XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 152 utakmica za dan
Sreda, 12 April 2017


Fudbal

Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
12.04.2017 16:00
Radnički (Zr)
2 : 1
Omladinac
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
5 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
12.04.2017 16:00
Crvena zvezda (NS)
5 : 0
Radnički (SM)
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 2
Železničar
Pančevo
12.04.2017 16:00
Radnički (NP)
2 : 2
Železničar
Borac (S)
Sakule
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
12.04.2017 16:00
Borac (S)
0 : 0
Bačka 1901
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
12.04.2017 16:00
Dunav
2 : 1
Bratstvo 1946
Vršac
Vršac
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
12.04.2017 16:00
Vršac
1 : 0
Radnički (Š)
Cement
Beočin
0 : 0
Sloga
Temerin
12.04.2017 16:00
Cement
0 : 0
Sloga
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
12.04.2017 15:30
Sloga (P)
2 : 1
Smederevo 1924
FAP
Priboj
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
12.04.2017 15:30
FAP
0 : 0
Šumadija 1903
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
12.04.2017 15:30
Mokra Gora
1 : 0
Jošanica
Železničar
Lajkovac
1 : 2
Karađorđe (T)
Topola
12.04.2017 15:30
Železničar
1 : 2
Karađorđe (T)
Šapine
Šapine
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
12.04.2017 15:30
Šapine
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Loznica
Loznica
12.04.2017 15:30
Radnički 1923
3 : 1
Loznica
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 3
Zlatibor (Č)
Čajetina
12.04.2017 15:30
Mihajlovac 1934
1 : 3
Zlatibor (Č)
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
12.04.2017 15:30
Polet (LJ)
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Moravac Orion
Mrštane
12.04.2017 16:00
Car Konstantin
3 : 1
Moravac Orion
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
Radan
Lebane
12.04.2017 16:00
Trstenik PPT
2 : 1
Radan
Timok
Zaječar
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
12.04.2017 16:00
Timok
0 : 0
OFK Sinđelić
Sloga (D)
Despotovac
0 : 0
Ozren
Sokobanja
12.04.2017 16:00
Sloga (D)
0 : 0
Ozren
Vlasina
Vlasotince
1 : 3
Jedinstvo (B)
Bošnjace
12.04.2017 16:00
Vlasina
1 : 3
Jedinstvo (B)
Pukovac
Pukovac
3 : 0
Dunav
Prahovo
12.04.2017 16:00
Pukovac
3 : 0
Dunav
Tabane 1970
Jagodina
1 : 3
Temnić 1924
Varvarin
12.04.2017 16:00
Tabane 1970
1 : 3
Temnić 1924
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
12.04.2017 16:00
Radnički (S)
2 : 1
Jedinstvo (P)
Prva Iskra
Barič
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
12.04.2017 16:00
Prva Iskra
1 : 2
Radnički (O)
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 1
IMT
Novi Beograd
12.04.2017 16:00
Crvena Zvezda
0 : 1
IMT
Brodarac 1947
Novi Beograd
5 : 1
Sopot
Sopot
12.04.2017 16:00
Brodarac 1947
5 : 1
Sopot
GSP Polet
Beograd
2 : 1
Žarkovo
Žarkovo
12.04.2017 16:00
GSP Polet
2 : 1
Žarkovo
BASK
Beograd
0 : 2
Teleoptik
Zemun
12.04.2017 16:00
BASK
0 : 2
Teleoptik
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Polet (K)
Karavukovo
12.04.2017 16:00
Tekstilac
1 : 0
Polet (K)
Subotica
Subotica
3 : 2
Budućnost (G)
Gložan
12.04.2017 16:00
Subotica
3 : 2
Budućnost (G)
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Potisje
Kanjiža
12.04.2017 16:00
Radnički (S)
2 : 1
Potisje
Tisa (A)
Adorjan
4 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
12.04.2017 16:00
Tisa (A)
4 : 2
Zadrugar
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Mladost (T)
Turija
12.04.2017 16:00
Tavankut
2 : 1
Mladost (T)
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
12.04.2017 16:00
OFK Vrbas
0 : 2
Sloga (Č)
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Mladost APA
Apatin
12.04.2017 16:00
Bečej 1918
3 : 0
Mladost APA
Srbobran
Srbobran
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
12.04.2017 16:00
Srbobran
2 : 1
Bačka (P)
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 4
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
12.04.2017 16:00
Radnički (S)
0 : 4
Budućnost (SC)
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Polet (N)
Nakovo
12.04.2017 16:00
Sloboda
1 : 0
Polet (N)
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 2
Vršac united
Vršac
12.04.2017 16:00
Jedinstvo (BK)
4 : 2
Vršac united
Sloga
Plandište
2 : 2
Radnički (K)
Kovin
12.04.2017 16:00
Sloga
2 : 2
Radnički (K)
Dolina
Padina
3 : 2
Slavia
Kovačica
12.04.2017 16:00
Dolina
3 : 2
Slavia
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 1
ŽAK
Kikinda
12.04.2017 16:00
Vojvodina 1928
2 : 1
ŽAK
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
12.04.2017 16:00
Dinamo 1945
1 : 2
Kozara
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
12.04.2017 16:00
Jedinstvo (NB)
3 : 0
Proleter (BK)
Sofeks
Futog
0 : 0
Kabel
Novi Sad
12.04.2017 10:00
Sofeks
0 : 0
Kabel
Mladost (BJ)
Bački Jarak
5 : 0
Slavija
Novi Sad
12.04.2017 16:00
Mladost (BJ)
5 : 0
Slavija
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
1 : 0
Borac
Novi Sad
12.04.2017 16:00
Hajduk 1925 Podunavac
1 : 0
Borac
Index
Novi Sad
3 : 1
Hajduk (B)
Beška
12.04.2017 10:00
Index
3 : 1
Hajduk (B)
Sremac Vojka
Vojka
1 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
12.04.2017 16:00
Sremac Vojka
1 : 2
Jedinstvo (SP)
Hajduk (Č)
Čurug
3 : 1
Kupinovo
Kupinovo
12.04.2017 16:00
Hajduk (Č)
3 : 1
Kupinovo
ŽSK
Žabalj
4 : 2
Veternik
Veternik
12.04.2017 16:00
ŽSK
4 : 2
Veternik
Sloga
Erdevik
1 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
12.04.2017 16:00
Sloga
1 : 1
LSK Laćarak
Rtanj
Boljevac
6 : 0
Malošište
Malošište
12.04.2017 16:00
Rtanj
6 : 0
Malošište
Brodoremont
Kladovo
5 : 1
OFK Bor
Bor
12.04.2017 16:00
Brodoremont
5 : 1
OFK Bor
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
12.04.2017 16:00
Hajduk Veljko
0 : 1
Timočanin
Moravica
Subotinac
1 : 3
Bukovik
Razanj
12.04.2017 16:00
Moravica
1 : 3
Bukovik
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
12.04.2017 16:00
Svrljig
2 : 0
Zaplanjac
Napredak
Aleksinac
0 : 3
Majdanpek
Majdanpek
12.04.2017 16:00
Napredak
0 : 3
Majdanpek
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 1
BSK
Bogovina
12.04.2017 16:00
Šarbanovac
1 : 1
BSK
Rembas
Resavica
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
12.04.2017 16:00
Rembas
2 : 1
SFS Borac
Bošnjane
Bošnjane
3 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
12.04.2017 16:00
Bošnjane
3 : 2
Jedinstvo
Levač
Rekovac
3 : 0
Juhor
Obrež
12.04.2017 16:00
Levač
3 : 0
Juhor
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Sloga
Ćićevac
12.04.2017 16:00
Župa
1 : 1
Sloga
Kopaonik
Brus
7 : 0
Žitorađa
Žitorađa
12.04.2017 16:00
Kopaonik
7 : 0
Žitorađa
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 1
Trajal
Kruševac
12.04.2017 16:00
OFK Topličanin
0 : 1
Trajal
OFK Lugomir
Rakitovo
4 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
12.04.2017 16:00
OFK Lugomir
4 : 2
Poljoprivrednik
Morava 1918
Ćuprija
4 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
12.04.2017 16:00
Morava 1918
4 : 1
OFK Kosanica
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
12.04.2017 16:00
GFK Dubočica
3 : 0
Morava (VH)
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 2
Budućnost (O)
Orašje
12.04.2017 16:00
Jedinstvo (GM)
3 : 2
Budućnost (O)
Pusta reka
Bojnik
2 : 2
Nebeski andjeli
Vranje
12.04.2017 16:00
Pusta reka
2 : 2
Nebeski andjeli
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
12.04.2017 16:00
Vranjska Banja
1 : 1
Jedinstvo (P)
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 0
Ropotovo
Ropotovo
12.04.2017 16:00
Balkanski
3 : 0
Ropotovo
Mladost (M)
Medoševac
1 : 1
Lužnica
Babušnica
12.04.2017 16:00
Mladost (M)
1 : 1
Lužnica
Pčinja
Trgovište
1 : 0
Budućnost (P)
Popovac
12.04.2017 16:00
Pčinja
1 : 0
Budućnost (P)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Sloga (L)
Leskovac
12.04.2017 16:00
OFK Brzi Brod
2 : 1
Sloga (L)
Real
Podunavci
1 : 2
Omladinac
Novo Selo
12.04.2017 16:30
Real
1 : 2
Omladinac
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
12.04.2017 16:30
Novi Pazar 1928
1 : 1
OFK Ras
Granit
Jošanička banja
2 : 2
Polet
Ratina
12.04.2017 16:30
Granit
2 : 2
Polet
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Rudar
Baljevac
12.04.2017 16:30
Ibar
2 : 0
Rudar
Magnohrom
Kraljevo
1 : 1
Radnik
Ušće
12.04.2017 16:30
Magnohrom
1 : 1
Radnik
Ribnica
Jovac
3 : 3
Stubal
Stubal
12.04.2017 16:30
Ribnica
3 : 3
Stubal
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Borac
Vraneši
12.04.2017 16:30
Goč
3 : 0
Borac
Proleter
Pečenog
3 : 0
Mataruge
Mataruge
12.04.2017 16:30
Proleter
3 : 0
Mataruge
Partizan
Cerovac
1 : 2
Borac
Drenovac
12.04.2017 16:00
Partizan
1 : 2
Borac
Srbija
Ilićevo
0 : 3
Mladost
Pajazitovo
12.04.2017 16:00
Srbija
0 : 3
Mladost
Kutlovo
Kutlovo
1 : 3
Jadran
Kragujevac
12.04.2017 16:00
Kutlovo
1 : 3
Jadran
Vodojaža
Grošnica
5 : 0
Jedinstvo
Petrovac
12.04.2017 16:00
Vodojaža
5 : 0
Jedinstvo
Šumadija 1934
Drača
0 : 4
Sloga D
Desimirovac
12.04.2017 16:00
Šumadija 1934
0 : 4
Sloga D
Ćava
Grošnica
3 : 0
Sloboda
Grbice
12.04.2017 16:00
Ćava
3 : 0
Sloboda
Šumadinac
Kragujevac
4 : 3
Budućnost
Resnik
12.04.2017 16:00
Šumadinac
4 : 3
Budućnost
Omladinac
Donja Rača
2 : 2
OFK Šatornja
Donja Šatornja
12.04.2017 15:30
Omladinac
2 : 2
OFK Šatornja
Trnava
Donja Trnava
2 : 3
Vinča
Vinča
12.04.2017 15:30
Trnava
2 : 3
Vinča
Junkovac
Junkovac
2 : 5
Proleter 1976
Jelovik
12.04.2017 15:30
Junkovac
2 : 5
Proleter 1976
Lokomotiva
Lapovo
6 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
12.04.2017 15:30
Lokomotiva
6 : 0
Vitlina-Bokanja
BSK
Belosavci
1 : 0
Borac
Pajsijević
12.04.2017 15:30
BSK
1 : 0
Borac
ŽSK
Žirovnica
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
12.04.2017 15:30
ŽSK
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 4
Trlić
Trlić
12.04.2017 15:30
Junior Novo Naselje
1 : 4
Trlić
Tešnjar
Valjevo
0 : 3
Sovljak
Sovljak
12.04.2017 15:30
Tešnjar
0 : 3
Sovljak
Kačer
Belanovica
1 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
12.04.2017 15:30
Kačer
1 : 0
Tvrdojevac
Tulari
Tulari
3 : 2
ZSK
Valjevo
12.04.2017 15:30
Tulari
3 : 2
ZSK
Mladost
Dračić
3 : 2
Joševa
Joševa
12.04.2017 15:30
Mladost
3 : 2
Joševa
Brezovica
Brezovica
2 : 2
Radnik
Ub
12.04.2017 15:30
Brezovica
2 : 2
Radnik
Banjani
Banjani
0 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
12.04.2017 15:30
Banjani
0 : 2
OFK Jabučje
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 2
Iskra
Donja Bukovica
12.04.2017 15:30
Pepeljevac
3 : 2
Iskra
Omladinac (D)
Deronje
5 : 0
Crvenka
Crvenka
12.04.2017 16:00
Omladinac (D)
5 : 0
Crvenka
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Obilić
Beograd
12.04.2017 13:30
Crvena zvezda
3 : 0
Obilić
Rad
Beograd
10 : 0
Jagodina
Jagodina
12.04.2017 17:00
Rad
10 : 0
Jagodina
Savacijum
Šabac
12.04.2017
11:00
Železničar
Lajkovac
12.04.2017 11:00
Savacijum
:
Železničar
Radnički Stobex
Klupci
12.04.2017
10:00
Loznica
Loznica
12.04.2017 10:00
Radnički Stobex
:
Loznica
Radnički Šabački
Šabac
12.04.2017
11:00
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
12.04.2017 11:00
Radnički Šabački
:
Budućnost-Krušik 2014
Šapine
Šapine
1 : 3
Karadjordje
Topola
12.04.2017
Šapine
1 : 3
Karadjordje
VGSK
Veliko Gradište
2 : 1
Radnički 1926
Požarevac
12.04.2017
VGSK
2 : 1
Radnički 1926
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
12.04.2017
Šumadija
3 : 1
Smederevo 1924
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 4
Morava
Velika Plana
12.04.2017 16:00
Mladi borac
1 : 4
Morava
Homoljac
Žagubica
3 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
12.04.2017
Homoljac
3 : 3
Sloga 33
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
12.04.2017 12:00
Vrbas
3 : 1
Radnički (S)
Sloga (K)
Kraljevo
10 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
12.04.2017 16:00
Sloga (K)
10 : 1
Mokra Gora
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 3
Apolon 4
Kragujevac
12.04.2017 10:30
Radnički 1923
2 : 3
Apolon 4
Žarkovo
Beograd
4 : 2
GSP Polet
Beograd
12.04.2017 11:00
Žarkovo
4 : 2
GSP Polet
CFK
Vrbas
2 : 0
Spartak
Subotica
12.04.2017 10:00
CFK
2 : 0
Spartak
Vrbas
Vrbas
1 : 4
Radnički (S)
Sombor
12.04.2017 10:00
Vrbas
1 : 4
Radnički (S)
Sport Klub 99
Novi Pazar
3 : 0
Tutin
Tutin
12.04.2017 13:00
Sport Klub 99
3 : 0
Tutin
OFK Osečina
Osečina
0 : 1
Jedinstvo
Ub
12.04.2017 16:00
OFK Osečina
0 : 1
Jedinstvo
Železničar
Lajkovac
4 : 2
Savacijum
Šabac
12.04.2017 16:00
Železničar
4 : 2
Savacijum
Loznica
Loznica
2 : 3
Mačva (Š)
Šabac
12.04.2017 16:00
Loznica
2 : 3
Mačva (Š)
Mačva 2005
Bogatić
2 : 6
OFK Šabac
Šabac
12.04.2017 16:00
Mačva 2005
2 : 6
OFK Šabac
Donjošorac Sunrise
Šabac
0 : 2
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
12.04.2017 16:00
Donjošorac Sunrise
0 : 2
Budućnost-Krušik 2014
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Omladinac 2014
Ljig
12.04.2017 16:00
Radnički (V)
1 : 0
Omladinac 2014
Ribnica
Mionica
1 : 0
Drina
Ljubovija
12.04.2017 16:00
Ribnica
1 : 0
Drina

Košarka

Dunav 2014
Apatin
86 : 78
Kris Kros
Pančevo
12.04.2017 20:00
Dunav 2014
86 : 78
Kris Kros
Sveti Đorđe
Žitište
77 : 70
Radnički
Kovin
12.04.2017 20:30
Sveti Đorđe
77 : 70
Radnički
Student
Bajina Bašta
108 : 90
Crnokosa
Kosjerić
12.04.2017 19:00
Student
108 : 90
Crnokosa
Eko Sport
Beograd
81 : 74
Zvezdara
Beograd
12.04.2017 21:15
Eko Sport
81 : 74
Zvezdara
Spartak
Subotica
85 : 70
Napredak Rubin
Kruševac
12.04.2017 19:00
Spartak
85 : 70
Napredak Rubin
Borac
Čačak
83 : 57
Sloga
Kraljevo
12.04.2017 19:00
Borac
83 : 57
Sloga
Konstantin
Niš
79 : 85
Smederevo 1953
Smederevo
12.04.2017 19:30
Konstantin
79 : 85
Smederevo 1953
Dynamic BG
Beograd
99 : 93
Beovuk 72
Beograd
12.04.2017 19:00
Dynamic BG
99 : 93
Beovuk 72
Dunav
Stari Banovci
98 : 87
Metalac
Valjevo
12.04.2017 18:00
Dunav
98 : 87
Metalac
Tamiš
Pančevo
69 : 80
Vršac
Vršac
12.04.2017 20:00
Tamiš
69 : 80
Vršac
Karaburma
Beograd
96 : 41
Srbobran
Srbobran
12.04.2017 16:00
Karaburma
96 : 41
Srbobran
Crvena zvezda
Beograd
68 : 33
Radivoj Korać
Beograd
12.04.2017 19:00
Crvena zvezda
68 : 33
Radivoj Korać
3:1

Odbojka

Polufinale
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 3
TENT
Obrenovac
12.04.2017 19:00
Jedinstvo
2 : 3
TENT
0:1
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Vizura
Beograd
12.04.2017 18:00
Crvena zvezda
0 : 3
Vizura
0:1
Ivanjica
Ivanjica
3 : 0
Jagodina
Jagodina
12.04.2017 18:00
Ivanjica
3 : 0
Jagodina

Rukomet

Dalmatinac
Riđica
32 : 40
Apatin
Apatin
12.04.2017 19:30
Dalmatinac
32 : 40
Apatin
Dinamo
Pančevo
30 : 27
Šamot 65
Arenđelovac
12.04.2017 18:00
Dinamo
30 : 27
Šamot 65
Crvena zvezda
Beograd
32 : 32
Vojvodina
Novi Sad
12.04.2017 18:00
Crvena zvezda
32 : 32
Vojvodina
Spartak Vojput
Subotica
31 : 25
Sloga
Požega
12.04.2017 16:30
Spartak Vojput
31 : 25
Sloga
Metaloplastika
Šabac
30 : 24
Jugović
Kać
12.04.2017 18:30
Metaloplastika
30 : 24
Jugović
Požarevac
Požarevac
28 : 25
Morava
Velika Plana
12.04.2017 19:30
Požarevac
28 : 25
Morava
Rtanj
Boljevac
31 : 36
Naisa 2
Niš
12.04.2017 20:30
Rtanj
31 : 36
Naisa 2
Kikinda
Kikinda
21 : 24
Bor RTB
Bor
12.04.2017 20:00
Kikinda
21 : 24
Bor RTB
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje