XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 494 utakmica za dan
Subota, 12 Novembar 2016


Fudbal

Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
12.11.2016 13:00
Omladinac
2 : 1
Bačka 1901
Bratstvo 1946
Prigrevica
4 : 0
Železničar
Pančevo
12.11.2016 13:00
Bratstvo 1946
4 : 0
Železničar
Radnički (Š)
Šid
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
12.11.2016 13:00
Radnički (Š)
1 : 2
Radnički (SM)
Sloga
Temerin
1 : 1
TSC
Bačka Topola
12.11.2016 13:00
Sloga
1 : 1
TSC
Cement
Beočin
5 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
12.11.2016 13:00
Cement
5 : 2
Radnički (Zr)
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
12.11.2016 13:00
Smederevo 1924
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Loznica
Loznica
4 : 0
Karađorđe (T)
Topola
12.11.2016 13:00
Loznica
4 : 0
Karađorđe (T)
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
12.11.2016 13:00
Zlatibor (Č)
0 : 0
Jošanica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
12.11.2016 13:00
Budućnost Krušik 2014
4 : 0
Šumadija 1903
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
12.11.2016 13:00
Radnički 1923
2 : 0
Mokra Gora
Šapine
Šapine
1 : 0
Železničar
Lajkovac
12.11.2016 13:00
Šapine
1 : 0
Železničar
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 2
Radan
Lebane
12.11.2016 13:30
Jedinstvo (P)
2 : 2
Radan
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 2
Car Konstantin
Niš
12.11.2016 13:30
Radnički (S)
1 : 2
Car Konstantin
Sopot
Sopot
2 : 0
IMT
Novi Beograd
12.11.2016 13:00
Sopot
2 : 0
IMT
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
12.11.2016 13:00
Teleoptik
3 : 0
Stepojevac Vaga
BASK
Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
12.11.2016 10:00
BASK
1 : 2
Radnički (NB)
GSP Polet
Beograd
0 : 2
Dorćol
Beograd
12.11.2016 11:00
GSP Polet
0 : 2
Dorćol
Rakovica
Rakovica
1 : 3
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
12.11.2016 13:00
Rakovica
1 : 3
Crvena Zvezda
Polet (K)
Karavukovo
2 : 1
Mladost (T)
Turija
12.11.2016 13:00
Polet (K)
2 : 1
Mladost (T)
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
12.11.2016 13:00
Sloga (Č)
2 : 0
Zadrugar
Mladost APA
Apatin
3 : 1
Potisje
Kanjiža
12.11.2016 13:00
Mladost APA
3 : 1
Potisje
Srbobran
Srbobran
4 : 1
Tekstilac
Odžaci
12.11.2016 13:00
Srbobran
4 : 1
Tekstilac
Bečej 1918
Bečej
6 : 0
Subotica
Subotica
12.11.2016 13:00
Bečej 1918
6 : 0
Subotica
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
12.11.2016 13:00
OFK Vrbas
0 : 1
Radnički (S)
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
3 : 1
Slavia
Kovačica
12.11.2016 13:00
Budućnost (SC)
3 : 1
Slavia
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 0
Vršac united
Vršac
12.11.2016 13:00
Kozara
3 : 0
Vršac united
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 2
Polet (N)
Nakovo
12.11.2016 13:00
Proleter (BK)
2 : 2
Polet (N)
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
12.11.2016 13:00
Jedinstvo (NB)
3 : 3
Radnički (S)
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
12.11.2016 13:00
Dinamo 1945
4 : 1
Sloboda
Veternik
Veternik
2 : 0
Borac
Novi Sad
12.11.2016 13:00
Veternik
2 : 0
Borac
Sloga
Erdevik
0 : 0
Sofeks
Futog
12.11.2016 13:00
Sloga
0 : 0
Sofeks
ŽSK
Žabalj
0 : 5
Mladost (BJ)
Bački Jarak
12.11.2016 13:00
ŽSK
0 : 5
Mladost (BJ)
Sremac Vojka
Vojka
1 : 2
Index
Novi Sad
12.11.2016 13:00
Sremac Vojka
1 : 2
Index
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 1
Dragačevo
Guča
12.11.2016 13:00
Takovo
4 : 1
Dragačevo
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 0
Miokovci
Miokovci
12.11.2016 13:00
Sloboda (Č)
3 : 0
Miokovci
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Slavija
Kragujevac
12.11.2016 13:00
Sloga
2 : 0
Slavija
Ovčar
Markovica
1 : 5
Radnički (K)
Kovači
12.11.2016 13:00
Ovčar
1 : 5
Radnički (K)
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 3
Gruža
Gruža
12.11.2016 13:00
Šumadija (A)
0 : 3
Gruža
Morava
Velika Plana
3 : 1
Borac (Ž)
Žabari
12.11.2016 13:00
Morava
3 : 1
Borac (Ž)
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 6
Jedinstvo (Ub)
Ub
12.11.2016 13:00
Jedinstvo 1945
0 : 6
Jedinstvo (Ub)
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
12.11.2016 13:30
Đerdap
1 : 0
Timočanin
BSK
Bogovina
3 : 0
OFK Bor
Bor
12.11.2016 13:30
BSK
3 : 0
OFK Bor
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Moravica
Subotinac
12.11.2016 13:30
Svrljig
1 : 0
Moravica
SFS Borac
Paraćin
5 : 0
Žitorađa
Žitorađa
12.11.2016 13:30
SFS Borac
5 : 0
Žitorađa
OFK Kosanica
Kuršumlija
4 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
12.11.2016 13:30
OFK Kosanica
4 : 0
Jedinstvo
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
Rembas
Resavica
12.11.2016 13:30
Morava 1918
1 : 0
Rembas
Kopaonik
Brus
4 : 0
Župa
Aleksandrovac
12.11.2016 13:30
Kopaonik
4 : 0
Župa
Lužnica
Babušnica
2 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
12.11.2016 13:30
Lužnica
2 : 2
Jedinstvo (P)
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
Budućnost (O)
Orašje
12.11.2016 13:30
Sloga (L)
1 : 1
Budućnost (O)
Pčinja
Trgovište
5 : 3
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
12.11.2016 13:30
Pčinja
5 : 3
Jedinstvo (GM)
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
12.11.2016 13:30
Balkanski
3 : 2
Vranjska Banja
Avala
Beli Potok
1 : 2
Turbina
Vreoci
12.11.2016 13:00
Avala
1 : 2
Turbina
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
12.11.2016 13:00
Lokomotiva
2 : 1
Balkan Mirijevo
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Krivaja
Krivaja
12.11.2016 13:00
Obilić
3 : 0
Krivaja
Jadran (F)
Feketić
1 : 2
Proleter (Nj)
Njegoševo
12.11.2016 13:00
Jadran (F)
1 : 2
Proleter (Nj)
Polet (S)
Sivac
0 : 2
BSK
Bački Brestovac
12.11.2016 13:00
Polet (S)
0 : 2
BSK
Mladost (K)
Kruščić
3 : 3
Slavija
Pivnice
12.11.2016 13:00
Mladost (K)
3 : 3
Slavija
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 0
Vojvodina (C)
Crepaja
12.11.2016 13:30
Jedinstvo Stević
1 : 0
Vojvodina (C)
BAK
Bela Crkva
4 : 0
Jugoslavija
Jabuka
12.11.2016 13:30
BAK
4 : 0
Jugoslavija
OFK Kikinda
Kikinda
4 : 2
Banat
Čenta
12.11.2016 13:00
OFK Kikinda
4 : 2
Banat
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
12.11.2016 13:00
Proleter 2006
2 : 0
Omladinac
Naftagas (E)
Elemir
0 : 1
Krajina
Krajišnik
12.11.2016 13:00
Naftagas (E)
0 : 1
Krajina
Partizan
Vitojevci
0 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
12.11.2016 13:00
Partizan
0 : 1
Budućnost
Sloven
Ruma
5 : 1
Rudar
Vrdnik
12.11.2016 13:00
Sloven
5 : 1
Rudar
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 3
FK Graničar 1924
Adaševci
12.11.2016 13:00
Mitros
2 : 3
FK Graničar 1924
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 0
Napredak
Popinci
12.11.2016 13:00
Podrinje
4 : 0
Napredak
OFK Sirig
Sirig
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
12.11.2016 13:00
OFK Sirig
2 : 1
Omladinac
Mladost
Novi Sad
2 : 1
Jugović
Kać
12.11.2016 13:00
Mladost
2 : 1
Jugović
Omladinac
Novo Selo
5 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
12.11.2016 13:30
Omladinac
5 : 1
Goč
Rudar
Baljevac
2 : 1
Borac
Vraneši
12.11.2016 13:30
Rudar
2 : 1
Borac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 4
Partizan
Cerovac
12.11.2016 13:00
Jedinstvo
1 : 4
Partizan
Sloga D
Desimirovac
0 : 7
Kolonija
Kragujevac
12.11.2016 13:00
Sloga D
0 : 7
Kolonija
Sloboda
Grbice
2 : 0
Jadran
Kragujevac
12.11.2016 13:00
Sloboda
2 : 0
Jadran
Budućnost
Resnik
2 : 2
Mladost
Pajazitovo
12.11.2016 13:00
Budućnost
2 : 2
Mladost
Šumadinac
Kragujevac
2 : 3
Borac
Drenovac
12.11.2016 13:00
Šumadinac
2 : 3
Borac
Ćava
Grošnica
3 : 4
Srbija
Ilićevo
12.11.2016 13:00
Ćava
3 : 4
Srbija
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
12.11.2016 13:00
Šumadija 1934
1 : 1
Kutlovo
Vodojaža
Grošnica
8 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
12.11.2016 13:00
Vodojaža
8 : 0
Vinogradi DB
Slatina
Slatina
2 : 0
LFK Mladost
Lučani
12.11.2016 13:00
Slatina
2 : 0
LFK Mladost
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 3
Sloboda
Lipe
12.11.2016 13:30
Bresje Superior
1 : 3
Sloboda
Trgovački
Petrovac na Mlavi
5 : 4
Krilaš
Ćovdin
12.11.2016 13:00
Trgovački
5 : 4
Krilaš
Rudar 2001
Kostolac
3 : 2
Rudar (S)
Stamnica
12.11.2016 13:00
Rudar 2001
3 : 2
Rudar (S)
Sindjelić
Lipnica
6 : 5
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
12.11.2016 13:00
Sindjelić
6 : 5
Mladost (PP)
Mačva 2005
Bogatić
1 : 1
Majur
Majur
12.11.2016 13:00
Mačva 2005
1 : 1
Majur
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Tulari
Tulari
12.11.2016 13:00
Junior Novo Naselje
1 : 0
Tulari
Prvi partizan
Užice
6 : 0
Jedinstvo (K)
Kalenić
12.11.2016 13:00
Prvi partizan
6 : 0
Jedinstvo (K)
Zlot
Zlot
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
12.11.2016 13:30
Zlot
2 : 0
Nemetali
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 4
Slatina
Bor
12.11.2016 13:30
Rudna Glava
0 : 4
Slatina
FUD
Brus
1 : 1
Blagotin
Poljna
12.11.2016 13:30
FUD
1 : 1
Blagotin
Trbunje
Trbunje
2 : 0
Jug Bogdan
Đakus
12.11.2016 13:30
Trbunje
2 : 0
Jug Bogdan
Polet
Samarinovac
6 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
12.11.2016 14:00
Polet
6 : 1
Pobeda
AZ Borac 2014
Azbresnica
1 : 2
Palilulac
Niš
12.11.2016 13:30
AZ Borac 2014
1 : 2
Palilulac
Polet
Laplje Selo
5 : 2
Gračanica
Gračanica
12.11.2016
Polet
5 : 2
Gračanica
Napredak
Medoševac
5 : 1
Rušanj
Rušanj
12.11.2016 13:00
Napredak
5 : 1
Rušanj
Zabrežje
Zabrežje
2 : 4
Mladost (C)
Cvetovac
12.11.2016 13:00
Zabrežje
2 : 4
Mladost (C)
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 0
Polet
Grabovac
12.11.2016 13:00
TEK Sloga
3 : 0
Polet
Burovo
Burovo
5 : 3
Radnički
Rudovci
12.11.2016 13:00
Burovo
5 : 3
Radnički
Radnički (T)
Tekija
3 : 6
Zemljoradnik
Striža
12.11.2016 13:30
Radnički (T)
3 : 6
Zemljoradnik
Ursule
Ursule
4 : 2
Mladost (K)
Končarevo
12.11.2016 13:30
Ursule
4 : 2
Mladost (K)
Polet (V)
Vitoševac
3 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
12.11.2016 13:30
Polet (V)
3 : 1
Ratar
Sloga (K)
Korman
3 : 1
OFK Draževac
Draževac
12.11.2016 13:30
Sloga (K)
3 : 1
OFK Draževac
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
12.11.2016 13:00
Bratstvo
0 : 1
Jedinstvo (G)
Gradac
Konopnica
6 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
12.11.2016 13:00
Gradac
6 : 3
Marjan MB
Navalin
Navalin
1 : 1
Lemind
Leskovac
12.11.2016 13:00
Navalin
1 : 1
Lemind
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 6
Horgoš 1911
Horgoš
12.11.2016 13:00
Jedinstvo (M)
0 : 6
Horgoš 1911
Železničar
Novi Sad
0 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
12.11.2016 13:00
Železničar
0 : 1
Fruškogorac
Fruškogorski partizan
Bukovac
4 : 3
Borac
Rakovac
12.11.2016 13:00
Fruškogorski partizan
4 : 3
Borac
Partizan
Vrba
1 : 1
Mladost (V)
Vrdila
12.11.2016 16:30
Partizan
1 : 1
Mladost (V)
21. oktobar
Kragujevac
0 : 3
Erdoglija
Kragujevac
12.11.2016 13:00
21. oktobar
0 : 3
Erdoglija
Kremenac
Rogojevac
0 : 5
Seljak
Cvetojevac
12.11.2016 13:00
Kremenac
0 : 5
Seljak
Korićani
Korićani
1 : 2
Divostin
Kragujevac
12.11.2016 13:00
Korićani
1 : 2
Divostin
Azbest
Stragari
1 : 3
Košutnjak
Kragujevac
12.11.2016 13:00
Azbest
1 : 3
Košutnjak
Hajduk
Jovanovac
2 : 2
Zastava
Kragujevac
12.11.2016 13:00
Hajduk
2 : 2
Zastava
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 0
Maršić
Maršić
12.11.2016 13:00
OFK Bagremar
0 : 0
Maršić
Železničar Kusadak
Kusadak
1 : 6
Radnik
Smederevska Palanka
12.11.2016 13:30
Železničar Kusadak
1 : 6
Radnik
Mladost (R)
Ranovac
1 : 0
Napredak (S)
Simićevo
12.11.2016 13:00
Mladost (R)
1 : 0
Napredak (S)
Polet (V)
Voluja
8 : 0
Radnički (P)
Požeženo
12.11.2016 13:00
Polet (V)
8 : 0
Radnički (P)
Mladost
Vračević
0 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
12.11.2016 13:00
Mladost
0 : 1
Vrelo Sport
Kalenić
Kalenić
4 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
12.11.2016 13:00
Kalenić
4 : 1
Dimitrije Tucović
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
12.11.2016 13:00
Polet (DL)
3 : 1
OFK Stublenica
Crvena Jabuka
Ub
4 : 3
Proleter
Bajevac
12.11.2016 13:00
Crvena Jabuka
4 : 3
Proleter
OFK Sikole
Sikole
3 : 1
Ratar
Jasenica
12.11.2016 14:00
OFK Sikole
3 : 1
Ratar
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
4 : 0
Budućnost
Kaonik
12.11.2016 13:30
Knez Lazar
4 : 0
Budućnost
Kapidžija
Kapidžija
3 : 1
Rasina
Vitanovac
12.11.2016 13:30
Kapidžija
3 : 1
Rasina
Dedina
Dedina
1 : 7
Sloga
Majdevo
12.11.2016 13:30
Dedina
1 : 7
Sloga
Borac
Bivolje
2 : 1
Čarapan
Kruševac
12.11.2016 13:30
Borac
2 : 1
Čarapan
Jugovići
Bogdanje
4 : 1
Trudbenik
Stalać
12.11.2016 13:30
Jugovići
4 : 1
Trudbenik
Poštar
Beograd
1 : 2
Heroj Polet
Jajinci
12.11.2016 13:00
Poštar
1 : 2
Heroj Polet
Pionir
Besni Fok
0 : 9
Mladost
Jabučki Rit
12.11.2016 13:00
Pionir
0 : 9
Mladost
Stojnik
Stojnik
4 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
12.11.2016 14:30
Stojnik
4 : 0
Nemenikuće
Senjak
Pirot
3 : 0
Nišavac
Staničenje
12.11.2016 13:30
Senjak
3 : 0
Nišavac
Mladost
Mali Suvodol
6 : 1
Rongo Siti
Pirot
12.11.2016 13:30
Mladost
6 : 1
Rongo Siti
Provo 2015
Provo
4 : 1
Mrovska
Mrovska
12.11.2016 13:00
Provo 2015
4 : 1
Mrovska
Nomanica
Nomanica
1 : 0
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
12.11.2016 13:30
Nomanica
1 : 0
Gornje Sinkovce
Turekovac
Turekovac
5 : 3
Todorovce
Todorovce
12.11.2016 13:30
Turekovac
5 : 3
Todorovce
Veternica
Leskovac
0 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
12.11.2016 13:30
Veternica
0 : 1
ŠFU Derbi 2016
Gornje Krajince
Gornje Krajince
4 : 0
Jašunja
Jašunja
12.11.2016 13:30
Gornje Krajince
4 : 0
Jašunja
Sloboda
Stubica
2 : 1
OFK Radnički
Dren
12.11.2016 13:00
Sloboda
2 : 1
OFK Radnički
Mladost
Mala Drenova
0 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
12.11.2016 13:30
Mladost
0 : 3
Velika Drenova
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 6
Topoljak
Grabovac
12.11.2016 13:30
Kamenorezac 76
2 : 6
Topoljak
Granit
Radalj
1 : 8
TE Gučevo
Trbušnica
12.11.2016 13:00
Granit
1 : 8
TE Gučevo
Luk
Voćnjak
2 : 2
Jelav
Jelav
12.11.2016 13:00
Luk
2 : 2
Jelav
Mladost (G)
Gradilište
1 : 3
Studenac
Gornja Koviljača
12.11.2016 13:00
Mladost (G)
1 : 3
Studenac
Mladi Radnik
D ušica
2 : 0
Mladost(P)
Pretoke
12.11.2016 14:00
Mladi Radnik
2 : 0
Mladost(P)
Jedinstvo
Oplanić
1 : 3
Partizan
Bumbarevo Brdo
12.11.2016 14:00
Jedinstvo
1 : 3
Partizan
Kotlenik
Guncati
0 : 3
Sloga
Zabojnica
12.11.2016 14:00
Kotlenik
0 : 3
Sloga
Sinđelić
Grabovac
0 : 3
Mladi Radnik
Bobovo
12.11.2016 13:30
Sinđelić
0 : 3
Mladi Radnik
Budućnost
Đurinac
3 : 0
Vinogradar
Crkvenac
12.11.2016 13:30
Budućnost
3 : 0
Vinogradar
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 4
Ratkovac
Ratkovac
12.11.2016
Strmovo 1968
2 : 4
Ratkovac
Nepričava
Nepričava
3 : 0
Lajkovac
Lajkovac
12.11.2016
Nepričava
3 : 0
Lajkovac
Fair Play
Bijelo Polje
1 : 4
Petnjica
Petnjica
12.11.2016 13:00
Fair Play
1 : 4
Petnjica
Polimlje
Murino
1 : 3
Brskovo
Mojkovac
12.11.2016 13:00
Polimlje
1 : 3
Brskovo
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
3 : 1
Ribnica
Podgorica
12.11.2016 14:00
OFK Mladost 1970
3 : 1
Ribnica
Inđija
Inđija
3 : 1
BSK Borča
Borča
12.11.2016 13:00
Inđija
3 : 1
BSK Borča
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
12.11.2016 13:00
ČSK Pivara
2 : 1
OFK Odžaci
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Radnički
Pirot
12.11.2016 13:00
OFK Beograd
0 : 1
Radnički
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Zemun
Zemun
12.11.2016 13:00
Jagodina
1 : 2
Zemun
Spartak
Subotica
5 : 3
Crvena zvezda
Beograd
12.11.2016 13:00
Spartak
5 : 3
Crvena zvezda
Sloga Radnički
Zemun
3 : 2
Mašinac Trejs PZP
Niš
12.11.2016 12:30
Sloga Radnički
3 : 2
Mašinac Trejs PZP
Radnički 2012
Niš
3 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
12.11.2016
Radnički 2012
3 : 0
Knjaževac 2015
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Napredak
Kruševac
12.11.2016 11:00
Brodarac
2 : 1
Napredak
Radnički (V)
Valjevo
0 : 1
Rad
Beograd
12.11.2016 11:00
Radnički (V)
0 : 1
Rad
Radnički (N)
Niš
5 : 2
Mačva
Šabac
12.11.2016 13:00
Radnički (N)
5 : 2
Mačva
Čukarički
Beograd
8 : 1
Radnički (P)
Pirot
12.11.2016 12:30
Čukarički
8 : 1
Radnički (P)
Radnički Stobex
Klupci
3 : 1
Železničar
Lajkovac
12.11.2016 10:00
Radnički Stobex
3 : 1
Železničar
Radnički 1926
Požarevac
3 : 1
Morava
Velika Plana
12.11.2016 13:30
Radnički 1926
3 : 1
Morava
Karadjordje
Topola
4 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
12.11.2016 13:30
Karadjordje
4 : 2
Sloga 33
Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 0
Homoljac
Žagubica
12.11.2016 13:30
Mihajlovac
3 : 0
Homoljac
Šapine
Šapine
12 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
12.11.2016 13:30
Šapine
12 : 1
Mladi borac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
12.11.2016 13:30
VGSK
3 : 0
Šumadija
Sindjelic
Beograd
3 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
12.11.2016 16:00
Sindjelic
3 : 0
Radnički (O)
Železničar
Pančevo
2 : 3
Vršac
Vršac
12.11.2016 10:00
Železničar
2 : 3
Vršac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
Inđija
Inđija
12.11.2016 09:30
Radnički (SM)
0 : 2
Inđija
Dolina
Padina
8 : 0
Borac (Sa)
Sakule
12.11.2016 11:00
Dolina
8 : 0
Borac (Sa)
Glogonj
Glogonj
7 : 0
Omladinac 1927
Opovo
12.11.2016 11:00
Glogonj
7 : 0
Omladinac 1927
Zmaj 1953
Beograd
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
12.11.2016 10:00
Zmaj 1953
2 : 0
Budućnost
Srem
Jakovo
4 : 0
Vrčin
Vrčin
12.11.2016 10:00
Srem
4 : 0
Vrčin
BSK 1925
Beograd
3 : 0
Trudbenik
Trudbenik
12.11.2016 10:00
BSK 1925
3 : 0
Trudbenik
Omladinac
Veliko Polje
0 : 0
Grafičar
Beograd
12.11.2016 13:30
Omladinac
0 : 0
Grafičar
Voždovac MK
Beograd
6 : 0
011 MK
Beograd
12.11.2016 19:00
Voždovac MK
6 : 0
011 MK
Brodarac
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
12.11.2016 13:30
Brodarac
2 : 1
Teleoptik
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Rad
Beograd
12.11.2016 10:30
Novi Pazar
1 : 1
Rad
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Kiker
Kraljevo
12.11.2016 13:00
Moravac Orion
2 : 0
Kiker
Čukarički
Beograd
4 : 0
Real Niš
Niš
12.11.2016 15:00
Čukarički
4 : 0
Real Niš
Nacional AG
Novi Pazar
0 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
12.11.2016
Nacional AG
0 : 3
Šumadija 1903
Drina
Ljubovija
0 : 5
Mačva (Š)
Šabac
12.11.2016 12:00
Drina
0 : 5
Mačva (Š)
Senjak
Valjevo
3 : 2
Savacium
Šabac
12.11.2016 11:00
Senjak
3 : 2
Savacium
Donjošorac Sunrise
Šabac
6 : 0
Železničar
Lajkovac
12.11.2016 12:00
Donjošorac Sunrise
6 : 0
Železničar
Petlić 2006
Smederevo
0 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
12.11.2016 13:30
Petlić 2006
0 : 1
Petar Dobrnjac
Karadjordje
Topola
5 : 1
Radnički 1926
Požarevac
12.11.2016 13:30
Karadjordje
5 : 1
Radnički 1926
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
5 : 1
Šumadija
Aranđelovac
12.11.2016 13:30
Mihajlovac 1934
5 : 1
Šumadija
Šapine
Šapine
3 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
12.11.2016 13:30
Šapine
3 : 4
Smederevo 1924
Teleoptik
Zemun
6 : 2
BSK
Borča
12.11.2016 10:00
Teleoptik
6 : 2
BSK
BASK
Beograd
3 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
12.11.2016 10:00
BASK
3 : 2
Radnički (O)
Voždovac
Beograd
5 : 1
Radnicki (NB)
Novi Beograd
12.11.2016 10:00
Voždovac
5 : 1
Radnicki (NB)
PKB
Padinska Skela
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
12.11.2016 10:00
PKB
1 : 1
Lokomotiva
011
Beograd
1 : 2
Sindjelic
Beograd
12.11.2016 10:00
011
1 : 2
Sindjelic
Mladenovac
Mladenovac
0 : 4
Kolubara
Lazarevac
12.11.2016 10:00
Mladenovac
0 : 4
Kolubara
Internacional
Beograd
1 : 1
BSK 1925
Beograd
12.11.2016 10:00
Internacional
1 : 1
BSK 1925
Radnički (K)
Kovin
5 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
12.11.2016 12:00
Radnički (K)
5 : 2
Kikinda 1909
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 3
Petar Puača
Novi Sad
12.11.2016 12:00
Radnički (NP)
2 : 3
Petar Puača
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 1
Inđija
Inđija
12.11.2016 11:30
Radnički (SM)
5 : 1
Inđija
ŽAK junior
Sombor
1 : 0
Vrbas
Vrbas
12.11.2016 10:00
ŽAK junior
1 : 0
Vrbas
7.juli
Vodanj
2 : 8
Mladi borac
Veliko Orašje
12.11.2016 13:30
7.juli
2 : 8
Mladi borac
Budućnost
Ratari
0 : 3
Podunavac
Udovice
12.11.2016 13:30
Budućnost
0 : 3
Podunavac
Bresje Superior
Velia Plana
2 : 2
Pobeda
Golobok
12.11.2016 10:00
Bresje Superior
2 : 2
Pobeda
Hrtkovci
Hrtkovci
5 : 4
Borac
Klenak
12.11.2016 13:00
Hrtkovci
5 : 4
Borac
Mladost
Buđanovci
2 : 5
PSK Putinci
Putinci
12.11.2016 13:00
Mladost
2 : 5
PSK Putinci
Bačka 1901
Subotica
8 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
12.11.2016 13:00
Bačka 1901
8 : 0
Vinogradar
Radnički
Baranda
1 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
12.11.2016
Radnički
1 : 4
Dinamo 1945
Mladost (O)
Omoljica
4 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
12.11.2016
Mladost (O)
4 : 1
Mladost (V)
Borac
Pločica
0 : 3
Slavia
Kovačica
12.11.2016
Borac
0 : 3
Slavia
Polet
Grabovac
4 : 0
Posavina
Stubline
12.11.2016 13:00
Polet
4 : 0
Posavina
GSP Polet
Beograd
4 : 1
Graficar
Beograd
12.11.2016 17:00
GSP Polet
4 : 1
Graficar
Crvena zvezda MK
Beograd
3 : 0
Teleoptik MK
Zemun
12.11.2016 10:00
Crvena zvezda MK
3 : 0
Teleoptik MK
Sinđelić MK
Beograd
0 : 9
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
12.11.2016 10:00
Sinđelić MK
0 : 9
Čukarički MK
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
Kosmet
Leposavić
12.11.2016 12:00
Apolon 4
1 : 1
Kosmet
Bane
Raška
1 : 2
Apolon
Kraljevo
12.11.2016 11:00
Bane
1 : 2
Apolon
Tutin
Tutin
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
12.11.2016 12:00
Tutin
3 : 2
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
12.11.2016 12:30
Sport Klub 99
1 : 0
Šumadija 1903
Pazar Juniors
Novi Pazar
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
12.11.2016 14:30
Pazar Juniors
2 : 2
Sloga (K)
Kiker
Kraljevo
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
12.11.2016 12:00
Kiker
1 : 0
Radnički 1923
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
6 : 1
OFK Osečina
Osečina
12.11.2016 10:00
Budućnost-Krušik 2014
6 : 1
OFK Osečina
Drina
Ljubovija
0 : 7
Mačva (Š)
Šabac
12.11.2016 10:00
Drina
0 : 7
Mačva (Š)
Donjošorac Sunrise
Šabac
3 : 2
Železničar
Lajkovac
12.11.2016 10:00
Donjošorac Sunrise
3 : 2
Železničar
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
0 : 5
Cepelin 026
Smederevo
12.11.2016 13:30
Kolonija 11421
0 : 5
Cepelin 026
Šumadija
Aranđelovac
2 : 4
Pinkum
Veliko Gradište
12.11.2016 13:30
Šumadija
2 : 4
Pinkum
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 4
Presing
Požarevac
12.11.2016 13:30
Smederevo 1924
0 : 4
Presing
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 3
Petlić 2006
Smederevo
12.11.2016 13:30
GFK Jasenica 1911
2 : 3
Petlić 2006
Zvižd
Kučevo
9 : 3
Morava
Velika Plana
12.11.2016 13:30
Zvižd
9 : 3
Morava
Plana
Velika Plana
3 : 0
AF Djokić
Velika Plana
12.11.2016 13:30
Plana
3 : 0
AF Djokić
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Bačinac
Bačinac
12.11.2016 13:30
Sloga 33
4 : 1
Bačinac
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
12.11.2016 10:00
OFK Beograd
0 : 1
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
BSK
Borča
12.11.2016 10:00
Crvena zvezda
7 : 0
BSK
Čukarički
Beograd
4 : 1
Rad
Beograd
12.11.2016 10:00
Čukarički
4 : 1
Rad
Vozdovac
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
12.11.2016 10:00
Vozdovac
2 : 1
Teleoptik
Brodarac
Novi Beograd
4 : 0
FSFV
Beograd
12.11.2016 10:00
Brodarac
4 : 0
FSFV
011
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
12.11.2016 10:00
011
1 : 1
Partizan
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
12.11.2016 10:00
Radnički (NP)
0 : 3
Petar Puača
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 3
Inđija
Inđija
12.11.2016 13:30
Radnički (SM)
2 : 3
Inđija
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
12.11.2016 10:00
Radnički (K)
2 : 0
Kikinda 1909
CFK
Vrbas
2 : 0
Bečej 1918
Bečej
12.11.2016 11:00
CFK
2 : 0
Bečej 1918
Omladinac
Deliblato
1 : 12
Dinamo 1945
Pančevo
12.11.2016 11:00
Omladinac
1 : 12
Dinamo 1945
Železničar
Pančevo
4 : 1
Budućnost
Banatski Brestovac
12.11.2016 12:00
Železničar
4 : 1
Budućnost
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
12.11.2016 11:00
Proleter
2 : 2
Vojvodina (S)
Belo Polje
Belo Polje
2 : 1
Polet
Grabovac
12.11.2016 09:00
Belo Polje
2 : 1
Polet
Sindjelic
Beograd
1 : 1
Radnički NB
Novi Beograd
12.11.2016 09:00
Sindjelic
1 : 1
Radnički NB
Dominus
Beograd
1 : 2
BSK 1925
Beograd
12.11.2016 11:00
Dominus
1 : 2
BSK 1925
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
12.11.2016 09:00
Lokomotiva
1 : 0
Kolubara
Radnički
Obrenovac
4 : 2
BASK
Beograd
12.11.2016 13:00
Radnički
4 : 2
BASK
Crvena zvezda MK
Beograd
1 : 0
Čukarički MK
Beograd
12.11.2016 14:00
Crvena zvezda MK
1 : 0
Čukarički MK
Sinđelić MK
Beograd
5 : 4
Dunav MK
Veliko Selo
12.11.2016 14:30
Sinđelić MK
5 : 4
Dunav MK
Petlić MK
Smederevo
0 : 6
Ole MK
Zemun
12.11.2016 11:00
Petlić MK
0 : 6
Ole MK
Dunavac MK
Grocka
3 : 0
Beograd 1929 MK
Beograd
12.11.2016 10:00
Dunavac MK
3 : 0
Beograd 1929 MK
Kosmaj MK
Ralja
6 : 0
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
12.11.2016 13:00
Kosmaj MK
6 : 0
Selo Mladenovac MK
Kolubara MK
Lazarevac
3 : 0
PKB MK
Padinska Skela
12.11.2016 10:00
Kolubara MK
3 : 0
PKB MK
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Čukarički
Beograd
12.11.2016 10:00
OFK Beograd
2 : 2
Čukarički
Brodarac 1947
Beograd
0 : 0
BSK Borča
Borča
12.11.2016 10:00
Brodarac 1947
0 : 0
BSK Borča
Vozdovac
Beograd
1 : 2
BSK 1925
Beograd
12.11.2016 10:00
Vozdovac
1 : 2
BSK 1925
Rad
Banjica
1 : 1
Teleoptik
Zemun
12.11.2016 10:00
Rad
1 : 1
Teleoptik
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
12.11.2016 10:00
Radnički (O)
3 : 1
Kolubara
Sloga
Korenita
1 : 3
Jedinstvo
Mali Zvornik
12.11.2016 10:00
Sloga
1 : 3
Jedinstvo
Loznica II
Loznica
4 : 1
Jadar 07
Loznica
12.11.2016 10:00
Loznica II
4 : 1
Jadar 07
Pčelinjo
Loznica
3 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
12.11.2016 14:00
Pčelinjo
3 : 0
Podrinje
Subotica
Subotica
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
12.11.2016 09:00
Subotica
3 : 0
Bačka 1901
Arena SU
Subotica
1 : 1
CFK
Vrbas
12.11.2016 11:00
Arena SU
1 : 1
CFK
Omladinac
Veliko Polje
1 : 3
Buducnost
Zvecka
12.11.2016 10:00
Omladinac
1 : 3
Buducnost
Zadrugar
Orasac
9 : 0
Posavina
Stubline
12.11.2016 10:00
Zadrugar
9 : 0
Posavina
Sloga
Ratari
0 : 0
Pobeda
Piroman
12.11.2016 10:00
Sloga
0 : 0
Pobeda
Mačva
Šabac
6 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
12.11.2016 10:00
Mačva
6 : 0
Jedinstvo 1945
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
12.11.2016
10:00
Tamnava 2016
Koceljeva
12.11.2016 10:00
POFK Letnjikovac
:
Tamnava 2016
Mačva 2005
Bogatić
2 : 0
Donjošorac
Šabac
12.11.2016 10:00
Mačva 2005
2 : 0
Donjošorac
Torlak
Beograd
6 : 1
Radnicki NB
Novi Beograd
12.11.2016 13:00
Torlak
6 : 1
Radnicki NB
IMT
Beograd
2 : 1
Forza
Beograd
12.11.2016 10:00
IMT
2 : 1
Forza
Zmaj 1953
Beograd
1 : 5
BSK 1925 B
Batajnica
12.11.2016 12:30
Zmaj 1953
1 : 5
BSK 1925 B

Košarka

Radnički
Kovin
82 : 74
Kris Kros
Pančevo
12.11.2016 19:00
Radnički
82 : 74
Kris Kros
Hajduk
Kula
63 : 78
Dunav 2014
Apatin
12.11.2016 19:00
Hajduk
63 : 78
Dunav 2014
Sveti Đorđe
Žitište
80 : 62
Vrbas
Vrbas
12.11.2016 20:00
Sveti Đorđe
80 : 62
Vrbas
Priboj
Priboj
64 : 91
Zlatar
Nova Varoš
12.11.2016 20:00
Priboj
64 : 91
Zlatar
Klik
Arilje
93 : 77
Student
Bajina Bašta
12.11.2016 18:30
Klik
93 : 77
Student
Zekas 75
Rača
73 : 76
KKK Radnički
Kragujevac
12.11.2016 18:00
Zekas 75
73 : 76
KKK Radnički
Šabac
Šabac
84 : 92
Crnokosa
Kosjerić
12.11.2016 17:00
Šabac
84 : 92
Crnokosa
Morava
Vladičin Han
75 : 79
Jablanica
Medveđa
12.11.2016 19:00
Morava
75 : 79
Jablanica
Sokobanja
Sokobanja
96 : 81
Prokuplje
Prokuplje
12.11.2016 18:00
Sokobanja
96 : 81
Prokuplje
Vlasotince
Vlasotince
56 : 87
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
12.11.2016 20:00
Vlasotince
56 : 87
Dimitrovgrad
Torlak
Beograd
71 : 84
BKK Radnički
Beograd
12.11.2016 12:15
Torlak
71 : 84
BKK Radnički
Slodes
Beograd
79 : 82
Žitko Basket
Beograd
12.11.2016 13:00
Slodes
79 : 82
Žitko Basket
Kadet
Novi Sad
58 : 88
Star
Novi Sad
12.11.2016 17:30
Kadet
58 : 88
Star
Bagljaš
Zrenjanin
69 : 84
Budućnost
Novi Sad
12.11.2016 15:30
Bagljaš
69 : 84
Budućnost
SO Koš
Sombor
74 : 85
Sloboda NS
Novi Sad
12.11.2016 19:00
SO Koš
74 : 85
Sloboda NS
Pink
Šimanovci
66 : 78
Vojka
Vojka
12.11.2016 18:30
Pink
66 : 78
Vojka
Jedinstvo
Kačarevo
86 : 78
Omladinac
Novi Banovci
12.11.2016 19:00
Jedinstvo
86 : 78
Omladinac
Lokomotiva 2016
Pećinci
52 : 89
Partizan
Šid
12.11.2016 16:30
Lokomotiva 2016
52 : 89
Partizan
Opovo 99
Opovo
64 : 56
BNS
Banatsko Novo Selo
12.11.2016 17:30
Opovo 99
64 : 56
BNS
Šimanovci
Šimanovci
56 : 94
Dinamo
Pančevo
12.11.2016 20:30
Šimanovci
56 : 94
Dinamo
Rađevac
Krupanj
56 : 68
M015
Šabac
12.11.2016 18:00
Rađevac
56 : 68
M015
Student 014
Valjevo
68 : 62
Železničar
Lajkovac
12.11.2016 20:00
Student 014
68 : 62
Železničar
Sloga
Požega
80 : 66
Mladost
Čačak
12.11.2016 20:00
Sloga
80 : 66
Mladost
Play off
Užice
75 : 59
GM-032
Gornji Milanovac
12.11.2016 12:00
Play off
75 : 59
GM-032
Morava
Zablaće
86 : 64
Čačak 94
Čačak
12.11.2016 18:00
Morava
86 : 64
Čačak 94
Bane
Raška
66 : 78
Stari Ras
Novi Pazar
12.11.2016 16:30
Bane
66 : 78
Stari Ras
Zvezdara
Beograd
90 : 69
Vizura Shark
Beograd
12.11.2016 18:00
Zvezdara
90 : 69
Vizura Shark
Novi Beograd 7
Beograd
88 : 60
Umka 2009
Beograd
12.11.2016 12:50
Novi Beograd 7
88 : 60
Umka 2009
Jugbasket
Vranje
68 : 52
Zicer
Bor
12.11.2016 14:30
Jugbasket
68 : 52
Zicer
Omladinac 016
Leskovac
55 : 69
Hajduk Veljko
Negotin
12.11.2016 16:00
Omladinac 016
55 : 69
Hajduk Veljko
Pusta Reka
Bojnik
53 : 88
Bor RTB
Bor
12.11.2016 14:00
Pusta Reka
53 : 88
Bor RTB
Partizan NIS
Beograd
87 : 97
Cedevita
Zagreb
12.11.2016 21:00
Partizan NIS
87 : 97
Cedevita
Karpoš Sokoli
Skopje
77 : 71
Budućnost VOLI
Podgorica
12.11.2016 17:00
Karpoš Sokoli
77 : 71
Budućnost VOLI
Beovuk 72
Beograd
86 : 76
Sloga
Kraljevo
12.11.2016 17:30
Beovuk 72
86 : 76
Sloga
Metalac
Valjevo
82 : 75
Napredak Rubin
Kruševac
12.11.2016 18:00
Metalac
82 : 75
Napredak Rubin
Vršac
Vršac
107 : 85
OKK Beograd
Beograd
12.11.2016 18:00
Vršac
107 : 85
OKK Beograd
Tamiš
Pančevo
63 : 82
Spartak
Subotica
12.11.2016 20:00
Tamiš
63 : 82
Spartak
Dynamic BG
Beograd
74 : 69
Konstantin
Niš
12.11.2016 16:00
Dynamic BG
74 : 69
Konstantin
Kolubara LA 2003
Lazarevac
77 : 71
Plana
Velika Plana
12.11.2016 19:30
Kolubara LA 2003
77 : 71
Plana
Zlatibor
Čajetina
91 : 66
Proleter Naftagas
Zrenjanin
12.11.2016 18:00
Zlatibor
91 : 66
Proleter Naftagas
Rtanj
Boljevac
72 : 70
Pirot
Pirot
12.11.2016 18:00
Rtanj
72 : 70
Pirot
Futog Tupanjac MD
Futog
73 : 97
Vojvodina
Novi Sad
12.11.2016 20:00
Futog Tupanjac MD
73 : 97
Vojvodina
Play Off
Užice
45 : 44
ČA basket
Čačak
12.11.2016 14:00
Play Off
45 : 44
ČA basket
Lim
Priboj
55 : 85
Prijepolje
Prijepolje
12.11.2016 15:00
Lim
55 : 85
Prijepolje
Zvečan
Zvečan
20 : 0
Ljubovija
Ljubovija
12.11.2016 15:00
Zvečan
20 : 0
Ljubovija
Duga
Šabac
83 : 37
Užice
Užice
12.11.2016 11:00
Duga
83 : 37
Užice
Student 2
Niš
67 : 53
Topličanin 2012
Prokuplje
12.11.2016 16:30
Student 2
67 : 53
Topličanin 2012
Bagdala
Kruševac
45 : 74
Palanka 2012
Smederevska Palanka
12.11.2016 12:30
Bagdala
45 : 74
Palanka 2012
Kikinda
Kikinda
65 : 84
Proleter 023
Zrenjanin
12.11.2016 13:30
Kikinda
65 : 84
Proleter 023
Jadran
Golubinci
46 : 87
Srbobran
Srbobran
12.11.2016 20:00
Jadran
46 : 87
Srbobran
Student
Niš
63 : 76
Partizan 1953
Beograd
12.11.2016 18:30
Student
63 : 76
Partizan 1953
Šumadija
Kragujevac
74 : 72
Spartak
Subotica
12.11.2016 17:00
Šumadija
74 : 72
Spartak
Vrbas Medela
Vrbas
78 : 57
Vršac
Vršac
12.11.2016 18:00
Vrbas Medela
78 : 57
Vršac
Zdravlje
Leskovac
56 : 68
Žarkovo
Beograd
12.11.2016 16:00
Zdravlje
56 : 68
Žarkovo
Crvena Zvezda M:TS
Beograd
101 : 56
Radnički
Kragujevac
12.11.2016 16:00
Crvena Zvezda M:TS
101 : 56
Radnički
Nibak
Niš
68 : 64
Železničar
Čačak
12.11.2016 15:00
Nibak
68 : 64
Železničar
Mega Bemax
Sremska Mitrovica
86 : 33
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
12.11.2016 16:00
Mega Bemax
86 : 33
Mladost (SP)
Borac
Čačak
70 : 44
Konstantin
Niš
12.11.2016 15:00
Borac
70 : 44
Konstantin
Sloga
Kraljevo
47 : 44
Mladost (Č)
Čačak
12.11.2016 14:00
Sloga
47 : 44
Mladost (Č)
Sport's World
Novi Sad
72 : 83
Crvena zvezda M:TS
Beograd
12.11.2016 17:00
Sport's World
72 : 83
Crvena zvezda M:TS
Zemun
Zemun
119 : 60
Hisar
Leskovac
12.11.2016 13:00
Zemun
119 : 60
Hisar
Železničar
Lajkovac
78 : 63
Inter koš
Šabac
12.11.2016
Železničar
78 : 63
Inter koš
MIX
Šabac
20 : 0
M-015
Šabac
12.11.2016
MIX
20 : 0
M-015
Koceljeva
Koceljeva
20 : 0
MIX 2
Šabac
12.11.2016
Koceljeva
20 : 0
MIX 2
Železničar
Lajkovac
45 : 40
MIX 1
Šabac
12.11.2016
Železničar
45 : 40
MIX 1
Mionica
Mionica
20 : 0
Student 014
Valjevo
12.11.2016
Mionica
20 : 0
Student 014
LA Basket
Lazarevac
20 : 0
OKK Šabac
Šabac
12.11.2016
LA Basket
20 : 0
OKK Šabac
MIX 2
Šabac
20 : 0
Inter koš
Šabac
12.11.2016
MIX 2
20 : 0
Inter koš
Železničar
Lajkovac
20 : 0
MIX 1
Šabac
12.11.2016
Železničar
20 : 0
MIX 1
Mionica
Mionica
42 : 17
Student 014
Valjevo
12.11.2016
Mionica
42 : 17
Student 014
LA Basket
Lazarevac
20 : 0
Rađevac
Krupanj
12.11.2016
LA Basket
20 : 0
Rađevac
Osečina
Osečina
20 : 0
MIX
Šabac
12.11.2016
Osečina
20 : 0
MIX
Mionica
Mionica
43 : 55
Student
Valjevo
12.11.2016
Mionica
43 : 55
Student
Mladost 014
Ub
20 : 0
Rađevac
Krupanj
12.11.2016
Mladost 014
20 : 0
Rađevac

Odbojka

Loznica
Loznica
3 : 0
BMR Petlovača
Mačvanski Prnjavor
12.11.2016 20:00
Loznica
3 : 0
BMR Petlovača
Karađorđe
Topola
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
12.11.2016 19:30
Karađorđe
0 : 3
Šumadija
Rudar
Kostolac
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
12.11.2016 19:00
Rudar
3 : 0
Jedinstvo
Partizan
Lipljan
1 : 3
Arilje
Arilje
12.11.2016 15:00
Partizan
1 : 3
Arilje
Botafogo
Novi Sad
1 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
12.11.2016 19:00
Botafogo
1 : 3
Hercegovina
Desetka
Niš
2 : 3
Borac
Paraćin
12.11.2016 15:00
Desetka
2 : 3
Borac
Mladost
Vranje
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
12.11.2016 20:00
Mladost
0 : 3
Hajduk Veljko
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
12.11.2016 17:00
Gračanica
3 : 0
Tehničar
Maglić 1953
Maglić
1 : 3
Partizan
Bač
12.11.2016
Maglić 1953
1 : 3
Partizan
Mladost
Bački Petrovac
0 : 3
Vest
Šid
12.11.2016
Mladost
0 : 3
Vest
Sloven
Ruma
1 : 3
Merkur
Bačka Palanka
12.11.2016
Sloven
1 : 3
Merkur
Novi Sad 2
Novi Sad
1 : 3
Vrbas
Vrbas
12.11.2016
Novi Sad 2
1 : 3
Vrbas
Inđija
Inđija
2 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
12.11.2016
Inđija
2 : 3
Klek Srbijašume 2
Vojvodina 3
Novi Sad
2 : 3
Stražilovo
Sremski Karlovci
12.11.2016
Vojvodina 3
2 : 3
Stražilovo
Ribnica
Kraljevo
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
12.11.2016 19:00
Ribnica
3 : 1
Crvena zvezda
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
12.11.2016 19:00
VGSK
3 : 0
Toplički Vitezovi
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
12.11.2016 16:00
Jagodina
0 : 3
Kosovska Mitrovica
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Borac
Starčevo
12.11.2016 19:00
FAP Livnica
0 : 3
Borac
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Spartak (S)
Subotica
12.11.2016 19:00
Mladi radnik
3 : 0
Spartak (S)
Užice
Užice
3 : 1
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
12.11.2016 17:00
Užice
3 : 1
Metalac Takovo
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Bavanište
Bavanište
12.11.2016 19:00
Mladenovac
3 : 1
Bavanište
Bečej
Bečej
0 : 3
Zaslon
Šabac
12.11.2016 19:00
Bečej
0 : 3
Zaslon
Timok
Zaječar
3 : 0
Antena
Kruševac
12.11.2016 17:00
Timok
3 : 0
Antena
Kralj
Beograd
3 : 2
Zaslon
Šabac
12.11.2016 16:35
Kralj
3 : 2
Zaslon
Trstenik
Trstenik
2 : 3
Crnokosa
Kosjerić
12.11.2016 17:00
Trstenik
2 : 3
Crnokosa
Bambi volej
Prijepolje
3 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
12.11.2016 20:00
Bambi volej
3 : 1
Mokra Gora
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 1
Tehničar
Kraljevo
12.11.2016 17:00
Putevi Trendteks
3 : 1
Tehničar
Radan
Lebane
0 : 3
Kuršumlija
Kuršumlija
12.11.2016 17:00
Radan
0 : 3
Kuršumlija
Desetka
Niš
2 : 3
Paraćin
Paraćin
12.11.2016 17:00
Desetka
2 : 3
Paraćin
Bor
Bor
3 : 1
Majdanpek FBC
Majdanpek
12.11.2016 19:30
Bor
3 : 1
Majdanpek FBC
Leskovac-98
Leskovac
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
12.11.2016 18:00
Leskovac-98
0 : 3
Topličanin
Elan Volej
Srbobran
3 : 0
Vršac
Vršac
12.11.2016 17:00
Elan Volej
3 : 0
Vršac
Mladost (I)
Inđija
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
12.11.2016 14:00
Mladost (I)
0 : 3
Novi Sad
Kopaonik
Brus
0 : 3
Mladost 2000
Kruševac
12.11.2016
Kopaonik
0 : 3
Mladost 2000
Napredak 037
Kruševac
2 : 3
Kraljevo
Kraljevo
12.11.2016
Napredak 037
2 : 3
Kraljevo
Sportisimo
Vrnjačka Banja
3 : 0
Gimnazijalac 2
Kraljevo
12.11.2016
Sportisimo
3 : 0
Gimnazijalac 2
Župa
Aleksandrovac
0 : 3
Ušće
Ušće
12.11.2016
Župa
0 : 3
Ušće
Raška
Raška
1 : 3
Mokra Gora 2
Zubin Potok
12.11.2016
Raška
1 : 3
Mokra Gora 2
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 3
Zvečan
Zvečan
12.11.2016
Novi Pazar
2 : 3
Zvečan
Volej stars junior
Novi Pazar
3 : 0
Bane
Raška
12.11.2016
Volej stars junior
3 : 0
Bane
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 2
Koteks
Novi Pazar
12.11.2016
Kosovska Mitrovica
3 : 2
Koteks
NS Volej tim
Novi Sad
1 : 3
Štrand Volej
Novi Sad
12.11.2016
NS Volej tim
1 : 3
Štrand Volej
Lavice 07
Novi Sad
3 : 1
Grbić
Temerin
12.11.2016
Lavice 07
3 : 1
Grbić
NS Tim
Novi Sad
0 : 3
Star
Novi Sad
12.11.2016
NS Tim
0 : 3
Star
Libero
Bačko Gradište
1 : 3
Slavija
Novi Sad
12.11.2016
Libero
1 : 3
Slavija
Beočin Metal
Beočin
1 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
12.11.2016
Beočin Metal
1 : 3
Dunav Volej
Proleter
Zrenjanin
1 : 3
Kikinda
Kikinda
12.11.2016
Proleter
1 : 3
Kikinda
Mladost 2
Nova Pazova
2 : 3
Banat
Vršac
12.11.2016
Mladost 2
2 : 3
Banat
Inđija
Inđija
3 : 0
Žitište
Žitište
12.11.2016
Inđija
3 : 0
Žitište
Krajišnik
Krajišnik
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
12.11.2016
Krajišnik
3 : 0
Hercegovina
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Soko
Nova Gajdobra
12.11.2016
Merkur
3 : 0
Soko
Sutjeska
Bačko Dobro Polje