XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
450 utakmica za dan Nedelja, 27 Avgust 2017


Fudbal

27.08
11:00
Jedinstvo Putevi
FAP
2
1
27.08.2017 11:00 2 : 1
FAP
27.08
17:00
Tutin
Smederevo 1924
2
2
27.08.2017 17:00 2 : 2
27.08
17:00
┼Żelezni─Źar
Kara─Ĺor─Ĺe
0
2
27.08.2017 17:00 0 : 2
27.08
11:00
Polet
Šumadija (A)
1
1
27.08.2017 11:00 1 : 1
27.08
16:30
Radan
Dunav
3
2
27.08.2017 16:30 3 : 2
27.08
11:00
Car Konstantin
Jedinstvo (B)
2
0
27.08.2017 11:00 2 : 0
27.08
16:30
Trajal
Pukovac
3
1
27.08.2017 16:30 3 : 1
27.08
17:00
Borac (S)
Crvena zvezda (NS)
4
0
27.08.2017 17:00 4 : 0
27.08
17:00
Dunav
Od┼żaci
1
2
27.08.2017 17:00 1 : 2
27.08
17:00
┼Żelezni─Źar
Cement
2
1
27.08.2017 17:00 2 : 1
27.08
11:00
Grafi─Źar
Radni─Źki (NB)
1
0
27.08.2017 11:00 1 : 0
27.08
16:30
Jedinstvo
Stepojevac Vaga
0
3
27.08.2017 16:30 0 : 3
27.08
16:30
Prva Iskra
┼Żarkovo
0
2
27.08.2017 16:30 0 : 2
27.08
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe (R)
Sušica
1
1
27.08.2017 17:00 1 : 1
27.08
17:00
Sloboda (─î)
Radni─Źki (K)
4
1
27.08.2017 17:00 4 : 1
27.08
17:00
Jošanica
Takovo
1
0
27.08.2017 17:00 1 : 0
27.08
17:00
Draga─Źevo
Trep─Źa
0
1
27.08.2017 17:00 0 : 1
27.08
19:30
LFK Mladost
Ov─Źar
2
1
27.08.2017 19:30 2 : 1
27.08
17:00
Napredak
Mladi radnik (R)
2
0
27.08.2017 17:00 2 : 0
27.08
17:00
Mladi borac
Zvi┼żd
0
2
27.08.2017 17:00 0 : 2
27.08
17:00
Šumadija
Udarnik
1
2
27.08.2017 17:00 1 : 2
27.08
17:00
Proleter 1976
Borac (┼Ż)
2
0
27.08.2017 17:00 2 : 0
27.08
17:00
Morava (VP)
RSK
2
0
27.08.2017 17:00 2 : 0
RSK
27.08
17:00
OFK Ose─Źina
Sloga (S)
1
4
27.08.2017 17:00 1 : 4
27.08
17:00
Borac
Polimlje
1
0
27.08.2017 17:00 1 : 0
27.08
16:30
Jablanica
Vlasina
1
1
27.08.2017 16:30 1 : 1
27.08
16:30
OFK Niš
Tanasko Raji─ç
3
1
27.08.2017 16:30 3 : 1
27.08
16:30
Polet 1980
P─Źinja
1
2
27.08.2017 16:30 1 : 2
27.08
16:30
Rudar Alpos
BSK
3
0
27.08.2017 16:30 3 : 0
BSK
27.08
16:30
Bukovik
Timo─Źanin
0
0
27.08.2017 16:30 0 : 0
27.08
16:30
Moravica
Hajduk Veljko
3
0
27.08.2017 16:30 3 : 0
27.08
11:00
Sloga
Brodoremont
1
0
27.08.2017 11:00 1 : 0
27.08
16:30
Majdanpek
Kablovi
3
0
27.08.2017 16:30 3 : 0
27.08
16:30
Naša krila
Šarbanovac
1
0
27.08.2017 16:30 1 : 0
27.08
16:30
Zaplanjac
Malošište
4
0
27.08.2017 16:30 4 : 0
27.08
16:30
Jastrebac
Bošnjane
4
1
27.08.2017 16:30 4 : 1
27.08
16:30
┼Żitora─Ĺa
Napredak
2
0
27.08.2017 16:30 2 : 0
27.08
16:30
Jedinstvo
OFK Lugomir
0
0
27.08.2017 16:30 0 : 0
27.08
16:30
Sloga (─ć)
Kopaonik
0
2
27.08.2017 16:30 0 : 2
27.08
16:30
Leva─Ź
OFK Kosanica
3
3
27.08.2017 16:30 3 : 3
27.08
16:30
┼Żupa
SFS Borac
3
4
27.08.2017 16:30 3 : 4
27.08
17:00
Vojvodina 1928
Sloboda (NK)
1
0
27.08.2017 17:00 1 : 0
27.08
17:00
┼ŻAK
Jedinstvo (NB)
4
1
27.08.2017 17:00 4 : 1
27.08
17:00
Sremac
Sloga (E)
0
2
27.08.2017 17:00 0 : 2
27.08
17:00
Kupinovo
Borac (Š)
1
4
27.08.2017 17:00 1 : 4
27.08
17:00
Hajduk (B)
Jugovi─ç
3
1
27.08.2017 17:00 3 : 1
27.08
10:00
Kabel
Hajduk (─î)
1
0
27.08.2017 10:00 1 : 0
27.08
17:00
Ba─Źka (P)
Tavankut
1
2
27.08.2017 17:00 1 : 2
27.08
17:00
Preporod
Polet (K)
1
1
27.08.2017 17:00 1 : 1
27.08
17:00
Mladost (BP)
Budu─çnost (G)
2
0
27.08.2017 17:00 2 : 0
27.08
17:00
BSK
Mladost (T)
5
1
27.08.2017 17:00
BSK
5 : 1
27.08
10:00
Borac
Napredak
0
0
27.08.2017 10:00 0 : 0
27.08
20:00
Turbina
Crvena Zvezda
5
0
27.08.2017 20:00 5 : 0
27.08
16:30
Srem─Źica
Milutinac
0
1
27.08.2017 16:30 0 : 1
27.08
16:30
Budu─çnost
Hajduk
1
1
27.08.2017 16:30 1 : 1
27.08
17:30
Vojvodina (NM)
Crvena zvezda (VS)
1
1
27.08.2017 17:30 1 : 1
27.08
17:30
Crvena Zvezda (RS)
Vojvodina (B)
8
0
27.08.2017 17:30 8 : 0
27.08
17:30
Omladinac FAM
Naftagas (E)
1
1
27.08.2017 17:30 1 : 1
27.08
17:30
Rusanda
Krajina
1
4
27.08.2017 17:30 1 : 4
27.08
17:30
Borac
Mladost (BD)
2
1
27.08.2017 17:30 2 : 1
27.08
16:30
Hajduk
Mladost (S)
2
0
27.08.2017 16:30 2 : 0
27.08
16:30
Partizan
OFK Tekstilac
5
0
27.08.2017 16:30 5 : 0
27.08
16:30
Bratstvo
Kolare
0
2
27.08.2017 16:30 0 : 2
27.08
16:30
Mladi radnik
OFK Bratstvo
1
2
27.08.2017 16:30 1 : 2
27.08
16:30
Kušiljevo
OFK Batinac
1
2
27.08.2017 16:30 1 : 2
27.08
16:30
Napredak
Resavac
2
1
27.08.2017 16:30 2 : 1
27.08
16:30
Juhor
Dragocvet
2
1
27.08.2017 16:30 2 : 1
27.08
17:00
Crvena zvezda
Vojvodina (S)
4
5
27.08.2017 17:00 4 : 5
27.08
17:00
Vojvodina (Cr)
Partizan (U)
2
2
27.08.2017 17:00 2 : 2
27.08
17:00
Vulturul
BAK
2
4
27.08.2017 17:00 2 : 4
BAK
27.08
17:00
Strela
Sloga (BNS)
2
1
27.08.2017 17:00 2 : 1
27.08
17:00
Vojvodina (CC)
Jedinstvo (V)
0
0
27.08.2017 17:00 0 : 0
27.08
17:00
Radni─Źki (B)
Jedinstvo Stevi─ç
4
1
27.08.2017 17:00 4 : 1
27.08
17:00
Dolina
Jugoslavija
4
2
27.08.2017 17:00 4 : 2
27.08
17:30
Borac (M)
Ljukovo
2
1
27.08.2017 17:30 2 : 1
27.08
17:30
Budu─çnost
Borac (K)
1
4
27.08.2017 17:30 1 : 4
27.08
17:30
Jadran
Napredak (P)
0
0
27.08.2017 17:30 0 : 0
27.08
17:30
PSK Putinci
Sloboda (DT)
0
2
27.08.2017 17:30 0 : 2
27.08
16:30
Kula
Krila Krajine
0
2
27.08.2017 16:30 0 : 2
27.08
16:30
Budu─çnost (P)
Hercegovac
2
1
27.08.2017 16:30 2 : 1
27.08
16:30
Rusin
Crvenka
1
7
27.08.2017 16:30 1 : 7
27.08
16:30
Slavija
Lipar
2
2
27.08.2017 16:30 2 : 2
27.08
16:30
Stari Grad
Stanišić
0
2
27.08.2017 16:30 0 : 2
27.08
16:30
Sutjeska
Njegoš
1
1
27.08.2017 16:30 1 : 1
27.08
16:30
Proleter (NJ)
Napredak
2
0
27.08.2017 16:30 2 : 0
27.08
16:30
Senta
Jadran
3
0
27.08.2017 16:30 3 : 0
27.08
17:30
Branik
Klju─Ź
3
0
27.08.2017 17:30 3 : 0
27.08
17:30
Radni─Źki
BSK
5
0
27.08.2017 17:30 5 : 0
BSK
27.08
17:00
Nemetali
Zlot
2
4
27.08.2017 17:00 2 : 4
27.08
17:30
Slatina
Deli Jovan
6
1
27.08.2017 17:30 6 : 1
27.08
16:30
Poštar Zvezdara
Borac (P)
2
2
27.08.2017 16:30 2 : 2
27.08
11:00
13. Maj
Šumadinac
0
3
27.08.2017 11:00 0 : 3
27.08
16:30
Komgrap
Heroj Polet
5
0
27.08.2017 16:30 5 : 0
27.08
16:30
Institut
PKB (PS)
1
1
27.08.2017 16:30 1 : 1
27.08
16:30
Dunav
Sin─Ĺeli─ç
2
2
27.08.2017 16:30 2 : 2
27.08
10:00
Radni─Źki (R)
Urovci
5
0
27.08.2017 10:00 5 : 0
27.08
16:30
Lisovi─ç
Zabre┼żje
3
3
27.08.2017 16:30 3 : 3
27.08
16:30
Strelac
Omladinac
1
3
27.08.2017 16:30 1 : 3
27.08
16:30
BSK
Radni─Źki (D)
2
0
27.08.2017 16:30
BSK
2 : 0
27.08
16:30
Budu─çnost
Mladost (C)
0
1
27.08.2017 16:30 0 : 1
27.08
16:30
Ropo─Źevo
Kosmaj
0
2
27.08.2017 16:30 0 : 2
27.08
16:30
Dunavac
Velika Krsna
4
1
27.08.2017 16:30 4 : 1
27.08
16:30
Vr─Źin
Kova─Źevac
5
1
27.08.2017 16:30 5 : 1
27.08
16:30
Šumadija
Pudarci
2
0
27.08.2017 16:30 2 : 0
27.08
17:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Mladi Borac
1
2
27.08.2017 17:00 1 : 2
27.08
17:00
Mladost (PR)
Majur
2
0
27.08.2017 17:00 2 : 0
27.08
17:00
Jedinstvo (ŠT)
Cer
0
0
27.08.2017 17:00 0 : 0
Cer
27.08
17:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Ma─Źva 2005
2
1
27.08.2017 17:00 2 : 1
27.08
17:00
Sloga
Ceri─ç
1
4
27.08.2017 17:00 1 : 4
27.08
17:00
Duško
Vidojevica
3
3
27.08.2017 17:00 3 : 3
27.08
17:00
Podrinje
Sindjeli─ç
5
1
27.08.2017 17:00 5 : 1
27.08
17:00
Bare
Trnava
1
0
27.08.2017 17:00 1 : 0
27.08
17:00
Borac
Vin─Źa
2
3
27.08.2017 17:00 2 : 3
27.08
17:00
Aran─Ĺelovac
┼ŻSK
2
1
27.08.2017 17:00 2 : 1
27.08
17:00
Partizan
Junkovac
4
0
27.08.2017 17:00 4 : 0
27.08
17:00
Šatornja
Banja
7
2
27.08.2017 17:00 7 : 2
27.08
17:00
Omladinac (DR)
Prvi srpski ustanak
3
0
27.08.2017 17:00 3 : 0
27.08
17:00
BSK
Šumadinac
3
2
27.08.2017 17:00
BSK
3 : 2
27.08
16:30
Jedinstvo (Š)
OFK Brza
2
1
27.08.2017 16:30 2 : 1
27.08
16:30
Polet
Bobište
0
2
27.08.2017 16:30 0 : 2
27.08
16:30
─îekmin
Mladost (V)
3
0
27.08.2017 16:30 3 : 0
27.08
16:30
Jedinstvo (G)
Umac
2
1
27.08.2017 16:30 2 : 1
27.08
16:30
Zlo─çudovo
Jedinstvo (GS)
1
2
27.08.2017 16:30 1 : 2
27.08
16:30
Kumarevo 65
Mladi borac
0
4
27.08.2017 16:30 0 : 4
27.08
16:30
Progres
┼Żelezni─Źar
1
0
27.08.2017 16:30 1 : 0
27.08
16:30
Vu─Źje
Sloga
4
2
27.08.2017 16:30 4 : 2
27.08
17:00
7. Juli
SASK
4
1
27.08.2017 17:00 4 : 1
27.08
17:00
Vrbovac
Pobeda
2
1
27.08.2017 17:00 2 : 1
27.08
17:00
Šumadija
Osipaonica
1
3
27.08.2017 17:00 1 : 3
27.08
17:00
Cerovac
Crvena zvezda
0
0
27.08.2017 17:00 0 : 0
27.08
17:00
Sloga
Polet
0
5
27.08.2017 17:00 0 : 5
27.08
17:00
Podunavac
Proleter 1947
0
2
27.08.2017 17:00 0 : 2
27.08
17:00
Sloboda
Obili─ç
5
0
27.08.2017 17:00 5 : 0
27.08
17:00
Borac
Radnik
5
1
27.08.2017 17:00 5 : 1
27.08
17:00
Jedinstvo (K)
Šumadija 1923
1
4
27.08.2017 17:00 1 : 4
27.08
17:00
Zadrugar
Napredak
1
0
27.08.2017 17:00 1 : 0
27.08
17:00
Rudar
Slatina
2
0
27.08.2017 17:00 2 : 0
27.08
17:00
Lunjevica
Mladost (P)
3
0
27.08.2017 17:00 3 : 0
27.08
17:00
Brezak 1936
Spartak
0
3
27.08.2017 17:00 0 : 3
27.08
17:00
Jedinstvo (GG)
Parmenac
2
6
27.08.2017 17:00 2 : 6
27.08
17:00
Backovac Junajted
Omladinac (Z)
1
1
27.08.2017 17:00 1 : 1
27.08
17:00
Prijevor
Polet (T)
2
2
27.08.2017 17:00 2 : 2
27.08
17:00
Naupare
Šanac
3
2
27.08.2017 17:00 3 : 2
27.08
17:00
Kupci
Sloga (D)
3
0
27.08.2017 17:00 3 : 0
27.08
17:00
Vinogradar
─îitluk
2
0
27.08.2017 17:00 2 : 0
27.08
17:00
FUD
Knez Lazar 2015
0
0
27.08.2017 17:00
FUD
0 : 0
27.08
17:00
Juhor
Ribnik
6
0
27.08.2017 17:00 6 : 0
27.08
17:00
Jastrebac
13. April
2
1
27.08.2017 17:00 2 : 1
27.08
17:00
Ma─Źkovac
Parunovac
4
0
27.08.2017 17:00 4 : 0
27.08
17:00
Borac (K)
Trgova─Źki
3
6
27.08.2017 17:00 3 : 6
27.08
17:00
Napredak 1936
Sloga (B)
1
0
27.08.2017 17:00 1 : 0
27.08
17:00
┼Żelezni─Źar
Makce
2
0
27.08.2017 17:00 2 : 0
27.08
17:00
Rudar (K)
Mladost (B)
0
0
27.08.2017 17:00 0 : 0
27.08
17:00
Zadrugar (T)
Radnik
2
0
27.08.2017 17:00 2 : 0
27.08
17:00
Rudar (S)
Jedinstvo (Lj)
3
1
27.08.2017 17:00 3 : 1
27.08
17:00
Mlava (ML)
Budu─çnost (V)
0
0
27.08.2017 17:00 0 : 0
27.08
17:00
Stubal
Real
4
0
27.08.2017 17:00 4 : 0
27.08
17:00
Borac
Omladinac
0
3
27.08.2017 17:00 0 : 3
27.08
17:00
Proleter
Polet
0
3
27.08.2017 17:00 0 : 3
27.08
17:00
Ribnica
Radnik
3
0
27.08.2017 17:00 3 : 0
27.08
17:00
Granit
Novi Pazar 1928
1
6
27.08.2017 17:00 1 : 6
27.08
17:00
OFK Ras
Budu─çnost
2
1
27.08.2017 17:00 2 : 1
27.08
17:00
Ibar
Mataruge
2
0
27.08.2017 17:00 2 : 0
27.08
17:00
┼Żelezni─Źar
Omladinac
1
2
27.08.2017 17:00 1 : 2
27.08
17:00
Ariljska rampa
Polet
0
0
27.08.2017 17:00 0 : 0
27.08
17:00
Prvi partizan
Savinac
2
2
27.08.2017 17:00 2 : 2
27.08
17:00
Je┼żevica
Jasen
6
5
27.08.2017 17:00 6 : 5
27.08
17:00
Višesava
─îajetina
1
1
27.08.2017 17:00 1 : 1
27.08
17:00
Lauš
Jedinstvo
0
3
27.08.2017 17:00 0 : 3
27.08
17:00
Lazarica
Crnokosa
2
1
27.08.2017 17:00 2 : 1
27.08
17:30
Mladost
Pepeljevac
7
0
27.08.2017 17:30 7 : 0
27.08
17:30
Tulari
Tešnjar
1
2
27.08.2017 17:30 1 : 2
27.08
17:30
Tvrdojevac
Vrelo Sport
0
2
27.08.2017 17:30 0 : 2
27.08
17:30
ZSK
Trli─ç
0
3
27.08.2017 17:30
ZSK
0 : 3
27.08
17:30
Partizan
Mladost
1
5
27.08.2017 17:30 1 : 5
27.08
17:30
Zastava
Šumadija 1934
0
1
27.08.2017 17:30 0 : 1
27.08
17:30
Budu─çnost
─ćava
3
0
27.08.2017 17:30 3 : 0
27.08
17:30
Kori─çani
Sloboda
1
0
27.08.2017 17:30 1 : 0
27.08
17:30
Kolonija
Jedinstvo
3
1
27.08.2017 17:30 3 : 1
27.08
17:30
Kutlovo
Jadran
2
0
27.08.2017 17:30 2 : 0
27.08
17:30
Šumadinac (KG)
Sloga (D)
0
4
27.08.2017 17:30 0 : 4
27.08
17:30
Vodoja┼ża
Erdoglija 1931
5
0
27.08.2017 17:30 5 : 0
27.08
17:30
Borac (D)
Srbija
0
0
27.08.2017 17:30 0 : 0
27.08
16:30
Zemljoradnik
Radni─Źki 1924
4
0
27.08.2017 16:30 4 : 0
27.08
16:30
Morava (┼Ż)
Palilula
0
6
27.08.2017 16:30 0 : 6
27.08
16:30
Crvena zvezda
Orljane
1
4
27.08.2017 16:30 1 : 4
27.08
16:30
Naisus 1977
Rasova─Źa
0
2
27.08.2017 16:30 0 : 2
27.08
16:30
Moravac (─î)
Jedinstvo GVD
4
2
27.08.2017 16:30 4 : 2
27.08
17:00
Vrtište
AZ Borac 2014
1
0
27.08.2017 17:00 1 : 0
27.08
17:00
Jedinstvo (GM)
Rudar
4
3
27.08.2017 17:00 4 : 3
27.08
17:00
Budu─çnost
Crvena zastava
1
0
27.08.2017 17:00 1 : 0
27.08
17:00
Proleter (DV)
─îegar 2013
3
1
27.08.2017 17:00 3 : 1
27.08
17:00
Mladost (M)
Morava
4
1
27.08.2017 17:00 4 : 1
27.08
17:00
TSK
Vinogradar
9
0
27.08.2017 17:00
TSK
9 : 0
27.08
17:00
Petrovaradin
Mladost
1
1
27.08.2017 17:00 1 : 1
27.08
17:00
Sofeks
Jedinstvo (R)
1
0
27.08.2017 17:00 1 : 0
27.08
17:00
Tatra
Omladinac
1
1
27.08.2017 17:00 1 : 1
27.08
17:00
Ba─Źka 1923
Proleter
1
2
27.08.2017 17:00 1 : 2
27.08
17:00
Grani─Źar
OFK Rtanj
0
3
27.08.2017 17:00 0 : 3
27.08
17:00
Rudar (V─î)
Sloga
6
1
27.08.2017 17:00 6 : 1
27.08
17:00
Rgotina
Trebi─Ź
2
0
27.08.2017 17:00 2 : 0
27.08
17:00
Omladinac
Mid┼żor
2
3
27.08.2017 17:00 2 : 3
27.08
17:00
OFK Knjaz
Osni─ç
1
1
27.08.2017 17:00 1 : 1
27.08
Partizanski put
Spartak
1
5
27.08.2017 1 : 5
27.08
Real
Borac
2
2
27.08.2017 2 : 2
27.08
NS Tatko
Kaćuša
0
1
27.08.2017 0 : 1
27.08
17:00
Svetlost Badnjevac
Pobeda
5
1
27.08.2017 17:00 5 : 1
27.08
Mladost 1982
Dundjerski
3
1
27.08.2017 3 : 1
27.08
16:30
Trešnjevka
FSU Ju┼żna pruga
1
3
27.08.2017 16:30 1 : 3
27.08
17:00
Mladost
Magnohrom
3
0
27.08.2017 17:00 3 : 0
27.08
17:00
Gru┼ża
Partizan
3
1
27.08.2017 17:00 3 : 1
27.08
17:00
Lazac
Mineral 2015
3
1
27.08.2017 17:00 3 : 1
27.08
17:00
Jedinstvo (G)
Kraljevo Hajduk
0
1
27.08.2017 17:00 0 : 1
27.08
17:00
Lasta
Metalac
3
0
27.08.2017 17:00 3 : 0
27.08
17:00
Jedinstvo (D)
Borac (A)
1
1
27.08.2017 17:00 1 : 1
27.08
16:30
15. Avgust 1950
Pomoravlje
3
2
27.08.2017 16:30 3 : 2
27.08
16:30
Budu─çnost
Šumadija
6
0
27.08.2017 16:30 6 : 0
27.08
16:30
Javor
Omladinski
3
2
27.08.2017 16:30 3 : 2
27.08
16:30
Istok 63
Omladinac
2
2
27.08.2017 16:30 2 : 2
27.08
16:30
Moravac
Mladost (J)
4
0
27.08.2017 16:30 4 : 0
27.08
16:30
Sloga
Mladost (K)
0
3
27.08.2017 16:30 0 : 3
27.08
16:30
Mladost (D)
Budu─çnost (─É)
5
0
27.08.2017 16:30 5 : 0
27.08
16:30
Šumadinac
Ursule
1
3
27.08.2017 16:30 1 : 3
27.08
16:30
Morava (R)
Vinora─Źa
4
2
27.08.2017 16:30 4 : 2
27.08
16:30
Mladost (T)
Zenit
5
0
27.08.2017 16:30 5 : 0
27.08
16:30
Šantarovac
Sin─Ĺeli─ç 1934
4
2
27.08.2017 16:30 4 : 2
27.08
16:30
Morava (KS)
Jedinstvo
3
3
27.08.2017 16:30 3 : 3
27.08
16:30
Kupinovac
Mladost (G)
3
1
27.08.2017 16:30 3 : 1
27.08
17:30
Donji Srem 2015
Hajduk
2
2
27.08.2017 17:30 2 : 2
27.08
10:00
Fruška Gora
Mitros
2
4
27.08.2017 10:00 2 : 4
27.08
17:30
Sloboda
Grani─Źar (K)
4
2
27.08.2017 17:30 4 : 2
27.08
17:30
Mladost (B)
Sloga
2
0
27.08.2017 17:30 2 : 0
27.08
17:30
OFK Bresta─Ź
Napredak
0
4
27.08.2017 17:30 0 : 4
27.08
17:30
Polet
Donji Petrovci
0
2
27.08.2017 17:30 0 : 2
27.08
17:30
OFK Biki─ç
Grani─Źar (O)
0
1
27.08.2017 17:30 0 : 1
27.08
17:00
Borac (VG)
Ševac
1
0
27.08.2017 17:00 1 : 0
27.08
17:00
Polet
Potporanj
2
1
27.08.2017 17:00 2 : 1
27.08
17:00
Budu─çnost (A)
Janošik
3
3
27.08.2017 17:00 3 : 3
27.08
17:00
Borac (VS)
Partizan (K)
1
0
27.08.2017 17:00 1 : 0
27.08
17:00
Vinogradar
Karaš (K)
1
2
27.08.2017 17:00 1 : 2
27.08
17:00
Dobrica
Hajdu─Źica
2
1
27.08.2017 17:00 2 : 1
27.08
17:00
Borac
Velika Reka
5
0
27.08.2017 17:00 5 : 0
27.08
17:00
Prva Iskra
Jedinstvo (MZ)
3
1
27.08.2017 17:00 3 : 1
27.08
17:00
Jedinstvo (ZA)
Jadar
2
0
27.08.2017 17:00 2 : 0
27.08
17:00
Antimon
Rudar
1
1
27.08.2017 17:00 1 : 1
27.08
17:00
7. Juli
Sloga (ST)
0
0
27.08.2017 17:00 0 : 0
27.08
17:00
Sloga (LŠ)
Mladost (BR)
5
0
27.08.2017 17:00 5 : 0
27.08
16:30
Posavac Tišma
Dedinje
2
1
27.08.2017 16:30 2 : 1
27.08
16:30
Busije
Rekreativo 011
3
0
27.08.2017 16:30 3 : 0
27.08
16:30
Atakante
Novi Beograd
3
0
27.08.2017 16:30 3 : 0
27.08
16:30
Sveti Stefan
Sparta ┼Żeleznik
1
0
27.08.2017 16:30 1 : 0
27.08
16:30
Mladi Proleter
Ajaks
0
3
27.08.2017 16:30 0 : 3
27.08
11:00
Šećeranac Ada
BUSK
1
1
27.08.2017 11:00 1 : 1
27.08
16:30
Mladost
Zaklopa─Źa
3
1
27.08.2017 16:30 3 : 1
27.08
16:30
Pinosava
Lepušnica
4
0
27.08.2017 16:30 4 : 0
27.08
16:30
PKB (K)
Partizan
13
0
27.08.2017 16:30 13 : 0
27.08
16:30
Crvenka
Podunavac
5
0
27.08.2017 16:30 5 : 0
27.08
16:30
Poštar
Hajduk
1
0
27.08.2017 16:30 1 : 0
27.08
17:00
Drina
Proleter
3
2
27.08.2017 17:00 3 : 2
27.08
17:00
Gorki
Budu─çnost (ZM)
2
1
27.08.2017 17:00 2 : 1
27.08
17:00
Hajduk Stanko
Sloga
5
0
27.08.2017 17:00 5 : 0
27.08
17:00
Mladost
Torpedo 1924
1
1
27.08.2017 17:00 1 : 1
27.08
17:00
Napredak
Premijer
2
2
27.08.2017 17:00 2 : 2
27.08
17:00
Mladost (PP)
Trešnjevka
1
1
27.08.2017 17:00 1 : 1
27.08
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Vlašić
4
2
27.08.2017 17:00 4 : 2
27.08
17:00
Provo 2015
Šipurske livade
1
2
27.08.2017 17:00 1 : 2
27.08
17:00
Sloga
Pri─Źinovi─ç
2
0
27.08.2017 17:00 2 : 0
27.08
17:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Miloš Pocerac 2013
6
0
27.08.2017 17:00 6 : 0
27.08
16:30
Omladinac
Bratstvo
0
2
27.08.2017 16:30 0 : 2
27.08
16:30
Lemind 1953
Milanovo
1
0
27.08.2017 16:30 1 : 0
27.08
16:30
Šumadija
Moravac (P)
2
0
27.08.2017 16:30 2 : 0
27.08
16:30
BSK
Sušica 2012
3
1
27.08.2017 16:30
BSK
3 : 1
27.08
16:30
Real
Radni─Źki
4
3
27.08.2017 16:30 4 : 3
27.08
16:30
OFK Morava
Planta┼ża
4
1
27.08.2017 16:30 4 : 1
27.08
16:30
Gradac
Mladost (B)
2
1
27.08.2017 16:30 2 : 1
27.08
17:30
Polet (T)
Dimitrije Tucovi─ç
2
1
27.08.2017 17:30 2 : 1
27.08
17:30
OFK Stublenica
Crvena Jabuka
1
2
27.08.2017 17:30 1 : 2
27.08
17:30
Joševa
Polet (DL)
2
3
27.08.2017 17:30 2 : 3
27.08
17:30
Vrelo
OFK Paljuvi
1
4
27.08.2017 17:30 1 : 4
27.08
17:30
Milenko Pavlovi─ç
Kolubara 2
1
0
27.08.2017 17:30 1 : 0
27.08
17:30
Mladost (L)
Kotešica
3
2
27.08.2017 17:30 3 : 2
27.08
17:30
Mladost (VK)
Stari drugari
2
1
27.08.2017 17:30 2 : 1
27.08
11:00
Buja─Źi─ç
OFK Br─Ĺanac
4
1
27.08.2017 11:00 4 : 1
27.08
17:30
Rajac
Komanice
2
1
27.08.2017 17:30 2 : 1
27.08
17:30
Borac
Jadar 2013
1
3
27.08.2017 17:30 1 : 3
27.08
17:30
Polet
Rakac Stave
2
2
27.08.2017 17:30 2 : 2
27.08
17:00
Beli Orlovi
Omladinac
0
3
27.08.2017 17:00 0 : 3
27.08
17:00
Borac
Velika Drenova
2
0
27.08.2017 17:00 2 : 0
27.08
17:00
Rubin (Z)
Polet 57
1
1
27.08.2017 17:00 1 : 1
27.08
17:00
Gradina
Trudbenik
2
1
27.08.2017 17:00 2 : 1
27.08
17:00
Ušće
Mladi Gorani
4
0
27.08.2017 17:00 4 : 0
27.08
17:00
14. Oktobar
Rubin (DS)
0
0
27.08.2017 17:00 0 : 0
27.08
17:00
Mladost (DK)
Sloga (L)
6
1
27.08.2017 17:00 6 : 1
27.08
11:00
OFK Dra┼żevac
Jedinstvo (B)
6
0
27.08.2017 11:00 6 : 0
27.08
11:00
Pobeda 1976
Polet (V)
0
3
27.08.2017 11:00 0 : 3
27.08
16:30
Gredetin
OFK Sloga
1
1
27.08.2017 16:30 1 : 1
27.08
11:00
Kopljari
Jasenica
1
2
27.08.2017 11:00 1 : 2
27.08
11:00
B 2000
Vrbica
4
3
27.08.2017 11:00 4 : 3
27.08
11:00
Sloga
Šamot
0
3
27.08.2017 11:00 0 : 3
27.08
11:00
Šumadinac
Plaskovac
1
2
27.08.2017 11:00 1 : 2
27.08
13:00
Mladi rudar
Brezovac
2
1
27.08.2017 13:00 2 : 1
27.08
17:00
┼Żika Markovi─ç U─Źa
┼Żitkovica 2017
2
3
27.08.2017 17:00 2 : 3
27.08
17:00
Obili─ç (┼Ż)
Sloga (M)
2
1
27.08.2017 17:00 2 : 1
27.08
17:00
Napredak (P)
Napredak 1934
4
1
27.08.2017 17:00 4 : 1
27.08
17:00
Stig 1955
Radni─Źki (P)
5
1
27.08.2017 17:00 5 : 1
27.08
17:00
BSK 1924
Sloga 1952
3
2
27.08.2017 17:00 3 : 2
27.08
17:00
Krilaš
Manastirica
1
2
27.08.2017 17:00 1 : 2
27.08
17:00
Napredak (S)
Omladinac (Š)
1
3
27.08.2017 17:00 1 : 3
27.08
17:00
Integral
Rade Milošević
3
2
27.08.2017 17:00 3 : 2
27.08
17:00
Udarnik Višnjevac
Pali─ç
2
3
27.08.2017 17:00 2 : 3
27.08
17:00
┼Żednik
Bratstvo
2
3
27.08.2017 17:00 2 : 3
27.08
17:00
─Éur─Ĺin
Hajduk
1
0
27.08.2017 17:00 1 : 0
27.08
17:00
OFK Mala Bosna 2015
Bikovo
1
3
27.08.2017 17:00 1 : 3
27.08
17:00
Elektrovojvodina
─îantavir
0
0
27.08.2017 17:00 0 : 0
27.08
17:00
Lokomotiva
Solid
2
1
27.08.2017 17:00 2 : 1
27.08
17:00
─îenej
┼Żelezni─Źar
2
1
27.08.2017 17:00 2 : 1
27.08
17:00
Ba─Źka
Titel
7
0
27.08.2017 17:00 7 : 0
27.08
17:00
Obili─ç
Moskva
2
0
27.08.2017 17:00 2 : 0
27.08
17:00
Hajduk
Susek
1
1
27.08.2017 17:00 1 : 1
27.08
17:00
Dinamo
Borac
0
1
27.08.2017 17:00 0 : 1
27.08
16:30
Jadran
Ba─Źka
4
3
27.08.2017 16:30 4 : 3