XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
572 utakmica za dan Nedelja, 3 Septembar 2017


Fudbal

03.09
16:30
Smederevo 1924
┼Żelezni─Źar
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Jedinstvo (Ub)
Tutin
2
0
03.09.2017 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Provo
Jedinstvo Putevi
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Pukovac
Rtanj
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Moravac Orion
Car Konstantin
4
2
03.09.2017 16:30 4 : 2
03.09
16:30
Budu─çnost (P)
OFK Sin─Ĺeli─ç
0
1
03.09.2017 16:30 0 : 1
03.09
16:30
Tabane 1970
Radan
1
4
03.09.2017 16:30 1 : 4
03.09
16:30
Od┼żaci
┼Żelezni─Źar
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Kolubara
OFK Beograd
0
0
03.09.2017 16:30 0 : 0
03.09
11:00
Grafi─Źar
Radni─Źki (O)
2
2
03.09.2017 11:00 2 : 2
03.09
16:30
Lokomotiva
IMT
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
IMT
03.09
16:30
Jedinstvo
Radni─Źki (NB)
0
1
03.09.2017 16:30 0 : 1
03.09
16:30
Prva Iskra
BSK Batajnica
3
0
03.09.2017 16:30 3 : 0
03.09
16:30
BSK Bor─Źa
┼Żarkovo
0
2
03.09.2017 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Sušica
Sloboda (─î)
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Bane
Kara─Ĺor─Ĺe (R)
2
0
03.09.2017 16:30 2 : 0
03.09
16:30
RSK
Napredak
2
0
03.09.2017 16:30
RSK
2 : 0
03.09
16:30
Borac (┼Ż)
Morava (VP)
0
6
03.09.2017 16:30 0 : 6
03.09
16:30
Petar Dobrnjac
Proleter 1976
2
0
03.09.2017 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Udarnik
VGSK
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Homoljac
Šumadija
3
1
03.09.2017 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Zvi┼żd
Sloga 33
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Mladi radnik (R)
Mladi borac
3
1
03.09.2017 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Radni─Źki Stobex
Zadrugar
2
0
03.09.2017 16:30 2 : 0
03.09
16:30
OFK Divci
Ribnica
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Radjevac
Sevojno
2
0
03.09.2017 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Polimlje
Sovljak
2
0
03.09.2017 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Sloga (S)
Sloga (BB)
4
0
03.09.2017 16:30 4 : 0
03.09
11:00
Tanasko Raji─ç
Nebeski Andjeli
2
0
03.09.2017 11:00 2 : 0
03.09
16:30
OFK Niš
OFK Brzi Brod
0
1
03.09.2017 16:30 0 : 1
03.09
16:30
Vlasina
Sloga (L)
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Malošište
Rudar Alpos
2
0
03.09.2017 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Šarbanovac
Zaplanjac
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Kablovi
─Éerdap
2
2
03.09.2017 16:30 2 : 2
03.09
16:30
Hajduk Veljko
Sloga
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Timo─Źanin
Moravica
3
3
03.09.2017 16:30 3 : 3
03.09
16:30
Poljoprivrednik
Sloga (─ć)
3
3
03.09.2017 16:30 3 : 3
03.09
16:30
OFK Lugomir
OFK Topli─Źanin
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Napredak
Jedinstvo
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Bošnjane
Morava 1918
0
0
03.09.2017 16:30 0 : 0
03.09
16:30
Jedinstvo (NB)
Sloga
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Polet
Kozara
1
5
03.09.2017 16:30 1 : 5
03.09
16:30
Mladost (O)
Budu─çnost
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Podunavac
Hajduk (D)
2
0
03.09.2017 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Hajduk (─î)
OFK Slavija
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Jugovi─ç
Kabel
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
03.09
16:30
LSK La─çarak
Hajduk (B)
3
1
03.09.2017 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Borac (Š)
Jedinstvo (SP)
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
10:00
Index
Kupinovo
2
0
03.09.2017 10:00 2 : 0
03.09
16:30
Borac (NS)
Sremac
3
0
03.09.2017 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Mladost (T)
Ba─Źka (P)
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Zadrugar
BSK
5
2
03.09.2017 16:30 5 : 2
BSK
03.09
16:30
Budu─çnost (G)
Sloga (─î)
2
2
03.09.2017 16:30 2 : 2
03.09
16:30
Tekstilac
Tisa
0
4
03.09.2017 16:30 0 : 4
03.09
16:30
Tavankut
Radni─Źki (S)
0
2
03.09.2017 16:30 0 : 2
03.09
10:00
Torlak
Rakovica
6
1
03.09.2017 10:00 6 : 1
03.09
16:30
Srem
TEK Sloga
2
4
03.09.2017 16:30 2 : 4
03.09
11:00
Hajduk
Balkan
1
1
03.09.2017 11:00 1 : 1
03.09
16:30
Milutinac
Budu─çnost
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Crvena Zvezda
Srem─Źica
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Napredak
Turbina
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
03.09
10:00
Brodarac
Borac
2
0
03.09.2017 10:00 2 : 0
03.09
16:30
Zvezdara
Leštane
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
03.09
17:00
Lehel
Vojvodina (NM)
3
1
03.09.2017 17:00 3 : 1
03.09
17:00
Mladost (BD)
Bile─çanin
2
2
03.09.2017 17:00 2 : 2
03.09
17:00
Banat
Rusanda
1
2
03.09.2017 17:00 1 : 2
03.09
17:00
Naftagas (B)
Proleter 2006
1
2
03.09.2017 17:00 1 : 2
03.09
17:00
Vojvodina (B)
Omladinac FAM
1
1
03.09.2017 17:00 1 : 1
03.09
17:00
Crvena zvezda (VS)
Crvena Zvezda (RS)
1
1
03.09.2017 17:00 1 : 1
03.09
16:30
Dragocvet
Rembas
0
0
03.09.2017 16:30 0 : 0
03.09
16:30
Resavac
Juhor
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
03.09
16:30
OFK Batinac
Napredak
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:30
OFK Bratstvo
Kušiljevo
3
2
03.09.2017 16:30 3 : 2
03.09
16:30
Kolare
Mladi radnik
0
0
03.09.2017 16:30 0 : 0
03.09
16:30
Mladost (S)
Partizan
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Jugoslavija
Crvena zvezda
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Jedinstvo (V)
Radni─Źki (B)
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Sloga (BNS)
Vojvodina (CC)
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Borac (St)
Vulturul
5
0
03.09.2017 16:30 5 : 0
03.09
16:30
Vojvodina (S)
Vojvodina (Cr)
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
17:00
Sloboda (DT)
Borac (M)
2
0
03.09.2017 17:00 2 : 0
03.09
17:00
Napredak (P)
Rudar
0
3
03.09.2017 17:00 0 : 3
03.09
17:00
Borac (K)
Jadran
2
0
03.09.2017 17:00 2 : 0
03.09
17:00
Grani─Źar 1924
Budu─çnost
2
1
03.09.2017 17:00 2 : 1
03.09
17:00
Hrtkovci
Podrinje
0
1
03.09.2017 17:00 0 : 1
03.09
17:00
Ljukovo
Partizan
2
1
03.09.2017 17:00 2 : 1
03.09
16:30
Lipar
Stari Grad
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Budu─çnost (M)
Rusin
3
0
03.09.2017 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Hercegovac
Mladost (K)
2
3
03.09.2017 16:30 2 : 3
03.09
16:30
Krila Krajine
┼ŻAK
3
0
03.09.2017 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Jadran
Panonija IM Topola
3
3
03.09.2017 16:30 3 : 3
03.09
16:30
Bajša
Senta
3
2
03.09.2017 16:30 3 : 2
03.09
16:30
Iskra
Obili─ç
8
1
03.09.2017 16:30 8 : 1
03.09
16:30
Napredak
Proleter (RS)
3
0
03.09.2017 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Sutjeska
OFK Vrbas
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
17:00
Blizna
Nemetali
2
2
03.09.2017 17:00 2 : 2
03.09
17:00
─îubra
Krivelj
2
0
03.09.2017 17:00 2 : 0
03.09
17:00
BSK
Brestovac
0
2
03.09.2017 17:00
BSK
0 : 2
03.09
11:00
Klju─Ź
Radni─Źki
1
4
03.09.2017 11:00 1 : 4
03.09
17:00
Polom
Branik
1
0
03.09.2017 17:00 1 : 0
03.09
16:30
Borac (P)
Zmaj
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Sin─Ĺeli─ç
Avala
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Heroj Polet
Studenski Grad
1
3
03.09.2017 16:30 1 : 3
03.09
16:30
Šumadinac
Komgrap
0
4
03.09.2017 16:30 0 : 4
03.09
16:30
Poštar Zvezdara
13. Maj
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Urovci
Mladost (C)
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Mladost (B)
Budu─çnost
0
3
03.09.2017 16:30 0 : 3
03.09
16:30
Radni─Źki (D)
Šumadija
3
2
03.09.2017 16:30 3 : 2
03.09
16:30
Omladinac
BSK
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
BSK
03.09
16:30
Zabre┼żje
Strelac
2
0
03.09.2017 16:30 2 : 0
03.09
10:00
Radni─Źki (R)
Rušanj
8
0
03.09.2017 10:00 8 : 0
03.09
10:00
Selo Mladenovac
Pudarci
0
0
03.09.2017 10:00 0 : 0
03.09
16:30
Kova─Źevac
Šumadija
0
3
03.09.2017 16:30 0 : 3
03.09
16:30
Bole─Ź
Vr─Źin
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Velika Krsna
Mladenovac
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Kosmaj
Dunavac
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:00
Mladost (DD)
Jedinstvo 1945 (VL)
3
0
03.09.2017 16:00 3 : 0
03.09
16:00
Vidojevica
Podrinje
1
0
03.09.2017 16:00 1 : 0
03.09
16:00
Ceri─ç
Duško
3
0
03.09.2017 16:00 3 : 0
03.09
16:00
Cer
Radni─Źki ┼áaba─Źki
1
1
03.09.2017 16:00
Cer
1 : 1
03.09
16:00
Majur
Jedinstvo (ŠT)
1
3
03.09.2017 16:00 1 : 3
03.09
16:00
Mladi Borac
Mladost (PR)
1
0
03.09.2017 16:00 1 : 0
03.09
16:30
Šumadinac
Bare
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Prvi srpski ustanak
BSK
0
0
03.09.2017 16:30 0 : 0
BSK
03.09
16:30
Banja
Omladinac (DR)
3
1
03.09.2017 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Junkovac
Šatornja
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:30
┼ŻSK
Partizan
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Mladost MG
Aran─Ĺelovac
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Vin─Źa
Lokomotiva
0
0
03.09.2017 16:30 0 : 0
03.09
16:30
Trnava
Borac
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Sloga
Jedinstvo (Š)
5
0
03.09.2017 16:30 5 : 0
03.09
16:30
┼Żelezni─Źar
Vu─Źje
0
5
03.09.2017 16:30 0 : 5
03.09
16:30
Mladi borac
Progres
5
0
03.09.2017 16:30 5 : 0
03.09
16:30
Jedinstvo (GS)
Kumarevo 65
3
0
03.09.2017 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Umac
Zlo─çudovo
0
1
03.09.2017 16:30 0 : 1
03.09
16:30
Mladost (V)
Jedinstvo (G)
2
0
03.09.2017 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Bobište
─îekmin
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:30
OFK Brza
Polet
3
1
03.09.2017 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Radnik
7. Juli
0
0
03.09.2017 16:30 0 : 0
03.09
16:30
Obili─ç
Borac
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Proleter 1947
Sloboda
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Polet
Podunavac
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Crvena zvezda
Sloga
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Osipaonica
Cerovac
5
1
03.09.2017 16:30 5 : 1
03.09
16:30
Pobeda
Šumadija
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
SASK
Vrbovac
0
2
03.09.2017 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Polet (T)
Jedinstvo (K)
0
1
03.09.2017 16:30 0 : 1
03.09
16:30
Omladinac (Z)
Prijevor
0
2
03.09.2017 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Spartak
Jedinstvo (GG)
3
1
03.09.2017 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Mladost (P)
Brezak 1936
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Napredak
Rudar
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Šumadija 1923
Zadrugar
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Parunovac
Naupare
0
3
03.09.2017 16:30 0 : 3
03.09
16:30
13. April
Ma─Źkovac
0
0
03.09.2017 16:30 0 : 0
03.09
16:30
Sloga (M)
Jastrebac
0
1
03.09.2017 16:30 0 : 1
03.09
16:30
Ribnik
Blagotin
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:30
─îitluk
FUD
0
0
03.09.2017 16:30 0 : 0
FUD
03.09
16:30
Sloga (D)
Vinogradar
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Šanac
Kupci
1
3
03.09.2017 16:30 1 : 3
03.09
16:30
Budu─çnost (V)
─Éerdap
2
2
03.09.2017 16:30 2 : 2
03.09
16:30
Radnik
Rudar (S)
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Mladost (B)
Zadrugar (T)
0
1
03.09.2017 16:30 0 : 1
03.09
16:30
Makce
Rudar (K)
1
3
03.09.2017 16:30 1 : 3
03.09
16:30
Sloga (B)
┼Żelezni─Źar
3
1
03.09.2017 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Mladost
Borac
3
1
03.09.2017 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Gnjilan
Dragoš
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Rajko Miti─ç
Zadrugar
1
3
03.09.2017 16:30 1 : 3
03.09
17:00
Mataruge
Stubal
1
0
03.09.2017 17:00 1 : 0
03.09
17:00
Budu─çnost
Ibar
0
0
03.09.2017 17:00 0 : 0
03.09
17:00
Popovi─çi
OFK Ras
2
0
03.09.2017 17:00 2 : 0
03.09
17:00
Novi Pazar 1928
Rudar
2
2
03.09.2017 17:00 2 : 2
03.09
17:00
Radnik
Granit
2
1
03.09.2017 17:00 2 : 1
03.09
17:00
Polet
Ribnica
2
0
03.09.2017 17:00 2 : 0
03.09
17:00
Real
Borac
2
0
03.09.2017 17:00 2 : 0
03.09
16:30
Peru─çac
┼Żelezni─Źar
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Jedinstvo
Lazarica
4
0
03.09.2017 16:30 4 : 0
03.09
16:30
─îajetina
Lauš
3
0
03.09.2017 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Jasen
Višesava
0
0
03.09.2017 16:30 0 : 0
03.09
16:30
Savinac
Je┼żevica
0
3
03.09.2017 16:30 0 : 3
03.09
16:30
Polet
Prvi partizan
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Omladinac
Ariljska rampa
1
4
03.09.2017 16:30 1 : 4
03.09
16:00
Ribnikar
Mladost
1
1
03.09.2017 16:00 1 : 1
03.09
16:00
Trli─ç
Radnik
1
1
03.09.2017 16:00 1 : 1
03.09
16:00
Ka─Źer
ZSK
2
0
03.09.2017 16:00 2 : 0
ZSK
03.09
16:00
Iskra
Junior Novo Naselje
2
2
03.09.2017 16:00 2 : 2
03.09
16:00
Brezovica
Tvrdojevac
3
0
03.09.2017 16:00 3 : 0
03.09
16:00
Tešnjar
OFK Jabu─Źje
0
0
03.09.2017 16:00 0 : 0
03.09
17:00
Srbija
Partizan
4
0
03.09.2017 17:00 4 : 0
03.09
17:00
Erdoglija 1931
Borac (D)
4
2
03.09.2017 17:00 4 : 2
03.09
17:00
Sloga (D)
Vodoja┼ża
1
2
03.09.2017 17:00 1 : 2
03.09
17:00
Jedinstvo
Kutlovo
0
3
03.09.2017 17:00 0 : 3
03.09
17:00
Sloboda
Kolonija
3
0
03.09.2017 17:00 3 : 0
03.09
17:00
Šumadija 1934
Budu─çnost
0
5
03.09.2017 17:00 0 : 5
03.09
17:00
Mladost
Zastava
2
0
03.09.2017 17:00 2 : 0
03.09
16:30
Mladost (B)
Moravac (─î)
4
1
03.09.2017 16:30 4 : 1
03.09
16:30
Orljane
Naisus 1977
5
1
03.09.2017 16:30 5 : 1
03.09
16:30
Palilula
Crvena zvezda
5
1
03.09.2017 16:30 5 : 1
03.09
16:30
Radni─Źki 1924
Morava (┼Ż)
4
0
03.09.2017 16:30 4 : 0
03.09
16:30
Radni─Źki 1947
Zemljoradnik
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Morava
Vulkan 1963
1
4
03.09.2017 16:30 1 : 4
03.09
16:30
─îegar 2013
Sloboda
1
4
03.09.2017 16:30 1 : 4
03.09
11:00
Crvena zastava
Proleter (DV)
2
2
03.09.2017 11:00 2 : 2
03.09
16:30
Rudar
Budu─çnost
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Stevan Nešticki
Jedinstvo (GM)
1
3
03.09.2017 16:30 1 : 3
03.09
16:30
Mladost (L)
Vrtište
0
4
03.09.2017 16:30 0 : 4
03.09
16:30
TSK
RFK Novi Sad 1921
4
0
03.09.2017 16:30
TSK
4 : 0
03.09
16:30
Petrovaradin
Vinogradar
3
0
03.09.2017 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Sofeks
OFK Sirig
3
0
03.09.2017 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Tatra
Jedinstvo (R)
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Ba─Źka 1923
Omladinac
2
2
03.09.2017 16:30 2 : 2
03.09
16:30
Proleter
Jedinstvo (G)
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
OFK Rtanj
Osni─ç
0
0
03.09.2017 16:30 0 : 0
03.09
16:30
Trebi─Ź
Radni─Źki (L)
3
2
03.09.2017 16:30 3 : 2
03.09
16:30
Bu─Źje
Rgotina
0
1
03.09.2017 16:30 0 : 1
03.09
16:30
Grani─Źar
Malinik
0
2
03.09.2017 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Spartak
Dundjerski
0
4
03.09.2017 16:30 0 : 4
03.09
16:30
Pobeda
Mladost 1982
0
2
03.09.2017 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Kaćuša
Svetlost Badnjevac
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Borac
NS Tatko
3
0
03.09.2017 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Kosovac
Real
3
3
03.09.2017 16:30 3 : 3
03.09
16:30
Partizanski put
Polet
3
4
03.09.2017 16:30 3 : 4
03.09
16:30
BSK Bujanovac
Vihor
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
03.09
16:30
FSU Ju┼żna pruga
Ternoci
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Pavlovac
Trešnjevka
6
0
03.09.2017 16:30 6 : 0
03.09
16:30
Mladost (B)
Mladost (S)
4
0
03.09.2017 16:30 4 : 0
03.09
17:00
Tavnik
Mladost
0
0
03.09.2017 17:00 0 : 0
03.09
17:00
Napredak
Grdica
0
1
03.09.2017 17:00 0 : 1
03.09
17:00
Borac (A)
Mlada krila
0
0
03.09.2017 17:00 0 : 0
03.09
17:00
Metalac
Jedinstvo (D)
4
0
03.09.2017 17:00 4 : 0
03.09
17:00
Kraljevo Hajduk
Lasta
0
1
03.09.2017 17:00 0 : 1
03.09
17:00
Mineral 2015
Jedinstvo (G)
3
0
03.09.2017 17:00 3 : 0
03.09
17:00
Partizan
Lazac
3
0
03.09.2017 17:00 3 : 0
03.09
17:00
Magnohrom
Gru┼ża
0
3
03.09.2017 17:00 0 : 3
03.09
16:30
Mladost (J)
Mladost (GM)
2
2
03.09.2017 16:30 2 : 2
03.09
16:30
Omladinac
Moravac
4
2
03.09.2017 16:30 4 : 2
03.09
16:30
Borac 1805
Istok 63
6
0
03.09.2017 16:30 6 : 0
03.09
16:30
Omladinski
Rudar (St)
1
0
03.09.2017 16:30 1 : 0
03.09
16:30
Šumadija
Rudar (SR)
3
1
03.09.2017 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Budu─çnost
Pomoravlje
4
0
03.09.2017 16:30 4 : 0
03.09
16:30
Mladost (G)
Sloga
2
0
03.09.2017 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Morava (KS)
Kupinovac
5
3
03.09.2017 16:30 5 : 3
03.09
16:30
Sin─Ĺeli─ç 1934
Jedinstvo
2
4
03.09.2017 16:30 2 : 4
03.09
16:30
Vinora─Źa
Mladost (T)
5
1
03.09.2017 16:30 5 : 1
03.09
16:30
Ursule
Morava (R)
3
1
03.09.2017 16:30 3 : 1
03.09
16:30
Budu─çnost (─É)
Šumadinac
1
4
03.09.2017 16:30 1 : 4
03.09
16:30
Mladost (K)
Mladost (D)
0
1
03.09.2017 16:30 0 : 1
03.09
17:00
Grani─Źar (O)
Fruškogorac
3
0
03.09.2017 17:00 3 : 0
03.09
17:00
Donji Petrovci
OFK Biki─ç
1
0
03.09.2017 17:00 1 : 0
03.09
17:00
Napredak
Polet
2
1
03.09.2017 17:00 2 : 1
03.09
17:00
Sloga
OFK Bresta─Ź
4
2
03.09.2017 17:00 4 : 2
03.09
17:00
Grani─Źar (K)
Mladost (B)
1
4
03.09.2017 17:00 1 : 4
03.09
17:00
Mitros
Sloboda
2
2
03.09.2017 17:00 2 : 2
03.09
17:00
Hajduk
Fruška Gora
2
2
03.09.2017 17:00 2 : 2
03.09
17:00
OFK Zeka Buljubaša
Donji Srem 2015
3
1
03.09.2017 17:00 3 : 1
03.09
16:30
Ševac
Hajdu─Źica
3
2
03.09.2017 16:30 3 : 2
03.09
16:30
Karaš (K)
Dobrica
4
5
03.09.2017 16:30 4 : 5
03.09
16:30
Ratar
Vinogradar
4
0
03.09.2017 16:30 4 : 0
03.09
16:30
Janošik
Borac (VS)
3
4
03.09.2017 16:30 3 : 4
03.09
16:30
Potporanj
Budu─çnost (A)
4
0
03.09.2017 16:30 4 : 0
03.09
16:30
Borac (VG)
Polet
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Glogonj
Tempo
3
3
03.09.2017 16:30 3 : 3
03.09
16:30
Unirea
Spartak 1911
2
3
03.09.2017 16:30 2 : 3
03.09
16:30
Omladinac 1927
Pobeda
3
0
03.09.2017 16:30 3 : 0
03.09
16:30
Mundial
Polet
2
0
03.09.2017 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Stari Tamiš
Borac (P)
2
0
03.09.2017 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Dolovo
Budu─çnost (BB)
4
2
03.09.2017 16:30 4 : 2
03.09
16:30
Jedinstvo
Partizan (G)
3
3
03.09.2017 16:30 3 : 3
03.09
16:30
Omladinac (D)
BSK Bavanište
4
1
03.09.2017 16:30 4 : 1
03.09
16:30
Kolonija
Proleter
4
1
03.09.2017 16:30 4 : 1
03.09
16:00
Mladost (BR)
Velika Reka
1
1
03.09.2017 16:00 1 : 1
03.09
16:00
Sloga (ST)
Sloga (LŠ)
0
0
03.09.2017 16:00 0 : 0
03.09
16:00
Rudar
7. Juli
1
0
03.09.2017 16:00 1 : 0
03.09
16:00
Jadar
Milan Orli─ç
1
0
03.09.2017 16:00 1 : 0
03.09
16:00
Jedinstvo (MZ)
Jedinstvo (ZA)
0
1
03.09.2017 16:00 0 : 1
03.09
16:00
Borac
Prva Iskra
3
0
03.09.2017 16:00 3 : 0
03.09
14:30
Dedinje
BUSK
1
5
03.09.2017 14:30 1 : 5
03.09
16:30
Ajaks
Šećeranac Ada
3
0
03.09.2017 16:30 3 : 0
03.09
11:00
Sparta ┼Żeleznik
Mladi Proleter
1
2
03.09.2017 11:00 1 : 2
03.09
16:30
Novi Beograd
011
4
2
03.09.2017 16:30 4 : 2
011
03.09
16:30
Posavac Tišma
Busije
3
2
03.09.2017 16:30 3 : 2
03.09
16:30
Podunavac
Poštar
0
2
03.09.2017 16:30 0 : 2
03.09
16:30
Siti Sport Klub
Crvenka
2
1
03.09.2017 16:30 2 : 1
03.09
16:30
Partizan
Pionir
2
2
03.09.2017 16:30 2 : 2
03.09
16:30
Lepušnica
PKB (K)
1
6
03.09.2017 16:30 1 : 6
03.09
16:30
Mladost
Pinosava
0
0
03.09.2017 16:30 0 : 0
03.09
16:30
Guncate
OFK Borac
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Velika Mostanica
Barajevo
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:30
Beljina
Veliki Borak
1
1
03.09.2017 16:30 1 : 1
03.09
16:00
Premijer
OFK Šabac
1
2
03.09.2017 16:00 1 : 2
03.09
16:00
Cer
Mladost
4
2
03.09.2017 16:00
Cer
4 : 2
03.09
16:00
Sloga
Omladinac 2013
1
5
03.09.2017 16:00 1 : 5
03.09
16:00
Budu─çnost (ZM)
Hajduk Stanko
0
1
03.09.2017 16:00 0 : 1
03.09
16:00
Proleter
Gorki
1
4
03.09.2017 16:00 1 : 4
03.09
16:00
Budu─çnost (PD)
Drina
4
1
03.09.2017 16:00 4 : 1
03.09
16:00
Pri─Źinovi─ç
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
2
4
03.09.2017 16:00 2 : 4
03.09
16:00
Šipurske livade
Sloga
2
1
03.09.2017 16:00 2 : 1
03.09
16:00
Radni─Źki
Provo 2015
3
2
03.09.2017 16:00 3 : 2
03.09
16:00
Vlašić
Dušan Silni
0
2
03.09.2017 16:00 0 : 2
03.09
16:00
Trešnjevka
Kara─Ĺor─Ĺe
1
3
03.09.2017 16:00 1 : 3
03.09
16:00
Pocerina
Dobrava
1
0
03.09.2017 16:00 1 : 0
03.09
16:30
Mladost (B)
Omladinac
3
3
03.09.2017 16:30 3 : 3
03.09
16:30
Planta┼ża
Gradac
2
0
03.09.2017 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Radni─Źki
OFK Morava
1
2
03.09.2017 16:30 1 : 2
03.09
16:30
Sušica 2012
Real
3
2
03.09.2017 16:30 3 : 2
03.09
16:30
Marjan MB
BSK
1
4
03.09.2017 16:30 1 : 4
BSK
03.09
16:30
Moravac (P)
ŠFU Derbi 2016
2
0
03.09.2017 16:30 2 : 0
03.09
16:30
Milanovo
Šumadija
1
3
03.09.2017 16:30 1 : 3
03.09
11:00
Bratstvo
Lemind 1953
2
5
03.09.2017 11:00 2 : 5
03.09
16:00
─îu─Źuge
Gunjevac
2
0
03.09.2017 16:00 2 : 0
03.09
16:00
OFK Paljuvi
Rudar
0
1
03.09.2017 16:00 0 : 1
03.09
16:00
Polet (DL)
Vrelo
8
0
03.09.2017 16:00 8 : 0
03.09
16:00
Polet (T)
OFK Stublenica
4
3
03.09.2017 16:00 4 : 3
03.09
16:00
Kolubara 2
Rakac Stave
2
1
03.09.2017 16:00 2 : 1
03.09
11:00
Jadar 2013
Polet
1
0
03.09.2017 11:00 1 : 0
03.09
16:00
Komanice
Borac
0
1
03.09.2017 16:00 0 : 1
03.09
16:00
Stari drugari
Buja─Źi─ç
1
0
03.09.2017 16:00 1 : 0
03.09
16:00
Kotešica
Mladost (VK)
1
3
03.09.2017 16:00 1 : 3
03.09
16:00
Milenko Pavlovi─ç
Mladost (L)
2
2
03.09.2017