XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 312 utakmica za dan
Subota, 4 Jun 2016

Fudbal

04.06.2016 17:00 Borac 2 : 2 Tekstilac
04.06.2016 17:00 Mladost (VO) 3 : 2 Zvijezda 09
04.06.2016 17:00 Krupa 4 : 0 Kozara
04.06.2016 17:00 Vlasenica 1 : 2 Leotar
04.06.2016 17:00 Sloboda (NG) 0 : 0 Sutjeska
04.06.2016 17:00 Sloboda (MG) 4 : 1 Drina HE
04.06.2016 17:00 Jadar 3 : 0 Tabanci
04.06.2016 17:30 Timočanin 0 : 1 Tabane 1970
04.06.2016 17:30 Radnički (P) 3 : 0 Car Konstantin
04.06.2016 17:30 Timok 2 : 2 Trstenik PPT
04.06.2016 17:30 Radnički (S) 1 : 0 Dunav
04.06.2016 17:30 Ozren 4 : 0 Sloga (D)
04.06.2016 17:30 Radan 1 : 4 Sinđelić
04.06.2016 17:30 Temnić 1924 3 : 0 OFK Bor
04.06.2016 17:30 Jedinstvo (B) 1 : 3 Moravac Orion
04.06.2016 17:00 Radnički (NP) 1 : 1 Omladinac
04.06.2016 17:00 TSC 1 : 0 Bačka 1901
04.06.2016 17:00 Senta 1 : 0 Vršac
04.06.2016 17:00 Dolina 2 : 2 Radnički (SM)
04.06.2016 17:00 Cement 2 : 2 Železničar
04.06.2016 17:00 Sloga 5 : 3 Borac (S)
04.06.2016 17:00 Odžaci 0 : 0 Radnički (Š)
04.06.2016 17:00 Dunav 2 : 2 Banat
04.06.2016 17:30 Sloga (P) 0 : 3 Budućnost Krušik 2014
04.06.2016 17:30 Jedinstvo (P) 4 : 0 SFS Borac
04.06.2016 17:30 Đerdap 0 : 1 Brodoremont
04.06.2016 17:30 Rtanj 5 : 0 Radnički (L)
04.06.2016 17:30 Balkanski 3 : 1 Nebeski Andjeli
04.06.2016 17:30 Sloga (L) 1 : 2 Ropotovo
04.06.2016 17:30 Morava 3 : 2 Pusta Reka
04.06.2016 17:00 ŽAK 4 : 1 Crvena zvezda (RS)
04.06.2016 17:00 Mladost (L) 0 : 5 Radnički Zrenjanin
04.06.2016 17:00 Sloga 3 : 1 Jedinstvo (BK)
04.06.2016 17:00 Sloboda 8 : 0 Polet
04.06.2016 17:00 Jedinstvo (NB) 4 : 2 Radnički (S)
04.06.2016 17:00 Proleter (BK) 1 : 1 Kozara
04.06.2016 17:00 Vršac United 1 : 0 Budućnost
04.06.2016 17:00 Radnički (K) 2 : 1 Slavia
04.06.2016 17:00 Srbobran 9 : 0 Polet (S)
04.06.2016 17:00 OFK Vrbas 1 : 2 ŽAK
04.06.2016 17:00 Radnički (S) 3 : 0 OFK Mladost APA
04.06.2016 17:00 Bratstvo 1946 3 : 0 Mladost (T)
04.06.2016 17:00 Veternik 2 : 2 Budućnost (G)
04.06.2016 17:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Jugović
04.06.2016 17:00 Slavija 3 : 5 Kabel
04.06.2016 17:00 Sloga 4 : 3 Borac
04.06.2016 10:00 Torlak 2 : 2 Baćevac
04.06.2016 17:00 Vrčin 6 : 3 Borac
04.06.2016 11:00 Hajduk 2 : 3 Jedinstvo
04.06.2016 17:00 Lokomotiva 7 : 0 PKB
04.06.2016 17:00 Lepušnica 0 : 0 Prva Iskra
04.06.2016 17:00 Sremčica 2 : 2 Grafičar
04.06.2016 17:00 BSK Batajnica 2 : 0 Balkan
04.06.2016 18:00 BSK 1 : 4 OFK Tekstilac
04.06.2016 17:30 Rudna Glava 3 : 2 Deli Jovan
04.06.2016 Vratarnica 4 : 3 ŠSK
04.06.2016 Rgotina 0 : 1 BSK
04.06.2016 17:00 GFK Dubočica 5 : 0 Čekmin
04.06.2016 17:30 Sloboda 2 : 4 Palilulac
04.06.2016 17:00 Stanišić 1 : 2 Omladinac (D)
04.06.2016 17:00 Mladost 2 : 3 Polet
04.06.2016 17:30 Hercegovac 2 : 2 Budućnost
04.06.2016 17:30 Sutjeska 2 : 1 Krila Krajine
04.06.2016 17:30 Mladost 6 : 1 Kulpin
04.06.2016 17:30 Tvrdjava 4 : 1 Miletić
04.06.2016 17:30 Titel 3 : 5 Proleter
04.06.2016 17:30 Stari Grad 1 : 1 Napredak
04.06.2016 17:30 Jedinstvo 1 : 1 Vojvodina
04.06.2016 17:30 Omladinac 2 : 1 Fruškogorski partizan
04.06.2016 17:30 OFK Sirig 1 : 2 Jedinstvo
04.06.2016 17:30 OFK Futog 0 : 2 Petrovaradin
04.06.2016 17:30 Index 3 : 1 Vinogradar
04.06.2016 17:30 Železničar 1 : 4 Sofeks
04.06.2016 17:30 Šajkaš 1908 1 : 2 TSK
04.06.2016 17:30 Proleter 7 : 1 Susek
04.06.2016 17:00 Sindjelić 2012 2 : 3 Policajac
04.06.2016 17:00 Milutinac 2 : 1 Komgrap
04.06.2016 17:00 Institut 0 : 3 Brodarac
04.06.2016 17:00 Zmaj 1953 3 : 5 Dunav
04.06.2016 17:00 Poštar Zvezdara 1 : 0 PKB Kovilovo
04.06.2016 17:00 Mladi borac 2 : 1 Osipaonica
04.06.2016 17:30 Đerdap 3 : 1 Trgovački
04.06.2016 17:30 Lepenica 2 : 3 Šatornja
04.06.2016 18:00 Jadar 2 : 1 Jedinstvo (Z)
04.06.2016 18:00 Mačva 2005 5 : 0 Sinđelić
04.06.2016 18:00 Radnički Šabački 4 : 1 Borac (V)
04.06.2016 18:00 BMR Petlovača 4 : 3 Hajduk Stanko
04.06.2016 17:00 Junior Novo Naselje 3 : 2 Tulari
04.06.2016 17:00 OFK Jabučje 2 : 0 Joševa
04.06.2016 17:00 Banjani 6 : 4 Pepeljevac
04.06.2016 17:30 Jadran 3 : 1 Maršić
04.06.2016 17:30 Radnički 1 : 2 Pazar Juniors 2011
04.06.2016 18:00 Polet 3 : 5 Rudar Stenjevac
04.06.2016 18:00 Supska 4 : 1 Omladinac
04.06.2016 18:00 Omladinski 1 : 0 Rudar (SR)
04.06.2016 18:00 Istok 63 1 : 1 Hajduk
04.06.2016 18:00 Napredak Stubica 2 : 0 Moravac
04.06.2016 18:00 Javor 0 : 2 Rudar (P)
04.06.2016 18:00 Radnički 4 : 4 Mladost (S)
04.06.2016 18:00 Šumadija 6 : 3 Napredak (Sv)
04.06.2016 18:00 Budućnost 3 : 4 Kupinovac
04.06.2016 18:00 Napredak (SL) 2 : 1 Osaonica
04.06.2016 18:00 Mladost (G) 3 : 1 Sloga
04.06.2016 18:00 Šumadinac 4 : 2 Ursule
04.06.2016 18:00 Juhor 1 : 0 Blagotin
04.06.2016 18:00 Resavac 4 : 1 Kolare
04.06.2016 18:00 Vinorača 1 : 0 Crni Vrh
04.06.2016 18:00 Mladost (D) 1 : 1 Morava
04.06.2016 17:30 Kamenorezac 76 1 : 1 Trudbenik
04.06.2016 17:30 Vukašinovac 2 : 1 Gredetin
04.06.2016 17:30 Planinac 2015 5 : 2 Pobeda 1976
04.06.2016 17:30 Lovćen 3 : 1 Rtkovo
04.06.2016 17:30 Kastrum 0 : 7 Velika Jasikova
04.06.2016 17:30 Nacional 2 : 5 Kosovo
04.06.2016 17:30 Graničar 7 : 0 Timok 1928
04.06.2016 17:30 Polet 1959 6 : 0 Lovac
04.06.2016 17:30 Deli Jovan 2 : 3 Šljivar
04.06.2016 17:30 Rongo Siti 4 : 3 Pobeda
04.06.2016 17:30 Dragoš 6 : 0 Sloboda
04.06.2016 17:30 Temac 7 : 1 Lokomotiva
04.06.2016 17:30 Veliki Suvodol 2 : 9 Jerma
04.06.2016 17:30 Mladost 2 : 3 Sloga
04.06.2016 17:00 OFK Bobište 5 : 2 Napredak
04.06.2016 17:00 Mladost (DL) 2 : 1 Lemind 1953
04.06.2016 17:00 Sušica 2012 1 : 4 BSK
04.06.2016 17:00 Mladi proleter 4 : 0 Crvenka
04.06.2016 17:30 Polet (V) 3 : 2 Jedinstvo (D)
04.06.2016 17:30 Rade Milošević 3 : 0 Mladost
04.06.2016 17:30 Meteor 3 : 1 Crvena zvezda
04.06.2016 17:30 Sloga 2 : 5 Bare
04.06.2016 18:00 Radnički 6 : 1 Pričinović
04.06.2016 18:00 OFK Jelen 3 : 2 Dušan Silni
04.06.2016 18:00 Čobanče 1 : 2 Gučevo
04.06.2016 18:00 Majur 3 : 2 Budućnost (PD)
04.06.2016 17:30 Ozremica 9 : 1 Omladinac
04.06.2016 17:30 Čoka 5 : 2 Tromedja
04.06.2016 17:00 OFK Mladost 1 : 5 Hajduk
04.06.2016 17:00 Partizan 2 : 1 Podunavac
04.06.2016 17:30 BSK 1 : 2 Polet
04.06.2016 17:00 Sibnica 0 : 3 Popović
04.06.2016 17:00 Vis 2 : 1 Rudar 2012
04.06.2016 17:30 Radnik 2 : 1 ISK Izvor
04.06.2016 17:30 OFK Borac 6 : 1 Buljane
04.06.2016 18:00 Bresje 2 : 1 Hajduk
04.06.2016 16:30 Topoljak 3 : 0 Morava
04.06.2016 16:30 Sloboda 1948 0 : 3 Velika Drenova
04.06.2016 16:30 Jugovići 7 : 1 Borjak 2013
04.06.2016 17:00 Gornje Krajince 3 : 0 Radnik 2013
04.06.2016 17:00 Todorovce 5 : 1 Pomoravlje
04.06.2016 17:00 Veternica 0 : 3 Nomanica
04.06.2016 17:00 Jedinstvo 0 : 3 Milanovo
04.06.2016 17:00 Turekovac 3 : 0 Grdanica 024
04.06.2016 Kotlenik 3 : 2 Beli Orlovi
04.06.2016 Mladi Radnik 3 : 5 Partizan
04.06.2016 Omladinac 6 : 1 Mladost
04.06.2016 Venčani 0 : 3 Brezovac
04.06.2016 18:00 Krnule 09 2 : 1 Verko
04.06.2016 18:00 Skupljen 2013 4 : 3 Hajduk
04.06.2016 Jadar 1961 2 : 1 TE Gučevo
04.06.2016 18:00 OFK Letnjikovac 1983 1 : 0 Metaloplastika
04.06.2016 18:00 Sloga 2 : 0 Letnjikovac
04.06.2016 18:00 Culjković 2 : 3 Napredak
04.06.2016 17:30 Popovići 1 : 2 Jedinstvo
04.06.2016 17:30 Morava 2 : 0 Stara Čaršija
04.06.2016 17:30 Lasta 2 : 1 Jovo Kursula
04.06.2016 17:30 Studen Vitez 3 : 0 Musina reka
04.06.2016 17:30 Omladinac 1 : 2 Mineral 2015
04.06.2016 17:30 Bogutovačka Banja 1 : 1 BSK 2014
04.06.2016 17:30 Mlada krila 3 : 2 Progorelica
04.06.2016 17:30 Žiča 1 : 3 Bane 1931
04.06.2016 17:30 OFK Homolje 3 : 0 Borac
04.06.2016 17:30 OFK Selište 5 : 0 Best
04.06.2016 17:30 Jasenovac 3 : 0 Mladost
04.06.2016 17:30 Vitanovac 08 3 : 5 Mladost VPD
04.06.2016 17:30 Mladost 2015 3 : 0 Jablanica
04.06.2016 17:30 Veteran 2 : 2 Pobeda
04.06.2016 17:00 Pocerina 0 : 0 Maovi MH
04.06.2016 17:00 OFK Varna 0 : 1 Šipurske livade
04.06.2016 17:30 Draževac-Tornado 2 : 2 Zadrugar
04.06.2016 17:30 Roma-Iverić 5 : 2 Barič-Munja
04.06.2016 17:30 Proleter 2 : 0 Sloga
04.06.2016 17:30 Skela 3 : 1 Rekreativo
04.06.2016 17:30 Dimitrije Tucović 0 : 2 Mladi Borac
04.06.2016 00:00 Strmovo 0 : 3 Mladi Radnik
04.06.2016 17:30 Lazarevac 3 : 0 Šumadinac
04.06.2016 17:30 Petka 2 : 1 Proleter
04.06.2016 10:00 Dinamo 1945 2 : 3 Proleter 2006
04.06.2016 10:00 Proleter 0 : 0 Spartak
04.06.2016 13:30 OFK Hajduk 1 : 0 Radnički (SM)
04.06.2016 10:00 Bačka 1901 1 : 5 Hajduk Junior
04.06.2016 10:00 Radnički (S) 1 : 2 TSC
04.06.2016 12:30 Šumadija 1903 1 : 0 Javor
04.06.2016 15:00 Sloga (K) 3 : 1 Mladost
04.06.2016 11:00 Sloga (P) 4 : 1 FAP
04.06.2016 12:00 Sloboda (Č) 3 : 0 Metalac (K)
04.06.2016 12:00 Polet 2 : 1 Budućnost
04.06.2016 10:00 BASK 1 : 2 Siti Sport Klub
04.06.2016 10:00 IM Rakovica 1 : 3 Kolubara
04.06.2016 10:00 Radnički (O) 1 : 2 Internacional
04.06.2016 16:30 Žarkovo 0 : 4 Radnički (NB)
04.06.2016 12:00 BSK Borča 2 : 0 Sindjelić
04.06.2016 09:00 Policajac 0 : 3 Brodarac 2
04.06.2016 17:30 Bežanija 3 : 3 Jedinstvo
04.06.2016 11:00 Unirea 1 : 5 Dolina
04.06.2016 11:00 Omladinac 2 : 3 Borac (S)
04.06.2016 Glogonj 4 : 2 Slavija
04.06.2016 11:00 Slavija 2 : 4 Glogonj
04.06.2016 15:30 Brodarac 1947 8 : 1 Zvezdara
04.06.2016 10:00 Banja 2 : 1 Dunavac Grocka
04.06.2016 11:00 011 1 : 2 Seceranac Ada
04.06.2016 13:30 Buducnost 0 : 0 Omladinac
04.06.2016 14:00 Sopot 3 : 3 Zmaj 1953
04.06.2016 12:00 Mladi radnik 1940 3 : 1 Bačinac
04.06.2016 10:00 Voždovac MO 5 : 0 IMT MO
04.06.2016 10:00 Zemun MO 1 : 2 BASK MO
04.06.2016 10:00 Sinđelić MO 3 : 1 BSK Borča MO
04.06.2016 10:00 Lokomotiva MO 2 : 1 Bežanija MO
04.06.2016 10:00 Brodarac MO 0 : 1 Rad MO
04.06.2016 10:00 Internacional MO 2 : 5 011 MO
04.06.2016 10:00 OFK Beograd MO 3 : 0 Radnički (NB) MO
04.06.2016 10:00 OFK Hajduk 2 : 4 Spartak
04.06.2016 11:00 Spartak 2 : 2 Vršac
04.06.2016 12:00 Vojvodina 1 : 2 Indeks
04.06.2016 11:00 Radnički 4 : 1 Hajduk junior
04.06.2016 10:00 RFK NS 1921 1 : 4 Radnički (NP)
04.06.2016 12:00 Dinamo 1945 2 : 1 Kikinda 1909
04.06.2016 12:00 TSC 4 : 1 Radnički (S)
04.06.2016 09:00 Sindjelić 2 : 2 011
04.06.2016 12:30 BASK 2 : 0 Voždovac
04.06.2016 10:00 Borča 2 : 0 Radnički
04.06.2016 17:00 Dominus 5 : 0 BSK 1925
04.06.2016 17:00 Kolubara 2 : 1 IM Rakovica
04.06.2016 10:00 Žarkovo 0 : 3 GSP Polet
04.06.2016 11:00 Mladenovac 6 : 1 IMT
04.06.2016 12:00 Loznica 8 : 0 Budućnost-Krušik 2014
04.06.2016 12:00 Senjak 1 : 1 Mačva
04.06.2016 12:00 Savacijum 3 : 2 Jedinstvo
04.06.2016 12:00 OFK Šabac 5 : 0 Radnički Šabački
04.06.2016 12:00 Šampion : Železničar
04.06.2016 11:00 Njerš Ištvan 3 : 0 Subotica
04.06.2016 17:00 Tornjoš 0 : 0 AFK
04.06.2016 11:00 Graficar 2 : 3 Pinosava
04.06.2016 13:00 Jedinstvo 1 : 1 Beograd 1929
04.06.2016 14:00 Apolon 2010 4 : 3 Zuce
04.06.2016 10:00 Budućnost 0 : 0 Zadrugar
04.06.2016 17:30 Radnički Stobex 2 : 3 POFK Savacium
04.06.2016 12:00 Donjošorac 3 : 0 Mačva 2005
04.06.2016 10:00 Radnik 2 : 3 Široki Brijeg
04.06.2016 10:00 Vitez 1 : 1 Borac
04.06.2016 10:00 Željezničar 8 : 0 Slavija
04.06.2016 10:00 Velež 1 : 2 Rudar Prijedor
04.06.2016 10:00 Mladost 1 : 3 Čelik
04.06.2016 10:00 Sloboda 2 : 3 Zrinjski
04.06.2016 10:00 Olimpic 2 : 1 Sarajevo
04.06.2016 10:00 Drina 6 : 0 Travnik
04.06.2016 12:00 Spartak 1 : 2 Železničar
04.06.2016 10:00 Vojvodina 2 : 0 Petar Puača
04.06.2016 10:00 Donji Srem 2 : 7 Inđija
04.06.2016 12:00 RFK N.S. 1921 6 : 0 Radnički (NP)
04.06.2016 10:00 TSC 3 : 3 Hajduk Junior
04.06.2016 12:00 BSK 0 : 1 Teleoptik
04.06.2016 14:30 OFK Beograd 4 : 3 Brodarac
04.06.2016 17:30 FSFV 2 : 1 Voždovac
04.06.2016 12:00 Partizan 12 : 1 Dominus
04.06.2016 14:30 Bežanija 1 : 0 Radnički (NB)
04.06.2016 10:00 Mladi radnik 1940 4 : 1 Pobeda
04.06.2016 10:00 Institut 11 : 0 Borac O.
04.06.2016 17:30 Borac P. 1 : 5 Novi Beograd
04.06.2016 17:00 OFK Zabrežje 0 : 9 Srem J.
04.06.2016 11:00 Budućnost D. 1 : 4 IMT
04.06.2016 14:00 Spartak 7 : 0 Arena Su
04.06.2016 11:00 Subotica 0 : 4 Senta
04.06.2016 10:00 Zvezdara 0 : 3 Hajduk
04.06.2016 10:00 Palilulac 5 : 0 Sremčica
04.06.2016 14:00 Torlak 4 : 4 Balkan
04.06.2016 10:00 Mladost (P) 1 : 5 OFK Šabac
04.06.2016 10:00 Kolubara 2 : 1 BSK Borča
04.06.2016 09:00 OFK Beograd 0 : 2 Rad
04.06.2016 18:00 Brodarac 0 : 1 Zemun
04.06.2016 10:00 Partizan 9 : 0 Voždovac
04.06.2016 09:00 Budućnost (D) 0 : 14 Sindjelić 2012
04.06.2016 10:00 BSK 1925 6 : 0 IMT
04.06.2016 13:00 Studentski Grad 5 : 1 Radnički (NB)
04.06.2016 17:00 Srem Jakovo 2 : 5 Olimpik
04.06.2016 18:00 Fer Plej 06 1 : 3 Bežanija
04.06.2016 13:00 Dorćol 1 : 2 Balkan
04.06.2016 10:00 Dunav (VS) 0 : 10 Atakante
04.06.2016 19:30 Hajduk 2 : 1 Brodarac 1947
04.06.2016 10:00 Spartak '03 3 : 0 Subotica '03
04.06.2016 09:00 Duboko 1 : 0 Feniks
04.06.2016 09:50 Obrenovac 1905 1 : 0 Sloga
04.06.2016 10:40 Radnički 0 : 0 Posavina

Košarka

Utakmica za 3. mesto
04.06.2016 20:00 Mega Leks 93 : 77 FMP 1:0

Rukomet

04.06.2016 19:00 Radnički 1958 32 : 21 Beočin
04.06.2016 19:00 Nova Pazova 23 : 22 Mladost
04.06.2016 19:00 Slavija 40 : 29 Crvenka 2
04.06.2016 19:00 Hajduk 21 : 33 Mladost TSK
04.06.2016 19:00 Potisje Pleteks 30 : 28 Radnički (JT)
04.06.2016 19:00 Vojvoda Stepa 23 : 23 Kljajićevo
04.06.2016 19:00 Sivac 31 : 27 Srem SM
04.06.2016 Budućnost 41 : 22 Jabuka 2
04.06.2016 Gaj 36 : 16 Glogonj
04.06.2016 Crepaja 31 : 31 Omladinac (D)
04.06.2016 Unirea 10 : 0 Radnički
04.06.2016 Omladinac (I) 31 : 36 Dolovo
04.06.2016 16:00 Morava 2 31 : 28 Smederevo 2

Vaterpolo

Utakmica za 3. mesto
04.06.2016 Novi Beograd 011 11 : 8 Taš 2000 2:1

Ragbi 13

04.06.2016 Tašmajdan : Partizan
04.06.2016 Crvena Zvezda 56 : 10 Radnički
04.06.2016 Zemun : Soko
04.06.2016 Vojna akademija : Voždovac

Američki fudbal

04.06.2016 12:00 Pastuvi 38 : 8 Wild Boars
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.