XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
843 utakmica za dan Nedelja, 22 Maj 2016


Fudbal

22.05
17:00
Radan
Dunav
1
0
22.05.2016 17:00 1 : 0
22.05
17:00
Temni─ç 1924
Sloga (D)
1
3
22.05.2016 17:00 1 : 3
22.05
17:00
Moravac Orion
OFK Bor
10
0
22.05.2016 17:00 10 : 0
22.05
16:30
Senta
Omladinac
3
0
22.05.2016 16:30 3 : 0
22.05
16:30
Dolina
Ba─Źka 1901
2
2
22.05.2016 16:30 2 : 2
22.05
16:30
Dunav
Borac (S)
1
2
22.05.2016 16:30 1 : 2
22.05
16:30
Srem
GSP Polet
0
0
22.05.2016 16:30 0 : 0
22.05
16:30
Turbina
Stepojevac Vaga
4
0
22.05.2016 16:30 4 : 0
22.05
11:00
Dor─çol
Radni─Źki (NB)
3
2
22.05.2016 11:00 3 : 2
22.05
16:30
Brodarac 1947
Crvena zvezda
2
0
22.05.2016 16:30 2 : 0
22.05
16:30
Budu─çnost
┼Żarkovo
2
1
22.05.2016 16:30 2 : 1
22.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Mokra Gora
4
1
22.05.2016 17:00 4 : 1
22.05
17:00
Zvi┼żd
Jedinstvo Putevi
0
4
22.05.2016 17:00 0 : 4
22.05
17:00
Mihajlovac 1934
Kara─Ĺor─Ĺe
2
0
22.05.2016 17:00 2 : 0
22.05
17:00
Bošnjane
Kosanica
1
3
22.05.2016 17:00 1 : 3
22.05
17:00
Juhor
Kopaonik
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
17:00
Leva─Ź
Lugomir
2
1
22.05.2016 17:00 2 : 1
22.05
17:00
Sloga (─ć)
┼Żitora─Ĺa
1
0
22.05.2016 17:00 1 : 0
22.05
17:00
Poljoprivrednik
SFS Borac
1
0
22.05.2016 17:00 1 : 0
22.05
17:00
┼Żupa
FUD
2
2
22.05.2016 17:00 2 : 2
FUD
22.05
17:00
Morava
Rembas
1
2
22.05.2016 17:00 1 : 2
22.05
17:00
Šarbanovac
Rudar (P)
4
0
22.05.2016 17:00 4 : 0
22.05
17:00
Zaplanjac
Kablovi
7
1
22.05.2016 17:00 7 : 1
22.05
17:00
Moravica
Bu─Źje
2
4
22.05.2016 17:00 2 : 4
22.05
17:00
Napredak
Brodoremont
3
1
22.05.2016 17:00 3 : 1
22.05
17:00
Pukovac
Radni─Źki (L)
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
17:00
Vranjska Banja
Jablanica
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
17:00
Mladost (M)
Budu─çnost (P)
4
2
22.05.2016 17:00 4 : 2
22.05
17:00
Vlasina
Bobište
6
0
22.05.2016 17:00 6 : 0
22.05
11:00
Jedinstvo (P)
Ropotovo
2
0
22.05.2016 11:00 2 : 0
22.05
16:30
┼ŻAK
Mladost (L)
3
2
22.05.2016 16:30 3 : 2
22.05
16:30
Slavia
Budu─çnost
2
1
22.05.2016 16:30 2 : 1
22.05
16:30
Tekstilac
Srbobran
5
3
22.05.2016 16:30 5 : 3
22.05
16:30
Tisa (A)
Zadrugar
5
1
22.05.2016 16:30 5 : 1
22.05
10:00
Subotica
Tavankut
1
0
22.05.2016 10:00 1 : 0
22.05
16:30
Ba─Źka (P)
Sloga (─î)
0
6
22.05.2016 16:30 0 : 6
22.05
16:30
Mladost (T)
Be─Źej 1918
2
3
22.05.2016 16:30 2 : 3
22.05
16:30
Hajduk (B)
Jugovi─ç
8
0
22.05.2016 16:30 8 : 0
22.05
16:30
LSK La─çarak
Kabel
3
0
22.05.2016 16:30 3 : 0
22.05
16:30
Kupinovo
Mladost (BJ)
2
1
22.05.2016 16:30 2 : 1
22.05
16:30
Budu─çnost (SN)
Borac
1
2
22.05.2016 16:30 1 : 2
22.05
10:00
Torlak
Vr─Źin
2
1
22.05.2016 10:00 2 : 1
22.05
11:00
Hajduk
Ba─çevac
2
1
22.05.2016 11:00 2 : 1
22.05
16:30
Zvezdara
Jedinstvo
0
4
22.05.2016 16:30 0 : 4
22.05
16:30
Lepušnica
PKB
1
2
22.05.2016 16:30 1 : 2
PKB
22.05
16:30
BSK Batajnica
Prva Iskra
5
1
22.05.2016 16:30 5 : 1
22.05
17:00
Basarac
Morava
1
0
22.05.2016 17:00 1 : 0
22.05
17:00
RSK
GFK Jasenica 1911
3
0
22.05.2016 17:00
RSK
3 : 0
22.05
17:00
Omladinac
Rudar
2
1
22.05.2016 17:00 2 : 1
22.05
17:00
Sloga
Proleter
0
2
22.05.2016 17:00 0 : 2
22.05
17:00
Zlatibor
Budu─çnost
1
1
22.05.2016 17:00 1 : 1
22.05
17:00
Sloga (S)
Brezovica
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
17:00
Polimlje
Provo
2
0
22.05.2016 17:00 2 : 0
22.05
17:00
Zlatar
Radni─Źki (V)
3
2
22.05.2016 17:00 3 : 2
22.05
17:00
OFK Ose─Źina
Jedinstvo 1945
2
1
22.05.2016 17:00 2 : 1
22.05
17:00
Bra─ça Vukovi─ç
Tutin
2
0
22.05.2016 17:00 2 : 0
22.05
17:00
Sloboda (─î)
Orlovac
1
0
22.05.2016 17:00 1 : 0
22.05
17:00
Polet (T)
Draga─Źevo
0
2
22.05.2016 17:00 0 : 2
22.05
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Ov─Źar
1
0
22.05.2016 17:00 1 : 0
22.05
17:00
Slavija (K)
Takovo
3
1
22.05.2016 17:00 3 : 1
22.05
17:00
Omladinac (NS)
Trep─Źa
2
0
22.05.2016 17:00 2 : 0
22.05
17:30
BSK
Mladost (K)
0
3
22.05.2016 17:30
BSK
0 : 3
22.05
17:30
OFK Bratstvo
Dragocvet
2
0
22.05.2016 17:30 2 : 0
22.05
17:30
Napredak (D)
OFK Tekstilac
3
4
22.05.2016 17:30 3 : 4
22.05
17:30
Sloga
Mladi radnik
1
1
22.05.2016 17:30 1 : 1
22.05
17:30
Bratstvo
Kušiljevo
3
1
22.05.2016 17:30 3 : 1
22.05
17:00
Real
Jug Bogdan
2
1
22.05.2016 17:00 2 : 1
22.05
17:00
Borac
Kosovac
2
0
22.05.2016 17:00 2 : 0
22.05
17:00
Partizanski put
Omladinac
0
3
22.05.2016 17:00 0 : 3
22.05
17:00
Dobri─Ź
Pobeda
10
0
22.05.2016 17:00 10 : 0
22.05
17:00
Mladost 1982
Dun─Ĺerski
1
0
22.05.2016 17:00 1 : 0
22.05
17:00
Jastrebac
Svetlost
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
17:00
Koprijan 1975
Mladost (Batuš.)
0
3
22.05.2016 17:00 0 : 3
22.05
17:00
Orljane
Radni─Źki 1924
4
6
22.05.2016 17:00 4 : 6
22.05
17:00
Mladost 1976 (Bilj.)
Jedinstvo (B)
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
17:00
Radni─Źki 1947 (─î)
Naša krila 1936
0
5
22.05.2016 17:00 0 : 5
22.05
17:00
Nemetali
Branik
3
1
22.05.2016 17:00 3 : 1
22.05
17:00
BSK
Zlot
3
0
22.05.2016 17:00
BSK
3 : 0
22.05
17:00
Sloga
Slatina
2
0
22.05.2016 17:00 2 : 0
22.05
17:00
Radni─Źki
Krivelj
5
0
22.05.2016 17:00 5 : 0
22.05
17:00
Majdanpek
Deli Jovan
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
17:00
Polom
Klju─Ź
5
2
22.05.2016 17:00 5 : 2
22.05
17:00
─îubra
Pore─Ź
1
3
22.05.2016 17:00 1 : 3
22.05
Osni─ç
Rudar
2
0
22.05.2016 2 : 0
22.05
Malinik
Grlište
3
0
22.05.2016 3 : 0
22.05
Omladinac
Sloga
1
1
22.05.2016 1 : 1
22.05
OFK Knjaz
Mladost (S)
5
3
22.05.2016 5 : 3
22.05
Trebi─Ź
ŠSK
0
2
22.05.2016 0 : 2
22.05
17:00
┼Żelju┼ía
Zvezda
4
2
22.05.2016 17:00 4 : 2
22.05
17:00
Gnjilan
Pade┼ż
3
1
22.05.2016 17:00 3 : 1
22.05
17:00
Zadrugar
Vladimir Durkovi─ç
1
4
22.05.2016 17:00 1 : 4
22.05
17:00
Kumarevo
Umac
2
0
22.05.2016 17:00 2 : 0
22.05
17:00
─îekmin
Sloga (L)
2
2
22.05.2016 17:00 2 : 2
22.05
17:00
Radni─Źki (P)
Zlo─çudovo
3
2
22.05.2016 17:00 3 : 2
22.05
17:00
Vu─Źje
Sloboda D.B
2
0
22.05.2016 17:00 2 : 0
22.05
17:00
Šumadija
GFK Dubo─Źica
1
2
22.05.2016 17:00 1 : 2
22.05
17:00
Planta┼ża
Jedinstvo GS
0
3
22.05.2016 17:00 0 : 3
22.05
17:00
Omladinac
Mladi Borac
2
0
22.05.2016 17:00 2 : 0
22.05
17:00
Brza
Progres
3
1
22.05.2016 17:00 3 : 1
22.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Mladost V
2
2
22.05.2016 17:00 2 : 2
22.05
17:00
Radni─Źki
Vulkan
2
3
22.05.2016 17:00 2 : 3
22.05
17:00
Jedinstvo (GM)
Brzi Brod
3
3
22.05.2016 17:00 3 : 3
22.05
17:00
Aluminjum
Morava
3
2
22.05.2016 17:00 3 : 2
22.05
17:00
Sloboda
Mramor
4
2
22.05.2016 17:00 4 : 2
22.05
17:00
Crvena zastava
Proleter
4
0
22.05.2016 17:00 4 : 0
22.05
17:00
Vrtište
Palilulac
0
2
22.05.2016 17:00 0 : 2
22.05
17:00
Mladost
OFK Niš
2
3
22.05.2016 17:00 2 : 3
22.05
17:30
Budu─çnost (A)
Mladost (O)
1
2
22.05.2016 17:30 1 : 2
22.05
17:30
Mladost (V)
Jedinstvo Stevi─ç
1
2
22.05.2016 17:30 1 : 2
22.05
17:30
Crvena zvezda
Jugoslavija
1
0
22.05.2016 17:30 1 : 0
22.05
17:30
Vulturul
Partizan (G)
1
2
22.05.2016 17:30 1 : 2
22.05
17:30
Vladimirovac
Borac (S)
2
5
22.05.2016 17:30 2 : 5
22.05
16:30
Polet
Banat
1
0
22.05.2016 16:30 1 : 0
22.05
16:30
Mladost
Borac Aleksandrovo
2
3
22.05.2016 16:30 2 : 3
22.05
16:30
Crvena zvezda
Radni─Źki 1911
9
0
22.05.2016 16:30 9 : 0
22.05
16:30
Vojvodina 1928
Zadrugar
8
0
22.05.2016 16:30 8 : 0
22.05
17:00
Terekveš
BSK
1
3
22.05.2016 17:00 1 : 3
BSK
22.05
17:00
Kordun
Kula
1
1
22.05.2016 17:00 1 : 1
22.05
17:00
Omladinac (B)
Borac
1
0
22.05.2016 17:00 1 : 0
22.05
17:00
Rusin
Radni─Źki 1918
0
3
22.05.2016 17:00 0 : 3
22.05
17:00
Hajduk
Omladinac (D)
0
3
22.05.2016 17:00 0 : 3
22.05
17:00
Ba─Źka
Tornjoš
7
2
22.05.2016 17:00 7 : 2
22.05
17:00
Bajša
E─Ĺ┼íeg
7
0
22.05.2016 17:00 7 : 0
22.05
17:00
Vinogradar
Sloga
5
1
22.05.2016 17:00 5 : 1
22.05
17:00
Preporod
Panonija IM Topola
4
0
22.05.2016 17:00 4 : 0
22.05
17:00
Krivaja
Radni─Źki 1905
0
0
22.05.2016 17:00 0 : 0
22.05
17:00
Jadran
Partizan
4
2
22.05.2016 17:00 4 : 2
22.05
17:00
OFK Bresta─Ź
Hajduk (D)
1
3
22.05.2016 17:00 1 : 3
22.05
17:00
Donji Petrovci
Jedinstvo (M)
4
1
22.05.2016 17:00 4 : 1
22.05
17:00
Grani─Źar 1924
Napredak (P)
2
2
22.05.2016 17:00 2 : 2
22.05
17:00
OFK Zeka Buljubaša
Rudar
2
3
22.05.2016 17:00 2 : 3
22.05
17:00
Ljukovo
Sloven
3
2
22.05.2016 17:00 3 : 2
22.05
17:00
Hrtkovci
Podrinje
2
2
22.05.2016 17:00 2 : 2
22.05
17:00
Napredak
Hercegovac
0
2
22.05.2016 17:00 0 : 2
22.05
17:00
Mileti─ç
Jedinstvo
2
1
22.05.2016 17:00 2 : 1
22.05
17:00
Kulpin
Stari Grad
1
4
22.05.2016 17:00 1 : 4
22.05
17:00
Krila Krajine
Titel
5
0
22.05.2016 17:00 5 : 0
22.05
17:00
Borac
Tvrdjava
5
0
22.05.2016 17:00 5 : 0
22.05
17:00
Budu─çnost
Mladost
3
2
22.05.2016 17:00 3 : 2
22.05
17:00
Hajduk
Sutjeska
5
1
22.05.2016 17:00 5 : 1
22.05
16:30
Mladost (B)
OFK Borac
2
1
22.05.2016 16:30 2 : 1
22.05
16:30
Strelac
Šumadija
6
2
22.05.2016 16:30 6 : 2
22.05
10:00
Radni─Źki
Polet
2
2
22.05.2016 10:00 2 : 2
22.05
16:30
Veliki Borak
OFK Zabre┼żje
3
2
22.05.2016 16:30 3 : 2
22.05
10:00
Borac
Budu─çnost
0
1
22.05.2016 10:00 0 : 1
22.05
16:30
Borac
Sindjeli─ç 2012
1
1
22.05.2016 16:30 1 : 1
22.05
16:30
Institut
Policajac
2
1
22.05.2016 16:30 2 : 1
22.05
11:00
Zmaj 1953
Komgrap
0
1
22.05.2016 11:00 0 : 1
22.05
16:30
13. maj
PKB Kovilovo
3
1
22.05.2016 16:30 3 : 1
22.05
16:30
Bole─Ź
OFK Leštane
1
1
22.05.2016 16:30 1 : 1
22.05
10:00
Selo Mladenovac
Mladenovac
2
5
22.05.2016 10:00 2 : 5
22.05
16:30
Pudarci
Ropo─Źevo
2
0
22.05.2016 16:30 2 : 0
22.05
16:30
Velika Krsna
Kova─Źevac
1
0
22.05.2016 16:30 1 : 0
22.05
16:30
Omladinac
SASK
0
0
22.05.2016 16:30 0 : 0
22.05
16:30
Bresje Superior
Borac (R)
0
3
22.05.2016 16:30 0 : 3
22.05
16:30
Mladi radnik
Udarnik
3
3
22.05.2016 16:30 3 : 3
22.05
16:30
Pobeda
Ba─Źinac
2
1
22.05.2016 16:30 2 : 1
22.05
16:30
Šumadija
Osipaonica
3
5
22.05.2016 16:30 3 : 5
22.05
16:30
Budu─çnost
Sloboda
1
0
22.05.2016 16:30 1 : 0
22.05
16:30
7. Juli
Sloga
1
0
22.05.2016 16:30 1 : 0
22.05
17:00
Sloga (─ć)
Trgova─Źki
1
2
22.05.2016 17:00 1 : 2
22.05
17:00
Dizel
─Éerdap
4
3
22.05.2016 17:00 4 : 3
22.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Makce
3
1
22.05.2016 17:00 3 : 1
22.05
17:00
Krilaš
Napredak
1
0
22.05.2016 17:00 1 : 0
22.05
17:00
Mladost
Mlava
2
1
22.05.2016 17:00 2 : 1
22.05
17:00
Vojvoda Milenko
Budu─çnost
1
2
22.05.2016 17:00 1 : 2
22.05
17:00
Sloga (B)
Borac
1
0
22.05.2016 17:00 1 : 0
22.05
17:00
Integral
Polet
1
2
22.05.2016 17:00 1 : 2
22.05
17:00
Petar Dobrnjac
Rudar
1
2
22.05.2016 17:00 1 : 2
22.05
17:00
Aran─Ĺelovac
┼ŻSK
3
2
22.05.2016 17:00 3 : 2
22.05
17:00
Borac
Pobeda
2
3
22.05.2016 17:00 2 : 3
22.05
17:00
Junkovac
Banja
4
3
22.05.2016 17:00 4 : 3
22.05
17:00
BSK
Trnava
6
0
22.05.2016 17:00
BSK
6 : 0
22.05
17:00
Vin─Źa
Šumadija
3
1
22.05.2016 17:00 3 : 1
22.05
10:00
Vitlina-Bokanja
Šatornja
2
1
22.05.2016 10:00 2 : 1
22.05
17:00
Prvi srpski ustanak
Kara─Ĺor─Ĺe
4
0
22.05.2016 17:00 4 : 0
22.05
17:00
Jedinstvo
Prvi partizan
5
3
22.05.2016 17:00 5 : 3
22.05
17:00
Savinac
Ariljska rampa
0
6
22.05.2016 17:00 0 : 6
22.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Napredak
7
3
22.05.2016 17:00 7 : 3
22.05
17:00
Peru─çac
Jasen
1
1
22.05.2016 17:00 1 : 1
22.05
17:00
Soko
Višesava
3
2
22.05.2016 17:00 3 : 2
22.05
17:30
Antimon
Mladost (PP)
2
1
22.05.2016 17:30 2 : 1
22.05
17:30
Jedinstvo (Š)
Lipolist
3
0
22.05.2016 17:30 3 : 0
22.05
17:30
BMR Petlova─Źa
Podrinje
1
3
22.05.2016 17:30 1 : 3
22.05
17:30
Hajduk Stanko
Borac (V)
1
1
22.05.2016 17:30 1 : 1
22.05
17:00
OFK Divci
Trli─ç
6
1
22.05.2016 17:00 6 : 1
22.05
17:00
ZSK
Tulari
3
2
22.05.2016 17:00
ZSK
3 : 2
22.05
17:00
Ka─Źer
Tvrdojevac
2
1
22.05.2016 17:00 2 : 1
22.05
17:00
Tešnjar
Polet
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
16:30
Budu─çnost
Borac
2
3
22.05.2016 16:30 2 : 3
22.05
16:30
Partizan
Maršić
2
0
22.05.2016 16:30 2 : 0
22.05
16:30
Sušica
─ćava
3
2
22.05.2016 16:30 3 : 2
22.05
16:30
Šumadinac
Mladost
5
5
22.05.2016 16:30 5 : 5
22.05
16:30
Vodoja┼ża
Sloga (D)
1
3
22.05.2016 16:30 1 : 3
22.05
17:00
Real
Radni─Źki
1
2
22.05.2016 17:00 1 : 2
22.05
17:00
Ribnica
Budu─çnost
1
1
22.05.2016 17:00 1 : 1
22.05
17:00
Mataruge
Pazar Juniors 2011
3
2
22.05.2016 17:00 3 : 2
22.05
17:00
Granit
OFK Ras
0
0
22.05.2016 17:00 0 : 0
22.05
17:00
Stubal
Go─Ź
3
8
22.05.2016 17:00 3 : 8
22.05
17:00
Borac
Ibar
2
1
22.05.2016 17:00 2 : 1
22.05
17:00
Mladost
Slatina
2
3
22.05.2016 17:00 2 : 3
22.05
17:00
Spartak
Donja Vrbava
2
0
22.05.2016 17:00 2 : 0
22.05
17:00
Jedinstvo
Lunjevica
2
4
22.05.2016 17:00 2 : 4
22.05
17:00
Napredak
Majdan
4
0
22.05.2016 17:00 4 : 0
22.05
17:00
Backovac Junajted
Miokovci
5
6
22.05.2016 17:00 5 : 6
22.05
17:30
Polet
Supska
7
2
22.05.2016 17:30 7 : 2
22.05
17:30
Omladinski
Rudar Stenjevac
2
1
22.05.2016 17:30 2 : 1
22.05
17:30
Napredak Stubica
Rudar (SR)
6
2
22.05.2016 17:30 6 : 2
22.05
17:30
Javor
Hajduk
3
2
22.05.2016 17:30 3 : 2
22.05
10:00
Šumadija
Rudar (P)
1
5
22.05.2016 10:00 1 : 5
22.05
17:30
Napredak (Sv)
Mladost (S)
2
1
22.05.2016 17:30 2 : 1
22.05
17:30
Budu─çnost
Napredak (SL)
4
1
22.05.2016 17:30 4 : 1
22.05
17:30
Mladost (G)
Kupinovac
0
1
22.05.2016 17:30 0 : 1
22.05
17:30
Resavac
Ursule
2
3
22.05.2016 17:30 2 : 3
22.05
17:30
Mladost (D)
Kolare
2
3
22.05.2016 17:30 2 : 3
22.05
17:30
Morava
Crni Vrh
1
2
22.05.2016 17:30 1 : 2
22.05
17:00
OFK Gnjila
Sloga
5
0
22.05.2016 17:00 5 : 0
22.05
17:00
Polet 57
Stari Trstenik
2
2
22.05.2016 17:00 2 : 2
22.05
17:00
14. Oktobar
Omladinac
1
3
22.05.2016 17:00 1 : 3
22.05
17:00
Donji Kopaonik
Trudbenik
1
2
22.05.2016 17:00 1 : 2
22.05
17:00
Rubin (DS)
Mladost
11
1
22.05.2016 17:00 11 : 1
22.05
17:00
Rasina
Sokolovi
6
2
22.05.2016 17:00 6 : 2
22.05
17:00
Kapid┼żija
Jedinstvo 1936
1
4
22.05.2016 17:00 1 : 4
22.05
17:00
Bukovica
─îarapan
3
2
22.05.2016 17:00 3 : 2
22.05
17:00
Budu─çnost
Kupci
1
3
22.05.2016 17:00 1 : 3
22.05
11:00
Pobeda 1976
Polet
2
1
22.05.2016 11:00 2 : 1
22.05
17:00
Jastrebac (T)
Tempo
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
11:00
OFK Dra┼żevac
Borac
1
1
22.05.2016 11:00 1 : 1
22.05
11:00
Jedinstvo GVD
OFK Sloga
4
2
22.05.2016 11:00 4 : 2
22.05
17:00
OFK Rutevac 1908
Ratar
3
2
22.05.2016 17:00 3 : 2
22.05
11:00
Dušnik
Marina Kutina
2
1
22.05.2016 11:00 2 : 1
22.05
17:00
4. Juli
Pobeda
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
17:00
Grkinja
Moravac (ZT)
1
4
22.05.2016 17:00 1 : 4
22.05
17:00
Kne┼żica
Toplica
0
2
22.05.2016 17:00 0 : 2
22.05
17:00
Napredak
Egeta
2
3
22.05.2016 17:00 2 : 3
22.05
17:00
Lokomotiva
Velika Vrbica
0
3
22.05.2016 17:00 0 : 3
22.05
17:00
Omladinac
Milutinovac
6
1
22.05.2016 17:00 6 : 1
22.05
17:00
Mala Vrbica
Ko─Źa Andjelkovi─ç
3
2
22.05.2016 17:00 3 : 2
22.05
17:00
Lov─çen
Pontes
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
17:00
Rtkovo
Kladušnica
0
1
22.05.2016 17:00 0 : 1
22.05
17:00
Grani─Źar
Kastrum
7
0
22.05.2016 17:00 7 : 0
22.05
17:00
Polet 1959
Kosovo
2
2
22.05.2016 17:00 2 : 2
22.05
17:00
Temac
Pobeda
5
0
22.05.2016 17:00 5 : 0
22.05
17:00
Sloga
Jerma
1
0
22.05.2016 17:00 1 : 0
22.05
17:00
Moravac
BSK
0
3
22.05.2016 17:00 0 : 3
BSK
22.05
11:00
Lemind 1953
Jedinstvo (Š)
0
2
22.05.2016 11:00 0 : 2
22.05
17:00
Jedinstvo (G)
Morava
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
17:00
Mladost (B)
Sušica 2012
4
0
22.05.2016 17:00 4 : 0
22.05
17:00
Napredak
Polet
0
1
22.05.2016 17:00 0 : 1
22.05
17:00
Gradac
Real
3
1
22.05.2016 17:00 3 : 1
22.05
17:00
OFK Morava
OFK Bobište
6
1
22.05.2016 17:00 6 : 1
22.05
17:30
Ševac
Hajdu─Źica
0
0
22.05.2016 17:30 0 : 0
22.05
17:30
Dunav
Borac (VG)
1
0
22.05.2016 17:30 1 : 0
22.05
17:30
Ratar
Jedinstvo
2
0
22.05.2016 17:30 2 : 0
22.05
17:30
Banat (I)
Partizan (K)
5
0
22.05.2016 17:30 5 : 0
22.05
17:30
Borac (VS)
Potporanj
3
0
22.05.2016 17:30 3 : 0
22.05
17:30
Karaš (K)
Karaš (J)
4
1
22.05.2016 17:30 4 : 1
22.05
17:30
Vojvodina (CC)
Vojvodina (S)
2
2
22.05.2016 17:30 2 : 2
22.05
17:00
Borac
Omladinac
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
17:00
Budu─çnost
BSK Bavanište
0
2
22.05.2016 17:00 0 : 2
22.05
17:00
Kolonija
Proleter
2
2
22.05.2016 17:00 2 : 2
22.05
17:00
Strela
Dolovo
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
17:30
Glogonj
Tempo
2
0
22.05.2016 17:30 2 : 0
22.05
17:30
Unirea
Mika Anti─ç
3
0
22.05.2016 17:30 3 : 0
22.05
17:30
Polet
Stari Tamiš
3
1
22.05.2016 17:30 3 : 1
22.05
17:30
Spartak
Pobeda
8
1
22.05.2016 17:30 8 : 1
22.05
16:30
Napredak
Bega
1
4
22.05.2016 16:30 1 : 4
22.05
16:30
Vojvodina (B)
2. Oktobar
5
0
22.05.2016 16:30 5 : 0
22.05
16:30
Vojvodina (NM)
Terekveš
1
2
22.05.2016 16:30 1 : 2
22.05
16:30
1.Oktobar
Proleter
2
3
22.05.2016 16:30 2 : 3
22.05
16:30
┼ŻFK Banat
Proleter
7
1
22.05.2016 16:30 7 : 1
22.05
16:30
Omladinac
Jedinstvo
4
4
22.05.2016 16:30 4 : 4
22.05
16:30
Potisje
Lehel
2
2
22.05.2016 16:30 2 : 2
22.05
16:30
Rusanda
OFK Klek
1
0
22.05.2016 16:30 1 : 0
22.05
16:30
ASK
MSK
5
0
22.05.2016 16:30
ASK
5 : 0
MSK
22.05
16:30
Naftagas
OFK Gradnulica
5
0
22.05.2016 16:30 5 : 0
22.05
17:00
OFK Metalac
Crvenka
0
6
22.05.2016 17:00 0 : 6
22.05
17:00
Jedinstvo (R)
Dunav
1
2
22.05.2016 17:00 1 : 2
22.05
17:00
Partizan
Dinamo
6
0
22.05.2016 17:00 6 : 0
22.05
17:00
Aleksa Šantić
Grani─Źar
7
0
22.05.2016 17:00 7 : 0
22.05
17:00
Hajduk Junior
Rastina 1918
4
1
22.05.2016 17:00 4 : 1
22.05
17:00
Pali─ç
─Éur─Ĺin
1
4
22.05.2016 17:00 1 : 4
22.05
17:00
Lokomotiva
Bikovo
2
1
22.05.2016 17:00 2 : 1
22.05
17:00
Bratstvo
┼Żednik
2
6
22.05.2016 17:00 2 : 6
22.05
17:00
Elektrovojvodina
Udarnik Višnjevac
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
17:00
Solid
─îantavir
4
3
22.05.2016 17:00 4 : 3
22.05
17:00
Jedinstvo
Borac (M)
2
0
22.05.2016 17:00 2 : 0
22.05
17:00
No─çaj
Sloboda
1
1
22.05.2016 17:00 1 : 1
22.05
17:00
Sloga
Fruškogorac
1
6
22.05.2016 17:00 1 : 6
22.05
17:00
Radni─Źki
Hajduk 1932
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
17:00
Napredak
Omladinac
4
2
22.05.2016 17:00 4 : 2
22.05
17:00
Grani─Źar
Obili─ç 1993
1
1
22.05.2016 17:00 1 : 1
22.05
17:00
Borac (S)
PSK Putinci
3
1
22.05.2016 17:00 3 : 1
22.05
16:30
Hajduk
Ba─Źka
0
4
22.05.2016 16:30 0 : 4
22.05
16:30
Iskra
Sloga
6
0
22.05.2016 16:30 6 : 0
22.05
16:30
Vojvodina
Mladost Radost
0
1
22.05.2016 16:30 0 : 1
22.05
16:30
Budu─çnost
Obili─ç (Vilovo)
1
2
22.05.2016 16:30 1 : 2
22.05
17:30
Borac
Krivanj
5
4
22.05.2016 17:30 5 : 4
22.05
17:30
Labudnja─Źa
Soko
0
3
22.05.2016 17:30 0 : 3
22.05
17:30
Ba─Źki Hajduk
Naša Zvezda
4
1
22.05.2016 17:30 4 : 1
22.05
17:30
Ba─Źka
Slavija
2
3
22.05.2016 17:30 2 : 3
22.05
17:30
Neštin
Magli─ç
2
1
22.05.2016 17:30 2 : 1
22.05
17:00
Ba─Źka
RFK Novi Sad 1921
1
3
22.05.2016 17:00 1 : 3
22.05
17:00
Tatra
Kabel - Štrand
2
1
22.05.2016 17:00 2 : 1
22.05
17:00
Borac
Sremac
8
1
22.05.2016 17:00 8 : 1
22.05
16:30
Dunavac
Mladi proleter
0
5
22.05.2016 16:30 0 : 5
22.05
16:30
Minel
Sveti Stefan
1
0
22.05.2016 16:30 1 : 0
22.05
16:30
Busije
Šumadinac
1
0
22.05.2016 16:30 1 : 0
22.05
11:00
Šećeranac Ada
OFK Petrov─Źi─ç
3
0
22.05.2016 11:00 3 : 0
22.05
16:30
Atakante
Posavac
3
1
22.05.2016 16:30 3 : 1
22.05
16:30
Mladost 1948
Polet
4
4
22.05.2016 16:30 4 : 4
22.05
16:30
Jasenica
Obili─ç
1
2
22.05.2016 16:30 1 : 2
22.05
17:00
Kurja─Źe
Polet (V)
3
0
22.05.2016 17:00 3 : 0
22.05
17:00
Borac (K)
Jedinstvo (Lj)
0
2
22.05.2016 17:00 0 : 2
22.05
17:00
Vihor
Jedinstvo (D)
0
3
22.05.2016 17:00 0 : 3
22.05
17:00
Mlava (B)
Napredak (P)
3
2
22.05.2016 17:00 3 : 2
22.05
17:00
Brani─Źevo
Desine
0
5
22.05.2016 17:00 0 : 5
22.05
17:00
Napredak 1934
Napredak (B)
5
1
22.05.2016 17:00 5 : 1
22.05
17:00
Zadrugar
Sloga 1952
2
4
22.05.2016 17:00 2 : 4
22.05
17:00
Rudar
Polet
4
0
22.05.2016 17:00 4 : 0