XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 250 utakmica za dan
Subota, 26 Avgust 2017


Fudbal

Voždovac
Beograd
0 : 2
Mačva
Šabac
26.08.2017 20:00
Voždovac
0 : 2
Mačva
Vojvodina
Novi Sad
0 : 5
Spartak ŽK
Subotica
26.08.2017 20:00
Vojvodina
0 : 5
Spartak ŽK
Napredak
Kruševac
2 : 1
Javor Matis
Ivanjica
26.08.2017 20:00
Napredak
2 : 1
Javor Matis
Mladost
Lučani
4 : 1
Borac
Čačak
26.08.2017 20:00
Mladost
4 : 1
Borac
Zemun
Zemun
1 : 1
Bačka
Bačka Palanka
26.08.2017 17:00
Zemun
1 : 1
Bačka
Radnički
Niš
2 : 2
Radnik
Surdulica
26.08.2017 20:00
Radnički
2 : 2
Radnik
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Radnički (P)
Pirot
26.08.2017 17:00
TSC
0 : 0
Radnički (P)
Dinamo
Vranje
2 : 0
Inđija
Inđija
26.08.2017 17:00
Dinamo
2 : 0
Inđija
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Teleoptik
Zemun
26.08.2017 17:00
Budućnost
1 : 1
Teleoptik
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
26.08.2017 19:00
Metalac
0 : 1
Radnički 1923
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
26.08.2017 17:00
ČSK Pivara
2 : 2
Novi Pazar
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Sinđelić
Beograd
26.08.2017 17:00
Jagodina
0 : 1
Sinđelić
Loznica
Loznica
0 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
26.08.2017 17:00
Loznica
0 : 2
Proleter Mihajlovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
26.08.2017 17:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 2
Mokra Gora
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
26.08.2017 17:00
Sloga (P)
2 : 1
Mladi radnik 1926
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Provo
Provo
26.08.2017 17:00
Šumadija 1903
0 : 1
Provo
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
26.08.2017 17:00
Zlatibor
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Rtanj
Boljevac
2 : 0
Timok
Zaječar
26.08.2017 16:30
Rtanj
2 : 0
Timok
Jedinstvo (P)
Paraćin
4 : 1
Tabane 1970
Jagodina
26.08.2017 16:30
Jedinstvo (P)
4 : 1
Tabane 1970
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
26.08.2017 16:30
Ozren
1 : 1
Radnički (S)
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
Budućnost (P)
Popovac
26.08.2017 16:30
Trstenik PPT
0 : 1
Budućnost (P)
OFK Sinđelić
Niš
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
26.08.2017 16:30
OFK Sinđelić
2 : 1
Moravac Orion
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
26.08.2017 17:00
Bratstvo 1946
2 : 0
Mladost (BJ)
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
26.08.2017 17:00
Radnički (NP)
1 : 0
Dinamo 1945
Radnički (Š)
Šid
1 : 6
Bečej 1918
Bečej
26.08.2017 17:00
Radnički (Š)
1 : 6
Bečej 1918
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 3
Omladinac (NB)
Novi Banovci
26.08.2017 17:00
Radnički (SM)
0 : 3
Omladinac (NB)
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
26.08.2017 17:00
Bačka 1901
0 : 2
Radnički (ZR)
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Sopot
Sopot
26.08.2017 16:30
OFK Beograd
2 : 0
Sopot
GSP Polet Dorćol
Beograd
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
26.08.2017 11:00
GSP Polet Dorćol
3 : 1
Radnički (O)
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
IMT
Novi Beograd
26.08.2017 16:30
Kolubara
1 : 1
IMT
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
26.08.2017 16:30
Lokomotiva
2 : 0
BSK Batajnica
BASK
Beograd
4 : 2
BSK Borča
Borča
26.08.2017 10:00
BASK
4 : 2
BSK Borča
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Bane
Raška
26.08.2017 17:00
Slavija
3 : 0
Bane
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
26.08.2017 17:00
Goč
0 : 0
Sloga (K)
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Homoljac
Žagubica
26.08.2017 17:00
Sloga 33
2 : 0
Homoljac
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Gruža
Gruža
26.08.2017 17:00
VGSK
0 : 3
Gruža
Rudar 2001
Kostolac
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
26.08.2017 17:00
Rudar 2001
2 : 1
Petar Dobrnjac
Zadrugar
Lajkovac
1 : 2
Drina
Ljubovija
26.08.2017 17:00
Zadrugar
1 : 2
Drina
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Budućnost
Arilje
26.08.2017 17:00
Sloga (BB)
0 : 1
Budućnost
Sovljak
Sovljak
1 : 1
Radjevac
Krupanj
26.08.2017 17:00
Sovljak
1 : 1
Radjevac
Sevojno
Sevojno
1 : 0
OFK Divci
Divci
26.08.2017 17:00
Sevojno
1 : 0
OFK Divci
Ribnica
Mionica
0 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
26.08.2017 17:00
Ribnica
0 : 0
Radnički Gorenje
Spartak
Ljig
2 : 1
Radnički Stobex
Klupci
26.08.2017 17:00
Spartak
2 : 1
Radnički Stobex
Budućnost (O)
Orašje
0 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
26.08.2017 16:30
Budućnost (O)
0 : 2
Vranjska Banja
Sloga (L)
Leskovac
0 : 3
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
26.08.2017 16:30
Sloga (L)
0 : 3
OFK Brzi Brod
Nebeski Andjeli
Vranje
3 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
26.08.2017 16:30
Nebeski Andjeli
3 : 1
Morava (VH)
Pusta Reka
Bojnik
0 : 5
GFK Dubočica
Leskovac
26.08.2017 16:30
Pusta Reka
0 : 5
GFK Dubočica
Lužnica
Babušnica
1 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
26.08.2017 16:30
Lužnica
1 : 2
Balkanski
Đerdap
Kladovo
0 : 1
Svrljig
Svrljig
26.08.2017 16:30
Đerdap
0 : 1
Svrljig
Morava 1918
Ćuprija
2 : 4
Sloga (D)
Despotovac
26.08.2017 16:30
Morava 1918
2 : 4
Sloga (D)
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
26.08.2017 16:30
OFK Topličanin
2 : 0
Poljoprivrednik
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
26.08.2017 17:00
OFK Vršac
3 : 0
Radnički (S)
Radnički (K)
Kovin
1 : 4
Mladost (O)
Omoljica
26.08.2017 17:00
Radnički (K)
1 : 4
Mladost (O)
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 2
Polet
Nakovo
26.08.2017 17:00
Budućnost
4 : 2
Polet
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
26.08.2017 17:00
Kozara
0 : 0
Kikinda 1909
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Begej
Žitište
26.08.2017 17:00
Jedinstvo (BK)
3 : 0
Begej
Sloga
Plandište
5 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
26.08.2017 17:00
Sloga
5 : 3
Proleter
Hajduk (D)
Divoš
1 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
26.08.2017 17:00
Hajduk (D)
1 : 0
Borac (NS)
Sloga (T)
Temerin
1 : 0
Index
Novi Sad
26.08.2017 17:00
Sloga (T)
1 : 0
Index
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
8 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
26.08.2017 17:00
Jedinstvo (SP)
8 : 2
LSK Laćarak
OFK Slavija
Novi Sad
0 : 2
Podunavac
Belegiš
26.08.2017 17:00
OFK Slavija
0 : 2
Podunavac
Radnički (S)
Sombor
7 : 0
Tekstilac
Odžaci
26.08.2017 17:00
Radnički (S)
7 : 0
Tekstilac
Sloga (Č)
Čonoplja
6 : 0
Mladost Apa
Apatin
26.08.2017 17:00
Sloga (Č)
6 : 0
Mladost Apa
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
26.08.2017 17:00
Srbobran
2 : 0
Zadrugar
Rakovica
Beograd
2 : 2
Zvezdara
Beograd
26.08.2017 10:00
Rakovica
2 : 2
Zvezdara
Leštane
Leštane
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
26.08.2017 16:30
Leštane
0 : 1
Brodarac
Balkan
Mirijevo
0 : 0
Srem
Jakovo
26.08.2017 16:30
Balkan
0 : 0
Srem
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 1
Torlak
Kumodraž
26.08.2017 20:00
TEK Sloga
1 : 1
Torlak
Mladost (L)
Lukićevo
4 : 0
Naftagas (B)
Boka
26.08.2017 17:30
Mladost (L)
4 : 0
Naftagas (B)
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Banat
Čenta
26.08.2017 17:30
Proleter 2006
0 : 1
Banat
Bilećanin
Sečanj
3 : 2
Lehel
Mužlja
26.08.2017 17:30
Bilećanin
3 : 2
Lehel
Dunav
Banatska Palanka
0 : 0
Borac (St)
Starčevo
26.08.2017 17:00
Dunav
0 : 0
Borac (St)
Partizan
Vitojevci
0 : 2
Železničar
Inđija
26.08.2017 17:30
Partizan
0 : 2
Železničar
Sloven
Ruma
1 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
26.08.2017 17:30
Sloven
1 : 1
Hrtkovci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
Graničar 1924
Adaševci
26.08.2017 17:30
Podrinje
1 : 0
Graničar 1924
Rudar
Vrdnik
0 : 4
1. Maj Ruma
Ruma
26.08.2017 17:30
Rudar
0 : 4
1. Maj Ruma
Mladost (K)
Kruščić
2 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
26.08.2017 16:30
Mladost (K)
2 : 2
Budućnost (M)
Hajduk Junior
Kula
7 : 1
Vojvodina
Tovariševo
26.08.2017 16:30
Hajduk Junior
7 : 1
Vojvodina
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 0
Radnički 1905
Bajmok
26.08.2017 16:30
OFK Vrbas
3 : 0
Radnički 1905
Proleter (RS)
Ravno Selo
5 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
26.08.2017 16:30
Proleter (RS)
5 : 1
Horgoš 1911
Obilić
Novi Kneževac
2 : 1
Bajša
Bajša
26.08.2017 16:30
Obilić
2 : 1
Bajša
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
26.08.2017 16:30
Panonija IM Topola
2 : 3
Vinogradar
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 0
Čubra
Čubra
26.08.2017 17:30
Brestovac
2 : 0
Čubra
Krivelj
Krivelj
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
26.08.2017 17:30
Krivelj
3 : 1
Rudna Glava
Poreč
Donji milanovac
5 : 1
Blizna
Blizna
26.08.2017 17:30
Poreč
5 : 1
Blizna
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
26.08.2017 16:30
Studenski Grad
1 : 0
Borac (O)
Avala
Beli Potok
2 : 3
Zmaj
Zemun
26.08.2017 16:30
Avala
2 : 3
Zmaj
Šumadija
Šopić
5 : 3
Mladost (B)
Baroševac
26.08.2017 16:30
Šumadija
5 : 3
Mladost (B)
Vinča
Vinča
6 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
26.08.2017 16:30
Vinča
6 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Boleč
Boleč
26.08.2017 16:30
Mladenovac
0 : 0
Boleč
Jevremovac
Jevremovac
0 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
26.08.2017 17:00
Jevremovac
0 : 2
Mladost (DD)
Lokomotiva
Lapovo
6 : 1
Mladost MG
Saranovo
26.08.2017 17:00
Lokomotiva
6 : 1
Mladost MG
Blagotin
Poljna
2 : 2
Sloga (M)
Majdevo
26.08.2017 17:00
Blagotin
2 : 2
Sloga (M)
Đerdap
Golubac
2 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
26.08.2017 17:00
Đerdap
2 : 2
Polet (SD)
Rudar
Baljevac
2 : 1
Popovići
Popovići
26.08.2017 17:00
Rudar
2 : 1
Popovići
Zlatar
Nova Varoš
2 : 2
Perućac
Perućac
26.08.2017 17:00
Zlatar
2 : 2
Perućac
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 1
Brezovica
Brezovica
26.08.2017 17:30
OFK Jabučje
2 : 1
Brezovica
Banjani
Banjani
2 : 0
Iskra
Donja Bukovica
26.08.2017 17:30
Banjani
2 : 0
Iskra
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 2
Kačer
Belanovica
26.08.2017 17:30
Junior Novo Naselje
2 : 2
Kačer
Radnik
Ub
0 : 1
Ribnikar
Pecka
26.08.2017 17:30
Radnik
0 : 1
Ribnikar
Sloga
Korman
0 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
26.08.2017 16:30
Sloga
0 : 1
Doljevac 1971
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
26.08.2017 16:30
Moravac (ZT)
1 : 0
Radnički 1947
Vulkan 1963
Brenica
3 : 2
Mladost (L)
Lalinac
26.08.2017 17:00
Vulkan 1963
3 : 2
Mladost (L)
Palilulac
Niš
0 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
26.08.2017 17:00
Palilulac
0 : 2
Stevan Nešticki
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
26.08.2017 17:00
Šajkaš 1908
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Veternik
Veternik
2 : 2
OFK Sirig
Sirig
26.08.2017 17:00
Veternik
2 : 2
OFK Sirig
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 1
OFK Futog
Futog
26.08.2017 17:00
Fruškogorski partizan
1 : 1
OFK Futog
ŽSK
Žabalj
1 : 0
Jedinstvo (G)
Gospođinci
26.08.2017 17:00
ŽSK
1 : 0
Jedinstvo (G)
Polet
Samarinovac
0 : 6
Omladinac
Podina
26.08.2017
Polet
0 : 6
Omladinac
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 1
Pavlovac
Pavlovac
26.08.2017 16:30
Mladost (S)
2 : 1
Pavlovac
Mlada krila
Metikoši
5 : 1
Napredak
Gračac
26.08.2017 17:00
Mlada krila
5 : 1
Napredak
Grdica
Grdica
1 : 0
Tavnik
Tavnik
26.08.2017 17:00
Grdica
1 : 0
Tavnik
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
4 : 0
Beljanica
Strmosten
26.08.2017 16:30
Rudar (SR)
4 : 0
Beljanica
Rudar (St)
Stenjevac
0 : 3
Borac 1805
Ivankovac
26.08.2017 16:30
Rudar (St)
0 : 3
Borac 1805
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
26.08.2017 17:30
Fruškogorac
1 : 1
OFK Zeka Buljubaša
OFK Klek
Klek
2 : 2
Jedinstvo
Ečka
26.08.2017 17:00
OFK Klek
2 : 2
Jedinstvo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 2
Zadrugar
Lazarevo
26.08.2017 17:00
OFK Gradnulica
3 : 2
Zadrugar
Tamiš
Farkaždin
2 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
26.08.2017 17:00
Tamiš
2 : 0
Radnički 1911
ASK
Aradac
1 : 2
Potisje
Knićanin
26.08.2017 17:00
ASK
1 : 2
Potisje
Zlatica
Zlatica
0 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
26.08.2017 17:00
Zlatica
0 : 1
ŽFK Banat
OFK Stajićevo
Stajićevo
3 : 1
MSK
Mihajlovo
26.08.2017 17:00
OFK Stajićevo
3 : 1
MSK
Minel
Ripanj
3 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
26.08.2017 16:30
Minel
3 : 0
Siti Sport Klub
OFK Šabac
Šabac
4 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
26.08.2017 17:00
OFK Šabac
4 : 2
Budućnost (PD)
Milicionar
Bogatić
2 : 2
Cer
Petkovica
26.08.2017 17:00
Milicionar
2 : 2
Cer
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
1 : 1
Radnički
Koceljeva
26.08.2017 17:00
Dušan Silni
1 : 1
Radnički
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
26.08.2017 16:30
ŠFU Derbi 2016
1 : 3
Marjan MB
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
Kalenić
Kalenić
26.08.2017 17:30
Rubribreza
1 : 1
Kalenić
Rudar
Radljevo
0 : 0
Čučuge
Čučuge
26.08.2017 17:30
Rudar
0 : 0
Čučuge
Jugovići
Bogdanje
4 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
26.08.2017 17:00
Jugovići
4 : 1
Stari Trstenik
Napredak 2012
Krušje
2 : 1
Polet (R)
Radevac
26.08.2017 16:30
Napredak 2012
2 : 1
Polet (R)
OFK Napredak 1929
Aleksinac
4 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
26.08.2017 16:30
OFK Napredak 1929
4 : 0
OFK Rutevac 1908
Ratar
Gornja Peščanica
3 : 3
Borac
Trnjane
26.08.2017 16:30
Ratar
3 : 3
Borac
Ranilović
Ranilović
0 : 2
Kralj Petar I
Topola
26.08.2017 17:00
Ranilović
0 : 2
Kralj Petar I
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Dunavac (P)
Petka
26.08.2017 17:00
Polet (V)
2 : 1
Dunavac (P)
Jasenovac
Krepoljin
3 : 2
Bata Bulić
Bistrica
26.08.2017 17:00
Jasenovac
3 : 2
Bata Bulić
Mladost (R)
Ranovac
7 : 0
Omladinac (B)
Busur
26.08.2017 17:00
Mladost (R)
7 : 0
Omladinac (B)
Centar
Novi Sad
0 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
26.08.2017 17:00
Centar
0 : 3
Fruškogorac
Čoka
Čoka
3 : 1
Tromedja
Majdan
26.08.2017 16:30
Čoka
3 : 1
Tromedja
Bjelica
Milatovići
6 : 0
Gorušica
Viča
26.08.2017 17:00
Bjelica
6 : 0
Gorušica
Sloga (B)
Batočina
2 : 0
Omladinac (V)
Vučkovica
26.08.2017 17:00
Sloga (B)
2 : 0
Omladinac (V)
Petka
Petka
1 : 0
BSK
Brajkovac
26.08.2017 17:00
Petka
1 : 0
BSK
Rasina
Vitanovac
1 : 2
Kapidžija
Kapidžija
26.08.2017 17:00
Rasina
1 : 2
Kapidžija
Borac
Bivolje
1 : 4
Žabare
Žabare
26.08.2017 17:00
Borac
1 : 4
Žabare
Belpos
Belotić
0 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
26.08.2017 17:00
Belpos
0 : 1
Jedinstvo 2014
Sparta
Kaona
0 : 2
Verko
Suvo Selo
26.08.2017 17:00
Sparta
0 : 2
Verko
Mladost 2013
Jazovnik
4 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
26.08.2017 17:00
Mladost 2013
4 : 0
Mladost (Z)
Radnik
Davidovac
0 : 3
Popovac
Popovac
26.08.2017 16:30
Radnik
0 : 3
Popovac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 1
Veternica
Leskovac
26.08.2017 16:30
Veliko Trnjane
3 : 1
Veternica
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
Rudar 1973
Rudare
26.08.2017 16:30
Atletiko
2 : 1
Rudar 1973
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 2
Turekovac
Turekovac
26.08.2017 16:30
Gornje Krajince
1 : 2
Turekovac
Nomanica
Nomanica
3 : 2
Todorovce
Todorovce
26.08.2017 16:30
Nomanica
3 : 2
Todorovce
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 1
Crni Vrh
Deonica
26.08.2017 16:30
Dobra Voda
1 : 1
Crni Vrh
Zmajevac
Belasica
3 : 2
Gaglovo
Gaglovo
26.08.2017 17:00
Zmajevac
3 : 2
Gaglovo
Modrica
Modrica
9 : 0
Polet (K)
Kobilje
26.08.2017 17:00
Modrica
9 : 0
Polet (K)
Budućnost
Podgorica
1 : 0
Rudar
Pljevlja
26.08.2017 16:00
Budućnost
1 : 0
Rudar
Dečić
Tuzi
2 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
26.08.2017 16:00
Dečić
2 : 1
OFK Petrovac
Iskra
Danilovgrad
1 : 1
Zeta
Golubovci
26.08.2017 16:00
Iskra
1 : 1
Zeta
Kom
Podgorica
0 : 0
Grbalj
Radanovići
26.08.2017 16:00
Kom
0 : 0
Grbalj
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Mladost
Podgorica
26.08.2017 19:45
Sutjeska
1 : 1
Mladost
Vitez
Vitez
2 : 3
Zrinjski
Mostar
26.08.2017 17:00
Vitez
2 : 3
Zrinjski
Mladost
Kakanj
3 : 0
Radnik
Bijeljina
26.08.2017 17:00
Mladost
3 : 0
Radnik
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
26.08.2017 20:00
Željezničar
0 : 0
Široki Brijeg
Sutjeska
Foča
0 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
26.08.2017 19:00
Sutjeska
0 : 2
Zvijezda 09
Podrinje
Janja
1 : 2
Drina
Zvornik
26.08.2017 17:30
Podrinje
1 : 2
Drina
Napredak
Donji Šepak
1 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
26.08.2017 17:30
Napredak
1 : 2
Sloboda
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
26.08.2017 17:30
Tekstilac
1 : 1
Rudar Prijedor
Kozara
Gradiška
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
26.08.2017 17:30
Kozara
1 : 1
Slavija
Bournemouth
Bournemouth
1 : 2
Manchester City
Manchester
26.08.2017 13:30
Bournemouth
1 : 2
Manchester City
Crystal Palace
London
0 : 2
Swansea
Swansea
26.08.2017 16:00
Crystal Palace
0 : 2
Swansea
Huddersfield
Huddersfield
0 : 0
Southampton
Southampton
26.08.2017 16:00
Huddersfield
0 : 0
Southampton
Newcastle
Newcastle upon Tyne
3 : 0
West Ham
London
26.08.2017 16:00
Newcastle
3 : 0
West Ham
Watford
Watford
0 : 0
Brighton
Brighton
26.08.2017 16:00
Watford
0 : 0
Brighton
Manchester Utd
Manchester
2 : 0
Leicester
Leicester
26.08.2017 18:30
Manchester Utd
2 : 0
Leicester
Alavés
Vitoria-Gasteiz
0 : 2
Barcelona
Barcelona
26.08.2017 18:15
Alavés
0 : 2
Barcelona
Levante
Valencia
2 : 2
La Coruña
La Coruña
26.08.2017 20:15
Levante
2 : 2
La Coruña
Girona
Girona
1 : 0
Málaga
Málaga
26.08.2017 20:15
Girona
1 : 0
Málaga
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
1 : 5
Atlético Madrid
Madrid
26.08.2017 22:15
Las Palmas
1 : 5
Atlético Madrid
Werder
Bremen
0 : 2
Bayern
München
26.08.2017 15:30
Werder
0 : 2
Bayern
Eintracht
Frankfurt am Main
0 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
26.08.2017 15:30
Eintracht
0 : 1
Wolfsburg
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 2
Hoffenheim
Sinsheim
26.08.2017 15:30
Bayer Leverkusen
2 : 2
Hoffenheim
Augsburg
Augsburg
2 : 2
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
26.08.2017 15:30
Augsburg
2 : 2
Borussia Mönchengladbach
Stuttgart
Stuttgart
1 : 0
Mainz 05
Mainz
26.08.2017 15:30
Stuttgart
1 : 0
Mainz 05
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 0
Hertha BSC
Berlin
26.08.2017 18:30
Borussia Dortmund
2 : 0
Hertha BSC
Benevento
Benevento
0 : 1
Bologna
Bologna
26.08.2017 18:00
Benevento
0 : 1
Bologna
Genoa
Genova
2 : 4
Juventus
Torino
26.08.2017 18:00
Genoa
2 : 4
Juventus
Roma
Roma
1 : 3
Internazionale
Milano
26.08.2017 20:45
Roma
1 : 3
Internazionale
Nantes
Nantes
0 : 0
Lyon
Lyon
26.08.2017 17:15
Nantes
0 : 0
Lyon
Amiens SC
Amiens
3 : 0
Nice
Nice
26.08.2017 20:00
Amiens SC
3 : 0
Nice
Bordeaux
Bordeaux
2 : 1
Troyes
Troyes
26.08.2017 20:00
Bordeaux
2 : 1
Troyes
Caen
Caen
1 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
26.08.2017 20:00
Caen
1 : 0
Metz
Dijon
Dijon
2 : 1
Montpellier
Montpellier
26.08.2017 20:00
Dijon
2 : 1
Montpellier
Toulouse
Toulouse
3 : 2
Rennes
Rennes
26.08.2017 20:00
Toulouse
3 : 2
Rennes
Čukarički
Beograd
3 : 0
Internacional
Beograd
26.08.2017 17:30
Čukarički
3 : 0
Internacional
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
26.08.2017 11:30
Radnički (P)
0 : 1
Radnički 1923
Crvena zvezda
Beograd
2 : 3
Brodarac
Novi Beograd
26.08.2017 10:00
Crvena zvezda
2 : 3
Brodarac
Sindjelć
Beograd
1 : 0
Brodarac 2
Beograd
26.08.2017 09:00
Sindjelć
1 : 0
Brodarac 2
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
26.08.2017 10:00
Lokomotiva
3 : 0
Kolubara
BASK
Beograd
3 : 2
BSK Borča
Borča
26.08.2017 13:30
BASK
3 : 2
BSK Borča
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 3
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
26.08.2017 12:00
Morava (VP)
2 : 3
Jasenica 2017
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
26.08.2017 16:30
Mladi radnik 1940
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
26.08.2017 16:30
Smederevo 1924
1 : 3
Mladi radnik 1926
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
26.08.2017 16:30
Šumadija (A)
3 : 0
Mladi borac
Karadjordje
Topola
4 : 1
Proleter 1947
Vranovo
26.08.2017 16:30
Karadjordje
4 : 1
Proleter 1947
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
26.08.2017 11:00
Krila Krajine
0 : 2
Bačka (BP)
Napredak
Markovac
4 : 2
Udarnik
Lozovik
26.08.2017 11:00
Napredak
4 : 2
Udarnik
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Brodarac
Beograd
26.08.2017 09:00
Crvena zvezda
3 : 0
Brodarac
Partizan
Beograd
8 : 1
Zemun
Zemun
26.08.2017 10:00
Partizan
8 : 1
Zemun
Kiker
Kraljevo
1 : 0
Spartak
Subotica
26.08.2017 11:00
Kiker
1 : 0
Spartak
Čukarički
Beograd
4 : 1
Dinamo
Pančevo
26.08.2017 15:00
Čukarički
4 : 1
Dinamo
Radnički (N)
Niš
2 : 3
Teleoptik
Zemun
26.08.2017 16:00
Radnički (N)
2 : 3
Teleoptik
Bežanija
Beograd
0 : 0
BSK 1925
Beograd
26.08.2017 17:00
Bežanija
0 : 0
BSK 1925
Rad
Beograd
3 : 0
Sindjelić
Beograd
26.08.2017 13:00
Rad
3 : 0
Sindjelić
Palilulac
Beograd
1 : 6
Grafičar
Beograd
26.08.2017 17:00
Palilulac
1 : 6
Grafičar
Sloga
Kraljevo
0 : 1
Apolon
Kraljevo
26.08.2017 16:30
Sloga
0 : 1
Apolon
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 0
Tutin
Tutin
26.08.2017 16:30
OFK Ras
1 : 0
Tutin
Sport Klub 99
Novi Pazar
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
26.08.2017 16:30
Sport Klub 99
0 : 1
Šumadija 1903
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
26.08.2017 16:30
Rudar
0 : 1
Radnički 1923
AS
Novi Pazar
5 : 1
Slavija
Kragujevac
26.08.2017 16:30
AS
5 : 1
Slavija
Petar Puača
Novi Sad
5 : 1
Radnički (Š)
Šid
26.08.2017 12:00
Petar Puača
5 : 1
Radnički (Š)
Indeks
Novi sad
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
26.08.2017 12:00
Indeks
3 : 1
Radnički (SM)
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 2
Inđija
Inđija
26.08.2017 10:00
Borac (NS)
3 : 2
Inđija
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
26.08.2017 12:00
Radnički (S)
2 : 1
Bačka 1901
ŽAK
Kikinda
2 : 4
OFK Vršac
Vršac
26.08.2017 12:00
ŽAK
2 : 4
OFK Vršac
BSK Borča MK
Borča
3 : 1
Studenski grad MK
Novi Beograd
26.08.2017 17:00
BSK Borča MK
3 : 1
Studenski grad MK
Rad MK
Beograd
10 : 1
Radnički NB MK
Novi Beograd
26.08.2017 11:00
Rad MK
10 : 1
Radnički NB MK
Čukarički MK
Beograd
3 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
26.08.2017 19:00
Čukarički MK
3 : 1
Lokomotiva MK
011 MK
Beograd
0 : 3
Zemun MK
Zemun
26.08.2017 09:00
011 MK
0 : 3
Zemun MK
Napredak
Markovac
1 : 1
Udarnik
Lozovik
26.08.2017 09:00
Napredak
1 : 1
Udarnik
Sloboda
Lipe
10 : 0
Obilić
Staro Selo
26.08.2017 17:00
Sloboda
10 : 0
Obilić
Soko 2015
Saraoci
5 : 1
Budućnost
Mala Krsna
26.08.2017 17:00
Soko 2015
5 : 1
Budućnost
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Kosmet
Leposavić
26.08.2017
Novi Pazar
0 : 2
Kosmet
Bubamara
Kraljevo
2 : 2
Apolon 4
Kragujevac
26.08.2017
Bubamara
2 : 2
Apolon 4
Bane
Raška
0 : 8
OFK National AG
Novi Pazar
26.08.2017
Bane
0 : 8
OFK National AG
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Arsenal
Kragujevac
26.08.2017
Šumadija 1903
1 : 0
Arsenal
Apolon
Kraljevo
3 : 2
Kiker
Kraljevo
26.08.2017
Apolon
3 : 2
Kiker
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
26.08.2017
Radnički 1923
1 : 0
Sport Klub 99
OFK AS 2003
Novi Pazar
0 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
26.08.2017
OFK AS 2003
0 : 1
Pazar Juniors
Petar Puača
Novi Sad
6 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
26.08.2017 10:00
Petar Puača
6 : 0
Srem
Indeks
Novi sad
0 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
26.08.2017 10:00
Indeks
0 : 2
Radnički (SM)
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 0
Inđija
Inđija
26.08.2017 10:00
Prof. Bolesnikov
0 : 0
Inđija
Radnički (S)
Sombor
3 : 3
Arena Su
Subotica
26.08.2017 10:00
Radnički (S)
3 : 3
Arena Su
ŽAK
Kikinda
3 : 1
Bečkerek 023
Zrenjanin
26.08.2017 10:00
ŽAK
3 : 1
Bečkerek 023
Brodarac MK
Novi Beograd
0 : 0
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
26.08.2017 12:00
Brodarac MK
0 : 0
Radnički (NB) MK
Napredak
Kruševac
26.08.2017
Jagodina
Jagodina
26.08.2017
Napredak
:
Jagodina
Akademija 10
Niš - Brzi Brod
26.08.2017
Lavice Dubočica
Leskovac
26.08.2017
Akademija 10
:
Lavice Dubočica
Jedinstvo 2014
Pirot
6 : 0
Majdanpek
Majdanpek
26.08.2017
Jedinstvo 2014
6 : 0
Majdanpek
Levač
Rekovac
3 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
26.08.2017
Levač
3 : 0
Rosulja 2014
Mašinac
Niš
2 : 0
Vučje
Vučje
26.08.2017
Mašinac
2 : 0
Vučje
Morava
Žitkovac
26.08.2017
Kolibri
Kuršumlija
26.08.2017
Morava
:
Kolibri
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 1
Krstarica
Prokuplje
26.08.2017
Knjaževac 2015
0 : 1
Krstarica