 7
21.05
17:30
Proleter
20. Oktobar
0
2
21.05.2016 17:30 0 : 2
21.05
17:30
Šumadinac
Petka
1
4
21.05.2016 17:30 1 : 4
21.05
17:30
Mladi Radnik
Lazarevac
0
0
21.05.2016 17:30 0 : 0
21.05
17:30
Mladi Borac
Strmovo
3
0
21.05.2016 17:30 3 : 0
21.05
17:30
Oniks
Mladost
0
3
21.05.2016 17:30 0 : 3
21.05
17:30
OFK Dragoševac
Dobra Voda
2
4
21.05.2016 17:30 2 : 4
21.05
17:30
Mornar
Grbalj
3
1
21.05.2016 17:30 3 : 1
21.05
17:30
Lov─çen
De─Źi─ç
2
1
21.05.2016 17:30 2 : 1
21.05
17:30
Iskra
Sutjeska
1
1
21.05.2016 17:30 1 : 1
21.05
17:30
Zeta
Bokelj
2
3
21.05.2016 17:30 2 : 3
21.05
17:30
OFK Petrovac
Budu─çnost
0
1
21.05.2016 17:30 0 : 1
21.05
17:30
Mladost
Rudar
2
2
21.05.2016 17:30 2 : 2
21.05
17:00
Borac
Mladost (VO)
0
2
21.05.2016 17:00 0 : 2
21.05
17:00
Krupa
Tekstilac
0
0
21.05.2016 17:00 0 : 0
21.05
17:00
Kozara
Zvijezda 09
1
0
21.05.2016 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Vlasenica
Sloboda (NG)
0
3
21.05.2016 17:00 0 : 3
21.05
17:00
Sloboda (MG)
Leotar
3
1
21.05.2016 17:00 3 : 1
21.05
17:00
Drina HE
Sutjeska
0
2
21.05.2016 17:00 0 : 2
21.05
17:30
Borac (Š)
Tamaris
3
0
21.05.2016 17:30 3 : 0
21.05
17:30
Crni vrh
Vrbas
0
5
21.05.2016 17:30 0 : 5
21.05
19:00
Crvena zvezda
Radni─Źki
2
0
21.05.2016 19:00 2 : 0
21.05
19:00
Partizan
Vojvodina
3
2
21.05.2016 19:00 3 : 2
21.05
19:00
─îukari─Źki
Radnik
2
1
21.05.2016 19:00 2 : 1
21.05
19:00
Borac
Vo┼żdovac
0
0
21.05.2016 19:00 0 : 0
21.05
17:00
Javor Matis
Mladost
0
1
21.05.2016 17:00 0 : 1
21.05
17:00
OFK Beograd
Jagodina
6
2
21.05.2016 17:00 6 : 2
21.05
17:00
Metalac
Novi Pazar
4
2
21.05.2016 17:00 4 : 2
21.05
17:00
Spartak
Rad
1
2
21.05.2016 17:00 1 : 2
Rad
21.05
17:00
─îSK Pivara
Radni─Źki 1923
2
0
21.05.2016 17:00 2 : 0
21.05
17:00
In─Ĺija
Ba─Źka (BP)
2
2
21.05.2016 17:00 2 : 2
21.05
17:00
Donji Srem
Kolubara
0
1
21.05.2016 17:00 0 : 1
21.05
17:00
Loznica
Zemun
1
1
21.05.2016 17:00 1 : 1
21.05
17:00
Sloboda
Sloga (PM)
1
0
21.05.2016 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Napredak
Sindjeli─ç
1
0
21.05.2016 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Proleter
BSK Bor─Źa
1
1
21.05.2016 17:00 1 : 1
21.05
17:00
Dinamo
Be┼żanija
1
0
21.05.2016 17:00 1 : 0
21.05
13:00
Sloga 036
Radni─Źki 2013
3
0
21.05.2016 13:00 3 : 0
21.05
17:00
Mašinac
Vojvodina
2
0
21.05.2016 17:00 2 : 0
21.05
Napredak
Ma─Źva
21.05.2016 :
21.05
Po┼żarevac
Sloga Radni─Źki
21.05.2016 :
21.05
10:00
Vojvodina
Dinamo 1945
2
0
21.05.2016 10:00 2 : 0
21.05
10:00
Radni─Źki (NP)
Donji Srem
2
1
21.05.2016 10:00 2 : 1
21.05
10:00
Sloboda (─î)
Mladost
2
0
21.05.2016 10:00 2 : 0
21.05
12:00
Metalac (GM)
Metalac (K)
9
0
21.05.2016 12:00 9 : 0
21.05
11:00
Budu─çnost
Sloga (BB)
1
1
21.05.2016 11:00 1 : 1
21.05
12:30
BASK
IM Rakovica
1
0
21.05.2016 12:30 1 : 0
21.05
17:30
┼Żarkovo
Kolubara
2
3
21.05.2016 17:30 2 : 3
21.05
10:00
BSK Bor─Źa
Internacional
3
1
21.05.2016 10:00 3 : 1
21.05
16:30
Policajac
Radni─Źki (NB)
3
4
21.05.2016 16:30 3 : 4
21.05
12:00
Be┼żanija
Sindjeli─ç
1
0
21.05.2016 12:00 1 : 0
21.05
10:00
Vo┼żdovac
Brodarac 2
2
0
21.05.2016 10:00 2 : 0
21.05
11:00
Zemun
Jedinstvo
8
0
21.05.2016 11:00 8 : 0
21.05
11:00
Borac (S)
Dolina
7
1
21.05.2016 11:00 7 : 1
21.05
13:00
Unirea
Slavija
6
5
21.05.2016 13:00 6 : 5
21.05
11:00
Omladinac
Glogonj
2
2
21.05.2016 11:00 2 : 2
21.05
11:00
C.zvezda
Budu─çnost (A)
4
11
21.05.2016 11:00 4 : 11
21.05
11:00
Borac (P)
Partizan (G)
9
1
21.05.2016 11:00 9 : 1
21.05
Stari Tamiš
Strela
6
1
21.05.2016 6 : 1
21.05
10:00
Srem
Prva Iskra
3
2
21.05.2016 10:00 3 : 2
21.05
10:00
Trudbenik
Zvezdara
4
3
21.05.2016 10:00 4 : 3
21.05
16:00
Vrcin
GSP Polet
3
5
21.05.2016 16:00 3 : 5
21.05
12:00
Sopot
Grafi─Źar
3
9
21.05.2016 12:00 3 : 9
21.05
16:00
Buducnost
Zmaj 1953
0
1
21.05.2016 16:00 0 : 1
21.05
13:30
Ba─Źinac
Sloga
0
4
21.05.2016 13:30 0 : 4
21.05
14:00
Berane
Bratstvo
1
4
21.05.2016 14:00 1 : 4
21.05
10:00
Lokomotiva MO
BSK Bor─Źa MO
3
4
21.05.2016 10:00 3 : 4
21.05
10:00
Zemun MO
Brodarac MO
1
1
21.05.2016 10:00 1 : 1
21.05
10:00
Vo┼żdovac MO
Radni─Źki (NB) MO
1
0
21.05.2016 10:00 1 : 0
21.05
10:00
Be┼żanija MO
IMT MO
3
2
21.05.2016 10:00 3 : 2
21.05
10:00
Internacional MO
BASK MO
5
3
21.05.2016 10:00 5 : 3
21.05
10:00
OFK Beograd MO
Rad MO
5
1
21.05.2016 10:00 5 : 1
21.05
10:00
Sin─Ĺeli─ç MO
011 MO
2
3
21.05.2016 10:00 2 : 3
21.05
10:00
Borac
Široki Brijeg
2
2
21.05.2016 10:00 2 : 2
21.05
10:00
Radnik
Slavija
2
0
21.05.2016 10:00 2 : 0
21.05
10:00
Vitez
Rudar Prijedor
0
1
21.05.2016 10:00 0 : 1
21.05
10:00
┼Żeljezni─Źar
─îelik
2
1
21.05.2016 10:00 2 : 1
21.05
10:00
Vele┼ż
Zrinjski
0
1
21.05.2016 10:00 0 : 1
21.05
10:00
Mladost
Sarajevo
0
5
21.05.2016 10:00 0 : 5
21.05
10:00
Sloboda
Travnik
8
0
21.05.2016 10:00 8 : 0
21.05
10:00
Olimpic
Drina
3
1
21.05.2016 10:00 3 : 1
21.05
Hercegovac
Romanija
21.05.2016 :
21.05
Vele┼ż
Mladost (G)
21.05.2016 :
21.05
Rudo
Stakorina
21.05.2016 :
21.05
Glasinac
Famos
21.05.2016 :
21.05
14:00
Jezero
Graficar
5
1
21.05.2016 14:00 5 : 1
21.05
15:30
Radnicki
Grbalj
1
1
21.05.2016 15:30 1 : 1
21.05
15:00
OFK Hajduk
Real Niš
2
1
21.05.2016 15:00 2 : 1
21.05
10:00
Spartak
Vojvodina
1
4
21.05.2016 10:00 1 : 4
21.05
12:00
Petar Pua─Źa
Radni─Źki (NP)
6
1
21.05.2016 12:00 6 : 1
21.05
12:00
┼Żelezni─Źar (P)
Dinamo 1945
1
0
21.05.2016 12:00 1 : 0
21.05
10:00
Studentski Grad
011
3
1
21.05.2016 10:00 3 : 1
011
21.05
12:30
Bor─Źa
Vo┼żdovac
1
1
21.05.2016 12:30 1 : 1
21.05
11:30
Lokomotiva
Teleoptik
0
2
21.05.2016 11:30 0 : 2
21.05
13:00
Kolubara
Internacional
2
4
21.05.2016 13:00 2 : 4
21.05
10:00
Mladenovac
Balkan
3
0
21.05.2016 10:00 3 : 0
21.05
10:00
Milenium
IMT
0
3
21.05.2016 10:00 0 : 3
IMT
21.05
13:30
Budu─çnost
PKB Kovilovo
3
2
21.05.2016 13:30 3 : 2
21.05
14:30
Radni─Źki (O)
PKB
5
2
21.05.2016 14:30 5 : 2
PKB
21.05
15:00
┼Żarkovo
Brodarac 1947
0
2
21.05.2016 15:00 0 : 2
21.05
12:00
Budućnost-Krušik 2014
Jedinstvo
2
1
21.05.2016 12:00 2 : 1
21.05
11:00
Senjak
Savacijum
4
2
21.05.2016 11:00 4 : 2
21.05
12:00
Drina
┼Żelezni─Źar
1
2
21.05.2016 12:00 1 : 2
21.05
10:00
AFK
Subotica
1
4
21.05.2016 10:00
AFK
1 : 4
21.05
11:00
Njerš Ištvan
Obili─ç
5
1
21.05.2016 11:00 5 : 1