XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 166 utakmica za dan
Sreda, 11 April 2018


Fudbal

Rtanj
Boljevac
3 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
11.04.2018 16:00
Rtanj
3 : 1
Jedinstvo (B)
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
11.04.2018 16:00
Pukovac
1 : 0
Moravac Orion
Trajal
Kruševac
2 : 0
Budućnost (P)
Popovac
11.04.2018 16:00
Trajal
2 : 0
Budućnost (P)
Car Konstantin
Niš
3 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
11.04.2018 16:00
Car Konstantin
3 : 2
Radnički (S)
OFK Sinđelić
Niš
6 : 0
Dunav
Prahovo
11.04.2018 16:00
OFK Sinđelić
6 : 0
Dunav
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 1
Tabane 1970
Jagodina
11.04.2018 16:00
Trstenik PPT
1 : 1
Tabane 1970
Ozren
Sokobanja
0 : 4
Timok
Zaječar
11.04.2018 16:00
Ozren
0 : 4
Timok
Radan
Lebane
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
11.04.2018 16:00
Radan
0 : 0
Jedinstvo (P)
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
11.04.2018 16:00
Bratstvo 1946
1 : 0
Omladinac (NB)
Radnički (ZR)
Zrenjanin
4 : 0
Cement
Beočin
11.04.2018 16:00
Radnički (ZR)
4 : 0
Cement
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
Odžaci
Odžaci
11.04.2018 16:00
Bačka 1901
3 : 2
Odžaci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
Bečej 1918
Bečej
11.04.2018 16:00
Radnički (SM)
2 : 2
Bečej 1918
Železničar
Pančevo
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
11.04.2018 16:00
Železničar
2 : 0
Dinamo 1945
Dunav
Stari Banovci
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
11.04.2018 16:00
Dunav
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
11.04.2018 16:00
Radnički (Š)
0 : 1
Mladost (BJ)
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Borac (S)
Sakule
11.04.2018 16:00
Radnički (NP)
3 : 0
Borac (S)
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 2
Sopot
Sopot
11.04.2018 16:00
Stepojevac Vaga
3 : 2
Sopot
Žarkovo
Beograd
3 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
11.04.2018 16:00
Žarkovo
3 : 0
BSK Batajnica
BSK Borča
Borča
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
11.04.2018 16:00
BSK Borča
0 : 1
Radnički (NB)
BASK
Beograd
2 : 0
IMT
Novi Beograd
11.04.2018 16:00
BASK
2 : 0
IMT
Prva Iskra
Barič
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
11.04.2018 16:00
Prva Iskra
2 : 1
Radnički (O)
Jedinstvo
Surčin
0 : 4
OFK Beograd
Beograd
11.04.2018 16:00
Jedinstvo
0 : 4
OFK Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
11.04.2018 17:00
Lokomotiva
3 : 0
GSP Polet Dorćol
Grafičar
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
11.04.2018 16:00
Grafičar
3 : 1
Kolubara
Budućnost (O)
Orašje
0 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
11.04.2018 16:00
Budućnost (O)
0 : 2
GFK Dubočica
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Pčinja
Trgovište
11.04.2018 16:00
Balkanski
2 : 1
Pčinja
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
11.04.2018 16:00
Lužnica
1 : 0
Morava (VH)
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
11.04.2018 16:00
Pusta Reka
1 : 0
Tanasko Rajić
Polet 1980
Laplje Selo
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
11.04.2018 16:00
Polet 1980
3 : 1
OFK Brzi Brod
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 3
Vlasina
Vlasotince
11.04.2018 16:00
Nebeski Andjeli
0 : 3
Vlasina
OFK Niš
Niš
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
11.04.2018 16:00
OFK Niš
2 : 1
Vranjska Banja
Sloga (L)
Leskovac
5 : 2
Jablanica
Medveđa
11.04.2018 16:00
Sloga (L)
5 : 2
Jablanica
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
11.04.2018 16:00
Rudar Alpos
2 : 1
Šarbanovac
Malošište
Malošište
3 : 1
Svrljig
Svrljig
11.04.2018 16:00
Malošište
3 : 1
Svrljig
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 0
Kablovi
Zaječar
11.04.2018 16:00
Zaplanjac
4 : 0
Kablovi
Naša krila
Belotinac
1 : 2
Brodoremont
Kladovo
11.04.2018 16:00
Naša krila
1 : 2
Brodoremont
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
11.04.2018 16:00
Đerdap
3 : 0
Hajduk Veljko
Majdanpek
Majdanpek
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
11.04.2018 16:00
Majdanpek
1 : 1
Timočanin
Sloga
Kobišnica
0 : 3
BSK
Bogovina
11.04.2018 16:00
Sloga
0 : 3
BSK
Moravica
Subotinac
0 : 3
Bukovik
Razanj
11.04.2018 16:00
Moravica
0 : 3
Bukovik
Jastrebac
Blace
5 : 3
OFK Kosanica
Kuršumlija
11.04.2018 16:00
Jastrebac
5 : 3
OFK Kosanica
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Kopaonik
Brus
11.04.2018 16:00
SFS Borac
2 : 1
Kopaonik
Župa
Aleksandrovac
8 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
11.04.2018 16:00
Župa
8 : 0
Poljoprivrednik
Levač
Rekovac
4 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
11.04.2018 16:00
Levač
4 : 1
OFK Lugomir
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 4
Napredak
Drenovac
11.04.2018 16:00
Sloga (Ć)
3 : 4
Napredak
OFK Topličanin
Prokuplje
7 : 0
Sloga (D)
Despotovac
11.04.2018 16:00
OFK Topličanin
7 : 0
Sloga (D)
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
11.04.2018 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Bošnjane
Žitorađa
Žitorađa
4 : 1
Morava 1918
Ćuprija
11.04.2018 16:00
Žitorađa
4 : 1
Morava 1918
OFK Vršac
Vršac
4 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
11.04.2018 16:00
OFK Vršac
4 : 0
Jedinstvo (NB)
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 3
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
11.04.2018 16:00
Proleter
1 : 3
Sloboda (NK)
Sloga
Plandište
4 : 1
Begej
Žitište
11.04.2018 16:00
Sloga
4 : 1
Begej
ŽAK
Kikinda
0 : 4
Kikinda 1909
Kikinda
11.04.2018 16:00
ŽAK
0 : 4
Kikinda 1909
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Polet
Nakovo
11.04.2018 16:00
Vojvodina 1928
2 : 0
Polet
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 2
Mladost (O)
Omoljica
11.04.2018 16:00
Jedinstvo (BK)
3 : 2
Mladost (O)
Kozara
Banatsko Veliko Selo
4 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
11.04.2018 16:00
Kozara
4 : 3
Radnički (S)
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 1
Radnički (K)
Kovin
11.04.2018 16:00
Budućnost
1 : 1
Radnički (K)
Hajduk (D)
Divoš
0 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
11.04.2018 16:00
Hajduk (D)
0 : 0
Hajduk (Č)
Podunavac
Belegiš
3 : 0
Jugović
Kać
11.04.2018 16:00
Podunavac
3 : 0
Jugović
OFK Slavija
Novi Sad
1 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
11.04.2018 16:00
OFK Slavija
1 : 1
LSK Laćarak
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
11.04.2018 10:00
Kabel
2 : 0
Borac (Š)
Hajduk (B)
Beška
3 : 1
Index
Novi Sad
11.04.2018 16:00
Hajduk (B)
3 : 1
Index
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
Sloga (E)
Erdevik
11.04.2018 16:00
Jedinstvo (SP)
1 : 1
Sloga (E)
Kupinovo
Kupinovo
2 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
11.04.2018 16:00
Kupinovo
2 : 0
Borac (NS)
Sloga (T)
Temerin
0 : 2
Sremac
Vojka
11.04.2018 16:00
Sloga (T)
0 : 2
Sremac
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
11.04.2018 16:00
Bačka (P)
1 : 1
Zadrugar
Mladost (T)
Turija
0 : 0
Mladost Apa
Apatin
11.04.2018 16:00
Mladost (T)
0 : 0
Mladost Apa
BSK
Bački Brestovac
3 : 1
Budućnost (G)
Gložan
11.04.2018 16:00
BSK
3 : 1
Budućnost (G)
Srbobran
Srbobran
6 : 1
Polet (K)
Karavukovo
11.04.2018 16:00
Srbobran
6 : 1
Polet (K)
Mladost (BP)
Bački Petrovac
4 : 0
Tekstilac
Odžaci
11.04.2018 16:00
Mladost (BP)
4 : 0
Tekstilac
Preporod
Novi Žednik
3 : 1
Tavankut
Tavankut
11.04.2018 16:00
Preporod
3 : 1
Tavankut
Tisa
Adorjan
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
11.04.2018 16:00
Tisa
2 : 1
Radnički (S)
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
0 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
11.04.2018 16:00
Vojvodina (NM)
0 : 1
Mladost (BD)
Lehel
Mužlja
1 : 3
Krajina
Krajišnik
11.04.2018 16:00
Lehel
1 : 3
Krajina
Bilećanin
Sečanj
0 : 3
Banat
Čenta
11.04.2018 16:00
Bilećanin
0 : 3
Banat
Borac
Aleksandrovo
10 : 1
Naftagas (B)
Boka
11.04.2018 16:00
Borac
10 : 1
Naftagas (B)
Rusanda
Melenci
2 : 1
Naftagas (E)
Elemir
11.04.2018 16:00
Rusanda
2 : 1
Naftagas (E)
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
11.04.2018 16:00
Proleter 2006
0 : 2
Vojvodina (B)
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
11.04.2018 16:00
Mladost (L)
2 : 1
Crvena zvezda (VS)
Omladinac FAM
Botoš
0 : 4
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
11.04.2018 16:00
Omladinac FAM
0 : 4
Crvena Zvezda (RS)
Sloven
Ruma
2 : 0
Borac (M)
Martinci
11.04.2018 16:00
Sloven
2 : 0
Borac (M)
Partizan
Vitojevci
1 : 6
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
11.04.2018 16:00
Partizan
1 : 6
Podrinje
Ljukovo
Ljukovo
0 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
11.04.2018 16:00
Ljukovo
0 : 2
Budućnost
Železničar
Inđija
3 : 0
Jadran
Golubinci
11.04.2018 16:00
Železničar
3 : 0
Jadran
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 7
Rudar
Vrdnik
11.04.2018 16:00
Hrtkovci
2 : 7
Rudar
Graničar 1924
Adaševci
0 : 0
PSK Putinci
Putinci
11.04.2018 16:00
Graničar 1924
0 : 0
PSK Putinci
Borac (K)
Klenak
0 : 2
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
11.04.2018 16:00
Borac (K)
0 : 2
Sloboda (DT)
Napredak (P)
Popinci
0 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
11.04.2018 16:00
Napredak (P)
0 : 2
1. Maj Ruma
BSK
Bukovče
3 : 1
Radnički
Klokočevac
11.04.2018 16:30
BSK
3 : 1
Radnički
Čubra
Čubra
0 : 3
Brestovac
Borski Brestovac
11.04.2018 16:30
Čubra
0 : 3
Brestovac
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 0
Krivelj
Krivelj
11.04.2018 16:30
Rudna Glava
1 : 0
Krivelj
Zlot
Zlot
1 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
11.04.2018 16:30
Zlot
1 : 2
Nemetali
Deli Jovan
Sikole
4 : 4
Slatina
Slatina Bor
11.04.2018 16:30
Deli Jovan
4 : 4
Slatina
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
11.04.2018 15:30
Borac (K)
2 : 1
Budućnost (V)
Polet (SD)
Suvi Do
6 : 3
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
11.04.2018 15:30
Polet (SD)
6 : 3
Jedinstvo (Lj)
Đerdap
Golubac
3 : 2
Radnik
Salakovac
11.04.2018 15:30
Đerdap
3 : 2
Radnik
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
11.04.2018 15:30
Mlava (ML)
2 : 0
Mladost (B)
Rudar (S)
Stamnica
1 : 0
Makce
Makce
11.04.2018 15:30
Rudar (S)
1 : 0
Makce
Zadrugar (T)
Tabanovac
0 : 0
Sloga (B)
Burovac
11.04.2018 15:30
Zadrugar (T)
0 : 0
Sloga (B)
Rudar (K)
Krepoljin
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
11.04.2018 15:30
Rudar (K)
2 : 1
Trgovački
Železničar
Požarevac
4 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
11.04.2018 15:30
Železničar
4 : 0
Napredak 1936
Partizan
Cerovac
0 : 5
Srbija
Ilićevo
11.04.2018 16:00
Partizan
0 : 5
Srbija
Borac (D)
Drenovac
4 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
11.04.2018 16:00
Borac (D)
4 : 1
Erdoglija 1931
Vodojaža
Grošnica
5 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
11.04.2018 16:00
Vodojaža
5 : 0
Sloga (D)
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 4
Jadran
Kragujevac
11.04.2018 16:00
Šumadinac (KG)
1 : 4
Jadran
Kutlovo
Kutlovo
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
11.04.2018 16:00
Kutlovo
1 : 0
Jedinstvo
Kolonija
Kragujevac
0 : 1
Sloboda
Grbice
11.04.2018 16:00
Kolonija
0 : 1
Sloboda
Korićani
Korićani
2 : 3
Ćava
Grošnica
11.04.2018 16:00
Korićani
2 : 3
Ćava
Budućnost
Resnik
2 : 1
Šumadija 1934
Drača
11.04.2018 16:00
Budućnost
2 : 1
Šumadija 1934
Zastava
Kragujevac
0 : 2
Mladost
Pajazitovo
11.04.2018 16:00
Zastava
0 : 2
Mladost
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 2
Sloga
Korman
11.04.2018 16:30
Zemljoradnik
2 : 2
Sloga
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 0
Morava (Ž)
Žitkovac
11.04.2018 16:30
Moravac (ZT)
3 : 0
Morava (Ž)
Doljevac 1971
Doljevac
3 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
11.04.2018 16:30
Doljevac 1971
3 : 2
Crvena zvezda
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 1
Naisus 1977
Rožina
11.04.2018 16:30
Radnički 1947
1 : 1
Naisus 1977
Palilula
Aleksinac
3 : 0
Moravac (Č)
Čečina
11.04.2018 16:30
Palilula
3 : 0
Moravac (Č)
Orljane
Orljane
5 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
11.04.2018 16:30
Orljane
5 : 2
Jedinstvo GVD
Rasovača
Rasovača
1 : 0
Mladost (B)
Batušinac
11.04.2018 16:30
Rasovača
1 : 0
Mladost (B)
Gruža
Vitanovac
2 : 1
Mladost
Vrdila
11.04.2018 16:30
Gruža
2 : 1
Mladost
Magnohrom
Kraljevo
3 : 0
Lazac
Lazac
11.04.2018 16:30
Magnohrom
3 : 0
Lazac
Partizan
Vrba
0 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
11.04.2018 16:30
Partizan
0 : 1
Jedinstvo (G)
Mineral 2015
Rudno
0 : 0
Lasta
Vitkovac
11.04.2018 16:30
Mineral 2015
0 : 0
Lasta
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
11.04.2018 16:30
Kraljevo Hajduk
0 : 0
Jedinstvo (D)
Metalac
Kraljevo
6 : 1
Mlada krila
Metikoši
11.04.2018 16:30
Metalac
6 : 1
Mlada krila
Borac (A)
Adrani
2 : 2
Grdica
Grdica
11.04.2018 16:30
Borac (A)
2 : 2
Grdica
Napredak
Gračac
3 : 0
Tavnik
Tavnik
11.04.2018 16:30
Napredak
3 : 0
Tavnik
Poštar
Beograd
7 : 0
Umčari
Umčari
11.04.2018 17:00
Poštar
7 : 0
Umčari
Koča Andjelković
Tekija
2 : 0
Egeta
Brza Palanka
11.04.2018 16:30
Koča Andjelković
2 : 0
Egeta
Rtkovo
Rtkovo
0 : 2
Omladinac
Vajuga
11.04.2018 16:30
Rtkovo
0 : 2
Omladinac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 0
Dunavac
Velesnica
11.04.2018 16:30
Mala Vrbica
3 : 0
Dunavac
Milutinovac
Milutinovac
3 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
11.04.2018 16:30
Milutinovac
3 : 0
Lokomotiva
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 4
Kladušnica
Kladušnica
11.04.2018 16:30
Velika Vrbica
0 : 4
Kladušnica
Bežanija
Beograd
2 : 1
TSC
Bačka Topola
11.04.2018 15:30
Bežanija
2 : 1
TSC
Proleter
Novi Sad
3 : 0
Dinamo
Vranje
11.04.2018 15:30
Proleter
3 : 0
Dinamo
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
11.04.2018 15:30
Radnički (P)
0 : 0
Budućnost
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
11.04.2018 15:30
Temnić 1924
1 : 0
Metalac
Sloboda
Užice
5 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
11.04.2018 15:30
Sloboda
5 : 1
ČSK Pivara
Inđija
Inđija
3 : 1
Jagodina
Jagodina
11.04.2018 15:30
Inđija
3 : 1
Jagodina
Teleoptik
Zemun
4 : 0
Sinđelić
Beograd
11.04.2018 15:30
Teleoptik
4 : 0
Sinđelić
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
11.04.2018 15:30
Radnički 1923
2 : 0
Novi Pazar
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
11.04.2018 15:30
Proleter Mihajlovac
2 : 2
Morava (VP)
Karadjordje
Topola
3 : 0
Proleter 1947
Vranovo
11.04.2018 15:30
Karadjordje
3 : 0
Proleter 1947
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 6
Smederevo 1924
Smederevo
11.04.2018 15:30
Mladi radnik 1940
1 : 6
Smederevo 1924
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 4
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
11.04.2018 15:30
Mladi borac
2 : 4
Jasenica 2017
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
11.04.2018 15:30
Mladi radnik 1926
2 : 0
Šumadija (A)
Omladinac
Veliko Polje
0 : 8
Žarkovo
Beograd
11.04.2018 11:00
Omladinac
0 : 8
Žarkovo
Grafičar
Beograd
4 : 0
BASK
Beograd
11.04.2018 10:00
Grafičar
4 : 0
BASK
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 4
Železničar
Pančevo
11.04.2018 12:00
Kikinda 1909
0 : 4
Železničar
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 1
Železničar
Pančevo
11.04.2018 10:00
Kikinda 1909
1 : 1
Železničar
Plavi 2000
Beograd
2 : 0
Srem
Jakovo
11.04.2018 18:00
Plavi 2000
2 : 0
Srem

Košarka

Ras
Beograd
64 : 86
Zemun Fitofarmacija
Zemun
11.04.2018 21:20
Ras
64 : 86
Zemun Fitofarmacija
Vizura
Beograd
59 : 69
Eko Sport
Beograd
11.04.2018 21:20
Vizura
59 : 69
Eko Sport
Borča 2
Beograd
71 : 75
Mladost 2
Beograd
11.04.2018 18:20
Borča 2
71 : 75
Mladost 2
Novosadska ŽKA
Novi Sad
76 : 73
Čelarevo
Čelarevo
11.04.2018
Novosadska ŽKA
76 : 73
Čelarevo
Stara Pazova
Stara Pazova
73 : 65
Karaburma
Beograd
11.04.2018
Stara Pazova
73 : 65
Karaburma
Topolčanka
Bačka Topola
61 : 65
Proleter 023
Zrenjanin
11.04.2018
Topolčanka
61 : 65
Proleter 023
Radnički
Beograd
51 : 39
Srbobran
Srbobran
11.04.2018
Radnički
51 : 39
Srbobran

Odbojka

Vranje 2
Vranje
3 : 0
Morava
Vladičin Han
11.04.2018 20:00
Vranje 2
3 : 0
Morava
Libero
Bačko Gradište
3 : 2
Hajduk
Kula
11.04.2018 20:00
Libero
3 : 2
Hajduk
Dunav Volej
Novi Sad
1 : 3
Star
Novi Sad
11.04.2018 20:30
Dunav Volej
1 : 3
Star
Mladost
Bački Petrovac
2 : 3
Bečej
Bečej
11.04.2018 19:30
Mladost
2 : 3
Bečej
Proleter
Zrenjanin
1 : 3
NS Volej tim
Novi Sad
11.04.2018 21:00
Proleter
1 : 3
NS Volej tim

Rukomet

Mokra gora 2
Zubin Potok
26 : 31
Novi Pazar 2
Novi Pazar
11.04.2018 19:00
Mokra gora 2
26 : 31
Novi Pazar 2
Mladost
Vranje
27 : 19
Dubočica 54 - 2
Leskovac
11.04.2018 15:30
Mladost
27 : 19
Dubočica 54 - 2
Borac
Bački Gračac
23 : 24
Sivac 69/2
Sivac
11.04.2018
Borac
23 : 24
Sivac 69/2

Vaterpolo

Šabac
Šabac
11 : 5
Nais
Niš
11.04.2018
Šabac
11 : 5
Nais
Partizan
Beograd
9 : 9
Vojvodina
Novi Sad
11.04.2018
Partizan
9 : 9
Vojvodina
Valjevo Gorenje
Valjevo
6 : 14
BVK Crvena zvezda
Beograd
11.04.2018
Valjevo Gorenje
6 : 14
BVK Crvena zvezda