XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 622 utakmica za dan
Subota, 14 Oktobar 2017


Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Mačva
Šabac
14.10.2017 16:00
Crvena zvezda
4 : 0
Mačva
Zemun
Zemun
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
14.10.2017 15:00
Zemun
0 : 0
Vojvodina
Radnički
Niš
1 : 1
Voždovac
Beograd
14.10.2017 16:00
Radnički
1 : 1
Voždovac
Rad
Beograd
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
14.10.2017 17:00
Rad
0 : 2
Spartak ŽK
Čukarički
Beograd
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
14.10.2017 17:00
Čukarički
0 : 0
Javor Matis
Teleoptik
Zemun
2 : 0
TSC
Bačka Topola
14.10.2017 15:00
Teleoptik
2 : 0
TSC
Proleter
Novi Sad
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
14.10.2017 15:00
Proleter
3 : 0
ČSK Pivara
FAP
Priboj
0 : 5
Loznica
Loznica
14.10.2017 14:30
FAP
0 : 5
Loznica
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
14.10.2017 14:30
Mladi radnik 1926
0 : 0
Smederevo 1924
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Karađorđe
Topola
14.10.2017 14:30
Mokra Gora
1 : 0
Karađorđe
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
6 : 0
Polet
Ljubić
14.10.2017 14:30
Budućnost Krušik 2014
6 : 0
Polet
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Železničar
Lajkovac
14.10.2017 14:30
Sloga (P)
2 : 0
Železničar
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Tutin
Tutin
14.10.2017 14:30
Šumadija 1903
1 : 1
Tutin
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 0
Moravac Orion
Mrštane
14.10.2017 15:00
Radnički (S)
3 : 0
Moravac Orion
Dunav
Prahovo
0 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
14.10.2017 15:00
Dunav
0 : 1
Jedinstvo (B)
Timok
Zaječar
0 : 1
Trajal
Kruševac
14.10.2017 15:00
Timok
0 : 1
Trajal
Jedinstvo (P)
Paraćin
6 : 1
Car Konstantin
Niš
14.10.2017 15:00
Jedinstvo (P)
6 : 1
Car Konstantin
Ozren
Sokobanja
0 : 4
Trstenik PPT
Trstenik
14.10.2017 15:00
Ozren
0 : 4
Trstenik PPT
Odžaci
Odžaci
0 : 2
Bratstvo 1946
Prigrevica
14.10.2017 15:00
Odžaci
0 : 2
Bratstvo 1946
Bečej 1918
Bečej
5 : 0
Cement
Beočin
14.10.2017 15:00
Bečej 1918
5 : 0
Cement
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
14.10.2017 15:00
Dinamo 1945
2 : 0
Omladinac (NB)
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
14.10.2017 15:00
Crvena zvezda (NS)
1 : 2
Radnički (ZR)
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
14.10.2017 15:00
Mladost (BJ)
1 : 1
Bačka 1901
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Železničar
Pančevo
14.10.2017 15:00
Radnički (NP)
1 : 0
Železničar
Radnički (Š)
Šid
2 : 4
Dunav
Stari Banovci
14.10.2017 15:00
Radnički (Š)
2 : 4
Dunav
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Sopot
Sopot
14.10.2017 14:30
Lokomotiva
3 : 0
Sopot
BASK
Beograd
0 : 2
GSP Polet Dorćol
Beograd
14.10.2017 10:00
BASK
0 : 2
GSP Polet Dorćol
BSK Borča
Borča
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
14.10.2017 14:30
BSK Borča
0 : 3
OFK Beograd
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
14.10.2017 14:30
Takovo
1 : 0
Sloga (K)
Radnički (K)
Kovači
0 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
14.10.2017 14:30
Radnički (K)
0 : 1
Trepča
Gruža
Gruža
2 : 0
Napredak
Markovac
14.10.2017 14:30
Gruža
2 : 0
Napredak
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Rudar 2001
Kostolac
14.10.2017 14:30
Sloga 33
2 : 0
Rudar 2001
Budućnost
Arilje
1 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
14.10.2017 14:30
Budućnost
1 : 0
Radnički Gorenje
Drina
Ljubovija
3 : 2
Spartak
Ljig
14.10.2017 14:30
Drina
3 : 2
Spartak
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
Sevojno
Sevojno
14.10.2017 14:30
Sloga (BB)
1 : 0
Sevojno
Morava (VH)
Vladičin Han
0 : 1
Budućnost (O)
Orašje
14.10.2017 15:00
Morava (VH)
0 : 1
Budućnost (O)
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 1
Lužnica
Babušnica
14.10.2017 15:00
Vranjska Banja
2 : 1
Lužnica
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
Polet 1980
Laplje Selo
14.10.2017 15:00
Sloga (L)
1 : 1
Polet 1980
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
Svrljig
Svrljig
14.10.2017 15:00
Brodoremont
1 : 0
Svrljig
BSK
Bogovina
1 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
14.10.2017 15:00
BSK
1 : 2
Zaplanjac
Sloga (D)
Despotovac
0 : 3
SFS Borac
Paraćin
14.10.2017 15:00
Sloga (D)
0 : 3
SFS Borac
Morava 1918
Ćuprija
3 : 1
Levač
Rekovac
14.10.2017 15:00
Morava 1918
3 : 1
Levač
Begej
Žitište
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
14.10.2017 15:00
Begej
1 : 1
OFK Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 4
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
14.10.2017 15:00
Kikinda 1909
3 : 4
Sloboda (NK)
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 4
Sloga
Plandište
14.10.2017 15:00
Radnički (S)
2 : 4
Sloga
Radnički (K)
Kovin
5 : 0
ŽAK
Kikinda
14.10.2017 15:00
Radnički (K)
5 : 0
ŽAK
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
14.10.2017 15:00
Budućnost
1 : 0
Vojvodina 1928
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
14.10.2017 15:00
Kozara
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Sloga (E)
Erdevik
3 : 1
Podunavac
Belegiš
14.10.2017 15:00
Sloga (E)
3 : 1
Podunavac
Sloga (T)
Temerin
3 : 0
Hajduk (B)
Beška
14.10.2017 15:00
Sloga (T)
3 : 0
Hajduk (B)
Polet (K)
Karavukovo
5 : 2
Mladost Apa
Apatin
14.10.2017 15:00
Polet (K)
5 : 2
Mladost Apa
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Srbobran
Srbobran
14.10.2017 15:00
Radnički (S)
0 : 1
Srbobran
Milutinac
Zemun
0 : 0
Rakovica
Beograd
14.10.2017 14:30
Milutinac
0 : 0
Rakovica
Napredak
Medoševac
0 : 0
Srem
Jakovo
14.10.2017 14:30
Napredak
0 : 0
Srem
Naftagas (E)
Elemir
2 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
14.10.2017 15:00
Naftagas (E)
2 : 1
Mladost (BD)
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
14.10.2017 15:00
Mladost (L)
0 : 3
Proleter 2006
BAK
Bela Crkva
5 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
14.10.2017 15:00
BAK
5 : 0
Jedinstvo (V)
Partizan (U)
Uljma
7 : 3
Jugoslavija
Jabuka
14.10.2017 15:00
Partizan (U)
7 : 3
Jugoslavija
Dunav
Banatska Palanka
1 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
14.10.2017 15:00
Dunav
1 : 1
Vojvodina (CC)
Partizan
Vitojevci
3 : 0
Rudar
Vrdnik
14.10.2017 15:00
Partizan
3 : 0
Rudar
Sloven
Ruma
1 : 0
Jadran
Golubinci
14.10.2017 15:00
Sloven
1 : 0
Jadran
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
14.10.2017 15:00
Podrinje
2 : 1
Budućnost
Hajduk Junior
Kula
3 : 0
Mladost (K)
Kruščić
14.10.2017 15:00
Hajduk Junior
3 : 0
Mladost (K)
FK Stanišić
Stanišić
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
14.10.2017 15:00
FK Stanišić
2 : 1
Krila Krajine
Vojvodina
Tovariševo
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
14.10.2017 15:00
Vojvodina
2 : 1
Hercegovac
Crvenka
Crvenka
3 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
14.10.2017 15:00
Crvenka
3 : 1
Budućnost (M)
Njegoš
Lovćenac
2 : 3
Iskra
Kucura
14.10.2017 14:30
Njegoš
2 : 3
Iskra
Radnički 1905
Bajmok
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
14.10.2017 14:30
Radnički 1905
2 : 1
Vinogradar
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 0
Senta
Senta
14.10.2017 14:30
OFK Vrbas
3 : 0
Senta
Radnički
Klokočevac
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
14.10.2017 15:00
Radnički
2 : 1
Poreč
Brestovac
Borski Brestovac
7 : 3
Krivelj
Krivelj
14.10.2017 15:00
Brestovac
7 : 3
Krivelj
Vinča
Vinča
0 : 0
Kovačevac
Kovačevac
14.10.2017 14:30
Vinča
0 : 0
Kovačevac
Mladenovac
Mladenovac
4 : 3
Vrčin
Vrčin
14.10.2017 14:30
Mladenovac
4 : 3
Vrčin
Mačva 2005
Bogatić
2 : 0
Vidojevica
Lešnica
14.10.2017 15:00
Mačva 2005
2 : 0
Vidojevica
Lokomotiva
Lapovo
6 : 1
Šatornja
Šatornja
14.10.2017 14:30
Lokomotiva
6 : 1
Šatornja
Slatina
Slatina
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
14.10.2017 15:00
Slatina
2 : 1
Omladinac (Z)
Đerdap
Golubac
4 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
14.10.2017 14:30
Đerdap
4 : 2
Napredak 1936
Polet (SD)
Suvi Do
0 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
14.10.2017 14:30
Polet (SD)
0 : 0
Trgovački
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
1 : 2
Makce
Makce
14.10.2017 14:30
Jedinstvo (Lj)
1 : 2
Makce
Mladost
Poljska Ržana
0 : 7
Padež
Petrovac
14.10.2017 15:00
Mladost
0 : 7
Padež
Rudar
Baljevac
0 : 3
Ribnica
Jovac
14.10.2017 15:00
Rudar
0 : 3
Ribnica
Zlatar
Nova Varoš
2 : 0
Ariljska rampa
Požega
14.10.2017 14:30
Zlatar
2 : 0
Ariljska rampa
Crnokosa
Kosjerić
9 : 2
Polet
Rasna
14.10.2017 14:30
Crnokosa
9 : 2
Polet
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
14.10.2017 14:30
Junior Novo Naselje
1 : 0
Tvrdojevac
Radnik
Ub
1 : 3
Tulari
Tulari
14.10.2017 14:30
Radnik
1 : 3
Tulari
Jadran
Kragujevac
0 : 1
Jedinstvo
Petrovac
14.10.2017 15:00
Jadran
0 : 1
Jedinstvo
Radnički 1924
Kočane
2 : 2
Mladost (B)
Batušinac
14.10.2017 15:00
Radnički 1924
2 : 2
Mladost (B)
Doljevac 1971
Doljevac
4 : 1
Moravac (Č)
Čečina
14.10.2017 15:00
Doljevac 1971
4 : 1
Moravac (Č)
Zemljoradnik
Balajnac
5 : 3
Naisus 1977
Rožina
14.10.2017 15:00
Zemljoradnik
5 : 3
Naisus 1977
AZ Borac 2014
Azbresnica
5 : 3
Morava
Krušce
14.10.2017 15:00
AZ Borac 2014
5 : 3
Morava
Mladost (L)
Lalinac
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
14.10.2017 15:00
Mladost (L)
1 : 0
Mladost (M)
Palilulac
Niš
4 : 3
Proleter (DV)
Donja Vrežina
14.10.2017 15:00
Palilulac
4 : 3
Proleter (DV)
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
14.10.2017 15:00
Fruškogorski partizan
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
ŽSK
Žabalj
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
14.10.2017 15:00
ŽSK
1 : 0
Petrovaradin
Omladinac
Stepanovićevo
4 : 0
Vinogradar
Ledinci
14.10.2017 15:00
Omladinac
4 : 0
Vinogradar
OFK Futog
Futog
7 : 1
OFK Sirig
Sirig
14.10.2017 15:00
OFK Futog
7 : 1
OFK Sirig
Polet
Samarinovac
4 : 3
Mladost 1982
Donji Drenovac
14.10.2017
Polet
4 : 3
Mladost 1982
Sitnica
Lepina
1 : 3
Gračanica
Gračanica
14.10.2017 15:00
Sitnica
1 : 3
Gračanica
Ibar
Leposavić
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
14.10.2017 15:00
Ibar
0 : 3
Rudar
Mlada krila
Metikoši
1 : 1
Lazac
Lazac
14.10.2017 15:00
Mlada krila
1 : 1
Lazac
Grdica
Grdica
1 : 1
Gruža
Vitanovac
14.10.2017 15:00
Grdica
1 : 1
Gruža
Beljanica
Strmosten
2 : 0
Mladost (J)
Jovac
14.10.2017 14:30
Beljanica
2 : 0
Mladost (J)
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 2
Istok 63
Plana
14.10.2017 14:30
Rudar (SR)
2 : 2
Istok 63
Zenit
Oparić
3 : 1
Sloga
Voljavče
14.10.2017 14:30
Zenit
3 : 1
Sloga
Jedinstvo
Ečka
0 : 6
Radnički 1911
Jaša Tomić
14.10.2017 15:00
Jedinstvo
0 : 6
Radnički 1911
Zadrugar
Lazarevo
1 : 4
Potisje
Knićanin
14.10.2017 15:00
Zadrugar
1 : 4
Potisje
OFK Klek
Klek
1 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
14.10.2017 15:00
OFK Klek
1 : 0
ŽFK Banat
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 0
MSK
Mihajlovo
14.10.2017 15:00
OFK Gradnulica
3 : 0
MSK
Tamiš
Farkaždin
1 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
14.10.2017 15:00
Tamiš
1 : 1
OFK Stajićevo
ASK
Aradac
2 : 2
Zlatica
Zlatica
14.10.2017 15:00
ASK
2 : 2
Zlatica
Atakante
Rakovica
7 : 0
Mladi Proleter
Beograd
14.10.2017 15:30
Atakante
7 : 0
Mladi Proleter
Umčari
Umčari
0 : 1
Zaklopača
Zaklopača
14.10.2017 14:30
Umčari
0 : 1
Zaklopača
Minel
Ripanj
1 : 2
Pionir
Besni Fok
14.10.2017 14:30
Minel
1 : 2
Pionir
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 3
BSK
Belanovce
14.10.2017 15:00
ŠFU Derbi 2016
1 : 3
BSK
Kalenić
Kalenić
3 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
14.10.2017 14:30
Kalenić
3 : 3
OFK Paljuvi
Crvena Jabuka
Ub
2 : 0
Čučuge
Čučuge
14.10.2017 14:30
Crvena Jabuka
2 : 0
Čučuge
Rubribreza
Rubribreza
5 : 0
Rudar
Radljevo
14.10.2017 14:30
Rubribreza
5 : 0
Rudar
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
14.10.2017 14:30
Velika Drenova
1 : 2
Rubin (DS)
21. oktobar
Kragujevac
2 : 0
Košutnjak
Kragujevac
14.10.2017 15:00
21. oktobar
2 : 0
Košutnjak
Polet (R)
Radevac
1 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
14.10.2017 15:00
Polet (R)
1 : 0
Jedinstvo (B)
Napredak 2012
Krušje
1 : 0
Škriljac
Bradarac
14.10.2017 15:00
Napredak 2012
1 : 0
Škriljac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
3 : 0
Gredetin
Gredetin
14.10.2017 15:00
OFK Napredak 1929
3 : 0
Gredetin
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 2
OFK Draževac
Draževac
14.10.2017 15:00
Ratar
0 : 2
OFK Draževac
Polet
Sivac
9 : 1
Dunav
Bački Monoštor
14.10.2017
Polet
9 : 1
Dunav
Žitkovica 2017
Žitkovica
4 : 3
Napredak 1934
Nabrđe
14.10.2017 14:30
Žitkovica 2017
4 : 3
Napredak 1934
Polet (V)
Voluja
4 : 0
Stig 1955
Beranje
14.10.2017 14:30
Polet (V)
4 : 0
Stig 1955
Jasenovac
Krepoljin
1 : 2
Omladinac (B)
Busur
14.10.2017 14:30
Jasenovac
1 : 2
Omladinac (B)
Stojnik
Stojnik
2 : 5
Nemenikuće
Nemenikuće
14.10.2017 15:30
Stojnik
2 : 5
Nemenikuće
Železničar
Novi Sad
1 : 3
Borac
Rakovac
14.10.2017 15:00
Železničar
1 : 3
Borac
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Tisa
Padej
14.10.2017 14:30
Tornjoš
3 : 0
Tisa
Čoka
Čoka
2 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
14.10.2017 14:30
Čoka
2 : 3
Jedinstvo (SK)
Sloboda
Rasnica
3 : 0
Rongo Siti
Pirot
14.10.2017 15:00
Sloboda
3 : 0
Rongo Siti
Mladost
Mali Suvodol
0 : 2
Pobeda
Držina
14.10.2017 15:00
Mladost
0 : 2
Pobeda
Nišavac
Staničenje
1 : 2
Jerma
Sukovo
14.10.2017 15:00
Nišavac
1 : 2
Jerma
Temac
Temska
3 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
14.10.2017 15:00
Temac
3 : 1
Veliki Suvodol
Bačka
Despotovo
0 : 1
Kulpin
Kulpin
14.10.2017 14:30
Bačka
0 : 1
Kulpin
Neštin
Neštin
1 : 0
Sloga
Plavna
14.10.2017 14:30
Neštin
1 : 0
Sloga
Maglić
Bački Maglić
4 : 3
Krivanj
Selenča
14.10.2017 14:30
Maglić
4 : 3
Krivanj
Borac 46
Obrovac
4 : 2
Borac
Vizić
14.10.2017 14:30
Borac 46
4 : 2
Borac
Tvrdjava
Bač
3 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
14.10.2017 14:30
Tvrdjava
3 : 0
Naša Zvezda
Bjelica
Milatovići
5 : 3
Jelica
Goračići
14.10.2017 15:00
Bjelica
5 : 3
Jelica
Omladinac (V)
Vučkovica
1 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
14.10.2017 14:30
Omladinac (V)
1 : 1
Pobeda (Đ)
Sloga (B)
Batočina
1 : 1
Sloga (M)
Milatovac
14.10.2017 14:30
Sloga (B)
1 : 1
Sloga (M)
Radnički PDM
Mladenovac
2 : 1
Napredak
Međulužje
14.10.2017 14:30
Radnički PDM
2 : 1
Napredak
Krtinska
Krtinska
2 : 2
Jedinstvo
Dren
14.10.2017 14:30
Krtinska
2 : 2
Jedinstvo
Cepelin 026
Smederevo
0 : 3
Budućnost
Mala Krsna
14.10.2017 14:30
Cepelin 026
0 : 3
Budućnost
Badljevica
Badljevica
2 : 1
Omladinac
Seone
14.10.2017 14:30
Badljevica
2 : 1
Omladinac
Jasenica
Kruševo
3 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
14.10.2017 14:30
Jasenica
3 : 0
Mladost 1948
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 2
AF Đokić
Velika Plana
14.10.2017 14:30
Jedinstvo
1 : 2
AF Đokić
Bukovik
Vrbovac
3 : 2
Jedinstvo
Mužinac
14.10.2017 15:30
Bukovik
3 : 2
Jedinstvo
OFK Sikole
Sikole
1 : 4
Graničar
Aleksandrovac
14.10.2017 15:00
OFK Sikole
1 : 4
Graničar
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 4
Sebečevac
Sebečevac
14.10.2017 14:30
Gornji Stepoš
2 : 4
Sebečevac
Kapidžija
Kapidžija
3 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
14.10.2017 14:30
Kapidžija
3 : 0
Mudrakovac
Padina
Padina
5 : 0
Koprijan
Gradište
14.10.2017 15:00
Padina
5 : 0
Koprijan
Borac
Azbresnica
1 : 1
Jugovići
Jug Bogdanovac
14.10.2017 15:00
Borac
1 : 1
Jugovići
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 0
Timok 1928
Trnavac
14.10.2017 15:00
Velika Jasikova
3 : 0
Timok 1928
Lovac
Mali Izvor
5 : 1
Borac
Vražogrnac
14.10.2017 15:00
Lovac
5 : 1
Borac
Sloga
Jarkovac
3 : 2
Partizan
Tomaševac
14.10.2017 15:00
Sloga
3 : 2
Partizan
KSK Konak 1926
Konak
4 : 1
Tisa 1933
Taraš
14.10.2017 15:00
KSK Konak 1926
4 : 1
Tisa 1933
Mladost
Belo Blato
4 : 1
Proleter
Neuzina
14.10.2017 15:00
Mladost
4 : 1
Proleter
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 1
Sloga 1949
Matijevac
14.10.2017 14:30
Jedinstvo 2014
0 : 1
Sloga 1949
Mrovska
Mrovska
14 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
14.10.2017 14:30
Mrovska
14 : 2
Mladost 2013
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 1
Turekovac
Turekovac
14.10.2017 16:30
Veliko Trnjane
1 : 1
Turekovac
Atletiko
Donja Jajina
2 : 0
Todorovce
Todorovce
14.10.2017 15:00
Atletiko
2 : 0
Todorovce
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 0
Nomanica
Nomanica
14.10.2017 15:00
Gornje Krajince
1 : 0
Nomanica
Bane 1931
Raška
5 : 1
Budućnost (S)
Samaila
14.10.2017 15:00
Bane 1931
5 : 1
Budućnost (S)
Dunav
Ostrovo
6 : 2
Proleter 1932
Požarevac
14.10.2017 14:30
Dunav
6 : 2
Proleter 1932
Sloga
Korenita
1 : 3
Luk
Voćnjak
14.10.2017 15:00
Sloga
1 : 3
Luk
Granit
Radalj
4 : 2
Mladost (G)
Gradilište
14.10.2017 15:00
Granit
4 : 2
Mladost (G)
Hajduk
Ribarica
5 : 0
Jadar 1961
Gornji Dobrić
14.10.2017 15:00
Hajduk
5 : 0
Jadar 1961
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
14.10.2017 15:00
TE Gučevo
1 : 1
Studenac
Jelav
Jelav
1 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
14.10.2017 15:00
Jelav
1 : 2
Mladost (DB)
Graničar
Miletićevo
1 : 1
Mladost
Velika Greda
14.10.2017 15:00
Graničar
1 : 1
Mladost
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 4
Gaj
Veliki Gaj
14.10.2017 15:00
Solunac
1 : 4
Gaj
Sloga
Margita
4 : 2
Banat
Ilandža
14.10.2017 15:00
Sloga
4 : 2
Banat
Naša Krajina
Kupinik
3 : 1
Crvena zvezda
Novi Kozjak
14.10.2017 15:00
Naša Krajina
3 : 1
Crvena zvezda
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
2 : 0
Krćevac 04
Krćevac
14.10.2017 14:30
Budućnost MI (DT)
2 : 0
Krćevac 04
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 5
Mlava Trgovački
Petrovac
14.10.2017 14:30
Udarnik 2015
1 : 5
Mlava Trgovački
Brana Paunović
Rašanac
0 : 3
Napredak
Trnovče
14.10.2017 14:30
Brana Paunović
0 : 3
Napredak
Vukan
Ždrelo
0 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
14.10.2017 14:30
Vukan
0 : 2
Jedinstvo
Proleter
Jasenak
1 : 1
Skela
Skela
14.10.2017 14:30
Proleter
1 : 1
Skela
Vukićevica
Vukićevica
2 : 2
Trstenica
Trstenica
14.10.2017 14:30
Vukićevica
2 : 2
Trstenica
Strmovo
Strmovo
5 : 0
Šumadinac
Kruševica
14.10.2017 14:30
Strmovo
5 : 0
Šumadinac
Borac (A)
Arapovac
3 : 0
Mladi radnik
Junkovac
14.10.2017 14:30
Borac (A)
3 : 0
Mladi radnik
Lazarevac
Lazarevac
0 : 4
Proleter
Vrbovno
14.10.2017 14:30
Lazarevac
0 : 4
Proleter
Soko
Krvije
0 : 0
Burovac
Burovac
14.10.2017 14:30
Soko
0 : 0
Burovac
Radnik
Pankovo
6 : 0
Dragoš
Oreškovica
14.10.2017 14:30
Radnik
6 : 0
Dragoš
Zabrđe 1936
Zabrđe
2 : 0
Veliko Laole
Veliko Laole
14.10.2017 14:30
Zabrđe 1936
2 : 0
Veliko Laole
BSK
Bošnjak
2 : 1
Borac
Veliko Laole
14.10.2017 11:00
BSK
2 : 1
Borac
Rudar
Donje Crniljevo
1 : 1
Borac BTG
Batalage
14.10.2017 15:00
Rudar
1 : 1
Borac BTG
Sloga
Zabojnica
8 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
14.10.2017
Sloga
8 : 0
Kotlenik
Borac 1939
Ljuljaci
3 : 0
Jedinstvo
Oplanić
14.10.2017
Borac 1939
3 : 0
Jedinstvo
Mladost
Pretoke
6 : 1
Grivac
Grivac
14.10.2017
Mladost
6 : 1
Grivac
Selanac
Selanac
1 : 1
Azbukovica
Crnča
14.10.2017
Selanac
1 : 1
Azbukovica
Jezero
Amajić
4 : 2
Sloga DB
Donja Bukovica
14.10.2017
Jezero
4 : 2
Sloga DB
Čobanče
Čitluk
1 : 4
Crnča
Crnča
14.10.2017
Čobanče
1 : 4
Crnča
Rujišnik
Rujišnik
2 : 1
Borjak 2013
Okruglica
14.10.2017 16:30
Rujišnik
2 : 1
Borjak 2013
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 0
Topoljak
Grabovac
14.10.2017 16:30
Kamenorezac 76
3 : 0
Topoljak
Omladinac
Odžaci
5 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
14.10.2017 16:30
Omladinac
5 : 0
Stevka Božurevka
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 2
Mladost
Mala Drenova
14.10.2017 16:30
Stara Čaršija
3 : 2
Mladost
Vinogradar
Riljac
2 : 0
Omladinac
Ugljarevo
14.10.2017 16:30
Vinogradar
2 : 0
Omladinac
KFK Kula
Kula
3 : 0
Telečka
Telečka
14.10.2017 15:00
KFK Kula
3 : 0
Telečka
Sport
Bezdan
2 : 3
OFK Šikara
Sombor
14.10.2017 15:00
Sport
2 : 3
OFK Šikara
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
4 : 1
Metaloplastika
Šabac
14.10.2017 15:00
POFK Letnjikovac
4 : 1
Metaloplastika
Napredak
Ševarice
3 : 1
Lipolist
Lipolist
14.10.2017 15:00
Napredak
3 : 1
Lipolist
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
6 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
14.10.2017 15:00
Zadrugar
6 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Pobeda
Ševica
14.10.2017
15:00
Zviždić
Kučevo
14.10.2017 15:00
Pobeda
:
Zviždić
Radenka
Radenka
14.10.2017
15:00
Neresnica
Neresnica
14.10.2017 15:00
Radenka
:
Neresnica
Levač 2
Rekovac
2 : 2
Dragovo
Dragovo
14.10.2017
Levač 2
2 : 2
Dragovo
Šumadija
Prevešt
3 : 2
Polet
Sekurič
14.10.2017
Šumadija
3 : 2
Polet
Blagotin
Belušić
6 : 0
Povratak otpisanih
Rekovac
14.10.2017
Blagotin
6 : 0
Povratak otpisanih
Prosvetar
Belušić
1 : 3
Goša
Vukmanovac
14.10.2017
Prosvetar
1 : 3
Goša
Vrelo 1971
Milanovac
1 : 0
Pobeda 1953
Osanica
14.10.2017 14:30
Vrelo 1971
1 : 0
Pobeda 1953
OFK Homolje
Žagubica
0 : 6
Borac
Vukovac
14.10.2017 14:30
OFK Homolje
0 : 6
Borac
Misača
Misača
1 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
14.10.2017 15:00
Misača
1 : 2
Trešnjevica
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 0
Tulež
Tulež
14.10.2017 15:00
KMF Aranđelovac
3 : 0
Tulež
Lomnica
Lomnica
0 : 1
Štitari
Štitari
14.10.2017 14:30
Lomnica
0 : 1
Štitari
Gaglovo
Gaglovo
3 : 4
Grkljane
Grkljane
14.10.2017 14:30
Gaglovo
3 : 4
Grkljane
Zmajevac
Belasica
3 : 1
Globoder
Globoder
14.10.2017 14:30
Zmajevac
3 : 1
Globoder
Padež
Padež
1 : 4
Kruševica
Kruševica
14.10.2017 14:30
Padež
1 : 4
Kruševica
Mladost
Podgorica
1 : 1
Rudar
Pljevlja
14.10.2017 14:30
Mladost
1 : 1
Rudar
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 3
Grbalj
Radanovići
14.10.2017 14:30
OFK Petrovac
2 : 3
Grbalj
Sutjeska
Nikšić
4 : 0
Kom
Podgorica
14.10.2017 14:30
Sutjeska
4 : 0
Kom
Zeta
Golubovci
1 : 1
Dečić
Tuzi
14.10.2017 14:30
Zeta
1 : 1
Dečić
Brskovo
Mojkovac
0 : 0
Petnjica
Petnjica
14.10.2017 14:30
Brskovo
0 : 0
Petnjica
Radnik
Bijeljina
2 : 0
Vitez
Vitez
14.10.2017 15:30
Radnik
2 : 0
Vitez
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
14.10.2017 15:30
Krupa
1 : 2
Široki Brijeg
Sloboda
Tuzla
1 : 3
Sarajevo
Sarajevo
14.10.2017 18:00
Sloboda
1 : 3
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
0 : 0
Borac
Banja Luka
14.10.2017 17:00
Zrinjski
0 : 0
Borac
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
14.10.2017 15:00
Zvijezda 09
1 : 0
Sloboda
Drina
Zvornik
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
14.10.2017 15:00
Drina
1 : 0
Rudar Prijedor
Sutjeska
Foča
2 : 2
Sloga
Doboj
14.10.2017 15:00
Sutjeska
2 : 2
Sloga
Podrinje
Janja
2 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
14.10.2017 15:00
Podrinje
2 : 2
Slavija
Napredak
Donji Šepak
2 : 1
Kozara
Gradiška
14.10.2017 15:00
Napredak
2 : 1
Kozara
Tekstilac
Derventa
3 : 0
Željezničar
Banja Luka
14.10.2017 15:00
Tekstilac
3 : 0
Željezničar
Liverpool
Liverpool
0 : 0
Manchester Utd
Manchester
14.10.2017 13:30
Liverpool
0 : 0
Manchester Utd
Burnley
Burnley
1 : 1
West Ham
London
14.10.2017 16:00
Burnley
1 : 1
West Ham
Crystal Palace
London
2 : 1
Chelsea
London
14.10.2017 16:00
Crystal Palace
2 : 1
Chelsea
Manchester City
Manchester
7 : 2
Stoke
Stoke-on-Trent
14.10.2017 16:00
Manchester City
7 : 2
Stoke
Swansea
Swansea
2 : 0
Huddersfield
Huddersfield
14.10.2017 16:00
Swansea
2 : 0
Huddersfield
Tottenham
London
1 : 0
Bournemouth
Bournemouth
14.10.2017 16:00
Tottenham
1 : 0
Bournemouth
Watford
Watford
2 : 1
Arsenal
London
14.10.2017 18:30
Watford
2 : 1
Arsenal
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 2
Real Madrid
Madrid
14.10.2017 16:15
Getafe
1 : 2
Real Madrid
Athletic Club
Bilbao
1 : 0
Sevilla
Sevilla
14.10.2017 13:00
Athletic Club
1 : 0
Sevilla
Alavés
Vitoria-Gasteiz
0 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
14.10.2017 18:30
Alavés
0 : 2
Real Sociedad
Atlético Madrid
Madrid
1 : 1
Barcelona
Barcelona
14.10.2017 20:45
Atlético Madrid
1 : 1
Barcelona
Bayern
München
5 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
14.10.2017 15:30
Bayern
5 : 0
Freiburg
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 3
RB Leipzig
Leipzig
14.10.2017 18:30
Borussia Dortmund
2 : 3
RB Leipzig
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 2
Augsburg
Augsburg
14.10.2017 15:30
Hoffenheim
2 : 2
Augsburg
Hertha BSC
Berlin
0 : 2
Schalke 04
Gelsenkirchen
14.10.2017 15:30
Hertha BSC
0 : 2
Schalke 04
Mainz 05
Mainz
3 : 2
Hamburger SV
Hamburg
14.10.2017 15:30
Mainz 05
3 : 2
Hamburger SV
Hannover 96
Hannover
1 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
14.10.2017 15:30
Hannover 96
1 : 2
Eintracht
Juventus
Torino
1 : 2
Lazio
Roma
14.10.2017 18:00
Juventus
1 : 2
Lazio
Roma
Roma
0 : 1
Napoli
Napoli
14.10.2017 20:45
Roma
0 : 1
Napoli
Caen
Caen
0 : 2
Angers
Angers
14.10.2017 20:00
Caen
0 : 2
Angers
Dijon
Dijon
1 : 2
PSG
Paris
14.10.2017 17:00
Dijon
1 : 2
PSG
Guingamp
Guingamp
2 : 0
Rennes
Rennes
14.10.2017 20:00
Guingamp
2 : 0
Rennes
Lille
Villeneuve d'Ascq
2 : 2
Troyes
Troyes
14.10.2017 20:00
Lille
2 : 2
Troyes
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
3 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
14.10.2017 20:00
Saint-Étienne
3 : 1
Metz
Toulouse
Toulouse
1 : 0
Amiens SC
Amiens
14.10.2017 20:00
Toulouse
1 : 0
Amiens SC
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Požarevac
Požarevac
14.10.2017 15:00
Vojvodina
3 : 2
Požarevac
Mašinac
Niš
2 : 0
Rad
Beograd
14.10.2017 15:00
Mašinac
2 : 0
Rad
Radnički 2012
Niš
2 : 1
Lavice Dubočica
Leskovac
14.10.2017 14:00
Radnički 2012
2 : 1
Lavice Dubočica
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
14.10.2017 15:00
Knjaževac 2015
0 : 1
Jedinstvo 2014
Levač
Rekovac
0 : 0
Jagodina
Jagodina
14.10.2017 15:00
Levač
0 : 0
Jagodina
Čukarički
Beograd
0 : 1
Spartak
Subotica
14.10.2017 14:30
Čukarički
0 : 1
Spartak
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Radnički (N)
Niš
14.10.2017 11:00
Radnički (P)
2 : 0
Radnički (N)
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
14.10.2017 11:00
Crvena zvezda
3 : 2
Vojvodina
Internacional
Beograd
3 : 3
Voždovac
Beograd
14.10.2017 13:00
Internacional
3 : 3
Voždovac
011
Beograd
1 : 3
Brodarac 2
Beograd
14.10.2017 15:00
011
1 : 3
Brodarac 2
Sindjelć
Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
14.10.2017 12:00
Sindjelć
0 : 0
Lokomotiva
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 2
Studentski Grad
Beograd
14.10.2017 10:00
Siti Sport Klub
1 : 2
Studentski Grad
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 2
Karadjordje
Topola
14.10.2017 14:00
Morava (VP)
3 : 2
Karadjordje
Šumadija (A)
Aranđelovac
6 : 0
Proleter 1947
Vranovo
14.10.2017 14:00
Šumadija (A)
6 : 0
Proleter 1947
Smederevo 1924
Smederevo
9 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
14.10.2017 14:00
Smederevo 1924
9 : 1
Mladi borac
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
14.10.2017 14:00
Mladi radnik 1940
1 : 3
Mladi radnik 1926
Omladinac
Veliko Polje
9 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
14.10.2017 14:00
Omladinac
9 : 1
Novi Beograd
Trudbenik
Trudbenik
2 : 1
Zmaj 1953
Beograd
14.10.2017 10:00
Trudbenik
2 : 1
Zmaj 1953
Žarkovo
Beograd
4 : 0
Budućnost
Dobanovci
14.10.2017 09:00
Žarkovo
4 : 0
Budućnost
DIF
Beograd
3 : 2
BSK 1925
Beograd
14.10.2017 09:00
DIF
3 : 2
BSK 1925
Budućnost
Zvečka
1 : 2
Zvezdara
Beograd
14.10.2017 14:00
Budućnost
1 : 2
Zvezdara
Avala
Beograd
2 : 5
Beograd 1929
Beograd
14.10.2017 10:00
Avala
2 : 5
Beograd 1929
Posavina
Stubline
1 : 2
Minel
Beograd
14.10.2017 12:30
Posavina
1 : 2
Minel
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 0
Šumadinac
Bečmen
14.10.2017 12:00
Stepojevac Vaga
2 : 0
Šumadinac
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
14.10.2017 16:00
Borac (NS)
1 : 1
Radnički (SM)
ŽAK junior
Sombor
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
14.10.2017 10:00
ŽAK junior
0 : 3
Bačka 1901
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Dolina
Padina
14.10.2017 15:30
Tempo
1 : 0
Dolina
Spartak
Debeljača
2 : 6
Jedinstvo Stević
Kačarevo
14.10.2017 16:00
Spartak
2 : 6
Jedinstvo Stević
Borac (St)
Starčevo
6 : 0
Glogonj
Glogonj
14.10.2017 12:00
Borac (St)
6 : 0
Glogonj
Borac (Sa)
Sakule
7 : 2
Omladinac 1927
Opovo
14.10.2017 15:30
Borac (Sa)
7 : 2
Omladinac 1927
BSK
Bavanište
6 : 2
Mladost (O)
Omoljica
14.10.2017 15:30
BSK
6 : 2
Mladost (O)
Jedinstvo
Dren
2 : 4
Prva Iskra
Barič
14.10.2017 10:00
Jedinstvo
2 : 4
Prva Iskra
Zabrežje
Zabrežje
2 : 1
Polet
Grabovac
14.10.2017 13:00
Zabrežje
2 : 1
Polet
Železničar
Pančevo
1 : 7
Dinamo 1945
Pančevo
14.10.2017 10:00
Železničar
1 : 7
Dinamo 1945
Napredak
Markovac
1 : 4
Budućnost
Mala Krsna
14.10.2017 11:00
Napredak
1 : 4
Budućnost
Radnički MK
Novi Beograd
0 : 2
Voždovac MK
Beograd
14.10.2017 09:30
Radnički MK
0 : 2
Voždovac MK
Brodarac MK
Beograd
2 : 2
Sinđelić MK
Beograd
14.10.2017 12:30
Brodarac MK
2 : 2
Sinđelić MK
Zuce MK
Zuce
3 : 0
Lokomotiva 2 MO
Beograd
14.10.2017 09:00
Zuce MK
3 : 0
Lokomotiva 2 MO
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
2 : 0
Borac MK
Lazarevac
14.10.2017 15:00
Crvena zvezda MML MK
2 : 0
Borac MK
Bežanija MO
Beograd
4 : 2
Torlak MK
Beograd
14.10.2017 12:00
Bežanija MO
4 : 2
Torlak MK
Dinamo
Pančevo
4 : 1
Voždovac
Beograd
14.10.2017 11:00
Dinamo
4 : 1
Voždovac
Čukarički
Beograd
2 : 0
Spartak
Subotica
14.10.2017 12:00
Čukarički
2 : 0
Spartak
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
BSK 1925
Beograd
14.10.2017 12:00
Radnički (O)
0 : 1
BSK 1925
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Sindjelić
Beograd
14.10.2017 15:00
Radnički (NB)
0 : 0
Sindjelić
Kolubara
Lazarevac
1 : 6
Rad
Beograd
14.10.2017 12:30
Kolubara
1 : 6
Rad
Balkan
Beograd
6 : 1
Palilulac
Beograd
14.10.2017 12:30
Balkan
6 : 1
Palilulac
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
GSP Polet
Beograd
14.10.2017 10:00
Mladenovac
2 : 1
GSP Polet
Pobeda
Golobok
4 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
14.10.2017 14:30
Pobeda
4 : 2
Crvena zvezda
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 1
7.juli
Vodanj
14.10.2017 14:30
Radnik
3 : 1
7.juli
Šumadija
Azanja
2 : 1
Cerovac
Cerovac
14.10.2017 14:30
Šumadija
2 : 1
Cerovac
Prva Iskra
Barič
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
14.10.2017 14:00
Prva Iskra
1 : 0
Budućnost
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
14.10.2017 14:00
Rudar
2 : 1
OFK Ras
Slavija
Kragujevac
2 : 2
Sloga
Kraljevo
14.10.2017 14:30
Slavija
2 : 2
Sloga
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Bane
Raška
14.10.2017 14:30
Radnički 1923
3 : 0
Bane
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Apolon
Kraljevo
14.10.2017 14:30
Šumadija 1903
2 : 0
Apolon
Radnički (Š)
Šid
3 : 4
Petar Puača
Novi Sad
14.10.2017 12:00
Radnički (Š)
3 : 4
Petar Puača
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Indeks
Novi sad
14.10.2017 12:00
Radnički (SM)
1 : 0
Indeks
Inđija
Inđija
0 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
14.10.2017 12:00
Inđija
0 : 2
Borac (NS)
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
14.10.2017 10:00
Vojvodina
3 : 2
RFK N.S. 1921
TSC
Bačka Topola
6 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
14.10.2017 12:00
TSC
6 : 0
Bačka (BP)
Radnički (B)
Baranda
4 : 0
Kolonija
Kovin
14.10.2017 15:00
Radnički (B)
4 : 0
Kolonija
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 0
Polet
Idvor
14.10.2017 10:00
Sloga (BNS)
3 : 0
Polet
Vulturul
Grebenac
9 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
14.10.2017 14:00
Vulturul
9 : 2
Proleter
Crvena Zastava
Obrenovac
5 : 6
Jedinstvo
Dren
14.10.2017 11:00
Crvena Zastava
5 : 6
Jedinstvo
Strelac
Mislodjin
3 : 0
Rvati
Obrenovac
14.10.2017 10:00
Strelac
3 : 0
Rvati
Cer
Jadranska Lešnica
13 : 0
Rudar
Brasina
14.10.2017
Cer
13 : 0
Rudar
Radnički Stobeks
Klupci
4 : 0
Jadar
Stupnica
14.10.2017
Radnički Stobeks
4 : 0
Jadar
Mladost
Donji Dobrić
2 : 6
Loznica
Loznica
14.10.2017
Mladost
2 : 6
Loznica
Podrinje
Lozničko Polje
8 : 0
Borac
Lešnica
14.10.2017
Podrinje
8 : 0
Borac
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
14.10.2017 11:00
Proleter 2006
4 : 2
Radnički (Zr)
Rudar
Vrdnik
0 : 4
PSK Putinci
Putinci
14.10.2017 15:00
Rudar
0 : 4
PSK Putinci
Hrtkovci
Hrtkovci
9 : 0
Mladost
Buđanovci
14.10.2017 15:00
Hrtkovci
9 : 0
Mladost
Radnički
Irig
8 : 3
Donji Petrovci
Donji Petrovci
14.10.2017 15:00
Radnički
8 : 3
Donji Petrovci
Borac
Klenak
3 : 0
Jedinstvo
Platičevo
14.10.2017 15:00
Borac
3 : 0
Jedinstvo
Partizan
Vitojevci
8 : 0
Napredak
Žarkovac
14.10.2017 15:00
Partizan
8 : 0
Napredak
Fruška Gora
Ruma
0 : 12
1. Maj
Ruma
14.10.2017 15:00
Fruška Gora
0 : 12
1. Maj
Senta
Senta
1 : 1
AFK
Ada
14.10.2017
Senta
1 : 1
AFK
Tisa
Adorjan
3 : 2
Potisje
Kanjiža
14.10.2017
Tisa
3 : 2
Potisje
Studenski grad MK
Novi Beograd
3 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
14.10.2017 09:30
Studenski grad MK
3 : 0
Lokomotiva MK
BSK Borča MK
Borča
0 : 7
Crvena zvezda MK
Beograd
14.10.2017 10:00
BSK Borča MK
0 : 7
Crvena zvezda MK
Voždovac MK
Beograd
4 : 0
Brodarac MK
Beograd
14.10.2017 14:30
Voždovac MK
4 : 0
Brodarac MK
Čukarički MK
Beograd
1 : 0
011 MK
Beograd
14.10.2017 10:00
Čukarički MK
1 : 0
011 MK
OFK Beograd B MK
Beograd
4 : 2
IMT
Novi Beograd
14.10.2017 17:00
OFK Beograd B MK
4 : 2
IMT
Lola MK
Beograd
1 : 2
Voždovac B MK
Beograd
14.10.2017 16:00
Lola MK
1 : 2
Voždovac B MK
OLE MK
Zemun
4 : 0
Rad V MK
Beograd
14.10.2017 12:30
OLE MK
4 : 0
Rad V MK
Rakovica MK
Rakovica
0 : 8
Sremčica MK
Sremčica
14.10.2017 10:00
Rakovica MK
0 : 8
Sremčica MK
Banja MK
Beograd
14.10.2017
10:00
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
14.10.2017 10:00
Banja MK
:
Radnički (NB) MK
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 3
Bežanija MK
Novi Beograd
14.10.2017 14:15
OFK Beograd MK
1 : 3
Bežanija MK
Kosmaj MK
Ralja
1 : 2
Sopot MK
Sopot
14.10.2017 10:00
Kosmaj MK
1 : 2
Sopot MK
BSK 1925
Beograd
1 : 5
Rad
Beograd
14.10.2017 11:00
BSK 1925
1 : 5
Rad
Partizan
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
14.10.2017 11:00
Partizan
2 : 0
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
OFK Beograd
Beograd
14.10.2017 11:30
Crvena zvezda
4 : 2
OFK Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 2
Čukarički
Beograd
14.10.2017 10:30
Brodarac
2 : 2
Čukarički
BASK
Beograd
2 : 0
Dominus
Beograd
14.10.2017 16:00
BASK
2 : 0
Dominus
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Studentski Grad
Beograd
14.10.2017 12:15
Radnički (NB)
2 : 0
Studentski Grad
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 5
Internacional
Beograd
14.10.2017 09:00
Radnički (O)
1 : 5
Internacional
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Obilić
Staro Selo
14.10.2017 14:30
Udarnik
3 : 0
Obilić
Napredak
Markovac
3 : 1
Budućnost
Mala Krsna
14.10.2017 09:00
Napredak
3 : 1
Budućnost
Sloboda
Lipe
9 : 1
Proleter
Vranovo
14.10.2017 14:30
Sloboda
9 : 1
Proleter
Balkan
Beograd
8 : 1
Vinča
Beograd
14.10.2017 10:00
Balkan
8 : 1
Vinča
Selo Mladenovac
Mladenovac
4 : 0
Sopot
Sopot
14.10.2017 10:00
Selo Mladenovac
4 : 0
Sopot
Borac
Ostruznica
3 : 0
Avala 1939
Beli Potok
14.10.2017 10:00
Borac
3 : 0
Avala 1939
Ada
Beograd
15 : 0
Komgrap
Beograd
14.10.2017 16:45
Ada
15 : 0
Komgrap
Prva Iskra
Baric
3 : 1
Milutinac
Beograd
14.10.2017 10:00
Prva Iskra
3 : 1
Milutinac
Preporod
Novi Žednik
0 : 5
Njerš Ištvan
Totovo Selo
14.10.2017 10:00
Preporod
0 : 5
Njerš Ištvan
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 4
Apolon
Kraljevo
14.10.2017
Novi Pazar
0 : 4
Apolon
Sport Klub 99
Novi Pazar
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
14.10.2017
Sport Klub 99
4 : 0
Šumadija 1903
OFK AS 2003
Novi Pazar
5 : 0
Bane
Raška
14.10.2017
OFK AS 2003
5 : 0
Bane
Pazar Juniors
Novi Pazar
5 : 2
Bubamara
Kraljevo
14.10.2017
Pazar Juniors
5 : 2
Bubamara
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 2
Kosmet
Leposavić
14.10.2017
Radnički 1923
6 : 2
Kosmet
Kiker
Kraljevo
2 : 0
Apolon 4
Kragujevac
14.10.2017
Kiker
2 : 0
Apolon 4
Arsenal
Kragujevac
0 : 2
OFK National AG
Novi Pazar
14.10.2017
Arsenal
0 : 2
OFK National AG
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Indeks
Novi sad
14.10.2017 10:00
Radnički (SM)
2 : 0
Indeks
Inđija
Inđija
2 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
14.10.2017 10:00
Inđija
2 : 1
Prof. Bolesnikov
TSC
Bačka Topola
2 : 2
Tekstilac
Odžaci
14.10.2017 10:00
TSC
2 : 2
Tekstilac
OFK Vršac
Vršac
1 : 5
Radnički (K)
Kovin
14.10.2017 10:00
OFK Vršac
1 : 5
Radnički (K)
Coerver junior FA
Vršac
9 : 0
BAK
Bela Crkva
14.10.2017 10:00
Coerver junior FA
9 : 0
BAK
Mundial
Pančevo
3 : 0
Borac (Sa)
Sakule
14.10.2017 12:00
Mundial
3 : 0
Borac (Sa)
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 10
Sloga
Plandište
14.10.2017 10:00
Budućnost (A)
1 : 10
Sloga
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 6
BSK
Bavanište
14.10.2017 11:00
Stari Tamiš
3 : 6
BSK
Unirea
Uzdin
0 : 8
Mladost (V)
Vojlovica
14.10.2017 10:00
Unirea
0 : 8
Mladost (V)
Buducnost
Zvecka
9 : 0
Krtinska
Krtinska
14.10.2017 10:00
Buducnost
9 : 0
Krtinska
Sinđelić
Lipnica
0 : 15
Jadar 07 1
Loznica
14.10.2017
Sinđelić
0 : 15
Jadar 07 1
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 9
Jadar 07 2
Loznica
14.10.2017
Cer
1 : 9
Jadar 07 2
Jedinstvo
Mali Zvornik
7 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
14.10.2017
Jedinstvo
7 : 0
Radnički Stobeks
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 5
Loznica
Loznica
14.10.2017
Podrinje
0 : 5
Loznica
Pčelinjo
Loznica
18 : 0
Antimon
Zajača
14.10.2017
Pčelinjo
18 : 0
Antimon
Sloga
Korenita
12 : 5
Vidojevica
Lešnica
14.10.2017
Sloga
12 : 5
Vidojevica
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 3
Bežanija
Beograd
14.10.2017 10:00
Novi Beograd
3 : 3
Bežanija
Sinđelić
Ugrinovci
3 : 1
13. Maj
Zemun
14.10.2017 11:00
Sinđelić
3 : 1
13. Maj
Borac
Progar
1 : 6
IMT
Beograd
14.10.2017 14:30
Borac
1 : 6
IMT
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 12
Radnički (Zr)
Zrenjanin
14.10.2017 09:00
Proleter 2006
2 : 12
Radnički (Zr)
Tornjoš
Tornjoš
5 : 0
AFK
Ada
14.10.2017
Tornjoš
5 : 0
AFK
Derbi 2017
Aranđelovac
4 : 1
Proleter 1976
Jelovik
14.10.2017 10:00
Derbi 2017
4 : 1
Proleter 1976
Venčani
Venčane
4 : 1
Mladi Rudar
Bukovik
14.10.2017 11:00
Venčani
4 : 1
Mladi Rudar
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 3
Banja 1957
Banja
14.10.2017 12:00
KMF Aranđelovac
1 : 3
Banja 1957
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 4
Partizan 1945
Darosava
14.10.2017 12:00
Aranđelovac
0 : 4
Partizan 1945
Voždovac MK
Beograd
6 : 1
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
14.10.2017 09:00
Voždovac MK
6 : 1
Radnički (NB) MK
OFK Beograd B MK
Beograd
5 : 0
PKB MK
Padinska Skela
14.10.2017 19:30
OFK Beograd B MK
5 : 0
PKB MK
Olimpik MK
Beograd
14.10.2017
12:30
Studentski Grad MK
Beograd
14.10.2017 12:30
Olimpik MK
:
Studentski Grad MK
Rad MK
Beograd
3 : 0
GSP Polet MK
Beograd
14.10.2017 09:00
Rad MK
3 : 0
GSP Polet MK
Voždovac B
Beograd
1 : 0
Brodarac MK-B
Novi Beograd
14.10.2017 11:30
Voždovac B
1 : 0
Brodarac MK-B
Ole MK
Zemun
1 : 8
Crvena zvezda MML MK
Beograd
14.10.2017 10:00
Ole MK
1 : 8
Crvena zvezda MML MK
Rakovica MK
Rakovica
5 : 1
Zemun B MK
Zemun
14.10.2017 08:30
Rakovica MK
5 : 1
Zemun B MK
Jedinstvo MK
Surčin
1 : 4
Lokomotiva MK
Beograd
14.10.2017 10:00
Jedinstvo MK
1 : 4
Lokomotiva MK
Trijumf MK
Sremčica
3 : 2
Žarkovo MK
Žarkovo
14.10.2017 13:00