XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 746 utakmica za dan
Nedelja, 30 April 2017


Fudbal

Železničar
Pančevo
1 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
30.04.2017 16:30
Železničar
1 : 0
Radnički (Zr)
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
30.04.2017 11:00
Polet (LJ)
1 : 2
Radnički 1923
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
FAP
Priboj
30.04.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
2 : 0
FAP
Moravac Orion
Mrštane
4 : 2
Tabane 1970
Jagodina
30.04.2017 16:30
Moravac Orion
4 : 2
Tabane 1970
Temnić 1924
Varvarin
7 : 0
Sloga (D)
Despotovac
30.04.2017 16:30
Temnić 1924
7 : 0
Sloga (D)
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 2
GSP Polet
Beograd
30.04.2017 16:30
BSK Batajnica
1 : 2
GSP Polet
Žarkovo
Žarkovo
2 : 0
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
30.04.2017 11:00
Žarkovo
2 : 0
Crvena Zvezda
Grafičar
Beograd
2 : 2
Dorćol
Beograd
30.04.2017 11:00
Grafičar
2 : 2
Dorćol
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
Tavankut
Tavankut
30.04.2017 16:30
Bačka (P)
1 : 1
Tavankut
Mladost (T)
Turija
5 : 2
Subotica
Subotica
30.04.2017 16:30
Mladost (T)
5 : 2
Subotica
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 2
Tekstilac
Odžaci
30.04.2017 16:30
Zadrugar
1 : 2
Tekstilac
ŽAK
Kikinda
3 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
30.04.2017 16:30
ŽAK
3 : 2
Jedinstvo (BK)
Slavia
Kovačica
3 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
30.04.2017 16:30
Slavia
3 : 0
Sloboda
Kabel
Novi Sad
3 : 0
ŽSK
Žabalj
30.04.2017 10:00
Kabel
3 : 0
ŽSK
Kupinovo
Kupinovo
0 : 3
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
30.04.2017 16:30
Kupinovo
0 : 3
Hajduk 1925 Podunavac
Hajduk (B)
Beška
3 : 0
Sofeks
Futog
30.04.2017 16:30
Hajduk (B)
3 : 0
Sofeks
Borac
Novi Sad
3 : 1
Slavija
Novi Sad
30.04.2017 16:30
Borac
3 : 1
Slavija
Miokovci
Miokovci
0 : 0
Sušica
Kragujevac
30.04.2017 16:00
Miokovci
0 : 0
Sušica
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 0
Šumadija (T)
Toponica
30.04.2017 16:00
Mladi radnik 1940
1 : 0
Šumadija (T)
Borac 1932
Ralja
0 : 3
Gruža
Gruža
30.04.2017 16:00
Borac 1932
0 : 3
Gruža
Borac (Ž)
Žabari
0 : 4
Radnički 1926
Požarevac
30.04.2017 16:00
Borac (Ž)
0 : 4
Radnički 1926
Proleter
Vranovo
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
30.04.2017 16:00
Proleter
2 : 1
Šumadija (A)
RSK
Rabrovo
1 : 0
Napredak
Markovac
30.04.2017 16:00
RSK
1 : 0
Napredak
Morava
Velika Plana
3 : 2
Homoljac
Žagubica
30.04.2017 16:00
Morava
3 : 2
Homoljac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
30.04.2017 16:00
Petar Dobrnjac
2 : 1
VGSK
OFK Divci
Divci
1 : 1
Radjevac
Krupanj
30.04.2017 16:00
OFK Divci
1 : 1
Radjevac
Spartak 1924
Ljig
0 : 2
Provo
Provo
30.04.2017 16:00
Spartak 1924
0 : 2
Provo
Drina
Ljubovija
5 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
30.04.2017 16:00
Drina
5 : 0
Jedinstvo 1945
Sloga (S)
Sjenica
3 : 2
Radnički Stobex
Klupci
30.04.2017 16:00
Sloga (S)
3 : 2
Radnički Stobex
OFK Osečina
Osečina
0 : 0
Polimlje
Prijepolje
30.04.2017 16:00
OFK Osečina
0 : 0
Polimlje
Šarbanovac
Šarbanovac
5 : 0
Napredak
Aleksinac
30.04.2017 16:30
Šarbanovac
5 : 0
Napredak
Majdanpek
Majdanpek
4 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
30.04.2017 16:30
Majdanpek
4 : 0
Hajduk Veljko
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 1
Brodoremont
Kladovo
30.04.2017 16:30
Zaplanjac
1 : 1
Brodoremont
Bukovik
Razanj
2 : 1
Rtanj
Boljevac
30.04.2017 16:30
Bukovik
2 : 1
Rtanj
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
OFK Bor
Bor
30.04.2017 16:30
Timočanin
3 : 0
OFK Bor
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
30.04.2017 16:30
Poljoprivrednik
2 : 1
Župa
Trajal
Kruševac
3 : 0
Levač
Rekovac
30.04.2017 16:30
Trajal
3 : 0
Levač
Žitorađa
Žitorađa
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
30.04.2017 16:30
Žitorađa
1 : 0
Bošnjane
Sloga
Ćićevac
4 : 2
Rembas
Resavica
30.04.2017 16:30
Sloga
4 : 2
Rembas
Juhor
Obrež
1 : 3
Jedinstvo
Mijatovac
30.04.2017 16:30
Juhor
1 : 3
Jedinstvo
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 1
Pčinja
Trgovište
30.04.2017 16:30
Morava (VH)
2 : 1
Pčinja
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
Mladost (M)
Medoševac
30.04.2017 16:30
OFK Brzi Brod
2 : 0
Mladost (M)
Budućnost (P)
Popovac
5 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
30.04.2017 16:30
Budućnost (P)
5 : 1
Vranjska Banja
Jedinstvo
Surčin
3 : 1
Budućnost
Zvečka
30.04.2017 16:30
Jedinstvo
3 : 1
Budućnost
Hajduk
Beograd
3 : 1
Avala
Beli Potok
30.04.2017 11:00
Hajduk
3 : 1
Avala
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
1 : 4
Lokomotiva
Beograd
30.04.2017 16:30
PKB Padinska Skela
1 : 4
Lokomotiva
Torlak
Kumodraž
2 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
30.04.2017 10:00
Torlak
2 : 1
Balkan Mirijevo
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Turbina
Vreoci
30.04.2017 16:30
Zvezdara
1 : 1
Turbina
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Milutinac
Zemun
30.04.2017 16:30
Sremčica
1 : 1
Milutinac
Borac (O)
Ostružnica
0 : 2
Vrčin
Vrčin
30.04.2017 16:30
Borac (O)
0 : 2
Vrčin
Borac (L)
Lazarevac
1 : 1
Srem
Jakovo
30.04.2017 10:00
Borac (L)
1 : 1
Srem
Jadran (F)
Feketić
4 : 2
Radnički 1905
Bajmok
30.04.2017 17:00
Jadran (F)
4 : 2
Radnički 1905
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Bajša
Bajša
30.04.2017 17:00
Vinogradar
1 : 2
Bajša
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
30.04.2017 17:00
Čantavir
1 : 1
Proleter (RS)
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
30.04.2017 17:00
Eđšeg
1 : 0
Proleter (Nj)
Krivaja
Krivaja
0 : 0
Njegoš
Lovćenac
30.04.2017 17:00
Krivaja
0 : 0
Njegoš
OFK Šikara
Sombor
2 : 3
Lipar
Lipar
30.04.2017 16:30
OFK Šikara
2 : 3
Lipar
Terekveš
Svilojevo
5 : 0
Rusin
Ruski Krstur
30.04.2017 16:30
Terekveš
5 : 0
Rusin
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
30.04.2017 16:30
Stari Grad
3 : 2
Krila Krajine
Hercegovac
Gajdobra
0 : 0
Slavija
Pivnice
30.04.2017 16:30
Hercegovac
0 : 0
Slavija
Budućnost
Mladenovo
6 : 0
ŽAK
Sombor
30.04.2017 16:30
Budućnost
6 : 0
ŽAK
Borac (BG)
Bački Gračac
1 : 4
BSK
Bački Brestovac
30.04.2017 16:30
Borac (BG)
1 : 4
BSK
Jugoslavija
Jabuka
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
30.04.2017 16:30
Jugoslavija
0 : 0
Partizan (G)
Borac (St)
Starčevo
1 : 1
Vojvodina (C)
Crepaja
30.04.2017 16:30
Borac (St)
1 : 1
Vojvodina (C)
Strela
Ivanovo
2 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
30.04.2017 16:30
Strela
2 : 0
Vojvodina (S)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
30.04.2017 16:30
Sloga (BNS)
3 : 0
Jedinstvo Stević
Vulturul
Grebenac
5 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
30.04.2017 16:30
Vulturul
5 : 0
Crvena zvezda
Polet
Izbište
0 : 5
BAK
Bela Crkva
30.04.2017 16:30
Polet
0 : 5
BAK
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 2
Mladost (O)
Omoljica
30.04.2017 16:30
Jedinstvo (V)
1 : 2
Mladost (O)
Borac
Aleksandrovo
3 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
30.04.2017 16:30
Borac
3 : 0
Mladost (L)
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
5 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
30.04.2017 16:30
C. Zvezda (VS)
5 : 1
Omladinac
Lehel
Mužlja
3 : 0
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
30.04.2017 16:30
Lehel
3 : 0
C. Zvezda (RS)
Jedinstvo
Bočar
5 : 1
Naftagas (B)
Boka
30.04.2017 16:30
Jedinstvo
5 : 1
Naftagas (B)
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Borac
Klenak
30.04.2017 16:00
Donji Petrovci
2 : 1
Borac
Hajduk
Divoš
4 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
30.04.2017 16:00
Hajduk
4 : 0
Budućnost
FK Graničar 1924
Adaševci
1 : 3
1. Maj Ruma
Ruma
30.04.2017 16:00
FK Graničar 1924
1 : 3
1. Maj Ruma
Napredak
Popinci
1 : 1
Partizan
Vitojevci
30.04.2017 16:00
Napredak
1 : 1
Partizan
Ljukovo
Ljukovo
1 : 1
Jadran
Golubinci
30.04.2017 16:00
Ljukovo
1 : 1
Jadran
Vinogradar
Ledinci
0 : 2
TSK
Temerin
30.04.2017 17:00
Vinogradar
0 : 2
TSK
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
30.04.2017 17:00
Jedinstvo
1 : 0
Petrovaradin
Miletić
Mošorin
0 : 4
Tatra
Kisač
30.04.2017 17:00
Miletić
0 : 4
Tatra
Bačka
Đurđevo
3 : 1
Proleter
Banoštor
30.04.2017 17:00
Bačka
3 : 1
Proleter
Titel
Titel
0 : 7
Jugović
Kać
30.04.2017 17:00
Titel
0 : 7
Jugović
Proleter
Pečenog
0 : 3
Ribnica
Jovac
30.04.2017 17:00
Proleter
0 : 3
Ribnica
Mataruge
Mataruge
0 : 2
Magnohrom
Kraljevo
30.04.2017 17:00
Mataruge
0 : 2
Magnohrom
Borac
Vraneši
3 : 3
Ibar
Mataruška Banja
30.04.2017 17:00
Borac
3 : 3
Ibar
Stubal
Stubal
3 : 2
Granit
Jošanička banja
30.04.2017 17:00
Stubal
3 : 2
Granit
Radnik
Ušće
2 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
30.04.2017 17:00
Radnik
2 : 1
Novi Pazar 1928
Polet
Ratina
2 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
30.04.2017 17:00
Polet
2 : 1
OFK Ras
Šumadinac
Kragujevac
4 : 2
Šumadija 1934
Drača
30.04.2017 16:30
Šumadinac
4 : 2
Šumadija 1934
Budućnost
Resnik
0 : 1
Vodojaža
Grošnica
30.04.2017 16:30
Budućnost
0 : 1
Vodojaža
Sloboda
Grbice
4 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
30.04.2017 16:30
Sloboda
4 : 0
Vinogradi DB
Sloga D
Desimirovac
2 : 2
Kutlovo
Kutlovo
30.04.2017 16:30
Sloga D
2 : 2
Kutlovo
Jedinstvo
Petrovac
0 : 6
Srbija
Ilićevo
30.04.2017 16:30
Jedinstvo
0 : 6
Srbija
Kolonija
Kragujevac
5 : 4
Borac
Drenovac
30.04.2017 16:30
Kolonija
5 : 4
Borac
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 2
Polet (T)
Trbušani
30.04.2017 16:00
Jedinstvo (GG)
3 : 2
Polet (T)
Zadrugar
Gornja Trepca
2 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
30.04.2017 16:00
Zadrugar
2 : 1
Backovac Junajted
Napredak
Svračkovci
1 : 3
LFK Mladost
Lučani
30.04.2017 16:00
Napredak
1 : 3
LFK Mladost
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 0
Slatina
Slatina
30.04.2017 16:00
Jedinstvo (K)
0 : 0
Slatina
Brezak
Pranjani
1 : 1
Spartak
Trnava
30.04.2017 16:00
Brezak
1 : 1
Spartak
Omladinac (Z)
Zablaće
6 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
30.04.2017 16:00
Omladinac (Z)
6 : 0
Donja Vrbava
7. Juli
Vodanj
1 : 0
Podunavac
Udovice
30.04.2017 16:00
7. Juli
1 : 0
Podunavac
Polet
Trnovče
4 : 0
Pobeda
Golobok
30.04.2017 16:00
Polet
4 : 0
Pobeda
Udarnik
Lozovik
4 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
30.04.2017 16:00
Udarnik
4 : 0
Bresje Superior
Budućnost
Ratari
6 : 2
Sloboda
Lipe
30.04.2017 16:00
Budućnost
6 : 2
Sloboda
Osipaonica
Osipaonica
3 : 3
Sloga
Miloševac
30.04.2017 16:00
Osipaonica
3 : 3
Sloga
Crvena zvezda
Suvodol
9 : 0
Omladinac
Rakinac
30.04.2017 16:00
Crvena zvezda
9 : 0
Omladinac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 0
SASK
Saraorci
30.04.2017 16:00
Mladi borac
1 : 0
SASK
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 0
Omladinac
Donja Rača
30.04.2017 16:00
OFK Aranđelovac
4 : 0
Omladinac
ŽSK
Žirovnica
0 : 3
BSK
Belosavci
30.04.2017 16:00
ŽSK
0 : 3
BSK
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 2
Lokomotiva
Lapovo
30.04.2017 16:00
Prvi srpski ustanak
2 : 2
Lokomotiva
Borac
Pajsijević
6 : 1
Trnava
Donja Trnava
30.04.2017 16:00
Borac
6 : 1
Trnava
Proleter 1976
Jelovik
5 : 2
OFK Šatornja
Donja Šatornja
30.04.2017 16:00
Proleter 1976
5 : 2
OFK Šatornja
Vinča
Vinča
5 : 2
Banja 1957
Banja
30.04.2017 16:00
Vinča
5 : 2
Banja 1957
Krilaš
Ćovdin
1 : 0
Đerdap
Golubac
30.04.2017 16:00
Krilaš
1 : 0
Đerdap
Rudar (S)
Stamnica
1 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
30.04.2017 16:00
Rudar (S)
1 : 1
Polet (SD)
Makce
Makce
2 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
30.04.2017 16:00
Makce
2 : 0
Mlava (ML)
Sloga (B)
Burovac
4 : 2
Mladost (B)
Biskuplje
30.04.2017 16:00
Sloga (B)
4 : 2
Mladost (B)
Borac (K)
Klenovnik
1 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
30.04.2017 16:00
Borac (K)
1 : 0
Napredak 1936
Radnik (S)
Salakovac
3 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
30.04.2017 16:00
Radnik (S)
3 : 2
Budućnost (V)
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 2
Borac (L)
Lešnica
30.04.2017 17:00
Podrinje
0 : 2
Borac (L)
Jedinstvo
Štitar
5 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
30.04.2017 17:00
Jedinstvo
5 : 1
Mladost (PP)
Borac (V)
Vladimirci
3 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
30.04.2017 17:00
Borac (V)
3 : 2
Mladost (P)
Mladi Borac
Dublje
2 : 1
Radnički Šabački
Šabac
30.04.2017 17:00
Mladi Borac
2 : 1
Radnički Šabački
Majur
Majur
1 : 0
Jevremovac
Jevremovac
30.04.2017 17:00
Majur
1 : 0
Jevremovac
Hajduk Stanko
Crna Bara
0 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
30.04.2017 17:00
Hajduk Stanko
0 : 0
Cer
Iskra
Donja Bukovica
6 : 2
Mladost
Dračić
30.04.2017 16:00
Iskra
6 : 2
Mladost
Joševa
Joševa
0 : 1
Tešnjar
Valjevo
30.04.2017 16:00
Joševa
0 : 1
Tešnjar
ZSK
Valjevo
1 : 0
Trlić
Trlić
30.04.2017 16:00
ZSK
1 : 0
Trlić
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 4
Sovljak
Sovljak
30.04.2017 16:00
Tvrdojevac
1 : 4
Sovljak
Lazarica
Prilipac
1 : 3
Zlatar
Nova Varoš
30.04.2017 16:00
Lazarica
1 : 3
Zlatar
Železničar
Požega
1 : 0
Jasen
Brodarevo
30.04.2017 16:00
Železničar
1 : 0
Jasen
Savinac
Visibaba
2 : 4
Perućac
Perućac
30.04.2017 16:00
Savinac
2 : 4
Perućac
Višesava
Bajina Bašta
0 : 2
Ariljska rampa
Požega
30.04.2017 16:00
Višesava
0 : 2
Ariljska rampa
Prvi partizan
Užice
3 : 0
Polet
Rasna
30.04.2017 16:00
Prvi partizan
3 : 0
Polet
Blizna
Blizna
3 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
30.04.2017 16:30
Blizna
3 : 1
Nemetali
Ključ
Podvrška
4 : 2
Deli Jovan
Sikole
30.04.2017 11:00
Ključ
4 : 2
Deli Jovan
Polom
Leskovo
1 : 1
Poreč
Donji milanovac
30.04.2017 16:30
Polom
1 : 1
Poreč
Slatina
Bor
3 : 1
Radnički
Klokočevac
30.04.2017 16:30
Slatina
3 : 1
Radnički
BSK
Bukovče
0 : 5
Sloga
Kobišnica
30.04.2017 16:30
BSK
0 : 5
Sloga
Krivelj
Krivelj
1 : 4
Branik
Štubik
30.04.2017 16:30
Krivelj
1 : 4
Branik
Čubra
Čubra
4 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
30.04.2017 16:30
Čubra
4 : 0
Brestovac
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 4
Radnički 1947
Čapljinac
30.04.2017 16:30
Zemljoradnik
1 : 4
Radnički 1947
Naša krila
Belotinac
1 : 0
Orljane
Orljane
30.04.2017 16:30
Naša krila
1 : 0
Orljane
Jedinstvo GVD
Grejač
0 : 3
Rasovača
Rasovača
30.04.2017 16:30
Jedinstvo GVD
0 : 3
Rasovača
Naisus 1977
Rožina
3 : 0
Morava (Ž)
Žitkovac
30.04.2017 16:30
Naisus 1977
3 : 0
Morava (Ž)
Mladost (Ba)
Batušinac
2 : 3
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
30.04.2017 16:30
Mladost (Ba)
2 : 3
Rudar Alpos
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
30.04.2017 16:30
Doljevac 1971
2 : 3
Moravac (ZT)
Mladost 1976
Biljeg
0 : 1
Palilula
Aleksinac
30.04.2017 16:30
Mladost 1976
0 : 1
Palilula
Radnički 1924
Kočane
6 : 1
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
30.04.2017 16:30
Radnički 1924
6 : 1
Crvena Zvezda
Omladinac
Grezna
1 : 1
Osnić
Osnić
30.04.2017 16:30
Omladinac
1 : 1
Osnić
Vratarnica
Vratarnica
0 : 4
ŠSK
Štipina
30.04.2017
Vratarnica
0 : 4
ŠSK
Kablovi
Zaječar
2 : 1
Radnički (L)
Lubnica
30.04.2017
Kablovi
2 : 1
Radnički (L)
Malinik
Podgorac
2 : 1
Sloga
Minićevo
30.04.2017 16:30
Malinik
2 : 1
Sloga
Hajduk
Čepure
1 : 2
Bratstvo
Međureč
30.04.2017 17:00
Hajduk
1 : 2
Bratstvo
Juhor
Glavinci
1 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
30.04.2017 17:00
Juhor
1 : 1
Kušiljevo
Budućnost
Miliva
3 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
30.04.2017 17:00
Budućnost
3 : 1
OFK Tekstilac
Morava
Ribare
2 : 3
Dragocvet
Dragocvet
30.04.2017 17:00
Morava
2 : 3
Dragocvet
Resavac
Subotica
2 : 1
Napredak (D)
Drenovac
30.04.2017 17:00
Resavac
2 : 1
Napredak (D)
OFK Batinac
Batinac
0 : 2
Partizan
Glogovac
30.04.2017 17:00
OFK Batinac
0 : 2
Partizan
Dobrič
Pejkovac
2 : 1
Jastrebac
Blace
30.04.2017
Dobrič
2 : 1
Jastrebac
Trbunje
Trbunje
5 : 2
Jastreb
Blace
30.04.2017
Trbunje
5 : 2
Jastreb
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
2 : 1
Spartak
Gornja Trnava
30.04.2017 16:30
Nikodije Stojanović Tatko
2 : 1
Spartak
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 3
Dunđerski
Voljčinac
30.04.2017
Pobeda
0 : 3
Dunđerski
Borac
Držanovac
3 : 2
Polet
Samarinovac
30.04.2017
Borac
3 : 2
Polet
Crvena zastava
Hum
2 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
30.04.2017 11:00
Crvena zastava
2 : 0
Proleter (M)
Proleter (DV)
Donja Vrežina
1 : 1
Vrtište
Vrtište
30.04.2017 16:30
Proleter (DV)
1 : 1
Vrtište
Budućnost
Prva Kutina
2 : 1
Mladost
Lalinac
30.04.2017 16:30
Budućnost
2 : 1
Mladost
Morava
Krušce
1 : 4
Sloga 1948
Malča
30.04.2017 16:30
Morava
1 : 4
Sloga 1948
Padež
Petrovac
4 : 1
Zvezda
Blato
30.04.2017 16:30
Padež
4 : 1
Zvezda
Mladost (PR)
Poljska Ržana
0 : 1
Dragoš
Pirot
30.04.2017 16:30
Mladost (PR)
0 : 1
Dragoš
Progres
Ladovica
1 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
30.04.2017 16:30
Progres
1 : 3
Jedinstvo (GS)
Radnički (P)
Pertate
2 : 0
Umac
Miroševce
30.04.2017 16:30
Radnički (P)
2 : 0
Umac
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
30.04.2017 16:30
Jablanica
2 : 0
Zloćudovo
Železničar
Brestovac
1 : 3
Sloga
Lipovica
30.04.2017 16:30
Železničar
1 : 3
Sloga
Polet
Stajkovce
1 : 0
Čekmin
Čekmin
30.04.2017 16:30
Polet
1 : 0
Čekmin
Vučje
Vučje
3 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
30.04.2017 16:30
Vučje
3 : 1
Jedinstvo (Š)
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 1
Bobište
Bobište
30.04.2017 16:30
Plantaža
4 : 1
Bobište
Mladi Borac
Živkovo
5 : 4
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
30.04.2017 16:30
Mladi Borac
5 : 4
Omladinac (DS)
Brza
OFK Brza
5 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
30.04.2017 16:30
Brza
5 : 0
Kumarevo 65
Mladost (B)
Bosilegrad
9 : 0
Južna pruga
Vladičin Han
30.04.2017
Mladost (B)
9 : 0
Južna pruga
Trešnjevka
Lopardince
1 : 2
Čelik
Belo polje
30.04.2017
Trešnjevka
1 : 2
Čelik
Ugljare
Ugljare
1 : 1
Gracko
Staro Gracko
30.04.2017
Ugljare
1 : 1
Gracko
Radnički
Velika Hoča
0 : 3
Sitnica
Lepina
30.04.2017
Radnički
0 : 3
Sitnica
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Borac
Progar
30.04.2017 11:00
Brodarac
3 : 0
Borac
Mladi proleter
Beograd
0 : 3
Banja
Višnjička Banja
30.04.2017 16:30
Mladi proleter
0 : 3
Banja
Sinđelić 2012
Ugrinovci
5 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
30.04.2017 16:30
Sinđelić 2012
5 : 1
Lepušnica
Zmaj 1953
Zemun
0 : 1
Komgrap
Beograd
30.04.2017 16:30
Zmaj 1953
0 : 1
Komgrap
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 3
Poštar Zvezdara
Beograd
30.04.2017 16:30
PKB Kovilovo
2 : 3
Poštar Zvezdara
Dunav
Veliko Selo
7 : 0
Šumadinac
Bečmen
30.04.2017 16:30
Dunav
7 : 0
Šumadinac
13. Maj Zemun
Zemun
2 : 0
Institut
Zemun Polje
30.04.2017 11:00
13. Maj Zemun
2 : 0
Institut
Urovci
Urovci
0 : 0
Radnički
Rudovci
30.04.2017 16:30
Urovci
0 : 0
Radnički
Barajevo
Barajevo
0 : 6
Strelac
Mislođin
30.04.2017 16:30
Barajevo
0 : 6
Strelac
Rušanj
Rušanj
1 : 3
Mladost (C)
Cvetovac
30.04.2017 16:30
Rušanj
1 : 3
Mladost (C)
Boleč
Grocka
5 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
30.04.2017 16:30
Boleč
5 : 0
Selo Mladenovac
Hajduk
Kamendol
3 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
30.04.2017 16:30
Hajduk
3 : 1
Velika Krsna
Kosmaj
Ralja
2 : 1
Mladost
Begaljica
30.04.2017 16:30
Kosmaj
2 : 1
Mladost
Dunavac
Grocka
5 : 2
Ropočevo
Ropočevo
30.04.2017 16:30
Dunavac
5 : 2
Ropočevo
Kovačevac
Kovačevac
5 : 2
Mladenovac
Mladenovac
30.04.2017 16:30
Kovačevac
5 : 2
Mladenovac
Leštane
Leštane
7 : 0
Pudarci
Pudarci
30.04.2017 16:30
Leštane
7 : 0
Pudarci
Supska
Supska
2 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
30.04.2017 17:00
Supska
2 : 1
Moravac
Šumadija
Trešnjevica
6 : 2
Radnički (T)
Tekija
30.04.2017 17:00
Šumadija
6 : 2
Radnički (T)
Napredak (S)
Svojnovo
3 : 4
Mladost (S)
Sikirica
30.04.2017 17:00
Napredak (S)
3 : 4
Mladost (S)
Istok 63
Plana
3 : 0
Moravac 2015
Krušar
30.04.2017 17:00
Istok 63
3 : 0
Moravac 2015
15. Avgust 1950
Lomnica
3 : 0
Zemljoradnik
Striža
30.04.2017 17:00
15. Avgust 1950
3 : 0
Zemljoradnik
Omladinski
Paraćin
0 : 1
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
30.04.2017 17:00
Omladinski
0 : 1
Borac 1805
Sloga
Voljavče
2 : 4
Vinorača
Vinorača
30.04.2017 17:00
Sloga
2 : 4
Vinorača
Šumadinac
Dragovo
4 : 0
Morava
Kočino Selo
30.04.2017 17:00
Šumadinac
4 : 0
Morava
Crni Vrh
Deonica
3 : 2
Zenit
Oparić
30.04.2017 17:00
Crni Vrh
3 : 2
Zenit
Kupinovac
Kupinovac
3 : 1
Mladost (K)
Končarevo
30.04.2017 17:00
Kupinovac
3 : 1
Mladost (K)
Osaonica
Bagrdan
1 : 2
Kolare
Kolare
30.04.2017 17:00
Osaonica
1 : 2
Kolare
Mladost (D)
Dublje
5 : 2
Sinđelić 1934
Vojska
30.04.2017 17:00
Mladost (D)
5 : 2
Sinđelić 1934
Mladi radnik
Novo Lanište
1 : 1
Mladost (G)
Gložane
30.04.2017 17:00
Mladi radnik
1 : 1
Mladost (G)
Ratar
Gornja Peščanica
5 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
30.04.2017 11:00
Ratar
5 : 0
Pobeda 1976
OFK Draževac
Draževac
5 : 2
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
30.04.2017 11:00
OFK Draževac
5 : 2
Mladi Radnik
Jedinstvo
Bobovište
5 : 1
Planinac 2015
Podgorac
30.04.2017 16:30
Jedinstvo
5 : 1
Planinac 2015
Borac
Trnjane
1 : 0
Sloga (K)
Korman
30.04.2017 11:00
Borac
1 : 0
Sloga (K)
Pobeda
Trubarevac
0 : 3
Jedinstvo 1952
Mužinac
30.04.2017 16:30
Pobeda
0 : 3
Jedinstvo 1952
Rtanj
Vrmdža
1 : 1
Hajduk
Rujevica
30.04.2017 16:30
Rtanj
1 : 1
Hajduk
Sloboda 2013
Nikolinac
1 : 12
Sloga
Žučkovac
30.04.2017 16:30
Sloboda 2013
1 : 12
Sloga
Navalin
Navalin
2 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
30.04.2017 17:00
Navalin
2 : 1
Mladost (DL)
Real
Donja Jajina
5 : 3
Napredak
Bogojevce
30.04.2017 17:00
Real
5 : 3
Napredak
Gradac
Konopnica
2 : 2
Mladost (B)
Batulovce
30.04.2017 17:00
Gradac
2 : 2
Mladost (B)
Šumadija
Razgojna
2 : 2
Milanovo
Milanovo
30.04.2017 17:00
Šumadija
2 : 2
Milanovo
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 2
OFK Morava
Leskovac
30.04.2017 11:00
Bratstvo
1 : 2
OFK Morava
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
1 : 1
Lemind
Leskovac
30.04.2017 17:00
Sloboda (DB)
1 : 1
Lemind
Mladost (V)
Vinarce
6 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
30.04.2017 17:00
Mladost (V)
6 : 2
Marjan MB
Jedinstvo (G)
Grdelica
4 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
30.04.2017 17:00
Jedinstvo (G)
4 : 2
Sušica 2012
Sparta Železnik
Železnik
2 : 3
Rekreativo 011
Beograd
30.04.2017 10:00
Sparta Železnik
2 : 3
Rekreativo 011
011
Beograd
2 : 3
Busije
Zemun
30.04.2017 16:30
011
2 : 3
Busije
Šećeranac Ada
Beograd
5 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
30.04.2017 10:00
Šećeranac Ada
5 : 1
Posavac Tišma
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 0
Bratstvo
Ljutovo
30.04.2017 17:00
Hajduk
1 : 0
Bratstvo
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 6
Lokomotiva
Subotica
30.04.2017 17:00
OFK Mala Bosna 2015
0 : 6
Lokomotiva
Solid
Subotica
3 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
30.04.2017 17:00
Solid
3 : 0
Udarnik Višnjevac
Elektrovojvodina
Subotica
5 : 1
Žednik
Stari Žednik
30.04.2017 17:00
Elektrovojvodina
5 : 1
Žednik
Palić
Palić
2 : 2
Bikovo
Bikovo
30.04.2017 17:00
Palić
2 : 2
Bikovo
Mladost Radost
Srbobran
0 : 3
Iskra
Kucura
30.04.2017 16:30
Mladost Radost
0 : 3
Iskra
Obilić
Zmajevo
2 : 0
Pobeda
Pobeda
30.04.2017 16:30
Obilić
2 : 0
Pobeda
Vojvodina
Bačko Gradište
5 : 1
Tomislavci
Tomislavci
30.04.2017 16:30
Vojvodina
5 : 1
Tomislavci
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 1
AFK
Ada
30.04.2017 17:00
Horgoš 1911
2 : 1
AFK
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
3 : 3
Tisa
Padej
30.04.2017 17:00
Jedinstvo (SK)
3 : 3
Tisa
Hajduk
Podlokanj
3 : 1
Šampion
Orom
30.04.2017 17:00
Hajduk
3 : 1
Šampion
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Čoka
Čoka
30.04.2017 17:00
Slavija
2 : 0
Čoka
Graničar
Đala
6 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
30.04.2017 17:00
Graničar
6 : 0
Jedinstvo (M)
Dunav
Bački Monoštor
4 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
30.04.2017 16:30
Dunav
4 : 1
Aleksa Šantić
Kula
Kula
2 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
30.04.2017 16:30
Kula
2 : 3
Omladinac (B)
Budućnost
Parage
3 : 2
Soko
Nova Gajdobra
30.04.2017 17:00
Budućnost
3 : 2
Soko
Maglić
Bački Maglić
4 : 2
Borac
Obrovac
30.04.2017 17:00
Maglić
4 : 2
Borac
Neštin
Neštin
2 : 4
Krivanj
Selenča
30.04.2017 17:00
Neštin
2 : 4
Krivanj
Kulpin
Kulpin
4 : 0
Tvrdjava
Bač
30.04.2017 17:00
Kulpin
4 : 0
Tvrdjava
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
30.04.2017 16:30
Borac (VS)
4 : 1
Partizan (K)
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 1
Ševac
Kusić
30.04.2017 16:30
Borac (VG)
0 : 1
Ševac
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
30.04.2017 16:30
Potporanj
1 : 0
Hajdučica
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
30.04.2017 12:30
Vladimirovac
3 : 2
Karaš (K)
Dunav
Banatska Palanka
1 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
30.04.2017 16:30
Dunav
1 : 1
Vojvodina (CC)
Dobrica
Dobrica
3 : 2
Banat
Ilandža
30.04.2017 16:30
Dobrica
3 : 2
Banat
Radnički 1927
Vršac
0 : 3
Ratar
Kruščica
30.04.2017 16:30
Radnički 1927
0 : 3
Ratar
Polet
Idvor
3 : 0
Mladost
Vojlovica
30.04.2017 16:30
Polet
3 : 0
Mladost
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Tempo
Sefkerin
30.04.2017 16:30
Radnički (B)
3 : 0
Tempo
Glogonj
Glogonj
3 : 3
Spartak 1911
Debeljača
30.04.2017 16:30
Glogonj
3 : 3
Spartak 1911
Unirea
Uzdin
6 : 2
Pobeda
Samoš
30.04.2017 16:30
Unirea
6 : 2
Pobeda
Stari Tamiš
Stari Tamiš
5 : 3
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
30.04.2017 16:30
Stari Tamiš
5 : 3
Budućnost (BB)
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 1
Kolonija
Kovin
30.04.2017 16:30
Omladinac (D)
3 : 1
Kolonija
Borac
Pločica
1 : 5
Dolovo
Dolovo
30.04.2017 16:30
Borac
1 : 5
Dolovo
Jedinstvo
Dubovac
0 : 3
Proleter
Mramorak
30.04.2017 16:30
Jedinstvo
0 : 3
Proleter
Jedinstvo
Ečka
3 : 0
ASK
Aradac
30.04.2017 16:30
Jedinstvo
3 : 0
ASK
Rusanda
Melenci
6 : 1
OFK Klek
Klek
30.04.2017 16:30
Rusanda
6 : 1
OFK Klek
Potisje
Knićanin
0 : 0
Zlatica
Zlatica
30.04.2017 16:30
Potisje
0 : 0
Zlatica
ŽFK Banat
Zrenjanin
2 : 3
Omladinac
Botoš
30.04.2017 16:30
ŽFK Banat
2 : 3
Omladinac
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
30.04.2017 16:30
Radnički 1911
0 : 0
OFK Stajićevo
Zadrugar
Lazarevo
3 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
30.04.2017 16:30
Zadrugar
3 : 2
OFK Gradnulica
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 2
2. Oktobar
Kumane
30.04.2017 16:30
1.Oktobar
4 : 2
2. Oktobar
Proleter
Međa
3 : 0
Napredak (Č)
Čestereg
30.04.2017 16:30
Proleter
3 : 0
Napredak (Č)
Roham
Nova Crnja
3 : 4
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
30.04.2017 16:30
Roham
3 : 4
Vojvodina (NM)
Bega
Novi Itebej
2 : 3
Terekves
Hetin
30.04.2017 16:30
Bega
2 : 3
Terekves
Sloga
Čalma
0 : 0
Mladost
Buđanovci
30.04.2017 16:00
Sloga
0 : 0
Mladost
Napredak
Žarkovac
7 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
30.04.2017 16:00
Napredak
7 : 1
Obilić 1993
Hajduk
Višnjićevo
1 : 0
Borac
Martinci
30.04.2017 16:00
Hajduk
1 : 0
Borac
Železničar
Inđija
3 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
30.04.2017 16:00
Železničar
3 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Graničar (O)
Obrež
2 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
30.04.2017 16:00
Graničar (O)
2 : 1
Jedinstvo (M)
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 0
Fruškogorac
Manđelos
30.04.2017 16:00
Graničar (K)
2 : 0
Fruškogorac
OFK Brestač
Brestač
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
30.04.2017 16:00
OFK Brestač
2 : 1
PSK Putinci
Moskva
Budisava
0 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
30.04.2017 16:30
Moskva
0 : 3
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo
Rumenka
6 : 1
Centar
Novi Sad
30.04.2017 16:30
Jedinstvo
6 : 1
Centar
Čenej
Čenej
2 : 1
Susek
Susek
30.04.2017 16:30
Čenej
2 : 1
Susek
Obilić
Vilovo
3 : 0
Bačka
Begeč
30.04.2017 16:30
Obilić
3 : 0
Bačka
Zvezda
Čukojevac
3 : 0
Mlada krila
Metikoši
30.04.2017 17:00
Zvezda
3 : 0
Mlada krila
Napredak (G)
Gračac
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
30.04.2017 17:00
Napredak (G)
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Mladost (V)
Vrdila
1 : 2
Grdica
Grdica
30.04.2017 17:00
Mladost (V)
1 : 2
Grdica
Lazac
Lazac
3 : 1
Gruža
Vitanovac
30.04.2017 17:00
Lazac
3 : 1
Gruža
Popovići
Popovići
3 : 0
Borac (A)
Adrani
30.04.2017 17:00
Popovići
3 : 0
Borac (A)
Tavnik
Tavnik
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
30.04.2017 17:00
Tavnik
2 : 1
Jedinstvo (D)
Partizan
Vrba
1 : 3
Budućnost (K)
Konarevo
30.04.2017 17:00
Partizan
1 : 3
Budućnost (K)
Azbest
Stragari
0 : 2
Erdoglija
Kragujevac
30.04.2017 16:30
Azbest
0 : 2
Erdoglija
Korićani
Korićani
8 : 0
Hajduk
Jovanovac
30.04.2017 16:25
Korićani
8 : 0
Hajduk
Kremenac
Rogojevac
2 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
30.04.2017 16:30
Kremenac
2 : 2
OFK Žeželj
21. oktobar
Kragujevac
0 : 7
OFK Bagremar
Kragujevac
30.04.2017 16:30
21. oktobar
0 : 7
OFK Bagremar
Seljak
Cvetojevac
5 : 2
Maršić
Maršić
30.04.2017 16:30
Seljak
5 : 2
Maršić
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Zastava
Kragujevac
30.04.2017 16:30
Košutnjak
1 : 1
Zastava
Planinac
Vujetinci
3 : 2
Lugovi
Čačak
30.04.2017 16:30
Planinac
3 : 2
Lugovi
Morava (K)
Katrga
6 : 2
Vujan
Prislonica
30.04.2017 16:30
Morava (K)
6 : 2
Vujan
Rudar
Bresnica
6 : 0
Rakova
Rakova
30.04.2017 16:30
Rudar
6 : 0
Rakova
Budućnost
Stančići
4 : 1
Kej
Čačak
30.04.2017 16:30
Budućnost
4 : 1
Kej
Malba
Žaočani
0 : 0
Morava (M)
Mojsinje
30.04.2017 16:30
Malba
0 : 0
Morava (M)
Gavrilo Princip
Vranići
2 : 5
Čačak 94
Čačak
30.04.2017 16:30
Gavrilo Princip
2 : 5
Čačak 94
Gradina
Rti
3 : 1
Bjelica
Milatovići
30.04.2017 16:30
Gradina
3 : 1
Bjelica
Prilike
Prilike
2 : 2
Jedinstvo
Puhovo
30.04.2017 16:30
Prilike
2 : 2
Jedinstvo
Sloga
Kaona
3 : 0
Bratstvo
Dljin
30.04.2017 16:30
Sloga
3 : 0
Bratstvo
Jelica
Goračići
1 : 2
Brezova
Brezova
30.04.2017 16:30
Jelica
1 : 2
Brezova
Voćar
Kotraža
3 : 2
Gorušica
Viča
30.04.2017 16:30
Voćar
3 : 2
Gorušica
Šumadija
Brdjani
4 : 1
Omladinac
Kalimanići
30.04.2017
Šumadija
4 : 1
Omladinac
Šilopaj
Šilopaj
3 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
30.04.2017
Šilopaj
3 : 2
Jablanica
Velereč 94
Velereč
3 : 2
Sparta
Grabovica
30.04.2017
Velereč 94
3 : 2
Sparta
Selevac
Selevac
2 : 5
Beli Orlovi
Pridvorice
30.04.2017 11:00
Selevac
2 : 5
Beli Orlovi
Mladi rudar
Bukovik
4 : 5
Ranilović
Ranilović
30.04.2017 16:00
Mladi rudar
4 : 5
Ranilović
Partizan
Darosava
4 : 2
Plaskovac
Plaskovac
30.04.2017 16:00
Partizan
4 : 2
Plaskovac
Budućnost
Blaznava
1 : 5
Žabare
Žabare
30.04.2017 16:00
Budućnost
1 : 5
Žabare
Brezovac
Brezovac
3 : 4
Šumadinac (N)
Natalinci
30.04.2017 16:00
Brezovac
3 : 4
Šumadinac (N)
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 0
Sloga
Zagorica
30.04.2017 11:00
Šumadinac (S)
2 : 0
Sloga
B 2000
Aranđelovac
9 : 0
Šamot
Aranđelovac
30.04.2017 11:00
B 2000
9 : 0
Šamot
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Kopljari
Kopljari
30.04.2017 16:00
Jasenica
2 : 1
Kopljari
Grivac
Grivac
1 : 2
Udarnik
Trska
30.04.2017 16:00
Grivac
1 : 2
Udarnik
Mladost (R)
Rašković
2 : 1
Pobeda (S)
Sepci
30.04.2017 16:00
Mladost (R)
2 : 1
Pobeda (S)
Crvena zvezda
Miraševac
0 : 0
Karađorđe
Vučić
30.04.2017 16:00
Crvena zvezda
0 : 0
Karađorđe
BSK
Borač
3 : 2
Omladinac (V)
Vučkovica
30.04.2017 16:00
BSK
3 : 2
Omladinac (V)
Pobeda (Đ)
Đurđevo
2 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
30.04.2017 16:00
Pobeda (Đ)
2 : 0
Kotlenik
Bare
Bare
5 : 0
Mladost MG
Saranovo
30.04.2017 16:00
Bare
5 : 0
Mladost MG
Marjan
Knić
1 : 0
Sloga (M)
Milatovac
30.04.2017 16:00
Marjan
1 : 0
Sloga (M)
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 1
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
30.04.2017 16:00
Sloga 1952
2 : 1
Omladinac (S)
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 1
Mladost (R)
Ranovac
30.04.2017 16:00
Zadrugar (T)
3 : 1
Mladost (R)
BSK
Boževac
6 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
30.04.2017 16:00
BSK
6 : 1
Stig (MC)
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 2
Integral
Batuša
30.04.2017 16:00
Omladinac (Š)
1 : 2
Integral
Radnički (K)
Knežica
1 : 2
Napredak (S)
Simićevo
30.04.2017 16:00
Radnički (K)
1 : 2
Napredak (S)
Desine
Desine
3 : 0
Kurjače
Kurjače
30.04.2017 16:00
Desine
3 : 0
Kurjače
Napredak (P)
Poljana
4 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
30.04.2017 16:00
Napredak (P)
4 : 1
Žika Marković Uča
Napredak 1934
Nabrđe
6 : 1
Polet (V)
Voluja
30.04.2017 16:00
Napredak 1934
6 : 1
Polet (V)
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
1 : 3
Železničar
Požarevac
30.04.2017 16:00
Jedinstvo (D)
1 : 3
Železničar
Obilić
Živica
4 : 1
Dunavac (P)
Petka
30.04.2017 16:00
Obilić
4 : 1
Dunavac (P)
Dizel
Bare
2 : 1
Radnički (P)
Požeženo
30.04.2017 16:00
Dizel
2 : 1
Radnički (P)
Omladinac
Slepčević
2 : 5
Sloga (B)
Bogosavac
30.04.2017 17:00
Omladinac
2 : 5
Sloga (B)
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
3 : 4
Milicionar
Bogatić
30.04.2017 17:00
Mladost (MM)
3 : 4
Milicionar
Sloga (D)
Duvanište
3 : 2
Torpedo
Tabanović
30.04.2017 17:00
Sloga (D)
3 : 2
Torpedo
Duško
Klenje
2 : 0
Cer
Petkovica
30.04.2017 17:00
Duško
2 : 0
Cer
Budućnost (Z)
Zminjak
2 : 1
Gorki
Glušci
30.04.2017 17:00
Budućnost (Z)
2 : 1
Gorki
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
0 : 0
Proleter
Šabac
30.04.2017 17:00
Budućnost (PD)
0 : 0
Proleter
Dobrava
Vukošić
3 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
30.04.2017 17:00
Dobrava
3 : 1
Vlašić
Sloga (K)
Krnić
4 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
30.04.2017 17:00
Sloga (K)
4 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Torpedo
Lojanice
4 : 0
Varna 012
Varna
30.04.2017 17:00
Torpedo
4 : 0
Varna 012
Cerić
Miokus
6 : 1
Karađorđe
Mišar
30.04.2017 17:00
Cerić
6 : 1
Karađorđe
Šipurske Livade
Šabac
0 : 3
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
30.04.2017 17:00
Šipurske Livade
0 : 3
Miloš Pocerac 2013
Trešnjevka
Trbušac
2 : 1
OFK Jelen
Jelenča
30.04.2017 17:00
Trešnjevka
2 : 1
OFK Jelen
Radnički (К)
Koceljeva
5 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
30.04.2017 17:00
Radnički (К)
5 : 0
Mladost 2013
Cerova
Cerova
4 : 2
7. Juli
Bela Crkva
30.04.2017 17:00
Cerova
4 : 2
7. Juli
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 0
Borac (K)
Kozjak
30.04.2017 17:00
Milan Orlić
2 : 0
Borac (K)
Velika Reka
Velika Reka
0 : 1
Jadar (S)
Stupnica
30.04.2017 11:00
Velika Reka
0 : 1
Jadar (S)
Vidojevica
Lešnica
3 : 2
Prva Iskra
Runjani
30.04.2017 17:00
Vidojevica
3 : 2
Prva Iskra
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
30.04.2017 17:00
Sloga (LŠ)
2 : 3
Mladost (DD)
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
30.04.2017 17:00
Jedinstvo (MZ)
5 : 0
Jedinstvo (Z)
Gučevo
Banja Koviljača
4 : 2
Stolice
Krupanj
30.04.2017 17:00
Gučevo
4 : 2
Stolice
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 0
Mladost
Vračević
30.04.2017 16:00
OFK Stublenica
3 : 0
Mladost
Polet (T)
Takovo
1 : 3
Vrelo Sport
Vrelo
30.04.2017 16:00
Polet (T)
1 : 3
Vrelo Sport
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 0
Rubribreza
Rubribreza
30.04.2017 16:00
OFK Paljuvi
2 : 0
Rubribreza
Gunjevac
Gunjevac
0 : 5
Polet (DL)
Donji Lajkovac
30.04.2017 16:00
Gunjevac
0 : 5
Polet (DL)
Jadar 2013
Valjevo
1 : 0
Polet
Popučke
30.04.2017 11:00
Jadar 2013
1 : 0
Polet
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 0
Rajac
Kadina Luka
30.04.2017 16:00
Milenko Pavlović
2 : 0
Rajac
OFK Brđanac
Valjevo
0 : 3
Komanice
Komanice
30.04.2017 16:00
OFK Brđanac
0 : 3
Komanice
Kolubara 2
Valjevo
3 : 0
Mladost
Valjevska Kamenica
30.04.2017 16:00
Kolubara 2
3 : 0
Mladost
Borac
Rajković
0 : 1
Ribnikar
Pecka
30.04.2017 16:00
Borac
0 : 1
Ribnikar
Popadić
Popadić
5 : 0
Liplje
Liplje
30.04.2017 16:00
Popadić
5 : 0
Liplje
Glumač
Glumač
1 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
30.04.2017 17:00
Glumač
1 : 3
Dobrinjac
Plavi Tok
Dražinovići
3 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
30.04.2017 14:00
Plavi Tok
3 : 0
Napredak
Duškovci
Duškovci
1 : 7
Sečica
Seča reka
30.04.2017 17:00
Duškovci
1 : 7
Sečica
Omladinac
Zdravčići
3 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
30.04.2017 14:00
Omladinac
3 : 0
Pobeda
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 3
Trešnjica
Tvrdići
30.04.2017 14:00
Borac
1 : 3
Trešnjica
Avijatičar
Vranjani
1 : 1
Bakionica
Bakionica
30.04.2017 17:00
Avijatičar
1 : 1
Bakionica
Lauš
Lopaš
9 : 3
Gorobilje
Gorobilje
30.04.2017 17:00
Lauš
9 : 3
Gorobilje
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 11
Napredak
Korbovo
30.04.2017 16:30
Velika Vrbica
1 : 11
Napredak
Koča Andjelković
Tekija
6 : 1
Pontes
Kostol
30.04.2017 16:30
Koča Andjelković
6 : 1
Pontes
Milutinovac
Milutinovac
2 : 6
Egeta
Brza Palanka
30.04.2017 16:30
Milutinovac
2 : 6
Egeta
Rtkovo
Rtkovo
1 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
30.04.2017 16:30
Rtkovo
1 : 2
Mala Vrbica
Omladinac
Vajuga
1 : 4
Kladušnica
Kladušnica
30.04.2017 16:30
Omladinac
1 : 4
Kladušnica
Rečka
Rečka
1 : 2
Kovilovo
Kovilovo
30.04.2017 16:30
Rečka
1 : 2
Kovilovo
Graničar
Aleksandrovac
10 : 2
OFK Sikole
Sikole
30.04.2017 16:30
Graničar
10 : 2
OFK Sikole
Slatina
Negotin
4 : 0
Ratar
Jasenica
30.04.2017 16:30
Slatina
4 : 0
Ratar
Urovica
Urovica
6 : 2
Malajnica
Malajnica
30.04.2017 16:30
Urovica
6 : 2
Malajnica
Miloševo
Miloševo
2 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
30.04.2017 11:00
Miloševo
2 : 0
OFK Tamnič
Sloga
Majdevo
5 : 1
Budućnost
Kaonik
30.04.2017 11:00
Sloga
5 : 1
Budućnost
Čarapan
Kruševac
3 : 0
BSK
Bela Voda
30.04.2017 11:00
Čarapan
3 : 0
BSK
Žabare
Žabare
6 : 3
Mladost VPD
Kruševac
30.04.2017 11:00
Žabare
6 : 3
Mladost VPD
Borac
Bivolje
3 : 0
Kapidžija
Kapidžija
30.04.2017 16:30
Borac
3 : 0
Kapidžija
Bukovica
Bukovica
0 : 2
Dedina
Dedina
30.04.2017 11:00
Bukovica
0 : 2
Dedina
Poštar
Beograd
1 : 0
Dunavac
Dunavac
30.04.2017 16:30
Poštar
1 : 0
Dunavac
Crvenka
Borča
5 : 1
Sveti Stefan
Slanci
30.04.2017 16:30
Crvenka
5 : 1
Sveti Stefan
Podunavac
Ritopek
1 : 2
Minel
Ripanj
30.04.2017 16:30
Podunavac
1 : 2
Minel
Pinosava
Pinosava
0 : 2
Dedinje
Beograd
30.04.2017 16:30
Pinosava
0 : 2
Dedinje
Heroj Polet
Jajinci
2 : 0
Mladost
Jabučki Rit
30.04.2017 16:30
Heroj Polet
2 : 0
Mladost
Vis
Parcani
10 : 0
Stojnik
Stojnik
30.04.2017 17:00
Vis
10 : 0
Stojnik
Mladost (G)
Guberevac
7 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
30.04.2017 17:00
Mladost (G)
7 : 1
Nemenikuće
Mladost (MI)
Mala Ivanča
7 : 0
Popović
Popovići
30.04.2017 14:00
Mladost (MI)
7 : 0
Popović
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 1
Nišavac
Staničenje
30.04.2017 16:30
Sloga
2 : 1
Nišavac
Jerma
Sukovo
0 : 5
Senjak
Pirot
30.04.2017 16:30
Jerma
0 : 5
Senjak
Željuša
Željuša
4 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
30.04.2017 16:30
Željuša
4 : 0
Lokomotiva
Radnički 1936
Trupale
3 : 0
Omladinac
Gornji Komren
30.04.2017 16:30
Radnički 1936
3 : 0
Omladinac
Čegar 2013
Kamenica
1 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
30.04.2017 16:30
Čegar 2013
1 : 0
Stevan Nešticki
Delijski Vis
Niš
1 : 4
Čegar 1946
Donji Matejevac
30.04.2017 16:30
Delijski Vis
1 : 4
Čegar 1946
Morava 1949
Čokot
0 : 6
Sečanica
Sečanica
30.04.2017 16:30
Morava 1949
0 : 6
Sečanica
Mladost
Donji Komren
1 : 0
Supovac
Supovac
30.04.2017 11:00
Mladost
1 : 0
Supovac
Elid
Donji Dušnik
2 : 0
Marina Kutina
Marina Kutina
30.04.2017
Elid
2 : 0
Marina Kutina
Toplica
Šarlinac
3 : 0
Knežica
Knežica
30.04.2017
Toplica
3 : 0
Knežica
Timok 1928
Trnavac
2 : 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
30.04.2017 16:30
Timok 1928
2 : 2
Velika Jasikova
Polet 1959
Nikoličevo
2 : 1
Kastrum
Gamzigrad
30.04.2017 16:30
Polet 1959
2 : 1
Kastrum
Šljivar
Šljivar
3 : 0
Nacional
Lukovo
30.04.2017 16:30
Šljivar
3 : 0
Nacional
Lovac
Mali Izvor
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
30.04.2017 16:30
Lovac
3 : 0
Kosovo
Deli Jovan
Salaš
2 : 4
Mladost
Sumrakovac
30.04.2017 16:30
Deli Jovan
2 : 4
Mladost
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
3 : 0
Borac
Azbresnica
30.04.2017
Jugovići 1976
3 : 0
Borac
Banaćanin
Aleksandrovo
2 : 2
Dobrič 1974
Brest
30.04.2017 11:00
Banaćanin
2 : 2
Dobrič 1974
Padina 1989
Padina
1 : 4
Arbanasce
Arbanasce
30.04.2017 11:00
Padina 1989
1 : 4
Arbanasce
Koprijan 1975
Gradište
3 : 0
Baličevac 1974
Baličevac
30.04.2017
Koprijan 1975
3 : 0
Baličevac 1974
Mladost
Tečić
4 : 0
Polet
Sekurič
30.04.2017 17:30
Mladost
4 : 0
Polet
Goša
Vukmanovac
3 : 1
Blagotin
Belušić
30.04.2017
Goša
3 : 1
Blagotin
Partizan
Kupusina
1 : 0
Panonija
Lalić
30.04.2017 16:30
Partizan
1 : 0
Panonija
OFK Metalac
Sombor
2 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
30.04.2017 16:30
OFK Metalac
2 : 0
Dinamo 1923
Sport
Bezdan
3 : 0
Telečka
Telečka
30.04.2017 16:30
Sport
3 : 0
Telečka
Verko
Suvo Selo
1 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
30.04.2017 17:00
Verko
1 : 0
Sloga Trgošped
Dragojevac
Dragojevac
3 : 2
Hajduk
Debrc
30.04.2017 17:00
Dragojevac
3 : 2
Hajduk
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 3
Provo 2015
Provo
30.04.2017 17:00
Jedinstvo 2014
0 : 3
Provo 2015
Sloga 1949
Matijevac
4 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
30.04.2017 17:00
Sloga 1949
4 : 0
Skupljen 2013
Sloga (R)
Ridjake
2 : 1
Petrovac 74
Kujavica
30.04.2017 17:00
Sloga (R)
2 : 1
Petrovac 74
Mladost (B)
Belotić
3 : 0
Mrovska
Mrovska
30.04.2017 11:00
Mladost (B)
3 : 0
Mrovska
Polet
Jalovik
4 : 3
Mladost (Z)
Zvezd
30.04.2017 11:00
Polet
4 : 3
Mladost (Z)
Jedinstvo
Dren
1 : 0
Krtinska
Krtinska
30.04.2017 17:00
Jedinstvo
1 : 0
Krtinska
Rvati
Obrenovac
6 : 0
Sloga
Ratari
30.04.2017 17:00
Rvati
6 : 0
Sloga
Posavina
Stubline
5 : 0
Partizan
Draževac
30.04.2017 17:00
Posavina
5 : 0
Partizan
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Zvezda
Konatice
30.04.2017 17:00
Omladinac
3 : 0
Zvezda