03.06
17:30
Provo
Mokra Gora
1
0
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
FAP
Proleter Mihajlovac
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 | |||||||
03.06
17:30
Jedinstvo (Ub)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
0
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Smederevo 1924
Sloga (P)
0
1
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.06
11:00
Polet
Zlatibor
0
2
|
03.06.2018 11:00 | 0 : 2 | |||||||
03.06
17:30
ŽelezniÄar
Tutin
0
0
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 0 |
03.06
17:30
Car Konstantin
Rtanj
1
1
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
OFK SinÄeliÄ
Trajal
0
0
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 0 | |||||||
03.06
17:30
Trstenik PPT
Pukovac
3
3
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Ozren
Jedinstvo (B)
0
1
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Radan
Moravac Orion
1
0
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Jedinstvo (P)
BuduÄnost (P)
1
1
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Timok
RadniÄki (S)
0
3
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Tabane 1970
Dunav
2
3
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 3 |
|
03.06
17:00
Kolubara
RadniÄki (NB)
0
0
|
03.06.2018 17:00 | 0 : 0 |
|
03.06
17:30
DragaÄevo
Slavija
2
2
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
GoÄ
LFK Mladost
0
1
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Orlovac
OvÄar
6
0
|
03.06.2018 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
JoŔanica
TrepÄa
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Sloboda (Ä)
Sloga (K)
1
3
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Bane
Takovo
1
3
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
SuŔica
RadniÄki (K)
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
|
03.06
17:30
Proleter 1976
Napredak
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Rudar 2001
Morava (VP)
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
VGSK
RSK
1
3
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Å umadija
Borac (Ž)
6
5
|
03.06.2018 17:30 | 6 : 5 |
|
||||||
03.06
17:30
Sloga 33
Petar Dobrnjac
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladi borac
Gruža
3
2
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladi radnik (R)
Udarnik
0
3
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Zvižd
Homoljac
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
|
03.06
17:30
Sevojno
Spartak
6
3
|
03.06.2018 17:30 | 6 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Sovljak
RadniÄki Stobex
0
3
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 3 | |||||||
03.06
17:30
Sloga (BB)
OFK Divci
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
OFK OseÄina
Radjevac
0
1
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Drina
Polimlje
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Sloga (S)
BuduÄnost
2
2
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 2 |
|
03.06
17:30
Pusta Reka
BuduÄnost (O)
5
1
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Polet 1980
Lužnica
3
5
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 5 |
|
||||||
03.06
17:30
Nebeski Andjeli
Balkanski
5
2
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
OFK NiÅ”
GFK DuboÄica
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Sloga (L)
PÄinja
3
2
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Jablanica
Morava (VH)
5
0
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Vranjska Banja
Tanasko RajiÄ
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Vlasina
OFK Brzi Brod
5
0
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 0 |
|
03.06
17:30
NaŔa krila
Rudar Alpos
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Äerdap
Zaplanjac
0
0
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 0 | |||||||
03.06
17:30
Majdanpek
MaloŔiŔte
4
0
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 0 | |||||||
03.06
17:30
Sloga
Å arbanovac
2
4
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
Moravica
Svrljig
5
4
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
Bukovik
Kablovi
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
BSK
Brodoremont
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
TimoÄanin
Hajduk Veljko
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
03.06
17:30
LevaÄ
Jastrebac
3
2
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Sloga (Ä)
Župa
2
5
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 5 |
|
||||||
03.06
17:30
OFK TopliÄanin
SFS Borac
0
1
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 1 | |||||||
03.06
17:30
Jedinstvo
OFK Kosanica
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
ŽitoraÄa
Kopaonik
3
2
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Morava 1918
Poljoprivrednik
5
0
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
BoŔnjane
OFK Lugomir
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Sloga (D)
Napredak
4
2
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 2 |
|
03.06
17:00
Hajduk (D)
Sloga (E)
1
1
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
Index
Borac (NS)
0
3
|
03.06.2018 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
03.06
17:00
Borac (Å )
Sremac
1
1
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
LSK LaÄarak
Sloga (T)
3
3
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
03.06
17:00
JugoviÄ
Kupinovo
5
2
|
03.06.2018 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
03.06
17:00
Hajduk (Ä)
Jedinstvo (SP)
2
0
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Podunavac
Hajduk (B)
4
3
|
03.06.2018 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
03.06
17:00
OFK Slavija
Kabel
0
3
|
03.06.2018 17:00 | 0 : 3 |
03.06
17:00
BaÄka (P)
Tekstilac
4
4
|
03.06.2018 17:00 | 4 : 4 |
|
||||||
03.06
17:00
Polet (K)
RadniÄki (S)
1
1
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 1 | |||||||
03.06
17:00
BuduÄnost (G)
Tisa
3
3
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
03.06
17:00
Mladost Apa
Preporod
6
0
|
03.06.2018 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Zadrugar
Mladost (BP)
2
0
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Mladost (T)
Sloga (Ä)
3
2
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
17:00
BSK
Srbobran
2
5
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 5 |
|
03.06
17:00
Rakovica
Brodarac
1
4
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
03.06
17:00
Napredak
Zvezdara
2
0
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Milutinac
Borac
3
0
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Hajduk
Turbina
5
1
|
03.06.2018 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
Srem
SremÄica
2
1
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
Torlak
BuduÄnost
0
0
|
03.06.2018 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
TEK Sloga
Balkan
3
0
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 0 |
03.06
17:30
Vojvodina (NM)
Vojvodina (B)
4
0
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Naftagas (E)
Crvena zvezda (VS)
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Naftagas (B)
Crvena Zvezda (RS)
4
3
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Banat
Omladinac FAM
2
2
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Krajina
Mladost (L)
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladost (BD)
Proleter 2006
5
0
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Lehel
Rusanda
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 | |||||||
03.06
17:30
BileÄanin
Borac
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 |
|
03.06
17:30
Juhor
Hajduk
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Napredak
Rembas
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladi radnik
Dragocvet
0
0
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Bratstvo
Resavac
5
4
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
Partizan
OFK Batinac
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladost (S)
OFK Bratstvo
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
OFK Tekstilac
Kolare
0
3
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 3 |
03.06
17:30
Crvena zvezda
Partizan (U)
1
3
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Borac (St)
Vojvodina (S)
6
0
|
03.06.2018 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
BAK
Vojvodina (Cr)
4
0
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Sloga (BNS)
Dunav
7
1
|
03.06.2018 17:30 | 7 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Jedinstvo (V)
Vulturul
5
1
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Jedinstvo SteviÄ
Strela
2
2
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Jugoslavija
Vojvodina (CC)
5
1
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Dolina
RadniÄki (B)
5
1
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 1 |
|
03.06
17:30
Borac (M)
ŽelezniÄar
5
0
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Hrtkovci
Ljukovo
0
3
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 3 | |||||||
03.06
17:30
GraniÄar 1924
Partizan
1
5
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 5 |
|
||||||
03.06
17:30
Borac (K)
Sloven
2
3
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Napredak (P)
Podrinje
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
1. Maj Ruma
BuduÄnost
7
1
|
03.06.2018 17:30 | 7 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Sloboda (DT)
Jadran
3
5
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 5 |
|
||||||
03.06
17:30
PSK Putinci
Rudar
1
4
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 4 |
|
03.06
17:00
Hercegovac
Krila Krajine
1
4
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 4 | |||||||
03.06
17:00
BuduÄnost (M)
ŽAK
4
1
|
03.06.2018 17:00 | 4 : 1 | |||||||
03.06
17:00
Crvenka
BuduÄnost (P)
3
3
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 3 | |||||||
03.06
17:00
Lipar
Rusin
5
2
|
03.06.2018 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
03.06
17:00
Stari Grad
Slavija
1
2
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 2 |
|
03.06
17:30
NjegoÅ”
RadniÄki 1905
7
3
|
03.06.2018 17:30 | 7 : 3 | |||||||
03.06
17:30
Napredak
Sutjeska
3
2
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 2 | |||||||
03.06
17:30
HorgoÅ” 1911
OFK Vrbas
2
3
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 3 | |||||||
03.06
17:30
Iskra
Proleter (NJ)
6
1
|
03.06.2018 17:30 | 6 : 1 | |||||||
03.06
17:30
BajŔa
Proleter (RS)
6
0
|
03.06.2018 17:30 | 6 : 0 | |||||||
03.06
17:30
Vinogradar
ObiliÄ
1
0
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 0 | |||||||
03.06
17:30
Panonija IM Topola
Senta
5
4
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 4 |
03.06
17:30
Äubra
KljuÄ
0
3
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 3 | |||||||
03.06
17:30
Blizna
Branik
1
0
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Deli Jovan
Brestovac
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Slatina
Krivelj
8
1
|
03.06.2018 17:30 | 8 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Nemetali
PoreÄ
4
2
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 2 |
|
03.06
17:00
Urovci
BuduÄnost
2
0
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Å umadija
Mladost (C)
3
1
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
BSK
Mladost (B)
8
0
|
03.06.2018 17:00 | 8 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Strelac
RadniÄki (D)
3
0
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 0 | |||||||
03.06
17:00
LisoviÄ
Omladinac
3
1
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
RuŔanj
Zabrežje
3
2
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 2 |
|
03.06
17:00
Selo Mladenovac
Å umadija
2
0
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
VrÄin
Pudarci
8
1
|
03.06.2018 17:00 | 8 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
Mladenovac
KovaÄevac
2
0
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Dunavac
BoleÄ
0
0
|
03.06.2018 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
RopoÄevo
Velika Krsna
3
0
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
VinÄa
Kosmaj
3
0
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 0 |
03.06
18:00
Podrinje
Jedinstvo 1945 (VL)
4
2
|
03.06.2018 18:00 | 4 : 2 |
|
||||||
03.06
18:00
DuŔko
Jevremovac
3
4
|
03.06.2018 18:00 | 3 : 4 |
|
||||||
03.06
18:00
Sloga
Mladost (DD)
4
1
|
03.06.2018 18:00 | 4 : 1 |
|
||||||
03.06
18:00
RadniÄki Å abaÄki
SindjeliÄ
8
1
|
03.06.2018 18:00 | 8 : 1 |
|
||||||
03.06
18:00
Jedinstvo (Å T)
Vidojevica
2
0
|
03.06.2018 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
18:00
Mladost (PR)
CeriÄ
2
3
|
03.06.2018 18:00 | 2 : 3 |
|
||||||
03.06
18:00
Mladi Borac
MaÄva 2005
1
2
|
03.06.2018 18:00 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
18:00
Majur
Cer
3
2
|
03.06.2018 18:00 | 3 : 2 |
|
03.06
17:30
Bare
Mladost MG
4
0
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
ŽSK
VinÄa
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Banja
Borac
5
1
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Prvi srpski ustanak
Lokomotiva
5
2
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Å umadinac
AranÄelovac
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
BSK
Partizan
3
2
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Omladinac (DR)
Å atornja
5
1
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 1 |
|
03.06
17:30
Jedinstvo (Å )
Mladost (V)
1
0
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Umac
BobiŔte
4
2
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Jedinstvo (GS)
OFK Brza
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladi borac
Polet
4
1
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
ŽelezniÄar
Äekmin
5
3
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Sloga
Jedinstvo (G)
4
2
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
VuÄje
ZloÄudovo
2
3
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 3 | |||||||
03.06
17:30
Progres
Kumarevo 65
1
1
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 1 |
|
03.06
17:30
7. Juli
Osipaonica
0
4
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
Crvena zvezda
Pobeda
0
0
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Polet
SASK
4
1
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Proleter 1947
Vrbovac
0
3
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 3 | |||||||
03.06
17:30
ObiliÄ
Å umadija
3
2
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Radnik
Cerovac
0
3
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Borac
Sloga
4
0
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 0 | |||||||
03.06
17:30
Sloboda
Podunavac
3
2
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 2 |
|
03.06
17:00
Jedinstvo (K)
Slatina
4
0
|
03.06.2018 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Spartak
Å umadija 1923
2
1
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
Omladinac (Z)
Rudar
2
2
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.06
17:00
Polet (T)
Lunjevica
0
3
|
03.06.2018 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
03.06
17:00
Prijevor
Brezak 1936
3
0
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 0 | |||||||
03.06
17:00
Backovac Junajted
Jedinstvo (GG)
2
1
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 1 |
|
03.06
17:30
Jastrebac
Naupare
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 | |||||||
03.06
17:30
Blagotin
MaÄkovac
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Juhor
Parunovac
4
0
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Donji Kopaonik
13. April
1
1
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
FUD
Sloga (M)
0
1
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Vinogradar
Ribnik
1
0
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Å anac
Knez Lazar 2015
5
0
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Sloga (D)
Äitluk
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
03.06
17:30
Borac (K)
Makce
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladost (B)
Sloga (B)
2
3
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Radnik
TrgovaÄki
4
0
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
BuduÄnost (V)
ŽelezniÄar
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Mlava (ML)
Rudar (S)
3
2
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 2 |
|
03.06
17:30
Padež
Gnjilan
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladost
Rajko MitiÄ
0
4
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 4 |
|
||||||
03.06
11:00
Jedinstvo
Spartak
5
1
|
03.06.2018 11:00 | 5 : 1 |
03.06
17:30
Stubal
Polet
1
3
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Radnik
Omladinac
5
2
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Novi Pazar 1928
Real
1
0
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.06
11:00
PopoviÄi
Borac
1
0
|
03.06.2018 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
BuduÄnost
Proleter
2
2
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Mataruge
Ribnica
2
2
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Ibar
Granit
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
OFK Ras
Rudar
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 |
|
03.06
17:00
ŽelezniÄar
Savinac
1
1
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
Äajetina
Omladinac
3
2
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 2 | |||||||
03.06
17:00
Jedinstvo
Ariljska rampa
1
1
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 1 | |||||||
03.06
17:00
PeruÄac
Ježevica
4
0
|
03.06.2018 17:00 | 4 : 0 | |||||||
03.06
17:00
Lazarica
LauÅ”
2
1
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 1 |
|
03.06
17:00
Mladost
Brezovica
2
1
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
Iskra
Pepeljevac
3
2
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
17:00
KaÄer
Tulari
1
3
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
03.06
17:00
TrliÄ
OFK JabuÄje
1
1
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
Ribnikar
Tvrdojevac
1
0
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
ZSK
Junior Novo Naselje
2
2
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 2 |
|
03.06
17:30
Vodojaža
Partizan
11
1
|
03.06.2018 17:30 | 11 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Å umadinac (KG)
Borac (D)
0
5
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 5 |
|
||||||
03.06
17:30
Kutlovo
Srbija
0
3
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Kolonija
Erdoglija 1931
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
KoriÄani
Sloga (D)
4
3
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
BuduÄnost
Jadran
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Zastava
Jedinstvo
3
2
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladost
Sloboda
0
1
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 1 |
|
03.06
17:30
Sloga
RadniÄki 1947
5
3
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 3 | |||||||
03.06
17:30
RadniÄki 1924
Doljevac 1971
4
2
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Palilula
Moravac (ZT)
3
3
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Orljane
Zemljoradnik
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
RasovaÄa
Morava (Ž)
2
4
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladost (B)
Crvena zvezda
4
2
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 2 | |||||||
03.06
17:30
Jedinstvo GVD
Naisus 1977
2
2
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 2 |
|
03.06
17:30
Rudar
AZ Borac 2014
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Crvena zastava
Mladost (L)
4
2
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Äegar 2013
VrtiŔte
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 | |||||||
03.06
17:30
Morava
Jedinstvo (GM)
2
2
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladost (M)
BuduÄnost
4
3
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Sloboda
Proleter (DV)
3
4
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 4 |
|
03.06
18:00
RFK Novi Sad 1921
BaÄka 1923
1
1
|
03.06.2018 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
18:00
ŽSK
Proleter
2
0
|
03.06.2018 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
18:00
Tatra
Jedinstvo (G)
7
0
|
03.06.2018 18:00 | 7 : 0 |
|
||||||
03.06
18:00
FruŔkogorski partizan
Omladinac
3
1
|
03.06.2018 18:00 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
18:00
Sofeks
OFK Futog
2
1
|
03.06.2018 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
18:00
Petrovaradin
Jedinstvo (R)
2
2
|
03.06.2018 18:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.06
18:00
Veternik
Mladost
2
1
|
03.06.2018 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
18:00
TSK
OFK Sirig
2
0
|
03.06.2018 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
18:00
Å ajkaÅ” 1908
Vinogradar
8
0
|
03.06.2018 18:00 | 8 : 0 |
|
03.06
18:00
Mladost
OFK Rtanj
2
3
|
03.06.2018 18:00 | 2 : 3 |
|
||||||
03.06
18:00
Sloga
GraniÄar
1
1
|
03.06.2018 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
18:00
BuÄje
Malinik
4
3
|
03.06.2018 18:00 | 4 : 3 |
|
||||||
03.06
18:00
TrebiÄ
Rudar (VÄ)
4
1
|
03.06.2018 18:00 | 4 : 1 |
|
||||||
03.06
18:00
Kosovo
OFK 019
1
4
|
03.06.2018 18:00 | 1 : 4 |
|
||||||
03.06
18:00
Midžor
Rgotina
3
0
|
03.06.2018 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
18:00
OsniÄ
RadniÄki (L)
1
2
|
03.06.2018 18:00 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
18:00
OFK Knjaz
Omladinac
2
2
|
03.06.2018 18:00 | 2 : 2 |
|
03.06
17:30
Omladinac
Spartak
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Kosovac
Partizanski put
4
0
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Borac
Polet
4
0
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Pobeda
Real
2
3
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Dundjerski
NS Tatko
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladost 1982
Svetlost Badnjevac
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
|
03.06
16:30
Pavlovac
Äelik
2
0
|
03.06.2018 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
FSU Južna pruga
OFK Rota
3
0
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
BSK Bujanovac
Mladost (S)
3
0
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 0 | |||||||
03.06
17:00
Lugina
TreŔnjevka
10
1
|
03.06.2018 17:00 | 10 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
Vihor
Ternoci
1
0
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 0 |
|
03.06
17:30
Mladost
Mineral 2015
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Kraljevo Hajduk
Partizan
6
1
|
03.06.2018 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
03.06
11:00
Metalac
Magnohrom
6
2
|
03.06.2018 11:00 | 6 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Borac (A)
Gruža
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Napredak
Lazac
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Tavnik
Jedinstvo (G)
5
4
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 4 |
|
03.06
17:30
Moravac
15. Avgust 1950
4
3
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 3 | |||||||
03.06
17:30
Istok 63
Mladost (GM)
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Javor
Mladost (J)
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Rudar (SR)
Omladinac
4
2
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
BuduÄnost
Borac 1805
4
0
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Pomoravlje
Omladinski
5
0
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Å umadija
Beljanica
0
3
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 3 |
03.06
17:30
Jedinstvo
Sloga
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Å antarovac
Kupinovac
2
4
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladost (T)
Mladost (G)
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 | |||||||
03.06
17:30
Morava (R)
Morava (KS)
5
2
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Å umadinac
SinÄeliÄ 1934
5
1
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladost (D)
Zenit
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladost (K)
VinoraÄa
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 | |||||||
03.06
17:30
BuduÄnost (Ä)
Ursule
1
0
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 0 |
03.06
17:00
FruŔkogorac
Mitros
3
1
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
GraniÄar (K)
Hajduk
0
2
|
03.06.2018 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
03.06
17:00
Sloga
OFK Zeka BuljubaŔa
3
0
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 0 | |||||||
03.06
17:00
Napredak
Donji Srem 2015
2
1
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
Donji Petrovci
FruŔka Gora
3
2
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
17:00
GraniÄar (O)
Sloboda
4
1
|
03.06.2018 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
OFK BikiÄ
Mladost (B)
5
0
|
03.06.2018 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Polet
OFK BrestaÄ
5
2
|
03.06.2018 17:00 | 5 : 2 |
|
03.06
17:30
Å evac
Vinogradar
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Borac (VS)
HajduÄica
1
0
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
BuduÄnost (A)
KaraÅ” (K)
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Polet
Ratar
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Borac (VG)
Partizan (K)
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Potporanj
JanoŔik
4
0
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 0 |
|
03.06
Jedinstvo
OFK StajiÄevo
1
1
|
03.06.2018 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
Zlatica
MSK
1
4
|
03.06.2018 | 1 : 4 |
|
||||||
03.06
ASK
ŽFK Banat
1
0
|
03.06.2018 | 1 : 0 |
|
||||||
03.06
TamiÅ”
Potisje
0
0
|
03.06.2018 | 0 : 0 |
|
||||||
03.06
OFK Gradnulica
RadniÄki 1911
0
3
|
03.06.2018 | 0 : 3 | |||||||
03.06
OFK Klek
Zadrugar
2
4
|
03.06.2018 | 2 : 4 |
03.06
17:00
Mladi Proleter
BUSK
3
0
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Sveti Stefan
Ajaks
4
0
|
03.06.2018 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
03.06
10:30
011
Sparta Železnik
3
0
|
03.06.2018 10:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Busije
Novi Beograd
0
3
|
03.06.2018 17:00 | 0 : 3 | |||||||
03.06
17:00
Posavac TiŔma
Rekreativo 011
0
1
|
03.06.2018 17:00 | 0 : 1 |
|
03.06
17:00
Crvenka
Hajduk
7
1
|
03.06.2018 17:00 | 7 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
Minel
Podunavac
7
1
|
03.06.2018 17:00 | 7 : 1 |
|
||||||
03.06
11:00
Siti Sport Klub
Pionir
5
2
|
03.06.2018 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
03.06
17:00
PKB (K)
UmÄari
10
0
|
03.06.2018 17:00 | 10 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Mladost
LepuŔnica
4
1
|
03.06.2018 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
Pinosava
Partizan
8
0
|
03.06.2018 17:00 | 8 : 0 |
|
03.06
17:00
OFK Borac
Beljina
2
0
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Velika Mostanica
Veliki Borak
4
1
|
03.06.2018 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
Guncate
Barajevo
1
1
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 1 |
|
03.06
18:00
Mladost
OFK Å abac
4
2
|
03.06.2018 18:00 | 4 : 2 | |||||||
03.06
18:00
Milicionar
Napredak
1
2
|
03.06.2018 18:00 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
18:00
Omladinac 2013
Premijer
7
1
|
03.06.2018 18:00 | 7 : 1 |
|
||||||
03.06
18:00
Hajduk Stanko
Torpedo 1924
9
0
|
03.06.2018 18:00 | 9 : 0 |
|
||||||
03.06
18:00
Gorki
Cer
2
0
|
03.06.2018 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
18:00
BuduÄnost (PD)
Sloga
5
0
|
03.06.2018 18:00 | 5 : 0 |
|
||||||
03.06
18:00
Proleter
BuduÄnost (ZM)
4
1
|
03.06.2018 18:00 | 4 : 1 |
|
03.06
17:30
Omladinac
Moravac (P)
0
3
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 3 | |||||||
03.06
17:30
Marjan MB
Milanovo
5
2
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 2 | |||||||
03.06
17:30
SuŔica 2012
Bratstvo
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
RadniÄki
Lemind 1953
1
5
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 5 |
|
||||||
03.06
17:30
Plantaža
Å umadija
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladost (B)
Å FU Derbi 2016
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 | |||||||
03.06
17:30
Gradac
BSK
6
2
|
03.06.2018 17:30 | 6 : 2 |
|
||||||
03.06
11:00
OFK Morava
Real
3
1
|
03.06.2018 11:00 | 3 : 1 |
|
03.06
17:30
Dimitrije TucoviÄ
Rudar
6
1
|
03.06.2018 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Vrelo
Gunjevac
1
0
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 0 | |||||||
03.06
17:30
OFK Stublenica
OFK Paljuvi
3
2
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Polet (T)
Polet (DL)
0
1
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 1 |
|
03.06
17:30
Kolubara 2
Borac
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Rajac
Polet
0
1
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.06
11:00
BujaÄiÄ
Rakac Stave
1
3
|
03.06.2018 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladost (VK)
Jadar 2013
1
0
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladost (L)
Komanice
0
1
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
KoteŔica
Stari drugari
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 |
|
03.06
17:30
Mladost (DK)
JugoviÄi
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 | |||||||
03.06
17:30
UÅ”Äe
Varvarin
5
4
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
Gradina
Sloga (L)
4
1
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Rubin (Z)
Rubin (DS)
0
3
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 3 | |||||||
03.06
17:30
Borac
Mladi Gorani
5
2
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Beli Orlovi
Trudbenik
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Stari Trstenik
Polet 57
4
2
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Omladinac
Velika Drenova
3
2
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 2 |
|
03.06
Napredak Ä
1.Oktobar
6
0
|
03.06.2018 | 6 : 0 |
|
||||||
03.06
Bega
Roham
6
0
|
03.06.2018 | 6 : 0 |
|
||||||
03.06
Napredak BT
Omladinac
6
0
|
03.06.2018 | 6 : 0 |
|
||||||
03.06
2. Oktobar
Proleter
5
0
|
03.06.2018 | 5 : 0 |
|
03.06
17:30
Seljak
OFK Žeželj
4
2
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
21. oktobar
OFK Bagremar
1
1
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Pobeda
Vinogradi DB
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Divostin
Bratstvo 1975
5
2
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 2 |
|
03.06
17:30
Å umadinac
Mladi rudar
2
5
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 5 |
|
||||||
03.06
17:30
RaniloviÄ
Brezovac
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
B 2000
Plaskovac
0
3
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 3 | |||||||
03.06
17:30
Kopljari
Kralj Petar I
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Vrbica
Å amot
4
1
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 1 |
|
03.06
17:30
Dizel
Desine
0
1
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Napredak (P)
Sirakovo
2
4
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
Žika MarkoviÄ UÄa
Napredak 1934
1
1
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Sloga (M)
Dunavac (P)
3
2
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 2 |
|
03.06
17:30
Bata BuliÄ
Integral
5
4
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
Napredak (S)
Mladost (R)
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
KrilaÅ”
Omladinac (B)
3
4
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
BSK 1924
Rade MiloÅ”eviÄ
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
RadniÄki (K)
Omladinac (Å )
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
03.06
17:00
OFK RogaÄa
NemenikuÄe
9
0
|
03.06.2018 17:00 | 9 : 0 |
|
||||||
03.06
13:00
Mladost (G)
Mladost (MI)
3
0
|
03.06.2018 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
15:00
Vojvoda
Stojnik
4
1
|
03.06.2018 15:00 | 4 : 1 |
|
03.06
17:30
Moskva
ŽelezniÄar
1
1
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Susek
MiletiÄ
0
7
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 7 |
|
||||||
03.06
17:30
Borac
Äenej
4
0
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
FruŔkogorac
BaÄka
4
3
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Centar
ObiliÄ
0
1
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Dinamo
Hajduk
5
0
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 0 |
|
03.06
17:30
GraniÄar
Jadran
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (SK)
2
2
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Sloga
Slavija
10
1
|
03.06.2018 17:30 | 10 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Å ampion
Hajduk
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
BaÄka
AFK
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Tromedja
TornjoÅ”
0
5
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 5 |
|
03.06
17:00
Krivaja
BuduÄnost
2
1
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
Jedinstvo
Mladost Radost
0
5
|
03.06.2018 17:00 | 0 : 5 | |||||||
03.06
17:00
EÄÅ”eg
Pobeda
1
0
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Mladost
ObiliÄ
2
3
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 3 |
|
03.06
17:30
Lokomotiva
Rongo Siti
4
2
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Temac
Napredak
2
7
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 7 |
|
||||||
03.06
17:30
Sloga
Jerma
4
1
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 1 |
03.06
RadniÄki
Dedinje Junajted
1
3
|
03.06.2018 | 1 : 3 |
|
||||||
03.06
GoruŔica
Prilike
3
1
|
03.06.2018 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
Brezova
Jelica
2
2
|
03.06.2018 | 2 : 2 |
|
||||||
03.06
Jedinstvo
Gradina
3
0
|
03.06.2018 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
VoÄar
Sloga
3
2
|
03.06.2018 | 3 : 2 |
|
03.06
17:00
Kej
Morava (K)
2
2
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.06
11:00
Rakova
Gavrilo Princip
5
2
|
03.06.2018 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
03.06
17:00
Malba
Lugovi
2
3
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
03.06
17:00
Prijatelji
Vujan
1
4
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 4 | |||||||
03.06
17:00
Planinac
Morava (M)
2
1
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
ÄaÄak 94
BuduÄnost
2
3
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 3 |
|
03.06
17:30
Marjan
Sloga (M)
2
2
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 2 | |||||||
03.06
11:00
KaraÄorÄe (V)
Napredak (MK)
3
0
|
03.06.2018 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
BSK
Veteran 2015
3
4
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladost (R)
Omladinac (V)
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
|
03.06
Stella Rossa
Omladinac
0
3
|
03.06.2018 | 0 : 3 | |||||||
03.06
Takovski Ustanak
VelereÄ 94
1
1
|
03.06.2018 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
Mladost 09
Å ilopaj
1
0
|
03.06.2018 | 1 : 0 |
|
||||||
03.06
Donja Vrbava
Ozrem
0
0
|
03.06.2018 | 0 : 0 |
|
03.06
17:00
Napredak
Borac
3
0
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:00
Omladinac
Dedinje
0
2
|
03.06.2018 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
03.06
17:00
RadniÄki PDM
OFK Student
3
4
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
03.06
17:00
ŠepŔin
Rabrovac
2
5
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 5 |
|
||||||
03.06
17:00
Sloga
VlaŔka 1950
2
5
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 5 |
|
||||||
03.06
17:00
Markovac
Kosmajac
2
2
|
03.06.2018 17:00 | 2 : 2 |
|
03.06
17:30
Posavina
Sloga
5
2
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Duboko
Belo Polje
7
0
|
03.06.2018 17:30 | 7 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Jedinstvo
Zvezda
0
5
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 5 |
|
||||||
03.06
17:30
Krtinska
LjubiniÄ
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 | |||||||
03.06
17:30
Zadrugar
Rojkovac
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Polet
Partizan
8
0
|
03.06.2018 17:30 | 8 : 0 | |||||||
03.06
17:30
Rvati
Borac
4
2
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 2 |
03.06
17:30
Bistrica
Petka
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Mladi borac
Mladost (Ä)
2
4
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
Rudar
Vreoci
5
3
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Å umadija (MC)
Polet
5
5
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 5 |
|
||||||
03.06
17:30
Sloga
Sloboda
0
2
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 2 |
|
03.06
14:00
TreŔnjica
Blagaja
2
7
|
03.06.2018 14:00 | 2 : 7 |
|
||||||
03.06
14:30
Dobrinjac
Bakionica
4
4
|
03.06.2018 14:30 | 4 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
Borac
AvijatiÄar
0
2
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 2 | |||||||
03.06
17:30
Gorobilje
DuŔkovci
9
2
|
03.06.2018 17:30 | 9 : 2 |
03.06
17:30
Gol
Jedinstvo
2
4
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
Palilulac
Rtanj
0
3
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 3 |
03.06
17:30
Äarapan
Jedinstvo 1936
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
11:00
Mudrakovac
Bukovica
3
0
|
03.06.2018 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Kapidžija
SebeÄevac
2
4
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
Konjuh
Zdravinje
2
2
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
03.06
11:00
MeŔevo
Rasina
3
2
|
03.06.2018 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Borac
Mladost VPD
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
|
03.06
17:30
Omladinac
Sloga
1
1
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
Landol
Jezava
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 |
03.06
17:30
Sloga 1949
Hajduk
3
2
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
11:00
Skupljen 2013
Dragojevac
2
2
|
03.06.2018 11:00 | 2 : 2 | |||||||
03.06
11:00
Verko
Mrovska
0
1
|
03.06.2018 11:00 | 0 : 1 | |||||||
03.06
11:00
Mladost (Z)
Petrovac 74
1
6
|
03.06.2018 11:00 | 1 : 6 |
|
||||||
03.06
11:00
Sloga (R)
Belpos
3
2
|
03.06.2018 11:00 | 3 : 2 |
|
03.06
18:00
Sloboda
ISK Izvor
2
1
|
03.06.2018 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
18:00
BSK Buljane
Napredak (Sv)
2
2
|
03.06.2018 18:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.06
18:00
Popovac
RadniÄki
0
1
|
03.06.2018 18:00 | 0 : 1 |
|
||||||
03.06
18:00
Napredak (St)
Heroj
4
0
|
03.06.2018 18:00 | 4 : 0 |
|
||||||
03.06
18:00
Donja Mutnica
Razvitak
0
2
|
03.06.2018 18:00 | 0 : 2 |
|
||||||
03.06
18:00
BuduÄnost
Vihor
3
0
|
03.06.2018 18:00 | 3 : 0 | |||||||
03.06
18:00
OFK Juhor 2016
Jedinstvo
2
0
|
03.06.2018 18:00 | 2 : 0 |
|
03.06
17:00
Donja Lomnica
Napredak
4
1
|
03.06.2018 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
03.06
17:00
Mladost (K)
Gornje Sinkovce
0
3
|
03.06.2018 17:00 | 0 : 3 |
03.06
17:00
Badince
Veternica
3
2
|
03.06.2018 17:00 | 3 : 2 |
|
03.06
14:00
Zadrugar
OFK Povlen
0
3
|
03.06.2018 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Dupljaj 2016
BeloŔevac
2
6
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 6 |
|
||||||
03.06
11:00
Žabari
Lukavac
2
0
|
03.06.2018 11:00 | 2 : 0 |
|
03.06
11:00
Brgule
Omladinac
3
1
|
03.06.2018 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
11:00
Sloga
Strelac 001
5
3
|
03.06.2018 11:00 | 5 : 3 |
|
||||||
03.06
11:00
OFK Takovo
MurgaÅ” 2012
4
0
|
03.06.2018 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
03.06
11:00
Vukona
Kolubara
1
3
|
03.06.2018 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
03.06
11:00
Pambukovica
Dokmir
3
0
|
03.06.2018 11:00 | 3 : 0 |
03.06
17:30
Mladost 1925
Vrnjci
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
ZgodaÄica
Mladost 1981
6
2
|
03.06.2018 17:30 | 6 : 2 |
|
||||||
03.06
17:30
Jovo Kursula
Stara ÄarÅ”ija
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 |
|
03.06
18:00
Omladinac
Belica
3
0
|
03.06.2018 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
18:00
OFK Borac
Osaonica
0
0
|
03.06.2018 18:00 | 0 : 0 |
|
||||||
03.06
18:00
Trnava
DomaÄin
4
4
|
03.06.2018 18:00 | 4 : 4 |
|
||||||
03.06
18:00
Crni Vrh
Sloboda
2
1
|
03.06.2018 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
18:00
Partizan
Mladost
3
0
|
03.06.2018 18:00 | 3 : 0 |
03.06
17:30
Polet
BariÄ
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 | |||||||
03.06
17:30
ElektriÄar
MrÄkovac
3
1
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 1 | |||||||
03.06
17:30
OFK Vinci
Dobra
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
03.06
11:00
Mladost (J)
Radoje DomanoviÄ
3
0
|
03.06.2018 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
11:00
Jarmenovci
KrÄevac 04
1
1
|
03.06.2018 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
11:00
Mladost (R)
Maskar
3
2
|
03.06.2018 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
11:00
BuduÄnost (B)
BuduÄnost MI (DT)
3
1
|
03.06.2018 11:00 | 3 : 1 |
|
03.06
17:30
Å umadinac
Mladi radnik
5
4
|
03.06.2018 17:30 | 5 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
Lazarevac
Borac (A)
2
3
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 3 |
|
03.06
17:30
Kolubara
Mladost
0
3
|
03.06.2018 17:30 | 0 : 3 |
|
03.06
17:30
Mladi Borac
StiŔki Kurjak
7
0
|
03.06.2018 17:30 | 7 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Pek (K)
Kumane
2
0
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.06
17:30
Ram
Sloga Top
4
4
|
03.06.2018 17:30 | 4 : 4 |
|
||||||
03.06
17:30
BaŔtovan 2015
Dunavac 1929
6
3
|
03.06.2018 17:30 | 6 : 3 |
|
||||||
03.06
17:30
Srednjevo
Mirko TomiÄ
6
1
|
03.06.2018 17:30 | 6 : 1 |
|
03.06
17:30
Banat (D)
Hajduk
2
1
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 1 |
|
03.06
11:00
Stig (MC)
Sloga 1945
1
3
|
03.06.2018 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
03.06
11:00
Napredak 1927
Stig (C)
2
2
|
03.06.2018 11:00 | 2 : 2 |
|
03.06
17:30
Polet
Sloga
1
2
|
03.06.2018 17:30 | 1 : 2 | |||||||
03.06
17:30
DobriÄevo
BuduÄnost
3
0
|
03.06.2018 17:30 | 3 : 0 |
03.06
11:00
Grkljane
Mladost 2015
6
2
|
03.06.2018 11:00 | 6 : 2 |
|
||||||
03.06
11:00
Globoder
Polet (K)
7
0
|
03.06.2018 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
03.06
11:00
Å titari
KruŔevica
3
2
|
03.06.2018 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
11:00
Polet (Å )
Padež
1
1
|
03.06.2018 11:00 | 1 : 1 |
|
03.06
11:00
BojiÄ
Mladost
3
0
|
03.06.2018 11:00 | 3 : 0 | |||||||
03.06
11:00
ZablaÄe
Rankovac
1
6
|
03.06.2018 11:00 | 1 : 6 |
03.06
18:00
Dražmirovac
Lipar
2
2
|
03.06.2018 18:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.06
18:00
Napredak
OFK DragoŔevac
3
3
|
03.06.2018 18:00 | 3 : 3 |
03.06
11:00
OFK Jelen
Galeb
6
1
|
03.06.2018 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
03.06
11:00
Korman
Sava
0
1
|
03.06.2018 11:00 | 0 : 1 |
|
03.06
10:00
Vojvodina
BaÄka 1901
0
0
|
03.06.2018 10:00 | 0 : 0 |
|
03.06
13:00
BSK BorÄa
Studentski Grad
0
1
|
03.06.2018 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
03.06
09:00
BASK
Lokomotiva
2
2
|
03.06.2018 09:00 | 2 : 2 |
|
03.06
10:00
Zmaj 1953
DIF
0
7
|
03.06.2018 10:00 | 0 : 7 |
|
||||||
03.06
10:00
PoŔtar 1930
BSK 1925
5
4
|
03.06.2018 10:00 | 5 : 4 |
|
03.06
10:00
ŽAK Junior
ÄSK Pivara
1
2
|
03.06.2018 10:00 | 1 : 2 |
|
03.06
10:00
Petar PuaÄa
Veternik
5
1
|
03.06.2018 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
03.06
10:00
RadniÄki (SM)
Crvena zvezda
9
1
|
03.06.2018 10:00 | 9 : 1 |
|
03.06
12:30
011 MK
Internacional MK
1
5
|
03.06.2018 12:30 | 1 : 5 |
|
||||||
03.06
14:30
Zemun MK
Brodarac MK
3
1
|
03.06.2018 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
11:00
IMT MO
Rad MK
0
6
|
03.06.2018 11:00 | 0 : 6 |
|
||||||
03.06
14:30
OFK Beograd MO
SinÄeliÄ MK
1
5
|
03.06.2018 14:30 | 1 : 5 |
|
03.06
11:00
Jagodina
Apolon 4
0
0
|
03.06.2018 11:00 | 0 : 0 |
03.06
12:00
Dinamo 1945
RadniÄki (Z)
4
5
|
03.06.2018 12:00 | 4 : 5 |
|
||||||
03.06
11:00
Vojvodina
Spartak
3
0
|
03.06.2018 11:00 | 3 : 0 |
03.06
09:00
RadniÄki (O)
RadniÄki (NB)
0
4
|
03.06.2018 09:00 | 0 : 4 |
|
||||||
03.06
09:00
BorÄa
IMT
4
2
|
03.06.2018 09:00 | 4 : 2 |
|
||||||
03.06
12:00
SindjeliÄ
Bežanija
0
1
|
03.06.2018 12:00 | 0 : 1 |
|
03.06
12:00
Tutin
Sloga
2
3
|
03.06.2018 12:00 | 2 : 3 | |||||||
03.06
17:00
Slavija
Sport Klub 99
1
3
|
03.06.2018 17:00 | 1 : 3 |
|
03.06
10:00
Zabrezje
Rvati
6
0
|
03.06.2018 10:00 | 6 : 0 | |||||||
03.06
10:00
Jedinstvo
Strelac
0
3
|
03.06.2018 10:00 | 0 : 3 | |||||||
03.06
10:00
Polet
Crvena Zastava
0
3
|
03.06.2018 10:00 | 0 : 3 |
03.06
12:00
ŽAK
OFK VrŔac
0
2
|
03.06.2018 12:00 | 0 : 2 |
|
||||||
03.06
12:00
Kikinda 1909
BeÄkerek 023
1
3
|
03.06.2018 12:00 | 1 : 3 |
|
03.06
12:00
RFK NS 1921
Petar PuaÄa
1
2
|
03.06.2018 12:00 | 1 : 2 |
|
03.06
12:00
Hajduk Junior
Vrbas
1
4
|
03.06.2018 12:00 | 1 : 4 |
|
||||||
03.06
12:00
OFK BaÄka
BeÄej 1918
8
2
|
03.06.2018 12:00 | 8 : 2 |
|
03.06
09:00
SinÄeliÄ MK
Studenski grad MK
4
1
|
03.06.2018 09:00 | 4 : 1 |
|
||||||
03.06
13:00
Lokomotiva MK
Voždovac MK
0
1
|
03.06.2018 13:00 | 0 : 1 | |||||||
03.06
09:30
Zemun MK
Rad MK
1
1
|
03.06.2018 09:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.06
17:30
OFK Beograd MK
ÄukariÄki MK
2
3
|
03.06.2018 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
03.06
11:45
Brodarac MK
Mladenovac MK
3
0
|
03.06.2018 11:45 | 3 : 0 |
|
03.06
14:30
011 MK
OFK Beograd B MK
6
5
|
03.06.2018 14:30 | 6 : 5 |
|
||||||
03.06
10:00
Kolubara MK
Lola MK
0
3
|
03.06.2018 10:00 | 0 : 3 | |||||||
03.06
09:30
Brodarac B MK
Nord Star MK
3
0
|
03.06.2018 09:30 | 3 : 0 |
|
03.06
10:00
Sopot MK
RadniÄki (NB) MK
2
1
|
03.06.2018 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
12:00
Zemun MK
SremÄica MK
6
2
|
03.06.2018 12:00 | 6 : 2 |
|
||||||
03.06
10:00
Institut MK
Rad V MK
4
3
|
03.06.2018 10:00 | 4 : 3 |
|
||||||
03.06
09:00
OFK Beograd MK
OLE MK
3
1
|
03.06.2018 09:00 | 3 : 1 |
|
||||||
03.06
15:30
Banja MK
Rakovica MK
2
8
|
03.06.2018 15:30 | 2 : 8 |
|
03.06
10:00
Dinamo 1945
RadniÄki (Z)
4
1
|
03.06.2018 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
03.06
10:00
Vojvodina
Spartak
3
1
|
03.06.2018 10:00 | 3 : 1 |
03.06
10:00
Partizan
Crvena zvezda
0
0
|
03.06.2018 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
03.06
09:00
Voždovac
ÄukariÄki
1
3
|
03.06.2018 09:00 | 1 : 3 |
|
03.06
10:00
OLE
RadniÄki (NB)
0
6
|
03.06.2018 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
03.06
14:00
Dominus
Lokomotiva
0
3
|
03.06.2018 14:00 | 0 : 3 |
03.06
14:30
Äantavir
Tavankut
17
0
|
03.06.2018 14:30 | 17 : 0 |
|
03.06
10:00
ŽAK
OFK VrŔac
5
2
|
03.06.2018 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
03.06
10:00
Kikinda 1909
BeÄkerek 023
2
3
|
03.06.2018 10:00 | 2 : 3 |
|
03.06
10:00
Hajduk Junior
CFK
2
1
|
03.06.2018 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.06
12:00
Tekstilac
BeÄej 1918
4
1
|
03.06.2018 12:00 | 4 : 1 |
|
03.06
10:00
InÄija
RadniÄki (SM)
4
0
|
03.06.2018 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
03.06
10:00
RFK NS1921
Prof. Bolesnikov
2
0
|
03.06.2018 10:00 | 2 : 0 |
|
03.06
11:00
DIF MK
011 MK
0
2
|
03.06.2018 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
03.06
12:00
RadniÄki (O) MK
Zemun MK
1
2
|
03.06.2018 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
11:45
OFK Beograd MK
Internacional MK
1
2
|
03.06.2018 11:45 | 1 : 2 |
|
||||||
03.06
10:00
Crvena zvezda MK
Rad MK
1
3
|
03.06.2018 10:00 | 1 : 3 |
|
03.06
10:00
GSP Polet MK
Ada MK
0
6
|
03.06.2018 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
03.06
10:00
VrÄin MK
Studentski Grad MK
2
3
|
03.06.2018 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
03.06
10:00
Milutinac MK
SinÄeliÄ MK
0
4
|
03.06.2018 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
03.06
09:00
Olimpik MK
OFK Beograd B MK
6
0
|
03.06.2018 09:00 | 6 : 0 |
|
03.06
15:30
Lokomotiva MK
RadniÄki NB
3
2
|
03.06.2018 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
03.06
09:30
BSK 1926 MK
Crvena zvezda MML MK
0
10
|
03.06.2018 09:30 | 0 : 10 |
|
||||||
03.06
11:30
BASK MK
Srem MK
1
0
|
03.06.2018 11:30 | 1 : 0 |
|
03.06
18:00
Rad
Sloga RadniÄki
3
0
|
03.06.2018 18:00 | 3 : 0 |
03.06
12:00
Voždovac
Kolubara
3
0
|
03.06.2018 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.06
11:00
BSK BorÄa
Zemun
1
3
|
03.06.2018 11:00 | 1 : 3 |
|
03.06
09:30
Spartak '05
BajŔa
2
0
|
03.06.2018 09:30 | 2 : 0 |
|
03.06
11:00
Olimpik
Dominus
4
2
|
03.06.2018 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
03.06
10:00
Lola
Crveni orao
3
0
|
03.06.2018 10:00 | 3 : 0 |
03.06
15:00
Dunav
Zvezdara
4
0
|
03.06.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
03.06
14:00
Banja
Hajduk
0
1
|
03.06.2018 14:00 | 0 : 1 |
|
03.06
20:00
Dynamic VIP PAY
Zlatibor
90
80
|
03.06.2018 20:00 | 90 : 80 | |||||||
03.06
18:00
FMP
Borac
77
56
|
03.06.2018 18:00 | 77 : 56 |
03.06
15:00
Metalac
Bane
29
23
|
03.06.2018 15:00 | 29 : 23 |
|
03.06
16:30
Unirea
Glogonj
33
25
|
03.06.2018 16:30 | 33 : 25 |
|
03.06
19:00
Nova Pazova
Ekonomac
1
2
|
03.06.2018 19:00 | 1 : 2 |
03.06
17:00
Knights Klek
Angel Warriors ÄaÄak
30
26
|
03.06.2018 17:00 | 30 : 26 |
|
03.06
17:00
Pirates Zemun
Hawks Obrenovac
43
14
|
03.06.2018 17:00 | 43 : 14 |
|