XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
691 utakmica za dan Nedelja, 6 Maj 2018


Fudbal

06.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Loznica
2
5
06.05.2018 11:00 2 : 5
06.05
16:30
Proleter Mihajlovac
Polet
0
0
06.05.2018 16:30 0 : 0
06.05
16:30
Provo
Smederevo 1924
2
0
06.05.2018 16:30 2 : 0
06.05
16:30
Pukovac
Tabane 1970
1
0
06.05.2018 16:30 1 : 0
06.05
16:30
Trajal
Timok
3
1
06.05.2018 16:30 3 : 1
06.05
11:00
Car Konstantin
Jedinstvo (P)
2
1
06.05.2018 11:00 2 : 1
06.05
16:30
Dunav
Bratstvo 1946
3
2
06.05.2018 16:30 3 : 2
06.05
16:30
Borac (S)
Ba─Źka 1901
1
0
06.05.2018 16:30 1 : 0
06.05
16:30
BSK Batajnica
IMT
0
6
06.05.2018 16:30 0 : 6
IMT
06.05
11:00
┼Żarkovo
OFK Beograd
3
0
06.05.2018 11:00 3 : 0
06.05
16:30
Jedinstvo
Lokomotiva
5
4
06.05.2018 16:30 5 : 4
06.05
16:30
Draga─Źevo
Kara─Ĺor─Ĺe (R)
5
2
06.05.2018 16:30 5 : 2
06.05
16:30
Orlovac
Jošanica
0
3
06.05.2018 16:30 0 : 3
06.05
16:30
Napredak
Gru┼ża
2
2
06.05.2018 16:30 2 : 2
06.05
16:30
Petar Dobrnjac
Udarnik
5
1
06.05.2018 16:30 5 : 1
06.05
16:30
Borac (┼Ż)
Homoljac
1
4
06.05.2018 16:30 1 : 4
06.05
16:30
RSK
Zvi┼żd
3
1
06.05.2018 16:30
RSK
3 : 1
06.05
16:30
Morava (VP)
Mladi radnik (R)
2
3
06.05.2018 16:30 2 : 3
06.05
16:30
Proleter 1976
Mladi borac
3
0
06.05.2018 16:30 3 : 0
06.05
16:30
Zadrugar
Radjevac
1
0
06.05.2018 16:30 1 : 0
06.05
16:30
OFK Divci
Polimlje
0
0
06.05.2018 16:30 0 : 0
06.05
16:30
Radni─Źki Stobex
Sloga (S)
1
2
06.05.2018 16:30 1 : 2
06.05
16:30
Sovljak
Borac
0
1
06.05.2018 16:30 0 : 1
06.05
16:30
Rudar Alpos
Kablovi
1
1
06.05.2018 16:30 1 : 1
06.05
16:30
Malošište
Timo─Źanin
5
1
06.05.2018 16:30 5 : 1
06.05
16:30
Zaplanjac
BSK
7
1
06.05.2018 16:30 7 : 1
BSK
06.05
16:30
Naša krila
Bukovik
4
3
06.05.2018 16:30 4 : 3
06.05
16:30
Majdanpek
Sloga
5
3
06.05.2018 16:30 5 : 3
06.05
16:30
Jastrebac
Poljoprivrednik
2
0
06.05.2018 16:30 2 : 0
06.05
16:30
┼Żupa
Bošnjane
4
0
06.05.2018 16:30 4 : 0
06.05
16:30
Leva─Ź
Morava 1918
1
0
06.05.2018 16:30 1 : 0
06.05
16:30
Sloga (─ć)
┼Żitora─Ĺa
1
1
06.05.2018 16:30 1 : 1
06.05
16:30
Mladost (O)
Jedinstvo (NB)
1
0
06.05.2018 16:30 1 : 0
06.05
16:30
Polet
Sloboda (NK)
1
7
06.05.2018 16:30 1 : 7
06.05
16:30
Kupinovo
Hajduk (B)
1
3
06.05.2018 16:30 1 : 3
06.05
16:30
Borac (NS)
Podunavac
2
1
06.05.2018 16:30 2 : 1
06.05
10:00
Index
Jugovi─ç
0
3
06.05.2018 10:00 0 : 3
06.05
16:30
Borac (Š)
LSK La─çarak
8
0
06.05.2018 16:30 8 : 0
06.05
16:30
Mladost (BP)
Ba─Źka (P)
4
0
06.05.2018 16:30 4 : 0
06.05
16:30
Tisa
Srbobran
0
1
06.05.2018 16:30 0 : 1
06.05
16:30
Tavankut
Mladost (T)
3
1
06.05.2018 16:30 3 : 1
06.05
16:30
Tekstilac
Zadrugar
7
0
06.05.2018 16:30 7 : 0
06.05
16:30
Srem─Źica
Rakovica
2
1
06.05.2018 16:30 2 : 1
06.05
10:00
Borac
Balkan
2
3
06.05.2018 10:00 2 : 3
06.05
16:30
Zvezdara
Torlak
3
1
06.05.2018 16:30 3 : 1
06.05
16:30
Crvena Zvezda
Milutinac
3
1
06.05.2018 16:30 3 : 1
06.05
16:30
Vojvodina (NM)
Banat
2
0
06.05.2018 16:30 2 : 0
06.05
16:30
Mladost (BD)
Naftagas (E)
2
0
06.05.2018 16:30 2 : 0
06.05
16:30
Lehel
Vojvodina (B)
2
1
06.05.2018 16:30 2 : 1
06.05
16:30
Bile─çanin
Crvena zvezda (VS)
2
1
06.05.2018 16:30 2 : 1
06.05
16:30
Borac
Crvena Zvezda (RS)
2
1
06.05.2018 16:30 2 : 1
06.05
16:30
Rusanda
Omladinac FAM
0
0
06.05.2018 16:30 0 : 0
06.05
16:30
Proleter 2006
Mladost (L)
2
2
06.05.2018 16:30 2 : 2
06.05
17:00
Resavac
OFK Bratstvo
3
1
06.05.2018 17:00 3 : 1
06.05
17:00
Dragocvet
Kolare
7
1
06.05.2018 17:00 7 : 1
06.05
17:00
Rembas
Mladost (S)
3
0
06.05.2018 17:00 3 : 0
06.05
17:00
Juhor
Partizan
3
3
06.05.2018 17:00 3 : 3
06.05
17:00
Napredak
Bratstvo
2
4
06.05.2018 17:00 2 : 4
06.05
17:00
Kušiljevo
Mladi radnik
3
0
06.05.2018 17:00 3 : 0
06.05
17:00
Strela
Crvena zvezda
2
0
06.05.2018 17:00 2 : 0
06.05
17:00
Vulturul
Vojvodina (CC)
4
0
06.05.2018 17:00 4 : 0
06.05
17:00
Vojvodina (Cr)
Dolina
0
3
06.05.2018 17:00 0 : 3
06.05
17:00
Vojvodina (S)
Jugoslavija
3
3
06.05.2018 17:00 3 : 3
06.05
17:00
Borac (St)
Jedinstvo (V)
5
0
06.05.2018 17:00 5 : 0
06.05
17:00
Budu─çnost
Borac (M)
0
1
06.05.2018 17:00 0 : 1
06.05
17:00
Ljukovo
Sloboda (DT)
1
2
06.05.2018 17:00 1 : 2
06.05
17:00
┼Żelezni─Źar
1. Maj Ruma
1
4
06.05.2018 17:00 1 : 4
06.05
17:00
Hrtkovci
Napredak (P)
0
3
06.05.2018 17:00 0 : 3
06.05
17:00
Grani─Źar 1924
Borac (K)
0
0
06.05.2018 17:00 0 : 0
06.05
17:00
Rusin
Kula
3
2
06.05.2018 17:00 3 : 2
06.05
17:00
Budu─çnost (P)
Slavija
2
1
06.05.2018 17:00 2 : 1
06.05
17:00
Krila Krajine
Stanišić
1
0
06.05.2018 17:00 1 : 0
06.05
17:00
Budu─çnost (M)
Crvenka
1
1
06.05.2018 17:00 1 : 1
06.05
17:00
Sutjeska
Vinogradar
7
5
06.05.2018 17:00 7 : 5
06.05
17:00
Napredak
Bajša
0
6
06.05.2018 17:00 0 : 6
06.05
17:00
Horgoš 1911
Iskra
1
5
06.05.2018 17:00 1 : 5
06.05
16:30
Borac (P)
Institut
5
3
06.05.2018 16:30 5 : 3
06.05
16:30
Komgrap
Avala
6
0
06.05.2018 16:30 6 : 0
06.05
11:00
13. Maj
Zmaj
0
0
06.05.2018 11:00 0 : 0
06.05
16:30
Poštar Zvezdara
Sin─Ĺeli─ç
2
2
06.05.2018 16:30 2 : 2
06.05
16:30
Šumadinac
PKB (PS)
2
0
06.05.2018 16:30 2 : 0
06.05
16:30
Heroj Polet
Borac (O)
1
0
06.05.2018 16:30 1 : 0
06.05
16:30
Urovci
BSK
0
10
06.05.2018 16:30 0 : 10
BSK
06.05
16:30
Strelac
Šumadija
1
1
06.05.2018 16:30 1 : 1
06.05
16:30
Lisovi─ç
Budu─çnost
2
2
06.05.2018 16:30 2 : 2
06.05
16:30
Rušanj
Mladost (C)
0
6
06.05.2018 16:30 0 : 6
06.05
10:00
Radni─Źki (R)
Mladost (B)
2
0
06.05.2018 10:00 2 : 0
06.05
10:00
Selo Mladenovac
Mladenovac
0
8
06.05.2018 10:00 0 : 8
06.05
16:30
Dunavac
Vr─Źin
3
0
06.05.2018 16:30 3 : 0
06.05
16:30
Ropo─Źevo
Šumadija
3
2
06.05.2018 16:30 3 : 2
06.05
16:30
Kosmaj
Kova─Źevac
5
0
06.05.2018 16:30 5 : 0
06.05
17:00
Jedinstvo (ŠT)
Sloga
0
2
06.05.2018 17:00 0 : 2
06.05
17:00
Mladost (PR)
Duško
1
0
06.05.2018 17:00 1 : 0
06.05
17:00
Mladi Borac
Podrinje
3
2
06.05.2018 17:00 3 : 2
06.05
17:00
Cer
Mladost (DD)
1
3
06.05.2018 17:00
Cer
1 : 3
06.05
17:00
Ma─Źva 2005
Sindjeli─ç
3
0
06.05.2018 17:00 3 : 0
06.05
16:30
Bare
Junkovac
6
0
06.05.2018 16:30 6 : 0
06.05
16:30
Banja
┼ŻSK
2
0
06.05.2018 16:30 2 : 0
06.05
16:30
Prvi srpski ustanak
Mladost MG
2
1
06.05.2018 16:30 2 : 1
06.05
16:30
Šumadinac
Vin─Źa
1
1
06.05.2018 16:30 1 : 1
06.05
16:30
BSK
Trnava
4
1
06.05.2018 16:30
BSK
4 : 1
06.05
16:30
Omladinac (DR)
Borac
3
1
06.05.2018 16:30 3 : 1
06.05
16:30
Šatornja
Lokomotiva
6
5
06.05.2018 16:30 6 : 5
06.05
16:30
Partizan
Aran─Ĺelovac
3
2
06.05.2018 16:30 3 : 2
06.05
16:30
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (Š)
3
0
06.05.2018 16:30 3 : 0
06.05
16:30
─îekmin
Zlo─çudovo
2
3
06.05.2018 16:30 2 : 3
06.05
16:30
Polet
Kumarevo 65
2
3
06.05.2018 16:30 2 : 3
06.05
16:30
OFK Brza
Progres
3
2
06.05.2018 16:30 3 : 2
06.05
16:30
Bobište
Vu─Źje
1
3
06.05.2018 16:30 1 : 3
06.05
16:30
Mladost (V)
Sloga
1
1
06.05.2018 16:30 1 : 1
06.05
16:30
Umac
┼Żelezni─Źar
0
3
06.05.2018 16:30 0 : 3
06.05
16:30
Jedinstvo (GS)
Mladi borac
4
3
06.05.2018 16:30 4 : 3
06.05
16:30
7. Juli
Polet
1
3
06.05.2018 16:30 1 : 3
06.05
16:30
Proleter 1947
Crvena zvezda
2
5
06.05.2018 16:30 2 : 5
06.05
16:30
Obili─ç
Osipaonica
0
3
06.05.2018 16:30 0 : 3
06.05
16:30
Radnik
Pobeda
0
8
06.05.2018 16:30 0 : 8
06.05
16:30
Borac
SASK
3
0
06.05.2018 16:30 3 : 0
06.05
16:30
Sloboda
Vrbovac
8
0
06.05.2018 16:30 8 : 0
06.05
16:30
Podunavac
Šumadija
2
0
06.05.2018 16:30 2 : 0
06.05
16:30
Sloga
Cerovac
2
1
06.05.2018 16:30 2 : 1
06.05
16:30
Jedinstvo (K)
Spartak
1
0
06.05.2018 16:30 1 : 0
06.05
16:30
Omladinac (Z)
Slatina
4
1
06.05.2018 16:30 4 : 1
06.05
16:30
Polet (T)
Napredak
6
0
06.05.2018 16:30 6 : 0
06.05
16:30
Prijevor
Šumadija 1923
6
1
06.05.2018 16:30 6 : 1
06.05
16:30
Backovac Junajted
Zadrugar
1
3
06.05.2018 16:30 1 : 3
06.05
16:30
Jedinstvo (GG)
Rudar
2
2
06.05.2018 16:30 2 : 2
06.05
16:30
Brezak 1936
Lunjevica
0
6
06.05.2018 16:30 0 : 6
06.05
17:00
Ribnik
Knez Lazar 2015
2
1
06.05.2018 17:00 2 : 1
06.05
17:00
Sloga (M)
─îitluk
2
1
06.05.2018 17:00 2 : 1
06.05
17:00
13. April
Sloga (D)
6
1
06.05.2018 17:00 6 : 1
06.05
17:00
Parunovac
Šanac
0
3
06.05.2018 17:00 0 : 3
06.05
17:00
Ma─Źkovac
Kupci
4
0
06.05.2018 17:00 4 : 0
06.05
17:00
Jastrebac
Vinogradar
2
1
06.05.2018 17:00 2 : 1
06.05
17:00
Juhor
Donji Kopaonik
4
2
06.05.2018 17:00 4 : 2
06.05
16:30
Borac (K)
Radnik
3
2
06.05.2018 16:30 3 : 2
06.05
16:30
Budu─çnost (V)
Makce
4
0
06.05.2018 16:30 4 : 0
06.05
16:30
Mlava (ML)
Napredak 1936
3
0
06.05.2018 16:30 3 : 0
06.05
16:30
Rudar (S)
┼Żelezni─Źar
2
3
06.05.2018 16:30 2 : 3
06.05
16:30
Zadrugar (T)
Rudar (K)
4
3
06.05.2018 16:30 4 : 3
06.05
16:30
Pade┼ż
Zvezda
3
2
06.05.2018 16:30 3 : 2
06.05
11:00
Jedinstvo
Rajko Miti─ç
1
0
06.05.2018 11:00 1 : 0
06.05
16:30
Spartak
Zadrugar
0
0
06.05.2018 16:30 0 : 0
06.05
16:30
Borac
Dragoš
0
5
06.05.2018 16:30 0 : 5
06.05
17:00
Stubal
Novi Pazar 1928
1
0
06.05.2018 17:00 1 : 0
06.05
11:00
Popovi─çi
Radnik
3
0
06.05.2018 11:00 3 : 0
06.05
17:00
Budu─çnost
Polet
1
0
06.05.2018 17:00 1 : 0
06.05
17:00
Mataruge
Omladinac
5
4
06.05.2018 17:00 5 : 4
06.05
17:00
Ibar
Real
1
1
06.05.2018 17:00 1 : 1
06.05
17:00
OFK Ras
Borac
0
0
06.05.2018 17:00 0 : 0
06.05
17:00
Granit
Ribnica
2
1
06.05.2018 17:00 2 : 1
06.05
11:00
Je┼żevica
┼Żelezni─Źar
0
6
06.05.2018 11:00 0 : 6
06.05
11:00
Ariljska rampa
Lauš
3
1
06.05.2018 11:00 3 : 1
06.05
11:00
Omladinac
Lazarica
1
3
06.05.2018 11:00 1 : 3
06.05
11:00
Polet
Zlatar
0
5
06.05.2018 11:00 0 : 5
06.05
16:00
Jasen
Crnokosa
3
0
06.05.2018 16:00 3 : 0
06.05
16:00
Tvrdojevac
Mladost
0
1
06.05.2018 16:00 0 : 1
06.05
16:00
Tulari
Junior Novo Naselje
2
0
06.05.2018 16:00 2 : 0
06.05
16:00
Tešnjar
Radnik
3
0
06.05.2018 16:00 3 : 0
06.05
16:00
Brezovica
Ribnikar
5
1
06.05.2018 16:00 5 : 1
06.05
16:00
Iskra
Ka─Źer
3
0
06.05.2018 16:00 3 : 0
06.05
17:00
Partizan
Jedinstvo
2
0
06.05.2018 17:00 2 : 0
06.05
17:00
Jadran
Sloboda
3
2
06.05.2018 17:00 3 : 2
06.05
17:00
Sloga (D)
─ćava
3
1
06.05.2018 17:00 3 : 1
06.05
17:00
Erdoglija 1931
Šumadija 1934
4
0
06.05.2018 17:00 4 : 0
06.05
17:00
Srbija
Mladost
3
1
06.05.2018 17:00 3 : 1
06.05
17:00
Borac (D)
Zastava
2
0
06.05.2018 17:00 2 : 0
06.05
17:00
Vodoja┼ża
Budu─çnost
4
3
06.05.2018 17:00 4 : 3
06.05
17:00
Šumadinac (KG)
Kori─çani
1
0
06.05.2018 17:00 1 : 0
06.05
17:00
Kutlovo
Kolonija
3
1
06.05.2018 17:00 3 : 1
06.05
16:30
Crvena zvezda
Sloga
3
2
06.05.2018 16:30 3 : 2
06.05
16:30
Moravac (ZT)
Moravac (─î)
2
3
06.05.2018 16:30 2 : 3
06.05
16:30
Radni─Źki 1947
Mladost (B)
1
2
06.05.2018 16:30 1 : 2
06.05
16:30
Radni─Źki 1924
Rasova─Źa
3
2
06.05.2018 16:30 3 : 2
06.05
16:30
Jedinstvo (GM)
Vulkan 1963
9
1
06.05.2018 16:30 9 : 1
06.05
16:30
Vrtište
Proleter (DV)
4
1
06.05.2018 16:30 4 : 1
06.05
16:30
Mladost (L)
Sloboda
3
3
06.05.2018 16:30 3 : 3
06.05
16:30
Stevan Nešticki
Morava
0
3
06.05.2018 16:30 0 : 3
06.05
16:30
Crvena zastava
─îegar 2013
2
1
06.05.2018 16:30 2 : 1
06.05
17:00
Jedinstvo (R)
OFK Sirig
2
0
06.05.2018 17:00 2 : 0
06.05
17:00
Jedinstvo (G)
TSK
0
2
06.05.2018 17:00 0 : 2
TSK
06.05
17:00
Proleter
Veternik
2
0
06.05.2018 17:00 2 : 0
06.05
17:00
Ba─Źka 1923
Petrovaradin
2
0
06.05.2018 17:00 2 : 0
06.05
17:00
┼ŻSK
Sofeks
0
1
06.05.2018 17:00 0 : 1
06.05
17:00
Tatra
Fruškogorski partizan
6
0
06.05.2018 17:00 6 : 0
06.05
17:00
Borac
Spartak
3
2
06.05.2018 17:00 3 : 2
06.05
17:00
Pobeda
Omladinac
0
4
06.05.2018 17:00 0 : 4
06.05
17:00
Dundjerski
Partizanski put
0
3
06.05.2018 17:00 0 : 3
06.05
17:00
Mladost 1982
Polet
0
3
06.05.2018 17:00 0 : 3
06.05
17:00
NS Tatko
Real
06.05.2018 17:00
06.05
16:00
OFK Rota
Trešnjevka
4
6
06.05.2018 16:00 4 : 6
06.05
16:00
Pavlovac
FSU Ju┼żna pruga
0
3
06.05.2018 16:00 0 : 3
06.05
17:00
Jedinstvo (G)
Mladost
4
1
06.05.2018 17:00 4 : 1
06.05
17:00
Lazac
Lasta
6
3
06.05.2018 17:00 6 : 3
06.05
17:00
Gru┼ża
Jedinstvo (D)
1
0
06.05.2018 17:00 1 : 0
06.05
17:00
Magnohrom
Mlada krila
2
3
06.05.2018 17:00 2 : 3
06.05
17:00
Partizan
Grdica
2
0
06.05.2018 17:00 2 : 0
06.05
17:00
Mineral 2015
Tavnik
1
1
06.05.2018 17:00 1 : 1
06.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Napredak
2
0
06.05.2018 17:00 2 : 0
06.05
17:00
Metalac
Borac (A)
4
1
06.05.2018 17:00 4 : 1
06.05
17:00
15. Avgust 1950
Borac 1805
6
4
06.05.2018 17:00 6 : 4
06.05
17:00
Omladinac
Omladinski
3
2
06.05.2018 17:00 3 : 2
06.05
17:00
Mladost (J)
Beljanica
2
0
06.05.2018 17:00 2 : 0
06.05
14:00
Mladost (GM)
Pomoravlje
3
3
06.05.2018 14:00 3 : 3
06.05
17:00
Moravac
Budu─çnost
1
0
06.05.2018 17:00 1 : 0
06.05
17:00
Istok 63
Rudar (SR)
2
0
06.05.2018 17:00 2 : 0
06.05
17:00
Sloga
Zenit
3
1
06.05.2018 17:00 3 : 1
06.05
17:00
Sin─Ĺeli─ç 1934
Vinora─Źa
5
4
06.05.2018 17:00 5 : 4
06.05
17:00
Morava (KS)
Ursule
4
0
06.05.2018 17:00 4 : 0
06.05
17:00
Mladost (G)
Budu─çnost (─É)
2
3
06.05.2018 17:00 2 : 3
06.05
17:00
Kupinovac
Mladost (K)
1
1
06.05.2018 17:00 1 : 1
06.05
17:00
Jedinstvo
Mladost (D)
1
3
06.05.2018 17:00 1 : 3
06.05
17:00
Šantarovac
Šumadinac
3
2
06.05.2018 17:00 3 : 2
06.05
17:00
Mladost (T)
Morava (R)
2
2
06.05.2018 17:00 2 : 2
06.05
16:30
Fruškogorac
Sloga
1
2
06.05.2018 16:30 1 : 2
06.05
16:30
Napredak
Grani─Źar (K)
6
0
06.05.2018 16:30 6 : 0
06.05
16:30
Donji Petrovci
Mitros
3
1
06.05.2018 16:30 3 : 1
06.05
16:30
Grani─Źar (O)
Hajduk
3
1
06.05.2018 16:30 3 : 1
06.05
16:30
OFK Biki─ç
OFK Zeka Buljubaša
2
1
06.05.2018 16:30 2 : 1
06.05
16:30
Polet
Donji Srem 2015
0
0
06.05.2018 16:30 0 : 0
06.05
16:30
OFK Bresta─Ź
Fruška Gora
0
4
06.05.2018 16:30 0 : 4
06.05
16:30
Mladost (B)
Sloboda
5
1
06.05.2018 16:30 5 : 1
06.05
17:00
Ševac
Borac (VS)
1
0
06.05.2018 17:00 1 : 0
06.05
17:00
Polet
Vinogradar
4
0
06.05.2018 17:00 4 : 0
06.05
17:00
Borac (VG)
Dobrica
5
0
06.05.2018 17:00 5 : 0
06.05
17:00
Potporanj
Hajdu─Źica
2
0
06.05.2018 17:00 2 : 0
06.05
17:00
Janošik
Karaš (K)
1
2
06.05.2018 17:00 1 : 2
06.05
17:00
Partizan (K)
Ratar
3
2
06.05.2018 17:00 3 : 2
06.05
Jedinstvo
ASK
5
0
06.05.2018 5 : 0
ASK
06.05
Tamiš
Zlatica
2
0
06.05.2018 2 : 0
06.05
OFK Gradnulica
OFK Staji─çevo
5
2
06.05.2018 5 : 2
06.05
OFK Klek
MSK
2
0
06.05.2018 2 : 0
MSK
06.05
Zadrugar
┼ŻFK Banat
3
0
06.05.2018 3 : 0
06.05
Radni─Źki 1911
Potisje
3
0
06.05.2018 3 : 0
06.05
17:00
Tempo
Slavia
1
3
06.05.2018 17:00 1 : 3
06.05
17:00
Spartak 1911
Mladost (V)
3
1
06.05.2018 17:00 3 : 1
06.05
17:00
Pobeda
Glogonj
1
2
06.05.2018 17:00 1 : 2
06.05
17:00
Polet
Unirea
3
0
06.05.2018 17:00 3 : 0
06.05
17:00
Mundial
Omladinac 1927
4
0
06.05.2018 17:00 4 : 0
06.05
17:00
Budu─çnost (BB)
Borac (P)
6
4
06.05.2018 17:00 6 : 4
06.05
17:00
Partizan (G)
Stari Tamiš
4
0
06.05.2018 17:00 4 : 0
06.05
17:00
BSK Bavanište
Dolovo
1
4
06.05.2018 17:00 1 : 4
06.05
17:00
Proleter
Jedinstvo
3
3
06.05.2018 17:00 3 : 3
06.05
17:00
Kolonija
Omladinac (D)
4
0
06.05.2018 17:00 4 : 0
06.05
17:00
Jedinstvo (ZA)
Stolice
3
0
06.05.2018 17:00 3 : 0
06.05
17:00
Borac
7. Juli
0
3
06.05.2018 17:00 0 : 3
06.05
17:00
Jedinstvo (MZ)
Sloga (LŠ)
0
0
06.05.2018 17:00 0 : 0
06.05
17:00
Jadar
Mladost (BR)
1
4
06.05.2018 17:00 1 : 4
06.05
10:30
011
Mladi Proleter
2
4
06.05.2018 10:30
011
2 : 4
06.05
16:30
Atakante
Šećeranac Ada
2
0
06.05.2018 16:30 2 : 0
06.05
16:30
Posavac Tišma
Ajaks
3
0
06.05.2018 16:30 3 : 0
06.05
12:30
Rekreativo 011
Sparta ┼Żeleznik
1
1
06.05.2018 12:30 1 : 1
06.05
16:30
Crvenka
Pionir
1
0
06.05.2018 16:30 1 : 0
06.05
16:30
Hajduk
Pinosava
3
3
06.05.2018 16:30 3 : 3
06.05
16:30
Podunavac
Mladost
2
3
06.05.2018 16:30 2 : 3
06.05
16:30
Siti Sport Klub
Lepušnica
3
1
06.05.2018 16:30 3 : 1
06.05
16:30
Partizan
Um─Źari
5
0
06.05.2018 16:30 5 : 0
06.05
16:30
OFK Borac
Guncate
6
2
06.05.2018 16:30 6 : 2
06.05
16:30
Barajevo
Velika Mostanica
1
0
06.05.2018 16:30 1 : 0
06.05
16:30
Veliki Borak
Beljina
2
4
06.05.2018 16:30 2 : 4
06.05
17:00
Gorki
Omladinac 2013
4
2
06.05.2018 17:00 4 : 2
06.05
17:00
Proleter
Napredak
1
2
06.05.2018 17:00 1 : 2
06.05
17:00
Budu─çnost (ZM)
Premijer
3
0
06.05.2018 17:00 3 : 0
06.05
17:00
Sloga
Torpedo 1924
1
3
06.05.2018 17:00 1 : 3
06.05
17:00
Mladost (PP)
Dušan Silni
1
4
06.05.2018 17:00 1 : 4
06.05
17:00
Dobrava
Provo 2015
3
1
06.05.2018 17:00 3 : 1
06.05
17:00
Pocerina
Sloga
1
2
06.05.2018 17:00 1 : 2
06.05
17:00
Trešnjevka
Miloš Pocerac 2013
3
0
06.05.2018 17:00 3 : 0
06.05
17:00
Vlašić
Pri─Źinovi─ç
3
2
06.05.2018 17:00 3 : 2
06.05
17:00
Radni─Źki
Šipurske livade
3
2
06.05.2018 17:00 3 : 2
06.05
16:30
Šumadija
BSK
5
0
06.05.2018 16:30 5 : 0
BSK
06.05
16:30
Lemind 1953
Real
1
1
06.05.2018 16:30 1 : 1
06.05
11:00
Bratstvo
OFK Morava
1
1
06.05.2018 11:00 1 : 1
06.05
16:30
Milanovo
Gradac
4
0
06.05.2018 16:30 4 : 0
06.05
16:30
Moravac (P)
Mladost (B)
0
1
06.05.2018 16:30 0 : 1
06.05
16:30
Marjan MB
Planta┼ża
0
2
06.05.2018 16:30 0 : 2
06.05
16:30
Sušica 2012
Radni─Źki
2
0
06.05.2018 16:30 2 : 0
06.05
16:30
Dimitrije Tucovi─ç
Joševa
4
1
06.05.2018 16:30 4 : 1
06.05
16:30
OFK Stublenica
Rudar
0
0
06.05.2018 16:30 0 : 0
06.05
16:30
Polet (T)
Gunjevac
3
3
06.05.2018 16:30 3 : 3
06.05
16:30
Polet (DL)
OFK Paljuvi
5
2
06.05.2018 16:30 5 : 2
06.05
16:30
Kolubara 2
Buja─Źi─ç
3
1
06.05.2018 16:30 3 : 1
06.05
16:30
Mladost (VK)
Rajac
0
2
06.05.2018 16:30 0 : 2
06.05
16:30
Mladost (L)
Borac
3
0
06.05.2018 16:30 3 : 0
06.05
16:30
Kotešica
Rakac Stave
3
3
06.05.2018 16:30 3 : 3
06.05
16:30
Stari drugari
Jadar 2013
0
2
06.05.2018 16:30 0 : 2
06.05
17:00
Jugovi─çi
Trudbenik
0
3
06.05.2018 17:00 0 : 3
06.05
17:00
Mladi Gorani
Polet 57
1
8
06.05.2018 17:00 1 : 8
06.05
17:00
Rubin (DS)
Velika Drenova
2
3
06.05.2018 17:00 2 : 3
06.05
17:00
Sloga (L)
Omladinac
7
0
06.05.2018 17:00 7 : 0
06.05
17:00
Varvarin
Stari Trstenik
4
0
06.05.2018 17:00 4 : 0
06.05
17:00
Mladost (DK)
Borac
3
0
06.05.2018 17:00 3 : 0
06.05
17:00
14. Oktobar
Rubin (Z)
6
0
06.05.2018 17:00 6 : 0
06.05
17:00
Ušće
Gradina
2
1
06.05.2018 17:00 2 : 1
06.05
16:30
Napredak ─î
Napredak BT
3
2
06.05.2018 16:30 3 : 2
06.05
2. Oktobar
1.Oktobar
4
1
06.05.2018 4 : 1
06.05
Terekves
Omladinac
4
0
06.05.2018 4 : 0
06.05
Proleter
Budu─çnost
6
0
06.05.2018 6 : 0
06.05
12:00
21. oktobar
OFK ┼Że┼żelj
3
1
06.05.2018 12:00 3 : 1
06.05
17:00
Maršić
Košutnjak
3
0
06.05.2018 17:00 3 : 0
06.05
17:00
Pobeda
Seljak
3
2
06.05.2018 17:00 3 : 2
06.05
17:00
Bratstvo 1975
OFK Bagremar
1
2
06.05.2018 17:00 1 : 2
06.05
11:00
Jedinstvo (B)
Napredak 2012
0
7
06.05.2018 11:00 0 : 7
06.05
11:00
Polet (V)
OFK Napredak 1929
0
1
06.05.2018 11:00 0 : 1
06.05
17:00
Škriljac
OFK Dra┼żevac
2
1
06.05.2018 17:00 2 : 1
06.05
16:30
Aleksa Šantić
Omladinac (D)
2
2
06.05.2018 16:30 2 : 2
06.05
16:30
Radni─Źki 1918
Rastina 1918
4
0
06.05.2018 16:30 4 : 0
06.05
16:30
Jedinstvo
Dunav
3
3
06.05.2018 16:30 3 : 3
06.05
16:30
Dinamo 1923
Hajduk
4
2
06.05.2018 16:30 4 : 2
06.05
16:30
Plaskovac
Jasenica
1
0
06.05.2018 16:30 1 : 0
06.05
16:30
Brezovac
Šamot
4
1
06.05.2018 16:30 4 : 1
06.05
16:30
Šumadinac
B 2000
4
1
06.05.2018 16:30 4 : 1
06.05
16:30
Ranilovi─ç
Sloga
0
7
06.05.2018 16:30 0 : 7
06.05
16:30
Obili─ç (┼Ż)
Stig 1955
7
1
06.05.2018 16:30 7 : 1
06.05
16:30
┼Żika Markovi─ç U─Źa
Desine
1
1
06.05.2018 16:30 1 : 1
06.05
16:30
Sloga (M)
Sirakovo
4
3
06.05.2018 16:30 4 : 3