18.11
13:00
Loznica
Železničar
1
0
|
18.11.2017 13:00 | Loznica | 1 : 0 | Železničar | |||||
18.11
13:00
Šumadija (A)
Zlatibor
2
1
|
18.11.2017 13:00 | Šumadija (A) | 2 : 1 | Zlatibor | |||||
18.11
13:00
Karađorđe
Jedinstvo Putevi
1
0
|
18.11.2017 13:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
18.11
13:00
FAP
Budućnost Krušik 2014
1
4
|
18.11.2017 13:00 | FAP | 1 : 4 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
18.11
13:00
Mladi radnik 1926
Mokra Gora
2
1
|
18.11.2017 13:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 1 | Mokra Gora |
18.11
13:00
Rtanj
Car Konstantin
1
0
|
18.11.2017 13:00 | Rtanj | 1 : 0 | Car Konstantin | |||||
18.11
13:00
Jedinstvo (B)
Ozren
3
1
|
18.11.2017 13:00 | Jedinstvo (B) | 3 : 1 | Ozren | |||||
18.11
13:00
Moravac Orion
Radan
4
2
|
18.11.2017 13:00 | Moravac Orion | 4 : 2 | Radan | |||||
18.11
13:00
Radnički (S)
Timok
2
1
|
18.11.2017 13:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Timok | |||||
18.11
13:00
Dunav
Tabane 1970
1
1
|
18.11.2017 13:00 | Dunav | 1 : 1 | Tabane 1970 |
18.11
13:00
Bratstvo 1946
Radnički (SM)
3
2
|
18.11.2017 13:00 | Bratstvo 1946 | 3 : 2 | Radnički (SM) | |||||
18.11
13:00
Bačka 1901
Železničar
1
1
|
18.11.2017 13:00 | Bačka 1901 | 1 : 1 | Železničar | |||||
18.11
13:00
Radnički (ZR)
Dunav
2
0
|
18.11.2017 13:00 | Radnički (ZR) | 2 : 0 | Dunav | |||||
18.11
13:00
Omladinac (NB)
Radnički (Š)
4
0
|
18.11.2017 13:00 | Omladinac (NB) | 4 : 0 | Radnički (Š) | |||||
18.11
13:00
Cement
Radnički (NP)
2
0
|
18.11.2017 13:00 | Cement | 2 : 0 | Radnički (NP) | |||||
18.11
13:00
Odžaci
Borac (S)
1
2
|
18.11.2017 13:00 | Odžaci | 1 : 2 | Borac (S) | |||||
18.11
13:00
Bečej 1918
Mladost (BJ)
4
1
|
18.11.2017 13:00 | Bečej 1918 | 4 : 1 | Mladost (BJ) | |||||
18.11
13:00
Dinamo 1945
Crvena zvezda (NS)
0
0
|
18.11.2017 13:00 | Dinamo 1945 | 0 : 0 | Crvena zvezda (NS) |
18.11
13:00
Sopot
Radnički (O)
0
1
|
18.11.2017 13:00 | Sopot | 0 : 1 | Radnički (O) | |||||
18.11
13:00
OFK Beograd
IMT
4
1
|
18.11.2017 13:00 | OFK Beograd | 4 : 1 | IMT | |||||
18.11
11:00
GSP Polet Dorćol
Radnički (NB)
1
1
|
18.11.2017 11:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
18.11
13:00
Kolubara
BSK Batajnica
2
0
|
18.11.2017 13:00 | Kolubara | 2 : 0 | BSK Batajnica | |||||
18.11
13:00
Lokomotiva
Žarkovo
0
2
|
18.11.2017 13:00 | Lokomotiva | 0 : 2 | Žarkovo |
18.11
13:00
Slavija
Dragačevo
2
2
|
18.11.2017 13:00 | Slavija | 2 : 2 | Dragačevo | |||||
18.11
13:00
Ovčar
Orlovac
1
1
|
18.11.2017 13:00 | Ovčar | 1 : 1 | Orlovac | |||||
18.11
13:00
Trepča
Jošanica
0
3
|
18.11.2017 13:00 | Trepča | 0 : 3 | Jošanica | |||||
18.11
13:00
Sloga (K)
Sloboda (Č)
5
0
|
18.11.2017 13:00 | Sloga (K) | 5 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
18.11
13:00
Takovo
Bane
3
0
|
18.11.2017 13:00 | Takovo | 3 : 0 | Bane | |||||
18.11
13:00
Radnički (K)
Sušica
5
0
|
18.11.2017 13:00 | Radnički (K) | 5 : 0 | Sušica |
18.11
13:00
Gruža
Mladi borac
4
2
|
18.11.2017 13:00 | Gruža | 4 : 2 | Mladi borac |
18.11
13:00
Zadrugar
Ribnica
2
0
|
18.11.2017 13:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Ribnica | |||||
18.11
13:00
Spartak
Sevojno
6
1
|
18.11.2017 13:00 | Spartak | 6 : 1 | Sevojno | |||||
18.11
13:00
Radnički Gorenje
Borac
3
0
|
18.11.2017 13:00 | Radnički Gorenje | 3 : 0 | Borac | |||||
18.11
13:00
Budućnost
Sloga (S)
3
1
|
18.11.2017 13:00 | Budućnost | 3 : 1 | Sloga (S) |
18.11
13:00
Budućnost (O)
Pusta Reka
1
0
|
18.11.2017 13:00 | Budućnost (O) | 1 : 0 | Pusta Reka | |||||
18.11
13:00
Lužnica
Polet 1980
1
2
|
18.11.2017 13:00 | Lužnica | 1 : 2 | Polet 1980 | |||||
18.11
13:00
Balkanski
Nebeski Andjeli
4
1
|
18.11.2017 13:00 | Balkanski | 4 : 1 | Nebeski Andjeli | |||||
18.11
13:00
GFK Dubočica
OFK Niš
1
0
|
18.11.2017 13:00 | GFK Dubočica | 1 : 0 | OFK Niš | |||||
18.11
13:00
Pčinja
Sloga (L)
2
1
|
18.11.2017 13:00 | Pčinja | 2 : 1 | Sloga (L) | |||||
18.11
13:00
Morava (VH)
Jablanica
2
1
|
18.11.2017 13:00 | Morava (VH) | 2 : 1 | Jablanica |
18.11
13:00
Svrljig
Moravica
1
1
|
18.11.2017 13:00 | Svrljig | 1 : 1 | Moravica | |||||
18.11
13:00
Brodoremont
BSK
3
0
|
18.11.2017 13:00 | Brodoremont | 3 : 0 | BSK |
18.11
13:00
SFS Borac
OFK Topličanin
2
2
|
18.11.2017 13:00 | SFS Borac | 2 : 2 | OFK Topličanin | |||||
18.11
13:00
OFK Kosanica
Jedinstvo
3
2
|
18.11.2017 13:00 | OFK Kosanica | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
18.11
13:00
Kopaonik
Žitorađa
3
0
|
18.11.2017 13:00 | Kopaonik | 3 : 0 | Žitorađa |
18.11
13:00
OFK Vršac
ŽAK
4
2
|
18.11.2017 13:00 | OFK Vršac | 4 : 2 | ŽAK | |||||
18.11
13:00
Sloga
Vojvodina 1928
3
0
|
18.11.2017 13:00 | Sloga | 3 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
18.11
13:00
Proleter
Jedinstvo (BK)
2
4
|
18.11.2017 13:00 | Proleter | 2 : 4 | Jedinstvo (BK) | |||||
18.11
13:00
Sloboda (NK)
Budućnost
2
0
|
18.11.2017 13:00 | Sloboda (NK) | 2 : 0 | Budućnost | |||||
18.11
13:00
Begej
Radnički (K)
3
2
|
18.11.2017 13:00 | Begej | 3 : 2 | Radnički (K) | |||||
18.11
13:00
Kikinda 1909
Radnički (S)
2
1
|
18.11.2017 13:00 | Kikinda 1909 | 2 : 1 | Radnički (S) |
18.11
13:00
Hajduk (D)
Kabel
2
3
|
18.11.2017 13:00 | Hajduk (D) | 2 : 3 | Kabel | |||||
18.11
13:00
OFK Slavija
Hajduk (B)
1
0
|
18.11.2017 13:00 | OFK Slavija | 1 : 0 | Hajduk (B) |
18.11
13:00
Mladost Apa
Tisa
0
3
|
18.11.2017 13:00 | Mladost Apa | 0 : 3 | Tisa | |||||
18.11
13:00
Polet (K)
Tavankut
2
0
|
18.11.2017 13:00 | Polet (K) | 2 : 0 | Tavankut |
18.11
11:00
Rakovica
Balkan
5
0
|
18.11.2017 11:00 | Rakovica | 5 : 0 | Balkan | |||||
18.11
16:00
TEK Sloga
Budućnost
5
0
|
18.11.2017 16:00 | TEK Sloga | 5 : 0 | Budućnost | |||||
18.11
13:00
Milutinac
Leštane
3
0
|
18.11.2017 13:00 | Milutinac | 3 : 0 | Leštane |
18.11
13:00
Bilećanin
Rusanda
1
3
|
18.11.2017 13:00 | Bilećanin | 1 : 3 | Rusanda | |||||
18.11
13:00
Krajina
Omladinac FAM
10
0
|
18.11.2017 13:00 | Krajina | 10 : 0 | Omladinac FAM | |||||
18.11
13:00
Naftagas (E)
Vojvodina (B)
3
0
|
18.11.2017 13:00 | Naftagas (E) | 3 : 0 | Vojvodina (B) |
18.11
13:30
Jedinstvo Stević
Vulturul
2
1
|
18.11.2017 13:30 | Jedinstvo Stević | 2 : 1 | Vulturul | |||||
18.11
13:30
BAK
Vojvodina (S)
4
0
|
18.11.2017 13:30 | BAK | 4 : 0 | Vojvodina (S) |
18.11
13:00
1. Maj Ruma
Podrinje
1
4
|
18.11.2017 13:00 | 1. Maj Ruma | 1 : 4 | Podrinje |
18.11
13:00
ŽAK
Budućnost (M)
0
3
|
18.11.2017 13:00 | ŽAK | 0 : 3 | Budućnost (M) | |||||
18.11
13:00
Mladost (K)
Vojvodina
0
3
|
18.11.2017 13:00 | Mladost (K) | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
18.11
13:00
Hajduk Junior
Stanišić
1
1
|
18.11.2017 13:00 | Hajduk Junior | 1 : 1 | Stanišić |
18.11
13:00
Panonija IM Topola
Obilić
3
1
|
18.11.2017 13:00 | Panonija IM Topola | 3 : 1 | Obilić |
18.11
13:00
Zlot
Brestovac
2
0
|
18.11.2017 13:00 | Zlot | 2 : 0 | Brestovac | |||||
18.11
13:00
Rudna Glava
Branik
1
4
|
18.11.2017 13:00 | Rudna Glava | 1 : 4 | Branik |
18.11
13:00
Avala
Borac (P)
1
3
|
18.11.2017 13:00 | Avala | 1 : 3 | Borac (P) | |||||
18.11
13:00
PKB (PS)
Studenski Grad
0
1
|
18.11.2017 13:00 | PKB (PS) | 0 : 1 | Studenski Grad | |||||
18.11
13:00
Borac (O)
Komgrap
0
2
|
18.11.2017 13:00 | Borac (O) | 0 : 2 | Komgrap |
18.11
13:00
Omladinac
Lisović
1
1
|
18.11.2017 13:00 | Omladinac | 1 : 1 | Lisović |
18.11
13:00
Jevremovac
Duško
3
2
|
18.11.2017 13:00 | Jevremovac | 3 : 2 | Duško | |||||
18.11
13:00
Sindjelić
Radnički Šabački
2
2
|
18.11.2017 13:00 | Sindjelić | 2 : 2 | Radnički Šabački | |||||
18.11
13:00
Mačva 2005
Mladi Borac
2
0
|
18.11.2017 13:00 | Mačva 2005 | 2 : 0 | Mladi Borac |
18.11
13:00
BSK
Šatornja
4
3
|
18.11.2017 13:00 | BSK | 4 : 3 | Šatornja |
18.11
14:00
Parmenac
Rudar
2
1
|
18.11.2017 14:00 | Parmenac | 2 : 1 | Rudar | |||||
18.11
14:00
Slatina
Napredak
3
1
|
18.11.2017 14:00 | Slatina | 3 : 1 | Napredak |
18.11
13:00
Čitluk
Sloga (D)
7
2
|
18.11.2017 13:00 | Čitluk | 7 : 2 | Sloga (D) |
18.11
13:00
Trgovački
Makce
2
2
|
18.11.2017 13:00 | Trgovački | 2 : 2 | Makce |
18.11
13:30
Omladinac
Stubal
0
2
|
18.11.2017 13:30 | Omladinac | 0 : 2 | Stubal | |||||
18.11
13:30
Rudar
Mataruge
2
1
|
18.11.2017 13:30 | Rudar | 2 : 1 | Mataruge |
18.11
13:00
Pepeljevac
Brezovica
1
7
|
18.11.2017 13:00 | Pepeljevac | 1 : 7 | Brezovica | |||||
18.11
13:00
OFK Jabučje
Iskra
1
1
|
18.11.2017 13:00 | OFK Jabučje | 1 : 1 | Iskra | |||||
18.11
13:00
Banjani
Trlić
4
1
|
18.11.2017 13:00 | Banjani | 4 : 1 | Trlić | |||||
18.11
13:00
Junior Novo Naselje
Ribnikar
4
1
|
18.11.2017 13:00 | Junior Novo Naselje | 4 : 1 | Ribnikar |
18.11
13:00
Jadran
Mladost
0
0
|
18.11.2017 13:00 | Jadran | 0 : 0 | Mladost | |||||
18.11
13:00
Jedinstvo
Šumadija 1934
4
0
|
18.11.2017 13:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Šumadija 1934 |
18.11
13:00
Jedinstvo GVD
Crvena zvezda
4
2
|
18.11.2017 13:00 | Jedinstvo GVD | 4 : 2 | Crvena zvezda |
18.11
13:00
Vulkan 1963
Sloboda
3
1
|
18.11.2017 13:00 | Vulkan 1963 | 3 : 1 | Sloboda |
18.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Vinogradar
9
1
|
18.11.2017 13:00 | RFK Novi Sad 1921 | 9 : 1 | Vinogradar | |||||
18.11
13:00
Šajkaš 1908
OFK Sirig
0
2
|
18.11.2017 13:00 | Šajkaš 1908 | 0 : 2 | OFK Sirig | |||||
18.11
13:00
Veternik
Jedinstvo (R)
1
2
|
18.11.2017 13:00 | Veternik | 1 : 2 | Jedinstvo (R) | |||||
18.11
13:00
Fruškogorski partizan
Jedinstvo (G)
4
2
|
18.11.2017 13:00 | Fruškogorski partizan | 4 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
18.11
13:00
ŽSK
Bačka 1923
2
2
|
18.11.2017 13:00 | ŽSK | 2 : 2 | Bačka 1923 |
18.11
13:30
Midžor
OFK 019
3
2
|
18.11.2017 13:30 | Midžor | 3 : 2 | OFK 019 |
18.11
Kaćuša
Real
2
1
|
18.11.2017 | Kaćuša | 2 : 1 | Real |
18.11
13:30
OFK Alakince
Mladost (B)
0
3
|
18.11.2017 13:30 | OFK Alakince | 0 : 3 | Mladost (B) |
18.11
13:30
Mlada krila
Grdica
1
0
|
18.11.2017 13:30 | Mlada krila | 1 : 0 | Grdica |
18.11
13:30
Beljanica
Šumadija
3
0
|
18.11.2017 13:30 | Beljanica | 3 : 0 | Šumadija |
18.11
13:30
Zenit
Mladost (D)
0
2
|
18.11.2017 13:30 | Zenit | 0 : 2 | Mladost (D) |
18.11
13:00
Ajaks
Sveti Stefan
3
1
|
18.11.2017 13:00 | Ajaks | 3 : 1 | Sveti Stefan | |||||
18.11
12:00
Rekreativo 011
Posavac Tišma
4
1
|
18.11.2017 12:00 | Rekreativo 011 | 4 : 1 | Posavac Tišma |
18.11
13:00
Zaklopača
Lepušnica
3
4
|
18.11.2017 13:00 | Zaklopača | 3 : 4 | Lepušnica | |||||
18.11
13:00
Minel
Hajduk
3
0
|
18.11.2017 13:00 | Minel | 3 : 0 | Hajduk |
18.11
13:00
OFK Šabac
Mladost
4
3
|
18.11.2017 13:00 | OFK Šabac | 4 : 3 | Mladost | |||||
18.11
13:00
Torpedo 1924
Hajduk Stanko
1
8
|
18.11.2017 13:00 | Torpedo 1924 | 1 : 8 | Hajduk Stanko |
18.11
13:00
Kalenić
OFK Stublenica
3
0
|
18.11.2017 13:00 | Kalenić | 3 : 0 | OFK Stublenica | |||||
18.11
13:00
Crvena Jabuka
Polet (T)
1
3
|
18.11.2017 13:00 | Crvena Jabuka | 1 : 3 | Polet (T) |
18.11
13:00
OFK Brđanac
Mladost (VK)
5
3
|
18.11.2017 13:00 | OFK Brđanac | 5 : 3 | Mladost (VK) |
18.11
13:00
Jugovići
Mladost (DK)
0
6
|
18.11.2017 13:00 | Jugovići | 0 : 6 | Mladost (DK) | |||||
18.11
13:00
Varvarin
Ušće
5
1
|
18.11.2017 13:00 | Varvarin | 5 : 1 | Ušće | |||||
18.11
13:00
Velika Drenova
Omladinac
7
0
|
18.11.2017 13:00 | Velika Drenova | 7 : 0 | Omladinac |
18.11
13:00
Maršić
Vinogradi DB
4
0
|
18.11.2017 13:00 | Maršić | 4 : 0 | Vinogradi DB |
18.11
13:00
Škriljac
Pobeda 1976
0
0
|
18.11.2017 13:00 | Škriljac | 0 : 0 | Pobeda 1976 | |||||
18.11
13:00
Borac
Napredak 2012
1
1
|
18.11.2017 13:00 | Borac | 1 : 1 | Napredak 2012 |
18.11
13:00
Mladost (R)
Bata Bulić
2
1
|
18.11.2017 13:00 | Mladost (R) | 2 : 1 | Bata Bulić | |||||
18.11
13:00
Rade Milošević
Napredak (S)
2
3
|
18.11.2017 13:00 | Rade Milošević | 2 : 3 | Napredak (S) |
18.11
13:00
Železničar
Miletić
0
2
|
18.11.2017 13:00 | Železničar | 0 : 2 | Miletić |
18.11
13:30
Mladost Radost
Sloboda
8
1
|
18.11.2017 13:30 | Mladost Radost | 8 : 1 | Sloboda |
18.11
13:00
Rojkovac
Zadrugar
4
1
|
18.11.2017 13:00 | Rojkovac | 4 : 1 | Zadrugar |
18.11
14:00
Napredak
Gol
3
1
|
18.11.2017 14:00 | Napredak | 3 : 1 | Gol | |||||
18.11
14:00
Bukovik
Mladost
0
1
|
18.11.2017 14:00 | Bukovik | 0 : 1 | Mladost |
18.11
13:00
Rasina
Žabare
6
3
|
18.11.2017 13:00 | Rasina | 6 : 3 | Žabare | |||||
18.11
13:00
Borac
Meševo
2
6
|
18.11.2017 13:00 | Borac | 2 : 6 | Meševo |
18.11
13:00
Mladost 2013
Sloga (R)
7
1
|
18.11.2017 13:00 | Mladost 2013 | 7 : 1 | Sloga (R) | |||||
18.11
13:00
Jedinstvo 2014
Petrovac 74
1
4
|
18.11.2017 13:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 4 | Petrovac 74 |
18.11
13:30
Gornje Sinkovce
Mladost (K)
0
0
|
18.11.2017 13:30 | Gornje Sinkovce | 0 : 0 | Mladost (K) | |||||
18.11
13:30
Navalin
Sloboda
3
1
|
18.11.2017 13:30 | Navalin | 3 : 1 | Sloboda |
18.11
16:30
Todorovce
Rudar 1973
8
2
|
18.11.2017 16:30 | Todorovce | 8 : 2 | Rudar 1973 | |||||
18.11
16:30
Nomanica
Veternica
2
2
|
18.11.2017 16:30 | Nomanica | 2 : 2 | Veternica | |||||
18.11
16:30
Gornje Krajince
Badince
4
2
|
18.11.2017 16:30 | Gornje Krajince | 4 : 2 | Badince | |||||
18.11
13:30
Atletiko
Veliko Trnjane
0
5
|
18.11.2017 13:30 | Atletiko | 0 : 5 | Veliko Trnjane |
18.11
13:00
Mladi Radnik
Grivac
7
1
|
18.11.2017 13:00 | Mladi Radnik | 7 : 1 | Grivac |
18.11
13:00
Zmajevac
Vratare
3
2
|
18.11.2017 13:00 | Zmajevac | 3 : 2 | Vratare |
18.11
13:00
Sloboda
Vitez
4
0
|
18.11.2017 13:00 | Sloboda | 4 : 0 | Vitez | |||||
18.11
13:00
Krupa
Zrinjski
1
0
|
18.11.2017 13:00 | Krupa | 1 : 0 | Zrinjski | |||||
18.11
13:00
Radnik
Čelik
3
1
|
18.11.2017 13:00 | Radnik | 3 : 1 | Čelik | |||||
18.11
16:00
Sarajevo
Mladost
4
2
|
18.11.2017 16:00 | Sarajevo | 4 : 2 | Mladost |
18.11
13:30
Kozara
Sloga
1
0
|
18.11.2017 13:30 | Kozara | 1 : 0 | Sloga | |||||
18.11
13:30
Tekstilac
Sloboda
3
1
|
18.11.2017 13:30 | Tekstilac | 3 : 1 | Sloboda | |||||
18.11
13:30
Napredak
Drina
0
4
|
18.11.2017 13:30 | Napredak | 0 : 4 | Drina | |||||
18.11
13:30
Podrinje
Sutjeska
4
1
|
18.11.2017 13:30 | Podrinje | 4 : 1 | Sutjeska |
18.11
13:00
Iskra
Mladost
0
1
|
18.11.2017 13:00 | Iskra | 0 : 1 | Mladost | |||||
18.11
13:00
Kom
Rudar
1
0
|
18.11.2017 13:00 | Kom | 1 : 0 | Rudar | |||||
18.11
13:00
Sutjeska
Grbalj
1
0
|
18.11.2017 13:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Grbalj | |||||
18.11
13:00
Zeta
OFK Petrovac
0
0
|
18.11.2017 13:00 | Zeta | 0 : 0 | OFK Petrovac | |||||
18.11
17:00
Budućnost
Dečić
4
1
|
18.11.2017 17:00 | Budućnost | 4 : 1 | Dečić |
18.11
13:00
Hajduk
Sloga (SB)
1
0
|
18.11.2017 13:00 | Hajduk | 1 : 0 | Sloga (SB) |
18.11
16:00
Bournemouth
Huddersfield
4
0
|
18.11.2017 16:00 | Bournemouth | 4 : 0 | Huddersfield | |||||
18.11
16:00
Burnley
Swansea
2
0
|
18.11.2017 16:00 | Burnley | 2 : 0 | Swansea | |||||
18.11
16:00
Crystal Palace
Everton
2
2
|
18.11.2017 16:00 | Crystal Palace | 2 : 2 | Everton | |||||
18.11
16:00
Leicester
Manchester City
0
2
|
18.11.2017 16:00 | Leicester | 0 : 2 | Manchester City | |||||
18.11
16:00
Liverpool
Southampton
3
0
|
18.11.2017 16:00 | Liverpool | 3 : 0 | Southampton | |||||
18.11
16:00
WBA
Chelsea
0
4
|
18.11.2017 16:00 | WBA | 0 : 4 | Chelsea | |||||
18.11
18:30
Manchester Utd
Newcastle
4
1
|
18.11.2017 18:30 | Manchester Utd | 4 : 1 | Newcastle | |||||
18.11
13:30
Arsenal
Tottenham
2
0
|
18.11.2017 13:30 | Arsenal | 2 : 0 | Tottenham |
18.11
16:15
Leganés
Barcelona
0
3
|
18.11.2017 16:15 | Leganés | 0 : 3 | Barcelona | |||||
18.11
18:30
Sevilla
Celta Vigo
2
1
|
18.11.2017 18:30 | Sevilla | 2 : 1 | Celta Vigo | |||||
18.11
20:45
Atlético Madrid
Real Madrid
0
0
|
18.11.2017 20:45 | Atlético Madrid | 0 : 0 | Real Madrid | |||||
18.11
13:00
Getafe
Alavés
4
1
|
18.11.2017 13:00 | Getafe | 4 : 1 | Alavés |
18.11
15:30
Bayern
Augsburg
3
0
|
18.11.2017 15:30 | Bayern | 3 : 0 | Augsburg | |||||
18.11
15:30
Hoffenheim
Eintracht
1
1
|
18.11.2017 15:30 | Hoffenheim | 1 : 1 | Eintracht | |||||
18.11
18:30
Hertha BSC
Borussia Mönchengladbach
2
4
|
18.11.2017 18:30 | Hertha BSC | 2 : 4 | Borussia Mönchengladbach | |||||
18.11
15:30
Bayer Leverkusen
RB Leipzig
2
2
|
18.11.2017 15:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 2 | RB Leipzig | |||||
18.11
15:30
Mainz 05
Köln
1
0
|
18.11.2017 15:30 | Mainz 05 | 1 : 0 | Köln | |||||
18.11
15:30
Wolfsburg
Freiburg
3
1
|
18.11.2017 15:30 | Wolfsburg | 3 : 1 | Freiburg |
18.11
20:45
Napoli
Milan
2
1
|
18.11.2017 20:45 | Napoli | 2 : 1 | Milan | |||||
18.11
18:00
Roma
Lazio
2
1
|
18.11.2017 18:00 | Roma | 2 : 1 | Lazio |
18.11
20:00
Dijon
Troyes
3
1
|
18.11.2017 20:00 | Dijon | 3 : 1 | Troyes | |||||
18.11
20:00
Guingamp
Angers
1
1
|
18.11.2017 20:00 | Guingamp | 1 : 1 | Angers | |||||
18.11
17:00
PSG
Nantes
4
1
|
18.11.2017 17:00 | PSG | 4 : 1 | Nantes | |||||
18.11
20:00
Strasbourg
Rennes
2
1
|
18.11.2017 20:00 | Strasbourg | 2 : 1 | Rennes | |||||
18.11
20:00
Toulouse
Metz
0
0
|
18.11.2017 20:00 | Toulouse | 0 : 0 | Metz |
18.11
16:00
Crvena zvezda
Rad
6
1
|
18.11.2017 16:00 | Crvena zvezda | 6 : 1 | Rad | |||||
18.11
17:00
Napredak
Čukarički
1
2
|
18.11.2017 17:00 | Napredak | 1 : 2 | Čukarički | |||||
18.11
17:00
Vojvodina
Radnik
0
0
|
18.11.2017 17:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Radnik | |||||
18.11
17:00
Voždovac
Bačka
2
0
|
18.11.2017 17:00 | Voždovac | 2 : 0 | Bačka |
18.11
13:00
TSC
ČSK Pivara
0
0
|
18.11.2017 13:00 | TSC | 0 : 0 | ČSK Pivara | |||||
18.11
13:00
Novi Pazar
Dinamo
2
1
|
18.11.2017 13:00 | Novi Pazar | 2 : 1 | Dinamo | |||||
18.11
13:00
Radnički 1923
Bežanija
1
1
|
18.11.2017 13:00 | Radnički 1923 | 1 : 1 | Bežanija | |||||
18.11
13:00
Teleoptik
Proleter
4
0
|
18.11.2017 13:00 | Teleoptik | 4 : 0 | Proleter | |||||
18.11
13:00
Sloboda
Temnić 1924
2
0
|
18.11.2017 13:00 | Sloboda | 2 : 0 | Temnić 1924 |
18.11
13:00
Spartak
Požarevac
8
0
|
18.11.2017 13:00 | Spartak | 8 : 0 | Požarevac | |||||
18.11
13:00
Sloga Radnički
Napredak
5
0
|
18.11.2017 13:00 | Sloga Radnički | 5 : 0 | Napredak |
18.11
12:00
BASK
011
7
0
|
18.11.2017 12:00 | BASK | 7 : 0 | 011 | |||||
18.11
09:00
BSK Borča
Lokomotiva
0
1
|
18.11.2017 09:00 | BSK Borča | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
18.11
11:00
Grafičar
Sindjelć
1
0
|
18.11.2017 11:00 | Grafičar | 1 : 0 | Sindjelć | |||||
18.11
08:45
IM Rakovica
IMT
3
5
|
18.11.2017 08:45 | IM Rakovica | 3 : 5 | IMT | |||||
18.11
14:00
Bežanija
Radnički (NB)
0
1
|
18.11.2017 14:00 | Bežanija | 0 : 1 | Radnički (NB) |
18.11
10:00
Poštar 1930
Omladinac
0
1
|
18.11.2017 10:00 | Poštar 1930 | 0 : 1 | Omladinac | |||||
18.11
10:00
Zmaj 1953
Srem
1
3
|
18.11.2017 10:00 | Zmaj 1953 | 1 : 3 | Srem |
18.11
13:00
Beograd 1929
Šumadinac
0
3
|
18.11.2017 13:00 | Beograd 1929 | 0 : 3 | Šumadinac |
18.11
10:00
Vojvodina
Crvena zvezda
3
1
|
18.11.2017 10:00 | Vojvodina | 3 : 1 | Crvena zvezda |
18.11
10:00
Krila Krajine
Hajduk junior
0
3
|
18.11.2017 10:00 | Krila Krajine | 0 : 3 | Hajduk junior |
18.11
13:00
Strela
Dunav
3
1
|
18.11.2017 13:00 | Strela | 3 : 1 | Dunav |
18.11
17:00
Zemun MK
Lokomotiva MK
3
2
|
18.11.2017 17:00 | Zemun MK | 3 : 2 | Lokomotiva MK |
18.11
10:00
Brodarac
Partizan
1
1
|
18.11.2017 10:00 | Brodarac | 1 : 1 | Partizan | |||||
18.11
12:00
Zemun
Jagodina
2
0
|
18.11.2017 12:00 | Zemun | 2 : 0 | Jagodina | |||||
18.11
13:30
Crvena zvezda
Novi Pazar
9
0
|
18.11.2017 13:30 | Crvena zvezda | 9 : 0 | Novi Pazar |
18.11
11:00
Rad
Internacional
3
0
|
18.11.2017 11:00 | Rad | 3 : 0 | Internacional | |||||
18.11
11:00
Borča
Bežanija
2
0
|
18.11.2017 11:00 | Borča | 2 : 0 | Bežanija | |||||
18.11
09:30
Studenski grad
011
2
2
|
18.11.2017 09:30 | Studenski grad | 2 : 2 | 011 | |||||
18.11
12:00
Radnički (O)
Kolubara
1
4
|
18.11.2017 12:00 | Radnički (O) | 1 : 4 | Kolubara |
18.11
09:00
Grafičar
GSP Polet
7
1
|
18.11.2017 09:00 | Grafičar | 7 : 1 | GSP Polet | |||||
18.11
14:30
BASK
DIF
0
2
|
18.11.2017 14:30 | BASK | 0 : 2 | DIF |
18.11
14:00
Radnički (B)
Polet
1
1
|
18.11.2017 14:00 | Radnički (B) | 1 : 1 | Polet |
18.11
13:30
Jedinstvo
Rudar
|
18.11.2017 13:30 | Jedinstvo | : | Rudar | |||||
18.11
13:30
Donji Petrovci
Napredak
|
18.11.2017 13:30 | Donji Petrovci | : | Napredak | |||||
18.11
13:30
Mladost
1. Maj
0
3
|
18.11.2017 13:30 | Mladost | 0 : 3 | 1. Maj | |||||
18.11
13:30
PSK Putinci
Fruška Gora
|
18.11.2017 13:30 | PSK Putinci | : | Fruška Gora | |||||
18.11
13:30
Hrtkovci
Partizan
|
18.11.2017 13:30 | Hrtkovci | : | Partizan | |||||
18.11
13:30
Radnički
Borac
|
18.11.2017 13:30 | Radnički | : | Borac |
18.11
12:15
Brodarac MK
Studenski grad MK
4
1
|
18.11.2017 12:15 | Brodarac MK | 4 : 1 | Studenski grad MK | |||||
18.11
11:00
Crvena zvezda MK
Mladenovac MK
6
1
|
18.11.2017 11:00 | Crvena zvezda MK | 6 : 1 | Mladenovac MK | |||||
18.11
11:00
Sinđelić MK
BSK Borča MK
3
2
|
18.11.2017 11:00 | Sinđelić MK | 3 : 2 | BSK Borča MK |
18.11
12:00
Kosmaj MK
OLE MK
2
1
|
18.11.2017 12:00 | Kosmaj MK | 2 : 1 | OLE MK | |||||
18.11
14:30
Zemun MK
Rad V MK
0
1
|
18.11.2017 14:30 | Zemun MK | 0 : 1 | Rad V MK | |||||
18.11
11:00
Bežanija MK
Radnički (NB) MK
|
18.11.2017 11:00 | Bežanija MK | : | Radnički (NB) MK |
18.11
15:00
Sinđelić
Lola
2
5
|
18.11.2017 15:00 | Sinđelić | 2 : 5 | Lola |
18.11
09:30
Bačka 1901
Spartak
1
9
|
18.11.2017 09:30 | Bačka 1901 | 1 : 9 | Spartak |
18.11
11:00
Borac
Homoljac
0
5
|
18.11.2017 11:00 | Borac | 0 : 5 | Homoljac | |||||
18.11
Rudar 2001
Zvižd
1
0
|
18.11.2017 | Rudar 2001 | 1 : 0 | Zvižd |
18.11
11:00
Mladi Rudar
Derbi 2017
8
3
|
18.11.2017 11:00 | Mladi Rudar | 8 : 3 | Derbi 2017 | |||||
18.11
11:00
Proleter 1976
Banja 1957
1
11
|
18.11.2017 11:00 | Proleter 1976 | 1 : 11 | Banja 1957 | |||||
18.11
11:00
Venčani
Partizan 1945
0
3
|
18.11.2017 11:00 | Venčani | 0 : 3 | Partizan 1945 | |||||
18.11
12:00
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
7
0
|
18.11.2017 12:00 | KMF Aranđelovac | 7 : 0 | Aranđelovac |
18.11
13:00
Čukarički MK
Zemun MK
1
1
|
18.11.2017 13:00 | Čukarički MK | 1 : 1 | Zemun MK |
18.11
10:30
Olimpik MK
Ada MK
0
0
|
18.11.2017 10:30 | Olimpik MK | 0 : 0 | Ada MK | |||||
18.11
14:30
Brodarac MK-B
Radnički PDM MK
3
0
|
18.11.2017 14:30 | Brodarac MK-B | 3 : 0 | Radnički PDM MK |
18.11
10:00
Jedinstvo MK
Ole MK
0
1
|
18.11.2017 10:00 | Jedinstvo MK | 0 : 1 | Ole MK | |||||
18.11
08:30
BASK MK
Petlić MK
3
0
|
18.11.2017 08:30 | BASK MK | 3 : 0 | Petlić MK | |||||
18.11
09:00
Žarkovo MK
Crvena zvezda MML MK
2
3
|
18.11.2017 09:00 | Žarkovo MK | 2 : 3 | Crvena zvezda MML MK | |||||
18.11
08:45
Lokomotiva MK
Zemun B MK
5
2
|
18.11.2017 08:45 | Lokomotiva MK | 5 : 2 | Zemun B MK |
18.11
13:00
BSK Borča
Čukarički
0
2
|
18.11.2017 13:00 | BSK Borča | 0 : 2 | Čukarički | |||||
18.11
10:00
Radnički (NB)
Zemun
1
5
|
18.11.2017 10:00 | Radnički (NB) | 1 : 5 | Zemun | |||||
18.11
09:30
Radnički (O)
Kolubara
3
1
|
18.11.2017 09:30 | Radnički (O) | 3 : 1 | Kolubara | |||||
18.11
09:00
Rad
OFK Beograd
2
1
|
18.11.2017 09:00 | Rad | 2 : 1 | OFK Beograd |
18.11
10:00
Lola
Sindjelic 2012
0
5
|
18.11.2017 10:00 | Lola | 0 : 5 | Sindjelic 2012 | |||||
18.11
09:00
Bežanija
Budućnost
2
0
|
18.11.2017 09:00 | Bežanija | 2 : 0 | Budućnost |
18.11
19:00
Futog Tupanjac MD
Sveti Đorđe
94
96
|
18.11.2017 19:00 | Futog Tupanjac MD | 94 : 96 | Sveti Đorđe | |||||
18.11
20:00
Srem
Mladost Veternik
74
80
|
18.11.2017 20:00 | Srem | 74 : 80 | Mladost Veternik | |||||
18.11
17:00
Nova Pazova
Omladinac
81
60
|
18.11.2017 17:00 | Nova Pazova | 81 : 60 | Omladinac |
18.11
19:00
Zlatar
Student
77
66
|
18.11.2017 19:00 | Zlatar | 77 : 66 | Student | |||||
18.11
18:00
Crnokosa
Mileševac
100
88
|
18.11.2017 18:00 | Crnokosa | 100 : 88 | Mileševac | |||||
18.11
18:00
Zekas 75
Radnički VA
75
68
|
18.11.2017 18:00 | Zekas 75 | 75 : 68 | Radnički VA | |||||
18.11
19:30
Napredak Junior
Jagodina
92
70
|
18.11.2017 19:30 | Napredak Junior | 92 : 70 | Jagodina | |||||
18.11
18:00
Radnički 1950
Prva Petoletka
86
62
|
18.11.2017 18:00 | Radnički 1950 | 86 : 62 | Prva Petoletka |
18.11
16:30
Junior
Jugbasket
85
79
|
18.11.2017 16:30 | Junior | 85 : 79 | Jugbasket | |||||
18.11
18:30
Niš
Radan
81
80
|
18.11.2017 18:30 | Niš | 81 : 80 | Radan |
18.11
14:45
BKK Radnički
BASK
100
63
|
18.11.2017 14:45 | BKK Radnički | 100 : 63 | BASK | |||||
18.11
12:00
Torlak
Žitko Basket
87
62
|
18.11.2017 12:00 | Torlak | 87 : 62 | Žitko Basket | |||||
18.11
14:00
Beko
Borac
96
81
|
18.11.2017 14:00 | Beko | 96 : 81 | Borac |
18.11
15:45
Joker
Bagljaš
81
57
|
18.11.2017 15:45 | Joker | 81 : 57 | Bagljaš | |||||
18.11
19:00
Karađorđevo
Spartak OKK
100
90
|
18.11.2017 19:00 | Karađorđevo | 100 : 90 | Spartak OKK |
18.11
19:00
Pink
Železničar
20
0
|
18.11.2017 19:00 | Pink | 20 : 0 | Železničar | |||||
18.11
17:30
Opovo 99
Vojka
70
84
|
18.11.2017 17:30 | Opovo 99 | 70 : 84 | Vojka | |||||
18.11
18:30
Šimanovci
RU Koš
93
64
|
18.11.2017 18:30 | Šimanovci | 93 : 64 | RU Koš | |||||
18.11
19:00
Jedinstvo
BNS
83
60
|
18.11.2017 19:00 | Jedinstvo | 83 : 60 | BNS |
18.11
20:00
Student 014
M015
89
85
|
18.11.2017 20:00 | Student 014 | 89 : 85 | M015 |
18.11
Požarevac
Despot
20
0
|
18.11.2017 | Požarevac | 20 : 0 | Despot | |||||
18.11
19:00
Trepča
Zicer 2014
80
61
|
18.11.2017 19:00 | Trepča | 80 : 61 | Zicer 2014 |
18.11
14:00
Hisar
Đerdap
93
27
|
18.11.2017 14:00 | Hisar | 93 : 27 | Đerdap | |||||
18.11
Zicer
Kuršumlija
79
60
|
18.11.2017 | Zicer | 79 : 60 | Kuršumlija |
18.11
18:30
LA Basket
Cerak
66
69
|
18.11.2017 18:30 | LA Basket | 66 : 69 | Cerak | |||||
18.11
13:20
Barajevo
Barajevo Bambi
96
57
|
18.11.2017 13:20 | Barajevo | 96 : 57 | Barajevo Bambi |
18.11
21:00
Cedevita
Mornar
99
74
|
18.11.2017 21:00 | Cedevita | 99 : 74 | Mornar | |||||
18.11
19:00
Partizan NIS
Union Olimpija
77
78
|
18.11.2017 19:00 | Partizan NIS | 77 : 78 | Union Olimpija |
18.11
16:00
Dynamic
Vršac
89
70
|
18.11.2017 16:00 | Dynamic | 89 : 70 | Vršac | |||||
18.11
18:00
Metalac
Mladost Admiral
85
66
|
18.11.2017 18:00 | Metalac | 85 : 66 | Mladost Admiral | |||||
18.11
19:00
Borac
Beovuk 72
85
80
|
18.11.2017 19:00 | Borac | 85 : 80 | Beovuk 72 | |||||
18.11
16:00
OKK Beograd
Tamiš
61
74
|
18.11.2017 16:00 | OKK Beograd | 61 : 74 | Tamiš | |||||
18.11
18:00
Zlatibor
Sloga
89
63
|
18.11.2017 18:00 | Zlatibor | 89 : 63 | Sloga |
18.11
19:00
Sloboda
Novi Pazar
78
69
|
18.11.2017 19:00 | Sloboda | 78 : 69 | Novi Pazar | |||||
18.11
17:00
Plana
Smederevo 1953
90
79
|
18.11.2017 17:00 | Plana | 90 : 79 | Smederevo 1953 | |||||
18.11
19:00
Klik
Napredak Bosphorus
74
80
|
18.11.2017 19:00 | Klik | 74 : 80 | Napredak Bosphorus | |||||
18.11
19:30
Zdravlje Leskovac
Pirot
89
78
|
18.11.2017 19:30 | Zdravlje Leskovac | 89 : 78 | Pirot | |||||
18.11
18:00
Žarkovo
Mladost (SP)
54
88
|
18.11.2017 18:00 | Žarkovo | 54 : 88 | Mladost (SP) | |||||
18.11
19:30
Kolubara LA 2003
Akademik
91
74
|
18.11.2017 19:30 | Kolubara LA 2003 | 91 : 74 | Akademik |
18.11
12:00
Play Off
Loznica
30
75
|
18.11.2017 12:00 | Play Off | 30 : 75 | Loznica | |||||
18.11
13:00
Prijepolje
Lim
56
63
|
18.11.2017 13:00 | Prijepolje | 56 : 63 | Lim |
18.11
20:00
Gimnazijalac
Bagdala
87
65
|
18.11.2017 20:00 | Gimnazijalac | 87 : 65 | Bagdala |
18.11
16:30
Karađorđevo
Karaburma
51
102
|
18.11.2017 16:30 | Karađorđevo | 51 : 102 | Karaburma | |||||
18.11
17:00
Srbobran
Joker
97
23
|
18.11.2017 17:00 | Srbobran | 97 : 23 | Joker |
18.11
18:00
Stara Pazova
Jedinstvo (NB)
20
0
|
18.11.2017 18:00 | Stara Pazova | 20 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
18.11
14:30
Delfin
Proleter (NS)
73
80
|
18.11.2017 14:30 | Delfin | 73 : 80 | Proleter (NS) |
18.11
17:30
Vrbas Medela
Vršac
95
66
|
18.11.2017 17:30 | Vrbas Medela | 95 : 66 | Vršac | |||||
18.11
18:00
Bor
Šumadija
94
55
|
18.11.2017 18:00 | Bor | 94 : 55 | Šumadija | |||||
18.11
18:00
Beočin
Kraljevo
68
61
|
18.11.2017 18:00 | Beočin | 68 : 61 | Kraljevo | |||||
18.11
17:00
Šabac
Student
69
74
|
18.11.2017 17:00 | Šabac | 69 : 74 | Student | |||||
18.11
19:00
Crvena zvezda
Radivoj Korać
89
61
|
18.11.2017 19:00 | Crvena zvezda | 89 : 61 | Radivoj Korać |
18.11
16:00
Metalac
M 015
|
18.11.2017 16:00 | Metalac | : | M 015 | |||||
18.11
16:00
Šuter
MIX
|
18.11.2017 16:00 | Šuter | : | MIX | |||||
18.11
16:00
Železničar
Lazarevac
72
101
|
18.11.2017 16:00 | Železničar | 72 : 101 | Lazarevac |
18.11
16:00
M 015
MIX
53
38
|
18.11.2017 16:00 | M 015 | 53 : 38 | MIX | |||||
18.11
16:00
Šuter
Radnički
|
18.11.2017 16:00 | Šuter | : | Radnički | |||||
18.11
16:00
Železničar
Mladost 014
|
18.11.2017 16:00 | Železničar | : | Mladost 014 |
18.11
16:00
Lazarevac
Inter Koš
|
18.11.2017 16:00 | Lazarevac | : | Inter Koš | |||||
18.11
16:00
Student 2
OKK Šabac
|
18.11.2017 16:00 | Student 2 | : | OKK Šabac | |||||
18.11
16:00
MIX 1
MIX 2
|
18.11.2017 16:00 | MIX 1 | : | MIX 2 |
18.11
16:00
Valjevski
Mladost 014
|
18.11.2017 16:00 | Valjevski | : | Mladost 014 | |||||
18.11
16:00
Metalac
Student 1
43
32
|
18.11.2017 16:00 | Metalac | 43 : 32 | Student 1 | |||||
18.11
16:00
Železničar
Mionica
25
55
|
18.11.2017 16:00 | Železničar | 25 : 55 | Mionica |
18.11
16:00
Šuter
Mionica
|
18.11.2017 16:00 | Šuter | : | Mionica | |||||
18.11
16:00
Železničar
MIX 2
|
18.11.2017 16:00 | Železničar | : | MIX 2 |
18.11
16:00
Student
Valjevski
48
33
|
18.11.2017 16:00 | Student | 48 : 33 | Valjevski | |||||
18.11
16:00
MIX 1
Inter Koš
|
18.11.2017 16:00 | MIX 1 | : | Inter Koš |
18.11
16:00
MIX 2
MIX 1
|
18.11.2017 16:00 | MIX 2 | : | MIX 1 | |||||
18.11
16:00
Šuter
Student
77
78
|
18.11.2017 16:00 | Šuter | 77 : 78 | Student | |||||
18.11
16:00
Železničar
Mionica
102
75
|
18.11.2017 16:00 | Železničar | 102 : 75 | Mionica |
18.11
16:00
Osečina
Mionica
16
35
|
18.11.2017 16:00 | Osečina | 16 : 35 | Mionica | |||||
18.11
16:00
MIX
Kolubara Mladost
|
18.11.2017 16:00 | MIX | : | Kolubara Mladost |
18.11
Valjevski
Mionica
19
28
|
18.11.2017 | Valjevski | 19 : 28 | Mionica | |||||
18.11
Osečina
MIX
|
18.11.2017 | Osečina | : | MIX | |||||
18.11
Student
Mladost 014
|
18.11.2017 | Student | : | Mladost 014 |
18.11
13:00
Partizan
Gračanica
3
1
|
18.11.2017 13:00 | Partizan | 3 : 1 | Gračanica | |||||
18.11
17:00
Ribnica 2
Lotus
3
1
|
18.11.2017 17:00 | Ribnica 2 | 3 : 1 | Lotus |
18.11
19:00
Hajduk Veljko
Pirot
0
3
|
18.11.2017 19:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Pirot | |||||
18.11
20:00
Vranje
Ozren
3
1
|
18.11.2017 20:00 | Vranje | 3 : 1 | Ozren |
18.11
19:00
Hercegovina
Maglić 1953
3
0
|
18.11.2017 19:00 | Hercegovina | 3 : 0 | Maglić 1953 | |||||
18.11
20:00
Šid
Kulpin
1
3
|
18.11.2017 20:00 | Šid | 1 : 3 | Kulpin | |||||
18.11
20:00
Dunav Volley
Sombor
2
3
|
18.11.2017 20:00 | Dunav Volley | 2 : 3 | Sombor |
18.11
Ozren 2
Knjaževac
0
3
|
18.11.2017 | Ozren 2 | 0 : 3 | Knjaževac |
18.11
13:00
Priboj
Tamnava Voćar
3
2
|
18.11.2017 13:00 | Priboj | 3 : 2 | Tamnava Voćar |
18.11
Vest
Kikinda
1
3
|
18.11.2017 | Vest | 1 : 3 | Kikinda | |||||
18.11
Stražilovo
Klek Srbijašume 2
0
3
|
18.11.2017 | Stražilovo | 0 : 3 | Klek Srbijašume 2 | |||||
18.11
Vrbas
Mladost
1
3
|
18.11.2017 | Vrbas | 1 : 3 | Mladost | |||||
18.11
Novi Sad 2
Sloven
0
3
|
18.11.2017 | Novi Sad 2 | 0 : 3 | Sloven |
18.11
17:30
Blok Aut
Lucky Star
2
3
|
18.11.2017 17:30 | Blok Aut | 2 : 3 | Lucky Star |
18.11
19:00
Karađorđe
Mladi Radnik 2
3
0
|
18.11.2017 19:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Mladi Radnik 2 |
18.11
19:00
Jedinstvo (SP)
Spartak (Su)
3
1
|
18.11.2017 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 1 | Spartak (Su) | |||||
18.11
18:30
Vojvodina NS Seme
Spartak (Lj)
3
0
|
18.11.2017 18:30 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | Spartak (Lj) |
18.11
17:00
VA-014 Gorenje
Kosovska Mitrovica
3
0
|
18.11.2017 17:00 | VA-014 Gorenje | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica | |||||
18.11
17:00
Napredak 037
Jagodina
3
0
|
18.11.2017 17:00 | Napredak 037 | 3 : 0 | Jagodina | |||||
18.11
18:00
Smederevo Carina
Futog
3
1
|
18.11.2017 18:00 | Smederevo Carina | 3 : 1 | Futog | |||||
18.11
16:00
Partizan
Mladenovac
3
1
|
18.11.2017 16:00 | Partizan | 3 : 1 | Mladenovac | |||||
18.11
18:00
Železničar (Bg)
VGSK
3
1
|
18.11.2017 18:00 | Železničar (Bg) | 3 : 1 | VGSK |
18.11
17:00
Banat
FAP Livnica
3
0
|
18.11.2017 17:00 | Banat | 3 : 0 | FAP Livnica | |||||
18.11
16:00
Užice
Bečej
3
1
|
18.11.2017 16:00 | Užice | 3 : 1 | Bečej |
18.11
18:00
Paraćin
Hajduk Veljko
2
3
|
18.11.2017 18:00 | Paraćin | 2 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
18.11
17:00
Zaječar
Stampedo
3
0
|
18.11.2017 17:00 | Zaječar | 3 : 0 | Stampedo | |||||
18.11
16:30
Panda
Bor
3
2
|
18.11.2017 16:30 | Panda | 3 : 2 | Bor | |||||
18.11
17:00
Kuršumlija
Desetka
3
2
|
18.11.2017 17:00 | Kuršumlija | 3 : 2 | Desetka |
18.11
14:30
Lavice 07
Odbojka 013
3
0
|
18.11.2017 14:30 | Lavice 07 | 3 : 0 | Odbojka 013 | |||||
18.11
19:00
Volejstars
Mladost (NP)
3
1
|
18.11.2017 19:00 | Volejstars | 3 : 1 | Mladost (NP) |
18.11
16:30
Lazarevac
Zaslon
3
0
|
18.11.2017 16:30 | Lazarevac | 3 : 0 | Zaslon | |||||
18.11
19:30
AS Batajnica
Imlek
3
2
|
18.11.2017 19:30 | AS Batajnica | 3 : 2 | Imlek |
18.11
Zvečan
Leposavić 2
0
3
|
18.11.2017 | Zvečan | 0 : 3 | Leposavić 2 | |||||
18.11
Vidovdan
Gračanica
3
0
|
18.11.2017 | Vidovdan | 3 : 0 | Gračanica | |||||
18.11
Mokra Gora 2
Sokolica
|
18.11.2017 | Mokra Gora 2 | : | Sokolica | |||||
18.11
Kosovska Mitrovica
Brezovica
3
0
|
18.11.2017 | Kosovska Mitrovica | 3 : 0 | Brezovica |
18.11
15:00
Libero
Apatin
1
3
|
18.11.2017 15:00 | Libero | 1 : 3 | Apatin | |||||
18.11
17:00
Gox-IN Phibrows
CVS
0
3
|
18.11.2017 17:00 | Gox-IN Phibrows | 0 : 3 | CVS | |||||
18.11
16:30
Hajduk
Soko
3
1
|
18.11.2017 16:30 | Hajduk | 3 : 1 | Soko | |||||
18.11
11:30
Vrbas
Spartak 2
0
3
|
18.11.2017 11:30 | Vrbas | 0 : 3 | Spartak 2 |
18.11
16:30
Žitište
Krajišnik
3
1
|
18.11.2017 16:30 | Žitište | 3 : 1 | Krajišnik | |||||
18.11
15:30
Klek Srbijašume 2
Dunav
0
3
|
18.11.2017 15:30 | Klek Srbijašume 2 | 0 : 3 | Dunav | |||||
18.11
16:30
Hercegovina
Žabalj Volej
3
0
|
18.11.2017 16:30 | Hercegovina | 3 : 0 | Žabalj Volej |
18.11
12:00
NS Tim
Prvi Tempo
0
3
|
18.11.2017 12:00 | NS Tim | 0 : 3 | Prvi Tempo |
18.11
19:00
Bečej
Proleter
3
0
|
18.11.2017 19:00 | Bečej | 3 : 0 | Proleter |
18.11
19:15
AS
Spas
1
3
|
18.11.2017 19:15 | AS | 1 : 3 | Spas | |||||
18.11
18:15
Dunav
Pionir
3
2
|
18.11.2017 18:15 | Dunav | 3 : 2 | Pionir |
18.11
Prvi Tempo 2
Ruma 2
3
0
|
18.11.2017 | Prvi Tempo 2 | 3 : 0 | Ruma 2 | |||||
18.11
Sloga
Maks 2
3
1
|
18.11.2017 | Sloga | 3 : 1 | Maks 2 | |||||
18.11
Trijumf 2013 2
Mitrovica
3
0
|
18.11.2017 | Trijumf 2013 2 | 3 : 0 | Mitrovica |
18.11
19:00
Klek-MD Zrenjanin
Vizura
0
3
|
18.11.2017 19:00 | Klek-MD Zrenjanin | 0 : 3 | Vizura | |||||
18.11
19:00
TENT
Dinamo
3
1
|
18.11.2017 19:00 | TENT | 3 : 1 | Dinamo | |||||
18.11
19:00
Partizan
Jedinstvo (SP)
1
3
|
18.11.2017 19:00 | Partizan | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) |
18.11
17:00
Futog
Jedinstvo (U)
0
3
|
18.11.2017 17:00 | Futog | 0 : 3 | Jedinstvo (U) | |||||
18.11
18:00
Vranje
Omladinac
2
3
|
18.11.2017 18:00 | Vranje | 2 : 3 | Omladinac | |||||
18.11
15:00
Smederevo
FOK
2
3
|
18.11.2017 15:00 | Smederevo | 2 : 3 | FOK | |||||
18.11
20:00
Valjevo
Ub
0
3
|
18.11.2017 20:00 | Valjevo | 0 : 3 | Ub | |||||
18.11
20:00
Gimnazijalac
Beograd
0
3
|
18.11.2017 20:00 | Gimnazijalac | 0 : 3 | Beograd |
18.11
15:00
Inđija
Zlatibor
3
0
|
18.11.2017 15:00 | Inđija | 3 : 0 | Zlatibor | |||||
18.11
18:00
Milenijum
Jagodina
3
0
|
18.11.2017 18:00 | Milenijum | 3 : 0 | Jagodina | |||||
18.11
19:00
Kralj
Kraguj-Radnički
3
1
|
18.11.2017 19:00 | Kralj | 3 : 1 | Kraguj-Radnički | |||||
18.11
20:00
Leskovac 98
Spartak (Lj)
0
3
|
18.11.2017 20:00 | Leskovac 98 | 0 : 3 | Spartak (Lj) |
18.11
Lotus
Lučani
3
0
|
18.11.2017 | Lotus | 3 : 0 | Lučani | |||||
18.11
Sloboda S
Takovo
3
2
|
18.11.2017 | Sloboda S | 3 : 2 | Takovo | |||||
18.11
Borac
Ivanjica
3
0
|
18.11.2017 | Borac | 3 : 0 | Ivanjica |
18.11
20:00
Tara
Zlatibor
3
2
|
18.11.2017 20:00 | Tara | 3 : 2 | Zlatibor | |||||
18.11
Crnokosa
Sloga 031
0
3
|
18.11.2017 | Crnokosa | 0 : 3 | Sloga 031 |
18.11
10:30
21. maj
Pionir
3
0
|
18.11.2017 10:30 | 21. maj | 3 : 0 | Pionir |
18.11
20:00
Jedinstvo
Proleter
26
19
|
18.11.2017 20:00 | Jedinstvo | 26 : 19 | Proleter | |||||
18.11
18:00
Crvenka
Kolubara
20
20
|
18.11.2017 18:00 | Crvenka | 20 : 20 | Kolubara | |||||
18.11
19:00
Kikinda Grindex
Inđija
24
20
|
18.11.2017 19:00 | Kikinda Grindex | 24 : 20 | Inđija | |||||
18.11
20:00
Morava
Mačva
29
26
|
18.11.2017 20:00 | Morava | 29 : 26 | Mačva |
18.11
18:00
Radnički 1964
Novi Pazar
28
30
|
18.11.2017 18:00 | Radnički 1964 | 28 : 30 | Novi Pazar | |||||
18.11
17:30
Dubočica 54
Topličanin
27
22
|
18.11.2017 17:30 | Dubočica 54 | 27 : 22 | Topličanin | |||||
18.11
19:00
Planinka Prolom voda
Lokomotiva
38
28
|
18.11.2017 19:00 | Planinka Prolom voda | 38 : 28 | Lokomotiva | |||||
18.11
19:00
Vranje 1957
Zlatar
37
27
|
18.11.2017 19:00 | Vranje 1957 | 37 : 27 | Zlatar | |||||
18.11
18:00
Priboj
Hajduk Veljko
21
25
|
18.11.2017 18:00 | Priboj | 21 : 25 | Hajduk Veljko |
18.11
16:00
Dolovo
Banatski Karlovac
29
29
|
18.11.2017 16:00 | Dolovo | 29 : 29 | Banatski Karlovac |
18.11
17:00
Sloga
Mladost
23
38
|
18.11.2017 17:00 | Sloga | 23 : 38 | Mladost | |||||
18.11
18:00
Goč Merkur
Bane
33
25
|
18.11.2017 18:00 | Goč Merkur | 33 : 25 | Bane | |||||
18.11
20:00
Metalac
Prva Petoletka
37
34
|
18.11.2017 20:00 | Metalac | 37 : 34 | Prva Petoletka |
18.11
21:00
Sloga
SC Voždovac 2012
25
25
|
18.11.2017 21:00 | Sloga | 25 : 25 | SC Voždovac 2012 |
18.11
18:00
Paraćin
Aleksinac
28
29
|
18.11.2017 18:00 | Paraćin | 28 : 29 | Aleksinac | |||||
18.11
19:00
Jastrebac
Vlasotince
29
29
|
18.11.2017 19:00 | Jastrebac | 29 : 29 | Vlasotince | |||||
18.11
20:00
ORK Bor
Pirot
38
27
|
18.11.2017 20:00 | ORK Bor | 38 : 27 | Pirot |
18.11
17:00
Radnički 1958
ORK Pančevo
37
31
|
18.11.2017 17:00 | Radnički 1958 | 37 : 31 | ORK Pančevo | |||||
18.11
19:00
PIK Prigrevica
Slavija
28
34
|
18.11.2017 19:00 | PIK Prigrevica | 28 : 34 | Slavija | |||||
18.11
17:00
Zrenjanin
Vojvoda Stepa
29
36
|
18.11.2017 17:00 | Zrenjanin | 29 : 36 | Vojvoda Stepa | |||||
18.11
19:00
Radnički (JT)
Potisje Pleteks
28
30
|
18.11.2017 19:00 | Radnički (JT) | 28 : 30 | Potisje Pleteks |
18.11
20:30
Radnički 1964 2
Karađorđe 2
31
28
|
18.11.2017 20:30 | Radnički 1964 2 | 31 : 28 | Karađorđe 2 | |||||
18.11
17:00
Mokra gora 2
Šamot 65 2
26
27
|
18.11.2017 17:00 | Mokra gora 2 | 26 : 27 | Šamot 65 2 | |||||
18.11
19:00
Novi Pazar 2
Lokomotiva 2
25
25
|
18.11.2017 19:00 | Novi Pazar 2 | 25 : 25 | Lokomotiva 2 |
18.11
18:00
Rembas
Arif Knjaz 1957
35
37
|
18.11.2017 18:00 | Rembas | 35 : 37 | Arif Knjaz 1957 | |||||
18.11
19:00
Hajduk Veljko 2
Jagodina
21
29
|
18.11.2017 19:00 | Hajduk Veljko 2 | 21 : 29 | Jagodina |
18.11
19:00
Ub
Gučevo
28
23
|
18.11.2017 19:00 | Ub | 28 : 23 | Gučevo |
18.11
19:00
Rusin
Sivac 69/2
29
25
|
18.11.2017 19:00 | Rusin | 29 : 25 | Sivac 69/2 |
18.11
19:00
Šamot 65
Železničar 1949
26
27
|
18.11.2017 19:00 | Šamot 65 | 26 : 27 | Železničar 1949 | |||||
18.11
17:30
Požarevac
Crvena zvezda
31
31
|
18.11.2017 17:30 | Požarevac | 31 : 31 | Crvena zvezda | |||||
18.11
19:00
Spartak Vojput
Rudar
27
24
|
18.11.2017 19:00 | Spartak Vojput | 27 : 24 | Rudar | |||||
18.11
18:00
Obilić
Partizan
23
31
|
18.11.2017 18:00 | Obilić | 23 : 31 | Partizan | |||||
18.11
19:00
Jugović
Metaloplastika
26
21
|
18.11.2017 19:00 | Jugović | 26 : 21 | Metaloplastika |
18.11
16:00
Radnički 1964
Napredak 12
12
16
|
18.11.2017 16:00 | Radnički 1964 | 12 : 16 | Napredak 12 | |||||
18.11
13:00
Župa
Čačak
18
32
|
18.11.2017 13:00 | Župa | 18 : 32 | Čačak |
18.11
15:30
Dubočica
Topličanin
15
26
|
18.11.2017 15:30 | Dubočica | 15 : 26 | Topličanin | |||||
18.11
19:00
Vlasotince
Jagodina 2
28
15
|
18.11.2017 19:00 | Vlasotince | 28 : 15 | Jagodina 2 | |||||
18.11
18:00
Rtanj
Đerdap
20
18
|
18.11.2017 18:00 | Rtanj | 20 : 18 | Đerdap |
18.11
20:00
ORK Beograd
Rudar
49
23
|
18.11.2017 20:00 | ORK Beograd | 49 : 23 | Rudar | |||||
18.11
20:00
Mačva
Radnički (O)
37
21
|
18.11.2017 20:00 | Mačva | 37 : 21 | Radnički (O) |
18.11
15:00
Junior
Kikinda
19
22
|
18.11.2017 15:00 | Junior | 19 : 22 | Kikinda | |||||
18.11
18:30
Sloga (PM)
Voždovac 1955
19
27
|
18.11.2017 18:30 | Sloga (PM) | 19 : 27 | Voždovac 1955 |
18.11
20:00
Vrbas
Minaqua
29
33
|
18.11.2017 20:00 | Vrbas | 29 : 33 | Minaqua | |||||
18.11
18:00
Pirot
Proleter
35
29
|
18.11.2017 18:00 | Pirot | 35 : 29 | Proleter | |||||
18.11
18:00
Halas Jožef
Požarevac
24
17
|
18.11.2017 18:00 | Halas Jožef | 24 : 17 | Požarevac | |||||
18.11
19:00
Zaječar 1949
Metalac
32
23
|
18.11.2017 19:00 | Zaječar 1949 | 32 : 23 | Metalac |
18.11
18:00
Mornar BS
Budva
6
4
|
18.11.2017 18:00 | Mornar BS | 6 : 4 | Budva | |||||
18.11
19:00
Jug CO
OVK POŠK
19
6
|
18.11.2017 19:00 | Jug CO | 19 : 6 | OVK POŠK | |||||
18.11
19:30
Jadran Split
Primorje EB
14
5
|
18.11.2017 19:30 | Jadran Split | 14 : 5 | Primorje EB | |||||
18.11
19:00
Primorac
HAVK Mladost
12
16
|
18.11.2017 19:00 | Primorac | 12 : 16 | HAVK Mladost |
18.11
19:00
Solaris
VA Cattaro
7
8
|
18.11.2017 19:00 | Solaris | 7 : 8 | VA Cattaro | |||||
18.11
20:00
Šabac
Nais
15
6
|
18.11.2017 20:00 | Šabac | 15 : 6 | Nais | |||||
18.11
20:30
Valjevo
Medveščak
14
9
|
18.11.2017 20:30 | Valjevo | 14 : 9 | Medveščak |
18.11
18:30
Samo pravo
International
5
4
|
18.11.2017 18:30 | Samo pravo | 5 : 4 | International |
18.11
19:30
Forum
Ivanjica
7
6
|
18.11.2017 19:30 | Forum | 7 : 6 | Ivanjica | |||||
18.11
21:00
Vinter sport
Ekonomist
4
1
|
18.11.2017 21:00 | Vinter sport | 4 : 1 | Ekonomist |
18.11
15:30
Leteći Holandjanin
Apa Futsal
4
2
|
18.11.2017 15:30 | Leteći Holandjanin | 4 : 2 | Apa Futsal |
18.11
14:00
Ekonomac 2
Kragujevac 2011
5
1
|
18.11.2017 14:00 | Ekonomac 2 | 5 : 1 | Kragujevac 2011 |
18.11
12:00
Gročanski
Banjica
8
5
|
18.11.2017 12:00 | Gročanski | 8 : 5 | Banjica |