XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 506 utakmica za dan
Subota, 30 Septembar 2017

Fudbal

30.09.2017 15:00 Mačva 1 : 1 Bačka
30.09.2017 17:00 Borac 3 : 1 Radnik
30.09.2017 17:00 Javor Matis 3 : 2 Rad
30.09.2017 17:00 Spartak ŽK 4 : 2 Radnički
30.09.2017 17:00 Voždovac 6 : 1 Zemun
30.09.2017 15:00 Radnički 1923 2 : 2 TSC
30.09.2017 15:00 Inđija 1 : 1 Sinđelić
30.09.2017 15:00 Sloboda 0 : 0 Jagodina
30.09.2017 15:30 Loznica 2 : 0 Šumadija 1903
30.09.2017 15:30 Zlatibor 2 : 1 Budućnost Krušik 2014
30.09.2017 15:30 Šumadija (A) 2 : 0 Provo
30.09.2017 15:30 Karađorđe 1 : 0 FAP
30.09.2017 15:30 Radnički (S) 3 : 0 Pukovac
30.09.2017 15:30 Dunav 0 : 1 Trajal
30.09.2017 15:30 Timok 1 : 1 OFK Sinđelić
30.09.2017 15:30 Jedinstvo (P) 3 : 0 Trstenik PPT
30.09.2017 15:30 Cement 2 : 1 Bratstvo 1946
30.09.2017 15:30 Odžaci 2 : 0 Omladinac (NB)
30.09.2017 15:30 Bečej 1918 2 : 0 Radnički (ZR)
30.09.2017 15:30 Dinamo 1945 4 : 0 Bačka 1901
30.09.2017 15:30 Crvena zvezda (NS) 0 : 0 Radnički (SM)
30.09.2017 15:30 Mladost (BJ) 1 : 1 Železničar
30.09.2017 15:30 Radnički (NP) 4 : 0 Radnički (Š)
30.09.2017 15:30 Lokomotiva 2 : 1 Kolubara
30.09.2017 15:30 Prva Iskra 1 : 2 OFK Beograd
30.09.2017 10:00 BASK 3 : 0 Radnički (O)
30.09.2017 15:30 BSK Borča 2 : 0 IMT
30.09.2017 15:30 Sloga (K) 3 : 0 Slavija
30.09.2017 15:30 Takovo 3 : 0 Ovčar
30.09.2017 15:30 Radnički (K) 1 : 4 LFK Mladost
30.09.2017 15:30 Gruža 2 : 1 Borac (Ž)
30.09.2017 15:30 Sloga 33 1 : 0 Šumadija
30.09.2017 15:30 Budućnost 0 : 2 Spartak
30.09.2017 15:30 Drina 2 : 2 Sevojno
30.09.2017 15:30 Sloga (BB) 1 : 1 Borac
30.09.2017 15:30 Pčinja 2 : 1 Budućnost (O)
30.09.2017 15:30 Morava (VH) 0 : 1 GFK Dubočica
30.09.2017 15:30 Vranjska Banja 8 : 1 Polet 1980
30.09.2017 15:30 Sloga (L) 1 : 1 OFK Niš
30.09.2017 15:30 Svrljig 4 : 2 Rudar Alpos
30.09.2017 15:30 Brodoremont 3 : 1 Malošište
30.09.2017 15:30 BSK 2 : 1 Đerdap
30.09.2017 15:30 Kopaonik 3 : 0 Jastrebac
30.09.2017 15:30 Sloga (D) 2 : 1 Levač
30.09.2017 15:30 Morava 1918 0 : 1 OFK Topličanin
30.09.2017 15:30 Sloboda (NK) 2 : 2 OFK Vršac
30.09.2017 15:30 Begej 2 : 0 Jedinstvo (NB)
30.09.2017 15:30 Kikinda 1909 7 : 0 Proleter
30.09.2017 15:30 Radnički (S) 0 : 3 Vojvodina 1928
30.09.2017 15:30 Radnički (K) 2 : 1 Jedinstvo (BK)
30.09.2017 15:30 Budućnost 1 : 0 Kozara
30.09.2017 15:30 Sloga (E) 1 : 0 Kabel
30.09.2017 15:30 Mladost Apa 2 : 0 Bačka (P)
30.09.2017 15:30 Polet (K) 4 : 2 Mladost (T)
30.09.2017 15:30 Radnički (S) 1 : 3 Mladost (BP)
30.09.2017 15:30 Milutinac 2 : 0 Srem
30.09.2017 15:30 Napredak 0 : 3 TEK Sloga
30.09.2017 15:30 Leštane 3 : 1 Sremčica
30.09.2017 15:30 Krajina 8 : 0 Vojvodina (NM)
30.09.2017 15:30 Naftagas (E) 5 : 3 Bilećanin
30.09.2017 15:30 BAK 3 : 0 Jugoslavija
30.09.2017 15:30 Partizan (U) 2 : 1 Radnički (B)
30.09.2017 15:30 Dunav 1 : 3 Vulturul
30.09.2017 16:00 Partizan 3 : 0 Budućnost
30.09.2017 16:00 Sloven 2 : 3 Podrinje
30.09.2017 15:30 Stanišić 6 : 0 Hercegovac
30.09.2017 15:30 Vojvodina 1 : 1 Crvenka
30.09.2017 15:30 Njegoš 0 : 5 Bajša
30.09.2017 15:30 Radnički 1905 1 : 1 Senta
30.09.2017 15:30 Rudna Glava 1 : 3 Zlot
30.09.2017 15:30 Borac (O) 2 : 1 Sinđelić
30.09.2017 15:30 Omladinac 7 : 0 Mladost (B)
30.09.2017 15:30 Vinča 1 : 0 Šumadija
30.09.2017 15:00 Mačva 2005 4 : 0 Mladost (DD)
30.09.2017 15:30 Lokomotiva 3 : 0 Aranđelovac
30.09.2017 16:00 Parmenac 2 : 0 Jedinstvo (K)
30.09.2017 16:00 Slatina 1 : 2 Prijevor
30.09.2017 15:30 Blagotin 4 : 2 Šanac
30.09.2017 15:30 Đerdap 1 : 1 Sloga (B)
30.09.2017 15:30 Polet (SD) 4 : 1 Makce
30.09.2017 15:30 Jedinstvo (Lj) 4 : 3 Radnik
30.09.2017 15:30 Zvezda 3 : 3 Padež
30.09.2017 16:00 Rudar 3 : 2 Borac
30.09.2017 15:30 Zlatar 5 : 0 Polet
30.09.2017 15:30 Crnokosa 2 : 1 Jasen
30.09.2017 15:30 Banjani 1 : 0 OFK Jabučje
30.09.2017 15:30 Junior Novo Naselje 1 : 3 Tulari
30.09.2017 15:30 Radnik 2 : 0 Tešnjar
30.09.2017 15:30 Orljane 1 : 0 Mladost (B)
30.09.2017 15:30 Radnički 1924 2 : 1 Moravac (Č)
30.09.2017 15:30 AZ Borac 2014 0 : 2 Sloboda
30.09.2017 15:30 Mladost (L) 5 : 2 Proleter (DV)
30.09.2017 15:30 Palilulac 8 : 0 Jedinstvo (GM)
30.09.2017 15:30 Fruškogorski partizan 0 : 0 Petrovaradin
30.09.2017 15:30 ŽSK 0 : 3 TSK
30.09.2017 15:30 Omladinac 2 : 1 Mladost
30.09.2017 15:30 OFK Futog 1 : 2 Jedinstvo (R)
30.09.2017 Polet 2 : 2 NS Tatko
30.09.2017 Trbunje : Real
30.09.2017 15:00 Sloga 4 : 1 Rudar
30.09.2017 15:00 Izmornik 1 : 2 Glama
30.09.2017 15:00 Morava 1 : 0 Mineralac
30.09.2017 15:00 Oskar 0 : 3 Ropotovo
30.09.2017 15:00 Ugljare 1 : 3 Gračanica
30.09.2017 13:00 Čaglavica 0 : 1 Brezovica
30.09.2017 15:00 Sitnica 1 : 1 Radnički
30.09.2017 16:00 Mlada krila 3 : 3 Magnohrom
30.09.2017 16:00 Grdica 1 : 1 Partizan
30.09.2017 15:00 Beljanica 3 : 0 Mladost (GM)
30.09.2017 15:00 Rudar (SR) 2 : 1 Javor
30.09.2017 15:00 Zenit 3 : 3 Morava (KS)
30.09.2017 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Potisje
30.09.2017 15:30 Radnički 1911 4 : 0 ŽFK Banat
30.09.2017 15:30 Zadrugar 2 : 0 MSK
30.09.2017 15:30 OFK Klek 0 : 0 OFK Stajićevo
30.09.2017 15:30 OFK Gradnulica 1 : 0 Zlatica
30.09.2017 15:30 Tamiš 1 : 2 ASK
30.09.2017 15:30 Umčari 0 : 7 PKB (K)
30.09.2017 15:30 Minel 1 : 1 Pinosava
30.09.2017 15:30 Crvena Jabuka 0 : 0 Gunjevac
30.09.2017 15:30 Rubribreza 1 : 0 Joševa
30.09.2017 15:30 OFK Brđanac 3 : 1 Jadar 2013
30.09.2017 15:30 Jugovići 0 : 2 Rubin (Z)
30.09.2017 15:30 Varvarin 3 : 2 Polet 57
30.09.2017 15:30 Delija 3 : 0 Napredak Č
30.09.2017 15:30 Polet (R) 3 : 0 Polet (V)
30.09.2017 15:30 Napredak 2012 3 : 0 Pobeda 1976
30.09.2017 15:30 OFK Napredak 1929 2 : 0 OFK Draževac
30.09.2017 Polet 5 : 1 Aleksa Šantić
30.09.2017 15:30 Polet (V) 3 : 1 Napredak (P)
30.09.2017 15:30 Jasenovac 2 : 3 Integral
30.09.2017 16:00 Mladost (G) 0 : 3 Vis
30.09.2017 15:30 Železničar 1 : 1 Centar
30.09.2017 15:30 Tornjoš 0 : 4 Slavija
30.09.2017 15:30 Čoka 1 : 1 Jedinstvo (M)
30.09.2017 16:00 Eđšeg 4 : 3 Sloboda
30.09.2017 15:30 Sloboda 1 : 5 Jerma
30.09.2017 15:30 Mladost 3 : 4 Napredak
30.09.2017 15:30 Nišavac 2 : 1 Veliki Suvodol
30.09.2017 15:30 Sloga 2 : 0 Lokomotiva
30.09.2017 15:30 Sloga 1 : 5 Kulpin
30.09.2017 15:30 Bačka 0 : 4 Krivanj
30.09.2017 15:30 Neštin 1 : 0 Borac
30.09.2017 15:30 Borac 46 3 : 2 Tvrdjava
30.09.2017 15:00 Bjelica 6 : 2 Brezova
30.09.2017 15:30 Omladinac (V) 1 : 0 Napredak (MK)
30.09.2017 15:30 Sloga (B) 4 : 2 Karađorđe (V)
30.09.2017 15:30 Radnički PDM 5 : 4 Sloga
30.09.2017 15:30 Rojkovac 0 : 1 Zvezda
30.09.2017 15:30 Cepelin 026 0 : 6 Sloga
30.09.2017 15:30 Badljevica 3 : 3 Lunjevac
30.09.2017 15:30 Plana 7 : 0 Mladost 1948
30.09.2017 15:30 Jasenica 3 : 2 Jedinstvo
30.09.2017 16:00 Napredak 6 : 0 Jedinstvo
30.09.2017 16:00 Bukovik 1 : 1 Sloga
30.09.2017 16:00 Mladost 1 : 1 Hajduk
30.09.2017 15:30 OFK Sikole 1 : 2 Polet
30.09.2017 15:30 Borac 3 : 2 Sebečevac
30.09.2017 15:30 Gornji Stepoš 0 : 2 Jedinstvo 1936
30.09.2017 15:30 Velika Jasikova 3 : 0 Lovac
30.09.2017 15:30 Borac 1 : 0 Tisa 1933
30.09.2017 15:30 Sloga 2 : 2 Proleter
30.09.2017 15:30 Mladost 2 : 0 KSK Konak 1926
30.09.2017 15:30 Jedinstvo 2014 2 : 1 Verko
30.09.2017 15:30 Mrovska 5 : 0 Sloga (R)
30.09.2017 14:30 Radnik 2 : 5 Budućnost
30.09.2017 15:30 Sloboda 3 : 0 Mladost (DL)
30.09.2017 16:30 Veternica 3 : 0 Turekovac
30.09.2017 16:30 Veliko Trnjane 3 : 0 Nomanica
30.09.2017 15:30 Atletiko 0 : 2 Gornje Krajince
30.09.2017 16:00 Bane 1931 1 : 4 Bogutovačka Banja
30.09.2017 15:00 Planinac 0 : 4 Resavac
30.09.2017 15:30 Sloga (L) 2 : 2 Morava 1932
30.09.2017 15:00 Sloga 3 : 0 Mladost (G)
30.09.2017 15:00 Luk 2 : 0 Jadar 1961
30.09.2017 15:00 Granit 0 : 4 Studenac
30.09.2017 15:00 Hajduk 3 : 0 Mladost (DB)
30.09.2017 15:00 TE Gučevo 1 : 3 Jelav
30.09.2017 15:30 Gaj 2 : 3 Mladost
30.09.2017 15:30 Graničar 5 : 1 Banat
30.09.2017 15:30 Solunac 3 : 0 Crvena zvezda
30.09.2017 15:30 Sloga 2 : 1 Naša Krajina
30.09.2017 15:30 Budućnost MI (DT) 1 : 2 Borac
30.09.2017 15:30 Udarnik 2015 1 : 5 Napredak
30.09.2017 15:30 Mladost 0 : 3 Jedinstvo
30.09.2017 15:30 Brana Paunović 1 : 1 Vukan
30.09.2017 15:30 Vukićevica 0 : 2 Pobednik
30.09.2017 15:00 Strmovo 6 : 2 Proleter
30.09.2017 15:00 Borac (A) 6 : 2 Lazarevac
30.09.2017 15:30 Dobrnje 2 : 2 Dragoš
30.09.2017 15:30 Soko 9 : 1 Veliko Laole
30.09.2017 15:30 Radnik 3 : 2 Borac
30.09.2017 15:30 Zabrđe 1936 2 : 2 BSK
30.09.2017 15:30 OFK Jelen 1 : 0 Galeb
30.09.2017 Mladi Radnik 2 : 0 Kotlenik
30.09.2017 Sloga 3 : 0 Grivac
30.09.2017 Borac 1939 3 : 0 Mladost
30.09.2017 Jezero 0 : 5 Azbukovica
30.09.2017 Selanac 3 : 0 Čobanče
30.09.2017 Sloga DB 3 : 0 Crnča
30.09.2017 16:30 Topoljak 3 : 0 Borjak 2013
30.09.2017 16:30 Rujišnik 4 : 0 Stevka Božurevka
30.09.2017 16:30 Kamenorezac 76 4 : 3 Mladost
30.09.2017 16:30 Omladinac 1 : 0 Omladinac
30.09.2017 16:30 Stara Čaršija 3 : 0 Vinogradar
30.09.2017 15:30 Mladost 7 : 2 Sloga
30.09.2017 15:30 Sport 2 : 0 Terekveš
30.09.2017 15:30 Metaloplastika 0 : 9 Partizan
30.09.2017 15:30 POFK Letnjikovac 1 : 2 OFK Letnjikovac 1983
30.09.2017 15:30 Napredak 3 : 3 Zadrugar
30.09.2017 15:30 Neresnica 0 : 3 Pobeda
30.09.2017 15:30 Zviždić 0 : 3 Radenka
30.09.2017 Polet 3 : 1 Dragovo
30.09.2017 Levač 2 4 : 7 Povratak otpisanih
30.09.2017 Šumadija 1 : 2 Goša
30.09.2017 Blagotin 3 : 2 Prosvetar
30.09.2017 15:30 Budućnost 2 : 4 Borac
30.09.2017 15:30 Vrelo 1971 2 : 1 OFK Homolje
30.09.2017 15:30 Tulež 1 : 3 Trešnjevica
30.09.2017 15:30 Misača 3 : 2 KMF Aranđelovac
30.09.2017 15:30 Modrica 3 : 0 Polet (Š)
30.09.2017 15:30 Gaglovo 7 : 0 Kruševica
30.09.2017 15:30 Zmajevac 3 : 0 Štitari
30.09.2017 15:30 Lomnica 2 : 0 Mladost 2015
30.09.2017 15:00 Iskra 4 : 1 Dečić
30.09.2017 15:00 Kom 2 : 1 OFK Petrovac
30.09.2017 15:00 Mladost 2 : 1 Grbalj
30.09.2017 15:00 Zeta 0 : 0 Rudar
30.09.2017 15:00 Čelik 0 : 2 Jezero
30.09.2017 15:00 Brskovo 2 : 1 Pljevlja 97
30.09.2017 16:00 OFK Petrovac 2 2 : 1 Hajduk
30.09.2017 16:00 Vitez 0 : 3 GOŠK
30.09.2017 20:00 Željezničar 0 : 1 Zrinjski
30.09.2017 16:00 Široki Brijeg 1 : 0 Radnik
30.09.2017 16:00 Zvijezda 09 0 : 0 Rudar Prijedor
30.09.2017 16:00 Sloboda 3 : 2 Sloga
30.09.2017 16:00 Drina 1 : 1 Slavija
30.09.2017 16:00 Sutjeska 4 : 1 Kozara
30.09.2017 16:00 Podrinje 2 : 1 Željezničar
30.09.2017 16:00 Napredak 1 : 1 Tekstilac
30.09.2017 13:30 Huddersfield 0 : 4 Tottenham
30.09.2017 16:00 Bournemouth 0 : 0 Leicester
30.09.2017 16:00 Manchester Utd 4 : 0 Crystal Palace
30.09.2017 16:00 Stoke 2 : 1 Southampton
30.09.2017 16:00 WBA 2 : 2 Watford
30.09.2017 16:00 West Ham 1 : 0 Swansea
30.09.2017 18:30 Chelsea 0 : 1 Manchester City
30.09.2017 20:45 Leganés 0 : 0 Atlético Madrid
30.09.2017 16:15 Sevilla 2 : 0 Málaga
30.09.2017 18:30 Levante 0 : 2 Alavés
30.09.2017 13:00 La Coruña 2 : 1 Getafe
30.09.2017 15:30 Borussia Mönchengladbach 2 : 1 Hannover 96
30.09.2017 15:30 Eintracht 2 : 1 Stuttgart
30.09.2017 15:30 Augsburg 1 : 2 Borussia Dortmund
30.09.2017 18:30 Hamburger SV 0 : 0 Werder
30.09.2017 15:30 Wolfsburg 1 : 1 Mainz 05
30.09.2017 20:45 Genoa 0 : 1 Bologna
30.09.2017 18:00 Udinese 4 : 0 Sampdoria
30.09.2017 20:00 Amiens SC 3 : 0 Lille
30.09.2017 20:00 Dijon 1 : 1 Strasbourg
30.09.2017 20:00 Guingamp 1 : 1 Toulouse
30.09.2017 20:00 Nantes 1 : 0 Metz
30.09.2017 17:00 PSG 6 : 2 Bordeaux
30.09.2017 20:00 Rennes 0 : 1 Caen
30.09.2017 15:00 Sloga Radnički 0 : 4 Požarevac
30.09.2017 15:30 Vojvodina 7 : 2 Napredak
30.09.2017 15:00 Šumadija 1903 8 : 0 Kanjiža
30.09.2017 16:00 Radnički 2012 3 : 1 Karađorđe
30.09.2017 16:30 Jagodina 2 : 1 Kolibri
30.09.2017 14:00 Krstarica 8 : 0 Majdanpek
30.09.2017 15:30 Čukarički 8 : 0 Radnički (N)
30.09.2017 11:00 Partizan 0 : 0 Vojvodina
30.09.2017 11:00 Radnički (P) 0 : 1 Moravac Orion
30.09.2017 16:00 Crvena zvezda 6 : 1 OFK Beograd
30.09.2017 12:00 Sindjelć 1 : 0 011
30.09.2017 BASK 3 : 2 Bežanija
30.09.2017 12:00 Morava (VP) 1 : 9 Šumadija (A)
30.09.2017 11:00 Proleter 1947 3 : 1 Mladi radnik 1940
30.09.2017 11:00 Mladi borac 0 : 13 Jasenica 2017
30.09.2017 11:00 Mladi radnik 1926 3 : 0 Proleter Mihajlovac
30.09.2017 12:30 Novi Beograd 3 : 0 Vinča
30.09.2017 09:00 Žarkovo 0 : 1 BSK 1925
30.09.2017 14:00 Budućnost 0 : 4 Beograd 1929
30.09.2017 16:00 Palilulac 6 : 1 Minel
30.09.2017 10:00 Avala 1 : 2 Šumadinac
30.09.2017 12:30 Posavina 2 : 5 Stepojevac Vaga
30.09.2017 11:00 Krila Krajine 4 : 1 ŽAK junior
30.09.2017 15:30 Jedinstvo Stević 1 : 3 Dolina
30.09.2017 15:30 Tempo 8 : 0 Glogonj
30.09.2017 15:30 Spartak 4 : 0 Omladinac 1927
30.09.2017 14:00 Borac (St) 8 : 1 Borac (Sa)
30.09.2017 16:00 Strela 2 : 5 Mladost (O)
30.09.2017 16:00 Partizan (G) 2 : 2 BSK
30.09.2017 13:00 Zabrežje 3 : 5 Prva Iskra
30.09.2017 10:00 Jedinstvo 4 : 0 Polet
30.09.2017 10:00 RFK N.S. 1921 5 : 1 Železničar
30.09.2017 15:30 Udarnik 3 : 3 Budućnost
30.09.2017 11:00 Napredak 6 : 0 Podunavac
30.09.2017 14:30 Zemun MK 4 : 0 IMT MO
30.09.2017 09:00 Crvena zvezda MK 2 : 1 Rad MK
30.09.2017 13:30 Brodarac MK 1 : 1 Lokomotiva MK
30.09.2017 11:00 Brodarac 3 : 0 Teleoptik
30.09.2017 13:00 Čukarički 1 : 1 Radnički (N)
30.09.2017 13:00 Partizan 3 : 2 Vojvodina
30.09.2017 12:30 Internacional 0 : 3 BSK 1925
30.09.2017 15:00 Radnički (O) 4 : 1 Sindjelić
30.09.2017 13:00 Kolubara 0 : 0 Bežanija
30.09.2017 12:00 Balkan 2 : 3 OLE
30.09.2017 12:00 Mladenovac 0 : 3 DIF
30.09.2017 15:30 Pobeda 3 : 0 Proleter
30.09.2017 15:30 Radnik 0 : 2 Cerovac
30.09.2017 11:00 Rakovica 6 : 0 Budućnost
30.09.2017 14:00 Vinogradar 1 : 7 Njerš Ištvan
30.09.2017 14:30 Sport Klub 99 4 : 2 Jošanica
30.09.2017 14:30 Rudar 0 : 3 Sloga
30.09.2017 14:30 AS 1 : 0 Bane
30.09.2017 12:00 Šumadija 1903 7 : 0 Tutin
30.09.2017 10:00 Radnički (Š) 0 : 6 Radnički (SM)
30.09.2017 12:00 Indeks 0 : 3 Vojvodina
30.09.2017 11:00 Bačka 1901 3 : 2 Spartak
30.09.2017 12:00 Radnički (S) 1 : 2 TSC
30.09.2017 16:00 Kolonija 2 : 0 Polet
30.09.2017 11:00 Vojvodina 0 : 10 Sloga
30.09.2017 14:00 Vulturul 4 : 2 Crvena zvezda
30.09.2017 Cer 6 : 3 Jadar
30.09.2017 Rudar 0 : 4 Loznica
30.09.2017 Radnički Stobeks 11 : 1 Borac
30.09.2017 Mladost 2 : 5 Podrinje
30.09.2017 15:00 OFK Vršac 3 : 1 Dinamo 1945
30.09.2017 12:00 ŽAK 0 : 5 Proleter 2006
30.09.2017 12:00 Radnički (Zr) 3 : 0 Bečkerek 023
30.09.2017 16:00 Rudar 4 : 2 Mladost
30.09.2017 16:00 PSK Putinci 2 : 1 Donji Petrovci
30.09.2017 16:00 Hrtkovci 3 : 0 Jedinstvo
30.09.2017 16:00 Radnički : Napredak
30.09.2017 16:00 Borac 1 : 1 1. Maj
30.09.2017 16:00 Partizan 18 : 0 Fruška Gora
30.09.2017 Senta 23 : 1 Potisje
30.09.2017 Tisa 0 : 6 AFK
30.09.2017 09:00 Studenski grad MK 1 : 3 Zemun MK
30.09.2017 09:00 Sinđelić MK 0 : 0 Brodarac MK
30.09.2017 11:00 Rad MK 1 : 0 Čukarički MK
30.09.2017 10:00 DIF MK 0 : 1 011 MK
30.09.2017 11:00 Kolubara MK : Voždovac B MK
30.09.2017 15:30 Lola MK 1 : 4 Zemun MK
30.09.2017 10:00 Nord Star MK 4 : 0 Obrenovac 1905 MK
30.09.2017 13:00 Jedinstvo MK 0 : 8 Sremčica MK
30.09.2017 09:00 OLE MK : Radnički (NB) MK
30.09.2017 09:00 Rakovica MK 0 : 4 Bežanija MK
30.09.2017 15:00 OFK Beograd MK 3 : 3 Zemun MK
30.09.2017 10:00 Kosmaj MK 2 : 2 Institut MK
30.09.2017 12:30 Dominus 3 : 1 OLE
30.09.2017 10:00 Radnički (NB) 3 : 1 Lola
30.09.2017 12:00 Radnički (O) 7 : 0 Sinđelić
30.09.2017 11:00 Jedinstvo 1 : 3 Osipaonica
30.09.2017 15:30 Udarnik 0 : 1 Budućnost
30.09.2017 09:00 Napredak 3 : 0 Proleter
30.09.2017 12:00 Palilulac 1 : 3 Selo Mladenovac
30.09.2017 13:00 Ada 1 : 1 Napredak (M)
30.09.2017 09:30 Spartak 4 : 0 Njerš Ištvan
30.09.2017 16:00 Tavankut 14 : 0 Preporod
30.09.2017 Novi Pazar 3 : 2 Šumadija 1903
30.09.2017 Apolon 3 : 0 Bane
30.09.2017 Sport Klub 99 3 : 0 Bubamara
30.09.2017 OFK AS 2003 3 : 0 Kosmet
30.09.2017 Pazar Juniors 2 : 0 Apolon 4
30.09.2017 Radnički 1923 1 : 1 OFK National AG
30.09.2017 Kiker 2 : 0 Arsenal
30.09.2017 10:00 Indeks 0 : 4 Vojvodina
30.09.2017 10:00 Prof. Bolesnikov 1 : 1 RFK N.S. 1921
30.09.2017 10:00 Arena Su 0 : 1 Spartak
30.09.2017 10:00 Radnički (S) 2 : 1 TSC
30.09.2017 10:00 Coerver junior FA 4 : 1 Borac (St)
30.09.2017 12:00 Stari Tamiš 2 : 7 Budućnost (BB)
30.09.2017 16:00 Proleter 6 : 1 Omladinac (D)
30.09.2017 10:00 BSK 5 : 1 Mladost (O)
30.09.2017 16:00 Slavia 3 : 0 Mladost (V)
30.09.2017 12:00 Jedinstvo Stević 2 : 3 Dolina
30.09.2017 15:30 Belo Polje 7 : 0 Posavina
30.09.2017 10:00 Buducnost 1 : 6 Zadrugar
30.09.2017 Sinđelić 0 : 1 Jadar 07 2
30.09.2017 Jadar 07 1 5 : 0 Radnički Stobeks
30.09.2017 Cer 0 : 9 Loznica
30.09.2017 Jedinstvo 5 : 0 Antimon
30.09.2017 Podrinje 7 : 2 Vidojevica
30.09.2017 Pčelinjo 7 : 0 Sloga
30.09.2017 15:30 Borac 4 : 0 13. Maj
30.09.2017 10:00 Novi Beograd 11 : 0 Postar 1930
30.09.2017 11:00 Sinđelić 3 : 0 Hajduk
30.09.2017 13:00 OFK Vršac 3 : 3 Dinamo 1945
30.09.2017 10:00 ŽAK 10 : 1 Proleter 2006
30.09.2017 10:00 Radnički (Zr) 7 : 1 Bečkerek 023
30.09.2017 Tornjoš 3 : 0 Sloga
30.09.2017 10:00 Zvižd 19 : 0 Petar Dobrnjac
30.09.2017 11:30 011 MK 0 : 4 OFK Beograd MK
30.09.2017 10:00 Čukarički MK 4 : 0 Radnički (NB) MK
30.09.2017 13:00 DIF MK 1 : 1 Brodarac MK
30.09.2017 10:00 Internacional MK 2 : 0 Rad MK
30.09.2017 15:00 Sinđelić MK 3 : 0 PKB MK
30.09.2017 11:00 Olimpik MK 4 : 0 Vrčin MK
30.09.2017 10:00 Milutinac MK 2 : 1 Voždovac B
30.09.2017 15:00 Rakovica MK 5 : 6 Žarkovo MK
30.09.2017 10:00 Jedinstvo MK 2 : 3 BSK 1926 MK
30.09.2017 13:00 Trijumf MK 0 : 1 BASK MK
30.09.2017 Jedinstvo 2014 : Jagodina
30.09.2017 09:00 Radnički (O) 0 : 1 Radnički (NB)
30.09.2017 13:00 Rad 4 : 0 BSK Borča
30.09.2017 10:00 OFK Beograd 2 : 1 Zemun
30.09.2017 10:00 Kolubara 2 : 1 OLE
30.09.2017 09:00 Brodarac 1947 2 : 2 Sindjelić
30.09.2017 09:30 TSC 4 : 1 Arena SU
30.09.2017 11:00 Bajša 8 : 0 Bačka 1901
30.09.2017 12:00 IMT 1 : 8 Olimpik
30.09.2017 13:30 Lola 1 : 4 Budućnost
30.09.2017 10:00 Dominus 5 : 2 Bežanija
30.09.2017 09:00 Sindjelic 2012 0 : 2 Srem
30.09.2017 10:00 Dunav 0 : 2 Torlak
30.09.2017 09:30 Balkan 7 : 0 Atakante
30.09.2017 13:00 Zvezdara 10 : 3 Crvenka
30.09.2017 12:30 Lokomotiva 6 : 0 Borac
30.09.2017 11:00 Napredak 3 : 0 Heroj Polet
30.09.2017 12:00 Nord Star 1 : 1 Munja Barič
30.09.2017 10:00 Dunavac 1 : 9 Kormoran
30.09.2017 12:30 Zemun 11 : 1 Vrčin
30.09.2017 14:00 Lokomotiva 4 : 1 Vinča
30.09.2017 10:00 Leštane 0 : 3 Boleč
30.09.2017 12:30 OFK Beograd 5 : 1 Forza
30.09.2017 10:00 Mladenovac 1 : 2 Ada
30.09.2017 14:00 GSP Polet 11 : 0 Grafičar
30.09.2017 Kolašin 4 : 1 Kosmet
30.09.2017 Trepča 3 : 0 OFK National AG
30.09.2017 OFK Vlada Dimitrijević 3 : 1 OFK Ras
30.09.2017 Pazar Juniors : ND 2011
30.09.2017 OFK AS 2 : 1 Sport Klub 99
30.09.2017 Pazar Juniors 4 : 2 OFK Ras
30.09.2017 10:00 Rvati 0 : 7 Urovci
30.09.2017 12:00 Obrenovac 1905 2 : 9 Radnički
30.09.2017 10:00 Sloga 4 : 1 Zvezda
30.09.2017 10:00 Skela 3 : 0 Posavina
30.09.2017 12:00 Krtinska 0 : 0 Duboko
30.09.2017 11:00 Obrenovac 1905 0 : 5 Radnički
30.09.2017 10:00 OFK Senjak 0 : 2 Jedinstvo
30.09.2017 10:00 Železničar 0 : 2 Radnički (V)
30.09.2017 10:00 ŽSK : OFK Osečina
30.09.2017 10:00 Budućnost Krušik 1 : 1 Omladinac
30.09.2017 Loznica 1 11 : 0 Radnički Stobeks
30.09.2017 Sloga 2 : 9 Jedinstvo
30.09.2017 Gučevo 2 : 9 Loznica 2
30.09.2017 Jadar 07 1 : 0 Podrinje

Košarka

30.09.2017 21:00 Budućnost VOLI 87 : 85 Zadar
30.09.2017 19:00 Omladinac 91 : 69 Hajduk
30.09.2017 20:00 Sveti Đorđe 77 : 63 Radnički
30.09.2017 19:00 Karađorđevo 88 : 71 Vojvodina (BŠ)
30.09.2017 18:30 Šimanovci 85 : 75 Pink
30.09.2017 19:30 Jedinstvo 82 : 70 Opovo 99
30.09.2017 19:00 BNS 71 : 43 Lokomotiva 2016
30.09.2017 13:00 Prijepolje 59 : 71 Zvečan
30.09.2017 14:00 Ljubovija 66 : 57 Mileševka
30.09.2017 12:00 Užice 53 : 56 Lim
30.09.2017 19:00 Srbobran 125 : 44 Banovci Dunav
30.09.2017 19:00 Čelarevo 113 : 35 Joker
30.09.2017 19:00 Topolčanka 54 : 73 Stara Pazova
30.09.2017 14:30 Delfin 20 : 0 Jedinstvo (NB)
30.09.2017 16:00 Proleter (NS) 49 : 54 Sivac

Rukomet

30.09.2017 19:00 Šamot 65 23 : 24 Rudar
30.09.2017 18:30 Železničar 1949 32 : 21 Jugović
30.09.2017 19:00 Sloga (P) 24 : 21 Spartak Vojput
30.09.2017 19:00 Lavovi BP 23 : 18 Apatin
30.09.2017 18:00 Mladost (V) 26 : 36 Jabuka
30.09.2017 19:00 Crvena zvezda 33 : 19 Banatski Karlovac
30.09.2017 20:00 Napredak 25 : 34 Mladost
30.09.2017 19:00 Prva Petoletka 33 : 22 Bane
30.09.2017 21:00 Beograd 27 : 28 PKB
30.09.2017 18:00 Sloga 31 : 28 Radnički
30.09.2017 18:00 Smederevo 26 : 22 Novi Beograd
30.09.2017 19:30 SC Voždovac 2012 33 : 28 BASK Soko
30.09.2017 18:00 ORK Bor 35 : 32 Radnički
30.09.2017 19:00 Radnički (JT) 23 : 33 PIK Prigrevica
30.09.2017 16:30 Nova Pazova 1957 24 : 26 ORK Pančevo
30.09.2017 11:00 Udarnik 21 : 34 Morava 2
30.09.2017 19:30 Jedinstvo 27 : 28 Loznica
30.09.2017 19:00 Vrbas Petrol 24 : 28 Kikinda Grindex
30.09.2017 17:00 Mačva 24 : 22 Inđija
30.09.2017 18:00 Proleter 22 : 21 Kolubara
30.09.2017 19:30 Radnički 1964 26 : 22 Dubočica 54
30.09.2017 18:00 Priboj 29 : 26 Planinka Prolom voda
30.09.2017 19:00 Karađorđe 31 : 39 Vranje 1957
30.09.2017 19:00 Hajduk Veljko 31 : 26 Zlatar
30.09.2017 19:00 Novi Pazar 37 : 32 Lokomotiva
30.09.2017 19:00 Bela Palanka 30 : 29 Topličanin
30.09.2017 16:30 Unirea 28 : 28 Dolovo
30.09.2017 19:30 Medicinar 37 : 27 Junior
30.09.2017 18:00 Spartak 26 : 22 Jadran
30.09.2017 18:00 Temerin 27 : 22 Deronje
30.09.2017 19:00 Petrovaradin 28 : 30 Mladost
30.09.2017 20:00 Košutnjak 33 : 29 Metalac 2
30.09.2017 16:30 Knjaz Miloš 2 31 : 22 Prijepolje
30.09.2017 18:00 Župa 22 : 17 Napredak 12
30.09.2017 Dubočica 0 : 10 Naisa 2
30.09.2017 19:00 Jabuka (Ž) 28 : 3 Obilić
30.09.2017 11:00 Senta 20 : 22 Miletić

Futsal

30.09.2017 18:00 Samo pravo 4 : 5 Novi Pazar
30.09.2017 19:30 Pirot 1 : 0 International
30.09.2017 20:15 Sopot 8 : 4 Forum
30.09.2017 20:00 Viking 3 : 5 Ekonomist
30.09.2017 18:30 Novi Sad 10 : 2 Bečej 2003
ogi79 je tipovao utakmicu
Solskjaer i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Trsa94 je tipovao utakmicu
Trsa94 je postavio sliku