XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 323 utakmica za dan
Nedelja, 11 Jun 2017

Fudbal

11.06.2017 17:30 Karađorđe 0 : 3 Slavija
11.06.2017 17:30 Radnički 1905 0 : 3 Senta
11.06.2017 17:30 Bajša 3 : 1 Proleter (RS)
11.06.2017 17:30 Napredak 3 : 1 Preporod
11.06.2017 17:00 Jadran (S) 1 : 0 Proleter (Nj)
11.06.2017 17:30 Jadran (F) 1 : 5 Njegoš
11.06.2017 17:30 Sutjeska 3 : 3 Krivaja
11.06.2017 17:30 Obilić 4 : 1 Eđšeg
11.06.2017 17:30 Vinogradar 5 : 1 Panonija IM Topola
11.06.2017 17:30 Partizan (G) 2 : 1 Sloga (BNS)
11.06.2017 17:30 Vulturul 3 : 2 Strela
11.06.2017 17:30 Polet 4 : 2 Borac (St)
11.06.2017 17:30 Jedinstvo (V) 0 : 1 Partizan (U)
11.06.2017 17:30 Mladost (O) 6 : 1 Jugoslavija
11.06.2017 17:30 BAK 6 : 0 Budućnost (A)
11.06.2017 17:30 Crvena zvezda 3 : 2 Vojvodina (C)
11.06.2017 17:30 Jedinstvo Stević 5 : 0 Vojvodina (S)
11.06.2017 17:30 Lehel 0 : 0 Krajina
11.06.2017 17:30 Jedinstvo 6 : 0 Borac
11.06.2017 17:30 Naftagas (B) 1 : 2 Begej
11.06.2017 17:30 Mladost (BD) 1 : 2 Mladost (L)
11.06.2017 17:30 C. Zvezda (RS) 6 : 0 Omladinac
11.06.2017 17:00 Hrtkovci 4 : 2 Napredak
11.06.2017 17:00 Ljukovo 4 : 0 Donji Petrovci
11.06.2017 17:00 Jadran 4 : 3 Rudar
11.06.2017 17:00 Sloboda 2 : 1 Budućnost
11.06.2017 18:00 Ibar 0 : 0 Real
11.06.2017 18:00 Magnohrom 0 : 0 Granit
11.06.2017 18:00 Ribnica 2 : 1 Novi Pazar 1928
11.06.2017 18:00 Mataruge 2 : 1 Polet
11.06.2017 18:00 Borac 1 : 2 Rudar
11.06.2017 18:00 Stubal 2 : 1 Radnik
11.06.2017 17:30 Slatina 3 : 0 Polet (T)
11.06.2017 17:30 Ozrem PMH 1 : 3 Prijevor
11.06.2017 17:30 LFK Mladost 5 : 2 Mladost (P)
11.06.2017 17:30 Backovac Junajted 1 : 2 Spartak
11.06.2017 17:30 Jedinstvo (GG) 3 : 0 Donja Vrbava
11.06.2017 17:30 Zadrugar 2 : 4 Omladinac (Z)
11.06.2017 17:30 Napredak 4 : 3 Brezak
11.06.2017 17:30 Lunjevica 1 : 4 Parmenac
11.06.2017 17:30 Sloboda 4 : 1 Podunavac
11.06.2017 17:30 Bresje Superior 4 : 4 Sloga
11.06.2017 17:30 Pobeda 3 : 0 Omladinac
11.06.2017 17:30 7. Juli 3 : 0 Šumadija
11.06.2017 17:30 Polet 2 : 4 SASK
11.06.2017 17:30 Udarnik 1 : 0 Mladi borac
11.06.2017 17:30 Budućnost 0 : 3 Cerovac 2013
11.06.2017 17:30 Osipaonica 2 : 1 Crvena zvezda
11.06.2017 17:30 Junkovac 5 : 2 Omladinac
11.06.2017 17:30 Lokomotiva 3 : 1 Trnava
11.06.2017 17:30 OFK Aranđelovac 5 : 2 OFK Šatornja
11.06.2017 17:30 ŽSK 2 : 1 Banja 1957
11.06.2017 17:30 Prvi srpski ustanak 5 : 5 Vinča
11.06.2017 17:30 Borac 10 : 0 Vitlina-Bokanja
11.06.2017 17:30 Mlava (ML) 3 : 2 Rudar (Kr)
11.06.2017 17:30 Polet (SD) 1 : 2 Mladost (B)
11.06.2017 17:30 Đerdap 4 : 2 Napredak 1936
11.06.2017 17:30 Sloga 33 0 : 1 Budućnost (V)
11.06.2017 17:30 Krilaš 4 : 5 Trgovački
11.06.2017 17:30 Rudar (S) 0 : 0 Rudar 2001
11.06.2017 17:30 Makce 3 : 2 Radnik (S)
11.06.2017 17:30 Sloga (B) 5 : 2 Borac (K)
11.06.2017 18:00 Radnički Šabački 2 : 0 Borac (L)
11.06.2017 18:00 Mladost (P) 2 : 2 Jevremovac
11.06.2017 18:00 Mladost (PP) 2 : 1 Sindjelić
11.06.2017 18:00 Podrinje 4 : 0 Antimon
11.06.2017 18:00 Jedinstvo 2 : 4 Cer
11.06.2017 18:00 Borac (V) 1 : 0 Hajduk Stanko
11.06.2017 18:00 Majur 1 : 0 Mačva 2005
11.06.2017 17:00 Tulari 3 : 0 Junior Novo Naselje
11.06.2017 17:00 Mladost 7 : 1 Kačer
11.06.2017 17:00 Brezovica 5 : 1 Tešnjar
11.06.2017 17:00 Banjani 0 : 2 Trlić
11.06.2017 17:00 Pepeljevac 2 : 1 Sovljak
11.06.2017 17:00 Iskra 4 : 0 Tvrdojevac
11.06.2017 17:00 OFK Jabučje 4 : 0 ZSK
11.06.2017 17:00 Radnik 5 : 2 Joševa
11.06.2017 17:00 Savinac 3 : 0 Crnokosa
11.06.2017 17:00 Višesava 2 : 0 Lazarica
11.06.2017 17:00 Polet 2 : 1 Jedinstvo (K)
11.06.2017 17:00 Ariljska rampa 0 : 1 Budućnost
11.06.2017 17:00 Ježevica 6 : 4 Zlatar
11.06.2017 17:00 Perućac 3 : 1 Jasen
11.06.2017 17:30 BSK 4 : 2 Blizna
11.06.2017 17:30 Krivelj 1 : 7 Slatina
11.06.2017 17:30 Rudna Glava 4 : 0 Polom
11.06.2017 17:30 Čubra 3 : 2 Ključ
11.06.2017 17:30 Brestovac 6 : 3 Nemetali
11.06.2017 17:30 Zlot 2 : 0 Deli Jovan
11.06.2017 17:30 Branik 2 : 0 Poreč
11.06.2017 17:30 Mladost (Ba) 1 : 0 Zemljoradnik
11.06.2017 17:30 Doljevac 1971 5 : 4 Naisus 1977
11.06.2017 17:30 Mladost 1976 6 : 1 Jedinstvo GVD
11.06.2017 17:30 Radnički 1924 1 : 0 Naša krila
11.06.2017 17:30 Crvena Zvezda 5 : 2 Radnički 1947
11.06.2017 17:30 Palilula 3 : 2 Orljane
11.06.2017 17:30 Moravac (ZT) 4 : 3 Rasovača
11.06.2017 17:30 Rudar Alpos 3 : 1 Morava (Ž)
11.06.2017 Omladinac 3 : 0 Graničar
11.06.2017 OFK Grlište 3 : 1 OFK Knjaz
11.06.2017 Bučje Topla 3 : 2 Radnički (L)
11.06.2017 ŠSK 6 : 0 Sloga
11.06.2017 17:30 Osnić 1 : 1 Malinik
11.06.2017 17:30 Vratarnica 0 : 3 Kablovi
11.06.2017 17:30 Naupare 5 : 1 Mladi radnik
11.06.2017 17:30 Ribnik 3 : 2 Šanac
11.06.2017 17:30 Parunovac 5 : 1 Blagotin
11.06.2017 17:30 FUD 1 : 2 Kupci
11.06.2017 17:30 Mačkovac 0 : 1 Jastrebac
11.06.2017 17:30 Sloga 2 : 5 13. April
11.06.2017 17:30 Morava 4 : 5 Crvena zastava
11.06.2017 17:30 Aluminijum 0 : 3 Budućnost
11.06.2017 17:30 OFK Niš 8 : 0 Proleter (DV)
11.06.2017 17:30 Palilulac 3 : 3 AZ Borac 2014
11.06.2017 17:30 Vulkan 2 : 3 Rudar
11.06.2017 17:30 Sloboda 3 : 2 Vrtište
11.06.2017 17:30 Sloga 1948 0 : 3 Mladost
11.06.2017 17:30 Sloga 3 : 6 Jedinstvo (GS)
11.06.2017 17:30 Zloćudovo 1 : 0 Čekmin
11.06.2017 17:30 Umac 0 : 0 Jedinstvo (Š)
11.06.2017 17:30 Progres 2 : 3 Bobište
11.06.2017 17:30 Radnički (P) 4 : 4 Omladinac (DS)
11.06.2017 17:30 Jablanica 10 : 1 Kumarevo 65
11.06.2017 17:30 Železničar 2 : 3 Brza
11.06.2017 17:30 Polet 0 : 1 Mladi Borac
11.06.2017 17:30 Vučje 2 : 2 Plantaža
11.06.2017 Pavlovac : Ternoci
11.06.2017 Lugina : Mladost (S)
11.06.2017 17:30 OFK Alakince 4 : 2 Čelik
11.06.2017 Vihor : Crnotince
11.06.2017 Mladost (B) : Trešnjevka
11.06.2017 17:30 Jastrebac 1 : 1 Polet (R)
11.06.2017 11:00 OFK Rutevac 1908 4 : 1 Jedinstvo
11.06.2017 17:30 Sloga (K) 3 : 0 Ratar
11.06.2017 11:00 Napredak 2012 2 : 1 OFK Sloga (D)
11.06.2017 15:30 Bukovik 3 : 0 Pobeda
11.06.2017 17:30 Sloboda 2013 3 : 6 Jedinstvo 1952
11.06.2017 17:30 Sloga 0 : 1 Hajduk
11.06.2017 17:30 Milanovo 5 : 2 Mladost (DL)
11.06.2017 17:30 Mladost (B) 2 : 2 OFK Morava
11.06.2017 17:30 Napredak 0 : 4 Lemind
11.06.2017 17:30 Navalin 6 : 2 BSK
11.06.2017 17:30 Real 0 : 3 Marjan MB
11.06.2017 17:30 Gradac 4 : 2 Sušica 2012
11.06.2017 17:30 Šumadija 3 : 2 Jedinstvo (G)
11.06.2017 17:30 Bratstvo 1 : 2 Mladost (V)
11.06.2017 17:30 Sloboda (DB) 2 : 0 Atletiko
11.06.2017 17:30 Tromedja 1 : 3 AFK
11.06.2017 17:30 Tisa 4 : 3 Čoka
11.06.2017 17:30 Horgoš 1911 11 : 0 Jedinstvo (M)
11.06.2017 17:30 Jedinstvo (SK) 1 : 1 Graničar
11.06.2017 17:30 Borac (VS) 2 : 0 Karaš (K)
11.06.2017 17:30 Hajdučica 6 : 1 Vojvodina (CC)
11.06.2017 17:30 Ševac 4 : 1 Banat
11.06.2017 17:30 Partizan (K) 4 : 3 Ratar
11.06.2017 17:30 Borac (VG) 3 : 0 Radnički 1927
11.06.2017 17:30 Potporanj 3 : 2 Dobrica
11.06.2017 17:30 Vladimirovac 2 : 5 Dunav
11.06.2017 17:00 Mladost 2 : 2 Železničar
11.06.2017 17:00 Graničar (O) 4 : 1 Jedinstvo (P)
11.06.2017 17:00 Graničar (K) 5 : 0 Hajduk
11.06.2017 17:00 OFK Brestač 2 : 4 Napredak
11.06.2017 17:00 PSK Putinci 5 : 3 Sloga
11.06.2017 17:00 Fruškogorac 4 : 1 Obilić 1993
11.06.2017 17:00 Jedinstvo (M) 1 : 1 Borac
11.06.2017 17:30 Čenej 4 : 0 Moskva
11.06.2017 17:30 Obilić 6 : 2 Borac
11.06.2017 17:30 Fruškogorski partizan 4 : 2 Fruškogorac
11.06.2017 17:30 Bačka 0 : 3 RFK Novi Sad 1921
11.06.2017 17:30 Susek 1 : 2 Centar
11.06.2017 17:30 OFK Bagremar 1 : 4 Erdoglija
11.06.2017 17:30 Azbest 0 : 3 Zastava
11.06.2017 17:30 Korićani 1 : 0 Košutnjak
11.06.2017 17:30 Kremenac 3 : 2 Divostin
11.06.2017 17:30 21. oktobar 5 : 1 Seljak
11.06.2017 17:30 Kej 3 : 2 Lugovi
11.06.2017 17:30 Rakova 0 : 3 Morava (M)
11.06.2017 17:30 Vujan 7 : 3 Prijatelji
11.06.2017 17:30 Planinac 4 : 0 Čačak 94
11.06.2017 17:30 Morava (K) 6 : 1 Gavrilo Princip
11.06.2017 17:30 Budućnost 4 : 3 Malba
11.06.2017 10:30 Žabare 1 : 2 Sloga
11.06.2017 17:30 Stig (MC) 3 : 0 Omladinac (S)
11.06.2017 17:30 Mladost (R) 5 : 3 Integral
11.06.2017 17:30 Sloga 1952 5 : 4 Dragoš
11.06.2017 17:30 Bata Bulić 2 : 3 Rade Milošević
11.06.2017 17:30 Zadrugar (T) 1 : 2 Radnički (K)
11.06.2017 17:30 BSK 3 : 4 Omladinac (Š)
11.06.2017 17:30 Železničar 9 : 1 Kurjače
11.06.2017 17:30 Polet (V) 2 : 1 Dunavac (P)
11.06.2017 17:30 Žika Marković Uča 4 : 1 Radnički (P)
11.06.2017 17:30 Desine 5 : 1 Sloga (Ć)
11.06.2017 17:30 Napredak (P) 1 : 3 Jedinstvo (LJ)
11.06.2017 17:30 Napredak 1934 3 : 4 Dizel
11.06.2017 17:30 Jedinstvo (D) 1 : 2 Obilić
11.06.2017 17:00 Vrelo Sport 6 : 0 Mladost
11.06.2017 17:00 Dimitrije Tucović 4 : 3 Kalenić
11.06.2017 17:00 OFK Stublenica 3 : 5 Polet (DL)
11.06.2017 17:00 Rudar 6 : 4 Gunjevac
11.06.2017 17:00 Proleter 1 : 5 Crvena Jabuka
11.06.2017 17:00 Polet (T) 1 : 1 OFK Paljuvi
11.06.2017 17:00 Mladost 3 : 5 Polet
11.06.2017 17:00 Komanice 2 : 0 Ribnikar
11.06.2017 17:00 Rajac 3 : 0 Liplje
11.06.2017 17:00 Milenko Pavlović 1 : 1 Kotešica
11.06.2017 17:00 OFK Brđanac 3 : 1 Popadić
11.06.2017 17:00 Kolubara 2 5 : 1 Borac
11.06.2017 14:30 Glumač 1 : 1 Pobeda
11.06.2017 17:30 Sečica 5 : 1 Trešnjica
11.06.2017 17:30 Napredak 1 : 4 Bakionica
11.06.2017 14:30 Dobrinjac 5 : 0 Gorobilje
11.06.2017 14:30 Plavi Tok 1 : 1 Lauš
11.06.2017 17:30 Duškovci 0 : 3 Avijatičar
11.06.2017 17:30 Omladinac 4 : 0 Borac
11.06.2017 17:30 Sebečevac 3 : 2 Žabare
11.06.2017 17:30 Borac 2 : 6 Jedinstvo 1936
11.06.2017 11:00 Bukovica 0 : 1 Sloga
11.06.2017 17:30 Dedina 4 : 5 Rasina
11.06.2017 17:30 Kapidžija 3 : 0 Budućnost
11.06.2017 11:00 Mladost VPD 8 : 1 BSK
11.06.2017 17:30 14. Oktobar 3 : 1 Sloga
11.06.2017 17:30 Rubin (DS) 4 : 0 Polet 57
11.06.2017 17:30 Jugovići 3 : 0 Varvarin
11.06.2017 17:30 Borac 5 : 5 Donji Kopaonik
11.06.2017 17:30 Stari Trstenik 6 : 1 Omladinac
11.06.2017 17:30 Mladost 4 : 2 Rubin (Z)
11.06.2017 17:30 Beli Orlovi 6 : 4 Gradina
11.06.2017 17:30 Temac 3 : 0 Lokomotiva
11.06.2017 17:30 Rongo Siti 3 : 2 Mladost
11.06.2017 17:30 Sloga 2 : 1 Željuša
11.06.2017 17:30 Rajko Mitić 3 : 0 Jerma
11.06.2017 17:30 Durlan Siti 1 : 7 Omladinac
11.06.2017 17:30 Čegar 1946 2 : 0 Sečanica
11.06.2017 17:30 Stevan Nešticki 3 : 0 Supovac
11.06.2017 17:30 Radnički 1936 2 : 4 Mladost
11.06.2017 17:30 Čegar 2013 3 : 0 Morava 1949
11.06.2017 17:30 Nacional 0 : 2 Mladost
11.06.2017 11:00 Arbanasce 3 : 0 Baličevac 1974
11.06.2017 10:00 Skupljen 2013 6 : 0 Sloga Trgošped
11.06.2017 18:00 Provo 2015 3 : 0 Petrovac 74
11.06.2017 18:00 Hajduk 1 : 2 Mrovska
11.06.2017 18:00 Verko 5 : 0 Mladost (Z)
11.06.2017 18:00 Dragojevac 4 : 2 Polet
11.06.2017 10:00 Jedinstvo 2014 0 : 4 Mladost (B)
11.06.2017 10:00 Sloga 1949 3 : 0 Sloga (R)
11.06.2017 17:00 Lukavac 3 : 1 OFK Povlen
11.06.2017 11:00 Mladi radnik 3 : 0 Sloga Gorić
11.06.2017 14:00 Paune 3 : 0 Dupljaj
11.06.2017 17:00 Bujačić 3 : 1 Rakac Stave
11.06.2017 17:00 Dupljaj 2016 1 : 2 Beloševac
11.06.2017 17:00 Zadrugar 3 : 4 Mali korak
11.06.2017 11:00 Gradac Pričević 0 : 2 Žabari
11.06.2017 11:00 Badince 2 : 1 Veternica
11.06.2017 11:00 Rudar 1973 2 : 1 Moravac (G)
11.06.2017 17:30 Topoljak 3 : 0 Kamenorezac 76
11.06.2017 17:30 Vinogradar 3 : 6 Omladinac
11.06.2017 17:30 Borjak 2013 0 : 2 Rujišnik
11.06.2017 18:00 Heroj 3 : 3 Budućnost
11.06.2017 18:00 Jedinstvo 0 : 3 OFK Borac
11.06.2017 18:00 ISK Izvor 0 : 4 Napredak
11.06.2017 18:00 Popovac 4 : 0 Vihor
11.06.2017 18:00 Sloboda 3 : 2 Mladost
11.06.2017 18:00 Radnik 1 : 2 OFK Juhor 2016
11.06.2017 18:00 Razvitak 1 : 0 Donja Mutnica
11.06.2017 Sloga 0 : 4 Studenac
11.06.2017 Rudar 0 : 1 Jadar 1961
11.06.2017 Mladost (B) 4 : 1 Mladost (DB)
11.06.2017 17:30 Planinac 1 : 1 27. Oktobar
11.06.2017 17:30 Jedinstvo (R) 7 : 2 S.V.Radnički
11.06.2017 17:30 Polet 1 : 1 Graničar
11.06.2017 17:30 Vojvodina 5 : 0 Sloga
11.06.2017 17:30 Car Uroš 5 : 1 Sremac
11.06.2017 17:30 Borac 0 : 4 Fruškogorac
11.06.2017 17:30 Fruška Gora 0 : 2 Jedinstvo (K)
11.06.2017 17:30 Bratstvo 1975 3 : 1 Šumarice 2008
11.06.2017 17:30 Bukorovac 2 : 3 Pobeda 1926
11.06.2017 17:30 Sloga 2016 2 : 1 Seljak 1928
11.06.2017 17:30 Borac 0 : 1 Dobrača
11.06.2017 Budućnost 3 : 0 Sinđelić
11.06.2017 Vinogradar 0 : 3 Mladi Radnik
11.06.2017 11:00 Bojić 2 : 2 Pocerina
11.06.2017 11:00 Maovi MH 0 : 3 Metlić
11.06.2017 09:00 Proleter 3 : 1 Radnički (NP)
11.06.2017 10:00 Indeks 2 : 5 Veternik
11.06.2017 17:00 Železničar 1 : 2 Vršac
11.06.2017 10:00 ČSK Pivara 1 : 0 Bačka 1901
11.06.2017 17:00 IMT 1 : 3 Siti Sport Klub
11.06.2017 10:00 Balkan 0 : 5 Radnički (O)
11.06.2017 17:00 Dolina 2 : 2 Omladinac 1927
11.06.2017 17:00 Zmaj 1953 3 : 0 Prva Iskra
11.06.2017 10:00 Srem 9 : 0 Budućnost
11.06.2017 18:00 Radnički MK 2 : 4 Internacional MK
11.06.2017 17:30 Lokomotiva MK 5 : 0 Rad MK
11.06.2017 10:00 Dinamo 1945 1 : 3 Spartak
11.06.2017 12:00 Novi Sad 1921 2 : 1 Radnički (NP)
11.06.2017 12:00 Kikinda 1909 3 : 0 Vršac United
11.06.2017 17:00 Bačka (BP) 4 : 0 Hajduk junior
11.06.2017 12:00 Vrbas 3 : 1 ŽAK junior
11.06.2017 10:00 Mladenovac 0 : 2 Sindjelic
11.06.2017 10:00 PKB 2 : 0 Radnicki (NB)
11.06.2017 10:00 Voždovac 4 : 2 Radnički (O)
11.06.2017 10:00 Subotica 3 : 0 Vinogradar
11.06.2017 11:00 Beograd 1929 4 : 1 Hajduk
11.06.2017 17:30 Bežanija 1 : 1 IMT
11.06.2017 09:00 Dorcol 3 : 0 Vinca
11.06.2017 15:30 Radnički NB MK 0 : 2 Zemun MK
11.06.2017 10:30 Železničar 0 : 2 Spartak
11.06.2017 10:00 Novi Sad 1921 7 : 0 Radnički (NP)
11.06.2017 10:00 Radnički (K) 1 : 3 Dinamo 1945
11.06.2017 10:00 Kikinda 1909 2 : 0 Bečkerek 023
11.06.2017 10:00 Bačka 1901 3 : 4 Hajduk junior
11.06.2017 10:00 Vrbas 0 : 4 TSC
11.06.2017 10:00 Proleter 2 : 1 Njerš Ištvan
11.06.2017 11:00 Homoljac 7 : 1 RSK
11.06.2017 11:00 Provo 4 : 6 Jedinstvo 1945
11.06.2017 11:00 Borac : Hajduk
11.06.2017 10:00 Partizan MK 1 : 1 Čukarički MK
11.06.2017 10:00 Petlić MK 2 : 2 Vrčin MK
11.06.2017 10:00 Arena SU 0 : 3 TSC

Rukomet

11.06.2017 17:30 Senta 29 : 31 Radnički
11.06.2017 17:00 Obilić 40 : 24 Zrenjanin
11.06.2017 16:00 Mladost 18 : 22 Naftagas

Ragbi 13

11.06.2017 16:00 Soko 90 : 0 Car Dušan Silni
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.