XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
460 utakmica za dan Subota, 21 April 2018


Fudbal

21.04
16:00
Loznica
Smederevo 1924
1
0
21.04.2018 16:00 1 : 0
21.04
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Jedinstvo (Ub)
1
2
21.04.2018 16:00 1 : 2
21.04
16:00
Šumadija (A)
FAP
1
0
21.04.2018 16:00 1 : 0
FAP
21.04
16:00
Tutin
Mokra Gora
0
0
21.04.2018 16:00 0 : 0
21.04
16:00
Zlatibor
Proleter Mihajlovac
1
0
21.04.2018 16:00 1 : 0
21.04
16:00
Šumadija 1903
Sloga (P)
1
2
21.04.2018 16:00 1 : 2
21.04
16:30
Rtanj
Moravac Orion
2
1
21.04.2018 16:30 2 : 1
21.04
16:30
Jedinstvo (B)
Budu─çnost (P)
0
3
21.04.2018 16:30 0 : 3
21.04
16:30
OFK Sin─Ĺeli─ç
Timok
0
0
21.04.2018 16:30 0 : 0
21.04
16:30
Trstenik PPT
Jedinstvo (P)
1
1
21.04.2018 16:30 1 : 1
21.04
16:30
Ozren
Radan
1
1
21.04.2018 16:30 1 : 1
21.04
16:00
Bratstvo 1946
Cement
3
0
21.04.2018 16:00 3 : 0
21.04
16:00
Omladinac (NB)
Od┼żaci
1
1
21.04.2018 16:00 1 : 1
21.04
16:00
Radni─Źki (ZR)
Be─Źej 1918
1
3
21.04.2018 16:00 1 : 3
21.04
16:00
Ba─Źka 1901
Dinamo 1945
3
2
21.04.2018 16:00 3 : 2
21.04
16:00
Radni─Źki (SM)
Crvena zvezda (NS)
2
0
21.04.2018 16:00 2 : 0
21.04
16:00
Radni─Źki (┼á)
Radni─Źki (NP)
1
3
21.04.2018 16:00 1 : 3
21.04
16:00
BSK Bor─Źa
Radni─Źki (O)
2
3
21.04.2018 16:00 2 : 3
21.04
10:00
BASK
OFK Beograd
1
1
21.04.2018 10:00 1 : 1
21.04
16:00
Lokomotiva
Grafi─Źar
1
1
21.04.2018 16:00 1 : 1
21.04
16:00
Radni─Źki (K)
Draga─Źevo
1
0
21.04.2018 16:00 1 : 0
21.04
16:00
Takovo
LFK Mladost
3
1
21.04.2018 16:00 3 : 1
21.04
16:00
Sloga (K)
Trep─Źa
3
2
21.04.2018 16:00 3 : 2
21.04
16:00
Sloga 33
Napredak
2
1
21.04.2018 16:00 2 : 1
21.04
16:00
Mladi borac
Šumadija
1
1
21.04.2018 16:00 1 : 1
21.04
16:00
Gru┼ża
RSK
3
1
21.04.2018 16:00 3 : 1
RSK
21.04
16:00
Sloga (BB)
Zadrugar
1
0
21.04.2018 16:00 1 : 0
21.04
16:00
Budu─çnost
Ribnica
4
0
21.04.2018 16:00 4 : 0
21.04
16:30
Budu─çnost (O)
P─Źinja
1
0
21.04.2018 16:30 1 : 0
21.04
16:30
GFK Dubo─Źica
Morava (VH)
3
0
21.04.2018 16:30 3 : 0
21.04
16:30
Balkanski
Tanasko Raji─ç
0
1
21.04.2018 16:30 0 : 1
21.04
16:30
Lu┼żnica
OFK Brzi Brod
2
3
21.04.2018 16:30 2 : 3
21.04
16:30
Pusta Reka
Vlasina
4
2
21.04.2018 16:30 4 : 2
21.04
16:30
Nebeski Andjeli
Jablanica
0
3
21.04.2018 16:30 0 : 3
21.04
16:30
─Éerdap
BSK
3
2
21.04.2018 16:30 3 : 2
BSK
21.04
16:30
OFK Kosanica
Poljoprivrednik
3
0
21.04.2018 16:30 3 : 0
21.04
16:30
SFS Borac
OFK Lugomir
8
0
21.04.2018 16:30 8 : 0
21.04
16:30
OFK Topli─Źanin
Morava 1918
5
0
21.04.2018 16:30 5 : 0
21.04
16:00
OFK Vršac
Sloboda (NK)
0
0
21.04.2018 16:00 0 : 0
21.04
16:00
Proleter
Kikinda 1909
3
3
21.04.2018 16:00 3 : 3
21.04
16:00
Sloga
Polet
5
0
21.04.2018 16:00 5 : 0
21.04
16:00
Jedinstvo (BK)
Radni─Źki (K)
4
2
21.04.2018 16:00 4 : 2
21.04
16:00
Kozara
Budu─çnost
2
0
21.04.2018 16:00 2 : 0
21.04
16:00
Sloga (T)
Hajduk (D)
2
1
21.04.2018 16:00 2 : 1
21.04
16:00
Sremac
Kupinovo
1
1
21.04.2018 16:00 1 : 1
21.04
16:00
Sloga (E)
Hajduk (B)
4
0
21.04.2018 16:00 4 : 0
21.04
16:00
Srbobran
Tekstilac
7
0
21.04.2018 16:00 7 : 0
21.04
16:00
Sloga (─î)
Tavankut
3
3
21.04.2018 16:00 3 : 3
21.04
16:00
Turbina
Rakovica
4
0
21.04.2018 16:00 4 : 0
21.04
16:00
Leštane
Budu─çnost
2
0
21.04.2018 16:00 2 : 0
21.04
16:00
Milutinac
Hajduk
1
1
21.04.2018 16:00 1 : 1
21.04
16:00
Mladost (L)
Omladinac FAM
4
1
21.04.2018 16:00 4 : 1
21.04
16:30
Jedinstvo Stevi─ç
Sloga (BNS)
1
2
21.04.2018 16:30 1 : 2
21.04
16:00
Podrinje
Borac (M)
6
0
21.04.2018 16:00 6 : 0
21.04
16:00
Sloven
Budu─çnost
0
0
21.04.2018 16:00 0 : 0
21.04
16:00
Partizan
Jadran
1
0
21.04.2018 16:00 1 : 0
21.04
16:00
┼Żelezni─Źar
PSK Putinci
4
0
21.04.2018 16:00 4 : 0
21.04
16:30
Mladost (K)
Kula
0
3
21.04.2018 16:30 0 : 3
21.04
16:30
┼ŻAK
Hajduk Junior
2
0
21.04.2018 16:30 2 : 0
21.04
16:30
Crvenka
Vojvodina
4
0
21.04.2018 16:30 4 : 0
21.04
17:00
Njegoš
Proleter (RS)
2
0
21.04.2018 17:00 2 : 0
21.04
17:00
OFK Vrbas
Obili─ç
2
1
21.04.2018 17:00 2 : 1
21.04
17:00
Radni─Źki 1905
Panonija IM Topola
1
0
21.04.2018 17:00 1 : 0
21.04
17:00
Napredak
Vinogradar
3
0
21.04.2018 17:00 3 : 0
21.04
16:30
BSK
Nemetali
1
1
21.04.2018 16:30
BSK
1 : 1
21.04
16:30
Rudna Glava
Deli Jovan
2
3
21.04.2018 16:30 2 : 3
21.04
16:00
Vin─Źa
Vr─Źin
3
1
21.04.2018 16:00 3 : 1
21.04
16:30
Cer
Podrinje
3
0
21.04.2018 16:30
Cer
3 : 0
21.04
16:00
Slatina
Backovac Junajted
3
4
21.04.2018 16:00 3 : 4
21.04
16:00
Parmenac
Omladinac (Z)
4
3
21.04.2018 16:00 4 : 3
21.04
16:00
Polet (SD)
Mladost (B)
4
2
21.04.2018 16:00 4 : 2
21.04
16:00
─Éerdap
Makce
4
4
21.04.2018 16:00 4 : 4
21.04
16:00
Vladimir Durkovi─ç
Zvezda
8
1
21.04.2018 16:00 8 : 1
21.04
16:00
Dragoš
Zadrugar
4
2
21.04.2018 16:00 4 : 2
21.04
16:30
Omladinac
Rudar
4
0
21.04.2018 16:30 4 : 0
21.04
16:30
Prvi partizan
┼Żelezni─Źar
3
2
21.04.2018 16:30 3 : 2
21.04
16:00
OFK Jabu─Źje
Mladost
2
1
21.04.2018 16:00 2 : 1
21.04
16:00
Pepeljevac
Banjani
0
3
21.04.2018 16:00 0 : 3
21.04
16:00
Vrelo Sport
Radnik
4
0
21.04.2018 16:00 4 : 0
21.04
16:30
─ćava
Borac (D)
1
3
21.04.2018 16:30 1 : 3
21.04
16:30
Jedinstvo
Erdoglija 1931
2
1
21.04.2018 16:30 2 : 1
21.04
16:30
Morava (┼Ż)
Sloga
4
0
21.04.2018 16:30 4 : 0
21.04
16:30
Palilula
Mladost (B)
1
0
21.04.2018 16:30 1 : 0
21.04
16:30
Palilulac
Vulkan 1963
3
2
21.04.2018 16:30 3 : 2
21.04
16:30
AZ Borac 2014
Proleter (DV)
1
2
21.04.2018 16:30 1 : 2
21.04
17:00
OFK Futog
RFK Novi Sad 1921
1
0
21.04.2018 17:00 1 : 0
21.04
17:00
Omladinac
Jedinstvo (R)
0
2
21.04.2018 17:00 0 : 2
21.04
17:00
Fruškogorski partizan
Veternik
6
0
21.04.2018 17:00 6 : 0
21.04
16:00
Polet
Real
1
0
21.04.2018 16:00 1 : 0
21.04
16:00
Kaćuša
Pobeda
0
3
21.04.2018 16:00 0 : 3
21.04
14:00
Mineralac
Morava
3
0
21.04.2018 14:00 3 : 0
21.04
16:30
Gru┼ża
Jedinstvo (G)
2
1
21.04.2018 16:30 2 : 1
21.04
17:00
Rudar (St)
Budu─çnost
1
1
21.04.2018 17:00 1 : 1
21.04
13:00
Dedinje
011
0
2
21.04.2018 13:00 0 : 2
011
21.04
16:00
Atakante
Sveti Stefan
11
0
21.04.2018 16:00 11 : 0
21.04
16:00
Um─Źari
Siti Sport Klub
3
3
21.04.2018 16:00 3 : 3
21.04
16:00
Crvena Jabuka
Rudar
2
2
21.04.2018 16:00 2 : 2
21.04
16:00
Kaleni─ç
Gunjevac
5
0
21.04.2018 16:00 5 : 0
21.04
16:00
Milenko Pavlovi─ç
Rajac
0
4
21.04.2018 16:00 0 : 4
21.04
16:00
OFK Br─Ĺanac
Rakac Stave
3
0
21.04.2018 16:00 3 : 0
21.04
16:30
Mladi Gorani
Rubin (DS)
0
2
21.04.2018 16:30 0 : 2
21.04
16:00
Napredak ─î
Delija
3
2
21.04.2018 16:00 3 : 2
21.04
Bratstvo 1975
Seljak
3
1
21.04.2018 3 : 1
21.04
16:30
Polet (R)
OFK Dra┼żevac
3
0
21.04.2018 16:30 3 : 0
21.04
16:30
Borac
Jedinstvo (B)
4
1
21.04.2018 16:30 4 : 1
21.04
16:00
Polet
Rastina 1918
7
4
21.04.2018 16:00 7 : 4
21.04
15:30
Mladi rudar
Kralj Petar I
4
2
21.04.2018 15:30 4 : 2
21.04
16:00
┼Żitkovica 2017
Polet (V)
5
1
21.04.2018 16:00 5 : 1
21.04
16:00
Jasenovac
Napredak (S)
1
1
21.04.2018 16:00 1 : 1
21.04
17:00
─îoka
Sloga
0
1
21.04.2018 17:00 0 : 1
21.04
17:00
Tornjoš
Jedinstvo (SK)
4
0
21.04.2018 17:00 4 : 0
21.04
16:30
Sloboda
E─Ĺ┼íeg
1
2
21.04.2018 16:30 1 : 2
21.04
16:00
Nišavac
Temac
3
0
21.04.2018 16:00 3 : 0
21.04
16:00
Sloboda
Lokomotiva
2
0
21.04.2018 16:00 2 : 0
21.04
Gradina
Bratstvo
1
2
21.04.2018 1 : 2
21.04
17:00
Rojkovac
Ljubini─ç
3
0
21.04.2018 17:00 3 : 0
21.04
17:00
Vreoci
Mladost (─î)
2
2
21.04.2018 17:00 2 : 2
21.04
15:30
Badljevica
Kolarac
2
1
21.04.2018 15:30 2 : 1
21.04
16:00
Plana
AF ─Éoki─ç
4
0
21.04.2018 16:00 4 : 0
21.04
16:00
Bresje Superior
Mladost 1948
3
2
21.04.2018 16:00 3 : 2
21.04
16:30
Hajduk
Slemen
1
2
21.04.2018 16:30 1 : 2
21.04
16:30
Palilulac
Mladost
2
6
21.04.2018 16:30 2 : 6
21.04
16:30
Bukovica
Mladost VPD
3
1
21.04.2018 16:30 3 : 1
21.04
16:30
Jedinstvo 1936
Borac
3
0
21.04.2018 16:30 3 : 0
21.04
16:30
Jugovi─çi
Bana─çanin
3
0
21.04.2018 16:30 3 : 0
21.04
16:30
Lovac
Timok 1928
3
0
21.04.2018 16:30 3 : 0
21.04
16:30
Velika Jasikova
Kastrum
6
0
21.04.2018 16:30 6 : 0
21.04
Borac
KSK Konak 1926
1
1
21.04.2018 1 : 1
21.04
Partizan
Mladost
0
6
21.04.2018 0 : 6
21.04
Tisa 1933
Proleter
2
4
21.04.2018 2 : 4
21.04
16:30
Mladost 2013
Jedinstvo 2014
0
3
21.04.2018 16:30 0 : 3
21.04
16:30
Sparta
Hajduk
0
0
21.04.2018 16:30 0 : 0
21.04
16:30
Belpos
Dragojevac
1
2
21.04.2018 16:30 1 : 2
21.04
15:30
Navalin
Moravac
5
0
21.04.2018 15:30 5 : 0
21.04
15:30
Gornje Sinkovce
Napredak
3
0
21.04.2018 15:30 3 : 0
21.04
15:30
Veliko Trnjane
Nomanica
3
0
21.04.2018 15:30 3 : 0
21.04
15:30
Turekovac
Atletiko
4
0
21.04.2018 15:30 4 : 0
21.04
15:30
Gornje Krajince
Veternica
1
2
21.04.2018 15:30 1 : 2
21.04
17:00
Zvizdar 2012
Brgule
1
1
21.04.2018 17:00 1 : 1
21.04
17:00
Bane 1931
BSK 2014
2
1
21.04.2018 17:00 2 : 1
21.04
17:00
Stara ─Źar┼íija
Zvezda
2
4
21.04.2018 17:00 2 : 4
21.04
17:00
Dobra Voda
Omladinac
1
0
21.04.2018 17:00 1 : 0
21.04
17:00
Viner DSV
Rudar
2
0
21.04.2018 17:00 2 : 0
21.04
17:00
Resavac
Planinac
1
1
21.04.2018 17:00 1 : 1
21.04
16:30
Luk
Studenac
1
2
21.04.2018 16:30
Luk
1 : 2
21.04
16:30
Mladost
Banat
3
0
21.04.2018 16:30 3 : 0
21.04
16:30
Crvena zvezda
Gaj
7
7
21.04.2018 16:30 7 : 7
Gaj
21.04
16:30
Naša Krajina
Grani─Źar
2
0
21.04.2018 16:30 2 : 0
21.04
16:30
Sloga
Solunac
7
0
21.04.2018 16:30 7 : 0
21.04
17:00
Borac (A)
Proleter
6
1
21.04.2018 17:00 6 : 1
21.04
17:00
Mladi radnik
Lazarevac
6
1
21.04.2018 17:00 6 : 1
21.04
16:00
Soko
Borac
2
4
21.04.2018 16:00 2 : 4
21.04
16:00
Dobrnje
Veliko Laole
2
1
21.04.2018 16:00 2 : 1
21.04
16:00
Burovac
Dragoš
2
4
21.04.2018 16:00 2 : 4
21.04
16:30
Sloga
Mladost
3
2
21.04.2018 16:30 3 : 2
21.04
16:30
Mladi Radnik
Jedinstvo
0
3
21.04.2018 16:30 0 : 3
21.04
16:00
Omladinac
Borjak 2013
4
1
21.04.2018 16:00 4 : 1
21.04
16:00
Rujišnik
Vinogradar
0
0
21.04.2018 16:00 0 : 0
21.04
16:00
Topoljak
Omladinac
3
0
21.04.2018 16:00 3 : 0
21.04
16:00
Stevka Bo┼żurevka
Mladost
1
6
21.04.2018 16:00 1 : 6
21.04
16:00
Sport
OFK Metalac
2
3
21.04.2018 16:00 2 : 3
21.04
16:00
KFK Kula
OFK Šikara
1
2
21.04.2018 16:00 1 : 2
21.04
Zadrugar
Partizan
2
0
21.04.2018 2 : 0
21.04
Napredak
OFK Letnjikovac 1983
1
2
21.04.2018 1 : 2
21.04
POFK Letnjikovac
Lipolist
1
3
21.04.2018 1 : 3
21.04
Culjkovi─ç
Metaloplastika
8
0
21.04.2018 8 : 0
21.04
Blagotin
Dragovo
6
1
21.04.2018 6 : 1
21.04
Šumadija
Prosvetar
5
2
21.04.2018 5 : 2
21.04
Leva─Ź 2
Goša
4
4
21.04.2018 4 : 4
21.04
16:00
OFK Homolje
Pobeda 1953
0
6
21.04.2018 16:00 0 : 6
21.04
16:00
Vrelo 1971
Budu─çnost
5
0
21.04.2018 16:00 5 : 0
21.04
15:30
Šumadija
Mladost (B)
5
3
21.04.2018 15:30 5 : 3
21.04
Velika Morava
Parcane
3
0
21.04.2018 3 : 0
21.04
17:00
Garevina
Mladost
5
2
21.04.2018 17:00 5 : 2
21.04
17:00
┼Żupski biseri
Baštovan
1
3
21.04.2018 17:00 1 : 3
21.04
17:00
Ratajac
Obili─ç
2
5
21.04.2018 17:00 2 : 5
21.04
16:30
Radnik
Zrinjski
1
2
21.04.2018 16:30 1 : 2
21.04
17:00
Krupa
┼Żeljezni─Źar
2
0
21.04.2018 17:00 2 : 0
21.04
17:00
Vitez
Mladost
1
2
21.04.2018 17:00 1 : 2
21.04
17:00
─îelik
Borac
1
1
21.04.2018 17:00 1 : 1
21.04
17:00
Sloboda
GOŠK
1
2
21.04.2018 17:00 1 : 2
21.04
16:30
Rudar
Tekstilac Kort
2
0
21.04.2018 16:30 2 : 0
21.04
16:30
Drina
Podrinje
1
1
21.04.2018 16:30 1 : 1
21.04
16:30
Zvijezda 09
Slavija
3
0
21.04.2018 16:30 3 : 0
21.04
16:30
Sutjeska
┼Żeljezni─Źar Sport Team
1
0
21.04.2018 16:30 1 : 0
21.04
16:30
Napredak
Kozara
1
0
21.04.2018 16:30 1 : 0
21.04
16:30
Sloga
Sloboda
1
1
21.04.2018 16:30 1 : 1
21.04
16:30
OFK Petrovac
Rudar
2
0
21.04.2018 16:30 2 : 0
21.04
16:30
Grbalj
De─Źi─ç
1
1
21.04.2018 16:30 1 : 1
21.04
16:30
Mladost
Budu─çnost
1
1
21.04.2018 16:30 1 : 1
21.04
16:30
Zeta
Kom
0
2
21.04.2018 16:30 0 : 2
Kom
21.04
16:30
Iskra
Sutjeska
0
1
21.04.2018 16:30 0 : 1
21.04
13:00
Kom Eurozox 2
Bratstvo
1
1
21.04.2018 13:00 1 : 1
21.04
16:30
Polimlje
Petnjica
2
1
21.04.2018 16:30 2 : 1
21.04
16:00
Watford
Crystal Palace
0
0
21.04.2018 16:00 0 : 0
21.04
13:30
WBA
Liverpool
2
2
21.04.2018 13:30
WBA
2 : 2
21.04
16:15
Celta Vigo
Valencia
1
1
21.04.2018 16:15 1 : 1
21.04
13:00
Eibar
Getafe
0
1
21.04.2018 13:00 0 : 1
21.04
18:30
Borussia Dortmund
Bayer Leverkusen
4
0
21.04.2018 18:30 4 : 0
21.04
15:30
RB Leipzig
Hoffenheim
2
5
21.04.2018 15:30 2 : 5
21.04
15:30
Eintracht
Hertha BSC
0
3
21.04.2018 15:30 0 : 3
21.04
15:30
Hamburger SV
Freiburg
1
0
21.04.2018 15:30 1 : 0
21.04
15:30
Hannover 96
Bayern
0
3
21.04.2018 15:30 0 : 3
21.04
15:30
Stuttgart
Werder
2
0
21.04.2018 15:30 2 : 0
21.04
20:45
Milan
Benevento
0
1
21.04.2018 20:45 0 : 1
21.04
18:00
Sassuolo
Fiorentina
1
0
21.04.2018 18:00 1 : 0
21.04
15:00
SPAL
Roma
0
3
21.04.2018 15:00 0 : 3
21.04
20:00
Amiens SC
Strasbourg
3
1
21.04.2018 20:00 3 : 1
21.04
20:00
Guingamp
Monaco
3
1
21.04.2018 20:00 3 : 1
21.04
17:00
Marseille
Lille
5
1
21.04.2018 17:00 5 : 1
21.04
20:00
Metz
Caen
1
1
21.04.2018 20:00 1 : 1
21.04
20:00
Toulouse
Angers
2
0
21.04.2018 20:00 2 : 0
21.04
19:00
Radni─Źki
Crvena Zvezda
1
3
21.04.2018 19:00 1 : 3
21.04
17:00
Rad
Radnik
2
1
21.04.2018 17:00
Rad
2 : 1
21.04
17:00
Javor
Zemun
1
0
21.04.2018 17:00 1 : 0
21.04
16:00
Proleter
Metalac
2
3
21.04.2018 16:00 2 : 3
21.04
16:00
Temni─ç 1924
Jagodina
4
2
21.04.2018 16:00 4 : 2
21.04
16:00
Sloboda
Sin─Ĺeli─ç
1
0
21.04.2018 16:00 1 : 0
21.04
17:00
Spartak
Vojvodina
3
0
21.04.2018 17:00 3 : 0
21.04
Lavice Dubo─Źica
Radni─Źki 2012
1
2
21.04.2018 1 : 2
21.04
Kanji┼ża
Ma─Źva
1
2
21.04.2018 1 : 2
21.04
Kara─Ĺor─Ĺe
Polet
1
0
21.04.2018 1 : 0
21.04
11:00
Rad
Spartak
3
1
21.04.2018 11:00
Rad
3 : 1
21.04
11:00
Radni─Źki 1923
Internacional
1
3
21.04.2018 11:00 1 : 3
21.04
10:00
Brodarac
Vo┼żdovac
2
1
21.04.2018 10:00 2 : 1
21.04
11:00
Crvena zvezda
In─Ĺija
6
1
21.04.2018 11:00 6 : 1
21.04
11:00
Radni─Źki (P)
OFK Beograd
1
1
21.04.2018 11:00 1 : 1
21.04
16:00
Partizan
Moravac Orion
6
1
21.04.2018 16:00 6 : 1
21.04
14:30
─îukari─Źki
Vojvodina
4
2
21.04.2018 14:30 4 : 2
21.04
11:00
Napredak
Radni─Źki (N)
0
0
21.04.2018 11:00 0 : 0
21.04
10:00
Borac (NS)
Ba─Źka 1901
1
3
21.04.2018 10:00 1 : 3
21.04
011
Sindjel─ç
2
2
21.04.2018
011
2 : 2
21.04
16:00
Proleter Mihajlovac
Karadjordje
0
4
21.04.2018 16:00 0 : 4
21.04
16:00
Mladi radnik 1940
Morava (VP)
2
1
21.04.2018 16:00 2 : 1
21.04
16:00
Mladi borac
Proleter 1947
3
0
21.04.2018 16:00 3 : 0
21.04
16:00
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
0
2
21.04.2018 16:00 0 : 2
21.04
16:00
Šumadija (A)
Jasenica 2017
2
1
21.04.2018 16:00 2 : 1
21.04
11:00
BSK 1925
┼Żarkovo
2
1
21.04.2018 11:00 2 : 1
21.04
12:00
Srem
DIF
0
1
21.04.2018 12:00 0 : 1
DIF
21.04
11:00
Zvezdara
GSP Polet
0
3
21.04.2018 11:00 0 : 3
21.04
13:30
Beograd 1929
Budu─çnost
3
0
21.04.2018 13:30 3 : 0
21.04
13:00
Minel
Palilulac
1
4
21.04.2018 13:00 1 : 4
21.04
15:00
Šumadinac
Avala
8
1
21.04.2018 15:00 8 : 1
21.04
15:00
Stepojevac Vaga
Posavina
6
1
21.04.2018 15:00 6 : 1
21.04
15:00
Glogonj
Tempo
0
6
21.04.2018 15:00 0 : 6
21.04
12:00
Borac (Sa)
Borac (St)
4
1
21.04.2018 12:00 4 : 1
21.04
16:00
Dolovo
Dunav
9
2
21.04.2018 16:00 9 : 2
21.04
16:00
Mladost (O)
Strela
7
1
21.04.2018 16:00 7 : 1
21.04
17:00
BSK
Partizan (G)
4
0
21.04.2018 17:00
BSK
4 : 0
21.04
10:00
Zabre┼żje
Prva Iskra
7
0
21.04.2018 10:00 7 : 0
21.04
13:00
Jedinstvo
Polet
4
0
21.04.2018 13:00 4 : 0
21.04
16:00
Podunavac
Udarnik
1
3
21.04.2018 16:00 1 : 3
21.04
16:00
Polet
Napredak
5
1
21.04.2018 16:00 5 : 1
21.04
16:00
SASK
Budu─çnost
5
4
21.04.2018 16:00 5 : 4
21.04
11:00
Krila Krajine
Hajduk junior
1
4
21.04.2018 11:00 1 : 4
21.04
10:00
Petar Pua─Źa
Crvena zvezda
4
2
21.04.2018 10:00 4 : 2
21.04
12:00
Lokomotiva MK
Brodarac MK
2
1
21.04.2018 12:00 2 : 1
21.04
09:30
Vo┼żdovac 2 MO
Be┼żanija MO
1
1
21.04.2018 09:30 1 : 1
21.04
12:00
Zemun
Spartak
0
0
21.04.2018 12:00 0 : 0
21.04
11:00
Apolon 4
Dinamo
7
0
21.04.2018 11:00 7 : 0
21.04
13:00
Brodarac
Vo┼żdovac
1
1
21.04.2018 13:00 1 : 1
21.04
13:00
Crvena zvezda
Teleoptik
6
0
21.04.2018 13:00 6 : 0
21.04
12:00
─îukari─Źki
Vojvodina
0
0
21.04.2018 12:00 0 : 0
21.04
12:00
Vojvodina
Borac (NS)
4
0
21.04.2018 12:00 4 : 0
21.04
10:00
TSC
Radni─Źki (Z)
0
2
21.04.2018 10:00
TSC
0 : 2
21.04
10:00
Bor─Źa
Studenski grad
1
0
21.04.2018 10:00 1 : 0
21.04
14:00
Sindjeli─ç
Radni─Źki (O)
1
1
21.04.2018 14:00 1 : 1
21.04
13:00
Rad
Teleoptik
1
1
21.04.2018 13:00
Rad
1 : 1
21.04
10:00
Omladinac
Poštar 1930
0
4
21.04.2018 10:00 0 : 4
21.04
16:30
DIF
Mladenovac
6
0
21.04.2018 16:30
DIF
6 : 0
21.04
15:30
Radnik
Šumadija
9
0
21.04.2018 15:30 9 : 0
21.04
Pobeda
Cerovac
8
0
21.04.2018 8 : 0
21.04
10:00
Rakovica
Budu─çnost
1
1
21.04.2018 10:00 1 : 1
21.04
13:00
Radni─Źki 1923
Tutin
7
0
21.04.2018 13:00 7 : 0
21.04
15:00
AS
Apolon
1
0
21.04.2018 15:00
AS
1 : 0
21.04
11:00
Rudar
Bane
4
0
21.04.2018 11:00 4 : 0
21.04
13:00
Sport Klub 99
Sloga
1
0
21.04.2018 13:00 1 : 0
21.04
16:00
OFK Ras
Jošanica
0
1
21.04.2018 16:00 0 : 1
21.04
17:00
Jugoslavija
Borac (Sa)
7
3
21.04.2018 17:00 7 : 3
21.04
15:00
Kolonija
Radni─Źki (B)
8
2
21.04.2018 15:00 8 : 2
21.04
10:00
Crvena zvezda
Vulturul
3
0
21.04.2018 10:00 3 : 0
21.04
Tisa
Senta
1
11
21.04.2018 1 : 11
21.04
12:00
┼Żelezni─Źar (P)
Be─Źkerek 023
1
2
21.04.2018 12:00 1 : 2
21.04
12:00
In─Ĺija
Radni─Źki (┼á)
3
0
21.04.2018 12:00 3 : 0
21.04
12:00
Hajduk Junior
Be─Źej 1918
3
1
21.04.2018 12:00 3 : 1
21.04
15:00
Zemun MK
Studenski grad MK
5
0
21.04.2018 15:00 5 : 0
21.04
16:00
OFK Beograd MK
Lokomotiva MK
2
0
21.04.2018 16:00 2 : 0
21.04
17:00
Crvena zvezda MK
Radni─Źki NB MK
9
0
21.04.2018 17:00 9 : 0
21.04
18:30
Brodarac MK
Sin─Ĺeli─ç MK
1
1
21.04.2018 18:30 1 : 1
21.04
15:30
Vo┼żdovac B MK
Kolubara MK
3
1
21.04.2018 15:30 3 : 1
21.04
09:00
Rad B MK
OFK Beograd B MK
6
3
21.04.2018 09:00 6 : 3
21.04
14:00
Kosmaj MK
Zemun MK
1
2
21.04.2018 14:00 1 : 2
21.04
10:30
OFK Beograd MK
Sopot MK
0
3
21.04.2018 10:30 0 : 3
21.04
15:00
OLE MK
Srem─Źica MK
1
2
21.04.2018 15:00 1 : 2
21.04
13:00
Jedinstvo MK
Rad V MK
2
1
21.04.2018 13:00 2 : 1
21.04
10:00
Vojvodina
Petar Pua─Źa
2
1
21.04.2018 10:00 2 : 1
21.04
10:00
Radni─Źki (S)
Radni─Źki (Z)
1
3
21.04.2018 10:00 1 : 3
21.04
10:00
Jasenica 2017
Cepelin 026
3
1
21.04.2018 10:00 3 : 1
21.04
12:30
Vo┼żdovac
BSK 1925
7
1