XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
476 utakmica za dan Subota, 11 Novembar 2017


Fudbal

11.11
13:00
Mladi radnik 1926
Loznica
0
0
11.11.2017 13:00 0 : 0
11.11
13:00
Mokra Gora
Provo
0
0
11.11.2017 13:00 0 : 0
11.11
13:00
Proleter Mihajlovac
FAP
4
0
11.11.2017 13:00 4 : 0
FAP
11.11
13:00
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo (Ub)
1
1
11.11.2017 13:00 1 : 1
11.11
13:00
Sloga (P)
Smederevo 1924
1
2
11.11.2017 13:00 1 : 2
11.11
13:00
Šumadija 1903
Kara─Ĺor─Ĺe
0
1
11.11.2017 13:00 0 : 1
11.11
13:00
Zlatibor
Polet
2
0
11.11.2017 13:00 2 : 0
11.11
13:30
Tabane 1970
Radni─Źki (S)
2
3
11.11.2017 13:30 2 : 3
11.11
13:30
Timok
Budu─çnost (P)
1
3
11.11.2017 13:30 1 : 3
11.11
13:30
Jedinstvo (P)
Moravac Orion
2
0
11.11.2017 13:30 2 : 0
11.11
13:30
Ozren
Pukovac
0
2
11.11.2017 13:30 0 : 2
11.11
13:30
Trstenik PPT
Trajal
0
1
11.11.2017 13:30 0 : 1
11.11
13:30
OFK Sin─Ĺeli─ç
Car Konstantin
1
1
11.11.2017 13:30 1 : 1
11.11
13:00
Dinamo 1945
Bratstvo 1946
2
0
11.11.2017 13:00 2 : 0
11.11
13:00
Crvena zvezda (NS)
Be─Źej 1918
1
5
11.11.2017 13:00 1 : 5
11.11
13:00
Mladost (BJ)
Od┼żaci
2
2
11.11.2017 13:00 2 : 2
11.11
13:00
Radni─Źki (NP)
Omladinac (NB)
0
2
11.11.2017 13:00 0 : 2
11.11
13:00
Radni─Źki (┼á)
Radni─Źki (ZR)
3
0
11.11.2017 13:00 3 : 0
11.11
10:00
BASK
Jedinstvo
3
1
11.11.2017 10:00 3 : 1
11.11
13:00
BSK Bor─Źa
Lokomotiva
1
1
11.11.2017 13:00 1 : 1
11.11
13:00
Radni─Źki (NB)
OFK Beograd
0
2
11.11.2017 13:00 0 : 2
11.11
13:00
IMT
Radni─Źki (O)
1
3
11.11.2017 13:00
IMT
1 : 3
11.11
13:00
Radni─Źki (K)
Slavija
4
1
11.11.2017 13:00 4 : 1
11.11
13:00
Jošanica
Ov─Źar
2
0
11.11.2017 13:00 2 : 0
11.11
13:00
Go─Ź
Draga─Źevo
1
0
11.11.2017 13:00 1 : 0
11.11
13:00
Sloga 33
Borac (┼Ż)
9
0
11.11.2017 13:00 9 : 0
11.11
13:00
VGSK
Morava (VP)
0
0
11.11.2017 13:00 0 : 0
11.11
13:00
Rudar 2001
Proleter 1976
0
2
11.11.2017 13:00 0 : 2
11.11
13:00
Budu─çnost
Zadrugar
2
3
11.11.2017 13:00 2 : 3
11.11
13:00
Drina
Radjevac
3
0
11.11.2017 13:00 3 : 0
11.11
13:00
Sloga (BB)
Radni─Źki Gorenje
0
0
11.11.2017 13:00 0 : 0
11.11
13:00
Sovljak
Spartak
1
1
11.11.2017 13:00 1 : 1
11.11
13:00
Sevojno
Ribnica
2
1
11.11.2017 13:00 2 : 1
11.11
13:30
Vranjska Banja
Morava (VH)
5
0
11.11.2017 13:30 5 : 0
11.11
13:30
Sloga (L)
GFK Dubo─Źica
1
3
11.11.2017 13:30 1 : 3
11.11
13:30
Nebeski Andjeli
Lu┼żnica
0
1
11.11.2017 13:30 0 : 1
11.11
13:30
BSK
Kablovi
2
1
11.11.2017 13:30
BSK
2 : 1
11.11
13:30
─Éerdap
Naša krila
4
0
11.11.2017 13:30 4 : 0
11.11
13:30
Morava 1918
Kopaonik
0
2
11.11.2017 13:30 0 : 2
11.11
13:30
OFK Topli─Źanin
┼Żupa
2
1
11.11.2017 13:30 2 : 1
11.11
13:00
Radni─Źki (S)
Begej
2
1
11.11.2017 13:00 2 : 1
11.11
13:00
Radni─Źki (K)
Sloboda (NK)
4
2
11.11.2017 13:00 4 : 2
11.11
13:00
Budu─çnost
Jedinstvo (NB)
2
0
11.11.2017 13:00 2 : 0
11.11
13:00
Kozara
Proleter
8
0
11.11.2017 13:00 8 : 0
11.11
13:00
Jedinstvo (BK)
Sloga
4
3
11.11.2017 13:00 4 : 3
11.11
13:00
Sloga (E)
Borac (Š)
1
1
11.11.2017 13:00 1 : 1
11.11
13:00
Sloga (T)
Hajduk (─î)
2
1
11.11.2017 13:00 2 : 1
11.11
13:00
Jedinstvo (SP)
OFK Slavija
8
0
11.11.2017 13:00 8 : 0
11.11
13:00
Radni─Źki (S)
Mladost Apa
2
1
11.11.2017 13:00 2 : 1
11.11
13:00
Sloga (─î)
Srbobran
0
0
11.11.2017 13:00 0 : 0
11.11
13:00
Napredak
Rakovica
3
0
11.11.2017 13:00 3 : 0
11.11
13:00
Leštane
Hajduk
5
3
11.11.2017 13:00 5 : 3
11.11
13:00
Naftagas (E)
Vojvodina (NM)
3
2
11.11.2017 13:00 3 : 2
11.11
13:00
Mladost (L)
Lehel
6
0
11.11.2017 13:00 6 : 0
11.11
13:00
Proleter 2006
Bile─çanin
1
1
11.11.2017 13:00 1 : 1
11.11
13:30
Partizan (U)
BAK
1
2
11.11.2017 13:30 1 : 2
BAK
11.11
13:30
Dunav
Jedinstvo Stevi─ç
1
1
11.11.2017 13:30 1 : 1
11.11
13:30
Partizan
Napredak (P)
2
1
11.11.2017 13:30 2 : 1
11.11
13:30
Sloven
1. Maj Ruma
0
0
11.11.2017 13:30 0 : 0
11.11
13:30
Podrinje
Sloboda (DT)
3
0
11.11.2017 13:30 3 : 0
11.11
13:00
Stanišić
Rusin
5
1
11.11.2017 13:00 5 : 1
11.11
13:00
Vojvodina
Budu─çnost (P)
2
1
11.11.2017 13:00 2 : 1
11.11
13:00
Crvenka
┼ŻAK
4
0
11.11.2017 13:00 4 : 0
11.11
13:00
Radni─Źki 1905
Horgoš 1911
5
0
11.11.2017 13:00 5 : 0
11.11
13:00
OFK Vrbas
Bajša
0
1
11.11.2017 13:00 0 : 1
11.11
13:00
Proleter (RS)
Vinogradar
0
1
11.11.2017 13:00 0 : 1
11.11
13:30
Brestovac
Deli Jovan
2
2
11.11.2017 13:30 2 : 2
11.11
13:30
Krivelj
Slatina
0
3
11.11.2017 13:30 0 : 3
11.11
13:30
Pore─Ź
Nemetali
3
2
11.11.2017 13:30 3 : 2
11.11
13:00
Studenski Grad
Sin─Ĺeli─ç
2
0
11.11.2017 13:00 2 : 0
11.11
13:00
Šumadija
Budu─çnost
5
3
11.11.2017 13:00 5 : 3
11.11
13:00
Lokomotiva
Prvi srpski ustanak
6
0
11.11.2017 13:00 6 : 0
11.11
14:00
Slatina
Jedinstvo (K)
4
2
11.11.2017 14:00 4 : 2
11.11
13:30
─îitluk
Naupare
1
1
11.11.2017 13:30 1 : 1
11.11
13:30
Sloga (D)
Knez Lazar 2015
3
2
11.11.2017 13:30 3 : 2
11.11
13:30
Blagotin
Jastrebac
3
2
11.11.2017 13:30 3 : 2
11.11
13:00
─Éerdap
Rudar (S)
3
3
11.11.2017 13:00 3 : 3
11.11
13:00
Polet (SD)
Zadrugar (T)
0
0
11.11.2017 13:00 0 : 0
11.11
13:00
Jedinstvo (Lj)
┼Żelezni─Źar
3
1
11.11.2017 13:00 3 : 1
11.11
13:30
Zadrugar
Gnjilan
1
1
11.11.2017 13:30 1 : 1
11.11
13:30
Dragoš
Mladost
3
2
11.11.2017 13:30 3 : 2
11.11
13:00
Zlatar
Lauš
3
0
11.11.2017 13:00 3 : 0
11.11
13:00
Crnokosa
Je┼żevica
6
0
11.11.2017 13:00 6 : 0
11.11
13:30
Radnik
Junior Novo Naselje
2
2
11.11.2017 13:30 2 : 2
11.11
13:30
Vrelo Sport
Pepeljevac
10
0
11.11.2017 13:30 10 : 0
11.11
14:00
─ćava
Jedinstvo
1
0
11.11.2017 14:00 1 : 0
11.11
13:30
Moravac (ZT)
Rasova─Źa
1
1
11.11.2017 13:30 1 : 1
11.11
13:30
AZ Borac 2014
Rudar
3
1
11.11.2017 13:30 3 : 1
11.11
13:30
┼ŻSK
RFK Novi Sad 1921
2
2
11.11.2017 13:30 2 : 2
11.11
13:30
Omladinac
Petrovaradin
1
3
11.11.2017 13:30 1 : 3
11.11
13:30
OFK Futog
Veternik
5
1
11.11.2017 13:30 5 : 1
11.11
13:30
Mladost
Šajkaš 1908
3
0
11.11.2017 13:30 3 : 0
11.11
Polet
Borac
1
2
11.11.2017 1 : 2
11.11
13:30
Svetlost Badnjevac
Mladost 1982
3
0
11.11.2017 13:30 3 : 0
11.11
14:00
Lugina
Mladost (S)
3
0
11.11.2017 14:00 3 : 0
11.11
14:00
Gra─Źanica
Gracko
1
4
11.11.2017 14:00 1 : 4
11.11
13:30
Grdica
Jedinstvo (D)
2
1
11.11.2017 13:30 2 : 1
11.11
13:30
Beljanica
15. Avgust 1950
3
0
11.11.2017 13:30 3 : 0
11.11
13:30
Rudar (SR)
Mladost (J)
3
0
11.11.2017 13:30 3 : 0
11.11
13:30
Rudar (St)
Mladost (GM)
3
0
11.11.2017 13:30 3 : 0
11.11
14:00
Atakante
Sparta ┼Żeleznik
4
0
11.11.2017 14:00 4 : 0
11.11
13:00
Milicionar
Mladost
1
0
11.11.2017 13:00 1 : 0
11.11
13:00
Dušan Silni
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
4
1
11.11.2017 13:00 4 : 1
11.11
13:30
ŠFU Derbi 2016
Mladost (B)
1
1
11.11.2017 13:30 1 : 1
11.11
13:00
Rubribreza
OFK Paljuvi
0
2
11.11.2017 13:00 0 : 2
11.11
13:00
Rudar
Gunjevac
1
2
11.11.2017 13:00 1 : 2
11.11
13:30
Velika Drenova
Jugovi─çi
3
0
11.11.2017 13:30 3 : 0
11.11
13:30
Stari Trstenik
Trudbenik
0
2
11.11.2017 13:30 0 : 2
11.11
14:00
OFK Bagremar
21. oktobar
0
1
11.11.2017 14:00 0 : 1
11.11
13:30
Napredak 2012
Jedinstvo (B)
4
1
11.11.2017 13:30 4 : 1
11.11
13:30
OFK Napredak 1929
Polet (V)
6
2
11.11.2017 13:30 6 : 2
11.11
13:00
Polet
Partizan
6
2
11.11.2017 13:00 6 : 2
11.11
Rastina 1918
Dunav
3
1
11.11.2017 3 : 1
11.11
13:00
┼Żitkovica 2017
Sloga (M)
3
0
11.11.2017 13:00 3 : 0
11.11
13:00
Jasenovac
Sloga 1952
3
0
11.11.2017 13:00 3 : 0
11.11
13:00
─îoka
AFK
3
0
11.11.2017 13:00 3 : 0
AFK
11.11
13:30
Nišavac
Rongo Siti
2
4
11.11.2017 13:30 2 : 4
11.11
13:30
Bjelica
Dedinje Junajted
5
3
11.11.2017 13:30 5 : 3
11.11
13:00
Sloga (B)
Pobeda (─É)
4
0
11.11.2017 13:00 4 : 0
11.11
13:00
Posavina
Borac
0
1
11.11.2017 13:00 0 : 1
11.11
13:00
Krtinska
Zvezda
1
5
11.11.2017 13:00 1 : 5
11.11
13:00
Cepelin 026
Skobalj
1
2
11.11.2017 13:00 1 : 2
11.11
13:00
Badljevica
Landol
2
5
11.11.2017 13:00 2 : 5
11.11
14:00
Mladost
Slemen
2
2
11.11.2017 14:00 2 : 2
11.11
14:00
Palilulac
Napredak
3
4
11.11.2017 14:00 3 : 4
11.11
14:00
Hajduk
Jedinstvo
5
0
11.11.2017 14:00 5 : 0
11.11
13:30
Gornji Stepoš
Rasina
3
2
11.11.2017 13:30 3 : 2
11.11
13:30
Kapid┼żija
Zdravinje
1
4
11.11.2017 13:30 1 : 4
11.11
15:00
Grlište
Polet 1959
3
2
11.11.2017 15:00 3 : 2
11.11
13:00
Mrovska
Jedinstvo 2014
4
1
11.11.2017 13:00 4 : 1
11.11
13:00
Belpos
Mladost 2013
2
3
11.11.2017 13:00 2 : 3
11.11
13:00
Radni─Źki
Popovac
3
0
11.11.2017 13:00 3 : 0
11.11
13:30
Sloboda
Napredak
3
0
11.11.2017 13:30 3 : 0
11.11
13:30
Mladost (DL)
Gornje Sinkovce
0
0
11.11.2017 13:30 0 : 0
11.11
16:30
Veternica
Gornje Krajince
3
0
11.11.2017 16:30 3 : 0
11.11
16:30
Turekovac
Todorovce
1
1
11.11.2017 16:30 1 : 1
11.11
13:00
OFK Gra─Ĺanski
Sloga (Dr)
1
2
11.11.2017 13:00 1 : 2
11.11
13:30
OFK Jelen
Rudar
3
2
11.11.2017 13:30 3 : 2
11.11
Mladost
Mladi Radnik
0
3
11.11.2017 0 : 3
11.11
Grivac
Be─Źevica
3
0
11.11.2017 3 : 0
11.11
Jedinstvo
Kotlenik
2
4
11.11.2017 2 : 4
11.11
13:00
Vrelo 1971
Borac
1
0
11.11.2017 13:00 1 : 0
11.11
13:00
Budu─çnost
Pobeda 1953
0
1
11.11.2017 13:00 0 : 1
11.11
13:30
Pade┼ż
Polet (Š)
3
2
11.11.2017 13:30 3 : 2
11.11
13:30
Drina
Podrinje
0
0
11.11.2017 13:30 0 : 0
11.11
13:30
Sloboda
Napredak
2
1
11.11.2017 13:30 2 : 1
11.11
13:30
Rudar Prijedor
Tekstilac
2
0
11.11.2017 13:30 2 : 0
11.11
13:30
Sloga
┼Żeljezni─Źar
2
3
11.11.2017 13:30 2 : 3
11.11
13:30
Slavija
Kozara
2
1
11.11.2017 13:30 2 : 1
11.11
12:00
Crvena stijena
Gorštak
3
1
11.11.2017 12:00 3 : 1
11.11
13:30
Sloga (SB)
Arsenal
1
1
11.11.2017 13:30 1 : 1
11.11
13:00
Proleter
Radni─Źki 1923
2
0
11.11.2017 13:00 2 : 0
11.11
13:00
Metalac
─îSK Pivara
3
0
11.11.2017 13:00 3 : 0
11.11
13:30
Radni─Źki 2012
Ma─Źva
6
0
11.11.2017 13:30 6 : 0
11.11
11:15
011
Be┼żanija
2
2
11.11.2017 11:15
011
2 : 2
11.11
12:00
Sindjel─ç
Radni─Źki (O)
5
0
11.11.2017 12:00 5 : 0
11.11
10:30
Siti Sport Klub
Kolubara
2
0
11.11.2017 10:30 2 : 0
11.11
13:00
Smederevo 1924
Morava (VP)
4
1
11.11.2017 13:00 4 : 1
11.11
13:00
Mladi radnik 1940
Šumadija (A)
1
4
11.11.2017 13:00 1 : 4
11.11
13:00
Proleter Mihajlovac
Proleter 1947
0
6
11.11.2017 13:00 0 : 6
11.11
13:00
Mladi radnik 1926
Mladi borac
9
0
11.11.2017 13:00 9 : 0
11.11
09:00
┼Żarkovo
Trudbenik
0
0
11.11.2017 09:00 0 : 0
11.11
14:00
Srem
Vin─Źa
5
3
11.11.2017 14:00 5 : 3
11.11
09:00
BSK 1925
Poštar 1930
5
0
11.11.2017 09:00 5 : 0
11.11
10:00
Borac (NS)
Omladinac
7
0
11.11.2017 10:00 7 : 0
11.11
10:00
Hajduk junior
─îSK Pivara
5
2
11.11.2017 10:00 5 : 2
11.11
11:00
Krila Krajine
Ba─Źka 1901
2
3
11.11.2017 11:00 2 : 3
11.11
12:30
Strela
Ševac
1
0
11.11.2017 12:30 1 : 0
11.11
09:00
Internacional MK
011 MK
4
0
11.11.2017 09:00 4 : 0
11.11
15:15
Brodarac MK
Zemun MK
1
3
11.11.2017 15:15 1 : 3
11.11
11:00
Rad MK
IMT MO
3
0
11.11.2017 11:00 3 : 0
11.11
16:00
Sin─Ĺeli─ç MK
OFK Beograd MO
4
0
11.11.2017 16:00 4 : 0
11.11
10:00
Dinamo
Vojvodina
0
1
11.11.2017 10:00 0 : 1
11.11
10:30
Brodarac
─îukari─Źki
0
1
11.11.2017 10:30 0 : 1
11.11
11:00
Crvena zvezda
Partizan
4
2
11.11.2017 11:00 4 : 2
11.11
12:00
Apolon 4
Jagodina
1
0
11.11.2017 12:00 1 : 0
11.11
14:00
Vo┼żdovac
Kiker
0
2
11.11.2017 14:00 0 : 2
11.11
13:00
Kolubara
Studenski grad
1
2
11.11.2017 13:00 1 : 2
11.11
09:00
Be┼żanija
Sindjeli─ç
0
2
11.11.2017 09:00 0 : 2
11.11
12:00
┼Żarkovo
Beograd 1929
7
2
11.11.2017 12:00 7 : 2
11.11
10:00
Balkan
Poštar 1930
2
1
11.11.2017 10:00 2 : 1
11.11
11:00
Mladenovac
BASK
1
4
11.11.2017 11:00 1 : 4
11.11
13:00
DIF
Omladinac
3
0
11.11.2017 13:00
DIF
3 : 0
11.11
13:00
GSP Polet
Palilulac
2
0
11.11.2017 13:00 2 : 0
11.11
10:00
Zmaj 1953
Novi Beograd
1
4
11.11.2017 10:00 1 : 4
11.11
13:00
Tutin
OFK Ras
1
1
11.11.2017 13:00 1 : 1
11.11
13:00
Radni─Źki 1923
Rudar
5
0
11.11.2017 13:00 5 : 0
11.11
12:00
Radni─Źki (┼á)
Borac (NS)
0
6
11.11.2017 12:00 0 : 6
11.11
12:00
Indeks
RFK N.S. 1921
1
2
11.11.2017 12:00 1 : 2
11.11
12:00
Petar Pua─Źa
Vojvodina
0
2
11.11.2017 12:00 0 : 2
11.11
12:00
Radni─Źki (SM)
In─Ĺija
3
2
11.11.2017 12:00 3 : 2
11.11
10:00
Spartak
TSC
3
1
11.11.2017 10:00 3 : 1
TSC
11.11
12:00
┼Żelezni─Źar
Be─Źkerek 023
3
1
11.11.2017 12:00 3 : 1
11.11
12:00
┼ŻAK
Kikinda 1909
0
2
11.11.2017 12:00 0 : 2
11.11
13:30
Rudar
Radni─Źki
11.11.2017 13:30
11.11
13:30
Borac
Hrtkovci
11.11.2017 13:30
11.11
13:30
Partizan
PSK Putinci
11.11.2017 13:30
11.11
13:30
Fruška Gora
Mladost
11.11.2017 13:30
11.11
13:30
1. Maj
Donji Petrovci
11.11.2017 13:30
11.11
13:30
Napredak
Jedinstvo
11.11.2017 13:30
11.11
09:00
Rad MK
Zemun MK
0
0
11.11.2017 09:00 0 : 0
11.11
15:00
011 MK
Crvena zvezda MK
0
3
11.11.2017 15:00 0 : 3
11.11
12:00
Nord Star MK
Brodarac B MK
1
3
11.11.2017 12:00 1 : 3
11.11
13:00
Radni─Źki (NB) MK
Sopot MK
11.11.2017 13:00 :
11.11
10:00
Srem─Źica MK
Zemun MK
9
0
11.11.2017 10:00 9 : 0
11.11
13:00
Jedinstvo MK
Kosmaj MK
3
0
11.11.2017 13:00 3 : 0
11.11
Petli─ç
AF Duljaj
3
0
11.11.2017 3 : 0
11.11
Plana
Mladi radnik 1926
0
1
11.11.2017 0 : 1
11.11
10:00
Kolubara
Rad
1
1
11.11.2017 10:00 1 : 1
Rad
11.11
13:30
Crvena zvezda
Partizan
2
2
11.11.2017 13:30 2 : 2
11.11
10:00
Teleoptik
BSK 1925
5
1
11.11.2017 10:00 5 : 1
11.11
13:00
Brodarac
Zemun
0
4
11.11.2017 13:00 0 : 4
11.11
10:00
─îukari─Źki
Vo┼żdovac
1
1
11.11.2017 10:00 1 : 1
11.11
13:00
011
OFK Beograd
1
0
11.11.2017 13:00
011
1 : 0
11.11
09:00
Radni─Źki (NB)
OLE
3
0
11.11.2017 09:00 3 : 0
OLE
11.11
10:00
Lola
Internacional
2
7
11.11.2017 10:00 2 : 7
11.11
12:00
Dunavac
Bole─Ź
0
3
11.11.2017 12:00 0 : 3
11.11
11:00
Tavankut
─îantavir
1
4
11.11.2017 11:00 1 : 4
11.11
10:00
Preporod
Spartak
0
10
11.11.2017 10:00 0 : 10
11.11
10:00
Indeks
RFK N.S. 1921
0
0
11.11.2017 10:00 0 : 0
11.11
10:00
Petar Pua─Źa
Vojvodina
0
3
11.11.2017 10:00 0 : 3
11.11
10:00
Radni─Źki (SM)
In─Ĺija
3
9
11.11.2017 10:00 3 : 9
11.11
10:00
Radni─Źki (S)
CFK
7
0
11.11.2017 10:00 7 : 0
CFK
11.11
10:00
Spartak
TSC
1
1
11.11.2017 10:00 1 : 1
TSC
11.11
12:00
OFK Vršac
Coerver junior FA
0
2
11.11.2017 12:00 0 : 2
11.11
Loznica
Sin─Ĺeli─ç
12
0
11.11.2017 12 : 0
11.11
Radni─Źki Stobeks
Antimon
7
0
11.11.2017 7 : 0
11.11
Jadar 07 2
Vidojevica
9
1
11.11.2017 9 : 1
11.11
Jadar 07 1
Sloga
13
0
11.11.2017 13 : 0
11.11
Cer
P─Źelinjo
0
12
11.11.2017
Cer
0 : 12
11.11
Jedinstvo
Podrinje
3
0
11.11.2017 3 : 0
11.11
11:00
13. Maj
Hajduk
2
0
11.11.2017 11:00 2 : 0
11.11
10:00
┼Żelezni─Źar
Be─Źkerek 023
2
0
11.11.2017 10:00 2 : 0
11.11
10:00
┼ŻAK
Kikinda 1909
0
2
11.11.2017 10:00 0 : 2
11.11
10:00
Derbi 2017
KMF Aran─Ĺelovac
0
8
11.11.2017 10:00 0 : 8
11.11
12:00
Aran─Ĺelovac
Ven─Źani
2
3
11.11.2017 12:00 2 : 3
11.11
11:00
Partizan 1945
Proleter 1976
6
0
11.11.2017 11:00 6 : 0
11.11
10:00
Banja 1957
Mladi Rudar
6
1
11.11.2017 10:00 6 : 1
11.11
17:00
Ada MK
GSP Polet MK
5
0
11.11.2017 17:00 5 : 0
11.11
17:00
Sin─Ĺeli─ç MK
Milutinac MK
3
0
11.11.2017 17:00 3 : 0
11.11
12:00
Srem MK
BASK MK
5
2
11.11.2017 12:00 5 : 2
11.11
11:00
Morava
Knja┼żevac 2015
0
1
11.11.2017 11:00 0 : 1
11.11
13:00
─îukari─Źki
Rad
2
0
11.11.2017 13:00 2 : 0
Rad
11.11
15:00
Sindjeli─ç
BSK 1925
0
4
11.11.2017 15:00 0 : 4
11.11
15:00
Zemun
BSK Bor─Źa
3
0
11.11.2017 15:00 3 : 0
11.11
09:30
Subotica
Vinogradar
1
6
11.11.2017 09:30 1 : 6
11.11
10:00
Dominus
Olimpik
1
4
11.11.2017 10:00 1 : 4
11.11
09:00
Crveni orao
Lola
27
1
11.11.2017 09:00 27 : 1
11.11
13:00
Zvezdara
Dunav
1
1
11.11.2017 13:00 1 : 1
11.11
12:00
Hajduk
Banja
9
1
11.11.2017 12:00 9 : 1
11.11
14:45
Atakante
Torlak
1
3
11.11.2017 14:45 1 : 3
11.11
10:00
Dunavac
Crvena zvezda MML
3
0
11.11.2017 10:00 3 : 0
11.11
09:00
Ada
Grafi─Źar
10
1
11.11.2017 09:00
Ada
10 : 1
11.11
12:00
Obrenovac 1905
Zabrezje
1
1
11.11.2017 12:00 1 : 1
11.11
10:00
Rvati
Radni─Źki
0
6
11.11.2017 10:00 0 : 6
11.11
10:00
Krtinska
Posavina
3
0
11.11.2017 10:00 3 : 0

Košarka

11.11
17:00
Nova Pazova
Jedinstvo
80
70
11.11.2017 17:00 80 : 70
11.11
19:00
Omladinac
Srem
78
82
11.11.2017 19:00 78 : 82
11.11
19:00
Radni─Źki
Topola
66
81
11.11.2017 19:00 66 : 81
11.11
19:00
Hajduk
Vrbas
75
91
11.11.2017 19:00 75 : 91
11.11
18:00
Zlatar
Mileševac
97
68
11.11.2017 18:00 97 : 68
11.11
18:00
Crnokosa
Jagodina
91
99
11.11.2017 18:00 91 : 99
11.11
19:00
Napredak Junior
Para─çin
102
58
11.11.2017 19:00 102 : 58
11.11
16:30
Radan
Junior
55
78
11.11.2017 16:30 55 : 78
11.11
20:30
Mladost Vesna
Morava
59
60
11.11.2017 20:30 59 : 60
11.11
18:00
Rtanj
Bor RTB
83
61
11.11.2017 18:00 83 : 61
11.11
19:00
Dimitrovgrad
Jablanica
75
67
11.11.2017 19:00 75 : 67
11.11
18:00
Sloboda (NS)
Sivac
74
61
11.11.2017 18:00 74 : 61
11.11
17:30
Kadet
Vojvodina (BŠ)
85
59
11.11.2017 17:30 85 : 59
11.11
18:00
Velika Kikinda
Joker
89
67
11.11.2017 18:00 89 : 67
11.11
18:00
Bagljaš
Star
63
106
11.11.2017 18:00 63 : 106
11.11
16:30
Stara Pazova
Šimanovci
89
84
11.11.2017 16:30 89 : 84
11.11
16:00
RU Koš
Dinamo
68
102
11.11.2017 16:00 68 : 102
11.11
19:00
Lokomotiva 2016
Opovo 99
55
69
11.11.2017 19:00 55 : 69
11.11
18:30
Vojka
┼Żelezni─Źar
70
75
11.11.2017 18:30 70 : 75
11.11
16:00
Play off
Mladost
81
75
11.11.2017 16:00 81 : 75
11.11
18:00
Morava
GM-032
76
66
11.11.2017 18:00 76 : 66
11.11
14:00
Zicer 2014
Sloga Elite
61
75
11.11.2017 14:00 61 : 75
11.11
Stragari Šumadija
Despot
20
0
11.11.2017 20 : 0
11.11
14:30
Fair Play
Hisar
99
60
11.11.2017 14:30 99 : 60
11.11
21:00
Hajduk Veljko
Pusta Reka
68
66
11.11.2017 21:00 68 : 66
11.11
12:45
Sava
Bor─Źa 2
51
80
11.11.2017 12:45 51 : 80
11.11
18:30
LA Basket
Mladost 2
70
74
11.11.2017 18:30 70 : 74
11.11
19:00
Mega Bemax
Partizan NIS
89
102
11.11.2017 19:00 89 : 102
11.11
18:00
Zlatibor
Vojvodina
84
91
11.11.2017 18:00 84 : 91
11.11
19:30
Sloga
OKK Beograd
75
87
11.11.2017 19:30 75 : 87
11.11
14:30
Beovuk 72
Spartak
74
94
11.11.2017 14:30 74 : 94
11.11
18:00
Vršac
KKK Radni─Źki
88
79
11.11.2017 18:00 88 : 79
11.11
19:00
Sloboda
Smederevo 1953
90
63
11.11.2017 19:00 90 : 63
11.11
19:00
Klik
Pirot
74
85
11.11.2017 19:00 74 : 85
11.11
20:00
Konstantin
Mladost (SP)
55
86
11.11.2017 20:00 55 : 86
11.11
18:00
Zdravlje Leskovac
Akademik
107
86
11.11.2017 18:00 107 : 86
11.11
18:00
┼Żarkovo
Kolubara LA 2003
72
57
11.11.2017 18:00 72 : 57
11.11
12:00
Lim
┼Żelezni─Źar
40
64
11.11.2017 12:00
Lim
40 : 64
11.11
17:00
Mileševka
Loznica
69
75
11.11.2017 17:00 69 : 75
11.11
17:00
Gimnazijalac
Para─çin
71
51
11.11.2017 17:00 71 : 51
11.11
14:30
Topli─Źanin 2012
Actavis academy
0
20
11.11.2017 14:30 0 : 20
11.11
12:00
Trstenik
Palanka 2012
82
75
11.11.2017 12:00 82 : 75
11.11
12:00
Voša
Banovci Dunav
0
20
11.11.2017 12:00 0 : 20
11.11
15:30
Proleter 023
Srbobran
72
63
11.11.2017 15:30 72 : 63
11.11
14:00
Novosadska ┼ŻKA
Delfin
105
42
11.11.2017 14:00