XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 424 utakmica za dan
Subota, 9 Septembar 2017


Fudbal

Loznica
Loznica
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
09.09.2017 16:30
Loznica
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
09.09.2017 16:30
Sloga (P)
2 : 1
Proleter Mihajlovac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
09.09.2017 16:30
Šumadija 1903
2 : 1
Mokra Gora
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Provo
Provo
09.09.2017 16:30
Zlatibor
1 : 1
Provo
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 3
Karađorđe
Topola
09.09.2017 16:30
Šumadija (A)
3 : 3
Karađorđe
Rtanj
Boljevac
1 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
09.09.2017 16:00
Rtanj
1 : 2
Jedinstvo (P)
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Tabane 1970
Jagodina
09.09.2017 16:00
Ozren
1 : 1
Tabane 1970
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 1
Dunav
Prahovo
09.09.2017 16:00
Trstenik PPT
3 : 1
Dunav
OFK Sinđelić
Niš
4 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
09.09.2017 16:00
OFK Sinđelić
4 : 1
Radnički (S)
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 1
Borac (S)
Sakule
09.09.2017 16:30
Bratstvo 1946
1 : 1
Borac (S)
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
09.09.2017 16:30
Radnički (NP)
1 : 1
Mladost (BJ)
Radnički (Š)
Šid
1 : 3
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
09.09.2017 16:30
Radnički (Š)
1 : 3
Crvena zvezda (NS)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
Odžaci
Odžaci
09.09.2017 16:30
Radnički (SM)
0 : 1
Odžaci
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Cement
Beočin
09.09.2017 16:30
Bačka 1901
0 : 2
Cement
Radnički (ZR)
Zrenjanin
1 : 2
Omladinac (NB)
Novi Banovci
09.09.2017 16:30
Radnički (ZR)
1 : 2
Omladinac (NB)
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Prva Iskra
Barič
09.09.2017 16:00
Radnički (NB)
1 : 0
Prva Iskra
IMT
Novi Beograd
0 : 1
Jedinstvo
Surčin
09.09.2017 16:00
IMT
0 : 1
Jedinstvo
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
09.09.2017 16:00
Radnički (O)
3 : 0
Lokomotiva
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Grafičar
Beograd
09.09.2017 16:00
OFK Beograd
2 : 2
Grafičar
Slavija
Kragujevac
1 : 3
Karađorđe (R)
Ribnica
09.09.2017 16:30
Slavija
1 : 3
Karađorđe (R)
Ovčar
Markovica
1 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
09.09.2017 16:30
Ovčar
1 : 2
Trepča
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
09.09.2017 16:30
Sloga 33
2 : 1
Mladi radnik (R)
VGSK
Veliko Gradište
0 : 2
Homoljac
Žagubica
09.09.2017 16:30
VGSK
0 : 2
Homoljac
Rudar 2001
Kostolac
0 : 0
Udarnik
Lozovik
09.09.2017 16:30
Rudar 2001
0 : 0
Udarnik
Zadrugar
Lajkovac
3 : 0
OFK Osečina
Osečina
09.09.2017 16:30
Zadrugar
3 : 0
OFK Osečina
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 2
Drina
Ljubovija
09.09.2017 16:30
Sloga (BB)
1 : 2
Drina
Sovljak
Sovljak
0 : 2
Budućnost
Arilje
09.09.2017 16:30
Sovljak
0 : 2
Budućnost
Sevojno
Sevojno
0 : 2
Polimlje
Prijepolje
09.09.2017 16:30
Sevojno
0 : 2
Polimlje
Ribnica
Mionica
1 : 1
Radjevac
Krupanj
09.09.2017 16:30
Ribnica
1 : 1
Radjevac
Spartak
Ljig
0 : 1
OFK Divci
Divci
09.09.2017 16:30
Spartak
0 : 1
OFK Divci
Budućnost (O)
Orašje
2 : 0
Jablanica
Medveđa
09.09.2017 16:00
Budućnost (O)
2 : 0
Jablanica
Sloga (L)
Leskovac
2 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
09.09.2017 16:00
Sloga (L)
2 : 2
Vranjska Banja
Nebeski Andjeli
Vranje
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
09.09.2017 16:00
Nebeski Andjeli
3 : 1
OFK Brzi Brod
Pusta Reka
Bojnik
0 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
09.09.2017 16:00
Pusta Reka
0 : 0
Morava (VH)
Lužnica
Babušnica
2 : 3
Pčinja
Trgovište
09.09.2017 16:00
Lužnica
2 : 3
Pčinja
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
09.09.2017 16:00
Balkanski
1 : 2
GFK Dubočica
Đerdap
Kladovo
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
09.09.2017 16:00
Đerdap
2 : 1
Brodoremont
OFK Topličanin
Prokuplje
7 : 2
Napredak
Drenovac
09.09.2017 16:00
OFK Topličanin
7 : 2
Napredak
SFS Borac
Paraćin
0 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
09.09.2017 16:00
SFS Borac
0 : 0
OFK Kosanica
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
09.09.2017 16:30
OFK Vršac
2 : 0
Radnički (K)
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
09.09.2017 16:30
Budućnost
1 : 1
Radnički (S)
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Mladost (O)
Omoljica
09.09.2017 16:30
Kozara
2 : 0
Mladost (O)
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
5 : 0
Polet
Nakovo
09.09.2017 16:30
Jedinstvo (BK)
5 : 0
Polet
Sloga
Plandište
0 : 2
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
09.09.2017 16:30
Sloga
0 : 2
Sloboda (NK)
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
09.09.2017 16:30
Proleter
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Hajduk (D)
Divoš
3 : 2
Sremac
Vojka
09.09.2017 16:30
Hajduk (D)
3 : 2
Sremac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 1
Index
Novi Sad
09.09.2017 16:30
Jedinstvo (SP)
2 : 1
Index
OFK Slavija
Novi Sad
2 : 4
Jugović
Kać
09.09.2017 16:30
OFK Slavija
2 : 4
Jugović
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 1
Polet (K)
Karavukovo
09.09.2017 16:30
Sloga (Č)
2 : 1
Polet (K)
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Budućnost (G)
Gložan
09.09.2017 16:30
Srbobran
2 : 0
Budućnost (G)
Balkan
Mirijevo
2 : 4
Milutinac
Zemun
09.09.2017 16:00
Balkan
2 : 4
Milutinac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 1
Hajduk
Beograd
09.09.2017 20:00
TEK Sloga
1 : 1
Hajduk
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
09.09.2017 16:30
Mladost (L)
3 : 1
Vojvodina (B)
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Naftagas (E)
Elemir
09.09.2017 16:30
Proleter 2006
1 : 1
Naftagas (E)
Bilećanin
Sečanj
1 : 3
Krajina
Krajišnik
09.09.2017 16:30
Bilećanin
1 : 3
Krajina
Dunav
Banatska Palanka
0 : 3
Vojvodina (S)
Seleuš
09.09.2017 16:30
Dunav
0 : 3
Vojvodina (S)
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
0 : 2
BAK
Bela Crkva
09.09.2017 16:30
Vojvodina (CC)
0 : 2
BAK
Sloven
Ruma
0 : 3
Ljukovo
Ljukovo
09.09.2017 17:00
Sloven
0 : 3
Ljukovo
Rudar
Vrdnik
2 : 1
Borac (K)
Klenak
09.09.2017 17:00
Rudar
2 : 1
Borac (K)
Hajduk Junior
Kula
3 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
09.09.2017 16:00
Hajduk Junior
3 : 0
Budućnost (M)
FK Stanišić
Stanišić
3 : 1
Lipar
Lipar
09.09.2017 16:00
FK Stanišić
3 : 1
Lipar
OFK Vrbas
Vrbas
4 : 0
Njegoš
Lovćenac
09.09.2017 16:00
OFK Vrbas
4 : 0
Njegoš
Proleter (RS)
Ravno Selo
3 : 0
Radnički 1905
Bajmok
09.09.2017 16:00
Proleter (RS)
3 : 0
Radnički 1905
Obilić
Novi Kneževac
2 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
09.09.2017 16:00
Obilić
2 : 0
Horgoš 1911
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 3
Bajša
Bajša
09.09.2017 16:00
Panonija IM Topola
0 : 3
Bajša
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 1
Ključ
Podvrška
09.09.2017 16:30
Brestovac
3 : 1
Ključ
Krivelj
Krivelj
2 : 1
BSK
Bukovče
09.09.2017 16:30
Krivelj
2 : 1
BSK
Studenski Grad
Novi Beograd
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
09.09.2017 16:00
Studenski Grad
3 : 0
Šumadinac
Avala
Beli Potok
0 : 0
PKB (PS)
Padinska Skela
09.09.2017 16:00
Avala
0 : 0
PKB (PS)
Šumadija
Šopić
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
09.09.2017 16:00
Šumadija
3 : 0
Omladinac
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Kosmaj
Ralja
09.09.2017 16:00
Mladenovac
1 : 1
Kosmaj
Jevremovac
Jevremovac
0 : 0
Vidojevica
Lešnica
09.09.2017 16:00
Jevremovac
0 : 0
Vidojevica
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Trnava
Donja Trnava
09.09.2017 16:30
Lokomotiva
1 : 0
Trnava
Omladinac (DR)
Donja Rača
3 : 1
Junkovac
Junkovac
09.09.2017 16:30
Omladinac (DR)
3 : 1
Junkovac
Đerdap
Golubac
5 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
09.09.2017 16:30
Đerdap
5 : 0
Jedinstvo (Lj)
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
09.09.2017 16:30
Polet (SD)
3 : 0
Budućnost (V)
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 2
Senjak
Pirot
09.09.2017 16:30
Vladimir Durković
1 : 2
Senjak
Rudar
Baljevac
4 : 1
Radnik
Ušće
09.09.2017 16:30
Rudar
4 : 1
Radnik
Prvi partizan
Užice
3 : 0
Omladinac
Zdravčići
09.09.2017 16:30
Prvi partizan
3 : 0
Omladinac
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Jedinstvo
Kalenić
09.09.2017 16:30
Zlatar
3 : 0
Jedinstvo
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
09.09.2017 16:00
OFK Jabučje
2 : 1
Pepeljevac
Banjani
Banjani
1 : 3
Brezovica
Brezovica
09.09.2017 16:00
Banjani
1 : 3
Brezovica
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 5
Vrelo Sport
Vrelo
09.09.2017 16:00
Junior Novo Naselje
1 : 5
Vrelo Sport
Radnik
Ub
4 : 1
Kačer
Belanovica
09.09.2017 16:00
Radnik
4 : 1
Kačer
Morava (Ž)
Žitkovac
2 : 4
Radnički 1947
Čapljinac
09.09.2017 16:00
Morava (Ž)
2 : 4
Radnički 1947
Naisus 1977
Rožina
0 : 3
Palilula
Aleksinac
09.09.2017 16:00
Naisus 1977
0 : 3
Palilula
Moravac (Č)
Čečina
2 : 4
Rasovača
Rasovača
09.09.2017 16:00
Moravac (Č)
2 : 4
Rasovača
Vulkan 1963
Brenica
1 : 2
Vrtište
Vrtište
09.09.2017 16:30
Vulkan 1963
1 : 2
Vrtište
Palilulac
Niš
1 : 3
Mladost (L)
Lalinac
09.09.2017 16:30
Palilulac
1 : 3
Mladost (L)
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 0
Jedinstvo (G)
Gospođinci
09.09.2017 16:30
RFK Novi Sad 1921
3 : 0
Jedinstvo (G)
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 0
Proleter
Banoštor
09.09.2017 16:30
Omladinac
2 : 0
Proleter
OFK Futog
Futog
3 : 1
Bačka 1923
Đurđevo
09.09.2017 16:30
OFK Futog
3 : 1
Bačka 1923
Mladost
Novi Sad
0 : 1
Tatra
Kisač
09.09.2017 16:30
Mladost
0 : 1
Tatra
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
09.09.2017 16:30
Šajkaš 1908
2 : 2
Petrovaradin
Polet
Samarinovac
1 : 0
Spartak
Gornja Trnava
09.09.2017 16:00
Polet
1 : 0
Spartak
OFK Rota
Bujanovac
1 : 4
OFK Alakince
Alakince
09.09.2017 16:00
OFK Rota
1 : 4
OFK Alakince
Mladost (S)
Suvojnica
4 : 4
Čelik
Belo polje
09.09.2017 16:00
Mladost (S)
4 : 4
Čelik
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
09.09.2017 16:00
Rudar (SR)
3 : 0
Pomoravlje
Rudar (St)
Stenjevac
0 : 1
Beljanica
Strmosten
09.09.2017 16:00
Rudar (St)
0 : 1
Beljanica
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 5
Jedinstvo
Ečka
09.09.2017 16:30
OFK Gradnulica
2 : 5
Jedinstvo
Tamiš
Farkaždin
2 : 2
OFK Klek
Klek
09.09.2017 16:30
Tamiš
2 : 2
OFK Klek
ASK
Aradac
2 : 2
Zadrugar
Lazarevo
09.09.2017 16:30
ASK
2 : 2
Zadrugar
Zlatica
Zlatica
1 : 2
Radnički 1911
Jaša Tomić
09.09.2017 16:30
Zlatica
1 : 2
Radnički 1911
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 1
Potisje
Knićanin
09.09.2017 16:30
OFK Stajićevo
0 : 1
Potisje
MSK
Mihajlovo
0 : 3
ŽFK Banat
Zrenjanin
09.09.2017 16:30
MSK
0 : 3
ŽFK Banat
Umčari
Umčari
3 : 1
Partizan
Kaluđerica
09.09.2017 16:00
Umčari
3 : 1
Partizan
Hajduk
Kamendol
0 : 1
Podunavac
Ritopek
09.09.2017 16:00
Hajduk
0 : 1
Podunavac
Milicionar
Bogatić
3 : 0
Sloga
Duvanište
09.09.2017 16:00
Milicionar
3 : 0
Sloga
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
5 : 2
Trešnjevka
Trbusac
09.09.2017 16:00
Dušan Silni
5 : 2
Trešnjevka
ŠFU Derbi 2016
Vlase
4 : 4
Milanovo
Milanovo
09.09.2017 16:00
ŠFU Derbi 2016
4 : 4
Milanovo
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
Polet (T)
Takovo
09.09.2017 16:00
Rubribreza
2 : 1
Polet (T)
Rudar
Radljevo
1 : 3
Polet (DL)
Donji Lajkovac
09.09.2017 16:00
Rudar
1 : 3
Polet (DL)
Jugovići
Bogdanje
3 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
09.09.2017 16:30
Jugovići
3 : 3
Beli Orlovi
Varvarin
Varvarin
8 : 1
Sloga (L)
Lozna
09.09.2017 16:30
Varvarin
8 : 1
Sloga (L)
OFK Napredak 1929
Aleksinac
5 : 0
Polet (R)
Radevac
09.09.2017 16:00
OFK Napredak 1929
5 : 0
Polet (R)
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 6
Borac
Trnjane
09.09.2017 16:00
Pobeda 1976
1 : 6
Borac
Škriljac
Bradarac
1 : 5
Polet (V)
Vitoševac
09.09.2017 16:00
Škriljac
1 : 5
Polet (V)
Rastina 1918
Rastina
1 : 3
Hajduk
Stapar
09.09.2017
Rastina 1918
1 : 3
Hajduk
Polet (V)
Voluja
1 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
09.09.2017 16:30
Polet (V)
1 : 2
Žika Marković Uča
Mladost (R)
Ranovac
0 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
09.09.2017 16:30
Mladost (R)
0 : 1
Omladinac (Š)
Centar
Novi Sad
3 : 1
Susek
Susek
09.09.2017 16:30
Centar
3 : 1
Susek
Sloga
Ostojićevo
7 : 0
Tromedja
Majdan
09.09.2017 16:00
Sloga
7 : 0
Tromedja
Rongo Siti
Pirot
0 : 11
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
09.09.2017 16:30
Rongo Siti
0 : 11
Sloga
Mladost
Mali Suvodol
2 : 3
Željuša
Željuša
09.09.2017 16:30
Mladost
2 : 3
Željuša
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 2
Sloboda
Rasnica
09.09.2017 16:30
Lokomotiva
1 : 2
Sloboda
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 4
Pobeda
Držina
09.09.2017 16:30
Veliki Suvodol
0 : 4
Pobeda
Napredak
Izvor
0 : 2
Jerma
Sukovo
09.09.2017 16:30
Napredak
0 : 2
Jerma
Kulpin
Kulpin
2 : 1
Maglić
Bački Maglić
09.09.2017 16:30
Kulpin
2 : 1
Maglić
Borac 46
Obrovac
3 : 1
Neštin
Neštin
09.09.2017 16:30
Borac 46
3 : 1
Neštin
Tvrdjava
Bač
1 : 2
Bačka
Despotovo
09.09.2017 16:30
Tvrdjava
1 : 2
Bačka
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 1
Sloga
Plavna
09.09.2017 16:30
Naša Zvezda
2 : 1
Sloga
Borac
Vizić
3 : 1
Krivanj
Selenča
09.09.2017 16:30
Borac
3 : 1
Krivanj
Jedinstvo
Puhovo
2 : 0
Gorušica
Viča
09.09.2017 16:30
Jedinstvo
2 : 0
Gorušica
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 4
Dedinje Junajted
Guča
09.09.2017 16:30
Vrelo
1 : 4
Dedinje Junajted
Voćar
Kotraža
9 : 0
Radnički
Turica
09.09.2017 16:30
Voćar
9 : 0
Radnički
Jelica
Goračići
1 : 1
Bratstvo
Dljin
09.09.2017 11:00
Jelica
1 : 1
Bratstvo
Brezova
Brezova
0 : 2
Prilike
Prilike
09.09.2017 16:30
Brezova
0 : 2
Prilike
Gradina
Rti
1 : 5
Sloga
Kaona
09.09.2017 16:30
Gradina
1 : 5
Sloga
Vujan
Prislonica
0 : 2
Mladost (A)
Atenica
09.09.2017 16:30
Vujan
0 : 2
Mladost (A)
Morava (M)
Mojsinje
1 : 3
Kej
Čačak
09.09.2017 16:30
Morava (M)
1 : 3
Kej
Budućnost
Stančići
3 : 1
Rakova
Rakova
09.09.2017 16:30
Budućnost
3 : 1
Rakova
Sloga (B)
Batočina
5 : 1
BSK
Borač
09.09.2017 16:30
Sloga (B)
5 : 1
BSK
Krtinska
Krtinska
0 : 3
Borac
Ušće
09.09.2017 16:30
Krtinska
0 : 3
Borac
Petka
Petka
4 : 2
Vreoci
Vreoci
09.09.2017 16:30
Petka
4 : 2
Vreoci
Hajduk
Rujevica
0 : 1
Napredak
Jošanica
09.09.2017 16:30
Hajduk
0 : 1
Napredak
Kapidžija
Kapidžija
0 : 4
Meševo
Meševo
09.09.2017 16:30
Kapidžija
0 : 4
Meševo
KSK Konak 1926
Konak
3 : 0
Borac
Zrenjanin
09.09.2017 16:30
KSK Konak 1926
3 : 0
Borac
Mladost
Belo Blato
10 : 1
Partizan
Tomaševac
09.09.2017 16:30
Mladost
10 : 1
Partizan
Proleter
Neuzina
0 : 0
Tisa 1933
Taraš
09.09.2017 16:30
Proleter
0 : 0
Tisa 1933
Sparta
Kaona
1 : 3
Jedinstvo 2014
Beljin
09.09.2017 16:30
Sparta
1 : 3
Jedinstvo 2014
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
09.09.2017 16:30
Mladost 2013
3 : 3
Skupljen 2013
Radnički
Tekija
4 : 0
Budućnost
Lebina
09.09.2017 16:00
Radnički
4 : 0
Budućnost
Radnik
Davidovac
2 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
09.09.2017 16:00
Radnik
2 : 0
Donja Mutnica
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
09.09.2017 16:00
Gornje Sinkovce
3 : 0
Mladost (DL)
Atletiko
Donja Jajina
2 : 3
Badince
Badince
09.09.2017 16:00
Atletiko
2 : 3
Badince
Gornje Krajince
Gornje Krajince
4 : 2
Veternica
Leskovac
09.09.2017 16:30
Gornje Krajince
4 : 2
Veternica
Nomanica
Nomanica
1 : 1
Rudar 1973
Rudare
09.09.2017 16:30
Nomanica
1 : 1
Rudar 1973
Todorovce
Todorovce
7 : 2
Turekovac
Turekovac
09.09.2017 16:30
Todorovce
7 : 2
Turekovac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
3 : 0
OFK Varna
Varna
09.09.2017 16:30
Zablaće
3 : 0
OFK Varna
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 2
Progorelica
Progorelica
09.09.2017 16:30
Bogutovačka Banja
2 : 2
Progorelica
Dobra Voda
Dobra Voda
2 : 1
OFK Borac
Lovci
09.09.2017 16:00
Dobra Voda
2 : 1
OFK Borac
Dunav
Ostrovo
3 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
09.09.2017 16:30
Dunav
3 : 2
Sloga (Ć)
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
1 : 2
Slavija
Bođani
09.09.2017 16:30
OFK Bačka 1945
1 : 2
Slavija
Hajduk
Ribarica
2 : 0
Sloga
Korenita
09.09.2017 16:00
Hajduk
2 : 0
Sloga
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 1
Granit
Radalj
09.09.2017 16:00
TE Gučevo
3 : 1
Granit
Jelav
Jelav
1 : 3
Luk
Voćnjak
09.09.2017 16:00
Jelav
1 : 3
Luk
Mladost (DB)
Donja Borina
5 : 0
Mladost (G)
Gradilište
09.09.2017 16:00
Mladost (DB)
5 : 0
Mladost (G)
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
09.09.2017 16:00
Studenac
2 : 1
Jadar 1961
Mladost
Velika Greda
4 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
09.09.2017 16:30
Mladost
4 : 0
Solunac
Sloga
Margita
3 : 0
Graničar
Miletićevo
09.09.2017 16:30
Sloga
3 : 0
Graničar
Naša Krajina
Kupinik
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
09.09.2017 16:30
Naša Krajina
3 : 0
Gaj
Crvena zvezda
Novi Kozjak
2 : 3
Banat
Ilandža
09.09.2017 16:30
Crvena zvezda
2 : 3
Banat
Borac
Kloka
2 : 5
Radoje Domanović
Ovsište
09.09.2017 16:30
Borac
2 : 5
Radoje Domanović
Brana Paunović
Rašanac
2 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
09.09.2017 16:00
Brana Paunović
2 : 0
Udarnik 2015
Vukan
Ždrelo
2 : 0
Melnica
Melnica
09.09.2017 16:00
Vukan
2 : 0
Melnica
Jedinstvo
Kamenovo
4 : 0
Mlava Trgovački
Petrovac
09.09.2017 16:00
Jedinstvo
4 : 0
Mlava Trgovački
Vukićevica
Vukićevica
2 : 1
Proleter
Jasenak
09.09.2017 16:30
Vukićevica
2 : 1
Proleter
Pobednik
Piroman
3 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
09.09.2017 16:30
Pobednik
3 : 1
Crvena Zastava
Borac (A)
Arapovac
2 : 2
Dimitrije Tucović
Šušnjar
09.09.2017 16:30
Borac (A)
2 : 2
Dimitrije Tucović
Zabrđe 1936
Zabrđe
3 : 2
Soko
Krvije
09.09.2017 16:00
Zabrđe 1936
3 : 2
Soko
Veliko Laole
Veliko Laole
8 : 2
Dragoš
Oreškovica
09.09.2017 16:00
Veliko Laole
8 : 2
Dragoš
Rudar
Donje Crniljevo
2 : 4
OFK Jelen
Jelenča
09.09.2017 16:30
Rudar
2 : 4
OFK Jelen
Borac BTG
Batalage
2 : 0
Žabar
Žabar
09.09.2017 16:30
Borac BTG
2 : 0
Žabar
Azbukovica
Crnča
7 : 2
Selanac
Selanac
09.09.2017
Azbukovica
7 : 2
Selanac
Sloga DB
Donja Bukovica
5 : 0
Jezero
Amajić
09.09.2017
Sloga DB
5 : 0
Jezero
Crnča
Crnča
1 : 5
Čobanče
Čitluk
09.09.2017
Crnča
1 : 5
Čobanče
Borjak 2013
Okruglica
1 : 1
Omladinac
Odžaci
09.09.2017 16:30
Borjak 2013
1 : 1
Omladinac
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
09.09.2017 16:30
Stara Čaršija
2 : 1
Kamenorezac 76
Vinogradar
Riljac
0 : 2
Rujišnik
Rujišnik
09.09.2017 16:30
Vinogradar
0 : 2
Rujišnik
Omladinac
Ugljarevo
0 : 1
Topoljak
Grabovac
09.09.2017 16:30
Omladinac
0 : 1
Topoljak
Mladost
Mala Drenova
5 : 2
Stevka Božurevka
Božurevac
09.09.2017 16:30
Mladost
5 : 2
Stevka Božurevka
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
0 : 0
Kolubara
Jabučje
09.09.2017 15:30
Strmovo 1968
0 : 0
Kolubara
Mladost
Vračević
6 : 0
Nepričava
Nepričava
09.09.2017 15:30
Mladost
6 : 0
Nepričava
Sloga
Bogovađa
8 : 2
Proleter
Bajevac
09.09.2017 15:30
Sloga
8 : 2
Proleter
Partizan
Drenovac
3 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
09.09.2017 16:30
Partizan
3 : 0
POFK Letnjikovac
Napredak
Ševarice
3 : 2
Culjković
Culjković
09.09.2017 16:30
Napredak
3 : 2
Culjković
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
6 : 1
Metaloplastika
Šabac
09.09.2017 16:30
Zadrugar
6 : 1
Metaloplastika
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 3
Lipolist
Lipolist
09.09.2017 16:30
OFK Letnjikovac 1983
0 : 3
Lipolist
Šumadija
Sipić
1 : 3
Karađorđe 2013
Viševac
09.09.2017 16:30
Šumadija
1 : 3
Karađorđe 2013
Padež
Padež
5 : 3
Vratare
Vratare
09.09.2017 16:30
Padež
5 : 3
Vratare
PSS-192
Jagodina
0 : 3
Lipar
Donji Račnik
09.09.2017 16:00
PSS-192
0 : 3
Lipar
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Vitez
Vitez
09.09.2017 16:30
Sarajevo
4 : 0
Vitez
Sloboda
Tuzla
0 : 1
GOŠK
Gabela
09.09.2017 19:30
Sloboda
0 : 1
GOŠK
Zrinjski
Mostar
5 : 2
Čelik
Zenica
09.09.2017 19:30
Zrinjski
5 : 2
Čelik
Podrinje
Janja
1 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
09.09.2017 17:00
Podrinje
1 : 0
Zvijezda 09
Napredak
Donji Šepak
1 : 1
Sutjeska
Foča
09.09.2017 17:00
Napredak
1 : 1
Sutjeska
Tekstilac
Derventa
0 : 1
Drina
Zvornik
09.09.2017 17:00
Tekstilac
0 : 1
Drina
Željezničar
Banja Luka
2 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
09.09.2017 17:00
Željezničar
2 : 0
Sloboda
Kozara
Gradiška
1 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
09.09.2017 17:00
Kozara
1 : 3
Rudar Prijedor
Dečić
Tuzi
0 : 0
Budućnost
Podgorica
09.09.2017 16:00
Dečić
0 : 0
Budućnost
Grbalj
Radanovići
1 : 1
Sutjeska
Nikšić
09.09.2017 15:00
Grbalj
1 : 1
Sutjeska
Rudar
Pljevlja
1 : 0
Kom
Podgorica
09.09.2017 16:00
Rudar
1 : 0
Kom
Mladost
Podgorica
2 : 0
Iskra
Danilovgrad
09.09.2017 16:00
Mladost
2 : 0
Iskra
Berane
Berane
1 : 0
Cetinje
Cetinje
09.09.2017 16:00
Berane
1 : 0
Cetinje
Karioke
Podgorica
0 : 0
Drezga
Piperi
09.09.2017 16:00
Karioke
0 : 0
Drezga
Gorštak
Kolašin
1 : 4
Ribnica
Podgorica
09.09.2017 16:30
Gorštak
1 : 4
Ribnica
Polimlje
Murino
1 : 2
Brskovo
Mojkovac
09.09.2017 16:00
Polimlje
1 : 2
Brskovo
Fair Play
Bijelo Polje
0 : 2
OFK Borac
Bijelo Polje
09.09.2017 16:00
Fair Play
0 : 2
OFK Borac
Manchester City
Manchester
5 : 0
Liverpool
Liverpool
09.09.2017 13:30
Manchester City
5 : 0
Liverpool
Arsenal
London
3 : 0
Bournemouth
Bournemouth
09.09.2017 16:00
Arsenal
3 : 0
Bournemouth
Brighton
Brighton
3 : 1
WBA
West Bromwich
09.09.2017 16:00
Brighton
3 : 1
WBA
Everton
Liverpool
0 : 3
Tottenham
London
09.09.2017 16:00
Everton
0 : 3
Tottenham
Leicester
Leicester
1 : 2
Chelsea
London
09.09.2017 16:00
Leicester
1 : 2
Chelsea
Southampton
Southampton
0 : 2
Watford
Watford
09.09.2017 16:00
Southampton
0 : 2
Watford
Stoke
Stoke-on-Trent
2 : 2
Manchester Utd
Manchester
09.09.2017 18:30
Stoke
2 : 2
Manchester Utd
Real Madrid
Madrid
1 : 1
Levante
Valencia
09.09.2017 13:00
Real Madrid
1 : 1
Levante
Valencia
Valencia
0 : 0
Atlético Madrid
Madrid
09.09.2017 16:15
Valencia
0 : 0
Atlético Madrid
Sevilla
Sevilla
3 : 0
Eibar
Eibar
09.09.2017 18:30
Sevilla
3 : 0
Eibar
Barcelona
Barcelona
5 : 0
Espanyol
Barcelona
09.09.2017 20:45
Barcelona
5 : 0
Espanyol
Freiburg
Freiburg im Breisgau
0 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
09.09.2017 15:30
Freiburg
0 : 0
Borussia Dortmund
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
0 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
09.09.2017 15:30
Borussia Mönchengladbach
0 : 1
Eintracht
Augsburg
Augsburg
3 : 0
Köln
Köln
09.09.2017 15:30
Augsburg
3 : 0
Köln
Mainz 05
Mainz
3 : 1
Bayer Leverkusen
Leverkusen
09.09.2017 15:30
Mainz 05
3 : 1
Bayer Leverkusen
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 1
Hannover 96
Hannover
09.09.2017 15:30
Wolfsburg
1 : 1
Hannover 96
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 0
Bayern
München
09.09.2017 18:30
Hoffenheim
2 : 0
Bayern
Juventus
Torino
3 : 0
Chievo
Verona
09.09.2017 18:00
Juventus
3 : 0
Chievo
Caen
Caen
2 : 1
Dijon
Dijon
09.09.2017 20:00
Caen
2 : 1
Dijon
Montpellier
Montpellier
0 : 1
Nantes
Nantes
09.09.2017 20:00
Montpellier
0 : 1
Nantes
Nice
Nice
4 : 0
Monaco
Monaco
09.09.2017 17:00
Nice
4 : 0
Monaco
Strasbourg
Strasbourg
0 : 1
Amiens SC
Amiens
09.09.2017 20:00
Strasbourg
0 : 1
Amiens SC
Troyes
Troyes
0 : 0
Toulouse
Toulouse
09.09.2017 20:00
Troyes
0 : 0
Toulouse
Radnik
Surdulica
3 : 1
Rad
Beograd
09.09.2017 19:00
Radnik
3 : 1
Rad
Bačka
Bačka Palanka
1 : 1
Radnički
Niš
09.09.2017 16:00
Bačka
1 : 1
Radnički
Borac
Čačak
0 : 0
Zemun
Zemun
09.09.2017 19:00
Borac
0 : 0
Zemun
Partizan
Beograd
3 : 0
Mladost
Lučani
09.09.2017 21:00
Partizan
3 : 0
Mladost
Javor Matis
Ivanjica
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
09.09.2017 19:00
Javor Matis
0 : 2
Crvena zvezda
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Napredak
Kruševac
09.09.2017 19:00
Spartak ŽK
2 : 1
Napredak
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Proleter
Novi Sad
09.09.2017 16:30
TSC
1 : 0
Proleter
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
09.09.2017 16:30
Jagodina
0 : 3
Radnički 1923
Sinđelić
Beograd
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
09.09.2017 16:30
Sinđelić
0 : 0
Novi Pazar
Jedinstvo 2014
Pirot
0 : 4
Kolibri
Kuršumlija
09.09.2017 14:00
Jedinstvo 2014
0 : 4
Kolibri
Spartak
Subotica
4 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
09.09.2017 13:00
Spartak
4 : 2
Radnički 1923
Internacional
Beograd
3 : 5
Crvena zvezda
Beograd
09.09.2017 14:00
Internacional
3 : 5
Crvena zvezda
Voždovac
Beograd
5 : 2
Radnički (P)
Pirot
09.09.2017 16:00
Voždovac
5 : 2
Radnički (P)
Inđija
Inđija
0 : 5
Partizan
Beograd
09.09.2017 10:00
Inđija
0 : 5
Partizan
Moravac Orion
Mrštane
3 : 2
Napredak
Kruševac
09.09.2017 11:00
Moravac Orion
3 : 2
Napredak
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Radnički (N)
Niš
09.09.2017 11:00
Vojvodina
0 : 0
Radnički (N)
Zemun
Zemun
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
09.09.2017 16:00
Zemun
2 : 0
Radnički (NB)
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 1
IM Rakovica
Rakovica
09.09.2017 10:00
Siti Sport Klub
2 : 1
IM Rakovica
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Grafičar
Beograd
09.09.2017 16:30
Lokomotiva
1 : 1
Grafičar
BSK Borča
Borča
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
09.09.2017 10:00
BSK Borča
3 : 1
Kolubara
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 5
Morava (VP)
Velika Plana
09.09.2017 15:30
Mladi borac
5 : 5
Morava (VP)
Mladi radnik 1926
Požarevac
8 : 0
Proleter 1947
Vranovo
09.09.2017 13:00
Mladi radnik 1926
8 : 0
Proleter 1947
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 6
Šumadija (A)
Aranđelovac
09.09.2017 11:30
Jasenica 2017
0 : 6
Šumadija (A)
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
09.09.2017 11:00
Mladi radnik 1940
0 : 0
Smederevo 1924
DIF
Beograd
2 : 1
Žarkovo
Beograd
09.09.2017 11:00
DIF
2 : 1
Žarkovo
BSK 1925
Beograd
3 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
09.09.2017 11:00
BSK 1925
3 : 0
Novi Beograd
Poštar 1930
Beograd
1 : 0
Zmaj 1953
Beograd
09.09.2017 09:30
Poštar 1930
1 : 0
Zmaj 1953
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Vinča
Vinča
09.09.2017 13:00
Budućnost
1 : 0
Vinča
Zvezdara
Beograd
8 : 1
Avala
Beograd
09.09.2017 14:00
Zvezdara
8 : 1
Avala
Posavina
Stubline
0 : 6
Palilulac
Beograd
09.09.2017 12:30
Posavina
0 : 6
Palilulac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 0
Budućnost
Zvečka
09.09.2017 10:00
Stepojevac Vaga
3 : 0
Budućnost
Petar Puača
Novi Sad
6 : 0
Omladinac
Novi Banovci
09.09.2017 10:00
Petar Puača
6 : 0
Omladinac
ŽAK junior
Sombor
0 : 3
Radnički (S)
Sombor
09.09.2017 10:00
ŽAK junior
0 : 3
Radnički (S)
Dolina
Padina
0 : 3
Spartak
Debeljača
09.09.2017 17:00
Dolina
0 : 3
Spartak
Borac (St)
Starčevo
1 : 1
Tempo
Sefkerin
09.09.2017 17:00
Borac (St)
1 : 1
Tempo
Omladinac 1927
Opovo
1 : 8
Glogonj
Glogonj
09.09.2017 16:00
Omladinac 1927
1 : 8
Glogonj
Dolovo
Dolovo
0 : 5
Strela
Ivanovo
09.09.2017 16:00
Dolovo
0 : 5
Strela
Partizan (G)
Gaj
2 : 4
Ševac
Kusić
09.09.2017 11:00
Partizan (G)
2 : 4
Ševac
Napredak
Markovac
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
09.09.2017 11:00
Napredak
3 : 0
Vrbovac
Polet
Trnovče
1 : 1
SASK
Saraorci
09.09.2017 16:30
Polet
1 : 1
SASK
011 MK
Beograd
1 : 5
Crvena zvezda MK
Beograd
09.09.2017 17:00
011 MK
1 : 5
Crvena zvezda MK
Sinđelić MK
Beograd
1 : 5
Voždovac MK
Beograd
09.09.2017 08:30
Sinđelić MK
1 : 5
Voždovac MK
OFK Beograd
Beograd
4 : 2
Čukarički
Beograd
09.09.2017 10:00
OFK Beograd
4 : 2
Čukarički
Teleoptik
Zemun
3 : 9
Partizan
Beograd
09.09.2017 11:00
Teleoptik
3 : 9
Partizan
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Radnički (N)
Niš
09.09.2017 11:00
Vojvodina
2 : 1
Radnički (N)
Dinamo
Pančevo
0 : 7
Crvena zvezda
Beograd
09.09.2017 11:00
Dinamo
0 : 7
Crvena zvezda
Spartak
Subotica
0 : 0
Apolon 4
Kragujevac
09.09.2017 11:00
Spartak
0 : 0
Apolon 4
Kiker
Kraljevo
4 : 0
Jagodina
Jagodina
09.09.2017 13:00
Kiker
4 : 0
Jagodina
Voždovac
Beograd
4 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
09.09.2017 13:00
Voždovac
4 : 0
Novi Pazar
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
Internacional
Beograd
09.09.2017 12:30
Kolubara
4 : 2
Internacional
011
Beograd
0 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
09.09.2017 09:00
011
0 : 3
Radnički (NB)
Bežanija
Beograd
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
09.09.2017 16:00
Bežanija
0 : 2
Radnički (O)
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Studenski grad
Novi Beograd
09.09.2017 11:15
Lokomotiva
0 : 1
Studenski grad
Rad
Beograd
2 : 0
BSK 1925
Beograd
09.09.2017 11:00
Rad
2 : 0
BSK 1925
Sindjelić
Beograd
0 : 0
Borča
Borča
09.09.2017 16:00
Sindjelić
0 : 0
Borča
GSP Polet
Beograd
7 : 2
Poštar 1930
Beograd
09.09.2017 15:00
GSP Polet
7 : 2
Poštar 1930
Grafičar
Beograd
9 : 0
Omladinac
Veliko Polje
09.09.2017 11:00
Grafičar
9 : 0
Omladinac
Sloga
Miloševac
3 : 5
Radnik
Smederevska Palanka
09.09.2017 16:30
Sloga
3 : 5
Radnik
Šumadija
Azanja
0 : 8
Morava
Velika Plana
09.09.2017 16:30
Šumadija
0 : 8
Morava
Budućnost
Dobanovci
3 : 3
Prva Iskra
Barič
09.09.2017 11:00
Budućnost
3 : 3
Prva Iskra
Njerš Ištvan
Totovo Selo
8 : 0
Tavankut
Tavankut
09.09.2017 12:00
Njerš Ištvan
8 : 0
Tavankut
Tutin
Tutin
0 : 2
AS
Novi Pazar
09.09.2017 15:30
Tutin
0 : 2
AS
Apolon
Kraljevo
4 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
09.09.2017 15:30
Apolon
4 : 1
Sport Klub 99
Bane
Raška
7 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
09.09.2017 15:30
Bane
7 : 0
OFK Ras
Sloga
Kraljevo
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
09.09.2017 15:30
Sloga
2 : 1
Jošanica
Indeks
Novi sad
1 : 1
Radnički (Š)
Šid
09.09.2017 12:00
Indeks
1 : 1
Radnički (Š)
Hajduk junior
Kula
2 : 1
Spartak
Subotica
09.09.2017 12:00
Hajduk junior
2 : 1
Spartak
Kolonija
Kovin
3 : 8
Radnički (B)
Baranda
09.09.2017 17:00
Kolonija
3 : 8
Radnički (B)
Sloga
Plandište
3 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
09.09.2017 10:00
Sloga
3 : 0
Proleter
Rvati
Obrenovac
0 : 3
Strelac
Mislodjin
09.09.2017 13:00
Rvati
0 : 3
Strelac
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 5
Cer
Jadranska Lešnica
09.09.2017
Radnički Stobeks
2 : 5
Cer
Mladost
Donji Dobrić
2 : 2
Rudar
Brasina
09.09.2017
Mladost
2 : 2
Rudar
Borac
Lešnica
0 : 7
Loznica
Loznica
09.09.2017
Borac
0 : 7
Loznica
Železničar
Pančevo
4 : 4
OFK Vršac
Vršac
09.09.2017 12:00
Železničar
4 : 4
OFK Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
09.09.2017 11:30
Kikinda 1909
1 : 3
Proleter 2006
Borac
Klenak
5 : 2
Rudar
Vrdnik
09.09.2017 17:00
Borac
5 : 2
Rudar
Partizan
Vitojevci
9 : 1
Radnički
Irig
09.09.2017 17:00
Partizan
9 : 1
Radnički
Fruška Gora
Ruma
0 : 9
Hrtkovci
Hrtkovci
09.09.2017 17:00
Fruška Gora
0 : 9
Hrtkovci
1. Maj
Ruma
3 : 1
PSK Putinci
Putinci
09.09.2017 17:00
1. Maj
3 : 1
PSK Putinci
Napredak
Žarkovac
09.09.2017
17:00
Mladost
Buđanovci
09.09.2017 17:00
Napredak
:
Mladost
Jedinstvo
Platičevo
7 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
09.09.2017 17:00
Jedinstvo
7 : 2
Donji Petrovci
Voždovac MK
Beograd
3 : 1
Studenski grad MK
Novi Beograd
09.09.2017 09:00
Voždovac MK
3 : 1
Studenski grad MK
Rad MK
Beograd
3 : 0
BSK Borča MK
Borča
09.09.2017 17:00
Rad MK
3 : 0
BSK Borča MK
Čukarički MK
Beograd
6 : 1
Sinđelić MK
Beograd
09.09.2017 10:30
Čukarički MK
6 : 1
Sinđelić MK
Mladenovac MK
Mladenovac
1 : 2
Lokomotiva MK
Beograd
09.09.2017 10:00
Mladenovac MK
1 : 2
Lokomotiva MK
Brodarac MK
Beograd
0 : 1
Zemun MK
Zemun
09.09.2017 14:30
Brodarac MK
0 : 1
Zemun MK
011 MK
Beograd
1 : 0
Lola MK
Beograd
09.09.2017 15:00
011 MK
1 : 0
Lola MK
Rad B MK
Beograd
1 : 2
DIF MK
Beograd
09.09.2017 15:00
Rad B MK
1 : 2
DIF MK
Kosmaj MK
Ralja
3 : 0
Banja MK
Beograd
09.09.2017
Kosmaj MK
3 : 0
Banja MK
Zemun MK
Zemun
3 : 1
OLE MK
Zemun
09.09.2017 14:00
Zemun MK
3 : 1
OLE MK
Sopot MK
Sopot
11 : 1
Jedinstvo MK
Dren
09.09.2017 10:00
Sopot MK
11 : 1
Jedinstvo MK
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
09.09.2017
16:00
Sremčica MK
Sremčica
09.09.2017 16:00
Radnički (NB) MK
:
Sremčica MK
Bambi
Požarevac
0 : 5
Cepelin 026
Smederevo
09.09.2017
Bambi
0 : 5
Cepelin 026
Rad
Beograd
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
09.09.2017 13:00
Rad
0 : 4
Crvena zvezda
Brodarac
Novi Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
09.09.2017 10:30
Brodarac
0 : 2
Partizan
Čukarički
Beograd
6 : 1
BSK 1925
Beograd
09.09.2017 13:00
Čukarički
6 : 1
BSK 1925
011
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
09.09.2017 13:00
011
1 : 0
Zemun
BSK
Borča
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
09.09.2017 14:00
BSK
4 : 0
Radnički (NB)
Lokomotiva
Beograd
5 : 0
BASK
Beograd
09.09.2017 08:45
Lokomotiva
5 : 0
BASK
Lola
Beograd
0 : 4
Dominus
Beograd
09.09.2017 12:30
Lola
0 : 4
Dominus
Sloboda
Lipe
5 : 1
Udarnik
Lozovik
09.09.2017 16:30
Sloboda
5 : 1
Udarnik
Soko 2015
Saraoci
3 : 0
Obilić
Staro Selo
09.09.2017 16:30
Soko 2015
3 : 0
Obilić
Budućnost
Mala Krsna
0 : 5
Osipaonica
Osipaonica
09.09.2017 16:30
Budućnost
0 : 5
Osipaonica
Palilulac
Beograd
0 : 6
Balkan
Beograd
09.09.2017 10:00
Palilulac
0 : 6
Balkan
Sopot
Sopot
0 : 2
Vinča
Beograd
09.09.2017 12:30
Sopot
0 : 2
Vinča
Beograd 1929
Beograd
1 : 4
Boleč
Bolec
09.09.2017 17:00
Beograd 1929
1 : 4
Boleč
Napredak (M)
Medoševac
6 : 1
Milutinac
Beograd
09.09.2017 11:00
Napredak (M)
6 : 1
Milutinac
Preporod
Novi Žednik
2 : 6
Radnički 1905
Bajmok
09.09.2017 10:00
Preporod
2 : 6
Radnički 1905
Njerš Ištvan
Totovo Selo
2 : 0
Arena Su
Subotica
09.09.2017 10:00
Njerš Ištvan
2 : 0
Arena Su
Radnički 1923
Kragujevac
8 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
09.09.2017
Radnički 1923
8 : 0
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
2 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
09.09.2017 11:00
Kiker
2 : 1
Pazar Juniors
Arsenal
Kragujevac
0 : 3
OFK AS 2003
Novi Pazar
09.09.2017
Arsenal
0 : 3
OFK AS 2003
OFK National AG
Novi Pazar
0 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
09.09.2017
OFK National AG
0 : 1
Sport Klub 99
Apolon 4
Kragujevac
3 : 0
Apolon
Kraljevo
09.09.2017
Apolon 4
3 : 0
Apolon
Kosmet
Leposavić
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
09.09.2017
Kosmet
4 : 0
Šumadija 1903
Bubamara
Kraljevo
6 : 0
Bane
Raška
09.09.2017 11:00
Bubamara
6 : 0
Bane
Indeks
Novi sad
3 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
09.09.2017 10:00
Indeks
3 : 1
Srem
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 5
Petar Puača
Novi Sad
09.09.2017 10:00
Prof. Bolesnikov
0 : 5
Petar Puača
Hajduk junior
Kula
0 : 2
Spartak
Subotica
09.09.2017 10:00
Hajduk junior
0 : 2
Spartak
Radnički (K)
Kovin
5 : 3
Coerver junior FA
Vršac
09.09.2017 10:00
Radnički (K)
5 : 3
Coerver junior FA
Mundial
Pančevo
6 : 0
OFK Vršac
Vršac
09.09.2017 14:00
Mundial
6 : 0
OFK Vršac
Borac (St)
Starčevo
2 : 1
Borac (Sa)
Sakule
09.09.2017 14:00
Borac (St)
2 : 1
Borac (Sa)
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
4 : 0
Banat (I)
Ilandža
09.09.2017 10:00
Jedinstvo (V)
4 : 0
Banat (I)
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
2 : 3
Proleter
Mramorak
09.09.2017 11:00
Budućnost (BB)
2 : 3
Proleter
BSK
Bavanište
6 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
09.09.2017 11:30
BSK
6 : 2
Stari Tamiš
Mladost (O)
Omoljica
1 : 10
Omladinac (D)
Deliblato
09.09.2017 11:00
Mladost (O)
1 : 10
Omladinac (D)
Unirea
Uzdin
0 : 4
Slavia
Kovačica
09.09.2017 17:00
Unirea
0 : 4
Slavia
Podrinje
Lozničko Polje
9 : 1
Sinđelić
Lipnica
09.09.2017
Podrinje
9 : 1
Sinđelić
Pčelinjo
Loznica
2 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
09.09.2017
Pčelinjo
2 : 0
Jedinstvo
Sloga
Korenita
3 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
09.09.2017
Sloga
3 : 2
Cer
Vidojevica
Lešnica
2 : 18
Jadar 07 1
Loznica
09.09.2017
Vidojevica
2 : 18
Jadar 07 1
Antimon
Zajača
0 : 8
Jadar 07 2
Loznica
09.09.2017
Antimon
0 : 8
Jadar 07 2
Loznica
Loznica
12 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
09.09.2017
Loznica
12 : 0
Radnički Stobeks
Železničar
Pančevo
3 : 2
OFK Vršac
Vršac
09.09.2017 10:00
Železničar
3 : 2
OFK Vršac
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
09.09.2017 10:00
Bečkerek 023
0 : 0
Dinamo 1945
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
09.09.2017 09:30
Kikinda 1909
1 : 0
Proleter 2006
Tornjoš
Tornjoš
6 : 1
Potisje
Kanjiža
09.09.2017
Tornjoš
6 : 1
Potisje
Tornjoš
Tornjoš
6 : 1
Potisje
Kanjiža
09.09.2017 10:00
Tornjoš
6 : 1
Potisje
Zemun MK
Zemun
10 : 0
011 MK
Beograd
09.09.2017 11:30
Zemun MK
10 : 0
011 MK
Rad MK
Beograd
1 : 0
DIF MK
Beograd
09.09.2017 09:00
Rad MK
1 : 0
DIF MK
GSP Polet MK
Beograd
3 : 0
Radnički PDM MK
Mladenovac
09.09.2017 12:30
GSP Polet MK
3 : 0
Radnički PDM MK
Trijumf MK
Sremčica
3 : 2
Rakovica MK
Rakovica
09.09.2017 13:00
Trijumf MK
3 : 2
Rakovica MK
Žarkovo MK
Žarkovo
1 : 2
Petlić MK
Smederevo
09.09.2017 09:00
Žarkovo MK
1 : 2
Petlić MK
Lokomotiva MK
Beograd
3 : 0
Srem MK
Jakovo
09.09.2017 11:00
Lokomotiva MK
3 : 0
Srem MK
Levač
Rekovac
0 : 5
Lavice Dubočica
Leskovac
09.09.2017
Levač
0 : 5
Lavice Dubočica
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Čukarički
Beograd
09.09.2017 10:00
Kolubara
2 : 3
Čukarički
Brodarac 1947
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
09.09.2017 12:30
Brodarac 1947
0 : 0
OFK Beograd
Sindjelić
Beograd
0 : 3
Rad
Banjica
09.09.2017 11:30
Sindjelić
0 : 3
Rad
OLE
Borča
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
09.09.2017 09:00
OLE
2 : 1
Radnički (O)
BSK Borča
Borča
1 : 4
Teleoptik
Zemun
09.09.2017 12:00
BSK Borča
1 : 4
Teleoptik
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Spartak '05
Subotica
09.09.2017 10:00
Obilić
0 : 3
Spartak '05
Olimpik
Beograd
2 : 0
Crveni orao
Beograd
09.09.2017 13:00
Olimpik
2 : 0
Crveni orao
Sindjelic 2012
Beograd
0 : 7
Dominus
Beograd
09.09.2017 10:00
Sindjelic 2012
0 : 7
Dominus
Fer Plej 06
Beograd
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
09.09.2017 12:30
Fer Plej 06
1 : 1
Jedinstvo
Palilulac
Beograd
0 : 8
Balkan
Beograd
09.09.2017 10:00
Palilulac
0 : 8
Balkan
Hajduk
Beograd
6 : 2
Dunav
Veliko Selo
09.09.2017 10:00
Hajduk
6 : 2
Dunav
Crvenka
Crvenka
3 : 9
Beograd 1929
Beograd
09.09.2017 11:30
Crvenka
3 : 9
Beograd 1929
Velika Moštanica
Velika Moštanica
1 : 6
Lokomotiva
Beograd
09.09.2017 10:00
Velika Moštanica
1 : 6
Lokomotiva
Munja Barič
Barič
0 : 1
Žarkovo
Žarkovo
09.09.2017 10:30
Munja Barič
0 : 1
Žarkovo
Heroj Polet
Beograd
0 : 10
Borac
Ostruznica
09.09.2017 10:00
Heroj Polet
0 : 10
Borac
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
0 : 4
Zemun
Zemun
09.09.2017 11:00
Crvena zvezda MML
0 : 4
Zemun
Vinča
Vinča
2 : 5
Vrčin
Vrčin
09.09.2017 10:00
Vinča
2 : 5
Vrčin
Zemun
Zemun
1 : 2
Mladenovac
Mladenovac
09.09.2017 09:30
Zemun
1 : 2
Mladenovac
Varga
Beograd
0 : 1
Ada
Beograd
09.09.2017 14:00
Varga
0 : 1
Ada
Pazar Juniors
Novi Pazar
8 : 0
Kolašin
Zubin Potok
09.09.2017
Pazar Juniors
8 : 0
Kolašin
OFK AS
Novi Pazar
3 : 0
OFK Vlada Dimitrijević