XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
462 utakmica za dan Subota, 23 Septembar 2017


Fudbal

23.09
16:00
FAP
Šumadija (A)
0
2
23.09.2017 16:00
FAP
0 : 2
23.09
16:00
Mladi radnik 1926
┼Żelezni─Źar
1
0
23.09.2017 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Mokra Gora
Tutin
3
0
23.09.2017 16:00 3 : 0
23.09
13:00
Proleter Mihajlovac
Zlatibor
0
2
23.09.2017 13:00 0 : 2
23.09
16:00
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo Putevi
3
1
23.09.2017 16:00 3 : 1
23.09
16:00
Sloga (P)
Šumadija 1903
2
0
23.09.2017 16:00 2 : 0
23.09
15:30
Rtanj
Radan
1
1
23.09.2017 15:30 1 : 1
23.09
15:30
Ozren
Jedinstvo (P)
1
1
23.09.2017 15:30 1 : 1
23.09
15:30
Trstenik PPT
Timok
2
1
23.09.2017 15:30 2 : 1
23.09
15:30
OFK Sin─Ĺeli─ç
Tabane 1970
1
0
23.09.2017 15:30 1 : 0
23.09
15:30
Jedinstvo (B)
Moravac Orion
0
1
23.09.2017 15:30 0 : 1
23.09
16:00
Bratstvo 1946
Radni─Źki (NP)
1
0
23.09.2017 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Radni─Źki (┼á)
Borac (S)
0
1
23.09.2017 16:00 0 : 1
23.09
16:00
Radni─Źki (SM)
Dinamo 1945
0
1
23.09.2017 16:00 0 : 1
23.09
16:00
Ba─Źka 1901
Be─Źej 1918
0
4
23.09.2017 16:00 0 : 4
23.09
16:00
Radni─Źki (ZR)
Od┼żaci
3
2
23.09.2017 16:00 3 : 2
23.09
16:00
Omladinac (NB)
Cement
2
2
23.09.2017 16:00 2 : 2
23.09
15:30
Sopot
Stepojevac Vaga
2
1
23.09.2017 15:30 2 : 1
23.09
15:30
IMT
BASK
0
1
23.09.2017 15:30
IMT
0 : 1
23.09
15:30
Radni─Źki (O)
Prva Iskra
1
0
23.09.2017 15:30 1 : 0
23.09
15:30
OFK Beograd
Jedinstvo
2
1
23.09.2017 15:30 2 : 1
23.09
11:00
GSP Polet Dor─çol
Lokomotiva
0
1
23.09.2017 11:00 0 : 1
23.09
15:30
Kolubara
Grafi─Źar
2
0
23.09.2017 15:30 2 : 0
23.09
16:00
Slavija
Sloboda (─î)
1
1
23.09.2017 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Go─Ź
Sušica
1
0
23.09.2017 16:00 1 : 0
23.09
18:00
LFK Mladost
Takovo
0
1
23.09.2017 18:00 0 : 1
23.09
16:00
Trep─Źa
Sloga (K)
0
2
23.09.2017 16:00 0 : 2
23.09
16:00
VGSK
Mladi radnik (R)
2
1
23.09.2017 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Rudar 2001
Zvi┼żd
1
0
23.09.2017 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Zadrugar
Sloga (BB)
1
1
23.09.2017 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Sovljak
Drina
1
4
23.09.2017 16:00 1 : 4
23.09
16:00
Sevojno
Sloga (S)
0
2
23.09.2017 16:00 0 : 2
23.09
16:00
Ribnica
Budu─çnost
1
0
23.09.2017 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Spartak
Polimlje
3
3
23.09.2017 16:00 3 : 3
23.09
16:00
Radni─Źki Gorenje
OFK Divci
2
1
23.09.2017 16:00 2 : 1
23.09
15:30
Budu─çnost (O)
Sloga (L)
2
2
23.09.2017 15:30 2 : 2
23.09
15:30
Nebeski Andjeli
Vranjska Banja
2
2
23.09.2017 15:30 2 : 2
23.09
15:30
Pusta Reka
OFK Brzi Brod
4
0
23.09.2017 15:30 4 : 0
23.09
15:30
Lu┼żnica
Tanasko Raji─ç
1
2
23.09.2017 15:30 1 : 2
23.09
15:30
Balkanski
Morava (VH)
1
0
23.09.2017 15:30 1 : 0
23.09
15:30
GFK Dubo─Źica
P─Źinja
1
0
23.09.2017 15:30 1 : 0
23.09
15:30
─Éerdap
Timo─Źanin
1
0
23.09.2017 15:30 1 : 0
23.09
15:30
Zaplanjac
Brodoremont
1
0
23.09.2017 15:30 1 : 0
23.09
15:30
OFK Topli─Źanin
Bošnjane
8
0
23.09.2017 15:30 8 : 0
23.09
15:30
SFS Borac
Poljoprivrednik
8
0
23.09.2017 15:30 8 : 0
23.09
15:30
OFK Kosanica
Kopaonik
1
0
23.09.2017 15:30 1 : 0
23.09
16:00
OFK Vršac
Budu─çnost
2
1
23.09.2017 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Kozara
Radni─Źki (K)
3
0
23.09.2017 16:00 3 : 0
23.09
16:00
Jedinstvo (BK)
Radni─Źki (S)
0
0
23.09.2017 16:00 0 : 0
23.09
16:00
Proleter
Begej
1
0
23.09.2017 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Hajduk (D)
Sloga (T)
2
0
23.09.2017 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Jedinstvo (SP)
Borac (NS)
1
0
23.09.2017 16:00 1 : 0
23.09
16:00
OFK Slavija
Borac (Š)
2
4
23.09.2017 16:00 2 : 4
23.09
16:00
Sloga (─î)
Tekstilac
1
1
23.09.2017 16:00 1 : 1
23.09
11:00
Rakovica
Borac
1
2
23.09.2017 11:00 1 : 2
23.09
15:30
Balkan
Napredak
1
1
23.09.2017 15:30 1 : 1
23.09
18:00
TEK Sloga
Crvena Zvezda
2
2
23.09.2017 18:00 2 : 2
23.09
15:30
Mladost (L)
Crvena Zvezda (RS)
2
3
23.09.2017 15:30 2 : 3
23.09
15:30
Proleter 2006
Crvena zvezda (VS)
0
1
23.09.2017 15:30 0 : 1
23.09
15:30
Bile─çanin
Naftagas (B)
3
1
23.09.2017 15:30 3 : 1
23.09
16:00
Jedinstvo Stevi─ç
Jedinstvo (V)
2
2
23.09.2017 16:00 2 : 2
23.09
16:30
Podrinje
Partizan
2
0
23.09.2017 16:30 2 : 0
23.09
16:30
Rudar
Hrtkovci
4
3
23.09.2017 16:30 4 : 3
23.09
16:30
1. Maj Ruma
Napredak (P)
4
0
23.09.2017 16:30 4 : 0
23.09
15:30
Mladost (K)
┼ŻAK
1
2
23.09.2017 15:30 1 : 2
23.09
15:30
Stanišić
Crvenka
5
0
23.09.2017 15:30 5 : 0
23.09
15:30
Proleter (RS)
OFK Vrbas
1
1
23.09.2017 15:30 1 : 1
23.09
15:30
Obili─ç
Radni─Źki 1905
4
1
23.09.2017 15:30 4 : 1
23.09
15:30
Panonija IM Topola
Horgoš 1911
4
2
23.09.2017 15:30 4 : 2
23.09
15:30
Brestovac
Branik
3
0
23.09.2017 15:30 3 : 0
23.09
15:30
Krivelj
Polom
2
3
23.09.2017 15:30 2 : 3
23.09
15:30
Pore─Ź
Klju─Ź
1
0
23.09.2017 15:30 1 : 0
23.09
15:30
Zlot
Blizna
3
0
23.09.2017 15:30 3 : 0
23.09
15:30
Studenski Grad
13. Maj
1
1
23.09.2017 15:30 1 : 1
23.09
15:30
Avala
Heroj Polet
1
1
23.09.2017 15:30 1 : 1
23.09
15:30
Mladenovac
Ropo─Źevo
2
0
23.09.2017 15:30 2 : 0
23.09
15:30
Jevremovac
Ma─Źva 2005
1
0
23.09.2017 15:30 1 : 0
23.09
15:30
Sindjeli─ç
Vidojevica
2
0
23.09.2017 15:30 2 : 0
23.09
16:00
Jedinstvo (Lj)
Borac (K)
0
0
23.09.2017 16:00 0 : 0
23.09
16:00
Trgova─Źki
Rudar (S)
2
4
23.09.2017 16:00 2 : 4
23.09
16:00
Vladimir Durkovi─ç
Mladost
4
1
23.09.2017 16:00 4 : 1
23.09
16:00
Senjak
Zvezda
3
2
23.09.2017 16:00 3 : 2
23.09
16:00
Omladinac
OFK Ras
3
1
23.09.2017 16:00 3 : 1
23.09
15:30
Vrelo Sport
Ribnikar
8
0
23.09.2017 15:30 8 : 0
23.09
15:30
Pepeljevac
Junior Novo Naselje
2
1
23.09.2017 15:30 2 : 1
23.09
15:30
OFK Jabu─Źje
Tvrdojevac
6
1
23.09.2017 15:30 6 : 1
23.09
16:30
Jadran
Erdoglija 1931
1
1
23.09.2017 16:30 1 : 1
23.09
16:30
─ćava
Vodoja┼ża
1
4
23.09.2017 16:30 1 : 4
23.09
15:30
Naisus 1977
Radni─Źki 1947
3
0
23.09.2017 15:30 3 : 0
23.09
15:30
Jedinstvo GVD
Orljane
1
3
23.09.2017 15:30 1 : 3
23.09
15:30
Vulkan 1963
Palilulac
4
2
23.09.2017 15:30 4 : 2
23.09
16:00
Fruškogorski partizan
TSK
3
0
23.09.2017 16:00 3 : 0
TSK
23.09
16:00
┼ŻSK
Vinogradar
8
1
23.09.2017 16:00 8 : 1
23.09
16:00
Omladinac
OFK Futog
3
0
23.09.2017 16:00 3 : 0
23.09
16:00
Mid┼żor
Kosovo
3
1
23.09.2017 16:00 3 : 1
23.09
15:30
Mladost (S)
Bilja─Źi
3
0
23.09.2017 15:30 3 : 0
23.09
16:00
Mineralac
Oskar
3
0
23.09.2017 16:00 3 : 0
23.09
16:00
Ropotovo
Izmornik
3
0
23.09.2017 16:00 3 : 0
23.09
15:00
Rudar (St)
Pomoravlje
4
3
23.09.2017 15:00 4 : 3
23.09
15:30
Tamiš
Jedinstvo
3
0
23.09.2017 15:30 3 : 0
23.09
15:30
ASK
OFK Gradnulica
0
2
23.09.2017 15:30
ASK
0 : 2
23.09
15:30
Zlatica
OFK Klek
2
2
23.09.2017 15:30 2 : 2
23.09
15:30
OFK Staji─çevo
Zadrugar
1
1
23.09.2017 15:30 1 : 1
23.09
15:30
MSK
Radni─Źki 1911
1
5
23.09.2017 15:30
MSK
1 : 5
23.09
15:30
┼ŻFK Banat
Potisje
2
0
23.09.2017 15:30 2 : 0
23.09
15:30
Atakante
Dedinje
2
1
23.09.2017 15:30 2 : 1
23.09
15:30
011
Busije
1
2
23.09.2017 15:30
011
1 : 2
23.09
15:30
Ajaks
Sparta ┼Żeleznik
5
0
23.09.2017 15:30 5 : 0
23.09
15:30
Zaklopa─Źa
Siti Sport Klub
0
3
23.09.2017 15:30 0 : 3
23.09
15:30
OFK Šabac
Gorki
3
1
23.09.2017 15:30 3 : 1
23.09
15:30
Milicionar
Proleter
3
0
23.09.2017 15:30 3 : 0
23.09
15:30
Torpedo 1924
Cer
4
4
23.09.2017 15:30 4 : 4
Cer
23.09
15:30
Dušan Silni
Pocerina
2
0
23.09.2017 15:30 2 : 0
23.09
15:30
ŠFU Derbi 2016
Lemind 1953
0
6
23.09.2017 15:30 0 : 6
23.09
15:30
Rubribreza
Dimitrije Tucovi─ç
2
1
23.09.2017 15:30 2 : 1
23.09
15:30
Rudar
Crvena Jabuka
0
1
23.09.2017 15:30 0 : 1
23.09
15:30
Velika Drenova
Mladost (DK)
1
1
23.09.2017 15:30 1 : 1
23.09
15:30
Jastrebac
Polet (R)
2
2
23.09.2017 15:30 2 : 2
23.09
15:30
OFK Dra┼żevac
Napredak 2012
0
4
23.09.2017 15:30 0 : 4
23.09
Rastina 1918
Partizan
2
1
23.09.2017 2 : 1
23.09
16:00
Polet (V)
┼Żitkovica 2017
1
1
23.09.2017 16:00 1 : 1
23.09
16:00
Mladost (R)
Sloga 1952
2
3
23.09.2017 16:00 2 : 3
23.09
16:00
Rade Milošević
Omladinac (Š)
1
0
23.09.2017 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Centar
Titel
1
0
23.09.2017 16:00 1 : 0
23.09
15:30
Hajduk
Tisa
4
0
23.09.2017 15:30 4 : 0
23.09
16:00
Rongo Siti
Temac
0
2
23.09.2017 16:00 0 : 2
23.09
16:00
Napredak
Sloboda
8
1
23.09.2017 16:00 8 : 1
23.09
16:00
Jerma
Pobeda
0
2
23.09.2017 16:00 0 : 2
23.09
15:30
Kulpin
Borac 46
5
0
23.09.2017 15:30 5 : 0
23.09
15:30
Tvrdjava
Magli─ç
2
1
23.09.2017 15:30 2 : 1
23.09
15:30
Naša Zvezda
Neštin
0
1
23.09.2017 15:30 0 : 1
23.09
15:30
Borac
Ba─Źka
2
0
23.09.2017 15:30 2 : 0
23.09
15:30
Krivanj
Sloga
2
1
23.09.2017 15:30 2 : 1
23.09
16:00
Sloga (B)
Marjan
3
0
23.09.2017 16:00 3 : 0
23.09
16:00
Velere─Ź 94
Jablanica
3
2
23.09.2017 16:00 3 : 2
23.09
15:30
Krtinska
Polet
3
2
23.09.2017 15:30 3 : 2
23.09
15:30
Petka
Sloboda
2
3
23.09.2017 15:30 2 : 3
23.09
15:30
Mladost (─î)
Vreoci
5
2
23.09.2017 15:30 5 : 2
23.09
15:30
AF ─Éoki─ç
Plana
0
2
23.09.2017 15:30 0 : 2
23.09
15:30
Mladost 1948
Bresje Superior
1
2
23.09.2017 15:30 1 : 2
23.09
16:00
Hajduk
Bukovik
0
2
23.09.2017 16:00 0 : 2
23.09
16:00
Jedinstvo
Rtanj
0
2
23.09.2017 16:00 0 : 2
23.09
16:00
OFK Sikole
Miloševo
2
5
23.09.2017 16:00 2 : 5
23.09
15:30
Kapid┼żija
┼Żabare
2
0
23.09.2017 15:30 2 : 0
23.09
15:30
Lovac
Polet 1959
0
3
23.09.2017 15:30 0 : 3
23.09
15:30
Mladost
Sloga
5
0
23.09.2017 15:30 5 : 0
23.09
15:30
Proleter
Borac
4
4
23.09.2017 15:30 4 : 4
23.09
15:30
Tisa 1933
Partizan
5
0
23.09.2017 15:30 5 : 0
23.09
16:00
Belpos
Mrovska
0
7
23.09.2017 16:00 0 : 7
23.09
16:00
Mladost 2013
Hajduk
1
3
23.09.2017 16:00 1 : 3
23.09
15:30
Navalin
Jašunja
3
2
23.09.2017 15:30 3 : 2
23.09
15:30
Mladost (DL)
Mladost (K)
1
3
23.09.2017 15:30 1 : 3
23.09
16:30
Gornje Krajince
Veliko Trnjane
2
0
23.09.2017 16:30 2 : 0
23.09
16:30
Nomanica
Badince
0
3
23.09.2017 16:30 0 : 3
23.09
16:30
Todorovce
Veternica
3
0
23.09.2017 16:30 3 : 0
23.09
16:30
Turekovac
Rudar 1973
5
0
23.09.2017 16:30 5 : 0
23.09
16:00
Bogutova─Źka Banja
Koštam Polje
3
2
23.09.2017 16:00 3 : 2
23.09
15:30
Dobra Voda
Osaonica
0
0
23.09.2017 15:30 0 : 0
23.09
16:00
Dunav
Ljubi─Źevo
2
1
23.09.2017 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Rudar Kostolac 2008
Sloga (Du)
1
6
23.09.2017 16:00 1 : 6
23.09
16:00
OFK Gra─Ĺanski
Zemljoradnik
0
2
23.09.2017 16:00 0 : 2
23.09
15:30
TE Gu─Źevo
Sloga
3
0
23.09.2017 15:30 3 : 0
23.09
15:30
Jelav
Hajduk
1
0
23.09.2017 15:30 1 : 0
23.09
15:30
Mladost (DB)
Granit
3
0
23.09.2017 15:30 3 : 0
23.09
15:30
Studenac
Luk
2
0
23.09.2017 15:30 2 : 0
Luk
23.09
15:30
Jadar 1961
Mladost (G)
7
0
23.09.2017 15:30 7 : 0
23.09
16:00
Mladost
Sloga
1
2
23.09.2017 16:00 1 : 2
23.09
16:00
Naša Krajina
Solunac
3
0
23.09.2017 16:00 3 : 0
23.09
16:00
Crvena zvezda
Grani─Źar
0
1
23.09.2017 16:00 0 : 1
23.09
16:00
Usije
Bari─Ź
1
5
23.09.2017 16:00 1 : 5
23.09
16:00
Borac
Maskar
3
0
23.09.2017 16:00 3 : 0
23.09
15:30
Vukan
Mladost
2
3
23.09.2017 15:30 2 : 3
23.09
15:30
Jedinstvo
Udarnik 2015
4
1
23.09.2017 15:30 4 : 1
23.09
15:30
Napredak
Melnica
1
1
23.09.2017 15:30 1 : 1
23.09
15:30
Pobednik
Skela
3
0
23.09.2017 15:30 3 : 0
23.09
15:30
Mladi radnik
Šumadinac
4
2
23.09.2017 15:30 4 : 2
23.09
15:30
Veliko Laole
Dobrnje
0
2
23.09.2017 15:30 0 : 2
23.09
15:30
Dragoš
Burovac
4
4
23.09.2017 15:30 4 : 4
23.09
16:00
Rudar
Jedinstvo
4
1
23.09.2017 16:00 4 : 1
23.09
16:00
Borac BTG
Sava
3
0
23.09.2017 16:00 3 : 0
23.09
16:30
Mladost
Sloga
1
5
23.09.2017 16:30 1 : 5
23.09
Jedinstvo
Mladi Radnik
3
2
23.09.2017 3 : 2
23.09
Kotlenik
Be─Źevica
2
4
23.09.2017 2 : 4
23.09
Azbukovica
Sloga DB
4
1
23.09.2017 4 : 1
23.09
Crn─Źa
Selanac
1
4
23.09.2017 1 : 4
23.09
─îoban─Źe
Jezero
0
4
23.09.2017 0 : 4
23.09
16:30
Borjak 2013
Stara Čaršija
1
3
23.09.2017 16:30 1 : 3
23.09
16:30
Vinogradar
Omladinac
1
2
23.09.2017 16:30 1 : 2
23.09
16:30
Omladinac
Kamenorezac 76
3
4
23.09.2017 16:30 3 : 4
23.09
16:30
Mladost
Rujišnik
1
2
23.09.2017 16:30 1 : 2
23.09
16:30
Stevka Bo┼żurevka
Topoljak
2
0
23.09.2017 16:30 2 : 0
23.09
15:30
Mladost
Kolubara
4
1
23.09.2017 15:30 4 : 1
23.09
15:30
Kumane
Sloga Top
0
3
23.09.2017 15:30 0 : 3
23.09
16:00
Partizan
Napredak
2
0
23.09.2017 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Zadrugar
POFK Letnjikovac
8
0
23.09.2017 16:00 8 : 0
23.09
16:00
OFK Letnjikovac 1983
Culjkovi─ç
6
1
23.09.2017 16:00 6 : 1
23.09
16:00
Lipolist
Metaloplastika
4
1
23.09.2017 16:00 4 : 1
23.09
16:00
Zvi┼żdi─ç
Neresnica
3
2
23.09.2017 16:00 3 : 2
23.09
16:00
Radenka
Pobeda
3
1
23.09.2017 16:00 3 : 1
23.09
Dragovo
Blagotin
1
4
23.09.2017 1 : 4
23.09
Prosvetar
Šumadija
1
3
23.09.2017 1 : 3
23.09
Goša
Leva─Ź 2
5
5
23.09.2017 5 : 5
23.09
Povratak otpisanih
Polet
3
0
23.09.2017 3 : 0
23.09
16:00
Šumadija
Feniks
3
0
23.09.2017 16:00 3 : 0
23.09
15:30
Pade┼ż
Gaglovo
5
2
23.09.2017 15:30 5 : 2
23.09
16:00
Radnik
Sarajevo
1
4
23.09.2017 16:00 1 : 4
23.09
19:00
Sloboda
┼Żeljezni─Źar
1
0
23.09.2017 19:00 1 : 0
23.09
17:00
Zrinjski
Mladost
2
0
23.09.2017 17:00 2 : 0
23.09
16:00
─îelik
GOŠK
2
0
23.09.2017 16:00 2 : 0
23.09
16:00
Napredak
Zvijezda 09
2
3
23.09.2017 16:00 2 : 3
23.09
16:00
┼Żeljezni─Źar
Sutjeska
1
0
23.09.2017 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Kozara
Drina
0
1
23.09.2017 16:00 0 : 1
23.09
16:00
Slavija
Sloboda
1
0
23.09.2017 16:00 1 : 0
23.09
16:00
Sloga
Rudar Prijedor
1
1
23.09.2017 16:00 1 : 1
23.09
15:00
Berane
Mornar
1
3
23.09.2017 15:00 1 : 3
23.09
15:30
Gorštak
Crvena stijena
0
4
23.09.2017 15:30 0 : 4
23.09
15:00
Polimlje
Napredak
4
1
23.09.2017 15:00 4 : 1
23.09
15:00
Fair Play
Komovi
2
4
23.09.2017 15:00 2 : 4
23.09
15:30
Arsenal
Hajduk
7
0
23.09.2017 15:30 7 : 0
23.09
13:30
West Ham
Tottenham
2
3
23.09.2017 13:30 2 : 3
23.09
16:00
Burnley
Huddersfield
0
0
23.09.2017 16:00 0 : 0
23.09
16:00
Everton
Bournemouth
2
1
23.09.2017 16:00 2 : 1
23.09
16:00
Manchester City
Crystal Palace
5
0
23.09.2017 16:00 5 : 0
23.09
16:00
Southampton
Manchester Utd
0
1
23.09.2017 16:00 0 : 1
23.09
16:00
Stoke
Chelsea
0
4
23.09.2017 16:00 0 : 4
23.09
16:00
Swansea
Watford
1
2
23.09.2017 16:00 1 : 2
23.09
18:30
Leicester
Liverpool
2
3
23.09.2017 18:30 2 : 3
23.09
16:15
Alav├ęs
Real Madrid
1
2
23.09.2017 16:15 1 : 2
23.09
18:30
Málaga
Athletic Club
3
3
23.09.2017 18:30 3 : 3
23.09
13:00
Atl├ętico Madrid
Sevilla
2
0
23.09.2017 13:00 2 : 0
23.09
20:45
Girona
Barcelona
0
3
23.09.2017 20:45 0 : 3
23.09
15:30
RB Leipzig
Eintracht
2
1
23.09.2017 15:30 2 : 1
23.09
15:30
Hoffenheim
Schalke 04
2
0
23.09.2017 15:30 2 : 0
23.09
15:30
Werder
Freiburg
0
0
23.09.2017 15:30 0 : 0
23.09
15:30
Mainz 05
Hertha BSC
1
0
23.09.2017 15:30 1 : 0
23.09
15:30
Stuttgart
Augsburg
0
0
23.09.2017 15:30 0 : 0
23.09
18:30
Borussia Dortmund
Borussia M├Ânchengladbach
6
1
23.09.2017 18:30 6 : 1
23.09
20:45
Juventus
Torino
4
0
23.09.2017 20:45 4 : 0
23.09
15:00
Roma
Udinese
3
1
23.09.2017 15:00 3 : 1
23.09
18:00
SPAL
Napoli
2
3
23.09.2017 18:00 2 : 3
23.09
20:00
Bordeaux
Guingamp
3
1
23.09.2017 20:00 3 : 1
23.09
20:00
Caen
Amiens SC
1
0
23.09.2017 20:00 1 : 0
23.09
20:00
Lyon
Dijon
3
3
23.09.2017 20:00 3 : 3
23.09
20:00
Metz
Troyes
0
1
23.09.2017 20:00 0 : 1
23.09
17:00
Montpellier
PSG
0
0
23.09.2017 17:00 0 : 0
PSG
23.09
16:00
TSC
Be┼żanija
4
0
23.09.2017 16:00
TSC
4 : 0
23.09
15:30
Napredak
Po┼żarevac
2
7
23.09.2017 15:30 2 : 7
23.09
15:30
Sloga Radni─Źki
Rad
1
1
23.09.2017 15:30 1 : 1
Rad
23.09
16:00
Polet
Radni─Źki 2012
3
3
23.09.2017 16:00 3 : 3
23.09
14:00
Jedinstvo 2014
Jagodina
0
3
23.09.2017 14:00 0 : 3
23.09
13:00
Internacional
Radni─Źki 1923
2
0
23.09.2017 13:00 2 : 0
23.09
11:00
In─Ĺija
Crvena zvezda
3
4
23.09.2017 11:00 3 : 4
23.09
17:00
Grafi─Źar
Kolubara
9
0
23.09.2017 17:00 9 : 0
23.09
16:15
Brodarac 2
BSK Bor─Źa
2
1
23.09.2017 16:15 2 : 1
23.09
12:00
Be┼żanija
Lokomotiva
0
3
23.09.2017 12:00 0 : 3
23.09
11:00
Zemun
Sindjel─ç
1
0
23.09.2017 11:00 1 : 0
23.09
15:00
Proleter Mihajlovac
Mladi borac
1
0
23.09.2017 15:00 1 : 0
23.09
15:00
Mladi radnik 1940
Karadjordje
0
2
23.09.2017 15:00 0 : 2
23.09
15:00
Smederevo 1924
Šumadija (A)
0
3
23.09.2017 15:00 0 : 3
23.09
13:00
DIF
Omladinac
1
1
23.09.2017 13:00
DIF
1 : 1
23.09
09:30
Poštar 1930
Trudbenik
1
2
23.09.2017 09:30 1 : 2
23.09
13:00
Budu─çnost
Novi Beograd
3
1
23.09.2017 13:00 3 : 1
23.09
14:30
Vin─Źa
Zmaj 1953
0
1
23.09.2017 14:30 0 : 1
23.09
13:00
Zvezdara
Posavina
3
1
23.09.2017 13:00 3 : 1
23.09
15:30
Šumadinac
Palilulac
2
4
23.09.2017 15:30 2 : 4
23.09
10:00
Minel
Budu─çnost
12
0
23.09.2017 10:00 12 : 0
23.09
13:00
Beograd 1929
GSP Polet
3
1
23.09.2017 13:00 3 : 1
23.09
10:00
┼ŻAK junior
TSC
0
3
23.09.2017 10:00 0 : 3
TSC
23.09
15:30
Radni─Źki (S)
Ba─Źka (BP)
1
4
23.09.2017 15:30 1 : 4
23.09
16:30
Dolina
Borac (St)
1
3
23.09.2017 16:30 1 : 3
23.09
16:00
Borac (Sa)
Spartak
2
8
23.09.2017 16:00 2 : 8
23.09
16:00
Omladinac 1927
Tempo
3
5
23.09.2017 16:00 3 : 5
23.09
12:00
Glogonj
Jedinstvo Stevi─ç
0
4
23.09.2017 12:00 0 : 4
23.09
11:30
Dolovo
Partizan (G)
4
6
23.09.2017 11:30 4 : 6
23.09
16:00
BSK
Strela
0
1
23.09.2017 16:00
BSK
0 : 1
23.09
16:00
Mladost (O)
Ševac
5
1
23.09.2017 16:00 5 : 1
23.09
13:00
Polet
Zabre┼żje
0
7
23.09.2017 13:00 0 : 7
23.09
10:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (Zr)
1
6
23.09.2017 10:00 1 : 6
23.09
16:00
Polet
Vrbovac
6
1
23.09.2017 16:00 6 : 1
23.09
16:00
Podunavac
SASK
5
0
23.09.2017 16:00 5 : 0
23.09
09:00
Rad MK
Internacional MK
2
1
23.09.2017 09:00 2 : 1
23.09
12:00
Sin─Ĺeli─ç MK
Radni─Źki MK
4
1
23.09.2017 12:00 4 : 1
23.09
10:00
OFK Beograd MO
Zemun MK
2
1
23.09.2017 10:00 2 : 1
23.09
09:00
Vo┼żdovac 2 MO
Crvena zvezda MML MK
2
0
23.09.2017 09:00 2 : 0
23.09
11:00
Radni─Źki (N)
Jagodina
2
2
23.09.2017 11:00 2 : 2
23.09
11:00
Dinamo
Apolon 4
1
1
23.09.2017 11:00 1 : 1
23.09
12:00
Vo┼żdovac
Brodarac
2
0
23.09.2017 12:00 2 : 0
23.09
13:00
Kiker
Partizan
0
7
23.09.2017 13:00 0 : 7
23.09
13:00
011
Internacional
1
1
23.09.2017 13:00
011
1 : 1
23.09
09:00
Be┼żanija
Radni─Źki (NB)
3
4
23.09.2017 09:00 3 : 4
23.09
09:00
Lokomotiva
Teleoptik
1
1
23.09.2017 09:00 1 : 1
23.09
15:00
Rad
Radni─Źki (O)
5
0
23.09.2017 15:00
Rad
5 : 0
23.09
10:00
Bor─Źa
BSK 1925
0
0
23.09.2017 10:00 0 : 0
23.09
12:00
Mladenovac
┼Żarkovo
3
2
23.09.2017 12:00 3 : 2
23.09
10:00
Omladinac
BASK
1
3
23.09.2017 10:00 1 : 3
23.09
16:00
Šumadija
Radnik
1
2
23.09.2017 16:00 1 : 2
23.09
10:00
Zmaj 1953
Rakovica
4
0
23.09.2017 10:00 4 : 0
23.09
10:00
Prva Iskra
Novi Beograd
1
1
23.09.2017 10:00 1 : 1
23.09
15:00
Apolon
AS
0
1
23.09.2017 15:00 0 : 1
AS
23.09
13:00
Bane
Rudar
2
0
23.09.2017 13:00 2 : 0
23.09
15:00
Jošanica
OFK Ras
2
0
23.09.2017 15:00 2 : 0
23.09
10:00
Vojvodina
Petar Pua─Źa
2
1