XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
778 utakmica za dan Nedelja, 5 Novembar 2017


Fudbal

05.11
13:30
┼Żelezni─Źar
Zlatibor
2
2
05.11.2017 13:30 2 : 2
05.11
11:00
Polet
Jedinstvo Putevi
2
1
05.11.2017 11:00 2 : 1
05.11
13:30
Smederevo 1924
Budućnost Krušik 2014
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
13:30
Jedinstvo (Ub)
Proleter Mihajlovac
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
13:30
Provo
Mladi radnik 1926
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
11:00
Car Konstantin
Trstenik PPT
3
0
05.11.2017 11:00 3 : 0
05.11
13:30
Trajal
Ozren
5
0
05.11.2017 13:30 5 : 0
05.11
13:30
Pukovac
Radan
1
2
05.11.2017 13:30 1 : 2
05.11
13:30
Moravac Orion
Timok
5
0
05.11.2017 13:30 5 : 0
05.11
13:30
Budu─çnost (P)
Tabane 1970
3
1
05.11.2017 13:30 3 : 1
05.11
11:00
Grafi─Źar
BSK Bor─Źa
0
2
05.11.2017 11:00 0 : 2
05.11
13:30
Jedinstvo
Prva Iskra
4
0
05.11.2017 13:30 4 : 0
05.11
13:30
Draga─Źevo
Orlovac
2
2
05.11.2017 13:30 2 : 2
05.11
13:30
LFK Mladost
Jošanica
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
13:30
Napredak
Rudar 2001
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Proleter 1976
VGSK
2
0
05.11.2017 13:30 2 : 0
05.11
13:30
Morava (VP)
Šumadija
4
1
05.11.2017 13:30 4 : 1
05.11
13:30
RSK
Sloga 33
3
0
05.11.2017 13:30
RSK
3 : 0
05.11
13:30
Borac (┼Ż)
Mladi borac
1
6
05.11.2017 13:30 1 : 6
05.11
13:30
Petar Dobrnjac
Mladi radnik (R)
4
0
05.11.2017 13:30 4 : 0
05.11
13:30
Udarnik
Homoljac
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Radni─Źki Stobex
Sloga (BB)
2
0
05.11.2017 13:30 2 : 0
05.11
13:30
OFK Divci
Drina
0
0
05.11.2017 13:30 0 : 0
05.11
13:30
Radjevac
Sloga (S)
0
4
05.11.2017 13:30 0 : 4
05.11
13:30
Polimlje
Budu─çnost
2
0
05.11.2017 13:30 2 : 0
05.11
11:00
Tanasko Raji─ç
OFK Brzi Brod
2
0
05.11.2017 11:00 2 : 0
05.11
13:30
Rudar Alpos
─Éerdap
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
13:30
Naša krila
Majdanpek
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Zaplanjac
Sloga
5
0
05.11.2017 13:30 5 : 0
05.11
13:30
Malošište
Moravica
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Šarbanovac
Bukovik
4
2
05.11.2017 13:30 4 : 2
05.11
13:30
Kablovi
Timo─Źanin
2
2
05.11.2017 13:30 2 : 2
05.11
13:30
Jastrebac
Sloga (─ć)
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
13:30
Leva─Ź
OFK Topli─Źanin
0
0
05.11.2017 13:30 0 : 0
05.11
13:30
┼Żupa
Jedinstvo
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Poljoprivrednik
Sloga (D)
0
2
05.11.2017 13:30 0 : 2
05.11
13:30
OFK Lugomir
Napredak
3
2
05.11.2017 13:30 3 : 2
05.11
13:30
┼ŻAK
Jedinstvo (BK)
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
13:30
Jedinstvo (NB)
Radni─Źki (K)
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
10:00
Kabel
Jedinstvo (SP)
2
2
05.11.2017 10:00 2 : 2
05.11
13:30
Podunavac
Sloga (T)
0
2
05.11.2017 13:30 0 : 2
05.11
13:30
Hajduk (─î)
Sremac
2
0
05.11.2017 13:30 2 : 0
05.11
13:30
Jugovi─ç
Borac (NS)
2
2
05.11.2017 13:30 2 : 2
05.11
13:30
LSK La─çarak
Sloga (E)
1
3
05.11.2017 13:30 1 : 3
05.11
13:30
Borac (Š)
Index
2
2
05.11.2017 13:30 2 : 2
05.11
13:30
Ba─Źka (P)
Sloga (─î)
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
BSK
Preporod
5
2
05.11.2017 13:30
BSK
5 : 2
05.11
13:30
Mladost (T)
Tisa
0
0
05.11.2017 13:30 0 : 0
05.11
13:30
Zadrugar
Radni─Źki (S)
1
1
05.11.2017 13:30 1 : 1
05.11
13:30
Budu─çnost (G)
Tekstilac
5
0
05.11.2017 13:30 5 : 0
05.11
10:00
Torlak
Borac
0
0
05.11.2017 10:00 0 : 0
05.11
13:30
Srem
Leštane
2
3
05.11.2017 13:30 2 : 3
05.11
11:00
Hajduk
Zvezdara
0
3
05.11.2017 11:00 0 : 3
05.11
13:30
Crvena Zvezda
Napredak
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:00
Vojvodina (NM)
Rusanda
3
0
05.11.2017 13:00 3 : 0
05.11
13:00
Borac
Proleter 2006
1
1
05.11.2017 13:00 1 : 1
05.11
13:00
Lehel
Omladinac FAM
2
1
05.11.2017 13:00 2 : 1
05.11
13:00
Mladost (BD)
Crvena Zvezda (RS)
3
1
05.11.2017 13:00 3 : 1
05.11
13:00
Banat
Vojvodina (B)
4
0
05.11.2017 13:00 4 : 0
05.11
13:00
Naftagas (B)
Naftagas (E)
1
1
05.11.2017 13:00 1 : 1
05.11
13:30
Juhor
Kušiljevo
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Rembas
Mladi radnik
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Dragocvet
Partizan
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
13:30
Resavac
Mladost (S)
5
2
05.11.2017 13:30 5 : 2
05.11
13:30
OFK Batinac
OFK Tekstilac
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
13:30
OFK Bratstvo
Kolare
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
14:00
Crvena zvezda
Vojvodina (CC)
1
0
05.11.2017 14:00 1 : 0
05.11
14:00
Radni─Źki (B)
Strela
2
1
05.11.2017 14:00 2 : 1
05.11
14:00
Dolina
Vulturul
5
0
05.11.2017 14:00 5 : 0
05.11
14:00
Jugoslavija
Dunav
2
0
05.11.2017 14:00 2 : 0
05.11
14:00
Jedinstvo (V)
Vojvodina (S)
1
0
05.11.2017 14:00 1 : 0
05.11
14:00
Sloga (BNS)
Partizan (U)
0
2
05.11.2017 14:00 0 : 2
05.11
13:30
Borac (M)
Jadran
1
2
05.11.2017 13:30 1 : 2
05.11
13:30
PSK Putinci
Podrinje
4
1
05.11.2017 13:30 4 : 1
05.11
13:30
Sloboda (DT)
Sloven
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Napredak (P)
Ljukovo
1
2
05.11.2017 13:30 1 : 2
05.11
13:30
Borac (K)
┼Żelezni─Źar
0
0
05.11.2017 13:30 0 : 0
05.11
13:30
Grani─Źar 1924
Hrtkovci
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:00
Hercegovac
Kula
3
1
05.11.2017 13:00 3 : 1
05.11
13:00
Krila Krajine
Crvenka
2
1
05.11.2017 13:00 2 : 1
05.11
13:00
Budu─çnost (P)
Lipar
3
0
05.11.2017 13:00 3 : 0
05.11
13:00
Rusin
Stari Grad
1
1
05.11.2017 13:00 1 : 1
05.11
13:00
Vinogradar
Proleter (NJ)
1
0
05.11.2017 13:00 1 : 0
05.11
13:00
Jadran
OFK Vrbas
2
1
05.11.2017 13:00 2 : 1
05.11
13:00
Iskra
Radni─Źki 1905
7
0
05.11.2017 13:00 7 : 0
05.11
13:00
Horgoš 1911
Napredak
1
3
05.11.2017 13:00 1 : 3
05.11
13:30
Nemetali
Krivelj
5
3
05.11.2017 13:30 5 : 3
05.11
13:30
Slatina
Brestovac
4
1
05.11.2017 13:30 4 : 1
05.11
13:30
Deli Jovan
Radni─Źki
4
2
05.11.2017 13:30 4 : 2
05.11
13:30
Zlot
Branik
1
1
05.11.2017 13:30 1 : 1
05.11
13:30
Blizna
Polom
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
13:30
─îubra
BSK
4
2
05.11.2017 13:30 4 : 2
BSK
05.11
13:30
Dunav
Borac (P)
3
1
05.11.2017 13:30 3 : 1
05.11
13:30
Zmaj
Studenski Grad
2
2
05.11.2017 13:30 2 : 2
05.11
13:30
Sin─Ĺeli─ç
Komgrap
0
1
05.11.2017 13:30 0 : 1
05.11
13:30
Heroj Polet
Šumadinac
1
1
05.11.2017 13:30 1 : 1
05.11
13:30
Šumadija
Urovci
4
0
05.11.2017 13:30 4 : 0
05.11
13:30
Budu─çnost
BSK
2
2
05.11.2017 13:30 2 : 2
BSK
05.11
13:30
Mladost (C)
Strelac
4
2
05.11.2017 13:30 4 : 2
05.11
13:30
Mladost (B)
Lisovi─ç
1
1
05.11.2017 13:30 1 : 1
05.11
13:30
Radni─Źki (D)
Rušanj
5
2
05.11.2017 13:30 5 : 2
05.11
13:30
Šumadija
Selo Mladenovac
4
1
05.11.2017 13:30 4 : 1
05.11
13:30
Pudarci
Vr─Źin
0
4
05.11.2017 13:30 0 : 4
05.11
13:30
Kova─Źevac
Mladenovac
0
2
05.11.2017 13:30 0 : 2
05.11
13:30
Bole─Ź
Dunavac
1
1
05.11.2017 13:30 1 : 1
05.11
13:30
Velika Krsna
Ropo─Źevo
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Kosmaj
Vin─Źa
2
3
05.11.2017 13:30 2 : 3
05.11
13:30
Jedinstvo 1945 (VL)
Duško
5
1
05.11.2017 13:30 5 : 1
05.11
13:30
Podrinje
Sloga
0
0
05.11.2017 13:30 0 : 0
05.11
13:30
Mladost (DD)
Jedinstvo (ŠT)
2
2
05.11.2017 13:30 2 : 2
05.11
13:30
Vidojevica
Mladi Borac
1
1
05.11.2017 13:30 1 : 1
05.11
13:30
Ceri─ç
Majur
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Bare
Šatornja
3
1
05.11.2017 13:30 3 : 1
05.11
13:30
Omladinac (DR)
Partizan
1
3
05.11.2017 13:30 1 : 3
05.11
13:30
Šumadinac
Lokomotiva
4
2
05.11.2017 13:30 4 : 2
05.11
13:30
Prvi srpski ustanak
Borac
1
1
05.11.2017 13:30 1 : 1
05.11
13:30
Banja
Trnava
4
1
05.11.2017 13:30 4 : 1
05.11
13:30
Junkovac
Vin─Źa
1
2
05.11.2017 13:30 1 : 2
05.11
13:30
┼ŻSK
Mladost MG
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
13:30
Jedinstvo (Š)
Kumarevo 65
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Progres
Zlo─çudovo
0
1
05.11.2017 13:30 0 : 1
05.11
13:30
Vu─Źje
Jedinstvo (G)
2
0
05.11.2017 13:30 2 : 0
05.11
13:30
Sloga
─îekmin
3
2
05.11.2017 13:30 3 : 2
05.11
13:30
┼Żelezni─Źar
Polet
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Mladi borac
OFK Brza
4
6
05.11.2017 13:30 4 : 6
05.11
13:30
Jedinstvo (GS)
Bobište
4
0
05.11.2017 13:30 4 : 0
05.11
13:30
Umac
Mladost (V)
4
2
05.11.2017 13:30 4 : 2
05.11
13:30
7. Juli
Podunavac
0
1
05.11.2017 13:30 0 : 1
05.11
13:30
Sloboda
Sloga
4
1
05.11.2017 13:30 4 : 1
05.11
13:30
Borac
Cerovac
5
2
05.11.2017 13:30 5 : 2
05.11
13:30
Radnik
Šumadija
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Obili─ç
Vrbovac
1
3
05.11.2017 13:30 1 : 3
05.11
13:30
Proleter 1947
SASK
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Polet
Pobeda
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Crvena zvezda
Osipaonica
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
14:30
Jedinstvo (K)
Jedinstvo (GG)
0
2
05.11.2017 14:30 0 : 2
05.11
14:30
Backovac Junajted
Brezak 1936
2
3
05.11.2017 14:30 2 : 3
05.11
14:30
Prijevor
Lunjevica
1
0
05.11.2017 14:30 1 : 0
05.11
14:30
Polet (T)
Rudar
2
0
05.11.2017 14:30 2 : 0
05.11
14:30
Omladinac (Z)
Zadrugar
3
0
05.11.2017 14:30 3 : 0
05.11
14:30
Spartak
Napredak
2
2
05.11.2017 14:30 2 : 2
05.11
14:30
Mladost (P)
Slatina
0
2
05.11.2017 14:30 0 : 2
05.11
13:30
Naupare
Blagotin
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Jastrebac
Juhor
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Ma─Źkovac
Donji Kopaonik
4
2
05.11.2017 13:30 4 : 2
05.11
13:30
Parunovac
FUD
1
2
05.11.2017 13:30 1 : 2
FUD
05.11
13:30
13. April
Vinogradar
4
1
05.11.2017 13:30 4 : 1
05.11
13:30
Sloga (M)
Kupci
4
2
05.11.2017 13:30 4 : 2
05.11
13:30
Ribnik
Šanac
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Makce
Borac (K)
1
2
05.11.2017 13:30 1 : 2
05.11
13:30
Sloga (B)
Mladost (B)
3
3
05.11.2017 13:30 3 : 3
05.11
13:30
Napredak 1936
Jedinstvo (Lj)
1
1
05.11.2017 13:30 1 : 1
05.11
13:30
┼Żelezni─Źar
Budu─çnost (V)
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Rudar (K)
Polet (SD)
4
3
05.11.2017 13:30 4 : 3
05.11
13:30
Zadrugar (T)
─Éerdap
0
1
05.11.2017 13:30 0 : 1
05.11
13:30
Rudar (S)
Mlava (ML)
0
2
05.11.2017 13:30 0 : 2
05.11
11:00
Pade┼ż
Jedinstvo
2
4
05.11.2017 11:00 2 : 4
05.11
13:30
Mladost
Zadrugar
0
6
05.11.2017 13:30 0 : 6
05.11
13:30
Gnjilan
Rajko Miti─ç
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
14:00
Polet
Stubal
6
0
05.11.2017 14:00 6 : 0
05.11
14:00
Real
Novi Pazar 1928
1
1
05.11.2017 14:00 1 : 1
05.11
14:00
Borac
Popovi─çi
2
1
05.11.2017 14:00 2 : 1
05.11
14:00
Proleter
Budu─çnost
1
1
05.11.2017 14:00 1 : 1
05.11
14:00
Ribnica
Mataruge
4
2
05.11.2017 14:00 4 : 2
05.11
14:00
Granit
Ibar
1
1
05.11.2017 14:00 1 : 1
05.11
13:30
Savinac
┼Żelezni─Źar
2
3
05.11.2017 13:30 2 : 3
05.11
13:30
Polet
Jasen
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Omladinac
─îajetina
7
3
05.11.2017 13:30 7 : 3
05.11
11:30
Ariljska rampa
Jedinstvo
2
0
05.11.2017 11:30 2 : 0
05.11
13:30
Je┼żevica
Peru─çac
0
6
05.11.2017 13:30 0 : 6
05.11
13:30
Višesava
Zlatar
0
4
05.11.2017 13:30 0 : 4
05.11
11:00
Lauš
Lazarica
2
1
05.11.2017 11:00 2 : 1
05.11
13:30
Brezovica
Mladost
3
2
05.11.2017 13:30 3 : 2
05.11
13:30
Tešnjar
Vrelo Sport
0
2
05.11.2017 13:30 0 : 2
05.11
13:30
Tulari
Ka─Źer
0
3
05.11.2017 13:30 0 : 3
05.11
13:30
Tvrdojevac
Ribnikar
0
2
05.11.2017 13:30 0 : 2
05.11
14:00
Partizan
Kutlovo
2
1
05.11.2017 14:00 2 : 1
05.11
14:00
Šumadinac (KG)
Kolonija
1
0
05.11.2017 14:00 1 : 0
05.11
14:00
Vodoja┼ża
Kori─çani
5
2
05.11.2017 14:00 5 : 2
05.11
14:00
Borac (D)
Budu─çnost
4
3
05.11.2017 14:00 4 : 3
05.11
14:00
Srbija
Zastava
3
1
05.11.2017 14:00 3 : 1
05.11
14:00
Erdoglija 1931
Mladost
2
0
05.11.2017 14:00 2 : 0
05.11
14:00
Sloga (D)
Šumadija 1934
0
3
05.11.2017 14:00 0 : 3
05.11
13:30
Sloga
Naisus 1977
2
2
05.11.2017 13:30 2 : 2
05.11
13:30
Moravac (─î)
Morava (┼Ż)
5
2
05.11.2017 13:30 5 : 2
05.11
13:30
Mladost (B)
Moravac (ZT)
4
3
05.11.2017 13:30 4 : 3
05.11
13:30
Rasova─Źa
Doljevac 1971
3
3
05.11.2017 13:30 3 : 3
05.11
13:30
Orljane
Radni─Źki 1947
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Palilula
Radni─Źki 1924
5
4
05.11.2017 13:30 5 : 4
05.11
13:30
Sloboda
Budu─çnost
5
2
05.11.2017 13:30 5 : 2
05.11
13:30
Mladost (M)
Jedinstvo (GM)
4
1
05.11.2017 13:30 4 : 1
05.11
13:30
Morava
Palilulac
8
0
05.11.2017 13:30 8 : 0
05.11
13:30
─îegar 2013
Mladost (L)
2
2
05.11.2017 13:30 2 : 2
05.11
13:30
Crvena zastava
AZ Borac 2014
2
3
05.11.2017 13:30 2 : 3
05.11
13:30
Rudar
Stevan Nešticki
5
1
05.11.2017 13:30 5 : 1
05.11
13:30
Vinogradar
Mladost
0
6
05.11.2017 13:30 0 : 6
05.11
13:30
TSK
OFK Futog
0
0
05.11.2017 13:30
TSK
0 : 0
05.11
13:30
Petrovaradin
Jedinstvo (G)
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Sofeks
Proleter
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Tatra
┼ŻSK
4
0
05.11.2017 13:30 4 : 0
05.11
13:30
Radni─Źki (L)
OFK Rtanj
3
1
05.11.2017 13:30 3 : 1
05.11
13:30
Omladinac
Rgotina
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
OFK Knjaz
OFK 019
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Osni─ç
Rudar (V─î)
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
13:30
Kosovo
Grani─Źar
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Trebi─Ź
Mladost
7
0
05.11.2017 13:30 7 : 0
05.11
13:30
Bu─Źje
Sloga
2
8
05.11.2017 13:30 2 : 8
05.11
14:00
Svetlost Badnjevac
Spartak
3
1
05.11.2017 14:00 3 : 1
05.11
14:00
Mladost 1982
NS Tatko
2
2
05.11.2017 14:00 2 : 2
05.11
14:00
Dundjerski
Real
0
3
05.11.2017 14:00 0 : 3
05.11
14:00
Borac
Partizanski put
7
1
05.11.2017 14:00 7 : 1
05.11
14:00
Kosovac
Omladinac
1
1
05.11.2017 14:00 1 : 1
05.11
14:00
OFK Rota
Lugina
0
9
05.11.2017 14:00 0 : 9
05.11
14:00
─îelik
Pavlovac
1
5
05.11.2017 14:00 1 : 5
05.11
14:00
Bilja─Źi
BSK Bujanovac
2
4
05.11.2017 14:00 2 : 4
05.11
14:00
Trešnjevka
Ternoci
0
4
05.11.2017 14:00 0 : 4
05.11
13:00
Morava
Glama
1
4
05.11.2017 13:00 1 : 4
05.11
14:00
Gracko
Brezovica
0
0
05.11.2017 14:00 0 : 0
05.11
14:00
─îaglavica
Sitnica
1
0
05.11.2017 14:00 1 : 0
05.11
14:00
Mineral 2015
Mladost
4
3
05.11.2017 14:00 4 : 3
05.11
14:00
Partizan
Kraljevo Hajduk
0
3
05.11.2017 14:00 0 : 3
05.11
14:00
Magnohrom
Metalac
0
5
05.11.2017 14:00 0 : 5
05.11
14:00
Gru┼ża
Borac (A)
3
1
05.11.2017 14:00 3 : 1
05.11
14:00
Lazac
Napredak
0
1
05.11.2017 14:00 0 : 1
05.11
14:00
Jedinstvo (G)
Tavnik
2
0
05.11.2017 14:00 2 : 0
05.11
14:00
Lasta
Grdica
1
1
05.11.2017 14:00 1 : 1
05.11
14:00
Jedinstvo (D)
Mlada krila
0
0
05.11.2017 14:00 0 : 0
05.11
13:30
15. Avgust 1950
Istok 63
1
1
05.11.2017 13:30 1 : 1
05.11
13:30
Moravac
Rudar (St)
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
11:00
Mladost (GM)
Javor
1
3
05.11.2017 11:00 1 : 3
05.11
13:30
Mladost (J)
Budu─çnost
0
0
05.11.2017 13:30 0 : 0
05.11
13:30
Omladinac
Pomoravlje
5
1
05.11.2017 13:30 5 : 1
05.11
13:30
Borac 1805
Šumadija
6
0
05.11.2017 13:30 6 : 0
05.11
13:30
Omladinski
Beljanica
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Sloga
Šantarovac
0
1
05.11.2017 13:30 0 : 1
05.11
13:30
Jedinstvo
Mladost (T)
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
13:30
Kupinovac
Morava (R)
3
1
05.11.2017 13:30 3 : 1
05.11
13:30
Mladost (G)
Šumadinac
3
1
05.11.2017 13:30 3 : 1
05.11
13:30
Morava (KS)
Mladost (D)
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Sin─Ĺeli─ç 1934
Mladost (K)
0
2
05.11.2017 13:30 0 : 2
05.11
13:30
Vinora─Źa
Ursule
3
2
05.11.2017 13:30 3 : 2
05.11
13:30
Fruškogorac
OFK Bresta─Ź
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Polet
Mladost (B)
4
0
05.11.2017 13:30 4 : 0
05.11
13:30
OFK Biki─ç
Sloboda
6
0
05.11.2017 13:30 6 : 0
05.11
13:30
Grani─Źar (O)
Fruška Gora
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Donji Petrovci
Donji Srem 2015
2
2
05.11.2017 13:30 2 : 2
05.11
13:30
Napredak
OFK Zeka Buljubaša
9
1
05.11.2017 13:30 9 : 1
05.11
13:30
Sloga
Hajduk
0
0
05.11.2017 13:30 0 : 0
05.11
13:30
Grani─Źar (K)
Mitros
0
1
05.11.2017 13:30 0 : 1
05.11
14:00
Vinogradar
Ševac
1
3
05.11.2017 14:00 1 : 3
05.11
14:00
Hajdu─Źica
Borac (VS)
2
2
05.11.2017 14:00 2 : 2
05.11
14:00
Karaš (K)
Budu─çnost (A)
3
1
05.11.2017 14:00 3 : 1
05.11
14:00
Ratar
Polet
0
2
05.11.2017 14:00 0 : 2
05.11
14:00
Partizan (K)
Borac (VG)
3
0
05.11.2017 14:00 3 : 0
05.11
14:00
Janošik
Potporanj
2
1
05.11.2017 14:00 2 : 1
05.11
14:00
Mladost (V)
Slavia
6
0
05.11.2017 14:00 6 : 0
05.11
13:30
Velika Reka
Antimon
4
3
05.11.2017 13:30 4 : 3
05.11
13:30
7. Juli
Stolice
2
3
05.11.2017 13:30 2 : 3
05.11
13:30
Sloga (LŠ)
Milan Orli─ç
8
0
05.11.2017 13:30 8 : 0
05.11
13:30
Mladost (BR)
Jedinstvo (ZA)
1
1
05.11.2017 13:30 1 : 1
05.11
13:30
Sloga (ST)
Prva Iskra
1
1
05.11.2017 13:30 1 : 1
05.11
13:30
Rudar
Borac
1
3
05.11.2017 13:30 1 : 3
05.11
10:00
Šećeranac Ada
Sveti Stefan
2
0
05.11.2017 10:00 2 : 0
05.11
13:30
BUSK
011
0
3
05.11.2017 13:30 0 : 3
011
05.11
11:00
Sparta ┼Żeleznik
Busije
0
2
05.11.2017 11:00 0 : 2
05.11
13:30
Novi Beograd
Rekreativo 011
7
0
05.11.2017 13:30 7 : 0
05.11
13:30
Pinosava
Siti Sport Klub
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
13:30
PKB (K)
Podunavac
3
1
05.11.2017 13:30 3 : 1
05.11
13:30
Pionir
Hajduk
3
1
05.11.2017 13:30 3 : 1
05.11
13:30
Um─Źari
Poštar
0
3
05.11.2017 13:30 0 : 3
05.11
13:30
OFK Borac
Beljina
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Velika Mostanica
Veliki Borak
3
1
05.11.2017 13:30 3 : 1
05.11
13:30
Guncate
Barajevo
7
0
05.11.2017 13:30 7 : 0
05.11
13:30
Mladost
Omladinac 2013
5
2
05.11.2017 13:30 5 : 2
05.11
13:30
Napredak
Hajduk Stanko
2
3
05.11.2017 13:30 2 : 3
05.11
13:30
Premijer
Gorki
4
1
05.11.2017 13:30 4 : 1
05.11
13:30
Cer
Budu─çnost (PD)
1
1
05.11.2017 13:30
Cer
1 : 1
05.11
13:30
Sloga
Budu─çnost (ZM)
0
1
05.11.2017 13:30 0 : 1
05.11
13:30
Sloga
Dušan Silni
2
3
05.11.2017 13:30 2 : 3
05.11
13:30
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Kara─Ĺor─Ĺe
0
3
05.11.2017 13:30 0 : 3
05.11
13:30
Miloš Pocerac 2013
Mladost (PP)
0
1
05.11.2017 13:30 0 : 1
05.11
13:30
Pri─Źinovi─ç
Dobrava
5
0
05.11.2017 13:30 5 : 0
05.11
13:30
Šipurske livade
Pocerina
4
1
05.11.2017 13:30 4 : 1
05.11
13:30
Vlašić
Trešnjevka
3
2
05.11.2017 13:30 3 : 2
05.11
13:30
Omladinac
Real
2
0
05.11.2017 13:30 2 : 0
05.11
13:30
OFK Morava
BSK
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
BSK
05.11
13:30
Gradac
ŠFU Derbi 2016
5
2
05.11.2017 13:30 5 : 2
05.11
13:30
Mladost (B)
Šumadija
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
13:30
Planta┼ża
Lemind 1953
2
3
05.11.2017 13:30 2 : 3
05.11
13:30
Radni─Źki
Bratstvo
3
1
05.11.2017 13:30 3 : 1
05.11
13:30
Sušica 2012
Milanovo
1
0
05.11.2017 13:30 1 : 0
05.11
13:30
Marjan MB
Moravac (P)
2
2
05.11.2017 13:30 2 : 2
05.11
13:30
Gunjevac
Vrelo
3
1
05.11.2017 13:30 3 : 1
05.11
13:30
─îu─Źuge
Rubribreza
1
1
05.11.2017 13:30 1 : 1
05.11
13:30
OFK Paljuvi
OFK Stublenica
4
1
05.11.2017 13:30 4 : 1
05.11
13:30
Polet (DL)
Polet (T)
4
4
05.11.2017 13:30 4 : 4
05.11
13:30
Borac
Kolubara 2
1
2
05.11.2017 13:30 1 : 2
05.11
13:30
Polet
Rajac
0
1
05.11.2017 13:30 0 : 1
05.11
13:30
Rakac Stave
Buja─Źi─ç
3
1
05.11.2017 13:30 3 : 1
05.11
11:00
Jadar 2013
Mladost (VK)
5
2
05.11.2017 11:00 5 : 2
05.11
13:30
Komanice
Mladost (L)
5
1
05.11.2017 13:30 5 : 1
05.11
13:30
Stari drugari
Kotešica
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:30
Mladost (DK)
Ušće
4
1
05.11.2017 13:30 4 : 1
05.11
13:30
Sloga (L)
Borac
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Rubin (DS)
Beli Orlovi
5
2
05.11.2017 13:30 5 : 2
05.11
13:30
Mladi Gorani
Stari Trstenik
5
0
05.11.2017 13:30 5 : 0
05.11
13:30
Trudbenik
Omladinac
3
0
05.11.2017 13:30 3 : 0
05.11
13:30
Polet 57
Velika Drenova
2
1
05.11.2017 13:30 2 : 1
05.11
13:00
Napredak ─î
Terekves
1
1
05.11.2017 13:00 1 : 1
05.11
13:00
2. Oktobar
Budu─çnost
4
0
05.11.2017 13:00 4 : 0
05.11
13:00
Napredak BT
Roham
1
1
05.11.2017 13:00 1 : 1
05.11
13:00
Bega
1.Oktobar
1
2
05.11.2017 13:00 1 : 2
05.11
14:00
Bratstvo 1975
OFK ┼Że┼żelj
4
0
05.11.2017 14:00 4 : 0
05.11
14:00
Divostin
Vinogradi DB
7
0
05.11.2017 14:00 7 : 0
05.11
14:00
Košutnjak
Seljak
1
1
05.11.2017 14:00 1 : 1
05.11
11:00
Gredetin
OFK Dra┼żevac
3
0
05.11.2017 11:00 3 : 0