XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
372 utakmica za dan Nedelja, 10 Jun 2018


Fudbal

10.06
17:30
┼Żelezni─Źar
Loznica
2
1
10.06.2018 17:30 2 : 1
10.06
17:30
Tutin
Polet
2
2
10.06.2018 17:30 2 : 2
10.06
17:30
Zlatibor
Šumadija (A)
3
2
10.06.2018 17:30 3 : 2
10.06
17:30
Jedinstvo Putevi
Kara─Ĺor─Ĺe
2
2
10.06.2018 17:30 2 : 2
10.06
17:30
Šumadija 1903
Smederevo 1924
0
2
10.06.2018 17:30 0 : 2
10.06
17:30
Sloga (P)
Jedinstvo (Ub)
2
1
10.06.2018 17:30 2 : 1
10.06
17:30
Budućnost Krušik 2014
FAP
1
2
10.06.2018 17:30 1 : 2
FAP
10.06
17:30
Proleter Mihajlovac
Provo
0
3
10.06.2018 17:30 0 : 3
10.06
17:30
Mokra Gora
Mladi radnik 1926
3
1
10.06.2018 17:30 3 : 1
10.06
17:30
Rtanj
Tabane 1970
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Dunav
Timok
5
0
10.06.2018 17:30 5 : 0
10.06
17:30
Radni─Źki (S)
Jedinstvo (P)
0
3
10.06.2018 17:30 0 : 3
10.06
17:30
Budu─çnost (P)
Radan
1
0
10.06.2018 17:30 1 : 0
10.06
17:30
Moravac Orion
Ozren
2
0
10.06.2018 17:30 2 : 0
10.06
17:30
Jedinstvo (B)
Trstenik PPT
6
1
10.06.2018 17:30 6 : 1
10.06
17:30
Pukovac
OFK Sin─Ĺeli─ç
0
2
10.06.2018 17:30 0 : 2
10.06
17:30
Trajal
Car Konstantin
3
4
10.06.2018 17:30 3 : 4
10.06
17:30
Trep─Źa
Orlovac
0
1
10.06.2018 17:30 0 : 1
10.06
17:30
Budu─çnost (O)
Vlasina
1
0
10.06.2018 17:30 1 : 0
10.06
17:30
OFK Brzi Brod
Vranjska Banja
3
2
10.06.2018 17:30 3 : 2
10.06
17:30
Tanasko Raji─ç
Jablanica
0
0
10.06.2018 17:30 0 : 0
10.06
17:30
Morava (VH)
Sloga (L)
5
3
10.06.2018 17:30 5 : 3
10.06
P─Źinja
OFK Niš
3
0
10.06.2018 3 : 0
10.06
17:30
GFK Dubo─Źica
Nebeski Andjeli
4
0
10.06.2018 17:30 4 : 0
10.06
Balkanski
Polet 1980
3
0
10.06.2018 3 : 0
10.06
Lu┼żnica
Pusta Reka
0
3
10.06.2018 0 : 3
10.06
17:30
Rudar Alpos
Timo─Źanin
3
2
10.06.2018 17:30 3 : 2
10.06
17:30
Hajduk Veljko
BSK
4
1
10.06.2018 17:30 4 : 1
BSK
10.06
17:30
Brodoremont
Bukovik
0
3
10.06.2018 17:30 0 : 3
10.06
17:30
Kablovi
Moravica
0
3
10.06.2018 17:30 0 : 3
10.06
17:30
Svrljig
Sloga
0
4
10.06.2018 17:30 0 : 4
10.06
17:30
Šarbanovac
Majdanpek
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Malošište
─Éerdap
2
1
10.06.2018 17:30 2 : 1
10.06
17:30
Zaplanjac
Naša krila
4
5
10.06.2018 17:30 4 : 5
10.06
17:30
Jastrebac
Sloga (D)
5
3
10.06.2018 17:30 5 : 3
10.06
17:30
Napredak
Bošnjane
2
0
10.06.2018 17:30 2 : 0
10.06
17:30
OFK Lugomir
Morava 1918
2
4
10.06.2018 17:30 2 : 4
10.06
17:30
Poljoprivrednik
┼Żitora─Ĺa
3
5
10.06.2018 17:30 3 : 5
10.06
17:30
Kopaonik
Jedinstvo
0
3
10.06.2018 17:30 0 : 3
10.06
17:30
OFK Kosanica
OFK Topli─Źanin
1
0
10.06.2018 17:30 1 : 0
10.06
17:30
SFS Borac
Sloga (─ć)
5
0
10.06.2018 17:30 5 : 0
10.06
17:30
┼Żupa
Leva─Ź
6
2
10.06.2018 17:30 6 : 2
10.06
17:30
Hajduk
OFK Tekstilac
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Kolare
Mladost (S)
0
0
10.06.2018 17:30 0 : 0
10.06
17:30
OFK Bratstvo
Partizan
4
3
10.06.2018 17:30 4 : 3
10.06
17:30
OFK Batinac
Bratstvo
2
0
10.06.2018 17:30 2 : 0
10.06
17:30
Resavac
Mladi radnik
4
1
10.06.2018 17:30 4 : 1
10.06
17:30
Dragocvet
Kušiljevo
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Rembas
Juhor
2
3
10.06.2018 17:30 2 : 3
10.06
17:30
Pore─Ź
Slatina
2
1
10.06.2018 17:30 2 : 1
10.06
17:30
Krivelj
Deli Jovan
5
3
10.06.2018 17:30 5 : 3
10.06
17:30
Brestovac
Zlot
0
3
10.06.2018 17:30 0 : 3
10.06
17:30
Radni─Źki
Blizna
1
1
10.06.2018 17:30 1 : 1
10.06
17:30
Branik
Rudna Glava
2
0
10.06.2018 17:30 2 : 0
10.06
17:30
Polom
─îubra
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Klju─Ź
BSK
9
0
10.06.2018 17:30 9 : 0
BSK
10.06
17:30
Omladinac (DR)
Bare
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Šatornja
BSK
2
2
10.06.2018 17:30 2 : 2
BSK
10.06
17:30
Partizan
Šumadinac
7
2
10.06.2018 17:30 7 : 2
10.06
17:30
Aran─Ĺelovac
Prvi srpski ustanak
2
0
10.06.2018 17:30 2 : 0
10.06
17:30
Lokomotiva
Banja
2
2
10.06.2018 17:30 2 : 2
10.06
17:30
Borac
Junkovac
0
1
10.06.2018 17:30 0 : 1
10.06
17:30
Trnava
┼ŻSK
4
1
10.06.2018 17:30 4 : 1
10.06
17:30
Vin─Źa
Mladost MG
7
2
10.06.2018 17:30 7 : 2
10.06
17:30
Progres
Jedinstvo (Š)
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Kumarevo 65
Vu─Źje
6
0
10.06.2018 17:30 6 : 0
10.06
17:30
Zlo─çudovo
Sloga
1
3
10.06.2018 17:30 1 : 3
10.06
17:30
Jedinstvo (G)
┼Żelezni─Źar
2
4
10.06.2018 17:30 2 : 4
10.06
17:30
─îekmin
Mladi borac
2
0
10.06.2018 17:30 2 : 0
10.06
17:30
Polet
Jedinstvo (GS)
1
5
10.06.2018 17:30 1 : 5
10.06
17:30
OFK Brza
Umac
3
2
10.06.2018 17:30 3 : 2
10.06
17:30
Bobište
Mladost (V)
2
5
10.06.2018 17:30 2 : 5
10.06
17:30
Sloboda
7. Juli
7
0
10.06.2018 17:30 7 : 0
10.06
17:30
Podunavac
Borac
0
5
10.06.2018 17:30 0 : 5
10.06
17:30
Sloga
Radnik
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Cerovac
Obili─ç
2
2
10.06.2018 17:30 2 : 2
10.06
17:30
Šumadija
Proleter 1947
6
1
10.06.2018 17:30 6 : 1
10.06
17:30
Vrbovac
Polet
1
3
10.06.2018 17:30 1 : 3
10.06
17:30
SASK
Crvena zvezda
0
1
10.06.2018 17:30 0 : 1
10.06
17:30
Pobeda
Osipaonica
0
1
10.06.2018 17:30 0 : 1
10.06
17:30
Backovac Junajted
Jedinstvo (K)
1
0
10.06.2018 17:30 1 : 0
10.06
17:30
Jedinstvo (GG)
Prijevor
2
2
10.06.2018 17:30 2 : 2
10.06
17:30
Brezak 1936
Polet (T)
0
3
10.06.2018 17:30 0 : 3
10.06
17:30
Lunjevica
Omladinac (Z)
2
1
10.06.2018 17:30 2 : 1
10.06
17:30
Rudar
Parmenac
4
3
10.06.2018 17:30 4 : 3
10.06
17:30
Zadrugar
Spartak
2
3
10.06.2018 17:30 2 : 3
10.06
17:30
Šumadija 1923
Mladost (P)
1
0
10.06.2018 17:30 1 : 0
10.06
17:30
Naupare
Sloga (D)
8
2
10.06.2018 17:30 8 : 2
10.06
17:30
─îitluk
Šanac
2
2
10.06.2018 17:30 2 : 2
10.06
17:30
Knez Lazar 2015
Kupci
3
2
10.06.2018 17:30 3 : 2
10.06
17:30
Ribnik
FUD
1
0
10.06.2018 17:30 1 : 0
FUD
10.06
17:30
Sloga (M)
Donji Kopaonik
2
2
10.06.2018 17:30 2 : 2
10.06
17:30
13. April
Juhor
5
0
10.06.2018 17:30 5 : 0
10.06
17:30
Parunovac
Blagotin
1
6
10.06.2018 17:30 1 : 6
10.06
17:30
Ma─Źkovac
Jastrebac
2
3
10.06.2018 17:30 2 : 3
10.06
17:30
Mlava (ML)
Borac (K)
4
0
10.06.2018 17:30 4 : 0
10.06
17:30
Rudar (S)
─Éerdap
2
3
10.06.2018 17:30 2 : 3
10.06
17:30
Zadrugar (T)
Polet (SD)
2
2
10.06.2018 17:30 2 : 2
10.06
17:30
Rudar (K)
Budu─çnost (V)
4
2
10.06.2018 17:30 4 : 2
10.06
17:30
┼Żelezni─Źar
Jedinstvo (Lj)
2
1
10.06.2018 17:30 2 : 1
10.06
17:30
Napredak 1936
Radnik
3
1
10.06.2018 17:30 3 : 1
10.06
17:30
Trgova─Źki
Mladost (B)
6
4
10.06.2018 17:30 6 : 4
10.06
17:30
Sloga (B)
Makce
1
0
10.06.2018 17:30 1 : 0
10.06
17:30
OFK Ras
Stubal
2
0
10.06.2018 17:30 2 : 0
10.06
17:30
Rudar
Ibar
3
2
10.06.2018 17:30 3 : 2
10.06
17:30
Granit
Mataruge
5
1
10.06.2018 17:30 5 : 1
10.06
17:30
Ribnica
Budu─çnost
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Proleter
Popovi─çi
4
3
10.06.2018 17:30 4 : 3
10.06
17:30
Borac
Novi Pazar 1928
0
2
10.06.2018 17:30 0 : 2
10.06
17:30
Real
Radnik
1
0
10.06.2018 17:30 1 : 0
10.06
17:30
Omladinac
Polet
1
1
10.06.2018 17:30 1 : 1
10.06
17:00
Lazarica
┼Żelezni─Źar
4
3
10.06.2018 17:00 4 : 3
10.06
17:00
Lauš
Zlatar
2
2
10.06.2018 17:00 2 : 2
10.06
17:00
Višesava
Peru─çac
1
2
10.06.2018 17:00 1 : 2
10.06
17:00
Je┼żevica
Crnokosa
4
3
10.06.2018 17:00 4 : 3
10.06
17:00
Prvi partizan
Jedinstvo
7
2
10.06.2018 17:00 7 : 2
10.06
17:00
Ariljska rampa
─îajetina
4
0
10.06.2018 17:00 4 : 0
10.06
17:00
Omladinac
Jasen
4
4
10.06.2018 17:00 4 : 4
10.06
17:00
Polet
Savinac
3
2
10.06.2018 17:00 3 : 2
10.06
17:30
Partizan
Šumadija 1934
2
2
10.06.2018 17:30 2 : 2
10.06
17:30
─ćava
Mladost
0
3
10.06.2018 17:30 0 : 3
10.06
17:30
Sloboda
Zastava
1
3
10.06.2018 17:30 1 : 3
10.06
17:30
Jedinstvo
Budu─çnost
1
1
10.06.2018 17:30 1 : 1
10.06
17:30
Jadran
Kori─çani
0
3
10.06.2018 17:30 0 : 3
10.06
17:30
Sloga (D)
Kolonija
5
2
10.06.2018 17:30 5 : 2
10.06
17:30
Erdoglija 1931
Kutlovo
2
2
10.06.2018 17:30 2 : 2
10.06
17:30
Srbija
Šumadinac (KG)
2
0
10.06.2018 17:30 2 : 0
10.06
17:30
Borac (D)
Vodoja┼ża
2
2
10.06.2018 17:30 2 : 2
10.06
17:30
Sloboda
Vulkan 1963
1
2
10.06.2018 17:30 1 : 2
10.06
17:30
Proleter (DV)
Mladost (M)
3
3
10.06.2018 17:30 3 : 3
10.06
17:30
Budu─çnost
Morava
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Palilulac
─îegar 2013
1
2
10.06.2018 17:30 1 : 2
10.06
17:30
Vrtište
Crvena zastava
1
1
10.06.2018 17:30 1 : 1
10.06
17:30
Mladost (L)
Rudar
1
3
10.06.2018 17:30 1 : 3
10.06
17:30
AZ Borac 2014
Stevan Nešticki
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
18:00
Omladinac
Osni─ç
3
0
10.06.2018 18:00 3 : 0
10.06
18:00
Radni─Źki (L)
Mid┼żor
2
1
10.06.2018 18:00 2 : 1
10.06
18:00
Rgotina
Kosovo
2
1
10.06.2018 18:00 2 : 1
10.06
18:00
OFK 019
Trebi─Ź
3
3
10.06.2018 18:00 3 : 3
10.06
18:00
Rudar (V─î)
Bu─Źje
3
0
10.06.2018 18:00 3 : 0
10.06
18:00
Malinik
Sloga
5
2
10.06.2018 18:00 5 : 2
10.06
18:00
Grani─Źar
Mladost
3
0
10.06.2018 18:00 3 : 0
10.06
17:30
Spartak
Mladost 1982
7
2
10.06.2018 17:30 7 : 2
10.06
17:30
Svetlost Badnjevac
Dundjerski
4
1
10.06.2018 17:30 4 : 1
10.06
17:30
NS Tatko
Pobeda
10.06.2018 17:30
10.06
17:30
Real
Kaćuša
10.06.2018 17:30
10.06
17:30
Partizanski put
Omladinac
2
3
10.06.2018 17:30 2 : 3
10.06
17:00
Ternoci
Lugina
3
0
10.06.2018 17:00 3 : 0
10.06
17:00
Trešnjevka
BSK Bujanovac
3
1
10.06.2018 17:00 3 : 1
10.06
17:00
Mladost (S)
FSU Ju┼żna pruga
3
0
10.06.2018 17:00 3 : 0
10.06
17:00
OFK Rota
Pavlovac
0
3
10.06.2018 17:00 0 : 3
10.06
17:00
OFK Alakince
─îelik
3
1
10.06.2018 17:00 3 : 1
10.06
17:30
15. Avgust 1950
Šumadija
8
0
10.06.2018 17:30 8 : 0
10.06
17:30
Beljanica
Pomoravlje
4
1
10.06.2018 17:30 4 : 1
10.06
17:30
Omladinski
Budu─çnost
1
1
10.06.2018 17:30 1 : 1
10.06
17:30
Borac 1805
Rudar (SR)
0
1
10.06.2018 17:30 0 : 1
10.06
17:30
Omladinac
Javor
1
3
10.06.2018 17:30 1 : 3
10.06
17:30
Mladost (J)
Rudar (St)
0
0
10.06.2018 17:30 0 : 0
10.06
17:30
Mladost (GM)
Moravac
3
1
10.06.2018 17:30 3 : 1
10.06
17:30
Sloga
Budu─çnost (─É)
5
5
10.06.2018 17:30 5 : 5
10.06
17:30
Ursule
Mladost (K)
1
1
10.06.2018 17:30 1 : 1
10.06
17:30
Vinora─Źa
Mladost (D)
1
2
10.06.2018 17:30 1 : 2
10.06
17:30
Sin─Ĺeli─ç 1934
Morava (R)
2
1
10.06.2018 17:30 2 : 1
10.06
17:30
Morava (KS)
Mladost (T)
3
4
10.06.2018 17:30 3 : 4
10.06
17:30
Mladost (G)
Šantarovac
5
3
10.06.2018 17:30 5 : 3
10.06
17:30
Kupinovac
Jedinstvo
2
5
10.06.2018 17:30 2 : 5
10.06
17:00
Polet
Fruškogorac
6
0
10.06.2018 17:00 6 : 0
10.06
17:00
OFK Bresta─Ź
OFK Biki─ç
1
4
10.06.2018 17:00 1 : 4
10.06
17:00
Mladost (B)
Grani─Źar (O)
4
3
10.06.2018 17:00 4 : 3
10.06
17:00
Sloboda
Donji Petrovci
1
3
10.06.2018 17:00 1 : 3
10.06
10:00
Fruška Gora
Napredak
1
0
10.06.2018 10:00 1 : 0
10.06
17:00
Donji Srem 2015
Sloga
6
0
10.06.2018 17:00 6 : 0
10.06
17:00
OFK Zeka Buljubaša
Grani─Źar (K)
3
3
10.06.2018 17:00 3 : 3
10.06
17:00
Hajduk
Mitros
3
1
10.06.2018 17:00 3 : 1
10.06
17:30
Potporanj
Ševac
4
1
10.06.2018 17:30 4 : 1
10.06
17:30
Janošik
Borac (VG)
5
1
10.06.2018 17:30 5 : 1
10.06
17:30
Partizan (K)
Polet
0
2
10.06.2018 17:30 0 : 2
10.06
17:30
Ratar
Budu─çnost (A)
3
2
10.06.2018 17:30 3 : 2
10.06
17:30
Karaš (K)
Borac (VS)
4
1
10.06.2018 17:30 4 : 1
10.06
17:30
Dobrica
Vinogradar
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
18:00
Velika Reka
Jedinstvo (MZ)
3
2
10.06.2018 18:00 3 : 2
10.06
18:00
Jadar
Borac
3
2
10.06.2018 18:00 3 : 2
10.06
18:00
Rudar
Milan Orli─ç
1
4
10.06.2018 18:00 1 : 4
10.06
18:00
Sloga (ST)
Stolice
3
0
10.06.2018 18:00 3 : 0
10.06
18:00
Mladost (BR)
Antimon
0
2
10.06.2018 18:00 0 : 2
10.06
18:00
Sloga (LŠ)
7. Juli
2
3
10.06.2018 18:00 2 : 3
10.06
18:00
Trešnjevka
Pocerina
4
3
10.06.2018 18:00 4 : 3
10.06
18:00
Vlašić
Dobrava
2
3
10.06.2018 18:00 2 : 3
10.06
18:00
Radni─Źki
Mladost (PP)
3
0
10.06.2018 18:00 3 : 0
10.06
18:00
Šipurske livade
Kara─Ĺor─Ĺe
1
1
10.06.2018 18:00 1 : 1
10.06
18:00
Pri─Źinovi─ç
Dušan Silni
4
3
10.06.2018 18:00 4 : 3
10.06
18:00
Miloš Pocerac 2013
Provo 2015
2
4
10.06.2018 18:00 2 : 4
10.06
18:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Sloga
3
1
10.06.2018 18:00 3 : 1
10.06
17:30
OFK Morava
Omladinac
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Real
Gradac
4
3
10.06.2018 17:30 4 : 3
10.06
17:30
BSK
Mladost (B)
5
3
10.06.2018 17:30
BSK
5 : 3
10.06
17:30
ŠFU Derbi 2016
Planta┼ża
2
1
10.06.2018 17:30 2 : 1
10.06
17:30
Šumadija
Radni─Źki
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Lemind 1953
Sušica 2012
3
5
10.06.2018 17:30 3 : 5
10.06
11:00
Bratstvo
Marjan MB
4
2
10.06.2018 11:00 4 : 2
10.06
17:30
Milanovo
Moravac (P)
5
2
10.06.2018 17:30 5 : 2
10.06
17:30
Crvena Jabuka
Dimitrije Tucovi─ç
0
1
10.06.2018 17:30 0 : 1
10.06
17:30
Kaleni─ç
Polet (T)
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Polet (DL)
OFK Stublenica
2
3
10.06.2018 17:30 2 : 3
10.06
17:30
OFK Paljuvi
Rubribreza
1
1
10.06.2018 17:30 1 : 1
10.06
17:30
─îu─Źuge
Joševa
3
1
10.06.2018 17:30 3 : 1
10.06
17:30
Gunjevac
Rudar
1
0
10.06.2018 17:30 1 : 0
10.06
17:30
Kotešica
Kolubara 2
0
0
10.06.2018 17:30 0 : 0
10.06
17:30
Stari drugari
Milenko Pavlovi─ç
4
5
10.06.2018 17:30 4 : 5
10.06
17:30
OFK Br─Ĺanac
Mladost (L)
2
0
10.06.2018 17:30 2 : 0
10.06
17:30
Komanice
Mladost (VK)
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Jadar 2013
Buja─Źi─ç
1
0
10.06.2018 17:30 1 : 0
10.06
17:30
Rakac Stave
Rajac
5
1
10.06.2018 17:30 5 : 1
10.06
17:30
Polet
Borac
2
3
10.06.2018 17:30 2 : 3
10.06
17:30
Jugovi─çi
Omladinac
0
3
10.06.2018 17:30 0 : 3
10.06
17:30
Velika Drenova
Stari Trstenik
3
2
10.06.2018 17:30 3 : 2
10.06
17:30
Polet 57
Beli Orlovi
5
1
10.06.2018 17:30 5 : 1
10.06
17:30
Trudbenik
Borac
4
5
10.06.2018 17:30 4 : 5
10.06
17:30
Mladi Gorani
Rubin (Z)
4
5
10.06.2018 17:30 4 : 5
10.06
17:30
Rubin (DS)
Gradina
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Varvarin
14. Oktobar
5
5
10.06.2018 17:30 5 : 5
10.06
17:30
OFK ┼Że┼żelj
Divostin
7
2
10.06.2018 17:30 7 : 2
10.06
17:30
Bratstvo 1975
Pobeda
0
2
10.06.2018 17:30 0 : 2
10.06
17:30
Vinogradi DB
Maršić
0
3
10.06.2018 17:30 0 : 3
10.06
17:30
OFK Bagremar
Košutnjak
5
1
10.06.2018 17:30 5 : 1
10.06
17:30
Sloga (M)
┼Żitkovica 2017
5
3
10.06.2018 17:30 5 : 3
10.06
17:30
Dunavac (P)
┼Żika Markovi─ç U─Źa
1
2
10.06.2018 17:30 1 : 2
10.06
17:30
Napredak 1934
Obili─ç (┼Ż)
1
0
10.06.2018 17:30 1 : 0
10.06
17:30
Radni─Źki (P)
Napredak (P)
2
5
10.06.2018 17:30 2 : 5
10.06
17:30
Sirakovo
Dizel
1
2
10.06.2018 17:30 1 : 2
10.06
17:30
Desine
Stig 1955
2
1
10.06.2018 17:30 2 : 1
10.06
17:30
Sloga 1952
Jasenovac
7
0
10.06.2018 17:30 7 : 0
10.06
17:30
Manastirica
Radni─Źki (K)
1
3
10.06.2018 17:30 1 : 3
10.06
17:30
Omladinac (Š)
BSK 1924
3
4
10.06.2018 17:30 3 : 4
10.06
17:30
Rade Milošević
Krilaš
1
3
10.06.2018 17:30 1 : 3
10.06
17:30
Omladinac (B)
Napredak (S)
3
2
10.06.2018 17:30 3 : 2
10.06
17:30
Mladost (R)
Integral
4
1
10.06.2018 17:30 4 : 1
10.06
17:30
Hajduk
Centar
3
4
10.06.2018 17:30 3 : 4
10.06
17:30
Obili─ç
Fruškogorac
1
3
10.06.2018 17:30 1 : 3
10.06
17:30
Ba─Źka
Borac
5
2
10.06.2018 17:30 5 : 2
10.06
17:30
─îenej
Susek
1
0
10.06.2018 17:30 1 : 0
10.06
17:30
Mileti─ç
Moskva
6
0
10.06.2018 17:30 6 : 0
10.06
17:30
Jadran
Tromedja
5
0
10.06.2018 17:30 5 : 0
10.06
17:30
AFK
─îoka
2
0
10.06.2018 17:30
AFK
2 : 0
10.06
17:30
Tisa
Šampion
3
1
10.06.2018 17:30 3 : 1
10.06
17:30
Slavija
Jedinstvo (M)
3
3
10.06.2018 17:30 3 : 3
10.06
17:30
Jedinstvo (SK)
Grani─Źar
3
1
10.06.2018 17:30 3 : 1
10.06
17:00
Obili─ç
E─Ĺ┼íeg
2
0
10.06.2018 17:00 2 : 0
10.06
17:00
Pobeda
Jedinstvo
3
2
10.06.2018 17:00 3 : 2
10.06
17:00
Tomislavci
Krivaja
1
1
10.06.2018 17:00 1 : 1
10.06
17:00
Budu─çnost
Vojvodina
1
4
10.06.2018 17:00 1 : 4
10.06
17:30
Rongo Siti
Mladost
1
3
10.06.2018 17:30 1 : 3
10.06
17:30
Sloboda
Nišavac
7
0
10.06.2018 17:30 7 : 0
10.06
17:30
Pobeda
Sloga
1
5
10.06.2018 17:30 1 : 5
10.06
17:30
Jerma
Temac
5
0
10.06.2018 17:30 5 : 0
10.06
17:30
Napredak
┼Żelju┼ía
0
4
10.06.2018 17:30 0 : 4
10.06
17:30
Veliki Suvodol
Lokomotiva
1
2
10.06.2018 17:30 1 : 2
10.06
Gradina
Brezova
3
7
10.06.2018 3 : 7
10.06
Jelica
Vrelo
6
0
10.06.2018 6 : 0
10.06
Prilike
Radni─Źki
3
0
10.06.2018 3 : 0
10.06
Sloga
Jedinstvo
0
0
10.06.2018 0 : 0
10.06
17:00
Budu─çnost
Planinac
1
1
10.06.2018 17:00 1 : 1
10.06
17:00
Morava (M)
Prijatelji
0
5
10.06.2018 17:00 0 : 5
10.06
17:00
Vujan
Malba
3
2
10.06.2018 17:00 3 : 2
10.06
17:00
Lugovi
Rakova
1
3
10.06.2018 17:00 1 : 3
10.06
17:00
Gavrilo Princip
Kej
0
3
10.06.2018 17:00 0 : 3
Kej
10.06
17:00
Morava (K)
Mladost (A)
0
1
10.06.2018 17:00 0 : 1
10.06
Ozrem
Mladost 09
10.06.2018 :
10.06
Jablanica
Takovski Ustanak
10.06.2018 :
10.06
Omladinac
Ozremica
10.06.2018 :
10.06
17:00
Duškovci
Se─Źica
4
5
10.06.2018 17:00 4 : 5
10.06
17:30
Gluma─Ź
Borac
4
3
10.06.2018 17:30 4 : 3
10.06
14:30
Avijati─Źar
Dobrinjac
3
1
10.06.2018 14:30 3 : 1
10.06
15:30
Blagaja
Plavi Tok
9
3
10.06.2018 15:30 9 : 3
10.06
17:30
Slemen
Mladost
4
4
10.06.2018 17:30 4 : 4
10.06
17:30
Jedinstvo
Hajduk
1
2
10.06.2018 17:30 1 : 2
10.06
11:00
Mudrakovac
Zdravinje
4
1
10.06.2018 11:00 4 : 1
10.06
17:30
┼Żabare
Rasina
3
3
10.06.2018 17:30 3 : 3
10.06
17:30
Meševo
Borac
5
1
10.06.2018 17:30 5 : 1
10.06
18:00
Hajduk
Dragojevac
1
2
10.06.2018 18:00 1 : 2
10.06
11:00
Skupljen 2013
Petrovac 74
0
2
10.06.2018 11:00 0 : 2
10.06
11:00
Verko
Torpedo
3
0
10.06.2018 11:00 3 : 0
10.06
11:00
Mladost (Z)
Polet
0
5
10.06.2018 11:00 0 : 5
10.06
18:00
Jedinstvo
Budu─çnost
3
1
10.06.2018 18:00 3 : 1
10.06
18:00
Razvitak
Vihor
3
0
10.06.2018 18:00 3 : 0
10.06
18:00
Heroj
Donja Mutnica
3
0
10.06.2018 18:00 3 : 0
10.06
18:00
Radni─Źki
Napredak (St)
3
0
10.06.2018 18:00 3 : 0
10.06
18:00
Napredak (Sv)
Popovac
4
0
10.06.2018 18:00 4 : 0
10.06
18:00
ISK Izvor
BSK Buljane
4
1
10.06.2018 18:00 4 : 1
10.06
18:00
Sloboda
Radnik
2
1
10.06.2018 18:00 2 : 1
10.06
17:30
Lukavac
Dupljaj 2016
8
2
10.06.2018 17:30 8 : 2
10.06
17:30
Beloševac
Zadrugar
3
0
10.06.2018 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Gradac Pri─Źevi─ç
Mali korak
3
5
10.06.2018 17:30 3 : 5
10.06
11:00
Dokmir
Zvizdar 2012
0
2
10.06.2018 11:00 0 : 2
10.06
11:00
Jedinstvo
Vukona
0
3
10.06.2018 11:00 0 : 3
10.06
11:00
Kolubara
OFK Takovo
3
0
10.06.2018 11:00 3 : 0
10.06
11:00
Murgaš 2012
Sloga
4
3
10.06.2018 11:00 4 : 3
10.06
11:00
Strelac 001
Brgule
4
1
10.06.2018 11:00 4 : 1
10.06
11:00
Omladinac
Šarbane
1
1
10.06.2018 11:00 1 : 1
10.06
18:00
Dobra Voda
Partizan
2
0
10.06.2018 18:00 2 : 0
10.06
18:00
Mladost
Crni Vrh
0
3
10.06.2018 18:00 0 : 3
10.06
18:00
Sloboda
Trnava
7
0
10.06.2018 18:00 7 : 0
10.06
18:00
Doma─çin
OFK Borac
6
0
10.06.2018 18:00 6 : 0
10.06
18:00
Osaonica
Omladinac
4
1
10.06.2018 18:00 4 : 1
10.06
10:00
Be─Źevica
Grivac
3
0
10.06.2018 10:00 3 : 0
10.06
17:30
Karaš
Vitorul
3
2
10.06.2018 17:30 3 : 2
10.06
17:30
Hajduk
Pobeda
1
0
10.06.2018 17:30 1 : 0
10.06
17:30
Budu─çnost
Sloga
0
3
10.06.2018 17:30 0 : 3
10.06
17:00
Trešnjevica
Misa─Źa
5
0
10.06.2018 17:00 5 : 0
10.06
18:00
KMF Aran─Ĺelovac
Tule┼ż
3
7
10.06.2018 18:00 3 : 7
10.06
11:00
Vratare
Zmajevac
3
3
10.06.2018 11:00 3 : 3
10.06
17:30
Pade┼ż
Globoder
3
3
10.06.2018 17:30 3 : 3
10.06
17:30
Mladost 2015
Štitari
4
3
10.06.2018 17:30 4 : 3
10.06
11:00
Kruševica
Polet (Š)
4
4
10.06.2018 11:00 4 : 4
10.06
11:00
Mladost
Zabla─çe
0
4
10.06.2018 11:00 0 : 4
10.06
11:00
Rankovac
Boji─ç
3
0
10.06.2018 11:00 3 : 0
10.06
11:00
Galeb
Sava
0
1
10.06.2018 11:00 0 : 1
10.06
11:00
Korman
OFK Jelen
0
2