XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 658 utakmica za dan
Nedelja, 10 Septembar 2017


Fudbal

Voždovac
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
10.09.2017 19:00
Voždovac
1 : 1
Vojvodina
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Sloboda
Užice
10.09.2017 16:30
Budućnost
1 : 0
Sloboda
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Inđija
Inđija
10.09.2017 19:00
Metalac
2 : 0
Inđija
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 2
Teleoptik
Zemun
10.09.2017 16:30
ČSK Pivara
3 : 2
Teleoptik
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
10.09.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 1
Mladi radnik 1926
Tutin
Tutin
1 : 0
FAP
Priboj
10.09.2017 16:30
Tutin
1 : 0
FAP
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
10.09.2017 16:30
Železničar
2 : 0
Jedinstvo (Ub)
Polet
Ljubić
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
10.09.2017 11:00
Polet
0 : 1
Smederevo 1924
Radan
Lebane
2 : 1
Timok
Zaječar
10.09.2017 16:00
Radan
2 : 1
Timok
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
10.09.2017 11:00
Car Konstantin
1 : 1
Budućnost (P)
Trajal
Kruševac
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
10.09.2017 16:00
Trajal
1 : 0
Moravac Orion
Pukovac
Pukovac
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
10.09.2017 16:00
Pukovac
0 : 0
Jedinstvo (B)
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
10.09.2017 16:30
Dunav
2 : 1
Dinamo 1945
Železničar
Pančevo
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
10.09.2017 16:30
Železničar
0 : 2
Bečej 1918
Sopot
Sopot
0 : 4
Žarkovo
Beograd
10.09.2017 16:00
Sopot
0 : 4
Žarkovo
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
BSK Borča
Borča
10.09.2017 16:00
Stepojevac Vaga
1 : 1
BSK Borča
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 0
BASK
Beograd
10.09.2017 16:00
BSK Batajnica
0 : 0
BASK
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
10.09.2017 11:00
GSP Polet Dorćol
1 : 2
Kolubara
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Bane
Raška
10.09.2017 16:30
Sloboda (Č)
1 : 0
Bane
Jošanica
Novi Pazar
3 : 0
Sušica
Kragujevac
10.09.2017 16:30
Jošanica
3 : 0
Sušica
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Radnički (K)
Kovači
10.09.2017 16:30
Orlovac
2 : 0
Radnički (K)
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
10.09.2017 16:30
Goč
0 : 0
Takovo
LFK Mladost
Lučani
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
10.09.2017 19:00
LFK Mladost
0 : 0
Sloga (K)
Napredak
Markovac
2 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
10.09.2017 16:30
Napredak
2 : 1
Mladi borac
Šumadija
Toponica
2 : 5
Zvižd
Kučevo
10.09.2017 16:30
Šumadija
2 : 5
Zvižd
Proleter 1976
Jelovik
0 : 0
Gruža
Gruža
10.09.2017 16:30
Proleter 1976
0 : 0
Gruža
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
10.09.2017 16:30
Morava (VP)
0 : 1
Petar Dobrnjac
RSK
Rabrovo
4 : 0
Borac (Ž)
Žabari
10.09.2017 16:30
RSK
4 : 0
Borac (Ž)
Borac
Lešnica
2 : 1
Sloga (S)
Sjenica
10.09.2017 16:30
Borac
2 : 1
Sloga (S)
Radnički Stobex
Klupci
2 : 2
Radnički Gorenje
Valjevo
10.09.2017 16:30
Radnički Stobex
2 : 2
Radnički Gorenje
OFK Niš
Niš
6 : 1
Vlasina
Vlasotince
10.09.2017 16:00
OFK Niš
6 : 1
Vlasina
Polet 1980
Laplje Selo
2 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
10.09.2017 16:00
Polet 1980
2 : 1
Tanasko Rajić
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 0
Bukovik
Razanj
10.09.2017 16:00
Rudar Alpos
0 : 0
Bukovik
Moravica
Subotinac
1 : 1
BSK
Bogovina
10.09.2017 16:00
Moravica
1 : 1
BSK
Sloga
Kobišnica
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
10.09.2017 11:00
Sloga
1 : 1
Timočanin
Majdanpek
Majdanpek
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
10.09.2017 16:00
Majdanpek
0 : 0
Hajduk Veljko
Naša krila
Belotinac
2 : 1
Kablovi
Zaječar
10.09.2017 16:00
Naša krila
2 : 1
Kablovi
Zaplanjac
Gadžin Han
9 : 2
Svrljig
Svrljig
10.09.2017 16:00
Zaplanjac
9 : 2
Svrljig
Malošište
Malošište
1 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
10.09.2017 16:00
Malošište
1 : 1
Šarbanovac
Jastrebac
Blace
2 : 1
Morava 1918
Ćuprija
10.09.2017 16:00
Jastrebac
2 : 1
Morava 1918
Žitorađa
Žitorađa
0 : 0
Bošnjane
Bošnjane
10.09.2017 16:00
Žitorađa
0 : 0
Bošnjane
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
10.09.2017 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Sloga (D)
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
10.09.2017 16:00
Sloga (Ć)
0 : 2
OFK Lugomir
Levač
Rekovac
4 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
10.09.2017 16:00
Levač
4 : 2
Poljoprivrednik
Župa
Aleksandrovac
2 : 4
Kopaonik
Brus
10.09.2017 16:00
Župa
2 : 4
Kopaonik
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
10.09.2017 16:30
Vojvodina 1928
0 : 1
Kikinda 1909
ŽAK
Kikinda
2 : 1
Begej
Žitište
10.09.2017 16:30
ŽAK
2 : 1
Begej
Kupinovo
Kupinovo
1 : 2
Sloga (E)
Erdevik
10.09.2017 16:30
Kupinovo
1 : 2
Sloga (E)
Hajduk (B)
Beška
3 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
10.09.2017 16:30
Hajduk (B)
3 : 1
Borac (Š)
Kabel
Novi Sad
1 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
10.09.2017 10:00
Kabel
1 : 1
LSK Laćarak
Podunavac
Belegiš
0 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
10.09.2017 16:30
Podunavac
0 : 1
Hajduk (Č)
Bačka (P)
Pačir
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
10.09.2017 16:30
Bačka (P)
1 : 2
Radnički (S)
Tisa
Adorjan
3 : 0
Tavankut
Tavankut
10.09.2017 16:30
Tisa
3 : 0
Tavankut
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Tekstilac
Odžaci
10.09.2017 16:30
Preporod
3 : 0
Tekstilac
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Mladost Apa
Apatin
10.09.2017 16:30
BSK
2 : 1
Mladost Apa
Mladost (T)
Turija
5 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
10.09.2017 16:30
Mladost (T)
5 : 1
Zadrugar
Rakovica
Beograd
1 : 2
Leštane
Leštane
10.09.2017 10:00
Rakovica
1 : 2
Leštane
Borac
Lazarevac
1 : 1
Zvezdara
Beograd
10.09.2017 10:00
Borac
1 : 1
Zvezdara
Turbina
Vreoci
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
10.09.2017 20:00
Turbina
1 : 0
Brodarac
Sremčica
Sremčica
1 : 0
Napredak
Medoševac
10.09.2017 16:00
Sremčica
1 : 0
Napredak
Budućnost
Zvečka
1 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
10.09.2017 16:00
Budućnost
1 : 1
Crvena Zvezda
Torlak
Kumodraž
4 : 0
Srem
Jakovo
10.09.2017 10:00
Torlak
4 : 0
Srem
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
10.09.2017 16:30
Vojvodina (NM)
1 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Omladinac FAM
Botoš
1 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
10.09.2017 16:30
Omladinac FAM
1 : 1
Crvena zvezda (VS)
Rusanda
Melenci
7 : 1
Naftagas (B)
Boka
10.09.2017 16:30
Rusanda
7 : 1
Naftagas (B)
Borac
Aleksandrovo
2 : 0
Banat
Čenta
10.09.2017 16:30
Borac
2 : 0
Banat
Lehel
Mužlja
0 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
10.09.2017 16:30
Lehel
0 : 2
Mladost (BD)
Hajduk
Čepure
2 : 1
Partizan
Glogovac
10.09.2017 16:00
Hajduk
2 : 1
Partizan
Bratstvo
Međureč
1 : 2
Mladost (S)
Sikirica
10.09.2017 16:00
Bratstvo
1 : 2
Mladost (S)
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
10.09.2017 16:00
Mladi radnik
0 : 0
OFK Tekstilac
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 1
Kolare
Kolare
10.09.2017 16:00
Kušiljevo
4 : 1
Kolare
Napredak
Zlatovo
1 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
10.09.2017 16:00
Napredak
1 : 0
OFK Bratstvo
Juhor
Glavinci
3 : 4
OFK Batinac
Batinac
10.09.2017 16:00
Juhor
3 : 4
OFK Batinac
Rembas
Resavica
1 : 1
Resavac
Subotica
10.09.2017 16:00
Rembas
1 : 1
Resavac
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 3
Vojvodina (Cr)
Crepaja
10.09.2017 16:30
Crvena zvezda
3 : 3
Vojvodina (Cr)
Vulturul
Grebenac
1 : 3
Partizan (U)
Uljma
10.09.2017 16:30
Vulturul
1 : 3
Partizan (U)
Strela
Ivanovo
2 : 2
Borac (St)
Starčevo
10.09.2017 16:30
Strela
2 : 2
Borac (St)
Radnički (B)
Baranda
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
10.09.2017 16:30
Radnički (B)
2 : 1
Sloga (BNS)
Dolina
Padina
4 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
10.09.2017 16:30
Dolina
4 : 0
Jedinstvo (V)
Jugoslavija
Jabuka
0 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
10.09.2017 16:30
Jugoslavija
0 : 3
Jedinstvo Stević
Borac (M)
Martinci
4 : 1
Partizan
Vitojevci
10.09.2017 17:00
Borac (M)
4 : 1
Partizan
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
Železničar
Inđija
10.09.2017 17:00
Podrinje
1 : 0
Železničar
Budućnost
Salaš Noćajski
7 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
10.09.2017 17:00
Budućnost
7 : 0
Hrtkovci
Jadran
Golubinci
1 : 6
Graničar 1924
Adaševci
10.09.2017 17:00
Jadran
1 : 6
Graničar 1924
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Napredak (P)
Popinci
10.09.2017 17:00
PSK Putinci
1 : 0
Napredak (P)
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
10.09.2017 17:00
Sloboda (DT)
0 : 0
1. Maj Ruma
Kula
Kula
1 : 2
ŽAK
Sombor
10.09.2017 16:00
Kula
1 : 2
ŽAK
Budućnost (P)
Parage
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
10.09.2017 16:00
Budućnost (P)
1 : 1
Krila Krajine
Rusin
Ruski Krstur
6 : 1
Hercegovac
Gajdobra
10.09.2017 16:00
Rusin
6 : 1
Hercegovac
Slavija
Pivnice
2 : 4
Crvenka
Crvenka
10.09.2017 16:00
Slavija
2 : 4
Crvenka
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Vojvodina
Tovariševo
10.09.2017 16:00
Stari Grad
2 : 1
Vojvodina
Proleter (NJ)
Njegoševo
4 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
10.09.2017 16:00
Proleter (NJ)
4 : 1
Sutjeska
Senta
Senta
1 : 3
Iskra
Kucura
10.09.2017 16:00
Senta
1 : 3
Iskra
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Jadran
Feketić
10.09.2017 16:00
Vinogradar
2 : 0
Jadran
Radnički
Klokočevac
2 : 1
Polom
Leskovo
10.09.2017 16:30
Radnički
2 : 1
Polom
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
10.09.2017 16:30
Nemetali
3 : 1
Rudna Glava
Slatina
Slatina Bor
7 : 0
Blizna
Blizna
10.09.2017 16:30
Slatina
7 : 0
Blizna
Deli Jovan
Sikole
3 : 1
Zlot
Zlot
10.09.2017 16:30
Deli Jovan
3 : 1
Zlot
13. Maj
Zemun
1 : 2
Borac (P)
Progar
10.09.2017 11:00
13. Maj
1 : 2
Borac (P)
Komgrap
Beograd
3 : 1
Poštar Zvezdara
Krnjača
10.09.2017 16:00
Komgrap
3 : 1
Poštar Zvezdara
Institut
Zemun Polje
3 : 1
Heroj Polet
Jajinci
10.09.2017 16:00
Institut
3 : 1
Heroj Polet
Dunav
Veliko Selo
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
10.09.2017 16:00
Dunav
0 : 0
Borac (O)
Zmaj
Zemun
1 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
10.09.2017 16:00
Zmaj
1 : 0
Sinđelić
Rušanj
Rušanj
0 : 6
Urovci
Urovci
10.09.2017 16:00
Rušanj
0 : 6
Urovci
Lisović
Lisović
2 : 0
Radnički (R)
Rudovci
10.09.2017 16:00
Lisović
2 : 0
Radnički (R)
BSK
Baćevac
6 : 0
Zabrežje
Zabrežje
10.09.2017 16:00
BSK
6 : 0
Zabrežje
Budućnost
Dudovica
3 : 0
Radnički (D)
Dren
10.09.2017 16:00
Budućnost
3 : 0
Radnički (D)
Mladost (C)
Cvetovac
8 : 0
Mladost (B)
Baroševac
10.09.2017 16:00
Mladost (C)
8 : 0
Mladost (B)
Ropočevo
Ropočevo
0 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
10.09.2017 10:00
Ropočevo
0 : 2
Selo Mladenovac
Dunavac
Grocka
4 : 0
Vinča
Vinča
10.09.2017 16:00
Dunavac
4 : 0
Vinča
Vrčin
Vrčin
2 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
10.09.2017 16:00
Vrčin
2 : 2
Velika Krsna
Šumadija
Jagnjilo
1 : 1
Boleč
Boleč
10.09.2017 16:00
Šumadija
1 : 1
Boleč
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Kovačevac
Kovačevac
10.09.2017 16:00
Pudarci
1 : 1
Kovačevac
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
2 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
10.09.2017 16:00
Jedinstvo 1945 (VL)
2 : 1
Mladost (PR)
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
3 : 2
Mladi Borac
Dublje
10.09.2017 16:00
Jedinstvo (ŠT)
3 : 2
Mladi Borac
Radnički Šabački
Šabac
3 : 2
Majur
Majur
10.09.2017 16:00
Radnički Šabački
3 : 2
Majur
Sloga
Bogosavac
3 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
10.09.2017 16:00
Sloga
3 : 1
Cer
Duško
Klenje
0 : 3
Mačva 2005
Bogatić
10.09.2017 16:00
Duško
0 : 3
Mačva 2005
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Cerić
Miokus
10.09.2017 16:00
Podrinje
2 : 0
Cerić
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 3
Sindjelić
Lipnica
10.09.2017 16:00
Mladost (DD)
1 : 3
Sindjelić
Bare
Bare
2 : 0
Borac
Pajsijevići
10.09.2017 16:30
Bare
2 : 0
Borac
Aranđelovac
Aranđelovac
5 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
10.09.2017 16:30
Aranđelovac
5 : 1
Vinča
Partizan
Darosava
3 : 0
Mladost MG
Saranovo
10.09.2017 16:30
Partizan
3 : 0
Mladost MG
Šatornja
Šatornja
2 : 3
ŽSK
Žirovnica
10.09.2017 16:30
Šatornja
2 : 3
ŽSK
BSK
Belosavci
1 : 1
Banja
Banja
10.09.2017 16:30
BSK
1 : 1
Banja
Šumadinac
Natalinci
1 : 3
Prvi srpski ustanak
Orašac
10.09.2017 16:30
Šumadinac
1 : 3
Prvi srpski ustanak
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 0
Polet
Stajkovce
10.09.2017 16:00
Jedinstvo (Š)
0 : 0
Polet
Čekmin
Čekmin
4 : 1
OFK Brza
Brza
10.09.2017 16:00
Čekmin
4 : 1
OFK Brza
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 0
Bobište
Bobište
10.09.2017 16:00
Jedinstvo (G)
0 : 0
Bobište
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
Mladost (V)
Vinarce
10.09.2017 16:00
Zloćudovo
1 : 0
Mladost (V)
Kumarevo 65
Kumarevo
3 : 2
Umac
Miroševce
10.09.2017 16:00
Kumarevo 65
3 : 2
Umac
Progres
Ladovica
0 : 5
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
10.09.2017 16:00
Progres
0 : 5
Jedinstvo (GS)
Vučje
Vučje
4 : 0
Mladi borac
Živkovo
10.09.2017 16:00
Vučje
4 : 0
Mladi borac
Sloga
Lipovica
5 : 1
Železničar
Brestovac
10.09.2017 16:00
Sloga
5 : 1
Železničar
7. Juli
Vodanj
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
10.09.2017 16:30
7. Juli
3 : 0
Vrbovac
Šumadija
Azanja
5 : 2
SASK
Saraorci
10.09.2017 16:30
Šumadija
5 : 2
SASK
Cerovac
Cerovac
2 : 1
Pobeda
Golobok
10.09.2017 16:30
Cerovac
2 : 1
Pobeda
Sloga
Miloševac
0 : 2
Osipaonica
Osipaonica
10.09.2017 16:30
Sloga
0 : 2
Osipaonica
Podunavac
Udovice
0 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
10.09.2017 16:30
Podunavac
0 : 0
Crvena zvezda
Sloboda
Lipe
2 : 0
Polet
Trnovče
10.09.2017 16:30
Sloboda
2 : 0
Polet
Borac
Ralja
2 : 1
Proleter 1947
Vranovo
10.09.2017 16:30
Borac
2 : 1
Proleter 1947
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 2
Obilić
Staro Selo
10.09.2017 16:30
Radnik
1 : 2
Obilić
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
10.09.2017 16:30
Jedinstvo (K)
3 : 0
Zadrugar
Rudar
Bresnica
1 : 1
Šumadija 1923
Brdjani
10.09.2017 16:30
Rudar
1 : 1
Šumadija 1923
Lunjevica
Lunjevica
1 : 0
Napredak
Svračkovci
10.09.2017 16:30
Lunjevica
1 : 0
Napredak
Brezak 1936
Pranjani
0 : 3
Slatina
Slatina
10.09.2017 16:30
Brezak 1936
0 : 3
Slatina
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 2
Mladost (P)
Preljina
10.09.2017 16:30
Jedinstvo (GG)
2 : 2
Mladost (P)
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
4 : 1
Spartak
Trnava
10.09.2017 16:30
Backovac Junajted
4 : 1
Spartak
Prijevor
Prijevor
4 : 2
Parmenac
Parmenac
10.09.2017 16:30
Prijevor
4 : 2
Parmenac
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće
10.09.2017 16:30
Polet (T)
1 : 0
Omladinac (Z)
Naupare
Naupare
2 : 3
Kupci
Kupci
10.09.2017 16:30
Naupare
2 : 3
Kupci
Vinogradar
Zleginje
0 : 0
Šanac
Šanac
10.09.2017 16:30
Vinogradar
0 : 0
Šanac
FUD
Brus
5 : 0
Sloga (D)
Dašnica
10.09.2017 16:30
FUD
5 : 0
Sloga (D)
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 1
Čitluk
Čitluk
10.09.2017 16:30
Donji Kopaonik
1 : 1
Čitluk
Juhor
Obrež
7 : 1
Knez Lazar 2015
Kruševac
10.09.2017 16:30
Juhor
7 : 1
Knez Lazar 2015
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
10.09.2017 16:30
Jastrebac
1 : 0
Ribnik
Mačkovac
Mačkovac
2 : 2
Sloga (M)
Majdevo
10.09.2017 16:30
Mačkovac
2 : 2
Sloga (M)
Parunovac
Parunovac
0 : 3
13. April
Lomnica
10.09.2017 16:30
Parunovac
0 : 3
13. April
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
10.09.2017 16:30
Borac (K)
2 : 1
Napredak 1936
Železničar
Požarevac
1 : 5
Trgovački
Petrovac na Mlavi
10.09.2017 16:30
Železničar
1 : 5
Trgovački
Rudar (K)
Krepoljin
2 : 0
Sloga (B)
Burovac
10.09.2017 16:30
Rudar (K)
2 : 0
Sloga (B)
Zadrugar (T)
Tabanovac
1 : 2
Makce
Makce
10.09.2017 16:30
Zadrugar (T)
1 : 2
Makce
Rudar (S)
Stamnica
2 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
10.09.2017 16:30
Rudar (S)
2 : 0
Mladost (B)
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 0
Radnik
Salakovac
10.09.2017 16:30
Mlava (ML)
2 : 0
Radnik
Padež
Petrovac
4 : 1
Zadrugar
Krupac
10.09.2017 16:30
Padež
4 : 1
Zadrugar
Dragoš
Pirot
5 : 2
Rajko Mitić
Bela Palanka
10.09.2017 16:30
Dragoš
5 : 2
Rajko Mitić
Borac
Barje Čiflik
0 : 3
Gnjilan
Gnjilan
10.09.2017 16:30
Borac
0 : 3
Gnjilan
Jedinstvo
Pirot
5 : 1
Zvezda
Blato
10.09.2017 11:00
Jedinstvo
5 : 1
Zvezda
Stubal
Stubal
3 : 1
Borac
Vraneši
10.09.2017 16:30
Stubal
3 : 1
Borac
Proleter
Pečenog
1 : 3
Real
Podunavci
10.09.2017 16:30
Proleter
1 : 3
Real
Ribnica
Jovac
1 : 3
Omladinac
Novo Selo
10.09.2017 16:30
Ribnica
1 : 3
Omladinac
Granit
Jošanička banja
3 : 3
Polet
Ratina
10.09.2017 16:30
Granit
3 : 3
Polet
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
10.09.2017 16:30
OFK Ras
1 : 0
Novi Pazar 1928
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Popovići
Popovići
10.09.2017 16:30
Ibar
2 : 1
Popovići
Mataruge
Mataruge
3 : 1
Budućnost
Konarevo
10.09.2017 16:30
Mataruge
3 : 1
Budućnost
Železničar
Požega
0 : 3
Ariljska rampa
Požega
10.09.2017 16:30
Železničar
0 : 3
Ariljska rampa
Ježevica
Ježevica
3 : 0
Polet
Rasna
10.09.2017 16:30
Ježevica
3 : 0
Polet
Višesava
Bajina Bašta
3 : 1
Savinac
Visibaba
10.09.2017 16:30
Višesava
3 : 1
Savinac
Lauš
Lopaš
1 : 0
Jasen
Brodarevo
10.09.2017 11:00
Lauš
1 : 0
Jasen
Lazarica
Prilipac
1 : 3
Čajetina
Gostilje
10.09.2017 16:30
Lazarica
1 : 3
Čajetina
Perućac
Perućac
2 : 0
Crnokosa
Kosjerić
10.09.2017 16:30
Perućac
2 : 0
Crnokosa
Mladost
Dračić
8 : 1
Tulari
Tulari
10.09.2017 16:00
Mladost
8 : 1
Tulari
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 1
Tešnjar
Valjevo
10.09.2017 16:00
Tvrdojevac
0 : 1
Tešnjar
ZSK
Valjevo
0 : 5
Iskra
Donja Bukovica
10.09.2017 16:00
ZSK
0 : 5
Iskra
Ribnikar
Pecka
1 : 1
Trlić
Trlić
10.09.2017 16:00
Ribnikar
1 : 1
Trlić
Partizan
Cerovac
0 : 2
Zastava
Kragujevac
10.09.2017 17:00
Partizan
0 : 2
Zastava
Budućnost
Resnik
2 : 1
Mladost
Pajazitovo
10.09.2017 17:00
Budućnost
2 : 1
Mladost
Korićani
Korićani
4 : 2
Šumadija 1934
Drača
10.09.2017 17:00
Korićani
4 : 2
Šumadija 1934
Kolonija
Kragujevac
1 : 0
Ćava
Grošnica
10.09.2017 17:00
Kolonija
1 : 0
Ćava
Kutlovo
Kutlovo
0 : 2
Sloboda
Grbice
10.09.2017 17:00
Kutlovo
0 : 2
Sloboda
Šumadinac (KG)
Kragujevac
0 : 3
Jedinstvo
Petrovac
10.09.2017 17:00
Šumadinac (KG)
0 : 3
Jedinstvo
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Jadran
Kragujevac
10.09.2017 17:00
Vodojaža
2 : 1
Jadran
Borac (D)
Drenovac
1 : 5
Sloga (D)
Desimirovac
10.09.2017 17:00
Borac (D)
1 : 5
Sloga (D)
Srbija
Ilićevo
1 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
10.09.2017 17:00
Srbija
1 : 0
Erdoglija 1931
Sloga
Korman
3 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
10.09.2017 16:00
Sloga
3 : 1
Moravac (ZT)
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
10.09.2017 16:00
Zemljoradnik
3 : 0
Doljevac 1971
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
6 : 2
Radnički 1924
Kočane
10.09.2017 16:00
Crvena zvezda
6 : 2
Radnički 1924
Jedinstvo GVD
Grejač
0 : 2
Mladost (B)
Batušinac
10.09.2017 16:00
Jedinstvo GVD
0 : 2
Mladost (B)
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
10.09.2017 16:30
Jedinstvo (GM)
1 : 1
AZ Borac 2014
Budućnost
Prva Kutina
0 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
10.09.2017 16:30
Budućnost
0 : 2
Stevan Nešticki
Proleter (DV)
Donja Vrežina
2 : 1
Rudar
Jelašnica
10.09.2017 16:30
Proleter (DV)
2 : 1
Rudar
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Crvena zastava
Hum
10.09.2017 16:30
Sloboda
1 : 0
Crvena zastava
Mladost (M)
Medoševac
4 : 0
Čegar 2013
Kamenica
10.09.2017 16:30
Mladost (M)
4 : 0
Čegar 2013
Jedinstvo (R)
Rumenka
4 : 0
ŽSK
Žabalj
10.09.2017 16:30
Jedinstvo (R)
4 : 0
ŽSK
OFK Sirig
Sirig
2 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
10.09.2017 16:30
OFK Sirig
2 : 1
Fruškogorski partizan
Vinogradar
Ledinci
1 : 4
Sofeks
Futog
10.09.2017 16:30
Vinogradar
1 : 4
Sofeks
TSK
Temerin
2 : 1
Veternik
Veternik
10.09.2017 16:30
TSK
2 : 1
Veternik
Malinik
Podgorac
2 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
10.09.2017 16:30
Malinik
2 : 1
OFK Rtanj
Rudar (VČ)
Grljan
3 : 0
Graničar
Veliki Izvor
10.09.2017 16:30
Rudar (VČ)
3 : 0
Graničar
Rgotina
Rgotina
1 : 0
Sloga
Minićevo
10.09.2017 16:30
Rgotina
1 : 0
Sloga
Radnički (L)
Lubnica
4 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
10.09.2017 16:30
Radnički (L)
4 : 0
Bučje
Omladinac
Grezna
2 : 2
Trebič
Sokobanja
10.09.2017 16:30
Omladinac
2 : 2
Trebič
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 1
Kosovo
Zvezdan
10.09.2017 16:30
OFK Knjaz
3 : 1
Kosovo
Osnić
Osnić
0 : 2
Midžor
Kalna
10.09.2017 16:30
Osnić
0 : 2
Midžor
Real
Jasenica
2 : 6
Omladinac
Podina
10.09.2017 16:00
Real
2 : 6
Omladinac
NS Tatko
Stara Bozurna
1 : 5
Kosovac
Prokuplje
10.09.2017 16:00
NS Tatko
1 : 5
Kosovac
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
1 : 1
Borac
Držanovac
10.09.2017 16:00
Svetlost Badnjevac
1 : 1
Borac
Mladost 1982
Donji Drenovac
3 : 0
Kaćuša
Kuršumliija
10.09.2017 16:00
Mladost 1982
3 : 0
Kaćuša
Dundjerski
Voljcinac
4 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
10.09.2017 16:00
Dundjerski
4 : 1
Pobeda
Trešnjevka
Lopardince
2 : 8
Mladost (B)
Bosilegrad
10.09.2017 16:00
Trešnjevka
2 : 8
Mladost (B)
Ternoci
Trnovac
2 : 2
Pavlovac
Pavlovac
10.09.2017 16:00
Ternoci
2 : 2
Pavlovac
Vihor
Žbevac
3 : 1
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
10.09.2017 16:00
Vihor
3 : 1
FSU Južna pruga
Lugina
Aliđerce
7 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
10.09.2017 16:00
Lugina
7 : 0
BSK Bujanovac
Napredak
Gračac
0 : 0
Mladost
Vrdila
10.09.2017 16:30
Napredak
0 : 0
Mladost
Borac (A)
Adrani
2 : 0
Tavnik
Tavnik
10.09.2017 16:30
Borac (A)
2 : 0
Tavnik
Metalac
Kraljevo
5 : 1
Grdica
Grdica
10.09.2017 16:30
Metalac
5 : 1
Grdica
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
4 : 1
Mlada krila
Metikoši
10.09.2017 16:30
Kraljevo Hajduk
4 : 1
Mlada krila
Mineral 2015
Rudno
1 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
10.09.2017 16:30
Mineral 2015
1 : 1
Jedinstvo (D)
Partizan
Vrba
3 : 1
Lasta
Vitkovac
10.09.2017 16:30
Partizan
3 : 1
Lasta
Magnohrom
Kraljevo
0 : 3
Jedinstvo (G)
Godačica
10.09.2017 16:30
Magnohrom
0 : 3
Jedinstvo (G)
Gruža
Vitanovac
3 : 1
Lazac
Lazac
10.09.2017 16:30
Gruža
3 : 1
Lazac
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 3
Budućnost
Miliva
10.09.2017 16:00
15. Avgust 1950
2 : 3
Budućnost
Javor
Sladaja
2 : 1
Šumadija
Trešnjevica
10.09.2017 16:00
Javor
2 : 1
Šumadija
Istok 63
Plana
2 : 2
Omladinski
Paraćin
10.09.2017 16:00
Istok 63
2 : 2
Omladinski
Moravac
Krušar
3 : 0
Borac 1805
Ivankovac
10.09.2017 16:00
Moravac
3 : 0
Borac 1805
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
1 : 3
Omladinac
Šaludovac
10.09.2017 16:00
Mladost (GM)
1 : 3
Omladinac
Sloga
Voljavče
2 : 0
Mladost (D)
Dublje
10.09.2017 16:00
Sloga
2 : 0
Mladost (D)
Šumadinac
Dragovo
2 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
10.09.2017 16:00
Šumadinac
2 : 0
Mladost (K)
Morava (R)
Ribare
5 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
10.09.2017 16:00
Morava (R)
5 : 0
Budućnost (Đ)
Mladost (T)
Tečić
0 : 1
Ursule
Ursule
10.09.2017 16:00
Mladost (T)
0 : 1
Ursule
Šantarovac
Šantarovac
2 : 0
Vinorača
Vinorača
10.09.2017 16:00
Šantarovac
2 : 0
Vinorača
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
3 : 1
Zenit
Oparić
10.09.2017 16:00
Jedinstvo
3 : 1
Zenit
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
10.09.2017 16:00
Kupinovac
4 : 1
Sinđelić 1934
Mladost (G)
Gložane
4 : 0
Morava (KS)
Kočino Selo
10.09.2017 16:00
Mladost (G)
4 : 0
Morava (KS)
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 0
Donji Srem 2015
Pećinci
10.09.2017 17:00
Fruškogorac
1 : 0
Donji Srem 2015
Fruška Gora
Ruma
4 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
10.09.2017 17:00
Fruška Gora
4 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Sloboda
Šašinci
1 : 2
Hajduk
Višnjićevo
10.09.2017 17:00
Sloboda
1 : 2
Hajduk
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
10.09.2017 17:00
Mladost (B)
1 : 0
Mitros
OFK Brestač
Brestač
2 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
10.09.2017 17:00
OFK Brestač
2 : 0
Graničar (K)
Polet
Novi Karlovci
2 : 1
Sloga
Čalma
10.09.2017 17:00
Polet
2 : 1
Sloga
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 0
Napredak
Žarkovac
10.09.2017 17:00
OFK Bikić
3 : 0
Napredak
Graničar (O)
Obrež
0 : 3
Donji Petrovci
Donji Petrovci
10.09.2017 17:00
Graničar (O)
0 : 3
Donji Petrovci
Polet
Izbište
2 : 0
Ševac
Kusić
10.09.2017 16:30
Polet
2 : 0
Ševac
Budućnost (A)
Alibunar
5 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
10.09.2017 16:30
Budućnost (A)
5 : 1
Borac (VG)
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 3
Potporanj
Potporanj
10.09.2017 16:30
Borac (VS)
2 : 3
Potporanj
Vinogradar
Gudurica
1 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
10.09.2017 16:30
Vinogradar
1 : 1
Partizan (K)
Dobrica
Dobrica
1 : 0
Ratar
Kruščica
10.09.2017 16:30
Dobrica
1 : 0
Ratar
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
10.09.2017 16:30
Hajdučica
3 : 1
Karaš (K)
Slavia
Kovačica
0 : 3
Polet
Idvor
10.09.2017 16:30
Slavia
0 : 3
Polet
Pobeda
Samoš
1 : 2
Mundial
Pančevo
10.09.2017 16:30
Pobeda
1 : 2
Mundial
Spartak 1911
Debeljača
3 : 0
Omladinac 1927
Opovo
10.09.2017 16:30
Spartak 1911
3 : 0
Omladinac 1927
Tempo
Sefkerin
0 : 2
Unirea
Uzdin
10.09.2017 16:30
Tempo
0 : 2
Unirea
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 2
Glogonj
Glogonj
10.09.2017 16:30
Mladost (V)
2 : 2
Glogonj
Borac (P)
Pločica
4 : 2
Proleter
Mramorak
10.09.2017 16:30
Borac (P)
4 : 2
Proleter
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 5
Kolonija
Kovin
10.09.2017 16:30
BSK Bavanište
0 : 5
Kolonija
Partizan (G)
Gaj
4 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
10.09.2017 16:30
Partizan (G)
4 : 0
Omladinac (D)
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
3 : 2
Jedinstvo
Dubovac
10.09.2017 16:30
Budućnost (BB)
3 : 2
Jedinstvo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 2
Dolovo
Dolovo
10.09.2017 16:30
Stari Tamiš
0 : 2
Dolovo
Velika Reka
Velika Reka
0 : 0
Prva Iskra
Runjani
10.09.2017 16:00
Velika Reka
0 : 0
Prva Iskra
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
0 : 0
Borac
Kozjak
10.09.2017 16:00
Jedinstvo (ZA)
0 : 0
Borac
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
10.09.2017 16:00
Milan Orlić
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Stolice
Krupanj
1 : 5
Jadar
Stupnica
10.09.2017 16:00
Stolice
1 : 5
Jadar
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 3
Rudar
Brasina
10.09.2017 16:00
Sloga (LŠ)
2 : 3
Rudar
Mladost (BR)
Brezjak
1 : 0
Sloga (ST)
Straža
10.09.2017 16:00
Mladost (BR)
1 : 0
Sloga (ST)
Busije
Zemun
3 : 0
Dedinje
Beograd
10.09.2017 16:00
Busije
3 : 0
Dedinje
Atakante
Rakovica
3 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
10.09.2017 16:00
Atakante
3 : 1
Posavac Tišma
Sveti Stefan
Slanci
5 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
10.09.2017 16:00
Sveti Stefan
5 : 1
Novi Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 0
Sparta Železnik
Beograd
10.09.2017 10:00
Šećeranac Ada
2 : 0
Sparta Železnik
BUSK
Beograd
3 : 5
Ajaks
Beograd
10.09.2017 16:00
BUSK
3 : 5
Ajaks
Pinosava
Pinosava
8 : 1
Zaklopača
Zaklopača
10.09.2017 16:00
Pinosava
8 : 1
Zaklopača
PKB (K)
Kovilovo
6 : 1
Mladost
Jabučki Rit
10.09.2017 16:00
PKB (K)
6 : 1
Mladost
Pionir
Besni Fok
3 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
10.09.2017 16:00
Pionir
3 : 1
Lepušnica
Poštar
Beograd
2 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
10.09.2017 16:00
Poštar
2 : 2
Siti Sport Klub
OFK Borac
Arnajevo
1 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
10.09.2017 16:00
OFK Borac
1 : 1
Veliki Borak
Barajevo
Barajevo
1 : 1
Beljina
Beljina
10.09.2017 16:00
Barajevo
1 : 1
Beljina
Guncate
Guncati
0 : 1
Velika Mostanica
Velika Mostanica
10.09.2017 16:00
Guncate
0 : 1
Velika Mostanica
Gorki
Glušci
1 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
10.09.2017 16:00
Gorki
1 : 1
Budućnost (PD)
Hajduk Stanko
Crna Bara
8 : 0
Proleter
Šabac
10.09.2017 16:00
Hajduk Stanko
8 : 0
Proleter
Omladinac 2013
Slepčević
2 : 2
Budućnost (ZM)
Zminjak
10.09.2017 16:00
Omladinac 2013
2 : 2
Budućnost (ZM)
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 1
Cer
Petkovica
10.09.2017 16:00
Napredak
1 : 1
Cer
Premijer
Badovinci
5 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
10.09.2017 16:00
Premijer
5 : 1
Torpedo 1924
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 0
Pocerina
Jevremovac
10.09.2017 16:00
Mladost (PP)
2 : 0
Pocerina
Provo 2015
Provo
2 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
10.09.2017 16:00
Provo 2015
2 : 1
Vlašić
Sloga
Krnić
0 : 0
Radnički
Koceljeva
10.09.2017 16:00
Sloga
0 : 0
Radnički
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 1
Šipurske livade
Šabac
10.09.2017 16:00
Vojvoda Stepa Stepanović
1 : 1
Šipurske livade
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
10.09.2017 16:00
Miloš Pocerac 2013
2 : 0
Pričinović
Omladinac
Donje Sinkovce
0 : 0
Lemind 1953
Leskovac
10.09.2017 16:00
Omladinac
0 : 0
Lemind 1953
Šumadija
Razgojna
4 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
10.09.2017 16:00
Šumadija
4 : 0
Bratstvo
BSK
Belanovce
4 : 1
Moravac (P)
Pečenjevce
10.09.2017 16:00
BSK
4 : 1
Moravac (P)
Real
Donja Jajina
7 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
10.09.2017 16:00
Real
7 : 1
Marjan MB
OFK Morava
Leskovac
4 : 3
Sušica 2012
Kukulovce
10.09.2017 16:00
OFK Morava
4 : 3
Sušica 2012
Gradac
Konopnica
1 : 2
Radnički
Pertate
10.09.2017 16:00
Gradac
1 : 2
Radnički
Mladost (B)
Batulovce
1 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
10.09.2017 16:00
Mladost (B)
1 : 3
Plantaža
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 4
Dimitrije Tucović
Ćelije
10.09.2017 16:00
OFK Stublenica
0 : 4
Dimitrije Tucović
Joševa
Joševa
1 : 2
Crvena Jabuka
Ub
10.09.2017 16:00
Joševa
1 : 2
Crvena Jabuka
Vrelo
Vrelo
2 : 4
Kalenić
Kalenić
10.09.2017 16:00
Vrelo
2 : 4
Kalenić
Gunjevac
Gunjevac
3 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
10.09.2017 16:00
Gunjevac
3 : 2
OFK Paljuvi
Mladost (L)
Latković
0 : 2
Kolubara 2
Valjevo
10.09.2017 16:00
Mladost (L)
0 : 2
Kolubara 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
10.09.2017 16:00
Mladost (VK)
2 : 2
Milenko Pavlović
Bujačić
Bujačić
2 : 1
Kotešica
Kotešica
10.09.2017 11:00
Bujačić
2 : 1
Kotešica
Rajac
Kadina Luka
1 : 0
Stari drugari
Kadina Luka
10.09.2017 16:00
Rajac
1 : 0
Stari drugari
Borac
Rajković
0 : 4
OFK Brđanac
Valjevo
10.09.2017 16:00
Borac
0 : 4
OFK Brđanac
Polet
Popučke
2 : 2
Komanice
Komanice
10.09.2017 16:00
Polet
2 : 2
Komanice
Rakac Stave
Stave
3 : 1
Jadar 2013
Valjevo
10.09.2017 16:00
Rakac Stave
3 : 1
Jadar 2013
Borac
Gornji Katun
1 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
10.09.2017 16:30
Borac
1 : 0
Stari Trstenik
Rubin (Z)
Zalogovac
5 : 2
Omladinac
Pojate
10.09.2017 16:30
Rubin (Z)
5 : 2
Omladinac
Gradina
Pejovac
4 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
10.09.2017 16:30
Gradina
4 : 2
Velika Drenova
Ušće
Grad Stalać
1 : 0
Polet 57
Milutovac
10.09.2017 16:30
Ušće
1 : 0
Polet 57
14. Oktobar
Izbenica
0 : 2
Trudbenik
Stalać
10.09.2017 16:30
14. Oktobar
0 : 2
Trudbenik
Mladost (DK)
Donji Katun
5 : 0
Mladi Gorani
Dupci
10.09.2017 16:30
Mladost (DK)
5 : 0
Mladi Gorani
Napredak Č
Čestereg
3 : 2
Roham
Nova Crnja
10.09.2017 16:30
Napredak Č
3 : 2
Roham
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 3
1.Oktobar
Srpski Itebej
10.09.2017 16:30
Omladinac
1 : 3
1.Oktobar
Budućnost
Banatski Dvor
2 : 1
Bega
Novi Itebej
10.09.2017 16:30
Budućnost
2 : 1
Bega
Proleter
Međa
1 : 4
Napredak BT
Banatska Topola
10.09.2017 16:30
Proleter
1 : 4
Napredak BT
Terekves
Hetin
2 : 3
Delija
Mokrin
10.09.2017 16:30
Terekves
2 : 3
Delija
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 0
Pobeda
Beloševac
10.09.2017 17:00
OFK Žeželj
2 : 0
Pobeda
Maršić
Maršić
1 : 1
Divostin
Kragujevac
10.09.2017 17:00
Maršić
1 : 1
Divostin
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
10.09.2017 17:00
21. oktobar
2 : 1
Bratstvo 1975
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
10.09.2017 17:00
Košutnjak
1 : 1
Vinogradi DB
Jastrebac
Tešica
0 : 0
Napredak 2012
Krušje
10.09.2017 16:00
Jastrebac
0 : 0
Napredak 2012
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
10.09.2017 11:00
Ratar
1 : 1
OFK Rutevac 1908
Gredetin
Gredetin
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bobovište
10.09.2017 11:00
Gredetin
1 : 1
Jedinstvo (B)
Omladinac (D)
Deronje
0 : 3
Polet
Sivac
10.09.2017
Omladinac (D)
0 : 3
Polet
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
10.09.2017
Jedinstvo
1 : 0
Dinamo 1923
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 1
Partizan
Kupusina
10.09.2017
Radnički 1918
2 : 1
Partizan
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
10.09.2017
Aleksa Šantić
2 : 1
Kordun
Dunav
Bački Monoštor
0 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
10.09.2017
Dunav
0 : 0
Omladinac (B)
B 2000
Aranđelovac
1 : 4
Jasenica
Božurnja
10.09.2017 11:00
B 2000
1 : 4
Jasenica
Sloga
Zagorica
1 : 4
Kopljari
Kopljari
10.09.2017 16:30
Sloga
1 : 4
Kopljari
Ranilović
Ranilović
1 : 3
Vrbica
Aranđelovac
10.09.2017 16:30
Ranilović
1 : 3
Vrbica
Šumadinac
Stojnik
0 : 0
Šamot
Aranđelovac
10.09.2017 11:00
Šumadinac
0 : 0
Šamot
Mladi rudar
Bukovik
1 : 0
Plaskovac
Plaskovac
10.09.2017 16:30
Mladi rudar
1 : 0
Plaskovac
Obilić (Ž)
Živica
4 : 2
Žitkovica 2017
Žitkovica
10.09.2017 16:30
Obilić (Ž)
4 : 2
Žitkovica 2017
Napredak (P)
Poljana
2 : 2
Sloga (M)
Mustapić
10.09.2017 16:30
Napredak (P)
2 : 2
Sloga (M)
Dizel
Bare
6 : 1
Dunavac (P)
Petka
10.09.2017 16:30
Dizel
6 : 1
Dunavac (P)
Stig 1955
Beranje
1 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
10.09.2017 16:30
Stig 1955
1 : 0
Napredak 1934
Sirakovo
Sirakovo
4 : 1
Radnički (P)
Požeženo
10.09.2017 16:30
Sirakovo
4 : 1
Radnički (P)
Radnički (K)
Knežica
1 : 1
Bata Bulić
Bistrica
10.09.2017 16:30
Radnički (K)
1 : 1
Bata Bulić
BSK 1924
Boževac
1 : 0
Jasenovac
Krepoljin
10.09.2017 16:30
BSK 1924
1 : 0
Jasenovac
Napredak (S)
Simićevo
3 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
10.09.2017 16:30
Napredak (S)
3 : 0
Sloga 1952
Integral
Batuša
3 : 0
Manastirica
Manastirica
10.09.2017 16:30
Integral
3 : 0
Manastirica
Omladinac (B)
Busur
2 : 3
Rade Milošević
Dubočka
10.09.2017 16:30
Omladinac (B)
2 : 3
Rade Milošević
Žednik
Stari Žednik
0 : 0
Palić
Palić
10.09.2017 16:00
Žednik
0 : 0
Palić
Đurđin
Đurđin
3 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
10.09.2017 16:00
Đurđin
3 : 1
Udarnik Višnjevac
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
2 : 1
Bratstvo
Ljutovo
10.09.2017 16:00
OFK Mala Bosna 2015
2 : 1
Bratstvo
Elektrovojvodina
Subotica
4 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
10.09.2017 16:00
Elektrovojvodina
4 : 1
Hajduk
Lokomotiva
Subotica
3 : 2
Bikovo
Bikovo
10.09.2017 16:00
Lokomotiva
3 : 2
Bikovo
Solid
Subotica
2 : 0
Čantavir
Čantavir
10.09.2017 16:00
Solid
2 : 0
Čantavir
Popović
Popovići
3 : 0
Rudar 2012
Babe
10.09.2017 16:00
Popović
3 : 0
Rudar 2012
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 0
Vis
Parcani
10.09.2017 10:00
Nemenikuće
3 : 0
Vis
Stojnik
Stojnik
4 : 2
OFK Rogača
Rogača
10.09.2017 13:30
Stojnik
4 : 2
OFK Rogača
Vojvoda
Dučina
3 : 0
Mladost (G)
Guberevac
10.09.2017 16:00
Vojvoda
3 : 0
Mladost (G)
Bačka
Begeč
3 : 0
Miletić
Mošorin
10.09.2017 16:30
Bačka
3 : 0
Miletić
Obilić
Vilovo
2 : 1
Železničar
Novi Sad
10.09.2017 16:30
Obilić
2 : 1
Železničar
Hajduk
Gardinovci
0 : 1
Titel
Titel
10.09.2017 16:30
Hajduk
0 : 1
Titel
Dinamo
Budisava
0 : 4
Moskva
Budisava
10.09.2017 16:30
Dinamo
0 : 4
Moskva
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 0
Borac
Rakovac
10.09.2017 16:30
Fruškogorac
0 : 0
Borac
Jadran
Sanad
1 : 0
Čoka
Čoka
10.09.2017 16:00
Jadran
1 : 0
Čoka
Šampion
Orom
0 : 0
Bačka
Mol
10.09.2017 16:00
Šampion
0 : 0
Bačka
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 1
Tornjoš
Tornjoš
10.09.2017 16:00
Jedinstvo (M)
0 : 1
Tornjoš
Graničar
Đala
0 : 2
AFK
Ada
10.09.2017 16:00
Graničar
0 : 2
AFK
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 0
Tisa
Padej
10.09.2017 16:00
Jedinstvo (SK)
2 : 0
Tisa
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 3
Hajduk
Podlokanj
10.09.2017 16:00
Slavija
2 : 3
Hajduk
Tomislavci
Tomislavci
2 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
10.09.2017 16:30
Tomislavci
2 : 1
Vojvodina
Mladost Radost
Srbobran
3 : 0
Krivaja
Krivaja
10.09.2017 16:30
Mladost Radost
3 : 0
Krivaja
Pobeda
Pobeda
3 : 0
Sloboda
Stara Moravica
10.09.2017 16:30
Pobeda
3 : 0
Sloboda
Obilić
Zmajevo
2 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
10.09.2017 16:30
Obilić
2 : 0
Jedinstvo
Mladost
Radičević
3 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
10.09.2017 16:30
Mladost
3 : 1
Eđšeg
Temac
Temska
5 : 0
Nišavac
Staničenje
10.09.2017 16:30
Temac
5 : 0
Nišavac
Lugovi
Čačak
1 : 0
Morava (K)
Katrga
10.09.2017 16:30
Lugovi
1 : 0
Morava (K)
Čačak 94
Čačak
1 : 4
Malba
Žaočani
10.09.2017 16:30
Čačak 94
1 : 4
Malba
Planinac
Vujetinci
4 : 2
Prijatelji
Čačak
10.09.2017 16:30
Planinac
4 : 2
Prijatelji
Karađorđe (V)
Vučić
3 : 1
Mladost (R)
Rašković
10.09.2017 11:00
Karađorđe (V)
3 : 1
Mladost (R)
Sloga (M)
Milatovac
6 : 0
Veteran 2015
Popović
10.09.2017 16:30
Sloga (M)
6 : 0
Veteran 2015
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
10.09.2017 16:30
Partizan (BB)
1 : 0
Pobeda (Đ)
Napredak (MK)
Malo Krčmare
0 : 3
Udarnik Trska 1947
Trska
10.09.2017 16:30
Napredak (MK)
0 : 3
Udarnik Trska 1947
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 3
Ozrem
Ozrem
10.09.2017 16:30
Takovski Ustanak
0 : 3
Ozrem
Stella Rossa
Gornji Milanovac
0 : 0
Šilopaj
Šilopaj
10.09.2017 16:30
Stella Rossa
0 : 0
Šilopaj
Ozremica
Beršići
2 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
10.09.2017 16:30
Ozremica
2 : 2
Jablanica
Omladinac
Kalimanići
0 : 3
Velereč 94
Velereč
10.09.2017 16:30
Omladinac
0 : 3
Velereč 94
Pontes
Kostol
1 : 1
Lovćen
Petrovo selo
10.09.2017 16:00
Pontes
1 : 1
Lovćen
Egeta
Brza Palanka
4 : 5
Koča Andjelković
Tekija
10.09.2017 16:00
Egeta
4 : 5
Koča Andjelković
Omladinac
Vajuga
1 : 0
Rtkovo
Rtkovo
10.09.2017 16:00
Omladinac
1 : 0
Rtkovo
Dunavac
Velesnica
0 : 9
Mala Vrbica
Mala Vrbica
10.09.2017 16:00
Dunavac
0 : 9
Mala Vrbica
Lokomotiva
Novi Sip
7 : 2
Milutinovac
Milutinovac
10.09.2017 16:00
Lokomotiva
7 : 2
Milutinovac
Kladušnica
Kladušnica
5 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
10.09.2017 16:00
Kladušnica
5 : 1
Velika Vrbica
Napredak
Međulužje
4 : 0
Dedinje
Mladenovac
10.09.2017 16:00
Napredak
4 : 0
Dedinje
OFK Student
Mladenovac
0 : 0
Borac
Amerić
10.09.2017 16:00
OFK Student
0 : 0
Borac
Rabrovac
Rabrovac
4 : 2
Omladinac
Rajkovac
10.09.2017 16:00
Rabrovac
4 : 2
Omladinac
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
0 : 3
Radnički PDM
Mladenovac
10.09.2017 16:00
Vlaška 1950
0 : 3
Radnički PDM
Kosmajac
Koraćica
3 : 0
Šepšin
Šepšin
10.09.2017 16:00
Kosmajac
3 : 0
Šepšin
Markovac
Markovac
2 : 6
Sloga
Granice
10.09.2017 16:00
Markovac
2 : 6
Sloga
Polet
Grabovac
2 : 2
Posavina
Stubline
10.09.2017 16:30
Polet
2 : 2
Posavina
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
0 : 0
Rvati
Obrenovac
10.09.2017 16:30
Zadrugar
0 : 0
Rvati
Jedinstvo
Dren
3 : 1
Partizan
Draževac
10.09.2017 16:30
Jedinstvo
3 : 1
Partizan
Duboko
Mala Moštanica
3 : 1
Rojkovac
Obrenovac
10.09.2017 16:30
Duboko
3 : 1
Rojkovac
Sloga
Ratari
4 : 1
Ljubinić
Ljubinić
10.09.2017 16:30
Sloga
4 : 1
Ljubinić
Belo Polje
Belo Polje
1 : 4
Zvezda
Konatice
10.09.2017 16:30
Belo Polje
1 : 4
Zvezda
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
1 : 4
Bistrica
Bistrica
10.09.2017 16:30
Šumadija (MC)
1 : 4
Bistrica
Rudar
Zeoke
3 : 1
Sloga
Lukavica
10.09.2017 16:30
Rudar
3 : 1
Sloga
Mladi borac
Županjac
0 : 1
Sloboda
Stubica
10.09.2017 16:30
Mladi borac
0 : 1
Sloboda
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 0
Polet
Mirosaljci
10.09.2017 16:30
20. Oktobar
1 : 0
Polet
BSK
Brajkovac
2 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
10.09.2017 16:30
BSK
2 : 0
Mladost (Č)
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 2
Gorobilje
Gorobilje
10.09.2017 17:00
Borac
1 : 2
Gorobilje
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 2
Duškovci
Duškovci
10.09.2017 17:00
Dobrinjac
0 : 2
Duškovci
Trešnjica
Tvrdići
4 : 6
Glumač
Glumač
10.09.2017 17:00
Trešnjica
4 : 6
Glumač
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 8
Avijatičar
Vranjani
10.09.2017 17:00
Plavi Tok
2 : 8
Avijatičar
Blagaja
Rupeljevo
1 : 1
Bakionica
Bakionica
10.09.2017 17:00
Blagaja
1 : 1
Bakionica
Toplica
Šarlinac
4 : 0
Klisura
Klisura
10.09.2017 11:00
Toplica
4 : 0
Klisura
Grkinja
Grkinja
0 : 1
Pobeda
Rusna
10.09.2017 16:00
Grkinja
0 : 1
Pobeda
Knežica
Knežica
1 : 2
Elid
Donji Dušnik
10.09.2017 16:00
Knežica
1 : 2
Elid
Mekiš
Mekiš
0 : 3
Marina Kutina
Marina Kutina
10.09.2017 16:00
Mekiš
0 : 3
Marina Kutina
Gol
Sokobanja
1 : 4
Slemen
Milušinac
10.09.2017 16:30
Gol
1 : 4
Slemen
Sloga
Žučkovac
4 : 0
Rtanj
Vrmdža
10.09.2017 16:30
Sloga
4 : 0
Rtanj
Kriva Reka
Kriva Reka
4 : 1
Kotroman
Mokra Gora
10.09.2017 17:00
Kriva Reka
4 : 1
Kotroman
Žabare
Žabare
5 : 2
Čarapan
Kruševac
10.09.2017 16:30
Žabare
5 : 2
Čarapan
Konjuh
Konjuh
2 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
10.09.2017 16:30
Konjuh
2 : 0
Gornji Stepoš
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 1
Borac
Bivolje
10.09.2017 16:30
Mudrakovac
1 : 1
Borac
Jedinstvo 1936
Kruševac
7 : 0
Mladost VPD
Kruševac
10.09.2017 16:30
Jedinstvo 1936
7 : 0
Mladost VPD
Bukovica
Bukovica
1 : 0
Rasina
Vitanovac
10.09.2017 16:30
Bukovica
1 : 0
Rasina
Sloga 1949
Matijevac
4 : 3
Petrovac 74
Kujavica
10.09.2017 16:30
Sloga 1949
4 : 3
Petrovac 74
Torpedo
Lojanice
2 : 0
Mrovska
Mrovska
10.09.2017 11:00
Torpedo
2 : 0
Mrovska
Polet
Jalovik
2 : 3
Dragojevac
Dragojevac
10.09.2017 16:30
Polet
2 : 3
Dragojevac
Sloga (R)
Ridjake
1 : 3
Hajduk
Debrc
10.09.2017 11:00
Sloga (R)
1 : 3
Hajduk
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 4
Verko
Suvo Selo
10.09.2017 11:00
Mladost (Z)
0 : 4
Verko
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
10.09.2017 16:00
Napredak (Sv)
2 : 3