31.08
17:00
Vlasina
Trstenik PPT
0
2
|
31.08.2016 17:00 | Vlasina | 0 : 2 | Trstenik PPT |
31.08
17:00
Crvena zvezda
Partizan (G)
2
1
|
31.08.2016 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Partizan (G) | |||||
31.08
17:00
BAK
Jedinstvo Stević
3
2
|
31.08.2016 17:00 | BAK | 3 : 2 | Jedinstvo Stević | |||||
31.08
17:00
Mladost (O)
Vojvodina (S)
3
0
|
31.08.2016 17:00 | Mladost (O) | 3 : 0 | Vojvodina (S) | |||||
31.08
17:00
Jedinstvo (V)
Vojvodina (C)
2
1
|
31.08.2016 17:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 1 | Vojvodina (C) | |||||
31.08
17:00
Polet
Budućnost (A)
1
1
|
31.08.2016 17:00 | Polet | 1 : 1 | Budućnost (A) | |||||
31.08
17:00
Vulturul
Jugoslavija
2
1
|
31.08.2016 17:00 | Vulturul | 2 : 1 | Jugoslavija | |||||
31.08
17:00
Sloga (BNS)
Partizan (U)
3
1
|
31.08.2016 17:00 | Sloga (BNS) | 3 : 1 | Partizan (U) | |||||
31.08
17:00
Strela
Borac (St)
3
2
|
31.08.2016 17:00 | Strela | 3 : 2 | Borac (St) |
31.08
17:00
Napredak 1936
Rudar (Kr)
3
2
|
31.08.2016 17:00 | Napredak 1936 | 3 : 2 | Rudar (Kr) | |||||
31.08
17:00
Budućnost (V)
Mladost (B)
1
0
|
31.08.2016 17:00 | Budućnost (V) | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
31.08
17:00
Trgovački
Mlava (ML)
4
1
|
31.08.2016 17:00 | Trgovački | 4 : 1 | Mlava (ML) | |||||
31.08
17:00
Rudar 2001
Polet (SD)
3
0
|
31.08.2016 17:00 | Rudar 2001 | 3 : 0 | Polet (SD) | |||||
31.08
17:00
Radnik (S)
Đerdap
1
1
|
31.08.2016 17:00 | Radnik (S) | 1 : 1 | Đerdap | |||||
31.08
17:00
Borac (K)
Sloga 33
1
0
|
31.08.2016 17:00 | Borac (K) | 1 : 0 | Sloga 33 | |||||
31.08
17:00
Sloga (B)
Krilaš
4
2
|
31.08.2016 17:00 | Sloga (B) | 4 : 2 | Krilaš | |||||
31.08
17:00
Makce
Rudar (S)
0
3
|
31.08.2016 17:00 | Makce | 0 : 3 | Rudar (S) |
31.08
16:30
Slatina
Polom
1
1
|
31.08.2016 16:30 | Slatina | 1 : 1 | Polom |
31.08
16:30
Rudar Alpos
Moravac (ZT)
5
1
|
31.08.2016 16:30 | Rudar Alpos | 5 : 1 | Moravac (ZT) |
31.08
16:30
Proleter (M)
Morava
3
1
|
31.08.2016 16:30 | Proleter (M) | 3 : 1 | Morava | |||||
31.08
16:30
Rudar
Aluminijum
4
1
|
31.08.2016 16:30 | Rudar | 4 : 1 | Aluminijum | |||||
31.08
16:30
Vrtište
OFK Niš
1
4
|
31.08.2016 16:30 | Vrtište | 1 : 4 | OFK Niš | |||||
31.08
16:30
Mladost
Palilulac
0
0
|
31.08.2016 16:30 | Mladost | 0 : 0 | Palilulac | |||||
31.08
16:30
Sloboda
Vulkan
2
0
|
31.08.2016 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Vulkan |
31.08
17:00
Plantaža
Železničar
1
3
|
31.08.2016 17:00 | Plantaža | 1 : 3 | Železničar |
31.08
17:00
Zenit
Mladost (K)
1
2
|
31.08.2016 17:00 | Zenit | 1 : 2 | Mladost (K) |
31.08
17:00
Knez Lazar
Sebečevac
5
2
|
31.08.2016 17:00 | Knez Lazar | 5 : 2 | Sebečevac | |||||
31.08
17:00
Kapidžija
Mladost VPD
2
3
|
31.08.2016 17:00 | Kapidžija | 2 : 3 | Mladost VPD | |||||
31.08
17:00
Dedina
BSK
4
1
|
31.08.2016 17:00 | Dedina | 4 : 1 | BSK | |||||
31.08
17:00
Bukovica
Gornji Stepoš
0
3
|
31.08.2016 17:00 | Bukovica | 0 : 3 | Gornji Stepoš | |||||
31.08
17:00
Borac
Budućnost
1
2
|
31.08.2016 17:00 | Borac | 1 : 2 | Budućnost | |||||
31.08
17:00
Žabare
Sloga
2
3
|
31.08.2016 17:00 | Žabare | 2 : 3 | Sloga | |||||
31.08
17:00
Čarapan
Jedinstvo 1936
0
2
|
31.08.2016 17:00 | Čarapan | 0 : 2 | Jedinstvo 1936 |
31.08
17:00
S.V.Radnički
27. Oktobar
1
0
|
31.08.2016 17:00 | S.V.Radnički | 1 : 0 | 27. Oktobar | |||||
31.08
17:00
Jedinstvo
Car Uroš
1
0
|
31.08.2016 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Car Uroš |
31.08
16:30
Mornar
Kom
0
4
|
31.08.2016 16:30 | Mornar | 0 : 4 | Kom | |||||
31.08
16:30
Jezero
Radnički
0
0
|
31.08.2016 16:30 | Jezero | 0 : 0 | Radnički | |||||
31.08
16:30
Igalo
Otrant Olympic
1
3
|
31.08.2016 16:30 | Igalo | 1 : 3 | Otrant Olympic | |||||
31.08
16:30
Ibar
Cetinje
0
1
|
31.08.2016 16:30 | Ibar | 0 : 1 | Cetinje | |||||
31.08
16:30
Bratstvo
Čelik
2
4
|
31.08.2016 16:30 | Bratstvo | 2 : 4 | Čelik |
31.08
11:00
Studentski Grad
Brodarac 2
2
2
|
31.08.2016 11:00 | Studentski Grad | 2 : 2 | Brodarac 2 | |||||
31.08
10:00
Siti Sport Klub
Internacional
2
6
|
31.08.2016 10:00 | Siti Sport Klub | 2 : 6 | Internacional | |||||
31.08
15:00
Radnički (O)
Radnički (NB)
1
1
|
31.08.2016 15:00 | Radnički (O) | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
31.08
12:00
Bežanija
IMT
4
1
|
31.08.2016 12:00 | Bežanija | 4 : 1 | IMT | |||||
31.08
10:00
Kolubara
Balkan
3
0
|
31.08.2016 10:00 | Kolubara | 3 : 0 | Balkan | |||||
31.08
17:00
Žarkovo
BASK
2
7
|
31.08.2016 17:00 | Žarkovo | 2 : 7 | BASK |
31.08
10:00
Srem
Zmaj 1953
2
0
|
31.08.2016 10:00 | Srem | 2 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
31.08
15:00
Prva Iskra
Grafičar
1
9
|
31.08.2016 15:00 | Prva Iskra | 1 : 9 | Grafičar |
31.08
14:00
Internacional MK
Rad MK
0
1
|
31.08.2016 14:00 | Internacional MK | 0 : 1 | Rad MK |
31.08
13:00
Partizan
Moravac Orion
5
0
|
31.08.2016 13:00 | Partizan | 5 : 0 | Moravac Orion |
31.08
09:00
011
Radnicki (NB)
3
0
|
31.08.2016 09:00 | 011 | 3 : 0 | Radnicki (NB) |
31.08
12:00
Vojvodina
Radnički (NP)
7
0
|
31.08.2016 12:00 | Vojvodina | 7 : 0 | Radnički (NP) |
31.08
16:00
GSP Polet
Hajduk
1
1
|
31.08.2016 16:00 | GSP Polet | 1 : 1 | Hajduk |
31.08
11:00
Teleoptik MK
011 MK
5
0
|
31.08.2016 11:00 | Teleoptik MK | 5 : 0 | 011 MK | |||||
31.08
12:00
Rad MK
OFK Beograd MK
1
1
|
31.08.2016 12:00 | Rad MK | 1 : 1 | OFK Beograd MK | |||||
31.08
12:00
BASK MK
Brodarac MK
0
1
|
31.08.2016 12:00 | BASK MK | 0 : 1 | Brodarac MK | |||||
31.08
12:00
Lokomotiva MK
Studentski grad MK
1
1
|
31.08.2016 12:00 | Lokomotiva MK | 1 : 1 | Studentski grad MK | |||||
31.08
13:00
Čukarički MK
Radnički NB MK
4
1
|
31.08.2016 13:00 | Čukarički MK | 4 : 1 | Radnički NB MK | |||||
31.08
14:00
Zemun MK
BSK Borča MK
0
1
|
31.08.2016 14:00 | Zemun MK | 0 : 1 | BSK Borča MK |
31.08
10:00
Vojvodina
Radnički (NP)
14
0
|
31.08.2016 10:00 | Vojvodina | 14 : 0 | Radnički (NP) |
31.08
Maks Strumica
Vojvodina
25
25
|
31.08.2016 | Maks Strumica | 25 : 25 | Vojvodina |