XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
683 utakmica za dan Nedelja, 20 Maj 2018


Fudbal

20.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Tutin
0
3
20.05.2018 11:00 0 : 3
20.05
17:00
Provo
FAP
1
3
20.05.2018 17:00 1 : 3
FAP
20.05
17:00
Radan
Pukovac
1
0
20.05.2018 17:00 1 : 0
20.05
17:00
Tabane 1970
Budu─çnost (P)
1
1
20.05.2018 17:00 1 : 1
20.05
16:30
Jedinstvo
BASK
1
1
20.05.2018 16:30 1 : 1
20.05
11:00
Grafi─Źar
┼Żarkovo
1
2
20.05.2018 11:00 1 : 2
20.05
17:00
Slavija
Takovo
1
7
20.05.2018 17:00 1 : 7
20.05
17:00
Ov─Źar
Kara─Ĺor─Ĺe (R)
1
0
20.05.2018 17:00 1 : 0
20.05
19:00
LFK Mladost
Sloboda (─î)
4
0
20.05.2018 19:00 4 : 0
20.05
17:00
Draga─Źevo
Jošanica
1
4
20.05.2018 17:00 1 : 4
20.05
17:00
Napredak
Udarnik
1
0
20.05.2018 17:00 1 : 0
20.05
17:00
Petar Dobrnjac
Zvi┼żd
1
0
20.05.2018 17:00 1 : 0
20.05
17:00
Borac (┼Ż)
Mladi radnik (R)
0
2
20.05.2018 17:00 0 : 2
20.05
17:00
RSK
Mladi borac
6
2
20.05.2018 17:00
RSK
6 : 2
20.05
17:00
Morava (VP)
Sloga 33
2
3
20.05.2018 17:00 2 : 3
20.05
17:00
Proleter 1976
Šumadija
3
0
20.05.2018 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Zadrugar
Polimlje
1
0
20.05.2018 17:00 1 : 0
20.05
17:00
Radjevac
Budu─çnost
1
1
20.05.2018 17:00 1 : 1
20.05
17:00
OFK Divci
Sloga (S)
4
3
20.05.2018 17:00 4 : 3
20.05
17:00
Radni─Źki Stobex
OFK Ose─Źina
4
1
20.05.2018 17:00 4 : 1
20.05
17:00
Polet 1980
Budu─çnost (O)
1
2
20.05.2018 17:00 1 : 2
20.05
17:00
OFK Niš
Lu┼żnica
3
0
20.05.2018 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Jablanica
GFK Dubo─Źica
4
3
20.05.2018 17:00 4 : 3
20.05
17:00
Vlasina
Morava (VH)
1
0
20.05.2018 17:00 1 : 0
20.05
17:00
OFK Brzi Brod
Tanasko Raji─ç
1
0
20.05.2018 17:00 1 : 0
20.05
17:00
Majdanpek
Naša krila
2
3
20.05.2018 17:00 2 : 3
20.05
11:00
Sloga
Zaplanjac
0
3
20.05.2018 11:00 0 : 3
20.05
17:00
Moravica
Malošište
3
1
20.05.2018 17:00 3 : 1
20.05
17:00
Bukovik
Šarbanovac
4
0
20.05.2018 17:00 4 : 0
20.05
17:00
Timo─Źanin
Kablovi
2
1
20.05.2018 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Hajduk Veljko
Brodoremont
3
1
20.05.2018 17:00 3 : 1
20.05
17:00
Sloga (─ć)
Jastrebac
3
2
20.05.2018 17:00 3 : 2
20.05
17:00
Jedinstvo
┼Żupa
1
0
20.05.2018 17:00 1 : 0
20.05
17:00
┼Żitora─Ĺa
SFS Borac
0
4
20.05.2018 17:00 0 : 4
20.05
17:00
Bošnjane
Kopaonik
2
2
20.05.2018 17:00 2 : 2
20.05
17:00
Napredak
OFK Lugomir
0
3
20.05.2018 17:00 0 : 3
20.05
16:30
Jedinstvo (NB)
Budu─çnost
3
2
20.05.2018 16:30 3 : 2
20.05
16:30
┼ŻAK
Vojvodina 1928
1
1
20.05.2018 16:30 1 : 1
20.05
16:30
Hajduk (D)
Index
4
1
20.05.2018 16:30 4 : 1
20.05
16:30
Borac (Š)
Sloga (E)
2
0
20.05.2018 16:30 2 : 0
20.05
16:30
LSK La─çarak
Borac (NS)
5
0
20.05.2018 16:30 5 : 0
20.05
16:30
Jugovi─ç
Sremac
2
1
20.05.2018 16:30 2 : 1
20.05
16:30
Podunavac
Kupinovo
2
0
20.05.2018 16:30 2 : 0
20.05
10:00
Kabel
Hajduk (B)
4
1
20.05.2018 10:00 4 : 1
20.05
16:30
Budu─çnost (G)
Tavankut
3
2
20.05.2018 16:30 3 : 2
20.05
16:30
Zadrugar
Tisa
2
1
20.05.2018 16:30 2 : 1
20.05
16:30
Mladost (T)
Preporod
4
2
20.05.2018 16:30 4 : 2
20.05
16:30
BSK
Mladost (BP)
2
3
20.05.2018 16:30
BSK
2 : 3
20.05
11:00
Hajduk
Leštane
2
2
20.05.2018 11:00 2 : 2
20.05
16:30
Srem
Borac
2
1
20.05.2018 16:30 2 : 1
20.05
16:30
Torlak
Turbina
5
3
20.05.2018 16:30 5 : 3
20.05
16:30
Balkan
Budu─çnost
0
2
20.05.2018 16:30 0 : 2
20.05
17:00
Rusanda
Vojvodina (NM)
0
0
20.05.2018 17:00 0 : 0
20.05
17:00
Proleter 2006
Borac
0
3
20.05.2018 17:00 0 : 3
20.05
17:00
Omladinac FAM
Lehel
3
2
20.05.2018 17:00 3 : 2
20.05
17:00
Crvena Zvezda (RS)
Mladost (BD)
3
2
20.05.2018 17:00 3 : 2
20.05
17:00
Crvena zvezda (VS)
Krajina
2
3
20.05.2018 17:00 2 : 3
20.05
17:00
Vojvodina (B)
Banat
3
2
20.05.2018 17:00 3 : 2
20.05
17:30
Napredak
Hajduk
5
2
20.05.2018 17:30 5 : 2
20.05
17:30
Kušiljevo
Juhor
3
2
20.05.2018 17:30 3 : 2
20.05
17:30
Mladi radnik
Rembas
2
1
20.05.2018 17:30 2 : 1
20.05
17:30
Partizan
Dragocvet
1
4
20.05.2018 17:30 1 : 4
20.05
17:30
Mladost (S)
Resavac
3
2
20.05.2018 17:30 3 : 2
20.05
17:30
Kolare
OFK Bratstvo
2
2
20.05.2018 17:30 2 : 2
20.05
17:30
Vojvodina (CC)
Crvena zvezda
1
3
20.05.2018 17:30 1 : 3
20.05
17:30
Strela
Radni─Źki (B)
5
2
20.05.2018 17:30 5 : 2
20.05
17:30
Vulturul
Dolina
3
0
20.05.2018 17:30 3 : 0
20.05
17:30
Vojvodina (Cr)
Jedinstvo Stevi─ç
1
4
20.05.2018 17:30 1 : 4
20.05
17:30
Vojvodina (S)
Jedinstvo (V)
1
0
20.05.2018 17:30 1 : 0
20.05
17:30
Borac (St)
BAK
2
1
20.05.2018 17:30 2 : 1
BAK
20.05
17:00
Borac (M)
Hrtkovci
3
0
20.05.2018 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Grani─Źar 1924
┼Żelezni─Źar
0
1
20.05.2018 17:00 0 : 1
20.05
17:00
Borac (K)
Ljukovo
4
1
20.05.2018 17:00 4 : 1
20.05
17:00
Napredak (P)
Partizan
3
2
20.05.2018 17:00 3 : 2
20.05
17:00
Sloboda (DT)
Podrinje
0
0
20.05.2018 17:00 0 : 0
20.05
17:00
PSK Putinci
Budu─çnost
2
4
20.05.2018 17:00 2 : 4
20.05
17:00
Kula
Hercegovac
1
1
20.05.2018 17:00 1 : 1
20.05
17:00
Lipar
Budu─çnost (P)
2
0
20.05.2018 17:00 2 : 0
20.05
17:00
Stari Grad
Rusin
2
4
20.05.2018 17:00 2 : 4
20.05
17:00
Slavija
Hajduk Junior
5
1
20.05.2018 17:00 5 : 1
20.05
17:00
Horgoš 1911
Radni─Źki 1905
1
2
20.05.2018 17:00 1 : 2
20.05
17:00
Iskra
Sutjeska
2
1
20.05.2018 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Jadran
Proleter (NJ)
3
1
20.05.2018 17:00 3 : 1
20.05
17:00
Vinogradar
Proleter (RS)
2
2
20.05.2018 17:00 2 : 2
20.05
17:00
Blizna
Klju─Ź
0
2
20.05.2018 17:00 0 : 2
20.05
17:00
Deli Jovan
Branik
1
4
20.05.2018 17:00 1 : 4
20.05
17:00
Slatina
Radni─Źki
5
0
20.05.2018 17:00 5 : 0
20.05
17:00
Nemetali
Brestovac
3
2
20.05.2018 17:00 3 : 2
20.05
16:30
Borac (P)
Dunav
2
0
20.05.2018 16:30 2 : 0
20.05
16:30
Institut
Avala
6
0
20.05.2018 16:30 6 : 0
20.05
16:30
Studenski Grad
Zmaj
1
0
20.05.2018 16:30 1 : 0
20.05
16:30
Komgrap
Sin─Ĺeli─ç
4
2
20.05.2018 16:30 4 : 2
20.05
11:00
13. Maj
PKB (PS)
0
1
20.05.2018 11:00 0 : 1
20.05
16:30
Poštar Zvezdara
Borac (O)
4
2
20.05.2018 16:30 4 : 2
20.05
16:30
Šumadinac
Heroj Polet
3
0
20.05.2018 16:30 3 : 0
20.05
16:30
Urovci
Šumadija
1
7
20.05.2018 16:30 1 : 7
20.05
16:30
BSK
Budu─çnost
6
0
20.05.2018 16:30
BSK
6 : 0
20.05
16:30
Strelac
Mladost (C)
1
2
20.05.2018 16:30 1 : 2
20.05
16:30
Lisovi─ç
Mladost (B)
1
0
20.05.2018 16:30 1 : 0
20.05
16:30
Rušanj
Radni─Źki (D)
3
2
20.05.2018 16:30 3 : 2
20.05
10:00
Radni─Źki (R)
Omladinac
0
6
20.05.2018 10:00 0 : 6
20.05
10:00
Selo Mladenovac
Vr─Źin
2
1
20.05.2018 10:00 2 : 1
20.05
16:30
Dunavac
Pudarci
4
1
20.05.2018 16:30 4 : 1
20.05
16:30
Ropo─Źevo
Kova─Źevac
5
0
20.05.2018 16:30 5 : 0
20.05
16:30
Vin─Źa
Bole─Ź
0
2
20.05.2018 16:30 0 : 2
20.05
16:30
Kosmaj
Velika Krsna
1
6
20.05.2018 16:30 1 : 6
20.05
17:30
Jedinstvo 1945 (VL)
Ma─Źva 2005
1
2
20.05.2018 17:30 1 : 2
20.05
17:30
Ceri─ç
Cer
1
0
20.05.2018 17:30 1 : 0
Cer
20.05
11:00
Vidojevica
Majur
0
1
20.05.2018 11:00 0 : 1
20.05
17:30
Mladost (DD)
Mladost (PR)
3
1
20.05.2018 17:30 3 : 1
20.05
17:30
Podrinje
Radni─Źki ┼áaba─Źki
2
2
20.05.2018 17:30 2 : 2
20.05
17:30
Duško
Sloga
3
0
20.05.2018 17:30 3 : 0
20.05
17:00
Bare
┼ŻSK
8
0
20.05.2018 17:00 8 : 0
20.05
17:00
Junkovac
Mladost MG
2
2
20.05.2018 17:00 2 : 2
20.05
17:00
Banja
Vin─Źa
2
0
20.05.2018 17:00 2 : 0
20.05
17:00
Prvi srpski ustanak
Trnava
1
1
20.05.2018 17:00 1 : 1
20.05
17:00
Šumadinac
Borac
3
0
20.05.2018 17:00 3 : 0
20.05
17:00
BSK
Lokomotiva
3
0
20.05.2018 17:00
BSK
3 : 0
20.05
17:00
Omladinac (DR)
Aran─Ĺelovac
2
1
20.05.2018 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Šatornja
Partizan
2
5
20.05.2018 17:00 2 : 5
20.05
17:00
Zlo─çudovo
Jedinstvo (Š)
3
1
20.05.2018 17:00 3 : 1
20.05
17:00
Jedinstvo (G)
Kumarevo 65
2
2
20.05.2018 17:00 2 : 2
20.05
17:00
─îekmin
Progres
0
1
20.05.2018 17:00 0 : 1
20.05
17:00
Polet
Vu─Źje
2
1
20.05.2018 17:00 2 : 1
20.05
17:00
OFK Brza
Sloga
5
3
20.05.2018 17:00 5 : 3
20.05
17:00
Bobište
┼Żelezni─Źar
0
1
20.05.2018 17:00 0 : 1
20.05
17:00
Mladost (V)
Mladi borac
0
0
20.05.2018 17:00 0 : 0
20.05
17:00
Umac
Jedinstvo (GS)
1
1
20.05.2018 17:00 1 : 1
20.05
17:00
7. Juli
Crvena zvezda
2
3
20.05.2018 17:00 2 : 3
20.05
17:00
Polet
Osipaonica
4
3
20.05.2018 17:00 4 : 3
20.05
17:00
Proleter 1947
Pobeda
0
3
20.05.2018 17:00 0 : 3
20.05
17:00
Obili─ç
SASK
1
2
20.05.2018 17:00 1 : 2
20.05
17:00
Radnik
Vrbovac
0
3
20.05.2018 17:00 0 : 3
20.05
17:00
Borac
Šumadija
6
0
20.05.2018 17:00 6 : 0
20.05
17:00
Sloboda
Cerovac
2
1
20.05.2018 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Podunavac
Sloga
6
2
20.05.2018 17:00 6 : 2
20.05
16:30
Brezak 1936
Jedinstvo (K)
0
4
20.05.2018 16:30 0 : 4
20.05
16:30
Lunjevica
Jedinstvo (GG)
5
0
20.05.2018 16:30 5 : 0
20.05
16:30
Rudar
Backovac Junajted
6
3
20.05.2018 16:30 6 : 3
20.05
16:30
Zadrugar
Prijevor
0
5
20.05.2018 16:30 0 : 5
20.05
16:30
Šumadija 1923
Polet (T)
1
1
20.05.2018 16:30 1 : 1
20.05
16:30
Napredak
Omladinac (Z)
1
1
20.05.2018 16:30 1 : 1
20.05
16:30
Mladost (P)
Spartak
3
1
20.05.2018 16:30 3 : 1
20.05
17:00
Naupare
Knez Lazar 2015
5
3
20.05.2018 17:00 5 : 3
20.05
17:00
Ribnik
Sloga (D)
4
1
20.05.2018 17:00 4 : 1
20.05
17:00
Sloga (M)
Šanac
2
2
20.05.2018 17:00 2 : 2
20.05
17:00
13. April
Kupci
5
3
20.05.2018 17:00 5 : 3
20.05
17:00
Parunovac
Vinogradar
1
3
20.05.2018 17:00 1 : 3
20.05
17:00
Ma─Źkovac
FUD
3
1
20.05.2018 17:00 3 : 1
FUD
20.05
17:00
Jastrebac
Donji Kopaonik
4
2
20.05.2018 17:00 4 : 2
20.05
17:00
Borac (K)
Mladost (B)
3
0
20.05.2018 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Radnik
Makce
3
2
20.05.2018 17:00 3 : 2
20.05
17:00
Budu─çnost (V)
Trgova─Źki
2
3
20.05.2018 17:00 2 : 3
20.05
17:00
Mlava (ML)
Rudar (K)
2
1
20.05.2018 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Rudar (S)
Zadrugar (T)
2
3
20.05.2018 17:00 2 : 3
20.05
17:00
Pade┼ż
Mladost
3
4
20.05.2018 17:00 3 : 4
20.05
11:00
Jedinstvo
Dragoš
3
2
20.05.2018 11:00 3 : 2
20.05
17:00
Spartak
Borac
3
0
20.05.2018 17:00 3 : 0
20.05
11:00
Stubal
Radnik
2
3
20.05.2018 11:00 2 : 3
20.05
17:00
Novi Pazar 1928
Polet
4
1
20.05.2018 17:00 4 : 1
20.05
11:00
Popovi─çi
Omladinac
2
1
20.05.2018 11:00 2 : 1
20.05
17:00
Budu─çnost
Real
2
2
20.05.2018 17:00 2 : 2
20.05
17:00
Mataruge
Borac
1
0
20.05.2018 17:00 1 : 0
20.05
17:00
Ibar
Proleter
3
2
20.05.2018 17:00 3 : 2
20.05
17:00
OFK Ras
Ribnica
4
2
20.05.2018 17:00 4 : 2
20.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Jasen
3
2
20.05.2018 17:00 3 : 2
20.05
17:00
─îajetina
Savinac
1
2
20.05.2018 17:00 1 : 2
20.05
17:00
Jedinstvo
Polet
0
1
20.05.2018 17:00 0 : 1
20.05
17:00
Peru─çac
Ariljska rampa
2
0
20.05.2018 17:00 2 : 0
20.05
17:00
Lazarica
Je┼żevica
0
4
20.05.2018 17:00 0 : 4
20.05
11:00
Lauš
Višesava
1
0
20.05.2018 11:00 1 : 0
20.05
17:00
Mladost
Vrelo Sport
0
1
20.05.2018 17:00 0 : 1
20.05
17:00
Iskra
Brezovica
0
1
20.05.2018 17:00 0 : 1
20.05
17:00
Ka─Źer
Tešnjar
0
1
20.05.2018 17:00 0 : 1
20.05
17:00
Trli─ç
Pepeljevac
2
4
20.05.2018 17:00 2 : 4
20.05
17:00
Ribnikar
Tulari
2
2
20.05.2018 17:00 2 : 2
20.05
17:00
ZSK
Tvrdojevac
2
2
20.05.2018 17:00
ZSK
2 : 2
20.05
17:00
Partizan
Sloboda
1
0
20.05.2018 17:00 1 : 0
20.05
17:00
Jadran
Šumadija 1934
1
3
20.05.2018 17:00 1 : 3
20.05
17:00
Erdoglija 1931
Zastava
0
3
20.05.2018 17:00 0 : 3
20.05
17:00
Srbija
Budu─çnost
3
1
20.05.2018 17:00 3 : 1
20.05
17:00
Borac (D)
Kori─çani
1
2
20.05.2018 17:00 1 : 2
20.05
17:00
Vodoja┼ża
Kolonija
3
0
20.05.2018 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Šumadinac (KG)
Kutlovo
2
0
20.05.2018 17:00 2 : 0
20.05
17:00
Sloga
Radni─Źki 1924
3
1
20.05.2018 17:00 3 : 1
20.05
17:00
Orljane
Doljevac 1971
2
4
20.05.2018 17:00 2 : 4
20.05
17:00
Rasova─Źa
Moravac (ZT)
4
3
20.05.2018 17:00 4 : 3
20.05
17:00
Mladost (B)
Zemljoradnik
0
0
20.05.2018 17:00 0 : 0
20.05
17:00
Jedinstvo GVD
Morava (┼Ż)
2
3
20.05.2018 17:00 2 : 3
20.05
17:00
Moravac (─î)
Crvena zvezda
6
1
20.05.2018 17:00 6 : 1
20.05
17:00
Budu─çnost
Vulkan 1963
1
1
20.05.2018 17:00 1 : 1
20.05
17:00
Jedinstvo (GM)
Proleter (DV)
2
1
20.05.2018 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Vrtište
Mladost (M)
3
5
20.05.2018 17:00 3 : 5
20.05
17:00
Mladost (L)
Morava
1
2
20.05.2018 17:00 1 : 2
20.05
17:00
Stevan Nešticki
─îegar 2013
4
0
20.05.2018 17:00 4 : 0
20.05
17:00
Rudar
Crvena zastava
0
0
20.05.2018 17:00 0 : 0
20.05
17:30
OFK Sirig
RFK Novi Sad 1921
2
2
20.05.2018 17:30 2 : 2
20.05
17:30
Jedinstvo (R)
Šajkaš 1908
3
0
20.05.2018 17:30 3 : 0
20.05
17:30
Jedinstvo (G)
Petrovaradin
0
4
20.05.2018 17:30 0 : 4
20.05
17:30
Proleter
Sofeks
1
1
20.05.2018 17:30 1 : 1
20.05
17:30
Ba─Źka 1923
Fruškogorski partizan
2
2
20.05.2018 17:30 2 : 2
20.05
17:30
┼ŻSK
Tatra
4
3
20.05.2018 17:30 4 : 3
20.05
17:30
Sloga
OFK Rtanj
2
1
20.05.2018 17:30 2 : 1
20.05
17:30
Bu─Źje
Mladost
1
1
20.05.2018 17:30 1 : 1
20.05
17:30
Trebi─Ź
Grani─Źar
4
2
20.05.2018 17:30 4 : 2
20.05
17:30
Kosovo
Malinik
2
1
20.05.2018 17:30 2 : 1
20.05
17:30
Osni─ç
OFK 019
0
2
20.05.2018 17:30 0 : 2
20.05
17:30
OFK Knjaz
Rgotina
2
0
20.05.2018 17:30 2 : 0
20.05
17:30
Omladinac
Radni─Źki (L)
0
2
20.05.2018 17:30 0 : 2
20.05
17:00
Kosovac
Spartak
4
2
20.05.2018 17:00 4 : 2
20.05
17:00
Borac
Omladinac
0
3
20.05.2018 17:00 0 : 3
20.05
17:00
Pobeda
Polet
1
4
20.05.2018 17:00 1 : 4
20.05
17:00
Mladost 1982
Real
4
5
20.05.2018 17:00 4 : 5
20.05
16:30
OFK Rota
Vihor
0
3
20.05.2018 16:30 0 : 3
20.05
16:30
─îelik
FSU Ju┼żna pruga
2
1
20.05.2018 16:30 2 : 1
20.05
16:30
Mladost (B)
Pavlovac
5
0
20.05.2018 16:30 5 : 0
20.05
17:00
Rudar
Ropotovo
3
1
20.05.2018 17:00 3 : 1
20.05
15:00
Izmornik
Oskar
3
0
20.05.2018 15:00 3 : 0
20.05
17:00
Mineralac
Glama
2
4
20.05.2018 17:00 2 : 4
20.05
17:00
Lasta
Mladost
1
0
20.05.2018 17:00 1 : 0
20.05
17:00
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (D)
3
1
20.05.2018 17:00 3 : 1
20.05
17:00
Lazac
Mlada krila
3
1
20.05.2018 17:00 3 : 1
20.05
17:00
Gru┼ża
Grdica
2
1
20.05.2018 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Magnohrom
Tavnik
2
5
20.05.2018 17:00 2 : 5
20.05
17:00
Partizan
Napredak
0
4
20.05.2018 17:00 0 : 4
20.05
17:00
Mineral 2015
Borac (A)
2
1
20.05.2018 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Metalac
3
0
20.05.2018 17:00 3 : 0
20.05
17:30
Istok 63
15. Avgust 1950
3
3
20.05.2018 17:30 3 : 3
20.05
17:30
Javor
Mladost (GM)
2
1
20.05.2018 17:30 2 : 1
20.05
17:30
Budu─çnost
Mladost (J)
4
3
20.05.2018 17:30 4 : 3
20.05
17:30
Pomoravlje
Omladinac
2
3
20.05.2018 17:30 2 : 3
20.05
17:30
Šumadija
Borac 1805
1
2
20.05.2018 17:30 1 : 2
20.05
17:00
Šantarovac
Sloga
3
5
20.05.2018 17:00 3 : 5
20.05
17:00
Mladost (T)
Jedinstvo
2
2
20.05.2018 17:00 2 : 2
20.05
17:00
Morava (R)
Kupinovac
3
0
20.05.2018 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Šumadinac
Mladost (G)
4
0
20.05.2018 17:00 4 : 0
20.05
17:00
Mladost (D)
Morava (KS)
2
0
20.05.2018 17:00 2 : 0
20.05
17:00
Mladost (K)
Sin─Ĺeli─ç 1934
4
3
20.05.2018 17:00 4 : 3
20.05
17:00
Budu─çnost (─É)
Zenit
3
0
20.05.2018 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Ursule
Vinora─Źa
2
1
20.05.2018 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Fruškogorac
Grani─Źar (K)
3
0
20.05.2018 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Sloga
Mitros
2
0
20.05.2018 17:00 2 : 0
20.05
17:00
Napredak
Hajduk
0
1
20.05.2018 17:00 0 : 1
20.05
17:00
Donji Petrovci
OFK Zeka Buljubaša
3
2
20.05.2018 17:00 3 : 2
20.05
17:00
Grani─Źar (O)
Donji Srem 2015
0
1
20.05.2018 17:00 0 : 1
20.05
17:00
OFK Biki─ç
Fruška Gora
3
1
20.05.2018 17:00 3 : 1
20.05
17:00
Polet
Sloboda
3
0
20.05.2018 17:00 3 : 0
20.05
17:00
OFK Bresta─Ź
Mladost (B)
2
3
20.05.2018 17:00 2 : 3
20.05
17:30
Borac (VS)
Vinogradar
5
1
20.05.2018 17:30 5 : 1
20.05
17:30
Budu─çnost (A)
Dobrica
6
0
20.05.2018 17:30 6 : 0
20.05
17:30
Polet
Hajdu─Źica
1
1
20.05.2018 17:30 1 : 1
20.05
17:30
Borac (VG)
Karaš (K)
2
2
20.05.2018 17:30 2 : 2
20.05
17:30
Potporanj
Ratar
4
1
20.05.2018 17:30 4 : 1
20.05
17:30
Janošik
Partizan (K)
4
1
20.05.2018 17:30 4 : 1
20.05
17:00
Jedinstvo
Zlatica
8
5
20.05.2018 17:00 8 : 5
20.05
ASK
OFK Staji─çevo
1
0
20.05.2018
ASK
1 : 0
20.05
Tamiš
MSK
0
1
20.05.2018 0 : 1
MSK
20.05
OFK Gradnulica
┼ŻFK Banat
2
1
20.05.2018 2 : 1
20.05
OFK Klek
Potisje
1
1
20.05.2018 1 : 1
20.05
Zadrugar
Radni─Źki 1911
0
2
20.05.2018 0 : 2
20.05
17:30
Rudar
Jedinstvo (MZ)
0
5
20.05.2018 17:30 0 : 5
20.05
17:30
Sloga (ST)
Borac
1
0
20.05.2018 17:30 1 : 0
20.05
17:30
Mladost (BR)
Prva Iskra
5
2
20.05.2018 17:30 5 : 2
20.05
17:30
Sloga (LŠ)
Jedinstvo (ZA)
3
0
20.05.2018 17:30 3 : 0
20.05
17:30
7. Juli
Milan Orli─ç
0
3
20.05.2018 17:30 0 : 3
20.05
17:30
Antimon
Stolice
5
2
20.05.2018 17:30 5 : 2
20.05
16:30
Sveti Stefan
Šećeranac Ada
0
1
20.05.2018 16:30 0 : 1
20.05
10:30
011
BUSK
9
1
20.05.2018 10:30
011
9 : 1
20.05
16:30
Atakante
Ajaks
3
1
20.05.2018 16:30 3 : 1
20.05
16:30
Busije
Sparta ┼Żeleznik
3
6
20.05.2018 16:30 3 : 6
20.05
12:30
Rekreativo 011
Novi Beograd
0
1
20.05.2018 12:30 0 : 1
20.05
16:30
Minel
Poštar
0
1
20.05.2018 16:30 0 : 1
20.05
16:30
Hajduk
Pionir
0
2
20.05.2018 16:30 0 : 2
20.05
16:30
Podunavac
PKB (K)
0
5
20.05.2018 16:30 0 : 5
20.05
16:30
Siti Sport Klub
Pinosava
4
1
20.05.2018 16:30 4 : 1
20.05
16:30
Mladost
Um─Źari
6
0
20.05.2018 16:30 6 : 0
20.05
16:30
Lepušnica
Partizan
3
1
20.05.2018 16:30 3 : 1
20.05
16:30
OFK Borac
Velika Mostanica
2
1
20.05.2018 16:30 2 : 1
20.05
16:30
Guncate
Beljina
1
4
20.05.2018 16:30 1 : 4
20.05
16:30
Barajevo
Veliki Borak
2
1
20.05.2018 16:30 2 : 1
20.05
17:30
Cer
Proleter
1
2
20.05.2018 17:30
Cer
1 : 2
20.05
17:30
Premijer
Drina
1
1
20.05.2018 17:30 1 : 1
20.05
17:30
Napredak
Gorki
1
0
20.05.2018 17:30 1 : 0
20.05
17:30
Mladost
Hajduk Stanko
1
4
20.05.2018 17:30 1 : 4
20.05
17:30
Milicionar
Omladinac 2013
4
2
20.05.2018 17:30 4 : 2
20.05
17:30
Šipurske livade
Vlašić
1
2
20.05.2018 17:30 1 : 2
20.05
17:30
Radni─Źki
Trešnjevka
3
1
20.05.2018 17:30 3 : 1
20.05
17:30
Pri─Źinovi─ç
Pocerina
3
1
20.05.2018 17:30 3 : 1
20.05
17:30
Miloš Pocerac 2013
Dobrava
3
4
20.05.2018 17:30 3 : 4
20.05
17:30
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Mladost (PP)
5
1
20.05.2018 17:30 5 : 1
20.05
17:30
Sloga
Kara─Ĺor─Ĺe
1
3
20.05.2018 17:30 1 : 3
20.05
11:00
Provo 2015
Dušan Silni
3
2
20.05.2018 11:00 3 : 2
20.05
17:00
Omladinac
Marjan MB
0
3
20.05.2018 17:00 0 : 3
20.05
17:00
Sušica 2012
Moravac (P)
3
0
20.05.2018 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Radni─Źki
Milanovo
2
1
20.05.2018 17:00 2 : 1
20.05
17:00
Planta┼ża
Bratstvo
3
0
20.05.2018 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Mladost (B)
Lemind 1953
4
2
20.05.2018 17:00 4 : 2
20.05
17:00
Gradac
Šumadija
1
0
20.05.2018 17:00 1 : 0
20.05
17:00
OFK Morava
ŠFU Derbi 2016
3
2
20.05.2018 17:00 3 : 2
20.05
17:00
Real
BSK
4
1
20.05.2018 17:00 4 : 1
BSK
20.05
17:00
Dimitrije Tucovi─ç
Vrelo
3
0
20.05.2018 17:00 3 : 0
20.05
17:00
Joševa
Rudar
4
0
20.05.2018 17:00 4 : 0
20.05
17:00
Polet (T)
─îu─Źuge
4
0
20.05.2018 17:00 4 : 0
20.05
17:00
Kolubara 2
Rajac
2
0
20.05.2018 17:00 2 : 0
20.05
11:00
Buja─Źi─ç
Borac
2
2
20.05.2018 11:00 2 : 2
20.05
17:00
Mladost (VK)
Polet
1
4
20.05.2018 17:00 1 : 4
20.05
17:00
Mladost (L)
Rakac Stave
0
0
20.05.2018 17:00 0 : 0
20.05
17:00
Kotešica
Komanice
1
4
20.05.2018 17:00 1 : 4
20.05
17:00
Stari drugari
OFK Br─Ĺanac
0
4
20.05.2018 17:00 0 : 4
20.05
17:00
Jugovi─çi
Polet 57
1
3
20.05.2018 17:00 1 : 3
20.05
17:00
Trudbenik
Velika Drenova
4
1
20.05.2018 17:00 4 : 1
20.05
17:00
Mladi Gorani
Omladinac
3
4
20.05.2018 17:00 3 : 4
20.05
17:00
Rubin (DS)
Stari Trstenik
2
4
20.05.2018 17:00 2 : 4
20.05
17:00
Sloga (L)
Beli Orlovi
3
2
20.05.2018 17:00 3 : 2
20.05
17:00
Varvarin
Borac
7
0
20.05.2018 17:00 7 : 0
20.05
17:00
Mladost (DK)
Gradina
0
3
20.05.2018 17:00 0 : 3
20.05
17:00
14. Oktobar
Ušće
1
2
20.05.2018 17:00