XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 604 utakmica za dan
Nedelja, 19 Novembar 2017


Fudbal

Polet
Ljubić
2 : 1
Tutin
Tutin
19.11.2017 11:00
Polet
2 : 1
Tutin
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
19.11.2017 13:00
Smederevo 1924
5 : 1
Šumadija 1903
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Sloga (P)
Požega
19.11.2017 13:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Sloga (P)
Provo
Provo
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
19.11.2017 13:00
Provo
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Trajal
Kruševac
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
19.11.2017 13:00
Trajal
2 : 1
OFK Sinđelić
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
19.11.2017 13:00
Pukovac
2 : 1
Trstenik PPT
Budućnost (P)
Popovac
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
19.11.2017 13:00
Budućnost (P)
2 : 0
Jedinstvo (P)
Grafičar
Beograd
3 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
19.11.2017 11:00
Grafičar
3 : 1
Stepojevac Vaga
Jedinstvo
Surčin
2 : 2
BSK Borča
Borča
19.11.2017 13:00
Jedinstvo
2 : 2
BSK Borča
Prva Iskra
Barič
4 : 1
BASK
Beograd
19.11.2017 11:00
Prva Iskra
4 : 1
BASK
LFK Mladost
Lučani
4 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
19.11.2017 13:00
LFK Mladost
4 : 1
Goč
Napredak
Markovac
2 : 1
Proleter 1976
Jelovik
19.11.2017 13:00
Napredak
2 : 1
Proleter 1976
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
19.11.2017 13:00
Morava (VP)
3 : 0
Rudar 2001
RSK
Rabrovo
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
19.11.2017 13:00
RSK
3 : 1
VGSK
Borac (Ž)
Žabari
1 : 0
Šumadija
Toponica
19.11.2017 13:00
Borac (Ž)
1 : 0
Šumadija
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
19.11.2017 13:00
Petar Dobrnjac
2 : 1
Sloga 33
Udarnik
Lozovik
1 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
19.11.2017 13:00
Udarnik
1 : 1
Mladi radnik (R)
Homoljac
Žagubica
3 : 2
Zvižd
Kučevo
19.11.2017 13:00
Homoljac
3 : 2
Zvižd
Radnički Stobex
Klupci
4 : 0
Sovljak
Sovljak
19.11.2017 13:00
Radnički Stobex
4 : 0
Sovljak
OFK Divci
Divci
7 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
19.11.2017 13:00
OFK Divci
7 : 0
Sloga (BB)
Radjevac
Krupanj
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
19.11.2017 13:00
Radjevac
1 : 0
OFK Osečina
Polimlje
Prijepolje
2 : 1
Drina
Ljubovija
19.11.2017 13:00
Polimlje
2 : 1
Drina
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
19.11.2017 11:00
Tanasko Rajić
3 : 1
Vranjska Banja
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
19.11.2017 13:00
OFK Brzi Brod
3 : 0
Vlasina
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 2
Naša krila
Belotinac
19.11.2017 13:00
Rudar Alpos
3 : 2
Naša krila
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
Đerdap
Kladovo
19.11.2017 13:00
Zaplanjac
0 : 0
Đerdap
Malošište
Malošište
3 : 1
Majdanpek
Majdanpek
19.11.2017 13:00
Malošište
3 : 1
Majdanpek
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 2
Sloga
Kobišnica
19.11.2017 13:00
Šarbanovac
4 : 2
Sloga
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Bukovik
Razanj
19.11.2017 13:00
Kablovi
1 : 0
Bukovik
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
19.11.2017 13:00
Hajduk Veljko
2 : 0
Timočanin
Jastrebac
Blace
4 : 2
Levač
Rekovac
19.11.2017 13:00
Jastrebac
4 : 2
Levač
Župa
Aleksandrovac
2 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
19.11.2017 13:00
Župa
2 : 2
Sloga (Ć)
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 5
Morava 1918
Ćuprija
19.11.2017 13:00
Poljoprivrednik
1 : 5
Morava 1918
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 0
Bošnjane
Bošnjane
19.11.2017 13:00
OFK Lugomir
2 : 0
Bošnjane
Napredak
Drenovac
3 : 1
Sloga (D)
Despotovac
19.11.2017 13:00
Napredak
3 : 1
Sloga (D)
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
19.11.2017 13:00
Jedinstvo (NB)
0 : 2
Kozara
Polet
Nakovo
0 : 4
Mladost (O)
Omoljica
19.11.2017 13:00
Polet
0 : 4
Mladost (O)
Podunavac
Belegiš
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
19.11.2017 13:00
Podunavac
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Hajduk (Č)
Čurug
4 : 0
Kupinovo
Kupinovo
19.11.2017 13:00
Hajduk (Č)
4 : 0
Kupinovo
Jugović
Kać
1 : 1
Sloga (T)
Temerin
19.11.2017 13:00
Jugović
1 : 1
Sloga (T)
LSK Laćarak
Laćarak
5 : 2
Sremac
Vojka
19.11.2017 13:00
LSK Laćarak
5 : 2
Sremac
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
19.11.2017 13:00
Borac (Š)
2 : 1
Borac (NS)
Index
Novi Sad
0 : 1
Sloga (E)
Erdevik
19.11.2017 10:00
Index
0 : 1
Sloga (E)
Bačka (P)
Pačir
0 : 3
Srbobran
Srbobran
19.11.2017 13:00
Bačka (P)
0 : 3
Srbobran
BSK
Bački Brestovac
3 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
19.11.2017 13:00
BSK
3 : 2
Sloga (Č)
Mladost (T)
Turija
0 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
19.11.2017 13:00
Mladost (T)
0 : 0
Mladost (BP)
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
19.11.2017 13:00
Zadrugar
2 : 1
Preporod
Budućnost (G)
Gložan
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
19.11.2017 13:00
Budućnost (G)
0 : 1
Radnički (S)
Torlak
Kumodraž
1 : 1
Sremčica
Sremčica
19.11.2017 10:00
Torlak
1 : 1
Sremčica
Srem
Jakovo
2 : 1
Turbina
Vreoci
19.11.2017 13:00
Srem
2 : 1
Turbina
Hajduk
Beograd
1 : 2
Borac
Lazarevac
19.11.2017 11:00
Hajduk
1 : 2
Borac
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Zvezdara
Beograd
19.11.2017 13:00
Crvena Zvezda
2 : 1
Zvezdara
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 0
Borac
Aleksandrovo
19.11.2017 13:00
Vojvodina (NM)
1 : 0
Borac
Lehel
Mužlja
1 : 4
Proleter 2006
Zrenjanin
19.11.2017 13:00
Lehel
1 : 4
Proleter 2006
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
19.11.2017 13:00
Mladost (BD)
3 : 1
Mladost (L)
Banat
Čenta
3 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
19.11.2017 13:00
Banat
3 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Naftagas (B)
Boka
0 : 3
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
19.11.2017 13:00
Naftagas (B)
0 : 3
Crvena zvezda (VS)
Hajduk
Čepure
1 : 0
Juhor
Glavinci
19.11.2017 13:30
Hajduk
1 : 0
Juhor
Rembas
Resavica
4 : 2
Napredak
Zlatovo
19.11.2017 13:30
Rembas
4 : 2
Napredak
Dragocvet
Dragocvet
1 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
19.11.2017 13:30
Dragocvet
1 : 1
Mladi radnik
Resavac
Subotica
3 : 0
Bratstvo
Međureč
19.11.2017 13:30
Resavac
3 : 0
Bratstvo
OFK Batinac
Batinac
2 : 0
Partizan
Glogovac
19.11.2017 13:30
OFK Batinac
2 : 0
Partizan
OFK Bratstvo
Medveđa
5 : 2
Mladost (S)
Sikirica
19.11.2017 13:30
OFK Bratstvo
5 : 2
Mladost (S)
Kolare
Kolare
0 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
19.11.2017 13:30
Kolare
0 : 0
OFK Tekstilac
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Radnički (B)
Baranda
19.11.2017 13:30
Crvena zvezda
2 : 1
Radnički (B)
Dolina
Padina
6 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
19.11.2017 13:30
Dolina
6 : 1
Vojvodina (CC)
Jugoslavija
Jabuka
0 : 0
Strela
Ivanovo
19.11.2017 13:30
Jugoslavija
0 : 0
Strela
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 3
Dunav
Banatska Palanka
19.11.2017 13:30
Jedinstvo (V)
2 : 3
Dunav
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
Vojvodina (Cr)
Crepaja
19.11.2017 13:30
Sloga (BNS)
0 : 1
Vojvodina (Cr)
Borac (St)
Starčevo
4 : 1
Partizan (U)
Uljma
19.11.2017 13:30
Borac (St)
4 : 1
Partizan (U)
Borac (M)
Martinci
3 : 3
Rudar
Vrdnik
19.11.2017 13:00
Borac (M)
3 : 3
Rudar
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Jadran
Golubinci
19.11.2017 13:00
PSK Putinci
1 : 0
Jadran
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
4 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
19.11.2017 13:00
Sloboda (DT)
4 : 2
Budućnost
Napredak (P)
Popinci
2 : 0
Sloven
Ruma
19.11.2017 13:00
Napredak (P)
2 : 0
Sloven
Borac (K)
Klenak
3 : 0
Partizan
Vitojevci
19.11.2017 13:00
Borac (K)
3 : 0
Partizan
Graničar 1924
Adaševci
5 : 0
Ljukovo
Ljukovo
19.11.2017 13:00
Graničar 1924
5 : 0
Ljukovo
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 0
Železničar
Inđija
19.11.2017 13:00
Hrtkovci
2 : 0
Železničar
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 1
Hercegovac
Gajdobra
19.11.2017 13:00
Krila Krajine
3 : 1
Hercegovac
Budućnost (P)
Parage
2 : 1
Crvenka
Crvenka
19.11.2017 13:00
Budućnost (P)
2 : 1
Crvenka
Rusin
Ruski Krstur
4 : 5
Lipar
Lipar
19.11.2017 13:00
Rusin
4 : 5
Lipar
Slavija
Pivnice
1 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
19.11.2017 13:00
Slavija
1 : 1
Stari Grad
Njegoš
Lovćenac
0 : 1
Senta
Senta
19.11.2017 13:00
Njegoš
0 : 1
Senta
Jadran
Feketić
6 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
19.11.2017 13:00
Jadran
6 : 1
Proleter (RS)
Bajša
Bajša
2 : 2
Proleter (NJ)
Njegoševo
19.11.2017 13:00
Bajša
2 : 2
Proleter (NJ)
Iskra
Kucura
1 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
19.11.2017 13:00
Iskra
1 : 2
OFK Vrbas
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
19.11.2017 13:00
Horgoš 1911
2 : 2
Sutjeska
Napredak
Nadalj
1 : 3
Radnički 1905
Bajmok
19.11.2017 13:00
Napredak
1 : 3
Radnički 1905
Slatina
Slatina Bor
1 : 0
Poreč
Donji milanovac
19.11.2017 13:00
Slatina
1 : 0
Poreč
Deli Jovan
Sikole
3 : 2
Krivelj
Krivelj
19.11.2017 13:00
Deli Jovan
3 : 2
Krivelj
Blizna
Blizna
1 : 0
Radnički
Klokočevac
19.11.2017 13:00
Blizna
1 : 0
Radnički
Čubra
Čubra
1 : 0
Polom
Leskovo
19.11.2017 13:00
Čubra
1 : 0
Polom
BSK
Bukovče
3 : 2
Ključ
Podvrška
19.11.2017 13:00
BSK
3 : 2
Ključ
Zmaj
Zemun
3 : 0
Dunav
Veliko Selo
19.11.2017 13:00
Zmaj
3 : 0
Dunav
Sinđelić
Ugrinovci
4 : 0
Institut
Zemun Polje
19.11.2017 13:00
Sinđelić
4 : 0
Institut
Heroj Polet
Jajinci
2 : 4
13. Maj
Zemun
19.11.2017 13:00
Heroj Polet
2 : 4
13. Maj
Šumadinac
Bečmen
1 : 3
Poštar Zvezdara
Krnjača
19.11.2017 13:00
Šumadinac
1 : 3
Poštar Zvezdara
Budućnost
Dudovica
2 : 1
Urovci
Urovci
19.11.2017 13:00
Budućnost
2 : 1
Urovci
Mladost (C)
Cvetovac
4 : 2
Šumadija
Šopić
19.11.2017 13:00
Mladost (C)
4 : 2
Šumadija
Mladost (B)
Baroševac
1 : 6
BSK
Baćevac
19.11.2017 13:00
Mladost (B)
1 : 6
BSK
Radnički (D)
Dren
0 : 2
Strelac
Mislođin
19.11.2017 13:00
Radnički (D)
0 : 2
Strelac
Zabrežje
Zabrežje
4 : 0
Rušanj
Rušanj
19.11.2017 13:00
Zabrežje
4 : 0
Rušanj
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
3 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
19.11.2017 13:00
Jedinstvo 1945 (VL)
3 : 2
Podrinje
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 3
Sloga
Bogosavac
19.11.2017 13:00
Mladost (DD)
1 : 3
Sloga
Vidojevica
Lešnica
1 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
19.11.2017 13:00
Vidojevica
1 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Cerić
Miokus
2 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
19.11.2017 13:00
Cerić
2 : 1
Mladost (PR)
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 1
Majur
Majur
19.11.2017 13:00
Cer
4 : 1
Majur
Bare
Bare
3 : 1
Omladinac (DR)
Donja Rača
19.11.2017 13:00
Bare
3 : 1
Omladinac (DR)
Šumadinac
Natalinci
2 : 2
Partizan
Darosava
19.11.2017 13:00
Šumadinac
2 : 2
Partizan
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 4
Aranđelovac
Aranđelovac
19.11.2017 13:00
Prvi srpski ustanak
5 : 4
Aranđelovac
Banja
Banja
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
19.11.2017 13:00
Banja
1 : 0
Lokomotiva
Junkovac
Junkovac
0 : 1
Borac
Pajsijevići
19.11.2017 13:00
Junkovac
0 : 1
Borac
ŽSK
Žirovnica
2 : 1
Trnava
Donja Trnava
19.11.2017 13:00
ŽSK
2 : 1
Trnava
Mladost MG
Saranovo
3 : 0
Vinča
Vinča (Topola)
19.11.2017 13:00
Mladost MG
3 : 0
Vinča
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 2
Progres
Ladovica
19.11.2017 13:00
Jedinstvo (Š)
3 : 2
Progres
Vučje
Vučje
6 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
19.11.2017 13:00
Vučje
6 : 1
Kumarevo 65
Sloga
Lipovica
6 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
19.11.2017 13:00
Sloga
6 : 3
Zloćudovo
Železničar
Brestovac
2 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
19.11.2017 13:00
Železničar
2 : 3
Jedinstvo (G)
Mladi borac
Živkovo
2 : 1
Čekmin
Čekmin
19.11.2017 13:00
Mladi borac
2 : 1
Čekmin
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
7 : 2
Polet
Stajkovce
19.11.2017 13:00
Jedinstvo (GS)
7 : 2
Polet
Umac
Miroševce
1 : 2
OFK Brza
Brza
19.11.2017 13:00
Umac
1 : 2
OFK Brza
Mladost (V)
Vinarce
3 : 3
Bobište
Bobište
19.11.2017 13:00
Mladost (V)
3 : 3
Bobište
7. Juli
Vodanj
0 : 3
Sloboda
Lipe
19.11.2017 13:00
7. Juli
0 : 3
Sloboda
Borac
Ralja
3 : 1
Podunavac
Udovice
19.11.2017 13:00
Borac
3 : 1
Podunavac
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 1
Sloga
Miloševac
19.11.2017 13:00
Radnik
0 : 1
Sloga
Obilić
Staro Selo
3 : 5
Cerovac
Cerovac
19.11.2017 13:00
Obilić
3 : 5
Cerovac
Proleter 1947
Vranovo
4 : 0
Šumadija
Azanja
19.11.2017 13:00
Proleter 1947
4 : 0
Šumadija
Polet
Trnovče
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
19.11.2017 13:00
Polet
3 : 0
Vrbovac
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 0
SASK
Saraorci
19.11.2017 13:00
Crvena zvezda
0 : 0
SASK
Osipaonica
Osipaonica
5 : 1
Pobeda
Golobok
19.11.2017 13:00
Osipaonica
5 : 1
Pobeda
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
19.11.2017 14:00
Jedinstvo (K)
2 : 2
Backovac Junajted
Prijevor
Prijevor
3 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
19.11.2017 14:00
Prijevor
3 : 0
Jedinstvo (GG)
Polet (T)
Trbušani
3 : 1
Brezak 1936
Pranjani
19.11.2017 14:00
Polet (T)
3 : 1
Brezak 1936
Omladinac (Z)
Zablaće
2 : 1
Lunjevica
Lunjevica
19.11.2017 14:00
Omladinac (Z)
2 : 1
Lunjevica
Spartak
Trnava
1 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
19.11.2017 14:00
Spartak
1 : 0
Zadrugar
Mladost (P)
Preljina
3 : 0
Šumadija 1923
Brdjani
19.11.2017 14:00
Mladost (P)
3 : 0
Šumadija 1923
Naupare
Naupare
0 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
19.11.2017 13:00
Naupare
0 : 2
Jastrebac
Mačkovac
Mačkovac
2 : 0
Blagotin
Poljna
19.11.2017 13:00
Mačkovac
2 : 0
Blagotin
Parunovac
Parunovac
0 : 1
Juhor
Obrež
19.11.2017 13:00
Parunovac
0 : 1
Juhor
13. April
Lomnica
2 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
19.11.2017 13:00
13. April
2 : 1
Donji Kopaonik
Sloga (M)
Majdevo
2 : 1
FUD
Brus
19.11.2017 13:00
Sloga (M)
2 : 1
FUD
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 2
Vinogradar
Zleginje
19.11.2017 13:00
Ribnik
2 : 2
Vinogradar
Sloga (B)
Burovac
5 : 2
Borac (K)
Klenovnik
19.11.2017 13:00
Sloga (B)
5 : 2
Borac (K)
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
19.11.2017 13:00
Napredak 1936
2 : 1
Mladost (B)
Železničar
Požarevac
1 : 2
Radnik
Salakovac
19.11.2017 13:00
Železničar
1 : 2
Radnik
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 4
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
19.11.2017 13:00
Rudar (K)
3 : 4
Jedinstvo (Lj)
Zadrugar (T)
Tabanovac
0 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
19.11.2017 13:00
Zadrugar (T)
0 : 0
Budućnost (V)
Rudar (S)
Stamnica
1 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
19.11.2017 13:00
Rudar (S)
1 : 0
Polet (SD)
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 0
Đerdap
Golubac
19.11.2017 13:00
Mlava (ML)
1 : 0
Đerdap
Real
Podunavci
2 : 1
Polet
Ratina
19.11.2017 13:30
Real
2 : 1
Polet
Borac
Vraneši
3 : 2
Radnik
Ušće
19.11.2017 13:30
Borac
3 : 2
Radnik
Proleter
Pečenog
2 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
19.11.2017 13:30
Proleter
2 : 0
Novi Pazar 1928
Ribnica
Jovac
1 : 0
Popovići
Popovići
19.11.2017 13:30
Ribnica
1 : 0
Popovići
Granit
Jošanička banja
1 : 2
Budućnost
Konarevo
19.11.2017 13:30
Granit
1 : 2
Budućnost
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 1
Ibar
Mataruška Banja
19.11.2017 13:30
OFK Ras
0 : 1
Ibar
Polet
Rasna
1 : 1
Železničar
Požega
19.11.2017 13:00
Polet
1 : 1
Železničar
Omladinac
Zdravčići
3 : 1
Savinac
Visibaba
19.11.2017 13:00
Omladinac
3 : 1
Savinac
Ariljska rampa
Požega
4 : 1
Jasen
Brodarevo
19.11.2017 11:00
Ariljska rampa
4 : 1
Jasen
Prvi partizan
Užice
1 : 4
Čajetina
Gostilje
19.11.2017 13:00
Prvi partizan
1 : 4
Čajetina
Ježevica
Ježevica
0 : 4
Jedinstvo
Kalenić
19.11.2017 13:00
Ježevica
0 : 4
Jedinstvo
Višesava
Bajina Bašta
1 : 0
Crnokosa
Kosjerić
19.11.2017 13:00
Višesava
1 : 0
Crnokosa
Lauš
Lopaš
0 : 3
Perućac
Perućac
19.11.2017 13:00
Lauš
0 : 3
Perućac
Lazarica
Prilipac
0 : 4
Zlatar
Nova Varoš
19.11.2017 13:00
Lazarica
0 : 4
Zlatar
Tešnjar
Valjevo
1 : 4
Mladost
Dračić
19.11.2017 13:00
Tešnjar
1 : 4
Mladost
Tulari
Tulari
1 : 3
Vrelo Sport
Vrelo
19.11.2017 13:00
Tulari
1 : 3
Vrelo Sport
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 1
Kačer
Belanovica
19.11.2017 13:00
Tvrdojevac
3 : 1
Kačer
ZSK
Valjevo
4 : 2
Radnik
Ub
19.11.2017 13:00
ZSK
4 : 2
Radnik
Partizan
Cerovac
2 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
19.11.2017 13:00
Partizan
2 : 1
Šumadinac (KG)
Vodojaža
Grošnica
5 : 1
Kutlovo
Kutlovo
19.11.2017 13:00
Vodojaža
5 : 1
Kutlovo
Borac (D)
Drenovac
4 : 5
Kolonija
Kragujevac
19.11.2017 13:00
Borac (D)
4 : 5
Kolonija
Srbija
Ilićevo
7 : 0
Korićani
Korićani
19.11.2017 13:00
Srbija
7 : 0
Korićani
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 1
Budućnost
Resnik
19.11.2017 13:00
Erdoglija 1931
0 : 1
Budućnost
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 0
Zastava
Kragujevac
19.11.2017 13:00
Sloga (D)
1 : 0
Zastava
Sloboda
Grbice
4 : 0
Ćava
Grošnica
19.11.2017 13:00
Sloboda
4 : 0
Ćava
Moravac (Č)
Čečina
0 : 1
Naisus 1977
Rožina
19.11.2017 13:00
Moravac (Č)
0 : 1
Naisus 1977
Mladost (B)
Batušinac
3 : 4
Morava (Ž)
Žitkovac
19.11.2017 13:00
Mladost (B)
3 : 4
Morava (Ž)
Rasovača
Rasovača
1 : 5
Zemljoradnik
Balajnac
19.11.2017 13:00
Rasovača
1 : 5
Zemljoradnik
Orljane
Orljane
3 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
19.11.2017 13:00
Orljane
3 : 2
Moravac (ZT)
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
19.11.2017 13:00
Palilula
2 : 1
Doljevac 1971
Radnički 1924
Kočane
4 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
19.11.2017 13:00
Radnički 1924
4 : 1
Radnički 1947
Mladost (M)
Medoševac
4 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
19.11.2017 13:00
Mladost (M)
4 : 0
Proleter (DV)
Morava
Krušce
4 : 3
Budućnost
Prva Kutina
19.11.2017 13:00
Morava
4 : 3
Budućnost
Čegar 2013
Kamenica
1 : 2
Palilulac
Niš
19.11.2017 13:00
Čegar 2013
1 : 2
Palilulac
Crvena zastava
Hum
1 : 2
Vrtište
Vrtište
19.11.2017 13:00
Crvena zastava
1 : 2
Vrtište
Rudar
Jelašnica
1 : 2
Mladost (L)
Lalinac
19.11.2017 13:00
Rudar
1 : 2
Mladost (L)
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 3
AZ Borac 2014
Azbresnica
19.11.2017 13:00
Stevan Nešticki
0 : 3
AZ Borac 2014
TSK
Temerin
0 : 0
Mladost
Novi Sad
19.11.2017 13:00
TSK
0 : 0
Mladost
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 0
OFK Futog
Futog
19.11.2017 13:00
Petrovaradin
3 : 0
OFK Futog
Sofeks
Futog
1 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
19.11.2017 13:00
Sofeks
1 : 2
Omladinac
Tatra
Kisač
4 : 0
Proleter
Banoštor
19.11.2017 13:00
Tatra
4 : 0
Proleter
Omladinac
Grezna
4 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
19.11.2017 13:30
Omladinac
4 : 1
OFK Rtanj
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 1
Radnički (L)
Lubnica
19.11.2017 13:30
OFK Knjaz
2 : 1
Radnički (L)
Osnić
Osnić
0 : 1
Rgotina
Rgotina
19.11.2017 13:30
Osnić
0 : 1
Rgotina
Kosovo
Zvezdan
2 : 0
Rudar (VČ)
Grljan
19.11.2017 13:30
Kosovo
2 : 0
Rudar (VČ)
Trebič
Sokobanja
1 : 0
Malinik
Podgorac
19.11.2017 13:30
Trebič
1 : 0
Malinik
Bučje
Bučje kod Knjaževca
0 : 3
Graničar
Veliki Izvor
19.11.2017 13:30
Bučje
0 : 3
Graničar
Sloga
Minićevo
4 : 2
Mladost
Sumrakovac
19.11.2017 13:30
Sloga
4 : 2
Mladost
Mladost 1982
Donji Drenovac
4 : 4
Spartak
Gornja Trnava
19.11.2017
Mladost 1982
4 : 4
Spartak
Dundjerski
Voljcinac
0 : 2
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
19.11.2017
Dundjerski
0 : 2
Svetlost Badnjevac
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 4
NS Tatko
Stara Bozurna
19.11.2017
Pobeda
1 : 4
NS Tatko
Kosovac
Prokuplje
2 : 2
Polet
Samarinovac
19.11.2017
Kosovac
2 : 2
Polet
Omladinac
Podina
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
19.11.2017
Omladinac
3 : 0
Partizanski put
OFK Rota
Bujanovac
2 : 3
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
19.11.2017 13:30
OFK Rota
2 : 3
FSU Južna pruga
Mladost (S)
Suvojnica
12 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
19.11.2017 13:30
Mladost (S)
12 : 2
BSK Bujanovac
Biljači
Biljača
3 : 1
Pavlovac
Pavlovac
19.11.2017 13:30
Biljači
3 : 1
Pavlovac
Trešnjevka
Lopardince
1 : 8
Lugina
Aliđerce
19.11.2017 13:30
Trešnjevka
1 : 8
Lugina
Ternoci
Trnovac
1 : 1
Vihor
Žbevac
19.11.2017 13:30
Ternoci
1 : 1
Vihor
Partizan
Vrba
4 : 4
Mladost
Vrdila
19.11.2017 13:30
Partizan
4 : 4
Mladost
Magnohrom
Kraljevo
0 : 3
Mineral 2015
Rudno
19.11.2017 13:30
Magnohrom
0 : 3
Mineral 2015
Gruža
Vitanovac
0 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
19.11.2017 13:30
Gruža
0 : 0
Kraljevo Hajduk
Lazac
Lazac
4 : 2
Metalac
Kraljevo
19.11.2017 13:30
Lazac
4 : 2
Metalac
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 1
Borac (A)
Adrani
19.11.2017 13:30
Jedinstvo (G)
1 : 1
Borac (A)
Lasta
Vitkovac
2 : 1
Napredak
Gračac
19.11.2017 13:30
Lasta
2 : 1
Napredak
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 2
Tavnik
Tavnik
19.11.2017 13:30
Jedinstvo (D)
3 : 2
Tavnik
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 0
Moravac
Krušar
19.11.2017 13:30
15. Avgust 1950
1 : 0
Moravac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
2 : 0
Istok 63
Plana
19.11.2017 11:00
Mladost (GM)
2 : 0
Istok 63
Mladost (J)
Jovac
4 : 1
Javor
Sladaja
19.11.2017 13:30
Mladost (J)
4 : 1
Javor
Omladinac
Šaludovac
3 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
19.11.2017 13:30
Omladinac
3 : 0
Rudar (SR)
Borac 1805
Ivankovac
1 : 3
Budućnost
Miliva
19.11.2017 13:30
Borac 1805
1 : 3
Budućnost
Omladinski
Paraćin
1 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
19.11.2017 13:30
Omladinski
1 : 2
Pomoravlje
Sloga
Voljavče
1 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
19.11.2017 13:30
Sloga
1 : 1
Jedinstvo
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Šantarovac
Šantarovac
19.11.2017 13:30
Kupinovac
4 : 1
Šantarovac
Mladost (G)
Gložane
3 : 4
Mladost (T)
Tečić
19.11.2017 13:30
Mladost (G)
3 : 4
Mladost (T)
Morava (KS)
Kočino Selo
1 : 0
Morava (R)
Ribare
19.11.2017 13:30
Morava (KS)
1 : 0
Morava (R)
Sinđelić 1934
Vojska
4 : 2
Šumadinac
Dragovo
19.11.2017 13:30
Sinđelić 1934
4 : 2
Šumadinac
Vinorača
Vinorača
0 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
19.11.2017 13:30
Vinorača
0 : 2
Mladost (K)
Ursule
Ursule
3 : 1
Budućnost (Đ)
Đurinac
19.11.2017 13:30
Ursule
3 : 1
Budućnost (Đ)
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 3
Polet
Novi Karlovci
19.11.2017 13:00
Fruškogorac
1 : 3
Polet
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 1
OFK Brestač
Brestač
19.11.2017 13:00
OFK Bikić
1 : 1
OFK Brestač
Graničar (O)
Obrež
1 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
19.11.2017 13:00
Graničar (O)
1 : 0
Mladost (B)
Donji Petrovci
Donji Petrovci
11 : 2
Sloboda
Šašinci
19.11.2017 13:00
Donji Petrovci
11 : 2
Sloboda
Napredak
Žarkovac
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
19.11.2017 13:00
Napredak
1 : 0
Fruška Gora
Sloga
Čalma
1 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
19.11.2017 13:00
Sloga
1 : 1
Donji Srem 2015
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
19.11.2017 13:00
Graničar (K)
1 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 2
Hajduk
Višnjićevo
19.11.2017 13:00
Mitros
3 : 2
Hajduk
Dobrica
Dobrica
2 : 0
Ševac
Kusić
19.11.2017 13:30
Dobrica
2 : 0
Ševac
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Vinogradar
Gudurica
19.11.2017 13:30
Hajdučica
5 : 0
Vinogradar
Ratar
Kruščica
3 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
19.11.2017 13:30
Ratar
3 : 2
Borac (VS)
Partizan (K)
Kajtasovo
1 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
19.11.2017 13:30
Partizan (K)
1 : 2
Budućnost (A)
Janošik
Janošik
0 : 3
Polet
Izbište
19.11.2017 13:30
Janošik
0 : 3
Polet
Potporanj
Potporanj
5 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
19.11.2017 13:30
Potporanj
5 : 2
Borac (VG)
Velika Reka
Velika Reka
1 : 1
7. Juli
Bela Crkva
19.11.2017 13:00
Velika Reka
1 : 1
7. Juli
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 1
Antimon
Zajača
19.11.2017 13:00
Sloga (LŠ)
1 : 1
Antimon
Mladost (BR)
Brezjak
2 : 1
Stolice
Krupanj
19.11.2017 13:00
Mladost (BR)
2 : 1
Stolice
Sloga (ST)
Straža
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
19.11.2017 13:00
Sloga (ST)
2 : 1
Milan Orlić
Rudar
Brasina
3 : 1
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
19.11.2017 13:00
Rudar
3 : 1
Jedinstvo (ZA)
Jadar
Stupnica
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
19.11.2017 13:00
Jadar
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 6
Dedinje
Beograd
19.11.2017 10:00
Šećeranac Ada
2 : 6
Dedinje
BUSK
Beograd
1 : 1
Mladi Proleter
Beograd
19.11.2017 13:00
BUSK
1 : 1
Mladi Proleter
Sparta Železnik
Beograd
0 : 2
011
Beograd
19.11.2017 11:00
Sparta Železnik
0 : 2
011
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 3
Busije
Zemun
19.11.2017 13:00
Novi Beograd
1 : 3
Busije
Mladost
Jabučki Rit
0 : 3
Partizan
Kaluđerica
19.11.2017 13:00
Mladost
0 : 3
Partizan
Pionir
Besni Fok
1 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
19.11.2017 13:00
Pionir
1 : 1
Siti Sport Klub
Umčari
Umčari
1 : 0
Podunavac
Ritopek
19.11.2017 13:00
Umčari
1 : 0
Podunavac
Crvenka
Borča
4 : 0
Poštar
Beograd
19.11.2017 13:00
Crvenka
4 : 0
Poštar
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 1
Milicionar
Bogatić
19.11.2017 13:00
Napredak
0 : 1
Milicionar
Premijer
Badovinci
4 : 0
Omladinac 2013
Slepčević
19.11.2017 13:00
Premijer
4 : 0
Omladinac 2013
Cer
Petkovica
0 : 3
Gorki
Glušci
19.11.2017 13:00
Cer
0 : 3
Gorki
Sloga
Duvanište
2 : 6
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
19.11.2017 13:00
Sloga
2 : 6
Budućnost (PD)
Budućnost (ZM)
Zminjak
4 : 4
Proleter
Šabac
19.11.2017 13:00
Budućnost (ZM)
4 : 4
Proleter
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
5 : 1
Provo 2015
Provo
19.11.2017 13:00
Vojvoda Stepa Stepanović
5 : 1
Provo 2015
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 4
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
19.11.2017 13:00
Miloš Pocerac 2013
1 : 4
Dušan Silni
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 2
Karađorđe
Mišar
19.11.2017 13:00
Pričinović
1 : 2
Karađorđe
Šipurske livade
Šabac
1 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
19.11.2017 13:00
Šipurske livade
1 : 0
Mladost (PP)
Radnički
Koceljeva
2 : 2
Dobrava
Vukošić
19.11.2017 13:00
Radnički
2 : 2
Dobrava
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 0
Pocerina
Jevremovac
19.11.2017 13:00
Vlašić
4 : 0
Pocerina
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 5
OFK Morava
Leskovac
19.11.2017 13:00
Omladinac
2 : 5
OFK Morava
Gradac
Konopnica
2 : 0
Real
Donja Jajina
19.11.2017 13:00
Gradac
2 : 0
Real
Mladost (B)
Batulovce
2 : 3
BSK
Belanovce
19.11.2017 13:00
Mladost (B)
2 : 3
BSK
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
19.11.2017 13:00
Plantaža
3 : 0
ŠFU Derbi 2016
Radnički
Pertate
1 : 4
Šumadija
Razgojna
19.11.2017 13:00
Radnički
1 : 4
Šumadija
Sušica 2012
Kukulovce
4 : 1
Lemind 1953
Leskovac
19.11.2017 13:00
Sušica 2012
4 : 1
Lemind 1953
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
19.11.2017 13:00
Marjan MB
1 : 2
Bratstvo
Moravac (P)
Pečenjevce
4 : 1
Milanovo
Milanovo
19.11.2017 13:00
Moravac (P)
4 : 1
Milanovo
Gunjevac
Gunjevac
2 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
19.11.2017 13:00
Gunjevac
2 : 1
Dimitrije Tucović
Čučuge
Čučuge
2 : 0
Vrelo
Vrelo
19.11.2017 13:00
Čučuge
2 : 0
Vrelo
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 1
Joševa
Joševa
19.11.2017 13:00
OFK Paljuvi
3 : 1
Joševa
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 3
Rubribreza
Rubribreza
19.11.2017 13:00
Polet (DL)
0 : 3
Rubribreza
Polet
Popučke
1 : 0
Kolubara 2
Valjevo
19.11.2017 13:00
Polet
1 : 0
Kolubara 2
Rakac Stave
Stave
0 : 0
Borac
Rajković
19.11.2017 13:00
Rakac Stave
0 : 0
Borac
Jadar 2013
Valjevo
4 : 0
Rajac
Kadina Luka
19.11.2017 11:00
Jadar 2013
4 : 0
Rajac
Komanice
Komanice
3 : 2
Bujačić
Bujačić
19.11.2017 13:00
Komanice
3 : 2
Bujačić
Stari drugari
Kadina Luka
1 : 1
Mladost (L)
Latković
19.11.2017 13:00
Stari drugari
1 : 1
Mladost (L)
Kotešica
Kotešica
4 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
19.11.2017 13:00
Kotešica
4 : 3
Milenko Pavlović
Sloga (L)
Lozna
3 : 2
Gradina
Pejovac
19.11.2017 13:00
Sloga (L)
3 : 2
Gradina
Rubin (DS)
Donji Stupanj
3 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
19.11.2017 13:00
Rubin (DS)
3 : 1
Rubin (Z)
Mladi Gorani
Dupci
1 : 2
Borac
Gornji Katun
19.11.2017 13:00
Mladi Gorani
1 : 2
Borac
Trudbenik
Stalać
3 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
19.11.2017 13:00
Trudbenik
3 : 2
Beli Orlovi
Polet 57
Milutovac
4 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
19.11.2017 13:00
Polet 57
4 : 1
Stari Trstenik
Divostin
Kragujevac
1 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
19.11.2017 13:00
Divostin
1 : 0
OFK Žeželj
Pobeda
Beloševac
2 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
19.11.2017 13:00
Pobeda
2 : 0
Bratstvo 1975
Košutnjak
Kragujevac
3 : 6
OFK Bagremar
Kragujevac
19.11.2017 13:00
Košutnjak
3 : 6
OFK Bagremar
Gredetin
Gredetin
0 : 2
Polet (R)
Radevac
19.11.2017 13:00
Gredetin
0 : 2
Polet (R)
OFK Sloga
Dobrujevac
3 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
19.11.2017 11:00
OFK Sloga
3 : 0
Ratar
Polet (V)
Vitoševac
1 : 0
Jastrebac
Tešica
19.11.2017 11:00
Polet (V)
1 : 0
Jastrebac
Jedinstvo (B)
Bobovište
0 : 4
OFK Napredak 1929
Aleksinac
19.11.2017 11:00
Jedinstvo (B)
0 : 4
OFK Napredak 1929
Mladi rudar
Bukovik
1 : 1
Jasenica
Božurnja
19.11.2017 13:00
Mladi rudar
1 : 1
Jasenica
Plaskovac
Plaskovac
7 : 0
Ranilović
Ranilović
19.11.2017 13:00
Plaskovac
7 : 0
Ranilović
Šamot
Aranđelovac
0 : 2
B 2000
Aranđelovac
19.11.2017 13:00
Šamot
0 : 2
B 2000
Vrbica
Aranđelovac
1 : 2
Kopljari
Kopljari
19.11.2017 13:00
Vrbica
1 : 2
Kopljari
Desine
Desine
1 : 4
Žitkovica 2017
Žitkovica
19.11.2017 13:00
Desine
1 : 4
Žitkovica 2017
Sirakovo
Sirakovo
5 : 0
Stig 1955
Beranje
19.11.2017 13:00
Sirakovo
5 : 0
Stig 1955
Radnički (P)
Požeženo
0 : 2
Dizel
Bare
19.11.2017 13:00
Radnički (P)
0 : 2
Dizel
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 0
Polet (V)
Voluja
19.11.2017 13:00
Napredak 1934
4 : 0
Polet (V)
Dunavac (P)
Petka
1 : 1
Obilić (Ž)
Živica
19.11.2017 13:00
Dunavac (P)
1 : 1
Obilić (Ž)
Sloga (M)
Mustapić
2 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
19.11.2017 13:00
Sloga (M)
2 : 1
Žika Marković Uča
Omladinac (B)
Busur
3 : 1
Integral
Batuša
19.11.2017 13:00
Omladinac (B)
3 : 1
Integral
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
19.11.2017 13:00
Omladinac (Š)
2 : 1
Krilaš
Manastirica
Manastirica
3 : 1
BSK 1924
Boževac
19.11.2017 13:00
Manastirica
3 : 1
BSK 1924
Sloga 1952
Veliki Popovac
0 : 4
Radnički (K)
Knežica
19.11.2017 13:00
Sloga 1952
0 : 4
Radnički (K)
Fruškogorac
Sremska Kamenica
6 : 1
Dinamo
Budisava
19.11.2017 13:00
Fruškogorac
6 : 1
Dinamo
Borac
Rakovac
3 : 0
Hajduk
Gardinovci
19.11.2017 13:00
Borac
3 : 0
Hajduk
Susek
Susek
0 : 5
Obilić
Vilovo
19.11.2017 13:00
Susek
0 : 5
Obilić
Moskva
Budisava
2 : 2
Bačka
Begeč
19.11.2017 13:00
Moskva
2 : 2
Bačka
Titel
Titel
2 : 2
Čenej
Čenej
19.11.2017 13:00
Titel
2 : 2
Čenej
Eđšeg
Mali Iđoš
4 : 3
Obilić
Zmajevo
19.11.2017 13:30
Eđšeg
4 : 3
Obilić
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
4 : 0
Pobeda
Pobeda
19.11.2017 13:30
Jedinstvo
4 : 0
Pobeda
Krivaja
Krivaja
0 : 2
Tomislavci
Tomislavci
19.11.2017 13:30
Krivaja
0 : 2
Tomislavci
Vojvodina
Bačko Gradište
6 : 1
Budućnost
Savino Selo
19.11.2017 13:30
Vojvodina
6 : 1
Budućnost
Gradina
Rti
8 : 5
Vrelo
Gornja Kravarica
19.11.2017 13:30
Gradina
8 : 5
Vrelo
Sloga
Kaona
2 : 1
Brezova
Brezova
19.11.2017 13:30
Sloga
2 : 1
Brezova
Prilike
Prilike
5 : 1
Bjelica
Milatovići
19.11.2017 13:30
Prilike
5 : 1
Bjelica
Gorušica
Viča
4 : 3
Radnički
Turica
19.11.2017 13:30
Gorušica
4 : 3
Radnički
Planinac
Vujetinci
1 : 0
Budućnost
Stančići
19.11.2017 14:00
Planinac
1 : 0
Budućnost
Prijatelji
Čačak
5 : 1
Morava (M)
Mojsinje
19.11.2017 14:00
Prijatelji
5 : 1
Morava (M)
Malba
Žaočani
3 : 2
Vujan
Prislonica
19.11.2017 14:00
Malba
3 : 2
Vujan
Rakova
Rakova
4 : 2
Lugovi
Čačak
19.11.2017 11:00
Rakova
4 : 2
Lugovi
Kej
Čačak
3 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
19.11.2017 14:00
Kej
3 : 0
Gavrilo Princip
Mladost (A)
Atenica
0 : 1
Morava (K)
Katrga
19.11.2017 14:00
Mladost (A)
0 : 1
Morava (K)
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Marjan
Knić
19.11.2017 13:00
Partizan (BB)
1 : 1
Marjan
Napredak (MK)
Malo Krčmare
0 : 2
Sloga (M)
Milatovac
19.11.2017 13:00
Napredak (MK)
0 : 2
Sloga (M)
Pobeda (Đ)
Đurđevo
1 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
19.11.2017 13:00
Pobeda (Đ)
1 : 2
Karađorđe (V)
Veteran 2015
Popović
1 : 2
Sloga (B)
Batočina
19.11.2017 13:00
Veteran 2015
1 : 2
Sloga (B)
Mladost (R)
Rašković
3 : 0
BSK
Borač
19.11.2017 13:00
Mladost (R)
3 : 0
BSK
Sloga
Ratari
0 : 4
Posavina
Stubline
19.11.2017 13:00
Sloga
0 : 4
Posavina
Belo Polje
Belo Polje
0 : 2
Duboko
Mala Moštanica
19.11.2017 13:00
Belo Polje
0 : 2
Duboko
Zvezda
Konatice
4 : 0
Jedinstvo
Dren
19.11.2017 13:00
Zvezda
4 : 0
Jedinstvo
Ljubinić
Ljubinić
1 : 2
Krtinska
Krtinska
19.11.2017 13:00
Ljubinić
1 : 2
Krtinska
Partizan
Draževac
1 : 5
Polet
Grabovac
19.11.2017 13:00
Partizan
1 : 5
Polet
Borac
Ušće
5 : 1
Rvati
Obrenovac
19.11.2017 13:00
Borac
5 : 1
Rvati
Skobalj
Skobalj
0 : 1
Vučak
Vučak
19.11.2017 13:00
Skobalj
0 : 1
Vučak
Budućnost
Mala Krsna
4 : 2
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
19.11.2017 13:00
Budućnost
4 : 2
Hajduk Veljko 1934
Jezava
Smederevo
3 : 0
OFK Slavija
Smederevo
19.11.2017 13:00
Jezava
3 : 0
OFK Slavija
Sloga
Lugavčina
4 : 0
Cepelin 026
Smederevo
19.11.2017 13:00
Sloga
4 : 0
Cepelin 026
Omladinac
Seone
4 : 2
Petrijevac
Petrijevo
19.11.2017 13:00
Omladinac
4 : 2
Petrijevac
Lunjevac
Lunjevac
4 : 3
Badljevica
Badljevica
19.11.2017 13:00
Lunjevac
4 : 3
Badljevica
Landol
Landol
4 : 3
Drugovac
Drugovac
19.11.2017 13:00
Landol
4 : 3
Drugovac
Petlić SD 026
Smederevo
2 : 3
Kolarac
Kolari
19.11.2017 11:00
Petlić SD 026
2 : 3
Kolarac
Jedinstvo
Mužinac
0 : 3
Sloga
Žučkovac
19.11.2017 14:00
Jedinstvo
0 : 3
Sloga
Rtanj
Vrmdža
1 : 3
Hajduk
Rujevica
19.11.2017 14:00
Rtanj
1 : 3
Hajduk
Slemen
Milušinac
4 : 0
Palilulac
Šarbanovac
19.11.2017 14:00
Slemen
4 : 0
Palilulac
Čarapan
Kruševac
4 : 3
Bukovica
Bukovica
19.11.2017 13:00
Čarapan
4 : 3
Bukovica
Sebečevac
Sebečevac
1 : 4
Jedinstvo 1936
Kruševac
19.11.2017 13:00
Sebečevac
1 : 4
Jedinstvo 1936
Zdravinje
Zdravinje
3 : 6
Mudrakovac
Mudrakovac
19.11.2017 13:00
Zdravinje
3 : 6
Mudrakovac
Mladost VPD
Kruševac
0 : 4
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
19.11.2017 13:00
Mladost VPD
0 : 4
Gornji Stepoš
Arbanasce
Arbanasce
0 : 3
Baličevac
Baličevac
19.11.2017 10:00
Arbanasce
0 : 3
Baličevac
Sloga
Jovanovac
0 : 4
Banaćanin
Aleksandrovo
19.11.2017 10:00
Sloga
0 : 4
Banaćanin
Borac
Azbresnica
0 : 2
Padina
Padina
19.11.2017 13:00
Borac
0 : 2
Padina
Sloga 1949
Matijevac
9 : 0
Sparta
Kaona
19.11.2017 13:00
Sloga 1949
9 : 0
Sparta
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 3
Belpos
Belotić
19.11.2017 10:00
Mladost (Z)
2 : 3
Belpos
Verko
Suvo Selo
3 : 2
Polet
Jalovik
19.11.2017 10:00
Verko
3 : 2
Polet
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 4
Torpedo
Lojanice
19.11.2017 13:00
Skupljen 2013
0 : 4
Torpedo
Hajduk
Debrc
0 : 0
Mrovska
Mrovska
19.11.2017 10:00
Hajduk
0 : 0
Mrovska
BSK Buljane
Buljane
2 : 4
ISK Izvor
Izvor
19.11.2017 13:00
BSK Buljane
2 : 4
ISK Izvor
Popovac
Popovac
5 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
19.11.2017 13:00
Popovac
5 : 0
Napredak (Sv)
Napredak (St)
Stubica
1 : 1
Radnički
Tekija
19.11.2017 13:00
Napredak (St)
1 : 1
Radnički
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 2
Heroj
Busilovac
19.11.2017 13:00
Donja Mutnica
1 : 2
Heroj
Vihor
Golubovac
0 : 5
Razvitak
Mirilovac
19.11.2017 13:00
Vihor
0 : 5
Razvitak
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 2
Budućnost
Lebina
19.11.2017 13:00
OFK Juhor 2016
3 : 2
Budućnost
Napredak
Bogojevce
3 : 3
Jašunja
Jašunja
19.11.2017 10:00
Napredak
3 : 3
Jašunja
Moravac
Guberevac
2 : 4
Donja Lomnica
Donja Lomnica
19.11.2017 11:00
Moravac
2 : 4
Donja Lomnica
Zvizdar 2012
Zvizdar
3 : 4
Dokmir
Dokmir
19.11.2017 11:00
Zvizdar 2012
3 : 4
Dokmir
Vukona
Vukona
2 : 1
Jedinstvo
Milorci
19.11.2017 11:00
Vukona
2 : 1
Jedinstvo
OFK Takovo
Takovo
3 : 2
Kolubara
Liso Polje
19.11.2017 11:00
OFK Takovo
3 : 2
Kolubara
Sloga
Vrhovine
2 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
19.11.2017 11:00
Sloga
2 : 0
Murgaš 2012
Brgule
Brgule
3 : 0
Strelac 001
Kožuar
19.11.2017 11:00
Brgule
3 : 0
Strelac 001
Šarbane
Šarbane
1 : 3
Omladinac
Kalinovac
19.11.2017 11:00
Šarbane
1 : 3
Omladinac
Vitorul
Straža
4 : 0
Karaš
Jasenovo
19.11.2017 13:30
Vitorul
4 : 0
Karaš
Pobeda
Parta
1 : 4
Hajduk
Šušara
19.11.2017 13:30
Pobeda
1 : 4
Hajduk
Sloga 1945
Veliko Selo
3 : 0
Napredak 1927
Toponica
19.11.2017 11:00
Sloga 1945
3 : 0
Napredak 1927
Jedinstvo (S)
Smoljinac
3 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
19.11.2017 11:00
Jedinstvo (S)
3 : 0
Stig (MC)
Modrica
Modrica
4 : 1
Lomnica
Lomnica
19.11.2017 11:00
Modrica
4 : 1
Lomnica
Štitari
Štitari
8 : 3
Mladost 2015
Mala Reka
19.11.2017 13:00
Štitari
8 : 3
Mladost 2015
Polet (Š)
Šavrane
2 : 1
Kruševica
Kruševica
19.11.2017 13:00
Polet (Š)
2 : 1
Kruševica
Globoder
Globoder
3 : 0
Padež
Padež
19.11.2017 13:00
Globoder
3 : 0
Padež
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 0
GOŠK
Gabela
19.11.2017 16:00
Široki Brijeg
3 : 0
GOŠK
Borac
Banja Luka
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
19.11.2017 18:00
Borac
0 : 1
Željezničar
Berane
Berane
0 : 1
Lovćen
Cetinje
19.11.2017 13:00
Berane
0 : 1
Lovćen
Cetinje
Cetinje
0 : 1
Bokelj
Kotor
19.11.2017 13:00
Cetinje
0 : 1
Bokelj
Ibar
Rožaje
1 : 0
Jezero
Plav
19.11.2017 13:00
Ibar
1 : 0
Jezero
Igalo
Herceg Novi
3 : 1
Čelik
Nikšić
19.11.2017 13:00
Igalo
3 : 1
Čelik
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
2 : 1
Otrant
Ulcinj
19.11.2017 13:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
2 : 1
Otrant
Mornar
Bar
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
19.11.2017 13:00
Mornar
1 : 0
Jedinstvo
Watford
Watford
2 : 0
West Ham
London
19.11.2017 17:00
Watford
2 : 0
West Ham
Athletic Club
Bilbao
1 : 1
Villarreal
Villarreal
19.11.2017 20:45
Athletic Club
1 : 1
Villarreal
Málaga
Málaga
3 : 2
La Coruña
La Coruña
19.11.2017 12:00
Málaga
3 : 2
La Coruña
Espanyol
Barcelona
0 : 2
Valencia
Valencia
19.11.2017 16:15
Espanyol
0 : 2
Valencia
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
0 : 2
Levante
Valencia
19.11.2017 18:30
Las Palmas
0 : 2
Levante
Werder
Bremen
4 : 0
Hannover 96
Hannover
19.11.2017 18:00
Werder
4 : 0
Hannover 96
Schalke 04
Gelsenkirchen
2 : 0
Hamburger SV
Hamburg
19.11.2017 15:30
Schalke 04
2 : 0
Hamburger SV
Benevento
Benevento
1 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
19.11.2017 15:00
Benevento
1 : 2
Sassuolo
Crotone
Crotone
0 : 1
Genoa
Genova
19.11.2017 12:30
Crotone
0 : 1
Genoa
Internazionale
Milano
2 : 0
Atalanta
Bergamo
19.11.2017 20:45
Internazionale
2 : 0
Atalanta
Sampdoria
Genova
3 : 2
Juventus
Torino
19.11.2017 15:00
Sampdoria
3 : 2
Juventus
SPAL
Ferrara
1 : 1
Fiorentina
Firenze
19.11.2017 15:00
SPAL
1 : 1
Fiorentina
Torino
Torino
1 : 1
Chievo
Verona
19.11.2017 15:00
Torino
1 : 1
Chievo
Udinese
Udine
0 : 1
Cagliari
Cagliari
19.11.2017 15:00
Udinese
0 : 1
Cagliari
Bordeaux
Bordeaux
1 : 1
Marseille
Marseille
19.11.2017 21:00
Bordeaux
1 : 1
Marseille
Caen
Caen
1 : 1
Nice
Nice
19.11.2017 15:00
Caen
1 : 1
Nice
Lyon
Lyon
0 : 0
Montpellier
Montpellier
19.11.2017 17:00
Lyon
0 : 0
Montpellier
Zemun
Zemun
1 : 0
Mačva
Šabac
19.11.2017 13:00
Zemun
1 : 0
Mačva
Spartak ŽK
Subotica
3 : 1
Borac
Čačak
19.11.2017 17:00
Spartak ŽK
3 : 1
Borac
Javor Matis
Ivanjica
0 : 2
Partizan
Beograd
19.11.2017 13:00
Javor Matis
0 : 2
Partizan
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
19.11.2017 13:00
Sinđelić
1 : 0
Budućnost
Vojvodina
Novi Sad
8 : 0
Rad
Beograd
19.11.2017 13:00
Vojvodina
8 : 0
Rad
Spartak
Subotica
4 : 1
OFK Beograd
Beograd
19.11.2017 13:00
Spartak
4 : 1
OFK Beograd
Inđija
Inđija
6 : 0
Moravac Orion
Mrštane
19.11.2017 13:00
Inđija
6 : 0
Moravac Orion
Voždovac
Beograd
5 : 2
Vojvodina
Novi Sad
19.11.2017 12:00
Voždovac
5 : 2
Vojvodina
Internacional
Beograd
3 : 2
Radnički (N)
Niš
19.11.2017 14:00
Internacional
3 : 2
Radnički (N)
Rad
Beograd
3 : 2
Napredak
Kruševac
19.11.2017 12:00
Rad
3 : 2
Napredak
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 3
Čukarički
Beograd
19.11.2017 13:00
Radnički 1923
1 : 3
Čukarički
Crvena zvezda
Beograd
7 : 2
Radnički (P)
Pirot
19.11.2017 13:00
Crvena zvezda
7 : 2
Radnički (P)
Kolubara
Lazarevac
2 : 5
Studentski Grad
Beograd
19.11.2017 11:00
Kolubara
2 : 5
Studentski Grad
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
19.11.2017 12:00
Radnički (O)
3 : 0
Siti Sport Klub
Brodarac 2
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
19.11.2017 10:00
Brodarac 2
0 : 1
Zemun
Budućnost
Dobanovci
0 : 2
BSK 1925
Beograd
19.11.2017 10:00
Budućnost
0 : 2
BSK 1925
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 3
DIF
Beograd
19.11.2017 09:00
Novi Beograd
1 : 3
DIF
Trudbenik
Trudbenik
2 : 0
Balkan
Beograd
19.11.2017 09:00
Trudbenik
2 : 0
Balkan
GSP Polet
Beograd
5 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
19.11.2017 10:00
GSP Polet
5 : 0
Stepojevac Vaga
Spartak
Subotica
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
19.11.2017 11:00
Spartak
1 : 0
OFK Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Kiker
Kraljevo
19.11.2017 13:00
Teleoptik
2 : 1
Kiker
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
Čukarički
Beograd