XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 68 utakmica za dan
Sreda, 1 Jun 2016

Fudbal

01.06.2016 17:30 Vinogradar 1 : 3 Sloga
01.06.2016 17:30 Čitluk 4 : 1 Mačkovac
01.06.2016 17:30 Gradina 4 : 3 Mladost
01.06.2016 17:30 Mladi radnik 3 : 1 Blagotin
01.06.2016 17:30 Ribnik 3 : 2 Parunovac
01.06.2016 17:30 Naupare 6 : 1 Jastrebac
01.06.2016 17:30 Šanac 3 : 0 Gornji Stepoš
01.06.2016 17:30 Trajal 2 : 0 13. April
01.06.2016 17:30 Kaćuša 4 : 2 Real
01.06.2016 17:30 Svetlost 1 : 0 Dunđerski
01.06.2016 17:00 Malošište 3 : 3 Radnički 1947 (Č)
01.06.2016 17:00 Kumarevo 3 : 2 Sloga (L)
01.06.2016 17:00 Umac 3 : 1 Zloćudovo
01.06.2016 17:00 Čekmin 4 : 2 Sloboda D.B
01.06.2016 17:00 Radnički (P) 2 : 1 GFK Dubočica
01.06.2016 17:00 Vučje 0 : 3 Jedinstvo GS
01.06.2016 17:00 Šumadija 1 : 1 Mladi Borac
01.06.2016 17:00 Plantaža 4 : 3 Progres
01.06.2016 17:00 Omladinac 2 : 2 Mladost V
01.06.2016 17:00 Brza 0 : 0 Železničar
01.06.2016 17:00 Polet 4 : 2 Kikinda 1909
01.06.2016 17:00 Banat 3 : 0 Napredak
01.06.2016 17:00 Naftagas 1 : 3 Borac Aleksandrovo
01.06.2016 17:00 Proleter 2006 2 : 1 Bilećanin
01.06.2016 17:00 Mladost 3 : 0 Radnički 1911
01.06.2016 17:00 Begej 5 : 0 Roham
01.06.2016 17:00 Crvena zvezda 8 : 0 Zadrugar
01.06.2016 17:00 Krajina 0 : 4 Vojvodina 1928
01.06.2016 17:00 Podrinje 1 : 1 Ljukovo
01.06.2016 17:00 Pobeda 2 : 6 Vodojaža
01.06.2016 17:30 Borac 5 : 2 Rasina
01.06.2016 17:30 Crvena zvezda 2 : 1 Polet
01.06.2016 17:30 Pobeda 1976 2 : 2 Napredak 2012
01.06.2016 17:30 Sloga (K) 3 : 0 Tempo
01.06.2016 17:30 Gredetin 0 : 4 Borac
01.06.2016 17:30 OFK Draževac 0 : 1 OFK Sloga
01.06.2016 17:30 Lokomotiva 0 : 3 Napredak
01.06.2016 17:30 Egeta 3 : 0 Rtkovo
01.06.2016 17:00 Moravac 0 : 9 Jedinstvo (Š)
01.06.2016 17:00 BSK 3 : 0 Morava
01.06.2016 17:00 Lemind 1953 5 : 3 Sušica 2012
01.06.2016 17:00 Jedinstvo (G) 4 : 2 Mladost (DL)
01.06.2016 17:00 Mladost (B) 1 : 2 Polet
01.06.2016 17:00 Bratstvo 1 : 1 Navalin
01.06.2016 17:00 Napredak 1 : 1 Real
01.06.2016 17:00 Marjan MB 2 : 2 OFK Bobište
01.06.2016 17:00 Gradac 2 : 1 OFK Morava
01.06.2016 17:30 Polet 1 : 3 Bistrica
01.06.2016 17:30 Budućnost 2 : 5 BSK
01.06.2016 17:30 Rudar 4 : 2 Šumadija
01.06.2016 17:30 Vreoci 1 : 3 OFK Radnički
01.06.2016 17:30 OFK Burovo 4 : 0 Borac
01.06.2016 17:30 Sloboda 2 : 1 Sloga
01.06.2016 17:00 Loznica 3 : 3 Jedinstvo
01.06.2016 17:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 1 Radnički
01.06.2016 10:00 Donji Srem 2 : 2 OFK Hajduk
01.06.2016 13:30 Bačka (BP) 3 : 0 Bačka 1901
01.06.2016 13:00 Teleoptik 3 : 0 Crvena zvezda
01.06.2016 17:30 Bačka 1901 1 : 0 Bačka (BP)
01.06.2016 17:00 Senta 4 : 0 Subotica
01.06.2016 15:30 Bačka 1901 3 : 0 Bačka (BP)
01.06.2016 15:00 FSFV 0 : 6 Partizan
01.06.2016 13:00 Kolubara 7 : 0 PKB Kovilovo
01.06.2016 17:30 CFK 0 : 3 Njerš Ištvan
01.06.2016 16:00 BSK 1925 2 : 1 Olimpik
01.06.2016 18:00 Subotica '04 2 : 1 Senta

Košarka

01.06.2016 21:00 Partizan NIS 87 : 78 FMP 2:1

Rukomet

01.06.2016 17:00 Udarnik 10 : 0 Požarevac 2
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu