01.04
11:00
Polet
Karađorđe
2
0
|
01.04.2018 11:00 | Polet | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
01.04
15:30
Železničar
Smederevo 1924
0
2
|
01.04.2018 15:30 | Železničar | 0 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
01.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Provo
0
2
|
01.04.2018 11:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 2 | Provo |
01.04
16:00
Rtanj
Pukovac
0
1
|
01.04.2018 16:00 | Rtanj | 0 : 1 | Pukovac | |||||
01.04
16:00
Trajal
Jedinstvo (B)
6
1
|
01.04.2018 16:00 | Trajal | 6 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
01.04
11:00
Car Konstantin
Moravac Orion
1
0
|
01.04.2018 11:00 | Car Konstantin | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
01.04
16:00
Radan
Tabane 1970
1
1
|
01.04.2018 16:00 | Radan | 1 : 1 | Tabane 1970 |
01.04
15:30
Železničar
Odžaci
1
1
|
01.04.2018 15:30 | Železničar | 1 : 1 | Odžaci | |||||
01.04
15:30
Borac (S)
Mladost (BJ)
1
1
|
01.04.2018 15:30 | Borac (S) | 1 : 1 | Mladost (BJ) |
01.04
11:00
Žarkovo
Sopot
2
0
|
01.04.2018 11:00 | Žarkovo | 2 : 0 | Sopot | |||||
01.04
11:00
Prva Iskra
Radnički (NB)
2
1
|
01.04.2018 11:00 | Prva Iskra | 2 : 1 | Radnički (NB) | |||||
01.04
15:30
Jedinstvo
IMT
0
1
|
01.04.2018 15:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | IMT | |||||
01.04
11:00
Grafičar
OFK Beograd
2
2
|
01.04.2018 11:00 | Grafičar | 2 : 2 | OFK Beograd |
01.04
15:30
Bane
Slavija
0
1
|
01.04.2018 15:30 | Bane | 0 : 1 | Slavija | |||||
01.04
15:30
Sušica
Karađorđe (R)
4
0
|
01.04.2018 15:30 | Sušica | 4 : 0 | Karađorđe (R) |
01.04
15:30
Mladi radnik (R)
Napredak
0
0
|
01.04.2018 15:30 | Mladi radnik (R) | 0 : 0 | Napredak | |||||
01.04
15:30
Zvižd
Mladi borac
2
0
|
01.04.2018 15:30 | Zvižd | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
01.04
15:30
Homoljac
Sloga 33
1
2
|
01.04.2018 15:30 | Homoljac | 1 : 2 | Sloga 33 | |||||
01.04
15:30
Udarnik
Šumadija
0
0
|
01.04.2018 15:30 | Udarnik | 0 : 0 | Šumadija | |||||
01.04
15:30
Petar Dobrnjac
Rudar 2001
4
0
|
01.04.2018 15:30 | Petar Dobrnjac | 4 : 0 | Rudar 2001 | |||||
01.04
15:30
Borac (Ž)
Proleter 1976
1
1
|
01.04.2018 15:30 | Borac (Ž) | 1 : 1 | Proleter 1976 | |||||
01.04
15:30
RSK
Morava (VP)
3
1
|
01.04.2018 15:30 | RSK | 3 : 1 | Morava (VP) |
01.04
15:30
Drina
Zadrugar
3
1
|
01.04.2018 15:30 | Drina | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
01.04
15:30
Sloga (S)
OFK Osečina
6
0
|
01.04.2018 15:30 | Sloga (S) | 6 : 0 | OFK Osečina | |||||
01.04
15:30
Polimlje
Borac
3
0
|
01.04.2018 15:30 | Polimlje | 3 : 0 | Borac | |||||
01.04
15:30
Radjevac
Sovljak
4
1
|
01.04.2018 15:30 | Radjevac | 4 : 1 | Sovljak | |||||
01.04
15:30
OFK Divci
Sevojno
1
1
|
01.04.2018 15:30 | OFK Divci | 1 : 1 | Sevojno | |||||
01.04
15:30
Radnički Stobex
Spartak
2
0
|
01.04.2018 15:30 | Radnički Stobex | 2 : 0 | Spartak |
01.04
16:00
Nebeski Andjeli
Tanasko Rajić
0
1
|
01.04.2018 16:00 | Nebeski Andjeli | 0 : 1 | Tanasko Rajić | |||||
01.04
16:00
OFK Niš
OFK Brzi Brod
0
0
|
01.04.2018 16:00 | OFK Niš | 0 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
01.04
16:00
Jablanica
Vranjska Banja
2
0
|
01.04.2018 16:00 | Jablanica | 2 : 0 | Vranjska Banja |
01.04
16:00
Rudar Alpos
Malošište
2
0
|
01.04.2018 16:00 | Rudar Alpos | 2 : 0 | Malošište | |||||
01.04
16:00
Zaplanjac
Šarbanovac
5
0
|
01.04.2018 16:00 | Zaplanjac | 5 : 0 | Šarbanovac | |||||
01.04
16:00
Naša krila
Svrljig
0
1
|
01.04.2018 16:00 | Naša krila | 0 : 1 | Svrljig | |||||
01.04
16:00
Majdanpek
Brodoremont
1
0
|
01.04.2018 16:00 | Majdanpek | 1 : 0 | Brodoremont | |||||
01.04
11:00
Sloga
Hajduk Veljko
0
3
|
01.04.2018 11:00 | Sloga | 0 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
01.04
16:00
Moravica
Timočanin
3
2
|
01.04.2018 16:00 | Moravica | 3 : 2 | Timočanin | |||||
01.04
16:00
Bukovik
BSK
2
1
|
01.04.2018 16:00 | Bukovik | 2 : 1 | BSK |
01.04
16:00
Župa
OFK Kosanica
4
0
|
01.04.2018 16:00 | Župa | 4 : 0 | OFK Kosanica | |||||
01.04
16:00
Levač
Kopaonik
3
0
|
01.04.2018 16:00 | Levač | 3 : 0 | Kopaonik | |||||
01.04
16:00
Sloga (Ć)
Poljoprivrednik
11
2
|
01.04.2018 16:00 | Sloga (Ć) | 11 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
01.04
16:00
Jedinstvo
Napredak
2
0
|
01.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Napredak | |||||
01.04
16:00
Žitorađa
Sloga (D)
0
2
|
01.04.2018 16:00 | Žitorađa | 0 : 2 | Sloga (D) |
01.04
15:30
Vojvodina 1928
Begej
4
2
|
01.04.2018 15:30 | Vojvodina 1928 | 4 : 2 | Begej |
01.04
15:30
Hajduk (D)
Podunavac
0
1
|
01.04.2018 15:30 | Hajduk (D) | 0 : 1 | Podunavac | |||||
01.04
10:00
OFK Slavija
Hajduk (Č)
2
1
|
01.04.2018 10:00 | OFK Slavija | 2 : 1 | Hajduk (Č) | |||||
01.04
10:00
Kabel
Jugović
2
0
|
01.04.2018 10:00 | Kabel | 2 : 0 | Jugović |
01.04
15:30
Leštane
Rakovica
0
2
|
01.04.2018 15:30 | Leštane | 0 : 2 | Rakovica | |||||
01.04
15:30
Zvezdara
Borac
1
0
|
01.04.2018 15:30 | Zvezdara | 1 : 0 | Borac | |||||
01.04
16:00
Brodarac
Turbina
3
0
|
01.04.2018 16:00 | Brodarac | 3 : 0 | Turbina | |||||
01.04
15:30
Crvena Zvezda
Budućnost
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Budućnost | |||||
01.04
11:00
Hajduk
TEK Sloga
2
0
|
01.04.2018 11:00 | Hajduk | 2 : 0 | TEK Sloga | |||||
01.04
15:30
Srem
Torlak
0
1
|
01.04.2018 15:30 | Srem | 0 : 1 | Torlak |
01.04
15:30
Vojvodina (NM)
Lehel
4
0
|
01.04.2018 15:30 | Vojvodina (NM) | 4 : 0 | Lehel | |||||
01.04
15:30
Bilećanin
Mladost (BD)
3
1
|
01.04.2018 15:30 | Bilećanin | 3 : 1 | Mladost (BD) | |||||
01.04
15:30
Borac
Krajina
2
2
|
01.04.2018 15:30 | Borac | 2 : 2 | Krajina | |||||
01.04
15:30
Rusanda
Banat
0
3
|
01.04.2018 15:30 | Rusanda | 0 : 3 | Banat | |||||
01.04
15:30
Proleter 2006
Naftagas (B)
5
1
|
01.04.2018 15:30 | Proleter 2006 | 5 : 1 | Naftagas (B) | |||||
01.04
15:30
Omladinac FAM
Vojvodina (B)
2
3
|
01.04.2018 15:30 | Omladinac FAM | 2 : 3 | Vojvodina (B) | |||||
01.04
15:30
Crvena Zvezda (RS)
Crvena zvezda (VS)
0
0
|
01.04.2018 15:30 | Crvena Zvezda (RS) | 0 : 0 | Crvena zvezda (VS) |
01.04
16:30
Rembas
Dragocvet
3
0
|
01.04.2018 16:30 | Rembas | 3 : 0 | Dragocvet | |||||
01.04
16:30
Juhor
Resavac
1
2
|
01.04.2018 16:30 | Juhor | 1 : 2 | Resavac | |||||
01.04
16:30
Napredak
OFK Batinac
2
2
|
01.04.2018 16:30 | Napredak | 2 : 2 | OFK Batinac | |||||
01.04
16:30
Kušiljevo
OFK Bratstvo
2
1
|
01.04.2018 16:30 | Kušiljevo | 2 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
01.04
16:30
Mladi radnik
Kolare
0
0
|
01.04.2018 16:30 | Mladi radnik | 0 : 0 | Kolare | |||||
01.04
16:30
Bratstvo
OFK Tekstilac
3
2
|
01.04.2018 16:30 | Bratstvo | 3 : 2 | OFK Tekstilac | |||||
01.04
16:30
Partizan
Mladost (S)
4
0
|
01.04.2018 16:30 | Partizan | 4 : 0 | Mladost (S) |
01.04
16:00
Crvena zvezda
Jugoslavija
0
1
|
01.04.2018 16:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Jugoslavija | |||||
01.04
16:00
Dolina
Jedinstvo Stević
4
2
|
01.04.2018 16:00 | Dolina | 4 : 2 | Jedinstvo Stević | |||||
01.04
16:00
Radnički (B)
Jedinstvo (V)
2
3
|
01.04.2018 16:00 | Radnički (B) | 2 : 3 | Jedinstvo (V) | |||||
01.04
16:00
Vojvodina (CC)
Sloga (BNS)
1
2
|
01.04.2018 16:00 | Vojvodina (CC) | 1 : 2 | Sloga (BNS) | |||||
01.04
16:00
Strela
BAK
2
0
|
01.04.2018 16:00 | Strela | 2 : 0 | BAK | |||||
01.04
16:00
Vulturul
Borac (St)
4
0
|
01.04.2018 16:00 | Vulturul | 4 : 0 | Borac (St) | |||||
01.04
16:00
Vojvodina (Cr)
Vojvodina (S)
1
0
|
01.04.2018 16:00 | Vojvodina (Cr) | 1 : 0 | Vojvodina (S) |
01.04
15:30
Ljukovo
Sloven
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Ljukovo | 2 : 1 | Sloven | |||||
01.04
12:30
Železničar
Podrinje
1
0
|
01.04.2018 12:30 | Železničar | 1 : 0 | Podrinje | |||||
01.04
15:30
Hrtkovci
Budućnost
2
5
|
01.04.2018 15:30 | Hrtkovci | 2 : 5 | Budućnost | |||||
01.04
15:30
Graničar 1924
Jadran
1
2
|
01.04.2018 15:30 | Graničar 1924 | 1 : 2 | Jadran | |||||
01.04
15:30
Borac (K)
Rudar
2
0
|
01.04.2018 15:30 | Borac (K) | 2 : 0 | Rudar | |||||
01.04
15:30
Napredak (P)
PSK Putinci
1
0
|
01.04.2018 15:30 | Napredak (P) | 1 : 0 | PSK Putinci |
01.04
16:00
Krila Krajine
Budućnost (P)
5
0
|
01.04.2018 16:00 | Krila Krajine | 5 : 0 | Budućnost (P) | |||||
01.04
16:00
Hercegovac
Rusin
2
1
|
01.04.2018 16:00 | Hercegovac | 2 : 1 | Rusin | |||||
01.04
16:00
Budućnost (M)
Hajduk Junior
6
0
|
01.04.2018 16:00 | Budućnost (M) | 6 : 0 | Hajduk Junior | |||||
01.04
16:00
Lipar
Stanišić
0
1
|
01.04.2018 16:00 | Lipar | 0 : 1 | Stanišić |
01.04
16:30
Sutjeska
Proleter (NJ)
3
1
|
01.04.2018 16:30 | Sutjeska | 3 : 1 | Proleter (NJ) | |||||
01.04
16:30
Iskra
Senta
1
0
|
01.04.2018 16:30 | Iskra | 1 : 0 | Senta | |||||
01.04
16:30
Bajša
Panonija IM Topola
8
1
|
01.04.2018 16:30 | Bajša | 8 : 1 | Panonija IM Topola | |||||
01.04
16:30
Jadran
Vinogradar
3
2
|
01.04.2018 16:30 | Jadran | 3 : 2 | Vinogradar |
01.04
16:00
Slatina
Zlot
7
1
|
01.04.2018 16:00 | Slatina | 7 : 1 | Zlot | |||||
01.04
16:00
Nemetali
Blizna
4
0
|
01.04.2018 16:00 | Nemetali | 4 : 0 | Blizna | |||||
01.04
16:00
Radnički
Ključ
6
0
|
01.04.2018 16:00 | Radnički | 6 : 0 | Ključ | |||||
01.04
16:00
Branik
Polom
4
1
|
01.04.2018 16:00 | Branik | 4 : 1 | Polom |
01.04
15:30
Zmaj
PKB (PS)
1
2
|
01.04.2018 15:30 | Zmaj | 1 : 2 | PKB (PS) | |||||
01.04
15:30
Avala
Borac (O)
0
1
|
01.04.2018 15:30 | Avala | 0 : 1 | Borac (O) | |||||
01.04
15:30
Dunav
Heroj Polet
1
1
|
01.04.2018 15:30 | Dunav | 1 : 1 | Heroj Polet | |||||
01.04
15:30
Institut
Šumadinac
1
1
|
01.04.2018 15:30 | Institut | 1 : 1 | Šumadinac | |||||
01.04
15:30
Studenski Grad
Poštar Zvezdara
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Studenski Grad | 2 : 1 | Poštar Zvezdara | |||||
01.04
15:30
Komgrap
13. Maj
4
0
|
01.04.2018 15:30 | Komgrap | 4 : 0 | 13. Maj |
01.04
15:30
Mladost (B)
Urovci
7
1
|
01.04.2018 15:30 | Mladost (B) | 7 : 1 | Urovci | |||||
01.04
15:30
Mladost (C)
Radnički (D)
5
1
|
01.04.2018 15:30 | Mladost (C) | 5 : 1 | Radnički (D) | |||||
01.04
15:30
Budućnost
Omladinac
2
0
|
01.04.2018 15:30 | Budućnost | 2 : 0 | Omladinac | |||||
01.04
15:30
Šumadija
Zabrežje
5
0
|
01.04.2018 15:30 | Šumadija | 5 : 0 | Zabrežje | |||||
01.04
15:30
Strelac
Radnički (R)
0
3
|
01.04.2018 15:30 | Strelac | 0 : 3 | Radnički (R) | |||||
01.04
15:30
Lisović
Rušanj
2
0
|
01.04.2018 15:30 | Lisović | 2 : 0 | Rušanj |
01.04
15:30
Pudarci
Selo Mladenovac
0
0
|
01.04.2018 15:30 | Pudarci | 0 : 0 | Selo Mladenovac | |||||
01.04
15:30
Šumadija
Kovačevac
3
1
|
01.04.2018 15:30 | Šumadija | 3 : 1 | Kovačevac | |||||
01.04
15:30
Vrčin
Boleč
1
2
|
01.04.2018 15:30 | Vrčin | 1 : 2 | Boleč | |||||
01.04
15:30
Dunavac
Kosmaj
4
0
|
01.04.2018 15:30 | Dunavac | 4 : 0 | Kosmaj | |||||
01.04
15:30
Ropočevo
Vinča
3
3
|
01.04.2018 15:30 | Ropočevo | 3 : 3 | Vinča |
01.04
16:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Mladost (DD)
1
0
|
01.04.2018 16:00 | Jedinstvo 1945 (VL) | 1 : 0 | Mladost (DD) | |||||
01.04
16:00
Podrinje
Vidojevica
3
2
|
01.04.2018 16:00 | Podrinje | 3 : 2 | Vidojevica | |||||
01.04
16:00
Duško
Cerić
1
0
|
01.04.2018 16:00 | Duško | 1 : 0 | Cerić | |||||
01.04
16:00
Sloga
Mačva 2005
0
2
|
01.04.2018 16:00 | Sloga | 0 : 2 | Mačva 2005 | |||||
01.04
16:00
Jedinstvo (ŠT)
Majur
5
0
|
01.04.2018 16:00 | Jedinstvo (ŠT) | 5 : 0 | Majur | |||||
01.04
16:00
Mladost (PR)
Mladi Borac
1
1
|
01.04.2018 16:00 | Mladost (PR) | 1 : 1 | Mladi Borac |
01.04
15:30
Trnava
Bare
0
1
|
01.04.2018 15:30 | Trnava | 0 : 1 | Bare | |||||
01.04
15:30
Vinča
Borac
6
0
|
01.04.2018 15:30 | Vinča | 6 : 0 | Borac | |||||
01.04
15:30
Mladost MG
Lokomotiva
2
2
|
01.04.2018 15:30 | Mladost MG | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
01.04
15:30
ŽSK
Aranđelovac
0
2
|
01.04.2018 15:30 | ŽSK | 0 : 2 | Aranđelovac | |||||
01.04
15:30
Junkovac
Partizan
0
3
|
01.04.2018 15:30 | Junkovac | 0 : 3 | Partizan | |||||
01.04
15:30
Banja
Šatornja
3
2
|
01.04.2018 15:30 | Banja | 3 : 2 | Šatornja | |||||
01.04
15:30
Prvi srpski ustanak
Omladinac (DR)
3
2
|
01.04.2018 15:30 | Prvi srpski ustanak | 3 : 2 | Omladinac (DR) | |||||
01.04
15:30
Šumadinac
BSK
0
2
|
01.04.2018 15:30 | Šumadinac | 0 : 2 | BSK |
01.04
15:30
Jedinstvo (Š)
Sloga
1
1
|
01.04.2018 15:30 | Jedinstvo (Š) | 1 : 1 | Sloga | |||||
01.04
15:30
Vučje
Železničar
5
0
|
01.04.2018 15:30 | Vučje | 5 : 0 | Železničar | |||||
01.04
15:30
Progres
Mladi borac
2
0
|
01.04.2018 15:30 | Progres | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
01.04
15:30
Kumarevo 65
Jedinstvo (GS)
1
9
|
01.04.2018 15:30 | Kumarevo 65 | 1 : 9 | Jedinstvo (GS) | |||||
01.04
15:30
Zloćudovo
Umac
2
2
|
01.04.2018 15:30 | Zloćudovo | 2 : 2 | Umac | |||||
01.04
15:30
Jedinstvo (G)
Mladost (V)
1
1
|
01.04.2018 15:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 1 | Mladost (V) | |||||
01.04
15:30
Čekmin
Bobište
4
3
|
01.04.2018 15:30 | Čekmin | 4 : 3 | Bobište | |||||
01.04
15:30
Polet
OFK Brza
1
1
|
01.04.2018 15:30 | Polet | 1 : 1 | OFK Brza |
01.04
15:30
7. Juli
Radnik
3
0
|
01.04.2018 15:30 | 7. Juli | 3 : 0 | Radnik | |||||
01.04
15:30
Borac
Obilić
3
0
|
01.04.2018 15:30 | Borac | 3 : 0 | Obilić | |||||
01.04
15:30
Sloboda
Proleter 1947
7
1
|
01.04.2018 15:30 | Sloboda | 7 : 1 | Proleter 1947 | |||||
01.04
15:30
Podunavac
Polet
2
2
|
01.04.2018 15:30 | Podunavac | 2 : 2 | Polet | |||||
01.04
15:30
Sloga
Crvena zvezda
3
1
|
01.04.2018 15:30 | Sloga | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
01.04
15:30
Cerovac
Osipaonica
4
2
|
01.04.2018 15:30 | Cerovac | 4 : 2 | Osipaonica | |||||
01.04
15:30
Šumadija
Pobeda
3
2
|
01.04.2018 15:30 | Šumadija | 3 : 2 | Pobeda | |||||
01.04
15:30
Vrbovac
SASK
0
3
|
01.04.2018 15:30 | Vrbovac | 0 : 3 | SASK |
01.04
15:30
Jedinstvo (K)
Polet (T)
3
4
|
01.04.2018 15:30 | Jedinstvo (K) | 3 : 4 | Polet (T) | |||||
01.04
15:30
Prijevor
Omladinac (Z)
6
2
|
01.04.2018 15:30 | Prijevor | 6 : 2 | Omladinac (Z) | |||||
01.04
15:30
Backovac Junajted
Parmenac
0
3
|
01.04.2018 15:30 | Backovac Junajted | 0 : 3 | Parmenac | |||||
01.04
15:30
Jedinstvo (GG)
Spartak
4
1
|
01.04.2018 15:30 | Jedinstvo (GG) | 4 : 1 | Spartak | |||||
01.04
15:30
Brezak 1936
Mladost (P)
1
1
|
01.04.2018 15:30 | Brezak 1936 | 1 : 1 | Mladost (P) | |||||
01.04
15:30
Lunjevica
Slatina
3
1
|
01.04.2018 15:30 | Lunjevica | 3 : 1 | Slatina | |||||
01.04
15:30
Rudar
Napredak
3
2
|
01.04.2018 15:30 | Rudar | 3 : 2 | Napredak | |||||
01.04
15:30
Zadrugar
Šumadija 1923
1
0
|
01.04.2018 15:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Šumadija 1923 |
01.04
15:30
Naupare
Parunovac
2
0
|
01.04.2018 15:30 | Naupare | 2 : 0 | Parunovac | |||||
01.04
15:30
Mačkovac
13. April
0
1
|
01.04.2018 15:30 | Mačkovac | 0 : 1 | 13. April | |||||
01.04
15:30
Jastrebac
Sloga (M)
2
0
|
01.04.2018 15:30 | Jastrebac | 2 : 0 | Sloga (M) | |||||
01.04
15:30
Donji Kopaonik
Knez Lazar 2015
1
3
|
01.04.2018 15:30 | Donji Kopaonik | 1 : 3 | Knez Lazar 2015 | |||||
01.04
15:30
FUD
Čitluk
1
1
|
01.04.2018 15:30 | FUD | 1 : 1 | Čitluk | |||||
01.04
15:30
Vinogradar
Sloga (D)
4
2
|
01.04.2018 15:30 | Vinogradar | 4 : 2 | Sloga (D) | |||||
01.04
15:30
Kupci
Šanac
2
0
|
01.04.2018 15:30 | Kupci | 2 : 0 | Šanac |
01.04
15:30
Borac (K)
Polet (SD)
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Borac (K) | 2 : 1 | Polet (SD) | |||||
01.04
15:30
Mlava (ML)
Jedinstvo (Lj)
0
1
|
01.04.2018 15:30 | Mlava (ML) | 0 : 1 | Jedinstvo (Lj) | |||||
01.04
15:30
Rudar (S)
Radnik
0
1
|
01.04.2018 15:30 | Rudar (S) | 0 : 1 | Radnik | |||||
01.04
15:30
Zadrugar (T)
Mladost (B)
2
0
|
01.04.2018 15:30 | Zadrugar (T) | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
01.04
15:30
Rudar (K)
Makce
2
3
|
01.04.2018 15:30 | Rudar (K) | 2 : 3 | Makce | |||||
01.04
15:30
Železničar
Sloga (B)
0
0
|
01.04.2018 15:30 | Železničar | 0 : 0 | Sloga (B) | |||||
01.04
15:30
Napredak 1936
Trgovački
2
0
|
01.04.2018 15:30 | Napredak 1936 | 2 : 0 | Trgovački |
01.04
15:00
Padež
Vladimir Durković
0
1
|
01.04.2018 15:00 | Padež | 0 : 1 | Vladimir Durković | |||||
01.04
11:00
Jedinstvo
Senjak
5
1
|
01.04.2018 11:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Senjak | |||||
01.04
15:00
Spartak
Zvezda
2
0
|
01.04.2018 15:00 | Spartak | 2 : 0 | Zvezda | |||||
01.04
15:00
Borac
Mladost
2
1
|
01.04.2018 15:00 | Borac | 2 : 1 | Mladost | |||||
01.04
15:00
Dragoš
Gnjilan
3
0
|
01.04.2018 15:00 | Dragoš | 3 : 0 | Gnjilan | |||||
01.04
15:00
Zadrugar
Rajko Mitić
1
4
|
01.04.2018 15:00 | Zadrugar | 1 : 4 | Rajko Mitić |
01.04
16:00
Real
Stubal
1
0
|
01.04.2018 16:00 | Real | 1 : 0 | Stubal | |||||
01.04
16:00
Polet
Proleter
3
1
|
01.04.2018 16:00 | Polet | 3 : 1 | Proleter | |||||
01.04
16:00
Radnik
Ribnica
3
2
|
01.04.2018 16:00 | Radnik | 3 : 2 | Ribnica | |||||
01.04
16:00
Novi Pazar 1928
Granit
5
0
|
01.04.2018 16:00 | Novi Pazar 1928 | 5 : 0 | Granit | |||||
01.04
11:00
Popovići
Rudar
3
2
|
01.04.2018 11:00 | Popovići | 3 : 2 | Rudar | |||||
01.04
16:00
Budućnost
OFK Ras
0
0
|
01.04.2018 16:00 | Budućnost | 0 : 0 | OFK Ras | |||||
01.04
16:00
Mataruge
Ibar
0
0
|
01.04.2018 16:00 | Mataruge | 0 : 0 | Ibar |
01.04
15:00
Železničar
Perućac
1
1
|
01.04.2018 15:00 | Železničar | 1 : 1 | Perućac | |||||
01.04
15:00
Lazarica
Jedinstvo
1
0
|
01.04.2018 15:00 | Lazarica | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
01.04
11:00
Lauš
Čajetina
1
4
|
01.04.2018 11:00 | Lauš | 1 : 4 | Čajetina | |||||
01.04
15:00
Višesava
Jasen
0
2
|
01.04.2018 15:00 | Višesava | 0 : 2 | Jasen | |||||
01.04
15:00
Ježevica
Savinac
1
1
|
01.04.2018 15:00 | Ježevica | 1 : 1 | Savinac | |||||
01.04
12:00
Ariljska rampa
Omladinac
2
0
|
01.04.2018 12:00 | Ariljska rampa | 2 : 0 | Omladinac |
01.04
15:30
Tešnjar
Tulari
1
2
|
01.04.2018 15:30 | Tešnjar | 1 : 2 | Tulari | |||||
01.04
15:30
Brezovica
OFK Jabučje
1
2
|
01.04.2018 15:30 | Brezovica | 1 : 2 | OFK Jabučje | |||||
01.04
15:30
Iskra
Banjani
0
0
|
01.04.2018 15:30 | Iskra | 0 : 0 | Banjani | |||||
01.04
15:30
Kačer
Junior Novo Naselje
4
2
|
01.04.2018 15:30 | Kačer | 4 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
01.04
15:30
Trlić
ZSK
1
2
|
01.04.2018 15:30 | Trlić | 1 : 2 | ZSK | |||||
01.04
15:30
Ribnikar
Radnik
1
3
|
01.04.2018 15:30 | Ribnikar | 1 : 3 | Radnik |
01.04
16:00
Zastava
Partizan
3
0
|
01.04.2018 16:00 | Zastava | 3 : 0 | Partizan | |||||
01.04
16:00
Mladost
Budućnost
1
0
|
01.04.2018 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Budućnost | |||||
01.04
16:00
Šumadija 1934
Korićani
3
2
|
01.04.2018 16:00 | Šumadija 1934 | 3 : 2 | Korićani | |||||
01.04
16:00
Sloboda
Kutlovo
3
6
|
01.04.2018 16:00 | Sloboda | 3 : 6 | Kutlovo | |||||
01.04
16:00
Sloga (D)
Borac (D)
2
2
|
01.04.2018 16:00 | Sloga (D) | 2 : 2 | Borac (D) | |||||
01.04
16:00
Erdoglija 1931
Srbija
3
2
|
01.04.2018 16:00 | Erdoglija 1931 | 3 : 2 | Srbija |
01.04
16:00
Moravac (ZT)
Sloga
4
3
|
01.04.2018 16:00 | Moravac (ZT) | 4 : 3 | Sloga | |||||
01.04
16:00
Doljevac 1971
Zemljoradnik
1
4
|
01.04.2018 16:00 | Doljevac 1971 | 1 : 4 | Zemljoradnik | |||||
01.04
16:00
Radnički 1947
Morava (Ž)
1
3
|
01.04.2018 16:00 | Radnički 1947 | 1 : 3 | Morava (Ž) | |||||
01.04
16:00
Palilula
Naisus 1977
0
0
|
01.04.2018 16:00 | Palilula | 0 : 0 | Naisus 1977 | |||||
01.04
16:00
Mladost (B)
Jedinstvo GVD
2
1
|
01.04.2018 16:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Jedinstvo GVD |
01.04
15:00
Mladost (L)
Vulkan 1963
0
6
|
01.04.2018 15:00 | Mladost (L) | 0 : 6 | Vulkan 1963 | |||||
01.04
15:00
Stevan Nešticki
Palilulac
5
0
|
01.04.2018 15:00 | Stevan Nešticki | 5 : 0 | Palilulac | |||||
01.04
15:00
Rudar
Jedinstvo (GM)
1
1
|
01.04.2018 15:00 | Rudar | 1 : 1 | Jedinstvo (GM) | |||||
01.04
15:00
Crvena zastava
Budućnost
0
1
|
01.04.2018 15:00 | Crvena zastava | 0 : 1 | Budućnost | |||||
01.04
15:00
Čegar 2013
Proleter (DV)
4
1
|
01.04.2018 15:00 | Čegar 2013 | 4 : 1 | Proleter (DV) | |||||
01.04
15:00
Morava
Mladost (M)
3
1
|
01.04.2018 15:00 | Morava | 3 : 1 | Mladost (M) |
01.04
16:30
Vinogradar
Petrovaradin
0
3
|
01.04.2018 16:30 | Vinogradar | 0 : 3 | Petrovaradin | |||||
01.04
16:30
OFK Sirig
Sofeks
3
1
|
01.04.2018 16:30 | OFK Sirig | 3 : 1 | Sofeks | |||||
01.04
16:30
Jedinstvo (R)
Tatra
0
0
|
01.04.2018 16:30 | Jedinstvo (R) | 0 : 0 | Tatra | |||||
01.04
16:30
Jedinstvo (G)
Proleter
2
2
|
01.04.2018 16:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 2 | Proleter |
01.04
16:00
Osnić
OFK Rtanj
2
1
|
01.04.2018 16:00 | Osnić | 2 : 1 | OFK Rtanj | |||||
01.04
16:00
OFK Knjaz
Midžor
1
0
|
01.04.2018 16:00 | OFK Knjaz | 1 : 0 | Midžor | |||||
01.04
16:00
Omladinac
Kosovo
1
2
|
01.04.2018 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | Kosovo | |||||
01.04
16:00
Radnički (L)
Trebič
2
1
|
01.04.2018 16:00 | Radnički (L) | 2 : 1 | Trebič | |||||
01.04
16:00
Rgotina
Bučje
2
1
|
01.04.2018 16:00 | Rgotina | 2 : 1 | Bučje | |||||
01.04
16:00
OFK 019
Sloga
5
1
|
01.04.2018 16:00 | OFK 019 | 5 : 1 | Sloga | |||||
01.04
16:00
Rudar (VČ)
Mladost
7
1
|
01.04.2018 16:00 | Rudar (VČ) | 7 : 1 | Mladost | |||||
01.04
16:00
Malinik
Graničar
2
2
|
01.04.2018 16:00 | Malinik | 2 : 2 | Graničar |
01.04
15:30
Dundjerski
Spartak
0
3
|
01.04.2018 15:30 | Dundjerski | 0 : 3 | Spartak | |||||
01.04
15:30
Mladost 1982
Pobeda
2
2
|
01.04.2018 15:30 | Mladost 1982 | 2 : 2 | Pobeda | |||||
01.04
15:30
NS Tatko
Borac
1
1
|
01.04.2018 15:30 | NS Tatko | 1 : 1 | Borac | |||||
01.04
15:30
Real
Kosovac
1
4
|
01.04.2018 15:30 | Real | 1 : 4 | Kosovac |
01.04
15:30
Mladost (S)
Mladost (B)
1
3
|
01.04.2018 15:30 | Mladost (S) | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
01.04
15:30
OFK Rota
Čelik
1
3
|
01.04.2018 15:30 | OFK Rota | 1 : 3 | Čelik | |||||
01.04
15:30
Vihor
BSK Bujanovac
3
0
|
01.04.2018 15:30 | Vihor | 3 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
01.04
15:30
Ternoci
FSU Južna pruga
4
2
|
01.04.2018 15:30 | Ternoci | 4 : 2 | FSU Južna pruga | |||||
01.04
15:30
Trešnjevka
Pavlovac
2
3
|
01.04.2018 15:30 | Trešnjevka | 2 : 3 | Pavlovac |
01.04
16:00
Magnohrom
Mladost
2
3
|
01.04.2018 16:00 | Magnohrom | 2 : 3 | Mladost | |||||
01.04
16:00
Partizan
Gruža
2
2
|
01.04.2018 16:00 | Partizan | 2 : 2 | Gruža | |||||
01.04
16:00
Mineral 2015
Lazac
3
2
|
01.04.2018 16:00 | Mineral 2015 | 3 : 2 | Lazac | |||||
01.04
16:00
Kraljevo Hajduk
Jedinstvo (G)
3
2
|
01.04.2018 16:00 | Kraljevo Hajduk | 3 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
01.04
16:00
Metalac
Lasta
2
2
|
01.04.2018 16:00 | Metalac | 2 : 2 | Lasta | |||||
01.04
16:00
Borac (A)
Jedinstvo (D)
1
5
|
01.04.2018 16:00 | Borac (A) | 1 : 5 | Jedinstvo (D) | |||||
01.04
16:00
Napredak
Mlada krila
5
3
|
01.04.2018 16:00 | Napredak | 5 : 3 | Mlada krila | |||||
01.04
16:00
Tavnik
Grdica
5
1
|
01.04.2018 16:00 | Tavnik | 5 : 1 | Grdica |
01.04
16:30
Mladost (GM)
Mladost (J)
1
0
|
01.04.2018 16:30 | Mladost (GM) | 1 : 0 | Mladost (J) | |||||
01.04
16:30
Moravac
Omladinac
2
2
|
01.04.2018 16:30 | Moravac | 2 : 2 | Omladinac | |||||
01.04
16:30
Istok 63
Borac 1805
2
3
|
01.04.2018 16:30 | Istok 63 | 2 : 3 | Borac 1805 | |||||
01.04
16:30
Javor
Beljanica
5
1
|
01.04.2018 16:30 | Javor | 5 : 1 | Beljanica | |||||
01.04
16:30
Budućnost
Pomoravlje
0
0
|
01.04.2018 16:30 | Budućnost | 0 : 0 | Pomoravlje |
01.04
16:30
Sloga
Mladost (G)
2
4
|
01.04.2018 16:30 | Sloga | 2 : 4 | Mladost (G) | |||||
01.04
16:30
Kupinovac
Morava (KS)
2
3
|
01.04.2018 16:30 | Kupinovac | 2 : 3 | Morava (KS) | |||||
01.04
16:30
Jedinstvo
Sinđelić 1934
1
0
|
01.04.2018 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Sinđelić 1934 | |||||
01.04
16:30
Šantarovac
Zenit
1
0
|
01.04.2018 16:30 | Šantarovac | 1 : 0 | Zenit | |||||
01.04
16:30
Mladost (T)
Vinorača
1
1
|
01.04.2018 16:30 | Mladost (T) | 1 : 1 | Vinorača | |||||
01.04
16:30
Morava (R)
Ursule
0
2
|
01.04.2018 16:30 | Morava (R) | 0 : 2 | Ursule | |||||
01.04
16:30
Šumadinac
Budućnost (Đ)
2
0
|
01.04.2018 16:30 | Šumadinac | 2 : 0 | Budućnost (Đ) | |||||
01.04
16:30
Mladost (D)
Mladost (K)
0
0
|
01.04.2018 16:30 | Mladost (D) | 0 : 0 | Mladost (K) |
01.04
15:30
Donji Srem 2015
Fruškogorac
5
0
|
01.04.2018 15:30 | Donji Srem 2015 | 5 : 0 | Fruškogorac | |||||
01.04
15:30
OFK Zeka Buljubaša
Fruška Gora
2
0
|
01.04.2018 15:30 | OFK Zeka Buljubaša | 2 : 0 | Fruška Gora | |||||
01.04
15:30
Hajduk
Sloboda
3
0
|
01.04.2018 15:30 | Hajduk | 3 : 0 | Sloboda | |||||
01.04
15:30
Mitros
Mladost (B)
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Mitros | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
01.04
15:30
Graničar (K)
OFK Brestač
2
2
|
01.04.2018 15:30 | Graničar (K) | 2 : 2 | OFK Brestač | |||||
01.04
15:30
Sloga
Polet
1
9
|
01.04.2018 15:30 | Sloga | 1 : 9 | Polet | |||||
01.04
15:30
Napredak
OFK Bikić
0
0
|
01.04.2018 15:30 | Napredak | 0 : 0 | OFK Bikić | |||||
01.04
15:30
Donji Petrovci
Graničar (O)
1
0
|
01.04.2018 15:30 | Donji Petrovci | 1 : 0 | Graničar (O) |
01.04
16:00
Ševac
Borac (VG)
1
1
|
01.04.2018 16:00 | Ševac | 1 : 1 | Borac (VG) | |||||
01.04
16:00
Potporanj
Polet
1
1
|
01.04.2018 16:00 | Potporanj | 1 : 1 | Polet | |||||
01.04
16:00
Janošik
Budućnost (A)
0
5
|
01.04.2018 16:00 | Janošik | 0 : 5 | Budućnost (A) | |||||
01.04
16:00
Partizan (K)
Borac (VS)
2
1
|
01.04.2018 16:00 | Partizan (K) | 2 : 1 | Borac (VS) | |||||
01.04
16:00
Karaš (K)
Vinogradar
1
0
|
01.04.2018 16:00 | Karaš (K) | 1 : 0 | Vinogradar | |||||
01.04
16:00
Hajdučica
Dobrica
6
0
|
01.04.2018 16:00 | Hajdučica | 6 : 0 | Dobrica |
01.04
15:30
MSK
Jedinstvo
1
1
|
01.04.2018 15:30 | MSK | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
01.04
15:30
OFK Stajićevo
ŽFK Banat
5
1
|
01.04.2018 15:30 | OFK Stajićevo | 5 : 1 | ŽFK Banat | |||||
01.04
15:30
Zlatica
Potisje
0
5
|
01.04.2018 15:30 | Zlatica | 0 : 5 | Potisje | |||||
01.04
15:30
ASK
Radnički 1911
0
3
|
01.04.2018 15:30 | ASK | 0 : 3 | Radnički 1911 | |||||
01.04
15:30
Tamiš
Zadrugar
2
2
|
01.04.2018 15:30 | Tamiš | 2 : 2 | Zadrugar | |||||
01.04
15:30
OFK Gradnulica
OFK Klek
3
2
|
01.04.2018 15:30 | OFK Gradnulica | 3 : 2 | OFK Klek |
01.04
16:00
Polet
Slavia
2
1
|
01.04.2018 16:00 | Polet | 2 : 1 | Slavia | |||||
01.04
16:00
Omladinac 1927
Spartak 1911
2
3
|
01.04.2018 16:00 | Omladinac 1927 | 2 : 3 | Spartak 1911 | |||||
01.04
16:00
Unirea
Tempo
2
0
|
01.04.2018 16:00 | Unirea | 2 : 0 | Tempo | |||||
01.04
16:00
Glogonj
Mladost (V)
2
1
|
01.04.2018 16:00 | Glogonj | 2 : 1 | Mladost (V) |
01.04
16:00
Proleter
Borac (P)
0
0
|
01.04.2018 16:00 | Proleter | 0 : 0 | Borac (P) | |||||
01.04
16:00
Kolonija
BSK Bavanište
11
1
|
01.04.2018 16:00 | Kolonija | 11 : 1 | BSK Bavanište | |||||
01.04
16:00
Omladinac (D)
Partizan (G)
0
4
|
01.04.2018 16:00 | Omladinac (D) | 0 : 4 | Partizan (G) | |||||
01.04
16:00
Jedinstvo
Budućnost (BB)
1
1
|
01.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Budućnost (BB) | |||||
01.04
16:00
Dolovo
Stari Tamiš
2
2
|
01.04.2018 16:00 | Dolovo | 2 : 2 | Stari Tamiš |
01.04
16:00
Velika Reka
Mladost (BR)
5
1
|
01.04.2018 16:00 | Velika Reka | 5 : 1 | Mladost (BR) | |||||
01.04
16:00
Sloga (LŠ)
Sloga (ST)
1
0
|
01.04.2018 16:00 | Sloga (LŠ) | 1 : 0 | Sloga (ST) | |||||
01.04
16:00
7. Juli
Rudar
3
0
|
01.04.2018 16:00 | 7. Juli | 3 : 0 | Rudar | |||||
01.04
16:00
Milan Orlić
Jadar
5
1
|
01.04.2018 16:00 | Milan Orlić | 5 : 1 | Jadar | |||||
01.04
16:00
Jedinstvo (ZA)
Jedinstvo (MZ)
1
0
|
01.04.2018 16:00 | Jedinstvo (ZA) | 1 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
01.04
16:00
Prva Iskra
Borac
3
1
|
01.04.2018 16:00 | Prva Iskra | 3 : 1 | Borac |
01.04
14:30
Ajaks
Dedinje
1
1
|
01.04.2018 14:30 | Ajaks | 1 : 1 | Dedinje | |||||
01.04
15:30
Mladi Proleter
Novi Beograd
1
1
|
01.04.2018 15:30 | Mladi Proleter | 1 : 1 | Novi Beograd | |||||
01.04
11:00
Sveti Stefan
Rekreativo 011
2
1
|
01.04.2018 11:00 | Sveti Stefan | 2 : 1 | Rekreativo 011 | |||||
01.04
12:30
011
Posavac Tišma
3
1
|
01.04.2018 12:30 | 011 | 3 : 1 | Posavac Tišma | |||||
01.04
15:30
Atakante
Busije
1
2
|
01.04.2018 15:30 | Atakante | 1 : 2 | Busije |
01.04
15:30
Podunavac
Zaklopača
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Podunavac | 2 : 1 | Zaklopača | |||||
01.04
15:30
Hajduk
Siti Sport Klub
2
2
|
01.04.2018 15:30 | Hajduk | 2 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
01.04
15:30
Partizan
Crvenka
1
1
|
01.04.2018 15:30 | Partizan | 1 : 1 | Crvenka | |||||
01.04
15:30
Lepušnica
Minel
0
1
|
01.04.2018 15:30 | Lepušnica | 0 : 1 | Minel | |||||
01.04
15:30
Pionir
Mladost
0
1
|
01.04.2018 15:30 | Pionir | 0 : 1 | Mladost | |||||
01.04
15:30
PKB (K)
Pinosava
2
0
|
01.04.2018 15:30 | PKB (K) | 2 : 0 | Pinosava |
01.04
15:30
Guncate
OFK Borac
0
5
|
01.04.2018 15:30 | Guncate | 0 : 5 | OFK Borac | |||||
01.04
15:30
Velika Mostanica
Barajevo
6
0
|
01.04.2018 15:30 | Velika Mostanica | 6 : 0 | Barajevo | |||||
01.04
15:30
Beljina
Veliki Borak
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Beljina | 2 : 1 | Veliki Borak |
01.04
16:00
Napredak
Torpedo 1924
0
0
|
01.04.2018 16:00 | Napredak | 0 : 0 | Torpedo 1924 | |||||
01.04
16:00
Mladost
Cer
1
0
|
01.04.2018 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Cer | |||||
01.04
16:00
Omladinac 2013
Sloga
1
0
|
01.04.2018 16:00 | Omladinac 2013 | 1 : 0 | Sloga | |||||
01.04
16:00
Hajduk Stanko
Budućnost (ZM)
4
2
|
01.04.2018 16:00 | Hajduk Stanko | 4 : 2 | Budućnost (ZM) | |||||
01.04
16:00
Gorki
Proleter
4
1
|
01.04.2018 16:00 | Gorki | 4 : 1 | Proleter | |||||
01.04
16:00
Drina
Budućnost (PD)
2
0
|
01.04.2018 16:00 | Drina | 2 : 0 | Budućnost (PD) |
01.04
16:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Pričinović
4
1
|
01.04.2018 16:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 4 : 1 | Pričinović | |||||
01.04
16:00
Sloga
Šipurske livade
2
0
|
01.04.2018 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Šipurske livade | |||||
01.04
16:00
Provo 2015
Radnički
1
2
|
01.04.2018 16:00 | Provo 2015 | 1 : 2 | Radnički | |||||
01.04
16:00
Karađorđe
Trešnjevka
4
1
|
01.04.2018 16:00 | Karađorđe | 4 : 1 | Trešnjevka | |||||
01.04
16:00
Dobrava
Pocerina
4
2
|
01.04.2018 16:00 | Dobrava | 4 : 2 | Pocerina |
01.04
15:30
Omladinac
Mladost (B)
3
3
|
01.04.2018 15:30 | Omladinac | 3 : 3 | Mladost (B) | |||||
01.04
15:30
Gradac
Plantaža
2
0
|
01.04.2018 15:30 | Gradac | 2 : 0 | Plantaža | |||||
01.04
15:30
OFK Morava
Radnički
2
0
|
01.04.2018 15:30 | OFK Morava | 2 : 0 | Radnički | |||||
01.04
15:30
Real
Sušica 2012
2
4
|
01.04.2018 15:30 | Real | 2 : 4 | Sušica 2012 | |||||
01.04
15:30
BSK
Marjan MB
3
2
|
01.04.2018 15:30 | BSK | 3 : 2 | Marjan MB | |||||
01.04
15:30
Šumadija
Milanovo
4
3
|
01.04.2018 15:30 | Šumadija | 4 : 3 | Milanovo | |||||
01.04
15:30
Lemind 1953
Bratstvo
3
5
|
01.04.2018 15:30 | Lemind 1953 | 3 : 5 | Bratstvo |
01.04
15:30
Gunjevac
Čučuge
2
4
|
01.04.2018 15:30 | Gunjevac | 2 : 4 | Čučuge | |||||
01.04
15:30
Rudar
OFK Paljuvi
1
1
|
01.04.2018 15:30 | Rudar | 1 : 1 | OFK Paljuvi | |||||
01.04
15:30
Vrelo
Polet (DL)
0
1
|
01.04.2018 15:30 | Vrelo | 0 : 1 | Polet (DL) | |||||
01.04
15:30
Joševa
Kalenić
0
3
|
01.04.2018 15:30 | Joševa | 0 : 3 | Kalenić | |||||
01.04
15:30
OFK Stublenica
Polet (T)
1
2
|
01.04.2018 15:30 | OFK Stublenica | 1 : 2 | Polet (T) |
01.04
15:30
Rakac Stave
Kolubara 2
2
3
|
01.04.2018 15:30 | Rakac Stave | 2 : 3 | Kolubara 2 | |||||
01.04
15:30
Polet
Jadar 2013
0
1
|
01.04.2018 15:30 | Polet | 0 : 1 | Jadar 2013 | |||||
01.04
15:30
Borac
Komanice
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Borac | 2 : 1 | Komanice | |||||
01.04
15:30
Rajac
OFK Brđanac
1
0
|
01.04.2018 15:30 | Rajac | 1 : 0 | OFK Brđanac | |||||
01.04
11:00
Bujačić
Stari drugari
2
1
|
01.04.2018 11:00 | Bujačić | 2 : 1 | Stari drugari | |||||
01.04
15:30
Mladost (VK)
Kotešica
2
3
|
01.04.2018 15:30 | Mladost (VK) | 2 : 3 | Kotešica | |||||
01.04
15:30
Mladost (L)
Milenko Pavlović
2
5
|
01.04.2018 15:30 | Mladost (L) | 2 : 5 | Milenko Pavlović |
01.04
15:30
Jugovići
Varvarin
1
7
|
01.04.2018 15:30 | Jugovići | 1 : 7 | Varvarin | |||||
01.04
15:30
Mladost (DK)
Rubin (DS)
4
3
|
01.04.2018 15:30 | Mladost (DK) | 4 : 3 | Rubin (DS) | |||||
01.04
15:30
14. Oktobar
Mladi Gorani
9
1
|
01.04.2018 15:30 | 14. Oktobar | 9 : 1 | Mladi Gorani | |||||
01.04
15:30
Gradina
Polet 57
3
2
|
01.04.2018 15:30 | Gradina | 3 : 2 | Polet 57 | |||||
01.04
15:30
Rubin (Z)
Velika Drenova
1
3
|
01.04.2018 15:30 | Rubin (Z) | 1 : 3 | Velika Drenova | |||||
01.04
15:30
Borac
Omladinac
2
3
|
01.04.2018 15:30 | Borac | 2 : 3 | Omladinac | |||||
01.04
15:30
Beli Orlovi
Stari Trstenik
2
0
|
01.04.2018 15:30 | Beli Orlovi | 2 : 0 | Stari Trstenik |
01.04
15:30
Roham
Napredak Č
0
0
|
01.04.2018 15:30 | Roham | 0 : 0 | Napredak Č | |||||
01.04
15:30
1.Oktobar
Omladinac
3
1
|
01.04.2018 15:30 | 1.Oktobar | 3 : 1 | Omladinac | |||||
01.04
15:30
Bega
Budućnost
3
1
|
01.04.2018 15:30 | Bega | 3 : 1 | Budućnost | |||||
01.04
15:30
Napredak BT
Proleter
4
1
|
01.04.2018 15:30 | Napredak BT | 4 : 1 | Proleter |
01.04
16:00
Seljak
OFK Bagremar
1
4
|
01.04.2018 16:00 | Seljak | 1 : 4 | OFK Bagremar | |||||
01.04
12:00
21. oktobar
Vinogradi DB
5
1
|
01.04.2018 12:00 | 21. oktobar | 5 : 1 | Vinogradi DB | |||||
01.04
16:00
Maršić
Bratstvo 1975
3
0
|
01.04.2018 16:00 | Maršić | 3 : 0 | Bratstvo 1975 | |||||
01.04
16:00
Pobeda
Divostin
5
1
|
01.04.2018 16:00 | Pobeda | 5 : 1 | Divostin |
01.04
16:00
OFK Sloga
Polet (R)
0
2
|
01.04.2018 16:00 | OFK Sloga | 0 : 2 | Polet (R) | |||||
01.04
16:00
Gredetin
Borac
1
10
|
01.04.2018 16:00 | Gredetin | 1 : 10 | Borac | |||||
01.04
11:00
Ratar
Napredak 2012
0
0
|
01.04.2018 11:00 | Ratar | 0 : 0 | Napredak 2012 | |||||
01.04
11:00
Jastrebac
OFK Napredak 1929
0
1
|
01.04.2018 11:00 | Jastrebac | 0 : 1 | OFK Napredak 1929 |
01.04
15:30
Omladinac (D)
Omladinac (B)
1
0
|
01.04.2018 15:30 | Omladinac (D) | 1 : 0 | Omladinac (B) | |||||
01.04
15:30
Dunav
Hajduk
1
0
|
01.04.2018 15:30 | Dunav | 1 : 0 | Hajduk | |||||
01.04
15:30
Aleksa Šantić
Partizan
5
0
|
01.04.2018 15:30 | Aleksa Šantić | 5 : 0 | Partizan | |||||
01.04
15:30
Radnički 1918
Dinamo 1923
5
0
|
01.04.2018 15:30 | Radnički 1918 | 5 : 0 | Dinamo 1923 | |||||
01.04
15:30
Jedinstvo
Polet
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Polet |
01.04
15:30
Vrbica
B 2000
3
5
|
01.04.2018 15:30 | Vrbica | 3 : 5 | B 2000 | |||||
01.04
15:30
Šamot
Sloga
3
1
|
01.04.2018 15:30 | Šamot | 3 : 1 | Sloga | |||||
01.04
15:30
Plaskovac
Šumadinac
4
2
|
01.04.2018 15:30 | Plaskovac | 4 : 2 | Šumadinac | |||||
01.04
15:30
Brezovac
Mladi rudar
1
3
|
01.04.2018 15:30 | Brezovac | 1 : 3 | Mladi rudar |
01.04
15:30
Sirakovo
Žitkovica 2017
2
0
|
01.04.2018 15:30 | Sirakovo | 2 : 0 | Žitkovica 2017 | |||||
01.04
15:30
Desine
Radnički (P)
5
1
|
01.04.2018 15:30 | Desine | 5 : 1 | Radnički (P) | |||||
01.04
15:30
Dizel
Napredak 1934
1
0
|
01.04.2018 15:30 | Dizel | 1 : 0 | Napredak 1934 | |||||
01.04
15:30
Napredak (P)
Dunavac (P)
4
2
|
01.04.2018 15:30 | Napredak (P) | 4 : 2 | Dunavac (P) | |||||
01.04
15:30
Obilić (Ž)
Žika Marković Uča
3
1
|
01.04.2018 15:30 | Obilić (Ž) | 3 : 1 | Žika Marković Uča |
01.04
15:30
Omladinac (B)
Bata Bulić
2
3
|
01.04.2018 15:30 | Omladinac (B) | 2 : 3 | Bata Bulić | |||||
01.04
15:30
Mladost (R)
Rade Milošević
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Mladost (R) | 2 : 1 | Rade Milošević | |||||
01.04
15:30
Integral
Omladinac (Š)
0
1
|
01.04.2018 15:30 | Integral | 0 : 1 | Omladinac (Š) | |||||
01.04
15:30
Napredak (S)
Manastirica
3
2
|
01.04.2018 15:30 | Napredak (S) | 3 : 2 | Manastirica | |||||
01.04
15:30
Krilaš
Sloga 1952
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Krilaš | 2 : 1 | Sloga 1952 | |||||
01.04
15:30
Radnički (K)
Jasenovac
4
3
|
01.04.2018 15:30 | Radnički (K) | 4 : 3 | Jasenovac |
01.04
16:30
Palić
Žednik
2
2
|
01.04.2018 16:30 | Palić | 2 : 2 | Žednik | |||||
01.04
16:30
Udarnik Višnjevac
Đurđin
2
6
|
01.04.2018 16:30 | Udarnik Višnjevac | 2 : 6 | Đurđin | |||||
01.04
16:30
Bratstvo
OFK Mala Bosna 2015
1
1
|
01.04.2018 16:30 | Bratstvo | 1 : 1 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
01.04
16:30
Hajduk
Elektrovojvodina
2
3
|
01.04.2018 16:30 | Hajduk | 2 : 3 | Elektrovojvodina | |||||
01.04
16:30
Bikovo
Lokomotiva
1
1
|
01.04.2018 16:30 | Bikovo | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
01.04
16:30
Čantavir
Solid
3
0
|
01.04.2018 16:30 | Čantavir | 3 : 0 | Solid |
01.04
16:00
Rudar 2012
Popović
1
3
|
01.04.2018 16:00 | Rudar 2012 | 1 : 3 | Popović | |||||
01.04
16:00
OFK Rogača
Stojnik
3
1
|
01.04.2018 16:00 | OFK Rogača | 3 : 1 | Stojnik | |||||
01.04
13:00
Mladost (G)
Vojvoda
2
2
|
01.04.2018 13:00 | Mladost (G) | 2 : 2 | Vojvoda |
01.04
16:30
Titel
Bačka
1
1
|
01.04.2018 16:30 | Titel | 1 : 1 | Bačka | |||||
01.04
16:30
Moskva
Obilić
0
2
|
01.04.2018 16:30 | Moskva | 0 : 2 | Obilić | |||||
01.04
16:30
Susek
Hajduk
2
1
|
01.04.2018 16:30 | Susek | 2 : 1 | Hajduk | |||||
01.04
16:30
Borac
Dinamo
7
3
|
01.04.2018 16:30 | Borac | 7 : 3 | Dinamo | |||||
01.04
16:30
Fruškogorac
Centar
2
0
|
01.04.2018 16:30 | Fruškogorac | 2 : 0 | Centar |
01.04
16:30
Jadran
Slavija
0
3
|
01.04.2018 16:30 | Jadran | 0 : 3 | Slavija | |||||
01.04
16:30
Jedinstvo (SK)
Hajduk
2
2
|
01.04.2018 16:30 | Jedinstvo (SK) | 2 : 2 | Hajduk | |||||
01.04
16:30
Graničar
Tisa
6
1
|
01.04.2018 16:30 | Graničar | 6 : 1 | Tisa | |||||
01.04
16:30
Jedinstvo (M)
AFK
0
4
|
01.04.2018 16:30 | Jedinstvo (M) | 0 : 4 | AFK | |||||
01.04
16:30
Sloga
Tornjoš
3
0
|
01.04.2018 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Tornjoš | |||||
01.04
16:30
Šampion
Tromedja
3
0
|
01.04.2018 16:30 | Šampion | 3 : 0 | Tromedja |
01.04
16:00
Vojvodina
Tomislavci
3
0
|
01.04.2018 16:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Tomislavci | |||||
01.04
16:00
Krivaja
Mladost Radost
0
0
|
01.04.2018 16:00 | Krivaja | 0 : 0 | Mladost Radost | |||||
01.04
16:00
Jedinstvo
Obilić
1
1
|
01.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Obilić | |||||
01.04
16:00
Eđšeg
Mladost
0
2
|
01.04.2018 16:00 | Eđšeg | 0 : 2 | Mladost |
01.04
16:00
Kulpin
Borac
5
0
|
01.04.2018 16:00 | Kulpin | 5 : 0 | Borac | |||||
01.04
16:00
Naša Zvezda
Krivanj
3
1
|
01.04.2018 16:00 | Naša Zvezda | 3 : 1 | Krivanj | |||||
01.04
16:00
Borac 46
Bačka
1
2
|
01.04.2018 16:00 | Borac 46 | 1 : 2 | Bačka | |||||
01.04
16:00
Maglić
Neštin
2
1
|
01.04.2018 16:00 | Maglić | 2 : 1 | Neštin |
01.04
Gradina
Jelica
0
2
|
01.04.2018 | Gradina | 0 : 2 | Jelica | |||||
01.04
Sloga
Vrelo
5
0
|
01.04.2018 | Sloga | 5 : 0 | Vrelo | |||||
01.04
Prilike
Voćar
6
5
|
01.04.2018 | Prilike | 6 : 5 | Voćar |
01.04
16:00
Morava (K)
Lugovi
2
1
|
01.04.2018 16:00 | Morava (K) | 2 : 1 | Lugovi | |||||
01.04
16:00
Mladost (A)
Vujan
8
0
|
01.04.2018 16:00 | Mladost (A) | 8 : 0 | Vujan | |||||
01.04
16:00
Kej
Morava (M)
3
1
|
01.04.2018 16:00 | Kej | 3 : 1 | Morava (M) | |||||
01.04
11:00
Rakova
Budućnost
1
0
|
01.04.2018 11:00 | Rakova | 1 : 0 | Budućnost | |||||
01.04
16:00
Malba
Čačak 94
1
6
|
01.04.2018 16:00 | Malba | 1 : 6 | Čačak 94 | |||||
01.04
16:00
Prijatelji
Planinac
0
1
|
01.04.2018 16:00 | Prijatelji | 0 : 1 | Planinac |
01.04
15:30
Marjan
BSK
1
1
|
01.04.2018 15:30 | Marjan | 1 : 1 | BSK | |||||
01.04
15:30
Veteran 2015
Karađorđe (V)
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Veteran 2015 | 2 : 1 | Karađorđe (V) | |||||
01.04
15:30
Udarnik Trska 1947
Sloga (M)
1
3
|
01.04.2018 15:30 | Udarnik Trska 1947 | 1 : 3 | Sloga (M) |
01.04
15:30
Ozremica
Velereč 94
4
2
|
01.04.2018 15:30 | Ozremica | 4 : 2 | Velereč 94 | |||||
01.04
15:30
Stella Rossa
Jablanica
0
9
|
01.04.2018 15:30 | Stella Rossa | 0 : 9 | Jablanica | |||||
01.04
15:30
Takovski Ustanak
Šilopaj
3
2
|
01.04.2018 15:30 | Takovski Ustanak | 3 : 2 | Šilopaj | |||||
01.04
15:30
Mladost 09
Donja Vrbava
0
1
|
01.04.2018 15:30 | Mladost 09 | 0 : 1 | Donja Vrbava |
01.04
16:00
Pontes
Milutinovac
3
1
|
01.04.2018 16:00 | Pontes | 3 : 1 | Milutinovac | |||||
01.04
16:00
Egeta
Lovćen
3
1
|
01.04.2018 16:00 | Egeta | 3 : 1 | Lovćen | |||||
01.04
16:00
Lokomotiva
Velika Vrbica
1
1
|
01.04.2018 16:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Velika Vrbica | |||||
01.04
16:00
Kladušnica
Mala Vrbica
0
0
|
01.04.2018 16:00 | Kladušnica | 0 : 0 | Mala Vrbica | |||||
01.04
16:00
Omladinac
Koča Andjelković
0
1
|
01.04.2018 16:00 | Omladinac | 0 : 1 | Koča Andjelković | |||||
01.04
16:00
Dunavac
Rtkovo
0
3
|
01.04.2018 16:00 | Dunavac | 0 : 3 | Rtkovo |
01.04
15:30
Napredak
Sloga
1
2
|
01.04.2018 15:30 | Napredak | 1 : 2 | Sloga | |||||
01.04
15:30
Markovac
Šepšin
1
3
|
01.04.2018 15:30 | Markovac | 1 : 3 | Šepšin | |||||
01.04
15:30
Kosmajac
Radnički PDM
5
0
|
01.04.2018 15:30 | Kosmajac | 5 : 0 | Radnički PDM | |||||
01.04
15:30
Vlaška 1950
Omladinac
2
2
|
01.04.2018 15:30 | Vlaška 1950 | 2 : 2 | Omladinac | |||||
01.04
15:30
Rabrovac
Borac
6
2
|
01.04.2018 15:30 | Rabrovac | 6 : 2 | Borac | |||||
01.04
15:30
OFK Student
Dedinje
3
2
|
01.04.2018 15:30 | OFK Student | 3 : 2 | Dedinje |
01.04
16:00
Posavina
Polet
3
0
|
01.04.2018 16:00 | Posavina | 3 : 0 | Polet | |||||
01.04
16:00
Rvati
Zadrugar
0
2
|
01.04.2018 16:00 | Rvati | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
01.04
16:00
Borac
Krtinska
1
3
|
01.04.2018 16:00 | Borac | 1 : 3 | Krtinska | |||||
01.04
16:00
Partizan
Jedinstvo
5
2
|
01.04.2018 16:00 | Partizan | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
01.04
16:00
Rojkovac
Duboko
1
2
|
01.04.2018 16:00 | Rojkovac | 1 : 2 | Duboko | |||||
01.04
16:00
Ljubinić
Sloga
1
4
|
01.04.2018 16:00 | Ljubinić | 1 : 4 | Sloga |
01.04
16:00
BSK
Bistrica
0
4
|
01.04.2018 16:00 | BSK | 0 : 4 | Bistrica | |||||
01.04
16:00
20. Oktobar
Vreoci
1
1
|
01.04.2018 16:00 | 20. Oktobar | 1 : 1 | Vreoci | |||||
01.04
16:00
Mladi borac
Polet
1
2
|
01.04.2018 16:00 | Mladi borac | 1 : 2 | Polet | |||||
01.04
16:00
Rudar
Sloboda
1
3
|
01.04.2018 16:00 | Rudar | 1 : 3 | Sloboda | |||||
01.04
16:00
Šumadija (MC)
Sloga
1
1
|
01.04.2018 16:00 | Šumadija (MC) | 1 : 1 | Sloga |
01.04
15:00
Plavi Tok
Bakionica
3
2
|
01.04.2018 15:00 | Plavi Tok | 3 : 2 | Bakionica | |||||
01.04
12:00
Trešnjica
Avijatičar
1
2
|
01.04.2018 12:00 | Trešnjica | 1 : 2 | Avijatičar | |||||
01.04
15:00
Dobrinjac
Glumač
1
2
|
01.04.2018 15:00 | Dobrinjac | 1 : 2 | Glumač | |||||
01.04
12:00
Borac
Duškovci
3
2
|
01.04.2018 12:00 | Borac | 3 : 2 | Duškovci | |||||
01.04
12:00
Sečica
Gorobilje
3
1
|
01.04.2018 12:00 | Sečica | 3 : 1 | Gorobilje |
01.04
14:30
Sloga
Skobalj
3
2
|
01.04.2018 14:30 | Sloga | 3 : 2 | Skobalj | |||||
01.04
14:30
OFK Slavija
Budućnost
0
2
|
01.04.2018 14:30 | OFK Slavija | 0 : 2 | Budućnost | |||||
01.04
14:30
Hajduk Veljko 1934
Vučak
3
3
|
01.04.2018 14:30 | Hajduk Veljko 1934 | 3 : 3 | Vučak |
01.04
11:00
Petlić SD 026
Omladinac
2
3
|
01.04.2018 11:00 | Petlić SD 026 | 2 : 3 | Omladinac | |||||
01.04
14:30
Kolarac
Landol
3
2
|
01.04.2018 14:30 | Kolarac | 3 : 2 | Landol | |||||
01.04
14:30
Drugovac
Lunjevac
3
0
|
01.04.2018 14:30 | Drugovac | 3 : 0 | Lunjevac |
01.04
11:00
Klisura
Toplica
0
5
|
01.04.2018 11:00 | Klisura | 0 : 5 | Toplica | |||||
01.04
11:00
Pobeda
Grkinja
6
1
|
01.04.2018 11:00 | Pobeda | 6 : 1 | Grkinja | |||||
01.04
16:00
Elid
Knežica
3
1
|
01.04.2018 16:00 | Elid | 3 : 1 | Knežica | |||||
01.04
16:00
Marina Kutina
Mekiš
4
3
|
01.04.2018 16:00 | Marina Kutina | 4 : 3 | Mekiš |
01.04
15:00
Čarapan
Gornji Stepoš
1
4
|
01.04.2018 15:00 | Čarapan | 1 : 4 | Gornji Stepoš | |||||
01.04
15:00
Meševo
Žabare
3
2
|
01.04.2018 15:00 | Meševo | 3 : 2 | Žabare | |||||
01.04
15:00
Borac
Konjuh
1
1
|
01.04.2018 15:00 | Borac | 1 : 1 | Konjuh | |||||
01.04
15:00
Mladost VPD
Kapidžija
1
1
|
01.04.2018 15:00 | Mladost VPD | 1 : 1 | Kapidžija | |||||
01.04
15:00
Rasina
Mudrakovac
3
0
|
01.04.2018 15:00 | Rasina | 3 : 0 | Mudrakovac | |||||
01.04
15:00
Zdravinje
Sebečevac
3
1
|
01.04.2018 15:00 | Zdravinje | 3 : 1 | Sebečevac |
01.04
16:00
Grlište
Borac
2
1
|
01.04.2018 16:00 | Grlište | 2 : 1 | Borac |
01.04
16:00
Dragojevac
Petrovac 74
0
3
|
01.04.2018 16:00 | Dragojevac | 0 : 3 | Petrovac 74 | |||||
01.04
16:00
Hajduk
Polet
3
0
|
01.04.2018 16:00 | Hajduk | 3 : 0 | Polet | |||||
01.04
11:00
Skupljen 2013
Sloga (R)
6
1
|
01.04.2018 11:00 | Skupljen 2013 | 6 : 1 | Sloga (R) | |||||
01.04
11:00
Verko
Sparta
3
2
|
01.04.2018 11:00 | Verko | 3 : 2 | Sparta | |||||
01.04
11:00
Mladost (Z)
Mladost 2013
1
1
|
01.04.2018 11:00 | Mladost (Z) | 1 : 1 | Mladost 2013 |
01.04
16:30
Sloboda
Popovac
2
1
|
01.04.2018 16:30 | Sloboda | 2 : 1 | Popovac | |||||
01.04
16:30
Donja Mutnica
ISK Izvor
1
3
|
01.04.2018 16:30 | Donja Mutnica | 1 : 3 | ISK Izvor | |||||
01.04
16:30
Vihor
Napredak (Sv)
0
2
|
01.04.2018 16:30 | Vihor | 0 : 2 | Napredak (Sv) | |||||
01.04
16:30
Jedinstvo
Radnički
1
2
|
01.04.2018 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Radnički | |||||
01.04
16:30
OFK Juhor 2016
Heroj
4
0
|
01.04.2018 16:30 | OFK Juhor 2016 | 4 : 0 | Heroj | |||||
01.04
16:30
Budućnost
Razvitak
2
5
|
01.04.2018 16:30 | Budućnost | 2 : 5 | Razvitak |
01.04
15:30
Popadić
Proleter
7
0
|
01.04.2018 15:30 | Popadić | 7 : 0 | Proleter | |||||
01.04
15:30
Gornji Mušić
Toplica
0
2
|
01.04.2018 15:30 | Gornji Mušić | 0 : 2 | Toplica | |||||
01.04
15:30
Tolić
Babajić
3
0
|
01.04.2018 15:30 | Tolić | 3 : 0 | Babajić |
01.04
11:00
Moravac
Navalin
1
3
|
01.04.2018 11:00 | Moravac | 1 : 3 | Navalin | |||||
01.04
11:00
Donja Lomnica
Gornje Sinkovce
5
0
|
01.04.2018 11:00 | Donja Lomnica | 5 : 0 | Gornje Sinkovce | |||||
01.04
10:00
Jašunja
Mladost (DL)
2
0
|
01.04.2018 10:00 | Jašunja | 2 : 0 | Mladost (DL) |
01.04
11:00
Badince
Turekovac
2
1
|
01.04.2018 11:00 | Badince | 2 : 1 | Turekovac | |||||
01.04
15:00
Rudar 1973
Badince
2
6
|
01.04.2018 15:00 | Rudar 1973 | 2 : 6 | Badince |
01.04
11:00
Bojić
OFK Varna
1
1
|
01.04.2018 11:00 | Bojić | 1 : 1 | OFK Varna | |||||
01.04
11:00
Rankovac
Maovi MH
8
2
|
01.04.2018 11:00 | Rankovac | 8 : 2 | Maovi MH |
01.04
15:30
Sloga Gorić
Gradac Pričević
0
0
|
01.04.2018 15:30 | Sloga Gorić | 0 : 0 | Gradac Pričević | |||||
01.04
15:30
Mali korak
OFK Povlen
1
1
|
01.04.2018 15:30 | Mali korak | 1 : 1 | OFK Povlen | |||||
01.04
12:00
Zadrugar
Lukavac
1
5
|
01.04.2018 12:00 | Zadrugar | 1 : 5 | Lukavac | |||||
01.04
11:00
Dupljaj 2016
Žabari
1
6
|
01.04.2018 11:00 | Dupljaj 2016 | 1 : 6 | Žabari |
01.04
11:00
Pambukovica
Vukona
0
0
|
01.04.2018 11:00 | Pambukovica | 0 : 0 | Vukona | |||||
01.04
11:00
Dokmir
OFK Takovo
3
0
|
01.04.2018 11:00 | Dokmir | 3 : 0 | OFK Takovo | |||||
01.04
11:00
Jedinstvo
Sloga
2
2
|
01.04.2018 11:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Sloga | |||||
01.04
11:00
Kolubara
Brgule
1
0
|
01.04.2018 11:00 | Kolubara | 1 : 0 | Brgule | |||||
01.04
11:00
Murgaš 2012
Šarbane
2
3
|
01.04.2018 11:00 | Murgaš 2012 | 2 : 3 | Šarbane | |||||
01.04
11:00
Strelac 001
Omladinac
1
6
|
01.04.2018 11:00 | Strelac 001 | 1 : 6 | Omladinac |
01.04
16:00
Belica
Osaonica
1
4
|
01.04.2018 16:00 | Belica | 1 : 4 | Osaonica | |||||
01.04
16:00
Omladinac
Domaćin
2
0
|
01.04.2018 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | Domaćin | |||||
01.04
16:00
OFK Borac
Sloboda
3
2
|
01.04.2018 16:00 | OFK Borac | 3 : 2 | Sloboda | |||||
01.04
16:00
Trnava
Mladost
1
2
|
01.04.2018 16:00 | Trnava | 1 : 2 | Mladost | |||||
01.04
16:00
Crni Vrh
Dobra Voda
0
0
|
01.04.2018 16:00 | Crni Vrh | 0 : 0 | Dobra Voda |
01.04
16:30
Rudar
Sindjelić
1
1
|
01.04.2018 16:30 | Rudar | 1 : 1 | Sindjelić | |||||
01.04
12:00
Mladi Radnik
Zelenika
7
1
|
01.04.2018 12:00 | Mladi Radnik | 7 : 1 | Zelenika |
01.04
15:30
Sopot
Morava 1932
2
3
|
01.04.2018 15:30 | Sopot | 2 : 3 | Morava 1932 | |||||
01.04
15:30
Proleter 1932
Rudar Kostolac 2008
4
1
|
01.04.2018 15:30 | Proleter 1932 | 4 : 1 | Rudar Kostolac 2008 | |||||
01.04
15:30
Batovac
Sloga (Ć)
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Batovac | 2 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
01.04
15:30
Ljubičevo
Sloga (L)
0
4
|
01.04.2018 15:30 | Ljubičevo | 0 : 4 | Sloga (L) |
01.04
15:30
Napredak (Bu)
Vojvoda Milenko
3
0
|
01.04.2018 15:30 | Napredak (Bu) | 3 : 0 | Vojvoda Milenko | |||||
01.04
15:30
Pobeda (SK)
Zemljoradnik
3
1
|
01.04.2018 15:30 | Pobeda (SK) | 3 : 1 | Zemljoradnik | |||||
01.04
15:30
Beli Orao
Mlava (B)
0
3
|
01.04.2018 15:30 | Beli Orao | 0 : 3 | Mlava (B) |
01.04
11:00
Mladost
Udarnik 2015
6
0
|
01.04.2018 11:00 | Mladost | 6 : 0 | Udarnik 2015 |
01.04
16:00
Proleter
Strmovo
2
4
|
01.04.2018 16:00 | Proleter | 2 : 4 | Strmovo | |||||
01.04
16:00
Lazarevac
Borac (A)
0
4
|
01.04.2018 16:00 | Lazarevac | 0 : 4 | Borac (A) |
01.04
15:30
Borac
Dragoš
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Borac | 2 : 1 | Dragoš | |||||
01.04
11:00
BSK
Burovac
4
1
|
01.04.2018 11:00 | BSK | 4 : 1 | Burovac |
01.04
11:00
Mladost
Žabar
0
1
|
01.04.2018 11:00 | Mladost | 0 : 1 | Žabar | |||||
01.04
11:00
Borac BTG
OFK Jelen
0
0
|
01.04.2018 11:00 | Borac BTG | 0 : 0 | OFK Jelen |
01.04
11:00
Stig (MC)
Stig (C)
4
1
|
01.04.2018 11:00 | Stig (MC) | 4 : 1 | Stig (C) | |||||
01.04
11:00
Jedinstvo (S)
Sloga 1945
2
1
|
01.04.2018 11:00 | Jedinstvo (S) | 2 : 1 | Sloga 1945 |
01.04
15:30
OFK Metalac
Telečka
1
1
|
01.04.2018 15:30 | OFK Metalac | 1 : 1 | Telečka | |||||
01.04
15:30
Terekveš
Dinamo
1
0
|
01.04.2018 15:30 | Terekveš | 1 : 0 | Dinamo | |||||
01.04
15:30
Graničar
KFK Kula
2
3
|
01.04.2018 15:30 | Graničar | 2 : 3 | KFK Kula |
01.04
16:30
Partizan
Lipolist
3
1
|
01.04.2018 16:30 | Partizan | 3 : 1 | Lipolist | |||||
01.04
16:30
Zadrugar
Culjković
3
0
|
01.04.2018 16:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Culjković | |||||
01.04
16:30
Napredak
POFK Letnjikovac
4
1
|
01.04.2018 16:30 | Napredak | 4 : 1 | POFK Letnjikovac |
01.04
11:00
Globoder
Polet (Š)
6
0
|
01.04.2018 11:00 | Globoder | 6 : 0 | Polet (Š) | |||||
01.04
11:00
Vratare
Padež
1
6
|
01.04.2018 11:00 | Vratare | 1 : 6 | Padež |
01.04
16:30
Napredak
PSS-192
2
0
|
01.04.2018 16:30 | Napredak | 2 : 0 | PSS-192 | |||||
01.04
16:30
Lipar
OFK Dragoševac
1
2
|
01.04.2018 16:30 | Lipar | 1 : 2 | OFK Dragoševac |
01.04
16:00
Slavija
Drina
4
0
|
01.04.2018 16:00 | Slavija | 4 : 0 | Drina |
01.04
15:00
Grbalj
Zeta
2
0
|
01.04.2018 15:00 | Grbalj | 2 : 0 | Zeta |
01.04
15:30
Cetinje
Mornar
0
3
|
01.04.2018 15:30 | Cetinje | 0 : 3 | Mornar | |||||
01.04
15:30
Ibar
OFK Mladost Lješkopolje 1970
1
2
|
01.04.2018 15:30 | Ibar | 1 : 2 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
01.04
15:30
Igalo
Berane
1
0
|
01.04.2018 15:30 | Igalo | 1 : 0 | Berane | |||||
01.04
15:30
Jedinstvo
Lovćen
2
0
|
01.04.2018 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Lovćen | |||||
01.04
15:30
Jezero
Bokelj
0
4
|
01.04.2018 15:30 | Jezero | 0 : 4 | Bokelj | |||||
01.04
15:30
Otrant
Čelik
3
0
|
01.04.2018 15:30 | Otrant | 3 : 0 | Čelik |
01.04
18:30
Kom Eurozox 2
Gorštak
1
0
|
01.04.2018 18:30 | Kom Eurozox 2 | 1 : 0 | Gorštak | |||||
01.04
16:00
Bratstvo
Drezga
3
2
|
01.04.2018 16:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Drezga | |||||
01.04
12:00
Crvena stijena
Ribnica
3
2
|
01.04.2018 12:00 | Crvena stijena | 3 : 2 | Ribnica |
01.04
Napredak
Petnjica
0
4
|
01.04.2018 | Napredak | 0 : 4 | Petnjica | |||||
01.04
Komovi
Gusinje
1
1
|
01.04.2018 | Komovi | 1 : 1 | Gusinje | |||||
01.04
Brskovo
Polimlje
2
0
|
01.04.2018 | Brskovo | 2 : 0 | Polimlje | |||||
01.04
OFK Borac
Fair Play
2
1
|
01.04.2018 | OFK Borac | 2 : 1 | Fair Play |
01.04
14:30
Arsenal
Stoke
3
0
|
01.04.2018 14:30 | Arsenal | 3 : 0 | Stoke | |||||
01.04
17:00
Chelsea
Tottenham
1
3
|
01.04.2018 17:00 | Chelsea | 1 : 3 | Tottenham |
01.04
12:00
Espanyol
Alavés
0
0
|
01.04.2018 12:00 | Espanyol | 0 : 0 | Alavés | |||||
01.04
20:45
Atlético Madrid
La Coruña
1
0
|
01.04.2018 20:45 | Atlético Madrid | 1 : 0 | La Coruña | |||||
01.04
16:15
Leganés
Valencia
0
1
|
01.04.2018 16:15 | Leganés | 0 : 1 | Valencia | |||||
01.04
18:30
Eibar
Real Sociedad
0
0
|
01.04.2018 18:30 | Eibar | 0 : 0 | Real Sociedad | |||||
01.04
18:30
Málaga
Villarreal
1
0
|
01.04.2018 18:30 | Málaga | 1 : 0 | Villarreal |
01.04
15:30
Werder
Eintracht
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Werder | 2 : 1 | Eintracht | |||||
01.04
18:00
Mainz 05
Borussia Mönchengladbach
0
0
|
01.04.2018 18:00 | Mainz 05 | 0 : 0 | Borussia Mönchengladbach |
01.04
17:00
Caen
Montpellier
1
3
|
01.04.2018 17:00 | Caen | 1 : 3 | Montpellier | |||||
01.04
15:00
Guingamp
Bordeaux
2
1
|
01.04.2018 15:00 | Guingamp | 2 : 1 | Bordeaux | |||||
01.04
17:00
Lille
Amiens SC
0
1
|
01.04.2018 17:00 | Lille | 0 : 1 | Amiens SC | |||||
01.04
21:00
Lyon
Toulouse
2
0
|
01.04.2018 21:00 | Lyon | 2 : 0 | Toulouse | |||||
01.04
17:00
Nantes
Saint-Étienne
0
3
|
01.04.2018 17:00 | Nantes | 0 : 3 | Saint-Étienne | |||||
01.04
17:00
Strasbourg
Metz
2
2
|
01.04.2018 17:00 | Strasbourg | 2 : 2 | Metz | |||||
01.04
17:00
Troyes
Nice
0
2
|
01.04.2018 17:00 | Troyes | 0 : 2 | Nice |
01.04
17:00
Čukarički
Spartak ŽK
4
1
|
01.04.2018 17:00 | Čukarički | 4 : 1 | Spartak ŽK | |||||
01.04
17:00
Mladost
Crvena zvezda
2
5
|
01.04.2018 17:00 | Mladost | 2 : 5 | Crvena zvezda |
01.04
15:30
Proleter
TSC
2
2
|
01.04.2018 15:30 | Proleter | 2 : 2 | TSC | |||||
01.04
15:30
Radnički (P)
Bežanija
0
2
|
01.04.2018 15:30 | Radnički (P) | 0 : 2 | Bežanija | |||||
01.04
15:30
Temnić 1924
Dinamo
2
1
|
01.04.2018 15:30 | Temnić 1924 | 2 : 1 | Dinamo | |||||
01.04
15:30
Sloboda
Budućnost
0
2
|
01.04.2018 15:30 | Sloboda | 0 : 2 | Budućnost | |||||
01.04
15:30
Inđija
Metalac
1
0
|
01.04.2018 15:30 | Inđija | 1 : 0 | Metalac | |||||
01.04
15:30
Teleoptik
ČSK Pivara
0
0
|
01.04.2018 15:30 | Teleoptik | 0 : 0 | ČSK Pivara | |||||
01.04
15:30
Radnički 1923
Jagodina
5
0
|
01.04.2018 15:30 | Radnički 1923 | 5 : 0 | Jagodina | |||||
01.04
18:00
Novi Pazar
Sinđelić
1
0
|
01.04.2018 18:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Sinđelić |
01.04
13:00
Karađorđe
Radnički 2012
0
2
|
01.04.2018 13:00 | Karađorđe | 0 : 2 | Radnički 2012 |
01.04
12:00
Bežanija
Sindjelć
1
1
|
01.04.2018 12:00 | Bežanija | 1 : 1 | Sindjelć | |||||
01.04
15:00
Radnički (O)
BASK
0
1
|
01.04.2018 15:00 | Radnički (O) | 0 : 1 | BASK | |||||
01.04
13:00
Kolubara
BSK Borča
2
0
|
01.04.2018 13:00 | Kolubara | 2 : 0 | BSK Borča |
01.04
10:00
Zmaj 1953
Poštar 1930
0
6
|
01.04.2018 10:00 | Zmaj 1953 | 0 : 6 | Poštar 1930 |
01.04
16:00
Palilulac
Posavina
6
0
|
01.04.2018 16:00 | Palilulac | 6 : 0 | Posavina | |||||
01.04
14:00
GSP Polet
Šumadinac
4
0
|
01.04.2018 14:00 | GSP Polet | 4 : 0 | Šumadinac | |||||
01.04
13:00
Beograd 1929
Minel
3
3
|
01.04.2018 13:00 | Beograd 1929 | 3 : 3 | Minel |
01.04
10:00
Omladinac
Vojvodina
1
2
|
01.04.2018 10:00 | Omladinac | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
01.04
09:30
Crvena zvezda
Proleter
1
5
|
01.04.2018 09:30 | Crvena zvezda | 1 : 5 | Proleter |
01.04
10:00
Radnički (S)
TSC
0
2
|
01.04.2018 10:00 | Radnički (S) | 0 : 2 | TSC | |||||
01.04
11:00
Bačka 1901
ČSK Pivara
3
0
|
01.04.2018 11:00 | Bačka 1901 | 3 : 0 | ČSK Pivara |
01.04
10:00
Radnički (K)
Mladost (O)
5
2
|
01.04.2018 10:00 | Radnički (K) | 5 : 2 | Mladost (O) |
01.04
10:00
Internacional MK
Brodarac MK
1
1
|
01.04.2018 10:00 | Internacional MK | 1 : 1 | Brodarac MK | |||||
01.04
10:00
Radnički MK
Lokomotiva MK
0
1
|
01.04.2018 10:00 | Radnički MK | 0 : 1 | Lokomotiva MK | |||||
01.04
12:00
Zemun MK
Rad MK
2
0
|
01.04.2018 12:00 | Zemun MK | 2 : 0 | Rad MK |
01.04
11:00
Zuce MK
Bežanija MO
7
1
|
01.04.2018 11:00 | Zuce MK | 7 : 1 | Bežanija MO | |||||
01.04
10:00
Borac MK
Torlak MK
0
9
|
01.04.2018 10:00 | Borac MK | 0 : 9 | Torlak MK |
01.04
14:30
Zemun
Crvena zvezda
0
1
|
01.04.2018 14:30 | Zemun | 0 : 1 | Crvena zvezda |
01.04
12:00
Radnički (NB)
011
0
0
|
01.04.2018 12:00 | Radnički (NB) | 0 : 0 | 011 | |||||
01.04
11:30
Radnički (O)
Bežanija
0
1
|
01.04.2018 11:30 | Radnički (O) | 0 : 1 | Bežanija |
01.04
14:00
Žarkovo
Balkan
2
1
|
01.04.2018 14:00 | Žarkovo | 2 : 1 | Balkan |
01.04
11:00
Cerovac
7.juli
3
3
|
01.04.2018 11:00 | Cerovac | 3 : 3 | 7.juli |
01.04
09:00
Rakovica
Novi Beograd
0
0
|
01.04.2018 09:00 | Rakovica | 0 : 0 | Novi Beograd | |||||
01.04
12:00
Budućnost
Prva Iskra
5
1
|
01.04.2018 12:00 | Budućnost | 5 : 1 | Prva Iskra |
01.04
15:00
Apolon
OFK Ras
3
0
|
01.04.2018 15:00 | Apolon | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
01.04
12:30
Šumadija 1903
AS
0
1
|
01.04.2018 12:30 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | AS |
01.04
12:00
Radnički (SM)
Radnički (Š)
0
1
|
01.04.2018 12:00 | Radnički (SM) | 0 : 1 | Radnički (Š) |
01.04
12:00
Vrbas
Bečej 1918
1
2
|
01.04.2018 12:00 | Vrbas | 1 : 2 | Bečej 1918 |
01.04
10:00
Polet
Zabrezje
4
3
|
01.04.2018 10:00 | Polet | 4 : 3 | Zabrezje | |||||
01.04
10:00
Jedinstvo
Crvena Zastava
7
1
|
01.04.2018 10:00 | Jedinstvo | 7 : 1 | Crvena Zastava |
01.04
12:00
Dinamo 1945
OFK Vršac
4
1
|
01.04.2018 12:00 | Dinamo 1945 | 4 : 1 | OFK Vršac |
01.04
10:00
BSK Borča MK
Rad MK
1
4
|
01.04.2018 10:00 | BSK Borča MK | 1 : 4 | Rad MK | |||||
01.04
14:00
Radnički NB MK
011 MK
0
3
|
01.04.2018 14:00 | Radnički NB MK | 0 : 3 | 011 MK |
01.04
Lola MK
011 MK
1
3
|
01.04.2018 | Lola MK | 1 : 3 | 011 MK | |||||
01.04
OFK Beograd B MK
Nord Star MK
10
0
|
01.04.2018 | OFK Beograd B MK | 10 : 0 | Nord Star MK |
01.04
Bežanija MK
Jedinstvo MK
2
0
|
01.04.2018 | Bežanija MK | 2 : 0 | Jedinstvo MK | |||||
01.04
Sopot MK
OLE MK
2
0
|
01.04.2018 | Sopot MK | 2 : 0 | OLE MK | |||||
01.04
Institut MK
Banja MK
4
0
|
01.04.2018 | Institut MK | 4 : 0 | Banja MK |
01.04
10:00
Kolubara
Teleoptik
0
3
|
01.04.2018 10:00 | Kolubara | 0 : 3 | Teleoptik | |||||
01.04
10:00
BSK 1925
Čukarički
0
5
|
01.04.2018 10:00 | BSK 1925 | 0 : 5 | Čukarički | |||||
01.04
17:00
Zemun
011
2
3
|
01.04.2018 17:00 | Zemun | 2 : 3 | 011 | |||||
01.04
13:00
Voždovac
OFK Beograd
3
3
|
01.04.2018 13:00 | Voždovac | 3 : 3 | OFK Beograd |
01.04
16:00
Radnički (NB)
BSK
1
2
|
01.04.2018 16:00 | Radnički (NB) | 1 : 2 | BSK |
01.04
13:00
Obilić
Sloboda
0
6
|
01.04.2018 13:00 | Obilić | 0 : 6 | Sloboda |
01.04
10:00
Balkan
Palilulac
2
2
|
01.04.2018 10:00 | Balkan | 2 : 2 | Palilulac | |||||
01.04
12:00
Boleč
Beograd 1929
5
0
|
01.04.2018 12:00 | Boleč | 5 : 0 | Beograd 1929 |
01.04
11:00
Rakovica
Milutinac
3
0
|
01.04.2018 11:00 | Rakovica | 3 : 0 | Milutinac | |||||
01.04
15:30
Prva Iskra
Komgrap
10
0
|
01.04.2018 15:30 | Prva Iskra | 10 : 0 | Komgrap |
01.04
10:00
Radnički (SM)
Srem
0
4
|
01.04.2018 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 4 | Srem |
01.04
12:00
Radnički (K)
Borac (Sa)
13
0
|
01.04.2018 12:00 | Radnički (K) | 13 : 0 | Borac (Sa) |
01.04
11:00
Hajdučica
Partizan (U)
0
2
|
01.04.2018 11:00 | Hajdučica | 0 : 2 | Partizan (U) | |||||
01.04
10:00
Budućnost (A)
Mladost
2
4
|
01.04.2018 10:00 | Budućnost (A) | 2 : 4 | Mladost |
01.04
09:00
Krtinska
Zabrezje
1
4
|
01.04.2018 09:00 | Krtinska | 1 : 4 | Zabrezje | |||||
01.04
10:00
Posavina
Zadrugar
3
0
|
01.04.2018 10:00 | Posavina | 3 : 0 | Zadrugar |
01.04
10:00
Dinamo 1945
OFK Vršac
6
0
|
01.04.2018 10:00 | Dinamo 1945 | 6 : 0 | OFK Vršac |
01.04
Pinkum
Homoljac
0
3
|
01.04.2018 | Pinkum | 0 : 3 | Homoljac |
01.04
09:30
011 MK
Zemun MK
0
4
|
01.04.2018 09:30 | 011 MK | 0 : 4 | Zemun MK | |||||
01.04
15:30
Voždovac MK
Internacional MK
2
3
|
01.04.2018 15:30 | Voždovac MK | 2 : 3 | Internacional MK | |||||
01.04
09:00
Radnički (O) MK
BSK Borča MK
2
1
|
01.04.2018 09:00 | Radnički (O) MK | 2 : 1 | BSK Borča MK |
01.04
18:00
Voždovac B
Olimpik MK
0
3
|
01.04.2018 18:00 | Voždovac B | 0 : 3 | Olimpik MK |
01.04
09:30
BASK MK
Rakovica MK
2
1
|
01.04.2018 09:30 | BASK MK | 2 : 1 | Rakovica MK |
01.04
11:00
OFK Beograd
Brodarac 1947
2
2
|
01.04.2018 11:00 | OFK Beograd | 2 : 2 | Brodarac 1947 | |||||
01.04
09:00
Voždovac
Zemun
2
1
|
01.04.2018 09:00 | Voždovac | 2 : 1 | Zemun |
01.04
12:30
Balkan
Palilulac
4
1
|
01.04.2018 12:30 | Balkan | 4 : 1 | Palilulac |
01.04
16:00
Žarkovo
Munja Barič
2
3
|
01.04.2018 16:00 | Žarkovo | 2 : 3 | Munja Barič | |||||
01.04
17:30
Borac
Heroj Polet
4
1
|
01.04.2018 17:30 | Borac | 4 : 1 | Heroj Polet |
01.04
12:00
Leštane
Kormoran
1
0
|
01.04.2018 12:00 | Leštane | 1 : 0 | Kormoran | |||||
01.04
19:15
Zemun
Crvena zvezda MML
8
0
|
01.04.2018 19:15 | Zemun | 8 : 0 | Crvena zvezda MML |
01.04
Partizan
Skela
0
6
|
01.04.2018 | Partizan | 0 : 6 | Skela | |||||
01.04
Zvezda
Sloga
6
2
|
01.04.2018 | Zvezda | 6 : 2 | Sloga |
01.04
13:00
Kris Kros
Futog Tupanjac MD
86
77
|
01.04.2018 13:00 | Kris Kros | 86 : 77 | Futog Tupanjac MD | |||||
01.04
19:00
Radnički
Srem
92
70
|
01.04.2018 19:00 | Radnički | 92 : 70 | Srem |
01.04
19:00
Bor RTB
Jastrebac
91
81
|
01.04.2018 19:00 | Bor RTB | 91 : 81 | Jastrebac | |||||
01.04
19:30
Dimitrovgrad
Radnik
71
73
|
01.04.2018 19:30 | Dimitrovgrad | 71 : 73 | Radnik |
01.04
14:00
Slodes
Žitko Basket
120
76
|
01.04.2018 14:00 | Slodes | 120 : 76 | Žitko Basket | |||||
01.04
17:00
Beko
Borča
81
74
|
01.04.2018 17:00 | Beko | 81 : 74 | Borča | |||||
01.04
14:20
Radnički (O)
BASK
65
75
|
01.04.2018 14:20 | Radnički (O) | 65 : 75 | BASK |
01.04
15:00
Kadet
Sivac
76
89
|
01.04.2018 15:00 | Kadet | 76 : 89 | Sivac | |||||
01.04
20:30
Crvenka
Sloboda (NS)
70
95
|
01.04.2018 20:30 | Crvenka | 70 : 95 | Sloboda (NS) |
01.04
14:00
Hisar
Actavis Academy
63
82
|
01.04.2018 14:00 | Hisar | 63 : 82 | Actavis Academy | |||||
01.04
17:00
Zicer
Mladost
77
70
|
01.04.2018 17:00 | Zicer | 77 : 70 | Mladost |
01.04
21:30
Umka 2009
Barajevo
56
97
|
01.04.2018 21:30 | Umka 2009 | 56 : 97 | Barajevo | |||||
01.04
16:30
Grocka
Vitez
68
74
|
01.04.2018 16:30 | Grocka | 68 : 74 | Vitez | |||||
01.04
16:20
Zvezdara
Vizura
95
76
|
01.04.2018 16:20 | Zvezdara | 95 : 76 | Vizura | |||||
01.04
17:20
Cerak
Barajevo Bambi
71
63
|
01.04.2018 17:20 | Cerak | 71 : 63 | Barajevo Bambi | |||||
01.04
18:00
BTC
Mladost 2
81
70
|
01.04.2018 18:00 | BTC | 81 : 70 | Mladost 2 |
01.04
19:00
Budućnost VOLI
Cedevita
72
57
|
01.04.2018 19:00 | Budućnost VOLI | 72 : 57 | Cedevita | 2:1 |
01.04
15:00
Mladost Admiral
Tamiš
71
78
|
01.04.2018 15:00 | Mladost Admiral | 71 : 78 | Tamiš |
01.04
13:00
Paraćin
Loznica
50
82
|
01.04.2018 13:00 | Paraćin | 50 : 82 | Loznica | |||||
01.04
15:30
Radnički
Mileševka
86
59
|
01.04.2018 15:30 | Radnički | 86 : 59 | Mileševka |
01.04
17:00
Gračac
Bukovica Putevi
1
3
|
01.04.2018 17:00 | Gračac | 1 : 3 | Bukovica Putevi |
01.04
14:30
Antena
Partizan
0
3
|
01.04.2018 14:30 | Antena | 0 : 3 | Partizan |
01.04
17:00
Topličanin
Niš 2
3
2
|
01.04.2018 17:00 | Topličanin | 3 : 2 | Niš 2 | |||||
01.04
15:00
Pirot
Vranje
2
3
|
01.04.2018 15:00 | Pirot | 2 : 3 | Vranje | |||||
01.04
15:00
MOK Topličanin 97
Radan
3
0
|
01.04.2018 15:00 | MOK Topličanin 97 | 3 : 0 | Radan | |||||
01.04
17:00
Ozren
Desetka
1
3
|
01.04.2018 17:00 | Ozren | 1 : 3 | Desetka |
01.04
14:00
Priboj
Drina
1
3
|
01.04.2018 14:00 | Priboj | 1 : 3 | Drina | |||||
01.04
14:00
VA 014 Gorenje 2
Tamnava Voćar
3
0
|
01.04.2018 14:00 | VA 014 Gorenje 2 | 3 : 0 | Tamnava Voćar |
01.04
19:00
Šumadija
Lucky Star
3
2
|
01.04.2018 19:00 | Šumadija | 3 : 2 | Lucky Star |
01.04
18:00
Stig
As
3
0
|
01.04.2018 18:00 | Stig | 3 : 0 | As | |||||
01.04
19:00
Jedinstvo
Roda
3
0
|
01.04.2018 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Roda |
01.04
16:00
Srem Iton
Novi Sad
1
3
|
01.04.2018 16:00 | Srem Iton | 1 : 3 | Novi Sad | |||||
01.04
19:30
Dubočica
Toplički Vitezovi
0
3
|
01.04.2018 19:30 | Dubočica | 0 : 3 | Toplički Vitezovi | |||||
01.04
16:00
Borac
Bečej
3
1
|
01.04.2018 16:00 | Borac | 3 : 1 | Bečej |
01.04
13:00
Pirot
Paraćin
3
1
|
01.04.2018 13:00 | Pirot | 3 : 1 | Paraćin | |||||
01.04
17:00
Zaječar
Student
3
0
|
01.04.2018 17:00 | Zaječar | 3 : 0 | Student | |||||
01.04
19:00
Stampedo
Kuršumlija
3
0
|
01.04.2018 19:00 | Stampedo | 3 : 0 | Kuršumlija | |||||
01.04
16:00
Aleksinac
Bor
0
3
|
01.04.2018 16:00 | Aleksinac | 0 : 3 | Bor |
01.04
18:00
Mokra Gora
Tehničar
1
3
|
01.04.2018 18:00 | Mokra Gora | 1 : 3 | Tehničar | |||||
01.04
17:00
Tutin
Crnokosa Artos
3
1
|
01.04.2018 17:00 | Tutin | 3 : 1 | Crnokosa Artos |
01.04
15:30
Lavice 07
Kikinda
3
1
|
01.04.2018 15:30 | Lavice 07 | 3 : 1 | Kikinda | |||||
01.04
17:00
Ruma
Maks
3
0
|
01.04.2018 17:00 | Ruma | 3 : 0 | Maks | |||||
01.04
19:00
Mladost (NP)
Partizan
3
2
|
01.04.2018 19:00 | Mladost (NP) | 3 : 2 | Partizan |
01.04
14:00
Radnički
AS
3
0
|
01.04.2018 14:00 | Radnički | 3 : 0 | AS |
01.04
16:00
Fortuna plus
Imlek
0
3
|
01.04.2018 16:00 | Fortuna plus | 0 : 3 | Imlek |
01.04
17:00
Žabalj Volej
Krajišnik
1
3
|
01.04.2018 17:00 | Žabalj Volej | 1 : 3 | Krajišnik |
01.04
15:00
Blok Aut
Dunav Volej
3
0
|
01.04.2018 15:00 | Blok Aut | 3 : 0 | Dunav Volej |
01.04
11:30
Obrenovac
Vizurine Ajkulice
3
1
|
01.04.2018 11:30 | Obrenovac | 3 : 1 | Vizurine Ajkulice | |||||
01.04
11:30
Železničar
Kolubara
0
3
|
01.04.2018 11:30 | Železničar | 0 : 3 | Kolubara |
01.04
10:00
Mladenovac
BG Volley
3
1
|
01.04.2018 10:00 | Mladenovac | 3 : 1 | BG Volley | |||||
01.04
11:30
Akademija Singidunum
Roda 2
3
1
|
01.04.2018 11:30 | Akademija Singidunum | 3 : 1 | Roda 2 |
01.04
17:00
Omladinac
Gimnazijalac
3
0
|
01.04.2018 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Gimnazijalac |
01.04
13:00
Jagodina
Spartak (Lj)
0
3
|
01.04.2018 13:00 | Jagodina | 0 : 3 | Spartak (Lj) |
01.04
12:45
Roda
Železničar
3
0
|
01.04.2018 12:45 | Roda | 3 : 0 | Železničar | |||||
01.04
10:50
Lucky Star
Crvena zvezda
0
3
|
01.04.2018 10:50 | Lucky Star | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
01.04
09:00
AS
Blok Aut
2
3
|
01.04.2018 09:00 | AS | 2 : 3 | Blok Aut | |||||
01.04
09:00
Partizan
Crnjanski
0
3
|
01.04.2018 09:00 | Partizan | 0 : 3 | Crnjanski |
01.04
10:50
Volleyland 2
Lucky Star 2
3
0
|
01.04.2018 10:50 | Volleyland 2 | 3 : 0 | Lucky Star 2 | |||||
01.04
12:45
Novi Beograd
Vizurine Ajkulice
0
3
|
01.04.2018 12:45 | Novi Beograd | 0 : 3 | Vizurine Ajkulice |
01.04
18:00
Morava
Kolubara
27
31
|
01.04.2018 18:00 | Morava | 27 : 31 | Kolubara | |||||
01.04
19:30
Mačva
Proleter
25
22
|
01.04.2018 19:30 | Mačva | 25 : 22 | Proleter |
01.04
20:00
Karađorđe
Topličanin
22
26
|
01.04.2018 20:00 | Karađorđe | 22 : 26 | Topličanin |
01.04
15:00
Trepča
Pobednik
26
28
|
01.04.2018 15:00 | Trepča | 26 : 28 | Pobednik | |||||
01.04
19:00
Metalac
Goč Merkur
39
31
|
01.04.2018 19:00 | Metalac | 39 : 31 | Goč Merkur |
01.04
19:00
Metalac Gorenje
Sloga
33
26
|
01.04.2018 19:00 | Metalac Gorenje | 33 : 26 | Sloga | |||||
01.04
21:00
Beograd
Smederevo
30
24
|
01.04.2018 21:00 | Beograd | 30 : 24 | Smederevo |
01.04
18:00
Pirot
BSK Heba
30
45
|
01.04.2018 18:00 | Pirot | 30 : 45 | BSK Heba | |||||
01.04
16:00
Vlasotince
Hisar
33
32
|
01.04.2018 16:00 | Vlasotince | 33 : 32 | Hisar |
01.04
19:00
Vojvoda Stepa
ORK Pančevo
29
35
|
01.04.2018 19:00 | Vojvoda Stepa | 29 : 35 | ORK Pančevo |
01.04
13:00
Sloga 2 Zmart Force
SDG Užice
28
25
|
01.04.2018 13:00 | Sloga 2 Zmart Force | 28 : 25 | SDG Užice |
01.04
19:00
Radnički 1964 2
Lokomotiva 2
34
24
|
01.04.2018 19:00 | Radnički 1964 2 | 34 : 24 | Lokomotiva 2 |
01.04
16:30
Hajduk Veljko 2
Mladost 1949
17
25
|
01.04.2018 16:30 | Hajduk Veljko 2 | 17 : 25 | Mladost 1949 |
01.04
18:00
Umčari
Udarnik
22
17
|
01.04.2018 18:00 | Umčari | 22 : 17 | Udarnik |
01.04
13:00
Vranje 1957 - 2
Mladost
24
25
|
01.04.2018 13:00 | Vranje 1957 - 2 | 24 : 25 | Mladost | |||||
01.04
12:00
Dubočica 54 - 2
Morava 84
32
24
|
01.04.2018 12:00 | Dubočica 54 - 2 | 32 : 24 | Morava 84 |
01.04
17:00
Partizan
Metaloplastika
29
25
|
01.04.2018 17:00 | Partizan | 29 : 25 | Metaloplastika |
01.04
16:30
Mladost
Želja
37
22
|
01.04.2018 16:30 | Mladost | 37 : 22 | Želja |
01.04
18:00
Košutnjak
Knjaz Miloš 2
22
39
|
01.04.2018 18:00 | Košutnjak | 22 : 39 | Knjaz Miloš 2 | |||||
01.04
17:30
Metalac AD
Župa
34
17
|
01.04.2018 17:30 | Metalac AD | 34 : 17 | Župa |
01.04
18:00
Rtanj
Dubočica
14
26
|
01.04.2018 18:00 | Rtanj | 14 : 26 | Dubočica |
01.04
17:00
Rudar
Radnički (O)
21
32
|
01.04.2018 17:00 | Rudar | 21 : 32 | Radnički (O) |
01.04
16:30
Jugović (Ž)
Miletić
36
12
|
01.04.2018 16:30 | Jugović (Ž) | 36 : 12 | Miletić |
01.04
11:30
Radnički BG
Kolubara
|
01.04.2018 11:30 | Radnički BG | : | Kolubara | |||||
01.04
19:00
VGSK
Beograd 2
|
01.04.2018 19:00 | VGSK | : | Beograd 2 |
01.04
17:00
Junior
Mladost (NP)
19
21
|
01.04.2018 17:00 | Junior | 19 : 21 | Mladost (NP) |
01.04
16:00
Kučevo
Proleter
28
21
|
01.04.2018 16:00 | Kučevo | 28 : 21 | Proleter | |||||
01.04
17:00
Metalac
Minaqua
24
43
|
01.04.2018 17:00 | Metalac | 24 : 43 | Minaqua |
01.04
10:30
Beograd
Bečej
6
7
|
01.04.2018 10:30 | Beograd | 6 : 7 | Bečej | 0:1 |
01.04
20:30
Deus
Jastrebac
3
8
|
01.04.2018 20:30 | Deus | 3 : 8 | Jastrebac |
01.04
19:00
Ivanjica
Ekonomist
8
1
|
01.04.2018 19:00 | Ivanjica | 8 : 1 | Ekonomist |
01.04
20:30
Pčinja
Tisa
7
1
|
01.04.2018 20:30 | Pčinja | 7 : 1 | Tisa | |||||
01.04
20:30
Novi Sad
Leteći Holandjanin
7
6
|
01.04.2018 20:30 | Novi Sad | 7 : 6 | Leteći Holandjanin |
01.04
19:00
Zlatar 033
Ekonomac 2
4
11
|
01.04.2018 19:00 | Zlatar 033 | 4 : 11 | Ekonomac 2 | |||||
01.04
13:30
Raška
Olimp
9
2
|
01.04.2018 13:30 | Raška | 9 : 2 | Olimp |
01.04
21:00
Akademac
Radnički 2010
4
2
|
01.04.2018 21:00 | Akademac | 4 : 2 | Radnički 2010 |
01.04
19:30
Dolap
Gurgusovac
4
2
|
01.04.2018 19:30 | Dolap | 4 : 2 | Gurgusovac |
01.04
13:00
Rad Mozzart
BRK Crvena Zvezda
31
19
|
01.04.2018 13:00 | Rad Mozzart | 31 : 19 | BRK Crvena Zvezda |
01.04
Wild Boars Kragujevac
Golden Bears Bor
35
0
|
01.04.2018 | Wild Boars Kragujevac | 35 : 0 | Golden Bears Bor | |||||
01.04
Indians Inđija
Black Hornets
38
6
|
01.04.2018 | Indians Inđija | 38 : 6 | Black Hornets | |||||
01.04
Blue Dragons Beograd
Sirmium Legionaries SM
37
7
|
01.04.2018 | Blue Dragons Beograd | 37 : 7 | Sirmium Legionaries SM | |||||
01.04
15:00
Golden Bears Bor
Sirmium Legionaries SM
12
14
|
01.04.2018 15:00 | Golden Bears Bor | 12 : 14 | Sirmium Legionaries SM | |||||
01.04
12:00
Black Hornets
Blue Dragons Beograd
20
0
|
01.04.2018 12:00 | Black Hornets | 20 : 0 | Blue Dragons Beograd | |||||
01.04
11:00
Wild Boars Kragujevac
Vukovi Beograd
38
21
|
01.04.2018 11:00 | Wild Boars Kragujevac | 38 : 21 | Vukovi Beograd |
01.04
14:00
Celtis Sombor
Royal Crowns Kraljevo
9
6
|
01.04.2018 14:00 | Celtis Sombor | 9 : 6 | Royal Crowns Kraljevo | |||||
01.04
14:00
Angel Warriors Čačak
Knights Klek
20
22
|
01.04.2018 14:00 | Angel Warriors Čačak | 20 : 22 | Knights Klek |