XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
796 utakmica za dan Nedelja, 7 Maj 2017


Fudbal

07.05
16:30
Borac (S)
Cement
2
1
07.05.2017 16:30 2 : 1
07.05
16:30
Dunav
Vršac
0
0
07.05.2017 16:30 0 : 0
07.05
16:30
┼Żelezni─Źar
Budućnost Krušik 2014
4
3
07.05.2017 16:30 4 : 3
07.05
16:30
Radan
Ozren
1
1
07.05.2017 16:30 1 : 1
07.05
11:00
Car Konstantin
Jedinstvo (B)
1
2
07.05.2017 11:00 1 : 2
07.05
16:30
Vlasina
Radni─Źki (S)
2
2
07.05.2017 16:30 2 : 2
07.05
16:30
Pukovac
Tabane 1970
2
1
07.05.2017 16:30 2 : 1
07.05
16:30
Stepojevac Vaga
IMT
0
2
07.05.2017 16:30 0 : 2
IMT
07.05
16:30
Radni─Źki (NB)
Grafi─Źar
2
1
07.05.2017 16:30 2 : 1
07.05
11:00
Dor─çol
Sopot
2
1
07.05.2017 11:00 2 : 1
07.05
11:00
Prva Iskra
┼Żarkovo
3
0
07.05.2017 11:00 3 : 0
07.05
16:30
Crvena Zvezda
Teleoptik
1
0
07.05.2017 16:30 1 : 0
07.05
16:30
Budu─çnost (G)
Zadrugar
4
0
07.05.2017 16:30 4 : 0
07.05
16:30
Tekstilac
Mladost (T)
4
1
07.05.2017 16:30 4 : 1
07.05
16:30
Subotica
Sloga (─î)
1
5
07.05.2017 16:30 1 : 5
07.05
16:30
Tisa (A)
Ba─Źka (P)
2
4
07.05.2017 16:30 2 : 4
07.05
16:30
Tavankut
Srbobran
1
2
07.05.2017 16:30 1 : 2
07.05
16:30
Polet (N)
Radni─Źki (K)
5
3
07.05.2017 16:30 5 : 3
07.05
16:30
Dolina
Jedinstvo (NB)
3
2
07.05.2017 16:30 3 : 2
07.05
16:30
Vojvodina 1928
Dinamo 1945
0
1
07.05.2017 16:30 0 : 1
07.05
16:30
Borac
Kabel
1
1
07.05.2017 16:30 1 : 1
07.05
10:00
Sofeks
Jedinstvo (SP)
1
2
07.05.2017 10:00 1 : 2
07.05
16:30
Hajduk 1925 Podunavac
Veternik
4
1
07.05.2017 16:30 4 : 1
07.05
10:00
Index
LSK La─çarak
3
2
07.05.2017 10:00 3 : 2
07.05
16:30
Sremac Vojka
Sloga
4
0
07.05.2017 16:30 4 : 0
07.05
16:30
Hajduk (─î)
┼ŻSK
4
1
07.05.2017 16:30 4 : 1
07.05
16:30
Sušica
Kara─Ĺor─Ĺe
1
0
07.05.2017 16:30 1 : 0
07.05
16:30
Bane
Radni─Źki (K)
1
1
07.05.2017 16:30 1 : 1
07.05
16:30
Draga─Źevo
Slavija
1
1
07.05.2017 16:30 1 : 1
07.05
16:30
Tutin
Miokovci
3
2
07.05.2017 16:30 3 : 2
07.05
16:30
Šumadija (T)
Petar Dobrnjac
4
0
07.05.2017 16:30 4 : 0
07.05
16:30
Homoljac
RSK
3
4
07.05.2017 16:30 3 : 4
RSK
07.05
16:30
Napredak
Proleter
1
1
07.05.2017 16:30 1 : 1
07.05
16:30
Zvi┼żd
Mladi radnik 1940
2
1
07.05.2017 16:30 2 : 1
07.05
16:30
Polimlje
Sloga (S)
0
1
07.05.2017 16:30 0 : 1
07.05
16:30
Radni─Źki Stobex
Drina
0
2
07.05.2017 16:30 0 : 2
07.05
16:30
Provo
OFK Divci
3
2
07.05.2017 16:30 3 : 2
07.05
16:30
Radjevac
Sloga 1940 (BB)
2
0
07.05.2017 16:30 2 : 0
07.05
16:30
Jedinstvo (Ub)
Radni─Źki Gorenje
1
0
07.05.2017 16:30 1 : 0
07.05
16:30
Timo─Źanin
Malošište
3
1
07.05.2017 16:30 3 : 1
07.05
16:30
Rtanj
Zaplanjac
6
1
07.05.2017 16:30 6 : 1
07.05
16:30
Hajduk Veljko
─Éerdap
1
0
07.05.2017 16:30 1 : 0
07.05
16:30
Moravica
BSK
4
2
07.05.2017 16:30 4 : 2
BSK
07.05
16:30
Juhor
SFS Borac
1
7
07.05.2017 16:30 1 : 7
07.05
16:30
Jedinstvo
Sloga
5
0
07.05.2017 16:30 5 : 0
07.05
16:30
Rembas
┼Żitora─Ĺa
3
3
07.05.2017 16:30 3 : 3
07.05
16:30
Bošnjane
Trajal
4
3
07.05.2017 16:30 4 : 3
07.05
16:30
Leva─Ź
Poljoprivrednik
0
2
07.05.2017 16:30 0 : 2
07.05
16:30
┼Żupa
OFK Kosanica
0
0
07.05.2017 16:30 0 : 0
07.05
16:30
Jedinstvo (GM)
Lu┼żnica
0
3
07.05.2017 16:30 0 : 3
07.05
16:30
Vranjska Banja
Sloga (L)
4
0
07.05.2017 16:30 4 : 0
07.05
16:30
Mladost (M)
P─Źinja
0
4
07.05.2017 16:30 0 : 4
07.05
10:00
Borac (L)
Jedinstvo
1
4
07.05.2017 10:00 1 : 4
07.05
16:30
Srem
Borac (O)
4
2
07.05.2017 16:30 4 : 2
07.05
16:30
Vr─Źin
Srem─Źica
0
1
07.05.2017 16:30 0 : 1
07.05
17:00
Jadran (S)
Radni─Źki 1905
0
2
07.05.2017 17:00 0 : 2
07.05
17:00
Jadran (F)
Napredak
5
1
07.05.2017 17:00 5 : 1
07.05
17:00
Sutjeska
Bajša
4
2
07.05.2017 17:00 4 : 2
07.05
17:00
Vinogradar
Proleter (RS)
5
3
07.05.2017 17:00 5 : 3
07.05
17:00
─îantavir
Proleter (Nj)
0
2
07.05.2017 17:00 0 : 2
07.05
17:00
E─Ĺ┼íeg
Krivaja
2
1
07.05.2017 17:00 2 : 1
07.05
16:30
Borac (BG)
Hajduk Junior
4
4
07.05.2017 16:30 4 : 4
07.05
16:30
BSK
Budu─çnost
5
0
07.05.2017 16:30
BSK
5 : 0
07.05
16:30
┼ŻAK
Hercegovac
4
2
07.05.2017 16:30 4 : 2
07.05
16:30
Slavija
Stari Grad
0
2
07.05.2017 16:30 0 : 2
07.05
16:30
Krila Krajine
Terekveš
2
0
07.05.2017 16:30 2 : 0
07.05
16:30
Rusin
Polet (S)
3
0
07.05.2017 16:30 3 : 0
07.05
16:30
Mladost (BP)
OFK Šikara
2
1
07.05.2017 16:30 2 : 1
07.05
16:30
Lipar
Mladost (K)
2
1
07.05.2017 16:30 2 : 1
07.05
17:00
Partizan (G)
Jedinstvo (V)
2
0
07.05.2017 17:00 2 : 0
07.05
17:00
Mladost (O)
Polet
8
0
07.05.2017 17:00 8 : 0
07.05
17:00
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
3
2
07.05.2017 17:00 3 : 2
07.05
17:00
Vojvodina (S)
Borac (St)
0
2
07.05.2017 17:00 0 : 2
07.05
17:00
Vojvodina (C)
Partizan (U)
7
1
07.05.2017 17:00 7 : 1
07.05
17:00
Budu─çnost (A)
Jugoslavija
0
1
07.05.2017 17:00 0 : 1
07.05
16:30
Naftagas (B)
Naftagas (E)
4
1
07.05.2017 16:30 4 : 1
07.05
16:30
Mladost (BD)
Lehel
2
2
07.05.2017 16:30 2 : 2
07.05
16:30
C. Zvezda (RS)
Bile─çanin
6
3
07.05.2017 16:30 6 : 3
07.05
16:30
Banat
C. Zvezda (VS)
2
1
07.05.2017 16:30 2 : 1
07.05
16:30
Omladinac
Borac
1
1
07.05.2017 16:30 1 : 1
07.05
16:30
Hrtkovci
Ljukovo
1
1
07.05.2017 16:30 1 : 1
07.05
16:30
Jadran
Mitros
3
0
07.05.2017 16:30 3 : 0
07.05
16:30
Sloboda
Napredak
2
1
07.05.2017 16:30 2 : 1
07.05
16:30
Budu─çnost
Donji Petrovci
3
1
07.05.2017 16:30 3 : 1
07.05
16:30
Borac
Rudar
1
0
07.05.2017 16:30 1 : 0
07.05
17:00
Proleter
Mileti─ç
5
4
07.05.2017 17:00 5 : 4
07.05
17:00
Tatra
OFK Sirig
5
2
07.05.2017 17:00 5 : 2
07.05
17:00
Petrovaradin
Mladost
2
0
07.05.2017 17:00 2 : 0
07.05
17:00
Borac
TSK
2
0
07.05.2017 17:00 2 : 0
TSK
07.05
11:00
Real
Polet
3
1
07.05.2017 11:00 3 : 1
07.05
17:00
OFK Ras
Rudar
3
3
07.05.2017 17:00 3 : 3
07.05
17:00
Novi Pazar 1928
Stubal
4
1
07.05.2017 17:00 4 : 1
07.05
17:00
Granit
Borac
2
2
07.05.2017 17:00 2 : 2
07.05
17:00
Ibar
Mataruge
6
0
07.05.2017 17:00 6 : 0
07.05
17:00
Ribnica
Go─Ź
1
2
07.05.2017 17:00 1 : 2
07.05
16:30
Partizan
Jadran
2
0
07.05.2017 16:30 2 : 0
07.05
16:30
Mladost
Kolonija
2
3
07.05.2017 16:30 2 : 3
07.05
16:30
Borac
Jedinstvo
4
1
07.05.2017 16:30 4 : 1
07.05
16:30
Srbija
Sloga D
3
3
07.05.2017 16:30 3 : 3
07.05
16:30
Kutlovo
Sloboda
6
0
07.05.2017 16:30 6 : 0
07.05
16:30
Vodoja┼ża
Šumadinac
9
1
07.05.2017 16:30 9 : 1
07.05
16:30
Šumadija 1934
─ćava
3
0
07.05.2017 16:30 3 : 0
07.05
16:30
Polet (T)
Omladinac (Z)
1
1
07.05.2017 16:30 1 : 1
07.05
16:30
Donja Vrbava
Brezak
1
4
07.05.2017 16:30 1 : 4
07.05
16:30
Spartak
Parmenac
0
5
07.05.2017 16:30 0 : 5
07.05
16:30
Prijevor
Jedinstvo (K)
1
0
07.05.2017 16:30 1 : 0
07.05
16:30
Ozrem PMH
Napredak
0
6
07.05.2017 16:30 0 : 6
07.05
16:30
LFK Mladost
Zadrugar
6
2
07.05.2017 16:30 6 : 2
07.05
16:30
SASK
Cerovac 2013
3
0
07.05.2017 16:30 3 : 0
07.05
16:30
Šumadija
Crvena zvezda
1
2
07.05.2017 16:30 1 : 2
07.05
16:30
Omladinac
Osipaonica
2
2
07.05.2017 16:30 2 : 2
07.05
16:30
Sloga
Budu─çnost
2
0
07.05.2017 16:30 2 : 0
07.05
16:30
Sloboda
Udarnik
1
1
07.05.2017 16:30 1 : 1
07.05
16:30
Bresje Superior
Polet
0
2
07.05.2017 16:30 0 : 2
07.05
16:30
Pobeda
7. Juli
1
0
07.05.2017 16:30 1 : 0
07.05
16:30
Omladinac
Vin─Źa
3
7
07.05.2017 16:30 3 : 7
07.05
16:30
Banja 1957
Proleter 1976
1
3
07.05.2017 16:30 1 : 3
07.05
16:30
OFK Šatornja
Vitlina-Bokanja
5
0
07.05.2017 16:30 5 : 0
07.05
16:30
Junkovac
Prvi srpski ustanak
3
1
07.05.2017 16:30 3 : 1
07.05
16:30
Lokomotiva
┼ŻSK
3
1
07.05.2017 16:30 3 : 1
07.05
16:30
BSK
OFK Aran─Ĺelovac
3
1
07.05.2017 16:30
BSK
3 : 1
07.05
16:30
Rudar (Kr)
Rudar 2001
1
3
07.05.2017 16:30 1 : 3
07.05
16:30
Trgova─Źki
Radnik (S)
5
2
07.05.2017 16:30 5 : 2
07.05
16:30
Budu─çnost (V)
Borac (K)
2
1
07.05.2017 16:30 2 : 1
07.05
16:30
Napredak 1936
Sloga (B)
1
2
07.05.2017 16:30 1 : 2
07.05
16:30
Mladost (B)
Makce
2
1
07.05.2017 16:30 2 : 1
07.05
16:30
Mlava (ML)
Rudar (S)
0
1
07.05.2017 16:30 0 : 1
07.05
16:30
─Éerdap
Sloga 33
1
0
07.05.2017 16:30 1 : 0
07.05
17:00
Borac (L)
Hajduk Stanko
8
0
07.05.2017 17:00 8 : 0
07.05
17:00
Antimon
Ma─Źva 2005
0
4
07.05.2017 17:00 0 : 4
07.05
17:00
Jevremovac
Mladi Borac
0
2
07.05.2017 17:00 0 : 2
07.05
17:00
Mladost (P)
Jedinstvo
3
1
07.05.2017 17:00 3 : 1
07.05
17:00
Mladost (PP)
Podrinje
1
0
07.05.2017 17:00 1 : 0
07.05
16:30
Sovljak
ZSK
1
0
07.05.2017 16:30 1 : 0
ZSK
07.05
16:30
Trli─ç
Joševa
3
0
07.05.2017 16:30 3 : 0
07.05
16:30
Tešnjar
Radnik
0
1
07.05.2017 16:30 0 : 1
07.05
16:30
Ka─Źer
OFK Jabu─Źje
2
0
07.05.2017 16:30 2 : 0
07.05
16:30
Tulari
Iskra
0
0
07.05.2017 16:30 0 : 0
07.05
16:30
Mladost
Pepeljevac
3
1
07.05.2017 16:30 3 : 1
07.05
16:30
Brezovica
Banjani
5
0
07.05.2017 16:30 5 : 0
07.05
16:00
Prvi partizan
Crnokosa
1
2
07.05.2017 16:00 1 : 2
07.05
16:00
Polet
Višesava
0
3
07.05.2017 16:00 0 : 3
07.05
16:00
Je┼żevica
Savinac
1
5
07.05.2017 16:00 1 : 5
07.05
16:00
Peru─çac
┼Żelezni─Źar
1
1
07.05.2017 16:00 1 : 1
07.05
16:00
Jasen
Lazarica
1
0
07.05.2017 16:00 1 : 0
07.05
16:00
Zlatar
─îajetina
3
2
07.05.2017 16:00 3 : 2
07.05
16:00
Budu─çnost
Jedinstvo (K)
9
1
07.05.2017 16:00 9 : 1
07.05
16:30
─îubra
Blizna
5
2
07.05.2017 16:30 5 : 2
07.05
16:30
Brestovac
Rudna Glava
6
2
07.05.2017 16:30 6 : 2
07.05
16:30
Zlot
Krivelj
4
1
07.05.2017 16:30 4 : 1
07.05
16:30
Branik
BSK
7
0
07.05.2017 16:30 7 : 0
BSK
07.05
11:00
Sloga
Slatina
3
0
07.05.2017 11:00 3 : 0
07.05
16:30
Radni─Źki
Polom
6
0
07.05.2017 16:30 6 : 0
07.05
16:30
Pore─Ź
Klju─Ź
3
1
07.05.2017 16:30 3 : 1
07.05
16:30
Deli Jovan
Nemetali
5
0
07.05.2017 16:30 5 : 0
07.05
16:30
Radni─Źki 1924
Zemljoradnik
2
2
07.05.2017 16:30 2 : 2
07.05
16:30
Moravac (ZT)
Mladost (Ba)
3
2
07.05.2017 16:30 3 : 2
07.05
16:30
Rudar Alpos
Naisus 1977
5
0
07.05.2017 16:30 5 : 0
07.05
16:30
Morava (┼Ż)
Jedinstvo GVD
2
5
07.05.2017 16:30 2 : 5
07.05
16:30
Rasova─Źa
Naša krila
2
6
07.05.2017 16:30 2 : 6
07.05
16:30
Orljane
Radni─Źki 1947
3
5
07.05.2017 16:30 3 : 5
07.05
Malinik
Omladinac
3
0
07.05.2017 3 : 0
07.05
Sloga
Kablovi
1
5
07.05.2017 1 : 5
07.05
Radni─Źki (L)
Trebi─Ź
4
0
07.05.2017 4 : 0
07.05
OFK Knjaz
Mid┼żor
2
1
07.05.2017 2 : 1
07.05
Grani─Źar
Rudar (G)
1
1
07.05.2017 1 : 1
07.05
OFK Grlište
Rgotina
2
0
07.05.2017 2 : 0
07.05
Bu─Źje Topla
Vratarnica
5
2
07.05.2017 5 : 2
07.05
ŠSK
Osni─ç
2
1
07.05.2017 2 : 1
07.05
17:00
OFK Bratstvo
Hajduk
4
1
07.05.2017 17:00 4 : 1
07.05
17:00
Napredak (Z)
OFK Batinac
2
1
07.05.2017 17:00 2 : 1
07.05
17:00
Partizan
Resavac
2
1
07.05.2017 17:00 2 : 1
07.05
17:00
Dragocvet
Budu─çnost
1
0
07.05.2017 17:00 1 : 0
07.05
17:00
Mladost (J)
Juhor
1
3
07.05.2017 17:00 1 : 3
07.05
17:00
Kušiljevo
Bratstvo
1
2
07.05.2017 17:00 1 : 2
07.05
17:00
Jastrebac
Vinogradar
2
1
07.05.2017 17:00 2 : 1
07.05
17:00
Kupci
13. April
2
0
07.05.2017 17:00 2 : 0
07.05
17:00
Blagotin
Sloga
2
1
07.05.2017 17:00 2 : 1
07.05
17:00
Mladi radnik
─îitluk
0
5
07.05.2017 17:00 0 : 5
07.05
17:00
Parunovac
FUD
5
5
07.05.2017 17:00 5 : 5
FUD
07.05
16:30
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Dobri─Ź
4
3
07.05.2017 16:30 4 : 3
07.05
Jastreb
Jug Bogdan
3
2
07.05.2017 3 : 2
07.05
16:30
Mladost 1982
Omladinac
0
1
07.05.2017 16:30 0 : 1
07.05
16:30
Partizanski put
Dun─Ĺerski
0
5
07.05.2017 16:30 0 : 5
07.05
16:30
Vulkan
Aluminijum
9
0
07.05.2017 16:30 9 : 0
07.05
16:30
Sloboda
Morava
0
3
07.05.2017 16:30 0 : 3
07.05
16:30
Sloga 1948
Budu─çnost
1
1
07.05.2017 16:30 1 : 1
07.05
16:30
Mladost
Proleter (DV)
3
2
07.05.2017 16:30 3 : 2
07.05
16:30
Vrtište
AZ Borac 2014
4
1
07.05.2017 16:30 4 : 1
07.05
16:30
Rudar
Proleter (M)
2
1
07.05.2017 16:30 2 : 1
07.05
16:30
Dragoš
Gnjilan
2
1
07.05.2017 16:30 2 : 1
07.05
16:30
Zadrugar
Tanasko Raji─ç
1
3
07.05.2017 16:30 1 : 3
07.05
16:30
Borac
Napredak
3
1
07.05.2017 16:30 3 : 1
07.05
17:00
Jedinstvo (GS)
Brza
3
1
07.05.2017 17:00 3 : 1
07.05
17:00
Kumarevo 65
Mladi Borac
2
2
07.05.2017 17:00 2 : 2
07.05
17:00
Omladinac (DS)
Planta┼ża
2
3
07.05.2017 17:00 2 : 3
07.05
17:00
Bobište
Vu─Źje
1
0
07.05.2017 17:00 1 : 0
07.05
17:00
─îekmin
┼Żelezni─Źar
5
4
07.05.2017 17:00 5 : 4
07.05
17:00
Sloga
Jablanica
1
2
07.05.2017 17:00 1 : 2
07.05
17:00
Zlo─çudovo
Radni─Źki (P)
3
1
07.05.2017 17:00 3 : 1
07.05
17:00
Umac
Progres
2
0
07.05.2017 17:00 2 : 0
07.05
11:00
Crnotince
Pavlovac
0
3
07.05.2017 11:00 0 : 3
07.05
─îelik
Bilja─Źi
3
0
07.05.2017 3 : 0
07.05
Ternoci
BSK Bujanovac
3
0
07.05.2017 3 : 0
07.05
Lugina
Levosoje
6
0
07.05.2017 6 : 0
07.05
16:30
OFK Alakince
Mladost (B)
6
1
07.05.2017 16:30 6 : 1
07.05
Ju┼żna pruga
Vihor
3
3
07.05.2017 3 : 3
07.05
16:30
Mineralac
Oskar
2
5
07.05.2017 16:30 2 : 5
07.05
Gracko
Polet
2
1
07.05.2017 2 : 1
07.05
─îaglavica
Gra─Źanica
0
2
07.05.2017 0 : 2
07.05
16:30
Borac
13. Maj Zemun
1
4
07.05.2017 16:30 1 : 4
07.05
16:30
Institut
Dunav
0
2
07.05.2017 16:30 0 : 2
07.05
16:30
Šumadinac
PKB Kovilovo
0
0
07.05.2017 16:30 0 : 0
07.05
16:30
Poštar Zvezdara
Zmaj 1953
1
0
07.05.2017 16:30 1 : 0
07.05
16:30
Komgrap
Sin─Ĺeli─ç 2012
2
2
07.05.2017 16:30 2 : 2
07.05
16:30
Lepušnica
Mladi proleter
2
3
07.05.2017 16:30 2 : 3
07.05
16:30
Banja
Brodarac
1
5
07.05.2017 16:30 1 : 5
07.05
16:30
Mladost (B)
Rušanj
5
1
07.05.2017 16:30 5 : 1
07.05
16:30
Polet
Barajevo
3
3
07.05.2017 16:30 3 : 3
07.05
16:30
Strelac
Urovci
4
2
07.05.2017 16:30 4 : 2
07.05
10:00
Radni─Źki
Napredak
1
3
07.05.2017 10:00 1 : 3
07.05
11:00
Burovo
Zabre┼żje
1
4
07.05.2017 11:00 1 : 4
07.05
16:30
BSK
TEK Sloga
3
5
07.05.2017 16:30
BSK
3 : 5
07.05
10:00
Selo Mladenovac
Leštane
1
10
07.05.2017 10:00 1 : 10
07.05
16:30
Pudarci
Kova─Źevac
4
1
07.05.2017 16:30 4 : 1
07.05
16:30
Mladenovac
Dunavac
1
2
07.05.2017 16:30 1 : 2
07.05
16:30
Mladost
Hajduk
3
5
07.05.2017 16:30 3 : 5
07.05
16:30
Velika Krsna
Bole─Ź
1
3
07.05.2017 16:30 1 : 3
07.05
17:00
Rudar Stenjevac
Supska
2
3
07.05.2017 17:00 2 : 3
07.05
17:00
Omladinac
15. Avgust 1950
1
1
07.05.2017 17:00 1 : 1
07.05
17:00
Zemljoradnik
Istok 63
6
0
07.05.2017 17:00 6 : 0
07.05
17:00
Moravac 2015
Napredak (S)
7
0
07.05.2017 17:00 7 : 0
07.05
17:00
Mladost (S)
Šumadija
4
3
07.05.2017 17:00 4 : 3
07.05
17:00
Mladi radnik
Sloga
2
0
07.05.2017 17:00 2 : 0
07.05
17:00
Mladost (G)
Mladost (D)
3
0
07.05.2017 17:00 3 : 0
07.05
17:00
Sin─Ĺeli─ç 1934
Osaonica
1
0
07.05.2017 17:00 1 : 0
07.05
17:00
Kolare
Kupinovac
4
2
07.05.2017 17:00 4 : 2
07.05
17:00
Mladost (K)
Crni Vrh
7
1
07.05.2017 17:00 7 : 1
07.05
17:00
Ursule
Vinora─Źa
1
1
07.05.2017 17:00 1 : 1
07.05
11:00
Pobeda 1976
Borac
0
7
07.05.2017 11:00 0 : 7
07.05
17:00
Polet (V)
Jastrebac
3
1
07.05.2017 17:00 3 : 1
07.05
11:00
Napredak 2012
Polet (R)
4
1
07.05.2017 11:00 4 : 1
07.05
17:00
OFK Sloga (D)
Jedinstvo
2
4
07.05.2017 17:00 2 : 4
07.05
14:00
Planinac 2015
OFK Dra┼żevac
2
1
07.05.2017 14:00 2 : 1
07.05
17:00
Slemen
Hajduk
2
0
07.05.2017 17:00 2 : 0
07.05
17:00
Pobeda
Palilulac
1
2
07.05.2017 17:00 1 : 2
07.05
17:00
Rtanj
Mladost
2
3
07.05.2017 17:00 2 : 3
07.05
17:00
Mladost (DL)
Jedinstvo (G)
2
2
07.05.2017 17:00 2 : 2
07.05
17:00
Sušica 2012
Mladost (V)
1
3
07.05.2017 17:00 1 : 3
07.05
17:00
BSK
Sloboda (DB)
5
2
07.05.2017 17:00
BSK
5 : 2
07.05
17:00
Lemind
Bratstvo
4
2
07.05.2017 17:00 4 : 2
07.05
17:00
OFK Morava
Šumadija
3
1
07.05.2017 17:00 3 : 1
07.05
17:00
Milanovo
Gradac
2
0
07.05.2017 17:00 2 : 0
07.05
17:00
Mladost (B)
Real
5
1
07.05.2017 17:00 5 : 1
07.05
17:00
Napredak
Navalin
1
1
07.05.2017 17:00 1 : 1
07.05
16:30
BUSK
Šećeranac Ada
5
1
07.05.2017 16:30 5 : 1
07.05
16:30
Posavac Tišma
Studenski Grad
0
8
07.05.2017 16:30 0 : 8
07.05
11:00
Petrov─Źi─ç
011
2
3
07.05.2017 11:00 2 : 3
011
07.05
16:30
Busije
Sparta ┼Żeleznik
5
2
07.05.2017 16:30 5 : 2
07.05
16:30
Rekreativo 011
Atakante
3
0
07.05.2017 16:30 3 : 0
07.05
17:00
Bratstvo
Pali─ç
0
8
07.05.2017 17:00 0 : 8
07.05
17:00
Bikovo
Elektrovojvodina
3
5
07.05.2017 17:00 3 : 5
07.05
17:00
─Éur─Ĺin
Solid
1
2
07.05.2017 17:00 1 : 2
07.05
17:00
Udarnik Višnjevac
OFK Mala Bosna 2015
1
7
07.05.2017 17:00 1 : 7
07.05
17:00
Lokomotiva
Hajduk
3
0
07.05.2017 17:00 3 : 0
07.05
16:30
Iskra
Jedinstvo
6
1
07.05.2017 16:30 6 : 1
07.05
16:30
Mladost
Vojvodina
1
2
07.05.2017 16:30 1 : 2
07.05
16:30
Tomislavci
Obili─ç
4
0
07.05.2017 16:30 4 : 0
07.05
16:30
Pobeda
Sloboda
1
1
07.05.2017 16:30 1 : 1
07.05
16:30
Budu─çnost
Mladost Radost
2
1
07.05.2017 16:30 2 : 1
07.05
17:00
AFK
Grani─Źar
5
0
07.05.2017 17:00
AFK
5 : 0
07.05
17:00
─îoka
Hajduk
0
1
07.05.2017 17:00 0 : 1
07.05
17:00
Šampion
Sloga
0
1
07.05.2017 17:00 0 : 1
07.05
17:00
Tisa
Horgoš 1911
0
2
07.05.2017 17:00 0 : 2
07.05
16:30
Radni─Źki 1918
Stanišić
1
4
07.05.2017 16:30 1 : 4
07.05
16:30
Grani─Źar (R)
Kula
1
4
07.05.2017 16:30 1 : 4
07.05
16:30
Omladinac (B)
Kordun
2
4
07.05.2017 16:30 2 : 4
07.05
16:30
Hajduk (S)
Aleksa Šantić
2
0
07.05.2017 16:30 2 : 0
07.05
17:00
Soko
Borac
3
2
07.05.2017 17:00 3 : 2
07.05
17:00
Naša Zvezda
Budu─çnost
2
3
07.05.2017 17:00 2 : 3
07.05
17:00
Krivanj
Vojvodina
2
5
07.05.2017 17:00 2 : 5
07.05
17:00
Tvrdjava
Neštin
0
0
07.05.2017 17:00 0 : 0
07.05
17:00
Kulpin
Magli─ç
6
1
07.05.2017 17:00 6 : 1
07.05
17:00
Radni─Źki 1927
Borac (VS)
1
5
07.05.2017 17:00 1 : 5
07.05
17:00
Ratar
Dobrica
2
2
07.05.2017 17:00 2 : 2
07.05
17:00
Banat
Dunav
0
4
07.05.2017 17:00 0 : 4
07.05
17:00
Vojvodina (CC)
Vladimirovac
5
0
07.05.2017 17:00 5 : 0
07.05
17:00
Karaš (K)
Potporanj
4
4
07.05.2017 17:00 4 : 4
07.05
17:00
Hajdu─Źica
Borac (VG)
4
1
07.05.2017 17:00 4 : 1
07.05
17:00
Ševac
Partizan (K)
3
2
07.05.2017 17:00 3 : 2
07.05
17:00
Pobeda
Glogonj
0
4
07.05.2017 17:00 0 : 4
07.05
17:00
Spartak 1911
Radni─Źki (B)
0
2
07.05.2017 17:00 0 : 2
07.05
17:00
Tempo
Polet
0
1
07.05.2017 17:00 0 : 1
07.05
17:00
Mladost
Omladinac 1927
3
2
07.05.2017 17:00 3 : 2
07.05
17:00
Proleter
Borac
5
0
07.05.2017 17:00 5 : 0
07.05
17:00
Dolovo
Omladinac (D)
2
2
07.05.2017 17:00 2 : 2
07.05
17:00
Kolonija
Stari Tamiš
1
8
07.05.2017 17:00 1 : 8
07.05
17:00
Budu─çnost (BB)
BSK Bavanište
4
2
07.05.2017 17:00 4 : 2
07.05
16:30
OFK Gradnulica
Radni─Źki 1911
2
0
07.05.2017 16:30 2 : 0
07.05
16:30
OFK Staji─çevo
┼ŻFK Banat
5
1
07.05.2017 16:30 5 : 1
07.05
16:30
Omladinac
Potisje
5
3
07.05.2017 16:30 5 : 3
07.05
16:30
Zlatica
Rusanda
2
3
07.05.2017 16:30 2 : 3
07.05
16:30
OFK Klek
Jedinstvo
3
3
07.05.2017 16:30 3 : 3
07.05
16:30
ASK
MSK
3
1
07.05.2017 16:30
ASK
3 : 1
MSK
07.05
16:30
Borac (I)
Bega
7
5
07.05.2017 16:30 7 : 5
07.05
16:30
Terekves
Roham
2
3
07.05.2017 16:30 2 : 3
07.05
16:30
Vojvodina (NM)
Napredak (BT)
4
0
07.05.2017 16:30 4 : 0
07.05
16:30
Vojvodina (B)
Proleter
7
1
07.05.2017 16:30 7 : 1
07.05
16:30
Napredak (─î)
1.Oktobar
4
2
07.05.2017 16:30 4 : 2
07.05
16:30
2. Oktobar
Delija
0
1
07.05.2017 16:30 0 : 1
07.05
16:30
Mladost
OFK Bresta─Ź
3
0
07.05.2017 16:30 3 : 0
07.05
16:30
PSK Putinci
Grani─Źar (K)
1
0
07.05.2017 16:30 1 : 0
07.05
16:30
Fruškogorac
Grani─Źar (O)
5
1
07.05.2017 16:30 5 : 1
07.05
16:30
Jedinstvo (M)
┼Żelezni─Źar
0
3
07.05.2017 16:30 0 : 3
07.05
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Jedinstvo (P)
6
2
07.05.2017 16:30 6 : 2
07.05
16:30
Borac
Napredak
2
1
07.05.2017 16:30 2 : 1
07.05
16:30
Obili─ç 1993
Sloga
3
3
07.05.2017 16:30 3 : 3
07.05
17:00
Ba─Źka
─îenej
1
2
07.05.2017 17:00 1 : 2
07.05
17:00
Susek
Jedinstvo
0
4
07.05.2017 17:00 0 : 4
07.05
10:00