XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 804 utakmica za dan
Nedelja, 2 Oktobar 2016


Fudbal

Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
02.10.2016 15:30
Jedinstvo Putevi
2 : 0
Mokra Gora
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
02.10.2016 11:00
Polet (LJ)
0 : 0
Mihajlovac 1934
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Radan
Lebane
02.10.2016 15:30
Moravac Orion
2 : 0
Radan
Dunav
Prahovo
3 : 0
Sloga (D)
Despotovac
02.10.2016 15:30
Dunav
3 : 0
Sloga (D)
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
02.10.2016 15:30
Temnić 1924
2 : 0
Vlasina
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
02.10.2016 15:30
BSK Batajnica
2 : 2
Stepojevac Vaga
Grafičar
Beograd
4 : 3
Prva Iskra
Barič
02.10.2016 11:00
Grafičar
4 : 3
Prva Iskra
Žarkovo
Žarkovo
2 : 2
Rakovica
Rakovica
02.10.2016 11:00
Žarkovo
2 : 2
Rakovica
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 0
Subotica
Subotica
02.10.2016 15:30
Zadrugar
4 : 0
Subotica
Mladost (T)
Turija
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
02.10.2016 15:30
Mladost (T)
3 : 0
Radnički (S)
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
02.10.2016 15:30
Bačka (P)
1 : 1
OFK Vrbas
Slavia
Kovačica
1 : 3
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
02.10.2016 15:30
Slavia
1 : 3
Jedinstvo (BK)
ŽAK
Kikinda
6 : 0
Sloga
Plandište
02.10.2016 15:30
ŽAK
6 : 0
Sloga
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Slavija
Novi Sad
02.10.2016 10:00
Kabel
3 : 1
Slavija
Borac
Novi Sad
2 : 0
Sofeks
Futog
02.10.2016 15:30
Borac
2 : 0
Sofeks
Hajduk (B)
Beška
0 : 3
Mladost (BJ)
Bački Jarak
02.10.2016 15:30
Hajduk (B)
0 : 3
Mladost (BJ)
Kupinovo
Kupinovo
0 : 1
Index
Novi Sad
02.10.2016 15:30
Kupinovo
0 : 1
Index
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
02.10.2016 15:30
LSK Laćarak
0 : 2
Hajduk (Č)
Sušica
Kragujevac
2 : 3
Miokovci
Miokovci
02.10.2016 15:30
Sušica
2 : 3
Miokovci
Tutin
Tutin
2 : 1
Slavija
Kragujevac
02.10.2016 15:30
Tutin
2 : 1
Slavija
Orlovac
Mrčajevci
3 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
02.10.2016 15:30
Orlovac
3 : 1
Trepča
Bane
Raška
2 : 2
Ovčar
Markovica
02.10.2016 15:30
Bane
2 : 2
Ovčar
Šumadija (T)
Toponica
1 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
02.10.2016 15:30
Šumadija (T)
1 : 0
Mladi radnik 1940
Napredak
Markovac
1 : 1
RSK
Rabrovo
02.10.2016 15:30
Napredak
1 : 1
RSK
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Morava
Velika Plana
02.10.2016 15:30
Homoljac
3 : 0
Morava
Zadrugar
Lajkovac
3 : 2
Radnički Gorenje
Valjevo
02.10.2016 15:30
Zadrugar
3 : 2
Radnički Gorenje
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 0
Sevojno
Sevojno
02.10.2016 15:30
Jedinstvo (Ub)
3 : 0
Sevojno
Radjevac
Krupanj
1 : 0
OFK Divci
Divci
02.10.2016 15:30
Radjevac
1 : 0
OFK Divci
Provo
Provo
2 : 1
Spartak 1924
Ljig
02.10.2016 15:30
Provo
2 : 1
Spartak 1924
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 1
Drina
Ljubovija
02.10.2016 15:30
Jedinstvo 1945
0 : 1
Drina
Radnički Stobex
Klupci
4 : 2
Sloga (S)
Sjenica
02.10.2016 15:30
Radnički Stobex
4 : 2
Sloga (S)
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
02.10.2016 15:30
Polimlje
2 : 0
OFK Osečina
Malošište
Malošište
2 : 0
OFK Bor
Bor
02.10.2016 15:30
Malošište
2 : 0
OFK Bor
Bukovik
Razanj
6 : 0
Brodoremont
Kladovo
02.10.2016 15:30
Bukovik
6 : 0
Brodoremont
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
02.10.2016 15:30
Zaplanjac
1 : 1
Hajduk Veljko
Majdanpek
Majdanpek
0 : 2
Moravica
Subotinac
02.10.2016 15:30
Majdanpek
0 : 2
Moravica
Juhor
Obrež
1 : 2
Rembas
Resavica
02.10.2016 15:30
Juhor
1 : 2
Rembas
Sloga
Ćićevac
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
02.10.2016 15:30
Sloga
1 : 1
Bošnjane
Trajal
Kruševac
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
02.10.2016 15:30
Trajal
3 : 0
Župa
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 1
Kopaonik
Brus
02.10.2016 15:30
Poljoprivrednik
0 : 1
Kopaonik
Morava (VH)
Vladičin Han
1 : 2
Budućnost (O)
Orašje
02.10.2016 15:30
Morava (VH)
1 : 2
Budućnost (O)
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 3
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
02.10.2016 11:00
Jedinstvo (P)
0 : 3
Jedinstvo (GM)
Ropotovo
Ropotovo
1 : 2
Pusta reka
Bojnik
02.10.2016 15:30
Ropotovo
1 : 2
Pusta reka
Budućnost (P)
Popovac
5 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
02.10.2016 15:30
Budućnost (P)
5 : 1
Balkanski
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 1
Pčinja
Trgovište
02.10.2016 15:30
OFK Brzi Brod
5 : 1
Pčinja
Jedinstvo
Surčin
2 : 1
Srem
Jakovo
02.10.2016 15:30
Jedinstvo
2 : 1
Srem
Borac (L)
Lazarevac
1 : 2
Vrčin
Vrčin
02.10.2016 10:00
Borac (L)
1 : 2
Vrčin
Borac (O)
Ostružnica
0 : 1
Milutinac
Zemun
02.10.2016 15:30
Borac (O)
0 : 1
Milutinac
Sremčica
Sremčica
4 : 2
Turbina
Vreoci
02.10.2016 15:30
Sremčica
4 : 2
Turbina
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
02.10.2016 15:30
Zvezdara
1 : 0
Balkan Mirijevo
Torlak
Kumodraž
1 : 4
Lokomotiva
Beograd
02.10.2016 10:00
Torlak
1 : 4
Lokomotiva
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
1 : 1
Avala
Beli Potok
02.10.2016 15:30
PKB Padinska Skela
1 : 1
Avala
Hajduk
Beograd
0 : 2
Budućnost
Zvečka
02.10.2016 11:00
Hajduk
0 : 2
Budućnost
Krivaja
Krivaja
6 : 1
Radnički 1905
Bajmok
02.10.2016 15:30
Krivaja
6 : 1
Radnički 1905
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 2
Njegoš
Lovćenac
02.10.2016 15:30
Eđšeg
0 : 2
Njegoš
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
02.10.2016 15:30
Panonija IM Topola
3 : 1
Proleter (Nj)
Čantavir
Čantavir
0 : 4
Preporod
Novi Žednik
02.10.2016 15:30
Čantavir
0 : 4
Preporod
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Senta
Senta
02.10.2016 15:30
Vinogradar
2 : 1
Senta
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 0
Napredak
Nadalj
02.10.2016 15:30
Sutjeska
2 : 0
Napredak
Jadran (F)
Feketić
10 : 1
Jadran (S)
Sanad
02.10.2016 15:30
Jadran (F)
10 : 1
Jadran (S)
Hajduk Junior
Kula
1 : 6
BSK
Bački Brestovac
02.10.2016 15:30
Hajduk Junior
1 : 6
BSK
Borac (BG)
Bački Gračac
1 : 4
ŽAK
Sombor
02.10.2016 15:30
Borac (BG)
1 : 4
ŽAK
Budućnost
Mladenovo
2 : 4
Slavija
Pivnice
02.10.2016 15:30
Budućnost
2 : 4
Slavija
Hercegovac
Gajdobra
3 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
02.10.2016 15:30
Hercegovac
3 : 2
Krila Krajine
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Rusin
Ruski Krstur
02.10.2016 15:30
Stari Grad
1 : 1
Rusin
Terekveš
Svilojevo
1 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
02.10.2016 15:30
Terekveš
1 : 2
Mladost (BP)
OFK Šikara
Sombor
0 : 0
Mladost (K)
Kruščić
02.10.2016 15:30
OFK Šikara
0 : 0
Mladost (K)
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Jugoslavija
Jabuka
02.10.2016 15:30
Partizan (G)
1 : 2
Jugoslavija
Vojvodina (C)
Crepaja
2 : 2
Borac (St)
Starčevo
02.10.2016 15:30
Vojvodina (C)
2 : 2
Borac (St)
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 0
Vulturul
Grebenac
02.10.2016 15:30
Crvena zvezda
3 : 0
Vulturul
Mladost (O)
Omoljica
3 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
02.10.2016 15:30
Mladost (O)
3 : 1
Jedinstvo (V)
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 1
Borac
Aleksandrovo
02.10.2016 15:30
Mladost (L)
3 : 1
Borac
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 1
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
02.10.2016 15:30
Omladinac
0 : 1
C. Zvezda (VS)
Banat
Čenta
0 : 0
Krajina
Krajišnik
02.10.2016 15:30
Banat
0 : 0
Krajina
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 2
Lehel
Mužlja
02.10.2016 15:30
C. Zvezda (RS)
3 : 2
Lehel
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 1
Naftagas (E)
Elemir
02.10.2016 15:30
Mladost (BD)
2 : 1
Naftagas (E)
Naftagas (B)
Boka
2 : 2
Jedinstvo
Bočar
02.10.2016 15:30
Naftagas (B)
2 : 2
Jedinstvo
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 1
Rudar
Vrdnik
02.10.2016 16:00
Hrtkovci
0 : 1
Rudar
Borac
Klenak
2 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
02.10.2016 16:00
Borac
2 : 0
Donji Petrovci
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 1
Hajduk
Divoš
02.10.2016 16:00
Budućnost
3 : 1
Hajduk
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
02.10.2016 16:00
Sloboda
0 : 3
Podrinje
Jadran
Golubinci
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
02.10.2016 16:00
Jadran
1 : 0
Ljukovo
Vinogradar
Ledinci
2 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
02.10.2016 15:00
Vinogradar
2 : 2
Šajkaš 1908
Titel
Titel
0 : 3
Proleter
Banoštor
02.10.2016 15:00
Titel
0 : 3
Proleter
Bačka
Đurđevo
4 : 1
Tatra
Kisač
02.10.2016 15:00
Bačka
4 : 1
Tatra
Miletić
Mošorin
3 : 0
OFK Futog
Futog
02.10.2016 15:00
Miletić
3 : 0
OFK Futog
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 3
Borac
Šajkaš
02.10.2016 15:00
Jedinstvo
1 : 3
Borac
Real
Podunavci
0 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
02.10.2016 11:00
Real
0 : 1
Goč
Ribnica
Jovac
1 : 2
Proleter
Pečenog
02.10.2016 16:00
Ribnica
1 : 2
Proleter
Magnohrom
Kraljevo
0 : 1
Mataruge
Mataruge
02.10.2016 16:00
Magnohrom
0 : 1
Mataruge
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Borac
Vraneši
02.10.2016 16:00
Ibar
1 : 0
Borac
Granit
Jošanička banja
2 : 3
Stubal
Stubal
02.10.2016 16:00
Granit
2 : 3
Stubal
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
7 : 1
Radnik
Ušće
02.10.2016 11:00
Novi Pazar 1928
7 : 1
Radnik
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 2
Polet
Ratina
02.10.2016 16:00
OFK Ras
3 : 2
Polet
Mladost
Pajazitovo
2 : 0
Partizan
Cerovac
02.10.2016 16:00
Mladost
2 : 0
Partizan
Kolonija
Kragujevac
0 : 4
Srbija
Ilićevo
02.10.2016 16:00
Kolonija
0 : 4
Srbija
Jedinstvo
Petrovac
3 : 2
Kutlovo
Kutlovo
02.10.2016 16:00
Jedinstvo
3 : 2
Kutlovo
Sloga D
Desimirovac
1 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
02.10.2016 16:00
Sloga D
1 : 2
Vinogradi DB
Sloboda
Grbice
1 : 3
Vodojaža
Grošnica
02.10.2016 16:00
Sloboda
1 : 3
Vodojaža
Budućnost
Resnik
0 : 1
Šumadija 1934
Drača
02.10.2016 16:00
Budućnost
0 : 1
Šumadija 1934
Šumadinac
Kragujevac
3 : 1
Ćava
Grošnica
02.10.2016 16:00
Šumadinac
3 : 1
Ćava
Polet (T)
Trbušani
3 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
02.10.2016 15:30
Polet (T)
3 : 1
Jedinstvo (GG)
Ozrem PMH
Ozrem
2 : 5
Lunjevica
Lunjevica
02.10.2016 15:30
Ozrem PMH
2 : 5
Lunjevica
Mladost (P)
Preljina
3 : 3
Parmenac
Parmenac
02.10.2016 15:30
Mladost (P)
3 : 3
Parmenac
Spartak
Trnava
2 : 4
Brezak
Pranjani
02.10.2016 15:30
Spartak
2 : 4
Brezak
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće
02.10.2016 15:30
Donja Vrbava
2 : 0
Omladinac (Z)
SASK
Saraorci
0 : 2
Podunavac
Udovice
02.10.2016 15:30
SASK
0 : 2
Podunavac
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 0
Sloga
Miloševac
02.10.2016 15:30
Crvena zvezda
2 : 0
Sloga
Osipaonica
Osipaonica
4 : 2
Sloboda
Lipe
02.10.2016 15:30
Osipaonica
4 : 2
Sloboda
Budućnost
Ratari
3 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
02.10.2016 15:30
Budućnost
3 : 2
Bresje Superior
Udarnik
Lozovik
0 : 1
Pobeda
Golobok
02.10.2016 15:30
Udarnik
0 : 1
Pobeda
Polet
Trnovče
2 : 0
7. Juli
Vodanj
02.10.2016 15:30
Polet
2 : 0
7. Juli
Omladinac
Donja Rača
1 : 1
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
02.10.2016 15:30
Omladinac
1 : 1
OFK Aranđelovac
BSK
Belosavci
2 : 1
ŽSK
Žirovnica
02.10.2016 15:30
BSK
2 : 1
ŽSK
Lokomotiva
Lapovo
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
02.10.2016 15:30
Lokomotiva
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Trnava
Donja Trnava
1 : 0
Borac
Pajsijević
02.10.2016 15:30
Trnava
1 : 0
Borac
OFK Šatornja
Donja Šatornja
0 : 4
Proleter 1976
Jelovik
02.10.2016 15:30
OFK Šatornja
0 : 4
Proleter 1976
Banja 1957
Banja
1 : 9
Vinča
Vinča
02.10.2016 15:30
Banja 1957
1 : 9
Vinča
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
02.10.2016 15:30
Rudar (Kr)
2 : 3
Sloga 33
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 4
Makce
Makce
02.10.2016 15:30
Mlava (ML)
3 : 4
Makce
Mladost (B)
Biskuplje
0 : 3
Sloga (B)
Burovac
02.10.2016 15:30
Mladost (B)
0 : 3
Sloga (B)
Napredak 1936
Veliko Crniće
0 : 0
Borac (K)
Klenovnik
02.10.2016 15:30
Napredak 1936
0 : 0
Borac (K)
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 3
Radnik (S)
Salakovac
02.10.2016 15:30
Budućnost (V)
1 : 3
Radnik (S)
Borac (L)
Lešnica
0 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
02.10.2016 15:00
Borac (L)
0 : 0
Podrinje
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 0
Jedinstvo
Štitar
02.10.2016 15:00
Mladost (PP)
2 : 0
Jedinstvo
Mladost (P)
Prnjavor
5 : 1
Borac (V)
Vladimirci
02.10.2016 15:00
Mladost (P)
5 : 1
Borac (V)
Jevremovac
Jevremovac
3 : 0
Majur
Majur
02.10.2016 15:00
Jevremovac
3 : 0
Majur
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
02.10.2016 15:00
Cer
1 : 0
Hajduk Stanko
Brezovica
Brezovica
2 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
02.10.2016 15:30
Brezovica
2 : 2
Pepeljevac
Mladost
Dračić
2 : 2
Iskra
Donja Bukovica
02.10.2016 15:30
Mladost
2 : 2
Iskra
Tulari
Tulari
1 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
02.10.2016 15:30
Tulari
1 : 2
OFK Jabučje
Kačer
Belanovica
2 : 1
Radnik
Ub
02.10.2016 15:30
Kačer
2 : 1
Radnik
Tešnjar
Valjevo
7 : 0
Joševa
Joševa
02.10.2016 15:30
Tešnjar
7 : 0
Joševa
Trlić
Trlić
2 : 1
ZSK
Valjevo
02.10.2016 15:30
Trlić
2 : 1
ZSK
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
02.10.2016 15:30
Sovljak
3 : 0
Tvrdojevac
Budućnost
Arilje
9 : 0
Crnokosa
Kosjerić
02.10.2016 14:30
Budućnost
9 : 0
Crnokosa
Zlatar
Nova Varoš
4 : 0
Jedinstvo (K)
Kalenić
02.10.2016 14:30
Zlatar
4 : 0
Jedinstvo (K)
Jasen
Brodarevo
0 : 0
Čajetina
Gostilje
02.10.2016 14:30
Jasen
0 : 0
Čajetina
Perućac
Perućac
3 : 1
Lazarica
Prilipac
02.10.2016 14:30
Perućac
3 : 1
Lazarica
Ježevica
Ježevica
1 : 5
Železničar
Požega
02.10.2016 15:30
Ježevica
1 : 5
Železničar
Ariljska rampa
Požega
1 : 2
Savinac
Visibaba
02.10.2016 14:30
Ariljska rampa
1 : 2
Savinac
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 0
Blizna
Blizna
02.10.2016 15:30
Nemetali
2 : 0
Blizna
Deli Jovan
Sikole
3 : 2
Ključ
Podvrška
02.10.2016 15:30
Deli Jovan
3 : 2
Ključ
Radnički
Klokočevac
1 : 0
Slatina
Bor
02.10.2016 15:30
Radnički
1 : 0
Slatina
Sloga
Kobišnica
3 : 0
BSK
Bukovče
02.10.2016 11:00
Sloga
3 : 0
BSK
Branik
Štubik
1 : 0
Krivelj
Krivelj
02.10.2016 15:30
Branik
1 : 0
Krivelj
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 1
Čubra
Čubra
02.10.2016 15:30
Brestovac
2 : 1
Čubra
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 4
Zemljoradnik
Balajnac
02.10.2016 15:30
Radnički 1947
2 : 4
Zemljoradnik
Orljane
Orljane
1 : 1
Naša krila
Belotinac
02.10.2016 15:30
Orljane
1 : 1
Naša krila
Rasovača
Rasovača
14 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
02.10.2016 15:30
Rasovača
14 : 2
Jedinstvo GVD
Morava (Ž)
Žitkovac
9 : 1
Naisus 1977
Rožina
02.10.2016 15:30
Morava (Ž)
9 : 1
Naisus 1977
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 0
Mladost (Ba)
Batušinac
02.10.2016 15:30
Rudar Alpos
0 : 0
Mladost (Ba)
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
02.10.2016 15:30
Moravac (ZT)
1 : 1
Doljevac 1971
Palilula
Aleksinac
4 : 2
Mladost 1976
Biljeg
02.10.2016 15:30
Palilula
4 : 2
Mladost 1976
Osnić
Osnić
4 : 0
Omladinac
Grezna
02.10.2016 15:30
Osnić
4 : 0
Omladinac
ŠSK
Štipina
5 : 1
Vratarnica
Vratarnica
02.10.2016 15:30
ŠSK
5 : 1
Vratarnica
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
0 : 1
Rgotina
Rgotina
02.10.2016 15:30
Bučje Topla
0 : 1
Rgotina
OFK Grlište
Grlište
2 : 1
Rudar (G)
Grljan
02.10.2016 15:30
OFK Grlište
2 : 1
Rudar (G)
Graničar
Veliki Izvor
1 : 0
Midžor
Kalna
02.10.2016 15:30
Graničar
1 : 0
Midžor
Radnički (L)
Lubnica
4 : 0
Kablovi
Zaječar
02.10.2016 15:30
Radnički (L)
4 : 0
Kablovi
Sloga
Minićevo
0 : 3
Malinik
Podgorac
02.10.2016 15:30
Sloga
0 : 3
Malinik
Hajduk
Čepure
1 : 3
Napredak (Z)
Zlatovo
02.10.2016 15:00
Hajduk
1 : 3
Napredak (Z)
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 2
Partizan
Glogovac
02.10.2016 15:00
OFK Bratstvo
3 : 2
Partizan
OFK Batinac
Batinac
1 : 1
Napredak (D)
Drenovac
02.10.2016 15:00
OFK Batinac
1 : 1
Napredak (D)
Morava
Ribare
1 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
02.10.2016 15:00
Morava
1 : 1
OFK Tekstilac
Budućnost
Miliva
3 : 2
Mladost (J)
Jovac
02.10.2016 15:00
Budućnost
3 : 2
Mladost (J)
Juhor
Glavinci
3 : 1
Bratstvo
Međureč
02.10.2016 15:00
Juhor
3 : 1
Bratstvo
Naupare
Naupare
4 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
02.10.2016 15:30
Naupare
4 : 1
Jastrebac
Vinogradar
Zleginje
5 : 4
Blagotin
Poljna
02.10.2016 15:30
Vinogradar
5 : 4
Blagotin
13. April
Lomnica
3 : 0
Šanac
Šanac
02.10.2016 15:30
13. April
3 : 0
Šanac
Sloga
Dašnica
10 : 0
Mladi radnik
Bačina
02.10.2016 15:30
Sloga
10 : 0
Mladi radnik
Čitluk
Čitluk
3 : 0
Parunovac
Parunovac
02.10.2016 15:30
Čitluk
3 : 0
Parunovac
Mačkovac
Mačkovac
0 : 2
FUD
Brus
02.10.2016 15:30
Mačkovac
0 : 2
FUD
Dobrič
Pejkovac
5 : 0
Jastreb
Blace
02.10.2016 15:30
Dobrič
5 : 0
Jastreb
Dunđerski
Voljčinac
2 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
02.10.2016 15:30
Dunđerski
2 : 0
Pobeda
Crvena zastava
Hum
3 : 1
Palilulac
Niš
02.10.2016 11:00
Crvena zastava
3 : 1
Palilulac
Morava
Krušce
0 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
02.10.2016 15:30
Morava
0 : 2
Sloboda
Budućnost
Prva Kutina
1 : 2
Sloga 1948
Malča
02.10.2016 15:30
Budućnost
1 : 2
Sloga 1948
Proleter (DV)
Donja Vrežina
1 : 3
Mladost
Lalinac
02.10.2016 15:30
Proleter (DV)
1 : 3
Mladost
Proleter (M)
Mezgraja
2 : 2
Rudar
Jelašnica
02.10.2016 15:30
Proleter (M)
2 : 2
Rudar
Borac
Barje Čiflik
1 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
02.10.2016 15:30
Borac
1 : 2
Tanasko Rajić
Zadrugar
Krupac
0 : 1
Spartak
Pirot
02.10.2016 15:30
Zadrugar
0 : 1
Spartak
Dragoš
Pirot
3 : 2
Mladost (PR)
Poljska Ržana
02.10.2016 15:30
Dragoš
3 : 2
Mladost (PR)
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
9 : 0
Radnički (P)
Pertate
02.10.2016 15:30
Jedinstvo (GS)
9 : 0
Radnički (P)
Progres
Ladovica
0 : 5
Jablanica
Medveđa
02.10.2016 15:30
Progres
0 : 5
Jablanica
Umac
Miroševce
4 : 1
Železničar
Brestovac
02.10.2016 15:30
Umac
4 : 1
Železničar
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 2
Polet
Stajkovce
02.10.2016 15:30
Zloćudovo
3 : 2
Polet
Sloga
Lipovica
2 : 1
Vučje
Vučje
02.10.2016 15:30
Sloga
2 : 1
Vučje
Čekmin
Čekmin
3 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
02.10.2016 15:30
Čekmin
3 : 1
Plantaža
Bobište
Bobište
2 : 1
Brza
OFK Brza
02.10.2016 15:30
Bobište
2 : 1
Brza
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
3 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
02.10.2016 15:30
Omladinac (DS)
3 : 3
Kumarevo 65
Crnotince
Crnotince
0 : 2
Čelik
Belo polje
02.10.2016 11:00
Crnotince
0 : 2
Čelik
Trešnjevka
Lopardince
4 : 3
Mladost (S)
Suvojnica
02.10.2016 15:30
Trešnjevka
4 : 3
Mladost (S)
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 3
OFK Alakince
Alakince
02.10.2016 15:30
BSK Bujanovac
1 : 3
OFK Alakince
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 2
Vihor
Žbevac
02.10.2016 15:30
Mladost (B)
3 : 2
Vihor
Glama
Koretište
1 : 4
Rudar 1969
Kosovska Kamenica
02.10.2016 16:00
Glama
1 : 4
Rudar 1969
Mineralac
Klokot
2 : 3
Morava
Parteš
02.10.2016 16:00
Mineralac
2 : 3
Morava
Izmornik
Pančelo - Tomance
3 : 6
Oskar
Pasjane
02.10.2016 16:00
Izmornik
3 : 6
Oskar
Institut
Zemun Polje
2 : 0
Borac
Progar
02.10.2016 15:30
Institut
2 : 0
Borac
13. Maj Zemun
Zemun
1 : 0
Šumadinac
Bečmen
02.10.2016 11:00
13. Maj Zemun
1 : 0
Šumadinac
Dunav
Veliko Selo
1 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
02.10.2016 15:30
Dunav
1 : 2
Poštar Zvezdara
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Komgrap
Beograd
02.10.2016 15:30
PKB Kovilovo
1 : 1
Komgrap
Zmaj 1953
Zemun
1 : 0
Lepušnica
Glogonjski Rit
02.10.2016 15:30
Zmaj 1953
1 : 0
Lepušnica
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 1
Banja
Višnjička Banja
02.10.2016 15:30
Sinđelić 2012
2 : 1
Banja
Mladi proleter
Beograd
0 : 4
Brodarac
Novi Beograd
02.10.2016 15:30
Mladi proleter
0 : 4
Brodarac
Rušanj
Rušanj
9 : 2
Polet
Grabovac
02.10.2016 15:30
Rušanj
9 : 2
Polet
Barajevo
Barajevo
0 : 6
Radnički
Rudovci
02.10.2016 15:30
Barajevo
0 : 6
Radnički
Urovci
Urovci
3 : 0
Burovo
Burovo
02.10.2016 15:30
Urovci
3 : 0
Burovo
Pudarci
Pudarci
4 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
02.10.2016 15:30
Pudarci
4 : 2
Selo Mladenovac
Leštane
Leštane
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
02.10.2016 15:30
Leštane
2 : 0
Mladenovac
Kovačevac
Kovačevac
0 : 3
Ropočevo
Ropočevo
02.10.2016 15:30
Kovačevac
0 : 3
Ropočevo
Dunavac
Grocka
1 : 0
Vinča
Vinča
02.10.2016 15:30
Dunavac
1 : 0
Vinča
Kosmaj
Ralja
4 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
02.10.2016 15:30
Kosmaj
4 : 1
Velika Krsna
Hajduk
Kamendol
1 : 3
Boleč
Grocka
02.10.2016 15:30
Hajduk
1 : 3
Boleč
Supska
Supska
2 : 3
Javor
Sladaja
02.10.2016 15:00
Supska
2 : 3
Javor
Omladinski
Paraćin
4 : 2
Omladinac
Šaludovac
02.10.2016 15:00
Omladinski
4 : 2
Omladinac
Rudar
Senjski Rudnik
0 : 2
Zemljoradnik
Striža
02.10.2016 15:00
Rudar
0 : 2
Zemljoradnik
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 3
Moravac 2015
Krušar
02.10.2016 15:00
15. Avgust 1950
0 : 3
Moravac 2015
Istok 63
Plana
3 : 0
Mladost (S)
Sikirica
02.10.2016 15:00
Istok 63
3 : 0
Mladost (S)
Napredak (S)
Svojnovo
7 : 0
Radnički (T)
Tekija
02.10.2016 15:00
Napredak (S)
7 : 0
Radnički (T)
Šumadija
Trešnjevica
5 : 2
Moravac
Gornje Vidovo
02.10.2016 15:00
Šumadija
5 : 2
Moravac
Sloga
Voljavče
3 : 2
Mladost (G)
Gložane
02.10.2016 15:00
Sloga
3 : 2
Mladost (G)
Mladi radnik
Novo Lanište
3 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
02.10.2016 15:00
Mladi radnik
3 : 1
Sinđelić 1934
Mladost (D)
Dublje
1 : 3
Kolare
Kolare
02.10.2016 15:00
Mladost (D)
1 : 3
Kolare
Osaonica
Bagrdan
5 : 0
Mladost (K)
Končarevo
02.10.2016 15:00
Osaonica
5 : 0
Mladost (K)
Kupinovac
Kupinovac
2 : 1
Zenit
Oparić
02.10.2016 15:00
Kupinovac
2 : 1
Zenit
Crni Vrh
Deonica
0 : 3
Morava
Kočino Selo
02.10.2016 15:00
Crni Vrh
0 : 3
Morava
Šumadinac
Dragovo
2 : 2
Ursule
Ursule
02.10.2016 15:00
Šumadinac
2 : 2
Ursule
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 1
OFK Draževac
Draževac
02.10.2016 11:00
Mladi Radnik
3 : 1
OFK Draževac
Planinac 2015
Podgorac
1 : 1
Jedinstvo
Bobovište
02.10.2016 15:30
Planinac 2015
1 : 1
Jedinstvo
Polet (V)
Vitoševac
3 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
02.10.2016 11:00
Polet (V)
3 : 0
OFK Rutevac 1908
Sloga (K)
Korman
3 : 2
Borac
Trnjane
02.10.2016 11:00
Sloga (K)
3 : 2
Borac
Sloboda 2013
Nikolinac
3 : 1
Mladost
Resnik
02.10.2016 15:30
Sloboda 2013
3 : 1
Mladost
Rtanj
Vrmdža
1 : 1
Jedinstvo 1952
Mužinac
02.10.2016 15:30
Rtanj
1 : 1
Jedinstvo 1952
Pobeda
Trubarevac
0 : 3
Slemen
Milušinac
02.10.2016 15:30
Pobeda
0 : 3
Slemen
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 3
Real
Donja Jajina
02.10.2016 15:30
Mladost (DL)
2 : 3
Real
Navalin
Navalin
2 : 0
Gradac
Konopnica
02.10.2016 15:30
Navalin
2 : 0
Gradac
Napredak
Bogojevce
1 : 4
Šumadija
Razgojna
02.10.2016 15:30
Napredak
1 : 4
Šumadija
Mladost (B)
Batulovce
4 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
02.10.2016 15:30
Mladost (B)
4 : 1
Bratstvo
Milanovo
Milanovo
7 : 1
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
02.10.2016 15:30
Milanovo
7 : 1
Sloboda (DB)
OFK Morava
Leskovac
0 : 0
Atletiko
Donja Jajina
02.10.2016 15:30
OFK Morava
0 : 0
Atletiko
Lemind
Leskovac
1 : 6
Mladost (V)
Vinarce
02.10.2016 11:00
Lemind
1 : 6
Mladost (V)
BSK
Belanovce
1 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
02.10.2016 15:30
BSK
1 : 2
Jedinstvo (G)
Marjan MB
Mala Biljanica
4 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
02.10.2016 15:30
Marjan MB
4 : 2
Sušica 2012
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 5
BUSK
Novi Beograd
02.10.2016 15:30
Posavac Tišma
0 : 5
BUSK
Šećeranac Ada
Beograd
5 : 2
Petrovčić
Petrovčić
02.10.2016 10:00
Šećeranac Ada
5 : 2
Petrovčić
011
Beograd
1 : 3
Rekreativo 011
Beograd
02.10.2016 15:30
011
1 : 3
Rekreativo 011
Bratstvo
Ljutovo
3 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
02.10.2016 15:30
Bratstvo
3 : 2
Hajduk
Lokomotiva
Subotica
5 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
02.10.2016 15:30
Lokomotiva
5 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 4
Solid
Subotica
02.10.2016 15:30
Udarnik Višnjevac
2 : 4
Solid
Žednik
Stari Žednik
1 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
02.10.2016 15:30
Žednik
1 : 4
Elektrovojvodina
Bikovo
Bikovo
4 : 0
Palić
Palić
02.10.2016 15:30
Bikovo
4 : 0
Palić
Vojvodina
Bačko Gradište
8 : 0
Mladost
Radičević
02.10.2016 16:00
Vojvodina
8 : 0
Mladost
Obilić
Zmajevo
1 : 0
Tomislavci
Tomislavci
02.10.2016 16:00
Obilić
1 : 0
Tomislavci
Mladost Radost
Srbobran
3 : 0
Budućnost
Savino Selo
02.10.2016 16:00
Mladost Radost
3 : 0
Budućnost
AFK
Ada
2 : 4
Horgoš 1911
Horgoš
02.10.2016 15:30
AFK
2 : 4
Horgoš 1911
Tisa
Padej
4 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
02.10.2016 15:30
Tisa
4 : 3
Jedinstvo (SK)
Tromedja
Majdan
0 : 4
Sloga
Ostojićevo
02.10.2016 15:30
Tromedja
0 : 4
Sloga
Šampion
Orom
1 : 3
Hajduk
Podlokanj
02.10.2016 15:30
Šampion
1 : 3
Hajduk
Čoka
Čoka
6 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
02.10.2016 15:30
Čoka
6 : 1
Slavija
Dunav
Bački Monoštor
4 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
02.10.2016 15:30
Dunav
4 : 0
Radnički 1918
Kula
Kula
1 : 1
Omladinac (D)
Deronje
02.10.2016 15:30
Kula
1 : 1
Omladinac (D)
Kordun
Kljajićevo
5 : 0
Hajduk (S)
Stapar
02.10.2016 15:30
Kordun
5 : 0
Hajduk (S)
Soko
Nova Gajdobra
1 : 2
Budućnost
Parage
02.10.2016 15:30
Soko
1 : 2
Budućnost
Borac
Obrovac
1 : 1
Maglić
Bački Maglić
02.10.2016 15:30
Borac
1 : 1
Maglić
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 1
Vojvodina
Tovariševo
02.10.2016 15:30
Naša Zvezda
2 : 1
Vojvodina
Krivanj
Selenča
1 : 1
Neštin
Neštin
02.10.2016 15:30
Krivanj
1 : 1
Neštin
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Ratar
Kruščica
02.10.2016 15:30
Borac (VS)
3 : 0
Ratar
Radnički 1927
Vršac
2 : 4
Banat
Ilandža
02.10.2016 15:30
Radnički 1927
2 : 4
Banat
Dobrica
Dobrica
0 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
02.10.2016 15:30
Dobrica
0 : 0
Vojvodina (CC)
Dunav
Banatska Palanka
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
02.10.2016 15:30
Dunav
1 : 0
Karaš (K)
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 0
Hajdučica
Hajdučica
02.10.2016 15:30
Vladimirovac
0 : 0
Hajdučica
Potporanj
Potporanj
1 : 2
Ševac
Kusić
02.10.2016 15:30
Potporanj
1 : 2
Ševac
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
02.10.2016 15:30
Borac (VG)
1 : 0
Partizan (K)
Unirea
Uzdin
0 : 0
Spartak 1911
Debeljača
02.10.2016 15:30
Unirea
0 : 0
Spartak 1911
Glogonj
Glogonj
1 : 0
Tempo
Sefkerin
02.10.2016 15:30
Glogonj
1 : 0
Tempo
Radnički (B)
Baranda
4 : 1
Mladost
Vojlovica
02.10.2016 15:30
Radnički (B)
4 : 1
Mladost
Polet
Idvor
2 : 0
Omladinac 1927
Opovo
02.10.2016 15:30
Polet
2 : 0
Omladinac 1927
Jedinstvo
Dubovac
2 : 3
Dolovo
Dolovo
02.10.2016 15:30
Jedinstvo
2 : 3
Dolovo
Borac
Pločica
1 : 1
Kolonija
Kovin
02.10.2016 15:30
Borac
1 : 1
Kolonija
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 5
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
02.10.2016 15:30
Omladinac (D)
2 : 5
Budućnost (BB)
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
02.10.2016 15:30
Stari Tamiš
2 : 1
BSK Bavanište
Zadrugar
Lazarevo
0 : 4
OFK Stajićevo
Stajićevo
02.10.2016 15:30
Zadrugar
0 : 4
OFK Stajićevo
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 0
Omladinac
Botoš
02.10.2016 15:30
Radnički 1911
0 : 0
Omladinac
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 1
Zlatica
Zlatica
02.10.2016 15:30
ŽFK Banat
1 : 1
Zlatica
Potisje
Knićanin
9 : 1
OFK Klek
Klek
02.10.2016 15:30
Potisje
9 : 1
OFK Klek
Rusanda
Melenci
2 : 1
ASK
Aradac
02.10.2016 15:30
Rusanda
2 : 1
ASK
Jedinstvo
Ečka
1 : 4
MSK
Mihajlovo
02.10.2016 15:30
Jedinstvo
1 : 4
MSK
Borac (I)
Iđoš
0 : 5
Delija
Mokrin
02.10.2016 15:30
Borac (I)
0 : 5
Delija
2. Oktobar
Kumane
3 : 4
1.Oktobar
Srpski Itebej
02.10.2016 15:30
2. Oktobar
3 : 4
1.Oktobar
Napredak (Č)
Čestereg
0 : 3
Proleter
Međa
02.10.2016 15:30
Napredak (Č)
0 : 3
Proleter
Vojvodina (B)
Bašaid
8 : 2
Napredak (BT)
Banatska Topola
02.10.2016 15:30
Vojvodina (B)
8 : 2
Napredak (BT)
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
6 : 0
Roham
Nova Crnja
02.10.2016 15:30
Vojvodina (NM)
6 : 0
Roham
Terekves
Hetin
7 : 0
Bega
Novi Itebej
02.10.2016 15:30
Terekves
7 : 0
Bega
Mladost
Buđanovci
1 : 3
Sloga
Čalma
02.10.2016 16:00
Mladost
1 : 3
Sloga
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 0
Napredak
Žarkovac
02.10.2016 16:00
Obilić 1993
4 : 0
Napredak
Borac
Martinci
1 : 1
Hajduk
Višnjićevo
02.10.2016 16:00
Borac
1 : 1
Hajduk
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 4
Železničar
Inđija
02.10.2016 16:00
OFK Zeka Buljubaša
0 : 4
Železničar
Jedinstvo (M)
Morović
4 : 2
Graničar (O)
Obrež
02.10.2016 16:00
Jedinstvo (M)
4 : 2
Graničar (O)
Fruškogorac
Manđelos
1 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
02.10.2016 16:00
Fruškogorac
1 : 0
Graničar (K)
PSK Putinci
Putinci
2 : 3
OFK Brestač
Brestač
02.10.2016 16:00
PSK Putinci
2 : 3
OFK Brestač
Susek
Susek
3 : 0
Čenej
Čenej
02.10.2016 15:00
Susek
3 : 0
Čenej
Bačka
Begeč
4 : 0
Obilić
Vilovo
02.10.2016 15:00
Bačka
4 : 0
Obilić
Mlada krila
Metikoši
6 : 1
Zvezda
Čukojevac
02.10.2016 10:00
Mlada krila
6 : 1
Zvezda
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
4 : 0
Napredak (G)
Gračac
02.10.2016 16:30
Kraljevo Hajduk
4 : 0
Napredak (G)
Gruža
Vitanovac
0 : 2
Lazac
Lazac
02.10.2016 16:30
Gruža
0 : 2
Lazac
Borac (A)
Adrani
3 : 4
Popovići
Popovići
02.10.2016 16:30
Borac (A)
3 : 4
Popovići
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 0
Tavnik
Tavnik
02.10.2016 16:30
Jedinstvo (D)
3 : 0
Tavnik
Budućnost (K)
Konarevo
2 : 2
Partizan
Vrba
02.10.2016 16:30
Budućnost (K)
2 : 2
Partizan
Čačak 94
Čačak
2 : 1
Lugovi
Čačak
02.10.2016 14:30
Čačak 94
2 : 1
Lugovi
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 0
Prijatelji
Čačak
02.10.2016 14:30
Gavrilo Princip
1 : 0
Prijatelji
Malba
Žaočani
1 : 2
Kej
Čačak
02.10.2016 14:30
Malba
1 : 2
Kej
Budućnost
Stančići
2 : 0
Rakova
Rakova
02.10.2016 14:30
Budućnost
2 : 0
Rakova
Rudar
Bresnica
4 : 0
Vujan
Prislonica
02.10.2016 14:30
Rudar
4 : 0
Vujan
Morava (K)
Katrga
1 : 4
Planinac
Vujetinci
02.10.2016 14:30
Morava (K)
1 : 4
Planinac
Jedinstvo
Puhovo
2 : 2
Prilike
Prilike
02.10.2016 15:00
Jedinstvo
2 : 2
Prilike
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 7
Dedinje Junajted
Guča
02.10.2016 15:00
Vrelo
2 : 7
Dedinje Junajted
Brezova
Brezova
5 : 1
Jelica
Goračići
02.10.2016 15:00
Brezova
5 : 1
Jelica
Gorušica
Viča
2 : 1
Voćar
Kotraža
02.10.2016 15:00
Gorušica
2 : 1
Voćar
Omladinac
Kalimanići
1 : 2
Šumadija
Brdjani
02.10.2016 14:30
Omladinac
1 : 2
Šumadija
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
5 : 1
Šilopaj
Šilopaj
02.10.2016 14:30
Jablanica
5 : 1
Šilopaj
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 2
Ozremica
Beršići
02.10.2016 14:30
Takovski Ustanak
2 : 2
Ozremica
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 3
Vrbovac
Vrbovac
02.10.2016 15:30
Hajduk Veljko 1934
0 : 3
Vrbovac
Železničar
Smederevo
2 : 3
Vučak
Vučak
02.10.2016 11:00
Železničar
2 : 3
Vučak
Skobalj
Skobalj
1 : 1
Budućnost
Mala Krsna
02.10.2016 15:30
Skobalj
1 : 1
Budućnost
OFK Slavija
Smederevo
1 : 3
Jezava
Smederevo
02.10.2016 15:30
OFK Slavija
1 : 3
Jezava
Omladinac
Seone
2 : 1
Kolarac
Kolari
02.10.2016 15:30
Omladinac
2 : 1
Kolarac
Petrijevac
Petrijevo
3 : 3
Lunjevac
Lunjevac
02.10.2016 15:30
Petrijevac
3 : 3
Lunjevac
Badljevica
Badljevica
1 : 1
Drugovac
Drugovac
02.10.2016 15:30
Badljevica
1 : 1
Drugovac
Bačinac
Bačinac
1 : 1
Glavaš
Glibovac
02.10.2016 15:30
Bačinac
1 : 1
Glavaš
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 0
Jasenica
Kruševo
02.10.2016 15:30
Mladost 1948
2 : 0
Jasenica
Ranilović
Ranilović
1 : 4
Mladi rudar
Bukovik
02.10.2016 15:30
Ranilović
1 : 4
Mladi rudar
Plaskovac
Plaskovac
2 : 2
Partizan
Darosava
02.10.2016 15:30
Plaskovac
2 : 2
Partizan
Žabare
Žabare
3 : 0
Budućnost
Blaznava
02.10.2016 15:30
Žabare
3 : 0
Budućnost
Šumadinac (N)
Natalinci
5 : 2
Brezovac
Brezovac
02.10.2016 15:30
Šumadinac (N)
5 : 2
Brezovac
Sloga
Zagorica
3 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
02.10.2016 15:30
Sloga
3 : 1
Šumadinac (S)
Šamot
Aranđelovac
2 : 2
B 2000
Aranđelovac
02.10.2016 15:30
Šamot
2 : 2
B 2000
Kopljari
Kopljari
3 : 0
Jasenica
Božurnja
02.10.2016 15:30
Kopljari
3 : 0
Jasenica
Udarnik
Trska
7 : 1
Grivac
Grivac
02.10.2016 15:30
Udarnik
7 : 1
Grivac
Pobeda (S)
Sepci
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
02.10.2016 15:30
Pobeda (S)
2 : 0
Mladost (R)
Karađorđe
Vučić
4 : 3
Crvena zvezda
Miraševac
02.10.2016 11:00
Karađorđe
4 : 3
Crvena zvezda
Kotlenik
Selo Leskovac
4 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
02.10.2016 15:30
Kotlenik
4 : 0
Pobeda (Đ)
Mladost MG
Saranovo
1 : 2
Bare
Bare
02.10.2016 15:30
Mladost MG
1 : 2
Bare
Sloga (M)
Milatovac
3 : 1
Marjan
Knić
02.10.2016 15:30
Sloga (M)
3 : 1
Marjan
Radnički (K)
Knežica
4 : 1
Dragoš
Oreškovica
02.10.2016 15:30
Radnički (K)
4 : 1
Dragoš
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 0
Napredak (S)
Simićevo
02.10.2016 15:30
Omladinac (Š)
2 : 0
Napredak (S)
BSK
Boževac
3 : 1
Integral
Batuša
02.10.2016 15:30
BSK
3 : 1
Integral
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
02.10.2016 15:30
Zadrugar (T)
2 : 0
Stig (MC)
Bata Bulić
Bistrica
4 : 2
Mladost (R)
Ranovac
02.10.2016 15:30
Bata Bulić
4 : 2
Mladost (R)
Dizel
Bare
6 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
02.10.2016 15:30
Dizel
6 : 2
Sloga (Ć)
Obilić
Živica
1 : 2
Radnički (P)
Požeženo
02.10.2016 15:30
Obilić
1 : 2
Radnički (P)
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
3 : 4
Dunavac (P)
Petka
02.10.2016 15:30
Jedinstvo (D)
3 : 4
Dunavac (P)
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 0
Železničar
Požarevac
02.10.2016 15:30
Napredak 1934
1 : 0
Železničar
Napredak (P)
Poljana
3 : 1
Polet (V)
Voluja
02.10.2016 15:30
Napredak (P)
3 : 1
Polet (V)
Desine
Desine
2 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
02.10.2016 15:30
Desine
2 : 0
Žika Marković Uča
Napredak
Mačvanski Belotić
6 : 2
Drina
Badovinci
02.10.2016 15:00
Napredak
6 : 2
Drina
Sloga (B)
Bogosavac
4 : 1
Omladinac
Slepčević
02.10.2016 15:00
Sloga (B)
4 : 1
Omladinac
Cer
Petkovica
1 : 1
Duško
Klenje
02.10.2016 15:00
Cer
1 : 1
Duško
Gorki
Glušci
6 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
02.10.2016 15:00
Gorki
6 : 1
Budućnost (Z)
Proleter
Šabac
4 : 3
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
02.10.2016 15:00
Proleter
4 : 3
Budućnost (PD)
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 4
Dobrava
Vukošić
02.10.2016 15:00
Vlašić
1 : 4
Dobrava
Rankovac
Nakučani
2 : 4
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
02.10.2016 15:00
Rankovac
2 : 4
Dušan Silni
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
4 : 2
Sloga (K)
Krnić
02.10.2016 15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
4 : 2
Sloga (K)
Varna 012
Varna
1 : 2
Torpedo
Lojanice
02.10.2016 15:00
Varna 012
1 : 2
Torpedo
Karađorđe
Mišar
1 : 4
Cerić
Miokus
02.10.2016 15:00
Karađorđe
1 : 4
Cerić
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
0 : 0
Šipurske Livade
Šabac
02.10.2016 15:00
Miloš Pocerac 2013
0 : 0
Šipurske Livade
OFK Jelen
Jelenča
1 : 3
Trešnjevka
Trbušac
02.10.2016 15:00
OFK Jelen
1 : 3
Trešnjevka
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 1
Radnički (К)
Koceljeva
02.10.2016 15:00
Mladost 2013
0 : 1
Radnički (К)
7. Juli
Bela Crkva
1 : 1
Cerova
Cerova
02.10.2016 15:00
7. Juli
1 : 1
Cerova
Sloga (S)
Straža
1 : 0
Azbukovica
Crnča
02.10.2016 15:00
Sloga (S)
1 : 0
Azbukovica
Borac (K)
Kozjak
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
02.10.2016 15:00
Borac (K)
2 : 1
Milan Orlić
Prva Iskra
Runjani
2 : 3
Vidojevica
Lešnica
02.10.2016 15:00
Prva Iskra
2 : 3
Vidojevica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
02.10.2016 15:00
Mladost (DD)
2 : 0
Sloga (LŠ)
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
1 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
02.10.2016 15:00
Jedinstvo (Z)
1 : 3
Jedinstvo (MZ)
Stolice
Krupanj
4 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
02.10.2016 15:00
Stolice
4 : 0
Gučevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 2
Rudar
Radljevo
02.10.2016 15:30
Dimitrije Tucović
0 : 2
Rudar
Vrelo Sport
Vrelo
5 : 1
Polet (T)
Takovo
02.10.2016 13:00
Vrelo Sport
5 : 1
Polet (T)
Polet
Popučke
1 : 0
Jadar 2013
Valjevo
02.10.2016 15:30
Polet
1 : 0
Jadar 2013
Rajac
Kadina Luka
1 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
02.10.2016 15:30
Rajac
1 : 0
Milenko Pavlović
Komanice
Komanice
6 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
02.10.2016 15:30
Komanice
6 : 1
OFK Brđanac
Mladost
Valjevska Kamenica
3 : 3
Kolubara 2
Valjevo
02.10.2016 15:30
Mladost
3 : 3
Kolubara 2
Ribnikar
Pecka
4 : 1
Borac
Rajković
02.10.2016 15:30
Ribnikar
4 : 1
Borac
Liplje
Liplje
3 : 2
Popadić
Popadić
02.10.2016 15:30
Liplje
3 : 2
Popadić
Glumač
Glumač
0 : 0
Lauš
Lopaš
02.10.2016 16:00
Glumač
0 : 0
Lauš
Avijatičar
Vranjani
3 : 2
Gorobilje
Gorobilje
02.10.2016 13:00
Avijatičar
3 : 2
Gorobilje
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 6
Bakionica
Bakionica
02.10.2016 13:00
Borac
1 : 6
Bakionica
Omladinac
Zdravčići
3 : 0
Trešnjica
Tvrdići
02.10.2016 16:00
Omladinac
3 : 0
Trešnjica
Duškovci
Duškovci
1 : 4
Pobeda
Milićevo Selo
02.10.2016 16:00
Duškovci
1 : 4
Pobeda
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 0
Sečica
Seča reka
02.10.2016 13:00
Plavi Tok
0 : 0
Sečica
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
02.10.2016 16:00
Dobrinjac
3 : 0
Napredak
Rtkovo
Rtkovo
0 : 3
Napredak
Korbovo
02.10.2016 15:30
Rtkovo
0 : 3
Napredak
Omladinac
Vajuga
1 : 3
Mala Vrbica
Mala Vrbica
02.10.2016 15:30
Omladinac
1 : 3
Mala Vrbica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 5
Egeta
Brza Palanka
02.10.2016 15:30
Velika Vrbica
0 : 5
Egeta
Koča Andjelković
Tekija
3 : 2
Lovćen
Petrovo selo
02.10.2016 15:30
Koča Andjelković
3 : 2
Lovćen
Milutinovac
Milutinovac
1 : 1
Pontes
Kostol
02.10.2016 15:30
Milutinovac
1 : 1
Pontes
Miloševo
Miloševo
2 : 1
Malajnica
Malajnica
02.10.2016 16:00
Miloševo
2 : 1
Malajnica
Slatina
Negotin
3 : 0
OFK Sikole
Sikole
02.10.2016 16:00
Slatina
3 : 0
OFK Sikole
Graničar
Aleksandrovac
3 : 0
Kovilovo
Kovilovo
02.10.2016 16:00
Graničar
3 : 0
Kovilovo
Rečka
Rečka
0 : 1
Polet
Jabukovac
02.10.2016 16:00
Rečka
0 : 1
Polet
Sebečevac
Sebečevac
0 : 2
Rasina
Vitanovac
02.10.2016 11:00
Sebečevac
0 : 2
Rasina
Mladost VPD
Kruševac
8 : 2
Žabare
Žabare
02.10.2016 11:00
Mladost VPD
8 : 2
Žabare
14. Oktobar
Izbenica
1 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
02.10.2016 15:30
14. Oktobar
1 : 3
Donji Kopaonik
Omladinac
Pojate
1 : 1
Varvarin
Varvarin
02.10.2016 15:30
Omladinac
1 : 1
Varvarin
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 4
Trudbenik
Stalać
02.10.2016 15:30
Rubin (Z)
3 : 4
Trudbenik
Gradina
Pejovac
2 : 3
Polet 57
Milutovac
02.10.2016 15:30
Gradina
2 : 3
Polet 57
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 2
Sloga
Lozna
02.10.2016 15:30
Beli Orlovi
2 : 2
Sloga
Mladost
Donji Katun
3 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
02.10.2016 15:30
Mladost
3 : 0
Rubin (DS)
Borac
Gornji Katun
4 : 1
Jugovići
Bogdanje
02.10.2016 15:30
Borac
4 : 1
Jugovići
Pinosava
Pinosava
0 : 3
Minel
Ripanj
02.10.2016 15:30
Pinosava
0 : 3
Minel
Podunavac
Ritopek
0 : 3
Sveti Stefan
Slanci
02.10.2016 15:30
Podunavac
0 : 3
Sveti Stefan
Crvenka
Borča
3 : 0
Dunavac
Dunavac
02.10.2016 15:30
Crvenka
3 : 0
Dunavac
Rudar 2012
Babe
0 : 3
Popović
Popovići
02.10.2016 13:30
Rudar 2012
0 : 3
Popović
OFK Slatina
Slatina
6 : 2
Nemenikuće
Nemenikuće
02.10.2016 11:00
OFK Slatina
6 : 2
Nemenikuće
Mladost (MI)
Mala Ivanča
5 : 0
Vojvoda
Dučina
02.10.2016 16:00
Mladost (MI)
5 : 0
Vojvoda
Temac
Temska
6 : 1
Rongo Siti
Pirot
02.10.2016 15:30
Temac
6 : 1
Rongo Siti
Pobeda
Držina
4 : 2
Rajko Mitić
Bela Palanka
02.10.2016 15:30
Pobeda
4 : 2
Rajko Mitić
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 1
Željuša
Željuša
02.10.2016 15:30
Lokomotiva
0 : 1
Željuša
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 1
Mladost
Mali Suvodol
02.10.2016 15:30
Veliki Suvodol
1 : 1
Mladost
Čegar 1946
Donji Matejevac
5 : 3
Radnički 1936
Trupale
02.10.2016 15:30
Čegar 1946
5 : 3
Radnički 1936
Durlan Siti
Niš
0 : 5
Čegar 2013
Kamenica
02.10.2016 15:30
Durlan Siti
0 : 5
Čegar 2013
Sečanica
Sečanica
3 : 0
Delijski Vis
Niš
02.10.2016 15:30
Sečanica
3 : 0
Delijski Vis
Mladost
Donji Komren
2 : 1
Morava 1949
Čokot
02.10.2016 15:30
Mladost
2 : 1
Morava 1949
10. februar
Šajinovac
1 : 1
Klisura
Klisura
02.10.2016 15:30
10. februar
1 : 1
Klisura
Elid
Donji Dušnik
5 : 0
Grkinja
Grkinja
02.10.2016 11:00
Elid
5 : 0
Grkinja
Nacional
Lukovo
0 : 6
Timok 1928
Trnavac
02.10.2016 15:30
Nacional
0 : 6
Timok 1928
Mladost
Sumrakovac
0 : 3
Šljivar
Šljivar
02.10.2016 15:30
Mladost
0 : 3
Šljivar
Deli Jovan
Salaš
1 : 1
Lovac
Mali Izvor
02.10.2016 15:30
Deli Jovan
1 : 1
Lovac
Arbanasce
Arbanasce
1 : 8
Dobrič 1974
Brest
02.10.2016 15:30
Arbanasce
1 : 8
Dobrič 1974
Baličevac 1974
Baličevac
4 : 2
Padina 1989
Padina
02.10.2016 10:00
Baličevac 1974
4 : 2
Padina 1989
Panonija
Lalić
0 : 2
Partizan
Kupusina
02.10.2016 15:30
Panonija
0 : 2
Partizan
Dinamo 1923
Bački Breg
5 : 1
OFK Metalac
Sombor
02.10.2016 15:30
Dinamo 1923
5 : 1
OFK Metalac
Dinamo (S)
Sonta
6 : 0
Rastina 1918
Rastina
02.10.2016 15:30
Dinamo (S)
6 : 0
Rastina 1918
Telečka
Telečka
0 : 3
Sport
Bezdan
02.10.2016 15:30
Telečka