XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 411 utakmica za dan
Subota, 12 Maj 2018


Fudbal

Loznica
Loznica
0 : 0
FAP
Priboj
12.05.2018 16:30
Loznica
0 : 0
FAP
Karađorđe
Topola
1 : 4
Mokra Gora
Zubin Potok
12.05.2018 16:30
Karađorđe
1 : 4
Mokra Gora
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
12.05.2018 16:30
Šumadija (A)
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Tutin
Tutin
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
12.05.2018 16:30
Tutin
1 : 0
Šumadija 1903
Zlatibor
Čajetina
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
12.05.2018 16:30
Zlatibor
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 3
Rtanj
Boljevac
12.05.2018 16:30
Trstenik PPT
1 : 3
Rtanj
Ozren
Sokobanja
2 : 2
OFK Sinđelić
Niš
12.05.2018 16:30
Ozren
2 : 2
OFK Sinđelić
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Trajal
Kruševac
12.05.2018 16:30
Jedinstvo (P)
1 : 1
Trajal
Timok
Zaječar
3 : 0
Pukovac
Pukovac
12.05.2018 16:30
Timok
3 : 0
Pukovac
Tabane 1970
Jagodina
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
12.05.2018 16:30
Tabane 1970
1 : 1
Jedinstvo (B)
Dunav
Prahovo
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
12.05.2018 16:30
Dunav
1 : 0
Moravac Orion
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Budućnost (P)
Popovac
12.05.2018 16:30
Radnički (S)
1 : 0
Budućnost (P)
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 2
Bečej 1918
Bečej
12.05.2018 16:30
Bratstvo 1946
2 : 2
Bečej 1918
Odžaci
Odžaci
3 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
12.05.2018 16:30
Odžaci
3 : 2
Dinamo 1945
Cement
Beočin
1 : 2
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
12.05.2018 16:30
Cement
1 : 2
Crvena zvezda (NS)
Omladinac (NB)
Novi Banovci
4 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
12.05.2018 16:30
Omladinac (NB)
4 : 1
Mladost (BJ)
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 2
Borac (S)
Sakule
12.05.2018 16:30
Radnički (ZR)
0 : 2
Borac (S)
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
12.05.2018 16:30
Bačka 1901
0 : 1
Radnički (NP)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
6 : 0
Radnički (Š)
Šid
12.05.2018 16:30
Radnički (SM)
6 : 0
Radnički (Š)
Sopot
Sopot
2 : 0
Jedinstvo
Surčin
12.05.2018 16:30
Sopot
2 : 0
Jedinstvo
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Prva Iskra
Barič
12.05.2018 16:30
Lokomotiva
4 : 1
Prva Iskra
Kolubara
Lazarevac
0 : 3
BSK Borča
Borča
12.05.2018 16:30
Kolubara
0 : 3
BSK Borča
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 1
Žarkovo
Beograd
12.05.2018 11:00
GSP Polet Dorćol
1 : 1
Žarkovo
OFK Beograd
Beograd
7 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
12.05.2018 16:30
OFK Beograd
7 : 0
Stepojevac Vaga
Radnički (O)
Obrenovac
5 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
12.05.2018 16:30
Radnički (O)
5 : 0
BSK Batajnica
IMT
Novi Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
12.05.2018 16:30
IMT
1 : 2
Radnički (NB)
Radnički (K)
Kovači
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
12.05.2018 16:30
Radnički (K)
3 : 0
Sloga (K)
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Napredak
Markovac
12.05.2018 16:30
VGSK
1 : 0
Napredak
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 3
Proleter 1976
Jelovik
12.05.2018 16:30
Sloga 33
3 : 3
Proleter 1976
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
12.05.2018 16:30
Mladi borac
0 : 1
Morava (VP)
Borac
Lešnica
7 : 0
Sevojno
Sevojno
12.05.2018 17:00
Borac
7 : 0
Sevojno
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
Ribnica
Mionica
12.05.2018 16:30
Sloga (BB)
3 : 0
Ribnica
OFK Osečina
Osečina
1 : 4
Spartak
Ljig
12.05.2018 16:30
OFK Osečina
1 : 4
Spartak
Budućnost
Arilje
0 : 1
OFK Divci
Divci
12.05.2018 16:30
Budućnost
0 : 1
OFK Divci
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
Budućnost (O)
Orašje
12.05.2018 16:30
Nebeski Andjeli
1 : 0
Budućnost (O)
Sloga (L)
Leskovac
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
12.05.2018 16:30
Sloga (L)
2 : 0
Pusta Reka
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
12.05.2018 16:30
Vranjska Banja
1 : 2
Balkanski
BSK
Bogovina
2 : 1
Malošište
Malošište
12.05.2018 16:30
BSK
2 : 1
Malošište
Brodoremont
Kladovo
0 : 1
Kablovi
Zaječar
12.05.2018 16:30
Brodoremont
0 : 1
Kablovi
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Jastrebac
Blace
12.05.2018 16:30
OFK Topličanin
3 : 2
Jastrebac
Morava 1918
Ćuprija
0 : 2
Župa
Aleksandrovac
12.05.2018 16:30
Morava 1918
0 : 2
Župa
Sloga (D)
Despotovac
1 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
12.05.2018 16:30
Sloga (D)
1 : 0
OFK Kosanica
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
12.05.2018 16:30
OFK Vršac
3 : 0
Kikinda 1909
Begej
Žitište
8 : 0
Polet
Nakovo
12.05.2018 16:30
Begej
8 : 0
Polet
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
0 : 2
Mladost (O)
Omoljica
12.05.2018 16:30
Sloboda (NK)
0 : 2
Mladost (O)
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 1
Radnički (K)
Kovin
12.05.2018 16:30
Proleter
4 : 1
Radnički (K)
Sloga
Plandište
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
12.05.2018 16:30
Sloga
2 : 1
Budućnost
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 3
Borac (NS)
Novi Sad
12.05.2018 10:00
Hajduk (Č)
2 : 3
Borac (NS)
OFK Slavija
Novi Sad
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
12.05.2018 16:30
OFK Slavija
2 : 0
Sloga (T)
Mladost Apa
Apatin
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
12.05.2018 16:30
Mladost Apa
2 : 0
Tekstilac
Srbobran
Srbobran
9 : 0
Preporod
Novi Žednik
12.05.2018 16:30
Srbobran
9 : 0
Preporod
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
12.05.2018 16:30
Sloga (Č)
1 : 0
Mladost (BP)
Budućnost
Zvečka
4 : 1
Rakovica
Beograd
12.05.2018 16:30
Budućnost
4 : 1
Rakovica
Leštane
Leštane
2 : 4
Srem
Jakovo
12.05.2018 16:30
Leštane
2 : 4
Srem
Napredak
Medoševac
2 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
12.05.2018 16:30
Napredak
2 : 1
Crvena Zvezda
Krajina
Krajišnik
8 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
12.05.2018 17:00
Krajina
8 : 0
Vojvodina (B)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
9 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
12.05.2018 17:00
Jedinstvo Stević
9 : 1
Vojvodina (S)
1. Maj Ruma
Ruma
6 : 0
Ljukovo
Ljukovo
12.05.2018 17:00
1. Maj Ruma
6 : 0
Ljukovo
Rudar
Vrdnik
1 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
12.05.2018 17:00
Rudar
1 : 3
Podrinje
Crvenka
Crvenka
5 : 0
Hercegovac
Gajdobra
12.05.2018 17:00
Crvenka
5 : 0
Hercegovac
FK Stanišić
Stanišić
5 : 0
ŽAK
Sombor
12.05.2018 17:00
FK Stanišić
5 : 0
ŽAK
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 4
Proleter (NJ)
Njegoševo
12.05.2018 17:00
Panonija IM Topola
1 : 4
Proleter (NJ)
Zlot
Zlot
5 : 0
BSK
Bukovče
12.05.2018 16:30
Zlot
5 : 0
BSK
Poreč
Donji milanovac
2 : 0
Radnički
Klokočevac
12.05.2018 16:30
Poreč
2 : 0
Radnički
Krivelj
Krivelj
0 : 4
Brestovac
Borski Brestovac
12.05.2018 16:30
Krivelj
0 : 4
Brestovac
Borac (O)
Ostružnica
2 : 6
Šumadinac
Bečmen
12.05.2018 16:30
Borac (O)
2 : 6
Šumadinac
PKB (PS)
Padinska Skela
0 : 4
Poštar Zvezdara
Krnjača
12.05.2018 16:30
PKB (PS)
0 : 4
Poštar Zvezdara
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
12.05.2018 16:30
Velika Krsna
2 : 1
Selo Mladenovac
Sindjelić
Lipnica
5 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
12.05.2018 17:00
Sindjelić
5 : 2
Cer
Jevremovac
Jevremovac
4 : 3
Mladi Borac
Dublje
12.05.2018 17:00
Jevremovac
4 : 3
Mladi Borac
Čitluk
Čitluk
2 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
12.05.2018 17:00
Čitluk
2 : 3
Ribnik
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
12.05.2018 16:30
Trgovački
3 : 3
Polet (SD)
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 4
Radnik
Salakovac
12.05.2018 16:30
Mladost (B)
3 : 4
Radnik
Borac
Barje Čiflik
2 : 1
Padež
Petrovac
12.05.2018 16:30
Borac
2 : 1
Padež
Zadrugar
Krupac
0 : 3
Jedinstvo
Pirot
12.05.2018 16:30
Zadrugar
0 : 3
Jedinstvo
Omladinac
Novo Selo
1 : 0
Budućnost
Konarevo
12.05.2018 17:00
Omladinac
1 : 0
Budućnost
Prvi partizan
Užice
2 : 0
Lazarica
Prilipac
12.05.2018 16:30
Prvi partizan
2 : 0
Lazarica
Banjani
Banjani
1 : 2
Mladost
Dračić
12.05.2018 16:30
Banjani
1 : 2
Mladost
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
ZSK
Valjevo
12.05.2018 16:30
OFK Jabučje
3 : 0
ZSK
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 1
Ribnikar
Pecka
12.05.2018 16:30
Pepeljevac
3 : 1
Ribnikar
Vrelo Sport
Vrelo
8 : 3
Iskra
Donja Bukovica
12.05.2018 16:30
Vrelo Sport
8 : 3
Iskra
Ćava
Grošnica
0 : 1
Jadran
Kragujevac
12.05.2018 17:00
Ćava
0 : 1
Jadran
Morava (Ž)
Žitkovac
5 : 0
Moravac (Č)
Čečina
12.05.2018 17:00
Morava (Ž)
5 : 0
Moravac (Č)
Vulkan 1963
Brenica
4 : 5
Crvena zastava
Hum
12.05.2018 16:30
Vulkan 1963
4 : 5
Crvena zastava
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 2
Tatra
Kisač
12.05.2018 17:00
RFK Novi Sad 1921
2 : 2
Tatra
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 1
ŽSK
Žabalj
12.05.2018 17:00
Fruškogorski partizan
3 : 1
ŽSK
Veternik
Veternik
6 : 1
Jedinstvo (G)
Gospođinci
12.05.2018 17:00
Veternik
6 : 1
Jedinstvo (G)
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 0
OFK Futog
Futog
12.05.2018 17:00
Šajkaš 1908
3 : 0
OFK Futog
Midžor
Kalna
6 : 0
Graničar
Veliki Izvor
12.05.2018 17:00
Midžor
6 : 0
Graničar
Polet
Samarinovac
3 : 4
Dundjerski
Voljcinac
12.05.2018 17:00
Polet
3 : 4
Dundjerski
Rudar
Kosovska Kamenica
6 : 4
Mineralac
Klokot
12.05.2018 15:00
Rudar
6 : 4
Mineralac
Morava
Parteš
3 : 0
Izmornik
Pančelo - Tomance
12.05.2018 13:00
Morava
3 : 0
Izmornik
Radnički
Velika Hoča
0 : 3
Gračanica
Gračanica
12.05.2018 15:00
Radnički
0 : 3
Gračanica
Gračanica
Gračanica
1 : 1
Brezovica
Štrpce
12.05.2018 15:00
Gračanica
1 : 1
Brezovica
Grdica
Grdica
4 : 3
Magnohrom
Kraljevo
12.05.2018 17:00
Grdica
4 : 3
Magnohrom
Mlada krila
Metikoši
5 : 1
Gruža
Vitanovac
12.05.2018 17:00
Mlada krila
5 : 1
Gruža
Zenit
Oparić
4 : 5
Ursule
Ursule
12.05.2018 17:00
Zenit
4 : 5
Ursule
BUSK
Beograd
1 : 2
Atakante
Rakovica
12.05.2018 16:30
BUSK
1 : 2
Atakante
Drina
Badovinci
0 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
12.05.2018 17:00
Drina
0 : 1
Napredak
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
6 : 2
Premijer
Badovinci
12.05.2018 17:00
Budućnost (PD)
6 : 2
Premijer
OFK Brđanac
Valjevo
1 : 1
Kolubara 2
Valjevo
12.05.2018 16:30
OFK Brđanac
1 : 1
Kolubara 2
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Bujačić
Bujačić
12.05.2018 16:30
Rajac
4 : 1
Bujačić
OFK Napredak 1929
Aleksinac
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
12.05.2018 17:00
OFK Napredak 1929
0 : 0
Jedinstvo (B)
Napredak 2012
Krušje
5 : 1
Borac
Trnjane
12.05.2018 17:00
Napredak 2012
5 : 1
Borac
Rastina 1918
Rastina
3 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
12.05.2018 16:30
Rastina 1918
3 : 1
Aleksa Šantić
Kralj Petar I
Topola
2 : 2
Jasenica
Božurnja
12.05.2018 16:30
Kralj Petar I
2 : 2
Jasenica
Mladi rudar
Bukovik
5 : 1
B 2000
Aranđelovac
12.05.2018 16:30
Mladi rudar
5 : 1
B 2000
Železničar
Novi Sad
0 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
12.05.2018 17:00
Železničar
0 : 4
Fruškogorac
Hajduk
Podlokanj
1 : 0
Tromedja
Majdan
12.05.2018 17:00
Hajduk
1 : 0
Tromedja
Sloboda
Stara Moravica
1 : 3
Krivaja
Krivaja
12.05.2018 16:30
Sloboda
1 : 3
Krivaja
Rongo Siti
Pirot
2 : 7
Pobeda
Držina
12.05.2018 16:30
Rongo Siti
2 : 7
Pobeda
Jerma
Sukovo
5 : 3
Sloboda
Rasnica
12.05.2018 16:30
Jerma
5 : 3
Sloboda
Napredak
Izvor
4 : 2
Mladost
Mali Suvodol
12.05.2018 16:30
Napredak
4 : 2
Mladost
Velereč 94
Velereč
3 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
12.05.2018 16:30
Velereč 94
3 : 0
Donja Vrbava
Vreoci
Vreoci
4 : 5
Sloboda
Stubica
12.05.2018 17:30
Vreoci
4 : 5
Sloboda
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 1
Sloga
Lukavica
12.05.2018 17:30
Mladost (Č)
2 : 1
Sloga
Petka
Petka
5 : 0
Rudar
Zeoke
12.05.2018 17:30
Petka
5 : 0
Rudar
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 1
Bačinac
Bačinac
12.05.2018
Palanka
0 : 1
Bačinac
Železničar
Kusadak
4 : 1
Budućnost
Ratari
12.05.2018 16:30
Železničar
4 : 1
Budućnost
Glavaš
Glibovac
4 : 2
Beli Orlovi
Pridvorice
12.05.2018 16:30
Glavaš
4 : 2
Beli Orlovi
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 3
Jasenica
Kruševo
12.05.2018 16:30
Mladost 1948
2 : 3
Jasenica
AF Đokić
Velika Plana
1 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
12.05.2018 16:30
AF Đokić
1 : 2
Jedinstvo
Rtanj
Vrmdža
1 : 0
Slemen
Milušinac
12.05.2018 17:00
Rtanj
1 : 0
Slemen
Hajduk
Rujevica
2 : 0
Gol
Sokobanja
12.05.2018 17:00
Hajduk
2 : 0
Gol
Malajnica
Malajnica
3 : 0
Miloševo
Miloševo
12.05.2018 17:00
Malajnica
3 : 0
Miloševo
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 2
OFK Sikole
Sikole
12.05.2018 17:00
OFK Tamnič
2 : 2
OFK Sikole
Slatina
Slatina
5 : 1
Polet
Jabukovac
12.05.2018 17:00
Slatina
5 : 1
Polet
Graničar
Aleksandrovac
5 : 2
Urovica
Urovica
12.05.2018 17:00
Graničar
5 : 2
Urovica
Padina
Padina
4 : 2
Borac
Azbresnica
12.05.2018 17:00
Padina
4 : 2
Borac
Kastrum
Gamzigrad
3 : 0
Grlište
Grlište
12.05.2018 17:00
Kastrum
3 : 0
Grlište
Nacional
Lukovo
2 : 7
Timok 1928
Trnavac
12.05.2018 17:00
Nacional
2 : 7
Timok 1928
Badljevica
Badljevica
2 : 0
Lunjevac
Lunjevac
12.05.2018 16:30
Badljevica
2 : 0
Lunjevac
Tisa 1933
Taraš
5 : 0
Borac
Zrenjanin
12.05.2018
Tisa 1933
5 : 0
Borac
Proleter
Neuzina
7 : 1
Sloga
Jarkovac
12.05.2018
Proleter
7 : 1
Sloga
Mladost
Belo Blato
1 : 1
KSK Konak 1926
Konak
12.05.2018
Mladost
1 : 1
KSK Konak 1926
Mrovska
Mrovska
3 : 1
Sparta
Kaona
12.05.2018 17:00
Mrovska
3 : 1
Sparta
Jedinstvo 2014
Beljin
6 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
12.05.2018 17:00
Jedinstvo 2014
6 : 0
Skupljen 2013
Budućnost
Lebina
4 : 3
BSK Buljane
Buljane
12.05.2018 17:00
Budućnost
4 : 3
BSK Buljane
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 6
Sloboda
Donje Brijanje
12.05.2018 16:30
Gornje Sinkovce
1 : 6
Sloboda
Turekovac
Turekovac
2 : 2
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
12.05.2018 16:30
Turekovac
2 : 2
Veliko Trnjane
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 4
Todorovce
Todorovce
12.05.2018 16:30
Gornje Krajince
0 : 4
Todorovce
Veternica
Leskovac
6 : 0
Nomanica
Nomanica
12.05.2018 16:30
Veternica
6 : 0
Nomanica
Atletiko
Donja Jajina
8 : 0
Rudar 1973
Rudare
12.05.2018 16:30
Atletiko
8 : 0
Rudar 1973
Bogutovačka Banja
Bogutovac
5 : 0
Morava (M)
Mrsać
12.05.2018 17:00
Bogutovačka Banja
5 : 0
Morava (M)
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
0 : 5
Ljubičevo
Ljubičevo
12.05.2018 16:30
Rudar Kostolac 2008
0 : 5
Ljubičevo
Naša Krajina
Kupinik
1 : 1
Mladost
Velika Greda
12.05.2018 17:00
Naša Krajina
1 : 1
Mladost
Sloga
Margita
2 : 0
Crvena zvezda
Novi Kozjak
12.05.2018 17:00
Sloga
2 : 0
Crvena zvezda
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 3
Banat
Ilandža
12.05.2018 17:00
Solunac
0 : 3
Banat
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
12.05.2018 17:00
Graničar
3 : 0
Gaj
Borac
Kloka
3 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
12.05.2018 16:30
Borac
3 : 1
Mladost (R)
Napredak
Trnovče
2 : 0
Brana Paunović
Rašanac
12.05.2018 16:30
Napredak
2 : 0
Brana Paunović
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 1
Vukan
Ždrelo
12.05.2018 16:30
Jedinstvo
3 : 1
Vukan
Strmovo
Strmovo
1 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
12.05.2018 17:30
Strmovo
1 : 1
Dimitrije Tucović
Borac (A)
Arapovac
1 : 0
Mladi radnik
Junkovac
12.05.2018 17:30
Borac (A)
1 : 0
Mladi radnik
Burovac
Burovac
2 : 1
Soko
Krvije
12.05.2018 16:30
Burovac
2 : 1
Soko
Dragoš
Oreškovica
3 : 4
Radnik
Pankovo
12.05.2018 16:00
Dragoš
3 : 4
Radnik
Kotlenik
Selo Leskovac
0 : 2
Sloga
Zabojnica
12.05.2018
Kotlenik
0 : 2
Sloga
Grivac
Grivac
4 : 4
Mladost
Pretoke
12.05.2018
Grivac
4 : 4
Mladost
Borjak 2013
Okruglica
0 : 3
Topoljak
Grabovac
12.05.2018 16:00
Borjak 2013
0 : 3
Topoljak
Stevka Božurevka
Božurevac
2 : 3
Rujišnik
Rujišnik
12.05.2018 16:00
Stevka Božurevka
2 : 3
Rujišnik
Mladost
Mala Drenova
5 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
12.05.2018 16:00
Mladost
5 : 1
Kamenorezac 76
Omladinac
Ugljarevo
3 : 1
Omladinac
Odžaci
12.05.2018 16:00
Omladinac
3 : 1
Omladinac
Vinogradar
Riljac
2 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
12.05.2018 16:00
Vinogradar
2 : 2
Stara Čaršija
Kumane
Kumane
3 : 2
Srednjevo
Srednjevo
12.05.2018 16:30
Kumane
3 : 2
Srednjevo
Budućnost
Vlaška
0 : 3
Dobričevo
Dobričevo
12.05.2018 17:00
Budućnost
0 : 3
Dobričevo
Povratak otpisanih
Rekovac
2 : 3
Blagotin
Belušić
12.05.2018
Povratak otpisanih
2 : 3
Blagotin
Goša
Vukmanovac
4 : 2
Prosvetar
Belušić
12.05.2018
Goša
4 : 2
Prosvetar
Borac
Vukovac
1 : 2
Vrelo 1971
Milanovac
12.05.2018 16:30
Borac
1 : 2
Vrelo 1971
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
0 : 3
Pobeda 1953
Osanica
12.05.2018 16:30
Budućnost
0 : 3
Pobeda 1953
Feniks
Rača
5 : 0
Mladost (B)
Bošnjane
12.05.2018 16:30
Feniks
5 : 0
Mladost (B)
Parcane
Parcane
0 : 3
Mladost
Toljevac
12.05.2018
Parcane
0 : 3
Mladost
Lomnica
Lomnica
7 : 2
Polet (Š)
Šavrane
12.05.2018 17:00
Lomnica
7 : 2
Polet (Š)
Župski biseri
Lacisled
12.05.2018
17:00
Mladost
Raklja
12.05.2018 17:00
Župski biseri
:
Mladost
Ratajac
Donje Rataje
12.05.2018
17:00
Baštovan
Subotica
12.05.2018 17:00
Ratajac
:
Baštovan
Obilić
Mrmoš
3 : 2
Garevina
Garevina
12.05.2018 17:00
Obilić
3 : 2
Garevina
Čelik
Zenica
0 : 1
Vitez
Vitez
12.05.2018 17:00
Čelik
0 : 1
Vitez
Sloboda
Tuzla
2 : 3
Mladost
Kakanj
12.05.2018 17:00
Sloboda
2 : 3
Mladost
GOŠK
Gabela
1 : 0
Borac
Banja Luka
12.05.2018 17:00
GOŠK
1 : 0
Borac
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Tekstilac Kort
Derventa
12.05.2018 17:00
Zvijezda 09
1 : 0
Tekstilac Kort
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Drina
Zvornik
12.05.2018 17:00
Slavija
1 : 0
Drina
Podrinje
Janja
0 : 4
Rudar
Prijedor
12.05.2018 17:00
Podrinje
0 : 4
Rudar
Sloga
Doboj
2 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
12.05.2018 17:00
Sloga
2 : 1
Željezničar Sport Team
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 2
Napredak
Donji Šepak
12.05.2018 17:00
Sloboda
2 : 2
Napredak
Kozara
Gradiška
1 : 0
Sutjeska
Foča
12.05.2018 17:00
Kozara
1 : 0
Sutjeska
Budućnost
Podgorica
3 : 1
Dečić
Tuzi
12.05.2018 17:00
Budućnost
3 : 1
Dečić
Iskra
Danilovgrad
1 : 1
Mladost
Podgorica
12.05.2018 17:00
Iskra
1 : 1
Mladost
Kom
Podgorica
0 : 2
Rudar
Pljevlja
12.05.2018 17:00
Kom
0 : 2
Rudar
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Grbalj
Radanovići
12.05.2018 17:00
Sutjeska
1 : 1
Grbalj
Zeta
Golubovci
3 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
12.05.2018 17:00
Zeta
3 : 1
OFK Petrovac
Crvena stijena
Podgorica
4 : 1
Karioke
Podgorica
12.05.2018 17:00
Crvena stijena
4 : 1
Karioke
Ribnica
Podgorica
5 : 1
Bratstvo
Ljajkovići
12.05.2018 17:00
Ribnica
5 : 1
Bratstvo
Budućnost 2
Podgorica
0 : 3
Gorštak
Kolašin
12.05.2018 17:00
Budućnost 2
0 : 3
Gorštak
Girona
Girona
0 : 1
Valencia
Valencia
12.05.2018 18:30
Girona
0 : 1
Valencia
Alavés
Vitoria-Gasteiz
3 : 1
Athletic Club
Bilbao
12.05.2018 18:30
Alavés
3 : 1
Athletic Club
La Coruña
La Coruña
2 : 4
Villarreal
Villarreal
12.05.2018 18:30
La Coruña
2 : 4
Villarreal
Real Madrid
Madrid
6 : 0
Celta Vigo
Vigo
12.05.2018 20:45
Real Madrid
6 : 0
Celta Vigo
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 1
Atlético Madrid
Madrid
12.05.2018 18:30
Getafe
0 : 1
Atlético Madrid
Real Betis
Sevilla
2 : 2
Sevilla
Sevilla
12.05.2018 18:30
Real Betis
2 : 2
Sevilla
Eibar
Eibar
1 : 0
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
12.05.2018 18:30
Eibar
1 : 0
Las Palmas
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
3 : 2
Leganés
Leganés
12.05.2018 16:15
Real Sociedad
3 : 2
Leganés
Bayern
München
1 : 4
Stuttgart
Stuttgart
12.05.2018 15:30
Bayern
1 : 4
Stuttgart
Hoffenheim
Sinsheim
3 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
12.05.2018 15:30
Hoffenheim
3 : 1
Borussia Dortmund
Hertha BSC
Berlin
2 : 6
RB Leipzig
Leipzig
12.05.2018 15:30
Hertha BSC
2 : 6
RB Leipzig
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 0
Augsburg
Augsburg
12.05.2018 15:30
Freiburg
2 : 0
Augsburg
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
12.05.2018 15:30
Schalke 04
1 : 0
Eintracht
Bayer Leverkusen
Leverkusen
3 : 2
Hannover 96
Hannover
12.05.2018 15:30
Bayer Leverkusen
3 : 2
Hannover 96
Hamburger SV
Hamburg
2 : 1
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
12.05.2018 15:30
Hamburger SV
2 : 1
Borussia Mönchengladbach
Mainz 05
Mainz
1 : 2
Werder
Bremen
12.05.2018 15:30
Mainz 05
1 : 2
Werder
Wolfsburg
Wolfsburg
4 : 1
Köln
Köln
12.05.2018 15:30
Wolfsburg
4 : 1
Köln
Benevento
Benevento
1 : 0
Genoa
Genova
12.05.2018 18:00
Benevento
1 : 0
Genoa
Internazionale
Milano
1 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
12.05.2018 20:45
Internazionale
1 : 2
Sassuolo
Amiens SC
Amiens
2 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
12.05.2018 21:00
Amiens SC
2 : 0
Metz
Angers
Angers
0 : 2
Nantes
Nantes
12.05.2018 21:00
Angers
0 : 2
Nantes
Bordeaux
Bordeaux
4 : 2
Toulouse
Toulouse
12.05.2018 21:00
Bordeaux
4 : 2
Toulouse
Lille
Villeneuve d'Ascq
2 : 1
Dijon
Dijon
12.05.2018 21:00
Lille
2 : 1
Dijon
Monaco
Monaco
1 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
12.05.2018 21:00
Monaco
1 : 0
Saint-Étienne
Montpellier
Montpellier
1 : 1
Troyes
Troyes
12.05.2018 21:00
Montpellier
1 : 1
Troyes
Nice
Nice
4 : 1
Caen
Caen
12.05.2018 21:00
Nice
4 : 1
Caen
PSG
Paris
0 : 2
Rennes
Rennes
12.05.2018 21:00
PSG
0 : 2
Rennes
Strasbourg
Strasbourg
3 : 2
Lyon
Lyon
12.05.2018 21:00
Strasbourg
3 : 2
Lyon
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
TSC
Bačka Topola
12.05.2018 19:00
Metalac
1 : 1
TSC
Dinamo
Vranje
3 : 0
Jagodina
Jagodina
12.05.2018 17:00
Dinamo
3 : 0
Jagodina
Proleter
Novi Sad
5 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
12.05.2018 17:00
Proleter
5 : 0
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Spartak
Subotica
12.05.2018 17:30
Vojvodina
0 : 2
Spartak
Sloga Radnički
Zemun
2 : 0
Napredak
Kruševac
12.05.2018 17:00
Sloga Radnički
2 : 0
Napredak
Mačva
Šabac
5 : 2
Radnički 2012
Niš
12.05.2018 17:00
Mačva
5 : 2
Radnički 2012
Voždovac
Beograd
3 : 5
Spartak
Subotica
12.05.2018 11:00
Voždovac
3 : 5
Spartak
Internacional
Beograd
3 : 2
Inđija
Inđija
12.05.2018 11:00
Internacional
3 : 2
Inđija
Rad
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
12.05.2018 11:00
Rad
0 : 1
OFK Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Moravac Orion
Mrštane
12.05.2018 12:00
Radnički 1923
3 : 1
Moravac Orion
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
12.05.2018 19:30
Brodarac
1 : 0
Vojvodina
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Radnički (N)
Niš
12.05.2018 13:00
Crvena zvezda
1 : 0
Radnički (N)
Radnički (P)
Pirot
1 : 2
Napredak
Kruševac
12.05.2018 11:00
Radnički (P)
1 : 2
Napredak
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
12.05.2018 17:00
Siti Sport Klub
2 : 0
Lokomotiva
Zemun
Zemun
4 : 0
BSK Borča
Borča
12.05.2018 09:30
Zemun
4 : 0
BSK Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
12.05.2018 10:00
Radnički (NB)
4 : 0
Radnički (O)
Bežanija
Beograd
0 : 0
Grafičar
Beograd
12.05.2018 10:00
Bežanija
0 : 0
Grafičar
IM Rakovica
Rakovica
1 : 1
Brodarac 2
Beograd
12.05.2018 15:00
IM Rakovica
1 : 1
Brodarac 2
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
12.05.2018 16:30
Smederevo 1924
4 : 2
Proleter Mihajlovac
Proleter 1947
Vranovo
0 : 9
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
12.05.2018 16:30
Proleter 1947
0 : 9
Jasenica 2017
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
12.05.2018 16:30
Morava (VP)
1 : 3
Šumadija (A)
Karadjordje
Topola
3 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
12.05.2018 16:30
Karadjordje
3 : 3
Mladi radnik 1926
Mladi radnik 1940
Radinac
4 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
12.05.2018 16:30
Mladi radnik 1940
4 : 0
Mladi borac
Žarkovo
Beograd
3 : 0
Vinča
Vinča
12.05.2018 11:00
Žarkovo
3 : 0
Vinča
Trudbenik
Trudbenik
0 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
12.05.2018 14:00
Trudbenik
0 : 2
Novi Beograd
Avala
Beograd
0 : 3
GSP Polet
Beograd
12.05.2018 10:00
Avala
0 : 3
GSP Polet
Palilulac
Beograd
14 : 0
Budućnost
Zvečka
12.05.2018 17:30
Palilulac
14 : 0
Budućnost
Dunav
Bantska Palanka
2 : 4
Strela
Ivanovo
12.05.2018 16:30
Dunav
2 : 4
Strela
Polet
Grabovac
5 : 3
Jedinstvo
Dren
12.05.2018 13:00
Polet
5 : 3
Jedinstvo
Napredak
Markovac
3 : 2
SASK
Saraorci
12.05.2018 11:00
Napredak
3 : 2
SASK
Polet
Trnovče
3 : 3
Podunavac
Udovice
12.05.2018 16:30
Polet
3 : 3
Podunavac
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 3
TSC
Bačka Topola
12.05.2018 11:00
Krila Krajine
0 : 3
TSC
Rad MK
Beograd
3 : 0
011 MK
Beograd
12.05.2018 09:00
Rad MK
3 : 0
011 MK
Voždovac 2 MO
Beograd
3 : 0
Torlak MK
Beograd
12.05.2018 19:00
Voždovac 2 MO
3 : 0
Torlak MK
Bežanija MO
Beograd
7 : 0
Borac MK
Lazarevac
12.05.2018 13:00
Bežanija MO
7 : 0
Borac MK
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
2 : 0
Lokomotiva 2 MO
Beograd
12.05.2018 17:30
Crvena zvezda MML MK
2 : 0
Lokomotiva 2 MO
Voždovac
Beograd
0 : 0
Spartak
Subotica
12.05.2018 14:00
Voždovac
0 : 0
Spartak
Apolon 4
Kragujevac
2 : 3
Kiker
Kraljevo
12.05.2018 11:00
Apolon 4
2 : 3
Kiker
Brodarac
Beograd
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
12.05.2018 17:00
Brodarac
2 : 3
Vojvodina
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
12.05.2018 11:00
Borac (NS)
2 : 2
Dinamo 1945
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
TSC
Bačka Topola
12.05.2018 12:00
Vojvodina
1 : 0
TSC
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 1
Borča
Borča
12.05.2018 13:00
Radnički (NB)
5 : 1
Borča
Teleoptik
Zemun
5 : 0
BSK 1925
Beograd
12.05.2018 11:00
Teleoptik
5 : 0
BSK 1925
Žarkovo
Beograd
4 : 1
OLE
Zemun
12.05.2018 08:30
Žarkovo
4 : 1
OLE
DIF
Beograd
2 : 1
GSP Polet
Beograd
12.05.2018 13:00
DIF
2 : 1
GSP Polet
Beograd 1929
Beograd
2 : 6
BASK
Beograd
12.05.2018 11:00
Beograd 1929
2 : 6
BASK
Sloga
Miloševac
3 : 0
Morava
Velika Plana
12.05.2018
Sloga
3 : 0
Morava
7.juli
Vodanj
0 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
12.05.2018 16:30
7.juli
0 : 2
Radnik
Zmaj 1953
Beograd
3 : 0
Prva Iskra
Barič
12.05.2018 10:00
Zmaj 1953
3 : 0
Prva Iskra
Budućnost
Dobanovci
1 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
12.05.2018 11:30
Budućnost
1 : 4
Novi Beograd
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
12.05.2018 16:30
OFK Ras
1 : 3
Rudar
Bane
Raška
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
12.05.2018 11:00
Bane
1 : 3
Radnički 1923
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
12.05.2018
Radnički (B)
3 : 0
Jugoslavija
Borac (Sa)
Sakule
7 : 4
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
12.05.2018 11:00
Borac (Sa)
7 : 4
Sloga (BNS)
Kolonija
Kovin
11 : 0
Polet
Idvor
12.05.2018 15:30
Kolonija
11 : 0
Polet
Vulturul
Grebenac
2 : 2
Banat
Vršac
12.05.2018 17:00
Vulturul
2 : 2
Banat
Sloga
Plandište
6 : 1
Vojvodina
Seleuš
12.05.2018 10:00
Sloga
6 : 1
Vojvodina
Strelac
Mislodjin
4 : 4
Zabrezje
Zabrezje
12.05.2018 10:00
Strelac
4 : 4
Zabrezje
Senta
Senta
6 : 1
Tisa
Adorjan
12.05.2018
Senta
6 : 1
Tisa
Bečkerek 023
Zrenjanin
2 : 0
ŽAK
Kikinda
12.05.2018 12:00
Bečkerek 023
2 : 0
ŽAK
Železničar (P)
Pančevo
5 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
12.05.2018 12:00
Železničar (P)
5 : 3
Kikinda 1909
Petar Puača
Novi Sad
3 : 4
Inđija
Inđija
12.05.2018 12:00
Petar Puača
3 : 4
Inđija
Bačka 1901
Subotica
5 : 0
Hajduk Junior
Kula
12.05.2018 10:00
Bačka 1901
5 : 0
Hajduk Junior
Studenski grad MK
Novi Beograd
0 : 5
011 MK
Beograd
12.05.2018 14:00
Studenski grad MK
0 : 5
011 MK
Čukarički MK
Beograd
9 : 1
Mladenovac MK
Mladenovac
12.05.2018 11:00
Čukarički MK
9 : 1
Mladenovac MK
Rad MK
Beograd
1 : 0
Brodarac MK
Beograd
12.05.2018 13:00
Rad MK
1 : 0
Brodarac MK
Voždovac MK
Beograd
0 : 4
Crvena zvezda MK
Beograd
12.05.2018 17:00
Voždovac MK
0 : 4
Crvena zvezda MK
Sinđelić MK
Beograd
2 : 2
Zemun MK
Zemun
12.05.2018 09:00
Sinđelić MK
2 : 2
Zemun MK
Nord Star MK
Beograd
0 : 5
Voždovac B MK
Beograd
12.05.2018 09:30
Nord Star MK
0 : 5
Voždovac B MK
Jedinstvo MK
Dren
1 : 3
Rakovica MK
Rakovica
12.05.2018 13:00
Jedinstvo MK
1 : 3
Rakovica MK
Rad V MK
Beograd
3 : 0
Banja MK
Beograd
12.05.2018 15:00
Rad V MK
3 : 0
Banja MK
Sremčica MK
Sremčica
5 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
12.05.2018 10:00
Sremčica MK
5 : 0
OFK Beograd MK
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
6 : 1
Kosmaj MK
Ralja
12.05.2018 15:30
Radnički (NB) MK
6 : 1
Kosmaj MK
Bežanija MK
Novi Beograd
5 : 0
Institut MK
Zemun Polje
12.05.2018 15:30
Bežanija MK
5 : 0
Institut MK
Sopot MK
Sopot
3 : 0
Zemun MK
Zemun
12.05.2018 10:00
Sopot MK
3 : 0
Zemun MK
Petar Puača
Novi Sad
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
12.05.2018 10:00
Petar Puača
2 : 1
Dinamo 1945
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Radnički (S)
Sombor
12.05.2018 10:00
Vojvodina
6 : 0
Radnički (S)
Čukarički
Beograd
0 : 1
Rad
Beograd
12.05.2018 09:00
Čukarički
0 : 1
Rad
Brodarac
Novi Beograd
3 : 3
011
Beograd
12.05.2018 11:00
Brodarac
3 : 3
011
Teleoptik
Zemun
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
12.05.2018 09:00
Teleoptik
0 : 1
OFK Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 2
Zemun
Zemun
12.05.2018 09:30
Kolubara
3 : 2
Zemun
Partizan
Beograd
15 : 0
BSK 1925
Beograd
12.05.2018 13:00
Partizan
15 : 0
BSK 1925
Sinđelić
Beograd
3 : 2
OLE
Zemun
12.05.2018 15:00
Sinđelić
3 : 2
OLE
Radnički (O)
Obrenovac
8 : 0
Studentski Grad
Beograd
12.05.2018 09:00
Radnički (O)
8 : 0
Studentski Grad
Napredak
Markovac
1 : 2
Soko 2015
Saraoci
12.05.2018 09:00
Napredak
1 : 2
Soko 2015
Udarnik
Lozovik
2 : 3
Osipaonica
Osipaonica
12.05.2018
Udarnik
2 : 3
Osipaonica
Jedinstvo
Krnjevo
10 : 1
Obilić
Staro Selo
12.05.2018
Jedinstvo
10 : 1
Obilić
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Beograd 1929
Beograd
12.05.2018 10:00
Selo Mladenovac
3 : 0
Beograd 1929
Palilulac
Beograd
1 : 3
Boleč
Bolec
12.05.2018 10:00
Palilulac
1 : 3
Boleč
Dunavac
Grocka
3 : 0
Vinča
Beograd
12.05.2018 11:00
Dunavac
3 : 0
Vinča
Avala 1939
Beli Potok
3 : 1
Borac
Ostruznica
12.05.2018 12:00
Avala 1939
3 : 1
Borac
Milutinac
Beograd
0 : 6
Prva Iskra
Baric
12.05.2018 10:00
Milutinac
0 : 6
Prva Iskra
Radnički 1905
Bajmok
3 : 3
Spartak
Subotica
12.05.2018 10:00
Radnički 1905
3 : 3
Spartak
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 0
Arena Su
Subotica
12.05.2018 11:00
Njerš Ištvan
3 : 0
Arena Su
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
Tavankut
Tavankut
12.05.2018 13:00
Bačka 1901
3 : 2
Tavankut
Preporod
Novi Žednik
2 : 4
Čantavir
Čantavir
12.05.2018 10:00
Preporod
2 : 4
Čantavir
Mundial
Pančevo
0 : 0
BAK
Bela Crkva
12.05.2018 10:00
Mundial
0 : 0
BAK
Borac (St)
Starčevo
4 : 1
BAK
Bela Crkva
12.05.2018 11:30
Borac (St)
4 : 1
BAK
Proleter
Mramorak
6 : 4
Omladinac (D)
Deliblato
12.05.2018 11:00
Proleter
6 : 4
Omladinac (D)
BSK
Bavanište
3 : 7
Mladost (O)
Omoljica
12.05.2018 17:00
BSK
3 : 7
Mladost (O)
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 0
Pobeda
Samoš
12.05.2018 10:00
Mladost (V)
0 : 0
Pobeda
Vojvodina (C)
Crepaja
7 : 5
Unirea
Uzdin
12.05.2018 17:00
Vojvodina (C)
7 : 5
Unirea
Buducnost
Zvecka
2 : 4
Belo Polje
Belo Polje
12.05.2018 10:00
Buducnost
2 : 4
Belo Polje
Graficar
Beograd
0 : 5
13. Maj
Zemun
12.05.2018 10:00
Graficar
0 : 5
13. Maj
AFK
Ada
1 : 4
Tornjoš
Tornjoš
12.05.2018
AFK
1 : 4
Tornjoš
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 3
Borac
Žabari
12.05.2018 11:00
Petar Dobrnjac
0 : 3
Borac
Bečkerek 023
Zrenjanin
2 : 1
ŽAK
Kikinda
12.05.2018 10:00
Bečkerek 023
2 : 1
ŽAK
Železničar (P)
Pančevo
3 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
12.05.2018 10:00
Železničar (P)
3 : 2
Kikinda 1909
Arena SU
Subotica
3 : 2
Hajduk Junior
Kula
12.05.2018 10:00
Arena SU
3 : 2
Hajduk Junior
Tekstilac
Odžaci
0 : 0
TSC
Bačka Topola
12.05.2018 10:00
Tekstilac
0 : 0
TSC
Rad MK
Beograd
2 : 0
BSK Borča MK
Borča
12.05.2018 17:00
Rad MK
2 : 0
BSK Borča MK
Radnički PDM MK
Mladenovac
0 : 2
Olimpik MK
Beograd
12.05.2018 17:00
Radnički PDM MK
0 : 2
Olimpik MK
Crvena zvezda MML MK
Beograd
13 : 0
Jedinstvo MK
Surčin
12.05.2018 15:00
Crvena zvezda MML MK
13 : 0
Jedinstvo MK
Zemun B MK
Zemun
5 : 3
Trijumf MK
Sremčica
12.05.2018 19:00
Zemun B MK
5 : 3
Trijumf MK
Brodarac 1947
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
12.05.2018 09:00
Brodarac 1947
2 : 1
BSK Borča
Kolubara
Lazarevac
4 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
12.05.2018 12:30
Kolubara
4 : 1
Radnički (NB)
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
BSK 1925
Beograd
12.05.2018 12:00
OFK Beograd
2 : 1
BSK 1925
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Spartak '06
Subotica
12.05.2018 09:30
TSC
1 : 1
Spartak '06
Bajša
Bajša
7 : 1
Arena SU
Subotica
12.05.2018 11:00
Bajša
7 : 1
Arena SU
Srem
Jakovo
2 : 2
Bežanija
Beograd
12.05.2018 14:30
Srem
2 : 2
Bežanija
Sindjelic 2012
Beograd
0 : 2
Budućnost
Dobanovci
12.05.2018 09:30
Sindjelic 2012
0 : 2
Budućnost
Lola
Beograd
0 : 6
Jedinstvo
Surčin
12.05.2018 11:30
Lola
0 : 6
Jedinstvo
Hajduk
Beograd
6 : 1
Atakante
Beograd
12.05.2018 09:00
Hajduk
6 : 1
Atakante
Dunav
Veliko Selo
0 : 5
Beograd 1929
Beograd
12.05.2018 10:00
Dunav
0 : 5
Beograd 1929
Munja Barič
Barič
3 : 2
Karioke
Beograd
12.05.2018 17:00
Munja Barič
3 : 2
Karioke
Velika Moštanica
Velika Moštanica
2 : 1
Heroj Polet
Beograd
12.05.2018 10:00
Velika Moštanica
2 : 1
Heroj Polet
Nord Star
Beograd
1 : 7
Žarkovo
Žarkovo
12.05.2018 12:00
Nord Star
1 : 7
Žarkovo
Napredak
Medosevac
1 : 12
Lokomotiva
Beograd
12.05.2018 11:00
Napredak
1 : 12
Lokomotiva
Boleč
Boleč
4 : 0
Kormoran
Beograd
12.05.2018 10:00
Boleč
4 : 0
Kormoran
Grafičar
Beograd
5 : 2
Forza
Beograd
12.05.2018 13:00
Grafičar
5 : 2
Forza
Zemun
Zemun
1 : 1
Varga
Beograd
12.05.2018 12:00
Zemun
1 : 1
Varga
DIF
Beograd
0 : 3
Ada
Beograd
12.05.2018 17:00
DIF
0 : 3
Ada
GSP Polet
Beograd
2 : 4
OFK Beograd
Beograd
12.05.2018 17:30
GSP Polet
2 : 4
OFK Beograd
Urovci
Urovci
3 : 2
Obrenovac 1905
Obrenovac
12.05.2018
Urovci
3 : 2
Obrenovac 1905
Zvezda
Konatice
5 : 13
Omladinac
Veliko Polje
12.05.2018
Zvezda
5 : 13
Omladinac
Posavina
Stubline
4 : 0
Skela
Skela
12.05.2018
Posavina
4 : 0
Skela
Krtinska
Krtinska
0 : 3
Buducnost
Zvecka
12.05.2018
Krtinska
0 : 3
Buducnost

Košarka

Tamiš
Pančevo
102 : 81
Mladost
Zemun
12.05.2018 18:30
Tamiš
102 : 81
Mladost
Zlatibor
Čajetina
75 : 89
Crvena zvezda
Beograd
12.05.2018 19:00
Zlatibor
75 : 89
Crvena zvezda
Borac
Čačak
89 : 77
Mega Basket
Beograd
12.05.2018 19:00
Borac
89 : 77
Mega Basket

Odbojka

Feniks Čukarički
Beograd
3 : 0
Obrenovac
Obrenovac
12.05.2018 13:30
Feniks Čukarički
3 : 0
Obrenovac
Volleyland
Beograd
3 : 0
Akademija Singidunum
Beograd
12.05.2018 15:45
Volleyland
3 : 0
Akademija Singidunum

Rukomet

Karađorđe
Topola
24 : 35
Radnički 1964
Kragujevac
12.05.2018 20:00
Karađorđe
24 : 35
Radnički 1964
Novi Pazar
Novi Pazar
35 : 33
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
12.05.2018 19:00
Novi Pazar
35 : 33
Planinka Prolom voda
Topličanin
Prokuplje
29 : 28
Vranje 1957
Vranje
12.05.2018 19:00
Topličanin
29 : 28
Vranje 1957
Lokomotiva
Lapovo
35 : 33
Zlatar
Nova Varoš
12.05.2018 19:00
Lokomotiva
35 : 33
Zlatar
Priboj
Priboj
26 : 30
Bela Palanka
Bela Palanka
12.05.2018 18:00
Priboj
26 : 30
Bela Palanka
Srem SM
Sremska Mitrovica
24 : 39
Apatin
Apatin
12.05.2018 18:30
Srem SM
24 : 39
Apatin
Crvena zvezda
Mokrin
29 : 38
Lavovi BP
Bačka Palanka
12.05.2018 20:00
Crvena zvezda
29 : 38
Lavovi BP
Hercegovina
Sečanj
38 : 32
Mladost (V)
Vršac
12.05.2018 19:30
Hercegovina
38 : 32
Mladost (V)
Napredak
Kruševac
41 : 35
Trepča
Kosovska Mitrovica
12.05.2018 20:00
Napredak
41 : 35
Trepča
Župa 54
Aleksandrovac
27 : 20
Bane
Raška
12.05.2018 17:00
Župa 54
27 : 20
Bane
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
25 : 27
Pobednik
Prijepolje
12.05.2018 17:00
Goč Merkur
25 : 27
Pobednik
Omladinac
Gornji Milanovac
18 : 27
Mladost
Čačak
12.05.2018 19:00
Omladinac
18 : 27
Mladost
Radnički
Obrenovac
34 : 32
Rekreativo
Beograd
12.05.2018 19:00
Radnički
34 : 32
Rekreativo
BASK Soko
Beograd
25 : 25
Smederevo
Smederevo
12.05.2018 15:30
BASK Soko
25 : 25
Smederevo
SC Voždovac 2012
Beograd
32 : 27
Partizan 2
Beograd
12.05.2018 19:00
SC Voždovac 2012
32 : 27
Partizan 2
Žitorađa
Žitorađa
42 : 31
Aleksinac
Aleksinac
12.05.2018 19:00
Žitorađa
42 : 31
Aleksinac
ORK Bor
Bor
41 : 27
Vlasotince
Vlasotince
12.05.2018 21:00
ORK Bor
41 : 27
Vlasotince
Radnički 1958
Šid
39 : 25
Dalmatinac
Riđica
12.05.2018 17:00
Radnički 1958
39 : 25
Dalmatinac
Zrenjanin
Zrenjanin
25 : 33
Titel
Titel
12.05.2018 15:00
Zrenjanin
25 : 33
Titel
Metalac
Futog
31 : 31
Somborelektro
Sombor
12.05.2018 17:00
Metalac
31 : 31
Somborelektro
Budućnost
Alibunar
32 : 30
Slavija
Novi Sad
12.05.2018 20:00
Budućnost
32 : 30
Slavija
PIK Prigrevica
Prigrevica
33 : 30
ORK Pančevo
Pančevo
12.05.2018 20:00
PIK Prigrevica
33 : 30
ORK Pančevo
Majdanpek
Majdanpek
28 : 26
Jagodina
Jagodina
12.05.2018 17:30
Majdanpek
28 : 26
Jagodina
Rembas
Resavica
27 : 35
Mladost 1949
Zaječar
12.05.2018 17:30
Rembas
27 : 35
Mladost 1949
Rudar
Majdanpek
32 : 27
Arif Knjaz 1957
Knjaževac
12.05.2018 19:30
Rudar
32 : 27
Arif Knjaz 1957
Radan
Lebane
15 : 36
Železničar 1949 - 2
Niš
12.05.2018 18:00
Radan
15 : 36
Železničar 1949 - 2
Morava 84
Vladičin Han
26 : 33
Mladost
Vranje
12.05.2018 16:00
Morava 84
26 : 33
Mladost
Grafičar
Bezdan
32 : 31
Sombor
Sombor
12.05.2018 17:00
Grafičar
32 : 31
Sombor
Graničar
Gakovo
30 : 20
Rusin
Ruski Krstur
12.05.2018 18:30
Graničar
30 : 20
Rusin
Senta
Senta
46 : 34
Jedinstvo
Bočar
12.05.2018 20:00
Senta
46 : 34
Jedinstvo
Omladinac
Deliblato
28 : 25
Dolovo
Dolovo
12.05.2018 18:30
Omladinac
28 : 25
Dolovo
Crepaja
Crepaja
28 : 11
Vladimirovac
Vladimirovac
12.05.2018 18:00
Crepaja
28 : 11
Vladimirovac
Inđija 2
Inđija
38 : 44
Radnički
Novi Sad
12.05.2018 17:30
Inđija 2
38 : 44
Radnički
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
18 : 40
Ruma
Ruma
12.05.2018 18:00
Jedinstvo
18 : 40
Ruma
Spartak
Debeljača
39 : 23
Deronje
Deronje
12.05.2018 20:00
Spartak
39 : 23
Deronje
Mladost
Srpska Crnja
38 : 31
Radnički
Bajmok
12.05.2018 16:00
Mladost
38 : 31
Radnički
Prijepolje
Prijepolje
32 : 24
Košutnjak
Čačak
12.05.2018 17:00
Prijepolje
32 : 24
Košutnjak
Napredak 12
Kruševac
20 : 18
Radnički 1964
Kragujevac
12.05.2018 18:00
Napredak 12
20 : 18
Radnički 1964
Naisa 2
Niš
40 : 29
Đerdap
Kladovo
12.05.2018 15:30
Naisa 2
40 : 29
Đerdap