XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 78 utakmica za dan
Sreda, 11 Oktobar 2017


Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Dinamo (V)
Vranje
11.10.2017 18:00
Crvena zvezda
5 : 0
Dinamo (V)
Sloboda
Užice
1 : 2
Borac
Čačak
11.10.2017 18:00
Sloboda
1 : 2
Borac
Bežanija
Beograd
0 : 1
Napredak
Kruševac
11.10.2017 14:00
Bežanija
0 : 1
Napredak
Rtanj
Boljevac
0 : 3
Partizan
Beograd
11.10.2017 14:00
Rtanj
0 : 3
Partizan
Loznica
Loznica
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
11.10.2017 15:00
Loznica
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
11.10.2017 15:00
Zlatibor
1 : 0
Šumadija 1903
Tutin
Tutin
0 : 1
Sloga (P)
Požega
11.10.2017 15:00
Tutin
0 : 1
Sloga (P)
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
11.10.2017 15:00
Železničar
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Polet
Ljubić
0 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
11.10.2017 11:00
Polet
0 : 1
Proleter Mihajlovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
11.10.2017 15:00
Šumadija (A)
4 : 0
Mokra Gora
Karađorđe
Topola
1 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
11.10.2017 15:00
Karađorđe
1 : 2
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Provo
Provo
11.10.2017 15:00
Smederevo 1924
2 : 1
Provo
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 2
FAP
Priboj
11.10.2017 15:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 2
FAP
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
Karađorđe (R)
Ribnica
11.10.2017 15:30
Goč
1 : 1
Karađorđe (R)
Banja
Banja
1 : 2
Junkovac
Junkovac
11.10.2017 15:30
Banja
1 : 2
Junkovac
Naupare
Naupare
1 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
11.10.2017 14:30
Naupare
1 : 3
Donji Kopaonik
Juhor
Obrež
5 : 0
FUD
Brus
11.10.2017 14:30
Juhor
5 : 0
FUD
Blagotin
Poljna
1 : 1
Vinogradar
Zleginje
11.10.2017 14:30
Blagotin
1 : 1
Vinogradar
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Kupci
Kupci
11.10.2017 14:30
Jastrebac
2 : 0
Kupci
Mačkovac
Mačkovac
5 : 4
Šanac
Šanac
11.10.2017 14:30
Mačkovac
5 : 4
Šanac
Parunovac
Parunovac
3 : 1
Sloga (D)
Dašnica
11.10.2017 14:30
Parunovac
3 : 1
Sloga (D)
13. April
Lomnica
1 : 2
Čitluk
Čitluk
11.10.2017 14:30
13. April
1 : 2
Čitluk
Sloga (M)
Majdevo
1 : 2
Knez Lazar 2015
Kruševac
11.10.2017 14:30
Sloga (M)
1 : 2
Knez Lazar 2015
OFK 019
Zaječar
4 : 0
Mladost
Sumrakovac
11.10.2017 16:30
OFK 019
4 : 0
Mladost
OFK Alakince
Alakince
2 : 1
Ternoci
Trnovac
11.10.2017 15:30
OFK Alakince
2 : 1
Ternoci
Jugovići
Bogdanje
1 : 4
Gradina
Pejovac
11.10.2017 14:30
Jugovići
1 : 4
Gradina
Ušće
Grad Stalać
0 : 4
Rubin (Z)
Zalogovac
11.10.2017 14:30
Ušće
0 : 4
Rubin (Z)
14. Oktobar
Izbenica
0 : 2
Borac
Gornji Katun
11.10.2017 14:30
14. Oktobar
0 : 2
Borac
Mladost (DK)
Donji Katun
0 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
11.10.2017 14:30
Mladost (DK)
0 : 0
Beli Orlovi
Varvarin
Varvarin
4 : 2
Omladinac
Pojate
11.10.2017 14:30
Varvarin
4 : 2
Omladinac
Sloga (L)
Lozna
4 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
11.10.2017 14:30
Sloga (L)
4 : 1
Velika Drenova
Rubin (DS)
Donji Stupanj
3 : 0
Polet 57
Milutovac
11.10.2017 14:30
Rubin (DS)
3 : 0
Polet 57
Mladi Gorani
Dupci
1 : 6
Trudbenik
Stalać
11.10.2017 14:30
Mladi Gorani
1 : 6
Trudbenik
Berane
Berane
3 : 2
Igalo
Herceg Novi
11.10.2017 14:30
Berane
3 : 2
Igalo
Ibar
Rožaje
2 : 0
Cetinje
Cetinje
11.10.2017 14:30
Ibar
2 : 0
Cetinje
Budućnost 2
Podgorica
3 : 2
Crvena stijena
Podgorica
11.10.2017 14:00
Budućnost 2
3 : 2
Crvena stijena
Hajduk
Bar
2 : 6
Bokelj 2
Kotor
11.10.2017 14:00
Hajduk
2 : 6
Bokelj 2
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
11.10.2017 13:00
Jagodina
3 : 0
Knjaževac 2015
Krstarica
Prokuplje
3 : 5
Kolibri
Kuršumlija
11.10.2017 16:00
Krstarica
3 : 5
Kolibri
Siti Sport Klub
Beograd
5 : 0
011
Beograd
11.10.2017 10:00
Siti Sport Klub
5 : 0
011
Studentski Grad
Beograd
3 : 0
Sindjelć
Beograd
11.10.2017 15:00
Studentski Grad
3 : 0
Sindjelć
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
11.10.2017 11:00
Lokomotiva
1 : 1
Zemun
BASK
Beograd
4 : 0
IMT
Beograd
11.10.2017 11:00
BASK
4 : 0
IMT
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 2
IM Rakovica
Rakovica
11.10.2017 10:30
Radnički (O)
3 : 2
IM Rakovica
Grafičar
Beograd
1 : 1
Brodarac 2
Beograd
11.10.2017 10:00
Grafičar
1 : 1
Brodarac 2
Poštar 1930
Beograd
3 : 0
Budućnost
Dobanovci
11.10.2017 14:00
Poštar 1930
3 : 0
Budućnost
Veternik
Veternik
0 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
11.10.2017 11:00
Veternik
0 : 0
Borac (NS)
ŽAK junior
Sombor
1 : 7
ČSK Pivara
Čelarevo
11.10.2017 15:30
ŽAK junior
1 : 7
ČSK Pivara
Radnički (S)
Sombor
8 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
11.10.2017 15:00
Radnički (S)
8 : 0
Krila Krajine
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 1
TSC
Bačka Topola
11.10.2017 15:00
Bačka (BP)
3 : 1
TSC
Voždovac MK
Beograd
8 : 1
Zemun MK
Zemun
11.10.2017 13:00
Voždovac MK
8 : 1
Zemun MK
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Brodarac
Beograd
11.10.2017 13:00
OFK Beograd
1 : 2
Brodarac
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Vojvodina
Novi Sad
11.10.2017 12:00
Crvena zvezda
4 : 0
Vojvodina
Partizan
Beograd
3 : 0
Jagodina
Jagodina
11.10.2017 13:00
Partizan
3 : 0
Jagodina
OLE
Zemun
1 : 4
BASK
Beograd
11.10.2017 12:00
OLE
1 : 4
BASK
GSP Polet
Beograd
4 : 4
Omladinac
Veliko Polje
11.10.2017 10:00
GSP Polet
4 : 4
Omladinac
Vrbas
Vrbas
2 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
11.10.2017 11:00
Vrbas
2 : 0
Bačka (BP)
011 MK
Beograd
1 : 3
Rad MK
Beograd
11.10.2017 13:30
011 MK
1 : 3
Rad MK
BSK Borča
Borča
1 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
11.10.2017 12:00
BSK Borča
1 : 4
Radnički (NB)
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
11.10.2017 16:30
Obilić
1 : 1
Vinogradar

Košarka

AV Ohrid
Ohrid
62 : 82
Borac
Čačak
11.10.2017 17:00
AV Ohrid
62 : 82
Borac
Teodo Tivat
Tivat
78 : 69
Rogaška
Rogaška Slatina
11.10.2017 18:00
Teodo Tivat
78 : 69
Rogaška
Split
Split
90 : 76
Zrinjski
Mostar
11.10.2017 18:00
Split
90 : 76
Zrinjski
Krka
Novo Mesto
89 : 76
Lovćen 1947
Cetinje
11.10.2017 19:00
Krka
89 : 76
Lovćen 1947
Dynamic VIP PAY
Beograd
90 : 101
Sixt Primorska
Kopar
11.10.2017 20:00
Dynamic VIP PAY
90 : 101
Sixt Primorska
Star
Novi Sad
67 : 61
Sloboda (NS)
Novi Sad
11.10.2017 21:15
Star
67 : 61
Sloboda (NS)
Zvezdara
Beograd
69 : 65
Mladost 2
Beograd
11.10.2017 20:15
Zvezdara
69 : 65
Mladost 2
Vitez
Beograd
53 : 63
Barajevo
Barajevo
11.10.2017 21:15
Vitez
53 : 63
Barajevo
Istanbul
Istanbul
45 : 120
Crvena zvezda
Beograd
11.10.2017 16:00
Istanbul
45 : 120
Crvena zvezda
Trešnjevka 2009
Zagreb
86 : 77
Play Off Ultra
Sarajevo
11.10.2017 19:30
Trešnjevka 2009
86 : 77
Play Off Ultra
Ragusa
Dubrovnik
61 : 65
Partizan 1953
Beograd
11.10.2017 18:00
Ragusa
61 : 65
Partizan 1953
Montana 2003
Montana
82 : 78
Cinkarna Celje
Celje
11.10.2017 18:30
Montana 2003
82 : 78
Cinkarna Celje
Kraljevo
Kraljevo
60 : 57
Medveščak
Zagreb
11.10.2017 19:30
Kraljevo
60 : 57
Medveščak

Rukomet

Spartak Vojput
Subotica
27 : 19
Šamot 65
Arenđelovac
11.10.2017 19:00
Spartak Vojput
27 : 19
Šamot 65
Sloga
Kraljevo
31 : 36
Trepča
Kosovska Mitrovica
11.10.2017 19:00
Sloga
31 : 36
Trepča
Somborelektro
Sombor
29 : 25
Dalmatinac
Riđica
11.10.2017 21:00
Somborelektro
29 : 25
Dalmatinac
Budućnost
Alibunar
32 : 28
Metalac
Futog
11.10.2017 20:00
Budućnost
32 : 28
Metalac
Borac
Bački Gračac
18 : 30
Grafičar
Bezdan
11.10.2017 16:30
Borac
18 : 30
Grafičar