XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
677 utakmica za dan Nedelja, 5 Jun 2016


Fudbal

05.06
17:00
IMR
Teleoptik
0
2
05.06.2016 17:00
IMR
0 : 2
05.06
17:00
Sopot
Radni─Źki (O)
1
2
05.06.2016 17:00 1 : 2
05.06
17:00
BASK
GSP Polet
0
0
05.06.2016 17:00 0 : 0
05.06
17:00
IMT
Stepojevac Vaga
3
0
05.06.2016 17:00
IMT
3 : 0
05.06
17:00
Srem
Radni─Źki (NB)
1
1
05.06.2016 17:00 1 : 1
05.06
17:00
Turbina
Crvena zvezda
1
3
05.06.2016 17:00 1 : 3
05.06
17:00
Dor─çol
┼Żarkovo
0
3
05.06.2016 17:00 0 : 3
05.06
17:00
Brodarac 1947
Budu─çnost
1
0
05.06.2016 17:00 1 : 0
05.06
17:30
Šumadija 1903
Polet (LJ)
3
1
05.06.2016 17:30 3 : 1
05.06
17:30
Mihajlovac 1934
Zvi┼żd
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Sloga (K)
1
0
05.06.2016 17:30 1 : 0
05.06
17:30
Jedinstvo Putevi
┼Żelezni─Źar
1
0
05.06.2016 17:30 1 : 0
05.06
17:30
Ma─Źva
Šumadija (A)
1
0
05.06.2016 17:30 1 : 0
05.06
17:30
Jedinstvo
Smederevo 1924
3
2
05.06.2016 17:30 3 : 2
05.06
17:30
Mokra Gora
FAP
1
1
05.06.2016 17:30 1 : 1
FAP
05.06
17:30
Bošnjane
Kopaonik
2
0
05.06.2016 17:30 2 : 0
05.06
17:30
Kosanica
Lugomir
5
3
05.06.2016 17:30 5 : 3
05.06
17:30
Juhor
Jedinstvo (M)
2
0
05.06.2016 17:30 2 : 0
05.06
17:30
Leva─Ź
┼Żitora─Ĺa
1
1
05.06.2016 17:30 1 : 1
05.06
17:30
Sloga (─ć)
FUD
2
1
05.06.2016 17:30 2 : 1
FUD
05.06
17:30
Poljoprivrednik
Rembas
6
4
05.06.2016 17:30 6 : 4
05.06
17:30
┼Żupa
Morava
9
2
05.06.2016 17:30 9 : 2
05.06
17:30
Šarbanovac
Kablovi
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Rudar (P)
Bu─Źje
4
1
05.06.2016 17:30 4 : 1
05.06
17:30
Zaplanjac
Hajduk Veljko
1
2
05.06.2016 17:30 1 : 2
05.06
17:30
Moravica
Bukovik
1
3
05.06.2016 17:30 1 : 3
05.06
17:30
Napredak
Rudar Alpos
3
4
05.06.2016 17:30 3 : 4
05.06
17:30
Pukovac
Svrljig
2
2
05.06.2016 17:30 2 : 2
05.06
17:30
Vranjska Banja
Budu─çnost (P)
1
0
05.06.2016 17:30 1 : 0
05.06
17:30
Jablanica
Lu┼żnica
6
1
05.06.2016 17:30 6 : 1
05.06
17:30
Mladost (M)
Bobište
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Vlasina
Budu─çnost (O)
1
1
05.06.2016 17:30 1 : 1
05.06
17:00
Tekstilac
Zadrugar
2
2
05.06.2016 17:00 2 : 2
05.06
17:00
Tisa (A)
Tavankut
5
0
05.06.2016 17:00 5 : 0
05.06
10:00
Subotica
Sloga (─î)
2
2
05.06.2016 10:00 2 : 2
05.06
17:00
Ba─Źka (P)
Be─Źej 1918
0
4
05.06.2016 17:00 0 : 4
05.06
17:00
Hajduk (B)
┼ŻSK
8
0
05.06.2016 17:00 8 : 0
05.06
17:00
LSK La─çarak
Mladost (BJ)
1
1
05.06.2016 17:00 1 : 1
05.06
17:00
Kupinovo
Crvena Zvezda
2
4
05.06.2016 17:00 2 : 4
05.06
17:00
Budu─çnost (SN)
Sremac
6
2
05.06.2016 17:00 6 : 2
05.06
17:30
Omladinac
Napredak
1
2
05.06.2016 17:30 1 : 2
05.06
17:30
Sloga
RSK
3
6
05.06.2016 17:30 3 : 6
RSK
05.06
17:30
Proleter
Gru┼ża
1
3
05.06.2016 17:30 1 : 3
05.06
17:30
Rudar
VGSK
4
1
05.06.2016 17:30 4 : 1
05.06
17:30
GFK Jasenica 1911
Radni─Źki 1926
0
2
05.06.2016 17:30 0 : 2
05.06
17:30
Borac
Basarac
2
1
05.06.2016 17:30 2 : 1
05.06
17:30
Homoljac
Morava
3
3
05.06.2016 17:30 3 : 3
05.06
17:30
Spartak 1924
Sloga 1940 (BB)
0
0
05.06.2016 17:30 0 : 0
05.06
17:30
OFK Ose─Źina
Zlatar
2
1
05.06.2016 17:30 2 : 1
05.06
17:30
Jedinstvo 1945
Ribnica
2
3
05.06.2016 17:30 2 : 3
05.06
17:30
Zadrugar
Polimlje
2
1
05.06.2016 17:30 2 : 1
05.06
17:30
Radni─Źki (V)
Sloga (S)
2
1
05.06.2016 17:30 2 : 1
05.06
17:30
Ra─Ĺevac
Zlatibor
1
2
05.06.2016 17:30 1 : 2
05.06
17:30
Provo
Radni─Źki Stobex
3
1
05.06.2016 17:30 3 : 1
05.06
17:30
Brezovica
Budu─çnost
2
3
05.06.2016 17:30 2 : 3
05.06
17:30
Slavija (K)
Jošanica
3
2
05.06.2016 17:30 3 : 2
05.06
17:30
Omladinac (NS)
Bane
1
4
05.06.2016 17:30 1 : 4
05.06
17:30
Trep─Źa
Kara─Ĺor─Ĺe
1
1
05.06.2016 17:30 1 : 1
05.06
17:30
Takovo
Polet (T)
2
0
05.06.2016 17:30 2 : 0
05.06
17:30
Ov─Źar
Bra─ça Vukovi─ç
4
3
05.06.2016 17:30 4 : 3
05.06
17:30
Draga─Źevo
Arsenal
1
1
05.06.2016 17:30 1 : 1
05.06
17:30
Orlovac
Tutin
0
1
05.06.2016 17:30 0 : 1
05.06
18:00
Partizan
Budu─çnost
3
3
05.06.2016 18:00 3 : 3
05.06
18:00
OFK Batinac
Mladost (K)
1
2
05.06.2016 18:00 1 : 2
05.06
18:00
Mladost (J)
Dragocvet
2
0
05.06.2016 18:00 2 : 0
05.06
18:00
OFK Bratstvo
Mladi radnik
3
3
05.06.2016 18:00 3 : 3
05.06
18:00
Napredak (D)
Kušiljevo
2
0
05.06.2016 18:00 2 : 0
05.06
18:00
Sloga
Napredak (Z)
3
2
05.06.2016 18:00 3 : 2
05.06
18:00
Bratstvo
Morava 1918
1
0
05.06.2016 18:00 1 : 0
05.06
17:30
Sloga
Trajal
1
2
05.06.2016 17:30 1 : 2
05.06
17:30
13. April
Šanac
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Gornji Stepoš
Naupare
1
2
05.06.2016 17:30 1 : 2
05.06
17:30
Jastrebac
Ribnik
4
1
05.06.2016 17:30 4 : 1
05.06
17:30
Parunovac
Mladi radnik
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Blagotin
Gradina
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Mladost
─îitluk
6
4
05.06.2016 17:30 6 : 4
05.06
17:30
Ma─Źkovac
Vinogradar
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Jastrebac
Dobri─Ź
5
1
05.06.2016 17:30 5 : 1
05.06
17:30
Svetlost
Topli─Źanin
2
3
05.06.2016 17:30 2 : 3
05.06
17:30
Dun─Ĺerski
Partizanski put
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Pobeda
Borac
4
3
05.06.2016 17:30 4 : 3
05.06
17:30
NS Tatko
Real
2
3
05.06.2016 17:30 2 : 3
05.06
17:30
Omladinac
Kaćuša
05.06.2016 17:30
05.06
17:30
Kosovac
Polet
8
0
05.06.2016 17:30 8 : 0
05.06
17:30
Jug Bogdan
Trbunje
4
2
05.06.2016 17:30 4 : 2
05.06
17:30
Rasova─Źa
Palilula
5
1
05.06.2016 17:30 5 : 1
05.06
17:30
Polet
Radni─Źki 1947 (─î)
5
0
05.06.2016 17:30 5 : 0
05.06
17:30
Morava
Mladost 1976 (Bilj.)
7
0
05.06.2016 17:30 7 : 0
05.06
17:30
Malošište
Orljane
2
3
05.06.2016 17:30 2 : 3
05.06
17:30
Naša krila 1936
Zemljoradnik
0
1
05.06.2016 17:30 0 : 1
05.06
17:30
Jedinstvo (B)
Koprijan 1975
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Radni─Źki 1924
Doljevac
1
2
05.06.2016 17:30 1 : 2
05.06
17:30
Nemetali
Zlot
2
1
05.06.2016 17:30 2 : 1
05.06
17:30
Branik
Slatina
1
0
05.06.2016 17:30 1 : 0
05.06
17:30
BSK
Blizna
4
0
05.06.2016 17:30
BSK
4 : 0
05.06
17:30
Sloga
Krivelj
2
0
05.06.2016 17:30 2 : 0
05.06
17:30
Radni─Źki
Klju─Ź
4
2
05.06.2016 17:30 4 : 2
05.06
17:30
Majdanpek
Pore─Ź
1
2
05.06.2016 17:30 1 : 2
05.06
17:30
Polom
─îubra
3
3
05.06.2016 17:30 3 : 3
05.06
Grlište
Rudar
4
2
05.06.2016 4 : 2
05.06
Osni─ç
Sloga
2
1
05.06.2016 2 : 1
05.06
Malinik
Mid┼żor
3
0
05.06.2016 3 : 0
05.06
Omladinac
Mladost (S)
3
0
05.06.2016 3 : 0
05.06
OFK Knjaz
Polet
4
0
05.06.2016 4 : 0
05.06
Trebi─Ź
Svrljiška Topla
3
0
05.06.2016 3 : 0
05.06
17:30
Zvezda
Jedinstvo
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Spartak
Napredak
0
1
05.06.2016 17:30 0 : 1
05.06
17:30
┼Żelju┼ía
Pade┼ż
1
3
05.06.2016 17:30 1 : 3
05.06
17:30
Tanasko Raji─ç
Mladost
5
0
05.06.2016 17:30 5 : 0
05.06
17:30
Gnjilan
Vladimir Durkovi─ç
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Borac
Zadrugar
3
1
05.06.2016 17:30 3 : 1
05.06
17:30
─îelik
Levosoje
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Corrotica
Mladost (B)
0
3
05.06.2016 17:30 0 : 3
05.06
17:30
Vihor
Bukuroca
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Levosoje Talenat
Trešnjevka
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
P─Źinja
Samolica
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
OFK Alakince
Bilja─Źi
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Ternoci
Lugina
6
1
05.06.2016 17:30 6 : 1
05.06
17:30
Pavlovac
Mladost (S)
2
1
05.06.2016 17:30 2 : 1
05.06
17:00
Brza
Kumarevo
0
1
05.06.2016 17:00 0 : 1
05.06
17:00
┼Żelezni─Źar
Omladinac
4
1
05.06.2016 17:00 4 : 1
05.06
17:00
Mladost V
Planta┼ża
2
1
05.06.2016 17:00 2 : 1
05.06
17:00
Progres
Šumadija
2
0
05.06.2016 17:00 2 : 0
05.06
17:00
Mladi Borac
Vu─Źje
2
0
05.06.2016 17:00 2 : 0
05.06
17:00
Jedinstvo GS
Radni─Źki (P)
5
2
05.06.2016 17:00 5 : 2
05.06
17:00
Sloboda D.B
Umac
6
4
05.06.2016 17:00 6 : 4
05.06
17:00
Zlo─çudovo
Sloga (L)
1
5
05.06.2016 17:00 1 : 5
05.06
17:30
Radni─Źki
Brzi Brod
3
8
05.06.2016 17:30 3 : 8
05.06
17:30
Vulkan
Morava
5
0
05.06.2016 17:30 5 : 0
05.06
17:30
Jedinstvo (GM)
Budu─çnost
7
2
05.06.2016 17:30 7 : 2
05.06
17:30
Aluminjum
Mramor
4
3
05.06.2016 17:30 4 : 3
05.06
17:30
Rudar
Proleter
4
0
05.06.2016 17:30 4 : 0
05.06
17:30
Crvena zastava
OFK Niš
0
3
05.06.2016 17:30 0 : 3
05.06
17:30
Vrtište
Mladost
3
4
05.06.2016 17:30 3 : 4
05.06
18:00
Vladimirovac
Partizan (U)
0
3
05.06.2016 18:00 0 : 3
05.06
18:00
BAK
Vulturul
0
1
05.06.2016 18:00
BAK
0 : 1
05.06
18:00
Vojvodina
Crvena zvezda
4
1
05.06.2016 18:00 4 : 1
05.06
18:00
Borac (S)
Sloga (BNS)
2
1
05.06.2016 18:00 2 : 1
05.06
18:00
Partizan (G)
Mladost (V)
1
1
05.06.2016 18:00 1 : 1
05.06
18:00
Jugoslavija
Budu─çnost (A)
1
1
05.06.2016 18:00 1 : 1
05.06
18:00
Jedinstvo Stevi─ç
Mladost (O)
4
3
05.06.2016 18:00 4 : 3
05.06
17:00
Krajina
Polet
1
4
05.06.2016 17:00 1 : 4
05.06
17:00
Vojvodina 1928
Crvena zvezda
4
0
05.06.2016 17:00 4 : 0
05.06
17:00
Zadrugar
Begej
2
1
05.06.2016 17:00 2 : 1
05.06
17:00
Roham
Mladost
2
2
05.06.2016 17:00 2 : 2
05.06
17:00
Radni─Źki 1911
Proleter 2006
1
0
05.06.2016 17:00 1 : 0
05.06
17:00
Bile─çanin
Naftagas
1
2
05.06.2016 17:00 1 : 2
05.06
17:00
Borac Aleksandrovo
Banat
1
1
05.06.2016 17:00 1 : 1
05.06
17:00
Napredak
Kikinda 1909
0
3
05.06.2016 17:00 0 : 3
05.06
17:00
Terekveš
Kula
1
1
05.06.2016 17:00 1 : 1
05.06
17:00
BSK
Borac
2
2
05.06.2016 17:00
BSK
2 : 2
05.06
17:00
Kordun
Radni─Źki 1918
0
4
05.06.2016 17:00 0 : 4
05.06
17:00
Omladinac (B)
OFK Šikara
2
5
05.06.2016 17:00 2 : 5
05.06
17:00
Rusin
Lipar
2
2
05.06.2016 17:00 2 : 2
05.06
17:00
Hajduk
Grani─Źar (G)
3
0
05.06.2016 17:00 3 : 0
05.06
17:30
Jadran
Njegoš
2
0
05.06.2016 17:30 2 : 0
05.06
17:30
Proleter
Tornjoš
2
1
05.06.2016 17:30 2 : 1
05.06
17:30
Potisje
E─Ĺ┼íeg
8
1
05.06.2016 17:30 8 : 1
05.06
17:30
Ba─Źka
Sloga
0
3
05.06.2016 17:30 0 : 3
05.06
17:30
Bajša
Panonija IM Topola
1
3
05.06.2016 17:30 1 : 3
05.06
17:30
Vinogradar
Radni─Źki 1905
4
1
05.06.2016 17:30 4 : 1
05.06
17:30
Preporod
Obili─ç
4
1
05.06.2016 17:30 4 : 1
05.06
17:00
Hajduk 1925 Podunavac
Partizan
3
0
05.06.2016 17:00 3 : 0
05.06
17:00
Jadran
Hajduk (D)
0
1
05.06.2016 17:00 0 : 1
05.06
17:00
1. Maj Ruma
Jedinstvo (M)
2
0
05.06.2016 17:00 2 : 0
05.06
17:00
OFK Bresta─Ź
Napredak (P)
3
1
05.06.2016 17:00 3 : 1
05.06
17:00
Donji Petrovci
Rudar
2
3
05.06.2016 17:00 2 : 3
05.06
17:00
Grani─Źar 1924
Sloven
1
2
05.06.2016 17:00 1 : 2
05.06
17:00
OFK Zeka Buljubaša
Podrinje
0
6
05.06.2016 17:00 0 : 6
05.06
17:00
Ljukovo
Hrtkovci
1
2
05.06.2016 17:00 1 : 2
05.06
17:30
Hajduk
Borac
1
0
05.06.2016 17:30 1 : 0
05.06
17:00
Mladost (B)
Šumadija
1
1
05.06.2016 17:00 1 : 1
05.06
17:00
OFK Borac
Polet
1
3
05.06.2016 17:00 1 : 3
05.06
17:00
Strelac
Mladost (C)
1
3
05.06.2016 17:00 1 : 3
05.06
17:00
Radni─Źki
OFK Zabre┼żje
5
1
05.06.2016 17:00 5 : 1
05.06
17:00
Napredak
Mladost (─î)
3
0
05.06.2016 17:00 3 : 0
05.06
17:00
Veliki Borak
Budu─çnost
1
7
05.06.2016 17:00 1 : 7
05.06
17:00
TEK Sloga
Borac
3
0
05.06.2016 17:00 3 : 0
05.06
17:00
Borac
Banja
1
4
05.06.2016 17:00 1 : 4
05.06
17:00
Pionir
13. maj
0
6
05.06.2016 17:00 0 : 6
05.06
17:00
Bole─Ź
Mladenovac
3
3
05.06.2016 17:00 3 : 3
05.06
17:00
OFK Leštane
Ropo─Źevo
4
0
05.06.2016 17:00 4 : 0
05.06
17:00
Selo Mladenovac
Kova─Źevac
1
3
05.06.2016 17:00 1 : 3
05.06
17:00
Pudarci
Dunavac
0
2
05.06.2016 17:00 0 : 2
05.06
17:00
Velika Krsna
Pinosava
6
0
05.06.2016 17:00 6 : 0
05.06
17:00
Avala 1939
Kosmaj
1
1
05.06.2016 17:00 1 : 1
05.06
17:00
Omladinac
Borac (R)
3
2
05.06.2016 17:00 3 : 2
05.06
17:00
SASK
Udarnik
2
0
05.06.2016 17:00 2 : 0
05.06
17:00
Bresje Superior
┼Żelezni─Źar
4
2
05.06.2016 17:00 4 : 2
05.06
17:00
Mladi radnik
Ba─Źinac
7
3
05.06.2016 17:00 7 : 3
05.06
17:00
Pobeda
Sloboda
2
1
05.06.2016 17:00 2 : 1
05.06
17:00
Šumadija
Sloga
5
1
05.06.2016 17:00 5 : 1
05.06
17:00
Budu─çnost
7. Juli
5
4
05.06.2016 17:00 5 : 4
05.06
17:30
Sloga (─ć)
Makce
0
2
05.06.2016 17:30 0 : 2
05.06
17:30
Dizel
Napredak
3
1
05.06.2016 17:30 3 : 1
05.06
17:30
┼Żelezni─Źar
Mlava
3
3
05.06.2016 17:30 3 : 3
05.06
17:30
Krilaš
Budu─çnost
0
1
05.06.2016 17:30 0 : 1
05.06
17:30
Mladost
Borac
2
1
05.06.2016 17:30 2 : 1
05.06
17:30
Vojvoda Milenko
Polet
3
1
05.06.2016 17:30 3 : 1
05.06
17:30
Sloga (B)
Rudar
4
1
05.06.2016 17:30 4 : 1
05.06
17:30
Integral
Petar Dobrnjac
1
4
05.06.2016 17:30 1 : 4
05.06
17:30
Aran─Ĺelovac
Pobeda
3
2
05.06.2016 17:30 3 : 2
05.06
17:30
┼ŻSK
Banja
2
0
05.06.2016 17:30 2 : 0
05.06
17:30
Borac
Trnava
2
0
05.06.2016 17:30 2 : 0
05.06
17:30
Junkovac
Šumadinac
1
0
05.06.2016 17:30 1 : 0
05.06
17:30
BSK
Šumadija
1
5
05.06.2016 17:30
BSK
1 : 5
05.06
17:30
Vin─Źa
Kara─Ĺor─Ĺe
10
3
05.06.2016 17:30 10 : 3
05.06
10:00
Vitlina-Bokanja
Prvi srpski ustanak
2
3
05.06.2016 10:00 2 : 3
05.06
17:30
Ariljska rampa
Prvi partizan
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Jedinstvo
Napredak
5
1
05.06.2016 17:30 5 : 1
05.06
17:30
Savinac
Polet
1
4
05.06.2016 17:30 1 : 4
05.06
17:30
┼Żelezni─Źar
Sevojno
2
3
05.06.2016 17:30 2 : 3
05.06
17:30
Crnokosa
Jasen
6
0
05.06.2016 17:30 6 : 0
05.06
17:30
─îajetina
Višesava
4
0
05.06.2016 17:30 4 : 0
05.06
17:30
Peru─çac
Soko
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
18:00
Lipolist
Mladost (PP)
2
3
05.06.2016 18:00 2 : 3
05.06
18:00
Antimon
Drina
2
2
05.06.2016 18:00 2 : 2
05.06
18:00
Jedinstvo (Š)
Borac (L)
2
1
05.06.2016 18:00 2 : 1
05.06
18:00
Mladost (P)
Podrinje
1
1
05.06.2016 18:00 1 : 1
05.06
17:00
Trli─ç
Kolubara
8
0
05.06.2016 17:00 8 : 0
05.06
17:00
OFK Divci
Tvrdojevac
3
1
05.06.2016 17:00 3 : 1
05.06
17:00
ZSK
Polet
5
0
05.06.2016 17:00
ZSK
5 : 0
05.06
17:00
Ka─Źer
Mladost
2
1
05.06.2016 17:00 2 : 1
05.06
17:00
Tešnjar
Sovljak
2
0
05.06.2016 17:00 2 : 0
05.06
17:30
Borac
Pobeda
6
0
05.06.2016 17:30 6 : 0
05.06
17:30
Jedinstvo
Sloboda
3
2
05.06.2016 17:30 3 : 2
05.06
17:30
Budu─çnost
Kolonija
0
1
05.06.2016 17:30 0 : 1
05.06
17:30
Partizan
Mladost
3
2
05.06.2016 17:30 3 : 2
05.06
17:30
Sušica
Vinogradi DB
3
2
05.06.2016 17:30 3 : 2
05.06
17:30
Šumadinac
Sloga (D)
3
2
05.06.2016 17:30 3 : 2
05.06
17:30
Srbija
Vodoja┼ża
2
0
05.06.2016 17:30 2 : 0
05.06
17:30
Real
Budu─çnost
1
0
05.06.2016 17:30 1 : 0
05.06
17:30
Ribnica
Radnik
2
1
05.06.2016 17:30 2 : 1
05.06
17:30
Mataruge
Rudar
1
0
05.06.2016 17:30 1 : 0
05.06
17:30
Gru┼ża
OFK Ras
2
1
05.06.2016 17:30 2 : 1
05.06
17:30
Polet
Go─Ź
0
1
05.06.2016 17:30 0 : 1
05.06
17:30
Granit
Ibar
2
1
05.06.2016 17:30 2 : 1
05.06
17:30
Stubal
Borac
5
0
05.06.2016 17:30 5 : 0
05.06
17:30
Donja Vrbava
Slatina
1
3
05.06.2016 17:30 1 : 3
05.06
17:30
Mladost
Omladinac
4
1
05.06.2016 17:30 4 : 1
05.06
17:30
Spartak
Lunjevica
2
1
05.06.2016 17:30 2 : 1
05.06
17:30
Jedinstvo
Backovac Junajted
2
0
05.06.2016 17:30 2 : 0
05.06
17:30
Napredak
Miokovci
1
2
05.06.2016 17:30 1 : 2
05.06
17:30
OFK Gnjila
Stari Trstenik
4
1
05.06.2016 17:30 4 : 1
05.06
17:30
Sloga
Rubin (Z)
2
2
05.06.2016 17:30 2 : 2
05.06
17:30
Polet 57
Omladinac
4
0
05.06.2016 17:30 4 : 0
05.06
17:30
Beli Orlovi
Mladost
6
4
05.06.2016 17:30 6 : 4
05.06
17:30
Donji Kopaonik
Rubin (DS)
2
0
05.06.2016 17:30 2 : 0
05.06
17:30
Polet
Jedinstvo GVD
3
5
05.06.2016 17:30 3 : 5
05.06
17:30
OFK Rutevac 1908
Feniks 2012
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Ratar
OFK Dra┼żevac
2
1
05.06.2016 17:30 2 : 1
05.06
11:00
OFK Sloga
Jastrebac (T)
0
3
05.06.2016 11:00 0 : 3
05.06
11:00
Borac
Sloga (K)
2
4
05.06.2016 11:00 2 : 4
05.06
17:30
Napredak 2012
Crvena zvezda
1
3
05.06.2016 17:30 1 : 3
05.06
11:00
Pobeda
Marina Kutina
3
1
05.06.2016 11:00 3 : 1
05.06
17:30
Dušnik
Moravac (─î)
0
2
05.06.2016 17:30 0 : 2
05.06
17:30
4. Juli
Moravac (ZT)
0
1
05.06.2016 17:30 0 : 1
05.06
11:00
Klisura
Toplica
2
2
05.06.2016 11:00 2 : 2
05.06
17:30
Grkinja
Kne┼żica
0
2
05.06.2016 17:30 0 : 2
05.06
17:30
Napredak
Pontes
9
2
05.06.2016 17:30 9 : 2
05.06
17:30
Lokomotiva
Milutinovac
0
3
05.06.2016 17:30 0 : 3
05.06
17:30
Velika Vrbica
Egeta
0
3
05.06.2016 17:30 0 : 3
05.06
17:30
Omladinac
Ko─Źa Andjelkovi─ç
3
1
05.06.2016 17:30 3 : 1
05.06
17:30
Mala Vrbica
Kladušnica
2
0
05.06.2016 17:30 2 : 0
05.06
17:00
Gradac
Moravac
3
0
05.06.2016 17:00 3 : 0
05.06
17:00
OFK Morava
Marjan MB
0
3
05.06.2016 17:00 0 : 3
05.06
17:00
Real
Bratstvo
3
1
05.06.2016 17:00 3 : 1
05.06
17:00
Navalin
Mladost (B)
4
3
05.06.2016 17:00 4 : 3
05.06
17:00
Polet
Jedinstvo (G)
2
0
05.06.2016 17:00 2 : 0
05.06
17:00
Morava
Jedinstvo (Š)
0
3
05.06.2016 17:00 0 : 3
05.06
18:00
Borac (VG)
Hajdu─Źica
3
3
05.06.2016 18:00 3 : 3
05.06
18:00
Ševac
Jedinstvo
3
0
05.06.2016 18:00 3 : 0
05.06
18:00
Dunav
Partizan (K)
4
2
05.06.2016 18:00 4 : 2
05.06
18:00
Ratar
Potporanj
1
0
05.06.2016 18:00 1 : 0
05.06
18:00
Banat (I)
Karaš (J)
4
0
05.06.2016 18:00 4 : 0
05.06
18:00
Borac (VS)
Vojvodina (S)
2
2
05.06.2016 18:00 2 : 2
05.06
18:00
Karaš (K)
Vojvodina (CC)
4
2
05.06.2016 18:00 4 : 2
05.06
17:00
Jedinstvo 1947
Tele─Źka
3
2
05.06.2016 17:00 3 : 2
05.06
17:00
OFK Metalac
Dunav
2
4
05.06.2016 17:00 2 : 4
05.06
17:00
KFK Kula
Dinamo
0
3
05.06.2016 17:00 0 : 3
05.06
17:00
Jedinstvo (R)
Grani─Źar
2
3
05.06.2016 17:00 2 : 3
05.06
17:00
Partizan
Rastina 1918
2
0
05.06.2016 17:00 2 : 0
05.06
17:00
Aleksa Šantić
Hajduk Junior
2
2
05.06.2016 17:00 2 : 2
05.06
17:00
Sloboda
Borac (M)
1
0
05.06.2016 17:00 1 : 0
05.06
17:00
Jedinstvo
Borac (K)
2
3
05.06.2016 17:00 2 : 3
05.06
17:00
No─çaj
Fruškogorac
1
1
05.06.2016 17:00 1 : 1
05.06
17:00
Mitros
Hajduk 1932
3
0
05.06.2016 17:00 3 : 0
05.06
17:00
Sloga
Omladinac
4
4
05.06.2016 17:00 4 : 4
05.06
17:00
Radni─Źki
Obili─ç 1993
3
2
05.06.2016 17:00 3 : 2
05.06
17:00
Napredak
PSK Putinci
4
0
05.06.2016 17:00 4 : 0
05.06
17:00
Grani─Źar
Borac (S)
2
2
05.06.2016 17:00 2 : 2
05.06
17:00
Obili─ç (Zmajevo)
Sloga
3
0
05.06.2016 17:00 3 : 0
05.06
17:00
Hajduk
Mladost Radost
0
1
05.06.2016 17:00 0 : 1
05.06
17:00
Iskra
Obili─ç (Vilovo)
4
2
05.06.2016 17:00 4 : 2
05.06
17:00
Vojvodina
Jedinstvo
6
0
05.06.2016 17:00 6 : 0
05.06
17:00
Budu─çnost
Mladost
4
1
05.06.2016 17:00 4 : 1
05.06
17:30
Kabel - Štrand
Sremac
05.06.2016 17:30
05.06
17:30
RFK Novi Sad 1921
Borac
6
1
05.06.2016 17:30 6 : 1
05.06
17:30
─îenej
Centar
3
1
05.06.2016 17:30 3 : 1
05.06
17:30
Ba─Źka
Tatra
1
2
05.06.2016 17:30 1 : 2
05.06
17:00
Dunavac
Rekreativo 011
2
3
05.06.2016 17:00 2 : 3
05.06
17:00
Sparta
Mladost
4
0
05.06.2016 17:00 4 : 0
05.06
17:00
Heroj Polet
Sveti Stefan
3
1
05.06.2016 17:00 3 : 1
05.06
14:00
Dedinje
Minel
0
0
05.06.2016 14:00 0 : 0
05.06
17:30
Kurja─Źe
Jedinstvo (Lj)
2
2
05.06.2016 17:30 2 : 2
05.06
17:30
Borac (K)
Napredak (P)
2
2
05.06.2016 17:30 2 : 2
05.06
17:30
Vihor
Desine
0
3
05.06.2016 17:30 0 : 3
05.06
17:30
Mlava (B)
Napredak (B)
0
3
05.06.2016 17:30 0 : 3
05.06
17:30
Brani─Źevo
Polet (B)
1
5
05.06.2016 17:30 1 : 5
05.06
17:30
Napredak 1934
┼Żitkovica
5
2
05.06.2016 17:30 5 : 2
05.06
17:30
Zadrugar
Polet
5
1
05.06.2016 17:30 5 : 1
05.06
17:30
Sloga 1952
Omladinac (S)
1
5
05.06.2016 17:30 1 : 5
05.06
17:30
Rudar
Bata Buli─ç
5
1
05.06.2016 17:30 5 : 1
05.06
17:30
Omladinac (Š)
BSK
5
1
05.06.2016 17:30 5 : 1
BSK
05.06
17:30
Radnik
Dragoš
5
0
05.06.2016 17:30 5 : 0
05.06
17:30
Radni─Źki
Napredak
7
1
05.06.2016 17:30 7 : 1
05.06
17:30
BSK
Lokomotiva
3
0
05.06.2016 17:30
BSK
3 : 0
05.06
17:30
Mladost (R)
Kusovac
3
0
05.06.2016 17:30 3 : 0
05.06
17:30
Grivac
Kara─Ĺor─Ĺe Vu─Źi─ç
4
2
05.06.2016 17:30 4 : 2
05.06
17:30
Mladost MG
Mladost Crni Kao
2
2
05.06.2016 17:30 2 : 2
05.06
17:30
Marjan
Kotlenik
1
2
05.06.2016 17:30 1 : 2
05.06
17:30
Jasenica
B 2000
1
0
05.06.2016 17:30 1 : 0
05.06
11:00