XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
726 utakmica za dan Nedelja, 24 Septembar 2017


Fudbal

24.09
16:00
Smederevo 1924
Loznica
2
0
24.09.2017 16:00
Smederevo 1924
2 : 0
Loznica
24.09
16:00
Jedinstvo (Ub)
Kara─Ĺor─Ĺe
2
0
24.09.2017 16:00
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
Kara─Ĺor─Ĺe
24.09
16:00
Provo
Polet
3
1
24.09.2017 16:00
Provo
3 : 1
Polet
24.09
11:00
Car Konstantin
Dunav
1
2
24.09.2017 11:00
Car Konstantin
1 : 2
Dunav
24.09
15:30
Trajal
Radni─Źki (S)
3
1
24.09.2017 15:30
Trajal
3 : 1
Radni─Źki (S)
24.09
15:30
Pukovac
Budu─çnost (P)
0
3
24.09.2017 15:30
Pukovac
0 : 3
Budu─çnost (P)
24.09
16:00
Dunav
Mladost (BJ)
1
2
24.09.2017 16:00
Dunav
1 : 2
Mladost (BJ)
24.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Crvena zvezda (NS)
3
1
24.09.2017 16:00
┼Żelezni─Źar
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
24.09
15:30
BSK Batajnica
┼Żarkovo
0
2
24.09.2017 15:30
BSK Batajnica
0 : 2
┼Żarkovo
24.09
15:30
Radni─Źki (NB)
BSK Bor─Źa
2
1
24.09.2017 15:30
Radni─Źki (NB)
2 : 1
BSK Bor─Źa
24.09
16:00
Jošanica
Kara─Ĺor─Ĺe (R)
2
2
24.09.2017 16:00
Jošanica
2 : 2
Kara─Ĺor─Ĺe (R)
24.09
16:00
Orlovac
Bane
0
2
24.09.2017 16:00
Orlovac
0 : 2
Bane
24.09
16:00
Draga─Źevo
Radni─Źki (K)
2
0
24.09.2017 16:00
Draga─Źevo
2 : 0
Radni─Źki (K)
24.09
16:00
Napredak
Sloga 33
3
1
24.09.2017 16:00
Napredak
3 : 1
Sloga 33
24.09
16:00
Šumadija
Mladi borac
5
1
24.09.2017 16:00
Šumadija
5 : 1
Mladi borac
24.09
16:00
Proleter 1976
Homoljac
2
1
24.09.2017 16:00
Proleter 1976
2 : 1
Homoljac
24.09
16:00
Morava (VP)
Udarnik
3
2
24.09.2017 16:00
Morava (VP)
3 : 2
Udarnik
24.09
16:00
RSK
Gru┼ża
0
1
24.09.2017 16:00
RSK
0 : 1
Gru┼ża
24.09
16:00
Borac (┼Ż)
Petar Dobrnjac
0
2
24.09.2017 16:00
Borac (┼Ż)
0 : 2
Petar Dobrnjac
24.09
16:00
Borac
OFK Ose─Źina
3
1
24.09.2017 16:00
Borac
3 : 1
OFK Ose─Źina
24.09
16:00
Radni─Źki Stobex
Radjevac
3
0
24.09.2017 16:00
Radni─Źki Stobex
3 : 0
Radjevac
24.09
15:30
OFK Niš
Jablanica
2
0
24.09.2017 15:30
OFK Niš
2 : 0
Jablanica
24.09
15:30
Polet 1980
Vlasina
1
1
24.09.2017 15:30
Polet 1980
1 : 1
Vlasina
24.09
15:30
Rudar Alpos
Moravica
2
3
24.09.2017 15:30
Rudar Alpos
2 : 3
Moravica
24.09
11:00
Sloga
Bukovik
0
3
24.09.2017 11:00
Sloga
0 : 3
Bukovik
24.09
15:30
Majdanpek
BSK
1
0
24.09.2017 15:30
Majdanpek
1 : 0
BSK
24.09
15:30
Naša krila
Hajduk Veljko
2
3
24.09.2017 15:30
Naša krila
2 : 3
Hajduk Veljko
24.09
15:30
Malošište
Kablovi
3
2
24.09.2017 15:30
Malošište
3 : 2
Kablovi
24.09
15:30
Šarbanovac
Svrljig
6
2
24.09.2017 15:30
Šarbanovac
6 : 2
Svrljig
24.09
15:30
Jastrebac
┼Żitora─Ĺa
3
2
24.09.2017 15:30
Jastrebac
3 : 2
┼Żitora─Ĺa
24.09
15:30
Jedinstvo
Morava 1918
4
3
24.09.2017 15:30
Jedinstvo
4 : 3
Morava 1918
24.09
15:30
Sloga (─ć)
Sloga (D)
1
2
24.09.2017 15:30
Sloga (─ć)
1 : 2
Sloga (D)
24.09
15:30
Leva─Ź
Napredak
2
1
24.09.2017 15:30
Leva─Ź
2 : 1
Napredak
24.09
15:30
┼Żupa
OFK Lugomir
3
1
24.09.2017 15:30
┼Żupa
3 : 1
OFK Lugomir
24.09
16:00
Vojvodina 1928
Mladost (O)
2
0
24.09.2017 16:00
Vojvodina 1928
2 : 0
Mladost (O)
24.09
16:00
┼ŻAK
Polet
3
0
24.09.2017 16:00
┼ŻAK
3 : 0
Polet
24.09
16:00
Sloga
Kikinda 1909
2
3
24.09.2017 16:00
Sloga
2 : 3
Kikinda 1909
24.09
16:00
Jedinstvo (NB)
Sloboda (NK)
1
0
24.09.2017 16:00
Jedinstvo (NB)
1 : 0
Sloboda (NK)
24.09
16:00
Kupinovo
Sremac
1
2
24.09.2017 16:00
Kupinovo
1 : 2
Sremac
24.09
16:00
Hajduk (B)
Sloga (E)
0
2
24.09.2017 16:00
Hajduk (B)
0 : 2
Sloga (E)
24.09
10:00
Kabel
Index
1
1
24.09.2017 10:00
Kabel
1 : 1
Index
24.09
16:00
Podunavac
LSK La─çarak
6
1
24.09.2017 16:00
Podunavac
6 : 1
LSK La─çarak
24.09
16:00
Hajduk (─î)
Jugovi─ç
4
1
24.09.2017 16:00
Hajduk (─î)
4 : 1
Jugovi─ç
24.09
16:00
Ba─Źka (P)
Tisa
0
1
24.09.2017 16:00
Ba─Źka (P)
0 : 1
Tisa
24.09
16:00
Preporod
Radni─Źki (S)
3
1
24.09.2017 16:00
Preporod
3 : 1
Radni─Źki (S)
24.09
16:00
Mladost (BP)
Tavankut
3
2
24.09.2017 16:00
Mladost (BP)
3 : 2
Tavankut
24.09
16:00
BSK
Polet (K)
2
1
24.09.2017 16:00
BSK
2 : 1
Polet (K)
24.09
16:00
Mladost (T)
Budu─çnost (G)
2
0
24.09.2017 16:00
Mladost (T)
2 : 0
Budu─çnost (G)
24.09
16:00
Zadrugar
Mladost Apa
1
1
24.09.2017 16:00
Zadrugar
1 : 1
Mladost Apa
24.09
18:00
Turbina
Leštane
0
2
24.09.2017 18:00
Turbina
0 : 2
Leštane
24.09
15:30
Srem─Źica
Zvezdara
1
1
24.09.2017 15:30
Srem─Źica
1 : 1
Zvezdara
24.09
10:00
Torlak
Milutinac
1
0
24.09.2017 10:00
Torlak
1 : 0
Milutinac
24.09
15:30
Srem
Hajduk
2
1
24.09.2017 15:30
Srem
2 : 1
Hajduk
24.09
15:30
Vojvodina (NM)
Omladinac FAM
4
3
24.09.2017 15:30
Vojvodina (NM)
4 : 3
Omladinac FAM
24.09
15:30
Rusanda
Vojvodina (B)
6
1
24.09.2017 15:30
Rusanda
6 : 1
Vojvodina (B)
24.09
15:30
Borac
Naftagas (E)
2
0
24.09.2017 15:30
Borac
2 : 0
Naftagas (E)
24.09
15:30
Lehel
Banat
0
1
24.09.2017 15:30
Lehel
0 : 1
Banat
24.09
15:30
Mladost (BD)
Krajina
2
1
24.09.2017 15:30
Mladost (BD)
2 : 1
Krajina
24.09
15:00
Hajduk
Bratstvo
4
1
24.09.2017 15:00
Hajduk
4 : 1
Bratstvo
24.09
15:00
Mladi radnik
Partizan
3
1
24.09.2017 15:00
Mladi radnik
3 : 1
Partizan
24.09
15:00
Kušiljevo
Mladost (S)
4
0
24.09.2017 15:00
Kušiljevo
4 : 0
Mladost (S)
24.09
15:00
Napredak
OFK Tekstilac
3
0
24.09.2017 15:00
Napredak
3 : 0
OFK Tekstilac
24.09
15:00
Juhor
Kolare
0
2
24.09.2017 15:00
Juhor
0 : 2
Kolare
24.09
15:00
Rembas
OFK Bratstvo
3
0
24.09.2017 15:00
Rembas
3 : 0
OFK Bratstvo
24.09
15:00
Dragocvet
Resavac
2
1
24.09.2017 15:00
Dragocvet
2 : 1
Resavac
24.09
16:00
Crvena zvezda
Dunav
2
2
24.09.2017 16:00
Crvena zvezda
2 : 2
Dunav
24.09
16:00
Vulturul
Vojvodina (Cr)
0
3
24.09.2017 16:00
Vulturul
0 : 3
Vojvodina (Cr)
24.09
16:00
Strela
Vojvodina (S)
1
1
24.09.2017 16:00
Strela
1 : 1
Vojvodina (S)
24.09
16:00
Vojvodina (CC)
Partizan (U)
1
1
24.09.2017 16:00
Vojvodina (CC)
1 : 1
Partizan (U)
24.09
16:00
Radni─Źki (B)
Borac (St)
1
1
24.09.2017 16:00
Radni─Źki (B)
1 : 1
Borac (St)
24.09
16:00
Dolina
BAK
2
0
24.09.2017 16:00
Dolina
2 : 0
BAK
24.09
16:00
Jugoslavija
Sloga (BNS)
0
2
24.09.2017 16:00
Jugoslavija
0 : 2
Sloga (BNS)
24.09
16:30
Borac (M)
Sloven
3
2
24.09.2017 16:30
Borac (M)
3 : 2
Sloven
24.09
16:30
Budu─çnost
Ljukovo
2
1
24.09.2017 16:30
Budu─çnost
2 : 1
Ljukovo
24.09
16:30
Jadran
┼Żelezni─Źar
0
4
24.09.2017 16:30
Jadran
0 : 4
┼Żelezni─Źar
24.09
16:30
PSK Putinci
Grani─Źar 1924
0
1
24.09.2017 16:30
PSK Putinci
0 : 1
Grani─Źar 1924
24.09
16:30
Sloboda (DT)
Borac (K)
2
0
24.09.2017 16:30
Sloboda (DT)
2 : 0
Borac (K)
24.09
15:30
Kula
Budu─çnost (P)
1
1
24.09.2017 15:30
Kula
1 : 1
Budu─çnost (P)
24.09
15:30
Rusin
Krila Krajine
0
0
24.09.2017 15:30
Rusin
0 : 0
Krila Krajine
24.09
15:30
Slavija
Hercegovac
2
1
24.09.2017 15:30
Slavija
2 : 1
Hercegovac
24.09
15:30
Stari Grad
Budu─çnost (M)
2
1
24.09.2017 15:30
Stari Grad
2 : 1
Budu─çnost (M)
24.09
15:30
Lipar
Vojvodina
4
2
24.09.2017 15:30
Lipar
4 : 2
Vojvodina
24.09
15:30
Proleter (NJ)
Njegoš
1
0
24.09.2017 15:30
Proleter (NJ)
1 : 0
Njegoš
24.09
15:30
Senta
Napredak
1
1
24.09.2017 15:30
Senta
1 : 1
Napredak
24.09
15:30
Vinogradar
Iskra
1
3
24.09.2017 15:30
Vinogradar
1 : 3
Iskra
24.09
15:30
Jadran
Bajša
5
1
24.09.2017 15:30
Jadran
5 : 1
Bajša
24.09
15:30
Nemetali
BSK
3
1
24.09.2017 15:30
Nemetali
3 : 1
BSK
24.09
15:30
Slatina
─îubra
3
1
24.09.2017 15:30
Slatina
3 : 1
─îubra
24.09
15:30
Deli Jovan
Rudna Glava
5
0
24.09.2017 15:30
Deli Jovan
5 : 0
Rudna Glava
24.09
15:30
Komgrap
Borac (P)
1
1
24.09.2017 15:30
Komgrap
1 : 1
Borac (P)
24.09
15:30
Institut
Poštar Zvezdara
0
1
24.09.2017 15:30
Institut
0 : 1
Poštar Zvezdara
24.09
15:30
Dunav
Šumadinac
2
1
24.09.2017 15:30
Dunav
2 : 1
Šumadinac
24.09
15:30
Zmaj
Borac (O)
1
0
24.09.2017 15:30
Zmaj
1 : 0
Borac (O)
24.09
15:30
Sin─Ĺeli─ç
PKB (PS)
4
0
24.09.2017 15:30
Sin─Ĺeli─ç
4 : 0
PKB (PS)
24.09
15:30
Lisovi─ç
Urovci
0
0
24.09.2017 15:30
Lisovi─ç
0 : 0
Urovci
24.09
15:30
Strelac
Rušanj
1
0
24.09.2017 15:30
Strelac
1 : 0
Rušanj
24.09
15:30
BSK
Radni─Źki (R)
3
1
24.09.2017 15:30
BSK
3 : 1
Radni─Źki (R)
24.09
15:30
Budu─çnost
Zabre┼żje
6
3
24.09.2017 15:30
Budu─çnost
6 : 3
Zabre┼żje
24.09
15:30
Mladost (C)
Omladinac
2
2
24.09.2017 15:30
Mladost (C)
2 : 2
Omladinac
24.09
15:30
Mladost (B)
Radni─Źki (D)
0
0
24.09.2017 15:30
Mladost (B)
0 : 0
Radni─Źki (D)
24.09
15:30
Dunavac
Selo Mladenovac
9
0
24.09.2017 15:30
Dunavac
9 : 0
Selo Mladenovac
24.09
15:30
Vr─Źin
Vin─Źa
1
0
24.09.2017 15:30
Vr─Źin
1 : 0
Vin─Źa
24.09
15:30
Šumadija
Kosmaj
2
0
24.09.2017 15:30
Šumadija
2 : 0
Kosmaj
24.09
15:30
Pudarci
Velika Krsna
3
0
24.09.2017 15:30
Pudarci
3 : 0
Velika Krsna
24.09
15:30
Kova─Źevac
Bole─Ź
1
2
24.09.2017 15:30
Kova─Źevac
1 : 2
Bole─Ź
24.09
15:30
Jedinstvo 1945 (VL)
Jedinstvo (ŠT)
2
2
24.09.2017 15:30
Jedinstvo 1945 (VL)
2 : 2
Jedinstvo (ŠT)
24.09
15:30
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Mladost (PR)
4
2
24.09.2017 15:30
Radni─Źki ┼áaba─Źki
4 : 2
Mladost (PR)
24.09
15:30
Sloga
Mladi Borac
1
0
24.09.2017 15:30
Sloga
1 : 0
Mladi Borac
24.09
15:30
Duško
Majur
1
0
24.09.2017 15:30
Duško
1 : 0
Majur
24.09
15:30
Podrinje
Cer
1
0
24.09.2017 15:30
Podrinje
1 : 0
Cer
24.09
15:30
Mladost (DD)
Ceri─ç
0
2
24.09.2017 15:30
Mladost (DD)
0 : 2
Ceri─ç
24.09
16:00
Bare
Lokomotiva
3
0
24.09.2017 16:00
Bare
3 : 0
Lokomotiva
24.09
16:00
Aran─Ĺelovac
Borac
1
0
24.09.2017 16:00
Aran─Ĺelovac
1 : 0
Borac
24.09
16:00
Partizan
Trnava
1
1
24.09.2017 16:00
Partizan
1 : 1
Trnava
24.09
16:00
Šatornja
Vin─Źa
2
2
24.09.2017 16:00
Šatornja
2 : 2
Vin─Źa
24.09
16:00
Omladinac (DR)
Mladost MG
3
1
24.09.2017 16:00
Omladinac (DR)
3 : 1
Mladost MG
24.09
16:00
BSK
┼ŻSK
0
2
24.09.2017 16:00
BSK
0 : 2
┼ŻSK
24.09
16:00
Šumadinac
Junkovac
2
1
24.09.2017 16:00
Šumadinac
2 : 1
Junkovac
24.09
16:00
Prvi srpski ustanak
Banja
4
2
24.09.2017 16:00
Prvi srpski ustanak
4 : 2
Banja
24.09
15:30
Jedinstvo (Š)
─îekmin
0
3
24.09.2017 15:30
Jedinstvo (Š)
0 : 3
─îekmin
24.09
15:30
Jedinstvo (G)
Polet
0
2
24.09.2017 15:30
Jedinstvo (G)
0 : 2
Polet
24.09
15:30
Zlo─çudovo
OFK Brza
5
0
24.09.2017 15:30
Zlo─çudovo
5 : 0
OFK Brza
24.09
15:30
Kumarevo 65
Bobište
0
3
24.09.2017 15:30
Kumarevo 65
0 : 3
Bobište
24.09
15:30
Progres
Mladost (V)
3
2
24.09.2017 15:30
Progres
3 : 2
Mladost (V)
24.09
15:30
Vu─Źje
Umac
1
0
24.09.2017 15:30
Vu─Źje
1 : 0
Umac
24.09
15:30
Sloga
Jedinstvo (GS)
2
2
24.09.2017 15:30
Sloga
2 : 2
Jedinstvo (GS)
24.09
15:30
┼Żelezni─Źar
Mladi borac
2
1
24.09.2017 15:30
┼Żelezni─Źar
2 : 1
Mladi borac
24.09
16:00
7. Juli
Šumadija
3
1
24.09.2017 16:00
7. Juli
3 : 1
Šumadija
24.09
16:00
Cerovac
Vrbovac
5
1
24.09.2017 16:00
Cerovac
5 : 1
Vrbovac
24.09
16:00
Sloga
SASK
6
3
24.09.2017 16:00
Sloga
6 : 3
SASK
24.09
16:00
Podunavac
Pobeda
3
1
24.09.2017 16:00
Podunavac
3 : 1
Pobeda
24.09
16:00
Sloboda
Osipaonica
2
1
24.09.2017 16:00
Sloboda
2 : 1
Osipaonica
24.09
16:00
Borac
Crvena zvezda
2
2
24.09.2017 16:00
Borac
2 : 2
Crvena zvezda
24.09
16:00
Radnik
Polet
1
0
24.09.2017 16:00
Radnik
1 : 0
Polet
24.09
16:00
Obili─ç
Proleter 1947
0
2
24.09.2017 16:00
Obili─ç
0 : 2
Proleter 1947
24.09
16:00
Jedinstvo (K)
Rudar
1
0
24.09.2017 16:00
Jedinstvo (K)
1 : 0
Rudar
24.09
16:00
Lunjevica
Zadrugar
1
0
24.09.2017 16:00
Lunjevica
1 : 0
Zadrugar
24.09
16:00
Brezak 1936
Šumadija 1923
1
0
24.09.2017 16:00
Brezak 1936
1 : 0
Šumadija 1923
24.09
16:00
Jedinstvo (GG)
Napredak
4
0
24.09.2017 16:00
Jedinstvo (GG)
4 : 0
Napredak
24.09
16:00
Backovac Junajted
Slatina
0
1
24.09.2017 16:00
Backovac Junajted
0 : 1
Slatina
24.09
16:00
Prijevor
Mladost (P)
7
0
24.09.2017 16:00
Prijevor
7 : 0
Mladost (P)
24.09
16:00
Polet (T)
Spartak
2
0
24.09.2017 16:00
Polet (T)
2 : 0
Spartak
24.09
16:00
Omladinac (Z)
Parmenac
4
2
24.09.2017 16:00
Omladinac (Z)
4 : 2
Parmenac
24.09
15:30
Sloga (M)
Naupare
6
0
24.09.2017 15:30
Sloga (M)
6 : 0
Naupare
24.09
15:30
Ribnik
13. April
1
3
24.09.2017 15:30
Ribnik
1 : 3
13. April
24.09
15:30
─îitluk
Jastrebac
2
1
24.09.2017 15:30
─îitluk
2 : 1
Jastrebac
24.09
15:30
Sloga (D)
Blagotin
2
0
24.09.2017 15:30
Sloga (D)
2 : 0
Blagotin
24.09
15:30
Šanac
Juhor
0
0
24.09.2017 15:30
Šanac
0 : 0
Juhor
24.09
15:30
Kupci
Donji Kopaonik
7
0
24.09.2017 15:30
Kupci
7 : 0
Donji Kopaonik
24.09
15:30
Vinogradar
FUD
1
0
24.09.2017 15:30
Vinogradar
1 : 0
FUD
24.09
16:00
Radnik
Budu─çnost (V)
2
2
24.09.2017 16:00
Radnik
2 : 2
Budu─çnost (V)
24.09
16:00
Mladost (B)
Polet (SD)
1
2
24.09.2017 16:00
Mladost (B)
1 : 2
Polet (SD)
24.09
16:00
Makce
─Éerdap
2
4
24.09.2017 16:00
Makce
2 : 4
─Éerdap
24.09
16:00
Sloga (B)
Mlava (ML)
3
1
24.09.2017 16:00
Sloga (B)
3 : 1
Mlava (ML)
24.09
16:00
Napredak 1936
Zadrugar (T)
4
1
24.09.2017 16:00
Napredak 1936
4 : 1
Zadrugar (T)
24.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Rudar (K)
3
4
24.09.2017 16:00
┼Żelezni─Źar
3 : 4
Rudar (K)
24.09
16:00
Pade┼ż
Dragoš
0
1
24.09.2017 16:00
Pade┼ż
0 : 1
Dragoš
24.09
16:00
Borac
Zadrugar
2
1
24.09.2017 16:00
Borac
2 : 1
Zadrugar
24.09
16:00
Spartak
Rajko Miti─ç
1
2
24.09.2017 16:00
Spartak
1 : 2
Rajko Miti─ç
24.09
11:00
Jedinstvo
Gnjilan
2
1
24.09.2017 11:00
Jedinstvo
2 : 1
Gnjilan
24.09
16:00
Popovi─çi
Stubal
3
1
24.09.2017 16:00
Popovi─çi
3 : 1
Stubal
24.09
16:00
Novi Pazar 1928
Budu─çnost
6
0
24.09.2017 16:00
Novi Pazar 1928
6 : 0
Budu─çnost
24.09
16:00
Radnik
Mataruge
2
2
24.09.2017 16:00
Radnik
2 : 2
Mataruge
24.09
16:00
Polet
Ibar
5
0
24.09.2017 16:00
Polet
5 : 0
Ibar
24.09
16:00
Real
Rudar
6
0
24.09.2017 16:00
Real
6 : 0
Rudar
24.09
16:00
Borac
Granit
0
0
24.09.2017 16:00
Borac
0 : 0
Granit
24.09
16:00
Proleter
Ribnica
0
1
24.09.2017 16:00
Proleter
0 : 1
Ribnica
24.09
16:00
Jedinstvo
┼Żelezni─Źar
1
1
24.09.2017 16:00
Jedinstvo
1 : 1
┼Żelezni─Źar
24.09
16:00
─îajetina
Crnokosa
4
4
24.09.2017 16:00
─îajetina
4 : 4
Crnokosa
24.09
16:00
Jasen
Peru─çac
2
1
24.09.2017 16:00
Jasen
2 : 1
Peru─çac
24.09
16:00
Savinac
Zlatar
1
4
24.09.2017 16:00
Savinac
1 : 4
Zlatar
24.09
16:00
Polet
Lazarica
3
0
24.09.2017 16:00
Polet
3 : 0
Lazarica
24.09
16:00
Omladinac
Lauš
2
0
24.09.2017 16:00
Omladinac
2 : 0
Lauš
24.09
13:00
Ariljska rampa
Višesava
3
0
24.09.2017 13:00
Ariljska rampa
3 : 0
Višesava
24.09
16:00
Prvi partizan
Je┼żevica
2
1
24.09.2017 16:00
Prvi partizan
2 : 1
Je┼żevica
24.09
15:30
Ka─Źer
Mladost
1
3
24.09.2017 15:30
Ka─Źer
1 : 3
Mladost
24.09
15:30
Iskra
Trli─ç
3
1
24.09.2017 15:30
Iskra
3 : 1
Trli─ç
24.09
15:30
Brezovica
Radnik
4
0
24.09.2017 15:30
Brezovica
4 : 0
Radnik
24.09
15:30
Tešnjar
ZSK
0
0
24.09.2017 15:30
Tešnjar
0 : 0
ZSK
24.09
15:30
Tulari
Banjani
3
4
24.09.2017 15:30
Tulari
3 : 4
Banjani
24.09
16:30
Sloga (D)
Partizan
1
3
24.09.2017 16:30
Sloga (D)
1 : 3
Partizan
24.09
16:30
Jedinstvo
Srbija
0
2
24.09.2017 16:30
Jedinstvo
0 : 2
Srbija
24.09
16:30
Sloboda
Borac (D)
1
0
24.09.2017 16:30
Sloboda
1 : 0
Borac (D)
24.09
16:30
Šumadija 1934
Šumadinac (KG)
3
0
24.09.2017 16:30
Šumadija 1934
3 : 0
Šumadinac (KG)
24.09
16:30
Mladost
Kutlovo
4
1
24.09.2017 16:30
Mladost
4 : 1
Kutlovo
24.09
16:30
Zastava
Kolonija
2
0
24.09.2017 16:30
Zastava
2 : 0
Kolonija
24.09
16:30
Budu─çnost
Kori─çani
5
1
24.09.2017 16:30
Budu─çnost
5 : 1
Kori─çani
24.09
15:30
Sloga
Zemljoradnik
2
1
24.09.2017 15:30
Sloga
2 : 1
Zemljoradnik
24.09
15:30
Morava (┼Ż)
Moravac (ZT)
1
5
24.09.2017 15:30
Morava (┼Ż)
1 : 5
Moravac (ZT)
24.09
15:30
Crvena zvezda
Doljevac 1971
3
2
24.09.2017 15:30
Crvena zvezda
3 : 2
Doljevac 1971
24.09
15:30
Moravac (─î)
Palilula
1
0
24.09.2017 15:30
Moravac (─î)
1 : 0
Palilula
24.09
15:30
Mladost (B)
Rasova─Źa
0
0
24.09.2017 15:30
Mladost (B)
0 : 0
Rasova─Źa
24.09
15:30
Jedinstvo (GM)
Vrtište
3
4
24.09.2017 15:30
Jedinstvo (GM)
3 : 4
Vrtište
24.09
15:30
Budu─çnost
Mladost (L)
5
2
24.09.2017 15:30
Budu─çnost
5 : 2
Mladost (L)
24.09
15:30
Proleter (DV)
AZ Borac 2014
1
2
24.09.2017 15:30
Proleter (DV)
1 : 2
AZ Borac 2014
24.09
15:30
Sloboda
Stevan Nešticki
3
0
24.09.2017 15:30
Sloboda
3 : 0
Stevan Nešticki
24.09
15:30
Mladost (M)
Rudar
4
1
24.09.2017 15:30
Mladost (M)
4 : 1
Rudar
24.09
15:30
Morava
Crvena zastava
1
0
24.09.2017 15:30
Morava
1 : 0
Crvena zastava
24.09
16:00
Petrovaradin
RFK Novi Sad 1921
3
2
24.09.2017 16:00
Petrovaradin
3 : 2
RFK Novi Sad 1921
24.09
16:00
Sofeks
Veternik
2
1
24.09.2017 16:00
Sofeks
2 : 1
Veternik
24.09
16:00
Tatra
Šajkaš 1908
2
1
24.09.2017 16:00
Tatra
2 : 1
Šajkaš 1908
24.09
16:00
Ba─Źka 1923
OFK Sirig
2
0
24.09.2017 16:00
Ba─Źka 1923
2 : 0
OFK Sirig
24.09
16:00
Proleter
Mladost
2
2
24.09.2017 16:00
Proleter
2 : 2
Mladost
24.09
16:00
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (R)
0
0
24.09.2017 16:00
Jedinstvo (G)
0 : 0
Jedinstvo (R)
24.09
16:00
Rudar (V─î)
OFK Rtanj
0
1
24.09.2017 16:00
Rudar (V─î)
0 : 1
OFK Rtanj
24.09
16:00
OFK 019
Malinik
0
0
24.09.2017 16:00
OFK 019
0 : 0
Malinik
24.09
16:00
Rgotina
Grani─Źar
2
1
24.09.2017 16:00
Rgotina
2 : 1
Grani─Źar
24.09
16:00
Radni─Źki (L)
Mladost
6
0
24.09.2017 16:00
Radni─Źki (L)
6 : 0
Mladost
24.09
16:00
Omladinac
Sloga
4
0
24.09.2017 16:00
Omladinac
4 : 0
Sloga
24.09
16:00
OFK Knjaz
Bu─Źje
5
0
24.09.2017 16:00
OFK Knjaz
5 : 0
Bu─Źje
24.09
16:00
Osni─ç
Trebi─Ź
4
1
24.09.2017 16:00
Osni─ç
4 : 1
Trebi─Ź
24.09
Real
Polet
0
2
24.09.2017
Real
0 : 2
Polet
24.09
NS Tatko
Partizanski put
3
0
24.09.2017
NS Tatko
3 : 0
Partizanski put
24.09
15:30
Svetlost Badnjevac
Omladinac
5
3
24.09.2017 15:30
Svetlost Badnjevac
5 : 3
Omladinac
24.09
Mladost 1982
Kosovac
1
0
24.09.2017
Mladost 1982
1 : 0
Kosovac
24.09
Dundjerski
Borac
1
2
24.09.2017
Dundjerski
1 : 2
Borac
24.09
Pobeda
Kaćuša
2
3
24.09.2017
Pobeda
2 : 3
Kaćuša
24.09
15:30
Trešnjevka
OFK Alakince
3
7
24.09.2017 15:30
Trešnjevka
3 : 7
OFK Alakince
24.09
15:30
Ternoci
─îelik
3
0
24.09.2017 15:30
Ternoci
3 : 0
─îelik
24.09
15:30
Vihor
Mladost (B)
1
2
24.09.2017 15:30
Vihor
1 : 2
Mladost (B)
24.09
15:30
Lugina
Pavlovac
3
0
24.09.2017 15:30
Lugina
3 : 0
Pavlovac
24.09
15:30
BSK Bujanovac
FSU Ju┼żna pruga
1
2
24.09.2017 15:30
BSK Bujanovac
1 : 2
FSU Ju┼żna pruga
24.09
14:00
Rudar
Morava
3
3
24.09.2017 14:00
Rudar
3 : 3
Morava
24.09
16:00
Glama
Sloga
5
0
24.09.2017 16:00
Glama
5 : 0
Sloga
24.09
16:00
Borac (A)
Mladost
1
0
24.09.2017 16:00
Borac (A)
1 : 0
Mladost
24.09
16:00
Metalac
Napredak
5
2
24.09.2017 16:00
Metalac
5 : 2
Napredak
24.09
16:00
Kraljevo Hajduk
Tavnik
3
2
24.09.2017 16:00
Kraljevo Hajduk
3 : 2
Tavnik
24.09
16:00
Mineral 2015
Grdica
1
0
24.09.2017 16:00
Mineral 2015
1 : 0
Grdica
24.09
16:00
Partizan
Mlada krila
3
0
24.09.2017 16:00
Partizan
3 : 0
Mlada krila
24.09
16:00
Magnohrom
Jedinstvo (D)
1
5
24.09.2017 16:00
Magnohrom
1 : 5
Jedinstvo (D)
24.09
16:00
Gru┼ża
Lasta
3
2
24.09.2017 16:00
Gru┼ża
3 : 2
Lasta
24.09
16:00
Lazac
Jedinstvo (G)
3
0
24.09.2017 16:00
Lazac
3 : 0
Jedinstvo (G)
24.09
15:00
15. Avgust 1950
Rudar (SR)
5
2
24.09.2017 15:00
15. Avgust 1950
5 : 2
Rudar (SR)
24.09
15:00
Javor
Budu─çnost
3
3
24.09.2017 15:00
Javor
3 : 3
Budu─çnost
24.09
15:00
Istok 63
Šumadija
6
4
24.09.2017 15:00
Istok 63
6 : 4
Šumadija
24.09
15:00
Moravac
Beljanica
3
0
24.09.2017 15:00
Moravac
3 : 0
Beljanica
24.09
15:00
Mladost (GM)
Omladinski
0
1
24.09.2017 15:00
Mladost (GM)
0 : 1
Omladinski
24.09
15:00
Mladost (J)
Omladinac
1
0
24.09.2017 15:00
Mladost (J)
1 : 0
Omladinac
24.09
15:00
Sloga
Šumadinac
2
1
24.09.2017 15:00
Sloga
2 : 1
Šumadinac
24.09
15:00
Morava (R)
Mladost (D)
0
3
24.09.2017 15:00
Morava (R)
0 : 3
Mladost (D)
24.09
15:00
Mladost (T)
Mladost (K)
0
2
24.09.2017 15:00
Mladost (T)
0 : 2
Mladost (K)
24.09
15:00
Šantarovac
Budu─çnost (─É)
3
0
24.09.2017 15:00
Šantarovac
3 : 0
Budu─çnost (─É)
24.09
15:00
Jedinstvo
Ursule
0
3
24.09.2017 15:00
Jedinstvo
0 : 3
Ursule
24.09
15:00
Kupinovac
Vinora─Źa
3
2
24.09.2017 15:00
Kupinovac
3 : 2
Vinora─Źa
24.09
15:00
Mladost (G)
Zenit
1
1
24.09.2017 15:00
Mladost (G)
1 : 1
Zenit
24.09
15:00
Morava (KS)
Sin─Ĺeli─ç 1934
3
2
24.09.2017 15:00
Morava (KS)
3 : 2
Sin─Ĺeli─ç 1934
24.09
16:30
Fruškogorac
Fruška Gora
3
1
24.09.2017 16:30
Fruškogorac
3 : 1
Fruška Gora
24.09
16:30
Sloboda
Donji Srem 2015
1
3
24.09.2017 16:30
Sloboda
1 : 3
Donji Srem 2015
24.09
16:30
Mladost (B)
OFK Zeka Buljubaša
4
2
24.09.2017 16:30
Mladost (B)
4 : 2
OFK Zeka Buljubaša
24.09
16:30
OFK Bresta─Ź
Hajduk
4
1
24.09.2017 16:30
OFK Bresta─Ź
4 : 1
Hajduk
24.09
16:30
Polet
Mitros
3
2
24.09.2017 16:30
Polet
3 : 2
Mitros
24.09
16:30
OFK Biki─ç
Grani─Źar (K)
0
3
24.09.2017 16:30
OFK Biki─ç
0 : 3
Grani─Źar (K)
24.09
16:30
Grani─Źar (O)
Sloga
3
1
24.09.2017 16:30
Grani─Źar (O)
3 : 1
Sloga
24.09
16:30
Donji Petrovci
Napredak
0
0
24.09.2017 16:30
Donji Petrovci
0 : 0
Napredak
24.09
16:00
Budu─çnost (A)
Ševac
6
4
24.09.2017 16:00
Budu─çnost (A)
6 : 4
Ševac
24.09
16:00
Borac (VS)
Polet
3
1
24.09.2017 16:00
Borac (VS)
3 : 1
Polet
24.09
16:00
Vinogradar
Potporanj
0
0
24.09.2017 16:00
Vinogradar
0 : 0
Potporanj
24.09
16:00
Dobrica
Janošik
4
2
24.09.2017 16:00
Dobrica
4 : 2
Janošik
24.09
16:00
Hajdu─Źica
Partizan (K)
3
1
24.09.2017 16:00
Hajdu─Źica
3 : 1
Partizan (K)
24.09
16:00
Slavia
Pobeda
2
1
24.09.2017 16:00
Slavia
2 : 1
Pobeda
24.09
16:00
Spartak 1911
Polet
2
0
24.09.2017 16:00
Spartak 1911
2 : 0
Polet
24.09
16:00
Tempo
Mundial
0
2
24.09.2017 16:00
Tempo
0 : 2
Mundial
24.09
16:00
Mladost (V)
Omladinac 1927
1
0
24.09.2017 16:00
Mladost (V)
1 : 0
Omladinac 1927
24.09
16:00
Glogonj
Unirea
2
1
24.09.2017 16:00
Glogonj
2 : 1
Unirea
24.09
16:00
Borac (P)
BSK Bavanište
7
0
24.09.2017 16:00
Borac (P)
7 : 0
BSK Bavanište
24.09
16:00
Partizan (G)
Proleter
1
0
24.09.2017 16:00
Partizan (G)
1 : 0
Proleter
24.09
16:00
Budu─çnost (BB)
Kolonija
2
1
24.09.2017 16:00
Budu─çnost (BB)
2 : 1
Kolonija
24.09
16:00
Stari Tamiš
Omladinac (D)
3
0
24.09.2017 16:00
Stari Tamiš
3 : 0
Omladinac (D)
24.09
16:00
Dolovo
Jedinstvo
3
0
24.09.2017 16:00
Dolovo
3 : 0
Jedinstvo
24.09
15:30
Velika Reka
Jedinstvo (ZA)
3
2
24.09.2017 15:30
Velika Reka
3 : 2
Jedinstvo (ZA)
24.09
15:30
Milan Orli─ç
Prva Iskra
3
1
24.09.2017 15:30
Milan Orli─ç
3 : 1
Prva Iskra
24.09
15:30
Stolice
Borac
3
2
24.09.2017 15:30
Stolice
3 : 2
Borac
24.09
15:30
Antimon
Jedinstvo (MZ)
1
2
24.09.2017 15:30
Antimon
1 : 2
Jedinstvo (MZ)
24.09
15:30
7. Juli
Jadar
1
1
24.09.2017 15:30
7. Juli
1 : 1
Jadar
24.09
15:30
Sloga (ST)
Rudar
1
0
24.09.2017 15:30
Sloga (ST)
1 : 0
Rudar
24.09
15:30
Sveti Stefan
Posavac Tišma
2
0
24.09.2017 15:30
Sveti Stefan
2 : 0
Posavac Tišma
24.09
15:30
Mladi Proleter
Rekreativo 011
2
1
24.09.2017 15:30
Mladi Proleter
2 : 1
Rekreativo 011
24.09
10:00
Šećeranac Ada
Novi Beograd
2
2
24.09.2017 10:00
Šećeranac Ada
2 : 2
Novi Beograd
24.09
15:30
Partizan
Poštar
0
4
24.09.2017 15:30
Partizan
0 : 4
Poštar
24.09
10:00
Lepušnica
Crvenka
0
6
24.09.2017 10:00
Lepušnica
0 : 6
Crvenka
24.09
15:30
Mladost
Minel
0
1
24.09.2017 15:30
Mladost
0 : 1
Minel
24.09
15:30
Pinosava
Um─Źari
5
0
24.09.2017 15:30
Pinosava
5 : 0
Um─Źari
24.09
15:30
PKB (K)
Pionir
1
0
24.09.2017 15:30
PKB (K)
1 : 0
Pionir
24.09
15:30
OFK Borac
Barajevo
8
0
24.09.2017 15:30
OFK Borac
8 : 0
Barajevo
24.09
15:30
Guncate
Veliki Borak
0
5
24.09.2017 15:30
Guncate
0 : 5
Veliki Borak
24.09
15:30
Velika Mostanica
Beljina
2
0
24.09.2017 15:30
Velika Mostanica
2 : 0
Beljina
24.09
15:30
Hajduk Stanko
Drina
2
0
24.09.2017 15:30
Hajduk Stanko
2 : 0
Drina
24.09
15:30
Omladinac 2013
Budu─çnost (PD)
2
1
24.09.2017 15:30
Omladinac 2013
2 : 1
Budu─çnost (PD)
24.09
15:30
Mladost
Budu─çnost (ZM)
2
2
24.09.2017 15:30
Mladost
2 : 2
Budu─çnost (ZM)
24.09
15:30
Napredak
Sloga
5
0
24.09.2017 15:30
Napredak
5 : 0
Sloga
24.09
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Dobrava
5
0
24.09.2017 15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
5 : 0
Dobrava
24.09
15:30
Sloga
Trešnjevka
2
1
24.09.2017 15:30
Sloga
2 : 1
Trešnjevka
24.09
15:30
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Vlašić
0
5
24.09.2017 15:30
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
0 : 5
Vlašić
24.09
15:30
Miloš Pocerac 2013
Radni─Źki
1
0
24.09.2017 15:30
Miloš Pocerac 2013
1 : 0
Radni─Źki
24.09
15:30
Pri─Źinovi─ç
Šipurske livade
1
1
24.09.2017 15:30
Pri─Źinovi─ç
1 : 1
Šipurske livade
24.09
15:30
Omladinac
Šumadija
3
4
24.09.2017 15:30
Omladinac
3 : 4
Šumadija
24.09
15:30
BSK
Bratstvo
3
3
24.09.2017 15:30
BSK
3 : 3
Bratstvo
24.09
15:30
Real
Milanovo
2
2
24.09.2017 15:30
Real
2 : 2
Milanovo
24.09
15:30
OFK Morava
Moravac (P)
2
0
24.09.2017 15:30
OFK Morava
2 : 0
Moravac (P)
24.09
15:30
Gradac
Marjan MB
3
4
24.09.2017 15:30
Gradac
3 : 4
Marjan MB
24.09
15:30
Mladost (B)
Sušica 2012
2
0
24.09.2017 15:30
Mladost (B)
2 : 0
Sušica 2012
24.09
15:30
Planta┼ża
Radni─Źki
1
2
24.09.2017 15:30
Planta┼ża
1 : 2
Radni─Źki
24.09
15:30
Joševa
OFK Stublenica
3
0
24.09.2017 15:30
Joševa
3 : 0
OFK Stublenica
24.09
15:30
Vrelo
Polet (T)
1
1
24.09.2017 15:30
Vrelo
1 : 1
Polet (T)
24.09
15:30
Gunjevac
Kaleni─ç
1
1
24.09.2017 15:30
Gunjevac
1 : 1
Kaleni─ç
24.09
15:30
─îu─Źuge
OFK Paljuvi
0
3
24.09.2017 15:30
─îu─Źuge
0 : 3
OFK Paljuvi
24.09
15:30
Mladost (VK)
Kolubara 2
1
11
24.09.2017 15:30
Mladost (VK)
1 : 11
Kolubara 2
24.09
11:00
Buja─Źi─ç
Mladost (L)
3
1
24.09.2017 11:00
Buja─Źi─ç
3 : 1
Mladost (L)
24.09
15:30
Rajac
Milenko Pavlovi─ç
3
0
24.09.2017 15:30
Rajac
3 : 0
Milenko Pavlovi─ç
24.09
15:30
Borac
Kotešica
2
0
24.09.2017 15:30
Borac
2 : 0
Kotešica
24.09
15:30
Polet
Stari drugari
1
2
24.09.2017 15:30
Polet
1 : 2
Stari drugari
24.09
15:30
Rakac Stave
OFK Br─Ĺanac
2
2
24.09.2017 15:30
Rakac Stave
2 : 2
OFK Br─Ĺanac
24.09
11:00
Jadar 2013
Komanice
3
0
24.09.2017 11:00
Jadar 2013
3 : 0
Komanice
24.09
15:30
Rubin (DS)
Jugovi─çi
2
1
24.09.2017 15:30
Rubin (DS)
2 : 1
Jugovi─çi
24.09
15:30
Mladi Gorani
Sloga (L)
0
4
24.09.2017 15:30
Mladi Gorani
0 : 4
Sloga (L)
24.09
15:30
Trudbenik
Varvarin
1
4
24.09.2017 15:30
Trudbenik
1 : 4
Varvarin
24.09
15:30
Omladinac
14. Oktobar
3
2
24.09.2017 15:30
Omladinac
3 : 2
14. Oktobar
24.09
15:30
Stari Trstenik
Ušće
4
2
24.09.2017 15:30
Stari Trstenik
4 : 2
Ušće
24.09
15:30
Beli Orlovi
Gradina
2
1
24.09.2017 15:30
Beli Orlovi
2 : 1
Gradina
24.09
15:30
Borac
Rubin (Z)
3
0
24.09.2017 15:30
Borac
3 : 0
Rubin (Z)
24.09
15:30
Napredak ─î
Omladinac
5
0
24.09.2017 15:30
Napredak ─î
5 : 0
Omladinac
24.09
15:30
Budu─çnost
Roham
0
1
24.09.2017 15:30
Budu─çnost
0 : 1
Roham
24.09
15:30
Proleter
1.Oktobar
5
2
24.09.2017 15:30
Proleter
5 : 2
1.Oktobar
24.09
15:30
Terekves
Bega
4
1
24.09.2017 15:30
Terekves
4 : 1
Bega
24.09
15:30
2. Oktobar
Delija
4
2
24.09.2017 15:30
2. Oktobar
4 : 2
Delija
24.09
16:30
OFK ┼Że┼żelj
Maršić
2
2
24.09.2017 16:30
OFK ┼Że┼żelj
2 : 2
Maršić
24.09
16:30
21. oktobar
Pobeda
1
1
24.09.2017 16:30
21. oktobar
1 : 1
Pobeda
24.09
16:30
Košutnjak
Divostin
4
3
24.09.2017 16:30
Košutnjak
4 : 3
Divostin
24.09
16:30
Seljak
Bratstvo 1975
1
2
24.09.2017 16:30
Seljak
1 : 2
Bratstvo 1975
24.09
11:00
Ratar
OFK Napredak 1929
0
2
24.09.2017 11:00
Ratar
0 : 2
OFK Napredak 1929
24.09
15:30
Pobeda 1976
OFK Rutevac 1908
0
1
24.09.2017 15:30
Pobeda 1976
0 : 1
OFK Rutevac 1908
24.09
15:30
Škriljac
Borac
1
6
24.09.2017 15:30
Škriljac
1 : 6
Borac
24.09
11:00
OFK Sloga
Polet (V)
6
2
24.09.2017 11:00
OFK Sloga
6 : 2
Polet (V)
24.09
Omladinac (D)
Jedinstvo
1
0
24.09.2017
Omladinac (D)
1 : 0
Jedinstvo
24.09
Radni─Źki 1918
Polet
6
3
24.09.2017
Radni─Źki 1918
6 : 3
Polet
24.09
Aleksa Šantić
Dinamo 1923
0
0
24.09.2017
Aleksa Šantić
0 : 0
Dinamo 1923
24.09
Dunav
Kordun
4
3
24.09.2017
Dunav
4 : 3
Kordun
24.09
Omladinac (B)
Hajduk
6
2
24.09.2017
Omladinac (B)
6 : 2
Hajduk
24.09
16:00
Sloga
Jasenica
0
3
24.09.2017 16:00
Sloga
0 : 3
Jasenica
24.09
16:00
Ranilovi─ç
B 2000
1
4
24.09.2017 16:00
Ranilovi─ç
1 : 4
B 2000
24.09
11:00
Šumadinac
Kopljari
2
3
24.09.2017 11:00
Šumadinac
2 : 3
Kopljari
24.09
16:00
Mladi rudar
Šamot
2
1
24.09.2017 16:00
Mladi rudar
2 : 1
Šamot
24.09
16:00
Brezovac
Kralj Petar I
1
4
24.09.2017 16:00
Brezovac
1 : 4
Kralj Petar I
24.09
16:00
Napredak (P)
Obili─ç (┼Ż)
2
3
24.09.2017 16:00
Napredak (P)
2 : 3
Obili─ç (┼Ż)
24.09
16:00
Dizel
┼Żika Markovi─ç U─Źa
3
2
24.09.2017 16:00
Dizel
3 : 2
┼Żika Markovi─ç U─Źa
24.09
16:00
Stig 1955
Sloga (M)
3
1
24.09.2017 16:00
Stig 1955
3 : 1
Sloga (M)
24.09
16:00
Desine
Dunavac (P)
2
0
24.09.2017 16:00
Desine
2 : 0
Dunavac (P)
24.09
16:00
Sirakovo
Napredak 1934
2
0
24.09.2017 16:00
Sirakovo
2 : 0
Napredak 1934
24.09
16:00
BSK 1924
Bata Buli─ç
3
1
24.09.2017 16:00
BSK 1924
3 : 1
Bata Buli─ç
24.09
16:00
Krilaš
Radni─Źki (K)
5
1
24.09.2017 16:00
Krilaš
5 : 1
Radni─Źki (K)
24.09
16:00
Napredak (S)
Jasenovac
0
2
24.09.2017 16:00
Napredak (S)
0 : 2
Jasenovac
24.09
16:00
Omladinac (B)
Manastirica
2
0
24.09.2017 16:00
Omladinac (B)
2 : 0
Manastirica
24.09
15:30
─Éur─Ĺin
Pali─ç
2
0
24.09.2017 15:30
─Éur─Ĺin
2 : 0
Pali─ç
24.09
15:30
OFK Mala Bosna 2015
┼Żednik
0
1
24.09.2017 15:30
OFK Mala Bosna 2015
0 : 1
┼Żednik
24.09
15:30
Elektrovojvodina
Udarnik Višnjevac
1
1
24.09.2017 15:30
Elektrovojvodina
1 : 1
Udarnik Višnjevac
24.09
15:30
Lokomotiva
Bratstvo
5
0
24.09.2017 15:30
Lokomotiva
5 : 0
Bratstvo
24.09
15:30
Solid
Hajduk
2
7
24.09.2017 15:30
Solid
2 : 7
Hajduk
24.09
15:30
─îantavir
Bikovo
1
0
24.09.2017