03.06
17:00
Omladinac
Radnički (NP)
5
4
|
03.06.2017 17:00 | Omladinac | 5 : 4 | Radnički (NP) | |||||
03.06
17:00
Borac (S)
Crvena zvezda (NS)
7
3
|
03.06.2017 17:00 | Borac (S) | 7 : 3 | Crvena zvezda (NS) | |||||
03.06
17:00
Vršac
Radnički (Zr)
1
1
|
03.06.2017 17:00 | Vršac | 1 : 1 | Radnički (Zr) | |||||
03.06
17:00
Cement
TSC
2
3
|
03.06.2017 17:00 | Cement | 2 : 3 | TSC | |||||
03.06
17:00
Sloga
Radnički (SM)
2
5
|
03.06.2017 17:00 | Sloga | 2 : 5 | Radnički (SM) | |||||
03.06
17:00
Radnički (Š)
Železničar
1
0
|
03.06.2017 17:00 | Radnički (Š) | 1 : 0 | Železničar | |||||
03.06
17:00
Bratstvo 1946
Bačka 1901
1
1
|
03.06.2017 17:00 | Bratstvo 1946 | 1 : 1 | Bačka 1901 |
03.06
17:00
Polet (K)
Tisa (A)
3
0
|
03.06.2017 17:00 | Polet (K) | 3 : 0 | Tisa (A) | |||||
03.06
17:00
Tavankut
Radnički (S)
6
3
|
03.06.2017 17:00 | Tavankut | 6 : 3 | Radnički (S) | |||||
03.06
17:00
OFK Vrbas
Subotica
3
0
|
03.06.2017 17:00 | OFK Vrbas | 3 : 0 | Subotica | |||||
03.06
17:00
Bečej 1918
Tekstilac
10
2
|
03.06.2017 17:00 | Bečej 1918 | 10 : 2 | Tekstilac | |||||
03.06
17:00
Srbobran
Budućnost (G)
4
2
|
03.06.2017 17:00 | Srbobran | 4 : 2 | Budućnost (G) | |||||
03.06
17:00
Bačka (P)
Potisje
3
1
|
03.06.2017 17:00 | Bačka (P) | 3 : 1 | Potisje | |||||
03.06
17:00
Mladost APA
Zadrugar
3
2
|
03.06.2017 17:00 | Mladost APA | 3 : 2 | Zadrugar | |||||
03.06
17:00
Sloga (Č)
Mladost (T)
3
2
|
03.06.2017 17:00 | Sloga (Č) | 3 : 2 | Mladost (T) |
03.06
17:00
Budućnost (SC)
Sloga
6
0
|
03.06.2017 17:00 | Budućnost (SC) | 6 : 0 | Sloga | |||||
03.06
17:00
Dolina
Jedinstvo (BK)
6
3
|
03.06.2017 17:00 | Dolina | 6 : 3 | Jedinstvo (BK) | |||||
03.06
17:00
Vojvodina 1928
Sloboda
4
5
|
03.06.2017 17:00 | Vojvodina 1928 | 4 : 5 | Sloboda | |||||
03.06
17:00
Dinamo 1945
Radnički (S)
4
0
|
03.06.2017 17:00 | Dinamo 1945 | 4 : 0 | Radnički (S) | |||||
03.06
17:00
Jedinstvo (NB)
Polet (N)
3
2
|
03.06.2017 17:00 | Jedinstvo (NB) | 3 : 2 | Polet (N) | |||||
03.06
17:00
Proleter (BK)
Vršac united
3
0
|
03.06.2017 17:00 | Proleter (BK) | 3 : 0 | Vršac united | |||||
03.06
17:00
Kozara
Radnički (K)
4
2
|
03.06.2017 17:00 | Kozara | 4 : 2 | Radnički (K) | |||||
03.06
17:00
ŽAK
Slavia
3
0
|
03.06.2017 17:00 | ŽAK | 3 : 0 | Slavia |
03.06
17:00
ŽSK
Sofeks
3
0
|
03.06.2017 17:00 | ŽSK | 3 : 0 | Sofeks | |||||
03.06
17:00
Sloga
Slavija
6
1
|
03.06.2017 17:00 | Sloga | 6 : 1 | Slavija | |||||
03.06
17:00
Veternik
Hajduk (B)
1
6
|
03.06.2017 17:00 | Veternik | 1 : 6 | Hajduk (B) |
03.06
17:30
Kopaonik
Levač
8
1
|
03.06.2017 17:30 | Kopaonik | 8 : 1 | Levač |
03.06
17:00
Jedinstvo
Balkan Mirijevo
5
0
|
03.06.2017 17:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
03.06
17:00
Lokomotiva
Turbina
13
0
|
03.06.2017 17:00 | Lokomotiva | 13 : 0 | Turbina | |||||
03.06
17:00
Avala
Milutinac
3
1
|
03.06.2017 17:00 | Avala | 3 : 1 | Milutinac | |||||
03.06
17:00
Budućnost
Vrčin
3
1
|
03.06.2017 17:00 | Budućnost | 3 : 1 | Vrčin | |||||
03.06
17:00
Hajduk
Srem
1
2
|
03.06.2017 17:00 | Hajduk | 1 : 2 | Srem | |||||
03.06
17:00
PKB Padinska Skela
Borac (L)
0
4
|
03.06.2017 17:00 | PKB Padinska Skela | 0 : 4 | Borac (L) | |||||
03.06
17:00
Torlak
Borac (O)
4
2
|
03.06.2017 17:00 | Torlak | 4 : 2 | Borac (O) | |||||
03.06
17:00
Zvezdara
Sremčica
1
1
|
03.06.2017 17:00 | Zvezdara | 1 : 1 | Sremčica |
03.06
17:30
Proleter (Nj)
Jadran (F)
2
1
|
03.06.2017 17:30 | Proleter (Nj) | 2 : 1 | Jadran (F) |
03.06
17:00
Mladost (L)
C. Zvezda (RS)
2
1
|
03.06.2017 17:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | C. Zvezda (RS) | |||||
03.06
17:00
Begej
Mladost (BD)
2
0
|
03.06.2017 17:00 | Begej | 2 : 0 | Mladost (BD) | |||||
03.06
17:00
Krajina
Naftagas (E)
4
3
|
03.06.2017 17:00 | Krajina | 4 : 3 | Naftagas (E) | |||||
03.06
17:00
Bilećanin
Lehel
5
4
|
03.06.2017 17:00 | Bilećanin | 5 : 4 | Lehel |
03.06
17:00
1. Maj Ruma
Hrtkovci
6
0
|
03.06.2017 17:00 | 1. Maj Ruma | 6 : 0 | Hrtkovci | |||||
03.06
17:00
Rudar
Sloven
4
3
|
03.06.2017 17:00 | Rudar | 4 : 3 | Sloven |
03.06
17:30
Bačka
Vinogradar
5
0
|
03.06.2017 17:30 | Bačka | 5 : 0 | Vinogradar | |||||
03.06
17:30
Titel
Miletić
1
4
|
03.06.2017 17:30 | Titel | 1 : 4 | Miletić | |||||
03.06
17:30
Omladinac
OFK Sirig
3
0
|
03.06.2017 17:30 | Omladinac | 3 : 0 | OFK Sirig | |||||
03.06
17:30
Šajkaš 1908
Jedinstvo
3
1
|
03.06.2017 17:30 | Šajkaš 1908 | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
03.06
17:30
Jugović
Mladost
3
0
|
03.06.2017 17:30 | Jugović | 3 : 0 | Mladost | |||||
03.06
17:30
Proleter
TSK
3
2
|
03.06.2017 17:30 | Proleter | 3 : 2 | TSK | |||||
03.06
17:30
Tatra
Borac
4
3
|
03.06.2017 17:30 | Tatra | 4 : 3 | Borac | |||||
03.06
17:30
OFK Futog
Petrovaradin
2
1
|
03.06.2017 17:30 | OFK Futog | 2 : 1 | Petrovaradin |
03.06
17:30
Rudar
Stubal
2
3
|
03.06.2017 17:30 | Rudar | 2 : 3 | Stubal | |||||
03.06
17:30
Omladinac
Proleter
2
2
|
03.06.2017 17:30 | Omladinac | 2 : 2 | Proleter |
03.06
17:00
Jadran
Sloboda
0
2
|
03.06.2017 17:00 | Jadran | 0 : 2 | Sloboda | |||||
03.06
17:00
Vinogradi DB
Vodojaža
0
4
|
03.06.2017 17:00 | Vinogradi DB | 0 : 4 | Vodojaža |
03.06
17:30
LFK Mladost
Slatina
4
1
|
03.06.2017 17:30 | LFK Mladost | 4 : 1 | Slatina |
03.06
17:30
Podunavac
Crvena zvezda
5
0
|
03.06.2017 17:30 | Podunavac | 5 : 0 | Crvena zvezda | |||||
03.06
17:30
Cerovac 2013
Osipaonica
0
0
|
03.06.2017 17:30 | Cerovac 2013 | 0 : 0 | Osipaonica |
03.06
17:30
Rudar 2001
Makce
4
1
|
03.06.2017 17:30 | Rudar 2001 | 4 : 1 | Makce | |||||
03.06
17:30
Trgovački
Rudar (S)
4
2
|
03.06.2017 17:30 | Trgovački | 4 : 2 | Rudar (S) | |||||
03.06
17:30
Mladost (B)
Đerdap
4
3
|
03.06.2017 17:30 | Mladost (B) | 4 : 3 | Đerdap |
03.06
18:00
Cer
Borac (V)
2
4
|
03.06.2017 18:00 | Cer | 2 : 4 | Borac (V) | |||||
03.06
18:00
Sindjelić
Podrinje
4
4
|
03.06.2017 18:00 | Sindjelić | 4 : 4 | Podrinje |
03.06
17:00
Junior Novo Naselje
Joševa
4
1
|
03.06.2017 17:00 | Junior Novo Naselje | 4 : 1 | Joševa |
03.06
17:00
Zlatar
Perućac
2
1
|
03.06.2017 17:00 | Zlatar | 2 : 1 | Perućac | |||||
03.06
17:00
Čajetina
Polet
0
1
|
03.06.2017 17:00 | Čajetina | 0 : 1 | Polet |
03.06
17:30
Poreč
Sloga
1
0
|
03.06.2017 17:30 | Poreč | 1 : 0 | Sloga | |||||
03.06
17:30
Polom
Čubra
4
0
|
03.06.2017 17:30 | Polom | 4 : 0 | Čubra |
03.06
17:30
Jedinstvo GVD
Radnički 1924
2
2
|
03.06.2017 17:30 | Jedinstvo GVD | 2 : 2 | Radnički 1924 |
03.06
Midžor
Omladinac
4
0
|
03.06.2017 | Midžor | 4 : 0 | Omladinac |
03.06
17:30
Crvena zastava
Mladost
1
3
|
03.06.2017 17:30 | Crvena zastava | 1 : 3 | Mladost | |||||
03.06
15:30
Rudar
Sloboda
0
1
|
03.06.2017 15:30 | Rudar | 0 : 1 | Sloboda |
03.06
17:30
Gnjilan
Spartak
0
1
|
03.06.2017 17:30 | Gnjilan | 0 : 1 | Spartak | |||||
03.06
17:30
Mladost (PR)
Tanasko Rajić
3
7
|
03.06.2017 17:30 | Mladost (PR) | 3 : 7 | Tanasko Rajić | |||||
03.06
17:30
Dragoš
Napredak
5
0
|
03.06.2017 17:30 | Dragoš | 5 : 0 | Napredak | |||||
03.06
17:30
Vladimir Durković
Borac
4
0
|
03.06.2017 17:30 | Vladimir Durković | 4 : 0 | Borac | |||||
03.06
17:30
Zvezda
Zadrugar
3
0
|
03.06.2017 17:30 | Zvezda | 3 : 0 | Zadrugar |
03.06
17:00
Jedinstvo (Š)
Progres
2
1
|
03.06.2017 17:00 | Jedinstvo (Š) | 2 : 1 | Progres |
03.06
Biljači
BSK Bujanovac
5
2
|
03.06.2017 | Biljači | 5 : 2 | BSK Bujanovac |
03.06
17:00
Borac
PKB Kovilovo
1
2
|
03.06.2017 17:00 | Borac | 1 : 2 | PKB Kovilovo | |||||
03.06
17:00
Dunav
Zmaj 1953
0
2
|
03.06.2017 17:00 | Dunav | 0 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
03.06
17:00
13. Maj Zemun
Sinđelić 2012
2
3
|
03.06.2017 17:00 | 13. Maj Zemun | 2 : 3 | Sinđelić 2012 | |||||
03.06
17:00
Institut
Mladi proleter
3
1
|
03.06.2017 17:00 | Institut | 3 : 1 | Mladi proleter | |||||
03.06
17:00
Poštar Zvezdara
Banja
5
0
|
03.06.2017 17:00 | Poštar Zvezdara | 5 : 0 | Banja | |||||
03.06
17:00
Komgrap
Lepušnica
6
1
|
03.06.2017 17:00 | Komgrap | 6 : 1 | Lepušnica |
03.06
18:00
Supska
Moravac 2015
3
1
|
03.06.2017 18:00 | Supska | 3 : 1 | Moravac 2015 | |||||
03.06
18:00
Mladost (S)
Zemljoradnik
3
2
|
03.06.2017 18:00 | Mladost (S) | 3 : 2 | Zemljoradnik | |||||
03.06
18:00
Radnički (T)
Omladinac
1
5
|
03.06.2017 18:00 | Radnički (T) | 1 : 5 | Omladinac | |||||
03.06
18:00
Moravac
Borac 1805
0
1
|
03.06.2017 18:00 | Moravac | 0 : 1 | Borac 1805 | |||||
03.06
18:00
Šumadija
Javor
2
1
|
03.06.2017 18:00 | Šumadija | 2 : 1 | Javor | |||||
03.06
18:00
Napredak (S)
Rudar Stenjevac
0
3
|
03.06.2017 18:00 | Napredak (S) | 0 : 3 | Rudar Stenjevac | |||||
03.06
18:00
Istok 63
Omladinski
4
2
|
03.06.2017 18:00 | Istok 63 | 4 : 2 | Omladinski | |||||
03.06
18:00
15. Avgust 1950
Rudar
2
3
|
03.06.2017 18:00 | 15. Avgust 1950 | 2 : 3 | Rudar |
03.06
18:00
Sloga
Zenit
2
1
|
03.06.2017 18:00 | Sloga | 2 : 1 | Zenit | |||||
03.06
18:00
Morava
Mladost (K)
4
1
|
03.06.2017 18:00 | Morava | 4 : 1 | Mladost (K) | |||||
03.06
18:00
Ursule
Kolare
4
1
|
03.06.2017 18:00 | Ursule | 4 : 1 | Kolare | |||||
03.06
18:00
Vinorača
Sinđelić 1934
0
3
|
03.06.2017 18:00 | Vinorača | 0 : 3 | Sinđelić 1934 | |||||
03.06
18:00
Šumadinac
Mladi radnik
4
4
|
03.06.2017 18:00 | Šumadinac | 4 : 4 | Mladi radnik | |||||
03.06
18:00
Crni Vrh
Mladost (D)
2
1
|
03.06.2017 18:00 | Crni Vrh | 2 : 1 | Mladost (D) | |||||
03.06
18:00
Kupinovac
Osaonica
2
4
|
03.06.2017 18:00 | Kupinovac | 2 : 4 | Osaonica |
03.06
17:30
OFK Sloga (D)
Pobeda 1976
7
0
|
03.06.2017 17:30 | OFK Sloga (D) | 7 : 0 | Pobeda 1976 | |||||
03.06
17:30
Planinac 2015
Napredak 2012
0
3
|
03.06.2017 17:30 | Planinac 2015 | 0 : 3 | Napredak 2012 | |||||
03.06
17:30
Jedinstvo
Borac
2
2
|
03.06.2017 17:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Borac | |||||
03.06
17:30
Polet (R)
OFK Rutevac 1908
3
5
|
03.06.2017 17:30 | Polet (R) | 3 : 5 | OFK Rutevac 1908 |
03.06
17:30
Napredak 1976
Palilulac
3
0
|
03.06.2017 17:30 | Napredak 1976 | 3 : 0 | Palilulac | |||||
03.06
17:30
Hajduk
Mladost
1
1
|
03.06.2017 17:30 | Hajduk | 1 : 1 | Mladost | |||||
03.06
17:30
Rtanj
Bukovik
0
3
|
03.06.2017 17:30 | Rtanj | 0 : 3 | Bukovik |
03.06
17:00
Marjan MB
Gradac
3
4
|
03.06.2017 17:00 | Marjan MB | 3 : 4 | Gradac |
03.06
17:00
Jedinstvo
Mladost Radost
9
4
|
03.06.2017 17:00 | Jedinstvo | 9 : 4 | Mladost Radost |
03.06
17:30
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (SK)
3
4
|
03.06.2017 17:30 | Jedinstvo (M) | 3 : 4 | Jedinstvo (SK) |
03.06
17:30
Ratar
Borac (VG)
2
0
|
03.06.2017 17:30 | Ratar | 2 : 0 | Borac (VG) |
03.06
10:00
Mlada krila
Tavnik
1
0
|
03.06.2017 10:00 | Mlada krila | 1 : 0 | Tavnik |
03.06
16:30
Bjelica
Sloga
1
1
|
03.06.2017 16:30 | Bjelica | 1 : 1 | Sloga |
03.06
17:00
Ozremica
Šumadija
1
1
|
03.06.2017 17:00 | Ozremica | 1 : 1 | Šumadija | |||||
03.06
Sparta
Omladinac
3
1
|
03.06.2017 | Sparta | 3 : 1 | Omladinac |
03.06
17:30
Ranilović
Šumadinac (S)
4
2
|
03.06.2017 17:30 | Ranilović | 4 : 2 | Šumadinac (S) |
03.06
17:30
Omladinac (V)
Karađorđe
5
3
|
03.06.2017 17:30 | Omladinac (V) | 5 : 3 | Karađorđe |
03.06
17:30
Rade Milošević
Zadrugar (T)
0
1
|
03.06.2017 17:30 | Rade Milošević | 0 : 1 | Zadrugar (T) |
03.06
17:30
Jedinstvo (LJ)
Napredak 1934
3
1
|
03.06.2017 17:30 | Jedinstvo (LJ) | 3 : 1 | Napredak 1934 |
03.06
17:00
Vlašić
Cerić
3
0
|
03.06.2017 17:00 | Vlašić | 3 : 0 | Cerić |
03.06
17:00
Mladost
OFK Paljuvi
3
2
|
03.06.2017 17:00 | Mladost | 3 : 2 | OFK Paljuvi | |||||
03.06
17:00
Crvena Jabuka
Polet (T)
4
1
|
03.06.2017 17:00 | Crvena Jabuka | 4 : 1 | Polet (T) | |||||
03.06
17:00
Polet (DL)
Rudar
5
3
|
03.06.2017 17:00 | Polet (DL) | 5 : 3 | Rudar | |||||
03.06
17:00
Kalenić
OFK Stublenica
3
5
|
03.06.2017 17:00 | Kalenić | 3 : 5 | OFK Stublenica | |||||
03.06
17:00
Rubribreza
Dimitrije Tucović
5
2
|
03.06.2017 17:00 | Rubribreza | 5 : 2 | Dimitrije Tucović |
03.06
17:30
Napredak
Egeta
3
0
|
03.06.2017 17:30 | Napredak | 3 : 0 | Egeta | |||||
03.06
17:30
Mala Vrbica
Pontes
0
3
|
03.06.2017 17:30 | Mala Vrbica | 0 : 3 | Pontes | |||||
03.06
17:30
Kladušnica
Lovćen
5
5
|
03.06.2017 17:30 | Kladušnica | 5 : 5 | Lovćen | |||||
03.06
17:30
Omladinac
Koča Andjelković
0
3
|
03.06.2017 17:30 | Omladinac | 0 : 3 | Koča Andjelković | |||||
03.06
17:30
Rtkovo
Milutinovac
4
0
|
03.06.2017 17:30 | Rtkovo | 4 : 0 | Milutinovac |
03.06
17:30
Rasina
Kapidžija
1
1
|
03.06.2017 17:30 | Rasina | 1 : 1 | Kapidžija | |||||
03.06
17:30
Jedinstvo 1936
Bukovica
3
4
|
03.06.2017 17:30 | Jedinstvo 1936 | 3 : 4 | Bukovica |
03.06
16:00
Dedinje
Dunavac
4
0
|
03.06.2017 16:00 | Dedinje | 4 : 0 | Dunavac | |||||
03.06
17:00
Minel
Sveti Stefan
4
0
|
03.06.2017 17:00 | Minel | 4 : 0 | Sveti Stefan |
03.06
17:30
Željuša
Rajko Mitić
1
2
|
03.06.2017 17:30 | Željuša | 1 : 2 | Rajko Mitić | |||||
03.06
17:30
Mladost
Sloga
2
3
|
03.06.2017 17:30 | Mladost | 2 : 3 | Sloga | |||||
03.06
17:30
Senjak
Temac
7
1
|
03.06.2017 17:30 | Senjak | 7 : 1 | Temac |
03.06
Mekiš
Grkinja
1
3
|
03.06.2017 | Mekiš | 1 : 3 | Grkinja | |||||
03.06
Knežica
Klisura
3
0
|
03.06.2017 | Knežica | 3 : 0 | Klisura |
03.06
17:30
Mladost
Kastrum
4
2
|
03.06.2017 17:30 | Mladost | 4 : 2 | Kastrum | |||||
03.06
17:30
Kosovo
Nacional
4
1
|
03.06.2017 17:30 | Kosovo | 4 : 1 | Nacional |
03.06
17:30
Borac
Arbanasce
2
7
|
03.06.2017 17:30 | Borac | 2 : 7 | Arbanasce |
03.06
17:30
Zvezda
Sloga
2
1
|
03.06.2017 17:30 | Zvezda | 2 : 1 | Sloga |
03.06
17:30
Nomanica
Jašunja
1
2
|
03.06.2017 17:30 | Nomanica | 1 : 2 | Jašunja | |||||
03.06
17:30
Gornje Krajince
Moravac (P)
6
5
|
03.06.2017 17:30 | Gornje Krajince | 6 : 5 | Moravac (P) | |||||
03.06
17:30
Veternica
Rudar 1973
3
2
|
03.06.2017 17:30 | Veternica | 3 : 2 | Rudar 1973 |
03.06
18:00
Planinac
Mladi radnik
4
1
|
03.06.2017 18:00 | Planinac | 4 : 1 | Mladi radnik | |||||
03.06
18:00
Beljanica
Sindjelić
2
1
|
03.06.2017 18:00 | Beljanica | 2 : 1 | Sindjelić |
03.06
17:30
Stara Čaršija
Vinogradar
4
1
|
03.06.2017 17:30 | Stara Čaršija | 4 : 1 | Vinogradar | |||||
03.06
17:30
Mladost
Topoljak
2
3
|
03.06.2017 17:30 | Mladost | 2 : 3 | Topoljak |
03.06
TE Gučevo
Jelav
2
4
|
03.06.2017 | TE Gučevo | 2 : 4 | Jelav | |||||
03.06
Mladost (G)
Sloga
2
1
|
03.06.2017 | Mladost (G) | 2 : 1 | Sloga |
03.06
17:30
Jedinstvo
Mladost 1981
3
1
|
03.06.2017 17:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Mladost 1981 |
03.06
17:30
BSK 2014
Bane 1931
1
1
|
03.06.2017 17:30 | BSK 2014 | 1 : 1 | Bane 1931 |
03.06
17:30
Mladost(P)
Mladi Radnik
3
0
|
03.06.2017 17:30 | Mladost(P) | 3 : 0 | Mladi Radnik | |||||
03.06
17:30
Sloga
Kotlenik
4
0
|
03.06.2017 17:30 | Sloga | 4 : 0 | Kotlenik |
03.06
17:30
OFK Student
Kosmajac
3
3
|
03.06.2017 17:30 | OFK Student | 3 : 3 | Kosmajac |
03.06
17:00
Žitkovica
Mladost 1970
3
0
|
03.06.2017 17:00 | Žitkovica | 3 : 0 | Mladost 1970 |
03.06
Karađorđe
Mladost
11
1
|
03.06.2017 | Karađorđe | 11 : 1 | Mladost | |||||
03.06
10:00
Feniks
Mladost
3
2
|
03.06.2017 10:00 | Feniks | 3 : 2 | Mladost | |||||
03.06
17:00
Meteor
Šumadija
3
1
|
03.06.2017 17:00 | Meteor | 3 : 1 | Šumadija |
03.06
17:30
Crvena Zastava
Rojkovac
0
11
|
03.06.2017 17:30 | Crvena Zastava | 0 : 11 | Rojkovac | |||||
03.06
17:30
Roma
Trstenica
0
3
|
03.06.2017 17:30 | Roma | 0 : 3 | Trstenica | |||||
03.06
17:30
Proleter
Skela
2
0
|
03.06.2017 17:30 | Proleter | 2 : 0 | Skela | |||||
03.06
17:30
Zadrugar
Munja
7
1
|
03.06.2017 17:30 | Zadrugar | 7 : 1 | Munja |
03.06
17:30
Petka
20. Oktobar
5
2
|
03.06.2017 17:30 | Petka | 5 : 2 | 20. Oktobar | |||||
03.06
17:30
Strmovo
Proleter
8
3
|
03.06.2017 17:30 | Strmovo | 8 : 3 | Proleter | |||||
03.06
17:30
Dimitrije Tucović
Šumadinac
3
0
|
03.06.2017 17:30 | Dimitrije Tucović | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
03.06
17:30
Mladi Radnik
Vreoci
0
0
|
03.06.2017 17:30 | Mladi Radnik | 0 : 0 | Vreoci |
03.06
18:00
Metlić
Bojić
3
1
|
03.06.2017 18:00 | Metlić | 3 : 1 | Bojić | |||||
03.06
18:00
Pocerina
Maovi MH
2
1
|
03.06.2017 18:00 | Pocerina | 2 : 1 | Maovi MH |
03.06
18:00
Borac BTG
Korman
1
4
|
03.06.2017 18:00 | Borac BTG | 1 : 4 | Korman |
03.06
18:00
POFK Metaloplastika 2006
Culjković
4
4
|
03.06.2017 18:00 | POFK Metaloplastika 2006 | 4 : 4 | Culjković | |||||
03.06
18:00
Partizan
Sunrise Šabac
1
2
|
03.06.2017 18:00 | Partizan | 1 : 2 | Sunrise Šabac |
03.06
10:00
Veternik
Proleter
0
5
|
03.06.2017 10:00 | Veternik | 0 : 5 | Proleter |
03.06
17:00
Njerš Ištvan
Krila Krajine
2
1
|
03.06.2017 17:00 | Njerš Ištvan | 2 : 1 | Krila Krajine |
03.06
11:00
Radnički 1923
Goč
1
4
|
03.06.2017 11:00 | Radnički 1923 | 1 : 4 | Goč | |||||
03.06
11:00
Novi Pazar
Šumadija 1903
0
1
|
03.06.2017 11:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
03.06
Budućnost (K)
Sloga (K)
1
2
|
03.06.2017 | Budućnost (K) | 1 : 2 | Sloga (K) |
03.06
13:00
Kolubara
Žarkovo
7
0
|
03.06.2017 13:00 | Kolubara | 7 : 0 | Žarkovo | |||||
03.06
10:00
Bežanija
BASK
6
1
|
03.06.2017 10:00 | Bežanija | 6 : 1 | BASK | |||||
03.06
10:00
Radnički (O)
Sindjelic
0
0
|
03.06.2017 10:00 | Radnički (O) | 0 : 0 | Sindjelic | |||||
03.06
10:00
Siti Sport Klub
Balkan
1
1
|
03.06.2017 10:00 | Siti Sport Klub | 1 : 1 | Balkan | |||||
03.06
09:00
Zemun
IMT
4
1
|
03.06.2017 09:00 | Zemun | 4 : 1 | IMT |
03.06
11:00
Partizan
BSK
3
1
|
03.06.2017 11:00 | Partizan | 3 : 1 | BSK |
03.06
17:00
Jugoslavija
Borac (Sa)
3
0
|
03.06.2017 17:00 | Jugoslavija | 3 : 0 | Borac (Sa) | |||||
03.06
17:00
Glogonj
Borac (St)
5
4
|
03.06.2017 17:00 | Glogonj | 5 : 4 | Borac (St) | |||||
03.06
17:00
Omladinac 1927
Strela
1
0
|
03.06.2017 17:00 | Omladinac 1927 | 1 : 0 | Strela |
03.06
10:00
Napredak
Sloboda
3
0
|
03.06.2017 10:00 | Napredak | 3 : 0 | Sloboda |
03.06
12:00
Budućnost
Zmaj 1953
2
3
|
03.06.2017 12:00 | Budućnost | 2 : 3 | Zmaj 1953 | |||||
03.06
10:00
Trudbenik
BSK 1925
0
7
|
03.06.2017 10:00 | Trudbenik | 0 : 7 | BSK 1925 |
03.06
13:00
Studenski Grad MK
BASK MK
2
2
|
03.06.2017 13:00 | Studenski Grad MK | 2 : 2 | BASK MK | |||||
03.06
09:00
Sinđelić MK
BSK Borča MK
4
0
|
03.06.2017 09:00 | Sinđelić MK | 4 : 0 | BSK Borča MK | |||||
03.06
09:00
Rad MK
Zemun MK
0
2
|
03.06.2017 09:00 | Rad MK | 0 : 2 | Zemun MK |
03.06
11:00
Radnički (Zr)
Borac (NS)
0
3
|
03.06.2017 11:00 | Radnički (Zr) | 0 : 3 | Borac (NS) | |||||
03.06
10:00
Spartak
Vojvodina
3
0
|
03.06.2017 10:00 | Spartak | 3 : 0 | Vojvodina |
03.06
10:00
Indeks
Petar Puača
2
2
|
03.06.2017 10:00 | Indeks | 2 : 2 | Petar Puača | |||||
03.06
12:00
Radnički (NP)
Inđija
2
5
|
03.06.2017 12:00 | Radnički (NP) | 2 : 5 | Inđija |
03.06
12:00
Mačva (Š)
Drina
|
03.06.2017 12:00 | Mačva (Š) | : | Drina | |||||
03.06
12:00
Savacium
Senjak
|
03.06.2017 12:00 | Savacium | : | Senjak | |||||
03.06
12:00
Jedinstvo
Radnički (V)
|
03.06.2017 12:00 | Jedinstvo | : | Radnički (V) | |||||
03.06
12:00
Železničar
Donjošorac Sunrise
|
03.06.2017 12:00 | Železničar | : | Donjošorac Sunrise | |||||
03.06
10:00
Loznica
Mačva 2005
11
0
|
03.06.2017 10:00 | Loznica | 11 : 0 | Mačva 2005 |
03.06
11:00
Radnički (O)
BASK
5
1
|
03.06.2017 11:00 | Radnički (O) | 5 : 1 | BASK | |||||
03.06
11:00
BSK 1925
Internacional
2
0
|
03.06.2017 11:00 | BSK 1925 | 2 : 0 | Internacional | |||||
03.06
12:00
Sindjelic
011
1
1
|
03.06.2017 12:00 | Sindjelic | 1 : 1 | 011 |
03.06
Borac
Hrtkovci
2
5
|
03.06.2017 | Borac | 2 : 5 | Hrtkovci | |||||
03.06
Napredak
Partizan
2
4
|
03.06.2017 | Napredak | 2 : 4 | Partizan | |||||
03.06
17:00
PSK Putinci
Mladost
1
2
|
03.06.2017 17:00 | PSK Putinci | 1 : 2 | Mladost | |||||
03.06
17:00
Jedinstvo
Rudar
3
2
|
03.06.2017 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Rudar |
03.06
18:00
Dunav
Proleter
4
1
|
03.06.2017 18:00 | Dunav | 4 : 1 | Proleter | |||||
03.06
17:30
Polet
Dunav
4
5
|
03.06.2017 17:30 | Polet | 4 : 5 | Dunav |
03.06
10:00
Radnički
Tempo
1
4
|
03.06.2017 10:00 | Radnički | 1 : 4 | Tempo | |||||
03.06
10:00
Mladost (V)
Slavia
3
3
|
03.06.2017 10:00 | Mladost (V) | 3 : 3 | Slavia | |||||
03.06
Borac
Dinamo 1945
0
3
|
03.06.2017 | Borac | 0 : 3 | Dinamo 1945 |
03.06
13:00
Posavina
Polet
2
7
|
03.06.2017 13:00 | Posavina | 2 : 7 | Polet | |||||
03.06
10:00
Jedinstvo
Zadrugar
3
2
|
03.06.2017 10:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Zadrugar | |||||
03.06
13:00
Rvati
Crvena Zastava
2
4
|
03.06.2017 13:00 | Rvati | 2 : 4 | Crvena Zastava | |||||
03.06
10:00
Strelac
Buducnost
3
0
|
03.06.2017 10:00 | Strelac | 3 : 0 | Buducnost |
03.06
18:00
Vinca
Žarkovo
6
3
|
03.06.2017 18:00 | Vinca | 6 : 3 | Žarkovo | |||||
03.06
16:30
IMT
Dorcol
4
2
|
03.06.2017 16:30 | IMT | 4 : 2 | Dorcol | |||||
03.06
10:00
OFK Balkan
Avala 1939
3
0
|
03.06.2017 10:00 | OFK Balkan | 3 : 0 | Avala 1939 |
03.06
09:00
Rad MK
Radnički NB MK
6
0
|
03.06.2017 09:00 | Rad MK | 6 : 0 | Radnički NB MK | |||||
03.06
10:00
Studentski grad MK
OFK Beograd MK
0
1
|
03.06.2017 10:00 | Studentski grad MK | 0 : 1 | OFK Beograd MK | |||||
03.06
15:00
Teleoptik MK
Crvena zvezda MK
0
2
|
03.06.2017 15:00 | Teleoptik MK | 0 : 2 | Crvena zvezda MK |
03.06
13:00
Rad MK
FSFV MK
16
0
|
03.06.2017 13:00 | Rad MK | 16 : 0 | FSFV MK | |||||
03.06
18:30
Brodarac MK
Voždovac MK
2
3
|
03.06.2017 18:30 | Brodarac MK | 2 : 3 | Voždovac MK |
03.06
10:00
Spartak
Vojvodina
1
1
|
03.06.2017 10:00 | Spartak | 1 : 1 | Vojvodina |
03.06
12:00
Indeks
Srem
0
0
|
03.06.2017 12:00 | Indeks | 0 : 0 | Srem | |||||
03.06
10:00
Radnički (NP)
Inđija
0
5
|
03.06.2017 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 5 | Inđija |
03.06
19:00
Zemun
OFK Beograd
0
0
|
03.06.2017 19:00 | Zemun | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
03.06
15:00
Rad
Čukarički
2
6
|
03.06.2017 15:00 | Rad | 2 : 6 | Čukarički | |||||
03.06
13:00
Teleoptik
Vozdovac
0
5
|
03.06.2017 13:00 | Teleoptik | 0 : 5 | Vozdovac |
03.06
09:00
Belo Polje
Polet
3
0
|
03.06.2017 09:00 | Belo Polje | 3 : 0 | Polet |
03.06
11:00
Sloga (L)
Homoljac
3
0
|
03.06.2017 11:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | Homoljac |
03.06
14:00
IMT
Borac
6
3
|
03.06.2017 14:00 | IMT | 6 : 3 | Borac |
03.06
17:00
Kolubara
Lokomotiva
5
1
|
03.06.2017 17:00 | Kolubara | 5 : 1 | Lokomotiva |
03.06
09:00
Teleoptik MK
Studenski grad MK
2
1
|
03.06.2017 09:00 | Teleoptik MK | 2 : 1 | Studenski grad MK | |||||
03.06
10:00
Čukarički MK
Crvena zvezda MK
7
1
|
03.06.2017 10:00 | Čukarički MK | 7 : 1 | Crvena zvezda MK | |||||
03.06
11:00
Rad MK
011 MK
1
1
|
03.06.2017 11:00 | Rad MK | 1 : 1 | 011 MK | |||||
03.06
11:30
Zemun MK
Altina MK
4
1
|
03.06.2017 11:30 | Zemun MK | 4 : 1 | Altina MK | |||||
03.06
12:00
BSK Borča MK
Brodarac MK
2
2
|
03.06.2017 12:00 | BSK Borča MK | 2 : 2 | Brodarac MK |
03.06
14:00
Dunav MK
Sinđelić MK
3
3
|
03.06.2017 14:00 | Dunav MK | 3 : 3 | Sinđelić MK | |||||
03.06
17:00
Selo Mladenovac MK
Kosmaj MK
3
0
|
03.06.2017 17:00 | Selo Mladenovac MK | 3 : 0 | Kosmaj MK |
03.06
17:30
Forza MK
Tempo MK
2
1
|
03.06.2017 17:30 | Forza MK | 2 : 1 | Tempo MK | |||||
03.06
10:00
Fer Plej 06 MK
Sinđelić MK
2
4
|
03.06.2017 10:00 | Fer Plej 06 MK | 2 : 4 | Sinđelić MK | |||||
03.06
12:00
Radnički NB
Dušanovac MK
3
2
|
03.06.2017 12:00 | Radnički NB | 3 : 2 | Dušanovac MK |
03.06
Mašinac
Lavice Dubočica
0
5
|
03.06.2017 | Mašinac | 0 : 5 | Lavice Dubočica |
03.06
13:00
Čukarički
OFK Beograd
5
0
|
03.06.2017 13:00 | Čukarički | 5 : 0 | OFK Beograd | |||||
03.06
10:00
BSK Borča
Brodarac 1947
1
1
|
03.06.2017 10:00 | BSK Borča | 1 : 1 | Brodarac 1947 | |||||
03.06
08:45
BSK 1925
Vozdovac
0
3
|
03.06.2017 08:45 | BSK 1925 | 0 : 3 | Vozdovac | |||||
03.06
11:00
Teleoptik
Rad
0
4
|
03.06.2017 11:00 | Teleoptik | 0 : 4 | Rad | |||||
03.06
10:00
Kolubara
Radnički (O)
1
2
|
03.06.2017 10:00 | Kolubara | 1 : 2 | Radnički (O) | |||||
03.06
17:00
Zemun
Radnički (NB)
3
0
|
03.06.2017 17:00 | Zemun | 3 : 0 | Radnički (NB) |
03.06
12:00
CFK
Bajša
8
0
|
03.06.2017 12:00 | CFK | 8 : 0 | Bajša | |||||
03.06
10:00
TSC
Spartak
4
0
|
03.06.2017 10:00 | TSC | 4 : 0 | Spartak |
03.06
Železničar
OFK Senjak
1
4
|
03.06.2017 | Železničar | 1 : 4 | OFK Senjak | |||||
03.06
Šampion
Polet
12
1
|
03.06.2017 | Šampion | 12 : 1 | Polet | |||||
03.06
Ribnica
Budućnost Krušik
2
1
|
03.06.2017 | Ribnica | 2 : 1 | Budućnost Krušik | |||||
03.06
Jedinstvo
Omladinac
7
2
|
03.06.2017 | Jedinstvo | 7 : 2 | Omladinac | |||||
03.06
Radnički
OFK Osečina
4
1
|
03.06.2017 | Radnički | 4 : 1 | OFK Osečina |
03.06
19:00
Borac
FMP
71
73
|
03.06.2017 19:00 | Borac | 71 : 73 | FMP | |||||
03.06
18:00
Partizan NIS
Mega Leks
98
102
|
03.06.2017 18:00 | Partizan NIS | 98 : 102 | Mega Leks | |||||
03.06
20:00
Dynamic BG
Crvena zvezda mts
69
85
|
03.06.2017 20:00 | Dynamic BG | 69 : 85 | Crvena zvezda mts |
03.06
20:30
Partizan 2
Novi Beograd
33
37
|
03.06.2017 20:30 | Partizan 2 | 33 : 37 | Novi Beograd | |||||
03.06
18:00
Studentski grad
PKB
20
22
|
03.06.2017 18:00 | Studentski grad | 20 : 22 | PKB |
03.06
19:00
Apatin
Mladost
41
25
|
03.06.2017 19:00 | Apatin | 41 : 25 | Mladost |
03.06
18:00
Rusin
Graničar
22
20
|
03.06.2017 18:00 | Rusin | 22 : 20 | Graničar | |||||
03.06
20:00
Vojput 2
Prigrevica
23
26
|
03.06.2017 20:00 | Vojput 2 | 23 : 26 | Prigrevica | |||||
03.06
19:00
Somborelektro
Kljajićevo
31
21
|
03.06.2017 19:00 | Somborelektro | 31 : 21 | Kljajićevo | |||||
03.06
17:00
Grafičar
Borac
27
24
|
03.06.2017 17:00 | Grafičar | 27 : 24 | Borac |
03.06
19:30
Vojvoda Stepa
Zrenjanin
28
27
|
03.06.2017 19:30 | Vojvoda Stepa | 28 : 27 | Zrenjanin | |||||
03.06
18:30
Jedinstvo
Obilić
39
22
|
03.06.2017 18:30 | Jedinstvo | 39 : 22 | Obilić | |||||
03.06
18:00
Naftagas
Senta
28
21
|
03.06.2017 18:00 | Naftagas | 28 : 21 | Senta |
03.06
19:00
Titel
Ruma
33
25
|
03.06.2017 19:00 | Titel | 33 : 25 | Ruma | |||||
03.06
20:30
Hajduk
Vojka
41
29
|
03.06.2017 20:30 | Hajduk | 41 : 29 | Vojka | |||||
03.06
18:00
Jedinstvo
Nova Pazova
22
34
|
03.06.2017 18:00 | Jedinstvo | 22 : 34 | Nova Pazova |
03.06
19:00
Šamot 65
Crvena zvezda
29
30
|
03.06.2017 19:00 | Šamot 65 | 29 : 30 | Crvena zvezda | |||||
03.06
19:00
Dinamo
Spartak Vojput
24
23
|
03.06.2017 19:00 | Dinamo | 24 : 23 | Spartak Vojput | |||||
03.06
18:00
Vojvodina
Sloga
30
32
|
03.06.2017 18:00 | Vojvodina | 30 : 32 | Sloga |
03.06
18:30
Metaloplastika
Požarevac
37
36
|
03.06.2017 18:30 | Metaloplastika | 37 : 36 | Požarevac |
03.06
18:00
Metalac 2015
Mačva
23
37
|
03.06.2017 18:00 | Metalac 2015 | 23 : 37 | Mačva |
03.06
17:00
Gradnulica
Lehel
28
26
|
03.06.2017 17:00 | Gradnulica | 28 : 26 | Lehel |
03.06
16:30
Blue Dragons Beograd
GAT Dukes Novi Sad
14
37
|
03.06.2017 16:30 | Blue Dragons Beograd | 14 : 37 | GAT Dukes Novi Sad | |||||
03.06
14:00
Sirmium Legionaries SM
Vukovi Beograd
6
39
|
03.06.2017 14:00 | Sirmium Legionaries SM | 6 : 39 | Vukovi Beograd |