XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 409 utakmica za dan
Nedelja, 11 Mart 2018


Fudbal

Bačka
Bačka Palanka
2 : 1
Mačva
Šabac
11.03.2018 14:00
Bačka
2 : 1
Mačva
Radnik
Surdulica
1 : 0
Borac
Čačak
11.03.2018 16:00
Radnik
1 : 0
Borac
Čukarički
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
11.03.2018 15:00
Čukarički
0 : 2
Partizan
Rad
Beograd
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
11.03.2018 16:00
Rad
2 : 0
Javor Matis
Radnički
Niš
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
11.03.2018 16:00
Radnički
0 : 2
Spartak ŽK
Zemun
Zemun
3 : 0
Voždovac
Beograd
11.03.2018 14:00
Zemun
3 : 0
Voždovac
Mladost
Lučani
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
11.03.2018 14:00
Mladost
0 : 3
Vojvodina
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Napredak
Kruševac
11.03.2018 18:30
Crvena zvezda
1 : 1
Napredak
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Jagodina
Jagodina
11.03.2018 14:00
TSC
3 : 0
Jagodina
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Sloboda
Užice
11.03.2018 14:00
Proleter
1 : 0
Sloboda
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
11.03.2018 14:00
Železničar
0 : 0
Šumadija (A)
Zlatibor
Čajetina
3 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
11.03.2018 14:00
Zlatibor
3 : 2
Smederevo 1924
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
11.03.2018 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
11.03.2018 14:00
Proleter Mihajlovac
3 : 2
Mokra Gora
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Pukovac
Pukovac
11.03.2018 11:00
Car Konstantin
1 : 0
Pukovac
Radan
Lebane
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
11.03.2018 15:00
Radan
0 : 0
Radnički (S)
Železničar
Pančevo
1 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
11.03.2018 14:30
Železničar
1 : 0
Omladinac (NB)
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Cement
Beočin
11.03.2018 14:30
Dunav
1 : 0
Cement
Borac (S)
Sakule
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
11.03.2018 14:30
Borac (S)
1 : 2
Dinamo 1945
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
11.03.2018 14:30
BSK Batajnica
0 : 2
Lokomotiva
Stepojevac Vaga
Stepojevac
4 : 0
Jedinstvo
Surčin
11.03.2018 14:30
Stepojevac Vaga
4 : 0
Jedinstvo
Žarkovo
Beograd
5 : 1
Prva Iskra
Barič
11.03.2018 11:00
Žarkovo
5 : 1
Prva Iskra
Polet 1980
Laplje Selo
0 : 4
GFK Dubočica
Leskovac
11.03.2018 15:00
Polet 1980
0 : 4
GFK Dubočica
OFK Niš
Niš
2 : 3
Morava (VH)
Vladičin Han
11.03.2018 15:00
OFK Niš
2 : 3
Morava (VH)
Jablanica
Medveđa
2 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
11.03.2018 15:00
Jablanica
2 : 1
OFK Brzi Brod
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
11.03.2018 15:00
Rudar Alpos
0 : 3
Zaplanjac
Naša krila
Belotinac
1 : 1
Malošište
Malošište
11.03.2018 15:00
Naša krila
1 : 1
Malošište
Sloga
Kobišnica
0 : 2
Kablovi
Zaječar
11.03.2018 11:00
Sloga
0 : 2
Kablovi
Moravica
Subotinac
0 : 3
Brodoremont
Kladovo
11.03.2018 15:00
Moravica
0 : 3
Brodoremont
Bukovik
Razanj
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
11.03.2018 15:00
Bukovik
1 : 0
Hajduk Veljko
Jastrebac
Blace
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
11.03.2018 15:00
Jastrebac
1 : 0
Župa
Levač
Rekovac
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
11.03.2018 15:00
Levač
1 : 1
SFS Borac
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
11.03.2018 15:00
Sloga (Ć)
1 : 1
OFK Kosanica
Jedinstvo
Mijatovac
4 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
11.03.2018 15:00
Jedinstvo
4 : 0
Poljoprivrednik
Žitorađa
Žitorađa
1 : 3
OFK Lugomir
Rakitovo
11.03.2018 15:00
Žitorađa
1 : 3
OFK Lugomir
Bošnjane
Bošnjane
2 : 4
Sloga (D)
Despotovac
11.03.2018 15:00
Bošnjane
2 : 4
Sloga (D)
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
11.03.2018 14:30
ŽAK
0 : 2
Proleter
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
11.03.2018 14:30
Vojvodina 1928
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Hajduk (D)
Divoš
0 : 0
OFK Slavija
Novi Sad
11.03.2018 14:30
Hajduk (D)
0 : 0
OFK Slavija
Kabel
Novi Sad
3 : 2
Podunavac
Belegiš
11.03.2018 10:00
Kabel
3 : 2
Podunavac
Hajduk (B)
Beška
0 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
11.03.2018 14:30
Hajduk (B)
0 : 2
Hajduk (Č)
Kupinovo
Kupinovo
1 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
11.03.2018 14:30
Kupinovo
1 : 2
LSK Laćarak
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 0
Sloga (E)
Erdevik
11.03.2018 14:30
Borac (NS)
0 : 0
Sloga (E)
Bačka (P)
Pačir
2 : 0
BSK
Bački Brestovac
11.03.2018 14:30
Bačka (P)
2 : 0
BSK
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 3
Mladost Apa
Apatin
11.03.2018 14:30
Mladost (BP)
0 : 3
Mladost Apa
Preporod
Novi Žednik
1 : 3
Budućnost (G)
Gložan
11.03.2018 14:30
Preporod
1 : 3
Budućnost (G)
Tisa
Adorjan
2 : 0
Polet (K)
Karavukovo
11.03.2018 14:30
Tisa
2 : 0
Polet (K)
Tavankut
Tavankut
3 : 2
Tekstilac
Odžaci
11.03.2018 14:30
Tavankut
3 : 2
Tekstilac
Budućnost
Zvečka
1 : 0
Srem
Jakovo
11.03.2018 14:30
Budućnost
1 : 0
Srem
Sremčica
Sremčica
0 : 1
Hajduk
Beograd
11.03.2018 14:30
Sremčica
0 : 1
Hajduk
Borac
Lazarevac
2 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
11.03.2018 10:00
Borac
2 : 1
Crvena Zvezda
Leštane
Leštane
0 : 0
Napredak
Medoševac
11.03.2018 11:30
Leštane
0 : 0
Napredak
Zvezdara
Beograd
2 : 5
Brodarac
Novi Beograd
11.03.2018 14:30
Zvezdara
2 : 5
Brodarac
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
6 : 0
Bilećanin
Sečanj
11.03.2018 14:30
Vojvodina (NM)
6 : 0
Bilećanin
Borac
Aleksandrovo
7 : 1
Lehel
Mužlja
11.03.2018 14:30
Borac
7 : 1
Lehel
Rusanda
Melenci
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
11.03.2018 14:30
Rusanda
2 : 0
Mladost (BD)
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 4
Krajina
Krajišnik
11.03.2018 14:30
Proleter 2006
1 : 4
Krajina
Omladinac FAM
Botoš
2 : 1
Naftagas (B)
Boka
11.03.2018 14:30
Omladinac FAM
2 : 1
Naftagas (B)
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
6 : 0
Naftagas (E)
Elemir
11.03.2018 14:30
Crvena Zvezda (RS)
6 : 0
Naftagas (E)
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
11.03.2018 14:30
Crvena zvezda (VS)
2 : 0
Vojvodina (B)
Hajduk
Čepure
1 : 1
Rembas
Resavica
11.03.2018 15:00
Hajduk
1 : 1
Rembas
Napredak
Zlatovo
1 : 0
Dragocvet
Dragocvet
11.03.2018 15:00
Napredak
1 : 0
Dragocvet
Kušiljevo
Kušiljevo
0 : 0
Resavac
Subotica
11.03.2018 15:00
Kušiljevo
0 : 0
Resavac
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 0
OFK Batinac
Batinac
11.03.2018 15:00
Mladi radnik
1 : 0
OFK Batinac
Bratstvo
Međureč
4 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
11.03.2018 15:00
Bratstvo
4 : 0
OFK Bratstvo
Partizan
Glogovac
1 : 2
Kolare
Kolare
11.03.2018 15:00
Partizan
1 : 2
Kolare
Mladost (S)
Sikirica
2 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
11.03.2018 15:00
Mladost (S)
2 : 1
OFK Tekstilac
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Dolina
Padina
11.03.2018 14:30
Crvena zvezda
1 : 1
Dolina
Radnički (B)
Baranda
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
11.03.2018 14:30
Radnički (B)
2 : 0
Jugoslavija
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
11.03.2018 14:30
Vojvodina (CC)
1 : 2
Jedinstvo Stević
Strela
Ivanovo
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
11.03.2018 14:30
Strela
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vulturul
Grebenac
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
11.03.2018 14:30
Vulturul
2 : 0
Sloga (BNS)
Vojvodina (Cr)
Crepaja
0 : 2
Borac (St)
Starčevo
11.03.2018 14:30
Vojvodina (Cr)
0 : 2
Borac (St)
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 2
Partizan (U)
Uljma
11.03.2018 14:30
Vojvodina (S)
0 : 2
Partizan (U)
Borac (M)
Martinci
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
11.03.2018 14:30
Borac (M)
1 : 1
PSK Putinci
Jadran
Golubinci
0 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
11.03.2018 14:30
Jadran
0 : 1
1. Maj Ruma
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 0
Napredak (P)
Popinci
11.03.2018 14:30
Budućnost
4 : 0
Napredak (P)
Ljukovo
Ljukovo
1 : 4
Železničar
Inđija
11.03.2018 14:30
Ljukovo
1 : 4
Železničar
Kula
Kula
0 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
11.03.2018 15:00
Kula
0 : 0
Stari Grad
Slavija
Pivnice
1 : 2
FK Stanišić
Stanišić
11.03.2018 15:00
Slavija
1 : 2
FK Stanišić
Hajduk Junior
Kula
0 : 0
Lipar
Lipar
11.03.2018 15:00
Hajduk Junior
0 : 0
Lipar
Rusin
Ruski Krstur
3 : 5
Vojvodina
Tovariševo
11.03.2018 15:00
Rusin
3 : 5
Vojvodina
Budućnost (P)
Parage
1 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
11.03.2018 15:00
Budućnost (P)
1 : 1
Budućnost (M)
Senta
Senta
3 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
11.03.2018 15:00
Senta
3 : 3
Vinogradar
Proleter (NJ)
Njegoševo
2 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
11.03.2018 15:00
Proleter (NJ)
2 : 0
Horgoš 1911
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 0
Radnički 1905
Bajmok
11.03.2018 15:00
Sutjeska
2 : 0
Radnički 1905
Borac (P)
Progar
2 : 1
Poštar Zvezdara
Krnjača
11.03.2018 14:30
Borac (P)
2 : 1
Poštar Zvezdara
Šumadinac
Bečmen
1 : 1
13. Maj
Zemun
11.03.2018 14:30
Šumadinac
1 : 1
13. Maj
Heroj Polet
Jajinci
0 : 0
Komgrap
Beograd
11.03.2018 14:30
Heroj Polet
0 : 0
Komgrap
Sinđelić
Ugrinovci
2 : 0
Dunav
Veliko Selo
11.03.2018 14:30
Sinđelić
2 : 0
Dunav
Zmaj
Zemun
3 : 0
Avala
Beli Potok
11.03.2018 14:30
Zmaj
3 : 0
Avala
Urovci
Urovci
2 : 4
Radnički (R)
Rudovci
11.03.2018 14:30
Urovci
2 : 4
Radnički (R)
Zabrežje
Zabrežje
0 : 1
Lisović
Lisović
11.03.2018 14:30
Zabrežje
0 : 1
Lisović
Radnički (D)
Dren
0 : 6
BSK
Baćevac
11.03.2018 14:30
Radnički (D)
0 : 6
BSK
Mladost (B)
Baroševac
1 : 3
Šumadija
Šopić
11.03.2018 14:30
Mladost (B)
1 : 3
Šumadija
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 1
Budućnost
Dudovica
11.03.2018 14:30
Mladost (C)
0 : 1
Budućnost
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
3 : 0
Jevremovac
Jevremovac
11.03.2018 14:30
Jedinstvo 1945 (VL)
3 : 0
Jevremovac
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
11.03.2018 14:30
Podrinje
3 : 0
Mladost (DD)
Duško
Klenje
1 : 1
Sindjelić
Lipnica
11.03.2018 14:30
Duško
1 : 1
Sindjelić
Sloga
Bogosavac
3 : 2
Vidojevica
Lešnica
11.03.2018 13:00
Sloga
3 : 2
Vidojevica
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
11.03.2018 14:30
Jedinstvo (ŠT)
1 : 2
Mačva 2005
Mladost (PR)
Prnjavor
0 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
11.03.2018 14:30
Mladost (PR)
0 : 1
Cer
Mladi Borac
Dublje
0 : 4
Majur
Majur
11.03.2018 14:30
Mladi Borac
0 : 4
Majur
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 4
Vučje
Vučje
11.03.2018 14:30
Jedinstvo (Š)
0 : 4
Vučje
Progres
Ladovica
2 : 0
Sloga
Lipovica
11.03.2018 14:30
Progres
2 : 0
Sloga
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 2
Železničar
Brestovac
11.03.2018 14:30
Kumarevo 65
2 : 2
Železničar
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 2
Mladi borac
Živkovo
11.03.2018 14:30
Zloćudovo
4 : 2
Mladi borac
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 7
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
11.03.2018 14:30
Jedinstvo (G)
0 : 7
Jedinstvo (GS)
Čekmin
Čekmin
3 : 3
Umac
Miroševce
11.03.2018 14:30
Čekmin
3 : 3
Umac
Polet
Stajkovce
2 : 1
Mladost (V)
Vinarce
11.03.2018 14:30
Polet
2 : 1
Mladost (V)
OFK Brza
Brza
1 : 1
Bobište
Bobište
11.03.2018 14:30
OFK Brza
1 : 1
Bobište
Naupare
Naupare
0 : 0
Mačkovac
Mačkovac
11.03.2018 15:00
Naupare
0 : 0
Mačkovac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 0
Parunovac
Parunovac
11.03.2018 15:00
Jastrebac
1 : 0
Parunovac
Juhor
Obrež
4 : 2
Sloga (M)
Majdevo
11.03.2018 15:00
Juhor
4 : 2
Sloga (M)
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 5
Ribnik
Gornji Ribnik
11.03.2018 15:00
Donji Kopaonik
3 : 5
Ribnik
Vinogradar
Zleginje
2 : 2
Knez Lazar 2015
Kruševac
11.03.2018 15:00
Vinogradar
2 : 2
Knez Lazar 2015
Kupci
Kupci
1 : 1
Čitluk
Čitluk
11.03.2018 15:00
Kupci
1 : 1
Čitluk
Šanac
Šanac
6 : 2
Sloga (D)
Dašnica
11.03.2018 15:00
Šanac
6 : 2
Sloga (D)
Borac (K)
Klenovnik
1 : 0
Đerdap
Golubac
11.03.2018 14:00
Borac (K)
1 : 0
Đerdap
Mlava (ML)
Malo Laole
4 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
11.03.2018 14:00
Mlava (ML)
4 : 3
Polet (SD)
Rudar (S)
Stamnica
1 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
11.03.2018 14:00
Rudar (S)
1 : 0
Budućnost (V)
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
11.03.2018 14:00
Zadrugar (T)
2 : 2
Jedinstvo (Lj)
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 2
Radnik
Salakovac
11.03.2018 14:00
Rudar (K)
3 : 2
Radnik
Železničar
Požarevac
1 : 3
Mladost (B)
Biskuplje
11.03.2018 14:00
Železničar
1 : 3
Mladost (B)
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 2
Makce
Makce
11.03.2018 14:00
Napredak 1936
2 : 2
Makce
Železničar
Požega
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
11.03.2018 14:00
Železničar
1 : 1
Zlatar
Lazarica
Prilipac
1 : 4
Perućac
Perućac
11.03.2018 14:00
Lazarica
1 : 4
Perućac
Lauš
Lopaš
2 : 2
Crnokosa
Kosjerić
11.03.2018 11:00
Lauš
2 : 2
Crnokosa
Višesava
Bajina Bašta
2 : 1
Jedinstvo
Kalenić
11.03.2018 14:00
Višesava
2 : 1
Jedinstvo
Ježevica
Ježevica
2 : 2
Čajetina
Gostilje
11.03.2018 14:00
Ježevica
2 : 2
Čajetina
Ariljska rampa
Požega
1 : 1
Savinac
Visibaba
11.03.2018 11:00
Ariljska rampa
1 : 1
Savinac
Omladinac
Zdravčići
2 : 4
Polet
Rasna
11.03.2018 14:00
Omladinac
2 : 4
Polet
Partizan
Cerovac
3 : 3
Borac (D)
Drenovac
11.03.2018 15:00
Partizan
3 : 3
Borac (D)
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Srbija
Ilićevo
11.03.2018 15:00
Vodojaža
2 : 1
Srbija
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 4
Erdoglija 1931
Kragujevac
11.03.2018 15:00
Šumadinac (KG)
2 : 4
Erdoglija 1931
Kutlovo
Kutlovo
1 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
11.03.2018 15:00
Kutlovo
1 : 2
Sloga (D)
Kolonija
Kragujevac
2 : 0
Jadran
Kragujevac
11.03.2018 15:00
Kolonija
2 : 0
Jadran
Budućnost
Resnik
4 : 1
Sloboda
Grbice
11.03.2018 15:00
Budućnost
4 : 1
Sloboda
Zastava
Kragujevac
1 : 0
Ćava
Grošnica
11.03.2018 15:00
Zastava
1 : 0
Ćava
Mladost
Pajazitovo
1 : 0
Šumadija 1934
Drača
11.03.2018 15:00
Mladost
1 : 0
Šumadija 1934
Sloga
Korman
2 : 1
Moravac (Č)
Čečina
11.03.2018 15:00
Sloga
2 : 1
Moravac (Č)
Naisus 1977
Rožina
2 : 1
Mladost (B)
Batušinac
11.03.2018 15:00
Naisus 1977
2 : 1
Mladost (B)
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 5
Rasovača
Rasovača
11.03.2018 15:00
Crvena zvezda
1 : 5
Rasovača
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 0
Palilula
Aleksinac
11.03.2018 15:00
Zemljoradnik
2 : 0
Palilula
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 1
Radnički 1924
Kočane
11.03.2018 15:00
Moravac (ZT)
4 : 1
Radnički 1924
Vinogradar
Ledinci
0 : 7
TSK
Temerin
11.03.2018 15:00
Vinogradar
0 : 7
TSK
OFK Sirig
Sirig
3 : 1
Veternik
Veternik
11.03.2018 15:00
OFK Sirig
3 : 1
Veternik
Jedinstvo (R)
Rumenka
1 : 3
Sofeks
Futog
11.03.2018 15:00
Jedinstvo (R)
1 : 3
Sofeks
Jedinstvo (G)
Gospođinci
2 : 1
ŽSK
Žabalj
11.03.2018 15:00
Jedinstvo (G)
2 : 1
ŽSK
Proleter
Banoštor
0 : 0
Bačka 1923
Đurđevo
11.03.2018 15:00
Proleter
0 : 0
Bačka 1923
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 3
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
11.03.2018 15:00
15. Avgust 1950
1 : 3
Mladost (GM)
Istok 63
Plana
1 : 1
Mladost (J)
Jovac
11.03.2018 15:00
Istok 63
1 : 1
Mladost (J)
Javor
Sladaja
2 : 0
Borac 1805
Ivankovac
11.03.2018 15:00
Javor
2 : 0
Borac 1805
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
0 : 3
Omladinski
Paraćin
11.03.2018 15:00
Rudar (SR)
0 : 3
Omladinski
Budućnost
Miliva
2 : 1
Beljanica
Strmosten
11.03.2018 15:00
Budućnost
2 : 1
Beljanica
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 1
Šumadija
Trešnjevica
11.03.2018 15:00
Pomoravlje
2 : 1
Šumadija
Sloga
Voljavče
4 : 0
Kupinovac
Kupinovac
11.03.2018 15:00
Sloga
4 : 0
Kupinovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 1
Mladost (G)
Gložane
11.03.2018 15:00
Jedinstvo
1 : 1
Mladost (G)
Šantarovac
Šantarovac
2 : 2
Morava (KS)
Kočino Selo
11.03.2018 15:00
Šantarovac
2 : 2
Morava (KS)
Mladost (T)
Tečić
2 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
11.03.2018 15:00
Mladost (T)
2 : 0
Sinđelić 1934
Morava (R)
Ribare
2 : 0
Zenit
Oparić
11.03.2018 15:00
Morava (R)
2 : 0
Zenit
Šumadinac
Dragovo
3 : 2
Vinorača
Vinorača
11.03.2018 15:00
Šumadinac
3 : 2
Vinorača
Mladost (D)
Dublje
2 : 0
Ursule
Ursule
11.03.2018 15:00
Mladost (D)
2 : 0
Ursule
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 1
Budućnost (Đ)
Đurinac
11.03.2018 15:00
Mladost (K)
2 : 1
Budućnost (Đ)
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
11.03.2018 14:30
Fruškogorac
0 : 1
OFK Bikić
Polet
Novi Karlovci
2 : 1
Graničar (O)
Obrež
11.03.2018 14:30
Polet
2 : 1
Graničar (O)
OFK Brestač
Brestač
0 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
11.03.2018 14:30
OFK Brestač
0 : 2
Donji Petrovci
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 0
Napredak
Žarkovac
11.03.2018 14:30
Mladost (B)
1 : 0
Napredak
Sloboda
Šašinci
3 : 2
Sloga
Čalma
11.03.2018 14:30
Sloboda
3 : 2
Sloga
Fruška Gora
Ruma
1 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
11.03.2018 10:00
Fruška Gora
1 : 0
Graničar (K)
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
11.03.2018 14:30
Donji Srem 2015
3 : 2
Mitros
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
Hajduk
Višnjićevo
11.03.2018 14:30
OFK Zeka Buljubaša
0 : 0
Hajduk
Velika Reka
Velika Reka
0 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
11.03.2018 14:30
Velika Reka
0 : 0
Sloga (LŠ)
7. Juli
Bela Crkva
3 : 0
Mladost (BR)
Brezjak
11.03.2018 14:30
7. Juli
3 : 0
Mladost (BR)
Antimon
Zajača
0 : 3
Sloga (ST)
Straža
11.03.2018 14:30
Antimon
0 : 3
Sloga (ST)
Stolice
Krupanj
1 : 1
Rudar
Brasina
11.03.2018 14:30
Stolice
1 : 1
Rudar
Prva Iskra
Runjani
1 : 1
Jadar
Stupnica
11.03.2018 14:30
Prva Iskra
1 : 1
Jadar
Borac
Kozjak
1 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
11.03.2018 14:30
Borac
1 : 1
Jedinstvo (MZ)
Rekreativo 011
Beograd
0 : 0
Busije
Zemun
11.03.2018 12:30
Rekreativo 011
0 : 0
Busije
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 0
Atakante
Rakovica
11.03.2018 14:30
Novi Beograd
0 : 0
Atakante
Sparta Železnik
Beograd
1 : 2
Sveti Stefan
Slanci
11.03.2018 11:00
Sparta Železnik
1 : 2
Sveti Stefan
Ajaks
Beograd
1 : 0
Mladi Proleter
Beograd
11.03.2018 14:30
Ajaks
1 : 0
Mladi Proleter
BUSK
Beograd
1 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
11.03.2018 14:30
BUSK
1 : 1
Šećeranac Ada
Lepušnica
Glogonjski Rit
1 : 0
Pinosava
Pinosava
11.03.2018 14:30
Lepušnica
1 : 0
Pinosava
Partizan
Kaluđerica
0 : 3
PKB (K)
Kovilovo
11.03.2018 14:30
Partizan
0 : 3
PKB (K)
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 4
Minel
Ripanj
11.03.2018 14:30
Siti Sport Klub
2 : 4
Minel
Podunavac
Ritopek
0 : 4
Crvenka
Borča
11.03.2018 14:30
Podunavac
0 : 4
Crvenka
Hajduk
Kamendol
1 : 0
Poštar
Beograd
11.03.2018 14:30
Hajduk
1 : 0
Poštar
Mladost
Mačvanski Metković
3 : 1
Premijer
Badovinci
11.03.2018 14:30
Mladost
3 : 1
Premijer
Omladinac 2013
Slepčević
0 : 0
Cer
Petkovica
11.03.2018 14:30
Omladinac 2013
0 : 0
Cer
Gorki
Glušci
7 : 0
Sloga
Duvanište
11.03.2018 14:30
Gorki
7 : 0
Sloga
Drina
Badovinci
1 : 1
Budućnost (ZM)
Zminjak
11.03.2018 14:30
Drina
1 : 1
Budućnost (ZM)
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 5
Proleter
Šabac
11.03.2018 14:30
Budućnost (PD)
4 : 5
Proleter
Sloga
Krnić
6 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
11.03.2018 14:30
Sloga
6 : 0
Miloš Pocerac 2013
Provo 2015
Provo
1 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
11.03.2018 14:30
Provo 2015
1 : 1
Pričinović
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Radnički
Koceljeva
11.03.2018 14:30
Karađorđe
1 : 0
Radnički
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
11.03.2018 14:30
Mladost (PP)
3 : 0
Vlašić
Dobrava
Vukošić
3 : 2
Trešnjevka
Trbusac
11.03.2018 14:30
Dobrava
3 : 2
Trešnjevka
Omladinac
Donje Sinkovce
0 : 1
Gradac
Konopnica
11.03.2018 14:30
Omladinac
0 : 1
Gradac
OFK Morava
Leskovac
1 : 3
Mladost (B)
Batulovce
11.03.2018 14:30
OFK Morava
1 : 3
Mladost (B)
Real
Donja Jajina
2 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
11.03.2018 14:30
Real
2 : 2
Plantaža
BSK
Belanovce
3 : 0
Radnički
Pertate
11.03.2018 14:30
BSK
3 : 0
Radnički
Šumadija
Razgojna
6 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
11.03.2018 14:30
Šumadija
6 : 0
Marjan MB
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 2
Milanovo
Milanovo
11.03.2018 11:00
Bratstvo
1 : 2
Milanovo
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 1
Varvarin
Varvarin
11.03.2018 15:00
Mladost (DK)
2 : 1
Varvarin
14. Oktobar
Izbenica
0 : 0
Sloga (L)
Lozna
11.03.2018 15:00
14. Oktobar
0 : 0
Sloga (L)
Ušće
Grad Stalać
5 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
11.03.2018 15:00
Ušće
5 : 0
Rubin (DS)
Gradina
Pejovac
2 : 0
Mladi Gorani
Dupci
11.03.2018 15:00
Gradina
2 : 0
Mladi Gorani
Rubin (Z)
Zalogovac
2 : 6
Trudbenik
Stalać
11.03.2018 15:00
Rubin (Z)
2 : 6
Trudbenik
Borac
Gornji Katun
1 : 1
Polet 57
Milutovac
11.03.2018 15:00
Borac
1 : 1
Polet 57
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
11.03.2018 15:00
Beli Orlovi
3 : 2
Velika Drenova
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 2
Omladinac
Pojate
11.03.2018 15:00
Stari Trstenik
2 : 2
Omladinac
Polet (R)
Radevac
1 : 2
Napredak 2012
Krušje
11.03.2018 11:00
Polet (R)
1 : 2
Napredak 2012
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 4
OFK Napredak 1929
Aleksinac
11.03.2018 11:00
OFK Rutevac 1908
1 : 4
OFK Napredak 1929
Borac
Trnjane
3 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
11.03.2018 15:00
Borac
3 : 1
Ratar
Polet (V)
Vitoševac
3 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
11.03.2018 15:00
Polet (V)
3 : 2
Pobeda 1976
OFK Sloga
Dobrujevac
5 : 1
Gredetin
Gredetin
11.03.2018 11:00
OFK Sloga
5 : 1
Gredetin
Borac
Ušće
1 : 3
Polet
Grabovac
11.03.2018 15:00
Borac
1 : 3
Polet
Partizan
Draževac
2 : 1
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
11.03.2018 15:00
Partizan
2 : 1
Zadrugar
Ljubinić
Ljubinić
2 : 6
Jedinstvo
Dren
11.03.2018 15:00
Ljubinić
2 : 6
Jedinstvo
Belo Polje
Belo Polje
0 : 2
Sloga
Ratari
11.03.2018 15:00
Belo Polje
0 : 2
Sloga
Čarapan
Kruševac
1 : 6
Meševo
Meševo
11.03.2018 15:00
Čarapan
1 : 6
Meševo
Borac
Bivolje
2 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
11.03.2018 15:00
Borac
2 : 0
Gornji Stepoš
Mladost VPD
Kruševac
5 : 0
Žabare
Žabare
11.03.2018 11:00
Mladost VPD
5 : 0
Žabare
Rasina
Vitanovac
6 : 2
Konjuh
Konjuh
11.03.2018 15:00
Rasina
6 : 2
Konjuh
Zdravinje
Zdravinje
0 : 7
Jedinstvo 1936
Kruševac
11.03.2018 11:00
Zdravinje
0 : 7
Jedinstvo 1936
Sebečevac
Sebečevac
6 : 3
Bukovica
Bukovica
11.03.2018 11:00
Sebečevac
6 : 3
Bukovica
Radnik
Davidovac
0 : 3
BSK Buljane
Buljane
11.03.2018 15:00
Radnik
0 : 3
BSK Buljane
Popovac
Popovac
3 : 1
ISK Izvor
Izvor
11.03.2018 15:00
Popovac
3 : 1
ISK Izvor
Napredak (St)
Stubica
1 : 2
Napredak (Sv)
Svojnovo
11.03.2018 15:00
Napredak (St)
1 : 2
Napredak (Sv)
Donja Mutnica
Donja Mutnica
0 : 4
Radnički
Tekija
11.03.2018 15:00
Donja Mutnica
0 : 4
Radnički
Vihor
Golubovac
0 : 3
Heroj
Busilovac
11.03.2018 15:00
Vihor
0 : 3
Heroj
Jedinstvo
Ratare
2 : 1
Razvitak
Mirilovac
11.03.2018 15:00
Jedinstvo
2 : 1
Razvitak
Budućnost
Lebina
2 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
11.03.2018 15:00
Budućnost
2 : 3
OFK Juhor 2016
Polet (Š)
Šavrane
2 : 2
Mladost 2015
Mala Reka
11.03.2018 11:00
Polet (Š)
2 : 2
Mladost 2015
Štitari
Štitari
3 : 4
Grkljane
Grkljane
11.03.2018 11:00
Štitari
3 : 4
Grkljane
Mornar
Bar
1 : 0
Berane
Berane
11.03.2018 17:00
Mornar
1 : 0
Berane
Bokelj
Kotor
2 : 2
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
11.03.2018 17:00
Bokelj
2 : 2
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Ibar
Rožaje
11.03.2018 17:00
Jedinstvo
1 : 0
Ibar
Čelik
Nikšić
0 : 3
Lovćen
Cetinje
11.03.2018 17:00
Čelik
0 : 3
Lovćen
Otrant
Ulcinj
0 : 0
Jezero
Plav
11.03.2018 17:00
Otrant
0 : 0
Jezero
Bratstvo
Ljajkovići
3 : 0
Drezga
Piperi
11.03.2018 14:30
Bratstvo
3 : 0
Drezga
Ribnica
Podgorica
2 : 1
Crvena stijena
Podgorica
11.03.2018 18:00
Ribnica
2 : 1
Crvena stijena
Gorštak
Kolašin
0 : 5
Kom Eurozox 2
Podgorica
11.03.2018 14:00
Gorštak
0 : 5
Kom Eurozox 2
Karioke
Podgorica
2 : 3
Budućnost 2
Podgorica
11.03.2018 12:00
Karioke
2 : 3
Budućnost 2
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
11.03.2018 15:00
Željezničar
1 : 0
Krupa
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
11.03.2018 18:00
Široki Brijeg
1 : 0
Sarajevo
Borac
Banja Luka
0 : 0
Čelik
Zenica
11.03.2018 15:00
Borac
0 : 0
Čelik
GOŠK
Gabela
0 : 0
Sloboda
Tuzla
11.03.2018 15:00
GOŠK
0 : 0
Sloboda
Bournemouth
Bournemouth
1 : 4
Tottenham
London
11.03.2018 17:00
Bournemouth
1 : 4
Tottenham
Arsenal
London
3 : 0
Watford
Watford
11.03.2018 14:30
Arsenal
3 : 0
Watford
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
0 : 2
Villarreal
Villarreal
11.03.2018 18:30
Las Palmas
0 : 2
Villarreal
Espanyol
Barcelona
2 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
11.03.2018 12:00
Espanyol
2 : 1
Real Sociedad
Atlético Madrid
Madrid
3 : 0
Celta Vigo
Vigo
11.03.2018 16:15
Atlético Madrid
3 : 0
Celta Vigo
Athletic Club
Bilbao
2 : 0
Leganés
Leganés
11.03.2018 20:45
Athletic Club
2 : 0
Leganés
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
11.03.2018 18:00
Borussia Dortmund
3 : 2
Eintracht
Stuttgart
Stuttgart
0 : 0
RB Leipzig
Leipzig
11.03.2018 15:30
Stuttgart
0 : 0
RB Leipzig
Bologna
Bologna
0 : 1
Atalanta
Bergamo
11.03.2018 15:00
Bologna
0 : 1
Atalanta
Fiorentina
Firenze
1 : 0
Benevento
Benevento
11.03.2018 12:30
Fiorentina
1 : 0
Benevento
Cagliari
Cagliari
2 : 2
Lazio
Roma
11.03.2018 15:00
Cagliari
2 : 2
Lazio
Genoa
Genova
0 : 1
Milan
Milano
11.03.2018 18:00
Genoa
0 : 1
Milan
Internazionale
Milano
0 : 0
Napoli
Napoli
11.03.2018 20:45
Internazionale
0 : 0
Napoli
Crotone
Crotone
4 : 1
Sampdoria
Genova
11.03.2018 15:00
Crotone
4 : 1
Sampdoria
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 1
SPAL
Ferrara
11.03.2018 15:00
Sassuolo
1 : 1
SPAL
Juventus
Torino
2 : 0
Udinese
Udine
11.03.2018 15:00
Juventus
2 : 0
Udinese
Guingamp
Guingamp
2 : 5
Nice
Nice
11.03.2018 15:00
Guingamp
2 : 5
Nice
Lyon
Lyon
1 : 0
Caen
Caen
11.03.2018 17:00
Lyon
1 : 0
Caen
Toulouse
Toulouse
1 : 2
Marseille
Marseille
11.03.2018 21:00
Toulouse
1 : 2
Marseille
Spartak
Subotica
2 : 2
Moravac Orion
Mrštane
11.03.2018 13:00
Spartak
2 : 2
Moravac Orion
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
11.03.2018 11:00
OFK Beograd
1 : 1
Vojvodina
Inđija
Inđija
0 : 0
Radnički (N)
Niš
11.03.2018 13:00
Inđija
0 : 0
Radnički (N)
Voždovac
Beograd
2 : 2
Napredak
Kruševac
11.03.2018 14:00
Voždovac
2 : 2
Napredak
Internacional
Beograd
2 : 3
Čukarički
Beograd
11.03.2018 14:00
Internacional
2 : 3
Čukarički
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
11.03.2018 11:00
Brodarac
1 : 1
Crvena zvezda
Bežanija
Beograd
0 : 2
IMT
Beograd
11.03.2018 11:30
Bežanija
0 : 2
IMT
IM Rakovica
Rakovica
2 : 1
Zemun
Zemun
11.03.2018 09:00
IM Rakovica
2 : 1
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Studentski Grad
Beograd
11.03.2018 15:00
Radnički (O)
1 : 1
Studentski Grad
Kolubara
Lazarevac
0 : 6
Lokomotiva
Beograd
11.03.2018 11:00
Kolubara
0 : 6
Lokomotiva
BSK Borča
Borča
1 : 3
BASK
Beograd
11.03.2018 20:00
BSK Borča
1 : 3
BASK
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
Srem
Jakovo
11.03.2018 10:30
Novi Beograd
0 : 1
Srem
Vinča
Vinča
0 : 6
BSK 1925
Beograd
11.03.2018 12:30
Vinča
0 : 6
BSK 1925
Spartak
Subotica
3 : 1
Kiker
Kraljevo
11.03.2018 11:00
Spartak
3 : 1
Kiker
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
11.03.2018 14:00
OFK Beograd
1 : 2
Vojvodina
Voždovac
Beograd
4 : 0
Jagodina
Jagodina
11.03.2018 11:00
Voždovac
4 : 0
Jagodina
Apolon 4
Kragujevac
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
11.03.2018 13:00
Apolon 4
3 : 0
Novi Pazar
Teleoptik
Zemun
8 : 0
Kolubara
Lazarevac
11.03.2018 11:00
Teleoptik
8 : 0
Kolubara
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 3
011
Beograd
11.03.2018 11:30
Radnički (O)
2 : 3
011
BSK 1925
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
11.03.2018 15:00
BSK 1925
2 : 0
Bežanija
Omladinac
Veliko Polje
2 : 2
GSP Polet
Beograd
11.03.2018 11:00
Omladinac
2 : 2
GSP Polet
Leštane MK
Leštane
0 : 1
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
11.03.2018 10:00
Leštane MK
0 : 1
Radnički (NB) MK
Bežanija MK
Novi Beograd
2 : 0
Sremčica MK
Sremčica
11.03.2018 08:30
Bežanija MK
2 : 0
Sremčica MK
Sopot MK
Sopot
3 : 1
Rad V MK
Beograd
11.03.2018 11:00
Sopot MK
3 : 1
Rad V MK
Radnički (O) MK
Obrenovac
0 : 2
Rad MK
Beograd
11.03.2018 09:00
Radnički (O) MK
0 : 2
Rad MK
Vrčin MK
Vrčin
0 : 1
Radnički PDM MK
Mladenovac
11.03.2018 10:00
Vrčin MK
0 : 1
Radnički PDM MK
Teleoptik
Zemun
0 : 3
OLE
Borča
11.03.2018 09:00
Teleoptik
0 : 3
OLE

Košarka

Mornar
Bar
106 : 75
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
11.03.2018 19:00
Mornar
106 : 75
MZT Skopje Aerodrom
Union Olimpija
Ljubljana
90 : 85
Zadar
Zadar
11.03.2018 21:00
Union Olimpija
90 : 85
Zadar
Mega Bemax
Beograd
99 : 87
Igokea
Aleksandrovac
11.03.2018 17:00
Mega Bemax
99 : 87
Igokea
OKK Beograd
Beograd
69 : 86
Mladost Admiral
Zemun
11.03.2018 13:00
OKK Beograd
69 : 86
Mladost Admiral
Novi Pazar
Novi Pazar
92 : 83
Sloboda
Užice
11.03.2018 17:00
Novi Pazar
92 : 83
Sloboda
Sloven
Ruma
69 : 81
Sveti Đorđe
Žitište
11.03.2018 18:00
Sloven
69 : 81
Sveti Đorđe
Student
Bajina Bašta
62 : 69
Zlatar
Nova Varoš
11.03.2018 18:00
Student
62 : 69
Zlatar
Zemun Fitofarmacija
Zemun
107 : 64
Radnički (O)
Obrenovac
11.03.2018 13:30
Zemun Fitofarmacija
107 : 64
Radnički (O)
Ras
Beograd
70 : 80
Slodes
Beograd
11.03.2018 20:20
Ras
70 : 80
Slodes
Sivac
Sivac
73 : 76
Sloboda (NS)
Novi Sad
11.03.2018 20:30
Sivac
73 : 76
Sloboda (NS)
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
64 : 83
Kadet
Novi Sad
11.03.2018 17:00
Vojvodina (BŠ)
64 : 83
Kadet
Star
Novi Sad
103 : 70
Bagljaš
Zrenjanin
11.03.2018 16:00
Star
103 : 70
Bagljaš
Železničar
Inđija
123 : 48
Vojka
Vojka
11.03.2018 17:00
Železničar
123 : 48
Vojka
Bane
Raška
82 : 62
Goč
Vrnjačka Banja
11.03.2018 16:00
Bane
82 : 62
Goč
Actavis Academy
Leskovac
90 : 66
Pusta Reka
Bojnik
11.03.2018 14:00
Actavis Academy
90 : 66
Pusta Reka
Hajduk Veljko
Negotin
55 : 84
Fair Play
Niš
11.03.2018 16:00
Hajduk Veljko
55 : 84
Fair Play
Borča 2
Beograd
92 : 95
Grocka
Grocka
11.03.2018 16:30
Borča 2
92 : 95
Grocka
Cerak
Beograd
82 : 108
LA Basket
Beograd
11.03.2018 16:20
Cerak
82 : 108
LA Basket
Zvečan
Zvečan
40 : 77
Ljubovija
Ljubovija
11.03.2018 14:00
Zvečan
40 : 77
Ljubovija
Mileševka
Prijepolje
136 : 32
Prijepolje
Prijepolje
11.03.2018 19:00
Mileševka
136 : 32
Prijepolje
Banovci Dunav
Banovci Dunav
43 : 94
Čelarevo
Čelarevo
11.03.2018 12:30
Banovci Dunav
43 : 94
Čelarevo
Bežanija
Beograd
37 : 44
Proleter (NS)
Novi Sad
11.03.2018 20:30
Bežanija
37 : 44
Proleter (NS)
Delfin
Bačka Palanka
72 : 39
Sivac
Sivac
11.03.2018 16:30
Delfin
72 : 39
Sivac

Odbojka

Železničar (Bg)
Beograd
2 : 3
Mladenovac
Mladenovac
11.03.2018 17:00
Železničar (Bg)
2 : 3
Mladenovac
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
11.03.2018 19:00
Toplički Vitezovi
3 : 0
FAP Livnica
Bavanište
Bavanište
0 : 3
Dubočica
Leskovac
11.03.2018 18:00
Bavanište
0 : 3
Dubočica
Bukovica Putevi
Ivanjica
3 : 0
Gračac
Gračac
11.03.2018 15:00
Bukovica Putevi
3 : 0
Gračac
Gračanica
Gračanica
3 : 1
Lotus
Čačak
11.03.2018 16:30
Gračanica
3 : 1
Lotus
Partizan
Lipljan
3 : 0
Antena
Kruševac
11.03.2018 13:00
Partizan
3 : 0
Antena
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Pirot
Pirot
11.03.2018 17:00
Topličanin
0 : 3
Pirot
Botafogo
Novi Sad
3 : 2
Sombor
Sombor
11.03.2018 20:00
Botafogo
3 : 2
Sombor
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 0
Mladost (T)
Turija
11.03.2018 15:30
Dunav Volley
3 : 0
Mladost (T)
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Kulpin
Kulpin
11.03.2018 17:00
Mladost (NP)
3 : 0
Kulpin
Šumadija
Aranđelovac
3 : 2
Crnjanski
Beograd
11.03.2018 19:00
Šumadija
3 : 2
Crnjanski
Stig
Kurjače
3 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
11.03.2018 17:00
Stig
3 : 1
Jedinstvo
Knjaževac
Knjaževac
3 : 1
Timok 2
Zaječar
11.03.2018 16:00
Knjaževac
3 : 1
Timok 2
Hajduk Veljko 2
Negotin
0 : 3
Dunav Stars
Kladovo
11.03.2018 18:00
Hajduk Veljko 2
0 : 3
Dunav Stars
Metalac Takovo 2
Gornji Milanovac
3 : 0
Tamnava Voćar
Koceljeva
11.03.2018 12:00
Metalac Takovo 2
3 : 0
Tamnava Voćar
Spartak
Subotica
0 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
11.03.2018 18:00
Spartak
0 : 3
Jedinstvo (SP)
0:2
Valjevo
Valjevo
3 : 0
FOK
Novi Sad
11.03.2018 16:00
Valjevo
3 : 0
FOK
Ivanjica
Ivanjica
1 : 3
Spartak (Lj)
Ljig
11.03.2018 18:00
Ivanjica
1 : 3
Spartak (Lj)
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 0
Jagodina
Jagodina
11.03.2018 19:00
Srbijanka 014
3 : 0
Jagodina
Milenijum
Niš
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
11.03.2018 17:00
Milenijum
3 : 1
Zlatibor
Kuršumlija
Kuršumlija
2 : 3
Bor
Bor
11.03.2018 16:30
Kuršumlija
2 : 3
Bor
Student
Niš
2 : 3
Majdanpek FBC
Majdanpek
11.03.2018 15:00
Student
2 : 3
Majdanpek FBC
Pirot
Pirot
3 : 1
Stampedo
Niš
11.03.2018 16:00
Pirot
3 : 1
Stampedo
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
11.03.2018 17:00
Zaječar
3 : 0
Hajduk Veljko
Sloboda S
Čačak
1 : 3
Crnokosa Artos
Kosjerić
11.03.2018 15:45
Sloboda S
1 : 3
Crnokosa Artos
Tehničar
Kraljevo
3 : 2
Trstenik
Trstenik
11.03.2018 18:00
Tehničar
3 : 2
Trstenik
Bambi volej
Prijepolje
3 : 0
Leposavić
Leposavić
11.03.2018 17:00
Bambi volej
3 : 0
Leposavić
Elan Volej
Srbobran
2 : 3
Panonija
Bačka Palanka
11.03.2018 16:00
Elan Volej
2 : 3
Panonija
Maks
Šid
0 : 3
Futog vest
Futog
11.03.2018 17:00
Maks
0 : 3
Futog vest
Fortuna plus
Aranđelovac
3 : 1
Smeč 5
Kragujevac
11.03.2018 16:00
Fortuna plus
3 : 1
Smeč 5
Knjaževac
Knjaževac
3 : 1
Timok
Zaječar
11.03.2018 14:00
Knjaževac
3 : 1
Timok
Viner
Bor
2 : 3
Ozren
Sokobanja
11.03.2018 11:00
Viner
2 : 3
Ozren
ŽOK Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
11.03.2018
ŽOK Topličanin
0 : 3
Topličanin
Topličanin 2002
Prokuplje
0 : 3
Vlasina
Vlasotince
11.03.2018
Topličanin 2002
0 : 3
Vlasina
Spartak 2
Subotica
3 : 0
Gox-IN Phibrows
Odžaci
11.03.2018 14:00
Spartak 2
3 : 0
Gox-IN Phibrows
Žabalj Volej
Žabalj
0 : 3
Banat
Vršac
11.03.2018 17:00
Žabalj Volej
0 : 3
Banat
Beočin
Beočin
0 : 3
NS Tim
Novi Sad
11.03.2018 18:00
Beočin
0 : 3
NS Tim
Mladost
Bački Petrovac
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
11.03.2018 18:00
Mladost
3 : 1
Proleter
Bagljaš 023
Zrenjanin
3 : 0
Bečej
Bečej
11.03.2018 20:00
Bagljaš 023
3 : 0
Bečej
Železničar
Beograd
1 : 3
Obrenovac
Obrenovac
11.03.2018 19:30
Železničar
1 : 3
Obrenovac
Lucky Star
Beograd
2 : 3
Železničar
Beograd
11.03.2018 09:00
Lucky Star
2 : 3
Železničar
AS
Beograd
2 : 3
Roda
Beograd
11.03.2018 09:00
AS
2 : 3
Roda
Partizan
Beograd
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
11.03.2018 11:00
Partizan
1 : 3
Crvena zvezda
Crnjanski
Beograd
3 : 0
Blok Aut
Beograd
11.03.2018 11:00
Crnjanski
3 : 0
Blok Aut
AS Batajnica
Batajnica
3 : 2
Imlek
Padinska Skela
11.03.2018 12:45
AS Batajnica
3 : 2
Imlek
SPAS
Beograd
3 : 2
Lucky Star 2
Beograd
11.03.2018 12:45
SPAS
3 : 2
Lucky Star 2
Železnik 2012
Beograd
3 : 0
Vizurine Ajkulice
Beograd
11.03.2018 14:30
Železnik 2012
3 : 0
Vizurine Ajkulice
Volleyland 2
Rakovica
2 : 3
Feniks Čukarički
Beograd
11.03.2018 12:20
Volleyland 2
2 : 3
Feniks Čukarički
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
Akademija Singidunum
Beograd
11.03.2018 14:30
Novi Beograd
3 : 0
Akademija Singidunum

Rukomet

Partizan
Beograd
25 : 29
Obilić
Beograd
11.03.2018 18:00
Partizan
25 : 29
Obilić
Metaloplastika
Šabac
34 : 21
Jugović
Kać
11.03.2018 18:30
Metaloplastika
34 : 21
Jugović
Sivac 69
Sivac
52 : 30
Srem SM
Sremska Mitrovica
11.03.2018 16:00
Sivac 69
52 : 30
Srem SM
Trepča
Kosovska Mitrovica
29 : 27
Sloga
Kraljevo
11.03.2018 19:00
Trepča
29 : 27
Sloga
Napredak
Kruševac
26 : 28
Omladinac
Gornji Milanovac
11.03.2018 18:00
Napredak
26 : 28
Omladinac
BASK Soko
Beograd
29 : 25
Metalac Gorenje
Valjevo
11.03.2018 21:00
BASK Soko
29 : 25
Metalac Gorenje
Smederevo
Smederevo
25 : 21
Radnički
Obrenovac
11.03.2018 18:00
Smederevo
25 : 21
Radnički
Sloga
Petrovac na Mlavi
18 : 20
PKB
Padinska Skela
11.03.2018 18:00
Sloga
18 : 20
PKB
Beograd
Beograd
27 : 31
Rekreativo
Beograd
11.03.2018 19:30
Beograd
27 : 31
Rekreativo
Radnički
Ćuprija
32 : 34
ORK Bor
Bor
11.03.2018 19:00
Radnički
32 : 34
ORK Bor
Aleksinac
Aleksinac
39 : 34
Pirot
Pirot
11.03.2018 19:00
Aleksinac
39 : 34
Pirot
Radnički 1958
Šid
22 : 21
Metalac
Futog
11.03.2018 17:00
Radnički 1958
22 : 21
Metalac
ORK Pančevo
Pančevo
21 : 21
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
11.03.2018 18:30
ORK Pančevo
21 : 21
Nova Pazova 1957
Slavija
Novi Sad
39 : 27
Dalmatinac
Riđica
11.03.2018 17:00
Slavija
39 : 27
Dalmatinac
Morava
Velika Plana
27 : 27
Kikinda Grindex
Kikinda
11.03.2018 18:00
Morava
27 : 27
Kikinda Grindex
Mačva
Bogatić
23 : 26
Kolubara
Lazarevac
11.03.2018 19:30
Mačva
23 : 26
Kolubara
Karađorđe
Topola
21 : 26
Zlatar
Nova Varoš
11.03.2018 16:00
Karađorđe
21 : 26
Zlatar
Hajduk Veljko
Negotin
31 : 27
Lokomotiva
Lapovo
11.03.2018 19:00
Hajduk Veljko
31 : 27
Lokomotiva
Studentski grad
Beograd
23 : 20
Partizan 3
Beograd
11.03.2018 09:45
Studentski grad
23 : 20
Partizan 3
Kučevo
Kučevo
24 : 25
Pančevo
Pančevo
11.03.2018 16:00
Kučevo
24 : 25
Pančevo
Metalac
Kraljevo
21 : 37
Požarevac
Požarevac
11.03.2018 20:00
Metalac
21 : 37
Požarevac
Jadran
Feketić
34 : 19
Spartak
Debeljača
11.03.2018 17:00
Jadran
34 : 19
Spartak
Radnički
Bajmok
33 : 30
Ravangrad
Sombor
11.03.2018 17:00
Radnički
33 : 30
Ravangrad
Deronje
Deronje
25 : 32
Temerin
Temerin
11.03.2018 17:00
Deronje
25 : 32
Temerin
Laki
Crvenka
23 : 23
Mokrin
Mokrin
11.03.2018 18:00
Laki
23 : 23
Mokrin
Naisa 2
Niš
28 : 20
Dubočica
Leskovac
11.03.2018 13:30
Naisa 2
28 : 20
Dubočica
Žitorađa
Žitorađa
40 : 26
Vlasotince
Vlasotince
11.03.2018 18:00
Žitorađa
40 : 26
Vlasotince
Radan
Lebane
22 : 21
Radnički
Svilajnac
11.03.2018 16:30
Radan
22 : 21
Radnički
Metalac 2015
Valjevo
25 : 8
Rudar
Kostolac
11.03.2018 19:30
Metalac 2015
25 : 8
Rudar
Mačva
Šabac
33 : 41
ORK Beograd
Beograd
11.03.2018 15:30
Mačva
33 : 41
ORK Beograd

Vaterpolo

Singidunum
Beograd
9 : 5
Rasina
Kruševac
11.03.2018
Singidunum
9 : 5
Rasina

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
11.03.2018 20:00
Nova Pazova
3 : 2
Novi Pazar
Sombor
Sombor
3 : 7
Pčinja
Karavukovo
11.03.2018 18:00
Sombor
3 : 7
Pčinja
Hajduk
Kula
6 : 5
Mićko trend
Beočin
11.03.2018 19:00
Hajduk
6 : 5
Mićko trend
Leteći Holandjanin
Vrbas
6 : 2
Kraljevićevo
Kačarevo
11.03.2018 18:00
Leteći Holandjanin
6 : 2
Kraljevićevo
Novi Sad
Novi Sad
4 : 3
Tango
Novi Sad
11.03.2018 20:00
Novi Sad
4 : 3
Tango
Ekonomac 2
Kragujevac
5 : 0
Kosjerić
Kosjerić
11.03.2018 13:30
Ekonomac 2
5 : 0
Kosjerić
Miners
Majdanpek
5 : 3
Zufo
Bujanovac
11.03.2018 18:45
Miners
5 : 3
Zufo
Niš 92
Niš
2 : 3
Leskovac
Leskovac
11.03.2018 20:00
Niš 92
2 : 3
Leskovac
BSK
Bujanovac
2 : 4
Akademac
Niš
11.03.2018 18:30
BSK
2 : 4
Akademac
Gročanski
Beograd
4 : 5
Konjarnik
Beograd
11.03.2018 16:00
Gročanski
4 : 5
Konjarnik

Ragbi 15

BRK Crvena Zvezda
Beograd
0 : 14
Rad Mozzart
Beograd
11.03.2018 14:00
BRK Crvena Zvezda
0 : 14
Rad Mozzart