XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 250 utakmica za dan
Nedelja, 27 Novembar 2016

Fudbal

27.11.2016 17:30 Manchester Utd 1 : 1 West Ham
27.11.2016 17:30 Southampton 1 : 0 Everton
27.11.2016 15:15 Arsenal 3 : 1 Bournemouth
27.11.2016 13:00 Watford 0 : 1 Stoke
27.11.2016 15:30 Schalke 04 3 : 1 Darmstadt 98
27.11.2016 17:30 Hertha BSC 2 : 1 Mainz 05
27.11.2016 12:30 Palermo 0 : 1 Lazio
27.11.2016 15:00 Bologna 0 : 2 Atalanta
27.11.2016 15:00 Cagliari 2 : 1 Udinese
27.11.2016 15:00 Crotone 1 : 1 Sampdoria
27.11.2016 15:00 Genoa 3 : 1 Juventus
27.11.2016 20:45 Roma 3 : 2 Pescara
27.11.2016 15:00 Angers 1 : 2 Saint-Étienne
27.11.2016 17:00 Nice 1 : 1 Bastia
27.11.2016 20:45 Lyon 1 : 2 PSG
27.11.2016 12:00 Villarreal 0 : 2 Alavés
27.11.2016 16:15 Osasuna 0 : 3 Atlético Madrid
27.11.2016 18:30 Celta Vigo 3 : 1 Granada
27.11.2016 20:45 Real Sociedad 1 : 1 Barcelona
27.11.2016 14:00 Mornar 1 : 1 Berane
27.11.2016 14:00 Kom 2 : 1 Igalo
27.11.2016 14:00 Radnički 0 : 0 Ibar
27.11.2016 14:00 Otrant Olympic 1 : 1 Bratstvo
27.11.2016 14:00 Cetinje 0 : 1 Čelik
27.11.2016 13:00 Crvena stijena 3 : 3 Ribnica
27.11.2016 13:00 Drezga 0 : 5 OFK Mladost 1970
27.11.2016 13:00 Polet (T) 1 : 1 Slatina
27.11.2016 13:00 Prijevor 5 : 0 Ozrem PMH
27.11.2016 13:00 Mladost (P) 2 : 4 LFK Mladost
27.11.2016 13:00 Spartak 5 : 3 Backovac Junajted
27.11.2016 13:00 Donja Vrbava 1 : 0 Jedinstvo (GG)
27.11.2016 13:00 Omladinac (Z) 1 : 3 Zadrugar
27.11.2016 13:00 Brezak 2 : 1 Napredak
27.11.2016 13:00 Osipaonica 1 : 1 Podunavac
27.11.2016 13:00 Budućnost 1 : 0 Crvena zvezda
27.11.2016 13:00 Udarnik 1 : 0 Cerovac 2013
27.11.2016 13:00 Polet 1 : 0 Mladi borac
27.11.2016 13:00 7. Juli 3 : 2 SASK
27.11.2016 13:00 Pobeda 0 : 2 Šumadija
27.11.2016 13:00 Sloboda 1 : 2 Sloga
27.11.2016 11:00 Sloga 7 : 0 Blizna
27.11.2016 13:00 Branik 3 : 2 Radnički
27.11.2016 13:00 Brestovac 5 : 1 Deli Jovan
27.11.2016 13:00 Čubra 4 : 1 Nemetali
27.11.2016 13:00 Krivelj 1 : 3 Polom
27.11.2016 13:00 BSK 1 : 2 Slatina
27.11.2016 13:00 Rudar Alpos 3 : 0 Zemljoradnik
27.11.2016 13:00 Moravac (ZT) 1 : 1 Morava (Ž)
27.11.2016 13:00 Palilula 3 : 4 Rasovača
27.11.2016 13:00 Radnički 1924 5 : 1 Radnički 1947
27.11.2016 13:00 Mladost 1976 2 : 3 Naša krila
27.11.2016 13:00 Doljevac 1971 2 : 1 Jedinstvo GVD
27.11.2016 13:00 Mladost (Ba) 2 : 1 Naisus 1977
27.11.2016 13:00 OFK Knjaz 1 : 0 OFK Grlište
27.11.2016 13:00 Radnički (L) 3 : 0 Bučje Topla
27.11.2016 13:00 Sloga 1 : 1 ŠSK
27.11.2016 13:00 Malinik 1 : 1 Osnić
27.11.2016 13:00 Kablovi 2 : 0 Vratarnica
27.11.2016 13:00 Vučje 2 : 2 Jedinstvo (GS)
27.11.2016 13:00 Polet 5 : 2 Plantaža
27.11.2016 13:00 Železničar 3 : 2 Mladi Borac
27.11.2016 13:00 Jablanica 6 : 2 Brza
27.11.2016 13:00 Radnički (P) 7 : 1 Kumarevo 65
27.11.2016 13:00 Progres 4 : 0 Omladinac (DS)
27.11.2016 13:00 Umac 1 : 0 Bobište
27.11.2016 13:00 Zloćudovo 4 : 2 Jedinstvo (Š)
27.11.2016 13:00 Sloga 0 : 2 Čekmin
27.11.2016 13:00 Ternoci 4 : 0 Pavlovac
27.11.2016 13:00 Mladost (S) 0 : 4 Lugina
27.11.2016 13:00 Čelik 1 : 5 OFK Alakince
27.11.2016 11:00 Crnotince 2 : 2 Vihor
27.11.2016 13:00 Trešnjevka 1 : 2 Mladost (B)
27.11.2016 11:00 Pobeda 1976 4 : 6 Napredak 2012
27.11.2016 13:00 Polet (V) 1 : 0 Planinac 2015
27.11.2016 13:00 Sloga (K) 3 : 0 Mladi Radnik
27.11.2016 11:00 Borac 3 : 0 Ratar
27.11.2016 13:00 Jastrebac 0 : 3 Jedinstvo
27.11.2016 13:00 Sloboda (DB) 3 : 3 Mladost (DL)
27.11.2016 13:00 Šumadija 2 : 3 Mladost (V)
27.11.2016 13:00 Real 3 : 1 Sušica 2012
27.11.2016 13:00 Napredak 2 : 4 BSK
27.11.2016 13:00 Mladost (B) 3 : 0 Lemind
27.11.2016 13:00 Milanovo 5 : 5 OFK Morava
27.11.2016 13:30 Budućnost 6 : 2 Lugovi
27.11.2016 13:30 Rudar 5 : 0 Malba
27.11.2016 13:30 Planinac 4 : 3 Gavrilo Princip
27.11.2016 13:30 Vujan 1 : 2 Čačak 94
27.11.2016 11:00 Rakova 1 : 3 Prijatelji
27.11.2016 13:30 Kej 4 : 3 Morava (M)
27.11.2016 13:00 Velika Reka 2 : 4 Jedinstvo (Z)
27.11.2016 13:00 Liplje 0 : 4 Kolubara 2
27.11.2016 13:30 Rečka 1 : 5 Slatina
27.11.2016 13:30 Polet 0 : 3 Urovica
27.11.2016 13:30 Kovilovo 4 : 0 Miloševo
27.11.2016 13:30 Ratar 0 : 9 Malajnica
27.11.2016 13:00 Lokomotiva 2 : 2 Pobeda
27.11.2016 13:00 Veliki Suvodol 0 : 6 Nišavac
27.11.2016 13:00 Željuša 3 : 0 Sloboda
27.11.2016 13:00 Jerma 5 : 0 Rongo Siti
27.11.2016 13:00 Rajko Mitić 1 : 0 Sloga
27.11.2016 13:00 Deli Jovan 3 : 0 Kosovo
27.11.2016 13:00 Lovac 4 : 0 Nacional
27.11.2016 13:00 Šljivar 3 : 0 Kastrum
27.11.2016 13:00 Polet 1959 1 : 1 Velika Jasikova
27.11.2016 13:00 Timok 1928 3 : 0 OFK Rtanj 2016
27.11.2016 13:30 Koprijan 1975 3 : 0 Borac
27.11.2016 10:00 Baličevac 1974 4 : 2 Banaćanin
27.11.2016 11:00 Moravac (G) 3 : 0 Rudar 1973
27.11.2016 10:00 Jašunja 1 : 7 Moravac (P)
27.11.2016 13:00 Heroj 2 : 2 Donja Mutnica
27.11.2016 Sinđelić 0 : 3 Vinogradar
27.11.2016 Mladi Radnik 1 : 3 Budućnost
27.11.2016 Krstarica 8 : 0 Levač
27.11.2016 11:00 OFK Beograd 1 : 0 Čukarički
27.11.2016 11:00 OFK Vlada Dimitrijević 3 : 0 Rudar
27.11.2016 12:00 ND 2011 0 : 2 OFK National AG
27.11.2016 15:00 OFK Ras 3 : 1 OFK National AG
27.11.2016 10:00 OFK Vlada Dimitrijević 1 : 0 ND 2011
27.11.2016 10:00 Sport Klub 99 3 : 0 ND 2011
27.11.2016 12:00 OFK Vlada Dimitrijević 3 : 3 Kosmet
27.11.2016 12:00 Pazar Juniors 2 : 1 Trepča
27.11.2016 14:00 OFK Vlada Dimitrijević 2 : 4 Tutin

Košarka

27.11.2016 17:00 Igokea 79 : 72 MZT Skopje Aerodrom
27.11.2016 21:00 Cibona 82 : 73 Zadar
27.11.2016 19:00 FMP 69 : 77 Budućnost VOLI
27.11.2016 13:00 Mladost Admiral 93 : 88 Beovuk 72
27.11.2016 16:00 Dynamic BG 84 : 74 Spartak
27.11.2016 19:30 Srem 81 : 114 Zlatibor
27.11.2016 18:30 Železničar 67 : 80 Dunav 2014
27.11.2016 18:00 Železničar 84 : 65 Student
27.11.2016 20:00 Jastrebac 85 : 69 Vlasotince
27.11.2016 16:00 Radan 63 : 59 Radnik
27.11.2016 18:00 Ras 77 : 70 Torlak
27.11.2016 17:30 Petrovgrad 79 : 87 Star
27.11.2016 13:00 Sivac 101 : 109 Budućnost
27.11.2016 16:00 SO Koš 82 : 90 Karađorđevo
27.11.2016 17:00 Dinamo 102 : 46 BNS
27.11.2016 20:00 Student 014 82 : 68 Mladost 2014
27.11.2016 19:00 Vladimirci 47 : 77 M015
27.11.2016 15:00 Loznica 86 : 51 Železničar
27.11.2016 18:30 Sloga (PM) 56 : 85 Požarevac
27.11.2016 20:00 Svilajnac 90 : 65 Sloga (D)
27.11.2016 19:00 Bane 78 : 89 Trepča
27.11.2016 19:00 Stari Ras 92 : 67 Napredak Junior
27.11.2016 16:00 Zvezdara 74 : 75 Vitez BGD 011
27.11.2016 19:15 Lazarevac 69 : 62 Torlak 2
27.11.2016 19:40 Umka 2009 72 : 88 BASK
27.11.2016 18:00 Omladinac 016 81 : 59 Zicer
27.11.2016 17:00 Đerdap 59 : 87 Jugbasket
27.11.2016 19:30 BSK Junior 60 : 68 Hisar
27.11.2016 20:00 Duga 52 : 46 Ljubovija
27.11.2016 16:00 Mileševac 96 : 69 Železničar
27.11.2016 13:30 Radnički 85 : 46 Student 2
27.11.2016 18:00 Radnički 2016 79 : 70 Palanka 2012
27.11.2016 19:30 Gimnazijalac 60 : 80 Bor
27.11.2016 12:00 Actavis academy 37 : 69 Paraćin
27.11.2016 14:30 Karaburma 90 : 63 Čelarevo
27.11.2016 15:00 Titel 48 : 64 Njegoš
27.11.2016 18:15 SO Koš 41 : 82 Proleter 023
27.11.2016 20:15 Bežanija 76 : 57 Proleter
27.11.2016 18:30 Girl Basket 72 : 60 Topolčanka
27.11.2016 14:00 Železničar 39 : 95 Mega Bemax
27.11.2016 14:00 Polet 63 : 97 Vojvodina
27.11.2016 14:00 Zdravlje 67 : 55 Nibak
27.11.2016 15:30 Vizura Shark 59 : 63 Sport's World

Odbojka

27.11.2016 20:00 Srem Iton 3 : 0 Bavanište
27.11.2016 17:00 Novi Sad 0 : 3 Zaslon
27.11.2016 16:40 Lucky Star 3 : 0 BMR Petlovača
27.11.2016 15:00 Knez Lazar 3 : 1 Novi Pazar 2
27.11.2016 12:00 Lotus 1 : 3 Putevi
27.11.2016 14:00 Partizan 3 : 2 Gračac
27.11.2016 20:00 Mladost-Expans 3 : 0 Mladost
27.11.2016 15:00 Desetka 1 : 3 Topličanin
27.11.2016 17:00 Ozren 3 : 1 Pirot
27.11.2016 13:00 Partizan 2012 3 : 1 Gračanica
27.11.2016 18:00 Vizura 3 : 0 TENT
27.11.2016 16:15 Beograd 0 : 3 Eaton Srem Tempo
27.11.2016 16:30 Takovo Zvezda Helios 3 : 1 Omladinac
27.11.2016 17:00 Spartak (LJ) 0 : 3 Ivanjica
27.11.2016 18:00 Vrbas 0 : 3 Ub
27.11.2016 16:00 Jagodina 2 : 3 Sterija
27.11.2016 17:00 Srbijanka 014 3 : 0 Mali Zvornik
27.11.2016 10:00 Ribnica 3 : 2 Kralj
27.11.2016 15:30 Smeč 5 0 : 3 Šumadija
27.11.2016 19:00 Ekonomac 1 : 3 Crnokosa
27.11.2016 16:30 Tehničar 2 : 3 Mokra Gora
27.11.2016 17:00 Desetka 2 : 3 Kuršumlija
27.11.2016 14:00 Zaječar 3 : 1 Paraćin
27.11.2016 19:00 Stampedo 0 : 3 Aleksinac
27.11.2016 17:00 Ruma 3 : 2 Odbojka 013
27.11.2016 20:00 Elan Volej 0 : 3 Volejstars
27.11.2016 17:00 Panonija 3 : 1 Futog vest
27.11.2016 19:00 Novi Sad 0 : 3 Partizan
27.11.2016 13:00 Knjaževac 3 : 2 Đerdap
27.11.2016 17:00 Timok 3 : 0 ŽOK 030

Rukomet

27.11.2016 17:00 Vojvodina 32 : 30 Šamot 65
27.11.2016 19:30 Kolubara 28 : 32 Mokra Gora
27.11.2016 19:30 Mladost 27 : 19 ŽSK
27.11.2016 19:00 Metalac 24 : 26 Sloga
27.11.2016 19:30 Mačva 23 : 27 PKB
27.11.2016 16:30 Studentski grad 25 : 25 Novi Beograd
27.11.2016 18:00 Partizan 2 32 : 42 Sportski Centar Voždovac 2012
27.11.2016 17:30 Loznica 36 : 26 Jedinstvo 1974
27.11.2016 19:00 Vlasotince 40 : 35 Aleksinac
27.11.2016 19:00 Jagodina 25 : 33 Bela Palanka
27.11.2016 20:00 Goč Merkur 38 : 29 Karađorđe
27.11.2016 19:30 Metalac 35 : 22 Arilje
27.11.2016 17:00 Vladimirovac 26 : 31 Dolovo
27.11.2016 19:30 Putinci 26 : 28 Mladost
27.11.2016 14:00 Gučevo 24 : 39 Palanka
27.11.2016 17:00 Lazarevac 25 : 26 Smederevo
27.11.2016 18:00 Majdanpek 38 : 34 Knjaževac
27.11.2016 18:30 Bor 2 27 : 35 Rtanj
27.11.2016 17:00 Radan 31 : 28 Progres
27.11.2016 14:00 Užice 33 : 26 Zlatar 2
27.11.2016 17:00 Sloga 25 : 26 Sjenica
27.11.2016 18:00 Mladi radnik 20 : 26 Vrbas
27.11.2016 17:30 Radnički 35 : 26 ORK Loznica
27.11.2016 19:30 Beograd 24 : 15 Rudar
27.11.2016 20:00 ORK Beograd 32 : 24 Mačva
27.11.2016 16:00 Metalac 2015 15 : 29 Kučevo
27.11.2016 19:00 Žitorađa 33 : 21 Topličanin
27.11.2016 20:00 Đerdap 22 : 22 Knjaževac
27.11.2016 18:00 Laki 26 : 24 Spartak
27.11.2016 13:00 Jagodina 2 26 : 20 Vlasotince

Vaterpolo

27.11.2016 Beograd 9 : 11 Valjevo
27.11.2016 Dorćol 4 : 12 KVK Radnički

Futsal

27.11.2016 19:00 Jastrebac 4 : 7 Deus Rol. Mošić
27.11.2016 19:00 Metalac Kolorado 3 : 4 FON
27.11.2016 17:00 Nova Pazova 3 : 0 Leteći Holandjanin
27.11.2016 17:30 Forum 5 : 3 TFK
27.11.2016 19:00 Hajduk 5 : 2 Bečej 2003
27.11.2016 18:00 Olimp 2 : 2 RB
27.11.2016 15:00 Raška 3 : 7 Mašinac
27.11.2016 18:00 Partenon 3 : 0 Ivanjica
27.11.2016 14:30 Ekonomac 2 10 : 4 Župski rubin
27.11.2016 14:30 Fontana 1 : 4 Bellatores
27.11.2016 22:00 Banjica 1 : 8 Obilić
27.11.2016 20:00 Samo pravo 7 : 5 Srpska BGD
27.11.2016 18:00 92 4 : 4 Flach

FFA

27.11.2016 17:00 Radnički 1 : 2 Car Plavi
27.11.2016 08:20 Nacional Milan 3 : 0 Durlan City
27.11.2016 11:00 Proleter 1 : 0 Vitez
27.11.2016 15:40 Proleter 1 : 4 Vitez
27.11.2016 14:20 V.V.Vaske 2 : 9 Filip Filipović
27.11.2016 16:20 Durlan City 0 : 3 Soko
27.11.2016 15:00 Nacional Milan 5 : 2 Radnički

Hokej

27.11.2016 Partizan 6 : 2 NS Stars
27.11.2016 18:00 DVTK Jegesmedvék E 3 : 2 ASC Corona Brasov
27.11.2016 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák 6 : 3 MAC Budapest
Lelke je kreirao novo takmičenje
PFS Subotica je kreirao novo takmičenje
Andrija95 je kreirao novo takmičenje
PFL Sombor je kreirao novo takmičenje
Stefan Branežac je kreirao novo takmičenje
https://www.getnewreview.com