XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 487 utakmica za dan
Subota, 24 Septembar 2016


Fudbal

Vršac
Vršac
3 : 0
Sloga
Temerin
24.09.2016 15:30
Vršac
3 : 0
Sloga
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
0 : 0
Železničar
Pančevo
24.09.2016 15:30
Crvena zvezda (NS)
0 : 0
Železničar
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 0
TSC
Bačka Topola
24.09.2016 15:30
Radnički (Zr)
2 : 0
TSC
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
24.09.2016 15:30
Radnički 1923
2 : 0
Zlatibor (Č)
Šapine
Šapine
0 : 1
Loznica
Loznica
24.09.2016 15:30
Šapine
0 : 1
Loznica
FAP
Priboj
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
24.09.2016 15:30
FAP
1 : 0
Jošanica
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
24.09.2016 15:30
Sloga (P)
1 : 1
Šumadija 1903
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 2
Moravac Orion
Mrštane
24.09.2016 15:30
Radnički (S)
1 : 2
Moravac Orion
Tabane 1970
Jagodina
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
24.09.2016 15:30
Tabane 1970
1 : 0
Jedinstvo (P)
Sloga (D)
Despotovac
0 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
24.09.2016 15:30
Sloga (D)
0 : 1
Jedinstvo (B)
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
24.09.2016 15:30
Trstenik PPT
2 : 1
OFK Sinđelić
BASK
Beograd
3 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
24.09.2016 10:00
BASK
3 : 2
BSK Batajnica
GSP Polet
Beograd
1 : 3
Teleoptik
Zemun
24.09.2016 11:00
GSP Polet
1 : 3
Teleoptik
Rakovica
Rakovica
1 : 5
Sopot
Sopot
24.09.2016 15:30
Rakovica
1 : 5
Sopot
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
24.09.2016 15:30
Radnički (NB)
1 : 2
Stepojevac Vaga
Srbobran
Srbobran
4 : 0
Polet (K)
Karavukovo
24.09.2016 15:30
Srbobran
4 : 0
Polet (K)
Bečej 1918
Bečej
4 : 0
Bačka (P)
Pačir
24.09.2016 15:30
Bečej 1918
4 : 0
Bačka (P)
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 0
Mladost APA
Apatin
24.09.2016 15:30
OFK Vrbas
1 : 0
Mladost APA
Radnički (S)
Sombor
0 : 3
Zadrugar
Srpski Miletić
24.09.2016 15:30
Radnički (S)
0 : 3
Zadrugar
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 1
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
24.09.2016 15:30
Jedinstvo (NB)
0 : 1
Budućnost (SC)
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
24.09.2016 15:30
Dinamo 1945
3 : 0
Proleter (BK)
Sloga
Plandište
2 : 2
Slavia
Kovačica
24.09.2016 15:30
Sloga
2 : 2
Slavia
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 1
Radnički (K)
Kovin
24.09.2016 15:30
Jedinstvo (BK)
4 : 1
Radnički (K)
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Vršac united
Vršac
24.09.2016 15:30
Sloboda
1 : 0
Vršac united
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 2
Polet (N)
Nakovo
24.09.2016 15:30
Radnički (S)
3 : 2
Polet (N)
Sloga
Erdevik
5 : 1
Kabel
Novi Sad
24.09.2016 15:30
Sloga
5 : 1
Kabel
ŽSK
Žabalj
0 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
24.09.2016 15:30
ŽSK
0 : 2
LSK Laćarak
Sremac Vojka
Vojka
3 : 1
Kupinovo
Kupinovo
24.09.2016 15:30
Sremac Vojka
3 : 1
Kupinovo
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 0
Borac
Novi Sad
24.09.2016 15:30
Mladost (BJ)
3 : 0
Borac
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Sušica
Kragujevac
24.09.2016 15:30
Sloga
2 : 0
Sušica
Radnički (K)
Kovači
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
24.09.2016 15:30
Radnički (K)
2 : 1
Orlovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Dragačevo
Guča
24.09.2016 15:30
Trepča
0 : 0
Dragačevo
Slavija
Kragujevac
1 : 0
Miokovci
Miokovci
24.09.2016 15:30
Slavija
1 : 0
Miokovci
VGSK
Veliko Gradište
2 : 0
Šumadija (T)
Toponica
24.09.2016 15:30
VGSK
2 : 0
Šumadija (T)
Morava
Velika Plana
0 : 3
Napredak
Markovac
24.09.2016 15:30
Morava
0 : 3
Napredak
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
24.09.2016 15:30
Sloga (S)
2 : 0
Jedinstvo 1945
Spartak 1924
Ljig
1 : 0
Radjevac
Krupanj
24.09.2016 15:30
Spartak 1924
1 : 0
Radjevac
Sevojno
Sevojno
1 : 1
Radnički Gorenje
Valjevo
24.09.2016 15:30
Sevojno
1 : 1
Radnički Gorenje
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Đerdap
Kladovo
24.09.2016 15:30
Napredak
1 : 0
Đerdap
Svrljig
Svrljig
5 : 1
Majdanpek
Majdanpek
24.09.2016 15:30
Svrljig
5 : 1
Majdanpek
Brodoremont
Kladovo
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
24.09.2016 15:30
Brodoremont
2 : 1
Timočanin
Rtanj
Boljevac
5 : 0
OFK Bor
Bor
24.09.2016 15:30
Rtanj
5 : 0
OFK Bor
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
24.09.2016 15:30
Morava 1918
1 : 0
SFS Borac
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
24.09.2016 15:30
OFK Topličanin
5 : 0
Poljoprivrednik
Kopaonik
Brus
0 : 1
Trajal
Kruševac
24.09.2016 15:30
Kopaonik
0 : 1
Trajal
Pčinja
Trgovište
4 : 2
Sloga (L)
Leskovac
24.09.2016 15:30
Pčinja
4 : 2
Sloga (L)
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Lužnica
Babušnica
24.09.2016 15:30
Balkanski
2 : 1
Lužnica
Pusta reka
Bojnik
3 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
24.09.2016 15:30
Pusta reka
3 : 2
Jedinstvo (P)
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 2
Budućnost (O)
Orašje
24.09.2016 15:30
GFK Dubočica
0 : 2
Budućnost (O)
Avala
Beli Potok
3 : 2
Torlak
Kumodraž
24.09.2016 15:30
Avala
3 : 2
Torlak
Lokomotiva
Beograd
5 : 0
Zvezdara
Beograd
24.09.2016 15:30
Lokomotiva
5 : 0
Zvezdara
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 0
Sremčica
Sremčica
24.09.2016 15:30
Balkan Mirijevo
1 : 0
Sremčica
Milutinac
Zemun
4 : 1
Borac (L)
Lazarevac
24.09.2016 15:30
Milutinac
4 : 1
Borac (L)
Proleter (RS)
Ravno Selo
4 : 1
Čantavir
Čantavir
24.09.2016 16:00
Proleter (RS)
4 : 1
Čantavir
Njegoš
Lovćenac
5 : 0
Krivaja
Krivaja
24.09.2016 16:00
Njegoš
5 : 0
Krivaja
Polet (S)
Sivac
1 : 1
OFK Šikara
Sombor
24.09.2016 15:30
Polet (S)
1 : 1
OFK Šikara
Partizan (U)
Uljma
0 : 3
Jugoslavija
Jabuka
24.09.2016 16:00
Partizan (U)
0 : 3
Jugoslavija
Naftagas (E)
Elemir
0 : 0
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
24.09.2016 15:30
Naftagas (E)
0 : 0
C. Zvezda (RS)
Bilećanin
Sečanj
1 : 0
Banat
Čenta
24.09.2016 15:30
Bilećanin
1 : 0
Banat
Krajina
Krajišnik
7 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
24.09.2016 15:30
Krajina
7 : 0
Omladinac
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
24.09.2016 16:00
Mitros
1 : 0
Sloboda
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 0
Partizan
Vitojevci
24.09.2016 16:00
Podrinje
2 : 0
Partizan
Mladost
Novi Sad
1 : 1
Vinogradar
Ledinci
24.09.2016 15:30
Mladost
1 : 1
Vinogradar
OFK Futog
Futog
6 : 1
Bačka
Đurđevo
24.09.2016 15:30
OFK Futog
6 : 1
Bačka
Jugović
Kać
5 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
24.09.2016 15:30
Jugović
5 : 0
Šajkaš 1908
Rudar
Baljevac
0 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
24.09.2016 16:00
Rudar
0 : 2
Novi Pazar 1928
Partizan
Cerovac
4 : 0
Šumadinac
Kragujevac
24.09.2016 16:30
Partizan
4 : 0
Šumadinac
Ćava
Grošnica
3 : 0
Budućnost
Resnik
24.09.2016 16:30
Ćava
3 : 0
Budućnost
Šumadija 1934
Drača
3 : 2
Sloboda
Grbice
24.09.2016 16:30
Šumadija 1934
3 : 2
Sloboda
Vodojaža
Grošnica
3 : 1
Sloga D
Desimirovac
24.09.2016 16:30
Vodojaža
3 : 1
Sloga D
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 6
Jedinstvo
Petrovac
24.09.2016 16:30
Vinogradi DB
1 : 6
Jedinstvo
Kutlovo
Kutlovo
3 : 1
Kolonija
Kragujevac
24.09.2016 16:30
Kutlovo
3 : 1
Kolonija
Srbija
Ilićevo
0 : 0
Jadran
Kragujevac
24.09.2016 16:30
Srbija
0 : 0
Jadran
Borac
Drenovac
0 : 3
Mladost
Pajazitovo
24.09.2016 16:30
Borac
0 : 3
Mladost
Parmenac
Parmenac
2 : 2
Prijevor
Prijevor
24.09.2016 15:30
Parmenac
2 : 2
Prijevor
Lunjevica
Lunjevica
3 : 6
LFK Mladost
Lučani
24.09.2016 15:30
Lunjevica
3 : 6
LFK Mladost
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 1
Osipaonica
Osipaonica
24.09.2016 15:30
Bresje Superior
0 : 1
Osipaonica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Rudar (Kr)
Krepoljin
24.09.2016 15:30
Trgovački
1 : 2
Rudar (Kr)
Rudar 2001
Kostolac
2 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
24.09.2016 15:30
Rudar 2001
2 : 2
Budućnost (V)
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Jevremovac
Jevremovac
24.09.2016 15:30
Mačva 2005
3 : 0
Jevremovac
Majur
Majur
1 : 0
Radnički Šabački
Šabac
24.09.2016 15:30
Majur
1 : 0
Radnički Šabački
Radnik
Ub
3 : 2
Tulari
Tulari
24.09.2016 15:30
Radnik
3 : 2
Tulari
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 0
Mladost
Dračić
24.09.2016 15:30
OFK Jabučje
2 : 0
Mladost
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 1
Banjani
Banjani
24.09.2016 15:30
Pepeljevac
2 : 1
Banjani
Crnokosa
Kosjerić
6 : 1
Prvi partizan
Užice
24.09.2016 15:30
Crnokosa
6 : 1
Prvi partizan
Čajetina
Gostilje
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
24.09.2016 15:30
Čajetina
1 : 0
Zlatar
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 3
Branik
Štubik
24.09.2016 16:00
Rudna Glava
2 : 3
Branik
Radnički 1924
Kočane
4 : 1
Palilula
Aleksinac
24.09.2016 15:30
Radnički 1924
4 : 1
Palilula
Jedinstvo GVD
Grejač
3 : 2
Orljane
Orljane
24.09.2016 15:30
Jedinstvo GVD
3 : 2
Orljane
Midžor
Kalna
0 : 1
OFK Grlište
Grlište
24.09.2016 16:00
Midžor
0 : 1
OFK Grlište
Rudar (G)
Grljan
4 : 0
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
24.09.2016 16:00
Rudar (G)
4 : 0
Bučje Topla
Rgotina
Rgotina
1 : 2
ŠSK
Štipina
24.09.2016 16:00
Rgotina
1 : 2
ŠSK
Juhor
Glavinci
2 : 3
Hajduk
Čepure
24.09.2016 15:00
Juhor
2 : 3
Hajduk
OFK Tekstilac
Paraćin
7 : 3
Resavac
Subotica
24.09.2016 15:00
OFK Tekstilac
7 : 3
Resavac
FUD
Brus
1 : 4
Čitluk
Čitluk
24.09.2016 15:30
FUD
1 : 4
Čitluk
Jastrebac
Blace
7 : 0
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
24.09.2016 15:30
Jastrebac
7 : 0
Nikodije Stojanović Tatko
Veterani Jastrebac
Blace
4 : 3
Spartak
Gornja Trnava
24.09.2016 15:30
Veterani Jastrebac
4 : 3
Spartak
Vulkan
Brenica
0 : 5
OFK Niš
Niš
24.09.2016 15:30
Vulkan
0 : 5
OFK Niš
Spartak
Pirot
1 : 0
Borac
Barje Čiflik
24.09.2016 16:00
Spartak
1 : 0
Borac
Tanasko Rajić
Pirot
9 : 1
Napredak
Izvor
24.09.2016 16:00
Tanasko Rajić
9 : 1
Napredak
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 2
Napredak
Medoševac
24.09.2016 15:30
TEK Sloga
2 : 2
Napredak
Burovo
Burovo
2 : 1
Barajevo
Barajevo
24.09.2016 15:30
Burovo
2 : 1
Barajevo
Vinča
Vinča
4 : 1
Kovačevac
Kovačevac
24.09.2016 15:30
Vinča
4 : 1
Kovačevac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Pudarci
Pudarci
24.09.2016 15:30
Mladenovac
3 : 1
Pudarci
Šumadija
Trešnjevica
1 : 2
Supska
Supska
24.09.2016 15:00
Šumadija
1 : 2
Supska
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
24.09.2016 15:00
Moravac
2 : 0
Napredak (S)
Radnički (T)
Tekija
2 : 2
Istok 63
Plana
24.09.2016 15:00
Radnički (T)
2 : 2
Istok 63
Mladost (S)
Sikirica
1 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
24.09.2016 15:00
Mladost (S)
1 : 0
15. Avgust 1950
Moravac 2015
Krušar
2 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
24.09.2016 15:00
Moravac 2015
2 : 0
Rudar
Zemljoradnik
Striža
1 : 0
Omladinski
Paraćin
24.09.2016 15:00
Zemljoradnik
1 : 0
Omladinski
Omladinac
Šaludovac
2 : 2
Rudar Stenjevac
Stenjevac
24.09.2016 15:00
Omladinac
2 : 2
Rudar Stenjevac
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
2 : 0
Javor
Sladaja
24.09.2016 15:00
Borac 1805
2 : 0
Javor
Vinorača
Vinorača
3 : 1
Šumadinac
Dragovo
24.09.2016 15:00
Vinorača
3 : 1
Šumadinac
Ursule
Ursule
3 : 0
Crni Vrh
Deonica
24.09.2016 15:00
Ursule
3 : 0
Crni Vrh
Morava
Kočino Selo
3 : 2
Kupinovac
Kupinovac
24.09.2016 15:00
Morava
3 : 2
Kupinovac
Zenit
Oparić
3 : 0
Osaonica
Bagrdan
24.09.2016 15:00
Zenit
3 : 0
Osaonica
Mladost (K)
Končarevo
1 : 3
Mladost (D)
Dublje
24.09.2016 15:00
Mladost (K)
1 : 3
Mladost (D)
Kolare
Kolare
1 : 0
Mladi radnik
Novo Lanište
24.09.2016 15:00
Kolare
1 : 0
Mladi radnik
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 0
Mladost (G)
Gložane
24.09.2016 15:00
Sinđelić 1934
1 : 0
Mladost (G)
Borac
Trnjane
3 : 2
Polet (V)
Vitoševac
24.09.2016 15:30
Borac
3 : 2
Polet (V)
Jastrebac
Tešica
4 : 0
Napredak 2012
Krušje
24.09.2016 15:30
Jastrebac
4 : 0
Napredak 2012
Pobeda
Trubarevac
2 : 2
Napredak 1976
Jošanica
24.09.2016 16:00
Pobeda
2 : 2
Napredak 1976
Mladost
Resnik
3 : 0
Sloga
Žučkovac
24.09.2016 16:00
Mladost
3 : 0
Sloga
Bratstvo
Bratmilovce
5 : 0
Napredak
Bogojevce
24.09.2016 15:30
Bratstvo
5 : 0
Napredak
Gradac
Konopnica
2 : 2
Real
Donja Jajina
24.09.2016 15:30
Gradac
2 : 2
Real
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 5
AFK
Ada
24.09.2016 16:00
Jedinstvo (M)
0 : 5
AFK
Sloga
Ostojićevo
1 : 4
Tornjoš
Tornjoš
24.09.2016 16:00
Sloga
1 : 4
Tornjoš
Vojvodina
Tovariševo
1 : 0
Soko
Nova Gajdobra
24.09.2016 15:30
Vojvodina
1 : 0
Soko
Napredak (BT)
Banatska Topola
1 : 0
Napredak (Č)
Čestereg
24.09.2016 15:30
Napredak (BT)
1 : 0
Napredak (Č)
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 2
Bačka
Begeč
24.09.2016 15:30
Fruškogorski partizan
3 : 2
Bačka
Popovići
Popovići
4 : 3
Gruža
Vitanovac
24.09.2016 16:30
Popovići
4 : 3
Gruža
Erdoglija
Kragujevac
5 : 1
Azbest
Stragari
24.09.2016 16:30
Erdoglija
5 : 1
Azbest
Hajduk
Jovanovac
1 : 2
Korićani
Korićani
24.09.2016 16:30
Hajduk
1 : 2
Korićani
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 1
Kremenac
Rogojevac
24.09.2016 16:30
OFK Žeželj
4 : 1
Kremenac
Zastava
Kragujevac
4 : 1
Košutnjak
Kragujevac
24.09.2016 16:30
Zastava
4 : 1
Košutnjak
Mladost (R)
Ranovac
2 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
24.09.2016 15:30
Mladost (R)
2 : 0
Zadrugar (T)
Polet (V)
Voluja
3 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
24.09.2016 15:30
Polet (V)
3 : 2
Napredak 1934
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 0
Dobrava
Vukošić
24.09.2016 15:30
Dušan Silni
3 : 0
Dobrava
Azbukovica
Crnča
3 : 1
Cerova
Cerova
24.09.2016 15:30
Azbukovica
3 : 1
Cerova
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 0
Mladost
Vračević
24.09.2016 15:30
Polet (DL)
2 : 0
Mladost
Crvena Jabuka
Ub
1 : 3
Rubribreza
Rubribreza
24.09.2016 15:30
Crvena Jabuka
1 : 3
Rubribreza
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
24.09.2016 15:30
OFK Paljuvi
0 : 2
Vrelo Sport
Rudar
Radljevo
4 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
24.09.2016 15:30
Rudar
4 : 0
OFK Stublenica
Višesava
Bajina Bašta
24.09.2016
15:00
GP Zlatibor
Užice
24.09.2016 15:00
Višesava
:
GP Zlatibor
Raketa
Užice
24.09.2016
15:00
Policajac 92
Užice
24.09.2016 15:00
Raketa
:
Policajac 92
OFK Sikole
Sikole
0 : 6
Urovica
Urovica
24.09.2016 16:30
OFK Sikole
0 : 6
Urovica
Dedina
Dedina
4 : 1
Sebečevac
Sebečevac
24.09.2016 15:30
Dedina
4 : 1
Sebečevac
Borac
Bivolje
1 : 1
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
24.09.2016 15:30
Borac
1 : 1
Knez Lazar
Jugovići
Bogdanje
4 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
24.09.2016 15:30
Jugovići
4 : 0
Stari Trstenik
Varvarin
Varvarin
3 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
24.09.2016 15:30
Varvarin
3 : 0
Donji Kopaonik
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 3
Rudar 2012
Babe
24.09.2016 16:30
Nemenikuće
0 : 3
Rudar 2012
Popović
Popovići
3 : 2
OFK Rogača
Rogača
24.09.2016 16:30
Popović
3 : 2
OFK Rogača
Mladost
Mali Suvodol
3 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
24.09.2016 16:00
Mladost
3 : 0
Lokomotiva
Marina Kutina
Marina Kutina
0 : 3
Elid
Donji Dušnik
24.09.2016 15:30
Marina Kutina
0 : 3
Elid
Knežica
Knežica
2 : 4
Toplica
Šarlinac
24.09.2016 15:30
Knežica
2 : 4
Toplica
Blagotin
Belušić
3 : 0
Polet
Sekurič
24.09.2016
Blagotin
3 : 0
Polet
Goša
Vukmanovac
1 : 3
Mladost
Tečić
24.09.2016
Goša
1 : 3
Mladost
Sport
Bezdan
3 : 0
Dinamo (S)
Sonta
24.09.2016 16:00
Sport
3 : 0
Dinamo (S)
Rastina 1918
Rastina
4 : 1
Dinamo 1923
Bački Breg
24.09.2016 16:00
Rastina 1918
4 : 1
Dinamo 1923
Rakac Stave
Stave
3 : 2
OFK Povlen
Brezovice
24.09.2016 15:30
Rakac Stave
3 : 2
OFK Povlen
Beloševac
Beloševac
2 : 1
Dupljaj
Dupljaj
24.09.2016 15:30
Beloševac
2 : 1
Dupljaj
Mali korak
Oglađenovac
5 : 0
Sloga Gorić
Gorić
24.09.2016 15:30
Mali korak
5 : 0
Sloga Gorić
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 3
Lukavac
Lukavac
24.09.2016 15:30
Žabari
1 : 3
Lukavac
Gradac Pričević
Valjevo
4 : 2
Mladi radnik
Valjevo
24.09.2016 15:30
Gradac Pričević
4 : 2
Mladi radnik
Zadrugar
Lopatanj
2 : 4
Paune
Paune
24.09.2016 15:30
Zadrugar
2 : 4
Paune
Dupljaj 2016
Dupljaj
0 : 2
Bujačić
Bujačić
24.09.2016 15:30
Dupljaj 2016
0 : 2
Bujačić
Kruševica
Kruševica
0 : 3
Globoder
Globoder
24.09.2016 15:30
Kruševica
0 : 3
Globoder
Pasjak 2013
Pasjak
0 : 4
Gaglovo
Gaglovo
24.09.2016 15:30
Pasjak 2013
0 : 4
Gaglovo
Veternica
Leskovac
2 : 1
Mladost
Kutles
24.09.2016 15:30
Veternica
2 : 1
Mladost
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 4
Todorovce
Todorovce
24.09.2016 15:30
ŠFU Derbi 2016
1 : 4
Todorovce
Burovac
Burovac
1 : 3
Omladinac (B)
Busur
24.09.2016 15:30
Burovac
1 : 3
Omladinac (B)
Dobrnje
Dobrnje
1 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
24.09.2016 15:30
Dobrnje
1 : 1
Zabrđe 1936
Radnik
Pankovo
1 : 1
B.S.K.
Bošnjak
24.09.2016 15:30
Radnik
1 : 1
B.S.K.
Napredak
Trnovče
2 : 4
Manastirica
Manastirica
24.09.2016 15:30
Napredak
2 : 4
Manastirica
Mladost (Č)
Čibutkovica
0 : 3
Sloga
Lukavica
24.09.2016 15:30
Mladost (Č)
0 : 3
Sloga
Borac (A)
Arapovac
0 : 4
Rudar
Zeoke
24.09.2016 15:30
Borac (A)
0 : 4
Rudar
Planinac
Panjevac
0 : 6
Beljanica
Strmosten
24.09.2016 15:00
Planinac
0 : 6
Beljanica
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
1 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
24.09.2016 16:00
Crvena Zvezda
1 : 2
Solunac
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
24.09.2016 16:00
Graničar
3 : 0
Naša Krajina
Gaj
Veliki Gaj
4 : 0
Mladost
Velika Greda
24.09.2016 16:00
Gaj
4 : 0
Mladost
Sloga
Margita
0 : 3
Janošik
Janošik
24.09.2016 16:00
Sloga
0 : 3
Janošik
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
24.09.2016 15:30
Velika Drenova
3 : 0
Stara Čaršija
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
3 : 0
Mladost
Gornja Mutnica
24.09.2016 16:00
OFK Borac
3 : 0
Mladost
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 1
Mladost (B)
Brezjak
24.09.2016 15:30
TE Gučevo
1 : 1
Mladost (B)
Mladost (G)
Gradilište
2 : 6
Jelav
Jelav
24.09.2016 15:30
Mladost (G)
2 : 6
Jelav
Bane 1931
Raška
3 : 1
Studen Vitez
Studenica
24.09.2016 16:00
Bane 1931
3 : 1
Studen Vitez
Budućnost MI
Donja Trnava
0 : 0
Borac
Kloka
24.09.2016 15:30
Budućnost MI
0 : 0
Borac
Kotlenik
Guncati
0 : 4
Partizan
Bumbarevo Brdo
24.09.2016 16:00
Kotlenik
0 : 4
Partizan
Bair
Bogatić
3 : 3
Sloboda
Salaš Crnobarski
24.09.2016 15:30
Bair
3 : 3
Sloboda
Metlić
Metlić
0 : 3
Pocerina
Jevremovac
24.09.2016 16:00
Metlić
0 : 3
Pocerina
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 3
Partizan
Drenovac
24.09.2016 16:00
OFK Letnjikovac 1983
0 : 3
Partizan
Napredak
Ševarice
0 : 4
OFK Šabac
Šabac
24.09.2016 16:00
Napredak
0 : 4
OFK Šabac
Metaloplastika
Šabac
3 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
24.09.2016 16:00
Metaloplastika
3 : 1
POFK Letnjikovac
BSK 2015
Velika Bresnica
6 : 2
Pobeda
Ševica
24.09.2016 15:30
BSK 2015
6 : 2
Pobeda
Zviždic
Kučevo
2 : 2
Radenka
Radenka
24.09.2016 15:30
Zviždic
2 : 2
Radenka
Neresnica
Neresnica
0 : 5
Sloga
Mustapić
24.09.2016 15:30
Neresnica
0 : 5
Sloga
Ušće
Stalać
5 : 1
Velika Morava
Selo Varvarin
24.09.2016 15:30
Ušće
5 : 1
Velika Morava
Kostrež
Ćićevac
0 : 4
OFK Marenovo
Marenovo
24.09.2016 15:30
Kostrež
0 : 4
OFK Marenovo
Polet
Aleksandrovac
6 : 3
Mladost
Svinjarevo
24.09.2016 15:30
Polet
6 : 3
Mladost
OFK Homolje
Žagubica
4 : 0
Pobeda 1953
Osanica
24.09.2016 15:30
OFK Homolje
4 : 0
Pobeda 1953
Vrelo 1971
Milanovac
7 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
24.09.2016 15:30
Vrelo 1971
7 : 0
Budućnost
Vrhpolje
Vrhpolje
1 : 2
Selanac
Selanac
24.09.2016 15:30
Vrhpolje
1 : 2
Selanac
Crnča
Crnča
4 : 4
Grabovica
Gornja Bukovica
24.09.2016 15:30
Crnča
4 : 4
Grabovica
Žitkovica
Žitkovica
7 : 0
Električar
Šuvajić
24.09.2016 15:30
Žitkovica
7 : 0
Električar
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 0
Dobrača
Dobrača
24.09.2016 16:30
Bratstvo 1975
3 : 0
Dobrača
Napredak
Malo Krčmare
2 : 0
Mladost
Bošnjane
24.09.2016 15:30
Napredak
2 : 0
Mladost
Šumadija
Sipić
1 : 1
Badnjevac
Badnjevac
24.09.2016 15:30
Šumadija
1 : 1
Badnjevac
Meteor
Lapovo
0 : 0
Karađorđe
Viševac
24.09.2016 15:30
Meteor
0 : 0
Karađorđe
Veteran
Popović
3 : 0
Feniks
Rača
24.09.2016 15:30
Veteran
3 : 0
Feniks
Sloga
Bogovađa
1 : 0
Nepričava
Nepričava
24.09.2016
Sloga
1 : 0
Nepričava
Ratkovac
Ratkovac
9 : 2
Lajkovac
Lajkovac
24.09.2016
Ratkovac
9 : 2
Lajkovac
Oniks
Lozovik
2 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
24.09.2016 15:30
Oniks
2 : 1
Dobra Voda
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
4 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
24.09.2016 15:30
Zadrugar
4 : 0
Crvena Zastava
Proleter
Jasenak
3 : 5
Tornado
Drazevac
24.09.2016 15:30
Proleter
3 : 5
Tornado
Rojkovac
Obrenovac
3 : 0
Munja
Baric
24.09.2016 15:30
Rojkovac
3 : 0
Munja
Trstenica
Trstenica
2 : 0
Skela
Skela
24.09.2016 15:30
Trstenica
2 : 0
Skela
Mladi Radnik
Junkovac
0 : 2
Petka
Petka
24.09.2016 15:30
Mladi Radnik
0 : 2
Petka
Grbalj
Radanovići
2 : 0
Lovćen
Cetinje
24.09.2016 15:00
Grbalj
2 : 0
Lovćen
Mladost
Podgorica
5 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
24.09.2016 15:00
Mladost
5 : 0
Jedinstvo
Bokelj
Kotor
3 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
24.09.2016 15:00
Bokelj
3 : 0
OFK Petrovac
Zeta
Golubovci
3 : 1
Iskra
Danilovgrad
24.09.2016 15:00
Zeta
3 : 1
Iskra
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Dečić
Tuzi
24.09.2016 15:00
Rudar
0 : 0
Dečić
OFK Borac
Bijelo Polje
3 : 2
Napredak
Berane
24.09.2016 15:00
OFK Borac
3 : 2
Napredak
Brskovo
Mojkovac
6 : 0
Polimlje
Murino
24.09.2016 15:00
Brskovo
6 : 0
Polimlje
Rad
Beograd
1 : 1
Čukarički
Beograd
24.09.2016 19:00
Rad
1 : 1
Čukarički
Arsenal
London
3 : 0
Chelsea
London
24.09.2016 18:30
Arsenal
3 : 0
Chelsea
Bournemouth
Bournemouth
1 : 0
Everton
Liverpool
24.09.2016 16:00
Bournemouth
1 : 0
Everton
Liverpool
Liverpool
5 : 1
Hull
Hull
24.09.2016 16:00
Liverpool
5 : 1
Hull
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 2
Tottenham
London
24.09.2016 16:00
Middlesbrough
1 : 2
Tottenham
Stoke
Stoke-on-Trent
1 : 1
WBA
West Bromwich
24.09.2016 16:00
Stoke
1 : 1
WBA
Sunderland
Sunderland
2 : 3
Crystal Palace
London
24.09.2016 16:00
Sunderland
2 : 3
Crystal Palace
Swansea
Swansea
1 : 3
Manchester City
Manchester
24.09.2016 16:00
Swansea
1 : 3
Manchester City
Manchester Utd
Manchester
4 : 1
Leicester
Leicester
24.09.2016 13:30
Manchester Utd
4 : 1
Leicester
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
2 : 0
Ingolstadt
Ingolstadt
24.09.2016 15:30
Borussia M'gladbach
2 : 0
Ingolstadt
Mainz 05
Mainz
2 : 3
Bayer Leverkusen
Leverkusen
24.09.2016 15:30
Mainz 05
2 : 3
Bayer Leverkusen
Hamburger SV
Hamburg
0 : 1
Bayern
München
24.09.2016 15:30
Hamburger SV
0 : 1
Bayern
Augsburg
Augsburg
1 : 0
Darmstadt 98
Darmstadt
24.09.2016 15:30
Augsburg
1 : 0
Darmstadt 98
Eintracht
Frankfurt am Main
3 : 3
Hertha BSC
Berlin
24.09.2016 15:30
Eintracht
3 : 3
Hertha BSC
Werder
Bremen
2 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
24.09.2016 18:30
Werder
2 : 1
Wolfsburg
Palermo
Palermo
0 : 1
Juventus
Torino
24.09.2016 18:00
Palermo
0 : 1
Juventus
Napoli
Napoli
2 : 0
Chievo
Verona
24.09.2016 20:45
Napoli
2 : 0
Chievo
Lorient
Lorient
1 : 0
Lyon
Lyon
24.09.2016 17:00
Lorient
1 : 0
Lyon
Bordeaux
Bordeaux
0 : 0
Caen
Caen
24.09.2016 20:00
Bordeaux
0 : 0
Caen
Montpellier
Montpellier
0 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
24.09.2016 20:00
Montpellier
0 : 1
Metz
Bastia
Furiani
1 : 0
Guingamp
Guingamp
24.09.2016 20:00
Bastia
1 : 0
Guingamp
Dijon
Dijon
3 : 0
Rennes
Rennes
24.09.2016 20:00
Dijon
3 : 0
Rennes
Monaco
Monaco
2 : 1
Angers
Angers
24.09.2016 20:00
Monaco
2 : 1
Angers
Eibar
Eibar
2 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
24.09.2016 13:00
Eibar
2 : 0
Real Sociedad
Sporting Gijón
Gijón
0 : 5
Barcelona
Barcelona
24.09.2016 16:15
Sporting Gijón
0 : 5
Barcelona
Athletic Club
Bilbao
3 : 1
Sevilla
Sevilla
24.09.2016 18:30
Athletic Club
3 : 1
Sevilla
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
2 : 2
Real Madrid
Madrid
24.09.2016 20:45
Las Palmas
2 : 2
Real Madrid
Požarevac
Požarevac
0 : 6
Vojvodina
Novi Sad
24.09.2016 16:00
Požarevac
0 : 6
Vojvodina
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
24.09.2016 15:30
Šumadija 1903
0 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Majdanpek
Majdanpek
1 : 4
Radnički 2012
Niš
24.09.2016
Majdanpek
1 : 4
Radnički 2012
Levač
Rekovac
1 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
24.09.2016
Levač
1 : 0
Knjaževac 2015
Radnički 1919
Zrenjanin
1 : 5
Metalmania
Kanjiža
24.09.2016 15:30
Radnički 1919
1 : 5
Metalmania
Sremice
Sremska Mitrovica
0 : 3
Bačka Žabalj
Žabalj
24.09.2016
Sremice
0 : 3
Bačka Žabalj
Karađorđe
Topola
3 : 0
Požega
Požega
24.09.2016 16:00
Karađorđe
3 : 0
Požega
Bukovička Banja
Aranđelovac
0 : 5
Unafortuna
Lužnice
24.09.2016 16:00
Bukovička Banja
0 : 5
Unafortuna
Šabac
Šabac
1 : 0
Slatke male
Burovac
24.09.2016 16:00
Šabac
1 : 0
Slatke male
Mačva
Šabac
1 : 2
Spartak ŽK
Subotica
24.09.2016 13:00
Mačva
1 : 2
Spartak ŽK
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Rad
Beograd
24.09.2016 11:00
Crvena zvezda
3 : 2
Rad
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Voždovac
Beograd
24.09.2016 13:00
Radnički (P)
0 : 1
Voždovac
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Napredak
Kruševac
24.09.2016 13:00
OFK Beograd
2 : 0
Napredak
Čukarički
Beograd
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
24.09.2016 18:00
Čukarički
0 : 0
Brodarac
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
24.09.2016 11:00
Jagodina
3 : 1
Lokomotiva
Radnički (N)
Niš
4 : 1
Radnički (V)
Valjevo
24.09.2016 15:00
Radnički (N)
4 : 1
Radnički (V)
Železničar
Lajkovac
5 : 0
Radnički Stobex
Klupci
24.09.2016 11:00
Železničar
5 : 0
Radnički Stobex
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Savacijum
Šabac
24.09.2016 14:00
Jedinstvo
1 : 0
Savacijum
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Morava
Velika Plana
24.09.2016 16:00
Homoljac
2 : 1
Morava
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
24.09.2016 16:00
Mladi borac
0 : 3
Smederevo 1924
Šumadija
Aranđelovac
3 : 2
Radnički 1926
Požarevac
24.09.2016 16:00
Šumadija
3 : 2
Radnički 1926
VGSK
Veliko Gradište
2 : 3
Karadjordje
Topola
24.09.2016 16:00
VGSK
2 : 3
Karadjordje
Šapine
Šapine
4 : 0
Mihajlovac
Mihajlovac
24.09.2016 16:00
Šapine
4 : 0
Mihajlovac
Studentski Grad
Beograd
4 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
24.09.2016 12:00
Studentski Grad
4 : 0
Siti Sport Klub
Bežanija
Beograd
3 : 3
Brodarac 2
Beograd
24.09.2016 09:00
Bežanija
3 : 3
Brodarac 2
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
IM Rakovica
Rakovica
24.09.2016 13:00
Kolubara
4 : 2
IM Rakovica
BSK Borča
Borča
0 : 3
Internacional
Beograd
24.09.2016 09:00
BSK Borča
0 : 3
Internacional
BASK
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
24.09.2016 15:00
BASK
1 : 1
IMT
OFK Hajduk
Novi Sad
0 : 4
Radnički (NP)
Nova Pazova
24.09.2016 10:00
OFK Hajduk
0 : 4
Radnički (NP)
Njerš Ištvan
Totovo Selo
2 : 2
Hajduk junior
Kula
24.09.2016 10:30
Njerš Ištvan
2 : 2
Hajduk junior
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
24.09.2016 11:00
Krila Krajine
0 : 3
ČSK Pivara
BSK
Bavanište
5 : 1
Proleter
Mramorak
24.09.2016
BSK
5 : 1
Proleter
Borac (Sa)
Sakule
0 : 4
Dolina
Padina
24.09.2016 12:00
Borac (Sa)
0 : 4
Dolina
Omladinac 1927
Opovo
8 : 0
Glogonj
Glogonj
24.09.2016 11:00
Omladinac 1927
8 : 0
Glogonj
Strela
Ivanovo
4 : 5
Jugoslavija
Jabuka
24.09.2016 10:00
Strela
4 : 5
Jugoslavija
Polet
Idvor
2 : 5
Borac (St)
Starčevo
24.09.2016 11:00
Polet
2 : 5
Borac (St)
Mladi radnik 1940
Radinac
9 : 1
Osipaonica
Osipaonica
24.09.2016 10:00
Mladi radnik 1940
9 : 1
Osipaonica
Sloboda
Lipe
3 : 3
Sloga
Miloševac
24.09.2016 16:00
Sloboda
3 : 3
Sloga
PKB
Padinska skela
2 : 1
Zmaj 1953
Beograd
24.09.2016 13:00
PKB
2 : 1
Zmaj 1953
BSK 1925
Beograd
2 : 1
011
Beograd
24.09.2016 16:00
BSK 1925
2 : 1
011
Omladinac
Veliko Polje
3 : 1
Srem
Jakovo
24.09.2016 16:00
Omladinac
3 : 1
Srem
Sremcica
Sremcica
5 : 0
Dunavac Grocka
Grocka
24.09.2016 10:00
Sremcica
5 : 0
Dunavac Grocka
Minel
Beograd
0 : 3
Seceranac Ada
Beograd
24.09.2016 16:00
Minel
0 : 3
Seceranac Ada
DIF
Beograd
4 : 0
Vinča
Vinča
24.09.2016 16:00
DIF
4 : 0
Vinča
BSK Borča MK
Borča
2 : 0
Radnički MK
Novi Beograd
24.09.2016 11:00
BSK Borča MK
2 : 0
Radnički MK
Voždovac MK
Beograd
2 : 4
Brodarac MK
Beograd
24.09.2016 13:00
Voždovac MK
2 : 4
Brodarac MK
Zemun MK
Zemun
11 : 3
BASK MK
Beograd
24.09.2016 09:00
Zemun MK
11 : 3
BASK MK
011 MK
Beograd
0 : 2
Sinđelić MK
Beograd
24.09.2016 12:30
011 MK
0 : 2
Sinđelić MK
Palilulac MK
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
24.09.2016 16:30
Palilulac MK
2 : 1
Crvena zvezda MML MK
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
1 : 0
IMT MK
Novi Beograd
24.09.2016 11:00
Stepojevac Vaga MK
1 : 0
IMT MK
Zemun B MK
Zemun
2 : 3
Zuce MK
Zuce
24.09.2016 11:00
Zemun B MK
2 : 3
Zuce MK
Šumadinac MK
Bečmen
1 : 3
Brodarac 1947 MK
Beograd
24.09.2016 14:00
Šumadinac MK
1 : 3
Brodarac 1947 MK
Kiker
Kraljevo
2 : 2
Spartak ŽK
Subotica
24.09.2016 13:00
Kiker
2 : 2
Spartak ŽK
Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Rad
Beograd
24.09.2016 13:00
Crvena zvezda
2 : 2
Rad
Čukarički
Beograd
4 : 0
Brodarac
Beograd
24.09.2016 12:30
Čukarički
4 : 0
Brodarac
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
24.09.2016 13:30
Moravac Orion
2 : 0
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 7
Apolon 4
Kragujevac
24.09.2016
Rudar
0 : 7
Apolon 4
Jošanica
Novi Pazar
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
24.09.2016
Jošanica
3 : 0
Mokra Gora
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Nacional AG
Novi Pazar
24.09.2016 14:30
Sloga (K)
1 : 0
Nacional AG
Loznica
Loznica
1 : 1
OFK Šabac
Šabac
24.09.2016 10:00
Loznica
1 : 1
OFK Šabac
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Savacium
Šabac
24.09.2016 12:00
Jedinstvo
2 : 1
Savacium
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 2
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
24.09.2016 16:00
Petar Dobrnjac
0 : 2
GFK Jasenice 1911
Radnički 1926
Požarevac
1 : 4
Petlić 2006
Smederevo
24.09.2016 16:00
Radnički 1926
1 : 4
Petlić 2006
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 1
Karadjordje
Topola
24.09.2016 16:00
Smederevo 1924
5 : 1
Karadjordje
Šapine
Šapine
2 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
24.09.2016 16:00
Šapine
2 : 0
Mihajlovac 1934
PKB
Padinska Skela
0 : 6
Teleoptik
Zemun
24.09.2016 10:00
PKB
0 : 6
Teleoptik
011
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
24.09.2016 10:00
011
1 : 2
Voždovac
Mladenovac
Mladenovac
0 : 2
BASK
Beograd
24.09.2016 10:00
Mladenovac
0 : 2
BASK
Internacional
Beograd
1 : 1
BSK
Borča
24.09.2016 10:00
Internacional
1 : 1
BSK
BSK 1925
Beograd
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
24.09.2016 10:00
BSK 1925
2 : 2
Radnički (O)
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
Radnicki (NB)
Novi Beograd
24.09.2016 10:00
Kolubara
2 : 2
Radnicki (NB)
Sindjelic
Beograd
1 : 4
Lokomotiva
Beograd
24.09.2016 10:00
Sindjelic
1 : 4
Lokomotiva
Petar Puača
Novi Sad
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
24.09.2016 12:00
Petar Puača
1 : 1
Radnički (NP)
Inđija
Inđija
4 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
24.09.2016 12:00
Inđija
4 : 3
Radnički (SM)
Spartak
Subotica
2 : 2
Hajduk junior
Kula
24.09.2016 12:00
Spartak
2 : 2
Hajduk junior
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
24.09.2016 12:00
TSC
4 : 0
Radnički (S)
Bresje Superior
Velia Plana
9 : 0
7.juli
Vodanj
24.09.2016 10:00
Bresje Superior
9 : 0
7.juli
Šumadija
Azanja
6 : 1
Podunavac
Udovice
24.09.2016 16:00
Šumadija
6 : 1
Podunavac
Polet
Trnovče
1 : 5
Pobeda
Golobok
24.09.2016 16:00
Polet
1 : 5
Pobeda
Mladost
Buđanovci
7 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
24.09.2016 16:00
Mladost
7 : 2
Donji Petrovci
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Napredak
Žarkovac
24.09.2016 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Napredak
PSK Putinci
Putinci
0 : 3
Sloven
Ruma
24.09.2016 16:00
PSK Putinci
0 : 3
Sloven
Subotica
Subotica
1 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
24.09.2016 11:00
Subotica
1 : 1
Njerš Ištvan
Dinamo 1945
Pančevo
14 : 0
Radnički
Baranda
24.09.2016
Dinamo 1945
14 : 0
Radnički
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 2
Mladost (O)
Omoljica
24.09.2016
Mladost (V)
1 : 2
Mladost (O)
Strelac
Mislodjin
0 : 3
Rvati
Obrenovac
24.09.2016 10:00
Strelac
0 : 3
Rvati
Borac
Lešnica
5 : 3
Cer
Jadranska Lešnica
24.09.2016 10:00
Borac
5 : 3
Cer
Jedinstvo
Mali Zvornik
2 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
24.09.2016 15:00
Jedinstvo
2 : 2
Podrinje
Mladost
Borina
3 : 3
Jadar 1961
Gornji Dobrić
24.09.2016 15:00
Mladost
3 : 3
Jadar 1961
Loznica
Loznica
3 : 1
Jadar
Stupnica
24.09.2016 10:00
Loznica
3 : 1
Jadar
Crvena zvezda MK
Beograd
3 : 0
011 MK
Beograd
24.09.2016 09:00
Crvena zvezda MK
3 : 0
011 MK
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
7 : 0
Studentski grad MK
Novi Beograd
24.09.2016 10:00
Čukarički MK
7 : 0
Studentski grad MK
BASK MK
Beograd-Čukarica
0 : 13
OFK Beograd MK
Beograd
24.09.2016 19:00
BASK MK
0 : 13
OFK Beograd MK
Rad MK
Beograd
2 : 2
Voždovac MK
Beograd
24.09.2016
Rad MK
2 : 2
Voždovac MK
FSFV MK
Beograd
24.09.2016
Lokomotiva MK
Beograd
24.09.2016
FSFV MK
:
Lokomotiva MK
Leštane MK
Leštane
0 : 9
IMT MK
Novi Beograd
24.09.2016
Leštane MK
0 : 9
IMT MK
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
2 : 1
011 MK
Beograd
24.09.2016
Šumadija 1962 MK
2 : 1
011 MK
OFK Beograd MK
Beograd
6 : 0
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
24.09.2016
OFK Beograd MK
6 : 0
Crvena Zvezda MML MK
Internacional MK
Beograd
24.09.2016
Brodarac MK
Novi Beograd
24.09.2016
Internacional MK
:
Brodarac MK
Novi Beograd MK
Novi Beograd
3 : 1
Zmaj 1953 MK
Zemun
24.09.2016 10:00
Novi Beograd MK
3 : 1
Zmaj 1953 MK
Zemun MK-V
Zemun
4 : 2
011 V MK
Beograd
24.09.2016 11:30
Zemun MK-V
4 : 2
011 V MK
Srem MK
Jakovo
3 : 1
OFK Beograd V MK
Beograd
24.09.2016 12:00
Srem MK
3 : 1
OFK Beograd V MK
OFK Osečina
Osečina
4 : 1
Ribnica
Mionica
24.09.2016 11:00
OFK Osečina
4 : 1
Ribnica
Donjošorac Sunrise
Šabac
2 : 0
Omladinac 2014
Ljig
24.09.2016 10:00
Donjošorac Sunrise
2 : 0
Omladinac 2014
Loznica
Loznica
0 : 8
OFK Šabac
Šabac
24.09.2016 12:00
Loznica
0 : 8
OFK Šabac
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Savacijum
Šabac
24.09.2016 10:00
Jedinstvo
0 : 0
Savacijum
Zvižd
Kučevo
11 : 0
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
24.09.2016 16:00
Zvižd
11 : 0
Kolonija 11421
Plana
Velika Plana
4 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
24.09.2016 16:00
Plana
4 : 1
GFK Jasenica 1911
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Šumadija
Aranđelovac
24.09.2016 16:00
Sloga 33
1 : 2
Šumadija
Bačinac
Bačinac
0 : 0
Cepelin 026
Smederevo
24.09.2016 16:00
Bačinac
0 : 0
Cepelin 026
AF Duljaj
Topola
0 : 2
Pinkum
Veliko Gradište
24.09.2016 16:00
AF Duljaj
0 : 2
Pinkum
AF Djokić
Velika Plana
0 : 7
Presing
Požarevac
24.09.2016 16:00
AF Djokić
0 : 7
Presing
Morava
Velika Plana
1 : 5
Petlić 2006
Smederevo
24.09.2016 16:00
Morava
1 : 5
Petlić 2006
Petar Puača
Novi Sad
10 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
24.09.2016 10:00
Petar Puača
10 : 0
Radnički (NP)
Inđija
Inđija
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
24.09.2016 10:00
Inđija
1 : 2
Radnički (SM)
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 7
Vojvodina
Novi Sad
24.09.2016 10:00
Srem
0 : 7
Vojvodina
Bečkerek 023
Zrenjanin
3 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
24.09.2016 10:00
Bečkerek 023
3 : 0
Dinamo 1945
Spartak
Subotica
3 : 1
Hajduk junior
Kula
24.09.2016 10:00
Spartak
3 : 1
Hajduk junior
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
24.09.2016 10:00
TSC
2 : 0
Radnički (S)
Proleter
Vranovo
3 : 4
SASK
Saraorci
24.09.2016 16:00
Proleter
3 : 4
SASK
Udarnik
Lozovik
3 : 3
Borac 1932
Ralja
24.09.2016 16:00
Udarnik
3 : 3
Borac 1932
Sloboda
Lipe
0 : 6
Sloga
Miloševac
24.09.2016 16:00
Sloboda
0 : 6
Sloga
Proleter
Ravno Selo
1 : 9
Subotica
Subotica
24.09.2016 11:00
Proleter
1 : 9
Subotica
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 5
Železničar
Pančevo
24.09.2016 13:00
Budućnost
1 : 5
Železničar
Vojvodina (C)
Crepaja
0 : 18
Stenli
Glogonj
24.09.2016 09:30
Vojvodina (C)
0 : 18
Stenli
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
24.09.2016 10:00
Jedinstvo Stević
3 : 0
Proleter
BAK
Bela Crkva
16 : 0
Partizan
Uljma
24.09.2016 10:00
BAK
16 : 0
Partizan
Banat
Vršac
9 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
24.09.2016 12:00
Banat
9 : 0
Crvena zvezda
OFK National AG
Novi Pazar
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
24.09.2016 15:00
OFK National AG
2 : 0
Trepča
Rudar (S)
Stamnica
9 : 1
Sloga (L)
Lučica
24.09.2016 11:00
Rudar (S)
9 : 1
Sloga (L)
IMT
Beograd
1 : 2
Dorcol
Beograd
24.09.2016 13:00
IMT
1 : 2
Dorcol
Institut
Zemun
3 : 0
GSP Polet
Beograd
24.09.2016 10:00
Institut
3 : 0
GSP Polet
Lola
Beograd
6 : 1
Graficar
Beograd
24.09.2016 13:00
Lola
6 : 1
Graficar
Borac
Ostruznica
3 : 3
Buducnost
Dobanovci
24.09.2016 13:30
Borac
3 : 3
Buducnost
Dominus
Beograd
4 : 0
Bežanija
Beograd
24.09.2016 11:00
Dominus
4 : 0
Bežanija
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
Studentski Grad
Beograd
24.09.2016 10:30
Lokomotiva
4 : 0
Studentski Grad
Radnički
Obrenovac
0 : 4
Internacional
Beograd
24.09.2016 14:30
Radnički
0 : 4
Internacional
Sremcica
Sremcica
3 : 0
Seceranac Ada
Beograd
24.09.2016 13:00
Sremcica
3 : 0
Seceranac Ada
Trijumf
Sremčica
2 : 1
Žarkovo
Beograd
24.09.2016 12:30
Trijumf
2 : 1
Žarkovo
Studenski grad MK
Novi Beograd
0 : 1
Rad MK
Beograd
24.09.2016 10:00
Studenski grad MK
0 : 1
Rad MK
OFK Beograd MK
Beograd
6 : 0
Zemun MK
Zemun
24.09.2016 16:00
OFK Beograd MK
6 : 0
Zemun MK
Čukarički MK
Beograd
1 : 1
BSK Borča MK
Borča
24.09.2016 13:00
Čukarički MK
1 : 1
BSK Borča MK
Voždovac MK
Beograd
3 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
24.09.2016 10:00
Voždovac MK
3 : 0
Brodarac MK
Petlić MK
Smederevo
13 : 0
Sinđelić MK
Beograd
24.09.2016 11:00
Petlić MK
13 : 0
Sinđelić MK
Kosmaj MK
Ralja
7 : 0
Dunav MK
Veliko Selo
24.09.2016 16:00
Kosmaj MK
7 : 0
Dunav MK
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
2 : 2
Vrčin MK
Vrčin
24.09.2016 13:00
Selo Mladenovac MK
2 : 2
Vrčin MK
Beograd 1929 MK
Beograd
1 : 2
Ole MK
Zemun
24.09.2016 10:00
Beograd 1929 MK
1 : 2
Ole MK
Sinđelić MK
Ugrinovci
2 : 4
Dušanovac MK
Beograd
24.09.2016
Sinđelić MK
2 : 4
Dušanovac MK
Mungosi MK
Zemun
1 : 8
Olimpik MK
Beograd
24.09.2016
Mungosi MK
1 : 8
Olimpik MK
Borac MK
Progar
0 : 11
Radnički NB
Novi Beograd
24.09.2016
Borac MK
0 : 11
Radnički NB
Fer Plej 06 MK
Zemun
6 : 0
Tempo MK
Beograd
24.09.2016
Fer Plej 06 MK
6 : 0
Tempo MK
Rad
Banjica
4 : 0
Brodarac 1947
Beograd
24.09.2016 10:00
Rad
4 : 0
Brodarac 1947
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 0
BSK Borča
Borča
24.09.2016 10:00
Radnički (NB)
3 : 0
BSK Borča
Zemun
Zemun
1 : 0
BSK 1925
Beograd
24.09.2016 10:00
Zemun
1 : 0
BSK 1925
Kolubara
Lazarevac
5 : 2
Teleoptik
Zemun
24.09.2016 10:00
Kolubara
5 : 2
Teleoptik
Pčelinjo
Loznica
6 : 0
Sloga
Korenita
24.09.2016 14:00
Pčelinjo
6 : 0
Sloga
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 4
Jadar 07
Loznica
24.09.2016 10:00
Radnički Stobeks
2 : 4
Jadar 07
Loznica I
Loznica