28.04
16:00
Šumadija 1903
Loznica
2
0
|
28.04.2018 16:00 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Loznica | |||||
28.04
16:00
Sloga (P)
Jedinstvo Putevi
2
0
|
28.04.2018 16:00 | Sloga (P) | 2 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
28.04
16:00
Budućnost Krušik 2014
Zlatibor
0
2
|
28.04.2018 16:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 2 | Zlatibor | |||||
28.04
16:00
Mokra Gora
Železničar
0
0
|
28.04.2018 16:00 | Mokra Gora | 0 : 0 | Železničar | |||||
28.04
16:00
Mladi radnik 1926
Polet
1
3
|
28.04.2018 16:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 3 | Polet | |||||
28.04
16:00
FAP
Karađorđe
4
1
|
28.04.2018 16:00 | FAP | 4 : 1 | Karađorđe |
28.04
16:30
Ozren
Rtanj
1
1
|
28.04.2018 16:30 | Ozren | 1 : 1 | Rtanj | |||||
28.04
16:30
Jedinstvo (P)
OFK Sinđelić
1
1
|
28.04.2018 16:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | OFK Sinđelić | |||||
28.04
16:30
Timok
Car Konstantin
1
2
|
28.04.2018 16:30 | Timok | 1 : 2 | Car Konstantin | |||||
28.04
16:30
Dunav
Pukovac
2
1
|
28.04.2018 16:30 | Dunav | 2 : 1 | Pukovac | |||||
28.04
16:30
Radnički (S)
Jedinstvo (B)
0
0
|
28.04.2018 16:30 | Radnički (S) | 0 : 0 | Jedinstvo (B) |
28.04
16:30
Bratstvo 1946
Odžaci
3
1
|
28.04.2018 16:30 | Bratstvo 1946 | 3 : 1 | Odžaci | |||||
28.04
16:30
Cement
Bečej 1918
1
0
|
28.04.2018 16:30 | Cement | 1 : 0 | Bečej 1918 | |||||
28.04
16:30
Omladinac (NB)
Dinamo 1945
1
2
|
28.04.2018 16:30 | Omladinac (NB) | 1 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
28.04
16:30
Radnički (ZR)
Crvena zvezda (NS)
3
1
|
28.04.2018 16:30 | Radnički (ZR) | 3 : 1 | Crvena zvezda (NS) | |||||
28.04
16:30
Bačka 1901
Mladost (BJ)
1
2
|
28.04.2018 16:30 | Bačka 1901 | 1 : 2 | Mladost (BJ) | |||||
28.04
16:30
Radnički (SM)
Borac (S)
4
2
|
28.04.2018 16:30 | Radnički (SM) | 4 : 2 | Borac (S) |
28.04
16:30
Sopot
Lokomotiva
0
2
|
28.04.2018 16:30 | Sopot | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
28.04
16:30
Kolubara
Prva Iskra
3
1
|
28.04.2018 16:30 | Kolubara | 3 : 1 | Prva Iskra | |||||
28.04
11:00
GSP Polet Dorćol
BASK
0
1
|
28.04.2018 11:00 | GSP Polet Dorćol | 0 : 1 | BASK | |||||
28.04
16:30
OFK Beograd
BSK Borča
2
3
|
28.04.2018 16:30 | OFK Beograd | 2 : 3 | BSK Borča | |||||
28.04
16:30
Radnički (O)
Žarkovo
1
2
|
28.04.2018 16:30 | Radnički (O) | 1 : 2 | Žarkovo | |||||
28.04
16:30
IMT
Stepojevac Vaga
7
0
|
28.04.2018 16:30 | IMT | 7 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
28.04
16:30
Radnički (NB)
BSK Batajnica
1
0
|
28.04.2018 16:30 | Radnički (NB) | 1 : 0 | BSK Batajnica |
28.04
16:00
Ovčar
Takovo
0
3
|
28.04.2018 16:00 | Ovčar | 0 : 3 | Takovo | |||||
28.04
16:00
Goč
Bane
1
0
|
28.04.2018 16:00 | Goč | 1 : 0 | Bane |
28.04
16:00
Rudar 2001
Mladi radnik (R)
1
0
|
28.04.2018 16:00 | Rudar 2001 | 1 : 0 | Mladi radnik (R) | |||||
28.04
16:00
VGSK
Mladi borac
1
1
|
28.04.2018 16:00 | VGSK | 1 : 1 | Mladi borac |
28.04
16:00
Radnički Gorenje
Radjevac
0
0
|
28.04.2018 16:00 | Radnički Gorenje | 0 : 0 | Radjevac | |||||
28.04
16:00
Spartak
Budućnost
3
5
|
28.04.2018 16:00 | Spartak | 3 : 5 | Budućnost | |||||
28.04
16:00
Ribnica
Sloga (S)
0
0
|
28.04.2018 16:00 | Ribnica | 0 : 0 | Sloga (S) | |||||
28.04
16:00
Sevojno
Drina
1
5
|
28.04.2018 16:00 | Sevojno | 1 : 5 | Drina |
28.04
16:30
Sloga (L)
Nebeski Andjeli
3
0
|
28.04.2018 16:30 | Sloga (L) | 3 : 0 | Nebeski Andjeli | |||||
28.04
16:30
Vranjska Banja
Pusta Reka
0
4
|
28.04.2018 16:30 | Vranjska Banja | 0 : 4 | Pusta Reka | |||||
28.04
16:30
Morava (VH)
Pčinja
3
2
|
28.04.2018 16:30 | Morava (VH) | 3 : 2 | Pčinja |
28.04
16:30
BSK
Naša krila
4
2
|
28.04.2018 16:30 | BSK | 4 : 2 | Naša krila | |||||
28.04
16:30
Brodoremont
Šarbanovac
1
0
|
28.04.2018 16:30 | Brodoremont | 1 : 0 | Šarbanovac |
28.04
16:30
Morava 1918
Sloga (Ć)
6
1
|
28.04.2018 16:30 | Morava 1918 | 6 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
28.04
16:30
Sloga (D)
Župa
1
0
|
28.04.2018 16:30 | Sloga (D) | 1 : 0 | Župa |
28.04
16:30
OFK Vršac
Begej
3
2
|
28.04.2018 16:30 | OFK Vršac | 3 : 2 | Begej | |||||
28.04
16:30
Proleter
Mladost (O)
3
2
|
28.04.2018 16:30 | Proleter | 3 : 2 | Mladost (O) | |||||
28.04
16:30
Sloga
Radnički (S)
2
3
|
28.04.2018 16:30 | Sloga | 2 : 3 | Radnički (S) |
28.04
16:00
Sloga (T)
Jedinstvo (SP)
1
1
|
28.04.2018 16:00 | Sloga (T) | 1 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
28.04
16:00
Sremac
Hajduk (B)
1
4
|
28.04.2018 16:00 | Sremac | 1 : 4 | Hajduk (B) | |||||
28.04
16:00
Sloga (E)
OFK Slavija
5
1
|
28.04.2018 16:00 | Sloga (E) | 5 : 1 | OFK Slavija |
28.04
16:30
Mladost Apa
Polet (K)
2
0
|
28.04.2018 16:30 | Mladost Apa | 2 : 0 | Polet (K) | |||||
28.04
16:30
Srbobran
Radnički (S)
5
0
|
28.04.2018 16:30 | Srbobran | 5 : 0 | Radnički (S) | |||||
28.04
16:30
Sloga (Č)
Tisa
1
2
|
28.04.2018 16:30 | Sloga (Č) | 1 : 2 | Tisa |
28.04
13:00
Rakovica
Milutinac
1
1
|
28.04.2018 13:00 | Rakovica | 1 : 1 | Milutinac | |||||
28.04
11:00
Torlak
Brodarac
0
3
|
28.04.2018 11:00 | Torlak | 0 : 3 | Brodarac | |||||
28.04
16:30
Balkan
Leštane
0
0
|
28.04.2018 16:30 | Balkan | 0 : 0 | Leštane |
28.04
16:30
Mladost (L)
Vojvodina (NM)
4
0
|
28.04.2018 16:30 | Mladost (L) | 4 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
28.04
16:30
Naftagas (E)
Lehel
1
2
|
28.04.2018 16:30 | Naftagas (E) | 1 : 2 | Lehel |
28.04
17:00
OFK Tekstilac
Rembas
0
6
|
28.04.2018 17:00 | OFK Tekstilac | 0 : 6 | Rembas |
28.04
16:30
Dunav
Strela
1
0
|
28.04.2018 16:30 | Dunav | 1 : 0 | Strela | |||||
28.04
16:30
Partizan (U)
Dolina
6
4
|
28.04.2018 16:30 | Partizan (U) | 6 : 4 | Dolina | |||||
28.04
16:30
BAK
Jedinstvo Stević
2
1
|
28.04.2018 16:30 | BAK | 2 : 1 | Jedinstvo Stević |
28.04
16:30
1. Maj Ruma
Hrtkovci
3
0
|
28.04.2018 16:30 | 1. Maj Ruma | 3 : 0 | Hrtkovci | |||||
28.04
16:30
Rudar
Partizan
4
0
|
28.04.2018 16:30 | Rudar | 4 : 0 | Partizan |
28.04
16:30
Vojvodina
Budućnost (M)
0
2
|
28.04.2018 16:30 | Vojvodina | 0 : 2 | Budućnost (M) |
28.04
17:00
Panonija IM Topola
Sutjeska
1
3
|
28.04.2018 17:00 | Panonija IM Topola | 1 : 3 | Sutjeska | |||||
28.04
17:00
Obilić
Proleter (NJ)
4
1
|
28.04.2018 17:00 | Obilić | 4 : 1 | Proleter (NJ) |
28.04
16:30
Zlot
Rudna Glava
1
0
|
28.04.2018 16:30 | Zlot | 1 : 0 | Rudna Glava | |||||
28.04
16:30
Poreč
Polom
1
0
|
28.04.2018 16:30 | Poreč | 1 : 0 | Polom | |||||
28.04
16:30
Krivelj
Branik
3
3
|
28.04.2018 16:30 | Krivelj | 3 : 3 | Branik | |||||
28.04
16:30
Brestovac
Radnički
5
1
|
28.04.2018 16:30 | Brestovac | 5 : 1 | Radnički |
28.04
16:30
Borac (O)
Borac (P)
5
2
|
28.04.2018 16:30 | Borac (O) | 5 : 2 | Borac (P) | |||||
28.04
16:30
PKB (PS)
Heroj Polet
5
1
|
28.04.2018 16:30 | PKB (PS) | 5 : 1 | Heroj Polet |
28.04
16:30
Mladenovac
Dunavac
2
0
|
28.04.2018 16:30 | Mladenovac | 2 : 0 | Dunavac |
28.04
17:00
Sindjelić
Cerić
5
2
|
28.04.2018 17:00 | Sindjelić | 5 : 2 | Cerić | |||||
28.04
17:00
Jevremovac
Cer
0
1
|
28.04.2018 17:00 | Jevremovac | 0 : 1 | Cer | |||||
28.04
17:00
Radnički Šabački
Jedinstvo (ŠT)
4
0
|
28.04.2018 17:00 | Radnički Šabački | 4 : 0 | Jedinstvo (ŠT) |
28.04
16:30
Blagotin
Kupci
3
0
|
28.04.2018 16:30 | Blagotin | 3 : 0 | Kupci |
28.04
16:00
Trgovački
Mlava (ML)
1
1
|
28.04.2018 16:00 | Trgovački | 1 : 1 | Mlava (ML) |
28.04
16:00
Gnjilan
Jedinstvo
0
3
|
28.04.2018 16:00 | Gnjilan | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
28.04
16:00
Mladost
Vladimir Durković
0
3
|
28.04.2018 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Vladimir Durković | |||||
28.04
16:00
Zvezda
Senjak
1
4
|
28.04.2018 16:00 | Zvezda | 1 : 4 | Senjak |
28.04
17:00
Rudar
Real
0
2
|
28.04.2018 17:00 | Rudar | 0 : 2 | Real |
28.04
16:00
Crnokosa
Čajetina
0
0
|
28.04.2018 16:00 | Crnokosa | 0 : 0 | Čajetina | |||||
28.04
14:00
Zlatar
Savinac
2
0
|
28.04.2018 14:00 | Zlatar | 2 : 0 | Savinac |
28.04
16:00
Radnik
Brezovica
0
1
|
28.04.2018 16:00 | Radnik | 0 : 1 | Brezovica | |||||
28.04
16:00
Junior Novo Naselje
Pepeljevac
0
1
|
28.04.2018 16:00 | Junior Novo Naselje | 0 : 1 | Pepeljevac | |||||
28.04
16:00
Banjani
Tulari
6
1
|
28.04.2018 16:00 | Banjani | 6 : 1 | Tulari |
28.04
16:30
Naisus 1977
Zemljoradnik
5
3
|
28.04.2018 16:30 | Naisus 1977 | 5 : 3 | Zemljoradnik |
28.04
16:30
Vulkan 1963
Čegar 2013
5
2
|
28.04.2018 16:30 | Vulkan 1963 | 5 : 2 | Čegar 2013 |
28.04
17:00
OFK Futog
Mladost
0
2
|
28.04.2018 17:00 | OFK Futog | 0 : 2 | Mladost | |||||
28.04
17:00
Omladinac
OFK Sirig
0
2
|
28.04.2018 17:00 | Omladinac | 0 : 2 | OFK Sirig | |||||
28.04
17:00
Fruškogorski partizan
Sofeks
1
0
|
28.04.2018 17:00 | Fruškogorski partizan | 1 : 0 | Sofeks |
28.04
20:00
Trebič
OFK Rtanj
1
1
|
28.04.2018 20:00 | Trebič | 1 : 1 | OFK Rtanj | |||||
28.04
17:30
Midžor
Sloga
4
0
|
28.04.2018 17:30 | Midžor | 4 : 0 | Sloga |
28.04
16:30
Kaćuša
Spartak
0
3
|
28.04.2018 16:30 | Kaćuša | 0 : 3 | Spartak |
28.04
16:00
Mladost (S)
OFK Rota
3
0
|
28.04.2018 16:00 | Mladost (S) | 3 : 0 | OFK Rota |
28.04
17:00
Grdica
Mineral 2015
3
1
|
28.04.2018 17:00 | Grdica | 3 : 1 | Mineral 2015 | |||||
28.04
17:00
Mlada krila
Partizan
3
3
|
28.04.2018 17:00 | Mlada krila | 3 : 3 | Partizan |
28.04
17:00
Rudar (SR)
Rudar (St)
2
1
|
28.04.2018 17:00 | Rudar (SR) | 2 : 1 | Rudar (St) |
28.04
17:00
Zenit
Sinđelić 1934
0
4
|
28.04.2018 17:00 | Zenit | 0 : 4 | Sinđelić 1934 |
28.04
16:30
Sveti Stefan
011
0
4
|
28.04.2018 16:30 | Sveti Stefan | 0 : 4 | 011 |
28.04
16:30
Zaklopača
Umčari
5
0
|
28.04.2018 16:30 | Zaklopača | 5 : 0 | Umčari |
28.04
17:00
OFK Šabac
Cer
0
1
|
28.04.2018 17:00 | OFK Šabac | 0 : 1 | Cer |
28.04
17:00
Dušan Silni
Dobrava
8
2
|
28.04.2018 17:00 | Dušan Silni | 8 : 2 | Dobrava |
28.04
16:30
ŠFU Derbi 2016
Šumadija
0
3
|
28.04.2018 16:30 | ŠFU Derbi 2016 | 0 : 3 | Šumadija |
28.04
16:30
Varvarin
Velika Drenova
5
0
|
28.04.2018 16:30 | Varvarin | 5 : 0 | Velika Drenova | |||||
28.04
16:30
Gradina
Rubin (Z)
12
1
|
28.04.2018 16:30 | Gradina | 12 : 1 | Rubin (Z) |
28.04
16:30
OFK Bagremar
Vinogradi DB
5
4
|
28.04.2018 16:30 | OFK Bagremar | 5 : 4 | Vinogradi DB |
28.04
16:30
Polet (V)
OFK Rutevac 1908
2
0
|
28.04.2018 16:30 | Polet (V) | 2 : 0 | OFK Rutevac 1908 | |||||
28.04
16:30
Škriljac
Jastrebac
2
1
|
28.04.2018 16:30 | Škriljac | 2 : 1 | Jastrebac |
28.04
16:30
Rastina 1918
Jedinstvo
2
1
|
28.04.2018 16:30 | Rastina 1918 | 2 : 1 | Jedinstvo |
28.04
16:00
Kralj Petar I
Brezovac
1
0
|
28.04.2018 16:00 | Kralj Petar I | 1 : 0 | Brezovac |
28.04
16:00
Rade Milošević
Manastirica
2
1
|
28.04.2018 16:00 | Rade Milošević | 2 : 1 | Manastirica |
28.04
16:30
OFK Slatina
Stojnik
1
3
|
28.04.2018 16:30 | OFK Slatina | 1 : 3 | Stojnik |
28.04
16:30
Železničar
Dinamo
4
0
|
28.04.2018 16:30 | Železničar | 4 : 0 | Dinamo |
28.04
17:00
Hajduk
AFK
2
2
|
28.04.2018 17:00 | Hajduk | 2 : 2 | AFK |
28.04
16:30
Sloboda
Jedinstvo
1
2
|
28.04.2018 16:30 | Sloboda | 1 : 2 | Jedinstvo |
28.04
16:00
Rongo Siti
Jerma
1
4
|
28.04.2018 16:00 | Rongo Siti | 1 : 4 | Jerma | |||||
28.04
16:00
Napredak
Pobeda
1
0
|
28.04.2018 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Pobeda | |||||
28.04
16:00
Temac
Sloga
0
1
|
28.04.2018 16:00 | Temac | 0 : 1 | Sloga |
28.04
16:00
Omladinac (V)
Partizan (BB)
2
1
|
28.04.2018 16:00 | Omladinac (V) | 2 : 1 | Partizan (BB) |
28.04
16:30
Kladušnica
Dunavac
9
1
|
28.04.2018 16:30 | Kladušnica | 9 : 1 | Dunavac |
28.04
17:00
Rojkovac
Posavina
1
4
|
28.04.2018 17:00 | Rojkovac | 1 : 4 | Posavina | |||||
28.04
17:00
Zvezda
Borac
1
0
|
28.04.2018 17:00 | Zvezda | 1 : 0 | Borac |
28.04
17:00
Vreoci
Bistrica
0
0
|
28.04.2018 17:00 | Vreoci | 0 : 0 | Bistrica | |||||
28.04
17:00
Mladost (Č)
Polet
1
4
|
28.04.2018 17:00 | Mladost (Č) | 1 : 4 | Polet | |||||
28.04
17:00
Petka
Sloga
2
2
|
28.04.2018 17:00 | Petka | 2 : 2 | Sloga |
28.04
16:30
Železničar
Udarnik
8
2
|
28.04.2018 16:30 | Železničar | 8 : 2 | Udarnik |
28.04
16:00
Mladost 1948
Plana
0
9
|
28.04.2018 16:00 | Mladost 1948 | 0 : 9 | Plana | |||||
28.04
16:00
Jedinstvo
Jasenica
1
0
|
28.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Jasenica |
28.04
16:30
Mladost
Gol
3
0
|
28.04.2018 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Gol | |||||
28.04
16:30
Bukovik
Hajduk
0
0
|
28.04.2018 16:30 | Bukovik | 0 : 0 | Hajduk |
28.04
16:30
OFK Sikole
Urovica
1
4
|
28.04.2018 16:30 | OFK Sikole | 1 : 4 | Urovica |
28.04
16:30
Baličevac
Jugovići
2
2
|
28.04.2018 16:30 | Baličevac | 2 : 2 | Jugovići |
28.04
16:30
Lovac
Kastrum
3
0
|
28.04.2018 16:30 | Lovac | 3 : 0 | Kastrum | |||||
28.04
16:30
Timok 1928
Borac
0
2
|
28.04.2018 16:30 | Timok 1928 | 0 : 2 | Borac |
28.04
16:00
Badljevica
Petrijevac
4
3
|
28.04.2018 16:00 | Badljevica | 4 : 3 | Petrijevac |
28.04
Proleter
Partizan
6
0
|
28.04.2018 | Proleter | 6 : 0 | Partizan | |||||
28.04
Mladost
Borac
7
0
|
28.04.2018 | Mladost | 7 : 0 | Borac | |||||
28.04
KSK Konak 1926
Sloga
6
0
|
28.04.2018 | KSK Konak 1926 | 6 : 0 | Sloga |
28.04
17:00
Mrovska
Belpos
6
1
|
28.04.2018 17:00 | Mrovska | 6 : 1 | Belpos | |||||
28.04
17:00
Jedinstvo 2014
Mladost (Z)
2
0
|
28.04.2018 17:00 | Jedinstvo 2014 | 2 : 0 | Mladost (Z) |
28.04
17:00
Budućnost
ISK Izvor
2
0
|
28.04.2018 17:00 | Budućnost | 2 : 0 | ISK Izvor |
28.04
16:00
Mladost (DL)
Mladost (K)
0
1
|
28.04.2018 16:00 | Mladost (DL) | 0 : 1 | Mladost (K) | |||||
28.04
16:00
Sloboda
Navalin
2
1
|
28.04.2018 16:00 | Sloboda | 2 : 1 | Navalin |
28.04
16:00
Atletiko
Gornje Krajince
3
1
|
28.04.2018 16:00 | Atletiko | 3 : 1 | Gornje Krajince | |||||
28.04
16:00
Nomanica
Badince
2
4
|
28.04.2018 16:00 | Nomanica | 2 : 4 | Badince | |||||
28.04
16:00
Todorovce
Veliko Trnjane
2
2
|
28.04.2018 16:00 | Todorovce | 2 : 2 | Veliko Trnjane |
28.04
17:00
Bogutovačka Banja
Bane 1931
6
2
|
28.04.2018 17:00 | Bogutovačka Banja | 6 : 2 | Bane 1931 |
28.04
17:00
Planinac
Viner DSV
1
0
|
28.04.2018 17:00 | Planinac | 1 : 0 | Viner DSV |
28.04
16:00
Dunav
Batovac
1
4
|
28.04.2018 16:00 | Dunav | 1 : 4 | Batovac |
28.04
16:30
Sloga
Mladost
1
5
|
28.04.2018 16:30 | Sloga | 1 : 5 | Mladost | |||||
28.04
16:30
Solunac
Naša Krajina
1
3
|
28.04.2018 16:30 | Solunac | 1 : 3 | Naša Krajina | |||||
28.04
16:30
Graničar
Crvena zvezda
3
0
|
28.04.2018 16:30 | Graničar | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
28.04
16:30
Gaj
Banat
3
1
|
28.04.2018 16:30 | Gaj | 3 : 1 | Banat |
28.04
16:00
Borac
Budućnost MI (DT)
2
1
|
28.04.2018 16:00 | Borac | 2 : 1 | Budućnost MI (DT) |
28.04
16:00
Napredak
Udarnik 2015
2
1
|
28.04.2018 16:00 | Napredak | 2 : 1 | Udarnik 2015 | |||||
28.04
16:00
Jedinstvo
Mladost
2
2
|
28.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Mladost | |||||
28.04
16:00
Vukan
Brana Paunović
3
0
|
28.04.2018 16:00 | Vukan | 3 : 0 | Brana Paunović |
28.04
17:00
Pobednik
Vukićevica
2
3
|
28.04.2018 17:00 | Pobednik | 2 : 3 | Vukićevica |
28.04
17:00
Strmovo
Borac (A)
1
1
|
28.04.2018 17:00 | Strmovo | 1 : 1 | Borac (A) |
28.04
16:00
Veliko Laole
Soko
0
1
|
28.04.2018 16:00 | Veliko Laole | 0 : 1 | Soko |
28.04
Kotlenik
Mladi Radnik
2
2
|
28.04.2018 | Kotlenik | 2 : 2 | Mladi Radnik | |||||
28.04
Grivac
Sloga
0
3
|
28.04.2018 | Grivac | 0 : 3 | Sloga | |||||
28.04
Mladost
Borac 1939
1
4
|
28.04.2018 | Mladost | 1 : 4 | Borac 1939 |
28.04
16:00
Borjak 2013
Stevka Božurevka
2
1
|
28.04.2018 16:00 | Borjak 2013 | 2 : 1 | Stevka Božurevka | |||||
28.04
16:00
Mladost
Topoljak
1
2
|
28.04.2018 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Topoljak | |||||
28.04
16:00
Omladinac
Rujišnik
0
1
|
28.04.2018 16:00 | Omladinac | 0 : 1 | Rujišnik | |||||
28.04
16:00
Stara Čaršija
Omladinac
3
1
|
28.04.2018 16:00 | Stara Čaršija | 3 : 1 | Omladinac |
28.04
16:00
Kumane
Dunavac 1929
2
0
|
28.04.2018 16:00 | Kumane | 2 : 0 | Dunavac 1929 |
28.04
16:30
Karaš
Hajduk
4
0
|
28.04.2018 16:30 | Karaš | 4 : 0 | Hajduk | |||||
28.04
16:30
Pobeda
Vitorul
0
0
|
28.04.2018 16:30 | Pobeda | 0 : 0 | Vitorul | |||||
28.04
16:30
Banat (D)
Banat (V)
2
2
|
28.04.2018 16:30 | Banat (D) | 2 : 2 | Banat (V) |
28.04
Partizan
Culjković
2
0
|
28.04.2018 | Partizan | 2 : 0 | Culjković | |||||
28.04
Metaloplastika
POFK Letnjikovac
3
2
|
28.04.2018 | Metaloplastika | 3 : 2 | POFK Letnjikovac | |||||
28.04
Lipolist
Napredak
3
0
|
28.04.2018 | Lipolist | 3 : 0 | Napredak | |||||
28.04
OFK Letnjikovac 1983
Zadrugar
0
3
|
28.04.2018 | OFK Letnjikovac 1983 | 0 : 3 | Zadrugar |
28.04
Dragovo
Polet
3
4
|
28.04.2018 | Dragovo | 3 : 4 | Polet | |||||
28.04
Povratak otpisanih
Levač 2
3
3
|
28.04.2018 | Povratak otpisanih | 3 : 3 | Levač 2 | |||||
28.04
Goša
Šumadija
6
1
|
28.04.2018 | Goša | 6 : 1 | Šumadija |
28.04
16:00
Budućnost
OFK Homolje
1
3
|
28.04.2018 16:00 | Budućnost | 1 : 3 | OFK Homolje | |||||
28.04
16:00
Pobeda 1953
Borac
1
2
|
28.04.2018 16:00 | Pobeda 1953 | 1 : 2 | Borac |
28.04
16:00
Feniks
Šumadija
4
1
|
28.04.2018 16:00 | Feniks | 4 : 1 | Šumadija |
28.04
16:30
Modrica
Globoder
1
1
|
28.04.2018 16:30 | Modrica | 1 : 1 | Globoder | |||||
28.04
16:30
Lomnica
Grkljane
0
4
|
28.04.2018 16:30 | Lomnica | 0 : 4 | Grkljane | |||||
28.04
16:30
Zmajevac
Polet (Š)
0
3
|
28.04.2018 16:30 | Zmajevac | 0 : 3 | Polet (Š) |
28.04
17:00
Župski biseri
Ratajac
5
0
|
28.04.2018 17:00 | Župski biseri | 5 : 0 | Ratajac | |||||
28.04
17:00
Mladost
Obilić
9
2
|
28.04.2018 17:00 | Mladost | 9 : 2 | Obilić | |||||
28.04
17:00
Baštovan
Garevina
0
3
|
28.04.2018 17:00 | Baštovan | 0 : 3 | Garevina |
28.04
17:00
Željezničar
Zrinjski
2
2
|
28.04.2018 17:00 | Željezničar | 2 : 2 | Zrinjski |
28.04
19:00
Sloboda
Vitez
2
0
|
28.04.2018 19:00 | Sloboda | 2 : 0 | Vitez | |||||
28.04
19:00
Borac
Mladost
4
2
|
28.04.2018 19:00 | Borac | 4 : 2 | Mladost |
28.04
17:00
Tekstilac Kort
Slavija
1
1
|
28.04.2018 17:00 | Tekstilac Kort | 1 : 1 | Slavija | |||||
28.04
17:00
Podrinje
Zvijezda 09
2
4
|
28.04.2018 17:00 | Podrinje | 2 : 4 | Zvijezda 09 | |||||
28.04
17:00
Rudar
Drina
1
1
|
28.04.2018 17:00 | Rudar | 1 : 1 | Drina |
28.04
17:00
Željezničar Sport Team
Sloboda
1
0
|
28.04.2018 17:00 | Željezničar Sport Team | 1 : 0 | Sloboda | |||||
28.04
17:00
Kozara
Sloga
4
1
|
28.04.2018 17:00 | Kozara | 4 : 1 | Sloga | |||||
28.04
17:00
Sutjeska
Napredak
3
1
|
28.04.2018 17:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Napredak |
28.04
16:30
Budućnost
Grbalj
0
0
|
28.04.2018 16:30 | Budućnost | 0 : 0 | Grbalj | |||||
28.04
16:30
Dečić
Rudar
1
2
|
28.04.2018 16:30 | Dečić | 1 : 2 | Rudar | |||||
28.04
16:30
Iskra
OFK Petrovac
2
3
|
28.04.2018 16:30 | Iskra | 2 : 3 | OFK Petrovac | |||||
28.04
16:30
Kom
Mladost
0
1
|
28.04.2018 16:30 | Kom | 0 : 1 | Mladost | |||||
28.04
16:30
Sutjeska
Zeta
1
1
|
28.04.2018 16:30 | Sutjeska | 1 : 1 | Zeta |
28.04
15:00
Berane
Čelik
4
2
|
28.04.2018 15:00 | Berane | 4 : 2 | Čelik | |||||
28.04
15:00
Ibar
Mornar
0
0
|
28.04.2018 15:00 | Ibar | 0 : 0 | Mornar | |||||
28.04
15:00
Jezero
Bokelj
0
1
|
28.04.2018 15:00 | Jezero | 0 : 1 | Bokelj | |||||
28.04
15:00
Lovćen
Cetinje
1
0
|
28.04.2018 15:00 | Lovćen | 1 : 0 | Cetinje | |||||
28.04
15:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Igalo
5
0
|
28.04.2018 15:00 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 5 : 0 | Igalo | |||||
28.04
15:00
Otrant
Jedinstvo
1
0
|
28.04.2018 15:00 | Otrant | 1 : 0 | Jedinstvo |
28.04
16:00
Burnley
Brighton
0
0
|
28.04.2018 16:00 | Burnley | 0 : 0 | Brighton | |||||
28.04
16:00
Crystal Palace
Leicester
5
0
|
28.04.2018 16:00 | Crystal Palace | 5 : 0 | Leicester | |||||
28.04
16:00
Huddersfield
Everton
0
2
|
28.04.2018 16:00 | Huddersfield | 0 : 2 | Everton | |||||
28.04
13:30
Liverpool
Stoke
0
0
|
28.04.2018 13:30 | Liverpool | 0 : 0 | Stoke | |||||
28.04
16:00
Newcastle
WBA
0
1
|
28.04.2018 16:00 | Newcastle | 0 : 1 | WBA | |||||
28.04
16:00
Southampton
Bournemouth
2
1
|
28.04.2018 16:00 | Southampton | 2 : 1 | Bournemouth | |||||
28.04
18:30
Swansea
Chelsea
0
1
|
28.04.2018 18:30 | Swansea | 0 : 1 | Chelsea |
28.04
20:45
Villarreal
Celta Vigo
4
1
|
28.04.2018 20:45 | Villarreal | 4 : 1 | Celta Vigo | |||||
28.04
18:30
Real Madrid
Leganés
2
1
|
28.04.2018 18:30 | Real Madrid | 2 : 1 | Leganés | |||||
28.04
16:15
Real Sociedad
Athletic Club
3
1
|
28.04.2018 16:15 | Real Sociedad | 3 : 1 | Athletic Club | |||||
28.04
13:00
Espanyol
Las Palmas
1
1
|
28.04.2018 13:00 | Espanyol | 1 : 1 | Las Palmas |
28.04
15:30
Bayern
Eintracht
4
1
|
28.04.2018 15:30 | Bayern | 4 : 1 | Eintracht | |||||
28.04
15:30
Hertha BSC
Augsburg
2
2
|
28.04.2018 15:30 | Hertha BSC | 2 : 2 | Augsburg | |||||
28.04
15:30
Freiburg
Köln
3
2
|
28.04.2018 15:30 | Freiburg | 3 : 2 | Köln | |||||
28.04
15:30
Schalke 04
Borussia Mönchengladbach
1
1
|
28.04.2018 15:30 | Schalke 04 | 1 : 1 | Borussia Mönchengladbach | |||||
28.04
18:30
Bayer Leverkusen
Stuttgart
0
1
|
28.04.2018 18:30 | Bayer Leverkusen | 0 : 1 | Stuttgart | |||||
28.04
15:30
Wolfsburg
Hamburger SV
1
3
|
28.04.2018 15:30 | Wolfsburg | 1 : 3 | Hamburger SV |
28.04
18:00
Roma
Chievo
4
1
|
28.04.2018 18:00 | Roma | 4 : 1 | Chievo | |||||
28.04
20:45
Internazionale
Juventus
2
3
|
28.04.2018 20:45 | Internazionale | 2 : 3 | Juventus |
28.04
20:00
Bordeaux
Dijon
3
1
|
28.04.2018 20:00 | Bordeaux | 3 : 1 | Dijon | |||||
28.04
20:00
Lille
Metz
3
1
|
28.04.2018 20:00 | Lille | 3 : 1 | Metz | |||||
28.04
17:00
Lyon
Nantes
2
0
|
28.04.2018 17:00 | Lyon | 2 : 0 | Nantes | |||||
28.04
20:00
Monaco
Amiens SC
0
0
|
28.04.2018 20:00 | Monaco | 0 : 0 | Amiens SC | |||||
28.04
20:00
Strasbourg
Nice
1
1
|
28.04.2018 20:00 | Strasbourg | 1 : 1 | Nice | |||||
28.04
20:00
Troyes
Caen
3
1
|
28.04.2018 20:00 | Troyes | 3 : 1 | Caen |
28.04
16:30
Radnički 1923
Inđija
1
0
|
28.04.2018 16:30 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Inđija | |||||
28.04
17:30
Novi Pazar
Sloboda
0
0
|
28.04.2018 17:30 | Novi Pazar | 0 : 0 | Sloboda | |||||
28.04
16:30
Sinđelić
Temnić 1924
2
1
|
28.04.2018 16:30 | Sinđelić | 2 : 1 | Temnić 1924 | |||||
28.04
16:30
ČSK Pivara
Proleter
1
3
|
28.04.2018 16:30 | ČSK Pivara | 1 : 3 | Proleter |
28.04
17:00
Rad
Napredak
2
2
|
28.04.2018 17:00 | Rad | 2 : 2 | Napredak | |||||
28.04
17:00
Sloga Radnički
Požarevac
2
0
|
28.04.2018 17:00 | Sloga Radnički | 2 : 0 | Požarevac |
28.04
16:00
Polet
Kanjiža
0
1
|
28.04.2018 16:00 | Polet | 0 : 1 | Kanjiža | |||||
28.04
16:00
Radnički 2012
Šumadija 1903
2
0
|
28.04.2018 16:00 | Radnički 2012 | 2 : 0 | Šumadija 1903 |
28.04
11:00
Spartak
Napredak
3
1
|
28.04.2018 11:00 | Spartak | 3 : 1 | Napredak | |||||
28.04
16:30
Radnički (N)
Čukarički
0
2
|
28.04.2018 16:30 | Radnički (N) | 0 : 2 | Čukarički | |||||
28.04
11:00
Vojvodina
Partizan
1
2
|
28.04.2018 11:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Partizan | |||||
28.04
11:00
Moravac Orion
Radnički (P)
0
3
|
28.04.2018 11:00 | Moravac Orion | 0 : 3 | Radnički (P) | |||||
28.04
11:00
Voždovac
Radnički 1923
4
0
|
28.04.2018 11:00 | Voždovac | 4 : 0 | Radnički 1923 | |||||
28.04
09:00
Internacional
Rad
1
2
|
28.04.2018 09:00 | Internacional | 1 : 2 | Rad |
28.04
10:00
OFK Bačka
Borac (NS)
17
2
|
28.04.2018 10:00 | OFK Bačka | 17 : 2 | Borac (NS) |
28.04
15:00
IM Rakovica
Radnički (O)
2
2
|
28.04.2018 15:00 | IM Rakovica | 2 : 2 | Radnički (O) |
28.04
16:00
Smederevo 1924
Šumadija (A)
1
1
|
28.04.2018 16:00 | Smederevo 1924 | 1 : 1 | Šumadija (A) | |||||
28.04
16:00
Proleter 1947
Mladi radnik 1926
0
6
|
28.04.2018 16:00 | Proleter 1947 | 0 : 6 | Mladi radnik 1926 | |||||
28.04
16:00
Morava (VP)
Mladi borac
13
0
|
28.04.2018 16:00 | Morava (VP) | 13 : 0 | Mladi borac | |||||
28.04
16:00
Karadjordje
Mladi radnik 1940
5
1
|
28.04.2018 16:00 | Karadjordje | 5 : 1 | Mladi radnik 1940 |
28.04
09:00
Omladinac
Srem
5
0
|
28.04.2018 09:00 | Omladinac | 5 : 0 | Srem | |||||
28.04
10:00
Trudbenik
Vinča
4
0
|
28.04.2018 10:00 | Trudbenik | 4 : 0 | Vinča | |||||
28.04
16:30
Novi Beograd
Zmaj 1953
3
3
|
28.04.2018 16:30 | Novi Beograd | 3 : 3 | Zmaj 1953 |
28.04
10:00
Avala
Minel
2
3
|
28.04.2018 10:00 | Avala | 2 : 3 | Minel | |||||
28.04
17:00
Palilulac
Beograd 1929
3
0
|
28.04.2018 17:00 | Palilulac | 3 : 0 | Beograd 1929 | |||||
28.04
14:00
Budućnost
GSP Polet
0
7
|
28.04.2018 14:00 | Budućnost | 0 : 7 | GSP Polet |
28.04
11:00
Tempo
Jedinstvo Stević
4
1
|
28.04.2018 11:00 | Tempo | 4 : 1 | Jedinstvo Stević |
28.04
11:00
Partizan (G)
Mladost (O)
2
4
|
28.04.2018 11:00 | Partizan (G) | 2 : 4 | Mladost (O) |
28.04
13:00
Jedinstvo
Zabrežje
3
0
|
28.04.2018 13:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Zabrežje |
28.04
17:00
Hajduk junior
TSC
0
5
|
28.04.2018 17:00 | Hajduk junior | 0 : 5 | TSC |
28.04
10:00
RFK NS 1921
Železničar (P)
1
0
|
28.04.2018 10:00 | RFK NS 1921 | 1 : 0 | Železničar (P) |
28.04
09:00
Lokomotiva MK
011 MK
3
1
|
28.04.2018 09:00 | Lokomotiva MK | 3 : 1 | 011 MK | |||||
28.04
12:30
Zemun MK
Voždovac MK
0
2
|
28.04.2018 12:30 | Zemun MK | 0 : 2 | Voždovac MK |
28.04
16:30
Crvena zvezda MML MK
Torlak MK
2
4
|
28.04.2018 16:30 | Crvena zvezda MML MK | 2 : 4 | Torlak MK | |||||
28.04
11:00
Zuce MK
Borac MK
12
1
|
28.04.2018 11:00 | Zuce MK | 12 : 1 | Borac MK | |||||
28.04
09:00
Rad 2 MO
Lokomotiva 2 MO
8
1
|
28.04.2018 09:00 | Rad 2 MO | 8 : 1 | Lokomotiva 2 MO |
28.04
13:00
Spartak
Jagodina
2
1
|
28.04.2018 13:00 | Spartak | 2 : 1 | Jagodina | |||||
28.04
14:30
Radnički (N)
Čukarički
1
2
|
28.04.2018 14:30 | Radnički (N) | 1 : 2 | Čukarički | |||||
28.04
10:00
Teleoptik
Brodarac
6
3
|
28.04.2018 10:00 | Teleoptik | 6 : 3 | Brodarac | |||||
28.04
14:00
Voždovac
Apolon 4
2
0
|
28.04.2018 14:00 | Voždovac | 2 : 0 | Apolon 4 | |||||
28.04
11:00
Dinamo
Zemun
1
4
|
28.04.2018 11:00 | Dinamo | 1 : 4 | Zemun |
28.04
11:00
Borac (NS)
TSC
0
2
|
28.04.2018 11:00 | Borac (NS) | 0 : 2 | TSC |
28.04
10:30
011
Bežanija
1
1
|
28.04.2018 10:30 | 011 | 1 : 1 | Bežanija | |||||
28.04
10:00
Radnički (O)
Borča
2
2
|
28.04.2018 10:00 | Radnički (O) | 2 : 2 | Borča |
28.04
11:00
Žarkovo
DIF
2
2
|
28.04.2018 11:00 | Žarkovo | 2 : 2 | DIF | |||||
28.04
10:00
Mladenovac
OLE
2
0
|
28.04.2018 10:00 | Mladenovac | 2 : 0 | OLE |
28.04
16:00
7.juli
Morava
0
5
|
28.04.2018 16:00 | 7.juli | 0 : 5 | Morava | |||||
28.04
Proleter
Pobeda
3
2
|
28.04.2018 | Proleter | 3 : 2 | Pobeda |
28.04
11:00
Rakovica
Prva Iskra
7
2
|
28.04.2018 11:00 | Rakovica | 7 : 2 | Prva Iskra |
28.04
11:00
Vinogradar
Njerš Ištvan
0
7
|
28.04.2018 11:00 | Vinogradar | 0 : 7 | Njerš Ištvan |
28.04
10:00
Jošanica
Sport Klub 99
0
2
|
28.04.2018 10:00 | Jošanica | 0 : 2 | Sport Klub 99 | |||||
28.04
13:30
Sloga
Rudar
1
3
|
28.04.2018 13:30 | Sloga | 1 : 3 | Rudar |
28.04
16:00
Radnički (B)
Polet
4
2
|
28.04.2018 16:00 | Radnički (B) | 4 : 2 | Polet |
28.04
13:00
Rvati
Zabrezje
0
4
|
28.04.2018 13:00 | Rvati | 0 : 4 | Zabrezje | |||||
28.04
10:00
Strelac
Jedinstvo
4
0
|
28.04.2018 10:00 | Strelac | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.04
10:00
Crvena Zastava
Polet
5
0
|
28.04.2018 10:00 | Crvena Zastava | 5 : 0 | Polet |
28.04
Tisa
Potisje
4
1
|
28.04.2018 | Tisa | 4 : 1 | Potisje | |||||
28.04
Senta
AFK
4
0
|
28.04.2018 | Senta | 4 : 0 | AFK |
28.04
12:00
Bečkerek 023
Kikinda 1909
2
1
|
28.04.2018 12:00 | Bečkerek 023 | 2 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
28.04
12:00
Proleter 2006
Železničar (P)
7
0
|
28.04.2018 12:00 | Proleter 2006 | 7 : 0 | Železničar (P) |
28.04
12:00
Radnički (Š)
Index
1
3
|
28.04.2018 12:00 | Radnički (Š) | 1 : 3 | Index |
28.04
10:00
Bačka 1901
Radnički (S)
0
0
|
28.04.2018 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 0 | Radnički (S) |
28.04
19:20
Studenski grad MK
Čukarički MK
0
7
|
28.04.2018 19:20 | Studenski grad MK | 0 : 7 | Čukarički MK | |||||
28.04
11:00
Rad MK
011 MK
1
1
|
28.04.2018 11:00 | Rad MK | 1 : 1 | 011 MK | |||||
28.04
17:00
Sinđelić MK
Crvena zvezda MK
0
8
|
28.04.2018 17:00 | Sinđelić MK | 0 : 8 | Crvena zvezda MK |
28.04
09:30
Nord Star MK
Zemun MK
0
6
|
28.04.2018 09:30 | Nord Star MK | 0 : 6 | Zemun MK | |||||
28.04
09:30
Lola MK
Rad B MK
0
4
|
28.04.2018 09:30 | Lola MK | 0 : 4 | Rad B MK | |||||
28.04
11:45
OFK Beograd B MK
Voždovac B MK
5
5
|
28.04.2018 11:45 | OFK Beograd B MK | 5 : 5 | Voždovac B MK | |||||
28.04
12:30
Kolubara MK
IMT
3
0
|
28.04.2018 12:30 | Kolubara MK | 3 : 0 | IMT | |||||
28.04
16:00
Brodarac B MK
DIF MK
2
0
|
28.04.2018 16:00 | Brodarac B MK | 2 : 0 | DIF MK |
28.04
13:00
Rad V MK
OLE MK
2
1
|
28.04.2018 13:00 | Rad V MK | 2 : 1 | OLE MK | |||||
28.04
11:30
Radnički (NB) MK
Banja MK
8
0
|
28.04.2018 11:30 | Radnički (NB) MK | 8 : 0 | Banja MK | |||||
28.04
17:00
Zemun MK
Institut MK
6
2
|
28.04.2018 17:00 | Zemun MK | 6 : 2 | Institut MK |
28.04
13:00
Brodarac
Rad
1
1
|
28.04.2018 13:00 | Brodarac | 1 : 1 | Rad | |||||
28.04
12:30
Partizan
Voždovac
3
0
|
28.04.2018 12:30 | Partizan | 3 : 0 | Voždovac | |||||
28.04
11:30
BSK 1925
Zemun
0
5
|
28.04.2018 11:30 | BSK 1925 | 0 : 5 | Zemun |
28.04
09:00
Napredak
Sloboda
12
0
|
28.04.2018 09:00 | Napredak | 12 : 0 | Sloboda | |||||
28.04
Udarnik
Soko 2015
0
8
|
28.04.2018 | Udarnik | 0 : 8 | Soko 2015 | |||||
28.04
Jedinstvo
Budućnost
8
1
|
28.04.2018 | Jedinstvo | 8 : 1 | Budućnost | |||||
28.04
Obilić
Osipaonica
0
3
|
28.04.2018 | Obilić | 0 : 3 | Osipaonica |
28.04
10:00
Dunavac
Beograd 1929
8
2
|
28.04.2018 10:00 | Dunavac | 8 : 2 | Beograd 1929 |
28.04
12:00
Avala 1939
Komgrap
12
0
|
28.04.2018 12:00 | Avala 1939 | 12 : 0 | Komgrap | |||||
28.04
11:00
Rakovica
Prva Iskra
5
0
|
28.04.2018 11:00 | Rakovica | 5 : 0 | Prva Iskra |
28.04
10:00
Preporod
Spartak
1
11
|
28.04.2018 10:00 | Preporod | 1 : 11 | Spartak | |||||
28.04
13:00
Bačka 1901
Njerš Ištvan
1
5
|
28.04.2018 13:00 | Bačka 1901 | 1 : 5 | Njerš Ištvan |
28.04
10:00
Banat (I)
Potporanj
2
15
|
28.04.2018 10:00 | Banat (I) | 2 : 15 | Potporanj |
28.04
10:00
Unirea
Dolina
0
1
|
28.04.2018 10:00 | Unirea | 0 : 1 | Dolina |
28.04
10:00
Buducnost
Posavina
1
3
|
28.04.2018 10:00 | Buducnost | 1 : 3 | Posavina | |||||
28.04
Belo Polje
Krtinska
6
0
|
28.04.2018 | Belo Polje | 6 : 0 | Krtinska |
28.04
11:00
Graficar
Hajduk
1
0
|
28.04.2018 11:00 | Graficar | 1 : 0 | Hajduk | |||||
28.04
13:30
Novi Beograd
13. Maj
2
1
|
28.04.2018 13:30 | Novi Beograd | 2 : 1 | 13. Maj |
28.04
11:00
Petar Dobrnjac
Homoljac
0
3
|
28.04.2018 11:00 | Petar Dobrnjac | 0 : 3 | Homoljac |
28.04
10:00
Bečkerek 023
Kikinda 1909
7
1
|
28.04.2018 10:00 | Bečkerek 023 | 7 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
28.04
10:00
Proleter 2006
Železničar (P)
0
2
|
28.04.2018 10:00 | Proleter 2006 | 0 : 2 | Železničar (P) |
28.04
13:00
Prof. Bolesnikov
RFK NS1921
1
1
|
28.04.2018 13:00 | Prof. Bolesnikov | 1 : 1 | RFK NS1921 |
28.04
08:45
011 MK
Rad MK
0
3
|
28.04.2018 08:45 | 011 MK | 0 : 3 | Rad MK | |||||
28.04
10:00
Čukarički MK
Crvena zvezda MK
2
1
|
28.04.2018 10:00 | Čukarički MK | 2 : 1 | Crvena zvezda MK | |||||
28.04
09:00
Radnički (O) MK
OFK Beograd MK
0
2
|
28.04.2018 09:00 | Radnički (O) MK | 0 : 2 | OFK Beograd MK |
28.04
08:45
Ada MK
Sinđelić MK
7
1
|
28.04.2018 08:45 | Ada MK | 7 : 1 | Sinđelić MK | |||||
28.04
15:00
GSP Polet MK
Rad MK
1
2
|
28.04.2018 15:00 | GSP Polet MK | 1 : 2 | Rad MK | |||||
28.04
10:00
Vrčin MK
Milutinac MK
3
1
|
28.04.2018 10:00 | Vrčin MK | 3 : 1 | Milutinac MK | |||||
28.04
10:00
Brodarac MK-B
Voždovac B
1
0
|
28.04.2018 10:00 | Brodarac MK-B | 1 : 0 | Voždovac B |
28.04
09:00
Radnički NB
Petlić MK
17
0
|
28.04.2018 09:00 | Radnički NB | 17 : 0 | Petlić MK | |||||
28.04
14:00
Crvena zvezda MML MK
Ole MK
5
3
|
28.04.2018 14:00 | Crvena zvezda MML MK | 5 : 3 | Ole MK | |||||
28.04
15:00
Zemun B MK
Rakovica MK
4
0
|
28.04.2018 15:00 | Zemun B MK | 4 : 0 | Rakovica MK | |||||
28.04
11:30
Lokomotiva MK
Jedinstvo MK
7
0
|
28.04.2018 11:30 | Lokomotiva MK | 7 : 0 | Jedinstvo MK | |||||
28.04
08:30
Žarkovo MK
Trijumf MK
3
2
|
28.04.2018 08:30 | Žarkovo MK | 3 : 2 | Trijumf MK | |||||
28.04
16:00
BSK 1926 MK
BASK MK
3
5
|
28.04.2018 16:00 | BSK 1926 MK | 3 : 5 | BASK MK |
28.04
09:30
Kolubara
Zemun
5
0
|
28.04.2018 09:30 | Kolubara | 5 : 0 | Zemun | |||||
28.04
15:00
Rad
Radnički (NB)
1
2
|
28.04.2018 15:00 | Rad | 1 : 2 | Radnički (NB) |
28.04
10:00
Arena SU
Bačka 1901
12
0
|
28.04.2018 10:00 | Arena SU | 12 : 0 | Bačka 1901 |
28.04
15:00
Srem
Olimpik
1
9
|
28.04.2018 15:00 | Srem | 1 : 9 | Olimpik | |||||
28.04
12:00
Sindjelic 2012
Fer Plej 06
5
13
|
28.04.2018 12:00 | Sindjelic 2012 | 5 : 13 | Fer Plej 06 | |||||
28.04
12:00
Dominus
Budućnost
5
1
|
28.04.2018 12:00 | Dominus | 5 : 1 | Budućnost |
28.04
10:00
Zvezdara
Atakante
1
10
|
28.04.2018 10:00 | Zvezdara | 1 : 10 | Atakante |
28.04
10:00
Velika Moštanica
Karioke
1
2
|
28.04.2018 10:00 | Velika Moštanica | 1 : 2 | Karioke | |||||
28.04
12:00
Nord Star
Heroj Polet
2
1
|
28.04.2018 12:00 | Nord Star | 2 : 1 | Heroj Polet | |||||
28.04
11:00
Napredak
Borac
3
0
|
28.04.2018 11:00 | Napredak | 3 : 0 | Borac |
28.04
10:00
Leštane
Vinča
2
1
|
28.04.2018 10:00 | Leštane | 2 : 1 | Vinča | |||||
28.04
10:30
Zemun
Dunavac
11
0
|
28.04.2018 10:30 | Zemun | 11 : 0 | Dunavac |
28.04
19:00
DIF
Grafičar
2
3
|
28.04.2018 19:00 | DIF | 2 : 3 | Grafičar | |||||
28.04
10:00
Mladenovac
OFK Beograd
0
8
|
28.04.2018 10:00 | Mladenovac | 0 : 8 | OFK Beograd |
28.04
10:00
Rvati
Zabrezje
1
4
|
28.04.2018 10:00 | Rvati | 1 : 4 | Zabrezje |
28.04
Krtinska
Partizan
6
1
|
28.04.2018 | Krtinska | 6 : 1 | Partizan |
28.04
20:00
Vojvodina
Metalac
81
76
|
28.04.2018 20:00 | Vojvodina | 81 : 76 | Metalac | |||||
28.04
19:00
Partizan
Vršac
108
66
|
28.04.2018 19:00 | Partizan | 108 : 66 | Vršac | |||||
28.04
18:00
FMP
Dynamic
84
71
|
28.04.2018 18:00 | FMP | 84 : 71 | Dynamic |
28.04
17:00
Ivanjica
Šabac
83
87
|
28.04.2018 17:00 | Ivanjica | 83 : 87 | Šabac |
28.04
20:00
Radnički 2016
Mileševka
82
74
|
28.04.2018 20:00 | Radnički 2016 | 82 : 74 | Mileševka | |||||
28.04
15:00
Paraćin
Ljubovija
54
63
|
28.04.2018 15:00 | Paraćin | 54 : 63 | Ljubovija |
28.04
Čelarevo
Stara Pazova
48
40
|
28.04.2018 | Čelarevo | 48 : 40 | Stara Pazova | |||||
28.04
Karaburma
Topolčanka
77
64
|
28.04.2018 | Karaburma | 77 : 64 | Topolčanka | |||||
28.04
Proleter 023
Radnički
87
81
|
28.04.2018 | Proleter 023 | 87 : 81 | Radnički | |||||
28.04
Srbobran
Novosadska ŽKA
81
90
|
28.04.2018 | Srbobran | 81 : 90 | Novosadska ŽKA |
28.04
19:30
Kolubara
Crvenka
34
22
|
28.04.2018 19:30 | Kolubara | 34 : 22 | Crvenka | |||||
28.04
19:00
Inđija
Kikinda Grindex
23
35
|
28.04.2018 19:00 | Inđija | 23 : 35 | Kikinda Grindex |
28.04
19:00
Zlatar
Vranje 1957
30
37
|
28.04.2018 19:00 | Zlatar | 30 : 37 | Vranje 1957 | |||||
28.04
19:00
Hajduk Veljko
Priboj
32
26
|
28.04.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 32 : 26 | Priboj |
28.04
19:00
Banatski Karlovac
Mladost TSK
22
22
|
28.04.2018 19:00 | Banatski Karlovac | 22 : 22 | Mladost TSK | |||||
28.04
20:00
Crvena zvezda
Sivac 69
31
34
|
28.04.2018 20:00 | Crvena zvezda | 31 : 34 | Sivac 69 | |||||
28.04
18:00
Hercegovina
Dolovo
27
23
|
28.04.2018 18:00 | Hercegovina | 27 : 23 | Dolovo |
28.04
19:00
Napredak
Prva Petoletka
40
46
|
28.04.2018 19:00 | Napredak | 40 : 46 | Prva Petoletka | |||||
28.04
17:00
Goč Merkur
Trepča
32
18
|
28.04.2018 17:00 | Goč Merkur | 32 : 18 | Trepča |
28.04
19:30
Radnički
Metalac Gorenje
30
25
|
28.04.2018 19:30 | Radnički | 30 : 25 | Metalac Gorenje | |||||
28.04
15:00
BASK Soko
Beograd
32
29
|
28.04.2018 15:00 | BASK Soko | 32 : 29 | Beograd | |||||
28.04
21:00
SC Voždovac 2012
Sloga
27
36
|
28.04.2018 21:00 | SC Voždovac 2012 | 27 : 36 | Sloga | |||||
28.04
17:00
Partizan 2
Smederevo
31
37
|
28.04.2018 17:00 | Partizan 2 | 31 : 37 | Smederevo |
28.04
19:00
Žitorađa
Vlasotince
37
30
|
28.04.2018 19:00 | Žitorađa | 37 : 30 | Vlasotince | |||||
28.04
16:00
Hisar
Radnički
32
26
|
28.04.2018 16:00 | Hisar | 32 : 26 | Radnički |
28.04
20:00
Radnički (JT)
Dalmatinac
34
43
|
28.04.2018 20:00 | Radnički (JT) | 34 : 43 | Dalmatinac | |||||
28.04
16:00
Budućnost
Titel
34
30
|
28.04.2018 16:00 | Budućnost | 34 : 30 | Titel | |||||
28.04
19:00
PIK Prigrevica
Somborelektro
26
26
|
28.04.2018 19:00 | PIK Prigrevica | 26 : 26 | Somborelektro |
28.04
19:00
Morava 2
Umčari
36
23
|
28.04.2018 19:00 | Morava 2 | 36 : 23 | Umčari | |||||
28.04
19:00
Rudar 2
Jedinstvo 1974
34
25
|
28.04.2018 19:00 | Rudar 2 | 34 : 25 | Jedinstvo 1974 |
28.04
15:30
Mladost
Planinka PV - 2
35
20
|
28.04.2018 15:30 | Mladost | 35 : 20 | Planinka PV - 2 |
28.04
17:30
Grafičar
Borac
32
24
|
28.04.2018 17:30 | Grafičar | 32 : 24 | Borac |
28.04
18:00
Jedinstvo
Naftagas
22
27
|
28.04.2018 18:00 | Jedinstvo | 22 : 27 | Naftagas |
28.04
18:00
Unirea
Vladimirovac
42
23
|
28.04.2018 18:00 | Unirea | 42 : 23 | Vladimirovac |
28.04
18:30
Železničar 1949
Dinamo
30
25
|
28.04.2018 18:30 | Železničar 1949 | 30 : 25 | Dinamo | |||||
28.04
19:00
Partizan
Crvena zvezda
32
28
|
28.04.2018 19:00 | Partizan | 32 : 28 | Crvena zvezda |
28.04
20:00
Spartak
Mladost
31
25
|
28.04.2018 20:00 | Spartak | 31 : 25 | Mladost | |||||
28.04
17:30
Mokrin
Ravangrad
25
24
|
28.04.2018 17:30 | Mokrin | 25 : 24 | Ravangrad | |||||
28.04
17:00
Petrovaradin
Temerin
14
30
|
28.04.2018 17:00 | Petrovaradin | 14 : 30 | Temerin |
28.04
17:00
Prijepolje
Metalac 2
34
25
|
28.04.2018 17:00 | Prijepolje | 34 : 25 | Metalac 2 | |||||
28.04
17:00
Napredak 12
Metalac AD
27
24
|
28.04.2018 17:00 | Napredak 12 | 27 : 24 | Metalac AD |
28.04
15:00
Rudar
ORK Beograd
19
39
|
28.04.2018 15:00 | Rudar | 19 : 39 | ORK Beograd | |||||
28.04
18:00
Mladi radnik
ORK Loznica
38
29
|
28.04.2018 18:00 | Mladi radnik | 38 : 29 | ORK Loznica | |||||
28.04
17:00
Loznica Grad
Metalac 2015
28
34
|
28.04.2018 17:00 | Loznica Grad | 28 : 34 | Metalac 2015 |
28.04
12:00
Partizan
Lehel
35
22
|
28.04.2018 12:00 | Partizan | 35 : 22 | Lehel |
28.04
16:00
Senta
Klenak 09
14
31
|
28.04.2018 16:00 | Senta | 14 : 31 | Klenak 09 |
28.04
17:00
Hajduk Veljko
Bor - RTB 2
28
34
|
28.04.2018 17:00 | Hajduk Veljko | 28 : 34 | Bor - RTB 2 |
28.04
20:30
Naisa
Medicinar
42
29
|
28.04.2018 20:30 | Naisa | 42 : 29 | Medicinar | 1:0 | ||||
28.04
20:00
Jagodina
Bekament
31
26
|
28.04.2018 20:00 | Jagodina | 31 : 26 | Bekament | 1:0 |
28.04
19:00
Minaqua
Vrbas
24
19
|
28.04.2018 19:00 | Minaqua | 24 : 19 | Vrbas | |||||
28.04
17:30
Pančevo
Železničar
28
24
|
28.04.2018 17:30 | Pančevo | 28 : 24 | Železničar |
28.04
20:30
Kalča
Pirot
1
1
|
28.04.2018 20:30 | Kalča | 1 : 1 | Pirot | |||||
28.04
19:00
RB
FON
3
3
|
28.04.2018 19:00 | RB | 3 : 3 | FON |
28.04
19:00
Miners
Leskovac
9
7
|
28.04.2018 19:00 | Miners | 9 : 7 | Leskovac | |||||
28.04
16:30
Ekonomist
BSK
1
3
|
28.04.2018 16:30 | Ekonomist | 1 : 3 | BSK | |||||
28.04
19:00
Zufo
Niš 92
10
2
|
28.04.2018 19:00 | Zufo | 10 : 2 | Niš 92 |
28.04
16:15
AS
Dolap
6
3
|
28.04.2018 16:15 | AS | 6 : 3 | Dolap |