XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
354 utakmica za dan Subota, 27 Maj 2017


Fudbal

27.05
17:30
Omladinac
Pobeda
3
3
27.05.2017 17:30 3 : 3
27.05
17:00
Ba─Źka 1901
Omladinac
0
1
27.05.2017 17:00 0 : 1
27.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Bratstvo 1946
1
1
27.05.2017 17:00 1 : 1
27.05
17:00
Radni─Źki (SM)
Radni─Źki (┼á)
1
3
27.05.2017 17:00 1 : 3
27.05
17:00
TSC
Sloga
1
0
27.05.2017 17:00
TSC
1 : 0
27.05
17:00
Radni─Źki (Zr)
Cement
1
1
27.05.2017 17:00 1 : 1
27.05
17:00
Crvena zvezda (NS)
Dunav
3
2
27.05.2017 17:00 3 : 2
27.05
17:00
Radni─Źki (NP)
Borac (S)
0
2
27.05.2017 17:00 0 : 2
27.05
17:00
Mladost (T)
Polet (K)
8
1
27.05.2017 17:00 8 : 1
27.05
17:00
Zadrugar
Sloga (─î)
2
7
27.05.2017 17:00 2 : 7
27.05
17:00
Potisje
Mladost APA
3
3
27.05.2017 17:00 3 : 3
27.05
17:00
Tekstilac
Srbobran
2
3
27.05.2017 17:00 2 : 3
27.05
17:00
Subotica
Be─Źej 1918
0
5
27.05.2017 17:00 0 : 5
27.05
17:00
Radni─Źki (S)
OFK Vrbas
1
2
27.05.2017 17:00 1 : 2
27.05
17:00
Tisa (A)
Tavankut
1
1
27.05.2017 17:00 1 : 1
27.05
17:00
Slavia
Budu─çnost (SC)
0
5
27.05.2017 17:00 0 : 5
27.05
17:00
Radni─Źki (K)
┼ŻAK
4
0
27.05.2017 17:00 4 : 0
27.05
17:00
Vršac united
Kozara
1
1
27.05.2017 17:00 1 : 1
27.05
17:00
Polet (N)
Proleter (BK)
1
1
27.05.2017 17:00 1 : 1
27.05
17:00
Radni─Źki (S)
Jedinstvo (NB)
2
2
27.05.2017 17:00 2 : 2
27.05
17:00
Sloboda
Dinamo 1945
2
4
27.05.2017 17:00 2 : 4
27.05
17:00
Jedinstvo (BK)
Vojvodina 1928
3
7
27.05.2017 17:00 3 : 7
27.05
17:00
Sloga
Dolina
3
1
27.05.2017 17:00 3 : 1
27.05
17:00
Arsenal
Radni─Źki (K)
2
0
27.05.2017 17:00 2 : 0
27.05
17:00
Sloboda (─î)
Slavija
1
4
27.05.2017 17:00 1 : 4
27.05
17:00
Takovo
Tutin
4
1
27.05.2017 17:00 4 : 1
27.05
17:00
VGSK
Borac 1932
5
0
27.05.2017 17:00 5 : 0
27.05
17:00
Napredak
Mladi radnik 1940
7
1
27.05.2017 17:00 7 : 1
27.05
17:00
Šumadija (A)
Zvi┼żd
5
1
27.05.2017 17:00 5 : 1
27.05
17:00
Radni─Źki 1926
Gru┼ża
3
0
27.05.2017 17:00 3 : 0
27.05
17:00
Zadrugar
Drina
1
0
27.05.2017 17:00 1 : 0
27.05
17:00
Sloga (S)
Spartak 1924
3
2
27.05.2017 17:00 3 : 2
27.05
16:00
Polimlje
Sloga 1940 (BB)
3
0
27.05.2017 16:00 3 : 0
27.05
17:00
Jedinstvo 1945
Radni─Źki Gorenje
0
6
27.05.2017 17:00 0 : 6
27.05
17:00
Srem─Źica
Jedinstvo
0
0
27.05.2017 17:00 0 : 0
27.05
17:00
Borac (O)
Zvezdara
0
1
27.05.2017 17:00 0 : 1
27.05
17:00
Borac (L)
Torlak
2
0
27.05.2017 17:00 2 : 0
27.05
17:00
Srem
PKB Padinska Skela
3
0
27.05.2017 17:00 3 : 0
27.05
17:00
Vr─Źin
Hajduk
4
4
27.05.2017 17:00 4 : 4
27.05
17:00
Milutinac
Budu─çnost
4
0
27.05.2017 17:00 4 : 0
27.05
17:00
Turbina
Avala
4
2
27.05.2017 17:00 4 : 2
27.05
17:00
Balkan Mirijevo
Lokomotiva
3
1
27.05.2017 17:00 3 : 1
27.05
17:30
Radni─Źki 1905
Panonija IM Topola
0
0
27.05.2017 17:30 0 : 0
27.05
17:30
Njegoš
Vinogradar
3
0
27.05.2017 17:30 3 : 0
27.05
17:30
Proleter (RS)
Jadran (F)
0
1
27.05.2017 17:30 0 : 1
27.05
17:30
BAK
Partizan (U)
5
0
27.05.2017 17:30
BAK
5 : 0
27.05
17:00
Mladost (L)
Banat
1
0
27.05.2017 17:00 1 : 0
27.05
17:00
Begej
Proleter 2006
5
0
27.05.2017 17:00 5 : 0
27.05
17:00
Krajina
Naftagas (B)
2
3
27.05.2017 17:00 2 : 3
27.05
17:00
Bile─çanin
Jedinstvo
0
1
27.05.2017 17:00 0 : 1
27.05
17:00
Mitros
Napredak
3
1
27.05.2017 17:00 3 : 1
27.05
17:00
Sloven
Donji Petrovci
3
1
27.05.2017 17:00 3 : 1
27.05
17:00
Partizan
Borac
3
1
27.05.2017 17:00 3 : 1
27.05
17:00
1. Maj Ruma
Budu─çnost
6
0
27.05.2017 17:00 6 : 0
27.05
17:30
Vinogradar
Petrovaradin
1
2
27.05.2017 17:30 1 : 2
27.05
17:30
Borac
OFK Futog
2
0
27.05.2017 17:30 2 : 0
27.05
17:30
TSK
Tatra
2
2
27.05.2017 17:30
TSK
2 : 2
27.05
17:30
Mladost
Proleter
1
0
27.05.2017 17:30 1 : 0
27.05
17:30
Jedinstvo
Jugovi─ç
1
3
27.05.2017 17:30 1 : 3
27.05
17:30
OFK Sirig
Šajkaš 1908
0
0
27.05.2017 17:30 0 : 0
27.05
17:30
Mileti─ç
Omladinac
0
6
27.05.2017 17:30 0 : 6
27.05
17:30
Ba─Źka
Titel
6
0
27.05.2017 17:30 6 : 0
27.05
17:30
Go─Ź
Granit
3
0
27.05.2017 17:30 3 : 0
27.05
17:00
─ćava
Kutlovo
1
1
27.05.2017 17:00 1 : 1
27.05
17:00
Slatina
Backovac Junajted
2
3
27.05.2017 17:00 2 : 3
27.05
16:30
Ibar
Radnik
27.05.2017 16:30
27.05
13:00
Lokomotiva
Omladinac
3
4
27.05.2017 13:00 3 : 4
27.05
17:00
Polet (SD)
Rudar (Kr)
1
2
27.05.2017 17:00 1 : 2
27.05
17:00
─Éerdap
Mlava (ML)
2
3
27.05.2017 17:00 2 : 3
27.05
17:00
Sloga 33
Mladost (B)
3
1
27.05.2017 17:00 3 : 1
27.05
17:00
Banjani
Ka─Źer
6
1
27.05.2017 17:00 6 : 1
27.05
17:00
Pepeljevac
Tešnjar
1
0
27.05.2017 17:00 1 : 0
27.05
17:00
OFK Jabu─Źje
Sovljak
2
0
27.05.2017 17:00 2 : 0
27.05
17:00
Radnik
Tvrdojevac
8
2
27.05.2017 17:00 8 : 2
27.05
17:00
Prvi partizan
┼Żelezni─Źar
2
6
27.05.2017 17:00 2 : 6
27.05
16:30
Krivelj
Blizna
0
0
27.05.2017 16:30 0 : 0
27.05
16:30
Rudna Glava
BSK
4
1
27.05.2017 16:30 4 : 1
BSK
27.05
16:30
Brestovac
Polom
4
2
27.05.2017 16:30 4 : 2
27.05
16:30
Zlot
Klju─Ź
6
1
27.05.2017 16:30 6 : 1
27.05
17:30
Crvena Zvezda
Jedinstvo GVD
5
3
27.05.2017 17:30 5 : 3
27.05
17:30
Palilula
Naša krila
3
2
27.05.2017 17:30 3 : 2
27.05
Polet
Real
3
0
27.05.2017 3 : 0
27.05
17:30
Aluminijum
Crvena zastava
0
2
27.05.2017 17:30 0 : 2
27.05
17:30
OFK Niš
Morava
4
0
27.05.2017 17:30 4 : 0
27.05
17:30
Palilulac
Budu─çnost
4
2
27.05.2017 17:30 4 : 2
27.05
16:00
Tanasko Raji─ç
Dragoš
9
1
27.05.2017 16:00 9 : 1
27.05
17:30
Spartak
Mladost (PR)
3
0
27.05.2017 17:30 3 : 0
27.05
Pavlovac
Lugina
3
0
27.05.2017 3 : 0
27.05
16:00
OFK Alakince
Ternoci
1
0
27.05.2017 16:00 1 : 0
27.05
Ju┼żna pruga
Mladost (S)
4
1
27.05.2017 4 : 1
27.05
Levosoje
Crnotince
3
0
27.05.2017 3 : 0
27.05
17:00
Izmornik
Glama
2
2
27.05.2017 17:00 2 : 2
27.05
17:00
Morava
Oskar
0
3
27.05.2017 17:00 0 : 3
27.05
17:00
Sloga
Rudar 1969
3
0
27.05.2017 17:00 3 : 0
27.05
17:00
Lepušnica
Borac
4
2
27.05.2017 17:00 4 : 2
27.05
17:00
Banja
Komgrap
1
5
27.05.2017 17:00 1 : 5
27.05
17:00
Brodarac
Poštar Zvezdara
5
0
27.05.2017 17:00 5 : 0
27.05
17:00
Mladi proleter
Šumadinac
1
2
27.05.2017 17:00 1 : 2
27.05
17:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
Institut
0
0
27.05.2017 17:00 0 : 0
27.05
17:00
Zmaj 1953
13. Maj Zemun
2
1
27.05.2017 17:00 2 : 1
27.05
17:00
PKB Kovilovo
Dunav
1
1
27.05.2017 17:00 1 : 1
27.05
17:30
Rudar
Supska
3
1
27.05.2017 17:30 3 : 1
27.05
17:30
Omladinski
15. Avgust 1950
1
0
27.05.2017 17:30 1 : 0
27.05
17:30
Rudar Stenjevac
Istok 63
4
3
27.05.2017 17:30 4 : 3
27.05
17:30
Javor
Napredak (S)
3
0
27.05.2017 17:30 3 : 0
27.05
17:30
Borac 1805
Šumadija
0
1
27.05.2017 17:30 0 : 1
27.05
17:30
Omladinac
Moravac
8
1
27.05.2017 17:30 8 : 1
27.05
17:30
Zemljoradnik
Radni─Źki (T)
4
0
27.05.2017 17:30 4 : 0
27.05
17:30
Moravac 2015
Mladost (S)
3
3
27.05.2017 17:30 3 : 3
27.05
17:30
Osaonica
Sloga
3
1
27.05.2017 17:30 3 : 1
27.05
17:30
Mladost (D)
Kupinovac
1
0
27.05.2017 17:30 1 : 0
27.05
17:30
Mladi radnik
Crni Vrh
6
0
27.05.2017 17:30 6 : 0
27.05
17:30
Mladost (G)
Šumadinac
5
0
27.05.2017 17:30 5 : 0
27.05
17:30
Kolare
Vinora─Źa
2
0
27.05.2017 17:30 2 : 0
27.05
17:30
Mladost (K)
Ursule
3
1
27.05.2017 17:30 3 : 1
27.05
17:30
Zenit
Morava
4
0
27.05.2017 17:30 4 : 0
27.05
17:30
Pobeda 1976
Jastrebac
3
4
27.05.2017 17:30 3 : 4
27.05
17:30
Sloga (K)
Jedinstvo
3
2
27.05.2017 17:30 3 : 2
27.05
17:30
Napredak 2012
Mladi Radnik
6
1
27.05.2017 17:30 6 : 1
27.05
17:00
Bukovik
Napredak 1976
1
0
27.05.2017 17:00 1 : 0
27.05
17:00
Mladost
Jedinstvo 1952
2
4
27.05.2017 17:00 2 : 4
27.05
17:00
Atletiko
Mladost (V)
2
0
27.05.2017 17:00 2 : 0
27.05
17:00
Sloboda
Jedinstvo
1
8
27.05.2017 17:00 1 : 8
27.05
17:30
Tornjoš
AFK
0
4
27.05.2017 17:30 0 : 4
AFK
27.05
17:30
Sloga
Grani─Źar
1
0
27.05.2017 17:30 1 : 0
27.05
17:30
Hajduk
Slavija
3
0
27.05.2017 17:30 3 : 0
27.05
18:00
Soko
Krivanj
3
1
27.05.2017 18:00 3 : 1
27.05
18:00
Magli─ç
Naša Zvezda
0
2
27.05.2017 18:00 0 : 2
27.05
18:00
Borac
Tvrdjava
4
5
27.05.2017 18:00 4 : 5
27.05
18:00
Budu─çnost
Kulpin
2
1
27.05.2017 18:00 2 : 1
27.05
18:00
Vojvodina
Neštin
4
1
27.05.2017 18:00 4 : 1
27.05
17:00
Delija
Vojvodina (NM)
6
2
27.05.2017 17:00 6 : 2
27.05
17:00
Napredak (BT)
Roham
5
2
27.05.2017 17:00 5 : 2
27.05
17:30
Grdica
Mlada krila
0
0
27.05.2017 17:30 0 : 0
27.05
17:00
OFK ┼Że┼żelj
Erdoglija
1
2
27.05.2017 17:00 1 : 2
27.05
17:00
Mladost (R)
Omladinac (S)
2
0
27.05.2017 17:00 2 : 0
27.05
17:00
Polet (V)
Kurja─Źe
1
2
27.05.2017 17:00 1 : 2
27.05
17:00
Rudar
Kaleni─ç
2
1
27.05.2017 17:00 2 : 1
27.05
17:30
Knez Lazar
Rasina
10
0
27.05.2017 17:30 10 : 0
27.05
17:30
Jugovi─çi
Polet 57
2
2
27.05.2017 17:30 2 : 2
27.05
17:30
Stari Trstenik
Varvarin
1
0
27.05.2017 17:30 1 : 0
27.05
17:00
Pionir
Dedinje
0
0
27.05.2017 17:00 0 : 0
27.05
17:30
Sloboda
Senjak
0
2
27.05.2017 17:30 0 : 2
27.05
Moravac
Toplica
5
2
27.05.2017 5 : 2
27.05
16:30
Kosovo
Velika Jasikova
0
3
27.05.2017 16:30 0 : 3
27.05
16:30
Nacional
Kastrum
0
1
27.05.2017 16:30 0 : 1
27.05
17:00
Gornje Sinkovce
Nomanica
0
4
27.05.2017 17:00 0 : 4
27.05
17:00
Todorovce
Turekovac
3
3
27.05.2017 17:00 3 : 3
27.05
17:00
ŠFU Derbi 2016
Veternica
6
1
27.05.2017 17:00 6 : 1
27.05
17:00
Moravac (P)
Moravac (G)
2
3
27.05.2017 17:00 2 : 3
27.05
11:00
B.S.K.
Soko
3
1
27.05.2017 11:00 3 : 1
27.05
11:00
Melnica
Omladinac B
3
0
27.05.2017 11:00 3 : 0
27.05
11:00
Mladost (L)
Napredak
1
0
27.05.2017 11:00 1 : 0
27.05
11:00
Udarnik 2015
Vukan
2
3
27.05.2017 11:00 2 : 3
27.05
17:30
Velika Drenova
Topoljak
3
1
27.05.2017 17:30 3 : 1
27.05
Luk
Jadar 1961
1
1
27.05.2017
Luk
1 : 1
27.05
Granit
Mladost (DB)
0
0
27.05.2017 0 : 0
27.05
17:30
Stara Čaršija
Šumadija
2
1
27.05.2017 17:30 2 : 1
27.05
17:30
Bogutova─Źka Banja
BSK 2014
2
1
27.05.2017 17:30 2 : 1
27.05
17:30
Mladi Radnik
Partizan
1
2
27.05.2017 17:30 1 : 2
27.05
17:30
Sloboda
Omladinac
3
0
27.05.2017 17:30 3 : 0
27.05
17:30
Stojan Lazarac
Radnik
5
1
27.05.2017 17:30 5 : 1
27.05
17:30
Bair
Šumice
3
2
27.05.2017 17:30 3 : 2
27.05
17:00
Jasenovac
OFK Homolje
7
0
27.05.2017 17:00 7 : 0
27.05
17:00
Vrelo 1971
Borac
3
0
27.05.2017 17:00 3 : 0
27.05
17:00
Sloga 2016
Bratstvo 1975
0
2
27.05.2017 17:00 0 : 2
27.05
Vinogradar
Sin─Ĺeli─ç
3
0
27.05.2017 3 : 0
27.05
Budu─çnost
Mladi Radnik
3
1
27.05.2017 3 : 1
27.05
17:30
Oniks
Lipar
3
2
27.05.2017 17:30 3 : 2
27.05
17:30
Budu─çnost
Jedinstvo
4
1
27.05.2017 17:30 4 : 1
27.05
17:30
Mladost
Lov─çen
7
2
27.05.2017 17:30 7 : 2
27.05
17:30
Zeta
Bokelj
1
0
27.05.2017 17:30 1 : 0
27.05
17:30
De─Źi─ç
Iskra
0
0
27.05.2017 17:30 0 : 0
27.05
17:30
Sutjeska
Rudar
2
0
27.05.2017 17:30 2 : 0
27.05
17:30
Grbalj
OFK Petrovac
1
0
27.05.2017 17:30 1 : 0
27.05
19:30
Kom
Bratstvo
5
1
27.05.2017 19:30
Kom
5 : 1
27.05
19:30
Otrant Olympic
─îelik
2
0
27.05.2017 19:30 2 : 0
27.05
19:30
Jezero
Igalo
1
1
27.05.2017 19:30 1 : 1
27.05
19:30
Mornar
Radni─Źki
6
1
27.05.2017 19:30 6 : 1
27.05
19:30
Berane
Cetinje
4
1
27.05.2017 19:30 4 : 1
27.05
18:00
Metli─ç
Pocerina
1
2
27.05.2017 18:00 1 : 2
27.05
18:00
Borac BTG
Sava
3
3
27.05.2017 18:00 3 : 3
27.05
18:00
POFK Metaloplastika 2006
Partizan
1
3
27.05.2017 18:00 1 : 3
27.05
18:00
Partizan
Crvena zvezda
1
0
27.05.2017 18:00 1 : 0
1:0
27.05
15:00
In─Ĺija
Ma─Źva
2
0
27.05.2017 15:00 2 : 0
27.05
15:00
Be┼żanija
Sloboda
4
1
27.05.2017 15:00 4 : 1
27.05
15:00
Dinamo
Zemun
3
3
27.05.2017 15:00 3 : 3
27.05
15:00
Jagodina
Proleter
3
1
27.05.2017 15:00 3 : 1
27.05
15:00
Budu─çnost
Radni─Źki
3
0
27.05.2017 15:00 3 : 0
27.05
15:00
OFK Beograd
Kolubara
5
2
27.05.2017 15:00 5 : 2
27.05
15:00
Sindjeli─ç
OFK Od┼żaci
3
2
27.05.2017 15:00 3 : 2
27.05
15:00
─îSK Pivara
BSK Bor─Źa
1
2
27.05.2017 15:00 1 : 2
27.05
18:00
Atalanta
Chievo
1
0
27.05.2017 18:00 1 : 0
27.05
18:00
Bologna
Juventus
1
2
27.05.2017 18:00 1 : 2
27.05
17:00
Obili─ç
Po┼żarevac
0
2
27.05.2017 17:00 0 : 2
27.05
17:00
Napredak
Vojvodina
1
0
27.05.2017 17:00 1 : 0
27.05
Krstarica
Leva─Ź
3
0
27.05.2017 3 : 0
27.05
Radni─Źki 2012
Knja┼żevac 2015
2
1
27.05.2017 2 : 1
27.05
17:00
Veternik
OFK Hajduk
1
1
27.05.2017 17:00 1 : 1
27.05
15:30
Rudar
Budu─çnost (K)
2
4
27.05.2017 15:30 2 : 4
27.05
12:00
Šumadija 1903
Jošanica
1
0
27.05.2017 12:00 1 : 0
27.05
17:00
Smederevo 1924
Šumadija
3
0
27.05.2017 17:00 3 : 0
27.05
14:00
Morava
Mihajlovac
2
3
27.05.2017 14:00 2 : 3
27.05
17:00
Radni─Źki 1926
Karadjordje
4
0
27.05.2017 17:00 4 : 0
27.05
17:00
Homoljac
Sloga 33
5
0
27.05.2017 17:00 5 : 0
27.05
17:00
Mladi borac
VGSK
2
5
27.05.2017 17:00 2 : 5
27.05
16:00
Borac (Sa)
Omladinac 1927
2
6
27.05.2017 16:00 2 : 6
27.05
16:00
Polet
Glogonj
0
3
27.05.2017 16:00 0 : 3
27.05
16:00
Borac (St)
Jugoslavija
4
0
27.05.2017 16:00 4 : 0
27.05
17:00
Sloga
Napredak
0
10
27.05.2017 17:00 0 : 10
27.05
11:00
Sloboda
Mladi radnik 1940
0
2
27.05.2017 11:00 0 : 2
27.05
10:00
Omladinac
Prva Iskra
8
2
27.05.2017 10:00 8 : 2
27.05
11:45
Brodarac MK
Sin─Ĺeli─ç MK
0
6
27.05.2017 11:45 0 : 6
27.05
13:00
Kiker
Jagodina
2
2
27.05.2017 13:00 2 : 2
27.05
13:00
Rad
Moravac Orion
6
0
27.05.2017 13:00
Rad
6 : 0
27.05
13:00
Studentski Grad
Novi Pazar
1
1
27.05.2017 13:00 1 : 1
27.05
13:00
Teleoptik
Zemun
0
6
27.05.2017 13:00 0 : 6
27.05
11:00
Borac (NS)
Spartak
2
2
27.05.2017 11:00 2 : 2
27.05
10:00
Radni─Źki (SM)
Indeks
2
3
27.05.2017 10:00 2 : 3
27.05
12:00
Radni─Źki (S)
Ba─Źka (BP)
1
2
27.05.2017 12:00 1 : 2
27.05
17:00
Radni─Źki 1923
Nacional AG
3
0
27.05.2017 17:00 3 : 0
27.05
17:00
Bane
Sloga (K)
2
3
27.05.2017 17:00 2 : 3
27.05
17:00
Tutin
Apolon 4
0
3
27.05.2017 17:00 0 : 3
27.05
17:00
Šumadija 1903
Jošanica
3
0
27.05.2017 17:00 3 : 0
27.05
17:00
Mokra Gora
Apolon (K)
3
0
27.05.2017 17:00 3 : 0
27.05
12:00
Donjošorac Sunrise
Loznica
3
4
27.05.2017 12:00 3 : 4
27.05
12:00
Radni─Źki (V)
┼Żelezni─Źar
27.05.2017 12:00
27.05
11:00
Senjak
Jedinstvo
27.05.2017 11:00
27.05
12:00
Drina
Savacium
27.05.2017 12:00
27.05
12:00
Budućnost-Krušik 2014
OFK Šabac
27.05.2017 12:00
27.05
08:30
BASK
Radnicki (NB)
4
0
27.05.2017 08:30 4 : 0
27.05
09:00
011
Kolubara
4
0
27.05.2017 09:00
011
4 : 0
27.05
12:00
PKB
Sindjelic
6
1
27.05.2017 12:00
PKB
6 : 1
27.05
16:00
Vo┼żdovac
Lokomotiva
1
1
27.05.2017 16:00 1 : 1
27.05
17:30
Mladenovac
BSK 1925
2
4
27.05.2017 17:30 2 : 4
27.05
10:00
Mladost
Jedinstvo
0
6
27.05.2017 10:00 0 : 6
27.05
Hrtkovci
Napredak
3
0
27.05.2017 3 : 0
27.05
Donji Petrovci
Borac
0
3
27.05.2017 0 : 3
27.05
16:00
Dinamo 1945
Mladost (V)
4
1
27.05.2017 16:00 4 : 1
27.05
16:00
Tempo
Mladost (O)
3
0
27.05.2017 16:00 3 : 0
27.05
10:00
Cer
Mladost
3
0
27.05.2017 10:00
Cer
3 : 0
27.05
17:00
Jedinstvo
Loznica
1
0
27.05.2017 17:00 1 : 0
27.05
10:00
Borac
Jadar
2
6
27.05.2017 10:00 2 : 6
27.05
17:00
Podrinje
Jadar 1961
11
0
27.05.2017 17:00 11 : 0
27.05
10:00
GSP Polet
OFK Balkan
1
2
27.05.2017 10:00 1 : 2
27.05
15:00
┼Żarkovo
IMT
1
3
27.05.2017 15:00 1 : 3
IMT
27.05
09:30
Brodarac MK
Rad MK
1
0
27.05.2017 09:30 1 : 0
27.05
12:00
BASK MK
─îukari─Źki MK
0
3
27.05.2017 12:00 0 : 3
27.05
12:30
Lokomotiva MK
Crvena Zvezda MML MK
8
0
27.05.2017 12:30 8 : 0
27.05
10:00
CFK
Proleter 2006
2
0
27.05.2017 10:00
CFK
2 : 0
27.05
10:00
Srem
Radni─Źki (NP)
3
0
27.05.2017 10:00 3 : 0
27.05
10:00
Radni─Źki (K)
Vršac
4
4
27.05.2017 10:00 4 : 4
27.05
10:00
Radni─Źki (S)
Ba─Źka 1901
4
2
27.05.2017 10:00 4 : 2
27.05
11:00
TSC
Hajduk junior
3
1
27.05.2017 11:00
TSC
3 : 1
27.05
11:00
011
Zemun
2
1
27.05.2017 11:00
011
2 : 1
27.05
14:00
Brodarac
Partizan
2
5
27.05.2017 14:00 2 : 5
27.05
10:00
Vozdovac
FSFV
1
1
27.05.2017 10:00 1 : 1
27.05
18:30
─îukari─Źki
Teleoptik
6
1
27.05.2017 18:30 6 : 1
27.05
10:00
Crvena zvezda
Rad
3
0
27.05.2017 10:00 3 : 0
Rad
27.05
Borac 1932
Osipaonica
0
5
27.05.2017 0 : 5
27.05
Udarnik
Proleter
3
0
27.05.2017 3 : 0
27.05
16:00
Sloga
Omladinac
17
0
27.05.2017 16:00 17 : 0
27.05
16:00
Borac
┼Żelezni─Źar
1
0
27.05.2017 16:00 1 : 0
27.05
16:00
Vojvodina (S)
Stenli
1
4
27.05.2017 16:00 1 : 4
27.05
16:00
Proleter
Slavia
3
4
27.05.2017 16:00 3 : 4
27.05
16:00
Jedinstvo Stevi─ç
Vladimirovac
5
2
27.05.2017 16:00 5 : 2
27.05
16:00
Spartak 1911
Vojvodina (C)
10
2
27.05.2017 16:00 10 : 2
27.05
16:00
Vulturul
Partizan
4
0
27.05.2017 16:00 4 : 0
27.05
16:00
Vojvodina
Vršac united
1
9
27.05.2017 16:00 1 : 9
27.05
16:00
Sloga
Hajdu─Źica
15
0
27.05.2017 16:00 15 : 0
27.05
10:00
Radni─Źki Stobeks
Luk-Kompenzatori
20
0
27.05.2017 10:00 20 : 0
27.05
10:00
Buducnost
Belo Polje
7
1
27.05.2017 10:00 7 : 1
27.05
10:30
Obrenovac 1905
Pobeda
9
0
27.05.2017 10:30 9 : 0
27.05
11:00
Radni─Źki 1926
RSK
3
0
27.05.2017 11:00 3 : 0
RSK
27.05
11:00
Provo
Borac
8
2
27.05.2017 11:00 8 : 2
27.05
13:00
Graficar
13. Maj
0
1
27.05.2017 13:00 0 : 1
27.05
09:00
Rakovica
Beograd 1929
2
5
27.05.2017 09:00 2 : 5
27.05
09:00
Lokomotiva
BASK
5
0
27.05.2017 09:00 5 : 0
27.05
13:00
Avala 1939
Trijumf
0
0
27.05.2017 13:00 0 : 0
27.05
10:00
Studenski grad MK
Brodarac MK
0
4
27.05.2017 10:00 0 : 4
27.05
11:00
Altina MK
BSK Bor─Źa MK
2
0
27.05.2017 11:00 2 : 0
27.05
11:00
011 MK
Zemun MK
1
7
27.05.2017 11:00 1 : 7
27.05
10:00
Partizan MK
Rad MK
4
0
27.05.2017 10:00 4 : 0
27.05
11:00
Dunavac MK
Selo Mladenovac MK
7
1
27.05.2017 11:00 7 : 1
27.05
11:00
Petli─ç MK
Beograd 1929 MK
3
0
27.05.2017 11:00 3 : 0
27.05
13:00
Bole─Ź MK
Ole MK
2
3
27.05.2017 13:00 2 : 3
27.05
09:00
Sin─Ĺeli─ç MK
Vr─Źin MK
1
2
27.05.2017 09:00 1 : 2
27.05
13:00
Ada MK
Dunav MK
6
2
27.05.2017 13:00 6 : 2
27.05
11:00
Olimpik MK
Zemun MK
10
0
27.05.2017 11:00 10 : 0
27.05
20:00
Tempo MK
Dušanovac MK
2
6
27.05.2017 20:00 2 : 6
27.05
11:00
Sin─Ĺeli─ç MK
Borac MK
13
1
27.05.2017 11:00 13 : 1
27.05
14:30
Forza MK
Fer Plej 06 MK
1
5
27.05.2017 14:30 1 : 5
27.05
Rosulja 2014
Jagodina
0
7
27.05.2017 0 : 7
27.05
13:00
Vozdovac
Teleoptik
0
2
27.05.2017 13:00 0 : 2
27.05
Podrinje
Jedinstvo
4
1
27.05.2017 4 : 1
27.05
P─Źelinjo
Loznica I
4
0
27.05.2017 4 : 0
27.05
Jadar 07
Radni─Źki Stobeks
8
0
27.05.2017 8 : 0
27.05
09:30
Subotica
Arena SU
2
1
27.05.2017 09:30 2 : 1
27.05
10:00
Posavina
Zadrugar
1
11
27.05.2017 10:00 1 : 11
27.05
10:00
Pobeda
Sloga
10
0
27.05.2017 10:00 10 : 0
27.05
OFK Senjak
OFK Ose─Źina
3
1
27.05.2017 3 : 1
27.05
Omladinac
Radni─Źki
2
3
27.05.2017 2 : 3
27.05
Budućnost Krušik
Jedinstvo
0
5
27.05.2017 0 : 5
27.05
Polet
Ribnica
0
3