XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
429 utakmica za dan Nedelja, 12 Jun 2016


Fudbal

12.06
17:30
Polet (LJ)
Mokra Gora
1
2
12.06.2016 17:30 1 : 2
12.06
17:30
FAP
Jedinstvo
2
1
12.06.2016 17:30
FAP
2 : 1
12.06
17:30
Smederevo 1924
Ma─Źva
1
0
12.06.2016 17:30 1 : 0
12.06
17:30
Šumadija (A)
Jedinstvo Putevi
1
2
12.06.2016 17:30 1 : 2
12.06
17:30
Sloga (K)
Mihajlovac 1934
0
3
12.06.2016 17:30 0 : 3
12.06
17:30
Zvi┼żd
Šumadija 1903
0
6
12.06.2016 17:30 0 : 6
12.06
Napredak
Homoljac
4
2
12.06.2016 4 : 2
12.06
Morava
Šapine
1
0
12.06.2016 1 : 0
12.06
Basarac
GFK Jasenica 1911
2
0
12.06.2016 2 : 0
12.06
Radni─Źki 1926
Rudar
3
1
12.06.2016 3 : 1
12.06
VGSK
Proleter
3
2
12.06.2016 3 : 2
12.06
Gru┼ża
Sloga
3
0
12.06.2016 3 : 0
12.06
RSK
Omladinac
4
3
12.06.2016
RSK
4 : 3
12.06
17:30
Sloga 1940 (BB)
Brezovica
6
0
12.06.2016 17:30 6 : 0
12.06
17:30
Budu─çnost
Provo
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:30
Radni─Źki Stobex
Ra─Ĺevac
1
1
12.06.2016 17:30 1 : 1
12.06
17:30
Sloga (S)
Zadrugar
2
0
12.06.2016 17:30 2 : 0
12.06
17:30
Polimlje
Jedinstvo 1945
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:30
Ribnica
OFK Ose─Źina
5
1
12.06.2016 17:30 5 : 1
12.06
17:30
Zlatar
Spartak 1924
2
0
12.06.2016 17:30 2 : 0
12.06
17:30
Jošanica
Orlovac
6
2
12.06.2016 17:30 6 : 2
12.06
17:30
Tutin
Draga─Źevo
4
0
12.06.2016 17:30 4 : 0
12.06
17:30
Arsenal
Ov─Źar
6
0
12.06.2016 17:30 6 : 0
12.06
17:30
Sloboda (─î)
Takovo
4
1
12.06.2016 17:30 4 : 1
12.06
17:30
Polet (T)
Trep─Źa
1
0
12.06.2016 17:30 1 : 0
12.06
17:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Omladinac (NS)
3
1
12.06.2016 17:30 3 : 1
12.06
17:30
Bane
Slavija (K)
3
1
12.06.2016 17:30 3 : 1
12.06
17:30
Mladost (Batuš.)
Radni─Źki 1924
3
1
12.06.2016 17:30 3 : 1
12.06
17:30
Doljevac
Jedinstvo (B)
3
1
12.06.2016 17:30 3 : 1
12.06
17:30
Koprijan 1975
Naša krila 1936
0
3
12.06.2016 17:30 0 : 3
12.06
17:30
Zemljoradnik
Malošište
6
2
12.06.2016 17:30 6 : 2
12.06
17:30
Orljane
Morava
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:30
Mladost 1976 (Bilj.)
Polet
4
3
12.06.2016 17:30 4 : 3
12.06
17:30
Radni─Źki 1947 (─î)
Rasova─Źa
3
3
12.06.2016 17:30 3 : 3
12.06
17:30
Polom
Nemetali
1
0
12.06.2016 17:30 1 : 0
12.06
17:30
─îubra
Majdanpek
1
0
12.06.2016 17:30 1 : 0
12.06
17:30
Pore─Ź
Radni─Źki
1
2
12.06.2016 17:30 1 : 2
12.06
17:30
Klju─Ź
Rudna Glava
4
0
12.06.2016 17:30 4 : 0
12.06
17:30
Deli Jovan
Sloga
0
2
12.06.2016 17:30 0 : 2
12.06
17:30
Krivelj
BSK
0
1
12.06.2016 17:30 0 : 1
BSK
12.06
17:30
Blizna
Branik
1
0
12.06.2016 17:30 1 : 0
12.06
17:30
Slatina
Zlot
5
0
12.06.2016 17:30 5 : 0
12.06
17:30
Rudar
Rgotina
1
1
12.06.2016 17:30 1 : 1
12.06
17:30
BSK
Trebi─Ź
5
0
12.06.2016 17:30
BSK
5 : 0
12.06
17:30
Svrljiška Topla
OFK Knjaz
1
1
12.06.2016 17:30 1 : 1
12.06
17:30
Polet
Vratarnica
1
7
12.06.2016 17:30 1 : 7
12.06
17:30
ŠSK
Omladinac
6
3
12.06.2016 17:30 6 : 3
12.06
17:30
Mladost (S)
Malinik
1
5
12.06.2016 17:30 1 : 5
12.06
17:30
Mid┼żor
Osni─ç
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:30
Sloga
Grlište
1
2
12.06.2016 17:30 1 : 2
12.06
17:30
Jedinstvo
Borac
3
3
12.06.2016 17:30 3 : 3
12.06
17:30
Zadrugar
Gnjilan
1
3
12.06.2016 17:30 1 : 3
12.06
17:30
Vladimir Durkovi─ç
Tanasko Raji─ç
5
1
12.06.2016 17:30 5 : 1
12.06
17:30
Mladost
┼Żelju┼ía
4
3
12.06.2016 17:30 4 : 3
12.06
17:30
Pade┼ż
Spartak
2
2
12.06.2016 17:30 2 : 2
12.06
17:30
Napredak
Zvezda
3
1
12.06.2016 17:30 3 : 1
12.06
17:30
Levosoje
Pavlovac
0
3
12.06.2016 17:30 0 : 3
12.06
17:30
Mladost (S)
Ternoci
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:30
Lugina
OFK Alakince
0
3
12.06.2016 17:30 0 : 3
12.06
17:30
Bilja─Źi
P─Źinja
1
2
12.06.2016 17:30 1 : 2
12.06
17:30
Samolica
Levosoje Talenat
0
3
12.06.2016 17:30 0 : 3
12.06
17:30
Trešnjevka
Vihor
1
1
12.06.2016 17:30 1 : 1
12.06
17:30
Bukuroca
Corrotica
0
3
12.06.2016 17:30 0 : 3
12.06
17:30
Mladost (B)
─îelik
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:00
Kumarevo
Zlo─çudovo
4
3
12.06.2016 17:00 4 : 3
12.06
17:00
Sloga (L)
Sloboda D.B
3
1
12.06.2016 17:00 3 : 1
12.06
17:00
Umac
GFK Dubo─Źica
2
1
12.06.2016 17:00 2 : 1
12.06
17:00
─îekmin
Jedinstvo GS
1
3
12.06.2016 17:00 1 : 3
12.06
17:00
Radni─Źki (P)
Mladi Borac
3
5
12.06.2016 17:00 3 : 5
12.06
17:00
Vu─Źje
Progres
3
1
12.06.2016 17:00 3 : 1
12.06
17:00
Šumadija
Mladost V
3
1
12.06.2016 17:00 3 : 1
12.06
17:00
Planta┼ża
┼Żelezni─Źar
3
0
12.06.2016 17:00 3 : 0
12.06
17:00
Omladinac
Brza
3
2
12.06.2016 17:00 3 : 2
12.06
17:30
Vrtište
Radni─Źki
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:30
Mladost
Crvena zastava
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:30
OFK Niš
Sloboda
1
2
12.06.2016 17:30 1 : 2
12.06
17:30
Palilulac
Rudar
4
1
12.06.2016 17:30 4 : 1
12.06
17:30
Proleter
Aluminjum
0
1
12.06.2016 17:30 0 : 1
12.06
17:30
Mramor
Jedinstvo (GM)
3
4
12.06.2016 17:30 3 : 4
12.06
17:30
Budu─çnost
Vulkan
3
1
12.06.2016 17:30 3 : 1
12.06
17:30
Morava
Brzi Brod
3
5
12.06.2016 17:30 3 : 5
12.06
18:00
Partizan (U)
Jedinstvo Stevi─ç
5
4
12.06.2016 18:00 5 : 4
12.06
18:00
Dinamo 1945
Jugoslavija
1
0
12.06.2016 18:00 1 : 0
12.06
18:00
Budu─çnost (A)
Partizan (G)
4
1
12.06.2016 18:00 4 : 1
12.06
18:00
Mladost (V)
Borac (S)
4
3
12.06.2016 18:00 4 : 3
12.06
18:00
Sloga (BNS)
Vojvodina
4
2
12.06.2016 18:00 4 : 2
12.06
18:00
Crvena zvezda
BAK
2
2
12.06.2016 18:00 2 : 2
BAK
12.06
18:00
Vulturul
Vladimirovac
10
0
12.06.2016 18:00 10 : 0
12.06
17:00
Polet
Napredak
3
0
12.06.2016 17:00 3 : 0
12.06
17:00
Kikinda 1909
Borac Aleksandrovo
6
3
12.06.2016 17:00 6 : 3
12.06
17:00
Banat
Bile─çanin
3
1
12.06.2016 17:00 3 : 1
12.06
17:00
Naftagas
Radni─Źki 1911
2
1
12.06.2016 17:00 2 : 1
12.06
17:00
Proleter 2006
Roham
4
1
12.06.2016 17:00 4 : 1
12.06
17:00
Mladost
Zadrugar
3
1
12.06.2016 17:00 3 : 1
12.06
17:00
Begej
Vojvodina 1928
0
3
12.06.2016 17:00 0 : 3
12.06
17:00
Crvena zvezda
Krajina
3
4
12.06.2016 17:00 3 : 4
12.06
17:00
Hajduk
Terekveš
4
2
12.06.2016 17:00 4 : 2
12.06
17:00
Grani─Źar (G)
Mladost
5
4
12.06.2016 17:00 5 : 4
12.06
17:00
Polet
Stanišić
4
1
12.06.2016 17:00 4 : 1
12.06
17:00
Omladinac (D)
Rusin
4
0
12.06.2016 17:00 4 : 0
12.06
17:00
Lipar
Omladinac (B)
4
1
12.06.2016 17:00 4 : 1
12.06
17:00
OFK Šikara
Kordun
8
2
12.06.2016 17:00 8 : 2
12.06
17:00
Radni─Źki 1918
BSK
3
1
12.06.2016 17:00 3 : 1
BSK
12.06
17:00
Borac
Kula
2
3
12.06.2016 17:00 2 : 3
12.06
17:30
Partizan
Ljukovo
1
1
12.06.2016 17:30 1 : 1
12.06
17:30
Hrtkovci
OFK Zeka Buljubaša
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:30
Podrinje
Grani─Źar 1924
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:30
Sloven
Donji Petrovci
3
4
12.06.2016 17:30 3 : 4
12.06
17:30
Rudar
OFK Bresta─Ź
4
0
12.06.2016 17:30 4 : 0
12.06
17:30
Napredak (P)
1. Maj Ruma
0
2
12.06.2016 17:30 0 : 2
12.06
17:30
Jedinstvo (M)
Jadran
1
2
12.06.2016 17:30 1 : 2
12.06
17:30
Hajduk (D)
Hajduk 1925 Podunavac
1
4
12.06.2016 17:30 1 : 4
12.06
17:00
Budu─çnost
Omladinac
2
0
12.06.2016 17:00 2 : 0
12.06
17:00
7. Juli
Šumadija
3
4
12.06.2016 17:00 3 : 4
12.06
17:00
Sloga
Pobeda
0
2
12.06.2016 17:00 0 : 2
12.06
17:00
Sloboda
Mladi borac
2
1
12.06.2016 17:00 2 : 1
12.06
17:00
Osipaonica
Mladi radnik
3
2
12.06.2016 17:00 3 : 2
12.06
17:00
Ba─Źinac
Bresje Superior
0
3
12.06.2016 17:00 0 : 3
12.06
17:00
┼Żelezni─Źar
SASK
6
0
12.06.2016 17:00 6 : 0
12.06
17:00
Udarnik
Borac (R)
3
1
12.06.2016 17:00 3 : 1
12.06
17:30
Makce
Trgova─Źki
4
1
12.06.2016 17:30 4 : 1
12.06
17:30
─Éerdap
Napredak
3
2
12.06.2016 17:30 3 : 2
12.06
17:30
Sloga (─ć)
Mlava
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:30
Dizel
Budu─çnost
3
3
12.06.2016 17:30 3 : 3
12.06
17:30
┼Żelezni─Źar
Borac
0
3
12.06.2016 17:30 0 : 3
12.06
17:30
Krilaš
Polet
5
3
12.06.2016 17:30 5 : 3
12.06
17:30
Mladost
Rudar
3
1
12.06.2016 17:30 3 : 1
12.06
17:30
Vojvoda Milenko
Petar Dobrnjac
1
0
12.06.2016 17:30 1 : 0
12.06
17:30
Sloga (B)
Integral
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:30
Vitlina-Bokanja
Aran─Ĺelovac
0
2
12.06.2016 17:30 0 : 2
12.06
17:30
Prvi srpski ustanak
Vin─Źa
3
1
12.06.2016 17:30 3 : 1
12.06
17:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Lepenica
1
5
12.06.2016 17:30 1 : 5
12.06
17:30
Šatornja
BSK
1
3
12.06.2016 17:30 1 : 3
BSK
12.06
17:30
Šumadija
Junkovac
2
3
12.06.2016 17:30 2 : 3
12.06
17:30
Šumadinac
Borac
0
1
12.06.2016 17:30 0 : 1
12.06
17:30
Trnava
┼ŻSK
3
1
12.06.2016 17:30 3 : 1
12.06
17:30
Banja
Pobeda
3
1
12.06.2016 17:30 3 : 1
12.06
17:30
Prvi partizan
Peru─çac
0
3
12.06.2016 17:30 0 : 3
12.06
17:30
Soko
─îajetina
3
7
12.06.2016 17:30 3 : 7
12.06
17:30
Višesava
Crnokosa
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:30
Jasen
┼Żelezni─Źar
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:30
Sevojno
Savinac
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:30
Polet
Jedinstvo
5
1
12.06.2016 17:30 5 : 1
12.06
17:30
Napredak
Ariljska rampa
0
4
12.06.2016 17:30 0 : 4
12.06
18:00
Mladost (PP)
BMR Petlova─Źa
3
1
12.06.2016 18:00 3 : 1
12.06
18:00
Hajduk Stanko
Radni─Źki ┼áaba─Źki
2
5
12.06.2016 18:00 2 : 5
12.06
18:00
Borac (V)
Mladost (P)
2
1
12.06.2016 18:00 2 : 1
12.06
18:00
Podrinje
Ma─Źva 2005
3
4
12.06.2016 18:00 3 : 4
12.06
18:00
Jedinstvo (Z)
Jedinstvo (Š)
0
1
12.06.2016 18:00 0 : 1
12.06
15:30
Borac (L)
Antimon
3
1
12.06.2016 15:30 3 : 1
12.06
18:00
Drina
Lipolist
4
0
12.06.2016 18:00 4 : 0
12.06
17:30
Kolubara
Banjani
2
5
12.06.2016 17:30 2 : 5
12.06
17:30
Joševa
Tešnjar
1
1
12.06.2016 17:30 1 : 1
12.06
17:30
Sovljak
Ka─Źer
6
0
12.06.2016 17:30 6 : 0
12.06
17:30
Mladost
ZSK
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
ZSK
12.06
17:30
Polet
OFK Divci
0
7
12.06.2016 17:30 0 : 7
12.06
17:30
Tvrdojevac
Junior Novo Naselje
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:30
Tulari
Trli─ç
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:00
Pobeda
Srbija
3
0
12.06.2016 17:00 3 : 0
12.06
17:00
Vodoja┼ża
Šumadinac
7
2
12.06.2016 17:00 7 : 2
12.06
17:00
Kolonija
Jedinstvo
0
4
12.06.2016 17:00 0 : 4
12.06
17:00
Sloboda
Borac
1
1
12.06.2016 17:00 1 : 1
12.06
18:00
Stubal
Real
3
0
12.06.2016 18:00 3 : 0
12.06
18:00
Borac
Granit
2
1
12.06.2016 18:00 2 : 1
12.06
18:00
Ibar
Polet
1
1
12.06.2016 18:00 1 : 1
12.06
18:00
OFK Ras
Mataruge
0
0
12.06.2016 18:00 0 : 0
12.06
18:00
Rudar
Ribnica
3
2
12.06.2016 18:00 3 : 2
12.06
18:00
Radnik
Radni─Źki
3
3
12.06.2016 18:00 3 : 3
12.06
18:00
Pazar Juniors 2011
Budu─çnost
0
1
12.06.2016 18:00 0 : 1
12.06
17:30
Slatina
Napredak
0
1
12.06.2016 17:30 0 : 1
12.06
17:30
Miokovci
Jedinstvo
3
1
12.06.2016 17:30 3 : 1
12.06
17:30
Majdan
Spartak
2
5
12.06.2016 17:30 2 : 5
12.06
17:30
Lunjevica
Mladost
4
1
12.06.2016 17:30 4 : 1
12.06
17:30
Omladinac
Donja Vrbava
10
0
12.06.2016 17:30 10 : 0
12.06
17:30
Gredetin
OFK Sloga
1
0
12.06.2016 17:30 1 : 0
12.06
17:30
OFK Dra┼żevac
OFK Rutevac 1908
4
0
12.06.2016 17:30 4 : 0
12.06
17:30
Marina Kutina
Grkinja
3
1
12.06.2016 17:30 3 : 1
12.06
11:00
Kne┼żica
Klisura
2
1
12.06.2016 11:00 2 : 1
12.06
17:30
Toplica
4. Juli
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:30
Moravac (ZT)
Dušnik
4
1
12.06.2016 17:30 4 : 1
12.06
17:30
Moravac (─î)
Pobeda
4
1
12.06.2016 17:30 4 : 1
12.06
17:30
Kladušnica
Napredak
1
1
12.06.2016 17:30 1 : 1
12.06
17:30
Lov─çen
Lokomotiva
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:30
Rtkovo
Mala Vrbica
1
3
12.06.2016 17:30 1 : 3
12.06
17:30
Pontes
Omladinac
2
3
12.06.2016 17:30 2 : 3
12.06
17:30
Ko─Źa Andjelkovi─ç
Velika Vrbica
4
1
12.06.2016 17:30 4 : 1
12.06
17:30
Egeta
Milutinovac
7
1
12.06.2016 17:30 7 : 1
12.06
17:00
Moravac
Morava
3
0
12.06.2016 17:00 3 : 0
12.06
17:00
BSK
Mladost (DL)
6
0
12.06.2016 17:00
BSK
6 : 0
12.06
17:00
Lemind 1953
Polet
2
1
12.06.2016 17:00 2 : 1
12.06
17:00
Jedinstvo (G)
Navalin
3
2
12.06.2016 17:00 3 : 2
12.06
17:00
Mladost (B)
Real
8
1
12.06.2016 17:00 8 : 1
12.06
17:00
Napredak
OFK Morava
3
2
12.06.2016 17:00 3 : 2
12.06
18:00
Hajdu─Źica
Karaš (K)
3
1
12.06.2016 18:00 3 : 1
12.06
18:00
Vojvodina (CC)
Borac (VS)
2
1
12.06.2016 18:00 2 : 1
12.06
18:00
Vojvodina (S)
Banat (I)
4
3
12.06.2016 18:00 4 : 3
12.06
18:00
Karaš (J)
Ratar
0
3
12.06.2016 18:00 0 : 3
12.06
18:00
Potporanj
Dunav
1
0
12.06.2016 18:00 1 : 0
12.06
18:00
Partizan (K)
Ševac
4
3
12.06.2016 18:00 4 : 3
12.06
18:00
Jedinstvo
Borac (VG)
6
3
12.06.2016 18:00 6 : 3
12.06
17:00
Hajduk Junior
Partizan
7
1
12.06.2016 17:00 7 : 1
12.06
17:00
Rastina 1918
Jedinstvo (R)
3
2
12.06.2016 17:00 3 : 2
12.06
17:00
Grani─Źar
KFK Kula
7
0
12.06.2016 17:00 7 : 0
12.06
17:00
Dinamo
OFK Metalac
7
0
12.06.2016 17:00 7 : 0
12.06
17:00
Dunav
Jedinstvo 1947
2
0
12.06.2016 17:00 2 : 0
12.06
17:00
Tele─Źka
Crvenka
2
11
12.06.2016 17:00 2 : 11
12.06
17:30
Borac (M)
Grani─Źar
1
0
12.06.2016 17:30 1 : 0
12.06
17:30
Borac (S)
Napredak
4
1
12.06.2016 17:30 4 : 1
12.06
17:30
PSK Putinci
Radni─Źki
1
1
12.06.2016 17:30 1 : 1
12.06
17:30
Obili─ç 1993
Sloga
4
1
12.06.2016 17:30 4 : 1
12.06
17:30
Omladinac
Mitros
1
8
12.06.2016 17:30 1 : 8
12.06
17:30
Hajduk 1932
No─çaj
0
3
12.06.2016 17:30 0 : 3
12.06
17:30
Fruškogorac
Jedinstvo
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:30
Borac (K)
Sloboda
3
3
12.06.2016 17:30 3 : 3
12.06
17:00
Mladost
Jedinstvo
3
0
12.06.2016 17:00 3 : 0
12.06
17:30
Centar
Ba─Źka
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:30
Borac
─îenej
7
0
12.06.2016 17:30 7 : 0
12.06
17:30
Sremac
RFK Novi Sad 1921
0
9
12.06.2016 17:30 0 : 9
12.06
17:30
Fruškogorac
Kabel - Štrand
5
1
12.06.2016 17:30 5 : 1
12.06
17:30
Napredak 1934
Kurja─Źe
2
0
12.06.2016 17:30 2 : 0
12.06
17:30
┼Żitkovica
Brani─Źevo
7
2
12.06.2016 17:30 7 : 2
12.06
17:30
Polet (B)
Mlava (B)
7
3
12.06.2016 17:30 7 : 3
12.06
17:30
Napredak (B)
Vihor
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:30
Desine
Borac (K)
2
0
12.06.2016 17:30 2 : 0
12.06
17:30
Napredak (P)
Polet (V)
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:30
Jedinstvo (D)
Jedinstvo (Lj)
4
4
12.06.2016 17:30 4 : 4
12.06
17:30
Radni─Źki
Zadrugar
1
2
12.06.2016 17:30 1 : 2
12.06
17:30
Napredak
Radnik
0
4
12.06.2016 17:30 0 : 4
12.06
17:30
Dragoš
Omladinac (Š)
3
4
12.06.2016 17:30 3 : 4
12.06
17:30
BSK
Rade Milošević
4
2
12.06.2016 17:30
BSK
4 : 2
12.06
17:30
Mladost
Rudar
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:30
Bata Buli─ç
Sloga 1952
3
2
12.06.2016 17:30 3 : 2
12.06
17:30
Omladinac (S)
Polet
5
1
12.06.2016 17:30 5 : 1
12.06
18:00
Mrovska
Vlašić
2
1
12.06.2016 18:00 2 : 1
12.06
18:00
Trešnjevka
Ceri─ç
2
0
12.06.2016 18:00 2 : 0
12.06
18:00
Dobrava
Pri─Źinovi─ç
1
0
12.06.2016 18:00 1 : 0
12.06
18:00
Sloga
Dušan Silni
2
1
12.06.2016 18:00 2 : 1
12.06
18:00
Radni─Źki
Mladost 2013
3
3
12.06.2016 18:00 3 : 3
12.06
18:00
OFK Jelen
Kara─Ĺor─Ĺe
2
1
12.06.2016 18:00 2 : 1
12.06
18:00
Vojvoda Stepa Step.
Jevremovac
0
5
12.06.2016 18:00 0 : 5
12.06
18:00
Crn─Źa
Cer
3
7
12.06.2016 18:00 3 : 7
Cer
12.06
18:00
Mladost (DB)
Studenac
3
3
12.06.2016 18:00 3 : 3
12.06
18:00
Sloga (LŠ)
Sloga (S)
3
2
12.06.2016 18:00 3 : 2
12.06
18:00
Cerova
Jedinstvo
3
0
12.06.2016 18:00 3 : 0
12.06
18:00
Velika Reka
Stolice
4
3
12.06.2016 18:00 4 : 3
12.06
15:00
Krasava
Borac
0
5
12.06.2016 15:00 0 : 5
12.06
18:00
Vidojevica
Gu─Źevo
1
0
12.06.2016 18:00 1 : 0
12.06
18:00
Milan Orli─ç
─îoban─Źe
4
0
12.06.2016 18:00 4 : 0
12.06
18:00
Mladi Borac
Borac
3
4
12.06.2016 18:00 3 : 4
12.06
18:00
Drina
Cer
4
2
12.06.2016 18:00 4 : 2
Cer
12.06
18:00
Duško
Milicionar
4
0
12.06.2016 18:00 4 : 0
12.06
18:00
Partizan
Omladinac 2013
3
2
12.06.2016 18:00 3 : 2
12.06
18:00
Gorki
Sloga
3
4
12.06.2016 18:00 3 : 4
12.06
18:00
Proleter
Budu─çnost (PD)
4
3
12.06.2016 18:00 4 : 3
12.06
18:00
Mladost (MM)
Torpedo 1924
3
1
12.06.2016 18:00 3 : 1
12.06
18:00
Majur
Budu─çnost (Z)
2
1
12.06.2016 18:00 2 : 1
12.06
17:30
Jadar 2013
Gradac
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:30
Iskra
Komanice
1
5
12.06.2016 17:30 1 : 5
12.06
17:30
Borac
Milenko Pavlovi─ç
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:30
Rajac
Liplje
4
4
12.06.2016 17:30 4 : 4
12.06
17:30
Kolubara 2
Ribnikar
2
5
12.06.2016 17:30 2 : 5
12.06
17:30
Popadi─ç
Mladost
1
2
12.06.2016 17:30 1 : 2
12.06
17:30
Crvena Jabuka
Polet (T)
4
4
12.06.2016 17:30 4 : 4
12.06
17:30
Rudar
Polet (DL)
0
2
12.06.2016 17:30 0 : 2
12.06
17:30
OFK Stublenica
Rubribreza
1
1
12.06.2016 17:30 1 : 1
12.06
17:30
Stepanje
Proleter
0
2
12.06.2016 17:30 0 : 2
12.06
17:30
Dimitrije Tucovi─ç
Gunjevac
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:00
Kremenac
Azbest
3
0
12.06.2016 17:00 3 : 0
12.06
17:00
Kutlovo
OFK ┼Że┼żelj
1
2
12.06.2016 17:00 1 : 2
12.06
17:00
Botunje
Divostin
3
3
12.06.2016 17:00 3 : 3
12.06
17:00
Hajduk
Zastava
5
2
12.06.2016 17:00 5 : 2
12.06
17:00
Košutnjak
21. oktobar
0
0
12.06.2016 17:00 0 : 0
12.06
18:00
Zvezda
Napredak
0
4
12.06.2016 18:00 0 : 4
12.06
18:00
Proleter
Lazac
3
2
12.06.2016 18:00 3 : 2
12.06
18:00
Tavnik
Magnohrom
5
6
12.06.2016 18:00 5 : 6
12.06
18:00
Mladost
Vrnjci
4
1
12.06.2016 18:00 4 : 1
12.06
18:00
Borac
Šumadija
0
2
12.06.2016 18:00 0 : 2
12.06
18:00
Morava
Budu─çnost
2
0
12.06.2016 18:00 2 : 0
12.06
17:30
Takovski Ustanak
Jablanica
2
5
12.06.2016 17:30 2 : 5
12.06
17:30
Brezak
Šumadija
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:30
Mladost 09
Ozremica
0
6
12.06.2016 17:30 0 : 6
12.06
17:30
Omladinac
Sparta Grabovica
1
3
12.06.2016 17:30 1 : 3
12.06
17:30
Velere─Ź 94
Šilopaj
1
1
12.06.2016 17:30 1 : 1
12.06
17:30
Jedinstvo (M)
Jadran
0
9
12.06.2016 17:30 0 : 9
12.06
17:30
Šampion
─îoka
2
0
12.06.2016 17:30 2 : 0
12.06
17:30
Tromedja
Slavija
0
0
12.06.2016 17:30 0 : 0
12.06
17:30
Hajduk
Grani─Źar
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:30
Horgoš 1911
Jedinstvo (SK)
0
0
12.06.2016 17:30 0 : 0
12.06
17:30
Tisa (P)
Tisa B
3
1
12.06.2016 17:30 3 : 1
12.06
17:30
Mladost
Proleter DV
4
1
12.06.2016 17:30 4 : 1
12.06
17:30
AZ Borac 2014
Moravac 1948
6
3
12.06.2016 17:30 6 : 3
12.06
17:30
Morava
Delijski Vis
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:30
─îegar 2013
Sloga 1948
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:30
Supovac
─îegar 1946
1
6
12.06.2016 17:30 1 : 6
12.06
17:30
Durlan siti
Stevan Nešticki
0
2
12.06.2016 17:30 0 : 2
12.06
17:30
Kovilovo
Re─Źka
5
0
12.06.2016 17:30 5 : 0
12.06
18:00
Bana─çanin
Sloga
3
6
12.06.2016 18:00 3 : 6
12.06
17:30
Prijevor
Prijatelji
6
0
12.06.2016 17:30 6 : 0
12.06
17:30
Lugovi
Rudar
0
3
12.06.2016 17:30 0 : 3
12.06
17:30
Strelac
Budu─çnost
0
3
12.06.2016 17:30 0 : 3
12.06
17:30
Jedinstvo
Preme─ça
12.06.2016 17:30
12.06
17:30
BIP
Kej
12.06.2016 17:30
BIP
Kej
12.06
17:30
Morava
Mladost
12.06.2016 17:30
12.06
17:30
Mladost
OFK Borac
3
4
12.06.2016 17:30 3 : 4
12.06
17:30
Buljane
Heroj
2
1
12.06.2016 17:30 2 : 1
12.06
17:30
Popovac
Radnik
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
15:00
ISK Izvor
Budu─çnost
2
2
12.06.2016 15:00 2 : 2
12.06
17:30
Zemljoradnik
┼Żelezni─Źar
6
1
12.06.2016 17:30 6 : 1
12.06
17:30
Razvitak
Jedinstvo
3
0
12.06.2016 17:30 3 : 0
12.06
17:30
Vihor
Sloboda
0
5
12.06.2016 17:30 0 : 5
12.06
16:30
Morava
Jugovi─çi
0
3
12.06.2016 16:30 0 : 3
12.06
16:30
Stragari
Sloboda 1948
3
0
12.06.2016 16:30 3 : 0
12.06
16:30
Velika Drenova
Stevka Bo┼żurevka
3
0
12.06.2016 16:30 3 : 0
12.06
16:30
Vinogradar
Topoljak
0
1
12.06.2016 16:30 0 : 1
12.06
17:00
Atletiko
Veternica
12.06.2016 17:00
12.06
17:00
Badince
Gornje Krajince
12.06.2016 17:00
12.06
17:00
Sremac
Vojvodina
2
2
12.06.2016 17:00 2 : 2
12.06
17:00
Car Uroš
Fruška Gora
3
5
12.06.2016 17:00 3 : 5
12.06
17:00
27. Oktobar
Grani─Źar
6
3
12.06.2016 17:00 6 : 3
12.06
17:00
Fruškogorac
Sloga
3
2
12.06.2016 17:00 3 : 2
12.06
17:00
Mladost (B)
Jedinstvo
2
0
12.06.2016 17:00 2 : 0
12.06
17:00
Planinac
Jedinstvo (R)
2
5