XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
744 utakmica za dan Nedelja, 29 Maj 2016


Fudbal

29.05
17:00
Budu─çnost
IMR
0
0
29.05.2016 17:00 0 : 0
IMR
29.05
17:00
┼Żarkovo
Brodarac 1947
1
1
29.05.2016 17:00 1 : 1
29.05
17:00
Crvena zvezda
Dor─çol
2
2
29.05.2016 17:00 2 : 2
29.05
17:00
Radni─Źki (NB)
Turbina
1
1
29.05.2016 17:00 1 : 1
29.05
17:00
Stepojevac Vaga
Srem
2
3
29.05.2016 17:00 2 : 3
29.05
17:00
GSP Polet
IMT
2
0
29.05.2016 17:00 2 : 0
IMT
29.05
17:00
Radni─Źki (O)
BASK
1
2
29.05.2016 17:00 1 : 2
29.05
17:00
Teleoptik
Sopot
5
2
29.05.2016 17:00 5 : 2
29.05
11:00
Polet (LJ)
FAP
1
1
29.05.2016 11:00 1 : 1
FAP
29.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Ma─Źva
1
2
29.05.2016 17:00 1 : 2
29.05
17:00
Zvi┼żd
Kara─Ĺor─Ĺe
0
2
29.05.2016 17:00 0 : 2
29.05
17:30
Morava
Bošnjane
2
4
29.05.2016 17:30 2 : 4
29.05
17:30
Rembas
┼Żupa
1
1
29.05.2016 17:30 1 : 1
29.05
17:30
FUD
Poljoprivrednik
2
1
29.05.2016 17:30
FUD
2 : 1
29.05
17:30
SFS Borac
Sloga (─ć)
2
1
29.05.2016 17:30 2 : 1
29.05
17:30
┼Żitora─Ĺa
Jedinstvo (P)
1
0
29.05.2016 17:30 1 : 0
29.05
17:30
Jedinstvo (M)
Leva─Ź
3
2
29.05.2016 17:30 3 : 2
29.05
17:30
Lugomir
Juhor
3
2
29.05.2016 17:30 3 : 2
29.05
17:30
Rudar Alpos
Pukovac
6
5
29.05.2016 17:30 6 : 5
29.05
17:30
Radni─Źki (L)
Napredak
3
4
29.05.2016 17:30 3 : 4
29.05
17:30
Brodoremont
Rtanj
1
2
29.05.2016 17:30 1 : 2
29.05
17:30
Bukovik
─Éerdap
3
0
29.05.2016 17:30 3 : 0
29.05
17:30
Hajduk Veljko
Moravica
0
0
29.05.2016 17:30 0 : 0
29.05
17:30
Bu─Źje
Zaplanjac
3
2
29.05.2016 17:30 3 : 2
29.05
17:30
Kablovi
Rudar (P)
1
5
29.05.2016 17:30 1 : 5
29.05
17:30
Ropotovo
Morava
1
1
29.05.2016 17:30 1 : 1
29.05
17:30
Bobište
Balkanski
0
4
29.05.2016 17:30 0 : 4
29.05
17:30
Budu─çnost (P)
Jablanica
1
2
29.05.2016 17:30 1 : 2
29.05
17:00
Mladost (T)
Tekstilac
1
2
29.05.2016 17:00 1 : 2
29.05
17:00
Tavankut
OFK Vrbas
5
0
29.05.2016 17:00 5 : 0
29.05
17:00
Zadrugar
Srbobran
2
0
29.05.2016 17:00 2 : 0
29.05
17:00
Sremac
Veternik
4
4
29.05.2016 17:00 4 : 4
29.05
17:00
Crvena Zvezda
Budu─çnost (SN)
4
2
29.05.2016 17:00 4 : 2
29.05
17:00
Borac
Kupinovo
10
1
29.05.2016 17:00 10 : 1
29.05
17:00
Mladost (BJ)
Sloga
3
3
29.05.2016 17:00 3 : 3
29.05
17:00
┼ŻSK
LSK La─çarak
1
6
29.05.2016 17:00 1 : 6
29.05
10:00
Kabel
Hajduk (B)
1
1
29.05.2016 10:00 1 : 1
29.05
17:00
Jugovi─ç
Slavija
1
3
29.05.2016 17:00 1 : 3
29.05
17:00
Budu─çnost (G)
Jedinstvo (SP)
0
2
29.05.2016 17:00 0 : 2
29.05
17:00
Napredak
Morava
2
3
29.05.2016 17:00 2 : 3
29.05
17:00
Basarac
Šapine
1
2
29.05.2016 17:00 1 : 2
29.05
17:00
RSK
Proleter
0
1
29.05.2016 17:00
RSK
0 : 1
29.05
17:00
Omladinac
Sloga
4
3
29.05.2016 17:00 4 : 3
29.05
17:00
Radni─Źki Stobex
Brezovica
3
1
29.05.2016 17:00 3 : 1
29.05
17:00
Sloga (S)
Ra─Ĺevac
2
0
29.05.2016 17:00 2 : 0
29.05
17:00
Polimlje
Radni─Źki (V)
3
1
29.05.2016 17:00 3 : 1
29.05
17:00
Zlatar
Jedinstvo 1945
1
2
29.05.2016 17:00 1 : 2
29.05
17:00
Arsenal
Orlovac
1
0
29.05.2016 17:00 1 : 0
29.05
17:00
Bra─ça Vukovi─ç
Draga─Źevo
4
0
29.05.2016 17:00 4 : 0
29.05
17:00
Sloboda (─î)
Ov─Źar
0
0
29.05.2016 17:00 0 : 0
29.05
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Takovo
1
2
29.05.2016 17:00 1 : 2
29.05
17:00
Bane
Trep─Źa
4
0
29.05.2016 17:00 4 : 0
29.05
17:00
Slavija (K)
Omladinac (NS)
5
0
29.05.2016 17:00 5 : 0
29.05
17:30
Morava 1918
Partizan
1
0
29.05.2016 17:30 1 : 0
29.05
17:30
Napredak (Z)
Bratstvo
3
1
29.05.2016 17:30 3 : 1
29.05
17:30
Kušiljevo
Sloga
4
0
29.05.2016 17:30 4 : 0
29.05
17:30
Mladi radnik
Napredak (D)
0
0
29.05.2016 17:30 0 : 0
29.05
17:30
OFK Tekstilac
OFK Bratstvo
5
4
29.05.2016 17:30 5 : 4
29.05
17:30
Dragocvet
BSK
6
1
29.05.2016 17:30 6 : 1
BSK
29.05
17:30
Mladost (K)
Mladost (J)
1
0
29.05.2016 17:30 1 : 0
29.05
17:30
Budu─çnost
OFK Batinac
0
1
29.05.2016 17:30 0 : 1
29.05
17:30
Sloga
13. April
3
1
29.05.2016 17:30 3 : 1
29.05
17:30
Gornji Stepoš
Trajal
0
3
29.05.2016 17:30 0 : 3
29.05
17:30
Jastrebac
Šanac
3
0
29.05.2016 17:30 3 : 0
29.05
17:30
Parunovac
Naupare
5
4
29.05.2016 17:30 5 : 4
29.05
17:30
Mladost
Mladi radnik
3
0
29.05.2016 17:30 3 : 0
29.05
17:30
Ma─Źkovac
Gradina
3
1
29.05.2016 17:30 3 : 1
29.05
17:30
Vinogradar
─îitluk
5
2
29.05.2016 17:30 5 : 2
29.05
17:30
Real
Omladinac
1
1
29.05.2016 17:30 1 : 1
29.05
17:30
Borac
NS Tatko
4
1
29.05.2016 17:30 4 : 1
29.05
17:30
Partizanski put
Pobeda
0
3
29.05.2016 17:30 0 : 3
29.05
17:30
Dobri─Ź
Svetlost
1
2
29.05.2016 17:30 1 : 2
29.05
17:30
Mladost 1982
Jastrebac
3
3
29.05.2016 17:30 3 : 3
29.05
17:30
Palilula
Mladost (Batuš.)
5
4
29.05.2016 17:30 5 : 4
29.05
17:30
Koprijan 1975
Radni─Źki 1924
0
3
29.05.2016 17:30 0 : 3
29.05
17:30
Zemljoradnik
Jedinstvo (B)
2
0
29.05.2016 17:30 2 : 0
29.05
17:30
Orljane
Naša krila 1936
3
2
29.05.2016 17:30 3 : 2
29.05
17:30
Mladost 1976 (Bilj.)
Malošište
1
0
29.05.2016 17:30 1 : 0
29.05
17:30
Radni─Źki 1947 (─î)
Morava
4
4
29.05.2016 17:30 4 : 4
29.05
17:00
Klju─Ź
Majdanpek
2
3
29.05.2016 17:00 2 : 3
29.05
17:00
Deli Jovan
Radni─Źki
2
0
29.05.2016 17:00 2 : 0
29.05
17:00
Krivelj
Rudna Glava
3
2
29.05.2016 17:00 3 : 2
29.05
17:00
Blizna
Sloga
1
2
29.05.2016 17:00 1 : 2
29.05
17:00
Slatina
BSK
2
0
29.05.2016 17:00 2 : 0
BSK
29.05
17:30
Svrljiška Topla
Rgotina
0
1
29.05.2016 17:30 0 : 1
29.05
Polet
Trebi─Ź
2
2
29.05.2016 2 : 2
29.05
ŠSK
OFK Knjaz
2
1
29.05.2016 2 : 1
29.05
Sloga
Malinik
0
4
29.05.2016 0 : 4
29.05
Grlište
Osni─ç
3
1
29.05.2016 3 : 1
29.05
17:30
Jedinstvo
Zadrugar
8
1
29.05.2016 17:30 8 : 1
29.05
13:00
Vladimir Durkovi─ç
Borac
2
0
29.05.2016 13:00 2 : 0
29.05
17:30
Mladost
Gnjilan
3
4
29.05.2016 17:30 3 : 4
29.05
17:30
Pade┼ż
Tanasko Raji─ç
0
1
29.05.2016 17:30 0 : 1
29.05
17:30
Napredak
┼Żelju┼ía
2
1
29.05.2016 17:30 2 : 1
29.05
Levosoje
Mladost (S)
0
3
29.05.2016 0 : 3
29.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Kumarevo
2
1
29.05.2016 17:00 2 : 1
29.05
17:00
Mladost V
Brza
2
2
29.05.2016 17:00 2 : 2
29.05
17:00
Progres
Omladinac
3
1
29.05.2016 17:00 3 : 1
29.05
17:00
Mladi Borac
Planta┼ża
1
2
29.05.2016 17:00 1 : 2
29.05
17:00
Jedinstvo GS
Šumadija
3
2
29.05.2016 17:00 3 : 2
29.05
17:00
Sloboda D.B
Radni─Źki (P)
2
2
29.05.2016 17:00 2 : 2
29.05
17:00
Zlo─çudovo
─îekmin
4
4
29.05.2016 17:00 4 : 4
29.05
17:00
Sloga (L)
Umac
4
4
29.05.2016 17:00 4 : 4
29.05
17:00
Mladost
Radni─Źki
2
3
29.05.2016 17:00 2 : 3
29.05
17:00
Proleter
Sloboda
2
1
29.05.2016 17:00 2 : 1
29.05
17:00
Mramor
Rudar
4
1
29.05.2016 17:00 4 : 1
29.05
17:00
Budu─çnost
Aluminjum
2
3
29.05.2016 17:00 2 : 3
29.05
17:00
Morava
Jedinstvo (GM)
2
3
29.05.2016 17:00 2 : 3
29.05
17:00
Brzi Brod
Vulkan
11
1
29.05.2016 17:00 11 : 1
29.05
17:30
Mladost (V)
Jugoslavija
2
7
29.05.2016 17:30 2 : 7
29.05
17:30
Sloga (BNS)
Partizan (G)
1
2
29.05.2016 17:30 1 : 2
29.05
17:30
Crvena zvezda
Borac (S)
3
3
29.05.2016 17:30 3 : 3
29.05
17:30
Vulturul
Vojvodina
1
1
29.05.2016 17:30 1 : 1
29.05
17:30
Vladimirovac
BAK
7
3
29.05.2016 17:30 7 : 3
BAK
29.05
17:00
Vojvodina 1928
Polet
2
1
29.05.2016 17:00 2 : 1
29.05
17:00
Zadrugar
Krajina
1
2
29.05.2016 17:00 1 : 2
29.05
17:00
Roham
Crvena zvezda
0
4
29.05.2016 17:00 0 : 4
29.05
17:00
Radni─Źki 1911
Begej
2
6
29.05.2016 17:00 2 : 6
29.05
17:00
Borac Aleksandrovo
Proleter 2006
1
3
29.05.2016 17:00 1 : 3
29.05
17:00
Napredak
Naftagas
1
2
29.05.2016 17:00 1 : 2
29.05
17:00
Omladinac (D)
Mladost
1
1
29.05.2016 17:00 1 : 1
29.05
17:00
Lipar
Stanišić
5
2
29.05.2016 17:00 5 : 2
29.05
17:00
OFK Šikara
Rusin
3
3
29.05.2016 17:00 3 : 3
29.05
17:00
Borac
Kordun
5
0
29.05.2016 17:00 5 : 0
29.05
17:00
Kula
BSK
3
1
29.05.2016 17:00 3 : 1
BSK
29.05
17:30
Radni─Źki 1905
Preporod
3
1
29.05.2016 17:30 3 : 1
29.05
17:30
Sloga
Bajša
3
2
29.05.2016 17:30 3 : 2
29.05
17:30
E─Ĺ┼íeg
Ba─Źka
2
2
29.05.2016 17:30 2 : 2
29.05
17:30
Proleter
Jadran
4
1
29.05.2016 17:30 4 : 1
29.05
17:00
Partizan
Hrtkovci
1
1
29.05.2016 17:00 1 : 1
29.05
17:00
Sloven
OFK Zeka Buljubaša
1
1
29.05.2016 17:00 1 : 1
29.05
17:00
Rudar
Grani─Źar 1924
2
1
29.05.2016 17:00 2 : 1
29.05
17:00
Napredak (P)
Donji Petrovci
3
1
29.05.2016 17:00 3 : 1
29.05
17:00
Jedinstvo (M)
OFK Bresta─Ź
2
3
29.05.2016 17:00 2 : 3
29.05
17:00
Hajduk (D)
1. Maj Ruma
2
0
29.05.2016 17:00 2 : 0
29.05
17:00
Hajduk 1925 Podunavac
Jadran
0
1
29.05.2016 17:00 0 : 1
29.05
17:30
Vojvodina
Hercegovac
4
1
29.05.2016 17:30 4 : 1
29.05
17:30
Napredak
Jedinstvo
1
0
29.05.2016 17:30 1 : 0
29.05
17:30
Proleter
Stari Grad
1
4
29.05.2016 17:30 1 : 4
29.05
17:30
Mileti─ç
Titel
3
3
29.05.2016 17:30 3 : 3
29.05
17:30
Kulpin
Tvrdjava
2
2
29.05.2016 17:30 2 : 2
29.05
17:30
Krila Krajine
Mladost
2
1
29.05.2016 17:30 2 : 1
29.05
17:30
Borac
Sutjeska
5
1
29.05.2016 17:30 5 : 1
29.05
17:30
Budu─çnost
Hajduk
0
2
29.05.2016 17:30 0 : 2
29.05
10:00
Borac
Mladost (B)
2
1
29.05.2016 10:00 2 : 1
29.05
17:00
13. maj
Borac
6
2
29.05.2016 17:00 6 : 2
29.05
17:00
PKB Kovilovo
Pionir
9
0
29.05.2016 17:00 9 : 0
29.05
17:00
Dunav
Poštar Zvezdara
1
1
29.05.2016 17:00 1 : 1
29.05
17:00
Brodarac
Zmaj 1953
5
2
29.05.2016 17:00 5 : 2
29.05
17:00
Komgrap
Institut
1
1
29.05.2016 17:00 1 : 1
29.05
17:00
Policajac
Milutinac
1
2
29.05.2016 17:00 1 : 2
29.05
17:00
Banja
Sindjeli─ç 2012
5
1
29.05.2016 17:00 5 : 1
29.05
17:00
Vin─Źa
Bole─Ź
2
2
29.05.2016 17:00 2 : 2
29.05
17:00
Pinosava
Avala 1939
2
8
29.05.2016 17:00 2 : 8
29.05
17:00
Dunavac
Velika Krsna
4
2
29.05.2016 17:00 4 : 2
29.05
17:00
Kova─Źevac
Pudarci
0
2
29.05.2016 17:00 0 : 2
29.05
17:00
Ropo─Źevo
Selo Mladenovac
1
2
29.05.2016 17:00 1 : 2
29.05
17:00
Mladenovac
OFK Leštane
2
2
29.05.2016 17:00 2 : 2
29.05
16:30
7. Juli
Omladinac
3
0
29.05.2016 16:30 3 : 0
29.05
16:30
Sloga
Budu─çnost
3
2
29.05.2016 16:30 3 : 2
29.05
16:30
Osipaonica
Pobeda
3
0
29.05.2016 16:30 3 : 0
29.05
16:30
┼Żelezni─Źar
Mladi radnik
0
3
29.05.2016 16:30 0 : 3
29.05
16:30
Udarnik
Bresje Superior
0
4
29.05.2016 16:30 0 : 4
29.05
16:30
Borac (R)
SASK
3
1
29.05.2016 16:30 3 : 1
29.05
17:00
Trgova─Źki
Petar Dobrnjac
2
1
29.05.2016 17:00 2 : 1
29.05
17:00
Rudar
Integral
6
0
29.05.2016 17:00 6 : 0
29.05
17:00
Borac
Vojvoda Milenko
4
2
29.05.2016 17:00 4 : 2
29.05
17:00
Budu─çnost
Mladost
1
0
29.05.2016 17:00 1 : 0
29.05
17:00
Mlava
Krilaš
1
0
29.05.2016 17:00 1 : 0
29.05
17:00
Napredak
┼Żelezni─Źar
5
1
29.05.2016 17:00 5 : 1
29.05
17:00
Makce
Dizel
2
0
29.05.2016 17:00 2 : 0
29.05
17:00
Prvi srpski ustanak
Aran─Ĺelovac
2
3
29.05.2016 17:00 2 : 3
29.05
17:00
Šatornja
Vin─Źa
2
5
29.05.2016 17:00 2 : 5
29.05
10:00
Šumadija
Lepenica
3
1
29.05.2016 10:00 3 : 1
29.05
17:00
Trnava
Junkovac
5
3
29.05.2016 17:00 5 : 3
29.05
17:00
Banja
Borac
2
3
29.05.2016 17:00 2 : 3
29.05
17:00
Pobeda
┼ŻSK
3
2
29.05.2016 17:00 3 : 2
29.05
17:00
Prvi partizan
Soko
3
0
29.05.2016 17:00 3 : 0
29.05
17:00
Višesava
Peru─çac
4
1
29.05.2016 17:00 4 : 1
29.05
17:00
Sevojno
Crnokosa
0
4
29.05.2016 17:00 0 : 4
29.05
17:00
Polet
┼Żelezni─Źar
0
1
29.05.2016 17:00 0 : 1
29.05
17:00
Napredak
Savinac
3
5
29.05.2016 17:00 3 : 5
29.05
17:00
Ariljska rampa
Jedinstvo
2
0
29.05.2016 17:00 2 : 0
29.05
17:30
Mladost (PP)
Hajduk Stanko
2
1
29.05.2016 17:30 2 : 1
29.05
17:30
Borac (V)
BMR Petlova─Źa
5
3
29.05.2016 17:30 5 : 3
29.05
17:30
Podrinje
Radni─Źki ┼áaba─Źki
0
1
29.05.2016 17:30 0 : 1
29.05
17:30
Jedinstvo (Z)
Ma─Źva 2005
1
6
29.05.2016 17:30 1 : 6
29.05
17:30
Borac (L)
Jadar
5
0
29.05.2016 17:30 5 : 0
29.05
17:30
Drina
Jedinstvo (Š)
1
0
29.05.2016 17:30 1 : 0
29.05
17:30
Lipolist
Antimon
1
0
29.05.2016 17:30 1 : 0
29.05
17:00
Kolubara
Pepeljevac
3
5
29.05.2016 17:00 3 : 5
29.05
17:00
Joševa
Banjani
1
0
29.05.2016 17:00 1 : 0
29.05
17:00
Sovljak
OFK Jabu─Źje
3
0
29.05.2016 17:00 3 : 0
29.05
17:00
Mladost
Tešnjar
2
1
29.05.2016 17:00 2 : 1
29.05
17:00
Polet
Ka─Źer
1
0
29.05.2016 17:00 1 : 0
29.05
17:00
Tvrdojevac
ZSK
5
4
29.05.2016 17:00 5 : 4
ZSK
29.05
17:00
Tulari
OFK Divci
1
3
29.05.2016 17:00 1 : 3
29.05
17:00
Trli─ç
Junior Novo Naselje
4
1
29.05.2016 17:00 4 : 1
29.05
17:00
Mladost
Sušica
0
1
29.05.2016 17:00 0 : 1
29.05
17:00
Kolonija
Jadran
2
0
29.05.2016 17:00 2 : 0
29.05
17:00
Sloboda
Budu─çnost
0
2
29.05.2016 17:00 0 : 2
29.05
17:00
Borac
Jedinstvo
2
0
29.05.2016 17:00 2 : 0
29.05
17:30
Borac
Real
2
2
29.05.2016 17:30 2 : 2
29.05
17:30
Ibar
Stubal
2
0
29.05.2016 17:30 2 : 0
29.05
17:30
OFK Ras
Polet
3
0
29.05.2016 17:30 3 : 0
29.05
17:30
Rudar
Gru┼ża
2
0
29.05.2016 17:30 2 : 0
29.05
17:30
Radnik
Mataruge
4
4
29.05.2016 17:30 4 : 4
29.05
17:30
Pazar Juniors 2011
Ribnica
5
0
29.05.2016 17:30 5 : 0
29.05
17:30
Budu─çnost
Radni─Źki
0
2
29.05.2016 17:30 0 : 2
29.05
Gracko
Ugljare
3
0
29.05.2016 3 : 0
29.05
17:00
Backovac Junajted
Napredak
2
4
29.05.2016 17:00 2 : 4
29.05
17:00
Majdan
Jedinstvo
1
2
29.05.2016 17:00 1 : 2
29.05
17:00
Omladinac
Spartak
0
2
29.05.2016 17:00 0 : 2
29.05
17:00
Donja Vrbava
Mladost
3
0
29.05.2016 17:00 3 : 0
29.05
17:30
Rubin (DS)
OFK Gnjila
3
2
29.05.2016 17:30 3 : 2
29.05
17:30
Mladost
Donji Kopaonik
1
3
29.05.2016 17:30 1 : 3
29.05
17:30
Trudbenik
Beli Orlovi
6
0
29.05.2016 17:30 6 : 0
29.05
17:30
Omladinac
Varvarin
4
0
29.05.2016 17:30 4 : 0
29.05
17:30
Rubin (Z)
Polet 57
3
3
29.05.2016 17:30 3 : 3
29.05
17:30
Stari Trstenik
Sloga
5
5
29.05.2016 17:30 5 : 5
29.05
17:30
Jedinstvo 1936
Rasina
1
1
29.05.2016 17:30 1 : 1
29.05
17:30
Sebe─Źevac
Dvorane
5
0
29.05.2016 17:30 5 : 0
29.05
17:30
Sokolovi
Budu─çnost
1
3
29.05.2016 17:30 1 : 3
29.05
17:30
Sloga
Bukovica
2
0
29.05.2016 17:30 2 : 0
29.05
17:30
Kupci
BSK
4
0
29.05.2016 17:30 4 : 0
BSK
29.05
17:30
Ratar
Jedinstvo GVD
3
7
29.05.2016 17:30 3 : 7
29.05
11:00
OFK Sloga
Feniks 2012
1
0
29.05.2016 11:00 1 : 0
29.05
11:00
Borac
Jastrebac (T)
1
4
29.05.2016 11:00 1 : 4
29.05
17:30
Planinac 2015
Sloga (K)
1
3
29.05.2016 17:30 1 : 3
29.05
17:30
Marina Kutina
Kne┼żica
3
3
29.05.2016 17:30 3 : 3
29.05
11:00
Toplica
Grkinja
1
2
29.05.2016 11:00 1 : 2
29.05
11:00
Moravac (ZT)
Klisura
3
0
29.05.2016 11:00 3 : 0
29.05
17:30
Moravac (─î)
4. Juli
2
3
29.05.2016 17:30 2 : 3
29.05
17:30
Pobeda
Dušnik
1
0
29.05.2016 17:30 1 : 0
29.05
17:00
Ko─Źa Andjelkovi─ç
Napredak
2
3
29.05.2016 17:00 2 : 3
29.05
17:00
Rtkovo
Lokomotiva
3
0
29.05.2016 17:00 3 : 0
29.05
11:00
Kladušnica
Lov─çen
0
0
29.05.2016 11:00 0 : 0
29.05
17:00
Pontes
Mala Vrbica
2
4
29.05.2016 17:00 2 : 4
29.05
17:00
Egeta
Omladinac
2
1
29.05.2016 17:00 2 : 1
29.05
17:00
Milutinovac
Velika Vrbica
1
6
29.05.2016 17:00 1 : 6
29.05
17:30
Timok 1928
Polet 1959
4
1
29.05.2016 17:30 4 : 1
29.05
17:30
Kosovo
Grani─Źar
2
5
29.05.2016 17:30 2 : 5
29.05
17:30
Sloga
Rongo Siti
5
1
29.05.2016 17:30 5 : 1
29.05
17:30
Jerma
Mladost
0
3
29.05.2016 17:30 0 : 3
29.05
17:30
Lokomotiva
Veliki Suvodol
4
1
29.05.2016 17:30 4 : 1
29.05
17:30
Sloboda
Temac
1
3
29.05.2016 17:30 1 : 3
29.05
17:30
Pobeda
Dragoš
1
3
29.05.2016 17:30 1 : 3
29.05
17:00
OFK Morava
Moravac
4
3
29.05.2016 17:00 4 : 3
29.05
17:00
Real
Marjan MB
2
3
29.05.2016 17:00 2 : 3
29.05
17:00
Navalin
Napredak
2
1
29.05.2016 17:00 2 : 1
29.05
17:00
Polet
Bratstvo
4
3
29.05.2016 17:00 4 : 3
29.05
17:00
Mladost (DL)
Mladost (B)
2
1
29.05.2016 17:00 2 : 1
29.05
17:00
Morava
Lemind 1953
1
3
29.05.2016 17:00 1 : 3
29.05
17:30
Hajdu─Źica
Vojvodina (CC)
4
1
29.05.2016 17:30 4 : 1
29.05
17:30
Vojvodina (S)
Karaš (K)
5
0
29.05.2016 17:30 5 : 0
29.05
17:30
Karaš (J)
Borac (VS)
3
2
29.05.2016 17:30 3 : 2
29.05
17:30
Potporanj
Banat (I)
3
2
29.05.2016 17:30 3 : 2
29.05
17:30
Partizan (K)
Ratar
5
4
29.05.2016 17:30 5 : 4
29.05
17:30
Jedinstvo
Dunav
1
2
29.05.2016 17:30 1 : 2
29.05
17:30
Borac (VG)
Ševac
1
1
29.05.2016 17:30 1 : 1
29.05
17:00
1.Oktobar
Napredak
4
6
29.05.2016 17:00 4 : 6
29.05
17:00
Proleter
Vojvodina (NM)
1
1
29.05.2016 17:00 1 : 1
29.05
17:00
Terekveš
Omladinac
0
0
29.05.2016 17:00 0 : 0
29.05
17:00
Jedinstvo
Delija
5
1
29.05.2016 17:00 5 : 1
29.05
17:00
Budu─çnost
Vojvodina (B)
0
3
29.05.2016 17:00 0 : 3
29.05
17:00
2. Oktobar
Bega
0
4
29.05.2016 17:00 0 : 4
29.05
17:00
Proleter
Naftagas
0
4
29.05.2016 17:00 0 : 4
29.05
17:00
OFK Gradnulica
ASK
2
1
29.05.2016 17:00 2 : 1
ASK
29.05
17:00
MSK
Rusanda
1
2
29.05.2016 17:00
MSK
1 : 2
29.05
17:00
OFK Klek
Potisje
3
3
29.05.2016 17:00 3 : 3
29.05
17:00
Lehel
Omladinac
1
1
29.05.2016 17:00 1 : 1
29.05
17:00
Jedinstvo
┼ŻFK Banat
2
3
29.05.2016 17:00 2 : 3
29.05
17:00
Grani─Źar
Partizan
3
0
29.05.2016 17:00 3 : 0
29.05
17:00
Dinamo
Jedinstvo (R)
5
1
29.05.2016 17:00 5 : 1
29.05
17:00
Dunav
KFK Kula
3
1
29.05.2016 17:00 3 : 1
29.05
17:00
Tele─Źka
OFK Metalac
0
3
29.05.2016 17:00 0 : 3
29.05
17:30
─Éur─Ĺin
Solid
1
5
29.05.2016 17:30 1 : 5
29.05
17:30
─îantavir
Elektrovojvodina
2
0
29.05.2016 17:30 2 : 0
29.05
17:30
Udarnik Višnjevac
Dušan Silni
0
0
29.05.2016 17:30 0 : 0
29.05
17:30
┼Żednik
Lokomotiva
3
1
29.05.2016 17:30 3 : 1
29.05
17:30
Bikovo
Pali─ç
3
0
29.05.2016 17:30 3 : 0
29.05
17:00
Borac (M)
Borac (S)
6
0
29.05.2016 17:00 6 : 0
29.05
17:00
PSK Putinci
Grani─Źar
3
1
29.05.2016 17:00 3 : 1
29.05
17:00
Obili─ç 1993
Napredak
5
0
29.05.2016 17:00 5 : 0
29.05
17:00
Omladinac
Radni─Źki
1
2
29.05.2016 17:00 1 : 2
29.05
17:00
Hajduk 1932
Sloga
0
3
29.05.2016 17:00 0 : 3
29.05
17:00
Fruškogorac
Mitros
2
4
29.05.2016 17:00 2 : 4
29.05
17:00
Borac (K)
No─çaj
6
0
29.05.2016 17:00 6 : 0
29.05
17:00
Sloboda
Jedinstvo
1
0
29.05.2016 17:00 1 : 0
29.05
17:00
Jedinstvo
Budu─çnost
1
5
29.05.2016 17:00 1 : 5
29.05
17:00
Obili─ç (Vilovo)
Vojvodina
0
1
29.05.2016 17:00 0 : 1
29.05
17:00
Mladost Radost
Iskra
2
3
29.05.2016 17:00 2 : 3
29.05
17:00
Sloga
Hajduk
1
2
29.05.2016 17:00 1 : 2
29.05
17:00
Ba─Źka
Obili─ç (Zmajevo)
3
0
29.05.2016 17:00 3 : 0
29.05
18:00
Krivanj
Neštin
3
2
29.05.2016 18:00 3 : 2
29.05
18:00
Magli─ç
Ba─Źka
2
1
29.05.2016 18:00 2 : 1
29.05
18:00
Slavija
Ba─Źki Hajduk
1
0
29.05.2016 18:00 1 : 0
29.05
18:00
Naša Zvezda
Labudnja─Źa
3
0
29.05.2016 18:00 3 : 0
29.05
18:00
Soko
Borac
1
1
29.05.2016 18:00 1 : 1
29.05
17:00
Tatra
─îenej
7
1
29.05.2016 17:00 7 : 1
29.05
17:00
Borac
Kabel - Štrand
2
1
29.05.2016 17:00 2 : 1
29.05
17:00
Sremac
Fruškogorac
2
14
29.05.2016 17:00 2 : 14
29.05
17:00
Minel
Dunavac
3
0
29.05.2016 17:00 3 : 0
29.05
17:00
Sveti Stefan
Dedinje
4
2
29.05.2016 17:00 4 : 2
29.05
17:00
Crvenka
Sparta
0
0
29.05.2016 17:00 0 : 0
29.05
17:00
Rekreativo 011
Mladi proleter
1
1
29.05.2016 17:00 1 : 1
29.05
17:00
Polet (B)
Napredak 1934
2
0
29.05.2016 17:00 2 : 0
29.05
17:00
Napredak (B)
Brani─Źevo
9
1
29.05.2016 17:00 9 : 1
29.05
17:00
Desine
Mlava (B)
4
0
29.05.2016 17:00 4 : 0
29.05
17:00
Napredak (P)
Vihor
3
0
29.05.2016 17:00 3 : 0
29.05
17:00
Jedinstvo (D)
Borac (K)
2
1
29.05.2016 17:00 2 : 1
29.05
17:00
Dragoš
Radni─Źki
3
2
29.05.2016 17:00 3 : 2
29.05
17:00
BSK
Radnik
1
3
29.05.2016 17:00
BSK
1 : 3
29.05
17:00
Mladost
Omladinac (Š)
3
2
29.05.2016 17:00 3 : 2
29.05
17:00
Bata Buli─ç
Rade Milošević
4
2
29.05.2016 17:00 4 : 2
29.05
17:00
Omladinac (S)
Rudar
2
3
29.05.2016 17:00 2 : 3
29.05
17:00
Polet
Sloga 1952
2
1
29.05.2016 17:00 2 : 1
29.05
17:00
Kotlenik
Meteor
3
2
29.05.2016 17:00 3 : 2
29.05
17:00
Mladost Crni Kao
Marjan
4
0
29.05.2016 17:00 4 : 0
29.05
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe Vu─Źi─ç
Mladost MG
4
3
29.05.2016 11:00 4 : 3
29.05
17:00
Kusovac
Grivac
0
0
29.05.2016 17:00 0 : 0
29.05
17:00