XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 845 utakmica za dan
Nedelja, 15 Oktobar 2017


Fudbal

Provo
Provo
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
15.10.2017 14:30
Provo
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
15.10.2017 14:30
Proleter Mihajlovac
1 : 1
Šumadija (A)
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 5
Zlatibor
Čajetina
15.10.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 5
Zlatibor
Budućnost (P)
Popovac
1 : 2
Rtanj
Boljevac
15.10.2017 15:00
Budućnost (P)
1 : 2
Rtanj
Tabane 1970
Jagodina
3 : 3
Pukovac
Pukovac
15.10.2017 15:00
Tabane 1970
3 : 3
Pukovac
Radan
Lebane
0 : 2
OFK Sinđelić
Niš
15.10.2017 15:00
Radan
0 : 2
OFK Sinđelić
Borac (S)
Sakule
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
15.10.2017 15:00
Borac (S)
2 : 1
Radnički (SM)
Jedinstvo
Surčin
0 : 1
Grafičar
Beograd
15.10.2017 14:30
Jedinstvo
0 : 1
Grafičar
Prva Iskra
Barič
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
15.10.2017 11:00
Prva Iskra
0 : 2
Kolubara
Žarkovo
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
15.10.2017 11:00
Žarkovo
2 : 1
Radnički (O)
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
IMT
Novi Beograd
15.10.2017 14:30
Stepojevac Vaga
1 : 1
IMT
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
15.10.2017 14:30
BSK Batajnica
0 : 0
Radnički (NB)
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Ovčar
Markovica
15.10.2017 14:30
Sušica
0 : 0
Ovčar
Bane
Raška
1 : 1
LFK Mladost
Lučani
15.10.2017 14:30
Bane
1 : 1
LFK Mladost
Karađorđe (R)
Ribnica
1 : 1
Dragačevo
Guča
15.10.2017 14:30
Karađorđe (R)
1 : 1
Dragačevo
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
15.10.2017 14:30
Sloboda (Č)
2 : 1
Goč
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
15.10.2017 14:30
Jošanica
1 : 0
Orlovac
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
15.10.2017 14:30
Udarnik
3 : 0
Petar Dobrnjac
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Borac (Ž)
Žabari
15.10.2017 14:30
Homoljac
3 : 0
Borac (Ž)
Zvižd
Kučevo
0 : 2
RSK
Rabrovo
15.10.2017 14:30
Zvižd
0 : 2
RSK
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 3
Morava (VP)
Velika Plana
15.10.2017 14:30
Mladi radnik (R)
0 : 3
Morava (VP)
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 1
Proleter 1976
Jelovik
15.10.2017 14:30
Mladi borac
1 : 1
Proleter 1976
Šumadija
Toponica
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
15.10.2017 14:30
Šumadija
3 : 2
VGSK
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
15.10.2017 14:30
Radjevac
2 : 1
Zadrugar
Polimlje
Prijepolje
4 : 0
OFK Divci
Divci
15.10.2017 14:30
Polimlje
4 : 0
OFK Divci
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Radnički Stobex
Klupci
15.10.2017 14:30
Sloga (S)
2 : 0
Radnički Stobex
OFK Osečina
Osečina
2 : 2
Ribnica
Mionica
15.10.2017 14:30
OFK Osečina
2 : 2
Ribnica
Borac
Lešnica
5 : 1
Sovljak
Sovljak
15.10.2017 14:30
Borac
5 : 1
Sovljak
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 2
Pčinja
Trgovište
15.10.2017 11:00
Tanasko Rajić
2 : 2
Pčinja
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
15.10.2017 15:00
OFK Brzi Brod
1 : 3
GFK Dubočica
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
15.10.2017 15:00
Vlasina
1 : 1
Balkanski
Jablanica
Medveđa
0 : 1
Pusta Reka
Bojnik
15.10.2017 15:00
Jablanica
0 : 1
Pusta Reka
OFK Niš
Niš
0 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
15.10.2017 15:00
OFK Niš
0 : 1
Nebeski Andjeli
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
15.10.2017 15:00
Kablovi
1 : 0
Rudar Alpos
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
15.10.2017 15:00
Hajduk Veljko
0 : 0
Šarbanovac
Timočanin
Knjaževac
4 : 3
Malošište
Malošište
15.10.2017 15:00
Timočanin
4 : 3
Malošište
Bukovik
Razanj
2 : 1
Naša krila
Belotinac
15.10.2017 15:00
Bukovik
2 : 1
Naša krila
Moravica
Subotinac
1 : 3
Đerdap
Kladovo
15.10.2017 15:00
Moravica
1 : 3
Đerdap
Sloga
Kobišnica
1 : 1
Majdanpek
Majdanpek
15.10.2017 11:00
Sloga
1 : 1
Majdanpek
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 2
Jastrebac
Blace
15.10.2017 15:00
Poljoprivrednik
0 : 2
Jastrebac
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Kopaonik
Brus
15.10.2017 15:00
OFK Lugomir
1 : 0
Kopaonik
Napredak
Drenovac
3 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
15.10.2017 15:00
Napredak
3 : 0
OFK Kosanica
Bošnjane
Bošnjane
0 : 3
Župa
Aleksandrovac
15.10.2017 15:00
Bošnjane
0 : 3
Župa
Žitorađa
Žitorađa
3 : 3
Sloga (Ć)
Ćićevac
15.10.2017 15:00
Žitorađa
3 : 3
Sloga (Ć)
Jedinstvo
Mijatovac
0 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
15.10.2017 15:00
Jedinstvo
0 : 2
OFK Topličanin
Polet
Nakovo
1 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
15.10.2017 15:00
Polet
1 : 2
Jedinstvo (NB)
Mladost (O)
Omoljica
4 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
15.10.2017 15:00
Mladost (O)
4 : 1
Proleter
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 1
Hajduk (D)
Divoš
15.10.2017 15:00
LSK Laćarak
0 : 1
Hajduk (D)
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 1
Jugović
Kać
15.10.2017 15:00
Borac (Š)
3 : 1
Jugović
Index
Novi Sad
0 : 3
Hajduk (Č)
Čurug
15.10.2017 10:00
Index
0 : 3
Hajduk (Č)
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 0
OFK Slavija
Novi Sad
15.10.2017 15:00
Borac (NS)
3 : 0
OFK Slavija
Sremac
Vojka
2 : 1
Kabel
Novi Sad
15.10.2017 15:00
Sremac
2 : 1
Kabel
Kupinovo
Kupinovo
0 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
15.10.2017 15:00
Kupinovo
0 : 2
Jedinstvo (SP)
Budućnost (G)
Gložan
1 : 2
Bačka (P)
Pačir
15.10.2017 15:00
Budućnost (G)
1 : 2
Bačka (P)
Tekstilac
Odžaci
2 : 2
Mladost (T)
Turija
15.10.2017 15:00
Tekstilac
2 : 2
Mladost (T)
Tavankut
Tavankut
3 : 2
BSK
Bački Brestovac
15.10.2017 15:00
Tavankut
3 : 2
BSK
Tisa
Adorjan
1 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
15.10.2017 15:00
Tisa
1 : 1
Sloga (Č)
Preporod
Novi Žednik
1 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
15.10.2017 15:00
Preporod
1 : 3
Mladost (BP)
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Hajduk
Beograd
15.10.2017 14:30
Crvena Zvezda
1 : 0
Hajduk
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
Torlak
Kumodraž
15.10.2017 11:00
Brodarac
3 : 1
Torlak
Zvezdara
Beograd
5 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
15.10.2017 14:30
Zvezdara
5 : 0
TEK Sloga
Leštane
Leštane
2 : 0
Balkan
Mirijevo
15.10.2017 14:30
Leštane
2 : 0
Balkan
Borac
Lazarevac
4 : 2
Budućnost
Zvečka
15.10.2017 10:00
Borac
4 : 2
Budućnost
Turbina
Vreoci
0 : 0
Sremčica
Sremčica
15.10.2017 18:00
Turbina
0 : 0
Sremčica
Banat
Čenta
5 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
15.10.2017 15:00
Banat
5 : 1
Vojvodina (NM)
Naftagas (B)
Boka
1 : 4
Krajina
Krajišnik
15.10.2017 15:00
Naftagas (B)
1 : 4
Krajina
Vojvodina (B)
Bašaid
3 : 0
Lehel
Mužlja
15.10.2017 15:00
Vojvodina (B)
3 : 0
Lehel
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Bilećanin
Sečanj
15.10.2017 15:00
Crvena zvezda (VS)
2 : 0
Bilećanin
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 1
Borac
Aleksandrovo
15.10.2017 15:00
Crvena Zvezda (RS)
1 : 1
Borac
Omladinac FAM
Botoš
0 : 0
Rusanda
Melenci
15.10.2017 15:00
Omladinac FAM
0 : 0
Rusanda
OFK Batinac
Batinac
2 : 0
Hajduk
Čepure
15.10.2017 14:30
OFK Batinac
2 : 0
Hajduk
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 0
Resavac
Subotica
15.10.2017 14:30
OFK Bratstvo
1 : 0
Resavac
Kolare
Kolare
0 : 0
Dragocvet
Dragocvet
15.10.2017 14:30
Kolare
0 : 0
Dragocvet
Mladost (S)
Sikirica
1 : 4
Rembas
Resavica
15.10.2017 14:30
Mladost (S)
1 : 4
Rembas
Partizan
Glogovac
5 : 0
Juhor
Glavinci
15.10.2017 14:30
Partizan
5 : 0
Juhor
Bratstvo
Međureč
3 : 2
Napredak
Zlatovo
15.10.2017 14:30
Bratstvo
3 : 2
Napredak
Mladi radnik
Novo Laniste
3 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
15.10.2017 14:30
Mladi radnik
3 : 0
Kušiljevo
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
15.10.2017 15:00
Sloga (BNS)
3 : 1
Crvena zvezda
Borac (St)
Starčevo
3 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
15.10.2017 15:00
Borac (St)
3 : 1
Jedinstvo Stević
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 3
Dolina
Padina
15.10.2017 15:00
Vojvodina (S)
2 : 3
Dolina
Vojvodina (Cr)
Crepaja
2 : 4
Radnički (B)
Baranda
15.10.2017 15:00
Vojvodina (Cr)
2 : 4
Radnički (B)
Vulturul
Grebenac
0 : 1
Strela
Ivanovo
15.10.2017 15:00
Vulturul
0 : 1
Strela
Borac (K)
Klenak
2 : 0
Borac (M)
Martinci
15.10.2017 15:00
Borac (K)
2 : 0
Borac (M)
Graničar 1924
Adaševci
2 : 0
Napredak (P)
Popinci
15.10.2017 15:00
Graničar 1924
2 : 0
Napredak (P)
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
15.10.2017 15:00
Hrtkovci
1 : 1
1. Maj Ruma
Železničar
Inđija
1 : 0
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
15.10.2017 15:00
Železničar
1 : 0
Sloboda (DT)
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
PSK Putinci
Putinci
15.10.2017 15:00
Ljukovo
0 : 1
PSK Putinci
Kula
Kula
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
15.10.2017 15:00
Kula
2 : 1
Rusin
Slavija
Pivnice
2 : 1
Budućnost (P)
Parage
15.10.2017 15:00
Slavija
2 : 1
Budućnost (P)
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 0
ŽAK
Sombor
15.10.2017 15:00
Stari Grad
3 : 0
ŽAK
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 3
Bajša
Bajša
15.10.2017 14:30
Horgoš 1911
4 : 3
Bajša
Napredak
Nadalj
1 : 3
Jadran
Feketić
15.10.2017 14:30
Napredak
1 : 3
Jadran
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
15.10.2017 14:30
Sutjeska
0 : 0
Panonija IM Topola
Proleter (NJ)
Njegoševo
2 : 4
Obilić
Novi Kneževac
15.10.2017 14:30
Proleter (NJ)
2 : 4
Obilić
Čubra
Čubra
3 : 0
Blizna
Blizna
15.10.2017 15:00
Čubra
3 : 0
Blizna
BSK
Bukovče
0 : 3
Zlot
Zlot
15.10.2017 15:00
BSK
0 : 3
Zlot
Ključ
Podvrška
2 : 1
Deli Jovan
Sikole
15.10.2017 11:00
Ključ
2 : 1
Deli Jovan
Polom
Leskovo
2 : 1
Slatina
Slatina Bor
15.10.2017 15:00
Polom
2 : 1
Slatina
Branik
Štubik
1 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
15.10.2017 15:00
Branik
1 : 0
Nemetali
Borac (P)
Progar
3 : 2
Borac (O)
Ostružnica
15.10.2017 14:30
Borac (P)
3 : 2
Borac (O)
Heroj Polet
Jajinci
0 : 2
PKB (PS)
Padinska Skela
15.10.2017 14:30
Heroj Polet
0 : 2
PKB (PS)
Šumadinac
Bečmen
0 : 5
Sinđelić
Ugrinovci
15.10.2017 14:30
Šumadinac
0 : 5
Sinđelić
Poštar Zvezdara
Krnjača
2 : 5
Zmaj
Zemun
15.10.2017 14:30
Poštar Zvezdara
2 : 5
Zmaj
13. Maj
Zemun
1 : 0
Avala
Beli Potok
15.10.2017 11:00
13. Maj
1 : 0
Avala
Komgrap
Beograd
3 : 1
Dunav
Veliko Selo
15.10.2017 14:30
Komgrap
3 : 1
Dunav
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 0
Institut
Zemun Polje
15.10.2017 14:30
Studenski Grad
0 : 0
Institut
Urovci
Urovci
1 : 1
Omladinac
Veliko Polje
15.10.2017 14:30
Urovci
1 : 1
Omladinac
Zabrežje
Zabrežje
2 : 1
Radnički (D)
Dren
15.10.2017 14:30
Zabrežje
2 : 1
Radnički (D)
Radnički (R)
Rudovci
1 : 3
Mladost (C)
Cvetovac
15.10.2017 10:00
Radnički (R)
1 : 3
Mladost (C)
Rušanj
Rušanj
0 : 5
Budućnost
Dudovica
15.10.2017 14:30
Rušanj
0 : 5
Budućnost
Lisović
Lisović
1 : 0
Šumadija
Šopić
15.10.2017 14:30
Lisović
1 : 0
Šumadija
Strelac
Mislođin
1 : 1
BSK
Baćevac
15.10.2017 14:30
Strelac
1 : 1
BSK
Selo Mladenovac
Mladenovac
5 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
15.10.2017 10:00
Selo Mladenovac
5 : 3
Velika Krsna
Kosmaj
Ralja
1 : 3
Boleč
Boleč
15.10.2017 14:30
Kosmaj
1 : 3
Boleč
Ropočevo
Ropočevo
1 : 1
Pudarci
Pudarci
15.10.2017 14:30
Ropočevo
1 : 1
Pudarci
Dunavac
Grocka
0 : 0
Šumadija
Jagnjilo
15.10.2017 14:30
Dunavac
0 : 0
Šumadija
Cerić
Miokus
1 : 6
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
15.10.2017 15:00
Cerić
1 : 6
Jedinstvo 1945 (VL)
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 2
Sindjelić
Lipnica
15.10.2017 15:00
Cer
1 : 2
Sindjelić
Majur
Majur
6 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
15.10.2017 15:00
Majur
6 : 0
Mladost (DD)
Mladi Borac
Dublje
3 : 2
Jevremovac
Jevremovac
15.10.2017 15:00
Mladi Borac
3 : 2
Jevremovac
Mladost (PR)
Prnjavor
4 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
15.10.2017 15:00
Mladost (PR)
4 : 1
Podrinje
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
2 : 1
Duško
Klenje
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (ŠT)
2 : 1
Duško
Radnički Šabački
Šabac
2 : 1
Sloga
Bogosavac
15.10.2017 15:00
Radnički Šabački
2 : 1
Sloga
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Bare
Bare
15.10.2017 14:30
Junkovac
1 : 0
Bare
ŽSK
Žirovnica
4 : 3
Banja
Banja
15.10.2017 14:30
ŽSK
4 : 3
Banja
Mladost MG
Saranovo
6 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
15.10.2017 14:30
Mladost MG
6 : 0
Prvi srpski ustanak
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 2
Šumadinac
Natalinci
15.10.2017 14:30
Vinča
3 : 2
Šumadinac
Trnava
Donja Trnava
2 : 0
BSK
Belosavci
15.10.2017 14:30
Trnava
2 : 0
BSK
Borac
Pajsijevići
5 : 2
Omladinac (DR)
Donja Rača
15.10.2017 14:30
Borac
5 : 2
Omladinac (DR)
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 1
Partizan
Darosava
15.10.2017 14:30
Aranđelovac
1 : 1
Partizan
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
8 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (GS)
8 : 2
Jedinstvo (Š)
Umac
Miroševce
5 : 2
Mladi borac
Živkovo
15.10.2017 15:00
Umac
5 : 2
Mladi borac
Mladost (V)
Vinarce
6 : 0
Železničar
Brestovac
15.10.2017 15:00
Mladost (V)
6 : 0
Železničar
Bobište
Bobište
4 : 1
Sloga
Lipovica
15.10.2017 15:00
Bobište
4 : 1
Sloga
OFK Brza
Brza
1 : 4
Vučje
Vučje
15.10.2017 15:00
OFK Brza
1 : 4
Vučje
Polet
Stajkovce
7 : 0
Progres
Ladovica
15.10.2017 15:00
Polet
7 : 0
Progres
Čekmin
Čekmin
8 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
15.10.2017 15:00
Čekmin
8 : 0
Kumarevo 65
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (G)
3 : 0
Zloćudovo
Polet
Trnovče
1 : 1
7. Juli
Vodanj
15.10.2017 14:30
Polet
1 : 1
7. Juli
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 1
Proleter 1947
Vranovo
15.10.2017 14:30
Crvena zvezda
1 : 1
Proleter 1947
Osipaonica
Osipaonica
5 : 1
Obilić
Staro Selo
15.10.2017 14:30
Osipaonica
5 : 1
Obilić
Pobeda
Golobok
3 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
15.10.2017 14:30
Pobeda
3 : 1
Radnik
SASK
Saraorci
0 : 0
Borac
Ralja
15.10.2017 14:30
SASK
0 : 0
Borac
Vrbovac
Vrbovac
0 : 4
Sloboda
Lipe
15.10.2017 14:30
Vrbovac
0 : 4
Sloboda
Šumadija
Azanja
2 : 1
Podunavac
Udovice
15.10.2017 14:30
Šumadija
2 : 1
Podunavac
Cerovac
Cerovac
2 : 0
Sloga
Miloševac
15.10.2017 14:30
Cerovac
2 : 0
Sloga
Spartak
Trnava
0 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
15.10.2017 15:00
Spartak
0 : 1
Jedinstvo (K)
Mladost (P)
Preljina
2 : 3
Parmenac
Parmenac
15.10.2017 15:00
Mladost (P)
2 : 3
Parmenac
Napredak
Svračkovci
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
15.10.2017 15:00
Napredak
1 : 0
Polet (T)
Šumadija 1923
Brdjani
0 : 2
Prijevor
Prijevor
15.10.2017 15:00
Šumadija 1923
0 : 2
Prijevor
Zadrugar
Donja Trepča
0 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
15.10.2017 15:00
Zadrugar
0 : 1
Backovac Junajted
Rudar
Bresnica
1 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
15.10.2017 15:00
Rudar
1 : 3
Jedinstvo (GG)
Lunjevica
Lunjevica
10 : 2
Brezak 1936
Pranjani
15.10.2017 15:00
Lunjevica
10 : 2
Brezak 1936
Čitluk
Čitluk
3 : 1
Sloga (M)
Majdevo
15.10.2017 14:30
Čitluk
3 : 1
Sloga (M)
Sloga (D)
Dašnica
1 : 1
13. April
Lomnica
15.10.2017 14:30
Sloga (D)
1 : 1
13. April
Šanac
Šanac
3 : 1
Parunovac
Parunovac
15.10.2017 14:30
Šanac
3 : 1
Parunovac
Kupci
Kupci
2 : 0
Mačkovac
Mačkovac
15.10.2017 14:30
Kupci
2 : 0
Mačkovac
Vinogradar
Zleginje
3 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
15.10.2017 14:30
Vinogradar
3 : 1
Jastrebac
FUD
Brus
1 : 2
Blagotin
Poljna
15.10.2017 14:30
FUD
1 : 2
Blagotin
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 6
Juhor
Obrež
15.10.2017 14:30
Donji Kopaonik
0 : 6
Juhor
Borac (K)
Klenovnik
0 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
15.10.2017 14:30
Borac (K)
0 : 0
Zadrugar (T)
Rudar (S)
Stamnica
2 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
15.10.2017 14:30
Rudar (S)
2 : 1
Rudar (K)
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 0
Železničar
Požarevac
15.10.2017 14:30
Mlava (ML)
2 : 0
Železničar
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 3
Sloga (B)
Burovac
15.10.2017 14:30
Budućnost (V)
1 : 3
Sloga (B)
Radnik
Salakovac
5 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
15.10.2017 14:30
Radnik
5 : 1
Mladost (B)
Gnjilan
Gnjilan
2 : 0
Zvezda
Blato
15.10.2017 15:00
Gnjilan
2 : 0
Zvezda
Rajko Mitić
Bela Palanka
0 : 1
Senjak
Pirot
15.10.2017 15:00
Rajko Mitić
0 : 1
Senjak
Zadrugar
Krupac
0 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
15.10.2017 15:00
Zadrugar
0 : 2
Vladimir Durković
Dragoš
Pirot
2 : 5
Jedinstvo
Pirot
15.10.2017 15:00
Dragoš
2 : 5
Jedinstvo
Borac
Barje Čiflik
2 : 0
Spartak
Pirot
15.10.2017 15:00
Borac
2 : 0
Spartak
Stubal
Stubal
2 : 0
Granit
Jošanička banja
15.10.2017 15:00
Stubal
2 : 0
Granit
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Proleter
Pečenog
15.10.2017 15:00
OFK Ras
3 : 0
Proleter
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Borac
Vraneši
15.10.2017 15:00
Ibar
1 : 1
Borac
Mataruge
Mataruge
1 : 3
Real
Podunavci
15.10.2017 15:00
Mataruge
1 : 3
Real
Budućnost
Konarevo
0 : 0
Omladinac
Novo Selo
15.10.2017 15:00
Budućnost
0 : 0
Omladinac
Popovići
Popovići
1 : 0
Polet
Ratina
15.10.2017 15:00
Popovići
1 : 0
Polet
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
4 : 0
Radnik
Ušće
15.10.2017 15:00
Novi Pazar 1928
4 : 0
Radnik
Lauš
Lopaš
3 : 1
Ježevica
Ježevica
15.10.2017 11:00
Lauš
3 : 1
Ježevica
Lazarica
Prilipac
3 : 1
Prvi partizan
Užice
15.10.2017 14:30
Lazarica
3 : 1
Prvi partizan
Perućac
Perućac
4 : 0
Omladinac
Zdravčići
15.10.2017 14:30
Perućac
4 : 0
Omladinac
Jedinstvo
Kalenić
1 : 2
Savinac
Visibaba
15.10.2017 14:30
Jedinstvo
1 : 2
Savinac
Čajetina
Gostilje
0 : 2
Jasen
Brodarevo
15.10.2017 14:30
Čajetina
0 : 2
Jasen
Mladost
Dračić
4 : 1
Banjani
Banjani
15.10.2017 14:30
Mladost
4 : 1
Banjani
ZSK
Valjevo
0 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
15.10.2017 14:30
ZSK
0 : 2
OFK Jabučje
Ribnikar
Pecka
1 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
15.10.2017 14:30
Ribnikar
1 : 3
Pepeljevac
Trlić
Trlić
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
15.10.2017 14:30
Trlić
3 : 0
Tešnjar
Kačer
Belanovica
1 : 3
Brezovica
Brezovica
15.10.2017 14:30
Kačer
1 : 3
Brezovica
Iskra
Donja Bukovica
2 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
15.10.2017 14:30
Iskra
2 : 2
Vrelo Sport
Partizan
Cerovac
2 : 2
Kolonija
Kragujevac
15.10.2017 15:00
Partizan
2 : 2
Kolonija
Kutlovo
Kutlovo
5 : 1
Korićani
Korićani
15.10.2017 15:00
Kutlovo
5 : 1
Korićani
Šumadinac (KG)
Kragujevac
0 : 3
Budućnost
Resnik
15.10.2017 15:00
Šumadinac (KG)
0 : 3
Budućnost
Vodojaža
Grošnica
4 : 0
Zastava
Kragujevac
15.10.2017 15:00
Vodojaža
4 : 0
Zastava
Borac (D)
Drenovac
3 : 0
Mladost
Pajazitovo
15.10.2017 15:00
Borac (D)
3 : 0
Mladost
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Šumadija 1934
Drača
15.10.2017 15:00
Srbija
3 : 0
Šumadija 1934
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 0
Ćava
Grošnica
15.10.2017 15:00
Erdoglija 1931
2 : 0
Ćava
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 2
Sloboda
Grbice
15.10.2017 15:00
Sloga (D)
1 : 2
Sloboda
Orljane
Orljane
5 : 0
Sloga
Korman
15.10.2017 15:00
Orljane
5 : 0
Sloga
Palilula
Aleksinac
1 : 1
Rasovača
Rasovača
15.10.2017 15:00
Palilula
1 : 1
Rasovača
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 1
Jedinstvo GVD
Grejač
15.10.2017 15:00
Radnički 1947
2 : 1
Jedinstvo GVD
Morava (Ž)
Žitkovac
0 : 3
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
15.10.2017 15:00
Morava (Ž)
0 : 3
Crvena zvezda
Crvena zastava
Hum
3 : 2
Vulkan 1963
Brenica
15.10.2017 15:00
Crvena zastava
3 : 2
Vulkan 1963
Rudar
Jelašnica
7 : 2
Čegar 2013
Kamenica
15.10.2017 15:00
Rudar
7 : 2
Čegar 2013
Vrtište
Vrtište
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
15.10.2017 15:00
Vrtište
2 : 1
Sloboda
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 5
Budućnost
Prva Kutina
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (GM)
1 : 5
Budućnost
Tatra
Kisač
2 : 1
Sofeks
Futog
15.10.2017 15:00
Tatra
2 : 1
Sofeks
Bačka 1923
Đurđevo
5 : 4
Veternik
Veternik
15.10.2017 15:00
Bačka 1923
5 : 4
Veternik
Proleter
Banoštor
1 : 3
TSK
Temerin
15.10.2017 15:00
Proleter
1 : 3
TSK
Jedinstvo (G)
Gospođinci
0 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (G)
0 : 1
Šajkaš 1908
Jedinstvo (R)
Rumenka
0 : 0
Mladost
Novi Sad
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (R)
0 : 0
Mladost
OFK Rtanj
Boljevac
2 : 0
Trebič
Sokobanja
15.10.2017 15:00
OFK Rtanj
2 : 0
Trebič
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 3
Kosovo
Zvezdan
15.10.2017 15:00
Bučje
2 : 3
Kosovo
Sloga
Minićevo
0 : 2
Midžor
Kalna
15.10.2017 15:00
Sloga
0 : 2
Midžor
Mladost
Sumrakovac
2 : 5
Osnić
Osnić
15.10.2017 15:00
Mladost
2 : 5
Osnić
Graničar
Veliki Izvor
0 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
15.10.2017 15:00
Graničar
0 : 1
OFK Knjaz
Malinik
Podgorac
3 : 0
Omladinac
Grezna
15.10.2017 15:00
Malinik
3 : 0
Omladinac
Rudar (VČ)
Grljan
1 : 0
Radnički (L)
Lubnica
15.10.2017 15:00
Rudar (VČ)
1 : 0
Radnički (L)
OFK 019
Zaječar
4 : 0
Rgotina
Rgotina
15.10.2017 15:00
OFK 019
4 : 0
Rgotina
Spartak
Gornja Trnava
4 : 2
Borac
Držanovac
15.10.2017
Spartak
4 : 2
Borac
Kosovac
Prokuplje
1 : 0
Kaćuša
Kuršumliija
15.10.2017
Kosovac
1 : 0
Kaćuša
Omladinac
Podina
5 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
15.10.2017
Omladinac
5 : 0
Pobeda
Partizanski put
Grudaš
3 : 0
Dundjerski
Voljcinac
15.10.2017
Partizanski put
3 : 0
Dundjerski
Real
Jasenica
3 : 0
NS Tatko
Stara Bozurna
15.10.2017
Real
3 : 0
NS Tatko
Trešnjevka
Lopardince
0 : 3
OFK Rota
Bujanovac
15.10.2017 15:00
Trešnjevka
0 : 3
OFK Rota
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Biljači
Biljača
15.10.2017 15:00
Ternoci
3 : 0
Biljači
Vihor
Žbevac
1 : 2
OFK Alakince
Alakince
15.10.2017 15:00
Vihor
1 : 2
OFK Alakince
Lugina
Aliđerce
3 : 0
Čelik
Belo polje
15.10.2017 15:00
Lugina
3 : 0
Čelik
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 5
Mladost (B)
Bosilegrad
15.10.2017 15:00
BSK Bujanovac
2 : 5
Mladost (B)
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 1
Pavlovac
Pavlovac
15.10.2017 15:00
FSU Južna pruga
1 : 1
Pavlovac
Morava
Parteš
0 : 3
Ropotovo
Ropotovo
15.10.2017 15:00
Morava
0 : 3
Ropotovo
Sloga
Ranilug
3 : 3
Oskar
Pasjane
15.10.2017 15:00
Sloga
3 : 3
Oskar
Izmornik
Pančelo - Tomance
4 : 1
Mineralac
Klokot
15.10.2017 15:00
Izmornik
4 : 1
Mineralac
Glama
Koretište
5 : 2
Rudar
Kosovska Kamenica
15.10.2017 13:00
Glama
5 : 2
Rudar
Čaglavica
Čaglavica
1 : 3
Gracko
Staro Gracko
15.10.2017 15:00
Čaglavica
1 : 3
Gracko
Radnički
Velika Hoča
1 : 3
Brezovica
Štrpce
15.10.2017 15:00
Radnički
1 : 3
Brezovica
Kopaonik
Lešak
3 : 0
Radnik
Prilužje
15.10.2017 15:00
Kopaonik
3 : 0
Radnik
Mladost
Vrdila
1 : 1
Lasta
Vitkovac
15.10.2017 15:00
Mladost
1 : 1
Lasta
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (D)
1 : 2
Jedinstvo (G)
Tavnik
Tavnik
9 : 0
Magnohrom
Kraljevo
15.10.2017 15:00
Tavnik
9 : 0
Magnohrom
Napredak
Gračac
1 : 1
Partizan
Vrba
15.10.2017 15:00
Napredak
1 : 1
Partizan
Borac (A)
Adrani
2 : 2
Mineral 2015
Rudno
15.10.2017 15:00
Borac (A)
2 : 2
Mineral 2015
Metalac
Kraljevo
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
15.10.2017 15:00
Metalac
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Borac 1805
Ivankovac
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
15.10.2017 14:30
Borac 1805
3 : 0
15. Avgust 1950
Omladinski
Paraćin
1 : 2
Omladinac
Šaludovac
15.10.2017 14:30
Omladinski
1 : 2
Omladinac
Pomoravlje
Ostrikovac
1 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
15.10.2017 14:30
Pomoravlje
1 : 1
Mladost (GM)
Budućnost
Miliva
6 : 3
Moravac
Krušar
15.10.2017 14:30
Budućnost
6 : 3
Moravac
Javor
Sladaja
2 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
15.10.2017 14:30
Javor
2 : 0
Rudar (St)
Vinorača
Vinorača
1 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
15.10.2017 14:30
Vinorača
1 : 1
Sinđelić 1934
Ursule
Ursule
1 : 1
Morava (KS)
Kočino Selo
15.10.2017 14:30
Ursule
1 : 1
Morava (KS)
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 5
Mladost (G)
Gložane
15.10.2017 14:30
Budućnost (Đ)
1 : 5
Mladost (G)
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 0
Kupinovac
Kupinovac
15.10.2017 14:30
Mladost (K)
4 : 0
Kupinovac
Mladost (D)
Dublje
5 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
15.10.2017 14:30
Mladost (D)
5 : 0
Jedinstvo
Šumadinac
Dragovo
1 : 2
Šantarovac
Šantarovac
15.10.2017 14:30
Šumadinac
1 : 2
Šantarovac
Morava (R)
Ribare
4 : 3
Mladost (T)
Tečić
15.10.2017 14:30
Morava (R)
4 : 3
Mladost (T)
Sloga
Čalma
2 : 3
Fruškogorac
Manđeloš
15.10.2017 15:00
Sloga
2 : 3
Fruškogorac
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 3
Napredak
Žarkovac
15.10.2017 15:00
Graničar (K)
0 : 3
Napredak
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
15.10.2017 15:00
Mitros
2 : 1
Donji Petrovci
Hajduk
Višnjićevo
3 : 0
Graničar (O)
Obrež
15.10.2017 15:00
Hajduk
3 : 0
Graničar (O)
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
15.10.2017 15:00
OFK Zeka Buljubaša
3 : 0
OFK Bikić
Donji Srem 2015
Pećinci
0 : 4
Polet
Novi Karlovci
15.10.2017 15:00
Donji Srem 2015
0 : 4
Polet
Fruška Gora
Ruma
0 : 0
OFK Brestač
Brestač
15.10.2017 10:00
Fruška Gora
0 : 0
OFK Brestač
Sloboda
Šašinci
0 : 4
Mladost (B)
Buđanovci
15.10.2017 15:00
Sloboda
0 : 4
Mladost (B)
Ševac
Kusić
0 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
15.10.2017 15:00
Ševac
0 : 0
Partizan (K)
Janošik
Janošik
0 : 2
Ratar
Kruščica
15.10.2017 15:00
Janošik
0 : 2
Ratar
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
15.10.2017 15:00
Potporanj
1 : 0
Karaš (K)
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 3
Hajdučica
Hajdučica
15.10.2017 15:00
Borac (VG)
0 : 3
Hajdučica
Polet
Izbište
5 : 1
Dobrica
Dobrica
15.10.2017 15:00
Polet
5 : 1
Dobrica
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 1
Vinogradar
Gudurica
15.10.2017 15:00
Budućnost (A)
4 : 1
Vinogradar
Omladinac 1927
Opovo
9 : 0
Slavia
Kovačica
15.10.2017 15:00
Omladinac 1927
9 : 0
Slavia
Mundial
Pančevo
3 : 3
Unirea
Uzdin
15.10.2017 15:00
Mundial
3 : 3
Unirea
Polet
Idvor
2 : 2
Glogonj
Glogonj
15.10.2017 15:00
Polet
2 : 2
Glogonj
Pobeda
Samoš
2 : 5
Mladost (V)
Vojlovica
15.10.2017 15:00
Pobeda
2 : 5
Mladost (V)
Spartak 1911
Debeljača
2 : 0
Tempo
Sefkerin
15.10.2017 15:00
Spartak 1911
2 : 0
Tempo
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 0
Borac (P)
Pločica
15.10.2017 15:00
Omladinac (D)
4 : 0
Borac (P)
Kolonija
Kovin
6 : 1
Jedinstvo
Dubovac
15.10.2017 15:00
Kolonija
6 : 1
Jedinstvo
Proleter
Mramorak
2 : 2
Dolovo
Dolovo
15.10.2017 15:00
Proleter
2 : 2
Dolovo
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 6
Stari Tamiš
Stari Tamiš
15.10.2017 15:00
BSK Bavanište
0 : 6
Stari Tamiš
Partizan (G)
Gaj
4 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
15.10.2017 15:00
Partizan (G)
4 : 0
Budućnost (BB)
Jadar
Stupnica
2 : 1
Sloga (ST)
Straža
15.10.2017 15:00
Jadar
2 : 1
Sloga (ST)
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 0
Mladost (BR)
Brezjak
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (MZ)
3 : 0
Mladost (BR)
Borac
Kozjak
0 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
15.10.2017 15:00
Borac
0 : 1
Sloga (LŠ)
Prva Iskra
Runjani
0 : 0
7. Juli
Bela Crkva
15.10.2017 15:00
Prva Iskra
0 : 0
7. Juli
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
1 : 0
Antimon
Zajača
15.10.2017 15:00
Jedinstvo (ZA)
1 : 0
Antimon
Milan Orlić
Novo Selo
6 : 1
Stolice
Krupanj
15.10.2017 15:00
Milan Orlić
6 : 1
Stolice
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 2
Sparta Železnik
Beograd
15.10.2017 14:30
Novi Beograd
3 : 2
Sparta Železnik
Rekreativo 011
Beograd
2 : 2
Ajaks
Beograd
15.10.2017 10:00
Rekreativo 011
2 : 2
Ajaks
Posavac Tišma
Boljevci
5 : 2
BUSK
Beograd
15.10.2017 14:30
Posavac Tišma
5 : 2
BUSK
Busije
Zemun
4 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
15.10.2017 14:30
Busije
4 : 1
Šećeranac Ada
011
Beograd
5 : 1
Sveti Stefan
Slanci
15.10.2017 14:30
011
5 : 1
Sveti Stefan
Crvenka
Borča
0 : 2
PKB (K)
Kovilovo
15.10.2017 14:30
Crvenka
0 : 2
PKB (K)
Poštar
Beograd
2 : 0
Pinosava
Pinosava
15.10.2017 14:30
Poštar
2 : 0
Pinosava
Hajduk
Kamendol
2 : 3
Mladost
Jabučki Rit
15.10.2017 14:30
Hajduk
2 : 3
Mladost
Podunavac
Ritopek
0 : 0
Lepušnica
Glogonjski Rit
15.10.2017 14:30
Podunavac
0 : 0
Lepušnica
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 2
Partizan
Kaluđerica
15.10.2017 14:30
Siti Sport Klub
0 : 2
Partizan
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 0
OFK Borac
Arnajevo
15.10.2017 14:30
Veliki Borak
1 : 0
OFK Borac
Beljina
Beljina
4 : 0
Barajevo
Barajevo
15.10.2017 14:30
Beljina
4 : 0
Barajevo
Velika Mostanica
Velika Mostanica
3 : 0
Guncate
Guncati
15.10.2017 14:30
Velika Mostanica
3 : 0
Guncate
Sloga
Duvanište
1 : 3
Cer
Petkovica
15.10.2017 15:00
Sloga
1 : 3
Cer
Budućnost (ZM)
Zminjak
5 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
15.10.2017 15:00
Budućnost (ZM)
5 : 1
Torpedo 1924
Proleter
Šabac
7 : 0
Premijer
Badovinci
15.10.2017 15:00
Proleter
7 : 0
Premijer
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
0 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
15.10.2017 15:00
Budućnost (PD)
0 : 2
Napredak
Drina
Badovinci
4 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
15.10.2017 15:00
Drina
4 : 0
Mladost
Gorki
Glušci
6 : 0
Milicionar
Bogatić
15.10.2017 15:00
Gorki
6 : 0
Milicionar
Hajduk Stanko
Crna Bara
8 : 0
Omladinac 2013
Slepčević
15.10.2017 15:00
Hajduk Stanko
8 : 0
Omladinac 2013
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 2
Šipurske livade
Šabac
15.10.2017 15:00
Vlašić
2 : 2
Šipurske livade
Trešnjevka
Trbusac
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
15.10.2017 15:00
Trešnjevka
2 : 1
Pričinović
Pocerina
Jevremovac
1 : 6
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
15.10.2017 15:00
Pocerina
1 : 6
Vojvoda Stepa Stepanović
Dobrava
Vukošić
3 : 2
Sloga
Krnić
15.10.2017 15:00
Dobrava
3 : 2
Sloga
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 1
Provo 2015
Provo
15.10.2017 15:00
Mladost (PP)
1 : 1
Provo 2015
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
15.10.2017 15:00
Karađorđe
2 : 1
Dušan Silni
Sušica 2012
Kukulovce
4 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
15.10.2017 15:00
Sušica 2012
4 : 0
Omladinac
Marjan MB
Mala Biljanica
6 : 0
Radnički
Pertate
15.10.2017 15:00
Marjan MB
6 : 0
Radnički
Moravac (P)
Pečenjevce
6 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
15.10.2017 15:00
Moravac (P)
6 : 2
Plantaža
Milanovo
Milanovo
5 : 1
Mladost (B)
Batulovce
15.10.2017 15:00
Milanovo
5 : 1
Mladost (B)
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 3
Gradac
Konopnica
15.10.2017 11:00
Bratstvo
0 : 3
Gradac
Lemind 1953
Leskovac
2 : 3
OFK Morava
Leskovac
15.10.2017 15:00
Lemind 1953
2 : 3
OFK Morava
Šumadija
Razgojna
5 : 1
Real
Donja Jajina
15.10.2017 15:00
Šumadija
5 : 1
Real
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
15.10.2017 14:30
Dimitrije Tucović
0 : 0
Polet (DL)
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 2
Gunjevac
Gunjevac
15.10.2017 14:30
OFK Stublenica
2 : 2
Gunjevac
Joševa
Joševa
1 : 1
Vrelo
Vrelo
15.10.2017 14:30
Joševa
1 : 1
Vrelo
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
15.10.2017 14:30
Kolubara 2
1 : 0
OFK Brđanac
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 2
Komanice
Komanice
15.10.2017 14:30
Stari drugari
2 : 2
Komanice
Kotešica
Kotešica
0 : 3
Jadar 2013
Valjevo
15.10.2017 14:30
Kotešica
0 : 3
Jadar 2013
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
7 : 2
Rakac Stave
Stave
15.10.2017 14:30
Milenko Pavlović
7 : 2
Rakac Stave
Mladost (L)
Latković
0 : 3
Polet
Popučke
15.10.2017 14:30
Mladost (L)
0 : 3
Polet
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
4 : 0
Borac
Rajković
15.10.2017 14:30
Mladost (VK)
4 : 0
Borac
Bujačić
Bujačić
0 : 2
Rajac
Kadina Luka
15.10.2017 10:00
Bujačić
0 : 2
Rajac
Trudbenik
Stalać
5 : 2
Jugovići
Bogdanje
15.10.2017 14:30
Trudbenik
5 : 2
Jugovići
Polet 57
Milutovac
6 : 2
Mladi Gorani
Dupci
15.10.2017 14:30
Polet 57
6 : 2
Mladi Gorani
Omladinac
Pojate
2 : 1
Sloga (L)
Lozna
15.10.2017 14:30
Omladinac
2 : 1
Sloga (L)
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 1
Varvarin
Varvarin
15.10.2017 14:30
Stari Trstenik
1 : 1
Varvarin
Borac
Gornji Katun
0 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
15.10.2017 14:30
Borac
0 : 1
Mladost (DK)
Rubin (Z)
Zalogovac
2 : 1
14. Oktobar
Izbenica
15.10.2017 14:30
Rubin (Z)
2 : 1
14. Oktobar
Gradina
Pejovac
6 : 1
Ušće
Grad Stalać
15.10.2017 14:30
Gradina
6 : 1
Ušće
Napredak BT
Banatska Topola
2 : 1
Napredak Č
Čestereg
15.10.2017 15:00
Napredak BT
2 : 1
Napredak Č
Bega
Novi Itebej
4 : 3
Delija
Mokrin
15.10.2017 15:00
Bega
4 : 3
Delija
1.Oktobar
Srpski Itebej
0 : 0
2. Oktobar
Kumane
15.10.2017 15:00
1.Oktobar
0 : 0
2. Oktobar
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 5
Terekves
Hetin
15.10.2017 15:00
Omladinac
0 : 5
Terekves
Budućnost
Banatski Dvor
3 : 6
Proleter
Međa
15.10.2017 15:00
Budućnost
3 : 6
Proleter
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 3
OFK Žeželj
Donja Sabanta
15.10.2017 15:00
Vinogradi DB
2 : 3
OFK Žeželj
Divostin
Kragujevac
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
15.10.2017 15:00
Divostin
1 : 2
OFK Bagremar
Maršić
Maršić
4 : 0
Seljak
Cvetojevac
15.10.2017 15:00
Maršić
4 : 0
Seljak
Borac
Trnjane
2 : 0
Polet (V)
Vitoševac
15.10.2017 15:00
Borac
2 : 0
Polet (V)
Jastrebac
Tešica
8 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
15.10.2017 11:00
Jastrebac
8 : 0
Pobeda 1976
Kordun
Kljajićevo
0 : 4
Omladinac (D)
Deronje
15.10.2017
Kordun
0 : 4
Omladinac (D)
Partizan
Kupusina
3 : 1
Hajduk
Stapar
15.10.2017
Partizan
3 : 1
Hajduk
Dinamo 1923
Bački Breg
0 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
15.10.2017
Dinamo 1923
0 : 3
Omladinac (B)
Jedinstvo
Ribarevo
4 : 4
Rastina 1918
Rastina
15.10.2017
Jedinstvo
4 : 4
Rastina 1918
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
15.10.2017
Radnički 1918
1 : 0
Aleksa Šantić
Jasenica
Božurnja
2 : 0
Kralj Petar I
Topola
15.10.2017 14:30
Jasenica
2 : 0
Kralj Petar I
Šamot
Aranđelovac
0 : 2
Plaskovac
Plaskovac
15.10.2017 14:30
Šamot
0 : 2
Plaskovac
Kopljari
Kopljari
4 : 0
Brezovac
Brezovac
15.10.2017 14:30
Kopljari
4 : 0
Brezovac
B 2000
Aranđelovac
2 : 3
Mladi rudar
Bukovik
15.10.2017 11:00
B 2000
2 : 3
Mladi rudar
Ranilović
Ranilović
0 : 3
Šumadinac
Stojnik
15.10.2017 14:30
Ranilović
0 : 3
Šumadinac
Sloga (M)
Mustapić
1 : 0
Radnički (P)
Požeženo
15.10.2017 14:30
Sloga (M)
1 : 0
Radnički (P)
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 0
Sirakovo
Sirakovo
15.10.2017 14:30
Žika Marković Uča
3 : 0
Sirakovo
Obilić (Ž)
Živica
9 : 0
Desine
Desine
15.10.2017 14:30
Obilić (Ž)
9 : 0
Desine
Napredak (P)
Poljana
2 : 1
Dizel
Bare
15.10.2017 14:30
Napredak (P)
2 : 1
Dizel
Bata Bulić
Bistrica
3 : 2
Manastirica
Manastirica
15.10.2017 14:30
Bata Bulić
3 : 2
Manastirica
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
15.10.2017 14:30
Sloga 1952
2 : 3
Omladinac (Š)
Radnički (K)
Knežica
2 : 1
Mladost (R)
Ranovac
15.10.2017 14:30
Radnički (K)
2 : 1
Mladost (R)
BSK 1924
Boževac
0 : 1
Integral
Batuša
15.10.2017 14:30
BSK 1924
0 : 1
Integral
Krilaš
Ćovdin
1 : 2
Napredak (S)
Simićevo
15.10.2017 14:30
Krilaš
1 : 2
Napredak (S)
Palić
Palić
3 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
15.10.2017 14:30
Palić
3 : 0
Hajduk
Bratstvo
Ljutovo
1 : 4
Bikovo
Bikovo
15.10.2017 14:30
Bratstvo
1 : 4
Bikovo
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 1
Čantavir
Čantavir
15.10.2017 14:30
Udarnik Višnjevac
1 : 1
Čantavir
Žednik
Stari Žednik
0 : 1
Solid
Subotica
15.10.2017 14:30
Žednik
0 : 1
Solid
Đurđin
Đurđin
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
15.10.2017 14:30
Đurđin
1 : 1
Lokomotiva
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
15.10.2017 14:30
OFK Mala Bosna 2015
0 : 2
Elektrovojvodina
Vojvoda
Dučina
0 : 0
Popović
Popovići
15.10.2017 11:00
Vojvoda
0 : 0
Popović
Mladost (G)
Guberevac
4 : 3
OFK Slatina
Slatina
15.10.2017 15:00
Mladost (G)
4 : 3
OFK Slatina
OFK Rogača
Rogača
4 : 1
Rudar 2012
Babe
15.10.2017 15:00
OFK Rogača
4 : 1
Rudar 2012
Titel
Titel
3 : 1
Susek
Susek
15.10.2017 15:00
Titel
3 : 1
Susek
Miletić
Mošorin
2 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
15.10.2017 15:00
Miletić
2 : 2
Fruškogorac
Čenej
Čenej
1 : 1
Centar
Novi Sad
15.10.2017 15:00
Čenej
1 : 1
Centar
Bačka
Begeč
6 : 2
Dinamo
Budisava
15.10.2017 15:00
Bačka
6 : 2
Dinamo
Obilić
Vilovo
3 : 0
Hajduk
Gardinovci
15.10.2017 15:00
Obilić
3 : 0
Hajduk
AFK
Ada
8 : 0
Jadran
Sanad
15.10.2017 14:30
AFK
8 : 0
Jadran
Tromedja
Majdan
1 : 4
Hajduk
Podlokanj
15.10.2017 14:30
Tromedja
1 : 4
Hajduk
Bačka
Mol
1 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
15.10.2017 14:30
Bačka
1 : 0
Slavija
Šampion
Orom
0 : 0
Graničar
Đala
15.10.2017 14:30
Šampion
0 : 0
Graničar
Sloga
Ostojićevo
8 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
15.10.2017 14:30
Sloga
8 : 0
Jedinstvo (M)
Krivaja
Krivaja
2 : 5
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
15.10.2017 15:00
Krivaja
2 : 5
Jedinstvo
Vojvodina
Bačko Gradište
4 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
15.10.2017 15:00
Vojvodina
4 : 0
Eđšeg
Budućnost
Savino Selo
0 : 4
Mladost
Radičević
15.10.2017 15:00
Budućnost
0 : 4
Mladost
Tomislavci
Tomislavci
2 : 1
Obilić
Zmajevo
15.10.2017 15:00
Tomislavci
2 : 1
Obilić
Mladost Radost
Srbobran
7 : 0
Pobeda
Pobeda
15.10.2017 15:00
Mladost Radost
7 : 0
Pobeda
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
4 : 1
Napredak
Izvor
15.10.2017 15:00
Sloga
4 : 1
Napredak
Željuša
Željuša
5 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
15.10.2017 15:00
Željuša
5 : 1
Lokomotiva
Prilike
Prilike
3 : 2
Bratstvo
Dljin
15.10.2017 15:00
Prilike
3 : 2
Bratstvo
Gorušica
Viča
0 : 0
Sloga
Kaona
15.10.2017 15:00
Gorušica
0 : 0
Sloga
Radnički
Turica
2 : 1
Gradina
Rti
15.10.2017 15:00
Radnički
2 : 1
Gradina
Voćar
Kotraža
3 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
15.10.2017 15:00
Voćar
3 : 1
Vrelo
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Brezova
Brezova
15.10.2017 15:00
Jedinstvo
3 : 0
Brezova
Kej
Čačak
1 : 0
Malba
Žaočani
15.10.2017 15:00
Kej
1 : 0
Malba
Mladost (A)
Atenica
5 : 0
Prijatelji
Čačak
15.10.2017 15:00
Mladost (A)
5 : 0
Prijatelji
Morava (K)
Katrga
4 : 2
Planinac
Vujetinci
15.10.2017 15:00
Morava (K)
4 : 2
Planinac
Gavrilo Princip
Vranići
3 : 1
Čačak 94
Čačak
15.10.2017 15:00
Gavrilo Princip
3 : 1
Čačak 94
Lugovi
Čačak
0 : 0
Budućnost
Stančići
15.10.2017 15:00
Lugovi
0 : 0
Budućnost
Vujan
Prislonica
0 : 1
Morava (M)
Mojsinje
15.10.2017 15:00
Vujan
0 : 1
Morava (M)
Marjan
Knić
6 : 0
Veteran 2015
Popović
15.10.2017 14:30
Marjan
6 : 0
Veteran 2015
Mladost (R)
Rašković
3 : 3
Udarnik Trska 1947
Trska
15.10.2017 14:30
Mladost (R)
3 : 3
Udarnik Trska 1947
BSK
Borač
3 : 1
Napredak (MK)
Malo Krčmare
15.10.2017 14:30
BSK
3 : 1
Napredak (MK)
Ozrem
Ozrem
3 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
15.10.2017 15:00
Ozrem
3 : 2
Jablanica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 2
Velereč 94
Velereč
15.10.2017 15:00
Donja Vrbava
1 : 2
Velereč 94
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 1
Omladinac
Kalimanići
15.10.2017 15:00
Mladost 09
0 : 1
Omladinac
Takovski Ustanak
Takovo
4 : 1
Stella Rossa
Gornji Milanovac
15.10.2017 15:00
Takovski Ustanak
4 : 1
Stella Rossa
Koča Andjelković
Tekija
7 : 0
Pontes
Kostol
15.10.2017 15:00
Koča Andjelković
7 : 0
Pontes
Velika Vrbica
Velika Vrbica
4 : 2
Egeta
Brza Palanka
15.10.2017 15:00
Velika Vrbica
4 : 2
Egeta
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 0
Milutinovac
Milutinovac
15.10.2017 15:00
Mala Vrbica
3 : 0
Milutinovac
Rtkovo
Rtkovo
0 : 2
Lovćen
Petrovo selo
15.10.2017 15:00
Rtkovo
0 : 2
Lovćen
Omladinac
Vajuga
4 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
15.10.2017 15:00
Omladinac
4 : 2
Lokomotiva
Dunavac
Velesnica
0 : 6
Kladušnica
Kladušnica
15.10.2017 15:00
Dunavac
0 : 6
Kladušnica
Omladinac
Rajkovac
7 : 0
Šepšin
Šepšin
15.10.2017 14:30
Omladinac
7 : 0
Šepšin
Borac
Amerić
5 : 2
Sloga
Granice
15.10.2017 14:30
Borac
5 : 2
Sloga
Dedinje
Mladenovac
4 : 2
Markovac
Markovac
15.10.2017 14:30
Dedinje
4 : 2
Markovac
OFK Student
Mladenovac
1 : 3
Kosmajac
Koraćica
15.10.2017 14:30
OFK Student
1 : 3
Kosmajac
Rabrovac
Rabrovac
6 : 0
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
15.10.2017 14:30
Rabrovac
6 : 0
Vlaška 1950
Posavina
Stubline
0 : 2
Rojkovac
Obrenovac
15.10.2017 14:30
Posavina
0 : 2
Rojkovac
Partizan
Draževac
8 : 1
Ljubinić
Ljubinić
15.10.2017 14:30
Partizan
8 : 1
Ljubinić
Borac
Ušće
2 : 1
Zvezda
Konatice
15.10.2017 14:30
Borac
2 : 1
Zvezda
Rvati
Obrenovac
2 : 2
Belo Polje
Belo Polje
15.10.2017 14:30
Rvati
2 : 2
Belo Polje
Polet
Grabovac
6 : 1
Sloga
Ratari
15.10.2017 14:30
Polet
6 : 1
Sloga
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
0 : 5
Duboko
Mala Moštanica
15.10.2017 14:30
Zadrugar
0 : 5
Duboko
Bistrica
Bistrica
7 : 1
Polet
Mirosaljci
15.10.2017 14:30
Bistrica
7 : 1
Polet
Sloboda
Stubica
7 : 1
Vreoci
Vreoci
15.10.2017 14:30
Sloboda
7 : 1
Vreoci
Sloga
Lukavica
1 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
15.10.2017 14:30
Sloga
1 : 0
Mladost (Č)
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
3 : 4
BSK
Brajkovac
15.10.2017 14:30
Šumadija (MC)
3 : 4
BSK
Rudar
Zeoke
3 : 0
Petka
Petka
15.10.2017 14:30
Rudar
3 : 0
Petka
Mladi borac
Županjac
2 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
15.10.2017 14:30
Mladi borac
2 : 0
20. Oktobar
Duškovci
Duškovci
1 : 8
Avijatičar
Vranjani
15.10.2017 15:00
Duškovci
1 : 8
Avijatičar
Gorobilje
Gorobilje
0 : 2
Bakionica
Bakionica
15.10.2017 15:00
Gorobilje
0 : 2
Bakionica
Sečica
Seča reka
2 : 1
Blagaja
Rupeljevo
15.10.2017 15:00
Sečica
2 : 1
Blagaja
Borac
Srednja Dobrinja
3 : 2
Plavi Tok
Dražinovići
15.10.2017 15:00
Borac
3 : 2
Plavi Tok
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 4
Trešnjica
Tvrdići
15.10.2017 15:00
Dobrinjac
1 : 4
Trešnjica
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 3
Skobalj
Skobalj
15.10.2017 14:30
Hajduk Veljko 1934
0 : 3
Skobalj
OFK Slavija
Smederevo
0 : 4
Vučak
Vučak
15.10.2017 14:30