XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 746 utakmica za dan
Nedelja, 1 Oktobar 2017


Fudbal

Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Sloga (P)
Požega
01.10.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 0
Sloga (P)
Tutin
Tutin
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
01.10.2017 15:30
Tutin
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Železničar
Lajkovac
2 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
01.10.2017 15:30
Železničar
2 : 3
Mokra Gora
Polet
Ljubić
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
01.10.2017 11:00
Polet
1 : 1
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
01.10.2017 15:30
Smederevo 1924
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Moravac Orion
Mrštane
5 : 1
Rtanj
Boljevac
01.10.2017 15:30
Moravac Orion
5 : 1
Rtanj
Budućnost (P)
Popovac
1 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
01.10.2017 15:30
Budućnost (P)
1 : 2
Jedinstvo (B)
Tabane 1970
Jagodina
2 : 1
Car Konstantin
Niš
01.10.2017 15:30
Tabane 1970
2 : 1
Car Konstantin
Radan
Lebane
5 : 1
Ozren
Sokobanja
01.10.2017 15:30
Radan
5 : 1
Ozren
Borac (S)
Sakule
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
01.10.2017 15:30
Borac (S)
1 : 1
Dunav
Grafičar
Beograd
4 : 1
Sopot
Sopot
01.10.2017 11:00
Grafičar
4 : 1
Sopot
Jedinstvo
Surčin
1 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
01.10.2017 15:30
Jedinstvo
1 : 1
GSP Polet Dorćol
Žarkovo
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
01.10.2017 11:00
Žarkovo
1 : 0
Radnički (NB)
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
01.10.2017 15:30
Stepojevac Vaga
1 : 1
BSK Batajnica
Sušica
Kragujevac
5 : 2
Dragačevo
Guča
01.10.2017 15:30
Sušica
5 : 2
Dragačevo
Bane
Raška
0 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
01.10.2017 15:30
Bane
0 : 0
Goč
Karađorđe (R)
Ribnica
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
01.10.2017 15:30
Karađorđe (R)
1 : 0
Orlovac
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 1
Jošanica
Novi Pazar
01.10.2017 15:30
Sloboda (Č)
0 : 1
Jošanica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Napredak
Markovac
01.10.2017 15:30
Petar Dobrnjac
2 : 1
Napredak
Udarnik
Lozovik
0 : 1
RSK
Rabrovo
01.10.2017 15:30
Udarnik
0 : 1
RSK
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
01.10.2017 15:30
Homoljac
2 : 1
Morava (VP)
Zvižd
Kučevo
2 : 4
Proleter 1976
Jelovik
01.10.2017 15:30
Zvižd
2 : 4
Proleter 1976
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 1
Rudar 2001
Kostolac
01.10.2017 15:30
Mladi radnik (R)
2 : 1
Rudar 2001
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 1
VGSK
Veliko Gradište
01.10.2017 15:30
Mladi borac
0 : 1
VGSK
OFK Divci
Divci
3 : 2
Zadrugar
Lajkovac
01.10.2017 15:30
OFK Divci
3 : 2
Zadrugar
Radjevac
Krupanj
0 : 2
Radnički Gorenje
Valjevo
01.10.2017 15:30
Radjevac
0 : 2
Radnički Gorenje
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Radnički Stobex
Klupci
01.10.2017 15:30
Polimlje
1 : 1
Radnički Stobex
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
Ribnica
Mionica
01.10.2017 15:30
Sloga (S)
2 : 1
Ribnica
OFK Osečina
Osečina
0 : 0
Sovljak
Sovljak
01.10.2017 15:30
OFK Osečina
0 : 0
Sovljak
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 3
Balkanski
Dimitrovgrad
01.10.2017 11:00
Tanasko Rajić
2 : 3
Balkanski
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
Lužnica
Babušnica
01.10.2017 15:30
OFK Brzi Brod
1 : 0
Lužnica
Vlasina
Vlasotince
1 : 3
Pusta Reka
Bojnik
01.10.2017 15:30
Vlasina
1 : 3
Pusta Reka
Jablanica
Medveđa
2 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
01.10.2017 15:30
Jablanica
2 : 1
Nebeski Andjeli
Kablovi
Zaječar
1 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
01.10.2017 15:30
Kablovi
1 : 1
Šarbanovac
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
01.10.2017 15:30
Hajduk Veljko
1 : 1
Zaplanjac
Timočanin
Knjaževac
1 : 1
Naša krila
Belotinac
01.10.2017 15:30
Timočanin
1 : 1
Naša krila
Bukovik
Razanj
2 : 1
Majdanpek
Majdanpek
01.10.2017 15:30
Bukovik
2 : 1
Majdanpek
Moravica
Subotinac
5 : 0
Sloga
Kobišnica
01.10.2017 15:30
Moravica
5 : 0
Sloga
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
01.10.2017 15:30
Poljoprivrednik
4 : 2
OFK Kosanica
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
01.10.2017 15:30
OFK Lugomir
2 : 0
SFS Borac
Napredak
Drenovac
3 : 2
Župa
Aleksandrovac
01.10.2017 15:30
Napredak
3 : 2
Župa
Bošnjane
Bošnjane
4 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
01.10.2017 15:30
Bošnjane
4 : 2
Sloga (Ć)
Žitorađa
Žitorađa
7 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
01.10.2017 15:30
Žitorađa
7 : 1
Jedinstvo
Polet
Nakovo
1 : 0
Sloga
Plandište
01.10.2017 15:30
Polet
1 : 0
Sloga
Mladost (O)
Omoljica
2 : 2
ŽAK
Kikinda
01.10.2017 15:30
Mladost (O)
2 : 2
ŽAK
Jugović
Kać
5 : 1
Hajduk (D)
Divoš
01.10.2017 15:30
Jugović
5 : 1
Hajduk (D)
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
01.10.2017 15:30
LSK Laćarak
4 : 0
Hajduk (Č)
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 0
Podunavac
Belegiš
01.10.2017 15:30
Borac (Š)
2 : 0
Podunavac
Index
Novi Sad
1 : 1
OFK Slavija
Novi Sad
01.10.2017 10:00
Index
1 : 1
OFK Slavija
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 1
Hajduk (B)
Beška
01.10.2017 15:30
Borac (NS)
2 : 1
Hajduk (B)
Sremac
Vojka
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
01.10.2017 15:30
Sremac
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Sloga (T)
Temerin
2 : 1
Kupinovo
Kupinovo
01.10.2017 15:30
Sloga (T)
2 : 1
Kupinovo
Budućnost (G)
Gložan
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
01.10.2017 15:30
Budućnost (G)
1 : 1
Zadrugar
Tekstilac
Odžaci
1 : 3
Srbobran
Srbobran
01.10.2017 15:30
Tekstilac
1 : 3
Srbobran
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
01.10.2017 15:30
Tavankut
1 : 2
Sloga (Č)
Tisa
Adorjan
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
01.10.2017 15:30
Tisa
2 : 1
Preporod
Hajduk
Beograd
3 : 1
Rakovica
Beograd
01.10.2017 11:00
Hajduk
3 : 1
Rakovica
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Torlak
Kumodraž
01.10.2017 15:30
Crvena Zvezda
1 : 0
Torlak
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Balkan
Mirijevo
01.10.2017 11:00
Brodarac
1 : 0
Balkan
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Budućnost
Zvečka
01.10.2017 15:30
Zvezdara
1 : 0
Budućnost
Borac
Lazarevac
2 : 0
Turbina
Vreoci
01.10.2017 10:00
Borac
2 : 0
Turbina
Banat
Čenta
3 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
01.10.2017 15:30
Banat
3 : 1
Mladost (BD)
Naftagas (B)
Boka
1 : 2
Lehel
Mužlja
01.10.2017 15:30
Naftagas (B)
1 : 2
Lehel
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 4
Borac
Aleksandrovo
01.10.2017 15:30
Vojvodina (B)
1 : 4
Borac
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 1
Rusanda
Melenci
01.10.2017 15:30
Crvena zvezda (VS)
0 : 1
Rusanda
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
01.10.2017 15:30
Crvena Zvezda (RS)
2 : 0
Proleter 2006
Omladinac FAM
Botoš
3 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
01.10.2017 15:30
Omladinac FAM
3 : 2
Mladost (L)
Resavac
Subotica
3 : 0
Hajduk
Čepure
01.10.2017 15:00
Resavac
3 : 0
Hajduk
OFK Batinac
Batinac
3 : 1
Dragocvet
Dragocvet
01.10.2017 15:00
OFK Batinac
3 : 1
Dragocvet
Kolare
Kolare
0 : 1
Rembas
Resavica
01.10.2017 15:00
Kolare
0 : 1
Rembas
OFK Tekstilac
Paraćin
3 : 3
Juhor
Glavinci
01.10.2017 15:00
OFK Tekstilac
3 : 3
Juhor
Mladost (S)
Sikirica
1 : 1
Napredak
Zlatovo
01.10.2017 15:00
Mladost (S)
1 : 1
Napredak
Partizan
Glogovac
8 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
01.10.2017 15:00
Partizan
8 : 2
Kušiljevo
Bratstvo
Međureč
0 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
01.10.2017 15:00
Bratstvo
0 : 1
Mladi radnik
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
01.10.2017 15:30
Jedinstvo (V)
2 : 2
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
01.10.2017 15:30
Sloga (BNS)
2 : 1
Jedinstvo Stević
Borac (St)
Starčevo
1 : 0
Dolina
Padina
01.10.2017 15:30
Borac (St)
1 : 0
Dolina
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
01.10.2017 15:30
Vojvodina (S)
0 : 0
Vojvodina (CC)
Vojvodina (Cr)
Crepaja
4 : 1
Strela
Ivanovo
01.10.2017 15:30
Vojvodina (Cr)
4 : 1
Strela
Napredak (P)
Popinci
1 : 1
Borac (M)
Martinci
01.10.2017 16:00
Napredak (P)
1 : 1
Borac (M)
Borac (K)
Klenak
2 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
01.10.2017 16:00
Borac (K)
2 : 0
1. Maj Ruma
Graničar 1924
Adaševci
2 : 1
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
01.10.2017 16:00
Graničar 1924
2 : 1
Sloboda (DT)
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 2
PSK Putinci
Putinci
01.10.2017 16:00
Hrtkovci
2 : 2
PSK Putinci
Železničar
Inđija
1 : 0
Rudar
Vrdnik
01.10.2017 16:00
Železničar
1 : 0
Rudar
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Jadran
Golubinci
01.10.2017 16:00
Ljukovo
0 : 1
Jadran
Kula
Kula
1 : 0
Mladost (K)
Kruščić
01.10.2017 15:30
Kula
1 : 0
Mladost (K)
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
Budućnost (P)
Parage
01.10.2017 15:30
Rusin
1 : 1
Budućnost (P)
Hajduk Junior
Kula
6 : 3
ŽAK
Sombor
01.10.2017 15:30
Hajduk Junior
6 : 3
ŽAK
Slavija
Pivnice
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
01.10.2017 15:30
Slavija
1 : 0
Krila Krajine
Lipar
Lipar
1 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
01.10.2017 15:30
Lipar
1 : 1
Budućnost (M)
Iskra
Kucura
5 : 0
Jadran
Feketić
01.10.2017 15:30
Iskra
5 : 0
Jadran
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
01.10.2017 15:30
Horgoš 1911
1 : 1
Vinogradar
Napredak
Nadalj
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
01.10.2017 15:30
Napredak
1 : 1
Panonija IM Topola
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 7
Obilić
Novi Kneževac
01.10.2017 15:30
Sutjeska
4 : 7
Obilić
Proleter (NJ)
Njegoševo
2 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
01.10.2017 15:30
Proleter (NJ)
2 : 1
Proleter (RS)
Čubra
Čubra
1 : 1
Deli Jovan
Sikole
01.10.2017 15:30
Čubra
1 : 1
Deli Jovan
BSK
Bukovče
0 : 7
Slatina
Slatina Bor
01.10.2017 15:30
BSK
0 : 7
Slatina
Ključ
Podvrška
5 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
01.10.2017 11:00
Ključ
5 : 1
Nemetali
Polom
Leskovo
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
01.10.2017 15:30
Polom
3 : 0
Poreč
Branik
Štubik
3 : 0
Krivelj
Krivelj
01.10.2017 15:30
Branik
3 : 0
Krivelj
Radnički
Klokočevac
4 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
01.10.2017 15:30
Radnički
4 : 1
Brestovac
Borac (P)
Progar
2 : 0
PKB (PS)
Padinska Skela
01.10.2017 15:30
Borac (P)
2 : 0
PKB (PS)
Heroj Polet
Jajinci
0 : 4
Zmaj
Zemun
01.10.2017 15:30
Heroj Polet
0 : 4
Zmaj
Šumadinac
Bečmen
1 : 1
Avala
Beli Potok
01.10.2017 15:30
Šumadinac
1 : 1
Avala
Dunav
Veliko Selo
2 : 1
Poštar Zvezdara
Krnjača
01.10.2017 15:30
Dunav
2 : 1
Poštar Zvezdara
13. Maj
Zemun
3 : 2
Institut
Zemun Polje
01.10.2017 11:00
13. Maj
3 : 2
Institut
Komgrap
Beograd
2 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
01.10.2017 15:30
Komgrap
2 : 0
Studenski Grad
Urovci
Urovci
0 : 0
Radnički (D)
Dren
01.10.2017 15:30
Urovci
0 : 0
Radnički (D)
Zabrežje
Zabrežje
2 : 4
Mladost (C)
Cvetovac
01.10.2017 15:30
Zabrežje
2 : 4
Mladost (C)
Radnički (R)
Rudovci
2 : 0
Šumadija
Šopić
01.10.2017 10:00
Radnički (R)
2 : 0
Šumadija
Rušanj
Rušanj
0 : 9
BSK
Baćevac
01.10.2017 15:30
Rušanj
0 : 9
BSK
Lisović
Lisović
5 : 0
Strelac
Mislođin
01.10.2017 15:30
Lisović
5 : 0
Strelac
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 6
Boleč
Boleč
01.10.2017 10:00
Selo Mladenovac
2 : 6
Boleč
Velika Krsna
Velika Krsna
5 : 0
Kovačevac
Kovačevac
01.10.2017 15:30
Velika Krsna
5 : 0
Kovačevac
Kosmaj
Ralja
0 : 0
Pudarci
Pudarci
01.10.2017 15:30
Kosmaj
0 : 0
Pudarci
Ropočevo
Ropočevo
0 : 2
Vrčin
Vrčin
01.10.2017 15:30
Ropočevo
0 : 2
Vrčin
Dunavac
Grocka
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
01.10.2017 15:30
Dunavac
2 : 0
Mladenovac
Vidojevica
Lešnica
1 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
01.10.2017 15:00
Vidojevica
1 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Cerić
Miokus
2 : 0
Sindjelić
Lipnica
01.10.2017 15:00
Cerić
2 : 0
Sindjelić
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 0
Jevremovac
Jevremovac
01.10.2017 15:00
Cer
4 : 0
Jevremovac
Majur
Majur
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
01.10.2017 15:00
Majur
1 : 0
Podrinje
Mladi Borac
Dublje
2 : 1
Duško
Klenje
01.10.2017 15:00
Mladi Borac
2 : 1
Duško
Mladost (PR)
Prnjavor
1 : 0
Sloga
Bogosavac
01.10.2017 15:00
Mladost (PR)
1 : 0
Sloga
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
2 : 3
Radnički Šabački
Šabac
01.10.2017 15:00
Jedinstvo (ŠT)
2 : 3
Radnički Šabački
Banja
Banja
3 : 1
Bare
Bare
01.10.2017 15:30
Banja
3 : 1
Bare
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
01.10.2017 15:30
Junkovac
1 : 0
Prvi srpski ustanak
ŽSK
Žirovnica
1 : 1
Šumadinac
Natalinci
01.10.2017 15:30
ŽSK
1 : 1
Šumadinac
Mladost MG
Saranovo
4 : 1
BSK
Belosavci
01.10.2017 15:30
Mladost MG
4 : 1
BSK
Vinča
Vinča (Topola)
2 : 2
Omladinac (DR)
Donja Rača
01.10.2017 15:30
Vinča
2 : 2
Omladinac (DR)
Trnava
Donja Trnava
3 : 0
Šatornja
Šatornja
01.10.2017 15:30
Trnava
3 : 0
Šatornja
Borac
Pajsijevići
3 : 2
Partizan
Darosava
01.10.2017 15:30
Borac
3 : 2
Partizan
Mladi borac
Živkovo
6 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
01.10.2017 15:30
Mladi borac
6 : 1
Jedinstvo (Š)
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
8 : 0
Železničar
Brestovac
01.10.2017 15:30
Jedinstvo (GS)
8 : 0
Železničar
Umac
Miroševce
3 : 0
Sloga
Lipovica
01.10.2017 15:30
Umac
3 : 0
Sloga
Mladost (V)
Vinarce
0 : 3
Vučje
Vučje
01.10.2017 15:30
Mladost (V)
0 : 3
Vučje
Bobište
Bobište
2 : 1
Progres
Ladovica
01.10.2017 15:30
Bobište
2 : 1
Progres
OFK Brza
Brza
3 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
01.10.2017 15:30
OFK Brza
3 : 1
Kumarevo 65
Polet
Stajkovce
2 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
01.10.2017 15:30
Polet
2 : 2
Zloćudovo
Čekmin
Čekmin
1 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
01.10.2017 15:30
Čekmin
1 : 1
Jedinstvo (G)
Proleter 1947
Vranovo
10 : 2
7. Juli
Vodanj
01.10.2017 15:30
Proleter 1947
10 : 2
7. Juli
Polet
Trnovče
1 : 2
Obilić
Staro Selo
01.10.2017 15:30
Polet
1 : 2
Obilić
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
01.10.2017 15:30
Crvena zvezda
4 : 1
Radnik
Osipaonica
Osipaonica
1 : 2
Borac
Ralja
01.10.2017 15:30
Osipaonica
1 : 2
Borac
Pobeda
Golobok
1 : 2
Sloboda
Lipe
01.10.2017 15:30
Pobeda
1 : 2
Sloboda
SASK
Saraorci
1 : 4
Podunavac
Udovice
01.10.2017 15:30
SASK
1 : 4
Podunavac
Vrbovac
Vrbovac
2 : 2
Sloga
Miloševac
01.10.2017 15:30
Vrbovac
2 : 2
Sloga
Šumadija
Azanja
3 : 2
Cerovac
Cerovac
01.10.2017 15:30
Šumadija
3 : 2
Cerovac
Spartak
Trnava
0 : 4
Omladinac (Z)
Zablaće
01.10.2017 16:00
Spartak
0 : 4
Omladinac (Z)
Mladost (P)
Preljina
1 : 4
Polet (T)
Trbušani
01.10.2017 16:00
Mladost (P)
1 : 4
Polet (T)
Napredak
Svračkovci
0 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
01.10.2017 16:00
Napredak
0 : 0
Backovac Junajted
Šumadija 1923
Brdjani
0 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
01.10.2017 16:00
Šumadija 1923
0 : 3
Jedinstvo (GG)
Zadrugar
Donja Trepča
3 : 1
Brezak 1936
Pranjani
01.10.2017 16:00
Zadrugar
3 : 1
Brezak 1936
Rudar
Bresnica
1 : 0
Lunjevica
Lunjevica
01.10.2017 16:00
Rudar
1 : 0
Lunjevica
Naupare
Naupare
2 : 1
FUD
Brus
01.10.2017 15:30
Naupare
2 : 1
FUD
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 1
Vinogradar
Zleginje
01.10.2017 15:30
Donji Kopaonik
1 : 1
Vinogradar
Juhor
Obrež
3 : 0
Kupci
Kupci
01.10.2017 15:30
Juhor
3 : 0
Kupci
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Sloga (D)
Dašnica
01.10.2017 15:30
Jastrebac
2 : 1
Sloga (D)
Mačkovac
Mačkovac
5 : 2
Čitluk
Čitluk
01.10.2017 15:30
Mačkovac
5 : 2
Čitluk
Parunovac
Parunovac
2 : 2
Knez Lazar 2015
Kruševac
01.10.2017 15:30
Parunovac
2 : 2
Knez Lazar 2015
Sloga (M)
Majdevo
1 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
01.10.2017 15:30
Sloga (M)
1 : 1
Ribnik
Borac (K)
Klenovnik
2 : 2
Rudar (K)
Krepoljin
01.10.2017 15:30
Borac (K)
2 : 2
Rudar (K)
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 2
Železničar
Požarevac
01.10.2017 15:30
Zadrugar (T)
2 : 2
Železničar
Rudar (S)
Stamnica
3 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
01.10.2017 15:30
Rudar (S)
3 : 0
Napredak 1936
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
01.10.2017 15:30
Mlava (ML)
1 : 1
Trgovački
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
01.10.2017 15:30
Budućnost (V)
1 : 0
Mladost (B)
Mladost
Poljska Ržana
0 : 0
Senjak
Pirot
01.10.2017 15:30
Mladost
0 : 0
Senjak
Gnjilan
Gnjilan
3 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
01.10.2017 15:30
Gnjilan
3 : 0
Vladimir Durković
Rajko Mitić
Bela Palanka
1 : 3
Jedinstvo
Pirot
01.10.2017 15:30
Rajko Mitić
1 : 3
Jedinstvo
Zadrugar
Krupac
2 : 3
Spartak
Pirot
01.10.2017 15:30
Zadrugar
2 : 3
Spartak
Dragoš
Pirot
5 : 1
Borac
Barje Čiflik
01.10.2017 15:30
Dragoš
5 : 1
Borac
Stubal
Stubal
2 : 2
Ribnica
Jovac
01.10.2017 16:00
Stubal
2 : 2
Ribnica
Granit
Jošanička banja
2 : 5
Proleter
Pečenog
01.10.2017 16:00
Granit
2 : 5
Proleter
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 1
Real
Podunavci
01.10.2017 16:00
OFK Ras
0 : 1
Real
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Omladinac
Novo Selo
01.10.2017 16:00
Ibar
1 : 0
Omladinac
Mataruge
Mataruge
0 : 2
Polet
Ratina
01.10.2017 16:00
Mataruge
0 : 2
Polet
Budućnost
Konarevo
4 : 0
Radnik
Ušće
01.10.2017 16:00
Budućnost
4 : 0
Radnik
Popovići
Popovići
1 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
01.10.2017 16:00
Popovići
1 : 1
Novi Pazar 1928
Železničar
Požega
6 : 1
Ježevica
Ježevica
01.10.2017 15:30
Železničar
6 : 1
Ježevica
Višesava
Bajina Bašta
0 : 0
Prvi partizan
Užice
01.10.2017 15:30
Višesava
0 : 0
Prvi partizan
Lauš
Lopaš
0 : 4
Ariljska rampa
Požega
01.10.2017 11:00
Lauš
0 : 4
Ariljska rampa
Lazarica
Prilipac
1 : 2
Omladinac
Zdravčići
01.10.2017 11:00
Lazarica
1 : 2
Omladinac
Perućac
Perućac
6 : 0
Savinac
Visibaba
01.10.2017 15:30
Perućac
6 : 0
Savinac
Jedinstvo
Kalenić
2 : 4
Čajetina
Gostilje
01.10.2017 15:30
Jedinstvo
2 : 4
Čajetina
Mladost
Dračić
5 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
01.10.2017 15:30
Mladost
5 : 0
Tvrdojevac
ZSK
Valjevo
0 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
01.10.2017 15:30
ZSK
0 : 2
Pepeljevac
Ribnikar
Pecka
1 : 1
Brezovica
Brezovica
01.10.2017 15:30
Ribnikar
1 : 1
Brezovica
Trlić
Trlić
1 : 6
Vrelo Sport
Vrelo
01.10.2017 15:30
Trlić
1 : 6
Vrelo Sport
Kačer
Belanovica
2 : 4
Iskra
Donja Bukovica
01.10.2017 15:30
Kačer
2 : 4
Iskra
Partizan
Cerovac
0 : 0
Korićani
Korićani
01.10.2017 16:00
Partizan
0 : 0
Korićani
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Budućnost
Resnik
01.10.2017 16:00
Kolonija
0 : 3
Budućnost
Kutlovo
Kutlovo
4 : 0
Zastava
Kragujevac
01.10.2017 16:00
Kutlovo
4 : 0
Zastava
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 0
Mladost
Pajazitovo
01.10.2017 16:00
Šumadinac (KG)
1 : 0
Mladost
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Šumadija 1934
Drača
01.10.2017 16:00
Vodojaža
2 : 1
Šumadija 1934
Borac (D)
Drenovac
1 : 0
Ćava
Grošnica
01.10.2017 16:00
Borac (D)
1 : 0
Ćava
Srbija
Ilićevo
5 : 0
Sloboda
Grbice
01.10.2017 16:00
Srbija
5 : 0
Sloboda
Erdoglija 1931
Kragujevac
3 : 3
Jedinstvo
Petrovac
01.10.2017 16:00
Erdoglija 1931
3 : 3
Jedinstvo
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 1
Jadran
Kragujevac
01.10.2017 16:00
Sloga (D)
2 : 1
Jadran
Rasovača
Rasovača
1 : 0
Sloga
Korman
01.10.2017 15:30
Rasovača
1 : 0
Sloga
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Jedinstvo GVD
Grejač
01.10.2017 15:30
Palilula
2 : 1
Jedinstvo GVD
Doljevac 1971
Doljevac
3 : 1
Naisus 1977
Rožina
01.10.2017 15:30
Doljevac 1971
3 : 1
Naisus 1977
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
01.10.2017 15:30
Moravac (ZT)
2 : 2
Crvena zvezda
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 2
Morava (Ž)
Žitkovac
01.10.2017 15:30
Zemljoradnik
4 : 2
Morava (Ž)
Čegar 2013
Kamenica
0 : 1
Vulkan 1963
Brenica
01.10.2017 15:30
Čegar 2013
0 : 1
Vulkan 1963
Rudar
Jelašnica
1 : 0
Morava
Krušce
01.10.2017 15:30
Rudar
1 : 0
Morava
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 2
Mladost (M)
Medoševac
01.10.2017 15:30
Stevan Nešticki
1 : 2
Mladost (M)
Vrtište
Vrtište
2 : 4
Budućnost
Prva Kutina
01.10.2017 15:30
Vrtište
2 : 4
Budućnost
Sofeks
Futog
5 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
01.10.2017 15:30
Sofeks
5 : 0
RFK Novi Sad 1921
Tatra
Kisač
0 : 0
Veternik
Veternik
01.10.2017 15:30
Tatra
0 : 0
Veternik
Bačka 1923
Đurđevo
4 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
01.10.2017 15:30
Bačka 1923
4 : 2
Šajkaš 1908
Proleter
Banoštor
5 : 2
Vinogradar
Ledinci
01.10.2017 15:30
Proleter
5 : 2
Vinogradar
Jedinstvo (G)
Gospođinci
1 : 1
OFK Sirig
Sirig
01.10.2017 15:30
Jedinstvo (G)
1 : 1
OFK Sirig
OFK Rtanj
Boljevac
0 : 1
Kosovo
Zvezdan
01.10.2017 15:30
OFK Rtanj
0 : 1
Kosovo
Trebič
Sokobanja
0 : 0
Midžor
Kalna
01.10.2017 15:30
Trebič
0 : 0
Midžor
Bučje
Bučje kod Knjaževca
1 : 5
Osnić
Osnić
01.10.2017 15:30
Bučje
1 : 5
Osnić
Sloga
Minićevo
2 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
01.10.2017 15:30
Sloga
2 : 2
OFK Knjaz
Mladost
Sumrakovac
1 : 5
Omladinac
Grezna
01.10.2017 15:30
Mladost
1 : 5
Omladinac
Graničar
Veliki Izvor
1 : 1
Radnički (L)
Lubnica
01.10.2017 15:30
Graničar
1 : 1
Radnički (L)
Malinik
Podgorac
2 : 1
Rgotina
Rgotina
01.10.2017 15:30
Malinik
2 : 1
Rgotina
Rudar (VČ)
Grljan
1 : 2
OFK 019
Zaječar
01.10.2017 15:30
Rudar (VČ)
1 : 2
OFK 019
Spartak
Gornja Trnava
2 : 5
Kaćuša
Kuršumliija
01.10.2017
Spartak
2 : 5
Kaćuša
Borac
Držanovac
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
01.10.2017
Borac
3 : 0
Pobeda
Kosovac
Prokuplje
3 : 0
Dundjerski
Voljcinac
01.10.2017
Kosovac
3 : 0
Dundjerski
Omladinac
Podina
3 : 1
Mladost 1982
Donji Drenovac
01.10.2017
Omladinac
3 : 1
Mladost 1982
Partizanski put
Grudaš
0 : 11
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
01.10.2017
Partizanski put
0 : 11
Svetlost Badnjevac
Mladost
Vrdila
0 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
01.10.2017 16:00
Mladost
0 : 1
Jedinstvo (G)
Lasta
Vitkovac
1 : 0
Lazac
Lazac
01.10.2017 16:00
Lasta
1 : 0
Lazac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 5
Gruža
Vitanovac
01.10.2017 16:00
Jedinstvo (D)
2 : 5
Gruža
Tavnik
Tavnik
1 : 1
Mineral 2015
Rudno
01.10.2017 16:00
Tavnik
1 : 1
Mineral 2015
Napredak
Gračac
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
01.10.2017 16:00
Napredak
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Borac (A)
Adrani
3 : 2
Metalac
Kraljevo
01.10.2017 16:00
Borac (A)
3 : 2
Metalac
Omladinac
Šaludovac
4 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
01.10.2017 15:00
Omladinac
4 : 2
15. Avgust 1950
Borac 1805
Ivankovac
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
01.10.2017 15:00
Borac 1805
1 : 0
Mladost (J)
Šumadija
Trešnjevica
1 : 3
Moravac
Krušar
01.10.2017 15:00
Šumadija
1 : 3
Moravac
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 1
Istok 63
Plana
01.10.2017 15:00
Pomoravlje
2 : 1
Istok 63
Budućnost
Miliva
0 : 4
Rudar (St)
Stenjevac
01.10.2017 15:00
Budućnost
0 : 4
Rudar (St)
Sinđelić 1934
Vojska
3 : 2
Sloga
Voljavče
01.10.2017 15:00
Sinđelić 1934
3 : 2
Sloga
Vinorača
Vinorača
2 : 1
Mladost (G)
Gložane
01.10.2017 15:00
Vinorača
2 : 1
Mladost (G)
Ursule
Ursule
2 : 1
Kupinovac
Kupinovac
01.10.2017 15:00
Ursule
2 : 1
Kupinovac
Budućnost (Đ)
Đurinac
3 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
01.10.2017 15:00
Budućnost (Đ)
3 : 1
Jedinstvo
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 3
Šantarovac
Šantarovac
01.10.2017 15:00
Mladost (K)
4 : 3
Šantarovac
Mladost (D)
Dublje
4 : 1
Mladost (T)
Tečić
01.10.2017 15:00
Mladost (D)
4 : 1
Mladost (T)
Šumadinac
Dragovo
3 : 3
Morava (R)
Ribare
01.10.2017 15:00
Šumadinac
3 : 3
Morava (R)
Napredak
Žarkovac
4 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
01.10.2017 16:00
Napredak
4 : 1
Fruškogorac
Sloga
Čalma
3 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
01.10.2017 16:00
Sloga
3 : 2
Donji Petrovci
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 3
Graničar (O)
Obrež
01.10.2017 16:00
Graničar (K)
0 : 3
Graničar (O)
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
01.10.2017 16:00
Mitros
1 : 0
OFK Bikić
Hajduk
Višnjićevo
0 : 3
Polet
Novi Karlovci
01.10.2017 16:00
Hajduk
0 : 3
Polet
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 2
OFK Brestač
Brestač
01.10.2017 16:00
OFK Zeka Buljubaša
1 : 2
OFK Brestač
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 2
Mladost (B)
Buđanovci
01.10.2017 16:00
Donji Srem 2015
1 : 2
Mladost (B)
Fruška Gora
Ruma
6 : 2
Sloboda
Šašinci
01.10.2017 10:00
Fruška Gora
6 : 2
Sloboda
Ševac
Kusić
3 : 1
Ratar
Kruščica
01.10.2017 15:30
Ševac
3 : 1
Ratar
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
01.10.2017 15:30
Partizan (K)
2 : 1
Karaš (K)
Janošik
Janošik
2 : 4
Hajdučica
Hajdučica
01.10.2017 15:30
Janošik
2 : 4
Hajdučica
Potporanj
Potporanj
5 : 1
Dobrica
Dobrica
01.10.2017 15:30
Potporanj
5 : 1
Dobrica
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Vinogradar
Gudurica
01.10.2017 15:30
Borac (VG)
1 : 0
Vinogradar
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
01.10.2017 15:30
Budućnost (A)
2 : 0
Borac (VS)
Unirea
Uzdin
5 : 0
Slavia
Kovačica
01.10.2017 15:30
Unirea
5 : 0
Slavia
Omladinac 1927
Opovo
2 : 1
Glogonj
Glogonj
01.10.2017 15:30
Omladinac 1927
2 : 1
Glogonj
Mundial
Pančevo
2 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
01.10.2017 15:30
Mundial
2 : 2
Mladost (V)
Polet
Idvor
3 : 2
Tempo
Sefkerin
01.10.2017 15:30
Polet
3 : 2
Tempo
Pobeda
Samoš
1 : 2
Spartak 1911
Debeljača
01.10.2017 15:30
Pobeda
1 : 2
Spartak 1911
Jedinstvo
Dubovac
2 : 0
Borac (P)
Pločica
01.10.2017 15:30
Jedinstvo
2 : 0
Borac (P)
Omladinac (D)
Deliblato
5 : 2
Dolovo
Dolovo
01.10.2017 15:30
Omladinac (D)
5 : 2
Dolovo
Kolonija
Kovin
4 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
01.10.2017 15:30
Kolonija
4 : 1
Stari Tamiš
Proleter
Mramorak
1 : 3
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
01.10.2017 15:30
Proleter
1 : 3
Budućnost (BB)
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 4
Partizan (G)
Gaj
01.10.2017 15:30
BSK Bavanište
1 : 4
Partizan (G)
Rudar
Brasina
4 : 2
Velika Reka
Velika Reka
01.10.2017 15:00
Rudar
4 : 2
Velika Reka
Jadar
Stupnica
1 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
01.10.2017 15:00
Jadar
1 : 1
Sloga (LŠ)
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 1
7. Juli
Bela Crkva
01.10.2017 15:00
Jedinstvo (MZ)
1 : 1
7. Juli
Borac
Kozjak
1 : 3
Antimon
Zajača
01.10.2017 15:00
Borac
1 : 3
Antimon
Prva Iskra
Runjani
3 : 0
Stolice
Krupanj
01.10.2017 15:00
Prva Iskra
3 : 0
Stolice
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
5 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
01.10.2017 15:00
Jedinstvo (ZA)
5 : 1
Milan Orlić
Dedinje
Beograd
2 : 1
Sparta Železnik
Beograd
01.10.2017 13:30
Dedinje
2 : 1
Sparta Železnik
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 3
BUSK
Beograd
01.10.2017 15:30
Novi Beograd
3 : 3
BUSK
Rekreativo 011
Beograd
1 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
01.10.2017 10:00
Rekreativo 011
1 : 2
Šećeranac Ada
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 2
Mladi Proleter
Beograd
01.10.2017 15:30
Posavac Tišma
1 : 2
Mladi Proleter
Busije
Zemun
4 : 1
Sveti Stefan
Slanci
01.10.2017 15:30
Busije
4 : 1
Sveti Stefan
Atakante
Rakovica
2 : 3
011
Beograd
01.10.2017 15:30
Atakante
2 : 3
011
Pionir
Besni Fok
1 : 0
Zaklopača
Zaklopača
01.10.2017 15:30
Pionir
1 : 0
Zaklopača
Crvenka
Borča
3 : 1
Mladost
Jabučki Rit
01.10.2017 15:30
Crvenka
3 : 1
Mladost
Poštar
Beograd
3 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
01.10.2017 15:30
Poštar
3 : 1
Lepušnica
Hajduk
Kamendol
2 : 2
Partizan
Kaluđerica
01.10.2017 15:30
Hajduk
2 : 2
Partizan
Beljina
Beljina
1 : 3
OFK Borac
Arnajevo
01.10.2017 15:30
Beljina
1 : 3
OFK Borac
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 2
Velika Mostanica
Velika Mostanica
01.10.2017 15:30
Veliki Borak
0 : 2
Velika Mostanica
Barajevo
Barajevo
0 : 3
Guncate
Guncati
01.10.2017 15:30
Barajevo
0 : 3
Guncate
Cer
Petkovica
4 : 1
OFK Šabac
Šabac
01.10.2017 15:00
Cer
4 : 1
OFK Šabac
Sloga
Duvanište
2 : 5
Premijer
Badovinci
01.10.2017 15:00
Sloga
2 : 5
Premijer
Budućnost (ZM)
Zminjak
2 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
01.10.2017 15:00
Budućnost (ZM)
2 : 0
Napredak
Proleter
Šabac
3 : 1
Mladost
Mačvanski Metković
01.10.2017 15:00
Proleter
3 : 1
Mladost
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 1
Milicionar
Bogatić
01.10.2017 15:00
Budućnost (PD)
4 : 1
Milicionar
Drina
Badovinci
6 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
01.10.2017 15:00
Drina
6 : 1
Omladinac 2013
Gorki
Glušci
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
01.10.2017 15:00
Gorki
1 : 0
Hajduk Stanko
Radnički
Koceljeva
0 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
01.10.2017 15:00
Radnički
0 : 1
Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
01.10.2017 15:00
Vlašić
3 : 0
Miloš Pocerac 2013
Trešnjevka
Trbusac
3 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
01.10.2017 15:00
Trešnjevka
3 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Pocerina
Jevremovac
1 : 0
Provo 2015
Provo
01.10.2017 15:00
Pocerina
1 : 0
Provo 2015
Dobrava
Vukošić
3 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
01.10.2017 15:00
Dobrava
3 : 2
Dušan Silni
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
0 : 0
Karađorđe
Mišar
01.10.2017 15:00
Mladost (PP)
0 : 0
Karađorđe
Radnički
Pertate
4 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
01.10.2017 15:30
Radnički
4 : 0
Omladinac
Sušica 2012
Kukulovce
2 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
01.10.2017 15:30
Sušica 2012
2 : 3
Plantaža
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 3
Mladost (B)
Batulovce
01.10.2017 15:30
Marjan MB
2 : 3
Mladost (B)
Moravac (P)
Pečenjevce
1 : 1
Gradac
Konopnica
01.10.2017 15:30
Moravac (P)
1 : 1
Gradac
Milanovo
Milanovo
3 : 4
OFK Morava
Leskovac
01.10.2017 15:30
Milanovo
3 : 4
OFK Morava
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 1
Real
Donja Jajina
01.10.2017 11:00
Bratstvo
2 : 1
Real
Lemind 1953
Leskovac
5 : 0
BSK
Belanovce
01.10.2017 15:30
Lemind 1953
5 : 0
BSK
Šumadija
Razgojna
7 : 3
ŠFU Derbi 2016
Vlase
01.10.2017 15:30
Šumadija
7 : 3
ŠFU Derbi 2016
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
01.10.2017 15:30
Dimitrije Tucović
2 : 2
OFK Paljuvi
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 0
Čučuge
Čučuge
01.10.2017 15:30
Polet (DL)
3 : 0
Čučuge
Polet (T)
Takovo
1 : 0
Rudar
Radljevo
01.10.2017 15:30
Polet (T)
1 : 0
Rudar
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 3
Vrelo
Vrelo
01.10.2017 15:30
OFK Stublenica
1 : 3
Vrelo
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
Komanice
Komanice
01.10.2017 15:30
Kolubara 2
1 : 0
Komanice
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 1
Rakac Stave
Stave
01.10.2017 15:30
Stari drugari
2 : 1
Rakac Stave
Kotešica
Kotešica
2 : 2
Polet
Popučke
01.10.2017 15:30
Kotešica
2 : 2
Polet
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 0
Borac
Rajković
01.10.2017 15:30
Milenko Pavlović
4 : 0
Borac
Mladost (L)
Latković
2 : 2
Rajac
Kadina Luka
01.10.2017 15:30
Mladost (L)
2 : 2
Rajac
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 0
Bujačić
Bujačić
01.10.2017 15:30
Mladost (VK)
1 : 0
Bujačić
Gradina
Pejovac
2 : 1
Borac
Gornji Katun
01.10.2017 15:30
Gradina
2 : 1
Borac
Ušće
Grad Stalać
2 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
01.10.2017 15:30
Ušće
2 : 2
Beli Orlovi
14. Oktobar
Izbenica
0 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
01.10.2017 15:30
14. Oktobar
0 : 0
Stari Trstenik
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 1
Omladinac
Pojate
01.10.2017 15:30
Mladost (DK)
3 : 1
Omladinac
Sloga (L)
Lozna
1 : 1
Trudbenik
Stalać
01.10.2017 15:30
Sloga (L)
1 : 1
Trudbenik
Rubin (DS)
Donji Stupanj
2 : 1
Mladi Gorani
Dupci
01.10.2017 15:30
Rubin (DS)
2 : 1
Mladi Gorani
Napredak BT
Banatska Topola
5 : 0
2. Oktobar
Kumane
01.10.2017 15:30
Napredak BT
5 : 0
2. Oktobar
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 4
Terekves
Hetin
01.10.2017 15:30
1.Oktobar
3 : 4
Terekves
Roham
Nova Crnja
1 : 1
Proleter
Međa
01.10.2017 15:30
Roham
1 : 1
Proleter
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 3
Budućnost
Banatski Dvor
01.10.2017 15:30
Omladinac
1 : 3
Budućnost
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
01.10.2017 16:00
Vinogradi DB
0 : 1
OFK Bagremar
Divostin
Kragujevac
3 : 0
Seljak
Cvetojevac
01.10.2017 16:00
Divostin
3 : 0
Seljak
Pobeda
Beloševac
0 : 0
Košutnjak
Kragujevac
01.10.2017 16:00
Pobeda
0 : 0
Košutnjak
Maršić
Maršić
1 : 3
21. oktobar
Kragujevac
01.10.2017 16:00
Maršić
1 : 3
21. oktobar
Jedinstvo (B)
Bobovište
2 : 7
OFK Sloga
Dobrujevac
01.10.2017 15:30
Jedinstvo (B)
2 : 7
OFK Sloga
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 0
Gredetin
Gredetin
01.10.2017 11:00
OFK Rutevac 1908
3 : 0
Gredetin
Jastrebac
Tešica
4 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
01.10.2017 11:00
Jastrebac
4 : 0
Ratar
Hajduk
Stapar
5 : 2
Omladinac (D)
Deronje
01.10.2017
Hajduk
5 : 2
Omladinac (D)
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
01.10.2017
Kordun
2 : 1
Omladinac (B)
Partizan
Kupusina
4 : 0
Dunav
Bački Monoštor
01.10.2017
Partizan
4 : 0
Dunav
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 2
Rastina 1918
Rastina
01.10.2017
Dinamo 1923
1 : 2
Rastina 1918
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
01.10.2017
Jedinstvo
0 : 2
Radnički 1918
Jasenica
Božurnja
2 : 2
Plaskovac
Plaskovac
01.10.2017 15:30
Jasenica
2 : 2
Plaskovac
Šamot
Aranđelovac
0 : 1
Brezovac
Brezovac
01.10.2017 15:30
Šamot
0 : 1
Brezovac
Vrbica
Aranđelovac
2 : 2
Mladi rudar
Bukovik
01.10.2017 15:30
Vrbica
2 : 2
Mladi rudar
B 2000
Aranđelovac
2 : 1
Šumadinac
Stojnik
01.10.2017 11:00
B 2000
2 : 1
Šumadinac
Sloga
Zagorica
7 : 3
Ranilović
Ranilović
01.10.2017 15:30
Sloga
7 : 3
Ranilović
Napredak 1934
Nabrđe
5 : 0
Radnički (P)
Požeženo
01.10.2017 15:30
Napredak 1934
5 : 0
Radnički (P)
Dunavac (P)
Petka
2 : 2
Sirakovo
Sirakovo
01.10.2017 15:30
Dunavac (P)
2 : 2
Sirakovo
Sloga (M)
Mustapić
2 : 0
Desine
Desine
01.10.2017 15:30
Sloga (M)
2 : 0
Desine
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 1
Stig 1955
Beranje
01.10.2017 15:30
Žika Marković Uča
3 : 1
Stig 1955
Obilić (Ž)
Živica
3 : 0
Dizel
Bare
01.10.2017 15:30
Obilić (Ž)
3 : 0
Dizel
Bata Bulić
Bistrica
1 : 4
Omladinac (Š)
Šetonje
01.10.2017 15:30
Bata Bulić
1 : 4
Omladinac (Š)
Manastirica
Manastirica
0 : 0
Rade Milošević
Dubočka
01.10.2017 15:30
Manastirica
0 : 0
Rade Milošević
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 0
Omladinac (B)
Busur
01.10.2017 15:30
Sloga 1952
2 : 0
Omladinac (B)
Radnički (K)
Knežica
2 : 0
Napredak (S)
Simićevo
01.10.2017 15:30
Radnički (K)
2 : 0
Napredak (S)
BSK 1924
Boževac
6 : 0
Krilaš
Ćovdin
01.10.2017 15:30
BSK 1924
6 : 0
Krilaš
Palić
Palić
2 : 3
Bikovo
Bikovo
01.10.2017 15:30
Palić
2 : 3
Bikovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 2
Čantavir
Čantavir
01.10.2017 15:30
Hajduk
2 : 2
Čantavir
Bratstvo
Ljutovo
0 : 3
Solid
Subotica
01.10.2017 15:30
Bratstvo
0 : 3
Solid
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 5
Lokomotiva
Subotica
01.10.2017 15:30
Udarnik Višnjevac
1 : 5
Lokomotiva
Žednik
Stari Žednik
1 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
01.10.2017 15:30
Žednik
1 : 3
Elektrovojvodina
Đurđin
Đurđin
4 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
01.10.2017 15:30
Đurđin
4 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mladost (MI)
Mala Ivanča
1 : 2
Popović
Popovići
01.10.2017 16:00
Mladost (MI)
1 : 2
Popović
Stojnik
Stojnik
4 : 1
OFK Slatina
Slatina
01.10.2017 13:00
Stojnik
4 : 1
OFK Slatina
Vojvoda
Dučina
4 : 1
Rudar 2012
Babe
01.10.2017 13:00
Vojvoda
4 : 1
Rudar 2012
Moskva
Budisava
1 : 0
Borac
Rakovac
01.10.2017 15:30
Moskva
1 : 0
Borac
Titel
Titel
2 : 7
Fruškogorac
Sremska Kamenica
01.10.2017 15:30
Titel
2 : 7
Fruškogorac
Miletić
Mošorin
4 : 0
Dinamo
Budisava
01.10.2017 15:30
Miletić
4 : 0
Dinamo
Čenej
Čenej
3 : 0
Hajduk
Gardinovci
01.10.2017 15:30
Čenej
3 : 0
Hajduk
Bačka
Begeč
0 : 0
Obilić
Vilovo
01.10.2017 15:30
Bačka
0 : 0
Obilić
Tisa
Padej
2 : 2
Jadran
Sanad
01.10.2017 15:30
Tisa
2 : 2
Jadran
AFK
Ada
3 : 0
Hajduk
Podlokanj
01.10.2017 15:30
AFK
3 : 0
Hajduk
Tromedja
Majdan
4 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
01.10.2017 15:30
Tromedja
4 : 3
Jedinstvo (SK)
Bačka
Mol
0 : 1
Graničar
Đala
01.10.2017 15:30
Bačka
0 : 1
Graničar
Šampion
Orom
0 : 5
Sloga
Ostojićevo
01.10.2017 15:30
Šampion
0 : 5
Sloga
Krivaja
Krivaja
1 : 1
Mladost
Radičević
01.10.2017 16:00
Krivaja
1 : 1
Mladost
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 1
Obilić
Zmajevo
01.10.2017 16:00
Vojvodina
3 : 1
Obilić
Budućnost
Savino Selo
4 : 0
Pobeda
Pobeda
01.10.2017 16:00
Budućnost
4 : 0
Pobeda
Tomislavci
Tomislavci
4 : 0
Mladost Radost
Srbobran
01.10.2017 16:00
Tomislavci
4 : 0
Mladost Radost
Pobeda
Držina
2 : 0
Rongo Siti
Pirot
01.10.2017 15:30
Pobeda
2 : 0
Rongo Siti
Temac
Temska
5 : 1
Željuša
Željuša
01.10.2017 15:30
Temac
5 : 1
Željuša
Prilike
Prilike
5 : 1
Gradina
Rti
01.10.2017 15:00
Prilike
5 : 1
Gradina
Gorušica
Viča
6 : 3
Jelica
Goračići
01.10.2017 15:00
Gorušica
6 : 3
Jelica
Radnički
Turica
0 : 3
Vrelo
Gornja Kravarica
01.10.2017 15:00
Radnički
0 : 3
Vrelo
Voćar
Kotraža
2 : 2
Jedinstvo
Puhovo
01.10.2017 15:00
Voćar
2 : 2
Jedinstvo
Rakova
Rakova
2 : 1
Prijatelji
Čačak
01.10.2017 11:00
Rakova
2 : 1
Prijatelji
Kej
Čačak
1 : 3
Planinac
Vujetinci
01.10.2017 16:00
Kej
1 : 3
Planinac
Mladost (A)
Atenica
2 : 0
Čačak 94
Čačak
01.10.2017 16:00
Mladost (A)
2 : 0
Čačak 94
Morava (K)
Katrga
2 : 1
Budućnost
Stančići
01.10.2017 16:00
Morava (K)
2 : 1
Budućnost
Gavrilo Princip
Vranići
2 : 2
Morava (M)
Mojsinje
01.10.2017 16:00
Gavrilo Princip
2 : 2
Morava (M)
Lugovi
Čačak
8 : 0
Vujan
Prislonica
01.10.2017 16:00
Lugovi
8 : 0
Vujan
Marjan
Knić
2 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
01.10.2017 15:30
Marjan
2 : 1
Pobeda (Đ)
Veteran 2015
Popović
1 : 2
Udarnik Trska 1947
Trska
01.10.2017 15:30
Veteran 2015
1 : 2
Udarnik Trska 1947
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
01.10.2017 15:30
Mladost (R)
1 : 1
Partizan (BB)
BSK
Borač
0 : 3
Sloga (M)
Milatovac
01.10.2017 15:30
BSK
0 : 3
Sloga (M)
Šilopaj
Šilopaj
1 : 2
Velereč 94
Velereč
01.10.2017 15:30
Šilopaj
1 : 2
Velereč 94
Ozrem
Ozrem
3 : 2
Omladinac
Kalimanići
01.10.2017 15:30
Ozrem
3 : 2
Omladinac
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 2
Ozremica
Beršići
01.10.2017 15:30
Donja Vrbava
1 : 2
Ozremica
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 4
Stella Rossa
Gornji Milanovac
01.10.2017 15:30
Mladost 09
0 : 4
Stella Rossa
Mala Vrbica
Mala Vrbica
7 : 0
Pontes
Kostol
01.10.2017 15:30
Mala Vrbica
7 : 0
Pontes
Milutinovac
Milutinovac
3 : 7
Egeta
Brza Palanka
01.10.2017 15:30
Milutinovac
3 : 7
Egeta
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 8
Lovćen
Petrovo selo
01.10.2017 15:30
Velika Vrbica
0 : 8
Lovćen
Koča Andjelković
Tekija
1 : 1
Kladušnica
Kladušnica
01.10.2017 15:30
Koča Andjelković
1 : 1
Kladušnica
Rtkovo
Rtkovo
1 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
01.10.2017 15:30
Rtkovo
1 : 0
Lokomotiva
Omladinac
Vajuga
7 : 1
Dunavac
Velesnica
01.10.2017 15:30
Omladinac
7 : 1
Dunavac
Šepšin
Šepšin
0 : 2
Napredak
Međulužje
01.10.2017 15:30
Šepšin
0 : 2
Napredak
Omladinac
Rajkovac
0 : 0
Markovac
Markovac
01.10.2017 15:30
Omladinac
0 : 0
Markovac
Borac
Amerić
2 : 3
Kosmajac
Koraćica
01.10.2017 15:30
Borac
2 : 3
Kosmajac
Dedinje
Mladenovac
0 : 3
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
01.10.2017 15:30
Dedinje
0 : 3
Vlaška 1950
OFK Student
Mladenovac
0 : 2
Rabrovac
Rabrovac
01.10.2017 15:30
OFK Student
0 : 2
Rabrovac
Posavina
Stubline
6 : 0
Ljubinić
Ljubinić
01.10.2017 15:30
Posavina
6 : 0
Ljubinić
Partizan
Draževac
2 : 3
Belo Polje
Belo Polje
01.10.2017 15:30
Partizan
2 : 3
Belo Polje
Borac
Ušće
4 : 1
Sloga
Ratari
01.10.2017 15:30
Borac
4 : 1
Sloga
Rvati
Obrenovac
2 : 3
Duboko
Mala Moštanica
01.10.2017 15:30
Rvati
2 : 3
Duboko
Polet
Grabovac
2 : 1
Jedinstvo
Dren
01.10.2017 15:30
Polet
2 : 1
Jedinstvo
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
2 : 2
Krtinska
Krtinska
01.10.2017 15:30
Zadrugar
2 : 2
Krtinska
Bistrica
Bistrica
3 : 4
Vreoci
Vreoci
01.10.2017 15:00
Bistrica
3 : 4
Vreoci
Polet
Mirosaljci
2 : 4
Mladost (Č)
Čibutkovica
01.10.2017 15:00
Polet
2 : 4
Mladost (Č)
Sloboda
Stubica
5 : 0
BSK
Brajkovac
01.10.2017 15:00
Sloboda
5 : 0
BSK
Sloga
Lukavica
1 : 1
Petka
Petka
01.10.2017 15:00
Sloga
1 : 1
Petka
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
3 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
01.10.2017 15:00
Šumadija (MC)
3 : 0
20. Oktobar
Rudar
Zeoke
4 : 0
Mladi borac
Županjac
01.10.2017 15:00
Rudar
4 : 0
Mladi borac
Glumač
Glumač
2 : 2
Bakionica
Bakionica
01.10.2017 16:00
Glumač
2 : 2
Bakionica
Duškovci
Duškovci
3 : 2
Blagaja
Rupeljevo
01.10.2017 13:00
Duškovci
3 : 2
Blagaja
Gorobilje
Gorobilje
2 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
01.10.2017 16:00
Gorobilje
2 : 0
Plavi Tok
Sečica
Seča reka
4 : 1
Trešnjica
Tvrdići
01.10.2017 16:00
Sečica
4 : 1
Trešnjica
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
01.10.2017 16:00
Borac
2 : 1
Dobrinjac
Vučak
Vučak
1 : 0
Skobalj
Skobalj
01.10.2017 15:30
Vučak
1 : 0
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
1 : 2
Budućnost
Mala Krsna
01.10.2017 15:30
Hajduk Veljko 1934
1 : 2
Budućnost
OFK Slavija
Smederevo
1 : 5
Jezava
Smederevo
01.10.2017 15:30
OFK Slavija
1 : 5
Jezava
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
Omladinac
Seone
01.10.2017 15:30
Petrijevac
0 : 3
Omladinac
Drugovac
Drugovac
0 : 5
Landol
Landol
01.10.2017 15:30
Drugovac
0 : 5
Landol
Kolarac
Kolari
2 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
01.10.2017 15:30
Kolarac
2 : 1
Petlić SD 026
Pobeda
Rusna
1 : 2
Marina Kutina
Marina Kutina
01.10.2017 11:00
Pobeda
1 : 2
Marina Kutina
Klisura
Klisura
0 : 4
Grkinja
Grkinja
01.10.2017 11:00
Klisura
0 : 4
Grkinja
Toplica
Šarlinac
2 : 1
Mekiš
Mekiš
01.10.2017 15:30
Toplica
2 : 1
Mekiš
10. februar
Šajinovac
1 : 2
Knežica
Knežica
01.10.2017 15:30
10. februar
1 : 2
Knežica