XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 665 utakmica za dan
Nedelja, 17 Septembar 2017


Fudbal

Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
17.09.2017 13:30
Jedinstvo Putevi
1 : 2
Proleter Mihajlovac
Tutin
Tutin
2 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
17.09.2017 16:00
Tutin
2 : 3
Mladi radnik 1926
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Provo
Provo
17.09.2017 16:00
Železničar
0 : 0
Provo
Polet
Ljubić
2 : 1
FAP
Priboj
17.09.2017 11:00
Polet
2 : 1
FAP
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Pukovac
Pukovac
17.09.2017 16:00
Moravac Orion
1 : 2
Pukovac
Budućnost (P)
Popovac
0 : 1
Trajal
Kruševac
17.09.2017 16:00
Budućnost (P)
0 : 1
Trajal
Tabane 1970
Jagodina
0 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
17.09.2017 16:00
Tabane 1970
0 : 0
Trstenik PPT
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
17.09.2017 16:00
Borac (S)
3 : 0
Radnički (NP)
Grafičar
Beograd
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
17.09.2017 11:00
Grafičar
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Lokomotiva
Beograd
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
17.09.2017 16:00
Lokomotiva
2 : 2
OFK Beograd
Jedinstvo
Surčin
0 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
17.09.2017 16:00
Jedinstvo
0 : 3
Radnički (O)
Žarkovo
Beograd
5 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
17.09.2017 11:00
Žarkovo
5 : 0
Stepojevac Vaga
Sušica
Kragujevac
1 : 2
Orlovac
Mrčajevci
17.09.2017 16:00
Sušica
1 : 2
Orlovac
Bane
Raška
4 : 0
Jošanica
Novi Pazar
17.09.2017 16:00
Bane
4 : 0
Jošanica
Karađorđe (R)
Ribnica
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
17.09.2017 16:00
Karađorđe (R)
1 : 0
Sloboda (Č)
Borac (Ž)
Žabari
1 : 6
Napredak
Markovac
17.09.2017 16:00
Borac (Ž)
1 : 6
Napredak
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 3
RSK
Rabrovo
17.09.2017 16:00
Petar Dobrnjac
0 : 3
RSK
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Proleter 1976
Jelovik
17.09.2017 16:00
Udarnik
2 : 0
Proleter 1976
Homoljac
Žagubica
0 : 1
Rudar 2001
Kostolac
17.09.2017 16:00
Homoljac
0 : 1
Rudar 2001
Zvižd
Kučevo
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
17.09.2017 16:00
Zvižd
3 : 1
VGSK
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 1
Šumadija
Toponica
17.09.2017 16:00
Mladi radnik (R)
2 : 1
Šumadija
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
17.09.2017 16:00
Mladi borac
1 : 3
Sloga 33
OFK Divci
Divci
1 : 0
Radnički Stobex
Klupci
17.09.2017 16:00
OFK Divci
1 : 0
Radnički Stobex
Radjevac
Krupanj
0 : 1
Spartak
Ljig
17.09.2017 16:00
Radjevac
0 : 1
Spartak
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Ribnica
Mionica
17.09.2017 16:00
Polimlje
2 : 0
Ribnica
Sloga (S)
Sjenica
4 : 0
Sovljak
Sovljak
17.09.2017 16:00
Sloga (S)
4 : 0
Sovljak
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
17.09.2017 16:00
OFK Osečina
2 : 1
Sloga (BB)
Tanasko Rajić
Pirot
5 : 1
Pusta Reka
Bojnik
17.09.2017 11:00
Tanasko Rajić
5 : 1
Pusta Reka
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Polet 1980
Laplje Selo
17.09.2017 16:00
OFK Brzi Brod
2 : 1
Polet 1980
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
17.09.2017 16:00
Vlasina
3 : 1
Nebeski Andjeli
Jablanica
Medveđa
0 : 1
Sloga (L)
Leskovac
17.09.2017 16:00
Jablanica
0 : 1
Sloga (L)
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
17.09.2017 16:00
Šarbanovac
2 : 1
Rudar Alpos
Kablovi
Zaječar
1 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
17.09.2017 16:00
Kablovi
1 : 3
Zaplanjac
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 2
Đerdap
Kladovo
17.09.2017 16:00
Hajduk Veljko
1 : 2
Đerdap
Timočanin
Knjaževac
5 : 0
Majdanpek
Majdanpek
17.09.2017 16:00
Timočanin
5 : 0
Majdanpek
Bukovik
Razanj
2 : 3
Moravica
Subotinac
17.09.2017 16:00
Bukovik
2 : 3
Moravica
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 2
Župa
Aleksandrovac
17.09.2017 16:00
Poljoprivrednik
2 : 2
Župa
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Levač
Rekovac
17.09.2017 16:00
OFK Lugomir
1 : 0
Levač
Napredak
Drenovac
5 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
17.09.2017 16:00
Napredak
5 : 0
Sloga (Ć)
Bošnjane
Bošnjane
1 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
17.09.2017 16:00
Bošnjane
1 : 0
Jedinstvo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
17.09.2017 16:00
Jedinstvo (NB)
2 : 0
OFK Vršac
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
2 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
17.09.2017 16:00
Sloboda (NK)
2 : 0
Proleter
Polet
Nakovo
1 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
17.09.2017 16:00
Polet
1 : 2
Vojvodina 1928
Mladost (O)
Omoljica
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
17.09.2017 16:00
Mladost (O)
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 2
Hajduk (D)
Divoš
17.09.2017 16:00
Hajduk (Č)
2 : 2
Hajduk (D)
Jugović
Kać
0 : 0
Podunavac
Belegiš
17.09.2017 16:00
Jugović
0 : 0
Podunavac
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 3
OFK Slavija
Novi Sad
17.09.2017 16:00
LSK Laćarak
2 : 3
OFK Slavija
Borac (Š)
Šajkaš
4 : 2
Kabel
Novi Sad
17.09.2017 16:00
Borac (Š)
4 : 2
Kabel
Index
Novi Sad
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
17.09.2017 10:00
Index
1 : 0
Hajduk (B)
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 0
Kupinovo
Kupinovo
17.09.2017 16:00
Borac (NS)
2 : 0
Kupinovo
Sremac
Vojka
1 : 1
Sloga (T)
Temerin
17.09.2017 16:00
Sremac
1 : 1
Sloga (T)
Zadrugar
Srpski Miletić
6 : 0
Bačka (P)
Pačir
17.09.2017 16:00
Zadrugar
6 : 0
Bačka (P)
Budućnost (G)
Gložan
2 : 1
BSK
Bački Brestovac
17.09.2017 16:00
Budućnost (G)
2 : 1
BSK
Tekstilac
Odžaci
0 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
17.09.2017 16:00
Tekstilac
0 : 2
Mladost (BP)
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
17.09.2017 16:00
Tavankut
1 : 1
Preporod
Srem
Jakovo
4 : 1
Rakovica
Beograd
17.09.2017 16:00
Srem
4 : 1
Rakovica
Hajduk
Beograd
1 : 1
Torlak
Kumodraž
17.09.2017 11:00
Hajduk
1 : 1
Torlak
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 1
Balkan
Mirijevo
17.09.2017 16:00
Crvena Zvezda
4 : 1
Balkan
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Sremčica
Sremčica
17.09.2017 11:00
Brodarac
1 : 0
Sremčica
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Turbina
Vreoci
17.09.2017 16:00
Zvezdara
2 : 1
Turbina
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
7 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
17.09.2017 16:00
Mladost (BD)
7 : 0
Vojvodina (NM)
Banat
Čenta
5 : 1
Bilećanin
Sečanj
17.09.2017 16:00
Banat
5 : 1
Bilećanin
Naftagas (B)
Boka
1 : 4
Borac
Aleksandrovo
17.09.2017 16:00
Naftagas (B)
1 : 4
Borac
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
17.09.2017 16:00
Vojvodina (B)
1 : 2
Proleter 2006
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
17.09.2017 16:00
Crvena zvezda (VS)
1 : 0
Mladost (L)
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 0
Omladinac FAM
Botoš
17.09.2017 16:00
Crvena Zvezda (RS)
4 : 0
Omladinac FAM
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Hajduk
Čepure
17.09.2017 15:30
Dragocvet
1 : 0
Hajduk
OFK Batinac
Batinac
1 : 2
Rembas
Resavica
17.09.2017 15:30
OFK Batinac
1 : 2
Rembas
Kolare
Kolare
3 : 2
Napredak
Zlatovo
17.09.2017 15:30
Kolare
3 : 2
Napredak
OFK Tekstilac
Paraćin
0 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
17.09.2017 15:30
OFK Tekstilac
0 : 3
Kušiljevo
Mladost (S)
Sikirica
1 : 3
Mladi radnik
Novo Laniste
17.09.2017 15:30
Mladost (S)
1 : 3
Mladi radnik
Partizan
Glogovac
2 : 1
Bratstvo
Međureč
17.09.2017 15:30
Partizan
2 : 1
Bratstvo
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 1
Dolina
Padina
17.09.2017 16:00
Sloga (BNS)
4 : 1
Dolina
Borac (St)
Starčevo
2 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
17.09.2017 16:00
Borac (St)
2 : 1
Vojvodina (CC)
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 0
Vulturul
Grebenac
17.09.2017 16:00
Vojvodina (S)
0 : 0
Vulturul
Vojvodina (Cr)
Crepaja
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
17.09.2017 16:00
Vojvodina (Cr)
2 : 0
Dunav
Napredak (P)
Popinci
0 : 1
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
17.09.2017 16:30
Napredak (P)
0 : 1
Sloboda (DT)
Borac (K)
Klenak
0 : 0
PSK Putinci
Putinci
17.09.2017 16:30
Borac (K)
0 : 0
PSK Putinci
Graničar 1924
Adaševci
2 : 0
Rudar
Vrdnik
17.09.2017 16:30
Graničar 1924
2 : 0
Rudar
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 1
Jadran
Golubinci
17.09.2017 16:30
Hrtkovci
3 : 1
Jadran
Železničar
Inđija
6 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
17.09.2017 16:30
Železničar
6 : 0
Budućnost
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
17.09.2017 16:30
Ljukovo
0 : 1
Podrinje
Lipar
Lipar
2 : 1
Kula
Kula
17.09.2017 16:00
Lipar
2 : 1
Kula
Budućnost (M)
Mladenovo
5 : 1
Slavija
Pivnice
17.09.2017 16:00
Budućnost (M)
5 : 1
Slavija
Hercegovac
Gajdobra
0 : 5
Hajduk Junior
Kula
17.09.2017 16:00
Hercegovac
0 : 5
Hajduk Junior
Krila Krajine
Bačka Palanka
8 : 0
Mladost (K)
Kruščić
17.09.2017 16:00
Krila Krajine
8 : 0
Mladost (K)
Bajša
Bajša
5 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
17.09.2017 16:00
Bajša
5 : 1
Vinogradar
Iskra
Kucura
5 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
17.09.2017 16:00
Iskra
5 : 0
Panonija IM Topola
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 2
Senta
Senta
17.09.2017 16:00
Horgoš 1911
1 : 2
Senta
Napredak
Nadalj
2 : 3
Obilić
Novi Kneževac
17.09.2017 16:00
Napredak
2 : 3
Obilić
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 3
Proleter (RS)
Ravno Selo
17.09.2017 16:00
Sutjeska
4 : 3
Proleter (RS)
Blizna
Blizna
1 : 4
Deli Jovan
Sikole
17.09.2017 16:00
Blizna
1 : 4
Deli Jovan
Čubra
Čubra
1 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
17.09.2017 16:00
Čubra
1 : 1
Nemetali
BSK
Bukovče
2 : 0
Poreč
Donji milanovac
17.09.2017 16:00
BSK
2 : 0
Poreč
Ključ
Podvrška
2 : 1
Krivelj
Krivelj
17.09.2017 11:00
Ključ
2 : 1
Krivelj
Polom
Leskovo
5 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
17.09.2017 16:00
Polom
5 : 1
Brestovac
Branik
Štubik
1 : 0
Radnički
Klokočevac
17.09.2017 16:00
Branik
1 : 0
Radnički
Borac (P)
Progar
2 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
17.09.2017 16:00
Borac (P)
2 : 1
Sinđelić
Heroj Polet
Jajinci
1 : 3
Dunav
Veliko Selo
17.09.2017 16:00
Heroj Polet
1 : 3
Dunav
Šumadinac
Bečmen
2 : 2
Institut
Zemun Polje
17.09.2017 16:00
Šumadinac
2 : 2
Institut
Poštar Zvezdara
Krnjača
2 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
17.09.2017 16:00
Poštar Zvezdara
2 : 1
Studenski Grad
13. Maj
Zemun
1 : 0
Komgrap
Beograd
17.09.2017 11:00
13. Maj
1 : 0
Komgrap
Urovci
Urovci
3 : 2
Mladost (B)
Baroševac
17.09.2017 16:00
Urovci
3 : 2
Mladost (B)
Radnički (D)
Dren
1 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
17.09.2017 16:00
Radnički (D)
1 : 2
Mladost (C)
Zabrežje
Zabrežje
3 : 5
Šumadija
Šopić
17.09.2017 16:00
Zabrežje
3 : 5
Šumadija
Radnički (R)
Rudovci
0 : 1
Strelac
Mislođin
17.09.2017 10:00
Radnički (R)
0 : 1
Strelac
Rušanj
Rušanj
0 : 0
Lisović
Lisović
17.09.2017 16:00
Rušanj
0 : 0
Lisović
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Kovačevac
Kovačevac
17.09.2017 10:00
Selo Mladenovac
2 : 0
Kovačevac
Boleč
Boleč
5 : 0
Pudarci
Pudarci
17.09.2017 16:00
Boleč
5 : 0
Pudarci
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 1
Šumadija
Jagnjilo
17.09.2017 16:00
Velika Krsna
1 : 1
Šumadija
Kosmaj
Ralja
3 : 0
Vrčin
Vrčin
17.09.2017 16:00
Kosmaj
3 : 0
Vrčin
Ropočevo
Ropočevo
0 : 7
Dunavac
Grocka
17.09.2017 16:00
Ropočevo
0 : 7
Dunavac
Vidojevica
Lešnica
0 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
17.09.2017 16:00
Vidojevica
0 : 1
Mladost (DD)
Cerić
Miokus
1 : 2
Jevremovac
Jevremovac
17.09.2017 16:00
Cerić
1 : 2
Jevremovac
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 1
Duško
Klenje
17.09.2017 16:00
Cer
5 : 1
Duško
Majur
Majur
0 : 3
Sloga
Bogosavac
17.09.2017 16:00
Majur
0 : 3
Sloga
Mladi Borac
Dublje
2 : 0
Radnički Šabački
Šabac
17.09.2017 16:00
Mladi Borac
2 : 0
Radnički Šabački
Mladost (PR)
Prnjavor
4 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
17.09.2017 16:00
Mladost (PR)
4 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Bare
Bare
17.09.2017 16:00
Prvi srpski ustanak
1 : 1
Bare
Banja
Banja
2 : 2
Šumadinac
Natalinci
17.09.2017 16:00
Banja
2 : 2
Šumadinac
Junkovac
Junkovac
1 : 1
BSK
Belosavci
17.09.2017 16:00
Junkovac
1 : 1
BSK
ŽSK
Žirovnica
0 : 0
Omladinac (DR)
Donja Rača
17.09.2017 16:00
ŽSK
0 : 0
Omladinac (DR)
Mladost MG
Saranovo
4 : 0
Šatornja
Šatornja
17.09.2017 16:00
Mladost MG
4 : 0
Šatornja
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 2
Partizan
Darosava
17.09.2017 16:00
Vinča
3 : 2
Partizan
Trnava
Donja Trnava
1 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
17.09.2017 16:00
Trnava
1 : 0
Aranđelovac
Borac
Pajsijevići
4 : 2
Lokomotiva
Lapovo
17.09.2017 16:00
Borac
4 : 2
Lokomotiva
Železničar
Brestovac
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
17.09.2017 16:00
Železničar
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Mladi borac
Živkovo
2 : 1
Sloga
Lipovica
17.09.2017 16:00
Mladi borac
2 : 1
Sloga
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 0
Vučje
Vučje
17.09.2017 16:00
Jedinstvo (GS)
4 : 0
Vučje
Umac
Miroševce
4 : 1
Progres
Ladovica
17.09.2017 16:00
Umac
4 : 1
Progres
Mladost (V)
Vinarce
6 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
17.09.2017 16:00
Mladost (V)
6 : 0
Kumarevo 65
Bobište
Bobište
6 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
17.09.2017 16:00
Bobište
6 : 2
Zloćudovo
OFK Brza
Brza
0 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
17.09.2017 16:00
OFK Brza
0 : 0
Jedinstvo (G)
Polet
Stajkovce
2 : 4
Čekmin
Čekmin
17.09.2017 16:00
Polet
2 : 4
Čekmin
Obilić
Staro Selo
6 : 2
7. Juli
Vodanj
17.09.2017 16:00
Obilić
6 : 2
7. Juli
Proleter 1947
Vranovo
4 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
17.09.2017 16:00
Proleter 1947
4 : 1
Radnik
Polet
Trnovče
2 : 1
Borac
Ralja
17.09.2017 16:00
Polet
2 : 1
Borac
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 3
Sloboda
Lipe
17.09.2017 16:00
Crvena zvezda
1 : 3
Sloboda
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Podunavac
Udovice
17.09.2017 16:00
Osipaonica
2 : 1
Podunavac
Pobeda
Golobok
2 : 1
Sloga
Miloševac
17.09.2017 16:00
Pobeda
2 : 1
Sloga
SASK
Saraorci
1 : 3
Cerovac
Cerovac
17.09.2017 16:00
SASK
1 : 3
Cerovac
Vrbovac
Vrbovac
0 : 2
Šumadija
Azanja
17.09.2017 16:00
Vrbovac
0 : 2
Šumadija
Omladinac (Z)
Zablaće
0 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
17.09.2017 16:00
Omladinac (Z)
0 : 1
Jedinstvo (K)
Spartak
Trnava
1 : 5
Prijevor
Prijevor
17.09.2017 16:00
Spartak
1 : 5
Prijevor
Mladost (P)
Preljina
1 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
17.09.2017 16:00
Mladost (P)
1 : 1
Backovac Junajted
Napredak
Svračkovci
6 : 0
Brezak 1936
Pranjani
17.09.2017 16:00
Napredak
6 : 0
Brezak 1936
Šumadija 1923
Brdjani
0 : 1
Lunjevica
Lunjevica
17.09.2017 16:00
Šumadija 1923
0 : 1
Lunjevica
Zadrugar
Donja Trepča
3 : 0
Rudar
Bresnica
17.09.2017 16:00
Zadrugar
3 : 0
Rudar
Naupare
Naupare
1 : 1
Vinogradar
Zleginje
17.09.2017 16:30
Naupare
1 : 1
Vinogradar
FUD
Brus
2 : 1
Kupci
Kupci
17.09.2017 16:30
FUD
2 : 1
Kupci
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 2
Šanac
Šanac
17.09.2017 16:30
Donji Kopaonik
2 : 2
Šanac
Juhor
Obrež
11 : 0
Sloga (D)
Dašnica
17.09.2017 16:30
Juhor
11 : 0
Sloga (D)
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Knez Lazar 2015
Kruševac
17.09.2017 16:30
Jastrebac
3 : 0
Knez Lazar 2015
Parunovac
Parunovac
0 : 5
Ribnik
Gornji Ribnik
17.09.2017 16:30
Parunovac
0 : 5
Ribnik
13. April
Lomnica
3 : 1
Sloga (M)
Majdevo
17.09.2017 16:30
13. April
3 : 1
Sloga (M)
Borac (K)
Klenovnik
3 : 2
Železničar
Požarevac
17.09.2017 16:00
Borac (K)
3 : 2
Železničar
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
17.09.2017 16:00
Rudar (K)
3 : 2
Napredak 1936
Zadrugar (T)
Tabanovac
1 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
17.09.2017 16:00
Zadrugar (T)
1 : 0
Trgovački
Rudar (S)
Stamnica
2 : 0
Sloga (B)
Burovac
17.09.2017 16:00
Rudar (S)
2 : 0
Sloga (B)
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 0
Makce
Makce
17.09.2017 16:00
Mlava (ML)
1 : 0
Makce
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
17.09.2017 16:00
Budućnost (V)
2 : 2
Jedinstvo (Lj)
Senjak
Pirot
3 : 2
Padež
Petrovac
17.09.2017 16:00
Senjak
3 : 2
Padež
Mladost
Poljska Ržana
0 : 4
Jedinstvo
Pirot
17.09.2017 16:00
Mladost
0 : 4
Jedinstvo
Gnjilan
Gnjilan
2 : 3
Spartak
Pirot
17.09.2017 16:00
Gnjilan
2 : 3
Spartak
Rajko Mitić
Bela Palanka
4 : 0
Borac
Barje Čiflik
17.09.2017 16:00
Rajko Mitić
4 : 0
Borac
Zadrugar
Krupac
6 : 1
Dragoš
Pirot
17.09.2017 16:00
Zadrugar
6 : 1
Dragoš
Stubal
Stubal
2 : 0
Proleter
Pečenog
17.09.2017 16:30
Stubal
2 : 0
Proleter
Ribnica
Jovac
1 : 1
Borac
Vraneši
17.09.2017 16:30
Ribnica
1 : 1
Borac
Granit
Jošanička banja
1 : 4
Real
Podunavci
17.09.2017 16:30
Granit
1 : 4
Real
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 0
Polet
Ratina
17.09.2017 16:30
OFK Ras
1 : 0
Polet
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Radnik
Ušće
17.09.2017 16:30
Ibar
1 : 0
Radnik
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
17.09.2017 16:30
Mataruge
2 : 1
Novi Pazar 1928
Budućnost
Konarevo
3 : 2
Popovići
Popovići
17.09.2017 16:30
Budućnost
3 : 2
Popovići
Železničar
Požega
3 : 2
Prvi partizan
Užice
17.09.2017 16:00
Železničar
3 : 2
Prvi partizan
Ježevica
Ježevica
0 : 3
Ariljska rampa
Požega
17.09.2017 16:00
Ježevica
0 : 3
Ariljska rampa
Višesava
Bajina Bašta
3 : 0
Omladinac
Zdravčići
17.09.2017 16:00
Višesava
3 : 0
Omladinac
Lauš
Lopaš
2 : 4
Polet
Rasna
17.09.2017 16:00
Lauš
2 : 4
Polet
Lazarica
Prilipac
3 : 2
Savinac
Visibaba
17.09.2017 16:00
Lazarica
3 : 2
Savinac
Perućac
Perućac
5 : 1
Čajetina
Gostilje
17.09.2017 16:00
Perućac
5 : 1
Čajetina
Mladost
Dračić
2 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
17.09.2017 15:30
Mladost
2 : 1
OFK Jabučje
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 1
Tulari
Tulari
17.09.2017 15:30
Tvrdojevac
1 : 1
Tulari
ZSK
Valjevo
2 : 2
Brezovica
Brezovica
17.09.2017 15:30
ZSK
2 : 2
Brezovica
Ribnikar
Pecka
0 : 0
Iskra
Donja Bukovica
17.09.2017 15:30
Ribnikar
0 : 0
Iskra
Trlić
Trlić
4 : 2
Kačer
Belanovica
17.09.2017 15:30
Trlić
4 : 2
Kačer
Partizan
Cerovac
2 : 6
Budućnost
Resnik
17.09.2017 16:30
Partizan
2 : 6
Budućnost
Korićani
Korićani
4 : 0
Zastava
Kragujevac
17.09.2017 16:30
Korićani
4 : 0
Zastava
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Mladost
Pajazitovo
17.09.2017 16:30
Kolonija
0 : 3
Mladost
Kutlovo
Kutlovo
0 : 2
Šumadija 1934
Drača
17.09.2017 16:30
Kutlovo
0 : 2
Šumadija 1934
Šumadinac (KG)
Kragujevac
3 : 1
Ćava
Grošnica
17.09.2017 16:30
Šumadinac (KG)
3 : 1
Ćava
Vodojaža
Grošnica
1 : 0
Sloboda
Grbice
17.09.2017 16:30
Vodojaža
1 : 0
Sloboda
Borac (D)
Drenovac
0 : 1
Jedinstvo
Petrovac
17.09.2017 16:30
Borac (D)
0 : 1
Jedinstvo
Srbija
Ilićevo
2 : 1
Jadran
Kragujevac
17.09.2017 16:30
Srbija
2 : 1
Jadran
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
17.09.2017 16:30
Erdoglija 1931
1 : 1
Sloga (D)
Mladost (B)
Batušinac
4 : 1
Sloga
Korman
17.09.2017 16:00
Mladost (B)
4 : 1
Sloga
Rasovača
Rasovača
1 : 0
Jedinstvo GVD
Grejač
17.09.2017 16:00
Rasovača
1 : 0
Jedinstvo GVD
Orljane
Orljane
5 : 3
Moravac (Č)
Čečina
17.09.2017 16:00
Orljane
5 : 3
Moravac (Č)
Radnički 1924
Kočane
2 : 2
Naisus 1977
Rožina
17.09.2017 16:00
Radnički 1924
2 : 2
Naisus 1977
Čegar 2013
Kamenica
1 : 4
Morava
Krušce
17.09.2017 16:00
Čegar 2013
1 : 4
Morava
Crvena zastava
Hum
0 : 4
Mladost (M)
Medoševac
17.09.2017 16:00
Crvena zastava
0 : 4
Mladost (M)
Rudar
Jelašnica
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
17.09.2017 16:00
Rudar
2 : 1
Sloboda
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
17.09.2017 16:00
Stevan Nešticki
1 : 0
Proleter (DV)
Vrtište
Vrtište
4 : 3
Palilulac
Niš
17.09.2017 16:00
Vrtište
4 : 3
Palilulac
Jedinstvo (R)
Rumenka
4 : 1
Proleter
Banoštor
17.09.2017 16:00
Jedinstvo (R)
4 : 1
Proleter
OFK Sirig
Sirig
2 : 0
ŽSK
Žabalj
17.09.2017 16:00
OFK Sirig
2 : 0
ŽSK
Vinogradar
Ledinci
0 : 5
Tatra
Kisač
17.09.2017 16:00
Vinogradar
0 : 5
Tatra
TSK
Temerin
0 : 0
Sofeks
Futog
17.09.2017 16:00
TSK
0 : 0
Sofeks
OFK Rtanj
Boljevac
1 : 0
Midžor
Kalna
17.09.2017 16:00
OFK Rtanj
1 : 0
Midžor
Kosovo
Zvezdan
1 : 0
Osnić
Osnić
17.09.2017 16:00
Kosovo
1 : 0
Osnić
Trebič
Sokobanja
1 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
17.09.2017 16:00
Trebič
1 : 0
OFK Knjaz
Bučje
Bučje kod Knjaževca
1 : 3
Omladinac
Grezna
17.09.2017 16:00
Bučje
1 : 3
Omladinac
Sloga
Minićevo
0 : 1
Radnički (L)
Lubnica
17.09.2017 16:00
Sloga
0 : 1
Radnički (L)
Mladost
Sumrakovac
0 : 3
Rgotina
Rgotina
17.09.2017 16:00
Mladost
0 : 3
Rgotina
Malinik
Podgorac
2 : 0
Rudar (VČ)
Grljan
17.09.2017 16:00
Malinik
2 : 0
Rudar (VČ)
Spartak
Gornja Trnava
4 : 2
Pobeda
Donje Crnatovo
17.09.2017
Spartak
4 : 2
Pobeda
Borac
Držanovac
2 : 2
Mladost 1982
Donji Drenovac
17.09.2017
Borac
2 : 2
Mladost 1982
Kosovac
Prokuplje
2 : 2
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
17.09.2017
Kosovac
2 : 2
Svetlost Badnjevac
Omladinac
Podina
2 : 1
NS Tatko
Stara Bozurna
17.09.2017
Omladinac
2 : 1
NS Tatko
Partizanski put
Grudaš
2 : 6
Real
Jasenica
17.09.2017
Partizanski put
2 : 6
Real
Pavlovac
Pavlovac
2 : 2
Vihor
Žbevac
17.09.2017 16:00
Pavlovac
2 : 2
Vihor
Mladost (B)
Bosilegrad
4 : 0
Ternoci
Trnovac
17.09.2017 16:00
Mladost (B)
4 : 0
Ternoci
Čelik
Belo polje
6 : 1
Trešnjevka
Lopardince
17.09.2017 16:00
Čelik
6 : 1
Trešnjevka
Biljači
Biljača
3 : 0
OFK Rota
Bujanovac
17.09.2017 16:00
Biljači
3 : 0
OFK Rota
Mladost
Vrdila
3 : 1
Lazac
Lazac
17.09.2017 16:30
Mladost
3 : 1
Lazac
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 1
Gruža
Vitanovac
17.09.2017 16:30
Jedinstvo (G)
2 : 1
Gruža
Lasta
Vitkovac
7 : 1
Magnohrom
Kraljevo
17.09.2017 16:30
Lasta
7 : 1
Magnohrom
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 2
Partizan
Vrba
17.09.2017 16:30
Jedinstvo (D)
0 : 2
Partizan
Tavnik
Tavnik
2 : 5
Metalac
Kraljevo
17.09.2017 16:30
Tavnik
2 : 5
Metalac
Napredak
Gračac
2 : 1
Borac (A)
Adrani
17.09.2017 16:30
Napredak
2 : 1
Borac (A)
Mladost (J)
Jovac
1 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
17.09.2017 15:30
Mladost (J)
1 : 2
15. Avgust 1950
Borac 1805
Ivankovac
1 : 2
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
17.09.2017 15:30
Borac 1805
1 : 2
Mladost (GM)
Omladinski
Paraćin
2 : 3
Moravac
Krušar
17.09.2017 15:30
Omladinski
2 : 3
Moravac
Šumadija
Trešnjevica
2 : 2
Rudar (St)
Stenjevac
17.09.2017 15:30
Šumadija
2 : 2
Rudar (St)
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 1
Javor
Sladaja
17.09.2017 15:30
Pomoravlje
2 : 1
Javor
Budućnost
Miliva
5 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
17.09.2017 15:30
Budućnost
5 : 1
Rudar (SR)
Morava (KS)
Kočino Selo
4 : 1
Sloga
Voljavče
17.09.2017 15:30
Morava (KS)
4 : 1
Sloga
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 2
Mladost (G)
Gložane
17.09.2017 15:30
Sinđelić 1934
1 : 2
Mladost (G)
Vinorača
Vinorača
3 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
17.09.2017 15:30
Vinorača
3 : 0
Jedinstvo
Ursule
Ursule
4 : 1
Šantarovac
Šantarovac
17.09.2017 15:30
Ursule
4 : 1
Šantarovac
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 1
Mladost (T)
Tečić
17.09.2017 15:30
Budućnost (Đ)
1 : 1
Mladost (T)
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 1
Morava (R)
Ribare
17.09.2017 15:30
Mladost (K)
1 : 1
Morava (R)
Mladost (D)
Dublje
5 : 1
Šumadinac
Dragovo
17.09.2017 15:30
Mladost (D)
5 : 1
Šumadinac
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
17.09.2017 16:30
Donji Petrovci
3 : 1
Fruškogorac
Napredak
Žarkovac
5 : 1
Graničar (O)
Obrež
17.09.2017 16:30
Napredak
5 : 1
Graničar (O)
Sloga
Čalma
2 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
17.09.2017 16:30
Sloga
2 : 1
OFK Bikić
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 0
Polet
Novi Karlovci
17.09.2017 16:30
Graničar (K)
0 : 0
Polet
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
17.09.2017 16:30
Mitros
3 : 0
OFK Brestač
Hajduk
Višnjićevo
0 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
17.09.2017 16:30
Hajduk
0 : 0
Mladost (B)
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 1
Sloboda
Šašinci
17.09.2017 16:30
OFK Zeka Buljubaša
5 : 1
Sloboda
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 2
Fruška Gora
Ruma
17.09.2017 16:30
Donji Srem 2015
1 : 2
Fruška Gora
Ševac
Kusić
3 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
17.09.2017 16:00
Ševac
3 : 1
Karaš (K)
Ratar
Kruščica
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
17.09.2017 16:00
Ratar
1 : 1
Hajdučica
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 1
Dobrica
Dobrica
17.09.2017 16:00
Partizan (K)
4 : 1
Dobrica
Janošik
Janošik
1 : 2
Vinogradar
Gudurica
17.09.2017 16:00
Janošik
1 : 2
Vinogradar
Borac (VG)
Vračev Gaj
5 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
17.09.2017 16:00
Borac (VG)
5 : 3
Borac (VS)
Polet
Izbište
2 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
17.09.2017 16:00
Polet
2 : 2
Budućnost (A)
Glogonj
Glogonj
4 : 0
Slavia
Kovačica
17.09.2017 16:00
Glogonj
4 : 0
Slavia
Unirea
Uzdin
1 : 6
Mladost (V)
Vojlovica
17.09.2017 16:00
Unirea
1 : 6
Mladost (V)
Omladinac 1927
Opovo
2 : 1
Tempo
Sefkerin
17.09.2017 16:00
Omladinac 1927
2 : 1
Tempo
Mundial
Pančevo
0 : 4
Spartak 1911
Debeljača
17.09.2017 16:00
Mundial
0 : 4
Spartak 1911
Polet
Idvor
4 : 0
Pobeda
Samoš
17.09.2017 16:00
Polet
4 : 0
Pobeda
Dolovo
Dolovo
4 : 0
Borac (P)
Pločica
17.09.2017 16:00
Dolovo
4 : 0
Borac (P)
Jedinstvo
Dubovac
1 : 6
Stari Tamiš
Stari Tamiš
17.09.2017 16:00
Jedinstvo
1 : 6
Stari Tamiš
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
17.09.2017 16:00
Omladinac (D)
3 : 0
Budućnost (BB)
Kolonija
Kovin
0 : 2
Partizan (G)
Gaj
17.09.2017 16:00
Kolonija
0 : 2
Partizan (G)
Proleter
Mramorak
2 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
17.09.2017 16:00
Proleter
2 : 0
BSK Bavanište
Sloga (ST)
Straža
0 : 0
Velika Reka
Velika Reka
17.09.2017 16:00
Sloga (ST)
0 : 0
Velika Reka
Rudar
Brasina
2 : 0
Mladost (BR)
Brezjak
17.09.2017 16:00
Rudar
2 : 0
Mladost (BR)
Jadar
Stupnica
5 : 0
Antimon
Zajača
17.09.2017 16:00
Jadar
5 : 0
Antimon
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
8 : 0
Stolice
Krupanj
17.09.2017 16:00
Jedinstvo (MZ)
8 : 0
Stolice
Borac
Kozjak
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
17.09.2017 16:00
Borac
2 : 1
Milan Orlić
Prva Iskra
Runjani
1 : 0
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
17.09.2017 16:00
Prva Iskra
1 : 0
Jedinstvo (ZA)
Dedinje
Beograd
0 : 4
Ajaks
Beograd
17.09.2017 16:00
Dedinje
0 : 4
Ajaks
Sparta Železnik
Beograd
1 : 2
BUSK
Beograd
17.09.2017 11:00
Sparta Železnik
1 : 2
BUSK
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 0
Mladi Proleter
Beograd
17.09.2017 16:00
Novi Beograd
2 : 0
Mladi Proleter
Rekreativo 011
Beograd
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
17.09.2017 10:00
Rekreativo 011
3 : 0
Sveti Stefan
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 1
011
Beograd
17.09.2017 16:00
Posavac Tišma
0 : 1
011
Busije
Zemun
1 : 2
Atakante
Rakovica
17.09.2017 16:00
Busije
1 : 2
Atakante
PKB (K)
Kovilovo
6 : 0
Zaklopača
Zaklopača
17.09.2017 16:00
PKB (K)
6 : 0
Zaklopača
Pionir
Besni Fok
2 : 0
Pinosava
Pinosava
17.09.2017 16:00
Pionir
2 : 0
Pinosava
Umčari
Umčari
2 : 3
Mladost
Jabučki Rit
17.09.2017 16:00
Umčari
2 : 3
Mladost
Crvenka
Borča
9 : 1
Partizan
Kaluđerica
17.09.2017 16:00
Crvenka
9 : 1
Partizan
Podunavac
Ritopek
1 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
17.09.2017 16:00
Podunavac
1 : 3
Siti Sport Klub
Velika Mostanica
Velika Mostanica
2 : 0
OFK Borac
Arnajevo
17.09.2017 16:00
Velika Mostanica
2 : 0
OFK Borac
Beljina
Beljina
1 : 3
Guncate
Guncati
17.09.2017 16:00
Beljina
1 : 3
Guncate
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 0
Barajevo
Barajevo
17.09.2017 16:00
Veliki Borak
3 : 0
Barajevo
Cer
Petkovica
1 : 0
Premijer
Badovinci
17.09.2017 16:00
Cer
1 : 0
Premijer
Sloga
Duvanište
1 : 6
Mladost
Mačvanski Metković
17.09.2017 16:00
Sloga
1 : 6
Mladost
Budućnost (ZM)
Zminjak
0 : 2
Milicionar
Bogatić
17.09.2017 16:00
Budućnost (ZM)
0 : 2
Milicionar
Proleter
Šabac
3 : 2
Omladinac 2013
Slepčević
17.09.2017 16:00
Proleter
3 : 2
Omladinac 2013
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 4
Hajduk Stanko
Crna Bara
17.09.2017 16:00
Budućnost (PD)
2 : 4
Hajduk Stanko
Drina
Badovinci
2 : 3
Gorki
Glušci
17.09.2017 16:00
Drina
2 : 3
Gorki
Šipurske livade
Šabac
7 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
17.09.2017 16:00
Šipurske livade
7 : 0
Miloš Pocerac 2013
Radnički
Koceljeva
3 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
17.09.2017 16:00
Radnički
3 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 3
Sloga
Krnić
17.09.2017 16:00
Vlašić
3 : 3
Sloga
Trešnjevka
Trbusac
3 : 0
Provo 2015
Provo
17.09.2017 16:00
Trešnjevka
3 : 0
Provo 2015
Pocerina
Jevremovac
1 : 2
Karađorđe
Mišar
17.09.2017 16:00
Pocerina
1 : 2
Karađorđe
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
17.09.2017 16:00
Dobrava
1 : 2
Mladost (PP)
Plantaža
Donje Stopanje
5 : 3
Omladinac
Donje Sinkovce
17.09.2017 16:00
Plantaža
5 : 3
Omladinac
Radnički
Pertate
4 : 3
Mladost (B)
Batulovce
17.09.2017 16:00
Radnički
4 : 3
Mladost (B)
Sušica 2012
Kukulovce
4 : 0
Gradac
Konopnica
17.09.2017 16:00
Sušica 2012
4 : 0
Gradac
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 3
OFK Morava
Leskovac
17.09.2017 16:00
Marjan MB
3 : 3
OFK Morava
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 0
Real
Donja Jajina
17.09.2017 16:00
Moravac (P)
2 : 0
Real
Milanovo
Milanovo
2 : 1
BSK
Belanovce
17.09.2017 16:00
Milanovo
2 : 1
BSK
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
17.09.2017 11:00
Bratstvo
2 : 0
ŠFU Derbi 2016
Lemind 1953
Leskovac
1 : 2
Šumadija
Razgojna
17.09.2017 16:00
Lemind 1953
1 : 2
Šumadija
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 0
Čučuge
Čučuge
17.09.2017 15:30
Dimitrije Tucović
1 : 0
Čučuge
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 1
Gunjevac
Gunjevac
17.09.2017 15:30
Polet (DL)
0 : 1
Gunjevac
Polet (T)
Takovo
2 : 2
Joševa
Joševa
17.09.2017 15:30
Polet (T)
2 : 2
Joševa
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
Rubribreza
Rubribreza
17.09.2017 15:30
OFK Stublenica
0 : 1
Rubribreza
Kolubara 2
Valjevo
2 : 2
Jadar 2013
Valjevo
17.09.2017 15:30
Kolubara 2
2 : 2
Jadar 2013
Komanice
Komanice
2 : 2
Rakac Stave
Stave
17.09.2017 15:30
Komanice
2 : 2
Rakac Stave
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 1
Borac
Rajković
17.09.2017 15:30
Stari drugari
4 : 1
Borac
Kotešica
Kotešica
2 : 1
Rajac
Kadina Luka
17.09.2017 15:30
Kotešica
2 : 1
Rajac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 2
Bujačić
Bujačić
17.09.2017 15:30
Milenko Pavlović
4 : 2
Bujačić
Mladost (L)
Latković
4 : 1
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
17.09.2017 15:30
Mladost (L)
4 : 1
Mladost (VK)
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
17.09.2017 16:30
Rubin (Z)
3 : 0
Beli Orlovi
Gradina
Pejovac
1 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
17.09.2017 16:30
Gradina
1 : 0
Stari Trstenik
Ušće
Grad Stalać
4 : 1
Omladinac
Pojate
17.09.2017 16:30
Ušće
4 : 1
Omladinac
14. Oktobar
Izbenica
3 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
17.09.2017 16:30
14. Oktobar
3 : 1
Velika Drenova
Mladost (DK)
Donji Katun
4 : 1
Polet 57
Milutovac
17.09.2017 16:30
Mladost (DK)
4 : 1
Polet 57
Sloga (L)
Lozna
2 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
17.09.2017 16:30
Sloga (L)
2 : 0
Rubin (DS)
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 2
Seljak
Cvetojevac
17.09.2017 16:30
Vinogradi DB
1 : 2
Seljak
Bratstvo 1975
Erdeč
4 : 0
Košutnjak
Kragujevac
17.09.2017 16:30
Bratstvo 1975
4 : 0
Košutnjak
Divostin
Kragujevac
0 : 1
21. oktobar
Kragujevac
17.09.2017 16:30
Divostin
0 : 1
21. oktobar
Pobeda
Beloševac
3 : 1
Maršić
Maršić
17.09.2017 16:30
Pobeda
3 : 1
Maršić
Jedinstvo (B)
Bobovište
1 : 3
Škriljac
Bradarac
17.09.2017 16:00
Jedinstvo (B)
1 : 3
Škriljac
Borac
Trnjane
5 : 2
Gredetin
Gredetin
17.09.2017 11:00
Borac
5 : 2
Gredetin
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 2
OFK Draževac
Draževac
17.09.2017 16:00
OFK Rutevac 1908
2 : 2
OFK Draževac
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 2
Omladinac (D)
Deronje
17.09.2017
Omladinac (B)
2 : 2
Omladinac (D)
Hajduk
Stapar
3 : 2
Dunav
Bački Monoštor
17.09.2017
Hajduk
3 : 2
Dunav
Kordun
Kljajićevo
4 : 1
Rastina 1918
Rastina
17.09.2017
Kordun
4 : 1
Rastina 1918
Partizan
Kupusina
3 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
17.09.2017
Partizan
3 : 3
Aleksa Šantić
Dinamo 1923
Bački Breg
4 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
17.09.2017
Dinamo 1923
4 : 2
Radnički 1918
Plaskovac
Plaskovac
5 : 1
Brezovac
Brezovac
17.09.2017 16:00
Plaskovac
5 : 1
Brezovac
Vrbica
Aranđelovac
0 : 2
Šumadinac
Stojnik
17.09.2017 16:00
Vrbica
0 : 2
Šumadinac
Kopljari
Kopljari
8 : 0
Ranilović
Ranilović
17.09.2017 16:00
Kopljari
8 : 0
Ranilović
B 2000
Aranđelovac
3 : 1
Sloga
Zagorica
17.09.2017 11:00
B 2000
3 : 1
Sloga
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 0
Desine
Desine
17.09.2017 16:00
Napredak 1934
3 : 0
Desine
Dunavac (P)
Petka
1 : 3
Stig 1955
Beranje
17.09.2017 16:00
Dunavac (P)
1 : 3
Stig 1955
Sloga (M)
Mustapić
2 : 5
Dizel
Bare
17.09.2017 16:00
Sloga (M)
2 : 5
Dizel
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 1
Napredak (P)
Poljana
17.09.2017 16:00
Žika Marković Uča
3 : 1
Napredak (P)
Obilić (Ž)
Živica
5 : 2
Polet (V)
Voluja
17.09.2017 16:00
Obilić (Ž)
5 : 2
Polet (V)
Bata Bulić
Bistrica
1 : 2
Rade Milošević
Dubočka
17.09.2017 16:00
Bata Bulić
1 : 2
Rade Milošević
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Omladinac (B)
Busur
17.09.2017 16:00
Omladinac (Š)
3 : 0
Omladinac (B)
Manastirica
Manastirica
0 : 2
Mladost (R)
Ranovac
17.09.2017 16:00
Manastirica
0 : 2
Mladost (R)
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 2
Integral
Batuša
17.09.2017 16:00
Sloga 1952
1 : 2
Integral
Radnički (K)
Knežica
4 : 3
BSK 1924
Boževac
17.09.2017 16:00
Radnički (K)
4 : 3
BSK 1924
Palić
Palić
3 : 1
Čantavir
Čantavir
17.09.2017 16:00
Palić
3 : 1
Čantavir
Bikovo
Bikovo
2 : 2
Solid
Subotica
17.09.2017 16:00
Bikovo
2 : 2
Solid
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 4
Lokomotiva
Subotica
17.09.2017 16:00
Hajduk
4 : 4
Lokomotiva
Bratstvo
Ljutovo
0 : 5
Elektrovojvodina
Subotica
17.09.2017 16:00
Bratstvo
0 : 5
Elektrovojvodina
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
17.09.2017 16:00
Udarnik Višnjevac
2 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Žednik
Stari Žednik
0 : 6
Đurđin
Đurđin
17.09.2017 16:00
Žednik
0 : 6
Đurđin
Nemenikuće
Nemenikuće
6 : 1
OFK Slatina
Slatina
17.09.2017 10:00
Nemenikuće
6 : 1
OFK Slatina
Mladost (G)
Guberevac
1 : 3
OFK Rogača
Rogača
17.09.2017 13:30
Mladost (G)
1 : 3
OFK Rogača
Susek
Susek
2 : 7
Fruškogorac
Sremska Kamenica
17.09.2017 16:00
Susek
2 : 7
Fruškogorac
Moskva
Budisava
2 : 0
Centar
Novi Sad
17.09.2017 16:00
Moskva
2 : 0
Centar
Titel
Titel
3 : 1
Dinamo
Budisava
17.09.2017 16:00
Titel
3 : 1
Dinamo
Miletić
Mošorin
2 : 1
Obilić
Vilovo
17.09.2017 16:00
Miletić
2 : 1
Obilić
Čenej
Čenej
1 : 4
Bačka
Begeč
17.09.2017 16:00
Čenej
1 : 4
Bačka
Tisa
Padej
0 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
17.09.2017 16:00
Tisa
0 : 1
Slavija
AFK
Ada
5 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
17.09.2017 16:00
AFK
5 : 0
Jedinstvo (SK)
Tromedja
Majdan
1 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
17.09.2017 16:00
Tromedja
1 : 0
Jedinstvo (M)
Bačka
Mol
0 : 7
Sloga
Ostojićevo
17.09.2017 16:00
Bačka
0 : 7
Sloga
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Mladost
Radičević
17.09.2017 16:30
Jedinstvo
1 : 1
Mladost
Obilić
Zmajevo
3 : 0
Sloboda
Stara Moravica
17.09.2017 16:30
Obilić
3 : 0
Sloboda
Krivaja
Krivaja
3 : 0
Pobeda
Pobeda
17.09.2017 16:30
Krivaja
3 : 0
Pobeda
Vojvodina
Bačko Gradište
2 : 0
Mladost Radost
Srbobran
17.09.2017 16:30
Vojvodina
2 : 0
Mladost Radost
Budućnost
Savino Selo
1 : 0
Tomislavci
Tomislavci
17.09.2017 16:30
Budućnost
1 : 0
Tomislavci
Jerma
Sukovo
6 : 1
Rongo Siti
Pirot
17.09.2017 16:00
Jerma
6 : 1
Rongo Siti
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 0
Temac
Temska
17.09.2017 16:00
Sloga
2 : 0
Temac
Prilike
Prilike
2 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
17.09.2017 11:00
Prilike
2 : 2
Vrelo
Gorušica
Viča
3 : 2
Brezova
Brezova
17.09.2017 16:30
Gorušica
3 : 2
Brezova
Radnički
Turica
0 : 1
Jedinstvo
Puhovo
17.09.2017 16:30
Radnički
0 : 1
Jedinstvo
Malba
Žaočani
1 : 1
Planinac
Vujetinci
17.09.2017 16:00
Malba
1 : 1
Planinac
Kej
Čačak
1 : 2
Budućnost
Stančići
17.09.2017 14:00
Kej
1 : 2
Budućnost
Mladost (A)
Atenica
5 : 0
Morava (M)
Mojsinje
17.09.2017 16:00
Mladost (A)
5 : 0
Morava (M)
Morava (K)
Katrga
5 : 2
Vujan
Prislonica
17.09.2017 16:00
Morava (K)
5 : 2
Vujan
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 3
Lugovi
Čačak
17.09.2017 16:00
Gavrilo Princip
0 : 3
Lugovi
Marjan
Knić
3 : 2
Udarnik Trska 1947
Trska
17.09.2017 16:00
Marjan
3 : 2
Udarnik Trska 1947
Pobeda (Đ)
Đurđevo
2 : 1
Napredak (MK)
Malo Krčmare
17.09.2017 16:00
Pobeda (Đ)
2 : 1
Napredak (MK)
Veteran 2015
Popović
4 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
17.09.2017 16:00
Veteran 2015
4 : 2
Partizan (BB)
BSK
Borač
4 : 3
Karađorđe (V)
Vučić
17.09.2017 16:00
BSK
4 : 3
Karađorđe (V)
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
2 : 0
Omladinac
Kalimanići
17.09.2017 16:00
Jablanica
2 : 0
Omladinac
Šilopaj
Šilopaj
1 : 2
Ozremica
Beršići
17.09.2017 16:00
Šilopaj
1 : 2
Ozremica
Ozrem
Ozrem
3 : 1
Stella Rossa
Gornji Milanovac
17.09.2017 16:00
Ozrem
3 : 1
Stella Rossa
Donja Vrbava
Donja Vrbava
5 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
17.09.2017 16:00
Donja Vrbava
5 : 1
Takovski Ustanak
Milutinovac
Milutinovac
1 : 3
Pontes
Kostol
17.09.2017 16:00
Milutinovac
1 : 3
Pontes
Lovćen
Petrovo selo
3 : 1
Egeta
Brza Palanka
17.09.2017 16:00
Lovćen
3 : 1
Egeta
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 3
Lokomotiva
Novi Sip
17.09.2017 16:00
Velika Vrbica
1 : 3
Lokomotiva
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 2
Kladušnica
Kladušnica
17.09.2017 16:00
Mala Vrbica
2 : 2
Kladušnica
Koča Andjelković
Tekija
1 : 0
Omladinac
Vajuga
17.09.2017 16:00
Koča Andjelković
1 : 0
Omladinac
Rtkovo
Rtkovo
7 : 0
Dunavac
Velesnica
17.09.2017 16:00
Rtkovo
7 : 0
Dunavac
Sloga
Granice
1 : 1
Napredak
Međulužje
17.09.2017 16:00
Sloga
1 : 1
Napredak
Šepšin
Šepšin
1 : 0
Markovac
Markovac
17.09.2017 16:00
Šepšin
1 : 0
Markovac
Omladinac
Rajkovac
3 : 1
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
17.09.2017 16:00
Omladinac
3 : 1
Vlaška 1950
Borac
Amerić
1 : 2
Rabrovac
Rabrovac
17.09.2017 16:00
Borac
1 : 2
Rabrovac
Dedinje
Mladenovac
2 : 7
OFK Student
Mladenovac
17.09.2017 16:00
Dedinje
2 : 7
OFK Student
Posavina
Stubline
1 : 0
Zvezda
Konatice
17.09.2017 16:30
Posavina
1 : 0
Zvezda
Ljubinić
Ljubinić
0 : 4
Belo Polje
Belo Polje
17.09.2017 16:30
Ljubinić
0 : 4
Belo Polje
Partizan
Draževac
0 : 2
Duboko
Mala Moštanica
17.09.2017 16:30
Partizan
0 : 2
Duboko
Borac
Ušće
1 : 3
Jedinstvo
Dren
17.09.2017 16:30
Borac
1 : 3
Jedinstvo
Rvati
Obrenovac
0 : 0
Krtinska
Krtinska
17.09.2017 16:30
Rvati
0 : 0
Krtinska
Polet
Grabovac
2 : 1
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
17.09.2017 16:30
Polet
2 : 1
Zadrugar
Bistrica
Bistrica
1 : 2
Mladost (Č)
Čibutkovica
17.09.2017 16:00
Bistrica
1 : 2
Mladost (Č)
Vreoci
Vreoci
5 : 1
BSK
Brajkovac
17.09.2017 16:00
Vreoci
5 : 1
BSK
Polet
Mirosaljci
1 : 2
Petka
Petka
17.09.2017 16:00
Polet
1 : 2
Petka
Sloboda
Stubica
9 : 1
20. Oktobar
Trbušnica
17.09.2017 16:00
Sloboda
9 : 1
20. Oktobar
Sloga
Lukavica
3 : 1
Mladi borac
Županjac
17.09.2017 16:00
Sloga
3 : 1
Mladi borac
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
0 : 5
Rudar
Zeoke
17.09.2017 16:00
Šumadija (MC)
0 : 5
Rudar
Avijatičar
Vranjani
3 : 1
Blagaja
Rupeljevo
17.09.2017 16:30
Avijatičar
3 : 1
Blagaja
Glumač
Glumač
2 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
17.09.2017 16:30
Glumač
2 : 1
Plavi Tok
Duškovci
Duškovci
1 : 1
Trešnjica
Tvrdići
17.09.2017 16:30
Duškovci
1 : 1
Trešnjica
Gorobilje
Gorobilje
1 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
17.09.2017 16:30
Gorobilje
1 : 0
Dobrinjac
Sečica
Seča reka
4 : 3
Borac
Srednja Dobrinja
17.09.2017 16:30
Sečica
4 : 3
Borac
Budućnost
Mala Krsna
0 : 2
Skobalj
Skobalj
17.09.2017 16:00
Budućnost
0 : 2
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 1
Sloga
Lugavčina
17.09.2017 16:00
Hajduk Veljko 1934
0 : 1
Sloga
OFK Slavija
Smederevo
2 : 4
Cepelin 026
Smederevo
17.09.2017 16:00
OFK Slavija
2 : 4
Cepelin 026
Lunjevac
Lunjevac
0 : 0
Omladinac
Seone
17.09.2017 16:00
Lunjevac
0 : 0
Omladinac
Petrijevac
Petrijevo
1 : 2
Landol
Landol
17.09.2017 16:00
Petrijevac
1 : 2
Landol
Drugovac
Drugovac
4 : 1
Kolarac
Kolari
17.09.2017 16:00
Drugovac
4 : 1
Kolarac
Elid
Donji Dušnik
3 : 1
Mekiš
Mekiš
17.09.2017 11:00
Elid
3 : 1
Mekiš
Pobeda
Rusna
4 : 3
Knežica
Knežica
17.09.2017 11:00
Pobeda
4 : 3
Knežica
Toplica
Šarlinac
2 : 4
Grkinja
Grkinja
17.09.2017 16:00
Toplica
2 : 4
Grkinja
10. februar
Šajinovac
1 : 2
Klisura
Klisura
17.09.2017 16:00
10. februar
1 : 2
Klisura
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 0
Glavaš
Glibovac
17.09.2017 16:00
Palanka
0 : 0
Glavaš
Udarnik
Baničina
1 : 2
Beli Orlovi
Pridvorice
17.09.2017 16:00
Udarnik
1 : 2
Beli Orlovi
Bačinac
Bačinac
1 : 1
Budućnost
Ratari
17.09.2017 16:00
Bačinac
1 : 1
Budućnost
Slemen
Milušinac
3 : 1
Hajduk
Rujevica
17.09.2017 16:00
Slemen
3 : 1
Hajduk
Kriva Reka
Kriva Reka
2 : 0
Kapedunum
Užice
17.09.2017 16:30
Kriva Reka
2 : 0
Kapedunum
Mladost VPD
Kruševac
2 : 3
Bukovica
Bukovica
17.09.2017 16:30
Mladost VPD
2 : 3
Bukovica
Meševo
Meševo
4 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
17.09.2017 16:30
Meševo
4 : 0
Mudrakovac
Žabare
Žabare
8 : 2
Konjuh
Konjuh
17.09.2017 16:30
Žabare
8 : 2
Konjuh
Šljivar
Šljivar
4 : 2
Lovac
Mali Izvor
17.09.2017 16:00
Šljivar
4 : 2
Lovac
Polet 1959
Nikoličevo
4 : 4
Velika Jasikova
Velika Jasikova
17.09.2017 16:00