XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 97 utakmica za dan
Četvrtak, 5 April 2018


Fudbal

Jedinstvo (B)
Bobovište
4 : 1
Gredetin
Gredetin
05.04.2018 16:30
Jedinstvo (B)
4 : 1
Gredetin
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
05.04.2018 16:00
OFK Rutevac 1908
1 : 0
Pobeda 1976
Polet (V)
Vitoševac
1 : 4
OFK Sloga
Dobrujevac
05.04.2018 16:00
Polet (V)
1 : 4
OFK Sloga
Petnjica
Petnjica
0 : 1
Pljevlja 97
Pljevlja
05.04.2018 16:00
Petnjica
0 : 1
Pljevlja 97
Fair Play
Bijelo Polje
0 : 1
Brskovo
Mojkovac
05.04.2018 16:00
Fair Play
0 : 1
Brskovo
Polimlje
Murino
2 : 6
Komovi
Andrijevica
05.04.2018 16:00
Polimlje
2 : 6
Komovi
Gusinje
Gusinje
2 : 1
Napredak
Berane
05.04.2018 16:00
Gusinje
2 : 1
Napredak
Mačva
Šabac
2 : 1
Mladost
Lučani
05.04.2018 17:00
Mačva
2 : 1
Mladost
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Zemun
Zemun
05.04.2018 17:00
Crvena zvezda
3 : 1
Zemun
Napredak
Kruševac
3 : 1
Radnički
Niš
05.04.2018 17:00
Napredak
3 : 1
Radnički
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Rad
Beograd
05.04.2018 17:00
Vojvodina
2 : 1
Rad
Voždovac
Beograd
0 : 0
Čukarički
Beograd
05.04.2018 17:00
Voždovac
0 : 0
Čukarički
Spartak ŽK
Subotica
3 : 1
Radnik
Surdulica
05.04.2018 17:00
Spartak ŽK
3 : 1
Radnik
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Bačka
Bačka Palanka
05.04.2018 17:00
Javor Matis
2 : 1
Bačka
Partizan
Beograd
5 : 0
Borac
Čačak
05.04.2018 17:00
Partizan
5 : 0
Borac
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Voždovac
Beograd
05.04.2018 11:00
Radnički (P)
0 : 2
Voždovac
Partizan
Beograd
2 : 1
Inđija
Inđija
05.04.2018 12:30
Partizan
2 : 1
Inđija
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
05.04.2018 13:00
Radnički (N)
1 : 2
Vojvodina
Brodarac 2
Beograd
1 : 4
BASK
Beograd
05.04.2018 12:45
Brodarac 2
1 : 4
BASK
BSK 1925
Beograd
2 : 0
Trudbenik
Trudbenik
05.04.2018 10:00
BSK 1925
2 : 0
Trudbenik
Minel
Beograd
1 : 1
GSP Polet
Beograd
05.04.2018 15:00
Minel
1 : 1
GSP Polet
OFK Beograd MO
Beograd
2 : 3
Voždovac MK
Beograd
05.04.2018 13:00
OFK Beograd MO
2 : 3
Voždovac MK
Brodarac MK
Beograd
1 : 6
Crvena zvezda MK
Beograd
05.04.2018 12:00
Brodarac MK
1 : 6
Crvena zvezda MK
Brodarac
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
05.04.2018 10:00
Brodarac
1 : 0
Zemun
Partizan
Beograd
3 : 3
Teleoptik
Zemun
05.04.2018 10:00
Partizan
3 : 3
Teleoptik
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
05.04.2018 15:00
Radnički (N)
0 : 2
Vojvodina
Rad
Beograd
3 : 0
Studenski grad
Novi Beograd
05.04.2018 13:00
Rad
3 : 0
Studenski grad
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
05.04.2018 09:00
Lokomotiva
4 : 0
Radnički (O)
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
05.04.2018 16:00
Tavankut
0 : 1
Vinogradar
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
05.04.2018 12:00
Borac (NS)
2 : 1
Vojvodina
OFK Beograd MK
Beograd
4 : 0
Studenski grad MK
Novi Beograd
05.04.2018 10:00
OFK Beograd MK
4 : 0
Studenski grad MK
Crvena zvezda MK
Beograd
3 : 0
Zemun MK
Zemun
05.04.2018 10:00
Crvena zvezda MK
3 : 0
Zemun MK
Rad MK
Beograd
0 : 1
Voždovac MK
Beograd
05.04.2018 09:00
Rad MK
0 : 1
Voždovac MK
Rad B MK
Beograd
1 : 0
Brodarac B MK
Novi Beograd
05.04.2018 11:00
Rad B MK
1 : 0
Brodarac B MK
OLE MK
Zemun
2 : 2
Bežanija MK
Novi Beograd
05.04.2018 15:00
OLE MK
2 : 2
Bežanija MK
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
05.04.2018 13:00
Lokomotiva
0 : 2
Radnički (NB)
Palilulac
Beograd
3 : 0
Dunavac
Grocka
05.04.2018 16:00
Palilulac
3 : 0
Dunavac
Coerver junior FA
Vršac
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
05.04.2018 15:00
Coerver junior FA
1 : 1
Dinamo 1945
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 3
Partizan (U)
Uljma
05.04.2018 16:00
Proleter
1 : 3
Partizan (U)
Mladost (O)
Omoljica
1 : 1
BSK
Bavanište
05.04.2018 15:00
Mladost (O)
1 : 1
BSK
IMT
Beograd
4 : 3
13. Maj
Zemun
05.04.2018 15:00
IMT
4 : 3
13. Maj
Graficar
Beograd
1 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
05.04.2018 10:00
Graficar
1 : 0
Sinđelić
Senta
Senta
3 : 2
AFK
Ada
05.04.2018 11:00
Senta
3 : 2
AFK
Crvena zvezda MK
Beograd
6 : 1
011 MK
Beograd
05.04.2018 14:00
Crvena zvezda MK
6 : 1
011 MK
Rad MK
Beograd
2 : 0
Voždovac B
Beograd
05.04.2018 15:00
Rad MK
2 : 0
Voždovac B
OFK Beograd B MK
Beograd
4 : 0
Vrčin MK
Vrčin
05.04.2018 16:00
OFK Beograd B MK
4 : 0
Vrčin MK
Trijumf MK
Sremčica
1 : 1
Radnički NB
Novi Beograd
05.04.2018 10:00
Trijumf MK
1 : 1
Radnički NB
Ole MK
Zemun
1 : 3
Žarkovo MK
Žarkovo
05.04.2018 12:30
Ole MK
1 : 3
Žarkovo MK
Petlić MK
Smederevo
1 : 1
Zemun B MK
Zemun
05.04.2018 12:00
Petlić MK
1 : 1
Zemun B MK
BSK 1925
Beograd
1 : 1
Čukarički
Beograd
05.04.2018 13:00
BSK 1925
1 : 1
Čukarički
OLE
Borča
3 : 1
Rad
Banjica
05.04.2018 10:00
OLE
3 : 1
Rad
Sindjelic 2012
Beograd
0 : 3
Crveni orao
Beograd
05.04.2018 16:00
Sindjelic 2012
0 : 3
Crveni orao
Palilulac
Beograd
3 : 0
Zvezdara
Beograd
05.04.2018 13:00
Palilulac
3 : 0
Zvezdara
Heroj Polet
Beograd
2 : 5
Žarkovo
Žarkovo
05.04.2018 10:00
Heroj Polet
2 : 5
Žarkovo
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
0 : 4
Lokomotiva
Beograd
05.04.2018 14:00
Crvena zvezda MML
0 : 4
Lokomotiva
Grafičar
Beograd
0 : 2
Mladenovac
Mladenovac
05.04.2018 14:00
Grafičar
0 : 2
Mladenovac
Beograd
Beograd
1 : 2
Taurunum
Zemun
05.04.2018 17:00
Beograd
1 : 2
Taurunum
Srem
Jakovo
1 : 1
Vinča
Vinča
05.04.2018 17:00
Srem
1 : 1
Vinča
BSK
Borča
2 : 2
Mladost
Jabučki rit
05.04.2018 17:00
BSK
2 : 2
Mladost
Sremčica
Sremčica
3 : 2
Beljina
Beograd
05.04.2018 17:00
Sremčica
3 : 2
Beljina
Posavina
Stubline
1 : 3
1913 Busk
Beograd
05.04.2018 17:00
Posavina
1 : 3
1913 Busk

Košarka

Srem
Sremska Mitrovica
64 : 72
Kris Kros
Pančevo
05.04.2018 20:30
Srem
64 : 72
Kris Kros
Jastrebac
Aleksinac
86 : 87
Jugbasket
Vranje
05.04.2018 20:00
Jastrebac
86 : 87
Jugbasket
Niš
Niš
84 : 60
Mladost Vesna
Bela Palanka
05.04.2018 18:30
Niš
84 : 60
Mladost Vesna
Radnik
Surdulica
92 : 70
Jablanica
Medveđa
05.04.2018 19:00
Radnik
92 : 70
Jablanica
Sloboda (NS)
Novi Sad
80 : 63
Spartak OKK
Subotica
05.04.2018 20:00
Sloboda (NS)
80 : 63
Spartak OKK
Eko Sport
Beograd
60 : 66
Mladost 2
Beograd
05.04.2018 18:15
Eko Sport
60 : 66
Mladost 2
Vojvodina
Novi Sad
70 : 75
Dunav
Stari Banovci
05.04.2018 20:00
Vojvodina
70 : 75
Dunav
Tamiš
Pančevo
96 : 68
Vršac
Vršac
05.04.2018 19:30
Tamiš
96 : 68
Vršac
Zlatibor
Čajetina
83 : 76
Dynamic
Beograd
05.04.2018 18:00
Zlatibor
83 : 76
Dynamic
OKK Beograd
Beograd
77 : 111
Metalac
Valjevo
05.04.2018 14:30
OKK Beograd
77 : 111
Metalac
Loznica
Loznica
72 : 58
Radnički
Kragujevac
05.04.2018 14:00
Loznica
72 : 58
Radnički
Duga
Šabac
69 : 78
Radnički 2016
Kragujevac
05.04.2018 20:30
Duga
69 : 78
Radnički 2016

Odbojka

Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
Gračac
Gračac
05.04.2018 20:00
Metalac Takovo
3 : 1
Gračac
Radan
Lebane
0 : 3
Pirot
Pirot
05.04.2018 16:45
Radan
0 : 3
Pirot
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Šid
Šid
05.04.2018 19:45
Mladost (NP)
3 : 0
Šid
Blok Aut
Beograd
3 : 1
Crnjanski
Beograd
05.04.2018 20:40
Blok Aut
3 : 1
Crnjanski
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Karađorđe
Topola
05.04.2018 17:00
Lucky Star
0 : 3
Karađorđe
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
05.04.2018 18:00
Vojvodina NS Seme
3 : 0
Novi Pazar
1:0
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
05.04.2018 14:00
Novi Sad
3 : 0
FAP Livnica
Bor
Bor
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek
05.04.2018 20:00
Bor
3 : 0
Majdanpek FBC
Desetka
Niš
1 : 3
Stampedo
Niš
05.04.2018 15:30
Desetka
1 : 3
Stampedo
Crnokosa Artos
Kosjerić
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
05.04.2018 18:00
Crnokosa Artos
3 : 0
Mokra Gora
Tehničar
Kraljevo
3 : 2
Tara
Bajina Bašta
05.04.2018 16:00
Tehničar
3 : 2
Tara
Volejstars
Sombor
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
05.04.2018 16:00
Volejstars
3 : 1
Novi Sad
CVS
Sombor
3 : 0
Vrbas
Vrbas
05.04.2018 15:00
CVS
3 : 0
Vrbas
Klek Srbijašume 2
Klek
3 : 0
Vršac
Vršac
05.04.2018 13:00
Klek Srbijašume 2
3 : 0
Vršac
Futog
Futog
0 : 3
FOK
Novi Sad
05.04.2018 19:00
Futog
0 : 3
FOK
Valjevo
Valjevo
3 : 1
Vranje
Vranje
05.04.2018 17:00
Valjevo
3 : 1
Vranje
Kralj
Beograd
0 : 3
Inđija
Inđija
05.04.2018 20:30
Kralj
0 : 3
Inđija

Rukomet

Mladost TSK
Bački Jarak
24 : 25
Mladost (V)
Vršac
05.04.2018 20:00
Mladost TSK
24 : 25
Mladost (V)
Lokomotiva 2
Lapovo
27 : 36
Šamot 65 2
Aranđelovac
05.04.2018 20:30
Lokomotiva 2
27 : 36
Šamot 65 2
Sinđelić 2
Beograd
26 : 34
Kolubara 2
Lazarevac
05.04.2018 17:30
Sinđelić 2
26 : 34
Kolubara 2
Ravangrad
Sombor
23 : 22
Spartak
Debeljača
05.04.2018 19:30
Ravangrad
23 : 22
Spartak
Radnički
Bajmok
31 : 28
Petrovaradin
Petrovaradin
05.04.2018 18:30
Radnički
31 : 28
Petrovaradin
Kolubara
Lazarevac
05.04.2018
Voždovac 1955 2
Voždovac
05.04.2018
Kolubara
:
Voždovac 1955 2

Futsal

Bor
Bor
4 : 9
Zufo
Bujanovac
05.04.2018 19:00
Bor
4 : 9
Zufo
Ne postoji ni jedan,ama baš ni jedan valjan argument da to što zovemo super ligom počne za koji dan.S obzirom na vremenske prilike ,stanje terena i još koje čega posle kolo-dva to će se pretvoriti u super zajebanciju.