XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 507 utakmica za dan
Subota, 7 Oktobar 2017


Fudbal

FAP
Priboj
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
07.10.2017 15:30
FAP
0 : 2
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
07.10.2017 15:30
Mladi radnik 1926
1 : 1
Šumadija (A)
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Polet
Ljubić
07.10.2017 15:30
Mokra Gora
0 : 0
Polet
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 1
Tutin
Tutin
07.10.2017 15:30
Budućnost Krušik 2014
3 : 1
Tutin
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
07.10.2017 15:30
Sloga (P)
1 : 1
Zlatibor
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
07.10.2017 15:30
Šumadija 1903
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Rtanj
Boljevac
9 : 1
Ozren
Sokobanja
07.10.2017 15:00
Rtanj
9 : 1
Ozren
Trstenik PPT
Trstenik
4 : 1
Radan
Lebane
07.10.2017 15:00
Trstenik PPT
4 : 1
Radan
OFK Sinđelić
Niš
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
07.10.2017 15:00
OFK Sinđelić
0 : 1
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
07.10.2017 15:00
Jedinstvo (B)
3 : 1
Radnički (S)
Bratstvo 1946
Prigrevica
7 : 0
Radnički (Š)
Šid
07.10.2017 15:30
Bratstvo 1946
7 : 0
Radnički (Š)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 3
Mladost (BJ)
Bački Jarak
07.10.2017 15:30
Radnički (SM)
0 : 3
Mladost (BJ)
Bačka 1901
Subotica
2 : 2
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
07.10.2017 15:30
Bačka 1901
2 : 2
Crvena zvezda (NS)
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
07.10.2017 15:30
Radnički (ZR)
0 : 1
Dinamo 1945
Omladinac (NB)
Novi Banovci
1 : 4
Bečej 1918
Bečej
07.10.2017 15:30
Omladinac (NB)
1 : 4
Bečej 1918
Cement
Beočin
5 : 2
Odžaci
Odžaci
07.10.2017 15:30
Cement
5 : 2
Odžaci
Sopot
Sopot
3 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
07.10.2017 14:30
Sopot
3 : 1
BSK Batajnica
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
07.10.2017 14:30
Radnički (NB)
1 : 0
Stepojevac Vaga
IMT
Novi Beograd
0 : 0
Žarkovo
Beograd
07.10.2017 14:30
IMT
0 : 0
Žarkovo
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
BSK Borča
Borča
07.10.2017 14:30
Radnički (O)
1 : 0
BSK Borča
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
07.10.2017 14:30
OFK Beograd
1 : 0
BASK
GSP Polet Dorćol
Beograd
3 : 3
Prva Iskra
Barič
07.10.2017 11:00
GSP Polet Dorćol
3 : 3
Prva Iskra
Slavija
Kragujevac
0 : 1
Jošanica
Novi Pazar
07.10.2017 15:30
Slavija
0 : 1
Jošanica
LFK Mladost
Lučani
9 : 1
Sušica
Kragujevac
07.10.2017 17:00
LFK Mladost
9 : 1
Sušica
Ovčar
Markovica
2 : 2
Radnički (K)
Kovači
07.10.2017 15:30
Ovčar
2 : 2
Radnički (K)
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
07.10.2017 15:30
Trepča
1 : 1
Takovo
VGSK
Veliko Gradište
0 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
07.10.2017 15:30
VGSK
0 : 0
Sloga 33
Rudar 2001
Kostolac
2 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
07.10.2017 15:30
Rudar 2001
2 : 2
Mladi borac
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
07.10.2017 15:30
Sovljak
0 : 1
Sloga (BB)
Sevojno
Sevojno
2 : 2
OFK Osečina
Osečina
07.10.2017 15:30
Sevojno
2 : 2
OFK Osečina
Ribnica
Mionica
0 : 1
Drina
Ljubovija
07.10.2017 15:30
Ribnica
0 : 1
Drina
Spartak
Ljig
2 : 4
Sloga (S)
Sjenica
07.10.2017 15:30
Spartak
2 : 4
Sloga (S)
Radnički Gorenje
Valjevo
0 : 2
Polimlje
Prijepolje
07.10.2017 15:30
Radnički Gorenje
0 : 2
Polimlje
Budućnost (O)
Orašje
1 : 1
OFK Niš
Niš
07.10.2017 15:00
Budućnost (O)
1 : 1
OFK Niš
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
07.10.2017 15:00
Nebeski Andjeli
1 : 0
Sloga (L)
Pusta Reka
Bojnik
1 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
07.10.2017 15:00
Pusta Reka
1 : 1
Vranjska Banja
Lužnica
Babušnica
3 : 3
Vlasina
Vlasotince
07.10.2017 15:00
Lužnica
3 : 3
Vlasina
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
07.10.2017 15:00
Balkanski
1 : 1
OFK Brzi Brod
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
07.10.2017 15:00
GFK Dubočica
5 : 3
Tanasko Rajić
Pčinja
Trgovište
4 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
07.10.2017 15:00
Pčinja
4 : 1
Morava (VH)
Đerdap
Kladovo
0 : 1
Bukovik
Razanj
07.10.2017 15:00
Đerdap
0 : 1
Bukovik
Naša krila
Belotinac
0 : 2
BSK
Bogovina
07.10.2017 15:00
Naša krila
0 : 2
BSK
Svrljig
Svrljig
2 : 1
Kablovi
Zaječar
07.10.2017 15:00
Svrljig
2 : 1
Kablovi
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 0
Žitorađa
Žitorađa
07.10.2017 15:00
OFK Topličanin
0 : 0
Žitorađa
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Napredak
Drenovac
07.10.2017 15:00
SFS Borac
1 : 0
Napredak
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
07.10.2017 15:00
OFK Kosanica
3 : 2
OFK Lugomir
Kopaonik
Brus
8 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
07.10.2017 15:00
Kopaonik
8 : 0
Poljoprivrednik
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
07.10.2017 15:30
OFK Vršac
1 : 0
Kozara
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
07.10.2017 15:30
Jedinstvo (BK)
3 : 0
Budućnost
Sloga
Plandište
3 : 2
Mladost (O)
Omoljica
07.10.2017 15:30
Sloga
3 : 2
Mladost (O)
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 1
Polet
Nakovo
07.10.2017 15:30
Proleter
4 : 1
Polet
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
6 : 1
Begej
Žitište
07.10.2017 15:30
Sloboda (NK)
6 : 1
Begej
Hajduk (D)
Divoš
6 : 1
Kupinovo
Kupinovo
07.10.2017 15:30
Hajduk (D)
6 : 1
Kupinovo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
5 : 2
Sloga (T)
Temerin
07.10.2017 15:30
Jedinstvo (SP)
5 : 2
Sloga (T)
OFK Slavija
Novi Sad
1 : 4
Sloga (E)
Erdevik
07.10.2017 15:30
OFK Slavija
1 : 4
Sloga (E)
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 3
Radnički (S)
Sombor
07.10.2017 15:30
Sloga (Č)
1 : 3
Radnički (S)
Srbobran
Srbobran
3 : 0
Tavankut
Tavankut
07.10.2017 15:30
Srbobran
3 : 0
Tavankut
Mladost Apa
Apatin
1 : 3
Budućnost (G)
Gložan
07.10.2017 15:30
Mladost Apa
1 : 3
Budućnost (G)
Rakovica
Beograd
0 : 1
Turbina
Vreoci
07.10.2017 11:00
Rakovica
0 : 1
Turbina
Balkan
Mirijevo
0 : 2
Zvezdara
Beograd
07.10.2017 14:30
Balkan
0 : 2
Zvezdara
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
07.10.2017 18:00
TEK Sloga
1 : 1
Brodarac
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 0
Omladinac FAM
Botoš
07.10.2017 15:00
Proleter 2006
3 : 0
Omladinac FAM
Bilećanin
Sečanj
3 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
07.10.2017 15:00
Bilećanin
3 : 2
Vojvodina (B)
Krajina
Krajišnik
3 : 2
Banat
Čenta
07.10.2017 15:00
Krajina
3 : 2
Banat
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 2
BAK
Bela Crkva
07.10.2017 15:30
Jedinstvo Stević
1 : 2
BAK
Rudar
Vrdnik
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
07.10.2017 16:00
Rudar
1 : 0
Ljukovo
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 0
Graničar 1924
Adaševci
07.10.2017 16:00
1. Maj Ruma
3 : 0
Graničar 1924
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Kula
Kula
07.10.2017 15:00
Crvenka
3 : 0
Kula
ŽAK
Sombor
1 : 2
Slavija
Pivnice
07.10.2017 15:00
ŽAK
1 : 2
Slavija
Mladost (K)
Kruščić
1 : 2
Rusin
Ruski Krstur
07.10.2017 15:00
Mladost (K)
1 : 2
Rusin
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
07.10.2017 15:00
Proleter (RS)
1 : 1
Njegoš
Obilić
Novi Kneževac
1 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
07.10.2017 15:00
Obilić
1 : 0
OFK Vrbas
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 1
Radnički 1905
Bajmok
07.10.2017 15:00
Panonija IM Topola
1 : 1
Radnički 1905
Krivelj
Krivelj
1 : 4
Radnički
Klokočevac
07.10.2017 15:00
Krivelj
1 : 4
Radnički
Poreč
Donji milanovac
1 : 1
Branik
Štubik
07.10.2017 15:00
Poreč
1 : 1
Branik
Zlot
Zlot
7 : 0
Čubra
Čubra
07.10.2017 15:00
Zlot
7 : 0
Čubra
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 0
Borac (P)
Progar
07.10.2017 14:30
Studenski Grad
2 : 0
Borac (P)
Avala
Beli Potok
0 : 1
Poštar Zvezdara
Krnjača
07.10.2017 14:30
Avala
0 : 1
Poštar Zvezdara
PKB (PS)
Padinska Skela
0 : 1
Borac (O)
Ostružnica
07.10.2017 14:30
PKB (PS)
0 : 1
Borac (O)
Šumadija
Šopić
10 : 0
Rušanj
Rušanj
07.10.2017 14:30
Šumadija
10 : 0
Rušanj
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
07.10.2017 14:30
Mladenovac
3 : 0
Selo Mladenovac
Jevremovac
Jevremovac
3 : 0
Majur
Majur
07.10.2017 15:00
Jevremovac
3 : 0
Majur
Sindjelić
Lipnica
0 : 1
Mačva 2005
Bogatić
07.10.2017 15:00
Sindjelić
0 : 1
Mačva 2005
Parmenac
Parmenac
5 : 3
Spartak
Trnava
07.10.2017 15:30
Parmenac
5 : 3
Spartak
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 3
Đerdap
Golubac
07.10.2017 15:30
Trgovački
4 : 3
Đerdap
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 4
Rajko Mitić
Bela Palanka
07.10.2017 15:30
Vladimir Durković
2 : 4
Rajko Mitić
Senjak
Pirot
4 : 2
Gnjilan
Gnjilan
07.10.2017 15:30
Senjak
4 : 2
Gnjilan
Zvezda
Blato
1 : 2
Mladost
Poljska Ržana
07.10.2017 15:30
Zvezda
1 : 2
Mladost
Omladinac
Novo Selo
4 : 3
Mataruge
Mataruge
07.10.2017 15:00
Omladinac
4 : 3
Mataruge
Prvi partizan
Užice
2 : 1
Lauš
Lopaš
07.10.2017 14:00
Prvi partizan
2 : 1
Lauš
Ježevica
Ježevica
1 : 2
Višesava
Bajina Bašta
07.10.2017 15:30
Ježevica
1 : 2
Višesava
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 0
Kačer
Belanovica
07.10.2017 15:30
Vrelo Sport
2 : 0
Kačer
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 0
Radnik
Ub
07.10.2017 15:30
Pepeljevac
2 : 0
Radnik
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
07.10.2017 15:30
OFK Jabučje
0 : 1
Junior Novo Naselje
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Partizan
Cerovac
07.10.2017 16:00
Jadran
1 : 1
Partizan
Ćava
Grošnica
1 : 2
Srbija
Ilićevo
07.10.2017 16:00
Ćava
1 : 2
Srbija
Jedinstvo GVD
Grejač
4 : 0
Radnički 1924
Kočane
07.10.2017 15:00
Jedinstvo GVD
4 : 0
Radnički 1924
Mladost (B)
Batušinac
3 : 1
Palilula
Aleksinac
07.10.2017 15:00
Mladost (B)
3 : 1
Palilula
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
07.10.2017 15:00
Vulkan 1963
2 : 0
Jedinstvo (GM)
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 6
Jedinstvo (R)
Rumenka
07.10.2017 15:30
RFK Novi Sad 1921
3 : 6
Jedinstvo (R)
Mladost
Novi Sad
3 : 2
OFK Futog
Futog
07.10.2017 15:30
Mladost
3 : 2
OFK Futog
Šajkaš 1908
Kovilj
6 : 0
Proleter
Banoštor
07.10.2017 15:30
Šajkaš 1908
6 : 0
Proleter
Veternik
Veternik
3 : 0
ŽSK
Žabalj
07.10.2017 15:30
Veternik
3 : 0
ŽSK
Midžor
Kalna
6 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
07.10.2017 15:30
Midžor
6 : 0
Bučje
Kaćuša
Kuršumliija
2 : 1
Borac
Držanovac
07.10.2017
Kaćuša
2 : 1
Borac
Glama
Koretište
1 : 1
Ropotovo
Ropotovo
07.10.2017 15:00
Glama
1 : 1
Ropotovo
Mineralac
Klokot
6 : 3
Sloga
Ranilug
07.10.2017 15:00
Mineralac
6 : 3
Sloga
Rudar
Kosovska Kamenica
1 : 2
Izmornik
Pančelo - Tomance
07.10.2017 15:00
Rudar
1 : 2
Izmornik
Gračanica
Gračanica
5 : 2
Čaglavica
Čaglavica
07.10.2017 15:00
Gračanica
5 : 2
Čaglavica
Radnik
Prilužje
2 : 7
Ibar
Leposavić
07.10.2017 15:00
Radnik
2 : 7
Ibar
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
07.10.2017 14:30
Rudar (St)
3 : 1
Rudar (SR)
ASK
Aradac
1 : 3
Jedinstvo
Ečka
07.10.2017 15:00
ASK
1 : 3
Jedinstvo
Zlatica
Zlatica
1 : 4
Tamiš
Farkaždin
07.10.2017 15:00
Zlatica
1 : 4
Tamiš
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
07.10.2017 15:00
OFK Stajićevo
1 : 1
OFK Gradnulica
MSK
Mihajlovo
0 : 1
OFK Klek
Klek
07.10.2017 15:00
MSK
0 : 1
OFK Klek
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 1
Zadrugar
Lazarevo
07.10.2017 15:00
ŽFK Banat
0 : 1
Zadrugar
Potisje
Knićanin
0 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
07.10.2017 15:00
Potisje
0 : 1
Radnički 1911
OFK Šabac
Šabac
1 : 4
Hajduk Stanko
Crna Bara
07.10.2017 15:00
OFK Šabac
1 : 4
Hajduk Stanko
Milicionar
Bogatić
0 : 0
Drina
Badovinci
07.10.2017 15:00
Milicionar
0 : 0
Drina
Torpedo 1924
Tabanović
5 : 2
Sloga
Duvanište
07.10.2017 15:00
Torpedo 1924
5 : 2
Sloga
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
07.10.2017 15:00
Dušan Silni
3 : 1
Mladost (PP)
Rudar
Radljevo
1 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
07.10.2017 15:30
Rudar
1 : 1
OFK Stublenica
Velika Drenova
Velika Drenova
0 : 2
Varvarin
Varvarin
07.10.2017 15:30
Velika Drenova
0 : 2
Varvarin
Delija
Mokrin
5 : 3
Napredak BT
Banatska Topola
07.10.2017 15:00
Delija
5 : 3
Napredak BT
OFK Bagremar
Kragujevac
4 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
07.10.2017 16:00
OFK Bagremar
4 : 1
Bratstvo 1975
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 3
Polet (R)
Radevac
07.10.2017 15:00
Ratar
2 : 3
Polet (R)
Polet (V)
Vitoševac
3 : 2
Jedinstvo (B)
Bobovište
07.10.2017 15:00
Polet (V)
3 : 2
Jedinstvo (B)
Rastina 1918
Rastina
2 : 5
Polet
Sivac
07.10.2017
Rastina 1918
2 : 5
Polet
Mladost (R)
Ranovac
3 : 2
Jasenovac
Krepoljin
07.10.2017 15:30
Mladost (R)
3 : 2
Jasenovac
Rade Milošević
Dubočka
2 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
07.10.2017 15:30
Rade Milošević
2 : 0
Sloga 1952
OFK Slatina
Slatina
3 : 1
Vojvoda
Dučina
07.10.2017 16:00
OFK Slatina
3 : 1
Vojvoda
Centar
Novi Sad
0 : 0
Miletić
Mošorin
07.10.2017 15:30
Centar
0 : 0
Miletić
Hajduk
Podlokanj
0 : 2
Tornjoš
Tornjoš
07.10.2017 15:00
Hajduk
0 : 2
Tornjoš
Rongo Siti
Pirot
0 : 4
Željuša
Željuša
07.10.2017 15:30
Rongo Siti
0 : 4
Željuša
Napredak
Izvor
8 : 0
Nišavac
Staničenje
07.10.2017 15:30
Napredak
8 : 0
Nišavac
Kulpin
Kulpin
3 : 0
Tvrdjava
Bač
07.10.2017 15:00
Kulpin
3 : 0
Tvrdjava
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 2
Borac 46
Obrovac
07.10.2017 15:00
Naša Zvezda
1 : 2
Borac 46
Borac
Vizić
2 : 3
Maglić
Bački Maglić
07.10.2017 15:00
Borac
2 : 3
Maglić
Krivanj
Selenča
2 : 4
Neštin
Neštin
07.10.2017 15:00
Krivanj
2 : 4
Neštin
Sloga
Plavna
2 : 0
Bačka
Despotovo
07.10.2017 15:00
Sloga
2 : 0
Bačka
Velereč 94
Velereč
0 : 2
Ozrem
Ozrem
07.10.2017 15:00
Velereč 94
0 : 2
Ozrem
Krtinska
Krtinska
1 : 3
Posavina
Stubline
07.10.2017 14:30
Krtinska
1 : 3
Posavina
Petka
Petka
3 : 0
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
07.10.2017 15:00
Petka
3 : 0
Šumadija (MC)
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 1
Sloboda
Stubica
07.10.2017 15:00
Mladost (Č)
2 : 1
Sloboda
AF Đokić
Velika Plana
1 : 1
Jasenica
Kruševo
07.10.2017 14:30
AF Đokić
1 : 1
Jasenica
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 3
Plana
Velika Plana
07.10.2017 14:30
Bresje Superior
0 : 3
Plana
Hajduk
Rujevica
4 : 0
Palilulac
Šarbanovac
07.10.2017 15:30
Hajduk
4 : 0
Palilulac
Kapidžija
Kapidžija
4 : 1
Čarapan
Kruševac
07.10.2017 15:30
Kapidžija
4 : 1
Čarapan
Kastrum
Gamzigrad
1 : 5
Lovac
Mali Izvor
07.10.2017 15:00
Kastrum
1 : 5
Lovac
Nacional
Lukovo
0 : 4
Šljivar
Šljivar
07.10.2017 15:00
Nacional
0 : 4
Šljivar
Proleter
Neuzina
1 : 1
KSK Konak 1926
Konak
07.10.2017 15:00
Proleter
1 : 1
KSK Konak 1926
Tisa 1933
Taraš
1 : 1
Sloga
Jarkovac
07.10.2017 15:00
Tisa 1933
1 : 1
Sloga
Partizan
Tomaševac
0 : 1
Borac
Zrenjanin
07.10.2017 15:00
Partizan
0 : 1
Borac
Belpos
Belotić
1 : 2
Torpedo
Lojanice
07.10.2017 15:30
Belpos
1 : 2
Torpedo
Sparta
Kaona
1 : 3
Mrovska
Mrovska
07.10.2017 15:30
Sparta
1 : 3
Mrovska
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 2
Dragojevac
Dragojevac
07.10.2017 15:30
Mladost 2013
1 : 2
Dragojevac
Radnik
Davidovac
1 : 1
Razvitak
Mirilovac
07.10.2017 14:00
Radnik
1 : 1
Razvitak
Navalin
Navalin
6 : 1
Moravac
Guberevac
07.10.2017 15:00
Navalin
6 : 1
Moravac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 2
Donja Lomnica
Donja Lomnica
07.10.2017 15:00
Gornje Sinkovce
1 : 2
Donja Lomnica
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 5
Jašunja
Jašunja
07.10.2017 15:00
Mladost (DL)
1 : 5
Jašunja
Nomanica
Nomanica
1 : 1
Atletiko
Donja Jajina
07.10.2017 16:30
Nomanica
1 : 1
Atletiko
Todorovce
Todorovce
4 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
07.10.2017 16:30
Todorovce
4 : 0
Veliko Trnjane
Turekovac
Turekovac
1 : 1
Badince
Badince
07.10.2017 16:30
Turekovac
1 : 1
Badince
Zablaće
Zablaće (Šabac)
0 : 0
Rankovac
Nakučani
07.10.2017 15:30
Zablaće
0 : 0
Rankovac
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 1
Studen Vitez
Studenica
07.10.2017 15:00
Bogutovačka Banja
3 : 1
Studen Vitez
Vrnjci
Vrnjci
2 : 0
Mladost 1981
Štulac
07.10.2017 15:00
Vrnjci
2 : 0
Mladost 1981
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 0
Sloboda
Šuljkovac
07.10.2017 15:00
Dobra Voda
1 : 0
Sloboda
Viner DSV
Bukovac
6 : 2
Planinac
Panjevac
07.10.2017 14:30
Viner DSV
6 : 2
Planinac
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
0 : 3
Sloga (L)
Lučica
07.10.2017 15:30
Rudar Kostolac 2008
0 : 3
Sloga (L)
OFK Građanski
Požarevac
2 : 3
Beli Orao
Bradarac
07.10.2017 15:30
OFK Građanski
2 : 3
Beli Orao
Jelav
Jelav
2 : 1
Sloga
Korenita
07.10.2017 15:00
Jelav
2 : 1
Sloga
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
07.10.2017 15:00
Mladost (DB)
2 : 1
TE Gučevo
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 1
Hajduk
Ribarica
07.10.2017 15:00
Studenac
1 : 1
Hajduk
Jadar 1961
Gornji Dobrić
5 : 0
Granit
Radalj
07.10.2017 15:00
Jadar 1961
5 : 0
Granit
Mladost (G)
Gradilište
0 : 5
Luk
Voćnjak
07.10.2017 15:00
Mladost (G)
0 : 5
Luk
Mladost
Velika Greda
1 : 1
Naša Krajina
Kupinik
07.10.2017 15:30
Mladost
1 : 1
Naša Krajina
Crvena zvezda
Novi Kozjak
1 : 2
Sloga
Margita
07.10.2017 15:30
Crvena zvezda
1 : 2
Sloga
Gaj
Veliki Gaj
3 : 0
Graničar
Miletićevo
07.10.2017 15:30
Gaj
3 : 0
Graničar
Usije
Usije
1 : 3
Mrčkovac
Mrčkovac
07.10.2017 15:30
Usije
1 : 3
Mrčkovac
Borac
Kloka
2 : 0
Budućnost (B)
Blaznava
07.10.2017 15:30
Borac
2 : 0
Budućnost (B)
Jedinstvo
Kamenovo
5 : 0
Brana Paunović
Rašanac
07.10.2017 14:30
Jedinstvo
5 : 0
Brana Paunović
Napredak
Trnovče
1 : 5
Mladost
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
07.10.2017 14:30
Napredak
1 : 5
Mladost
Mlava Trgovački
Petrovac
6 : 1
Melnica
Melnica
07.10.2017 11:00
Mlava Trgovački
6 : 1
Melnica
Mladi radnik
Junkovac
0 : 3
Strmovo
Strmovo
07.10.2017 15:00
Mladi radnik
0 : 3
Strmovo
Borac
Veliko Laole
1 : 0
Zabrđe 1936
Zabrđe
07.10.2017 14:30
Borac
1 : 0
Zabrđe 1936
Veliko Laole
Veliko Laole
0 : 4
Radnik
Pankovo
07.10.2017 14:30
Veliko Laole
0 : 4
Radnik
Dragoš
Oreškovica
1 : 2
Soko
Krvije
07.10.2017 14:30
Dragoš
1 : 2
Soko
Burovac
Burovac
2 : 0
Dobrnje
Dobrnje
07.10.2017 14:30
Burovac
2 : 0
Dobrnje
Borac BTG
Batalage
5 : 3
Korman
Korman (Šabac)
07.10.2017 15:30
Borac BTG
5 : 3
Korman
Grivac
Grivac
0 : 0
Borac 1939
Ljuljaci
07.10.2017
Grivac
0 : 0
Borac 1939
Jedinstvo
Oplanić
2 : 1
Sloga
Zabojnica
07.10.2017
Jedinstvo
2 : 1
Sloga
Azbukovica
Crnča
5 : 2
Crnča
Crnča
07.10.2017
Azbukovica
5 : 2
Crnča
Sloga DB
Donja Bukovica
4 : 3
Čobanče
Čitluk
07.10.2017
Sloga DB
4 : 3
Čobanče
Selanac
Selanac
5 : 2
Jezero
Amajić
07.10.2017
Selanac
5 : 2
Jezero
Borjak 2013
Okruglica
0 : 0
Vinogradar
Riljac
07.10.2017 16:30
Borjak 2013
0 : 0
Vinogradar
Omladinac
Ugljarevo
0 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
07.10.2017 16:30
Omladinac
0 : 3
Stara Čaršija
Mladost
Mala Drenova
1 : 4
Omladinac
Odžaci
07.10.2017 16:30
Mladost
1 : 4
Omladinac
Stevka Božurevka
Božurevac
0 : 6
Kamenorezac 76
Dublje
07.10.2017 16:30
Stevka Božurevka
0 : 6
Kamenorezac 76
Topoljak
Grabovac
1 : 1
Rujišnik
Rujišnik
07.10.2017 16:30
Topoljak
1 : 1
Rujišnik
Kumane
Kumane
1 : 2
Mirko Tomić
Tribrode
07.10.2017 14:30
Kumane
1 : 2
Mirko Tomić
Partizan
Drenovac
4 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
07.10.2017 15:30
Partizan
4 : 1
Zadrugar
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 1
Napredak
Ševarice
07.10.2017 15:30
OFK Letnjikovac 1983
2 : 1
Napredak
Lipolist
Lipolist
9 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
07.10.2017 15:30
Lipolist
9 : 1
POFK Letnjikovac
Metaloplastika
Šabac
1 : 4
Culjković
Culjković
07.10.2017 15:30
Metaloplastika
1 : 4
Culjković
Radenka
Radenka
07.10.2017
15:00
Neresnica
Neresnica
07.10.2017 15:00
Radenka
:
Neresnica
Pobeda
Ševica
07.10.2017
15:00
Zviždić
Kučevo
07.10.2017 15:00
Pobeda
:
Zviždić
Dragovo
Dragovo
3 : 0
Prosvetar
Belušić
07.10.2017
Dragovo
3 : 0
Prosvetar
Goša
Vukmanovac
1 : 9
Blagotin
Belušić
07.10.2017
Goša
1 : 9
Blagotin
Povratak otpisanih
Rekovac
4 : 1
Šumadija
Prevešt
07.10.2017
Povratak otpisanih
4 : 1
Šumadija
Polet
Sekurič
3 : 0
Levač 2
Rekovac
07.10.2017
Polet
3 : 0
Levač 2
Borac
Vukovac
2 : 0
Vrelo 1971
Milanovac
07.10.2017 15:30
Borac
2 : 0
Vrelo 1971
Pobeda 1953
Osanica
6 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
07.10.2017 15:30
Pobeda 1953
6 : 0
Budućnost
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
8 : 1
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
07.10.2017 11:00
Trešnjevica
8 : 1
KMF Aranđelovac
Tulež
Tulež
2 : 2
Misača
Misača
07.10.2017 15:30
Tulež
2 : 2
Misača
Šumadija
Sipić
0 : 5
Mladost (CK)
Crni kao
07.10.2017 15:30
Šumadija
0 : 5
Mladost (CK)
PSS-192
Jagodina
3 : 11
Napredak
Staro Lanište
07.10.2017 15:00
PSS-192
3 : 11
Napredak
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
07.10.2017 15:00
Tekstilac
0 : 0
Zvijezda 09
Željezničar
Banja Luka
3 : 0
Napredak
Donji Šepak
07.10.2017 15:00
Željezničar
3 : 0
Napredak
Kozara
Gradiška
0 : 2
Podrinje
Janja
07.10.2017 15:00
Kozara
0 : 2
Podrinje
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 1
Sutjeska
Foča
07.10.2017 15:00
Slavija
3 : 1
Sutjeska
Sloga
Doboj
1 : 1
Drina
Zvornik
07.10.2017 15:00
Sloga
1 : 1
Drina
Rudar Prijedor
Prijedor
4 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
07.10.2017 15:00
Rudar Prijedor
4 : 1
Sloboda
Bratstvo
Ljajkovići
2 : 0
Karioke
Podgorica
07.10.2017 15:00
Bratstvo
2 : 0
Karioke
Gorštak
Kolašin
0 : 3
Budućnost 2
Podgorica
07.10.2017 15:30
Gorštak
0 : 3
Budućnost 2
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Dinamo
Vranje
07.10.2017 15:00
TSC
0 : 0
Dinamo
Sinđelić
Beograd
1 : 1
Sloboda
Užice
07.10.2017 15:00
Sinđelić
1 : 1
Sloboda
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 3
Inđija
Inđija
07.10.2017 15:00
Novi Pazar
4 : 3
Inđija
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Teleoptik
Zemun
07.10.2017 15:00
Radnički 1923
1 : 0
Teleoptik
Napredak
Kruševac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
07.10.2017 15:30
Napredak
0 : 2
Crvena zvezda
Sloga Radnički
Zemun
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
07.10.2017 14:30
Sloga Radnički
0 : 4
Vojvodina
Voždovac
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
07.10.2017 13:00
Voždovac
1 : 0
Rad
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
07.10.2017 11:00
Moravac Orion
1 : 2
Crvena zvezda
Napredak
Kruševac
2 : 0
Čukarički
Beograd
07.10.2017 11:00
Napredak
2 : 0
Čukarički
011
Beograd
0 : 3
Grafičar
Beograd
07.10.2017 15:00
011
0 : 3
Grafičar
Brodarac 2
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
07.10.2017 10:30
Brodarac 2
1 : 1
Radnički (O)
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 4
BASK
Beograd
07.10.2017 11:30
Radnički (NB)
1 : 4
BASK
Zemun
Zemun
5 : 1
Studentski Grad
Beograd
07.10.2017 10:00
Zemun
5 : 1
Studentski Grad
Sindjelć
Beograd
3 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
07.10.2017 13:00
Sindjelć
3 : 1
Siti Sport Klub
Mladi radnik 1940
Radinac
5 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
07.10.2017 14:30
Mladi radnik 1940
5 : 0
Mladi borac
BSK 1925
Beograd
7 : 0
Balkan
Beograd
07.10.2017 11:30
BSK 1925
7 : 0
Balkan
Poštar 1930
Beograd
1 : 1
Žarkovo
Beograd
07.10.2017 12:00
Poštar 1930
1 : 1
Žarkovo
Vinča
Vinča
5 : 2
Trudbenik
Trudbenik
07.10.2017 12:15
Vinča
5 : 2
Trudbenik
Šumadinac
Bečmen
9 : 0
Posavina
Stubline
07.10.2017 15:30
Šumadinac
9 : 0
Posavina
Minel
Beograd
3 : 3
Avala
Beograd
07.10.2017 16:00
Minel
3 : 3
Avala
Beograd 1929
Beograd
4 : 3
Palilulac
Beograd
07.10.2017 10:00
Beograd 1929
4 : 3
Palilulac
GSP Polet
Beograd
13 : 0
Budućnost
Zvečka
07.10.2017 15:00
GSP Polet
13 : 0
Budućnost
Petar Puača
Novi Sad
1 : 1
Proleter
Novi Sad
07.10.2017 10:00
Petar Puača
1 : 1
Proleter
Dolina
Padina
10 : 1
Borac (Sa)
Sakule
07.10.2017 16:00
Dolina
10 : 1
Borac (Sa)
Omladinac 1927
Opovo
4 : 3
Borac (St)
Starčevo
07.10.2017 13:00
Omladinac 1927
4 : 3
Borac (St)
Glogonj
Glogonj
3 : 2
Spartak
Debeljača
07.10.2017 16:00
Glogonj
3 : 2
Spartak
Dolovo
Dolovo
0 : 9
BSK
Bavanište
07.10.2017 16:00
Dolovo
0 : 9
BSK
Mladost (O)
Omoljica
2 : 3
Partizan (G)
Gaj
07.10.2017 11:00
Mladost (O)
2 : 3
Partizan (G)
Radnički (K)
Kovin
6 : 1
Strela
Ivanovo
07.10.2017 10:30
Radnički (K)
6 : 1
Strela
Jedinstvo
Dren
1 : 7
Zabrežje
Zabrežje
07.10.2017 10:00
Jedinstvo
1 : 7
Zabrežje
Podunavac
Udovice
0 : 3
Polet
Trnovče
07.10.2017 15:30
Podunavac
0 : 3
Polet
Budućnost
Mala Krsna
5 : 2
SASK
Saraorci
07.10.2017 15:30
Budućnost
5 : 2
SASK
Rad MK
Beograd
2 : 0
Brodarac MK
Beograd
07.10.2017 09:00
Rad MK
2 : 0
Brodarac MK
OFK Beograd MO
Beograd
0 : 2
Internacional MK
Beograd
07.10.2017 09:00
OFK Beograd MO
0 : 2
Internacional MK
IMT MO
Beograd
0 : 5
Radnički MK
Novi Beograd
07.10.2017 10:00
IMT MO
0 : 5
Radnički MK
Kiker
Kraljevo
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
07.10.2017 13:00
Kiker
0 : 1
Crvena zvezda
Voždovac
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
07.10.2017 16:00
Voždovac
3 : 0
Zemun
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Studenski grad
Novi Beograd
07.10.2017 09:00
BSK 1925
1 : 0
Studenski grad
DIF
Beograd
4 : 3
Žarkovo
Beograd
07.10.2017 10:00
DIF
4 : 3
Žarkovo
OLE
Zemun
8 : 0
Mladenovac
Mladenovac
07.10.2017 11:00
OLE
8 : 0
Mladenovac
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Balkan
Beograd
07.10.2017 16:00
GSP Polet
0 : 0
Balkan
BASK
Beograd
1 : 3
Poštar 1930
Beograd
07.10.2017 08:30
BASK
1 : 3
Poštar 1930
Sloga
Miloševac
10 : 0
Šumadija
Azanja
07.10.2017 15:30
Sloga
10 : 0
Šumadija
Zmaj 1953
Beograd
7 : 0
Budućnost
Dobanovci
07.10.2017 10:00
Zmaj 1953
7 : 0
Budućnost
Rakovica
Rakovica
4 : 1
Prva Iskra
Barič
07.10.2017 09:00
Rakovica
4 : 1
Prva Iskra
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 0
Tavankut
Tavankut
07.10.2017 10:00
Vinogradar
4 : 0
Tavankut
Bane
Raška
5 : 0
Slavija
Kragujevac
07.10.2017 14:30
Bane
5 : 0
Slavija
Sloga
Kraljevo
0 : 1
AS
Novi Pazar
07.10.2017 14:30
Sloga
0 : 1
AS
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
07.10.2017 12:00
Vojvodina
1 : 0
Borac (NS)
Inđija
Inđija
1 : 4
Indeks
Novi sad
07.10.2017 12:00
Inđija
1 : 4
Indeks
Hajduk junior
Kula
3 : 2
Bačka 1901
Subotica
07.10.2017 12:00
Hajduk junior
3 : 2
Bačka 1901
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Bečej 1918
Bečej
07.10.2017 12:00
TSC
1 : 1
Bečej 1918
Spartak
Subotica
7 : 0
Radnički (S)
Sombor
07.10.2017 12:00
Spartak
7 : 0
Radnički (S)
Jugoslavija
Jabuka
4 : 0
Polet
Idvor
07.10.2017 15:00
Jugoslavija
4 : 0
Polet
Kolonija
Kovin
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
07.10.2017 16:00
Kolonija
2 : 0
Sloga (BNS)
Borac (Sa)
Sakule
2 : 4
Radnički (B)
Baranda
07.10.2017 13:00
Borac (Sa)
2 : 4
Radnički (B)
Banat
Vršac
10 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
07.10.2017 10:00
Banat
10 : 0
Crvena zvezda
Rvati
Obrenovac
1 : 4
Zabrezje
Zabrezje
07.10.2017 13:00
Rvati
1 : 4
Zabrezje
Strelac
Mislodjin
3 : 3
Jedinstvo
Dren
07.10.2017 10:00
Strelac
3 : 3
Jedinstvo
Crvena Zastava
Obrenovac
11 : 0
Polet
Grabovac
07.10.2017 11:00
Crvena Zastava
11 : 0
Polet
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
07.10.2017
Podrinje
1 : 1
Cer
Borac
Lešnica
3 : 4
Mladost
Donji Dobrić
07.10.2017
Borac
3 : 4
Mladost
Loznica
Loznica
3 : 3
Radnički Stobeks
Klupci
07.10.2017
Loznica
3 : 3
Radnički Stobeks
Jadar
Stupnica
5 : 2
Rudar
Brasina
07.10.2017
Jadar
5 : 2
Rudar
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 4
OFK Vršac
Vršac
07.10.2017 12:00
Bečkerek 023
0 : 4
OFK Vršac
Fruška Gora
Ruma
07.10.2017
16:00
Rudar
Vrdnik
07.10.2017 16:00
Fruška Gora
:
Rudar
1. Maj
Ruma
07.10.2017
16:00
Partizan
Vitojevci
07.10.2017 16:00
1. Maj
:
Partizan
Napredak
Žarkovac
07.10.2017
16:00
Borac
Klenak
07.10.2017 16:00
Napredak
:
Borac
Jedinstvo
Platičevo
07.10.2017
16:00
Radnički
Irig
07.10.2017 16:00
Jedinstvo
:
Radnički
Donji Petrovci
Donji Petrovci
07.10.2017
16:00
Hrtkovci
Hrtkovci
07.10.2017 16:00
Donji Petrovci
:
Hrtkovci
Mladost
Buđanovci
1 : 2
PSK Putinci
Putinci
07.10.2017 16:00
Mladost
1 : 2
PSK Putinci
Senta
Senta
9 : 0
Tisa
Adorjan
07.10.2017
Senta
9 : 0
Tisa
AFK
Ada
3 : 0
Potisje
Kanjiža
07.10.2017
AFK
3 : 0
Potisje
Čukarički MK
Beograd
6 : 0
Studenski grad MK
Novi Beograd
07.10.2017 10:00
Čukarički MK
6 : 0
Studenski grad MK
Mladenovac MK
Mladenovac
1 : 5
Voždovac MK
Beograd
07.10.2017 10:00
Mladenovac MK
1 : 5
Voždovac MK
Brodarac MK
Beograd
1 : 0
BSK Borča MK
Borča
07.10.2017 16:45
Brodarac MK
1 : 0
BSK Borča MK
Zemun MK
Zemun
8 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
07.10.2017 12:30
Zemun MK
8 : 0
Lokomotiva MK
011 MK
Beograd
4 : 0
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
07.10.2017 18:00
011 MK
4 : 0
Obrenovac 1905 MK
Rad B MK
Beograd
3 : 2
Lola MK
Beograd
07.10.2017 13:00
Rad B MK
3 : 2
Lola MK
DIF MK
Beograd
1 : 0
Brodarac B MK
Novi Beograd
07.10.2017 09:15
DIF MK
1 : 0
Brodarac B MK
Sremčica MK
Sremčica
1 : 0
OLE MK
Zemun
07.10.2017 10:00
Sremčica MK
1 : 0
OLE MK
011
Beograd
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
07.10.2017 13:00
011
0 : 4
Crvena zvezda
OLE
Zemun
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
07.10.2017 12:30
OLE
1 : 1
Lokomotiva
Sinđelić
Beograd
1 : 7
BSK
Borča
07.10.2017 09:00
Sinđelić
1 : 7
BSK
Lola
Beograd
4 : 6
Radnički (O)
Obrenovac
07.10.2017 10:00
Lola
4 : 6
Radnički (O)
Internacional
Beograd
7 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
07.10.2017 10:00
Internacional
7 : 1
Radnički (NB)
Studentski Grad
Beograd
5 : 1
BASK
Beograd
07.10.2017 09:30
Studentski Grad
5 : 1
BASK
Soko 2015
Saraoci
0 : 0
Napredak
Markovac
07.10.2017 15:30
Soko 2015
0 : 0
Napredak
Osipaonica
Osipaonica
9 : 1
Udarnik
Lozovik
07.10.2017 15:30
Osipaonica
9 : 1
Udarnik
Obilić
Staro Selo
1 : 4
Jedinstvo
Krnjevo
07.10.2017 15:30
Obilić
1 : 4
Jedinstvo
Beograd 1929
Beograd
1 : 9
Dunavac
Grocka
07.10.2017 13:00
Beograd 1929
1 : 9
Dunavac
Boleč
Bolec
6 : 0
Balkan
Beograd
07.10.2017 12:00
Boleč
6 : 0
Balkan
Avala 1939
Beli Potok
5 : 3
Rakovica
Beograd
07.10.2017 10:00
Avala 1939
5 : 3
Rakovica
Napredak (M)
Medoševac
5 : 0
Prva Iskra
Baric
07.10.2017 11:00
Napredak (M)
5 : 0
Prva Iskra
Arsenal
Kragujevac
6 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
07.10.2017
Arsenal
6 : 1
Novi Pazar
OFK National AG
Novi Pazar
2 : 1
Kiker
Kraljevo
07.10.2017
OFK National AG
2 : 1
Kiker
Apolon 4
Kragujevac
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
07.10.2017
Apolon 4
0 : 1
Radnički 1923
Kosmet
Leposavić
2 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
07.10.2017
Kosmet
2 : 3
Pazar Juniors
Bubamara
Kraljevo
2 : 4
OFK AS 2003
Novi Pazar
07.10.2017
Bubamara
2 : 4
OFK AS 2003
Bane
Raška
0 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
07.10.2017
Bane
0 : 1
Sport Klub 99
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 7
Apolon
Kraljevo
07.10.2017
Šumadija 1903
0 : 7
Apolon
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
07.10.2017 10:00
Vojvodina
6 : 0
Prof. Bolesnikov
Inđija
Inđija
3 : 0
Indeks
Novi sad
07.10.2017 10:00
Inđija
3 : 0
Indeks
Hajduk junior
Kula
0 : 0
Arena Su
Subotica
07.10.2017 10:00
Hajduk junior
0 : 0
Arena Su
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Bečej 1918
Bečej
07.10.2017 10:00
TSC
2 : 0
Bečej 1918
Spartak
Subotica
2 : 2
Radnički (S)
Sombor
07.10.2017 10:00
Spartak
2 : 2
Radnički (S)
Sloga
Plandište
12 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
07.10.2017 10:00
Sloga
12 : 0
Jedinstvo (V)
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 2
Banat (I)
Ilandža
07.10.2017 10:00
Proleter
4 : 2
Banat (I)
Mladost
Velika Greda
2 : 1
Potporanj
Potporanj
07.10.2017 13:00
Mladost
2 : 1
Potporanj
BSK
Bavanište
3 : 3
Omladinac (D)
Deliblato
07.10.2017 11:00
BSK
3 : 3
Omladinac (D)
Proleter
Mramorak
6 : 5
Stari Tamiš
Stari Tamiš
07.10.2017 15:30
Proleter
6 : 5
Stari Tamiš
Dolina
Padina
19 : 0
Unirea
Uzdin
07.10.2017 14:00
Dolina
19 : 0
Unirea
Sloga
Korenita
9 : 1
Sinđelić
Lipnica
07.10.2017
Sloga
9 : 1
Sinđelić
Vidojevica
Lešnica
0 : 15
Pčelinjo
Loznica
07.10.2017
Vidojevica
0 : 15
Pčelinjo
Antimon
Zajača
1 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
07.10.2017
Antimon
1 : 3
Podrinje
Loznica
Loznica
2 : 2
Jedinstvo
Mali Zvornik
07.10.2017
Loznica
2 : 2
Jedinstvo
Radnički Stobeks
Klupci
19 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
07.10.2017
Radnički Stobeks
19 : 1
Cer
Jadar 07 2
Loznica
1 : 4
Jadar 07 1
Loznica
07.10.2017
Jadar 07 2
1 : 4
Jadar 07 1
Hajduk
Beograd
0 : 1
Graficar
Beograd
07.10.2017 12:00
Hajduk
0 : 1
Graficar
Postar 1930
Beograd
0 : 7
Sinđelić
Ugrinovci
07.10.2017 09:00
Postar 1930
0 : 7
Sinđelić
13. Maj
Zemun
3 : 6
Novi Beograd
Novi Beograd
07.10.2017 10:30
13. Maj
3 : 6
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 1
Borac
Progar
07.10.2017 16:00
Bežanija
2 : 1
Borac
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
07.10.2017 10:00
Bečkerek 023
1 : 2
OFK Vršac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 8
Pinkum
Veliko Gradište
07.10.2017
Petar Dobrnjac
0 : 8
Pinkum
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 2
Derbi 2017
Aranđelovac
07.10.2017 12:00
Aranđelovac
1 : 2
Derbi 2017
Partizan 1945
Darosava
3 : 2
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
07.10.2017 11:00
Partizan 1945
3 : 2
KMF Aranđelovac
Banja 1957
Banja
3 : 1
Venčani
Venčane
07.10.2017 10:00
Banja 1957
3 : 1
Venčani
Mladi Rudar
Bukovik
7 : 4
Proleter 1976
Jelovik
07.10.2017 11:00
Mladi Rudar
7 : 4
Proleter 1976
Rad MK
Beograd
2 : 0
011 MK
Beograd
07.10.2017 15:00
Rad MK
2 : 0
011 MK
BSK Borča MK
Borča
1 : 3
Zemun MK
Zemun
07.10.2017 10:00
BSK Borča MK
1 : 3
Zemun MK
Brodarac MK
Novi Beograd
3 : 3
Voždovac MK
Beograd
07.10.2017 12:45
Brodarac MK
3 : 3
Voždovac MK
Crvena zvezda MK
Beograd
0 : 3
Čukarički MK
Beograd
07.10.2017 17:00
Crvena zvezda MK
0 : 3
Čukarički MK
Ada MK
Beograd
9 : 0
Voždovac B
Beograd
07.10.2017 19:45
Ada MK
9 : 0
Voždovac B
Brodarac MK-B
Novi Beograd
2 : 2
Milutinac MK
Zemun
07.10.2017 14:45
Brodarac MK-B
2 : 2
Milutinac MK
Studentski Grad MK
Beograd
07.10.2017
18:00
OFK Beograd B MK
Beograd
07.10.2017 18:00
Studentski Grad MK
:
OFK Beograd B MK
BSK 1926 MK
Baćevac
1 : 2
Trijumf MK
Sremčica
07.10.2017 15:30
BSK 1926 MK
1 : 2
Trijumf MK
Žarkovo MK
Žarkovo
4 : 1
Jedinstvo MK
Surčin
07.10.2017 09:00
Žarkovo MK
4 : 1
Jedinstvo MK
Lokomotiva MK
Beograd
5 : 0
Rakovica MK
Rakovica
07.10.2017 08:45
Lokomotiva MK
5 : 0
Rakovica MK
Jagodina
Jagodina
07.10.2017
Rosulja 2014
Vlasotince
07.10.2017
Jagodina
:
Rosulja 2014
Napredak
Kruševac
3 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
07.10.2017 13:00
Napredak
3 : 0
Knjaževac 2015
Jedinstvo 2014
Pirot
4 : 0
Levač
Rekovac
07.10.2017
Jedinstvo 2014
4 : 0
Levač
Sloga Radnički
Beograd
0 : 4
Kolubara
Lazarevac
07.10.2017
Sloga Radnički
0 : 4
Kolubara
Obilić
Beograd
07.10.2017
Zemun
Zemun
07.10.2017
Obilić
:
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
07.10.2017
Leštane
Leštane
07.10.2017
Crvena zvezda
:
Leštane
Zemun
Zemun
4 : 3
Kolubara
Lazarevac
07.10.2017 17:00
Zemun
4 : 3
Kolubara
BSK Borča
Borča
3 : 3
OFK Beograd
Beograd
07.10.2017 14:00
BSK Borča
3 : 3
OFK Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
07.10.2017 12:00
BSK 1925
1 : 1
Radnički (O)
Arena SU
Subotica
0 : 5
Spartak '05
Subotica
07.10.2017 11:30
Arena SU
0 : 5
Spartak '05
Olimpik
Beograd
5 : 0
Srem
Jakovo
07.10.2017 11:00
Olimpik
5 : 0
Srem
Fer Plej 06
Beograd
6 : 2
Sindjelic 2012
Beograd
07.10.2017 16:00
Fer Plej 06
6 : 2
Sindjelic 2012
Bežanija
Beograd
0 : 3
Crveni orao
Beograd
07.10.2017 14:00
Bežanija
0 : 3
Crveni orao
Budućnost
Dobanovci
0 : 6
Dominus
Beograd
07.10.2017 11:00
Budućnost
0 : 6
Dominus
IMT
Beograd
4 : 2
Jedinstvo
Surčin
07.10.2017 11:00
IMT
4 : 2
Jedinstvo
Crvenka
Crvenka
3 : 1
Palilulac
Beograd
07.10.2017 10:00
Crvenka
3 : 1
Palilulac
Atakante
Beograd
3 : 1
Zvezdara
Beograd
07.10.2017 09:00
Atakante
3 : 1
Zvezdara
Banja
Beograd
0 : 4
Beograd 1929
Beograd
07.10.2017 10:00
Banja
0 : 4
Beograd 1929
Heroj Polet
Beograd
1 : 7
Nord Star
Beograd
07.10.2017 10:00
Heroj Polet
1 : 7
Nord Star
Borac
Ostruznica
6 : 0
Napredak
Medosevac
07.10.2017 10:00
Borac
6 : 0
Napredak
Žarkovo
Žarkovo
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
07.10.2017 11:00
Žarkovo
1 : 0
Lokomotiva
Vinča
Vinča
0 : 3
Leštane
Leštane
07.10.2017 09:30
Vinča
0 : 3
Leštane
Vrčin
Vrčin
5 : 2
Lokomotiva
Beograd
07.10.2017 11:00
Vrčin
5 : 2
Lokomotiva
Dunavac
Grocka
0 : 9
Zemun
Zemun
07.10.2017 10:00
Dunavac
0 : 9
Zemun
Forza
Beograd
2 : 3
Zemun
Zemun
07.10.2017 09:00
Forza
2 : 3
Zemun
Sport Klub 99
Novi Pazar
8 : 1
Kolašin
Zubin Potok
07.10.2017
Sport Klub 99
8 : 1
Kolašin
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 6
Pazar Juniors
Novi Pazar
07.10.2017
OFK Ras
0 : 6
Pazar Juniors
OFK National AG
Novi Pazar
2 : 1
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
07.10.2017
OFK National AG
2 : 1
OFK Vlada Dimitrijević
Kosmet
Leposavić
5 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
07.10.2017
Kosmet
5 : 0
Trepča
Urovci
Urovci
3 : 3
Obrenovac 1905
Obrenovac
07.10.2017 10:00
Urovci
3 : 3
Obrenovac 1905
Zvezda
Konatice
1 : 5
Omladinac
Veliko Polje
07.10.2017 10:00
Zvezda
1 : 5
Omladinac
Posavina
Stubline
1 : 5
Skela
Skela
07.10.2017 10:00
Posavina
1 : 5
Skela
Krtinska
Krtinska
0 : 2
Buducnost
Zvecka
07.10.2017 10:00
Krtinska
0 : 2
Buducnost
Duboko
Mala Mostanica
0 : 3
Obrenovac 1905
Obrenovac
07.10.2017 10:00
Duboko
0 : 3
Obrenovac 1905
Posavina
Stubline
5 : 0
Krtinska
Krtinska
07.10.2017 12:00
Posavina
5 : 0
Krtinska
Buducnost
Zvecka
3 : 5
Skela
Skela
07.10.2017 11:00
Buducnost
3 : 5
Skela
OFK Osečina
Osecina
2 : 3
Budućnost Krušik
Valjevo
07.10.2017 10:00
OFK Osečina
2 : 3
Budućnost Krušik
Jedinstvo
Ub
8 : 0
Železničar
Lajkovac
07.10.2017 10:00
Jedinstvo
8 : 0
Železničar
Ribnica
Mionica
0 : 5
OFK Senjak
Valjevo
07.10.2017 10:00
Ribnica
0 : 5
OFK Senjak
Loznica 2
Loznica
4 : 4
Jadar 07
Loznica
07.10.2017
Loznica 2
4 : 4
Jadar 07
Jedinstvo
Mali Zvornik
12 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
07.10.2017
Jedinstvo
12 : 2
Gučevo
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
Sloga
Korenita
07.10.2017
Radnički Stobeks
2 : 1
Sloga
Pčelinjo
Loznica
1 : 3
Loznica 1
Loznica
07.10.2017
Pčelinjo
1 : 3
Loznica 1