XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 526 utakmica za dan
Subota, 1 Oktobar 2016


Fudbal

Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
TSC
Bačka Topola
01.10.2016 15:30
Omladinac
2 : 1
TSC
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
01.10.2016 15:30
Radnički (SM)
3 : 1
Radnički (Zr)
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
01.10.2016 15:30
Bačka 1901
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
01.10.2016 15:30
Bratstvo 1946
3 : 1
Radnički (NP)
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Borac (S)
Sakule
01.10.2016 15:30
Radnički (Š)
0 : 1
Borac (S)
Sloga
Temerin
1 : 2
Dunav
Stari Banovci
01.10.2016 15:30
Sloga
1 : 2
Dunav
Cement
Beočin
2 : 0
Vršac
Vršac
01.10.2016 15:30
Cement
2 : 0
Vršac
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
01.10.2016 15:30
Smederevo 1924
4 : 0
Šumadija 1903
Karađorđe (T)
Topola
4 : 1
FAP
Priboj
01.10.2016 15:30
Karađorđe (T)
4 : 1
FAP
Loznica
Loznica
2 : 0
Železničar
Lajkovac
01.10.2016 15:30
Loznica
2 : 0
Železničar
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 2
Šapine
Šapine
01.10.2016 15:30
Zlatibor (Č)
1 : 2
Šapine
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
01.10.2016 15:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Radnički 1923
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Car Konstantin
Niš
01.10.2016 15:30
OFK Sinđelić
0 : 0
Car Konstantin
Ozren
Sokobanja
0 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
01.10.2016 15:30
Ozren
0 : 1
Trstenik PPT
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 1
Timok
Zaječar
01.10.2016 15:30
Jedinstvo (B)
1 : 1
Timok
Jedinstvo (P)
Paraćin
4 : 0
Pukovac
Pukovac
01.10.2016 15:30
Jedinstvo (P)
4 : 0
Pukovac
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 3
Tabane 1970
Jagodina
01.10.2016 15:30
Radnički (S)
2 : 3
Tabane 1970
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
01.10.2016 15:30
Radnički (O)
0 : 0
Radnički (NB)
IMT
Novi Beograd
4 : 1
Dorćol
Beograd
01.10.2016 15:30
IMT
4 : 1
Dorćol
Sopot
Sopot
2 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
01.10.2016 15:30
Sopot
2 : 1
Crvena Zvezda
Teleoptik
Zemun
2 : 3
Brodarac 1947
Novi Beograd
01.10.2016 15:30
Teleoptik
2 : 3
Brodarac 1947
BASK
Beograd
2 : 1
GSP Polet
Beograd
01.10.2016 10:00
BASK
2 : 1
GSP Polet
Polet (K)
Karavukovo
2 : 2
Budućnost (G)
Gložan
01.10.2016 15:30
Polet (K)
2 : 2
Budućnost (G)
Potisje
Kanjiža
7 : 0
Tekstilac
Odžaci
01.10.2016 15:30
Potisje
7 : 0
Tekstilac
Sloga (Č)
Čonoplja
3 : 1
Tisa (A)
Adorjan
01.10.2016 15:30
Sloga (Č)
3 : 1
Tisa (A)
Mladost APA
Apatin
2 : 3
Tavankut
Tavankut
01.10.2016 15:30
Mladost APA
2 : 3
Tavankut
Srbobran
Srbobran
0 : 0
Bečej 1918
Bečej
01.10.2016 15:30
Srbobran
0 : 0
Bečej 1918
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
2 : 1
Polet (N)
Nakovo
01.10.2016 15:30
Budućnost (SC)
2 : 1
Polet (N)
Vršac united
Vršac
4 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
01.10.2016 15:30
Vršac united
4 : 3
Radnički (S)
Radnički (K)
Kovin
3 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
01.10.2016 15:30
Radnički (K)
3 : 1
Sloboda
Kozara
Banatsko Veliko Selo
8 : 0
Dolina
Padina
01.10.2016 15:30
Kozara
8 : 0
Dolina
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
01.10.2016 15:30
Jedinstvo (NB)
1 : 1
Dinamo 1945
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 2
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
01.10.2016 15:30
Jedinstvo (SP)
2 : 2
Hajduk 1925 Podunavac
Veternik
Veternik
2 : 5
Sremac Vojka
Vojka
01.10.2016 15:30
Veternik
2 : 5
Sremac Vojka
Sloga
Erdevik
7 : 2
ŽSK
Žabalj
01.10.2016 15:30
Sloga
7 : 2
ŽSK
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Radnički (K)
Kovači
01.10.2016 15:30
Takovo
1 : 1
Radnički (K)
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Arsenal
Kragujevac
01.10.2016 15:30
Sloboda (Č)
2 : 1
Arsenal
Sloga
Kraljevo
1 : 0
Karađorđe
Ribnica
01.10.2016 15:30
Sloga
1 : 0
Karađorđe
Gruža
Gruža
5 : 0
Borac 1932
Ralja
01.10.2016 15:30
Gruža
5 : 0
Borac 1932
Radnički 1926
Požarevac
3 : 0
Borac (Ž)
Žabari
01.10.2016 15:30
Radnički 1926
3 : 0
Borac (Ž)
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Proleter
Vranovo
01.10.2016 15:30
Šumadija (A)
1 : 0
Proleter
VGSK
Veliko Gradište
2 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
01.10.2016 15:30
VGSK
2 : 0
Petar Dobrnjac
Ribnica
Mionica
0 : 2
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
01.10.2016 15:30
Ribnica
0 : 2
Sloga 1940 (BB)
Timočanin
Knjaževac
0 : 2
Rtanj
Boljevac
01.10.2016 15:30
Timočanin
0 : 2
Rtanj
Đerdap
Kladovo
2 : 3
Svrljig
Svrljig
01.10.2016 15:30
Đerdap
2 : 3
Svrljig
BSK
Bogovina
4 : 2
Napredak
Aleksinac
01.10.2016 15:30
BSK
4 : 2
Napredak
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
01.10.2016 15:30
SFS Borac
2 : 1
Jedinstvo
Žitorađa
Žitorađa
3 : 2
Levač
Rekovac
01.10.2016 15:30
Žitorađa
3 : 2
Levač
OFK Kosanica
Kuršumlija
1 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
01.10.2016 15:30
OFK Kosanica
1 : 3
OFK Topličanin
Morava 1918
Ćuprija
0 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
01.10.2016 15:30
Morava 1918
0 : 1
OFK Lugomir
Nebeski andjeli
Vranje
1 : 4
GFK Dubočica
Leskovac
01.10.2016 15:30
Nebeski andjeli
1 : 4
GFK Dubočica
Lužnica
Babušnica
1 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
01.10.2016 15:30
Lužnica
1 : 1
Vranjska Banja
Sloga (L)
Leskovac
3 : 0
Mladost (M)
Medoševac
01.10.2016 15:30
Sloga (L)
3 : 0
Mladost (M)
Obilić
Novi Kneževac
3 : 1
Bajša
Bajša
01.10.2016 15:30
Obilić
3 : 1
Bajša
Polet (S)
Sivac
1 : 1
Lipar
Lipar
01.10.2016 15:30
Polet (S)
1 : 1
Lipar
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 4
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
01.10.2016 15:30
Jedinstvo Stević
1 : 4
Sloga (BNS)
BAK
Bela Crkva
0 : 0
Polet
Izbište
01.10.2016 15:30
BAK
0 : 0
Polet
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 1
Begej
Žitište
01.10.2016 15:30
OFK Kikinda
1 : 1
Begej
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 1
Bilećanin
Sečanj
01.10.2016 15:30
Proleter 2006
5 : 1
Bilećanin
1. Maj Ruma
Ruma
6 : 0
FK Graničar 1924
Adaševci
01.10.2016 16:00
1. Maj Ruma
6 : 0
FK Graničar 1924
Partizan
Vitojevci
1 : 1
Napredak
Popinci
01.10.2016 16:00
Partizan
1 : 1
Napredak
Sloven
Ruma
2 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
01.10.2016 16:00
Sloven
2 : 1
Mitros
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
Jugović
Kać
01.10.2016 15:00
Omladinac
1 : 1
Jugović
OFK Sirig
Sirig
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
01.10.2016 15:00
OFK Sirig
2 : 0
Petrovaradin
Mladost
Novi Sad
0 : 2
TSK
Temerin
01.10.2016 15:00
Mladost
0 : 2
TSK
Omladinac
Novo Selo
3 : 2
Rudar
Baljevac
01.10.2016 16:00
Omladinac
3 : 2
Rudar
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Borac
Drenovac
01.10.2016 16:00
Jadran
1 : 1
Borac
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
5 : 1
Zadrugar
Gornja Trepca
01.10.2016 15:30
Backovac Junajted
5 : 1
Zadrugar
LFK Mladost
Lučani
3 : 0
Napredak
Svračkovci
01.10.2016 19:00
LFK Mladost
3 : 0
Napredak
Slatina
Slatina
4 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
01.10.2016 15:30
Slatina
4 : 0
Jedinstvo (K)
Radnik
Prilužje
1 : 5
Zvečan
Zvečan
01.10.2016 15:00
Radnik
1 : 5
Zvečan
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 1
Šumadija
Azanja
01.10.2016 15:30
Mladi borac
3 : 1
Šumadija
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 0
Omladinac
Rakinac
01.10.2016 15:30
Cerovac 2013
0 : 0
Omladinac
Đerdap
Golubac
3 : 1
Krilaš
Ćovdin
01.10.2016 15:30
Đerdap
3 : 1
Krilaš
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 2
Rudar (S)
Stamnica
01.10.2016 15:30
Polet (SD)
1 : 2
Rudar (S)
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 4
Rudar 2001
Kostolac
01.10.2016 15:30
Trgovački
2 : 4
Rudar 2001
Radnički Šabački
Šabac
1 : 0
Mladi Borac
Dublje
01.10.2016 15:00
Radnički Šabački
1 : 0
Mladi Borac
Sindjelić
Lipnica
4 : 1
Mačva 2005
Bogatić
01.10.2016 15:00
Sindjelić
4 : 1
Mačva 2005
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Banjani
Banjani
01.10.2016 15:30
Junior Novo Naselje
1 : 0
Banjani
Prvi partizan
Užice
3 : 1
Višesava
Bajina Bašta
01.10.2016 14:30
Prvi partizan
3 : 1
Višesava
Poreč
Donji milanovac
0 : 2
Polom
Leskovo
01.10.2016 15:30
Poreč
0 : 2
Polom
Zlot
Zlot
7 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
01.10.2016 15:30
Zlot
7 : 1
Rudna Glava
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
5 : 2
Radnički 1924
Kočane
01.10.2016 15:30
Crvena Zvezda
5 : 2
Radnički 1924
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
6 : 0
Trebič
Sokobanja
01.10.2016 15:30
OFK Knjaz
6 : 0
Trebič
Resavac
Subotica
2 : 2
Dragocvet
Dragocvet
01.10.2016 15:00
Resavac
2 : 2
Dragocvet
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
6 : 1
Veterani Jastrebac
Blace
01.10.2016 15:30
Nikodije Stojanović Tatko
6 : 1
Veterani Jastrebac
Trbunje
Trbunje
0 : 2
Jastrebac
Blace
01.10.2016 15:30
Trbunje
0 : 2
Jastrebac
Polet
Samarinovac
1 : 2
Borac
Držanovac
01.10.2016 15:30
Polet
1 : 2
Borac
Aluminijum
Niš
1 : 6
Vulkan
Brenica
01.10.2016 15:30
Aluminijum
1 : 6
Vulkan
AZ Borac 2014
Azbresnica
4 : 1
Vrtište
Vrtište
01.10.2016 15:30
AZ Borac 2014
4 : 1
Vrtište
Zvezda
Blato
3 : 3
Padež
Petrovac
01.10.2016 15:30
Zvezda
3 : 3
Padež
Vladimir Durković
Berilovac
5 : 0
Gnjilan
Gnjilan
01.10.2016 15:30
Vladimir Durković
5 : 0
Gnjilan
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 2
Mladi Borac
Živkovo
01.10.2016 15:30
Jedinstvo (Š)
0 : 2
Mladi Borac
Biljači
Biljača
0 : 5
Ternoci
Trnovac
01.10.2016 15:30
Biljači
0 : 5
Ternoci
Levosoje
Levosoje
0 : 3
Južna pruga
Vladičin Han
01.10.2016 15:30
Levosoje
0 : 3
Južna pruga
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 2
Mladost (B)
Baroševac
01.10.2016 15:30
Mladost (C)
2 : 2
Mladost (B)
Šumadija
Šopić
3 : 1
Strelac
Mislođin
01.10.2016 15:30
Šumadija
3 : 1
Strelac
Napredak
Medoševac
4 : 2
BSK
Baćevac
01.10.2016 15:30
Napredak
4 : 2
BSK
Zabrežje
Zabrežje
1 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
01.10.2016 15:30
Zabrežje
1 : 4
TEK Sloga
Rudar Stenjevac
Stenjevac
2 : 1
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
01.10.2016 15:00
Rudar Stenjevac
2 : 1
Borac 1805
Pobeda 1976
Jakovlje
4 : 6
Ratar
Gornja Peščanica
01.10.2016 15:30
Pobeda 1976
4 : 6
Ratar
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
1 : 2
Polet (R)
Radevac
01.10.2016 15:30
OFK Sloga (D)
1 : 2
Polet (R)
Gredetin
Gredetin
0 : 4
Jastrebac
Tešica
01.10.2016 15:30
Gredetin
0 : 4
Jastrebac
Napredak 1976
Jošanica
3 : 0
Sloga
Žučkovac
01.10.2016 15:30
Napredak 1976
3 : 0
Sloga
Bukovik
Vrbovac
2 : 0
Hajduk
Rujevica
01.10.2016 15:30
Bukovik
2 : 0
Hajduk
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 1
Busije
Zemun
01.10.2016 15:30
Studenski Grad
1 : 1
Busije
Sparta Železnik
Železnik
3 : 1
Atakante
Beograd
01.10.2016 15:30
Sparta Železnik
3 : 1
Atakante
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Iskra
Kucura
01.10.2016 16:00
Jedinstvo
1 : 1
Iskra
Sloboda
Stara Moravica
4 : 6
Pobeda
Pobeda
01.10.2016 16:00
Sloboda
4 : 6
Pobeda
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 5
Graničar
Đala
01.10.2016 15:30
Jedinstvo (M)
1 : 5
Graničar
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
01.10.2016 15:30
Crvenka
3 : 0
Graničar (R)
FK Stanišić
Stanišić
6 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
01.10.2016 15:30
FK Stanišić
6 : 1
Omladinac (B)
Tvrdjava
Bač
1 : 1
Kulpin
Kulpin
01.10.2016 15:30
Tvrdjava
1 : 1
Kulpin
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 0
Moskva
Budisava
01.10.2016 15:00
RFK Novi Sad 1921
3 : 0
Moskva
Centar
Novi Sad
1 : 7
Jedinstvo
Rumenka
01.10.2016 15:00
Centar
1 : 7
Jedinstvo
Železničar
Novi Sad
1 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
01.10.2016 15:00
Železničar
1 : 2
Fruškogorski partizan
Grdica
Grdica
0 : 2
Mladost (V)
Vrdila
01.10.2016 16:30
Grdica
0 : 2
Mladost (V)
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
21. oktobar
Kragujevac
01.10.2016 16:00
OFK Bagremar
1 : 0
21. oktobar
Maršić
Maršić
3 : 1
Seljak
Cvetojevac
01.10.2016 16:00
Maršić
3 : 1
Seljak
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Erdoglija
Kragujevac
01.10.2016 16:00
Košutnjak
1 : 1
Erdoglija
Divostin
Kragujevac
3 : 5
Zastava
Kragujevac
01.10.2016 16:00
Divostin
3 : 5
Zastava
21. oktobar
Kragujevac
1 : 0
Maršić
Maršić
01.10.2016 16:00
21. oktobar
1 : 0
Maršić
Kremenac
Rogojevac
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
01.10.2016 16:00
Kremenac
1 : 2
OFK Bagremar
Korićani
Korićani
5 : 3
OFK Žeželj
Donja Sabanta
01.10.2016 16:00
Korićani
5 : 3
OFK Žeželj
Azbest
Stragari
2 : 3
Hajduk
Jovanovac
01.10.2016 16:00
Azbest
2 : 3
Hajduk
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Gradina
Rti
01.10.2016 15:00
Bjelica
3 : 0
Gradina
Sparta
Grabovica
1 : 0
Velereč 94
Velereč
01.10.2016 14:30
Sparta
1 : 0
Velereč 94
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
01.10.2016 15:30
Železničar Kusadak
2 : 0
Beli Orlovi
Omladinac (V)
Vučkovica
2 : 1
BSK
Borač
01.10.2016 15:30
Omladinac (V)
2 : 1
BSK
Rade Milošević
Dubočka
5 : 4
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
01.10.2016 15:30
Rade Milošević
5 : 4
Omladinac (S)
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 1
Kurjače
Kurjače
01.10.2016 15:30
Jedinstvo (LJ)
2 : 1
Kurjače
Milicionar
Bogatić
8 : 0
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
01.10.2016 15:00
Milicionar
8 : 0
Mladost (MM)
Torpedo
Tabanović
3 : 0
Sloga (D)
Duvanište
01.10.2016 15:00
Torpedo
3 : 0
Sloga (D)
Jadar (S)
Stupnica
1 : 4
Velika Reka
Velika Reka
01.10.2016 15:00
Jadar (S)
1 : 4
Velika Reka
Mladost
Vračević
1 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
01.10.2016 15:30
Mladost
1 : 2
OFK Stublenica
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
01.10.2016 15:30
Rubribreza
1 : 1
OFK Paljuvi
Kalenić
Kalenić
3 : 2
Crvena Jabuka
Ub
01.10.2016 15:30
Kalenić
3 : 2
Crvena Jabuka
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 0
Gunjevac
Gunjevac
01.10.2016 15:30
Polet (DL)
4 : 0
Gunjevac
Tara
Kremna
01.10.2016
15:00
Policajac 92
Užice
01.10.2016 15:00
Tara
:
Policajac 92
GP Zlatibor
Užice
8 : 1
Raketa
Užice
01.10.2016 15:00
GP Zlatibor
8 : 1
Raketa
Budućnost
Kaonik
1 : 1
Sloga
Majdevo
01.10.2016 15:30
Budućnost
1 : 1
Sloga
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
01.10.2016 15:30
Gornji Stepoš
0 : 2
Jedinstvo 1936
BSK
Bela Voda
0 : 3
Čarapan
Kruševac
01.10.2016 15:30
BSK
0 : 3
Čarapan
Kapidžija
Kapidžija
5 : 1
Borac
Bivolje
01.10.2016 15:30
Kapidžija
5 : 1
Borac
Dedina
Dedina
6 : 3
Bukovica
Bukovica
01.10.2016 15:30
Dedina
6 : 3
Bukovica
Heroj Polet
Jajinci
1 : 0
Dedinje
Beograd
01.10.2016 15:30
Heroj Polet
1 : 0
Dedinje
Poštar
Beograd
3 : 1
Pionir
Besni Fok
01.10.2016 15:30
Poštar
3 : 1
Pionir
Mladost (G)
Guberevac
0 : 9
Vis
Parcani
01.10.2016 16:00
Mladost (G)
0 : 9
Vis
Nišavac
Staničenje
2 : 8
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
01.10.2016 15:30
Nišavac
2 : 8
Sloga
Senjak
Pirot
1 : 0
Jerma
Sukovo
01.10.2016 15:30
Senjak
1 : 0
Jerma
Omladinac
Gornji Komren
3 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
01.10.2016 15:30
Omladinac
3 : 1
Stevan Nešticki
Toplica
Šarlinac
0 : 0
Mekiš
Mekiš
01.10.2016 15:30
Toplica
0 : 0
Mekiš
Moravac
Čečina
3 : 2
Knežica
Knežica
01.10.2016 15:30
Moravac
3 : 2
Knežica
Kastrum
Gamzigrad
2 : 4
OFK Rtanj 2016
Boljevac
01.10.2016 15:30
Kastrum
2 : 4
OFK Rtanj 2016
Kosovo
Zvezdan
2 : 2
Polet 1959
Nikoličevo
01.10.2016 15:30
Kosovo
2 : 2
Polet 1959
Polet
Sekurič
2 : 4
Mladost
Tečić
01.10.2016
Polet
2 : 4
Mladost
Blagotin
Belušić
11 : 0
Goša
Vukmanovac
01.10.2016
Blagotin
11 : 0
Goša
OFK Povlen
Brezovice
0 : 3
Bujačić
Bujačić
01.10.2016 15:30
OFK Povlen
0 : 3
Bujačić
Paune
Paune
1 : 1
Dupljaj 2016
Dupljaj
01.10.2016 15:30
Paune
1 : 1
Dupljaj 2016
Mladi radnik
Valjevo
2 : 0
Zadrugar
Lopatanj
01.10.2016 11:00
Mladi radnik
2 : 0
Zadrugar
Lukavac
Lukavac
4 : 3
Gradac Pričević
Valjevo
01.10.2016 15:30
Lukavac
4 : 3
Gradac Pričević
Sloga Gorić
Gorić
0 : 3
Žabari
Žabari (Valjevo)
01.10.2016 15:30
Sloga Gorić
0 : 3
Žabari
Dupljaj
Dupljaj
1 : 3
Mali korak
Oglađenovac
01.10.2016 15:30
Dupljaj
1 : 3
Mali korak
Rakac Stave
Stave
2 : 1
Beloševac
Beloševac
01.10.2016 15:30
Rakac Stave
2 : 1
Beloševac
Gaglovo
Gaglovo
6 : 0
Kruševica
Kruševica
01.10.2016 15:30
Gaglovo
6 : 0
Kruševica
Padež
Padež
6 : 0
Vratare
Vratare
01.10.2016 15:30
Padež
6 : 0
Vratare
Nomanica
Nomanica
5 : 3
Badince
Badince
01.10.2016 15:30
Nomanica
5 : 3
Badince
Todorovce
Todorovce
4 : 0
Rudar 1973
Rudare
01.10.2016 15:30
Todorovce
4 : 0
Rudar 1973
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 2
Moravac (P)
Pečenjevce
01.10.2016 15:30
Gornje Sinkovce
3 : 2
Moravac (P)
Turekovac
Turekovac
3 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
01.10.2016 15:30
Turekovac
3 : 1
Gornje Krajince
Zabrđe 1936
Zabrđe
0 : 1
Radnik
Pankovo
01.10.2016 15:30
Zabrđe 1936
0 : 1
Radnik
Veliko Laole
Veliko Laole
5 : 3
Dobrnje
Dobrnje
01.10.2016 15:30
Veliko Laole
5 : 3
Dobrnje
Soko
Krvije
3 : 0
Burovac
Burovac
01.10.2016 15:30
Soko
3 : 0
Burovac
Brana Paunović 1933
Rašanac
2 : 4
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
01.10.2016 15:30
Brana Paunović 1933
2 : 4
Mladost (L)
Jedinstvo
Kamenovo
4 : 1
Udarnik 2015
Ćovdin
01.10.2016 15:30
Jedinstvo
4 : 1
Udarnik 2015
Manastirica
Manastirica
2 : 0
Vukan
Ždrelo
01.10.2016 15:30
Manastirica
2 : 0
Vukan
Omladinac B
Šetonje
0 : 2
Napredak
Trnovče
01.10.2016 15:30
Omladinac B
0 : 2
Napredak
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
0 : 5
Sloga (Du)
Dubravica
01.10.2016 15:30
Rudar Kostolac 2008
0 : 5
Sloga (Du)
Dunav
Ostrovo
5 : 1
Metalac
Požarevac
01.10.2016 15:30
Dunav
5 : 1
Metalac
Beljanica
Strmosten
11 : 0
Zelenika
Vitance
01.10.2016 15:00
Beljanica
11 : 0
Zelenika
Mladost
Velika Greda
3 : 0
Sloga
Margita
01.10.2016 15:30
Mladost
3 : 0
Sloga
Naša Krajina
Kupinik
3 : 3
Gaj
Veliki Gaj
01.10.2016 15:30
Naša Krajina
3 : 3
Gaj
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 4
Graničar
Miletićevo
01.10.2016 15:30
Solunac
0 : 4
Graničar
Mladost
Mala Drenova
2 : 7
Rujišnik
Rujišnik
01.10.2016 15:30
Mladost
2 : 7
Rujišnik
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 3
Morava
Medvedja
01.10.2016 15:30
Kamenorezac 76
2 : 3
Morava
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 0
Omladinac
Ugljarevo
01.10.2016 15:30
Stara Čaršija
2 : 0
Omladinac
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
5 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
01.10.2016 15:30
OFK Borac
5 : 2
OFK Juhor 2016
Granit
Radalj
0 : 6
Mladost (G)
Gradilište
01.10.2016 15:00
Granit
0 : 6
Mladost (G)
Luk
Voćnjak
4 : 2
Sloga
Korenita
01.10.2016 15:00
Luk
4 : 2
Sloga
Bogutovačka Banja
Bogutovac
7 : 4
Bane 1931
Raška
01.10.2016 16:00
Bogutovačka Banja
7 : 4
Bane 1931
Borac
Kloka
0 : 2
Mladost (J)
Jelenac
01.10.2016 15:30
Borac
0 : 2
Mladost (J)
Mladost(P)
Pretoke
2 : 1
Kotlenik
Guncati
01.10.2016 16:00
Mladost(P)
2 : 1
Kotlenik
Mladi Radnik
D ušica
1 : 4
Jedinstvo
Oplanić
01.10.2016 16:00
Mladi Radnik
1 : 4
Jedinstvo
Omladinac
Bogatić
0 : 1
Šumice
Glušci
01.10.2016 15:00
Omladinac
0 : 1
Šumice
Bojić
Bojić
3 : 0
Metlić
Metlić
01.10.2016 15:30
Bojić
3 : 0
Metlić
Maovi MH
Maovi
4 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
01.10.2016 15:30
Maovi MH
4 : 2
Zablaće
Borac BTG
Batalage
3 : 2
Korman
Korman (Šabac)
01.10.2016 15:30
Borac BTG
3 : 2
Korman
Partizan
Drenovac
12 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
01.10.2016 15:30
Partizan
12 : 0
POFK Letnjikovac
Culjković
Culjković
8 : 1
Napredak
Ševarice
01.10.2016 15:30
Culjković
8 : 1
Napredak
Velika Morava
Selo Varvarin
1 : 3
Parcane
Parcane
01.10.2016 15:30
Velika Morava
1 : 3
Parcane
Polet
Aleksandrovac
1 : 1
Udarnik
Sibnica
01.10.2016 15:30
Polet
1 : 1
Udarnik
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
0 : 4
Jasenovac
Krepoljin
01.10.2016 15:30
Budućnost
0 : 4
Jasenovac
Pobeda 1953
Osanica
1 : 3
Vrelo 1971
Milanovac
01.10.2016 15:30
Pobeda 1953
1 : 3
Vrelo 1971
Sloga DB
Donja Bukovica
3 : 0
Vrhpolje
Vrhpolje
01.10.2016 15:00
Sloga DB
3 : 0
Vrhpolje
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
5 : 2
Tulež
Tulež
01.10.2016 15:00
Trešnjevica
5 : 2
Tulež
Misača
Misača
0 : 3
Vrbica
Aranđelovac
01.10.2016 15:00
Misača
0 : 3
Vrbica
Nepričava
Nepričava
0 : 0
Ratkovac
Ratkovac
01.10.2016
Nepričava
0 : 0
Ratkovac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 3
Sloga
Bogovađa
01.10.2016
Strmovo 1968
2 : 3
Sloga
Lipar
Donji Račnik
2 : 0
Oniks
Lozovik
01.10.2016 15:00
Lipar
2 : 0
Oniks
Domaćin
Kovačevac
0 : 2
Sloboda
Šuljkovac
01.10.2016 15:00
Domaćin
0 : 2
Sloboda
Dobra Voda
Dobra Voda
3 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
01.10.2016 15:00
Dobra Voda
3 : 0
Dražmirovac
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 4
Skela
Skela
01.10.2016 14:30
Crvena Zastava
1 : 4
Skela
Munja
Baric
2 : 2
Trstenica
Trstenica
01.10.2016 14:30
Munja
2 : 2
Trstenica
Tornado
Drazevac
1 : 1
Roma
Iverić
01.10.2016 14:30
Tornado
1 : 1
Roma
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
1 : 4
Proleter
Jasenak
01.10.2016 14:30
Zadrugar
1 : 4
Proleter
Petka
Petka
4 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
01.10.2016 15:00
Petka
4 : 1
Dimitrije Tucović
Dečić
Tuzi
1 : 0
Grbalj
Radanovići
01.10.2016 15:00
Dečić
1 : 0
Grbalj
Iskra
Danilovgrad
0 : 3
Sutjeska
Nikšić
01.10.2016 15:00
Iskra
0 : 3
Sutjeska
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 1
Zeta
Golubovci
01.10.2016 15:00
OFK Petrovac
1 : 1
Zeta
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Bokelj
Kotor
01.10.2016 15:00
Jedinstvo
1 : 0
Bokelj
Lovćen
Cetinje
0 : 0
Mladost
Podgorica
01.10.2016 15:00
Lovćen
0 : 0
Mladost
Fair Play
Bijelo Polje
0 : 3
OFK Borac
Bijelo Polje
01.10.2016 14:00
Fair Play
0 : 3
OFK Borac
Pljevlja 97
Pljevlja
4 : 0
Petnjica
Petnjica
01.10.2016 14:00
Pljevlja 97
4 : 0
Petnjica
Gorštak
Kolašin
3 : 0
Zabjelo
Podgorica
01.10.2016 15:30
Gorštak
3 : 0
Zabjelo
Inđija
Inđija
0 : 1
Radnički
Pirot
01.10.2016 15:00
Inđija
0 : 1
Radnički
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Proleter
Novi Sad
01.10.2016 15:00
Kolubara
0 : 0
Proleter
BSK Borča
Borča
0 : 2
Sloboda
Užice
01.10.2016 15:00
BSK Borča
0 : 2
Sloboda
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Mačva
Šabac
01.10.2016 15:00
ČSK Pivara
1 : 0
Mačva
OFK Beograd
Beograd
3 : 3
Dinamo
Vranje
01.10.2016 15:00
OFK Beograd
3 : 3
Dinamo
Budućnost
Dobanovci
2 : 4
Jagodina
Jagodina
01.10.2016 15:00
Budućnost
2 : 4
Jagodina
Hull
Hull
0 : 2
Chelsea
London
01.10.2016 16:00
Hull
0 : 2
Chelsea
Sunderland
Sunderland
1 : 1
WBA
West Bromwich
01.10.2016 16:00
Sunderland
1 : 1
WBA
Watford
Watford
2 : 2
Bournemouth
Bournemouth
01.10.2016 16:00
Watford
2 : 2
Bournemouth
West Ham
London
1 : 1
Middlesbrough
Middlesbrough
01.10.2016 16:00
West Ham
1 : 1
Middlesbrough
Swansea
Swansea
1 : 2
Liverpool
Liverpool
01.10.2016 13:30
Swansea
1 : 2
Liverpool
Bayern
München
1 : 1
Köln
Köln
01.10.2016 15:30
Bayern
1 : 1
Köln
Hertha BSC
Berlin
2 : 0
Hamburger SV
Hamburg
01.10.2016 15:30
Hertha BSC
2 : 0
Hamburger SV
Ingolstadt
Ingolstadt
1 : 2
Hoffenheim
Sinsheim
01.10.2016 15:30
Ingolstadt
1 : 2
Hoffenheim
Darmstadt 98
Darmstadt
2 : 2
Werder
Bremen
01.10.2016 15:30
Darmstadt 98
2 : 2
Werder
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
01.10.2016 15:30
Freiburg
1 : 0
Eintracht
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
01.10.2016 18:30
Bayer Leverkusen
2 : 0
Borussia Dortmund
Pescara
Pescara
0 : 2
Chievo
Verona
01.10.2016 18:00
Pescara
0 : 2
Chievo
Udinese
Udine
0 : 3
Lazio
Roma
01.10.2016 20:45
Udinese
0 : 3
Lazio
PSG
Paris
2 : 0
Bordeaux
Bordeaux
01.10.2016 17:00
PSG
2 : 0
Bordeaux
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 0
Nancy
Nancy-Tomblaine
01.10.2016 20:00
Lille
1 : 0
Nancy
Dijon
Dijon
3 : 3
Montpellier
Montpellier
01.10.2016 20:00
Dijon
3 : 3
Montpellier
Nantes
Nantes
1 : 0
Bastia
Furiani
01.10.2016 20:00
Nantes
1 : 0
Bastia
Caen
Caen
1 : 0
Toulouse
Toulouse
01.10.2016 20:00
Caen
1 : 0
Toulouse
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 7
Monaco
Monaco
01.10.2016 20:00
Metz
0 : 7
Monaco
Granada
Granada
0 : 1
Leganés
Leganés
01.10.2016 13:00
Granada
0 : 1
Leganés
Sevilla
Sevilla
2 : 1
Alavés
Vitoria-Gasteiz
01.10.2016 16:15
Sevilla
2 : 1
Alavés
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
2 : 2
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
01.10.2016 18:30
Osasuna
2 : 2
Las Palmas
La Coruña
La Coruña
2 : 1
Sporting Gijón
Gijón
01.10.2016 20:45
La Coruña
2 : 1
Sporting Gijón
Trijumf
Kragujevac
3 : 1
Mačva
Šabac
01.10.2016 13:00
Trijumf
3 : 1
Mačva
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 0
Polet
Sivac
01.10.2016 13:00
ŽGFK Lavice Dubočica
0 : 0
Polet
Kolibri
Kuršumlija
3 : 2
Jagodina
Jagodina
01.10.2016 11:00
Kolibri
3 : 2
Jagodina
Radnički 2012
Niš
4 : 1
Levač
Rekovac
01.10.2016
Radnički 2012
4 : 1
Levač
Bačka Žabalj
Žabalj
2 : 1
Radnički 1919
Zrenjanin
01.10.2016
Bačka Žabalj
2 : 1
Radnički 1919
Metalmania
Kanjiža
16 : 2
Sremice
Sremska Mitrovica
01.10.2016 15:30
Metalmania
16 : 2
Sremice
Požega
Požega
7 : 1
Slatke male
Burovac
01.10.2016 15:30
Požega
7 : 1
Slatke male
Kolubara
Lazarevac
7 : 0
Šabac
Šabac
01.10.2016 15:30
Kolubara
7 : 0
Šabac
Unafortuna
Lužnice
1 : 5
Sloga 036
Kraljevo
01.10.2016 15:30
Unafortuna
1 : 5
Sloga 036
Karađorđe
Topola
9 : 1
Bukovička Banja
Aranđelovac
01.10.2016 15:30
Karađorđe
9 : 1
Bukovička Banja
Spartak ŽK
Subotica
8 : 0
Radnički (V)
Valjevo
01.10.2016 14:00
Spartak ŽK
8 : 0
Radnički (V)
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Radnički (N)
Niš
01.10.2016 15:30
Lokomotiva
0 : 0
Radnički (N)
Brodarac
Novi Beograd
4 : 2
Jagodina
Jagodina
01.10.2016 11:00
Brodarac
4 : 2
Jagodina
Napredak
Kruševac
0 : 6
Partizan
Beograd
01.10.2016 13:00
Napredak
0 : 6
Partizan
Voždovac
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
01.10.2016 11:00
Voždovac
1 : 1
OFK Beograd
Rad
Beograd
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
01.10.2016 11:00
Rad
3 : 1
Radnički (P)
Mačva
Šabac
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
01.10.2016 11:00
Mačva
1 : 4
Crvena zvezda
Partizan
Cerovac
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
01.10.2016 11:00
Partizan
1 : 0
Sloga (K)
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
01.10.2016
Novi Pazar
0 : 0
Jošanica
Budućnost (K)
Konarevo
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
01.10.2016 16:00
Budućnost (K)
2 : 2
Radnički 1923
Radnički Stobex
Klupci
0 : 7
Jedinstvo
Ub
01.10.2016 10:00
Radnički Stobex
0 : 7
Jedinstvo
Karadjordje
Topola
4 : 2
Šapine
Šapine
01.10.2016 15:30
Karadjordje
4 : 2
Šapine
Radnički 1926
Požarevac
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
01.10.2016 15:30
Radnički 1926
1 : 2
VGSK
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 0
Šumadija
Aranđelovac
01.10.2016 15:30
Smederevo 1924
5 : 0
Šumadija
Morava
Velika Plana
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
01.10.2016 15:30
Morava
3 : 0
Mladi borac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Homoljac
Žagubica
01.10.2016 15:30
Sloga 33
3 : 2
Homoljac
Bežanija
Beograd
3 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
01.10.2016 13:00
Bežanija
3 : 0
Siti Sport Klub
Žarkovo
Beograd
1 : 2
IM Rakovica
Rakovica
01.10.2016 15:00
Žarkovo
1 : 2
IM Rakovica
BASK
Beograd
0 : 4
Internacional
Beograd
01.10.2016 16:00
BASK
0 : 4
Internacional
Železničar
Pančevo
5 : 1
Begej
Žitište
01.10.2016 10:00
Železničar
5 : 1
Begej
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
01.10.2016 10:00
Vojvodina
2 : 1
Radnički (SM)
Hajduk junior
Kula
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
01.10.2016 10:00
Hajduk junior
1 : 0
Krila Krajine
Partizan
Gaj
5 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
01.10.2016 12:00
Partizan
5 : 1
Stari Tamiš
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Borac (Sa)
Sakule
01.10.2016 11:00
Borac (St)
3 : 0
Borac (Sa)
Jugoslavija
Jabuka
5 : 2
Polet
Idvor
01.10.2016 12:00
Jugoslavija
5 : 2
Polet
Glogonj
Glogonj
0 : 13
Strela
Ivanovo
01.10.2016 11:00
Glogonj
0 : 13
Strela
Dolina
Padina
3 : 0
Omladinac 1927
Opovo
01.10.2016 16:00
Dolina
3 : 0
Omladinac 1927
Napredak
Markovac
1 : 5
Mladi radnik 1940
Radinac
01.10.2016 10:00
Napredak
1 : 5
Mladi radnik 1940
Vrčin
Vrčin
0 : 5
Grafičar
Beograd
01.10.2016 12:00
Vrčin
0 : 5
Grafičar
Srem
Jakovo
1 : 3
Brodarac 1947
Beograd
01.10.2016 10:00
Srem
1 : 3
Brodarac 1947
011
Beograd
0 : 0
Omladinac
Veliko Polje
01.10.2016 10:30
011
0 : 0
Omladinac
PKB
Padinska skela
3 : 0
BSK 1925
Beograd
01.10.2016 16:00
PKB
3 : 0
BSK 1925
Milutinac
Zemun
1 : 3
DIF
Beograd
01.10.2016 11:00
Milutinac
1 : 3
DIF
Dunavac Grocka
Grocka
3 : 2
Minel
Beograd
01.10.2016 16:00
Dunavac Grocka
3 : 2
Minel
Brodarac MK
Beograd
0 : 3
Zemun MK
Zemun
01.10.2016 20:00
Brodarac MK
0 : 3
Zemun MK
BSK Borča MK
Borča
2 : 5
Voždovac MK
Beograd
01.10.2016 09:00
BSK Borča MK
2 : 5
Voždovac MK
Zemun
Zemun
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
01.10.2016 13:00
Zemun
2 : 1
Moravac Orion
Brodarac
Beograd
2 : 1
Jagodina
Jagodina
01.10.2016 13:30
Brodarac
2 : 1
Jagodina
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
01.10.2016 10:00
Studentski Grad
1 : 1
OFK Beograd
Rad
Beograd
5 : 2
Real Niš
Niš
01.10.2016 13:00
Rad
5 : 2
Real Niš
Kiker
Kraljevo
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
01.10.2016 13:30
Kiker
0 : 2
Crvena zvezda
Apolon 4
Kragujevac
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
01.10.2016
Apolon 4
1 : 0
Radnički 1923
Bane
Raška
6 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
01.10.2016 13:00
Bane
6 : 1
Rudar
Tutin
Tutin
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
01.10.2016
Tutin
1 : 1
Šumadija 1903
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
3 : 1
Loznica
Loznica
01.10.2016 12:00
Budućnost-Krušik 2014
3 : 1
Loznica
Drina
Ljubovija
1 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
01.10.2016 12:00
Drina
1 : 1
Donjošorac Sunrise
Senjak
Valjevo
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
01.10.2016 11:00
Senjak
2 : 0
Radnički (V)
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
01.10.2016 15:30
Mihajlovac 1934
2 : 1
Petar Dobrnjac
Karadjordje
Topola
3 : 1
Šapine
Šapine
01.10.2016 15:30
Karadjordje
3 : 1
Šapine
Petlić 2006
Smederevo
4 : 1
Šumadija
Aranđelovac
01.10.2016 15:30
Petlić 2006
4 : 1
Šumadija
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
3 : 0
Radnički 1926
Požarevac
01.10.2016 15:30
GFK Jasenice 1911
3 : 0
Radnički 1926
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
01.10.2016 10:00
Teleoptik
0 : 0
Lokomotiva
Radnicki (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Sindjelic
Beograd
01.10.2016 10:00
Radnicki (NB)
2 : 0
Sindjelic
Radnički (O)
Obrenovac
6 : 0
Kolubara
Lazarevac
01.10.2016 10:00
Radnički (O)
6 : 0
Kolubara
BSK
Borča
2 : 0
BSK 1925
Beograd
01.10.2016 10:00
BSK
2 : 0
BSK 1925
BASK
Beograd
0 : 2
Internacional
Beograd
01.10.2016 10:00
BASK
0 : 2
Internacional
Voždovac
Beograd
8 : 0
Mladenovac
Mladenovac
01.10.2016 10:00
Voždovac
8 : 0
Mladenovac
PKB
Padinska Skela
0 : 1
011
Beograd
01.10.2016 10:00
PKB
0 : 1
011
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 3
Vršac
Vršac
01.10.2016 12:00
Dinamo 1945
1 : 3
Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 4
Indeks
Novi sad
01.10.2016 12:00
Radnički (NP)
2 : 4
Indeks
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
01.10.2016 12:00
Vojvodina
1 : 0
RFK N.S. 1921
Petar Puača
Novi Sad
1 : 0
Inđija
Inđija
01.10.2016 12:00
Petar Puača
1 : 0
Inđija
ŽAK junior
Sombor
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
01.10.2016 10:00
ŽAK junior
2 : 1
Radnički (S)
Podunavac
Udovice
4 : 4
Polet
Trnovče
01.10.2016 11:00
Podunavac
4 : 4
Polet
Omladinac
Rakinac
0 : 3
Cerovac 2013
Cereovac
01.10.2016 15:30
Omladinac
0 : 3
Cerovac 2013
7.juli
Vodanj
2 : 4
Crvena zvezda
Suvodol
01.10.2016 15:30
7.juli
2 : 4
Crvena zvezda
Budućnost
Ratari
0 : 3
Bresje Superior
Velia Plana
01.10.2016 15:30
Budućnost
0 : 3
Bresje Superior
Napredak
Žarkovac
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
01.10.2016 16:00
Napredak
2 : 1
PSK Putinci
Borac
Klenak
0 : 3
Jedinstvo
Platičevo
01.10.2016 16:00
Borac
0 : 3
Jedinstvo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 8
Rudar
Vrdnik
01.10.2016 16:00
Donji Petrovci
0 : 8
Rudar
Hrtkovci
Hrtkovci
4 : 1
Mladost
Buđanovci
01.10.2016 16:00
Hrtkovci
4 : 1
Mladost
Borac
Pločica
0 : 5
Tempo
Sefkerin
01.10.2016 16:00
Borac
0 : 5
Tempo
Mladost (O)
Omoljica
3 : 0
Slavia
Kovačica
01.10.2016 16:00
Mladost (O)
3 : 0
Slavia
Radnički
Baranda
3 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
01.10.2016 10:00
Radnički
3 : 2
Mladost (V)
Jedinstvo
Dren
1 : 0
Strelac
Mislodjin
01.10.2016 10:00
Jedinstvo
1 : 0
Strelac
Posavina
Stubline
0 : 12
Buducnost
Zvecka
01.10.2016 13:00
Posavina
0 : 12
Buducnost
Polet
Grabovac
3 : 1
Zadrugar
Orasac
01.10.2016 13:00
Polet
3 : 1
Zadrugar
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 5
Jadar
Stupnica
01.10.2016 10:00
Cer
0 : 5
Jadar
Jadar 1961
Gornji Dobrić
0 : 5
Loznica
Loznica
01.10.2016 12:00
Jadar 1961
0 : 5
Loznica
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Mladost
Borina
01.10.2016 15:00
Podrinje
3 : 0
Mladost
Borac
Lešnica
1 : 2
Jedinstvo
Mali Zvornik
01.10.2016 10:00
Borac
1 : 2
Jedinstvo
Vinca
Vinca
6 : 1
Graficar
Beograd
01.10.2016 16:30
Vinca
6 : 1
Graficar
Dorcol
Beograd
1 : 2
GSP Polet
Beograd
01.10.2016 10:00
Dorcol
1 : 2
GSP Polet
Bežanija
Beograd
4 : 1
Beograd 1929
Beograd
01.10.2016 10:00
Bežanija
4 : 1
Beograd 1929
Torlak
Beograd
1 : 4
Palilulac
Beograd
01.10.2016 10:00
Torlak
1 : 4
Palilulac
Sinđelić MK
Beograd
1 : 1
Studentski grad MK
Novi Beograd
01.10.2016 15:00
Sinđelić MK
1 : 1
Studentski grad MK
Brodarac MK
Beograd
2 : 2
BSK Borča MK
Borča
01.10.2016 15:45
Brodarac MK
2 : 2
BSK Borča MK
BASK MK
Beograd-Čukarica
2 : 0
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
01.10.2016 13:00
BASK MK
2 : 0
Voždovac MK
Brodarac MK
Novi Beograd
1 : 2
Rad MK
Beograd
01.10.2016
Brodarac MK
1 : 2
Rad MK
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
01.10.2016
Internacional MK
Beograd
01.10.2016
Crvena Zvezda MML MK
:
Internacional MK
011 MK
Beograd
3 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
01.10.2016
011 MK
3 : 2
OFK Beograd MK
IMT MK
Novi Beograd
4 : 2
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
01.10.2016
IMT MK
4 : 2
Šumadija 1962 MK
Voždovac MK
Beograd
10 : 0
Leštane MK
Leštane
01.10.2016
Voždovac MK
10 : 0
Leštane MK
FSFV MK
Beograd
01.10.2016
Lokomotiva MK
Beograd
01.10.2016
FSFV MK
:
Lokomotiva MK
Zmaj 1953 MK
Zemun
1 : 3
13. Maj MK
Zemun
01.10.2016 10:00
Zmaj 1953 MK
1 : 3
13. Maj MK
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
01.10.2016 13:00
Novi Pazar
3 : 2
Sloga (K)
Apolon 4
Kragujevac
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
01.10.2016
Apolon 4
2 : 0
Radnički 1923
Bane
Raška
1 : 0
Kiker
Kraljevo
01.10.2016 15:00
Bane
1 : 0
Kiker
Tutin
Tutin
1 : 3
AS
Novi Pazar
01.10.2016 12:00
Tutin
1 : 3
AS
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
01.10.2016 13:00
Sport Klub 99
1 : 1
Pazar Juniors
Savacijum
Šabac
5 : 1
OFK Osečina
Osečina
01.10.2016 10:00
Savacijum
5 : 1
OFK Osečina
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
3 : 0
Loznica
Loznica
01.10.2016 10:00
Budućnost-Krušik 2014
3 : 0
Loznica
Drina
Ljubovija
0 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
01.10.2016 10:00
Drina
0 : 1
Donjošorac Sunrise
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
0 : 10
Petlić 2006
Smederevo
01.10.2016 15:30
Kolonija 11421
0 : 10
Petlić 2006
Presing
Požarevac
7 : 2
Morava
Velika Plana
01.10.2016 15:30
Presing
7 : 2
Morava
Pinkum
Veliko Gradište
11 : 0
AF Djokić
Velika Plana
01.10.2016 15:30
Pinkum
11 : 0
AF Djokić
Cepelin 026
Smederevo
6 : 1
AF Duljaj
Topola
01.10.2016 15:30
Cepelin 026
6 : 1
AF Duljaj
Šumadija
Aranđelovac
4 : 2
Bačinac
Bačinac
01.10.2016 15:30
Šumadija
4 : 2
Bačinac
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
01.10.2016 15:30
Smederevo 1924
5 : 0
Sloga 33
Zvižd
Kučevo
2 : 4
Plana
Velika Plana
01.10.2016 15:30
Zvižd
2 : 4
Plana
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Zemun
Zemun
01.10.2016 10:00
Teleoptik
2 : 1
Zemun
Rad
Beograd
2 : 1
FSFV
Beograd
01.10.2016 10:00
Rad
2 : 1
FSFV
BSK
Borča
0 : 5
Partizan
Beograd
01.10.2016 10:00
BSK
0 : 5
Partizan
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
011
Beograd
01.10.2016 10:00
OFK Beograd
1 : 1
011
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
01.10.2016 10:00
Crvena zvezda
3 : 0
Brodarac
Čukarički
Beograd
1 : 0
Vozdovac
Beograd
01.10.2016 10:00
Čukarički
1 : 0
Vozdovac
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 4
Indeks
Novi sad
01.10.2016 10:00
Radnički (NP)
0 : 4
Indeks
Vojvodina
Novi Sad
8 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
01.10.2016 10:00
Vojvodina
8 : 0
RFK N.S. 1921
Petar Puača
Novi Sad
3 : 1
Inđija
Inđija
01.10.2016 10:00
Petar Puača
3 : 1
Inđija
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 1
Vršac
Vršac
01.10.2016 10:00
Dinamo 1945
5 : 1
Vršac
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 6
Železničar
Pančevo
01.10.2016 10:00
Bečkerek 023
1 : 6
Železničar
CFK
Vrbas
6 : 2
TSC
Bačka Topola
01.10.2016 11:00
CFK
6 : 2
TSC
Borac 1932
Ralja
7 : 3
Sloboda
Lipe
01.10.2016 16:00
Borac 1932
7 : 3
Sloboda
SASK
Saraorci
12 : 0
Udarnik
Lozovik
01.10.2016 16:00
SASK
12 : 0
Udarnik
Osipaonica
Osipaonica
10 : 4
Proleter
Vranovo
01.10.2016 16:00
Osipaonica
10 : 4
Proleter
Jadar 07 II
Loznica
9 : 0
Vidojevica
Lešnica
01.10.2016 10:00
Jadar 07 II
9 : 0
Vidojevica
Spartak
Subotica
23 : 0
Proleter
Ravno Selo
01.10.2016 11:30
Spartak
23 : 0
Proleter
Stenli
Glogonj
7 : 1
Spartak 1911
Debeljača
01.10.2016 17:00
Stenli
7 : 1
Spartak 1911
Vojvodina
Crvena Crkva
3 : 8
Vulturul
Grebenac
01.10.2016 11:00
Vojvodina
3 : 8
Vulturul
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 8
Sloga
Plandište
01.10.2016 10:00
Crvena zvezda
1 : 8
Sloga
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 3
BAK
Bela Crkva
01.10.2016 10:00
Jedinstvo
1 : 3
BAK
Vršac united
Vršac
9 : 0
Hajdučica
Hajdučica
01.10.2016 12:00
Vršac united
9 : 0
Hajdučica
Radnički Stobeks
Klupci
6 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
01.10.2016 10:00
Radnički Stobeks
6 : 2
Podrinje
Obrenovac 1905
Obrenovac
1 : 1
Buducnost
Zvecka
01.10.2016 10:30
Obrenovac 1905
1 : 1
Buducnost
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
3 : 5
Radnički 1926
Požarevac
01.10.2016 11:00
Rudar Kostolac 2008
3 : 5
Radnički 1926
Hajduk
Debrc
7 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
01.10.2016 13:00
Hajduk
7 : 0
Jedinstvo 1945
Provo
Provo
5 : 5
Borac
Vladimirci
01.10.2016 15:00
Provo
5 : 5
Borac
Postar 1930
Beograd
0 : 4
Beograd 1929
Beograd
01.10.2016 09:00
Postar 1930
0 : 4
Beograd 1929
Balkan
Beograd
6 : 1
Banja
Beograd
01.10.2016 10:00
Balkan
6 : 1
Banja
Obilic
Beograd
0 : 3
Hajduk
Beograd
01.10.2016
Obilic
0 : 3
Hajduk
OLE
Zemun
4 : 2
Palilulac
Beograd
01.10.2016 10:00
OLE
4 : 2
Palilulac
Radnički NB
Novi Beograd
4 : 4
Kolubara
Lazarevac
01.10.2016 13:00
Radnički NB
4 : 4
Kolubara
Internacional
Beograd
6 : 3
BASK
Beograd
01.10.2016 13:00